Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2112, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Teisėjai sumenkino mažametės marijampolietės patirtą kančią (44)

Kriminalai / 2015-09-05 10:19 / Loreta Juodzevičienė

Suaugusios įtūžėlės smurtą patyrusi sunkiai serganti mažametė nesulaukė tokios teisėjų atjautos, kokia aukštesnės instancijos teismuose buvo parodyta kaltę neigiančiai smurtautojai. Mergaitės motiną bei advokatą pribloškė, jog psichologų bei psichiatrų išvados apie sunkią psichologinę traumą išgyvenančią mažametę, laukiančią organų persodinimo operacijos, teisėjams pasirodė per menkos.


  2. Kaip bolševikai rugsėjo 5-ąją krauju įrašė į istoriją (145)

Istorija / 2015-09-05 00:18 / Vitalijus Michalovskis

1918 m. rugpjūčio 30 d. per visą sovietų kontroliuojamą Rusijos teritoriją nuvilnijo „liaudies pasipiktinimo“ banga: trimis brauningo šūviais pasikėsinta į raudonosios revoliucijos ikonos – Vladimiro Lenino gyvybę. Ir nors sučiuptoji, neaiškių politinių pažiūrų šaudytoja Fani Kaplan teigė viską suplanavusi viena, sunkiu sužeidimu pasibaigęs išpuolis prieš bolševikų lyderį tapo signalu pradėti masinį raudonąjį terorą.


  3. Europos atviroms sienoms – didžiulė grėsmė (67)

Įvykiai / 2015-09-02 13:34 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Europos Sąjungos branginamai laisvo vidaus judėjimo sistemai kyla vis didesnė grėsmė, Bendrijos šalims mėginant susitvarkyti su rekordiniu skaičiumi pabėgėlių ir migrantų, mėginančių patekti į jų teritorijas, sako pareigūnai ir analitikai.


  4. Sulaikytas antras įtariamasis, siejamas su sprogdinimu Bankoke

Įvykiai / 2015-09-01 14:15 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Tailando premjeras antradienį nurodė, kad prie sienos su Kambodža buvo suimtas antras užsienietis, kaip įtariama, susijęs su praeitą mėnesį vienoje Bankoko šventykloje įvykdytu pražūtingu sprogdinimu.


  5. Tailando policija ieško žmonių, susijusių su sprogimu Bankoke

Įvykiai / 2015-08-31 12:49 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį Tailando policija išdavė du naujus arešto orderius ir paviešino daugiau įtariamųjų nuotraukų, tailandietės moters ir vyro, kurio tautybė nebuvo nustatyta. Manoma, kad jie yra susiję su sprogimu, įvykusiu Bankoke prieš dvi savaites.


  6. Naikindama paminklus IS rodo, kad neišmano islamo istorijos (3)

Istorija / 2015-08-31 11:05 / Aistė Plaipaitė (LRT)

„Islamo valstybė“ teigia, kad visi pagonybės simboliai, menantys laikus iki islamo, turi būti sunaikinti, tačiau manoma, kad, pardavusi pagrobtas vertybes, grupuotė papildo savo iždą. Ekseterio universiteto profesorė Emma Loosley, trejus metus gyvenusi netoli Palmyros, mano, kad pagrindinė priežastis visai kita. „Jie tai daro norėdami šokiruoti. Jie nori įbauginti žmones, gauti dėmesio ir pasiųsti žinią. Jie žino, kad, naikindami šias vertybes, privers visą pasaulį sunerimti ir juos stebėti“, – LRT RADIJUI sakė archeologė.


  7. Vokietijoje bandyta padegti pabėgėlių prieglaudą (3)

Įvykiai / 2015-08-28 11:37 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pareigūnai pranešė, kad nežinomi asmenys per pabėgėlių namų langą Vokietijos šiaurės vakaruose metė Molotovo kokteilį. Kilo nedidelis gaisras, tačiau prieglaudos gyventojai nenukentėjo, skelbia „Foxnews“.


  8. Nušautos žurnalistės tėvas ragina B.Obamą griežtinti įstatymus (1)

Įvykiai / 2015-08-28 09:23 / lrytas.lt

Tiesioginio eterio metu nušautos žurnalistės Alison Parker tėvas kreipėsi į JAV prezidentą Baracką Obamą, prašydamas inicijuoti griežtesnius ginklų įstatymus.


  9. JAV žurnalistų žudikas save vadino parako statine (15)

Įvykiai / 2015-08-27 08:35 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Buvęs žurnalistas, kurį atleido viena Virdžinijos televizija, trečiadienį nušovė du jos žurnalistus per reportažą tiesioginiame eteryje ir paskelbė savo šiurpaus nusikaltimo vaizdo įrašą internete prieš paleisdamas mirtiną kulką į save.


  10. Žurnalistus nušovęs ir visa tai nufilmavęs vyras mirė ligoninėje (126)

Įvykiai / 2015-08-26 16:11 / lrytas.lt

Jungtinių Valstijų istorijoje to dar nebuvo – iš pradžių tiesioginio eterio metu nušovė du buvusius kolegas, išpuolį filmavo, apie tai paskelbė savo profilyje „Twitter“ ir galiausiai paleido kulką į save. Visa tai nutiko Virdžinijos valstijoje esančiame Monetos mieste, kur buvęs reporteris 41 metų Vesteris Lee Flanaganas II filmuojant laidą nušovė televizijos žurnalistę ir operatorių.


