Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1983, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Gaujų sergėtojų darbe nėra vietos kriminalinei romantikai (71)

Kriminalai / 2015-04-25 23:33 / Dailius Dargis

Beveik penkiasdešimtmetį skaičiuojantis kaunietis Povilas (pašnekovo vardas pakeistas. – Red.) – vienas iš nedaugelio žmonių, gerai žinojusių, kas dėjosi garsiausių pastarojo meto visuomenės priešais tapusių Lietuvos kriminalinių gaujų užkulisiuose. Mano pašnekovas ne vienus metus akylai saugojo, prižiūrėjo ir skirtingais maršrutais vežiojo ryškiausius kriminalinius nusikaltėlius. Jam yra tekę vairuoti ne vieną itin prabangų, išskirtinį ir netgi pagal specialų užsakymą pagamintą šarvuotąjį banditų automobilį.


  2. Kodėl kontrabandos vilkas užsitraukė Kauno gangsterių patyčias? (88)

Kriminalai / 2015-04-23 22:37 / Dailius Dargis

Policijos departamento Kriminalinės policijos biuro pareigūnai narplioja mįslingas vieno didžiausių šalies kontrabandinio verslo atstovų – kauniečio Gintaro Simanyno užpuolimo versijas. Dėl šio nusikaltimo į kriminalistų akiratį iš pradžių buvo patekę net 12 Kauno gyventojų. Iš jų trims – skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.


  3. Lietuva džiūgauja dėl sprendimo, bet ir „Gazprom“ neliūdi (89)

Energetika / 2015-04-23 06:05 / BNS, „Lrytas.lt“, „EUobserver.com“ ir „Lietuvos ryto“ inf.

Net patys rusai tikėjosi, kad Europos Komisija paskirs milžinišką baudą koncernui „Gazprom“ už konkurencijos pažeidimus ES šalyse. Bet Briuselis kol kas tik pagrūmojo. Nepaisant to, Lietuvoje kilo didžiulio džiaugsmo banga. Ar ji pagrįsta? Europos Komisija (EK) tyrimą dėl Rusijos dujų kompanijos veiklos pradėjo Lietuvai 2011-aisiais pasiskundus, kad „Gazprom“ mūsų šaliai taiko nesąžiningas ir diskriminuojančias kainas. Kelerius metus Lietuva mokėjo už dujas daugiausia Europoje. Net estai ir latviai jas pirko pigiau, jau nekalbant apie gerokai toliau nuo Rusijos esančią Vokietiją, kuriai buvo taikomos trečdaliu mažesnės kainos.


  4. Kerštas žemę nusipirkusiam turtuoliui – namas vidury jo sklypo (26)

Nekilnojamasis turtas / 2015-04-21 11:26 / lrytas.lt

Kas rūmuose, kas lūšnynuose, kas nuosavuose namuose, kas bendrabučiuose -kokiuose būstuose gyvena žmonės. O ir žodžių tai žmogaus gyvenamajai vietai nusakyti tiek lietuvių kalboje, tiek kitose apstu: dangoraižis, rūmai, namas, vasarnamis, sodo namelis, troba, pirkia, gryčia, lūšna, žeminė.


  5. Dėl Lietuvos-Lenkijos dujotiekio EK tarsis su Lenkija

Energetika / 2015-04-21 10:47 / BNS ir lrytas.lt inf.

Trijų Baltijos valstybių premjerams paraginus Lenkiją nestabdyti Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (GIPL) projekto, prašant didesnio finansavimo, Europos Komisija šią savaitę ketina kalbėtis su Lenkija.


  6. Korumpuoti patruliai – su privačiais alkoholio matuokliais (133)

Kriminalai / 2015-04-13 17:33 / Eglė Šilinskaitė–Puškorė („Lietuvos rytas“)

Apie nelegalias kelių patrulių uždarbio schemas papasakojo ir dar dirbantys, ir jau į pensiją išėję pareigūnai. Du pašnekovai yra patruliavę Vilniuje ir Kaune, o vienas iki šiol dirba rajono policijos komisariate. Jie tvirtino, kad patruliams sumokėti į kišenę dažnai siūlo tie pažeidėjai, kuriems gresia didelės baudos. Pavyzdžiui, už didelį greičio viršijimą ar vairavimą apsvaigus nuo alkoholio ne tik skiriamos piniginės baudos, bet ir atimamas vairuotojo pažymėjimas ar net transporto priemonė.


