Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1805, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Į aikštę įbėgęs sirgalius vožė Franckui Ribery per veidą (20)

Futbolas / 2014-10-30 18:10 / lrytas.lt

Vokietijos taurės turnyro rungtynėse Hamburge – išpuolis prieš futbolo žvaigždę. Per teisėjo pridėtą laiką mačo pabaigoje „Hamburger SV“ sirgalius įbėgo į stadioną, netrukdomas pasiekė Miuncheno „Bayern“ lyderį Francką Ribery ir šaliku vožė prancūzui per veidą.


  2. Izraelio policija nušovė žydų aktyvistą užpuolusį palestinietį (10)

Įvykiai / 2014-10-30 12:51 / BNS ir lrytas.lt inf.

Izraelio policija ketvirtadienį nukovė palestinietį, kuris, kaip įtariama, ankstesnį vakarą Vakarų Jeruzalėje pašovė vieną dešiniojo sparno aktyvistą izraelietį, pranešė teisėsaugos atstovas.


  3. JAV šaulys savo aukas buvo pakvietęs pietų

Įvykiai / 2014-10-28 10:11 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Paauglys, kurio išpuolis vienoje JAV mokykloje nusinešė trijų žmonių gyvybes, buvo pakvietęs savo penkis draugus pietų, pirmadienį nurodė policija. Užpuolikas, kurį žiniasklaida įvardija kaip Jayleną Frybergą, pradėjęs šaudyti mokyklos kavinėje praeitą penktadienį, nužudė vieną moksleivę, dar keturis paauglius sužeidė, o galiausiai nusišovė. Viena iš sužeistųjų sekmadienį mirė ligoninėje.


  4. Šaudynės Estijoje – mokykloje aidėjo šūviai, žuvo mokytoja (111)

Įvykiai / 2014-10-27 16:46 / lrytas.lt

Estijos Viljandžio miesto mokykloje pirmadienio popietę aidėjo šūviai. Policijos atstovas spaudai pranešė, kad nušautas mokytojas, o šaulys sulaikytas. Iš mokyklos evakuoti žmonės. Manoma, kad mokinys šovė į mokytoją. Šaudęs asmuo – devintokas, šios mokyklos mokinys. Anot mokyklos atstovo, į įvykio vietą atvyko greitosios medicinos pagalbos ir policijos ekipažai. Taip pat atvyko antiteroristinis būrys.


  5. Teismai tapo košmaru ir sergančiai mergaitei, ir jos motinai (104)

Kriminalai / 2014-10-26 08:15 / Loreta Juodzevičienė, Arūnas Karaliūnas („Lietuvos rytas“)

Kepenų persodinimo operacijos laukianti 12-metė patyrė įniršusios moters smurtą, bet teismas suabejojo ne smurtautojos, o aukos psichikos būkle. „Kauno apygardos teismo nutartis reiškia, kad sunkiai serganti mergaitė bus uždaryta į ligoninę ir vėl ją tirs ekspertai. Tai prilygsta vaiko kankinimui“, – piktinosi moksleivei ir jos motinai teisme atstovaujantis advokatas Romas Aikevičius.


  6. Vašingtono valstijos mokykloje – ginkluotas išpuolis (39)

Įvykiai / 2014-10-25 00:06 / lrytas.lt

Penktadienį vienoje Jungtinių Valstijų Vašingtono valstijos mokykloje įvykdytas ginkluotas išpuolis. Kaip praneša CNN, šūviai aidėjo Merisvilio, esančio šiauriau Sietlo, mokykloje. Liudininkų teigimu, kruvinas incidentas įvyko mokyklos kavinėje.


  7. JAV mokyklos kavinėje – ginkluotas mokinio išpuolis (3)

Pasaulis / 2014-10-24 22:59 / AP

Penktadienį vienoje Jungtinių Valstijų Vašingtono valstijos mokykloje įvykdytas ginkluotas išpuolis. Šūviai aidėjo Merisvilio, esančio šiauriau Sietlo, mokykloje. Liudininkų teigimu, kruvinas incidentas įvyko mokyklos kavinėje. Šauta ne mažiau keturių kartų. Kai kurie liudininkai teigia girdėję net šešis šūvius.


