Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1976, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Toronto orkestras nekoncertavo su prorusiškų pažiūrų pianiste (88)

Įvykiai / 2015-04-14 18:20 / lrytas.lt

Toronto simfoninis orkestras trečiadienį staiga atšaukė pasirodymą, kuriame turėjo atlikti rusų kompozitoriaus Sergejaus Rachmaninovo koncertą Nr. 2 fortepijonui su orkestru. Orkestras atsisakė koncertuoti su ukrainiečių kilmės soliste Valentina Lisitsa dėl jos prorusiškų komentarų socialiniame tinkle „Twitter“, skelbia „The New York Times“.


  2. Sprogimas universitete sukėlė paniką ir tragišką spūstį

Stichijos ir nelaimės / 2015-04-12 14:22 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Nairobio universitete sprogus elektros transformatoriui, o studentams ėmus paniškai bėgti, žuvo 1, sužeista daugiau nei 100 žmonių, praneša „Daily Star“.


  3. Turistų pamėgtoje Tailando Samujo saloje – teroro išpuolis

Pasaulis / 2015-04-11 16:30 / AP

Turistų pamėgtoje Tailando Samujo saloje surengtas teroro išpuolis, sužeisti septyni žmonės. Sprogimas nugriaudėjo didžiausio saloje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje.


  4. Išpuolis Kaune: vieną pakirto kulka, kitą parbloškė automobilis (105)

Kriminalai / 2015-04-09 14:12 / Nerijus Povilaitis

Ketvirtadienį Kaune, Partizanų gatvėje, aidėjo šūviai. Pirminiais duomenimis, vienam žmogui peršautos kojos. Incidentas įvyko apie 12 val. 31 min. Policijos pareigūnai gavo pranešimą, jog Partizanų gatvėje sužeisti du žmonės. Vienam peršautos kojos, o kitas – partrenktas automobilio. Abu sužalotieji nuvežti į gydymo įstaigą.


  5. IS puola Prancūzijos kanalą „TV5Monde“

Konfliktai ir saugumas / 2015-04-09 08:24 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Prancūzijos televizijos tinklas „TV5Monde“ nukentėjo nuo „Islamo valstybės“ (IS) išpuolio, praneša BBC.


  6. Nuosprendį išgirdęs Dž. Carnajevas liko šaltas kaip ledas (70)

Įvykiai / 2015-04-08 21:12 / lrytas.lt

Paaiškėjo Bostono sprogdintojo Džocharo Carnajevo likimas. Jis pripažintas kaltu dėl Bostono maratono sprogdinimų, praneša CNN. Prisiekusieji Dž.Carnejevą pripažino kaltu dėl 30 iš jam pateiktų 30 kaltinimų. Jam gresia mirties bausmė. Prisiekusiųjų atstovas teisme perskaitė savo sprendimą – Dž.Carnajevas buvo pripažintas kaltu „panaudojus masinio naikinimo ginklą, dėl kurio žuvo ir buvo sužeisti žmonės“. Kaltu jaunas vaikinas buvo pripažintas ir dėl policininko nužudymo, automobilio nuvarymo ir susišaudymo su pareigūnais, kai kartu su broliu mėgino pasprukti.


  7. „Anonymous“ išpuolis prieš Izraelį – nevykęs ir antisemitinis (5)

Įvykiai / 2015-04-08 19:05 / lrytas.lt

Programišių grupuotė „Anonymous“ pirmadienį įvykdė žadėtą išpuolį prieš Izraelio kibernetinę erdvę, tačiau ataka didelės žalos nepadarė. Maža to, išpuolis susilaukė gausybės kritikos, nes pasirodė labiau antisemitinis, nei skirtas ginti palestiniečius. Vaizdinėje medžiagoje, kurią „Anonymous“ paviešino prieš ataką, programišiai grasino „ištrinti“ Izraelį iš kibernetinės erdvės. Bet to jiems padaryti nepavyko, rašo „The Independent“.


  8. Kaune – nevykęs kaukėto bandito išpuolis (2)

Kriminalai / 2015-04-08 08:55 / lrytas.lt

Antradienį vakare Kaune bandyta apiplėšti degalinę, tačiau užpuolikas spruko tuščiomis, jo ieško policijos pareigūnai.


  9. Meksikoje banditai sudegino 15 policininkų (4)

Įvykiai / 2015-04-08 08:46 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Meksikos vakaruose 15 policininkų buvo nužudyti patekęs į nusikaltėlių gaujos pasalą, antradienį pranešė vienas pareigūnas, o šis išpuolis prieš saugumo pajėgas buvo pražūtingiausias per kelerius pastaruose metus, kol vyksta karas su narkotikų kontrabandininkais.


  10. Bostono maratono sprogdintojui gresia mirties bausmė

Pasaulis / 2015-04-07 19:55 / AP

JAV baigiama nagrinėti prieš dvejus metus išpuolį per Bostono maratoną surengusio Džocharo Carnajevo byla. Antradienį pradėtas svarstyti galimas nuosprendis. Per baigiamąją kalbą prokuroras teigė, kad užpuolikas taip siekė nubausti Ameriką už karą islamiškose šalyse ir kartu pasėti baimę. Pasak prokuroro, išpuolis buvo buvo gerai apgalvotas ir šaltakraujiškai įvykdytas teroristinis aktas. 21-erių vaikinui kaltinimai pateikti dėl 30 punktų. Jeigu bus pripažintas kaltu, jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos ar net mirties bausmė.


  11. Kenijoje po žudynių reikalaujama stiprinti nacionalinį saugumą

Įvykiai / 2015-04-07 16:01 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Kenijos sostinėje šimtai žmonių antradienį dalyvavo eitynėse, reikalaudami stiprinti nacionalinį saugumą po praėjusią savaitę Somalio islamistų judėjimo „al Shebab“ surengtų kruvinų žudynių, kurių aukomis tapo 148 žmonės.


