Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1958, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Anglijos rinktinė „suvalgė“ bejėgius Lietuvos futbolininkus (333)

Futbolas / 2015-03-27 19:21 / lrytas.lt

Istorinėje Lietuvos ir Anglijos futbolo rinktinių dvikovoje žaidė viena komanda. Tūkstančiai triukšmingų lietuvių legendiniame Vemblio stadione išvydo, kaip futbolo pradininkai anglai sutrypė Igorio Pankratjevo treniruojamą Lietuvos rinktinę – 4:0 (2:0). Jei ne vartininko Giedriaus Arlauskio reakcija ir du kartus į virpstą skrieję šeimininkų smūgiuoti kamuoliai, įvarčių galėjo būti dar daugiau.


  2. Tai – teroro aktas. „Germanwings“ pilotas tyčia sudaužė lėktuvą (530)

Įvykiai / 2015-03-26 10:06 / lrytas.lt

Kaltas ne techninis lėktuvo gedimas, o jaunas pilotas. 28 metų Andreasas Lubitzas visą kelionę laukė progos, kada iš kabinos išeis patyręs skrydžio kapitonas, o jis liks vienas prie vairalazdės. Iš pradžių kapitonas pabeldė tyliai, o nesulaukęs kolegos atsakymo ėmė daužyti duris kumščiu. Bet spyną užšovęs A.Lubitzas neatidarė, o lėktuvo skridimo aukštis ėmė mažėti. Tyrimui vadovaujantis prokuroras piloto veiksmus vertina kaip savižudžio teroristo.


  3. P. Porošenkos ir oligarcho kova gali baigtis kraujo praliejimu (186)

Įvykiai / 2015-03-26 07:06 / „The Interpreter“, „Bloomberg“ ir „Lietuvos ryto“ inf.

Ukrainos oligarchams nesiseka atsisakyti senų įpročių. Vienas turtingiausių šalies verslininkų Ihoris Kolomoiskis su prezidentu stojo į atvirą kovą, kuri rimtai grasina ir pačiai Ukrainos demokratijai. Šalies prezidentas Petro Porošenka trečiadienį anksti rytą atleido iš pareigų svarbiausią šalies oligarchą ir Dniepropetrovsko srities gubernatorių I.Kolomoiskį.


  4. Mirtininko išpuolis Kabule pražudė septynis žmones

Konfliktai ir saugumas / 2015-03-25 18:32 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Likus kelioms valandoms iki Afganistano prezidento Ashrafo Ghani kalbos JAV Kongrese, Kabulo centrą trečiadienį supurtė savižudiškas išpuolis. Žuvo mažiausiai 7 žmonės, 22 buvo sužeisti, pranešė Afganistano sostinės ligoninių vadovas, kuriuo remiasi agentūra AFP.


  5. Išpuolio prieš antstolės kontorą išvakarėse – S.Stankūno vizitas (61)

Kriminalai / 2015-03-25 12:36 / lrytas.lt

Išpuolio prieš antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontorą Kauno senamiestyje istorijoje ėmė aiškėti reikšmingos detalės. Prieš vandalams apipilant biuro sienas violetiniais dažais, pas antstolę lankėsi Laimutės Stankūnaitės tėvas Stasys Stankūnas ir įteikė teismo vykdomuosius raštus. Iš dviejų buvusių policijos pareigūnų L.Stankūnaitės naudai bus išieškota po 800 eurų.


  6. Kaune – išpuolis prieš antstolę Sonatą Vaicekauskienę (II) (5)

Reporteris / 2015-03-24 23:20 / „Lietuvos ryto“ televizija

Išsamiausioje analitinėje laidoje – aktualūs pasakojimai, transliacijos iš įvykio vietos, neeilinės istorijos, netikėti komentarai. Tai kitoks požiūris į šalies ir pasaulio įvykius. Laidą žiūrėkite 18:00 val. ir 22:30 val.


