Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1776, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. 8 mln. eurų kompensacijos prašęs Xavi liks „Barcelona“ klube

Futbolas / 2014-07-22 20:22 / lrytas.lt

Kataro ir JAV klubų viliojamas Xavi liks „Barcelona“ klube. Nors pastarąją savaitę 34-erių futbolininkas rimtai derėjosi su „New York City“ vadovais, jis dar vieną sezoną turėtų likti Katalonijos sostinės komandoje, kurioje iki šiol praleido visą karjerą.


  2. Latvijoje plečiasi nepaprastosios padėties teritorija

Rinkos pulsas / 2014-07-22 16:13 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nepaprastoji padėtis dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) Latvijoje paskelbta visoje pasienio su Rusija ir Estijoje zonoje. Šį sprendimą kaimyninės šalies vyriausybė priėmė išklausiusi Žemės ūkio ministerijos ataskaitą apie ligos paplitimą.


  3. Ūkininkams ir medžiotojams – išmokos dėl maro patirtų nuostolių (5)

Rinkos pulsas / 2014-07-21 11:07 / lrytas.lt inf.

Buferinėje afrikinio kiaulių maro (AKM) zonoje ūkininkaujantiems gyventojams, kurie iki balandžio 15 d. priverstinai paskerdė kiaules, bus pradedamos mokėti kompensacijos patirtiems nuostoliams padengti. Pasak Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Skubios veiklos skyriaus vedėjo Mariaus Masiulio, iš Finansų ministerijos gautos papildomos lėšos AKM prevencijos ir stebėsenos priemonėms finansuoti.


  4. Galūnių protezai tobulėjo dėl karų

Atradimai ir išradimai / 2014-07-15 21:00 / lrytas.lt

Seniausioje indų poemoje „Rigveda“ (apie 2000 m. prieš Kristų) pasakojama apie karalienę, kuri mūšyje netekusi kojos pakeitė ją geležine. Herodotas (V a. prieš Kristų) savo raštuose mini belaisvį Hegesistratą, kuris nusikirto koją, kad išsilaisvintų iš grandinės ir pabėgtų iš spartiečių nelaisvės. Prarastą kojos pėdą vėliau jis pakeitė mediniu protezu. Deja, buvo sugautas ir nuteistas myriop. Atrodo, žmogus visais laikais kiek įmanydamas bandė taisyti gamtos ir likimo klaidas.


  5. Algirdas Butkevičius žada geresnį gyvenimą (41)

Rinkos pulsas / 2014-07-15 12:52 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Laikinasis Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius, antradienį pristatydamas būsimus Ministrų kabineto darbus Seime, žadėjo, jog pensijos, socialinės išmokos ir valstybinio sektoriaus algos didės nuo kitų metų.


  6. Iš tamsaus urvo – į tviskančią įstaigą (Laikinoji sostinė)

Aktualijos / 2014-07-12 05:00 / Nerijus Povilaitis

Kauno policijos gėdos simboliu virtęs itin apleistas Santakos policijos komisariatas greitai liks tik slogus prisiminimas. Iš aptriušusių patalpų senamiestyje policininkai kelsis į Vilijampolę. Tai bus bene pats moderniausias policijos komisariatas šalyje. Niūrūs koridoriai, dešimtmečiais remonto nematę kabinetai ir ant galvų byrantis tinkas. Taip kauniečius ir miesto svečius pasitinka M.Daukšos gatvėje įsikūręs ir Santakos policijos komisariatas,rašo „Laikinoji sostinė“ .


  7. Iš Antalijos grįžo „Go Planet Travel“ apmulkinti turistai (116)

Rinkos pulsas / 2014-07-11 16:29 / Aida Murauskaitė

Nemokaus kelionių organizatoriaus „Go Planet Travel“ klientai, kurie praėjusios savaitės ankstų penktadienio rytą buvo nuskraidinti į Turkijos Antalijos regioną poilsio, sugrįžo į Lietuvą. Alinančios keliolika valandų oro uoste 40 laipsnių karštyje laukiant, kol kas nors pasirūpins ir nuveš į užsakytus viešbučius. Šitokia buvo daugelio jų atostogų pradžia praėjusį penktadienį. Kai kuriems teko už viešbutį susimokėti patiems, tarkim, 900 dolerių.


