Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 176, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Toksikologai - apie Jono Radzevičiaus atvejį (172)

Sveikata / 2014-07-13 17:43 / Audra Telksnienė

Alkoholis. Ar šis žodis taps prakeiksmu garsaus laidų vedėjo Jono Radzevičiaus šeimoje? Šeštadienį paaiškėjo, kad televizijos laidos „Teleloto“ vedėjas avariją padarė būdamas visiškai girtas. Atlikus kraujo tyrimą jam buvo nustatytas 2,38 promilės girtumas. Lrytas.lt šaltinių duomenimis, iš pradžių policijai buvo pateikta informacija apie sunkesnį vairuotojo girtumą. Pristatyti visuomenei rezultatus buvo ilgai delsiama. Lrytas.lt šaltiniai teigia, kad J.Radzevičiaus tyrimo rezultatai buvo aiškūs dar antradienį.


  2. 10 tūkst. vyrų aptarnavusi prostitutė nekartotų savo kelio

Įvairenybės / 2014-06-30 23:00 / lrytas.lt

Buvusi elitinė prostitutė iš Australijos Gwyneth Montenegro nusprendė atvirai papasakoti apie savo darbą sekso industrijoje, kas ją privertė imtis tokio amato ir apie tai, kaip klostėsi jos gyvenimas po to, kai po 15 metų, praleistų sekso, narkotikų, alkoholio ir didelių pinigų draugijoje, ji nusprendė pasikeisti. Apie visa tai G.Montenegro pasakoja naujai išleistoje savo knygoje „10 tūkst. ir daugiau vyrų“.


  3. Daiva Ulbinaitė užveria Prezidentūros duris

Aktualijos / 2014-06-23 17:45 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybinėmis pareigomis įtariama prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė, pirmadienį pranešė Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Gintas Ivanauskas. Anksčiau prokuratūra atsisakydavo nurodyti įtariamosios asmenybę. Antrą savaitę atostogaujanti įtariamąja tapusi D. Ulbinaitė nusprendė, kol vyks teismo procesas, prezidentės komandoje nedirbti.


  4. Brazilijoje lietuvis suprato: čia santykius aiškinasi šūviais

Likimai / 2014-06-15 12:00 / Lina Motužytė

Tito Braga – tokiu vardu dabar Brazilijoje žinomas lietuvis Titas Adomaitis. Nors į ketvirtąją dešimtį įkopęs vyras su žmona brazile gyvena viename Rio de Žaneiro lūšnynų, jo negąsdina nei narkotikų prekeiviai, nei santykių aiškinimasis šūviais. Savo verslą įkūręs svetimšalis nebesiilgi Lietuvos. Tarp brazilų jis jaučiasi savas, tačiau niekada su jais nesiginčija dėl futbolo.


  5. Para reabilitacijos centre: kaip ir kuo gydomi narkomanai

Man rūpi / 2014-04-28 12:00 / Gabrielė Burbienė

Kai savo bičiuliams pranešiau, kad ketinu visą parą praleisti Meikštų dvare – priklausomybių reabilitacijos centre, mane atakavo visais įmanomais stereotipais. „O tu nebijai? Tave ten naktį su švirkštais užpuls“. „Ir ką ten pamatysi? Juk tie visi narkomanai turbūt guli apduję, nieko neveikia ir tik laukia, kol galės pabėgti“. Kaip smarkiai jie klydo.


  6. Holivudo aktorių humoro jausmas - ir linksmina, ir glumina

TV antena / 2014-04-27 10:13 / lrytas.lt

Juosta „Žmogus, pakeitęs viską”, pasakojanti apie amerikiečių beisbolo žaidėjus, buvo filmuojama didžiulėje kino studijoje. Kad aktoriai Bradas Pittas (50 m.) ir Jonah Hillas (30 m.) galėtų greičiau nulėkti iš vieno paviljono į kitą, jiems buvo skirti kartai.


