Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2007, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ataskaita „Putinas. Karas“ bus platinama ir Lietuvoje (5)

Įvykiai / 2015-05-22 17:57 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos opozicijos atstovai svarsto papildyti ataskaitą apie šalies dalyvavimą kariniuose veiksmuose Ukrainoje ir ją platinti ne tik Rusijoje, bet ir Lietuvoje.


  2. Po grožio procedūros – į teisiamųjų suolą (52)

Kriminalai / 2015-05-19 06:33 / Virginija Petrauskienė („Lietuvos rytas“)

Panevėžyje teisiama kosmetologė, kaltinama netinkamai atlikusi grožio procedūras ir sutrikdžiusi pacientei sveikatą. Kaltinamoji teismui pareiškė, kad jai nereikia advokato, nes ji nieko blogo nepadarė. Prieš pusantrų metų vidutinio amžiaus panevėžietė kreipėsi į specialistę prašydama pašalinti ant jos kūno išplitusias karpas ir papilomas.


  3. Teismas atmetė žuvusio VSD pulkininko V.Pociūno našlės skundą (18)

Aktualijos / 2015-05-18 17:02 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė žuvusio saugumo pulkininko našlės Liudvikos Pociūnienės skundą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) tarnybinio tyrimo išvados.


  4. Rusija reikalauja iš Prancūzijos 1,163 mlrd. eurų dėl „Mistral“ (64)

Įvykiai / 2015-05-15 16:50 / „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Rusija pageidauja, kad Prancūzija jai sumokėtų 1,163 mlrd. eurų (1,32 mlrd. dolerių) kaip kompensaciją už delsimą įvykdyti sandorį dėl dviejų „Mistral“ klasės sraigtasparnešių pristatymo, sakė vienas Rusijos derybininkų penktadienį.


  5. Tai, ką senjorams svarbiausia žinoti apie savo sveikatą

Sveikas! / 2015-05-15 10:01 / lrytas.lt

Vyresnio amžiaus žmonėms sveikatos priežiūra yra ypač svarbi. Senjorai dažniau susiduria su sveikatos problemomis, yra dažnesni lankytojai gydytojų kabinetuose. Labai svarbu gauti tinkamą informaciją apie ligas, jų simptomus ir gydymą bei žinoti, kas padeda užkirsti kelią negalavimams. Tačiau reikia nepamiršti ir to, kad turint tinkamą informaciją galima dar ir sutaupyti. Asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) yra draudžiami valstybės lėšomis, todėl už gydymą mokėti nereikia, o kai kurios medicininės išlaidos yra kompensuojamos.


  6. V. Matijošaitis: „Įmonių vadovams praplovėme smegenis“ (103)

Aktualijos / 2015-05-14 12:44 / Arūnas Karaliūnas

Prieš mėnesį Kauno mero kabinete įsikūręs verslininkas Visvaldas Matijošaitis savivaldybėje siekia įvesti tvarką, kuri įprasta jo vadovaujamose įmonėse. Tuo metu pavaldiniai ir savivaldybės valdomų įmonių vadovai drebėdami laukia savo lemties.


  7. A. Butkevičius palaiko kompensacijas už privačius darželius (3)

Aktualijos / 2015-05-14 10:09 / BNS ir lrytas.lt inf.

Valstybei ar savivaldybėms pačioms nesugebant užtikrinti galimybės vaikams patekti į darželius, galėtų būti skiriami pinigai kompensacijoms privačiuose darželiuose, sako premjeras Algirdas Butkevičius.


  8. Vilniaus darželinukai vėl tapo politikų įkaitais (4)

Aktualijos / 2015-05-13 14:29 / Indrė Vainalavičiūtė

Nors planuota svarstyti naująją kompensacijų tvarką vilniečių šeimoms, kurių atžalos nepateko į valstybinius darželius, vos tik prasidėjo sostinės tarybos posėdis, nuskambėjo siūlymas šį klausimą atidėti dar dviem savaitėms. Tokį pasiūlymą pateikė Mykolas Majauskas teigdamas, kad būtina įsigilinti į naująją tvarką ir po dviejų savaičių jau būtų galima šį klausimą svarstyti. Tokį M.Majausko poelgį lydėjo plojimai, nors meras teigė nesuprantantis, kodėl tokį skubų klausimą reikia atidėti. Vis dėlto tarybos narių balsavimas lėmė, kad klausimas buvo atidėtas.


