Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 195, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. E. Dragūnas teisme: „Kitą kartą įdės miltų ir sakys – kokainas“ (105)

Kriminalai / 2015-05-20 14:33 / lrytas.lt

Vilniaus miesto apylinkės teisme pagaliau pasirodęs Egidijus Dragūnas turėjo pasiaiškinti dėl savo keiksmų policijos pareigūnams. Jis neatsisakė minties, kad pareigūnai jį sustabdė, nes norėjo pabendrauti ir pro akis negalėjo praleisti žinomo automobilio.


  2. E. Dragūnas-Selas: „Kitą kartą įdės miltų ir sakys - kokainas“ (9)

Lietuvos diena / 2015-05-20 13:15 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vilniaus miesto apylinkės teisme pagaliau pasirodęs Egidijus Dragūnas turėjo pasiaiškinti dėl savo keiksmų policijos pareigūnams. Administracinė byla nagrinėjama dėl to, kad E.Dragūnas važiavo neprisisegęs saugos diržo ir įsivėlė į konfliktą su policijos pareigūnais. Sustabdžius automobilį, dainininkas puolė keiktis ir įžeidinėti pareigūnus, nevykdė jų reikalavimų.


  3. Susvetimėjimas ir kiti užknisantys žodžiai

Komentarai / 2015-04-16 08:32 / Sigitas Parulskis

Jie mus nuolat persekioja. Nesaikingai, ne laiku ir ne vietoje vartojami jie praranda savo prasmę, lieka tik apvalkalas. Žodžiai, kuriuos žmonės nuolat kartoja, nors jų turinys miręs.


  4. Moteris gabeno narkotikus įspūdingo dydžio liemenėlėje

Marga planeta / 2015-03-18 14:18 / lrytas.lt

Narkotikų prekeiviai nuolat ieško įvairiausių būdų paslėpti neleistinas medžiagas. Tačiau 47 metų Norai Williams jų nuslėpti nepavyko. Gatviko oro uoste buvo sulaikyta kontrabandininkė, kuri narkotikus gabeno didžiulėje liemenėlėje, rašo „Daily Mail“. N.Williams atvyko į Gatviko oro uostą iš Jamaikos kartu su vaiku ir savo bendrininku Raymondu Goodisonu. Pora buvo sulaikyta, kai lipo į traukinį, kuris veža į Viktorijos stotį Londone. Patikrinimo metu paaiškėjo, kad 46D dydžio liemenėlėje moteris slėpė net kilogramą kokaino.


  5. Airija dėl įstatymo spragos parai legalizavo narkotikus

Europa / 2015-03-11 12:14 / lrytas.lt

Ekstazis, ketaminas, metamfetaminas ir haliucinogeniniai grybai Airijoje antradienį trumpam buvo legalizuoti dėl įstatymo spragos. Apeliacinis teismas paskelbė negaliojančiu vieną 1977 metais priimto įstatymo dalį, kurioje numatytos bausmės už nelegalių narkotikų turėjimą ir vartojimą.


  6. Ieškomiausio bandito pėdsakai – Anglijos lietuvių rojuje

Kriminalai / 2015-03-09 18:52 / Dailius Dargis

Praėjusią savaitę britų policija oficialiai paskelbė pavojingiausių ieškomų nusikaltėlių pavardes Jungtinėje Karalystėje. Tarp jų yra ir nuo praėjusių metų vasaros pradžios paslaptingai pradingęs Kauno Agurkinių gaujai priskiriamas Algimantas Ringaila, gimęs 1979 metais. Britų teisėsaugininkai skelbia, kad šis asmuo gali slėptis Anglijos lietuvių pamėgtame Lutono rajone.


  7. Knyga „Kokainas“ – apie tuos, kurie jį gamina

Literatūra / 2015-02-18 16:56 / lrytas.lt

JAV skiria milijardus dolerių kovai su narkotikais. Naikinant kokos laukus, Kolumbijoje herbicidais purškiami atogrąžų miškai, žūsta rečiausios augalų ir gyvūnų rūšys. Daroma neatitaisoma žala gamtai, pasaulyje kyla karai, tačiau narkotikų paklausa ir pasiūla tik auga. Draudimai naudos nedavė. Ar narkotikų legalizavimas išspręstų šią problemą? Autorius vienareikšmių atsakymų nepateikia, jų teks ieškoti patiems.


