Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 227, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kas antroje mokykloje uostamiestyje aptikta narkotikų

Lietuvos diena / 2016-02-03 15:47 / „Lietuvos ryto“ televizija

Sveikatos biuras Klaipėdoje atlikęs narkotikų testus šokiruotas. Kas antroje mokykloje aptikta narkotinių medžiagų pėdsakų. Baisiausia tai, kad pagal tyrimo rezultatus, moksleiviai pereina ant stipresnių narkotikų. Jei praėjusiais metais mokyklose buvo aptinkama žolės pėdsakų, šiais metais paplitęs amfetaminas, kokainas ir ekstazi tabletės.


  2. Trys žvilgsniai į 2015 metus: ryškiausi Lietuvos įvykiai (II)

Aktualijos / 2016-01-02 00:07 / lrytas.lt

2015-siais Lietuva jau pirmąją metų dieną atsibudo kitokia, nei anksčiau. Oficialia šalies valiuta tapo euras. Nors daugumai gyventojų tai tapo galvos skausmu, vienam lietuviui nusišypsojo nepaprasta sėkmė – jis laimėjo didžiausią per Lietuvos istoriją laimėjimą naująja valiuta. „Air Lituanica“ bankrotas, svarbi prezidento Valdo Adamkaus operacija, An-2 katastrofa Baltijos jūroje – tai tik keletas svarbių ir Lietuvos žmones sujaudinusių įvykių 2015-aisiais.


  3. Diskusija apie futbolą – kaltinimai farsu ir mafijos šešėlis

Futbolas / 2015-12-21 22:24 / lrytas.lt

„Kas ir už kiek spardo į savo vartus?“, – pasaulio futbolui simbolinę dieną klausimą iškėlė LRT laidos „Teisė žinoti“ vedėja Rita Miliūtė, pirštu rodydama į Lietuvą. Buvęs Lietuvos rinktinės treneris Algimantas Liubinskas prakalbo apie federacijoje sukurtą farsą, žinomas žurnalistas ir futbolo mėgėjas Vytaras Radzevičius – vaizdą, primenantį gaujų karus.


  4. Už nuodėmes Londone 20-metis sumokėjo savo išvaizda

Išklausykite / 2015-12-05 12:37 / Dvidešimtmetis

Esu dvidešimtmetis. Noriu papasakoti savo istoriją, kurioje daugybė narkotikų, alkoholio ir nusikaltimų. Nuo mažens buvau stropus, atsakingas, gerai mokiausi ir turėjau gražių planų.


  5. Kvaišalų prekeiviai Šiauliuose išgirdo nuosprendį

Kriminalai / 2015-11-30 17:09 / Ričardas Vitkus

Pirmadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį aštuoniems narkotikų prekeiviams ir vienam pirkėjui. Nuosprendį išgirdo tik aštuoni kaltinamieji, nes vienas jų – šiaulietis 52 metų Alvidas Garnys – šiemet rugsėjį mirė. Penkiems kvaišalų prekeiviams teismas skyrė laisvės atėmimo bausmę, o dviems – paskirtas laisvės atėmimo bausmes atidėjo. Švelniausia bausmė – 18 MGL dydžio (677,88 Eur) bauda – buvo skirta kvaišalų įsigijusiam, tačiau jų neplatinusiam šiauliečiui 35 metų Mykolui Rimkui.


  6. Kunigą šiurpino parazitų apgraužti lietuviai

Aktualijos / 2015-11-29 16:31 / Artūras Jančys („Lietuvos rytas“)

Purviname kalėjimo koridoriuje ant vieno čiužinio po kelis susirietę miega kaliniai. Kojos iki kraujo apgraužtos parazitų. Tokių baisių vaizdų, regėtų Pietų Amerikos šalyse, kunigas Edmundas Putrimas tikriausiai nepamirš niekada. Tai, ką matė 56-erių katalikų dvasininkas E.Putrimas, – ne Holivudo nuotykių filmo apie Lotynų Amerikos džiunglėse siautėjančią narkomafiją siužetas. Peru, Brazilijoje, Ekvadore ir Urugvajuje su baisia tikrove susidūrė lengvo uždarbio ieškoję arba šeimos finansines problemas greituoju būdu bandę išspręsti lietuviai.


  7. JAV praturtėjęs lietuvis papasakojo, kaip sugriovė savo gyvenimą

Išklausykite / 2015-11-27 13:50 / Egidijus A.

