Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1776, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kabule per mirtininko išpuolį žuvo trys NATO kariai (3)

Konfliktai ir saugumas / 2014-09-16 18:30 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Kabule antradienį talibų mirtininko variuojamas užminuotas automobilis įsirėžė į NATO konvojų, per galingą sprogimą žuvo du amerikiečiai ir vienas lenkų karys, taip pat buvo sužeista mažiausiai 13 civilių afganų. Tai pranešė NATO Tarptautinės saugumo paramos pajėgos (ISAF).


  2. Opozicinę žiniasklaidą Rusijoje auklėja jėga - sumušė prodiuserę (46)

Įvykiai / 2014-09-15 12:27 / lrytas.lt

Vyriausioji opozicinio televizijos kanalo „Dožd“ prodiuserė Ksenija Batanova neseniai pateko į ligoninę dėl smegenų sukrėtimo ir kaukolės lūžių. Moteris buvo sužalota užpuolikų, kurie ją sumušė prie jos namų Maskvos centre, rašo „Moscow Times“.


  3. Varšuvoje - išpuolis prieš naujai statomą mečetę (30)

Įvykiai / 2014-09-11 20:53 / Eldoradas Butrimas, Specialiai lrytas.lt, Varšuva

Prieš islamo religijos plitimą kovojančios radikalios nacionalistinės Lenkijos gynimo lygos (LGL) aktyvistai naktį pneumatine patranka apšaudė naujai statomą mečetę Varšuvoje, išmušdami keliolika langų. Dėl pridarytos žalos planuotą mečetės atidarymą teko pusmečiui atidėti, o mečetės užsakovai ėmė prašyti leidimo apie šventyklą statyti aukštą betoninę tvorą.


  4. Griežtai smerkiame savo partietį (7)

Politiko žodis / 2014-09-11 12:27 / Arvydas Anušauskas

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) per pastaruosius metus ypatingai stengėsi gerinti santykius su žydų bendruomene, išsprendė žydų turto kompensavimo klausimą pasiūlydama ilgai lauktą įstatymą. Todėl partijos nario Raimondo Pankevičiaus antisemitinis išpuolis Panevėžyje buvo visiškai netikėtas.


  5. Teisme pasirodęs Ruslanas Kirilkinas savo skriaudėjui neatleis (150)

Žmonės / 2014-09-09 19:03 / lrytas.lt

Antradienio popietę Trakų rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjama atlikėjo Ruslano Kirilkino byla dėl prieš pusmetį įvykusio incidento, kai atlikėjas buvo apmėtytas kiaušiniais.


  6. Rusija pagrobė estų žvalgybininką (3)

Pasaulis / 2014-09-05 16:56 / „Lietuvos ryto“ televizija

Išpuolis Estijos ir Rusijos pasienyje - iš Rusijos atvykę nenustatyti asmenys penktadienio rytą pagrobė kontržvalgybos funkcijas atliekančios Estijos vidaus saugumo tarnybos pareigūną. Per incidentą ties Luhamos pasienio punktu ginkluoti asmenys metė dūminę granatą, buvo užfiksuotas bandymas sutrikdyti radijo ryšį. Lietuvos vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas sako, kad mūsų šalies specialiosios pajėgos tokiems incidentams yra pasirengusios.


  7. Talibanas surengė kruviną ataką Afganistane

Konfliktai ir saugumas / 2014-09-04 11:07 / lrytas.lt

Talibano kovotojams ketvirtadienį atakavus vieną Afganistano vyriausybinį kompleksą, trys policininkai žuvo, o dar mažiausiai 60 žmonių buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.


  8. Moksleivių išgertuvėse – kruvinas išpuolis

Kriminalai / 2014-09-03 17:37 / Vygandas Trainys

Kėdainiuose rugsėjo 1-ąją girtavę moksleiviai susimušė, o vieną nukentėjusiųjų teko skubiai operuoti – jam buvo perpjauta kojos kraujagyslė.


  9. D. Cameronas siūlo atimti pasus iš džihadistų (4)

Įvykiai / 2014-09-02 09:27 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas pirmadienį pasiūlė naujus įstatymus, kurie suteiktų policijai teisę konfiskuoti pasus iš piliečių, kurie, kaip įtariama, buvo išvykę į užsienį kautis kartu su teroristų grupuotėmis.


  10. Jungtinėje Karalystėje - labai didelė teroro išpuolio galimybė

Konfliktai ir saugumas / 2014-08-29 17:56 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Didžiosios Britanijos vidaus reikalų sekretorė Theresa May penktadienį pasakė, kad teroro grėsmės lygis šalyje penktadienį pakeltas iki žymos „smarki“ (severe) grėsmė, kas reiškia, kad išpuolis „labai tikėtinas“.


  11. Per sprogimą Irako mečetėje žuvo keliasdešimt žmonių

Stichijos ir nelaimės / 2014-08-23 11:40 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Mažiausiai 68 žmonės žuvo Irake, Dijalos regione, apie 120 kilometrų nuo Bagdado, prie sunitų mečetės susisprogdinus mirtininkui. Įtariama, kad išpuolį surengė šiitų kovotojai, praneša BBC.