  9. „Gazprom“ ir ministerijos ginčą turi spręsti Lietuvos teismai

Energetika / 2015-05-13 11:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ar pripažinti Stokholmo arbitražo sprendimą, kuriuo bendrovės „Lietuvos dujos“ veiklos tyrimą atliekanti Lietuva įpareigota nespręsti ginčo su Rusijos koncernu „Gazprom“ dėl dujų kainos, turi spręsti Lietuvos teismai.


  10. Vilniaus darželinukų tėvų košmaras baigiasi?

Aktualijos / 2015-05-13 09:57 / Indrė Vainalavičiūtė

Vilniečiai tėvai juokauja, kad bandymai gauti vietą sostinės darželiuose turėtų būti prilyginti kuriai nors iš olimpinių sporto šakų, mat tai reikalauja ne tik kantrybės, energijos, bet ir išskirtinio pirštų vikrumo vedant vaiko duomenis į neveikiančią registracijos sistemą, bet naujoji sostinės vadžia žada permainas. Sostinės Taryba pradeda svarstyti naują tvarką dėl 100 eurų kompensacijos vilniečiams tėvams, kurių vaikai lanko privačius darželius sostinėje. Siūloma, kad 100 eurų kompensacijos tvarka įsigaliotų jau nuo šių metų rugsėjo 1 dienos.


  11. Įsiutino straipsniai, o smogti nutarė bankui (218)

Aktualijos / 2015-05-13 06:10 / „Lietuvos rytas“

Iš Lietuvos banko – į statybas Norvegijoje. Toks buvusio Lietuvos banko Komercinių bankų priežiūros departamento direktoriaus Kazimiero Ramono likimas. Bet pokalbis su juo – ne apie statybas, o apie bankų uždarymo užkulisius. Buvęs Lietuvos banko Komercinių bankų priežiūros departamento direktorius K.Ramonas – vienintelis asmuo, jau nuteistas dėl „Snoro“ ir Ūkio banko žlugimo.


  12. Apie vokiečių pinigus, kurie garantavo pastogę lietuviams (5)

Rinkos pulsas / 2015-05-12 08:58 / lrytas.lt

Nors po Antrojo pasaulinio karo žiaurumų praėjo septyni su puse dešimtmečio, didžiausia karo kaltininkė Vokietija gali didžiuotis: šiandien į ją žvelgiama ne kaip į agresorę ar nestabilią valstybę, bet kaip į atsakomybės nesikratančią, laisvą bei demokratišką šalį.


  13. Paviešino B.Nemcovo ataskaitą: „Laikas rusams pasakyti tiesą“ (383)

Įvykiai / 2015-05-12 08:34 / lrytas.lt

Maskvoje nužudyto Boriso Nemcovo bendražygiai Michailas Kasjanovas ir Ilja Jašinas antradienį paviešino velionio ataskaitą „Putinas. Karas“, kurioje atskleidžiama Rusijos agresija ir praradimai Ukrainoje. Atskaita nėra tokio formato, kokį tikėjosi paviešinti pats B.Nemcovas. Po jo nužudymo Rusijos pareigūnai jo bute atliko kratas, konfiskavo kompiuterį, dokumentus ir rankraščius, kuriuose buvo daug vertingos informacijos.


  14. Įsigaliojo naujas kompensuojamųjų vaistų kainynas (2)

Sveikas! / 2015-05-11 10:55 / lrytas.lt

Žmonės, apsidraudę privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) jau įprato prie kompensuojamųjų vaistų ir jų pasų. Įprasta, jog įsigyjant tokius medikamentus reikia mokėti tik dalį kainos, o kai kurie jų – nemokami. Tiesa, kompensuojamųjų vaistų sąrašai nuolat kinta, yra papildomi naujais medikamentais, todėl svarbu neatsilikti nuo šių naujovių, norint gauti visavertišką PSD naudą.