  7. Klimato kaitos specialioje programoje svarbi ir būsto renovacija

Rinkos pulsas / 2015-04-13 15:46 / lrytas.lt

Klimato kaitos specialioji programa yra Aplinkos ministerijos administruojama programa, kuria skiriama parama įvairiems projektams, prisidedantiems prie klimato kaitos mažinimo. Būsto renovacijos projektams programoje taip pat numatyta svarbi vieta.


  8. Henriką Daktarą kalėjime erzina nevalyvi benamiai ir tarakonai (126)

Kriminalai / 2015-04-13 14:26 / Milda Kuizinaitė

Vežiojamas iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo (TI-K) į teismą Klaipėdoje Henrikas Daktaras elgėsi nepriekaištingai ir buvo pavyzdys kitiems suimtiesiems. Tokia konvojaus pareigūnų ataskaita pirmadienį buvo paviešinta teisme.


  9. Vilniečiai bejėgiškai stebi, kaip jų žemėje tiesiama gatvė (135)

Aktualijos / 2015-04-13 11:00 / Evelina Valiuškevičiūtė

Kieme išvydę tvorą plėšiančius statybininkus, vilniečiai puolė gelbėti savo turto. Atvykę darbininkai pradėjo ruošis jau senokai planuotai gatvei tiesti. Tačiau iš pradžių reikėjo nugriauti visas kliūtis, pavyzdžiui, namus juosiančią metalinę tvorą. Vilniaus pakraštyje išdygęs Perkūnkiemio rajonas suviliojo nemažai naujakurių. Tačiau senbuviams naujasis rajonas tikras galvos skausmas.


  10. Henrikas Daktaras teisme: „Aš ne Osama bin Ladenas“

Kriminalai / 2015-04-09 16:10 / Milda Kuizinaitė

Kalėti iki gyvos galvos nuteistas Kauno nusikaltėlių lyderis Henrikas Daktaras, pravarde Henytė, dar negali pamiršti nuoskaudų dėl jo vežiojimo iš Vilniaus į Klaipėdos apygardos teismą. Už tai jis reikalauja solidžios kompensacijos.


  11. Valdovų rūmų laikrodis krovė pelną verteivoms

Aktualijos / 2015-04-08 06:55 / Dalia Gudavičiūtė („Lietuvos rytas“)

Valdovų rūmus Vilniuje puošiantis Saulės laikrodis tapo apsukrių prekeivių taikiniu. Pažeisdami autorių teises jie gamino tapetus, kitas dekoracijas ir internete siūlė jais puošti būstus. Britiškus telefono numerius nurodantis tinklalapis „Picture Willage“ savo klientams siūlo pagaminti įrėmintus atvaizdus ant sienos su lietuviškų kunigaikščių rūmų laikrodžiu.


  12. Žvaigždžių savaitė: įsimintiniausi garsenybių nuotykiai

Karamelė / 2015-04-07 18:30 / „Lietuvos rytas“

Kas svarbaus, šmaikštaus ar netikėti per savaitę nutiko Holivudo garsenybių gyvenime? „Stilius“ pateikia trumpą apžvalgą.


  13. Iš „Achemos“ kišenės ledo ritulininkams nubyrėjo 2 mln. litų

Startai / 2015-04-07 16:06 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vieno didžiausių Lietuvoje koncernų „Achemos grupė“ pagrindinė akcininkė Lyda Lubienė teisme siekia panaikinti Jonavos trąšų gamintojos „Achemos“ sprendimą skirti paramą ledo ritulio komandai „Žalgiris“ ir priteisti sprendimui pritarusių įmonės valdybos narių jau išmokėtus 579,2 tūkst. eurų (2 mln. litų).


  14. Liūdnos D. Rediko tėvo Velykos – sūnus per šventes namo negrįžo

Tai bent! / 2015-04-06 12:24 / Gintaras Šiuparys

Kuršėniškiams Redikams šventės buvo liūdnos – jaunėlis sūnus 22 metų Dovydas nesėdo su namiškiais prie Velykų stalo. Skandalingai išgarsėjęs krepšininkas neatsiliepė į tėvo kvietimą ir gimtuosiuose Kuršėnuose nepasirodė. „Ką padarysi... Dovydas sakė, kad grįš vėliau“, – liūdnu balsu pratarė 55 metų Vidmantas Redikas, kurį praėjusią savaitę išgarsino į viešumą iškilusi sūnaus sukurpta melaginga istorija. Auksine vadintos krepšininkų kartos atstovas sukėlė tikrą audrą, kai pamelavo „Jekabpils“ klubo vadovams apie neva mirusį tėvą. Graudžia istorija patikėję latviai komandos lyderiui įdėjo užuojautą į klubo interneto svetainę.


