Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 262, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Įstatymų nežinantys „lauktuvių“ siuntėjai įkliūva pareigūnams

Kriminalai / 2017-04-09 15:51 / lrytas.lt

Per pirmą 2017 m. ketvirtį Lietuvos muitinėje pradėti 65 ikiteisminiai tyrimai dėl narkotikų kontrabandos. 2016 m. per tą patį laikotarpį muitinės pareigūnai pradėjo 62 tyrimus.


  2. Juodieji „Uber“ puslapiai: kompanija įsivėlė į rimtus skandalus

Rinkos pulsas / 2017-04-08 23:02 / lrytas.lt

Neseniai „Uber“ supyko ir paskelbė, jog pavėžėjimo paslaugų platforma palieka Danijos rinką. Kompanija, kuriai vadovauja Travisas Kalanickas, nesutiko taikstytis su naujais reikalavimais, keliamais Danijoje veikiantiems taksi. Danai ėmė reikalauti, jog taksi automobiliuose turi būti davikliai, pranešantys, ar veikia saugos pagalvės, o taip pat – įrengti vaizdo kameras ir taksometrus. Sprendimas išeiti iš Danijos rinkos – vienas nemalonesnių, tačiau ne pats nemaloniausias iš tų, kuriuos nuo šių metų pradžios tenka priimti brangiausiam Silicio slėnio startuoliui, rašo „Forbes“.


  3. Pietų Amerikoje konfiskuoti 85 milijonų vertės „Messi“ rūšies narkotikai

Futbolas / 2017-03-23 18:40 / lrytas.lt

Peru policiją nustebino netikėtas narkotikų prekeivių išradingumas – ketvirtadienį aptiktas milžiniškas kokaino pakuočių kiekis, paženklintas „Barcelona“ ir Argentinos rinktinės žvaigždės Lionelio Messi atvaizdu ir pavarde.


  4. Pablo Escobaro sūnus tėvo nuodėmes atskleidė ir lietuviams

Rytai-Vakarai / 2017-03-21 21:08 / Sigita Lanauskienė („Lietuvos rytas“)

Atgailauti už tėvo nusikaltimus. Rodos, tokia Kolumbijos narkotikų barono Pablo Escobaro sūnaus Juano Pablo gyvenimo misija. Jo knyga, kuri pristatyta ir Lietuvoje, griauna legendą apie narkomafijos vadą.


  5. Čekai suskubo gelbėti raganosių nuo žudikų

Marga planeta / 2017-03-16 08:55 / „The Guardian“ ir „Lietuvos rytas“ inf.

Čekijos zoologijos sodas suskubo gelbėti savo raganosių nuo godžių žudikų. Darbuotojai užsimojo pašalinti 18 raganosių ragus, kad gyvūnai netaptų brakonierių taikiniu, kaip tai neseniai nutiko Prancūzijoje.


  6. Kauno teisme tarptautinės narkomafijos rykliui pasidarė bloga – jis paprašė vandens

Kriminalai / 2017-02-20 08:37 / Vygandas Trainys

Kaune prieš teismą stojo stambi tarptautinės narkomafijos žuvis – iš Kolumbijos kilęs 54 metų Diego Murillo ir du jo bendrininkai alytiškiai, 28 metų Vaidotas Matulaitis ir praeityje teistas 45 metų vadybininkas Kęstutis Zienka. Jie abu dirba automobilių remonto firmoje. Pirmadienį Kauno apygardos teismas atvertė baudžiamąją bylą dėl labai didelio narkotikų kiekio platinimo – trijulė įkliuvo dėl 71 kilogramo kokaino, kuris buvo slepiamas jūriniuose konteineriuose tarp akmens anglių. Bendra šių kvaišalų vertė – apie 2,5 mln. eurų.


