Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2059, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. F. Hollande'as neigia susitarimą su Rusija dėl laivų „Mistral“ (32)

Įvykiai / 2015-07-31 21:29 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as paneigė informaciją, kad pasiektas susitarimas ginče su Rusija dėl „Mistral“ klasės laivų. Šiuo metu jokio susitarimo dar nėra, pareiškė jis penktadienį, informuoja agentūra AFP.


  2. Prancūzija ir Rusija susitarė dėl kompensacijos už „Mistral“ (4)

Rinkos pulsas / 2015-07-31 11:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prancūzija ir Rusija po aštuonis mėnesis trukusių derybų susitarė, kokią sumą Paryžius turės sumokėti Maskvai, atlygindamas už sužlugdytą kontraktą dėl dviejų „Mistral“ klasės karo laivų perdavimo, penktadienį pranešė vienas aukšto rango Rusijos pareigūnas.


  3. Rusija ir Prancūzija susitarė dėl kompensacijos už „Mistral“ (75)

Įvykiai / 2015-07-30 21:15 / AP ir lrytas.lt inf.

Ketvirtadienį Kremlius oficialiai pranešė, kad Rusija susitarė su Prancūziją dėl kompensacijos už nepristatytus karo laivus.


  4. Palanga prieš A.Užkalnį: kurorto valdžia bylinėsis su žurnalistu (933)

Aktualijos / 2015-07-30 13:04 / Alvydas Ziabkus, Lina Bartkutė

Andrius Užkalnis žemina didžiausią šalies kurortą ir už tai turi atsakyti. Taip nutarė Palangos valdžia, kurią papiktino žinomo autoriaus rašiniai internete. Miesto vadovai pradėjo konsultuotis su teisininkais: ketinama pareikalauti solidžios kompensacijos už, jų nuomone, patirtą neturtinę žalą.


  5. Vilnietį supykdė parduotuvėje įsigyta prekė (65)

Išklausykite / 2015-07-30 11:48 / Vilnietis

Vakar supratau, kaip jaučiasi vaikas, iš kurio atėmė saldainį. Atsisėdau žiūrėti filmo. DVD buvau nusipirkęs iš anksto ir nusiteikiau maloniai praleisti vakarą. Bet pasirodė užrašas, kad aš esą sėdžiu netinkamoje zonoje ir man filmo nerodys.


  6. Mūsų kraštiečiai gydytis dažniausiai vyko į Latviją (1)

Sveikas! / 2015-07-30 11:46 / lrytas.lt

Pastaruoju metu daugėja žmonių, išvykstančių gydytis už Lietuvos ribų. Jie dažniausiai renkasi artimiausias kaimynines šalis, iš kurių populiariausia – Latvija, ir tolimesnę Europos Sąjungos (ES) narę – Vokietiją. Mūsų kraštiečių pateiktų prašymų skaičius kompensuoti svetur patirtas gydymo išlaidas išaugo beveik 40 proc., lyginant šių metų pirmąjį pusmetį su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu.


  7. Nuteistas pedofilas teismui skundžiasi dėl kankinimų (54)

Kriminalai / 2015-07-29 17:20 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Už vaikų prievartavimą nuteistas pedofilas Europos žmogaus teisių teismui skundžiasi dėl kankinimų, kuriuos esą patyrė, kai pareigūnai atėmė jo akinius. Skandalus Lietuvos teismuose kėlęs ir visiems grasinęs 43 metų kaunietis Tomas K. toliau šokdina Lietuvos teisėsaugininkus ir valstybę, kaltindamas juos kankinimais bei jo teisių į teisingą bylos nagrinėjimą pažeidimu.


  8. Laivininkystės gelbėjimo taktika – jūrininkus marinti badu (30)

Rinkos pulsas / 2015-07-22 17:52 / Gediminas Pilaitis

Susisiekimo ministerijos sprendimą kreiptis į teismą bankroto bylos iškėlimo valstybės valdomai Lietuvos jūrų laivininkystei (LJL) jūrininkai įvertino kaip dar vieną valdžios pastangą mulkinti laivų įgulas, kurioms nemokami atlyginimai. Įmonės bankroto atveju visus pinigus už pusvelčiui parduotą laivyną ir kitą LJL turtą susižertų pagrindinis kreditorius – SEB bankas.


