Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2314, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Po darbo bare – supjaustytas veidas. Ieško liudininkų (4)

Aktualijos / 2016-06-29 18:41 / Modesta Gaučaitė

Supjaustytas veidas ir jokios kompensacijos – taip baigėsi vienintelė kaunietės Agnės R. darbo diena Klaipėdoje esančiame „Sky21“ bare.


  2. Pavojingas virusas smogė kiaulėms

Rinkos pulsas / 2016-06-29 17:08 / lrytas.lt

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad 3 kiaulėms, laikytoms smulkiame kiaulių ūkyje Juodelių kaime (Elektrėnų savivaldybė), nustatytas afrikinis kiaulių maras (AKM).


  3. Kūdikio mirties byla nustebino net ministrą (87)

Aktualijos / 2016-06-29 13:52 / Vygandas Trainys

Kauno apygardos teismas trečiadienį atvertė civilinę bylą, kurioje svarstomas kūdikio netekusių tėvų ieškinys ligoninei dėl neturtinės žalos atlyginimo. Ankstesniame posėdyje buvo nuspręsta pradėti taikinamąjį mediacijos procesą, tačiau jis buvo bevaisis.


  4. „Barcelona“ jau paruošė kėdę Šarūnui Jasikevičiui (5)

Krepšinis / 2016-06-28 10:15 / Kristina Nastopkaitė

„Barcelona“ pralaimėjo Ispanijos krepšinio lygos finalą ir atleido ilgametį trenerį, todėl neliko abejonių, kad prie ekipos vairo stos buvęs žaidėjas Šarūnas Jasikevičius.


  5. Turkija nemokės kompensacijos Rusijai už numuštą lėktuvą (67)

Įvykiai / 2016-06-28 07:14 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Turkijos ministras pirmininkas Binali Yildirimas antradienį atšaukė savo anksčiau pateiktą pasiūlymą sumokėti kompensaciją Rusijai už pernai lapkritį numuštą tos šalies karinį lėktuvą, pranešė žiniasklaida. 


  6. Pradėtos restauruoti Kauno jėzuitų bažnyčios freskos

Meno pulsas / 2016-06-26 12:20 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pernai ant Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios fasado aptiktos trys freskos pradėtos restauruoti.


  7. Kaip gauti kompensaciją už atidėtą skrydį? Pataria advokatas (1)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-25 13:56 / lrytas.lt

Pagaliau vilnietis Arūnas gavo kompensaciją už atidėtą skrydį, kuris buvo prieš pusantrų metų. Tiek laiko užtruko ilga derybų su aviakampanija istorija. Daug keliaujantis ir šeštą kartą kompensacijos siekiantis Arūnas sako, kad paprastai tiek ir užtrunka visos procedūros.


  8. Seimas įtvirtina mažesnes išmokas atleistiems darbuotojams (3)

Lietuvos diena / 2016-06-23 17:41 / „Lietuvos ryto“ televizija

Antradienį priimtas naujasis Darbo kodeksas iššaukė grupelės studentų protesto akciją. Trečiadienio vakarą jie prie Vyriausybės rūmų pasistatė palapines ir liko čia nakvoti, jų neišvaikė ir policijos pareigūnai, nors tokia akcija – nelegali. Studentai nori pasiekti, kad kodeksas būtų atšauktas, o politikai įsitikinę, kad jaunimas protestuoja pats nežinodamas dėl ko ir toliau Seime priima sprendimus, pildančius Darbo kodekso nuostatas. Šiandien pritarta naujo fondo kūrimui, iš kurio atleistiems darbuotojams būtų mokamos išeitinės kompensacijos. Jos, palyginus su iki šiol egzistavusia tvarka, sumažės, tačiau tikimasi, kad atsiras garantija, jog visi žmogui priklausantys pinigai būtų išmokėti.


  9. Palangos žydų tragedija. Po žudynių neliko net paveldėtojų (31)

Istorija / 2016-06-23 17:20 / Alvydas Ziabkus

Berlyne gyvenantis 66 metų Abramas Bruckus yra bene vienintelis žydas, kuris Palangoje mėgino atgauti savo senelio Mejero Bruckaus čia turėtą turtą – kiek daugiau nei 17 arų žemės sklypą dabartinių Vytauto ir Kastyčio gatvių kampe. Dabar šioje vietoje už Darbo biržos pastato yra savivaldybės bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ staliaus dirbtuvės su asfaltuota aikštele medžiagų sandėliavimui.


  10. LLRI prezidentas pasisakė, kam naudingas naujas Darbo kodeksas (8)

Rinkos pulsas / 2016-06-21 20:13 / Rasuolė Bauraitė, Lietuvos ryto televizija

Antradienį Seimas priėmė naująjį, daug kalbų sukėlusį Darbo kodeksą. Apie tai, ar jis naudingas darbdaviams, ar darbuotojams „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas.


