Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2133, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Žadėjo skirti būreliams po 15 eurų – bet ne visiems? (7)

Man rūpi / 2015-10-09 15:37 / Jūratė

Gera idėja skatinti vaikų užimtumą daliai tėvų sukėlė tik nusivylimą. Noriu juo pasidalinti. Seimas priėmė sprendimą nuo š.m. spalio 1 d. skirti po 15 eurų per mėnesį mokinių neformaliajam ugdymui po pamokų.


  2. Nusivylė „Ryanair“: „Tai, kas mums nutiko, yra pasityčiojimas“ (96)

Mano pinigai / 2015-10-07 19:10 / Aida Murauskaitė

Vilnietis Viktoras Lukaševičius su žmona šiemet balandį kelias dienas romantiškai praleido Paryžiuje. Tačiau šios viešnagės pabaiga lietuviams apkarto. Į Prancūzijos sostinę jiedu nuskrido su „Ryanair“, su airių bendrove sutuoktiniai ketino parsirasti ir į Vilnių. Tačiau tądien, balandžio 8 dieną, streikavo Prancūzijos oro uostų darbuotojai.


  3. Kompensacijos Rusijai ir Baltarusijai – nesvarstomos

Energetika / 2015-10-06 10:56 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nuostolių Rusijai ir Baltarusijai kompensavimas dėl BRELL sutarties sąlygų keitimo, Lietuvai persiorientuojant iš posovietinės į europinę elektros perdavimo sistemą, nėra svarstomas, o kalbos apie galimus nuostolius tėra interpretacijos, teigia Premjeras Algirdas Butkevičius.


  4. Ne visi pacientai išdrįsta ginti savo teises (3)

Sveikas! / 2015-10-02 10:11 / Julija Dagytė

Jei pacientui gydymo įstaigoje buvo suteiktos netinkamos arba, ligonio vertinimu, nepelnytai apmokestintos paslaugos, žmogus turi teisę skųstis įstaigos vadovams, o neradus bendros kalbos – teritorinėms ligonių kasoms. Deja, daugybė žmonių vis dar nedrįsta ginti savo teisių, nors praktika rodo, kad būtent jų pusėje dažniausiai būna teisybė. Tačiau baimė konfliktuoti su gydymo įstaigos darbuotojais nepelnytai būna stipresnė net už norą susigrąžinti be reikalo paciento sumokėtas lėšas.


  5. „Volkswagen“ pajus lietuvių rūstybę (12)

Komentarai / 2015-10-01 06:58 / Arūnas Karaliūnas

Pagaliau išmušė aplinkos ministro K.Trečioko valanda. Iki šiol visuomenės apklausos liudijo, kad apie šio politiko veiklą žino tik maždaug du suaugę Lietuvos žmonės iš dešimties. Tačiau jau netrukus K.Trečioko pavardę puls minėti ir visa Europa. Ką ten Europa, visas pasaulis!


  6. Vladimiras Žirinovskis padavė į teismą Michailą Gorbačiovą (7)

Įvykiai / 2015-09-30 18:04 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusijos ultranacionalistų lyderis Vladimiras Žirinovskis padavė į teismą buvusį Sovietų Sąjungos lyderį Michailą Gorbačiovą dėl jo knygoje išsakytų komentarų, skelbia „Laisvosios Europos radijas“.


  7. Šiauliai Vyriausybę speičia į kampą: „Atiduokite mūsų pinigus!“ (10)

Energetika / 2015-09-30 12:17 / Artūras Jančys

Lietuvoje bręsta išskirtinis teismo procesas: atlygio už permokėtas dujas negaunantys Šiaulių šilumos vartotojai pareikalavo iškelti ieškinį valstybinei įmonei „Lietuvos dujų tiekimas“, į kurios sąskaitą atgulė „Gazprom“ pinigai, grąžinti Lietuvai už dujų permoką 2013-2014 metais. Ieškinį prieš valstybę rengiančios Lietuvos vartotojų asociacijos (LVA) prezidentas Paulius Mereckas spaudos konferencijos metu trečiadienį teigė, jog kompensacijos už permoką pinigai, apie 30 milijonų eurų, Vyriausybės sprendimu įšaldyti „Lietuvos dujų tiekimo“ (LDT) sąskaitoje.


  8. N.Venckienė glumina teisininkus: apskundė jai palankų sprendimą (109)

Aktualijos / 2015-09-29 16:08 / Asta Kuznecovaitė

Nuo teisėsasaugos pasislėpusi Neringa Venckienė nenusiteikusi laukti penkerius metus – esą jai neišmokėtą atlyginimą Kauno apygardos teisme ji pageidauja gauti kuo greičiau ir su jos reikalaujamomis palūkanomis.


