Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1831, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Įžūlus išpuolis Kėdainiuose – sudegintas policininko automobilis (11)

Kriminalai / 2014-11-23 10:23 / Vygandas Trainys

Šeštadienį, prieš pat vidurnaktį, piktadariai ugnimi keršijo Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnui. Nusikaltėliai apie 23 valandą sudegino Operatyvaus valdymo poskyrio specialisto 31 metų A.M. automobilį „Volkswagen Passat“.


  2. Verslininkų grumtynės dėl lavonų – be pabaigos (11)

Aktualijos / 2014-11-21 10:39 / Gediminas Pilaitis („Lietuvos rytas“)

Įnirtinga kova dėl teisės laidoti vienišus ir neatpažintus mirusiuosius neaplenkė ir pačios mažiausios šalyje Neringos savivaldybės. Klaipėdos policija baigė ikiteisminį tyrimą dėl vienos uostamiestyje veikiančios ritualinių paslaugų verslo įmonės neteisėtos veiklos Kuršių nerijoje.


  3. Afganistane - išpuolis prieš bazę, kurioje buvo lietuvių (6)

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-20 11:16 / BNS ir lrytas.lt inf.

Per išpuolį Afganistane trečiadienį Lietuvos atstovai nenukentėjo, BNS patvirtino Užsienio reikalų ministerija (URM). Teroristinė ataka prieš „Green Village“ bazę, kurioje įsikūrusi ir Lietuvos specialioji misija Afganistane, įvykdyta trečiadienį 20.55 val. Kabulo laiku. Per 20 minučių trukusios atakos metu įvyko keturi sprogimai.


  4. Kinijoje per išpuolį ligoninėje žuvo septyni žmonės

Stichijos ir nelaimės / 2014-11-20 08:09 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Ketvirtadienio rytą peiliu ginkluotam vyrui surengus išpuolį ligoninėje šiaurės rytiniame kurorte žuvo šešios slaugės ir sargas, remdamasi oficialia naujienų agentūra „Xinhua“ skelbia AP.


  5. Šventajam miestui jau gresia kaimynų karas (8)

Įvykiai / 2014-11-20 06:57 / lrytas.lt

Penkių žmonių gyvybę nusinešęs išpuolis Jeruzalės sinagogoje atvėrė naujų žaizdų ilgus metus besitęsiančiame konflikte. Viena kruviniausių pastarųjų metų atakų atgaivino neseniai vykusio Gazos karo įtampą. Jeruzalė ir visas Izraelis iki šiol negali atsigauti po šoko: du mėsos kapoklėmis ginkluoti palestiniečių teroristai sinagogoje užkapojo 4 rabinus (trys iš jų turėjo ir JAV pilietybę).


  6. Kruvinas išpuolis Jeruzalės sinagogoje sukrėtė Izraelį (10)

Įvykiai / 2014-11-19 08:45 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Penki izraeliečiai žuvo per kruviniausią pastarųjų kelerių metų išpuolį Jeruzalėje, kai du pistoletu ir mėsos kapoklėmis ginkluoti palestiniečiai antradienį siautėjo tarp tikinčiųjų Jeruzalės sinagogoje. Tai buvo reta ataka prieš maldos vietas, sukrėtusi visą šalį ir padidinusi nuogąstavimus, kad ir taip kruvinas izraeliečių ir palestiniečių konfliktas įgauna pavojingą religinę dimensiją.


  7. Išpuolis Jeruzalėje: nužudyti keturi žmonės, užpuolikai nušauti (29)

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-18 18:24 / „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Du šaunamuoju ginklu ir mėsos kapoklėmis ginkluoti palestiniečiai antradienį įsiveržė į vieną Jeruzalės sinagogą ir nužudė keturis izraeliečius, o paskui patys buvo nušauti.