  7. Krepšinio klystkeliai: viešbučio taranas ir V.Romanovo sugėrovas

Krepšinis / 2014-04-08 21:02 / lrytas.lt

Nemalonūs Jono Valančiūno nuotykiai išgėrus prie automobilio vairo priminė Lietuvos krepšinio skaudulius. 21 metų „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas – ne vienintelis lietuvis, automobilį vairavęs paveiktas svaigalų. Portalas lrytas.lt primena krepšininkų nuodėmes Lietuvoje, kai šie vairavo automobilį paveikti alkoholio ar narkotinių medžiagų.


  8. „Chorų karuose“ širdis virpina ir juodaodis narkotikų prekeivis

TV antena / 2014-03-30 12:56 / Nerijus Povilaitis

TV3 konkurse „Chorų karai” dalyvaujančiame Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyve išsiskiria tvirto sudėjimo juodaodis Chizoba Yerasmusas Ogomsas. Visada puikios nuotaikos, pavyzdingai besielgiantis ir muziką dievinantis afrikietis priskiriamas tarptautinei narkotikų mafijai.


  9. Laiškas iš Anglijos kalėjimo: „Lietuva turi sužinoti tiesą“

Išklausykite / 2014-03-11 11:26 / lrytas.lt

Lrytas.lt dar pernai rudenį rašė apie protu sunkiai suvokiamą nusikaltimą Anglijos Lankašyro grafystėje. Du broliai lietuviai - Darius ir Dainius Švedskai buvo nuteisti už tai, kad pagrobė savo tautietį ir jį žiauriai kankino. Prieš kelias dienas lrytas.lt redakcija sulaukė Anglijos kalėjime bausmę atliekančio 34 metų Dariaus laiško.


  10. Skrandyje kokainą gabenusio jonaviškio byla perduota teismui

Kriminalai / 2014-03-04 14:05 / lrytas.lt

Kauno apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 29 m. jonaviškis R.Ž. kaltinamas neteisėtai per Lietuvos Respublikos valstybės sieną skrandyje gabenęs labai didelį kiekį – 44 vnt. specialių kapsulių - narkotinės medžiagos - kokaino.


  11. Holivudo aktorius Ph.Hoffmanas mirė nuo narkotikų kokteilio

Užsienio žvaigždės / 2014-03-01 11:47 / lrytas.lt

Amerikiečių aktorius Philipas Seymouras Hoffmanas mirė nuo per didelės įvairių narkotikų dozės, kurią sudarė heroinas, kokainas ir amfetaminai. Tai penktadienį paskelbė Niujorko medicinos ekspertų biuras. 49 metų „Oskarą“ pelnęs aktorius buvo rastas negyvas savo bute Manhatane vasario 2 dieną.


  12. Bagaže – ir kokainas, ir Biblija

Kriminalai / 2014-03-01 10:33 / Gediminas Pilaitis

Lėktuvais iš Pietų Amerikos į Lietuvą kokainą gabenę nusikaltėliai savo pelną skaičiuodavo milijonais eurų. Vienas narkotikų kurjeris jau pasiųstas už grotų. Narkotikų kelius iš Pietų Amerikos į Lietuvą nutiesę gaujos vadeivos patys galvos į kilpą nekišdavo – jiems už pinigus dirbo mulais vadinami kurjeriai.


  13. Dakaro dalyvių sunkvežimyje rado pusantros tonos kokaino

Radaras / 2014-02-25 11:03 / lrytas.lt

Iš Dakaro dykumų maratono pargabentas ispanų komandos „Epsilon“ sunkvežimis pasirodė esąs ne tik paprasta transporto priemonė. Iš Čilės, Valparaiso, atplukdytame Dakaro dalyvių „Mercedes-Benz AK“ sunkvežimyje Prancūzijos pareigūnai rado net 1 toną 393 kg. kokaino. Tai viena iš didžiausių rastų kokaino siuntų per pastaruosius metus.


  14. JAV ir Italijos pareigūnai sudavė smūgį mafijai

Įvykiai / 2014-02-11 13:08 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV ir Italijos pareigūnai surengė bendrą operaciją prieš mafijos vykdomą narkotikų kontrabandą. Pranešama apie suėmimus abiejose Atlanto vandenyno pusėse, informuoja AP.