  8. Zagrebe buvęs treneris: „A. Baniuliui bėgti iš ringo neliepiau“ (106)

Startai / 2014-10-24 22:15 / Martynas Suslavičius

Sunkiai suprantamas epizodas Europos jaunių čempionate Zagrebe, be abejonės, bus įtrauktas į juodžiausių bokso pasaulio epizodų sąrašą. Kai aštuntfinalyje buvo paskelbta lietuvio Algirdo Baniulio pergalė, įsiūčio nesuvaldęs kroatas Vido Lončaras puolė talžyti teisėją, šį pargriovė ir toliau smūgiavo treniruotėse tobulintais smūgiais.


  9. Klestinčią Otavą po išpuolio sukaustė įtampa (2)

Įvykiai / 2014-10-24 10:07 / „Lietuvos rytas“, „The New York Times“, AP, BBC.

Nuo terorizmo neapsaugota net Kanada – viena saugiausių pasaulio valstybių. Po trečiadienio atakos, kai užpuolikas nušovė Karo memorialo sargybinį ir įsiveržė į Parlamento pastatą, sunerimę kanadiečiai prabilo: ramybę gali tekti pamiršti. Kažin ar Otava buvo mačiusi ką nors panašaus į tai, kas Kanados sostinės centre vyko trečiadienio rytmetį. Čia aidėjo šūviai, žmonės statė barikadas biuruose, o po gatves lakstė šimtai policijos pareigūnų.


  10. Teroristo nušautas kanadietis visus žavėjo savo gerumu (14)

Įvykiai / 2014-10-23 16:35 / lrytas.lt

Trečiadienio ryte pareigingai saugojęs Karo aukų memorialą Otavoje, prie Kanados parlamento, karys Nathanas Cirillo nė nenujautė, kad senka paskutinės jo gyvenimo valandos. Jis tapo jau antrojo teroro išpuolio šalyje per tris dienas auka. Nuo sužalojimų miręs vyras „Twitter“ vartotojo paviešintoje nuotraukoje šypsosi likus vos keletai sekundžių iki akimirkos, kai jis buvo pašautas, skelbia „Daily Mail“.


  11. Paviešinta Kanados parlamente siautėjusio teroristo nuotrauka (16)

Įvykiai / 2014-10-23 12:25 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ginkluotas vyras, kurio vardas buvo įtrauktas į stebimų įtariamų teroristų sąrašą, trečiadienį nušovė vieną karį ir mėgino įsiveržti į Kanados parlamentą, tačiau galiausiai jį nukovė asamblėjos apsaugos pareigūnas.


  12. A. Baniulio treneris piktas: „Turėjo ginti? Tu debilas“ (396)

Startai / 2014-10-23 08:28 / Martynas Suslavičius

Algirdo Baniulio sprendimas bėgti iš ringo Lietuvoje kelia nemažesnes emocijas nei netramdomas Vido Lončaro elgesys ringe. Europos jaunių čempionate Zagrebe pastarasis puolė talžyti teisėją Maciejų Dziurgotą. Dar prieš paskelbiant aštuntfinalio nugalėtoją, kuriuo tapo lietuvis, V.Lončaras be bokso pirštinių priėjo prie teisėjo ir ėmė šį mušti. Jis M.Dziurgotai sudavė septynis smūgius. Lenkui ligoninėje buvo nustatyti šonkaulių lūžiai. Teisėją gelbėjo treneriai ir apsauginiai, kurie už kojų vilkdami nuo aukos patraukė sportininką.


  13. Kanadą sukrėtė antras teroro išpuolis per tris dienas (88)

Įvykiai / 2014-10-23 07:51 / AFP, BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Kanados sostinėje Otavoje trečiadienį kilo sumaištis ir panika - įvykdyti teroristiniai išpuoliai. Karo aukų memorialas, parlamentas ir netoli jo esantis prekybos centras - šiose vietose, kur kasdien susirenka tūkstančiai žmonių, trečiadienio rytą aidėjo šūviai. Iš pradžių šūviai pasigirdo prie parlamento esančiame Karo aukų memoriale, kai ginkluotas vyras peršovė garbės tarnybą atliekantį šalies karį. Sužeistas karys su žaizdomis pilve buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten dėl sudėtingų sužalojimų mirė.