  8. Kruvinas išpuolis Jeruzalėje: sinagogoje nužudyti 4 žmonės (2)

Pasaulis / 2014-11-18 15:18 / „Lietuvos ryto“ televizija

Palestiniečių ir Izraelio nesutarimas nusineša vis daugiau gyvybių. Šįryt Jeruzalės sinagogoje surengtas kruvinas išpuolis. Per jį du peiliais ir kirviais ginkluoti palestiniečiai nužudė keturis žmones ir dar aštuonis sužeidė. Izraelis ataką pavadino terorizmo išpuoliu, kurį išprovokavo grupuotės „Hamas“ vykdoma politika. „Hamas“ atstovai kruviną išpuolį sveikina.


  9. J.Kerry: „Išpuolis Jeruzalėje - beprasmiškas žiaurumas“ (11)

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-18 11:27 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry teigė, kad dviejų, kaip įtariama, palestiniečių, apsiginklavusių kirviais ir peiliais, išpuolis Jeruzalės sinagogoje, per kurį žuvo keturi žmonės, yra „beprasmiško žiaurumo“ aktas, skelbia „Reuters“.


  10. Verslininką V. Jankauską teisme pribloškė taksisto liudijimas (79)

Kriminalai / 2014-11-18 11:09 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Iš pradžių apsimelavo policininkas, o dabar sunkiai įtikinamas istorijas riečia liudytojas. Verslininko Vaidoto Jankausko tariamas nusižengimas prie Vilniaus oro uosto virsta detektyvu. Pirmadienį Vilniaus apylinkės teisme, kuriame nagrinėjama parduotuvių tinklo „Du broliai“ bendraturčio V.Jankausko administracinė byla, liudijęs sostinės oro uoste taksistu dirbantis Andrius Eidukevičius pareiškė, kad verslininkas iš policininko bandė atimti ginklą.


  11. Kvatotis priversiantis kačiuko išpuolis prieš šunį (10)

Augintinis / 2014-11-13 16:10 / youtube.com

Visi puikiai žino, kokios katės gali būti įžūlios, o kartai net akiplėšiškos. Būtent tokios, koks yra šis mažas kačiukas, užfiksuotas iš koto verčiančiame videosiužete, kur murklys savo miniatiūriniais, tačiau labai aštriais nagai atakuoja besiilsintį dobermaną. Įspūdingiausia tai, kad šuo už kačiuką didesnis daugiau nei 10 kartų. Tačiau mažajam narsuoliui tai nė motais.


  12. Įtūžęs vyras su mylimąja susidorojo dėl sekso? (37)

Kriminalai / 2014-11-11 10:31 / Aušra Pilaitienė („Lietuvos rytas“)

Pirmadienį prieš teismą stojęs 45 metų Jordanas Petkevičius nepripažino vienu smūgiu į galvą nužudęs savo draugę. Bet aukos artimieji tikino, kad tai ne pirmas išpuolis – moteris ir anksčiau nekart buvo sumušta, nes nesutikdavo su juo mylėtis. Tragedija nutiko šiemet kovo 27 dieną Maciuičių kaime Klaipėdos rajone. Čia broliui priklausančiose buvusiose kolūkio mechaninėse dirbtuvėse gyveno J.Petkevičius.


  13. Kruvini palestiniečių išpuoliai pasėjo nerimą visame Izraelyje (7)

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-11 09:50 / BNS ir lrytas.lt inf.

Izraelyje pirmadienį per du atskirus išpuolius, kuriuos įvykdė peiliais ginkluoti palestiniečiai, žuvo izraelietė ir buvo sužeisti dar trys žmonės, o mėnesius Jeruzalėje vykę neramumai išplito po visą Izraelį ir į okupuotą Vakarų Krantą.


  14. Izraeliečių kario, kurį subadė palestinietis, būklė kritinė (16)

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-10 14:29 / lrytas.lt

Jauno izraeliečių kario, kurį pirmadienį Tel Avivo traukinių stotyje subadė palestinietis iš Vakarų Kranto, būklė yra kritinė, sakė gelbėjimo tarnybų atstovas. Pasak Zaki Hellerio, maždaug 20 metų vyras buvo „labai rimtai sužeistas“ per tą išpuolį prie stoties „HaHagana“. Įvykio vietoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip medikai gaivina ant žemės, kraujo klanuose gulintį vyrą.


