Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2088, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Mamos ir kūdikio mirtis Kauno klinikose – lemtis ar aplaidumas? (13)

Aktualijos / 2015-08-27 19:46 / Rasuolė Bauraitė

Gimdyvės ir jos kūdikio mirtis Kauno klinikose sukrėtė visą Lietuvą. Moters artimieji kaltina medikus, o pastarieji tvirtina, kad kalta komplikacija. Apmaudu, tačiau tokie atvejai šalyje gana dažni.


  2. Kristinai Kaikarienei apkarto svetimų vestuvių nuotraukos (61)

Veidai ir vardai / 2015-08-25 10:54 / Vygandas Trainys („Lietuvos rytas“)

Garsi vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė (50 m.) įklimpo į teisinius ginčus su sostinės verslininku Andriumi Bogdanovičiumi. Pastarasis pateikė teismui ieškinį sužinojęs, jog K.Kaikarienė savireklamai naudoja jo vestuvių nuotraukas, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


  3. Rusijoje gyvenimas prastėja, bet ne visiems (112)

Rinkos pulsas / 2015-08-22 12:44 / Aleksandras Procenka („Lietuvos rytas“)

Per pusantrų metų – nuo 2013-ųjų gruodžio iki 2015-ųjų gegužės maisto produktų kainos pakilo 28,7 proc. Tačiau dirbantys valstybės valdomose įmonėse tikrai nemiršta badu. Tyrimai parodė, kad šiuo metu daugiau nei du trečdaliai Rusijos gyventojų taupo net maisto sąskaita. O ką daryti, kai kainos auga, tik atlyginimai – ne? Tiesa, algos mažėja. Bent jau kai kurių aukščiausių valstybės valdomų įmonių vadovų. Tačiau jos vis tiek išlieka kosminės.


  4. Kompensacijos už privačius darželius – diskriminacinės (12)

Aktualijos / 2015-08-21 15:57 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba pareiškė, kad kompensacijos už privačius darželius lankančius vaikus yra diskriminacinės socialiniu pagrindu, nes naudingos tik turtingesnėms šeimoms, ir sostinės savivaldybei siūlo keisti tvarką.


  5. Nugriauto restorano šeimininkams kompensacijos teks laukti metus (4)

Kriminalai / 2015-08-21 15:55 / „Lietuvos ryto“ televizija

Juodkrantėje nugriauto žuvies restorano šeimininkams kompensacijos teks luktelėti. Teismas nusprendė patenkinti Teisingumo ministerijos ir Neringos savivaldybės prašymą milijoną eurų viršijančios kompensacijos mokėjimą atidėti metams.


  6. Neringa gali atsikvėpti – teismas nuvijo bankroto šmėklą (11)

Aktualijos / 2015-08-21 13:15 / Indrė Vainalavičiūtė

Neringos miesto savivaldybei neteks nusimauti paskutinių kelnių tam, kad atlygintų verslininkams žalą dėl nugriautos restorano. Tokią nutartį priėmė Vilniaus apygardos administracinis teismas, kuris leido metams nukelti 1 150 mln. eurų kompensacijos išmokėjimą. Teismas patenkino Teisingumo ministerijos prašymą metams nukelti kompensacijos mokėjimo terminą už nugriautą žuvies restoraną Juodkrantėje.


  7. Klausos aparatai ir kompensacijos: ką būtina žinoti (3)

Sveikas! / 2015-08-21 11:01 / Julija Dagytė

Dėl pablogėjusios klausos kasmet į gydytojus kreipiasi tūkstančiai Lietuvos gyventojų. Specialistams nustačius klausos sutrikimus, žmogui gali būti skiriamas klausos aparatas. Tokiu atveju reikėtų žinoti, kad aparatus Lietuvoje centralizuotai perka Valstybinė ligonių kasa (VLK), o gyventojams jie skiriami nemokamai.


  8. Buvusi „trolių fermos“ darbuotoja gavo vieno rublio kompensaciją (5)

Įvykiai / 2015-08-18 17:01 / lrytas.lt

Rusijos teismas liepė slaptai Vladimirą Putiną palaikančiai „propagandos gamyklai“ sumokėti buvusiai darbuotojai, kuri juos padavė į teismą, kad atskleistų virtualius Kremliaus trolius, simbolinę sumą už padarytą žalą rašo „The Guardian“.


  9. Po sunkios kovos dėl gyvybės R. Petrausko šeima neteko draugo (67)

Pamatyk / 2015-08-18 10:48 / lrytas.lt

„Ate, Tufliuk... Mylėsim ir prisiminsim tave visada. Buvai geras draugas... Pats ištikimiausias... nežinau, kaip Kotrynai pasakyt, kad tavęs nebėra... Ir šiaip žodžiai kol kas pradingsta sunkioje širdyje...“, – po mylimo keturkojo draugo netekties feibuke rašė žinomas sporto komentatorius Robertas Petrauskas.


  10. Apklausa: lankytis ligonių kasoje teko daugeliui

Sveikas! / 2015-08-18 10:45 / lrytas.lt

Net 61 procentas praėjusiąją savaitę portale lrytas.lt surengtos apklausos dalyvių nurodė, kad jiems yra tekę lankytis teritorinėje ligonių kasoje.


