Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 241, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kurortuose – ikiteisminiai tyrimai dėl kvaišalų

Kriminalai / 2016-07-13 08:37 / lrytas.lt

Kaip ir kiekvienais metais vasaros sezono metu, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) struktūriniai padaliniai atlieka kompleksinius tyrimo veiksmus kurortinėse apskrities vietovėse užkardant, atskleidžiant bei tiriant neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartą.


  2. Kuo skiriasi lošimo namai nuo viešnamio?

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-04 09:39 / Simona Aginskaitė, LRT RADIJO laida „Kita tema“, LRT.lt

Dar Aleksandras Makedonietis rūpinosi, kad jo kariai būtų azartiški, nes polinkis į azartinius žaidimus susijęs su kiekvienai gyvai būtybei būdingu siekiu išgyventi, LRT RADIJUI teigia psichologas, Mykolo Romerio universiteto profesorius Gediminas Navaitis. Anot jo, priklausomybė nuo lošimų dažnai būna vaikystėje patirtų išgyvenimų ir tėvų meilės stokos pasekmė.


  3. Monika Račiūnaitė paviešino narkotinių medžiagų testo rezultatus

Veidai ir vardai / 2016-05-24 14:28 / lrytas.lt

Viešai skandalą žmonai iškėlęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus (48 m.) privertė ją apsilankyti priklausomybių centre. Kaip lrytas.lt jau rašė, sekmadienio vakarą A.Pogrebnojus socialiniame tinkle savo dvidešimt metų jaunesnę žmoną Moniką Račiūnaitę kaltino neištikimybe ir narkotikų vartojimu.


  4. Mirtys ir kalėjimas neišgąsdino Meksikos narkotikų karalienės

Rytai-Vakarai / 2016-05-21 23:09 / „Lietuvos rytas“

Ramiojo vandenyno karalienė – taip vadinama meksikietė Sandra Avila Beltran, kuri daugiau negu tris dešimtmečius buvo įtakingiausia moteris narkotikų versle. Po ilgų metų kalėjime ji jau mėgaujasi laisve. Vos įžengus į 55-erių S.A.Beltran namus galima pamatyti altorių su degančiomis žvakėmis. Jis skirtas prarastiems moters vyrams – dviem buvusiems sutuoktiniams ir broliui. Pirmasis jos vyras žuvo per susišaudymą, antrasis buvo nudurtas. O brolis – mirtinai nukankintas. Visi jie mirė dėl narkotikų gaujų karų Meksikoje.


  5. Atskleidė netikėtą priežastį, kodėl tampama narkomanais

Medicinos žinios / 2016-05-16 14:44 / Technologijos.lt

Jei paklausite žmonių, kas sukelia priklausomybę, dauguma tikriausiai pasakys – narkotikai. Pagal šį požiūrį, tokių medžiagų, kaip heroinas, kokainas ir metamfetaminas savybės, mus veikia, kaip cheminiai „kabliukai“, dėl kurių vartotojas tampa priklausomu. Be abejo, tai yra tiesa, tačiau lieka neaišku, kodėl vieni žmonės lengvai užkimba už šio masalo, o kiti – ne.


  6. Kontrabandininkų įžūlumas: tunelyje slėpė tonas kokaino

Įvykiai / 2016-04-22 21:56 / lrytas.lt

JAV agentai pasienyje su Meksika aptiko šiukšlių dėže užslėptą kontrabandininkų tunelį, kuriame rado netikėtą kiekį narkotinių medžiagų ir geležinkelį joms gabenti. Tichuaną su San Diegu Kalifornijos valstijoje jungusiame tunelyje ir nusikaltėlių sunkvežimyje pareigūnai aptiko toną kokaino ir septynias tonas marihuanos, rašo „The Guardian“.


  7. JAV pareigūnai rado narkotikų tunelį, bet juos nustebino ne tai

Pasaulis / 2016-04-21 23:26 / AP

JAV ir Meksikos pasienyje rastas požeminis tunelis, kuriuo į Kalifornijos valstiją buvo gabenamas kokainas ir marihuana. Beveik 800 metrų ilgio tunelis vedė iš gyvenamojo namo Tichuanoje į medienos apdirbimo įmonės patalpas San Diego mieste. Į tunelį vedanti anga buvo paslėpta lauke po šiukšlių konteineriu. Tunelį aptikę pareigūnai jame rado ir konfiskavo daugiau kaip toną kokaino ir septynias tonas marihuanos.