  8. Muitininkai pernai sulaikė daugiau kaip 800 kg narkotikų

Kriminalai / 2015-02-07 12:45 / lrytas.lt

822 kilogramai – tiek narkotinių ir psichotropinių medžiagų 2014 metais sulaikė Lietuvos muitinės pareigūnai. Tarp sulaikytų narkotikų – kokainas, hašišas, amfetaminas bei kitos sintetinės narkotinės medžiagos.


  9. B.Brownas atvirai papasakojo apie laukinį gyvenimą su Wh.Houston

Užsienio žvaigždės / 2015-01-21 23:20 / „Lietuvos rytas“

Netrukus bus treji metai, kai anapilin iškeliavo amerikiečių dainininkė Whitney Houston, bet jos atminimas nepamirštas: buvęs jos vyras atlikėjas Bobby Brownas neseniai televizijai davė interviu apie gyvenimą su populiariąja žmona. Vyras buvo atviras – jų santuoką lydėjo narkotikai, neištikimybė, beprotiška meilė ir desperatiškas troškimas padėti žmonai.


  10. Į Hagos kanalą išmestas kokainas Agurkinių teisme sukėlė juoką

Kriminalai / 2015-01-19 13:36 / Aušra Pilaitienė

Klaipėdos apygardos teisme, kuriame nagrinėjama garsioji Agurkinių byla, pirmadienį apklausiamas buvęs gaujos narys, už sutikimą bendradarbiauti su pareigūnais laisve besimėgaujantis Vilmantas Veršulis.


  11. Spalvingą Prancūzijos lenktynininko karjerą sustabdė kokainas

Tai bent! / 2015-01-01 21:02 / lrytas.lt

Kone visose įmanomose automobilių lenktynėse dalyvavęs, bet nieko stulbinančio nepasiekęs prancūzas Franckas Montagny priėjo liepto galą. 36 metų lenktynininkas įkliuvo dėl kokaino vartojimo tikriausiai bus diskvalifikuotas dvejiems metams.


  12. Ar alkoholis pagerina seksą?

Seksas / 2014-12-15 19:51 / lrytas.lt

Akivaizdu, kad sėdimas gyvenimo būdas, nejudrumas, tabakas, per didelis alkoholio kiekis ir miego stygius – veiksniai, gerokai mažinantys ir vyrų, ir moterų lytinį potraukį. Taip pat turėkite omeny, kad seksualinį pajėgumą neigiamai arba teigiamai veikia kai kurie narkotikai ar maisto produktai.


  13. Į muitininkų rankas Klaipėdoje pateko kokaino už 23 mln. litų

Kriminalai / 2014-12-15 11:19 / lrytas.lt

Penktadienio pavakarę Lietuvos muitinės pareigūnai Klaipėdoje sulaikė didžiulę narkotikų kontrabandos siuntą. Patikrinus jūrinį konteinerį, jame rasti trys maišai, kuriuose aptikta 116 kg kokaino. Preliminari rastų narkotikų vertė – 23 mln. litų. Tai didžiausia kokaino kontrabanda Lietuvoje nuo 2010-ųjų, kai Klaipėdoje buvo sulaikyta 500 kg kokaino.


  14. Agurkinių istorija: pinigai už narkotikus skaičiuoti maišais

Kriminalai / 2014-11-02 11:50 / Arvydas Lekavičius („Lietuvos rytas“)

Kam tolimuose kraštuose pirkti narkotikus ir rizikuojant vežti į Lietuvą, jeigu juos galima atimti iš kvaišalų prekeivių? Taip elgėsi Agurkinių gauja. Už jos sutriuškinimą Kriminalinės policijos biuro pareigūnai šią savaitę buvo pripažinti Metų sekliais. 200 kilogramų kokaino. Šitokį grobį iš kvaišalų prekeivių atėmę, o vėliau pardavę Agurkiniai netrukus sės į teisiamųjų suolą. Po Olandijoje įvykdytų sėkmingų narkotikų prekeivių apiplėšimų, Kaune pasklido gandas, kad Agurkiniai ėmėsi naujo verslo – iš vietinių prekeivių ir gamintojų pradėjo masiškai atiminėti narkotikus.