  15. Afganistane per bombų sprogimus žuvo mažiausiai 10 policininkų

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-10 09:25 / Reuters, BNS ir lrytas.lt inf.

Rytų Afganistane pirmadienį per bombų sprogimus trijuose miestuose, tarp jų – sostinėje Kabule, žuvo mažiausiai 10 policininkų, pranešė pareigūnai. Išpuoliai buvo įvykdyti kitą dieną po to, kai Talibano mirtininkas prasmuko į policijos būstinę Kabule ir susprogdindamas savo sprogmenis nužudė mažiausiai vieną žmogų.


  16. Kauniečių šeimai - padegėjų smūgis (16)

Kriminalai / 2014-11-10 09:11 / Arūnas Karaliūnas

Pirmadienio naktį Kaune, Pašilės gatvėje, visiškai sudegė du ir apsvilo vienas greta stovėję automobiliai. Vieno jų savininkas nėra žinomas. Tyrėjai neabejoja, kad tai - nusikaltėlių išpuolis. Apie 3 valandą nakties ugniagesiams buvo pranešta, kad prie Pašilės gatvės 30-ojo namo dega du automobiliai. Nuvykus į vietą liepsnos jau buvo apėmusius „Chrysler Voyager“ ir „Volkswagen Golf“.


  17. Telšiuose paaugliai smaginasi autobusus daužydami akmenimis (2)

Kriminalai / 2014-11-07 16:10 / Giedra Akavickienė

Vėlyvi miesto autobusų maršrutai, vedantys pro nuošalias Žemaitijos sostinės vietas, neretai baigiasi akmenų kruša. Ketvirtadienį akmuo įskriejo pro maršrutinio miesto autobuso langą, laimė, žmonės tuo metu nevažiavo, tad išvengta sužeistųjų.


  18. Gruzijoje – permainos ministrų kabinete, gali griūti valdžia

Įvykiai / 2014-11-05 14:28 / „Reuters“, AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Gruzijoje atsistatydino užsienio reikalų ministrė Maja Pandžikidzė – šį žingsnį, priežastimi nurodydama grėsmę šios buvusios sovietinės respublikos proeuropietiškam kursui, ji žengė kitą dieną po to, kai iš gynybos ministro pareigų buvo atleistas jos politinis sąjungininkas Iraklijus Alasanija.


  19. Jeruzalėje – dar vienas mirtinas palestiniečio išpuolis

Stichijos ir nelaimės / 2014-11-05 14:18 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Vienas Izraelio pasienio policijos pareigūnas žuvo, o dar bent devyni žmonės buvo sužeisti trečiadienį, kai vienas palestinietis nukreipė savo automobilį į grupę pėsčiųjų Jeruzalėje, pranešė šaltiniai ligoninėje ir policija. Vairuotojas sąmoningai rėžėsi automobiliu į būrį pėsčiųjų ir vėliau buvo nušautas.


  20. Bostono maratono sprogdintojo žmona pradėjo naują gyvenimą

Įvykiai / 2014-11-03 15:05 / lrytas.lt

Po daugiau nei pusantrų metų garsiojo teroristo Tamerlano Carnajevo išpuolio Bostono maratone, jo našlė užfiksuota vaikščiojanti po Naująjį Džersį. Po teroro akto 25-erių moteris persikėlė gyventi pas savo buvusio vyro seserį, rašo „Daily Mail“. Nepaisant visų gandų, kad šeima verčia moterį grįžti į krikščionybę, ji ir toliau išpažįsta islamą. Katherine Russel užfiksuota ir toliau vilkinti hidžabą ir besilankanti islamo išpažinėjų susitikimuose.


Populiariausi per 24 val.