  12. Bostono sprogdintojo likimas perduodamas į prisiekusiųjų rankas

Įvykiai / 2015-04-07 15:51 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Bostono sprogdintojo Džocharo Carnajevo likimas antradienį bus perduotas į prisiekusiųjų rankas, kai jie pradės svarstyti, ar tas 21 metų natūralizuotas JAV pilietis yra kaltas dėl 2013-aisiais įvykdytos kruvinos atakos.


  13. Kenija nurodė įtariamąjį studentų žudynių vykdytoją

Įvykiai / 2015-04-06 10:24 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Kenijos pareigūnai vienu iš įtariamų studentų žudynių vykdytojų nurodė Kenijos pilietybę turintį ir teisės studijas baigusį etninį somalietį, ir tai akcentavo su „al Qaeda“ susijusios „al Shebab“ sugebėjimą verbuoti kovotojus šioje šalyje.


  14. „Al Shebab“ perspėja Keniją, kad laukia ilgas, siaubingas karas

Konfliktai ir saugumas / 2015-04-04 11:26 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Su „al Qaeda“ susijęs Somalio islamistų judėjimas „al Shebab“ šeštadienį pagrasino surengti „daugiau skerdynių“ Kenijoje, praėjus dviem dienoms po kruvino išpuolio viename šios šalies universitete, kur buvo nužudyti 148 žmonės. „Palaikomi Dievo, mes nevengsime jokių priemonių, kad atkeršytume už mūsų brolių musulmonų žūtis, kol jūsų vyriausybė nutrauks savo priespaudą ir kol visi musulmoniški kraštai bus išvaduoti iš Kenijos okupacijos“, – sakoma „al Shebab“ pranešime.


  15. Svarbiausių valstybės institucijų duomenų bazės – skylėtos? (13)

Komentarai / 2015-04-04 05:00 / „Lietuvos ryto“ savaitė

Abi tarnybos atviros karinės Rusijos agresijos galimybę įvertino kaip mažą. Tai daug kam akivaizdu ir be žvalgų. Tačiau čia pat paskelbta, jog Rusija gali naudoti paslėptas karines priemones siekdama diskredituoti NATO, kuris esą reikiamu greičiu nesusigaudytų, kaip į jas reaguoti. Liko ne viena mįslė: kaip galėtų atrodyti tos priemonės, kokiomis sąlygomis ir aplinkybėmis Kremlius galėtų jų griebtis?


  16. Neįprastas išpuolis: žmoną primušė televizoriumi

Kriminalai / 2015-04-02 08:50 / Alvydas Ziabkus („Lietuvos rytas“)

Beveik kasdien po kelis smurto artimoje aplinkoje atvejus tiriančius Klaipėdos rajono policijos pareigūnus savo neįprastu išpuoliu nustebino gargždiškis. Jis sutuoktinei į galvą trenkė televizoriumi. Ginčas tarp sutuoktinių gargždiškių kilo vakare, kai jie automobiliu važiavo iš sodo. Įkaušęs 49-erių vyras prie vairo sėdinčiai penkeriais metais jaunesnei žmonai pradėjo priekaištauti dėl to, kad ji esą prastai vairuoja.


  17. Stambule – išpuolis prieš policijos būstinę, nušauta užpuolikė

Įvykiai / 2015-04-01 18:35 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Turkijos saugumo pajėgos nušovė moterį užpuolikę, ginkluotą bomba ir šaunamuoju ginklu, kai ji kartu su bendrininku trečiadienį mėgino atakuoti policijos būstinę Stambule


  18. Užpuolikas mėgino mašina taranuoti JAV saugumo agentūros vartus

Pasaulis / 2015-03-30 20:27 / AP

JAV surengtas išpuolis prieš Nacionalinio saugumo agentūros būstinę. Nežinomas vairuotojas mėgino automobiliu taranuoti agentūros vartus. Pastatą saugoję policininkai atidengė ugnį. Pranešama, kad per incidentą užpuolikas žuvo, kartu su juo automobilyje buvęs bendrininkas sužeistas.


  19. Anglijos rinktinė „suvalgė“ bejėgius Lietuvos futbolininkus

Futbolas / 2015-03-27 19:21 / lrytas.lt

Istorinėje Lietuvos ir Anglijos futbolo rinktinių dvikovoje žaidė viena komanda. Tūkstančiai triukšmingų lietuvių legendiniame Vemblio stadione išvydo, kaip futbolo pradininkai anglai sutrypė Igorio Pankratjevo treniruojamą Lietuvos rinktinę – 4:0 (2:0). Jei ne vartininko Giedriaus Arlauskio reakcija ir du kartus į virpstą skrieję šeimininkų smūgiuoti kamuoliai, įvarčių galėjo būti dar daugiau.


  20. Tai – teroro aktas. „Germanwings“ pilotas tyčia sudaužė lėktuvą

Įvykiai / 2015-03-26 10:06 / lrytas.lt

Kaltas ne techninis lėktuvo gedimas, o jaunas pilotas. 28 metų Andreasas Lubitzas visą kelionę laukė progos, kada iš kabinos išeis patyręs skrydžio kapitonas, o jis liks vienas prie vairalazdės. Iš pradžių kapitonas pabeldė tyliai, o nesulaukęs kolegos atsakymo ėmė daužyti duris kumščiu. Bet spyną užšovęs A.Lubitzas neatidarė, o lėktuvo skridimo aukštis ėmė mažėti. Tyrimui vadovaujantis prokuroras piloto veiksmus vertina kaip savižudžio teroristo.


Populiariausi per 24 val.