  14. Konge surengtos masinės moterų ir vaikų žudynės (8)

Įvykiai / 2014-10-18 13:10 / lrytas.lt

Kongo Demokratinėje Respublikoje 22 žmonės, daugiausia moterys ir vaikai, buvo užkapoti arba užmušti lazdomis po kitų panašaus masto žudynių, pranešė šeštadienį agentūrai AFP vietinės valdžios atstovas.


  15. Kairo centre per bombos sprogimą buvo sužeista 12 žmonių

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-15 10:37 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Egipto sostinės Kairo centre antradienį vėlai vakare sprogus bombai buvo sužeisti 12 žmonių, pranešė saugumo ir sveikatos apsaugos pareigūnai.


  16. Maskva patikėję svetimšaliai pakėlė ginklą prieš Ukrainą

Rytai-Vakarai / 2014-10-11 11:24 / lrytas.lt

Atvykę iš kitų šalių jie užtraukdavo „Internacionalą“ ir eidavo į mūšį. Taip kariavo tarptautinėse brigadose Ispanijos pilietinio karo metu kovęsi užsieniečiai. Panašus reiškinys pastebimas ir Ukrainoje – svetimšaliai kaunasi abiejose konflikto pusėse, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


  17. Jemene susisprogdinęs mirtininkas pražudė 43 žmones

Stichijos ir nelaimės / 2014-10-09 10:42 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jemeno sostinėje Sanoje mažiausiai 10 žmonių žuvo ketvirtadienį, vienam mirtininkui detonavus galingą bombą, pranešė vienas šaltinis saugumo tarnybose.


  18. Čečėnijoje šventę aptemdė žiaurus mirtininko išpuolis

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-06 08:59 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Čečėnijos sostinėje Groze susisprogdinus mirtininkui žuvo penki policijos pareigūnai ir dar mažiausiai 12 žmonių buvo sužeisti, skelbia BBC. Išpuolis surengtas prie rotušės, kur turėjo vykti koncertas Grozno miesto dienos proga.


  19. Baisiausias planetos miestas, kuriame vis dar yra gyventojų

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-04 14:09 / lrytas.lt

„Homsas yra siaubo miestas“ , - apie Sirijos konflikto nukankintą vietą kalba čia gyvenantys žmonės. Sunku patikėti, kokias kančias patiria vadinamojo „revoliucijos lopšio“ gyventojai. Nesibaigiančio valdžios ir sukilėlių kovos jų gyvenimus pavertė košmaru, rašo „The Guardian“. „Homsas yra siaubo miestas“ , - apie Sirijos konflikto nukankintą vietą kalba čia gyvenantys žmonės. Sunku patikėti, kokias kančias patiria vadinamojo „revoliucijos lopšio“ gyventojai. Nesibaigiančio valdžios ir sukilėlių kovos jų gyvenimus pavertė košmaru, rašo „The Guardian“. Pastaruosius kelis mėnesius Homso mieste buvo ramu – iš dangaus ant galvų nekrito bombos ir negriaudėjo sprogimai. Žmonės ėmė drąsiau eiti į gatves, atsidarė anksčiau veikę restoranai.


  20. Butą su žmonėmis sudeginę kauniečiai sulaukė atpildo

Kriminalai / 2014-10-03 17:50 / Nerijus Povilaitis

Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti vieną kraupiausių išpuolių Kaune surengusių, butą su jame buvusiais žmonėmis padegusių kauniečių bylą. Tragedijos metu žuvo vos 18 metų sulaukęs jaunuolis, kai kurie nuo pragariškos liepsnos gelbėjosi šokdami iš septintojo aukšto. Po tokio šuolio vienas jaunuolis liko neįgalus, jis iki šiol negali vaikščioti, iki šiol prikaustytas prie vežimėlio.


Populiariausi per 24 val.