Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 216, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. 11 priežasčių, kuo orgazmas yra naudingas sveikatai (11)

Gyvenu sveikai / 2015-08-23 14:32 / lrytas.lt

Patirti orgazmą ne tik malonu, bet ir naudinga. Kai kurie gydytojai tikina, kad tai būtina gerai sveikatai ir savijautai. Tai gali sustiprinti imuninę sistemą bei apsaugoti nuo širdies ligų. Šiame straipsnyje – 11 priežasčių, kodėl orgazmas yra naudingas.


  2. 91 metų chirurgas gabeno kokainą į Australiją

Pasaulis / 2015-08-11 15:00 / AP

91 metų, į pensiją išėjęs chirurgas, kaltinamas kokaino importavimu į Australiją. Anot pareigūnų kokainas buvo slepiamas muile. Keliautojai perspėjami, kad netyčia nebūtų įtraukti į nelegalų narkotikų pervežimą.


  3. „Tesco“ bananų siuntoje – penki maišai narkotikų

Įvykiai / 2015-07-29 13:48 / lrytas.lt

Vienoje prekybos centro „Tesco“ bananų dėžėje buvo rasta narkotikų, kurių vertė siekia daugiau nei 600 tūkst. svarų, skelbia „The London Evening Standard“.


  4. Gilyn į „Tundrą“: kas palaikė festivalio dalyvių energiją?

Aktualijos / 2015-07-20 09:37 / Liucija Lenkauskaitė

Vasaros muzikos festivalių traukinys įgyja svaigų pagreitį. Iš Nidos į Žagarę, iš Žagarės į Švenčionių rajoną... toliau – Varniai, Zarasai, Anykščiai arba Varėna. Svarbu, kad spėtų išdžiūti palapinė, vėl papilnėtų piniginė ir nepasiduotų žygio draugai, su kuriais daliniesi smagiausiomis akimirkomis. Įsiliejusi į elektroninės muzikos festivalį „Tundra“ lrytas.lt žurnalistė išvydo, kad atsipalaidavę vasarotojai dalijasi ne tik juoku, arbūzu ir rankšluosčiais. „Kai pavartoji grybų ir nueini į mišką, viskas taip gražu atrodo“, – grybavimo ypatumus išdėstė vienas iš festivalio dalyvių.


  5. Kaip sumažinti mirties nuo narkotikų riziką? 6 esminiai punktai

Laboratorija / 2015-07-18 18:04 / Arnoldas Lukošius

Geriausia bus, jeigu jų iš viso nepamėginsite. Jokių garantuotų apsaugos priemonių vartojantiems narkotikus neegzistuoja, jie uždrausti ir prieš juos kovojama visomis išgalėmis. Deja – tūkstantis policininkų muzikos festivalyje gali sugauti ne vieną pardavėją, tačiau neišgelbės nežinia kiek ir ko prisiragavusio naivuolio gyvybės. O Lietuvoje sintetinių narkotikų vartojimas nuolat auga. Kaip sumažinti tikimybę, kad nusipirkta cheminio džiaugsmo tabletė iškart nepavirstų bilietu į aną pasaulį.


  6. Generalinis komisaras – apie neeilinę Lietuvoje heroino bylą

Kriminalai / 2015-07-17 17:28 / „Lietuvos ryto“ televizija

Lietuvos policija iš nelegalios apyvartos išėmė rekordinį kiekį kokaino. Jo vertė juodojoje rinkoje siekia apie 10 milijonų eurų. Didelio masto operacijos detales atskleidę pareigūnai pasakojo, kad narkotikai buvo slepiami anglyse. Kvaišalų prekeiviai buvo įsteigę net kelias priedangos įmones. Anglys, kuriose slėpti narkotikai, į Lietuvą buvo vežamos iš Kolumbijos. Kokainas buvo įmaišomas į anglis ir gabalai su narkotikais niekuo nesiskyrė nuo įprastų. Narkotikai buvo atgabenti su 250 tonų anglių kroviniu. Įtarimai pateikti 11 asmenų. Vienas jų – Kolumbijos pilietis.


  7. Pareigūnai sulaikė 10 mln. eurų vertės kokaino krovinį

Kriminalai / 2015-07-17 12:16 / „Lietuvos ryto“ televizija

Policijos pareigūnai atskleidė informaciją apie didelio mąsto policijos operaciją, kurios metu iš apyvartos išimtas vienas didžiausių šalies istorijoje kiekių narkotinės medžiagos – kokaino. Narkotinės medžiagos buvo sumaniai slepiamos anglyse. Savo veiklai narkotikų gabentojai įsteigė net kelias priedangą teikusias įmones. Kokainas sumaišytas su akmens anglimis buvo gabenamas jūriniais konteineriais iš Kolumbijos. Atlikus tyrimą, Kauno policijos pareigūnai rado ir konfiskavo daugiau nei 100 kg narkotikų. Jų vertė siekia net 10 mln. eurų. Įtarimai pareikšti 11 asmenų.