  15. Nežinomas Donbasas. Pokalbis su istorike

Istorija / 2015-04-03 15:53 / lrytas.lt

„Donbasas, suvokiamas kaip nūdienos Donecko ir Luhansko sritis, buvo periferijos periferija, žemės, kuriose susipynė Zaporožės ir Dono kazokų įtaka. Donbaso istorija prasideda vėlai. Realiai šių teritorijų apgyvendinimas prasidėjo tik XIX a. ir iš pradžių buvo susijęs su valstiečių migracija, demografiniu bumu Rusijoje“, – teigė lenkų istorikė Marta Studenna-Skrukwa, kalbėdama su žurnalo „Polityka“ korespondente.


  16. Degančiame automobilyje žuvusio mažylio tėvams – 138,5 mln. eurų

Radaras / 2015-04-03 15:01 / AP ir lrytas.lt inf.

JAV, Džordžijoje, baigėsi teismo procesas, narpliojęs itin skaudžią nelaimę. Prieš trejus metus, 2012-ųjų kovą, ketverių metų amžiaus Remingtonas Waldenas žuvo liepsnose, kai į jo tetos vairuojamo „Jeep Grand Cherokee“ galą rėžėsi pikapas ir trūko „Jeep“ degalų bakas.


  17. Medikui kumščiu trenkė į galvą ir prakirto lūpą

Kriminalai / 2015-04-02 14:20 / Aušra Pilaitienė

Klaipėdos apylinkės teisme išnagrinėta retai pasitaikanti byla – klaipėdietis trenkė kumščiu į galvą greitosios medikui, kuris teikė pagalbą koją susižalojusiam vyrui. Užpuolikui į belangę keliauti neteks – jis susitaikė su gydytoju ir buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės.


  18. B. Nemcovo tyrimas: išaiškintos Maskvos gudrybės Ukrainos kare

Įvykiai / 2015-04-01 23:10 / lrytas.lt

Nužudyto opozicijos lyderio Boriso Nemcovo rėmėjai ruošia nebaigtą ataskaitą, kurioje teigiama, kad Maskva paleido karius prieš tai, kai jie buvo išsiųsti į Ukrainą, o tuomet jų šeimoms neišmokėjo kompensacijų. Ataskaita, su kuria iki savo žūties vasario 27 dieną dirbo B.Nemcovas, bus užbaigta ir pristatyta šį mėnesį. Tai pranešė politiko draugas Ilja Jašinas socialiniame tinkle „Facebook“. „Mums pavyko susisiekti su žmonėmis, kurie buvo B.Nemcovo šaltiniai. Jie dar jam būnant gyvam labai bijojo šnekėti. Boriso nužudymas, kaip suprantate, jiems nesuteikė daugiau drąsos, todėl jie labai nenoriai su mumis šnekėjosi“, – rašė opozicionierius.


  19. Ūkio bankas pasirašė taikos sutartį su Kauno „Žalgiriu“

Krepšinis / 2015-03-31 16:23 / Eltos ir lrytas.lt inf.

Kauno apygardos teismas trečiadienį pritarė BAB Ūkio banko bankroto administratoriaus, viešosios įstaigos Kauno „Žalgirio“ rėmėjas ir UAB Kauno arena pasirašytai taikos sutarčiai, kuria Ūkio bankas taikiai baigia prieš kitas sutarties šalis nukreiptas civilines bylas, o Kauno „Žalgirio“ rėmėjas bei UAB Kauno arena solidariai sumoka 595,792 tūkst. eurų (2,057 mln. litų) kompensaciją.


  20. Vietą eilėje prie endoprotezų jau galima pasitikrinti patiems

Medicinos žinios / 2015-03-31 10:07 / lrytas.lt

Čia pateikiama ir kita svarbi informacija – pasirinkta gydymo įstaiga, kurioje bus atliekama sąnario keitimo operacija, prognozuojama endoprotezo skyrimo data. Reikiamą informaciją ras ir tie pacientai, kurie, nusprendė nelaukti eilėje, savo lėšomis įsigijo endoprotezą ir laukia kompensacijos.


Populiariausi per 24 val.