Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 199, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Daktarų istorija – gaujos likučių ir jų įpėdinių medžioklė (39)

Kriminalai / 2015-06-30 20:56 / Dailius Dargis

Galima sakyti, kad 2013 ir 2014 metai buvo Kauno nusikalstamo pasaulio atstovų masinių areštų metai. Pastaraisiais metais sparčiai retėjo ir Jungtinėje Karalystėje išblaškytų Kauno Vilijampolės kiemuose kadaise susibūrusios Daktarų gaujos narių gretos. Taip skelbiama šiomis dienomis prekyboje pasirodžiusiame ir naujais faktais antaujintame žurnalisto, rašytojo Dailiaus Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ leidime.


  2. Vilniaus tarybos narys M. A. Haroldas pratrūko: „P..au Lietuvą!“ (555)

Aktualijos / 2015-06-27 17:28 / lrytas.lt

„P..au tave, Lietuva. Įteisinkite gėjų santuokas ir priimkite 1000 pabėgėlių dabar. DABAR. Kodėl? Nes net jei jums nepatinka idėja, tai yra teisinga. Ir tai – labai gera reklama. Norite geresnės reklamos? Jums ji neįkandama“, – taip socialinio tinklo paskyroje pratrūko Vilniuje gyvenantis Markas Adamas Haroldas. Britas yra pirmasis užsienietis, tapęs savivaldybės tarybos nariu. Į tarybą jis pateko Liberalų sąjūdžio sąraše būdamas 19-ojoje vietoje.


  3. Narkotikai Europoje ir Lietuvoje: kokie ir kaip kovoti (3)

Gyvenu sveikai / 2015-06-23 12:28 / lrytas.lt

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad 1987 m. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja birželio 26-ąją paskelbė Tarptautine kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena. Narkomanija – viena iš svarbiausių bei opiausių problemų, itin paplitusių šiuolaikinėje visuomenėje. Ne veltui jau žengdama į dvidešimt pirmąjį amžių Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja nusprendė vieną datą skirti būtent kovai su šia problema.


  4. Europoje karaliauja kanapės, lietuviai gamina metamfetaminą

Kriminalai / 2015-06-04 18:55 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kanapės tebėra Europoje labiausiai vartojamas nelegalus narkotikas, jomis svaiginasi šešis kartus daugiau Europos Sąjungos (ES) gyventojų nei kokainu. Tuo metu Lietuva skandinavus aprūpina pogrindinėse laboratorijose pagamintu metamfetaminu, rodo ES narkotikų stebėsenos agentūros (EMCDDA) ataskaita.


  5. E. Dragūnas teisme: „Kitą kartą įdės miltų ir sakys – kokainas“

Kriminalai / 2015-05-20 14:33 / lrytas.lt

Vilniaus miesto apylinkės teisme pagaliau pasirodęs Egidijus Dragūnas turėjo pasiaiškinti dėl savo keiksmų policijos pareigūnams. Jis neatsisakė minties, kad pareigūnai jį sustabdė, nes norėjo pabendrauti ir pro akis negalėjo praleisti žinomo automobilio.


  6. E. Dragūnas-Selas: „Kitą kartą įdės miltų ir sakys - kokainas“

Lietuvos diena / 2015-05-20 13:15 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vilniaus miesto apylinkės teisme pagaliau pasirodęs Egidijus Dragūnas turėjo pasiaiškinti dėl savo keiksmų policijos pareigūnams. Administracinė byla nagrinėjama dėl to, kad E.Dragūnas važiavo neprisisegęs saugos diržo ir įsivėlė į konfliktą su policijos pareigūnais. Sustabdžius automobilį, dainininkas puolė keiktis ir įžeidinėti pareigūnus, nevykdė jų reikalavimų.


  7. Susvetimėjimas ir kiti užknisantys žodžiai

Komentarai / 2015-04-16 08:32 / Sigitas Parulskis

Jie mus nuolat persekioja. Nesaikingai, ne laiku ir ne vietoje vartojami jie praranda savo prasmę, lieka tik apvalkalas. Žodžiai, kuriuos žmonės nuolat kartoja, nors jų turinys miręs.