Buvo laikas, kai vartojau narkotikus. Kokainas buvo mano pasirinkimas. Gyvenau tada JAV, turėjau puikų darbą, namus ir mylimą moterį. Taip, kokainas man suteikė daug privalumų, tik aš tada dar nežinojau, kad besaikis jo vartojimas atves mane į pražūtį.


  8. L. Odomo inkstus sunaikino kokainas ir kiti narkotikai?

Krepšinis / 2015-10-26 09:16 / lrytas.lt

Lamaro Odomo laukia inkstų persodinimo operacija ir ilgas gijimo procesas, kurio prireikė po to, kai sportininkas buvo rastas be sąmonės viešnamyje. Neseniai buvo pranešta, kad L.Odomo inkstai tinkamai neveikia ir jam reikės donoro. „Associated Press“ gauti dokumentai, tarp kurių – ir viešnamį tyrusio šerifo detektyvo Michaelo Eisenloffelo liudijimas, atskleidė, kodėl sutriko 35 metų krepšininko organizmo veikla.


  9. Pareigūnų smūgis: sulaikė rekordinį kiekį kokaino

Kriminalai / 2015-09-29 09:57 / Arūnas Karaliūnas („Lietuvos rytas“)

Daugiau kaip 100 kilogramų kokaino, kurio vertė – 3 mln. eurų. Tokiu laimikiu džiaugėsi Lietuvos kriminalistai, patikrinę anglių siuntą iš Kolumbijos.


  10. Tyrėjai pranešė, kodėl „Sūpynėse“ mirė mergina

Aktualijos / 2015-09-28 17:34 / lrytas.lt

Prieš tris mėnesius festivalyje „Supynės“ įvykusi nelaimė, kai apsinuodijo ir vėliau mirė 25-erių Eglė Šliževičiūtė, sukrėtė visą Lietuvą. Tyrėjai jau nustatė, kad merginos mirties priežastis – kokainas.


  11. Smūgis D. Cameronui – draugo ranka ir kiaulės galva

Rytai-Vakarai / 2015-09-28 10:42 / Vytas Rudavičius („Lietuvos rytas“)

Kerštas – patiekalas, kurį geriausia patiekti šaltą. Britas multimilijonierius, lordas Michaelas Ashcroftas pasielgė būtent pagal šią seną nerašytą taisyklę. O atkeršijo pačiam Jungtinės Karalystės premjerui. Ilgus metus kaupęs pagiežą, šią savaitę lordas Ashcroftas ją išliejo su pasitenkinimu.


  12. 11 priežasčių, kuo orgazmas yra naudingas sveikatai

Gyvenu sveikai / 2015-08-23 14:32 / lrytas.lt

Patirti orgazmą ne tik malonu, bet ir naudinga. Kai kurie gydytojai tikina, kad tai būtina gerai sveikatai ir savijautai. Tai gali sustiprinti imuninę sistemą bei apsaugoti nuo širdies ligų. Šiame straipsnyje – 11 priežasčių, kodėl orgazmas yra naudingas.


  13. 91 metų chirurgas gabeno kokainą į Australiją

Pasaulis / 2015-08-11 15:00 / AP

91 metų, į pensiją išėjęs chirurgas, kaltinamas kokaino importavimu į Australiją. Anot pareigūnų kokainas buvo slepiamas muile. Keliautojai perspėjami, kad netyčia nebūtų įtraukti į nelegalų narkotikų pervežimą.


  14. „Tesco“ bananų siuntoje – penki maišai narkotikų

Įvykiai / 2015-07-29 13:48 / lrytas.lt

Vienoje prekybos centro „Tesco“ bananų dėžėje buvo rasta narkotikų, kurių vertė siekia daugiau nei 600 tūkst. svarų, skelbia „The London Evening Standard“.