  9. Šeimai nusviro rankos: griaukite mūsų namą! (266)

Nekilnojamasis turtas / 2015-07-21 08:05 / Aušra Pilaitienė („Lietuvos rytas“)

Šilutės rajone namą pasistačiusi Zitos ir Stanislovo Toleikių šeima atsisakė vykdyti valdininkų reikalavimą ir antrąkart gauti visus leidimus: „Tegul griauna tą namą, po to bylinėsimės su valstybe.“ Macikų kaime namu ir savo rankomis išpuoselėta aplinka šilutiškiai Toleikiai džiaugėsi tiktai ketverius metus, kol statybas palaiminusios valstybinės institucijos pastebėjo, kad sklypas yra nekilnojamosios kultūros vertybės – Macikų dvaro sodybos – teritorijoje. Paveldosaugininkai kreipėsi į teismą ir įrodė, kad naujakuriai privalo pateikti naujus statybų dokumentus ir gauti visus leidimus. Tik tuomet paaiškės, ar tas namas gali ten stovėti.


  10. Triukšmingas maivymasis dėl kariuomenės (17)

Komentarai / 2015-07-20 13:09 / Edvardas Čiuldė

Padėkite man išspręsti tokį štai rebusą: kodėl B.Vėsaitė, anąkart, įtikinėjusi, kad vadinamųjų šauktinių kariuomenė turėtų būti formuojama iš bedarbių, sulaukė pajuokos, o jos partijos bičiulis, krašto apsaugos ministras J.Olekas, išsakęs atvirkščiai proporcingą mintį, buvo pasmerktas be jokių išlygų su baisiausiu pasipiktinimu. Kur čia logika?


  11. Po 54 metų JAV ir Kuba atkuria diplomatinius santykius (4)

Įvykiai / 2015-07-20 09:27 / lrytas.lt

Kuba ir Jungtinės Valstijos pirmadienį oficialiai atnaujina diplomatinius santykius, o abiejų šalių sostinėse vėl atsidarys jų ambasados, Vašingtonui ir Havanai siekiant užbaigti nuo Šaltojo karo laikų dešimtmečius tvyrojusį priešiškumą.


  12. Ką reikia žinoti apie sąnarių endoprotezavimą (1)

Sveikas! / 2015-07-17 15:17 / lrytas.lt

Nuo vieno mėnesio iki beveik poros metų. Tiek Lietuvoje pacientams tenka laukti nemokamų sąnarių endoprotezų. Tiems, kurie susiduria su būtinybe atlikti šią operaciją, reikėtų žinoti keletą dalykų tiek apie laukiančiųjų eiles, tiek apie kompensacijas.


  13. Separatistų vadui pateikti kaltinimai dėl MH17 keleivių žūties

Įvykiai / 2015-07-16 11:43 / lrytas.lt

Buvęs prorusiškų separatistų Rytų Ukrainoje lyderis Igoris Girkinas trečiadienį buvo oficialiai apkaltintas dėl „Malaysia Airlines“ lėktuvo sudužimo lygiai prieš metus, nusinešusio 298 žmonių gyvybes.


  14. Maskva drėbė Europai: jūsų įstatymai – niekai (1)

Rytai-Vakarai / 2015-07-16 05:59 / Aleksandras Procenka, specialiai LR, Maskva

Rusija dar labiau tolsta nuo Europos. Šios šalies Konstitucinis teismas paskelbė, kad tarptautinės teisės principai Maskvai nuo šiol neturės reikšmės, jeigu jie kirsis su nacionaliniais įstatymais. Paskelbdamas apie vietos įstatymų viršenybę prieš tarptautinius Rusijos konstitucinis teismas taip pat leido Maskvai nevykdyti Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) Strasbūre sprendimų.