  11. Darbo kodeksas patvirtintas: kompensacijos mažės (2)

Lietuvos diena / 2016-06-21 19:11 / „Lietuvos ryto“ televizija

imui tvirtinant naują Darbo kodeksą darosi aiškiau, kokias kompensacijas nuo kitų metų gaus atleisti darbuotojai. Darbdaviai mokės vienos algos dydžiu mažesnes kompensacijas. Atleistam iki 5-erių metų išdirbusiam žmogui darbdavys turės mokėti nebe 3-jų, kaip dabar, o 2-iejų algų dydžio kompensaciją. Ilgiau nei 5-erius metus dirbę žmonės taip pat gaus mažesnes kompensacijas. Jiems išeitinė kompensacija irgi sumažės viena alga. Dabar gaudavo nuo trijų iki šešių mėnesinių atlyginimų.


  12. Atskleidė, kur trumpiausios eilės sąnario keitimo operacijoms

Medicinos žinios / 2016-06-21 12:06 / lrytas.lt

Pacientai, kenčiantys skausmus dėl sąnarių pažeidimų, kuriems reikalingos sąnarių keitimo operacijos, gali rinktis gydymo įstaigą, kurioje jie būtų įrašyti į eilę.


  13. Buvęs IAE vadovas V. Ševaldinas: „Vaikų iš Lietuvos neišleisiu“ (32)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-19 12:35 / Audrė Srėbalienė

Baltarusijos prezidentas lieps visą valstybę šildyti elektra, kai tik bus paleista Astravo atominė elektrinė? „O, jis dar ne taip seniai kalbėjo ir apie tai, kad Ignalinos atominė elektrinė ir dabar tebeveiktų, jei tik būtų buvusi pastatyta kitoje Drūkšių ežero pusėje“, – nusijuokė Viktoras Ševaldinas. Šis žmogus, 18 metų vadovavęs Ignalinos atominei elektrinei, ir šiuo metu nesėdi be darbo. Didžiausias jo rūpestis – socialinės Visagino gyventojų problemos.


  14. Didžiausia grėsmė strigti oro uoste – vasarą (1)

Rinkos pulsas / 2016-06-19 08:27 / Aida Murauskaitė („Lietuvos rytas“)

Ne tiktai keliuose, bet ir danguje būna spūsčių. Orlaiviai nepakyla ir dėl sulūžusio stalelio, ir dėl menko įbrėžimo ant lėktuvo korpuso, ir dėl streikų. Vėluojančių skrydžių ypač padaugėja vasaros sezonu.


  15. Aistros dėl filmo „Volstrito vilkas“ persikėlė į teismą

Užsienio žvaigždės / 2016-06-18 14:51 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Holivudo aktorius Leonardo DiCaprio liudys teisme dėl galimo šmeižto režisieriaus Martino Scorsese filme „Volstrito vilkas“.


  16. Turkijos draudikai ėmė žaisti slėpynių su lietuviu (9)

Radaras / 2016-06-15 20:01 / Vygandas Trainys („Lietuvos rytas“)

„Niekam nelinkėčiau patekti į avariją Turkijoje. Net jei esi nekaltas ir nukentėjai nuo girto vairuotojo, patirtų nuostolių tau gali ir neatlyginti“, – ištarė 48 metų kaunietis Saulius Krulickas. Suniokotas automobilis „Chrysler“ jau pusę metų rūdija Alanijoje. Per Rusiją ir Gruziją nuosavu vienatūriu „Chrysler“ Rusiją pasiekęs automobilių elektronikos specialistas S.Krulickas 2016-uosius sutiko populiariame šios šalies kurorte Alanijoje.


  17. Teismas sprendžia: legendinė „Led Zeppelin“ daina – plagiatas?

Muzika / 2016-06-15 11:38 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Legendinės roko grupės „Led Zeppelin“ nariai Jimmy Page'as ir Robertas Plantas antradienį pasirodė teisme, kur neigė kaltinimus, kad nuplagijavo įžanginius „Stairway to Heaven“ – vienos garsiausių dainų per roko istoriją – taktus.


  18. Atidėtų skrydžių sezonas: nepražiopsokite solidžių kompensacijų

Mano pinigai / 2016-06-13 15:28 / Gintarė Valentinaitienė

Šiltuoju metų laiku pasipila kelionės, o su jomis – ir atidėti ar atšaukti skrydžiai. Oro uoste įstrigę ir sugadintomis ar bent „apgadintomis“ atostogomis besiskundžiantys turistai jau nieko nebestebina. Aviakompanijos tikina, kad atidėtų skrydžių tiek daug, nes šiltuoju sezonu apskritai padaugėja skrydžių, tačiau vargu ar keliautojus tai guodžia.


  19. Kodėl verta turėti Europos sveikatos draudimo kortelę

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-13 13:53 / Darius Kuodis, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Jei turėsite Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), įvykus nelaimei arba paūmėjus ligai, bet kurioje Europos Sąjungos (ES) šalyje jums bus suteiktos nemokamos gydymo paslaugos, LRT RADIJUI teigia Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė, Tarptautinių reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Noreikienė. Anot jos, norintiems įsigyti ESDK nebūtina niekur eiti iš namų – tą galima padaryti internetu.


  20. Tomo Dobrovolskio šeimą šiurpina užpuolikų klasta

Aktualijos / 2016-06-12 08:38 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

„Mane slegia neviltis“, – atsiduso našlė Akvilė Dobrovolskė. Nužudyto kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio artimieji dar negavo draudimo pinigų, o tyrimas buvo įstrigęs dėl skundų, kuriuos kurpė įtariamieji.


Populiariausi per 24 val.