  15. Gilyn į „Tundrą“: kas palaikė festivalio dalyvių energiją?

Aktualijos / 2015-07-20 09:37 / Liucija Lenkauskaitė

Vasaros muzikos festivalių traukinys įgyja svaigų pagreitį. Iš Nidos į Žagarę, iš Žagarės į Švenčionių rajoną... toliau – Varniai, Zarasai, Anykščiai arba Varėna. Svarbu, kad spėtų išdžiūti palapinė, vėl papilnėtų piniginė ir nepasiduotų žygio draugai, su kuriais daliniesi smagiausiomis akimirkomis. Įsiliejusi į elektroninės muzikos festivalį „Tundra“ lrytas.lt žurnalistė išvydo, kad atsipalaidavę vasarotojai dalijasi ne tik juoku, arbūzu ir rankšluosčiais. „Kai pavartoji grybų ir nueini į mišką, viskas taip gražu atrodo“, – grybavimo ypatumus išdėstė vienas iš festivalio dalyvių.


  16. Kaip sumažinti mirties nuo narkotikų riziką? 6 esminiai punktai

Laboratorija / 2015-07-18 18:04 / Arnoldas Lukošius

Geriausia bus, jeigu jų iš viso nepamėginsite. Jokių garantuotų apsaugos priemonių vartojantiems narkotikus neegzistuoja, jie uždrausti ir prieš juos kovojama visomis išgalėmis. Deja – tūkstantis policininkų muzikos festivalyje gali sugauti ne vieną pardavėją, tačiau neišgelbės nežinia kiek ir ko prisiragavusio naivuolio gyvybės. O Lietuvoje sintetinių narkotikų vartojimas nuolat auga. Kaip sumažinti tikimybę, kad nusipirkta cheminio džiaugsmo tabletė iškart nepavirstų bilietu į aną pasaulį.


  17. Generalinis komisaras – apie neeilinę Lietuvoje heroino bylą

Kriminalai / 2015-07-17 17:28 / „Lietuvos ryto“ televizija

Lietuvos policija iš nelegalios apyvartos išėmė rekordinį kiekį kokaino. Jo vertė juodojoje rinkoje siekia apie 10 milijonų eurų. Didelio masto operacijos detales atskleidę pareigūnai pasakojo, kad narkotikai buvo slepiami anglyse. Kvaišalų prekeiviai buvo įsteigę net kelias priedangos įmones. Anglys, kuriose slėpti narkotikai, į Lietuvą buvo vežamos iš Kolumbijos. Kokainas buvo įmaišomas į anglis ir gabalai su narkotikais niekuo nesiskyrė nuo įprastų. Narkotikai buvo atgabenti su 250 tonų anglių kroviniu. Įtarimai pateikti 11 asmenų. Vienas jų – Kolumbijos pilietis.


  18. Pareigūnai sulaikė 10 mln. eurų vertės kokaino krovinį

Kriminalai / 2015-07-17 12:16 / „Lietuvos ryto“ televizija

Policijos pareigūnai atskleidė informaciją apie didelio mąsto policijos operaciją, kurios metu iš apyvartos išimtas vienas didžiausių šalies istorijoje kiekių narkotinės medžiagos – kokaino. Narkotinės medžiagos buvo sumaniai slepiamos anglyse. Savo veiklai narkotikų gabentojai įsteigė net kelias priedangą teikusias įmones. Kokainas sumaišytas su akmens anglimis buvo gabenamas jūriniais konteineriais iš Kolumbijos. Atlikus tyrimą, Kauno policijos pareigūnai rado ir konfiskavo daugiau nei 100 kg narkotikų. Jų vertė siekia net 10 mln. eurų. Įtarimai pareikšti 11 asmenų.


  19. Policija sulaikė kokaino kiekį, kurio vertė 10 mln. eurų

Kriminalai / 2015-07-17 09:23 / lrytas.lt

Policijos pareigūnai atskleidė informaciją apie didelio masto policijos operaciją, kurios metu iš apyvartos paimtas vienas didžiausių šalies istorijoje kiekių narkotinės medžiagos – kokaino. Narkotinės medžiagos buvo sumaniai slepiamos anglyse. Savo veiklai narkotikų gabentojai įsteigė net kelias priedangą teikusias įmones.


  20. Už milžiniškus pinigus besigydantį G. Michaelą aplankė mylimasis

Užsienio žvaigždės / 2015-07-12 13:46 / lrytas.lt

Dainininkas George'as Michaelas, kuris gydosi priklausomybę įvairių rūšių kvaišalams, deda didžiules pastangas ir leidžia milžiniškus pinigus norėdamas vėl grįžti į pilnavertį gyvenimą. Šveicarijoje besigydantį atlikėją aplankė ir jo mylimasis Fadis Fawazas.


Populiariausi per 24 val.