Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 170, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Krepšinio klystkeliai: viešbučio taranas ir V.Romanovo sugėrovas (20)

Krepšinis / 2014-04-08 21:02 / lrytas.lt

Nemalonūs Jono Valančiūno nuotykiai išgėrus prie automobilio vairo priminė Lietuvos krepšinio skaudulius. 21 metų „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas – ne vienintelis lietuvis, automobilį vairavęs paveiktas svaigalų. Portalas lrytas.lt primena krepšininkų nuodėmes Lietuvoje, kai šie vairavo automobilį paveikti alkoholio ar narkotinių medžiagų.


  2. „Chorų karuose“ širdis virpina ir juodaodis narkotikų prekeivis (74)

TV antena / 2014-03-30 12:56 / Nerijus Povilaitis

TV3 konkurse „Chorų karai” dalyvaujančiame Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyve išsiskiria tvirto sudėjimo juodaodis Chizoba Yerasmusas Ogomsas. Visada puikios nuotaikos, pavyzdingai besielgiantis ir muziką dievinantis afrikietis priskiriamas tarptautinei narkotikų mafijai.


  3. Laiškas iš Anglijos kalėjimo: „Lietuva turi sužinoti tiesą“ (628)

Išklausykite / 2014-03-11 11:26 / lrytas.lt

Lrytas.lt dar pernai rudenį rašė apie protu sunkiai suvokiamą nusikaltimą Anglijos Lankašyro grafystėje. Du broliai lietuviai - Darius ir Dainius Švedskai buvo nuteisti už tai, kad pagrobė savo tautietį ir jį žiauriai kankino. Prieš kelias dienas lrytas.lt redakcija sulaukė Anglijos kalėjime bausmę atliekančio 34 metų Dariaus laiško.


  4. Skrandyje kokainą gabenusio jonaviškio byla perduota teismui (4)

Kriminalai / 2014-03-04 14:05 / lrytas.lt

Kauno apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 29 m. jonaviškis R.Ž. kaltinamas neteisėtai per Lietuvos Respublikos valstybės sieną skrandyje gabenęs labai didelį kiekį – 44 vnt. specialių kapsulių - narkotinės medžiagos - kokaino.


  5. Holivudo aktorius Ph.Hoffmanas mirė nuo narkotikų kokteilio (7)

Užsienio žvaigždės / 2014-03-01 11:47 / lrytas.lt

Amerikiečių aktorius Philipas Seymouras Hoffmanas mirė nuo per didelės įvairių narkotikų dozės, kurią sudarė heroinas, kokainas ir amfetaminai. Tai penktadienį paskelbė Niujorko medicinos ekspertų biuras. 49 metų „Oskarą“ pelnęs aktorius buvo rastas negyvas savo bute Manhatane vasario 2 dieną.


  6. Bagaže – ir kokainas, ir Biblija (21)

Kriminalai / 2014-03-01 10:33 / Gediminas Pilaitis

Lėktuvais iš Pietų Amerikos į Lietuvą kokainą gabenę nusikaltėliai savo pelną skaičiuodavo milijonais eurų. Vienas narkotikų kurjeris jau pasiųstas už grotų. Narkotikų kelius iš Pietų Amerikos į Lietuvą nutiesę gaujos vadeivos patys galvos į kilpą nekišdavo – jiems už pinigus dirbo mulais vadinami kurjeriai.


  7. Dakaro dalyvių sunkvežimyje rado pusantros tonos kokaino (7)

Radaras / 2014-02-25 11:03 / lrytas.lt

Iš Dakaro dykumų maratono pargabentas ispanų komandos „Epsilon“ sunkvežimis pasirodė esąs ne tik paprasta transporto priemonė. Iš Čilės, Valparaiso, atplukdytame Dakaro dalyvių „Mercedes-Benz AK“ sunkvežimyje Prancūzijos pareigūnai rado net 1 toną 393 kg. kokaino. Tai viena iš didžiausių rastų kokaino siuntų per pastaruosius metus.


  8. JAV ir Italijos pareigūnai sudavė smūgį mafijai

Įvykiai / 2014-02-11 13:08 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV ir Italijos pareigūnai surengė bendrą operaciją prieš mafijos vykdomą narkotikų kontrabandą. Pranešama apie suėmimus abiejose Atlanto vandenyno pusėse, informuoja AP.