  7. Briuseliui nugarą atsukę britai siūlosi į draugus Vašingtonui

Rytai-Vakarai / 2017-01-28 18:13 / Vytas Rudavičius („Lietuvos rytas“)

Vakar britų diplomatai ir politikai galėjo džiūgauti. Mat Theresa May tapo pirmąja užsienio lydere, kuri įžengė į 45-ojo JAV prezidento Ovalinį kabinetą.


  8. Savi namai Kėdainiuose vaikui buvo baisesni už pragarą

Kriminalai / 2017-01-27 15:07 / Sigita Lanauskienė, Artūras Jančys, Vygandas Trainys

Kodėl vaikas, jau anksčiau patyręs smurtą, nebuvo atplėštas nuo motinos ir jos sugyventinio? Atsakymo į šį klausimą dabar ieško daugybė tarnybų, nes berniukas užvakar savo namuose daugiabutyje Kėdainiuose buvo sumuštas ir paliktas mirti.


  9. Vaiko sumušimu įtariamo Gedimino Kontenio biografija: platino narkotikus, yra žiauriai sumušęs žmogų

Kriminalai / 2017-01-26 18:43 / Vygandas Trainys

Savo sugyventinės vaiką Kėdainiuose kone mirtinai sumušęs 27 metų Gediminas Kontenis į teisėsaugos akiratį buvo patekęs dažnai, nesyk buvo teistas, tačiau sulaukdavo teisėjų malonės arba atsipirkdavo itin švelniais nuosprendžiais. Tyrimui dėl 4 metų berniuko itin žiauraus sužalojimo vadovaujantis Kauno prokuroras Vytautas Gataveckas naujienų portalui lrytas.lt ketviatdienio vakarą pasakojo, jog G.Kontenis buvo disponavimo narkotikais byloje, turint tikslą juos platinti.


  10. Europa spendė spąstus žudikui iš Lietuvos

Kriminalai / 2016-12-15 20:22 / Milda Kuizinaitė, Alvydas Ziabkus („Lietuvos rytas“)

Į antrankius tarsi į Kalėdų papuošalą įrėmintas Mariaus Civinsko veidas supasi internete – Interpolo ieškomiausių nusikaltėlių kalendoriuje. Dešimt metų besislapstantis žudikas vienai dienai tapo ieškomiausiu Europos nusikaltėliu.


  11. Toksikologas apie priklausomybes: mačiau daugiau mirčių nei jūs – gyvų žmonių

Ligos ir gydymas / 2016-12-05 19:58 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Naujų psichotropinių medžiagų per metus vien Europoje fiksuojama daugiau nei šimtas, medicina jų išaiškinti sugeba dešimtimis kartų mažiau. Taip LRT.lt sako Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovas Robertas Badaras. „Tokiomis medžiagomis piktnaudžiauja ir savo gyvenimus susigadina labai jauni žmonės. Taip įvyksta tiesiog iš smalsumo, o medžiagoms gauti nereikia jokių organizuotų struktūrų: sugalvojame išmėginti ir po dviejų dienų jau turime siuntą“, – pasakoja R. Badaras.


  12. Suimtas 18-metis vilnietis, net 16 kartų paštu siuntęsis narkotikų

Kriminalai / 2016-11-25 09:31 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu dviem mėnesiams buvo suimtas aštuoniolikmetis vilnietis J.J., įtariamas narkotinių medžiagų laikymu ir kontrabanda.


  13. Seksas trunka tik minutę – kas dėl to kaltas?

Seksas (N-18) / 2016-10-25 19:24 / Toma Aleksėjūnaitė („Lietuvos rytas“)

Ką daryti, jei meilės džiaugsmas trunka vos minutę? Urologas, seksualinės medicinos gydytojas, medicinos mokslų daktaras Robertas Adomaitis dažnai išklauso tokių išpažinčių. Vieni vyrų nusiskundimai būna susiję su įgimtais dalykais, bet daug jų kyla ir dėl baimės, nerimo bei streso.


