Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2389, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Sirijos režimas išdrąsėjo: panaudojo uždraustą ginklą (18)

Konfliktai ir saugumas / 2016-05-02 14:10 / lrytas.lt

Kai Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas papiktino tarptautinę bendruomenę panaudodamas cheminį ginklą prieš savo piliečius, iš šalies buvo išgabentos visos jo atsargos.


  2. Nauja teroro ataka: islamistai nusitaikė į taikius maldininkus (2)

Pasaulis / 2016-04-30 16:44 / „Lietuvos ryto“ televizija

Iraką sudrebino naujas teroro išpuolis. Netoli sostinės Bagdado sprogo pakelėje paliktas užminuotas automobilis. Naujausiais duomenimis, žuvo mažiausiai 21 žmogus, kelios dešimtys buvo sužeisti. Ataka surengta kelyje, kuriuo šiitų maldininkai eina į šventyklą Bagdade atlikti kasmetinių ritualų. Panašūs išpuoliai rengiami kasmet, kai dešimtys tūkstančių piligrimų renkasi pagerbti šalyje ypač gerbiamo imamo. Pernai tokiu pat metu per išpuolį žuvo 13 maldininkų. Atsakomybę už naujausią išpuolį prisiėmė „Islamo valstybės“ grupuotė. Jos nariai ir anksčiau Bagdado apylinkėse rengė panašius išpuolius prieš šiitų maldininkus, kuriuos laiko eretikais.


  3. Ar „Euro 2016“ čempionate futbolo fanai bus saugūs nuo teroro? (5)

Rytai-Vakarai / 2016-04-29 21:42 / lrytas.lt

Artėjant Europos futbolo čempionatui „Euro 2016“ tūkstančiai sporto aistruolių keliaus į Prancūziją palaikyti savo mylimiausių komandų. Tačiau visų futbolo gerbėjų galvose greičiausiai knibžda opus klausimas: ar po kruvinų teroristinių išpuolių Paryžiuje ir Briuselyje tokio masto renginyje pavyks garantuoti saugumą? Laimei, tikimybė nukentėti teroro išpuolyje yra labai maža, rašo „The Local“.


  4. M.Mikutavičius pasakė, ką galvoja apie lietuviškas maisto kainas (111)

Veidai ir vardai / 2016-04-28 12:32 / lrytas.lt

Pastaruoju metu daugelis skundžiasi vis labiau kylančiomis prekių ir paslaugų kainomis. O ne per seniausiai viešojoje erdvėje kilo ažiotažas dėl lietuvių, vykstančių apsipirkti į kaimyninę Lenkiją, kur ir būtiniausių maisto produktų kainos tautiečiams kandžiojasi mažiau. Tokių aplinkybių skatinamas savo nuomonę apie šiandieninę Lietuvos ekonominę situaciją pasidalijo ir dainininkas Marijonas Mikutavičius.


  5. Išpuolis Turkijoje – Bursoje susisprogdino teroristė (II)

Reporteris / 2016-04-27 22:00 / „Lietuvos ryto“ televizija

„Lietuvos ryto“ televizijos Žinių laidoje – aktualūs pasakojimai, svarbiausi įvykiai iš Lietuvos, operatyvūs reportažai iš užsienio ir neeilinės istorijos iš atokiausių šalies kampelių. Žinių laidą žiūrėkite kasdien nuo 16:00 val., 18:00 val., 20:00 val., 22:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  6. Turkijoje susisprogdino moteris, yra nukentėjusiųjų (14)

Įvykiai / 2016-04-27 18:54 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Turkijos Bursos mieste trečiadienį susisprogdino mirtininkė, per sprogimą buvo sužeista 13 žmonių, pranešė pareigūnai. Šis naujausias šalyje surengtas išpuolis buvo įvykdytas netoli 14-ajame amžiuje pastatytos Bursos Didžiosios mečetės – miesto, kuris kažkada buvo pirmoji Osmanų imperijos sostinė, istorinio simbolio.


  7. Palestiniečiams nepavyko išpuolis prie Izraelio patikros posto (1)

Konfliktai ir saugumas / 2016-04-27 13:39 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Izraelio policijos pareigūnai trečiadienį nušovė palestiniečių porą prie patikrinimo posto, kuris yra pagrindiniai vartai iš Vakarų Kranto į Rytų Jeruzalę, kai moteris metė peilį į juos, pranešė policijos atstovė spaudai.


  8. Paviešintas teroristų atakos Paryžiaus kavinėje vaizdo įrašas (8)

Įvykiai / 2016-04-26 17:55 / lrytas.lt

Internete paviešintas praėjusių metų lapkritį įvykdyto teroristinio išpuolio Paryžiaus kavinėje vaizdo įrašas.


  9. Šokiruojantis išpuolis Turkijoje: sirgalius spardė teisėją

Futbolas / 2016-04-26 15:26 / lrytas.lt

Turkijoje teisėjai buvo priversti anksčiau nutraukti rungtynes dėl išpuolio aikštėje. Savaitgalį per Turkijos superlygos dvikovą tarp „Trabzonspor“ ir Stambulo „Fenerbahce“ komandų sirgalius užpuolė teisėją.


  10. Filipinuose islamistai nupjovė galvą kanadiečiui įkaitui (3)

Įvykiai / 2016-04-26 07:45 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Filipinuose islamistai kovotojai nupjovė galvą vienam kanadiečiui įkaitui, padidindami nuogąstavimus dėl daugiau negu 20 kitų pagrobtųjų, laikomų atokiose salose, o saugumo pajėgos antradienį pažadėjo sučiupti ekstremistus. 