  8. Advokatas: „Go Planet“ klientai turi kovoti dėl savo pinigų“ (4)

Naudingi patarimai / 2014-07-09 14:24 / lrytas.lt

Valstybinis turizmo departamentas liepos 4 d. paskelbė, kad gavus prašymą dėl nemokumo yra sustabdyta kelionių organizatoriaus „Go Planet Travel“ veikla. Daugiau nei tūkstantis turistų, kurie buvo kruopščiai suplanavę savo poilsį, šiandien turi susitaikyti su faktu, kad jų atostogos yra sužlugdytos. Apie tai, kaip tokioje situacijoje turėtų elgtis apgauti šios nemokios kelionių organizatorės klientai, pataria advokatų kontoros „Ader“ advokatas Edmundas Rusinas.


  9. “Apple“ bendrovė pralaimėjo bylą dėl patentų

Rinkos pulsas / 2014-07-09 10:40 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pekino teismas tarp JAV technologijų milžinės ir Šanchajuje įsikūrusios „Zhizhen Internet Technology“ įsiplieskusį ginčą dėl patentų išsprendė pastarosios naudai - teisę naudoti ginčijamą balso atpažinimo technologiją pažeidžia „Apple“. Toliau bus nagrinėjama atskira byla dėl galimos kompensacijos ar baudos.


  10. S. Johansson laimėjo bylą dėl į ją panašios romano veikėjos

Užsienio žvaigždės / 2014-07-03 12:54 / BNS ir lrytas.lt inf.

Holivudo aktorė Scarlett Johansson trečiadienį laimėjo bylą prieš prancūzų rašytoją, kuris dabar turės sumokėti jai kompensaciją dėl į ją panašios ir sekso objektu laikomos romano veikėjos.


  11. Kunigo atminimo įamžinimas tapo nepakeliama našta

Aktualijos / 2014-06-30 19:50 / Loreta Juodzevičienė

Vilkaviškyje gyvenantis pensininkas Stanislovas Poniškaitis bemaž dešimt metų stengiasi įamžinti savo dėdės, kunigo saleziečio Antano Skelčio atminimą Šakių rajone esančiame Želvėderių kaime. Jame išlikusi gimtoji kunigo sodyba, skaičiuojanti 160-us metus. „Man jau ne tik rankos svyra. Aš pats tuoj nusvirsiu“, – neslepia apmaudo garbaus amžiaus kunigo sūnėnas.


  12. Rusijos turtuolius buvusios žmonos norėtų palikti be kelnių

Šeima ir santykiai / 2014-06-30 09:07 / Aleksandras Procenka

Kiek kainuoja skyrybos? Brangiausių Jungtinės Karalystės skyrybų kaina gali siekti milijardą svarų sterlingų, arba daugiau nei 4 milijardus litų. Šitiek amerikietė Jamie Cooper-Hohn (49 m.) reikalauja iš savo vyro – britų finansininko ir filantropo Chriso Hohno (47 m.). Dosnumu garsėjantis vyras vien fondams, besirūpinantiems vaikų gerove, yra paaukojęs daugiau kaip milijoną svarų. Tačiau žmona įsitikinusi, kad vyras nepakankamai dosnus, bent jau jai. Ji reikalauja ne ketvirčio, kaip jai siūloma, o pusės viso bendro turto.Vis dėlto britiškos skyrybos ir turto dalybos savo užmojais dar atsilieka nuo rusiškųjų. Praėjusį mėnesį vieno turtingiausių rusų Dmitrijaus Rybolovlevo buvusi žmona Jelena atsiriekė pusę viso šeimos turto.


  13. Atsirūgo esą liekninamųjų žalios kavos pupelių reklama

Rinkos pulsas / 2014-06-29 12:05 / lrytas.lt

Daktaras Mehmetas Ozas, savo televizijos šou reklamuojantis lieknėjimo piliules, sulaukė ir JAV kongreso dėmesio. Tiesa, nepalankaus. Jam teko išklausyti priekaištų dėl vartotojus klaidinančios reklamos ir pasiaiškinti, kodėl mulkinantis tuos, kurie svajoja sulieknėti.