  15. Beveik 3 kg kokaino iš Čilės atgabenęs kaunietis kalės 10 metų

Kriminalai / 2014-02-07 16:05 / lrytas.lt

Kriminalinio trilerio vertas siužetas jo pagrindiniam „herojui“ Aismanui Bervingui – kokaino kontrabanda kaltintam kauniečiui – baigėsi ilgais nelaisvės metais: Klaipėdos apygardos teismas jam skyrė 10 metų ir 6 mėn. laisvės atėmimo bausmę. Kaunietis 2012 m. gruodžio 10 d. lėktuvu iš Čilės Respublikos į Lietuvą atgabeno beveik 3 kg nelegalaus krovinio – kokaino. Sučiuptas ir priremtas įkalčių, kaunietis greitai atskleidė savo vizito į Pietų Ameriką tikslus ir aplinkybes, nurodė kai kuriuos asmenis, su kuriais bendravo prieš kelionę.


  16. J.Bieberis prieš areštą rūkė marihuaną ir išgėrė „Xanax“

Užsienio žvaigždės / 2014-01-31 10:34 / BNS ir lrytas.lt inf.

Paauglių dievukas Justinas Bieberis prieš savo praėjusios savaitės areštą Floridoje rūkė marihuaną ir išgėrė vaistų nuo nerimo „Xanax“, ketvirtadienį – kitą dieną po to, kai jis buvo apkaltintas dėl kito incidento, - paskelbė policija.


  17. J.Bieberio namuose kratą atlikę detektyvai rado narkotikų

Užsienio žvaigždės / 2014-01-15 13:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Detektyvai per kratą Justino Bieberio namuose Los Andžele, kuri buvo atlikta po kaimyno namo apmėtymo kiaušiniais, antradienį konfiskavo kokaino ir areštavo vieną iš dainininko kompanionų, pranešė pareigūnai.


  18. Iš Čilės kokainą skraidinęs kaunietis tikisi švelnesnės bausmės

Kriminalai / 2013-12-27 21:30 / Gediminas Pilaitis

Kaunietis Aismanas Bervingas, atgabenęs į Lietuvą beveik tris kilogramus kokaino, Klaipėdos apygardos teisme apgaileistavo dėl savo poelgių ir maldavo švelnesnės bausmės. Prokurorai šį narkotikų prekeivių gaujos kurjerį siūlo įkalinti 12 metų. Bus teisiami ir jo bendrininkai. Praėjusių metų gruodžio 8-ąją A.Bervingas įkliuvo Palangos oro uoste - per patikrą jo bagaže aptikta 2,9 kilogramo balkšvų miltelių.


  19. E.Johnas - apie šlovę, narkotikus ir talentų šou: 10 įdomių Kaune dainuosiančio atlikėjo citatų

Muzika / 2013-12-18 18:08 / lrytas.lt

Jau rytoj, gruodžio 19-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienas ryškiausių šių metų koncertų Lietuvoje. Su artėjančiomis Kalėdomis muzikos mėgėjus sveikins britų dainininkas seras Eltonas Johnas – beveik tris valandas truksiantį koncertą, kuriame visos vietos yra sėdimos, stebės per 11 tūkstančių žiūrovų.


  20. Taboro heroinas nešvarus – narkomanai spangsta nuo gyvulinių migdomųjų

Kriminalai / 2013-11-13 06:23 / Evelina Valiuškevičiūtė

Kai kaukėti Organizuoto nusikalstamumo tyrimų valdybos (ONTV) pareigūnai įgriuvo į vieną iš Vilniaus taboro trobų, romų tautybės moteris metėsi į vidinį kambarį. Prasidėjus šturmui, čigonė taip kaip stovi – basomis – šoko pro langą. Nespėjusi įmesti į krosnį, ji rankose gniaužė folijos paketėlius. Tuose paketėliuose, vadinamuosiuose čekiuose, buvo heroinas. Šį kartą pabėgti nepavyko. Pareigūnai sučiupo moterį su narkotikais ir didele grynųjų pinigų suma.