Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1800, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Vašingtono valstijos mokykloje – ginkluotas išpuolis (39)

Įvykiai / 2014-10-25 00:06 / lrytas.lt

Penktadienį vienoje Jungtinių Valstijų Vašingtono valstijos mokykloje įvykdytas ginkluotas išpuolis. Kaip praneša CNN, šūviai aidėjo Merisvilio, esančio šiauriau Sietlo, mokykloje. Liudininkų teigimu, kruvinas incidentas įvyko mokyklos kavinėje.


  2. JAV mokyklos kavinėje – ginkluotas mokinio išpuolis (3)

Pasaulis / 2014-10-24 22:59 / AP

Penktadienį vienoje Jungtinių Valstijų Vašingtono valstijos mokykloje įvykdytas ginkluotas išpuolis. Šūviai aidėjo Merisvilio, esančio šiauriau Sietlo, mokykloje. Liudininkų teigimu, kruvinas incidentas įvyko mokyklos kavinėje. Šauta ne mažiau keturių kartų. Kai kurie liudininkai teigia girdėję net šešis šūvius.


  3. Zagrebe buvęs treneris: „A. Baniuliui bėgti iš ringo neliepiau“ (105)

Startai / 2014-10-24 22:15 / Martynas Suslavičius

Sunkiai suprantamas epizodas Europos jaunių čempionate Zagrebe, be abejonės, bus įtrauktas į juodžiausių bokso pasaulio epizodų sąrašą. Kai aštuntfinalyje buvo paskelbta lietuvio Algirdo Baniulio pergalė, įsiūčio nesuvaldęs kroatas Vido Lončaras puolė talžyti teisėją, šį pargriovė ir toliau smūgiavo treniruotėse tobulintais smūgiais.


  4. Klestinčią Otavą po išpuolio sukaustė įtampa (2)

Įvykiai / 2014-10-24 10:07 / „Lietuvos rytas“, „The New York Times“, AP, BBC.

Nuo terorizmo neapsaugota net Kanada – viena saugiausių pasaulio valstybių. Po trečiadienio atakos, kai užpuolikas nušovė Karo memorialo sargybinį ir įsiveržė į Parlamento pastatą, sunerimę kanadiečiai prabilo: ramybę gali tekti pamiršti. Kažin ar Otava buvo mačiusi ką nors panašaus į tai, kas Kanados sostinės centre vyko trečiadienio rytmetį. Čia aidėjo šūviai, žmonės statė barikadas biuruose, o po gatves lakstė šimtai policijos pareigūnų.


  5. Teroristo nušautas kanadietis visus žavėjo savo gerumu (14)

Įvykiai / 2014-10-23 16:35 / lrytas.lt

Trečiadienio ryte pareigingai saugojęs Karo aukų memorialą Otavoje, prie Kanados parlamento, karys Nathanas Cirillo nė nenujautė, kad senka paskutinės jo gyvenimo valandos. Jis tapo jau antrojo teroro išpuolio šalyje per tris dienas auka. Nuo sužalojimų miręs vyras „Twitter“ vartotojo paviešintoje nuotraukoje šypsosi likus vos keletai sekundžių iki akimirkos, kai jis buvo pašautas, skelbia „Daily Mail“.


  6. Paviešinta Kanados parlamente siautėjusio teroristo nuotrauka (16)

Įvykiai / 2014-10-23 12:25 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ginkluotas vyras, kurio vardas buvo įtrauktas į stebimų įtariamų teroristų sąrašą, trečiadienį nušovė vieną karį ir mėgino įsiveržti į Kanados parlamentą, tačiau galiausiai jį nukovė asamblėjos apsaugos pareigūnas.