  8. Moteris gabeno narkotikus įspūdingo dydžio liemenėlėje

Marga planeta / 2015-03-18 14:18 / lrytas.lt

Narkotikų prekeiviai nuolat ieško įvairiausių būdų paslėpti neleistinas medžiagas. Tačiau 47 metų Norai Williams jų nuslėpti nepavyko. Gatviko oro uoste buvo sulaikyta kontrabandininkė, kuri narkotikus gabeno didžiulėje liemenėlėje, rašo „Daily Mail“. N.Williams atvyko į Gatviko oro uostą iš Jamaikos kartu su vaiku ir savo bendrininku Raymondu Goodisonu. Pora buvo sulaikyta, kai lipo į traukinį, kuris veža į Viktorijos stotį Londone. Patikrinimo metu paaiškėjo, kad 46D dydžio liemenėlėje moteris slėpė net kilogramą kokaino.


  9. Airija dėl įstatymo spragos parai legalizavo narkotikus

Europa / 2015-03-11 12:14 / lrytas.lt

Ekstazis, ketaminas, metamfetaminas ir haliucinogeniniai grybai Airijoje antradienį trumpam buvo legalizuoti dėl įstatymo spragos. Apeliacinis teismas paskelbė negaliojančiu vieną 1977 metais priimto įstatymo dalį, kurioje numatytos bausmės už nelegalių narkotikų turėjimą ir vartojimą.


  10. Ieškomiausio bandito pėdsakai – Anglijos lietuvių rojuje

Kriminalai / 2015-03-09 18:52 / Dailius Dargis

Praėjusią savaitę britų policija oficialiai paskelbė pavojingiausių ieškomų nusikaltėlių pavardes Jungtinėje Karalystėje. Tarp jų yra ir nuo praėjusių metų vasaros pradžios paslaptingai pradingęs Kauno Agurkinių gaujai priskiriamas Algimantas Ringaila, gimęs 1979 metais. Britų teisėsaugininkai skelbia, kad šis asmuo gali slėptis Anglijos lietuvių pamėgtame Lutono rajone.


  11. Knyga „Kokainas“ – apie tuos, kurie jį gamina

Literatūra / 2015-02-18 16:56 / lrytas.lt

JAV skiria milijardus dolerių kovai su narkotikais. Naikinant kokos laukus, Kolumbijoje herbicidais purškiami atogrąžų miškai, žūsta rečiausios augalų ir gyvūnų rūšys. Daroma neatitaisoma žala gamtai, pasaulyje kyla karai, tačiau narkotikų paklausa ir pasiūla tik auga. Draudimai naudos nedavė. Ar narkotikų legalizavimas išspręstų šią problemą? Autorius vienareikšmių atsakymų nepateikia, jų teks ieškoti patiems.


  12. Muitininkai pernai sulaikė daugiau kaip 800 kg narkotikų

Kriminalai / 2015-02-07 12:45 / lrytas.lt

822 kilogramai – tiek narkotinių ir psichotropinių medžiagų 2014 metais sulaikė Lietuvos muitinės pareigūnai. Tarp sulaikytų narkotikų – kokainas, hašišas, amfetaminas bei kitos sintetinės narkotinės medžiagos.


  13. B.Brownas atvirai papasakojo apie laukinį gyvenimą su Wh.Houston

Užsienio žvaigždės / 2015-01-21 23:20 / „Lietuvos rytas“

Netrukus bus treji metai, kai anapilin iškeliavo amerikiečių dainininkė Whitney Houston, bet jos atminimas nepamirštas: buvęs jos vyras atlikėjas Bobby Brownas neseniai televizijai davė interviu apie gyvenimą su populiariąja žmona. Vyras buvo atviras – jų santuoką lydėjo narkotikai, neištikimybė, beprotiška meilė ir desperatiškas troškimas padėti žmonai.