  14. Hitlerinės Vokietijos pergales laidavo metamfetaminas

Laboratorija / 2016-10-12 09:29 / lrytas.lt

Vokiečių rašytojo Normano Ollerio knyga „The Total Rush“ atskleidžia nežinotas smulkmenas apie Trečiajame reiche naudotus narkotikus, tokius kaip kokainas, heroinas, morfinas ir metamfetaminas (dar vadinamas pervitinu). N.Olleris parodė, kaip narkotikai paveikė Adolfo Hitlerio psichiką paskutiniosiomis jo gyvenimo dienomis.


  15. Kaune dėl milžiniško kokaino kiekio kalintis kolumbietis dovanomis lepina Lady Gagą

Aktualijos / 2016-09-25 14:43 / Vygandas Trainys („Lietuvos rytas“)

„Norėčiau pamatyti, kaip atrodo Kauno gatvės, pastatai, parkai. Kai išeisiu iš kalėjimo, būtinai tai padarysiu. Dabar kol kas pažįstu tik vieną pastatą“, – šyptelėjo jau daugiau negu metus Kauno tardymo izoliatoriuje (KTI) uždarytas 54 metų Diego Murillo.


  16. Olimpinis karnavalas Brazilijai paliks ir gilių randų

Rytai-Vakarai / 2016-09-10 20:43 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Didžioji sporto šventė Rio de Žaneire eina į pabaigą. Olimpines žaidynes pakeitė mažesnio masto parolimpinės, ir miestas po truputį sugrįžta į ramų gyvenimą. Bet kas gi laukia ateityje?


  17. „Coca-cola“ gamykloje rasta 56 milijonų vertės kokaino

Rinkos pulsas / 2016-09-02 20:59 / lrytas.lt

Prancūzijoje veikiančioje „Coca-Cola“ gamykloje – keistas radinys. Apelsinų sulčių koncentrato dėžėse, paruoštose išsiuntimui, gamyklos darbuotojai rado 56 milijonų dolerių vertės kokaino, praneša „New York Times“.


  18. Sveikatos mitai, kuriuos sužinoję pakeisite gyvenimą

Gyvenu sveikai / 2016-08-27 10:18 / lrytas.lt

Morkos pagerina regėjimą tamsoje, pieno produktai mus daro sveikesnius, plaukimas pavalgius sukelia mėšlungį, kas dieną reikia išgerti 8 stiklines vandens – šie ir kiti teiginiai pamažu tapo tokie populiarūs, kad juos ėmėme laikyti savotiškais faktais. Vis dėlto neseniai buvo atskleista, kad visi iki vieno iš žemiau pateikiamų „faktų“ yra neteisingi, praneša businessinsider.com.


  19. Kolumbijoje užbaigtas 220 tūkst. aukų pareikalavęs karas

Rytai-Vakarai / 2016-08-26 11:03 / AP, „USA Today“, PRI ir „Lietuvos rytas“ inf.

Penki dešimtmečiai, 220 tūkst. aukų. Vakar taikos sutartimi buvo užbaigtas ilgiausias Vakarų pusrutulyje trukęs karinis konfliktas tarp Kolumbijos vyriausybės ir Revoliucinių ginkluotųjų pajėgų (FARC).


  20. Dopingo vartojimo istorija – pavadinimas kilo iš kvaišalo „dop“?

Kitos naujienos / 2016-08-10 21:48 / Vitalijus Michalovskis

Žodis „dopingas“ prieš šių metų vasaros žaidynės Rio de Žaneire, matyt, skambėjo ne ką rečiau nei „olimpiada“. Dopingo skandalai lėmė daugelio Rusijos atletų diskvalifikaciją iš žaidynių, uždraustų preparatų pėdsakų nuolat ieškoma ir kitų šalių sportininkų organizmuose. Kas tas dopingas ir kokia jo istoriją? Kada pradėta kovoti su jo vartojimu ir kokios perspektyvos nugalėti šį reiškinį?


Populiariausi per 24 val.