  7. A. Baniulio treneris piktas: „Turėjo ginti? Tu debilas“ (396)

Startai / 2014-10-23 08:28 / Martynas Suslavičius

Algirdo Baniulio sprendimas bėgti iš ringo Lietuvoje kelia nemažesnes emocijas nei netramdomas Vido Lončaro elgesys ringe. Europos jaunių čempionate Zagrebe pastarasis puolė talžyti teisėją Maciejų Dziurgotą. Dar prieš paskelbiant aštuntfinalio nugalėtoją, kuriuo tapo lietuvis, V.Lončaras be bokso pirštinių priėjo prie teisėjo ir ėmė šį mušti. Jis M.Dziurgotai sudavė septynis smūgius. Lenkui ligoninėje buvo nustatyti šonkaulių lūžiai. Teisėją gelbėjo treneriai ir apsauginiai, kurie už kojų vilkdami nuo aukos patraukė sportininką.


  8. Kanadą sukrėtė antras teroro išpuolis per tris dienas (88)

Įvykiai / 2014-10-23 07:51 / AFP, BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Kanados sostinėje Otavoje trečiadienį kilo sumaištis ir panika - įvykdyti teroristiniai išpuoliai. Karo aukų memorialas, parlamentas ir netoli jo esantis prekybos centras - šiose vietose, kur kasdien susirenka tūkstančiai žmonių, trečiadienio rytą aidėjo šūviai. Iš pradžių šūviai pasigirdo prie parlamento esančiame Karo aukų memoriale, kai ginkluotas vyras peršovė garbės tarnybą atliekantį šalies karį. Sužeistas karys su žaizdomis pilve buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten dėl sudėtingų sužalojimų mirė.


  9. Konge surengtos masinės moterų ir vaikų žudynės (8)

Įvykiai / 2014-10-18 13:10 / lrytas.lt

Kongo Demokratinėje Respublikoje 22 žmonės, daugiausia moterys ir vaikai, buvo užkapoti arba užmušti lazdomis po kitų panašaus masto žudynių, pranešė šeštadienį agentūrai AFP vietinės valdžios atstovas.


  10. Kairo centre per bombos sprogimą buvo sužeista 12 žmonių

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-15 10:37 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Egipto sostinės Kairo centre antradienį vėlai vakare sprogus bombai buvo sužeisti 12 žmonių, pranešė saugumo ir sveikatos apsaugos pareigūnai.


  11. Maskva patikėję svetimšaliai pakėlė ginklą prieš Ukrainą (18)

Rytai-Vakarai / 2014-10-11 11:24 / lrytas.lt

Atvykę iš kitų šalių jie užtraukdavo „Internacionalą“ ir eidavo į mūšį. Taip kariavo tarptautinėse brigadose Ispanijos pilietinio karo metu kovęsi užsieniečiai. Panašus reiškinys pastebimas ir Ukrainoje – svetimšaliai kaunasi abiejose konflikto pusėse, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


  12. Jemene susisprogdinęs mirtininkas pražudė 43 žmones

Stichijos ir nelaimės / 2014-10-09 10:42 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jemeno sostinėje Sanoje mažiausiai 10 žmonių žuvo ketvirtadienį, vienam mirtininkui detonavus galingą bombą, pranešė vienas šaltinis saugumo tarnybose.


  13. Čečėnijoje šventę aptemdė žiaurus mirtininko išpuolis

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-06 08:59 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Čečėnijos sostinėje Groze susisprogdinus mirtininkui žuvo penki policijos pareigūnai ir dar mažiausiai 12 žmonių buvo sužeisti, skelbia BBC. Išpuolis surengtas prie rotušės, kur turėjo vykti koncertas Grozno miesto dienos proga.