  7. Išpuolis prieš pedofilų medžiotojų prieše tapusią antstolę (14)

Kriminalai / 2015-03-24 17:58 / „Lietuvos ryto“ televizija

Kaune antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontora apipilta dažais. Vandalų išpuolį pastebėjo ryte į darbą atėjusi antstolės padėjėja. Dažais buvo aplietos pastato sienos, durys, apsauginės žaliuzės. Į vietą iškviesti policijos pareigūnai. Nors vandalai darbavosi kiemo pusėje, tikimasi, kad juos užfiksavo gatvėje esančios vaizdo stebėjimo kameros. Antstolė išgarsėjo, kai padėjo Laimutei Stankūnaitė susigrąžinti Kedžių namuose gyvenusią dukrą.


  8. Kaune – išpuolis prieš antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontorą (141)

Kriminalai / 2015-03-24 17:22 / Arūnas Karaliūnas

Melsvos spalvos skysčiu sulietos Kauno senamiestyje įsikūrusios antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontoros lauko sienos. Apie incidentą pranešta policijai.


  9. Prieš dvidešimt metų Tokiją sukrėtė mirtinas išpuolis metro

Istorija / 2015-03-22 12:12 / lrytas.lt

1995 metų kovo 20 dienos rytą sausakimšame Tokijo metro buvo paleistos nervus paralyžiuojančios zarino dujos. Viename judriausių pasaulyje metropoliteno sistemų tą rytą į darbą keliavo milijonai japonų. Keli vyrai skysto zarino paketus susivynioję į laikraščius įlipo į rytinius traukinius.


  10. Paviešintas vaizdo įrašas: kelios akimirkos iki žudynių Tunise (2)

Pasaulis / 2015-03-22 12:07 / AP

Tuniso vyriausybė išplatino vaizdo įrašą iš Bardo muziejaus, kai jame įvyko teroristinis išpuolis. Jame matyti, kaip į muziejų įbėga du ginkluoti vyrai – tai užpuolikai, nužudę 21 žmogų per Bardo muziejaus ataką. 20 metų Yassine Laabidi ir 26-erių Hatem Khachnaoui buvo nukauti pareigūnų. Vaizdo įraše matyti jų kūnų nuotraukos.


  11. Jauni gangsteriai jau buvo iškasę duobę savo aukoms (100)

Kriminalai / 2015-03-20 06:15 / Gediminas Pilaitis („Lietuvos rytas“)

Nepilnamečio suburta gauja, apiplėšusi vieną kredito uniją, nenurimo – rezgė dar žiauresnių nusikaltimų scenarijus. Jaunus plėšikus, miške iškasusius duobę savo aukoms, sustabdė kriminalistai. Telšių kredito unijos darbuotojai, neseniai sužinoję, kad virš jų galvų buvo pakibusi mirtina grėsmė, dėkojo Klaipėdos apskrities policijos pareigūnams. Jie sučiupo įžūlių jaunuolių gaują, kuriai vadovavo neprognozuojamo būdo 17-metis Klaipėdos rajono gyventojas Deivydas.


  12. Po žudynių Tunise sunerimo ir kelionių rengėjai Lietuvoje (4)

Rinkos pulsas / 2015-03-19 16:35 / lrytas.lt

Ginkluoti užpuolikai, trečiadienį įsiveržę į Tuniso nacionalinį muziejų, nužudė 18 turistų iš įvairių šalių ir du tunisiečius. Akivaizdu,kad tai smogs ir Tuniso turizmo sektoriui. Tarp aukų – Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos piliečiai. Lietuvos turizmo agentūros jau sulaukė klausimų, ar saugo vykti į Tunisą atostogų.


  13. Švedijoje – išpuolis naktiniame bare, nušauti du žmonės (2)

Kriminalai / 2015-03-19 09:19 / AP

Švedijos vakariniame Geteborgo mieste keli žmonės buvo pašauti, o bent du iš jų mirė, kai mažiausiai vienas užpuolikas trečiadienio vakarą įsiveržė į vieną barą ir pradėjo šaudyti iš automato, pranešė policija. Švedijos ir kaimyninės Danijos teisėsauga jau seniai turi rūpesčių dėl nusikalstamų gaujų, tarp jų „Hell's Angels“, „Bandidos“, taip pat dėl kelių imigrantų grupuočių, besivaržančių dėl narkotikų prekybos kontrolės.