  8. Policija sulaikė kokaino kiekį, kurio vertė 10 mln. eurų

Kriminalai / 2015-07-17 09:23 / lrytas.lt

Policijos pareigūnai atskleidė informaciją apie didelio masto policijos operaciją, kurios metu iš apyvartos paimtas vienas didžiausių šalies istorijoje kiekių narkotinės medžiagos – kokaino. Narkotinės medžiagos buvo sumaniai slepiamos anglyse. Savo veiklai narkotikų gabentojai įsteigė net kelias priedangą teikusias įmones.


  9. Už milžiniškus pinigus besigydantį G. Michaelą aplankė mylimasis

Užsienio žvaigždės / 2015-07-12 13:46 / lrytas.lt

Dainininkas George'as Michaelas, kuris gydosi priklausomybę įvairių rūšių kvaišalams, deda didžiules pastangas ir leidžia milžiniškus pinigus norėdamas vėl grįžti į pilnavertį gyvenimą. Šveicarijoje besigydantį atlikėją aplankė ir jo mylimasis Fadis Fawazas.


  10. Šokiruojantis eksperimentas: ką su mumis daro „paslėptas“ cukrus

Mitybos ABC / 2015-07-07 17:44 / lrytas.lt

Plius 8,5 kg svorio, priešdiabetinė būklė, padidėjusi širdies ligų rizika, ant pilvo atsiradęs papildomas riebalų sluoksnis, be to, akivaizdžiai pablogėjusi nuotaika ir smegenų veikla. Tokios buvo mitybos, kurioje yra daug cukraus, pasekmės. Jas atskleidė australo atliktas eksperimentas.


  11. „Sūpynėse“ užgesusios E.Šliževičiūtės mirtis sukrėtė jos kolegas

Nelaimės / 2015-07-03 06:08 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ reputacija – sutepta. Vieną šio renginio organizatorių 26 metų vilnietę Eglę Šliževičiūtę pražudė narkotikai. Jais šventėje buvo apsinuodiję ir keli žiūrovai, tačiau medikai išgelbėjo jų gyvybę. Jauna, graži, energinga, veikli, gera darbuotoja, tačiau ir užsispyrusi, visada bandanti įrodyti, kad yra teisi. Taip naktį į ketvirtadienį ligoninėje mirusią 26 metų E.Šliževičiūtę apibūdina draugai ir buvę kolegos. Keliose televizijose viešaisiais ryšiais ir autorinėmis laidomis besirūpinusi E.Šliževičiūtė buvo nuolat kviečiama į įvairius vakarėlius, turėjo daug pažįstamų, tarp jų – ir žinomi žmonės.


  12. Vilnietę muzikos festivalyje pražudė kokainas ir raminamieji

Lietuvos diena / 2015-07-02 20:31 / „Lietuvos ryto“ televizija

Jauna vilnietė muzikos festivalyje į komą paniro ir po kelių dienų mirė perdozavusi kokaino ir medikamentų. Kad muzikos festivaliuose narkotikai liejasi laisvai seniai žinoma ne tik medikams, valdžios įstaigoms, bet ir policijai. Pareigūnai žeria priekaištus festivalių organizatoriams. Esą festivaliai dažnai organizuojami lyg po paslapties skraiste, o dažnai organizatoriai atsisako padėti siūlančiai policijai parodo į duris.


  13. Arnoldas Lukošius: „Lietuva yra amfetamino gamintoja“

Aktualijos / 2015-07-02 18:49 / Rasuolė Bauraitė

Muzikos šventė Švenčionyse virto tragedija – ketvirtadienį mirė festivalyje „Sūpynės“ neaiškios kilmės medžiagomis apsinuodijusi jauna vilnietė. Ar ši tragiška situacija atskleidė kas iš tikrųjų vyksta masiniuose renginiuose?


  14. Narkotikų pavojus: kodėl susigundoma kokainu

Psichologija / 2015-07-02 18:01 / lrytas.lt

Tragiškai nutrūkęs 26 metų vilnietės gyvybės siūlas po Švenčionyse vykusio elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ užminė ne vieną mįslę. „Vartotas kokainas ir migdomieji“, – taip aiškino viena Švenčionių medikė. Medikai įspėja, kad kuriems žmonėms 30 miligramų uostomojo kokaino gali būti mirtina dozė. Mirtis gali ištikti ir vienu metu suleidus į veną apie 20 miligramų kokaino. Kokainas greitai išpopuliarėjo šešėlinėje rinkoje, nes jį vartoti patogiau nei kitas nervų sistemą stimuliuojančias medžiagas.