  11. Bangladeše dėl profesoriaus užkapojimo sulaikytas islamistas

Įvykiai / 2016-04-24 14:15 / lrytas.lt

Bangladešo policija sekmadienį sulaikė studentą islamistą, įtariamą žiauraus profesoriaus nužudymu, kuris buvo įvykdytas šeštadienį.


  12. Bangladeše per įtariamą islamistų išpuolį užkapotas profesorius

Įvykiai / 2016-04-23 11:09 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Bangladeše nežinomi užpuolikai šeštadienį mirtinai užkapojo vieną universiteto profesorių, pranešė policija, nurodžiusi, kad šis išpuolis panašus į ankstesnes mirtinas islamistų kovotojų atakas prieš sekuliarių arba ateistinių pažiūrų aktyvistus.


  13. Anglijoje sulaikytas tragiško Šilainių gaisro įtariamasis

Kriminalai / 2016-04-19 17:23 / lrytas.lt

Jungtinėje karalystėje savaitgalį sulaikytas nuo policijos besislapstęs ketvirtasis įtariamasis 2012 metais Kauno Šilainių mikrorajono daugiabutyje kilusio gaisro byloje Martynas Sasnauskas.


  14. Afganistano sostinės centre – mirtina talibų ataka

Pasaulis / 2016-04-19 13:36 / AP

Afganistano sostinę sukrėtė teroro išpuolis. Pasak vidaus reikalų ministerijos, Kabulo centre susisprogdino savižudis, vairavęs užminuotą transporto priemonę. Po to ugnį atidengė ginkluoti kovotojai. Išpuolis surengtas rytinio piko metu netoli gynybos ministerijos ir kariuomenės pastatų komplekso. Pasirodė pranešimų, kad keli teroristai įsiveržė į pagrindinę Afganistano žvalgybos agentūrą, bet ši informacija kol kas nepatvirtinta. Pareigūnai praneša, kad per išpuolį žuvo 28 žmonės. Per 300-us sužeista. Atsakomybę už šią ataką prisiėmė Talibano grupuotė. Prieš savaitę talibai paskelbė tradicinio „pavasarinio puolimo“ pradžią ir įspėjo apie didelio masto atakas prieš afganų karius ir policininkus. Islamistai taip pat pažadėjo atakuoti NATO pajėgas. Šiuo metu Afganistane dislokuota 13 tūkstančių Aljanso karių.


  15. Kabule nugriaudėjo stiprus sprogimas, dešimtys žuvusiųjų

Konfliktai ir saugumas / 2016-04-19 08:43 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Kabule mažiausiai 28 žmonės žuvo, o dar šimtai buvo sužeisti Talibano mirtininkui antradienį detonavus sprogmenų prikrautą automobilį ir prasidėjus įnirtingam susišaudymui tarp islamistų kovotojų bei saugumo pajėgų, praėjus savaitei po to, kai sukilėliai paskelbė pradedantys kasmetinį pavasarinį puolimą. 


  16. Jeruzalėje per sprogimą autobuse sužeisti žmonės

Pasaulis / 2016-04-18 19:05 / AP

Jeruzalėje pirmadienį buvo sprogdintas vienas autobusas, pranešė policija, o medikai nurodė, jog sužeista mažiausiai 16 žmonių. Policija iš pradžių tik nurodė, kad buvo „išpuolis“, ir nepateikė jokių šio įvykio detalių, tačiau vėliau dar pridūrė, jog visi priežasčių variantai tiriami. Regis tuo metu autobusas, kuris sprogo, buvo tuščias, sakė policija, o sužeisti, matyt, buvo kito, gretimo autobuso keleiviai. Pagalbos ir gelbėjimo organizacija „Magen David Adom“ pranešė apie sprogimą ir mažiausiai 16 sužeistųjų, dviejų būklė sunki. Dauguma sužeistųjų apdegė, apsinuodijo dūmais. 


  17. Siras prisipažino suvaidinęs išpuolį prieš pabėgėlius

Įvykiai / 2016-04-14 11:30 / lrytas.lt

Vokietijoje prieglobsčio sulaukęs pabėgėlis iš Sirijos prisipažino padegęs viešbutį Reino krašte-Pfalce, kur jis buvo apsistojęs. Prieš tai ant viešbučio sienų jis nupiešė svastikas, norėjęs, kad tai atrodytų kaip išpuolis prieš pabėgėlius.


  18. Egipto lėktuvo pagrobėjas pasiprašė prieglobsčio Kipre

Įvykiai / 2016-04-13 10:20 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Egipto lėktuvo pagrobėjas Kipre pasiprašė prieglobsčio, kad nebūtų išduotas Egiptui. 58 metų egiptiečio prašymas šiuo metu vertinamas, sakė vienas Kipro pareigūnas. Tačiau paraleliai esą vyksta pasirengimas jo išdavimui, praneša agentūra AFP.


  19. Kalinys draugui ant galvos peiliu išpjaustė džihadistų šūkį

Įvykiai / 2016-04-12 16:01 / lrytas.lt

Australijos kalinamas džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ gerbėjas užpuolė kitą kalinį ir ant jo galvos peiliu išraižė vieną šios teroristinės grupuotės šūkį. Teigiama, kad toje pačioje kameroje gyvenusiam kaliniui ant galvos buvo išpjaustyta džihadistų frazė „e4e“, kuri reiškia „akis už akį“, skelbia BBC.


  20. Švogerizmas vietoje pasitikėjimo

Aktualijos / 2016-04-12 12:18 / Arkadijus Vinokuras

Politikai ir jų atstovaujamos partijos žmogiškiems santykiams skiria mažiausiai dėmesio. Tų santykių pradžia ir pabaiga – pasitikėjimas vienas kitu. Abipusis pasitikėjimas yra tiesioginė prielaida solidarumo ugdymui visuomenėje.


Populiariausi per 24 val.