  14. Banditai Švedijos bare nušovė 2 žmones, dar kelis sužeidė (16)

Įvykiai / 2015-03-19 06:55 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Švedijos policija pranešė, kad mažiausiai du žmonės mirė nuo sužeidimų per išpuolį bare Geteborge. Dar aštuoni asmenys buvo sužeisti – juos į ligoninę išvežė medikai. Pareigūnai tikina, kad šis nusikaltimas nėra susijęs su teroristais. Anot jų, žudynės vėlų trečiadienio vakarą įvyko dėl banditų gaujų konflikto.


  15. Tuniso muziejaus užpuolikai nukauti, žuvo 22 žmonės (8)

Įvykiai / 2015-03-18 15:01 / lrytas.lt

Tunise per ginkluotų užpuolikų išpuolį nacionaliniame muziejuje, esančiame šalimais parlamento, žuvo 22 žmonės, tarp jų 20 turistų iš užsienio, pranešė Vidaus reikalų ministerija.


  16. Išpuolis Brukline: mergaitės talžė 15-metę, o suaugę tik stebėjo (1)

Pasaulis / 2015-03-13 13:27 / „Lietuvos ryto“ televizija

Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas nesuvokiamas paauglių žiaurumas ir suaugusiųjų apatija. Bruklino rajone, Niujorke, „McDonald's“ restorane grupė moksleivių užpuolė 15-metę mergaitę ir talžė ją kelias minutes. Panašaus amžiaus grupelė mergaičių spardė kojomis ir mušė kumščiais nepilnametę. Išpuolis vyko apie tris minutes, per kurias nė vienas suaugęs žmogus nesugebėjo padėti aukai. Policija vėliau sakė, kad pagalbos telefonu paskambino restorano darbuotojai. Tuo tarpu nė vienas „McDonald's“ lankytojas nebandė padėti mergaitei, tik stebėjo šį kraupų išpuolį.


  17. Pasitenkinęs iškrypėlis pornografinį įrašą nusiuntė merginai

Kriminalai / 2015-03-10 09:29 / Gintaras Šiuparys

Šiaulių rajone gyvenantis 23 metų jaunuolis išbandė keistą merginimo būdą. Vaikinas atsiuntė įsižiūrėtai merginai įrašą, kuriame jis masturbuojasi. Originalus iškrypėlio bandymas atkreipti į save dėmesį nenusisekė. Pareigūnai greitai nustatė, kas šis keistuolis, nes jis įraše net nesistengė nuslėpti savo tapatybės. Istorija prasidėjo vasario pabaigoje, kai prie socialinio tinklo paskyros prisijungusi mergina pamatė žinutę. Nepažįstamasis jai atsiuntė įrašą, kuriame apsinuoginęs masturbuojasi.


  18. Per išpuolį Malyje žuvo 5 žmonės, tarp jų – prancūzas ir belgas

Įvykiai / 2015-03-07 09:24 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Per ginkluotą išpuolį Malio sostinėje esančiame restorane žuvo keturi asmenys, įskaitant du maliečius, po vieną Prancūzijos ir Belgijos pilietį, praneša „Reuters“. Per ataką populiariame „La Terrasse“ restorane buvo sulaikyti du įtariamieji. Išpuolio motyvas nėra žinomas.


  19. Šiaurės Korėją pradžiugino JAV ambasadoriaus kraujas

Įvykiai / 2015-03-05 17:22 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV ambasadorius prie Pietų Korėjos Markas Lippertas, kuriam peiliu ginkluotas užpuolikas ketvirtadienį sužalojo veidą ir ranką, atsigauna po jam atliktos operacijos.


  20. Lietuvos vadovai pareiškė rusams užuojautą dėl B. Nemcovo žūties

Aktualijos / 2015-02-28 18:39 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė pasmerkė vieno iš Rusijos opozicijos lyderių Boriso Nemcovo nužudymą ir pareiškė užuojautą Rusijos žmonėms. Užuojautą pareiškė ir premjeras Algirdas Butkevičius. Jis pridūrė, kad nužudymas turi būti ištirtas.


Populiariausi per 24 val.