  9. Beveik 3 kg kokaino iš Čilės atgabenęs kaunietis kalės 10 metų (23)

Kriminalai / 2014-02-07 16:05 / lrytas.lt

Kriminalinio trilerio vertas siužetas jo pagrindiniam „herojui“ Aismanui Bervingui – kokaino kontrabanda kaltintam kauniečiui – baigėsi ilgais nelaisvės metais: Klaipėdos apygardos teismas jam skyrė 10 metų ir 6 mėn. laisvės atėmimo bausmę. Kaunietis 2012 m. gruodžio 10 d. lėktuvu iš Čilės Respublikos į Lietuvą atgabeno beveik 3 kg nelegalaus krovinio – kokaino. Sučiuptas ir priremtas įkalčių, kaunietis greitai atskleidė savo vizito į Pietų Ameriką tikslus ir aplinkybes, nurodė kai kuriuos asmenis, su kuriais bendravo prieš kelionę.


  10. J.Bieberis prieš areštą rūkė marihuaną ir išgėrė „Xanax“ (25)

Užsienio žvaigždės / 2014-01-31 10:34 / BNS ir lrytas.lt inf.

Paauglių dievukas Justinas Bieberis prieš savo praėjusios savaitės areštą Floridoje rūkė marihuaną ir išgėrė vaistų nuo nerimo „Xanax“, ketvirtadienį – kitą dieną po to, kai jis buvo apkaltintas dėl kito incidento, - paskelbė policija.


  11. J.Bieberio namuose kratą atlikę detektyvai rado narkotikų (22)

Užsienio žvaigždės / 2014-01-15 13:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Detektyvai per kratą Justino Bieberio namuose Los Andžele, kuri buvo atlikta po kaimyno namo apmėtymo kiaušiniais, antradienį konfiskavo kokaino ir areštavo vieną iš dainininko kompanionų, pranešė pareigūnai.


  12. Iš Čilės kokainą skraidinęs kaunietis tikisi švelnesnės bausmės (31)

Kriminalai / 2013-12-27 21:30 / Gediminas Pilaitis

Kaunietis Aismanas Bervingas, atgabenęs į Lietuvą beveik tris kilogramus kokaino, Klaipėdos apygardos teisme apgaileistavo dėl savo poelgių ir maldavo švelnesnės bausmės. Prokurorai šį narkotikų prekeivių gaujos kurjerį siūlo įkalinti 12 metų. Bus teisiami ir jo bendrininkai. Praėjusių metų gruodžio 8-ąją A.Bervingas įkliuvo Palangos oro uoste - per patikrą jo bagaže aptikta 2,9 kilogramo balkšvų miltelių.


  13. E.Johnas - apie šlovę, narkotikus ir talentų šou: 10 įdomių Kaune dainuosiančio atlikėjo citatų (27)

Muzika / 2013-12-18 18:08 / lrytas.lt

Jau rytoj, gruodžio 19-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks vienas ryškiausių šių metų koncertų Lietuvoje. Su artėjančiomis Kalėdomis muzikos mėgėjus sveikins britų dainininkas seras Eltonas Johnas – beveik tris valandas truksiantį koncertą, kuriame visos vietos yra sėdimos, stebės per 11 tūkstančių žiūrovų.


  14. Taboro heroinas nešvarus – narkomanai spangsta nuo gyvulinių migdomųjų (93)

Kriminalai / 2013-11-13 06:23 / Evelina Valiuškevičiūtė

Kai kaukėti Organizuoto nusikalstamumo tyrimų valdybos (ONTV) pareigūnai įgriuvo į vieną iš Vilniaus taboro trobų, romų tautybės moteris metėsi į vidinį kambarį. Prasidėjus šturmui, čigonė taip kaip stovi – basomis – šoko pro langą. Nespėjusi įmesti į krosnį, ji rankose gniaužė folijos paketėlius. Tuose paketėliuose, vadinamuosiuose čekiuose, buvo heroinas. Šį kartą pabėgti nepavyko. Pareigūnai sučiupo moterį su narkotikais ir didele grynųjų pinigų suma.