  15. Psichikos ligos M. Taraškevičiaus nuo teismo neišgelbėjo

Kriminalai / 2014-10-09 10:44 / Milda Kuizinaitė

Ilgą laiką psichikos sutrikimais dangstęsis nusikaltėlių grupuotės lyderis 37 metų Marijanas Taraškevičius pagaliau stojo prieš teismą. Atvestas į Vilniaus miesto apylinkės teismo salę M.Taraškevičius negalėjo pasakyti savo tautybės. „Rusas arba lenkas, nežinau“, - traukė pečiais teisėsaugos pareigūnams gerai žinomas veikėjas.


  16. Pragarą Robino Williamso sieloje slėpė linksmuolio kaukė

Užsienio žvaigždės / 2014-08-16 20:51 / lrytas.lt

Kino pasaulis šią savaitę skendėjo liūdesyje. Ašaros – dėl žmogaus, kuris dešimtmečius milijonams buvo geros nuotaikos simbolis. Pirmadienį miręs aktorius Robinas Williamsas (63 m.) buvo viena mylimiausių Holivudo garsenybių.


  17. Robino Williamso gyvenimą lydėjo baimės priepuoliai ir vienatvė

Užsienio žvaigždės / 2014-08-12 10:39 / lrytas.lt

„Vieną dieną aš įėjau į parduotuvę ir pamačiau butelį „Jack Daniels“. Ir tada mano galvoje suskambėjo balsas – jį vadinu žemosiomis jėgomis – „Ei, tik paragauk. Tik vieną“. Išlenkiau tą butelį ir pajutau, kad man gera. Bet šis jausmas dingo labai greitai. Po savaitės jau pirkau gausybę butelių, o juos nešdamasis namo skambėjau kaip butelių rinkėjo nešulys. Žinau, kad Padėkos diena mano šeimai tada buvo labai bloga... Buvau toks girtas, kad man reikėjo pagalbos norint užlipti į antrąjį aukštą...“ – viename interviu prieš metus kalbėjo aktorius R.Williamsas.


  18. Toksikologo užrašai: žmonijos istorija – nuodų istorija

Medicinos žinios / 2014-07-25 17:51 / lrytas.lt

Nuodai lydi žmoniją nuo senų laikų. Kadaise tai buvo populiari priemonė atsikratyti priešų ir konkurentų. Šiais laikais žmonės dažniau nuodijasi patys. Ir ne tik tie, kurie padaugina alkoholio ar narkotikų. Kuo dar žmonija save nuodija XXI amžiuje?


  19. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

Aktualijos / 2014-07-24 11:59 / Dovydas Pancerovas

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


  20. Toksikologai - apie Jono Radzevičiaus atvejį

Medicinos žinios / 2014-07-12 20:47 / Audra Telksnienė

Alkoholis. Ar šis žodis taps prakeiksmu garsaus laidų vedėjo Jono Radzevičiaus šeimoje? Šeštadienį paaiškėjo, kad televizijos laidos „Teleloto“ vedėjas avariją padarė būdamas visiškai girtas. Atlikus kraujo tyrimą jam buvo nustatytas 2,38 promilės girtumas. Lrytas.lt šaltinių duomenimis, iš pradžių policijai buvo pateikta informacija apie sunkesnį vairuotojo girtumą. Pristatyti visuomenei rezultatus buvo ilgai delsiama. Lrytas.lt šaltiniai teigia, kad J.Radzevičiaus tyrimo rezultatai buvo aiškūs dar antradienį.


Populiariausi per 24 val.