  11. Nuolat vilnietę užliedavę kaimynai buvo kaip reikiant pamokyti (37)

Pasidaryk pats / 2015-08-17 17:09 / lrytas.lt

Ne vagių, o vandens, pasirodo, labiau reikia bijoti. Paprastai bijomasi vagių, tačiau statistika rodo, jog daugiausia žalos nekilnojamajam turtui padaro ne ilgapirščiai, o vanduo. Netikėtai užlietas būstas tai ne tik finansiniai nuostoliai, bet dažnai – ir sugadinti santykiai su kaimynais.


  12. Vilniuje darželio negaunantiems tėvams – kompensacijos

Lietuvos diena / 2015-08-17 17:08 / „Lietuvos ryto“ televizija

Valdiškuose Vilniaus darželiuose vietos neatsiradus 7 tūkstančiams vaikų, savivaldybė su jų tėvais ir privačiais darželiais pradėjo pasirašinėti sutartis dėl kompensacijų. Sostinė įsipareigojo kas mėnesį padengti dalį privataus darželio įkainio, tačiau nemažai vilniečių sako, kad privatininkams atiduoti po kelis šimtus eurų iš atlyginimo vis tiek neišgali.


  13. Komentatoriaus R. Petrausko šeimoje – nelaimė (103)

Pamatyk / 2015-08-17 13:04 / Šarūnas Meškys

Pirmadienį krepšinio komentatorius, žurnalistas Robertas Petrauskas pasidalino liūdna žinia. Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje vyras rašė, kad jaučiasi beviltiškai – kaimynų šuo užpuolė ir sudraskė jų šunį.


  14. Ugdyti vaiko asmenybę laisvė padeda geriau negu muštras

Aktualijos / 2015-08-17 08:07 / Nerijus Povilaitis („Laikinoji sostinė“)

Baigiantis vasarai ne viena mažylius auginanti kauniečių šeima nerimastingai svarstė, ar pavyks gauti vietą darželyje. Vietų trūkumas valstybinėse ikimokyklinio ugdymo įstaigose jau senokai tapo itin opia miesto problema, kurią tik dabar imtasi rimčiau spręsti.


  15. Prokuratūra apskundė D. Ulbinaitės išteisinimą (11)

Aktualijos / 2015-08-14 14:36 / BNS ir lrytas.lt inf.

Generalinė prokuratūra penktadienį Lietuvos Aukščiausiajam Teismui pateikė kasacinį skundą dėl prezidentės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės išteisinimo galimos valstybės paslapties atskleidimo byloje. Prokuratūra nesutinka su Vilniaus apygardos teismo išvada, kad žiniasklaidoje paskelbta Valstybės saugumo departamento informacija nepagrįstai pripažinta valstybės paslaptimi.


  16. Skiriant ortopedijos priemones bus daugiau skaidrumo

Sveikas! / 2015-08-14 10:58 / Julija Dagytė

Valstybinė ligonių kasa (VLK) bei Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) imasi griežtinti ortopedijos technikos priemonių skyrimo tvarką tam, kad kuo daugiau pacientų laiku gautų kokybiškas priemones ir kuo rečiau pasitaikytų piktnaudžiavimo atvejų.


  17. Fidelis Castro primena amerikiečių skolą Kubai (1)

Įvykiai / 2015-08-13 18:37 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Prieš istorinį JAV valstybės sekretoriaus Johno Kerry vizitą Kuboje buvęs šios šalies vadovas Fidelis Castro priminė kompensacijas, kurias esą JAV turi išmokėti dėl savo sankcijų politikos Kubos atžvilgiu, praneša agentūra AFP.


  18. Trečiąkart išsiųsti kvietimai protezuoti dantis (1)

Sveikas! / 2015-08-13 10:07 / lrytas.lt

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) trečiąkart šiais metais išsiuntė kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Juos gavo 570 Panevėžio ir 376 Utenos apskričių gyventojai.


  19. Už žlugusias atostogas turistams byra tik grašiai (2)

Rinkos pulsas / 2015-08-13 06:11 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Kur dingo už poilsį sumokėti pinigai? Toks galvosūkis kankina turistus, neišvykusius į kelionių rengėjo „Plius Travel“ siūlytas egzotiškas šalis. Nukentėjusieji vėl patyrė šoką, kai iš valdininkų gavo žinią apie menkas kompensacijas. „Man dar nepavyko pamatyti nei išsvajotosios Madeiros, nei savo sumokėtų pinigų“, – piktinosi vilnietė verslininkė Jolanta, daug metų svajojusi aplankyti šią Portugalijai priklausančią kerinčio grožio salą. Praėjusių metų pabaigoje su drauge gamtininke Virginija ji įsigijo viliojančią kelionę – 7 dienų poilsį su pusryčiais penkių žvaigždučių viešbutyje „Regency Palace“. Į Madeirą svarstė vykti ir Jolantos vyras, tačiau dėl verslo jos atsisakė.


  20. Dantų protezavimo išlaidos – nebūtinai iš savo kišenės (3)

Sveikas! / 2015-08-11 10:25 / Julija Dagytė

Tie, kuriems teko susidurti su būtinybę protezuoti dantis, žino, kad tai yra nepigi paslauga. Tačiau Lietuvoje yra bent kelios žmonių grupės, kuriems dantų protezavimas yra kompensuojamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.


Populiariausi per 24 val.