  12. Rusiją siutina bulgarų juokeliai

Įvykiai / 2014-08-22 10:27 / lrytas.lt

Atrodo, kad Ukraina nėra vienintelė Rytų Europos šalis, kuri įsivėlė į konfliktus su reikalavimus dalijančia Maskva. Rusija ragina Bulgariją atskleisti pažeidėjus, kurie esą niekina sovietinius paminklus Sofijoje, skelbia portalas „Vice News". Naujausias incidentas susijęs su Lozeneco paminklu, esančiu netoli miesto centro. Į mūšį besiveržiančius sovietų karius vaizduojantis paminklas buvo apipiltas dažais prieš pat rugpjūčio 1-ąją, kai buvo švenčiamas 123-iasis Bulgarijos socialistų partijos gimtadienis.


  13. Rusijos tikslas – išplauti karo pamatus

Rytai-Vakarai / 2014-08-18 09:17 / Vytautas Bruveris, specialiai lrytas.lt, Berlynas

Jei nepavyksta kurių nors žmonių į savo pusę patraukti agresyvia tiesiogine propaganda, geriau, kad jie neremtų priešo ir manytų, jog „abu labu tokiu“. Dabartinė Ukrainos kova už nepriklausomybę – tai tik Rusijos ir didžiųjų Vakarų valstybių interesų bei propagandos grumtynės, o ir pačioje Ukrainoje viską kontroliuoja tie patys oligarchai ir tos pačios interesų grupės, kaip ir visada. Demokratijos ir diktatūros kova? Niekai, nebūkime naivūs ir perdėtai emocingi bei karingi.


  14. Pavyzdingą šeimos vyrą parklupdė gašlus vaizdo klipas internete

Kriminalai / 2014-08-08 11:51 / Genovaitė Rafanavičienė

Metams ir dviem mėnesiams buvo apribota laisvė iš Alytaus rajono Parėčėnų kaimo kilusiam 24 metų Dainiui K., kuris prisipažino Alytuje gatvėje lytiškai priekabiavęs prie keturių nepažįstamų moterų. Vienoje Alytaus statybų bendrovėje dirbantis Dainius K. apklausos metu policijos komisariate prisipažino Statybininkų, Topolių ir Geležinkelio gatvėse lytiškai priekabiavęs prie keturių moterų, bet tik teisme paaiškino, kodėl taip elgėsi.


  15. Varniškių ežero poilsiavietėje – kaukėtų nusikaltėlių išpuolis

Lietuvos diena / 2014-08-04 16:29 / „Lietuvos ryto“ televizija

Iki dešimties kaukėtų nusikaltėlių žiauriai sumušė du prie Varniškių ežero poilsiavusius vyrus ir pagrobė jų automobilį. Užpuolikai poilsiautojus daužė lazdomis, nukentėjusiesiems nustatyti daugybiniai sumušimai. Per pastarąsias dienas tai jau ne pirmas atvejis, kai vagišiai skriaudžia poilsiautojus.


  16. Išpuoliai Lietuvoje: kaip suprasti, kad artinasi grėsmė?

Aktualijos / 2014-08-04 10:19 / Dovydas Pancerovas

Jauno vyro elektroniniai laiškai sukėlė nerimą. Grasino valstybės tarnautojams ir pasakojo apie savo kovą su heroino mafija. Laiškuose prisistatinėjo įtakingo pareigūno pavarde. Kriminalistai bandė nustatyti tikrąją tapatybę, tačiau programavimą išmanantis vaikinas buvo gerai pasislėpęs. Vėliau jį išdavė viena detalė.


  17. Izraelis nuleido rankas - pagrobtas karys greičiausiai žuvo

Konfliktai ir saugumas / 2014-08-03 12:33 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Izraelio armija paskelbė žuvusiu karininką, kuris penktadienį dingo be žinios Gazos Ruože ir, kaip būgštavo kariškiai, galėjo pakliūti į palestiniečių kovotojų nelaisvę.


  18. I pasauliniame kare žuvo milijonai, o kas buvo pirmosios aukos?

Istorija / 2014-08-02 08:56 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Jaunas prancūzų puskarininkis Jules'is-Andre Peugeot ir vokiečių leitenantas Albertas Mayeris žuvo per susirėmimą, įvykusį 1914 metų rugpjūčio 2-ąją Žonšerė vietovėje šiaurės rytų Prancūzijoje, ir tapo pirmosiomis oficialiomis Pirmojo pasaulinio karo aukomis.


  19. Karys plėšikavo su žaisliniu pistoletu rankose

Kriminalai / 2014-07-30 14:42 / Arūnas Karaliūnas

Du išpuolius pagal vienodą scenarijų netoli Kauno birželio mėnesį surengusio 23 metų M.J. byla jau atsidūrė ant teisėjų stalo. Viename šalies kariniame dalinyje tarnavęs vaikinas pripažino kaltę ir atlygino didžiąją dalį turtinės žalos.


  20. Afganistane per išpuolį žuvo prezidento pusbrolis

Įvykiai / 2014-07-29 10:17 / BNS ir lrytas.lt inf.

Afganistane antradienį per savižudžio sprogdintojo išpuolį šalia neramaus pietinio Kandaharo miesto žuvo kadenciją baigiančio prezidento Hamido Karzai pusbrolis, pranešė pareigūnai. Šis išpuolis dar padidins įtampą šalyje vykstant politinei kovai dėl ginčijamų prezidento rinkimų rezultatų.


Populiariausi per 24 val.