Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1939, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lietuvos vadovai pareiškė rusams užuojautą dėl B. Nemcovo žūties (119)

Aktualijos / 2015-02-28 18:39 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė pasmerkė vieno iš Rusijos opozicijos lyderių Boriso Nemcovo nužudymą ir pareiškė užuojautą Rusijos žmonėms. Užuojautą pareiškė ir premjeras Algirdas Butkevičius. Jis pridūrė, kad nužudymas turi būti ištirtas.


  2. Chuliganų staigmena panevėžiečiams - masiškai subadytos padangos (4)

Lietuvos diena / 2015-02-27 19:54 / „Lietuvos ryto“ televizija

Chuliganų išpuolis Panevėžyje. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vienoje gatvėje peiliu subadytos daugiau kaip 20 automobilių padangos. Įtariamųjų kol kas nėra, bet gyventojai neabejoja, kad taip pasilinksmino vietos jaunimas.


  3. Pakistane iš kalėjimo pabėgo lietuvio alpinisto žudikas (5)

Įvykiai / 2015-02-27 11:46 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Pakistane penktadienį iš kalėjimo pabėgo kovotojas, kaltinamas dėl 2013-aisiais šalies šiaurėje surengtų žudynių, nusinešusių 10 užsieniečių alpinistų, tarp jų vieno lietuvio, gyvybes, pranešė pareigūnai.


  4. Savaitraštis „Charlie Hebdo“ grįžta į kasdienybę (7)

Įvykiai / 2015-02-25 07:50 / lrytas.lt

Nuo kraupių žudynių Prancūzijos satyrinio leidinio „Charlie Hebdo“ redakcijoje praėjo dau- giau nei pusantro mėnesio. Per šį laiką pasirodė tik vienas – proginis savaitraščio numeris. Dabar grįžtama į rutiną. Siaubingas išpuolis šių metų sausio 7-ąją nusinešė 12 žmonių, tarp jų garsiausių „Charlie Hebdo“ karikatūrininkų ir vyriausiojo redaktoriaus Stephane’o Charbonnier, gyvybę.


  5. Išpuolis Čekijoje: žuvo 9 žmonės, tarp jų ir užpuolikas (20)

Įvykiai / 2015-02-24 16:46 / lrytas.lt

Čekijos rytų mieste Uhersky Brode antradienį į vieną restoraną įsiveržęs ginkluotas vyriškis nužudė devynis žmones, pranešė Čekijos televizija. Vidaus reikalų ministerija pranešė apie 9 žuvusius, tarp jų – ir įtariamas užpuolikas. Manoma, kad restorane siautėjęs šaulys – 60-metis vietinis gyventojas. Apie planuojamą išpuolį jis pranešė vienai vietos televizijai.


  6. A. Ramanausko užpultas A. Rožickas: „Neketinau kautis su Algiu“ (376)

Žmonės / 2015-02-23 20:18 / lrytas.lt

Pirmadienį televizijos laidų vedėją Andrių Rožicką viename Vilniaus prekybos centrų užpuolė aktorius Algis Ramanauskas. Be jokios rimtos priežasties aktorius puolė Andriui į atlapus ir vos susilaikė nevožęs į nosį.


  7. Nigerijoje susisprogdinusi septynmetė užmušė 7 žmones (4)

Konfliktai ir saugumas / 2015-02-23 09:47 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Nigerijos šiaurės rytuose viena mergaitė, kuriai, kaip manoma, galėjo būti septyneri, sekmadienį detonavo bombą kaip mirtininkė ir užmušė septynis žmones.


  8. L. Linkevičius: „Teroristinis aktas Charkove – bailus išpuolis“ (60)

Aktualijos / 2015-02-22 21:16 / BNS ir lrytas.lt inf.

Smerkdamas per Maidano įvykių metines įvykdytą teroristinį išpuolį Charkove Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius teigia, jog tai yra „bailus išpuolis“, parodantis pasauliui, jog vienintelis teroristų argumentas ginant savo tiesas yra smurtas.


  9. Žurnalistą A.Tapiną šokiravo agresyvaus vyro išpuolis oro uoste (118)

Aktualijos / 2015-02-22 17:07 / lrytas.lt

Nuotykiai ir veiksmas žurnalistą ir rašytoją Andrių Tapiną supa ne tik jo paties rašomose knygose, bet ir gyvenime. Pasibaigus knygų mugei, kurioje A.Tapinas pristatė romaną „Maro diena“, rašytojas išvyko į Berlyną. Tačiau įdomybių ir veiksmo netrūko ir Vilniaus oro uoste. A.Tapinui teko stebėti tikrą dramą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Agresyvus augalotas vyriškis grasino oro uosto darbuotojams ir policijos pareigūnams.


  10. Kinijoje senelių namų darbuotojas plyta užmušė tris žmones (2)

Įvykiai / 2015-02-22 13:05 / lrytas.lt

Vidurio Kinijoje vienų senelių namų darbuotojas, esą pykęsis su savo darbdaviu dėl nesumokėtų atlyginimų, kaip įtariama, plyta užmušė tris gyventojus, o dar 15 žmonių sužeidė, pranešė vietos valdžia ir valstybinė žiniasklaida.


  11. Somalio sostinėje per islamistų ataką viešbutyje žuvo 25 žmonės

Konfliktai ir saugumas / 2015-02-20 16:04 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Somalio islamistų judėjimo „al Shebab“ kovotojai penktadienį nužudė mažiausiai 25 žmones, dar daug sužeidė, atakuodami Mogadišo viešbutį, kuriame penktadienio pamaldose dalyvavo aukšto rango vyriausybės pareigūnai, pranešė policija.