  15. Britas rasistas išžudė šeimą, palikdamas tik šviesiaplaukę dukterį (63)

Įvykiai / 2013-11-08 07:34 / lrytas.lt

38 metų britas Johnas Milleris, paveiktas kanapių sukeltos psichozės, žiauriai nužudė savo 31 metų partnerę Sarah Laycock ir 8 metų dukterį Abigail. Gyvą paliko tik jauniausią dukrelę Amelią, nes ši buvo „tikra arijė, su šviesiais plaukais ir mėlynomis akimis“. Rasistinių pažiūrų narkomanas mergaitę paliko name su motinos ir sesers lavonais.


  16. Po tarptautinės operacijos sulaikyta narkotikų prekeivių gauja, joje – keli lietuviai (6)

Kriminalai / 2013-10-24 12:28 / lrytas.lt

Bendradarbiaujant Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Lietuvos, Trinidado ir Tobago, Venesuelos teisėsaugos pareigūnams buvo išaiškintas narkotikų kontrabandos kelias iš Karibų jūros regiono į Europą ir išimta iš nelegalios narkotikų apyvartos 308 kilogramai didelio grynumo kokaino. Tarp sulaikytųjų yra ir keli Lietuvos piliečiai, kurie siejami su gerai žinomais nusikalstamo pasaulio veikėjais iš Lietuvos.


  17. Kvaišalų kokteiliai jaunus vyrus paverčia baisiais žudikais (143)

Kriminalai / 2013-10-06 17:22 / Asta Kuznecovaitė, Virginija Petrauskienė, Vygandas Trainys

Po kraupių nelaimių, kai netoli Panevėžio buvo sudeginta 17-metė, o Kaišiadorių rajone mirtinai subadytas taksistas, prabilta apie šių tragedijų kaltininką – alkoholio ir kvaišalų liūną, į kurį klimpsta jaunimas. 21 metų kaišiadoriškis Justinas Maciulevičius, nuo kurio peilio dūrių krušos rugsėjo 25-ąją žuvo 59 metų taksistas Vytautas Kanapickas, buvo išgėręs tris litrus stipraus alaus. Be to, jis alkoholį maišė su narkotikais.


  18. Narkotikų vartojimą lydi šizofreninės psichozės, nusikaltimai ir proto aptemimai (135)

Aktualijos / 2013-09-30 12:49 / Evelina Valiuškevičiūtė

Pastaruoju metu Lietuvą sukrėtė kraupūs nusikaltimai, kuriuos galėjo įvykdyti apsvaigę asmenys. Panevėžyje buvo pagrobta ir nužudyta moksleivė, o Kaune žiauriai subadytas taksistas. Policijos pareigūnų ir pačių įtariamųjų teigimu, darydami nusikaltimus banditai buvo apsvaigę nuo narkotinių medžiagų arba alkoholio. Apsvaigimo metu, blokuojami smegenyse esantys kontrolės centrai, todėl žmogus gali pradėti elgtis taip, kaip niekada gyvenime nepagalvotų, jog galėtų pasielgti.


  19. Paryžiuje sulaikyta rekordinė kokaino siunta

Įvykiai / 2013-09-22 11:12 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Policija Paryžiaus Charleso de Gaulle'io uoste aptiko 1,3 tonos narkotinių medžiagų. Kokainas buvo rastas skrendančiame iš Venesuelos „Air France“ lėktuve. Narkotinės medžiagos, supakuotos 30-tyje lagaminų, aptiktos dar rugsėjo 11 d., tačiau apie radinį policija paskelbė tik šeštadienį.


  20. Policininkas kaltinamas dėl pastabų apie nuogą jau mirusios W.Houston kūną

Užsienio žvaigždės / 2013-09-18 13:30 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vienas policininkas pakėlė ką tik mirusios dainininkės Whitney Houston lavoną dengusią paklodę ir išsakė „nederamų“ komentarų, tarp kurių buvo žodžiai „po galais, ji vis tiek gerai atrodo, a?“, dabar teigia kitas pareigūnas. Beverli Hilso detektyvas seržantas Terry Nutallas „neturėjo teisėtų“ motyvų taip veikti ir kalbėti viešbutyje „Beverly Hilton“ pernai vasario 11 dieną, kai muzikos legenda buvo rasta negyva vonioje, sakome teisiniuose dokumentuose, kuriuos pateikė kitas policijos pareigūnas ir kurie buvo paviešinti antradienį.