  14. F. Kukliansky: „Žydų paveldas gali tapti puikiu traukos objektu“

Aktualijos / 2014-06-27 13:27 / Nerijus Povilaitis

Lietuvos žydų bendruomenė (LŽB) pasiekė svarbią politinę pergalę, Seimas pritarė, jog žydus gelbėtojams būtų suteiktas Laisvės kovų dalyvių statusas. LŽB pirmininkė Faina Kukliansky lrytas.lt pasakojo apie rūpesčius, aktualijas ir nepasinaudotu milžinišku litvakiško paveldo potencialu.


  15. Šiurpių žudynių paslaptis liko neįminta

Kriminalai / 2014-06-27 10:15 / Gediminas Pilaitis

Klaipėdiečiai Ramūnas Jankauskas, broliai Sergejus ir Dmitrijus Šarapajevai, apkaltinti prieš 14 metų nužudę banko apsaugininką Algirdą Urmoną, ketvirtadienį iš teismo išėjo iškelta galva. Išteisinamąjį nuosprendį išklausęs 35 metų R.Jankauskas grįžo į kalėjimą atlikti bausmės už kitą žmogžudystę. O 39 metų S.Šarapajevas ir dvejais metais jaunesnis jo brolis D.Šarapajevas neslėpė džiaugsmo.


  16. Biudžeto rebusas: mažai perskirstome, nes mažai mokame?

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-06-26 11:48 / Laura Galdikienė

Biudžeto pajamų ir šalies bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis Lietuvoje yra mažiausias visoje Europos Sąjungoje (ES) – tik 27,2 proc., kai ES vidurkis siekia 39,4 proc. Be to, kitaip nei daugumoje ES valstybių Lietuvoje šis santykis jau keletą metų mažėja.


  17. Futbolininkus apdraudusioms kompanijoms - nerimo dienos

Rinkos pulsas / 2014-06-21 17:28 / Wsj.de, lrytas.lt

Fabio Coentrao ar Hugo Almeidos gautos traumos įvarė baimės ne tik nesėkmingai pasaulio futbolo pirmenybes pradėjusios Portugalijos rinktinės gerbėjams. Galima lažintis, kad virptelėjo ir šiuos futbolininkus apdraudusių kompanijų vadovų širdys. Draudikai įdėmiai seka ir įvykius aikštėje, ir už jos ribų – ypač jeigu žaidėjas į rūbinę išgabenamas ant neštuvų. Mat daugelis futbolininkų yra sudarę draudimo sutartis, pagal kurias gavus traumą jiems būtų atseikėjamos nemenkos išmokos. Žvaigždėms jos siektų dešimtis milijonų eurų, jei dėl sužeidimo nutrūktų karjera.


  18. Lietuvai skirtus rusų milijonus gaubia paslaptys

Energetika / 2014-06-20 11:34 / Artūras Jančys

Pigesnės dujos buitiniams vartotojams, „Gazprom“ nuolaidos Lietuvai, išperkamos „Lietuvos dujų“ akcijos. Ar tai nėra dūmų uždanga norint nuslėpti, kam bus panaudoti pinigai, gauti iš Rusijos monopolininko už anksčiau importuotas brangias dujas? Ar Vyriausybė verta pagyrų už tai, kad išsiderėjo iš „Gazprom“ nuolaidas už dujas, susitarė dėl kompensacijų už praėjusių metų permokas?


  19. Neringa Venckienė pašalinta iš Seimo

Aktualijos / 2014-06-19 15:21 / Martynas Čerkauskas, BNS

Seimas ketvirtadienį nutarė panaikinti daugiau kaip metus parlamente nesirodančios „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnės parlamentarės Neringos Venckienės mandatą. Už tai balsavo 95 Seimo nariai.


  20. Geradares įsiutino daugiavaikės motinos apgaulės

Aktualijos / 2014-06-18 08:23 / Loreta Juodzevičienė

Kelios jaunos moterys, internete aptikusios keturių vaikų motinos iš Marijampolės pagalbos prašymą, nedvejodamos puolė jai padėti pačios ir energingai suorganizavo kitas bendraamžes. Po kurio laiko paaiškėjo, jog geradarės buvo mulkinamos – pagalbos prašytoja viešai pasakojo šiek tiek kitokį savo gyvenimą. Internete pasipylė priekaištai daugiavaikei marijampolietei.