  12. Danijos sostinėje laidojamas per savaitgalio smurtą žuvęs žydas (11)

Įvykiai / 2015-02-18 16:53 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Minias žmonių, trečiadienį susirinkusių į Kopenhagoje per ginkluoto vyro išpuolį žuvusio žydo laidotuves, neapleido klausimais: kaip galima buvo išvengti šio smurto.


  13. Žydus baugina Europoje vėl atsivėrę randai (45)

Europa / 2015-02-17 06:35 / „Lietuvos rytas“

Praėjus 70 metų nuo holokausto pabaigos Europoje vėl kalbama apie augantį antisemitizmą. Po išpuolių Prancūzijoje ir savaitgalį nuaidėjusių šūvių Danijoje žydai jaučiasi vis nesaugesni ir tvirtina, kad politikai dėl jų stengėsi per mažai. Kad neapykanta žydams Europoje veržiasi per kraštus, patys žydai kalba jau kurį laiką.


  14. Izraelio premjeras ragina Europos žydus grįžti į savo šalį (7)

Pasaulis / 2015-02-16 15:20 / AP

Prancūziją savaitgalį sukrėtė antisemitinis išpuolis — Elzaso regione išniekinta mažiausiai 200 žydų kapų. Vandalai sugriovė antkapius ir apgadino memorialą Holokausto aukoms. Savaitgalį Izraelio premjeras paragino Europos žydus emigruoti į Izraelį.


  15. Kopenhagoje fanatikai taikėsi į dailininką iš Švedijos (1)

Įvykiai / 2015-02-15 12:55 / lrytas.lt

Atakų Kopenhagoje taikinys greičiausiai buvo dailininkas iš Švedijos Larsas Vilksas, dar prieš dešimtmetį užsitraukęs fanatikų nemalonę, kai nupiešė pirmuosius musulmonų pranašo Mahometo portretus. Menininkas, žinantis, kad jo gyvybei kasdien gresia pavojus, per išpuolį nenukentėjo, skelbia „The Guardian“.


  16. Kopenhagą apėmė panika: vėl naujas išpuolis

Įvykiai / 2015-02-15 08:19 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Kopenhagoje ginkluotas vyras paleido ugnį į policijos darbuotojus prie Noreporto metro ir priemiestinių traukinių stoties. Pareigūnai buvo priversti atsakyti ugnimi. Vyras nukautas. Tai pranešė Danijos sostinės policijos atstovai.


  17. Kopenhagos kavinę teroristas apšaudė automatu, žuvo žmogus

Konfliktai ir saugumas / 2015-02-14 18:15 / AP ir lrytas.lt inf.

Vienoje iš Kopenhagos kavinių šeštadienį aidėjo šūviai. Policijos duomenimis, žuvo vienas žmogus. Išpuolis Danijos sostinėje įvyko per renginį, kurį organizavo Švedijos menininkas Larsas Vilksas. Šis vyras buvo ne kartą sulaukęs grasinimų dėl pranašo Mahometo karikatūrų, publikuotų 2007 metais. Vienas iš renginio dalyvių Nielsas Ivaras Larsenas teigė matęs kelis sužeistus asmenis. Danijos policijos duomenimis, buvo sužeisti trys pareigūnai, kurie neleido užpuolikams įsiveržti į pastatą.


  18. Dienraščio „Šiaulių krašto“ redakcijoje – kruvinas laiškas

Kriminalai / 2015-02-12 17:20 / Ričardas Vitkus

Ketvirtadienį Šiaulių dienraščio „Šiaulių kraštas“ redakciją pasiekė iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus išsiųstas laiškas, kurio autorius grasina sadistiškai susidoroti su dienraščio vyriausiuoju redaktoriumi Vladu Verteliu, viena šiame leidinyje dirbančia žurnaliste bei jų šeimos nariais. Dienraščio kolektyvą šokiravęs laiškas susidėjo iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje pavadintoje „Perspėjimas Nr. 1“ buvo detaliai aprašyta, kaip planuojama susidoroti su žurnalistais ir jų šeimos nariais. Ant atskiro lapo, pavadinto „Perspėjimas Nr. 2“ laiško autorius nupiešė raudoną kryžių ir parašė, kad šis kryžius nupieštas ŽIV užsikrėtusio žmogaus krauju.


  19. Ukrainos horoskopas: bus taika, daug aukų ir upės kraujo

Komentarai / 2015-02-12 14:02 / Bronius Matelis

Vakarų derybos Minske su Rusijos prezidentu V. Putinu bei jo remiamais teroristais baigėsi dar viena pažadų doze ir Europos pažeminimu. Jeigu Vokietijos kanclerė A.Merkel ir Prancūzijos prezidentas F.Hollande’as kalbėjo rimtai, tai buvo paskutinis mėginimas išvengti totalaus karo.


  20. Per derybas Minske – lojančio rusų „žurnalisto“ išpuolis

Įvykiai / 2015-02-11 19:58 / lrytas.lt

Iš Nepriklausomybės rūmų Minske, kur trečiadienio vakarą prasidėjo keturių šalių lyderių susitikimas, kuriuo siekiama užtvirtinti taiką Ukrainoje, išmestas Rusijos televizijos reporteris. Jis ant Ukrainos prezidento P.Porošenkos ėmė šaukti: „Kodėl jūs bombarduojate civilius?“, o vėliau aplojo ir iškeikė žurnalistus.


Populiariausi per 24 val.