  11. Psichiatrijos ligoninė sulaukė grasinimų išžudyti gydytojus (46)

Kriminalai / 2015-08-25 20:15 / Evelina Valiuškevičiūtė

Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre – sujudimas. Centro administracija gavo anonimo laišką, kuriame rašoma apie planuojamas žudynes. Jų taikinys – konkretūs centro psichiatrai. Ligoninėje sustiprinta apsauga, budi policija. Savaitgalį centro administracijos gauto laiško turinys – keliantis nerimą. Anonimas pranešė, kad pažįsta vyrą, kuris teigė pirmadienį planuojantis išžudyti kuo daugiau psichiatrų, o vėliau nusižudyti pats.


  12. Išpuolis prieš migrantus: Vokietijoje padegtas pabėgėlių centras (7)

Įvykiai / 2015-08-25 13:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Berlyno prieigose supleškėjo pastatas, kuriame planuota įrengti pabėgėlių centrą, antradienį pranešė Vokietijos policija, o pareigūnai žadėjo imtis griežtų veiksmų prieš kaltininkus, jeigu bus nustatyta, kad numanomo padegimo taikinys buvo prieglobsčio prašantys žmonės.


  13. Tailando policija Bankoke aptiko ir neutralizavo bombą

Įvykiai / 2015-08-24 11:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį Tailando policija aptiko ir neutralizavo sprogstamąjį įtaisą vienoje svarbiausių Bankoko transporto arterijų – Sukhumvito gatvėje, praneša „Reuters“.


  14. Jungtinė Karalystė vėl atidaro savo ambasadą Irane

Įvykiai / 2015-08-23 08:56 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Jungtinė Karalystė sekmadienį vėl atidaro savo ambasadą Irano sostinėje Teherane, kuri buvo uždaryta prieš ketverius metus.


  15. Afganistano sostinę sudrebino didelis sprogimas (1)

Konfliktai ir saugumas / 2015-08-22 18:34 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Afganistano sostinės diplomatinių įstaigų rajone šeštadienį mirtininkui susisprogdinus užminuotame automobilyje, taikantis į NATO transporto virtinę, žuvo mažiausiai 10 žmonių, tarp kurių buvo ir trys užsieniečiai.


  16. Teroro išpuolis sudrebino Afganistano sostinę Kabulą.

Pasaulis / 2015-08-22 17:44 / „Lietuvos ryto“ televizija

Teroro išpuolis sudrebino Afganistano sostinę Kabulą. Užminuotame automobilyje susisprogdino teroristas mirtininkas. Jis, spėjama, taikėsi į pro šalį važiuojantį karinį užsienio pajėgų konvojų. Sprogimas buvo toks stiprus, kad nuaidėjo kone per visą miestą, aplinkiniuose pastatuose išbyrėjo langų stiklai, apgadinta nemažai automobilių. Žuvo mažiausiai trys afganų civiliai, keliolika žmonių sužeista.


  17. Šiauliuose į maldininkų palapinę atskriejo Molotovo kokteilis (7)

Kriminalai / 2015-08-22 10:49 / Gintaras Šiuparys

Vėlų penktadienio vakarą Šiauliuose surengtas išpuolis prieš Vilniaus krikščionių bendruomenės „Ekklesia“ narius. Nenustatyti asmenys į maldininkų palapinę metė Molotovo kokteilį. Bendruomenės nariai Šiauliuose vieši visą savaitę – čia surengtas festivalis „Atradimų palapinė“. Maldininkai prie Senojo televizijos bokšto pastatytoje palapinėje kiekvieną vakarą rengia koncertą, o po to skelbiama Evangelijos žinia, meldžiamasi už ligonius. Incidentas penktadienį įvyko, kai renginys jau buvo pasibaigęs. Laimė, prie palapinės budėjo keli bendruomenės nariai, kurie pastebėjo iš tamsos atskriejantį liepsnojantį butelį.


  18. Prancūzijoje – ginkluotas išpuolis, sužeisti 3 žmonės (8)

Įvykiai / 2015-08-21 21:17 / lrytas.lt

Gausiai ginkluotas užpuolikas penktadienį pradėjo šaudyti greitajame traukinyje, važiavusiame iš Amsterdamo į Paryžių, ir sužeidė du žmones, kol jį galiausiai sutramdė keleiviai amerikiečiai.


  19. Sulaikyti du vyrai, panašūs į įtariamuosius dėl sprogimo Bankoke

Įvykiai / 2015-08-20 17:37 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Du vyrai, panašūs į asmenis, įtariamus dėl teroro akto Bankoke, pasidavė policijai ir teigia esą nekalti. Tai ketvirtadienį pranešė BBC.


  20. Tunise užpuolikai apšaudė policininkus, vienas žuvo

Įvykiai / 2015-08-20 08:04 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nežinomi ginkluoti asmenys trečiadienį Suso regione nušovė policininką. Žinybų duomenimis, užpuolikai nuo motociklo paleido šūvius į pareigūnus, lūkuriavusius kelkraštyje.


Populiariausi per 24 val.