  8. JAV pareigūnai rado narkotikų tunelį, bet juos nustebino ne tai

Marga planeta / 2016-04-21 18:14 / „Lietuvos ryto“ televizija

JAV ir Meksikos pasienyje rastas požeminis tunelis, kuriuo į Kalifornijos valstiją buvo gabenamas kokainas ir marihuana. Beveik 800 metrų ilgio tunelis vedė iš gyvenamojo namo Tichuanoje į medienos apdirbimo įmonės patalpas San Diego mieste. Į tunelį vedanti anga buvo paslėpta lauke po šiukšlių konteineriu. Tunelį aptikę pareigūnai jame rado ir konfiskavo daugiau kaip toną kokaino ir septynias tonas marihuanos.


  9. Latvijos policija Rygoje aptiko 90 kilogramų kokaino

Įvykiai / 2016-04-14 18:12 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Latvijos policijos pareigūnai Rygoje trečiadienio vakarą anglių siuntoje iš Paragvajaus aptiko 90 kilogramų kokaino. Tai pranešė policijos tarnyba, kuria remiasi „RIA Novosti“.


  10. Netradicinis dopingas: dviratininkas nubaustas dėl kokaino

Kitos naujienos / 2016-04-13 12:44 / lrytas.lt

Luca Paolini diskvalifikuotas 18 mėnesių dėl kokaino vartojimo. Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) nubaudė „Katusha“ komandai atstovavusį 39-erių italą tik dabar, nors teigiamas mėginys buvo paimtas pernai vasarą vykusiose „Tour de France“ lenktynėse.


  11. Narkotikus jaunimas į Lietuvą masiškai siunčiasi paštu

Kriminalai / 2016-03-31 14:38 / lrytas.lt

Muitinės pareigūnai sunerimę: per pirmą 2016 m. ketvirtį jau pradėta daugiau nei pusšimtis (58) ikiteisminių tyrimų dėl pašto siuntose rastų narkotikų. Palyginimui – pernai per visus metus dėl tokiu siuntų pradėti 102 tyrimai.


  12. 5 labiausiai smegenis veikiančios narkotinės medžiagos

Medicinos žinios / 2016-03-11 17:02 / lrytas.lt

Remiantis skirtingų tyrėjų požiūriu, medžiagos potencialus priklausomybės sukėlimas gali būti vertinamas pagal tai, kiek ji kenkia organizmui, kokia jos vertė, koks vartojimo metu išskiriamo dopamino kiekis, kiek malonus yra pojūtis medžiagos pavartojus, kaip lengvai yra priprantama ir kaip sunku nutraukti vartojimą.


  13. Vokietijoje moteris narkotikus gabeno krūtų implantuose

Marga planeta / 2016-03-09 12:19 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Frankfurto prie Maino oro uoste sulaikyta moteris, silikoniniuose krūtų implantuose gabenusi narkotikus. Tai trečiadienį pranešė Vokietijos leidinys „Bild“.


  14. Spragos: „Facebook“ galima nusipirkti narkotikų ir retų gyvūnų

Rinkos pulsas / 2016-03-07 17:24 / lrytas.lt

Ketvirtadienį, kovo 3 dieną, gyvūnų teisių gynėjai pareiškė, jog nelegaliai veikiantys gyvūnų pardavėjai aktyviai kelia savo skelbimus „Facebooke“. Tai tikrai ne pirmas atvejis, kuomet nusikalteliai naudojasi socialiniais tinklais – Brazilijoje jau kelis metus yra kovojama su narkotikų prekyba naudojantis „WhatsApp“. Lenta.ru išsiaiškino, kodėl piktadariai renkasi populiarias programėles ir kaip su tuo kovoja vietos valdžia.