  15. Medikė apie „Sūpynių“ auką: „Vartotas kokainas ir migdomieji“

Lietuvos diena / 2015-07-02 14:10 / „Lietuvos ryto“ televizija

Švenčionyse vykusiame elektroninės muzikos festivalyje „Sūpynės“ į medikų rankas patekusios jaunos vilnietės, kuri sunkiai apsinuodijo neaiškiomis medžiagomis, gyvybė užgeso. Festivalio metu mergina rasta miške itin sunkios būklės – ji į aplinką nereagavo, pirminiais tyrimų duomenimis, jos smegenys galėjo būti mirusios. Medikai teigė, kad itin sunkios būklės mergina Švenčionių ligoninėje praleido dvi paras.


  16. Lietuvą išniekinęs britas išmestas iš Liberalų frakcijos

Aktualijos / 2015-07-02 12:44 / Artūras Jančys

Ketvirtadienį Vilniaus miesto tarybos valdančioji liberalų frakcija iš savo gretų pašalino tarybos narį Marką Adamą Haroldą. Frakcija jo pasisakymą „Facebook“ pavadino nederamu, įžeidžiančiu Lietuvą ir jos žmones. Pats Vilniuje gyvenantis britas M.A.Haroldas į frakcijos posėdį neatvyko. Frakcijos seniūnas Vincas Jurgutis po posėdžio sakė: „Mes griežtai nepritariame M.A.Haroldo parodytai nepagarbai Lietuvai ir jos žmonėms. Viešai paskelbti žodžiai yra absoliučiai nepriimtini. Todėl M.A.Haroldą šaliname iš frakcijos“.


  17. Narkotikus vartojanti vilnietė: „Nebūtina mūsų smerkti“

Išklausykite / 2015-07-02 07:55 / Raminta

Visų pirma noriu pasakyti, kad jokiais būdais nesiūlau, neginu ir nesidžiaugiu narkotikais. Jei galėčiau pasirinkti, ar toliau gyventi dabartiniame pasaulyje, ar tokiame, kuriame nėra narkotikų, rinkčiausi pastarąjį. Vis dėlto tokio pasirinkimo neturime nei vienas, todėl siūlau atmerkti akis.


  18. Daktarų istorija – gaujos likučių ir jų įpėdinių medžioklė

Kriminalai / 2015-06-30 20:56 / Dailius Dargis

Galima sakyti, kad 2013 ir 2014 metai buvo Kauno nusikalstamo pasaulio atstovų masinių areštų metai. Pastaraisiais metais sparčiai retėjo ir Jungtinėje Karalystėje išblaškytų Kauno Vilijampolės kiemuose kadaise susibūrusios Daktarų gaujos narių gretos. Taip skelbiama šiomis dienomis prekyboje pasirodžiusiame ir naujais faktais antaujintame žurnalisto, rašytojo Dailiaus Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ leidime.


  19. Vilniaus tarybos narys M. A. Haroldas pratrūko: „P..au Lietuvą!“

Aktualijos / 2015-06-27 17:28 / lrytas.lt

„P..au tave, Lietuva. Įteisinkite gėjų santuokas ir priimkite 1000 pabėgėlių dabar. DABAR. Kodėl? Nes net jei jums nepatinka idėja, tai yra teisinga. Ir tai – labai gera reklama. Norite geresnės reklamos? Jums ji neįkandama“, – taip socialinio tinklo paskyroje pratrūko Vilniuje gyvenantis Markas Adamas Haroldas. Britas yra pirmasis užsienietis, tapęs savivaldybės tarybos nariu. Į tarybą jis pateko Liberalų sąjūdžio sąraše būdamas 19-ojoje vietoje.


  20. Narkotikai Europoje ir Lietuvoje: kokie ir kaip kovoti

Gyvenu sveikai / 2015-06-23 12:28 / lrytas.lt

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad 1987 m. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja birželio 26-ąją paskelbė Tarptautine kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena. Narkomanija – viena iš svarbiausių bei opiausių problemų, itin paplitusių šiuolaikinėje visuomenėje. Ne veltui jau žengdama į dvidešimt pirmąjį amžių Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja nusprendė vieną datą skirti būtent kovai su šia problema.


Populiariausi per 24 val.