  14. Į Hagos kanalą išmestas kokainas Agurkinių teisme sukėlė juoką

Kriminalai / 2015-01-19 13:36 / Aušra Pilaitienė

Klaipėdos apygardos teisme, kuriame nagrinėjama garsioji Agurkinių byla, pirmadienį apklausiamas buvęs gaujos narys, už sutikimą bendradarbiauti su pareigūnais laisve besimėgaujantis Vilmantas Veršulis.


  15. Spalvingą Prancūzijos lenktynininko karjerą sustabdė kokainas

Tai bent! / 2015-01-01 21:02 / lrytas.lt

Kone visose įmanomose automobilių lenktynėse dalyvavęs, bet nieko stulbinančio nepasiekęs prancūzas Franckas Montagny priėjo liepto galą. 36 metų lenktynininkas įkliuvo dėl kokaino vartojimo tikriausiai bus diskvalifikuotas dvejiems metams.


  16. Ar alkoholis pagerina seksą?

Seksas / 2014-12-15 19:51 / lrytas.lt

Akivaizdu, kad sėdimas gyvenimo būdas, nejudrumas, tabakas, per didelis alkoholio kiekis ir miego stygius – veiksniai, gerokai mažinantys ir vyrų, ir moterų lytinį potraukį. Taip pat turėkite omeny, kad seksualinį pajėgumą neigiamai arba teigiamai veikia kai kurie narkotikai ar maisto produktai.


  17. Į muitininkų rankas Klaipėdoje pateko kokaino už 23 mln. litų

Kriminalai / 2014-12-15 11:19 / lrytas.lt

Penktadienio pavakarę Lietuvos muitinės pareigūnai Klaipėdoje sulaikė didžiulę narkotikų kontrabandos siuntą. Patikrinus jūrinį konteinerį, jame rasti trys maišai, kuriuose aptikta 116 kg kokaino. Preliminari rastų narkotikų vertė – 23 mln. litų. Tai didžiausia kokaino kontrabanda Lietuvoje nuo 2010-ųjų, kai Klaipėdoje buvo sulaikyta 500 kg kokaino.


  18. Agurkinių istorija: pinigai už narkotikus skaičiuoti maišais

Kriminalai / 2014-11-02 11:50 / Arvydas Lekavičius („Lietuvos rytas“)

Kam tolimuose kraštuose pirkti narkotikus ir rizikuojant vežti į Lietuvą, jeigu juos galima atimti iš kvaišalų prekeivių? Taip elgėsi Agurkinių gauja. Už jos sutriuškinimą Kriminalinės policijos biuro pareigūnai šią savaitę buvo pripažinti Metų sekliais. 200 kilogramų kokaino. Šitokį grobį iš kvaišalų prekeivių atėmę, o vėliau pardavę Agurkiniai netrukus sės į teisiamųjų suolą. Po Olandijoje įvykdytų sėkmingų narkotikų prekeivių apiplėšimų, Kaune pasklido gandas, kad Agurkiniai ėmėsi naujo verslo – iš vietinių prekeivių ir gamintojų pradėjo masiškai atiminėti narkotikus.


  19. Psichikos ligos M. Taraškevičiaus nuo teismo neišgelbėjo

Kriminalai / 2014-10-09 10:44 / Milda Kuizinaitė

Ilgą laiką psichikos sutrikimais dangstęsis nusikaltėlių grupuotės lyderis 37 metų Marijanas Taraškevičius pagaliau stojo prieš teismą. Atvestas į Vilniaus miesto apylinkės teismo salę M.Taraškevičius negalėjo pasakyti savo tautybės. „Rusas arba lenkas, nežinau“, - traukė pečiais teisėsaugos pareigūnams gerai žinomas veikėjas.


  20. Pragarą Robino Williamso sieloje slėpė linksmuolio kaukė

Užsienio žvaigždės / 2014-08-16 20:51 / lrytas.lt

Kino pasaulis šią savaitę skendėjo liūdesyje. Ašaros – dėl žmogaus, kuris dešimtmečius milijonams buvo geros nuotaikos simbolis. Pirmadienį miręs aktorius Robinas Williamsas (63 m.) buvo viena mylimiausių Holivudo garsenybių.


Populiariausi per 24 val.