  15. Kas antroje mokykloje uostamiestyje aptikta narkotikų

Lietuvos diena / 2016-02-03 15:47 / „Lietuvos ryto“ televizija

Sveikatos biuras Klaipėdoje atlikęs narkotikų testus šokiruotas. Kas antroje mokykloje aptikta narkotinių medžiagų pėdsakų. Baisiausia tai, kad pagal tyrimo rezultatus, moksleiviai pereina ant stipresnių narkotikų. Jei praėjusiais metais mokyklose buvo aptinkama žolės pėdsakų, šiais metais paplitęs amfetaminas, kokainas ir ekstazi tabletės.


  16. Trys žvilgsniai į 2015 metus: ryškiausi Lietuvos įvykiai (II)

Aktualijos / 2016-01-02 00:07 / lrytas.lt

2015-siais Lietuva jau pirmąją metų dieną atsibudo kitokia, nei anksčiau. Oficialia šalies valiuta tapo euras. Nors daugumai gyventojų tai tapo galvos skausmu, vienam lietuviui nusišypsojo nepaprasta sėkmė – jis laimėjo didžiausią per Lietuvos istoriją laimėjimą naująja valiuta. „Air Lituanica“ bankrotas, svarbi prezidento Valdo Adamkaus operacija, An-2 katastrofa Baltijos jūroje – tai tik keletas svarbių ir Lietuvos žmones sujaudinusių įvykių 2015-aisiais.


  17. Diskusija apie futbolą – kaltinimai farsu ir mafijos šešėlis

Futbolas / 2015-12-21 22:24 / lrytas.lt

„Kas ir už kiek spardo į savo vartus?“, – pasaulio futbolui simbolinę dieną klausimą iškėlė LRT laidos „Teisė žinoti“ vedėja Rita Miliūtė, pirštu rodydama į Lietuvą. Buvęs Lietuvos rinktinės treneris Algimantas Liubinskas prakalbo apie federacijoje sukurtą farsą, žinomas žurnalistas ir futbolo mėgėjas Vytaras Radzevičius – vaizdą, primenantį gaujų karus.


  18. Už nuodėmes Londone 20-metis sumokėjo savo išvaizda

Išklausykite / 2015-12-05 12:37 / Dvidešimtmetis

Esu dvidešimtmetis. Noriu papasakoti savo istoriją, kurioje daugybė narkotikų, alkoholio ir nusikaltimų. Nuo mažens buvau stropus, atsakingas, gerai mokiausi ir turėjau gražių planų.


  19. Kvaišalų prekeiviai Šiauliuose išgirdo nuosprendį

Kriminalai / 2015-11-30 17:09 / Ričardas Vitkus

Pirmadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį aštuoniems narkotikų prekeiviams ir vienam pirkėjui. Nuosprendį išgirdo tik aštuoni kaltinamieji, nes vienas jų – šiaulietis 52 metų Alvidas Garnys – šiemet rugsėjį mirė. Penkiems kvaišalų prekeiviams teismas skyrė laisvės atėmimo bausmę, o dviems – paskirtas laisvės atėmimo bausmes atidėjo. Švelniausia bausmė – 18 MGL dydžio (677,88 Eur) bauda – buvo skirta kvaišalų įsigijusiam, tačiau jų neplatinusiam šiauliečiui 35 metų Mykolui Rimkui.


  20. Kunigą šiurpino parazitų apgraužti lietuviai

Aktualijos / 2015-11-29 16:31 / Artūras Jančys („Lietuvos rytas“)

Purviname kalėjimo koridoriuje ant vieno čiužinio po kelis susirietę miega kaliniai. Kojos iki kraujo apgraužtos parazitų. Tokių baisių vaizdų, regėtų Pietų Amerikos šalyse, kunigas Edmundas Putrimas tikriausiai nepamirš niekada. Tai, ką matė 56-erių katalikų dvasininkas E.Putrimas, – ne Holivudo nuotykių filmo apie Lotynų Amerikos džiunglėse siautėjančią narkomafiją siužetas. Peru, Brazilijoje, Ekvadore ir Urugvajuje su baisia tikrove susidūrė lengvo uždarbio ieškoję arba šeimos finansines problemas greituoju būdu bandę išspręsti lietuviai.


Populiariausi per 24 val.