  15. Pražūtingas karės šūvis atvėrė seną kariuomenės žaizdą (1)

Komentarai / 2015-07-15 10:56 / Rasa Karmazaitė

Po kareivinėse Rukloje savaitgalį nuaidėjusio šūvio trys vaikai liko be motinos, o kariuomenė – be pavyzdingos karės. Bet ar pačiai kariuomenei ir jos vadams, susirūpinusiems ginkluotės didinimu, ta karė rūpėjo?


  16. Klebonijų kontrastai: dvasininkų namai ir stebina, ir šiurpina (2)

Nekilnojamasis turtas / 2015-07-09 14:44 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Kylantis naujas klebonijos pastatas ir senas medinukas, kuriame nėra nei vandens, nei kanalizacijos. Tokiais neįtikėtinais kontrastais stebina Bažnyčiai priklausantys namai, kuriuose gyvena dvasininkai. Lapėse (Kauno r.) gyvenantys žmonės į pamaldas renkasi vietos mokykloje arba Domeikavos bažnyčioje. Taip nutiko dėl to, kad vasario mėnesį nugriuvo greta Lapių bažnyčios esanti tvora ir teritorija tapo pavojinga.


  17. Vienas nelaimingas įvykis greitkelyje – dvi priešingos versijos

Nelaimės / 2015-07-07 17:39 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Greitkelyje sudaužyti automobiliai, krauju pasruvęs vairuotojas, bet tyrimas nutrauktas. Tai – ne naujo filmo, o tikro gyvenimo scenarijus. Vos sūnaus nepraradęs režisierius Audrius Juzėnas sukrėstas: „Kodėl pareigūnai dangsto blogį?“ Tai nutiko 2013 metų gruodžio 6-ąją, kai jo sūnus Lukas Juzėnas iš pajūrio važiavo namo į Vilnių. Jau temo. 82-ajame kilometre, ties posūkiu į Šilalę, pirmąja juosta lėtai važiavo sniego valymo mašina. Luko vairuojamas „Saab“ persirikiavo į antrąją juostą. Mašina netikėtai ėmė slysti apledėjusiu keliu.


  18. Transatlantinė sutartis: kodėl verta devynis kartus pamatuoti

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-07-07 15:46 / lrytas.lt

Smarkiai nustebau pamatęs ES statistikos tarnybos – Eurostat duomenis, rodančius, kad mūsų visuomenė labiausiai visoje ES pritaria Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės (angl. TTIP – Transatlantic Trade and Investment Partnership) sutarčiai. Sociologinių apklausų duomenimis, palaikymas mūsų šalyje siekia 76 proc.


  19. Laukiu lietaus – kad nuplautų dulkes nuo mąstymo

Komentarai / 2015-07-03 14:01 / Jadvyga Pekarskaitė

Už lango žydi didžiulės liepos, tačiau Emilija nedrįsta atidaryti lango. „Uždusiu“, – sako. Tik nepagalvokite, kad Laisvės alėjos senbuvė bijo liepžiedžių kvapo. Atvirkščiai – inteligentiška senolė baiminasi, kad jį užgoš automobilių išmetamųjų dujų ir dulkių kokteilis.


  20. Galimybės gydytis svetur: ką būtina žinoti?

Sveikas! / 2015-07-03 10:03 / Julija Šeškevičienė

2013 m. pabaigoje įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) direktyvos nuostatoms, Lietuvos piliečiams atsivėrė durys į bet kurios ES šalies narės gydymo įstaigas. Tiesa, Valstybinės ligonių kasos (VLK) atstovai primena, kad prieš renkantis gydymo įstaigą užsienyje, pirmiausia reikėtų pasidomėti išlaidų kompensavimo tvarka bei įvertinti gydymo paslaugų įkainius. Taip pat žinotina, kad norimos paslaugos reikės laukti bendroje eilėje.


Populiariausi per 24 val.