  15. Pensininkai palikti mokyklas skatinami išeitinėmis išmokomis (103)

Aktualijos / 2015-05-10 08:31 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pedagogai pensininkai palikti darbą skatinami išeitinėmis išmokomis. Tam šiemet numatyta 1,7 mln. eurų. Planas, kuris turėtų spręsti per didelio mokytojų skaičiaus problemas, šią savaitę pristatytas Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitete.


  16. Darbo kodekso klystkeliais: kodėl lietuviai pavydi estams (1)

Rinkos pulsas / 2015-05-07 12:52 / Eugenija Grižibauskienė

Ar Lietuva pasirinks reformų kelią su naujuoju Darbo kodeksu? Ko galime pasimokyti iš įkvepiančio Estijos darbo santykių pavyzdžio? Ketvirtadienį Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI)surengtoje konferencijoje „Taupymas be reformos- ekonomikos be augimo“ Estijos taikomųjų tyrimų centro vyresnysis ekspertas, buvęs socialinių reikalų ministerijos generalinio sekretoriaus pavaduotojas darbo santykių klausimais Janno Järve pasakojo apie Estijos pasirinktą lankstumo ir saugumo darbo santykių kelią.


  17. „Naktiniai vilkai“ rėžė: reikalaus iš ES kompensacijos

Įvykiai / 2015-05-06 18:29 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusijos motociklininkų klubas „Naktiniai vilkai“ iš Europos Sąjungos (ES) institucijų teismo keliu reikalaus 3 mln. rublių (maždaug 53 570 eurų) kompensacijos savo nariams, kurie nebuvo įleisti į Bendrijos teritoriją, kai iš Maskvos vyko į Berlyną paminėti Pergalės dienos, praneša agentūra „RIA Novosti“.


  18. Henrikas Daktaras praturtėjo

Aktualijos / 2015-05-05 06:00 / Milda Kuizinaitė („Lietuvos rytas“)

Nusikaltėlių šulas Henrikas Daktaras iš valstybės gavo šimtąkart mažesnę sumą, nei tikėjosi. Teismas pripažino, kad kalinys gali gyventi be interneto, torto ir ledų. Vietoj 100 tūkstančių eurų – 1000 eurų. Tiek 57 metų Henrikas Daktaras gaus iš valstybės už tai, kad Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime yra laikomas per ankštoje ir menkai apšviestoje kameroje. Šitokį sprendimą pirmadienį priėmė iki gyvos galvos nuteisto H.Daktaro, pravarde Henytė, skundą išnagrinėjęs Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT).


  19. Metai be paso prilygo pragarui

Aktualijos / 2015-05-03 11:48 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Kauniečiai stebina migracijos specialistus – kai kurie geba iki šiol išgyventi su sovietiniais pasais ar su negaliojančiais dokumentais. Jų dažniausiai neturi girtuokliai. Tačiau vienai skurde atsidūrusiai išdidžiai senolei toks gyvenimas prilygo pragarui. Kaunietė Ona Miniotienė patyrė, ką reiškia turėti nebegaliojantį pasą. Senolė prisipažino, kad dėl to jai net kildavo minčių, kaip greičiau iškeliauti anapilin. Dabar moteris turi vilčių gauti naują pasą ir, kai tai nutiks, bus didelė šventė.


  20. Iš lietuvių Niujorke atimta bažnyčia virto griuvėsiais (1)

Įvykiai / 2015-04-30 16:15 / lrytas.lt

Iš lietuvių parapijos atimta Niujorko Aušros Vartų bažnyčia – jau griaunama. Prieš kelerius metus po ilgai trukusios kovos uždarytos šventovės vietoje greitai iškils prabangių apartamentų pastatas. Praėjusį sekmadienį prie pastoliais aptverto pastato lietuviai susirinko paskutinei maldai, pranešė lietuvių bendruomenės Long Ailendo apylinkės pirmininkė Ramutė Žukaitė.


Populiariausi per 24 val.