  14. Baisiausias planetos miestas, kuriame vis dar yra gyventojų

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-04 14:09 / lrytas.lt

„Homsas yra siaubo miestas“ , - apie Sirijos konflikto nukankintą vietą kalba čia gyvenantys žmonės. Sunku patikėti, kokias kančias patiria vadinamojo „revoliucijos lopšio“ gyventojai. Nesibaigiančio valdžios ir sukilėlių kovos jų gyvenimus pavertė košmaru, rašo „The Guardian“. „Homsas yra siaubo miestas“ , - apie Sirijos konflikto nukankintą vietą kalba čia gyvenantys žmonės. Sunku patikėti, kokias kančias patiria vadinamojo „revoliucijos lopšio“ gyventojai. Nesibaigiančio valdžios ir sukilėlių kovos jų gyvenimus pavertė košmaru, rašo „The Guardian“. Pastaruosius kelis mėnesius Homso mieste buvo ramu – iš dangaus ant galvų nekrito bombos ir negriaudėjo sprogimai. Žmonės ėmė drąsiau eiti į gatves, atsidarė anksčiau veikę restoranai.


  15. Butą su žmonėmis sudeginę kauniečiai sulaukė atpildo

Kriminalai / 2014-10-03 17:50 / Nerijus Povilaitis

Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti vieną kraupiausių išpuolių Kaune surengusių, butą su jame buvusiais žmonėmis padegusių kauniečių bylą. Tragedijos metu žuvo vos 18 metų sulaukęs jaunuolis, kai kurie nuo pragariškos liepsnos gelbėjosi šokdami iš septintojo aukšto. Po tokio šuolio vienas jaunuolis liko neįgalus, jis iki šiol negali vaikščioti, iki šiol prikaustytas prie vežimėlio.


  16. Kiosko plėšikui Kaune nepasisekė

Kriminalai / 2014-10-03 09:01 / lrytas.lt

Kaune apiplėštas prekybos kioskas, tačiau nusikaltėliui teko menkas grobis - vos 30 litų.


  17. Įžūlūs plėšikai jautėsi nesugaunami

Kriminalai / 2014-10-01 06:56 / Arūnas Karaliūnas

Įžūliais išpuoliais praėjusių metų pabaigoje išgarsėję Jevgenijus Vorobjovas ir Regimantas Augustinavičius jau buvo pasijutę visagaliai, bet pervertino save. Jų bylą atvertė Kauno apygardos teismas. Kriminalistai suskaičiavo mažiausiai aštuonis 32 metų J.Vorobjovo ir 20 metų R.Augustinavičiaus nusikaltimus, tačiau beveik nekyla abejonių, kad jų būta ir daugiau.


  18. A. Ghani prisaikdintas naujuoju Afganistano prezidentu

Įvykiai / 2014-09-29 10:11 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Ashrafas Ghani pirmadienį buvo prisaikdintas naujuoju Afganistano prezidentu per ceremoniją prezidentūroje, žymėjusią 13 metų trukusio Hamido Karzai vadovavimo pabaigą nuo Talibano režimo žlugimo 2001 metais. „Laikysiuosi konstitucijos ir kitų įstatymų bei saugosiu jų įgyvendinimą“, – A.Ghani sakė duodamas priesaiką vyriausiojo teisėjo akivaizdoje.


  19. „Al Qaeda“ surengė keršto išpuolį prieš JAV ambasadą Jemene

Įvykiai / 2014-09-28 14:30 / ELTA ir lrytas.lt inf.

„Al Qaeda“ prisiėmė atsakomybę už išpuolį prieš JAV ambasadą Jemene, apie tai sekmadienį praneša „Reuters“. Per sprogimą, policijos duomenimis, buvo sužeisti du ambasadą saugoję Jemeno kariai. Pasak kovotojų, taip atkeršyta už JAV bepiločio antskrydį, įvykdytą penktadienį, rugsėjo 26 dieną.


  20. Talibų žiaurumas nesiliauja: praneša apie nukirsdintus civilius

Konfliktai ir saugumas / 2014-09-27 10:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Talibano kovotojai nukirto galvas 12 afganų civilių, daugiausia iš policininkų šeimų; šis kraupus išpuolis yra tik dalis jau savaitę nesiliaujančių talibų veiksmų, per kuriuos atokioje Afganistano rytų provincijoje nužudyta 60 žmonių, daugybė sužalota, pranešė penktadienį pareigūnai.


Populiariausi per 24 val.