  9. Atšaukti du „Air Baltic“ skrydžiai. O kas toliau? (5)

Rinkos pulsas / 2015-09-29 10:55 / Aida Murauskaitė

Vilniaus oro uoste antradienį atšaukti du latvių bendrovės „Air Baltic“ skrydžiai – į Stokholmą bei iš Helsinkio į Vilnių. Oro uosto atstovai tikina, kad tai tik vienos dienos bėdos. Tačiau „Air Baltic“ atskleidžia, kad netrukus bus rimtesnių pokyčių – vykdys ne visus numatytus skrydžius iš Vilniaus.


  10. M.Gandhi anūkas: „Paminklas suartins Lietuvos ir Indijos žmones“

Istorija / 2015-09-28 10:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šilutės rajone esančiame Rusnės miestelyje atidengiamas paminklas Indijos tautinio išsivadavimo lyderiui Mahatmai Gandhi ir iš Mažosios Lietuvos kilusiam jo draugui architektui Hermannui Kallenbachui suartins Lietuvą ir Indiją, sakė M.Gandhi proanūkis Tusharas Gandhi.


  11. Nori kompensacijos už papjautą gyvulį? Įrodyk, kad jį saugojai! (26)

Rinkos pulsas / 2015-09-27 16:28 / Raimonda Andriulionytė, www.alytusplius.lt

Vilkai Alytaus rajone vis agresyvėja, ūkininkai vis dažniau randa papjautus gyvulius. Tačiau nuostolį patyrusiam gyvulio savininkui gauti kompensaciją už padarytą žalą nuo šiol bus sudėtingiau. Jis turės įrodyti, kad tikrai ėmėsi priemonių savo gyvuliui apsaugoti.


  12. Sukčiai siautėja: iš lietuvių sąskaitų slapti pavedimai į Indiją (11)

Lietuvos diena / 2015-09-27 11:22 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vis dažniau lietuviai praranda pinigus internete. Pinigai iš lietuvių sąskaitų mįslingais būdais pervedami į įvairių šalių bankuose esančias sąskaitas, jais sumokama už pirkinius, kurių pinigų savininkai neužsisakė. 38 metų panevėžietis nustebo, kai sužinojo, jog iš jo sąskaitos pervesti beveik 695 eurai į Indiją. Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, o kompensacijos prašymas svarstomas. Bandoma išsiaiškinti aplinkybes, kuriomis buvo prarastas elektroninės kortelės duomenų slaptumas.


  13. Norite išmokti „film noir“ abėcėlę? Padės „Dviguba kompensacija“

Kinas / 2015-09-25 14:16 / lrytas.lt

Rugsėjo 25-ąją sostinės kino teatras „Pasaka“, pristatantis žiūrovams „Coffee & Film Noir“ filmų programą, suteiks progą dideliame ekrane išvysti „juodojo kino“ etalonu laikomą Billio Wilderio juostą „Dviguba kompensacija“ (1944).


  14. „Volkswagen“ skandalas atsirito ir į Europą (1)

Rinkos pulsas / 2015-09-25 12:44 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV Kalifornijos valstijos valdžia nubaus Vokietijos automobilių gamybos koncerną „Volkswagen“ (VW), kaltinamą naudojus programinę įrangą, kuri leidžia apeiti griežtas amerikiečių ekologines normas, ir pareikalaus iš jo piniginės kompensacijos, kurios dydis dar nenustatytas. Apie tai ketvirtadienį paskelbė valstijos Gamtos išteklių valdyba.


  15. Sudužo telefonas? Ne tragedija, jei išmanus ir savininkas

Mano pinigai / 2015-09-22 09:49 / lrytas.lt

Ne tik pilnai apdraustas namų turtas leidžia lengviau kvėpuoti, jei iš rankų iškritusio nešiojamojo kompiuterio ar brangoko telefono ekranas pažyra į šipulius. Pasistengus draudimas atlygina žalą. Tačiau jos, pasirodo, galima paprašyti ir tokiais atvejais, jei už šiuos daiktus buvo sumokėta kreditine kortele.


  16. Poligone prie Vilniaus – karas dėl žemės

Rinkos pulsas / 2015-09-22 05:00 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Sugriuvę, apleisti pastatai miestuose – beverčiai, bet žemė po jais būna ir aukso vertės. Dėl jos nuomos ar įsigijimo įsiplieskę ginčai teismuose verda metų metus. Vienas jų jau dešimtmetį kunkuliuoja Vilniuje, buvusiame Vismaliukų poligone. Dar pora savaičių, ir sunkiasvorė technika baigs drumsti ramybę prie Vilniaus, netoli Kairėnų, esančiuose Vismaliukuose gyvenantiems žmonėms.


  17. Dantų protezavimas: kokios sumos kompensuojamos? (2)

Sveikas! / 2015-09-21 14:15 / Julija Dagytė

Retas kuris džiaugiasi būtinybe protezuoti dantis. Ne tik dėl nemalonios procedūros, ilgų valandų odontologo kabinete, bet ir dėl nemažų išlaidų, kurios nevienam gali pasirodyti net ir neįkandamos. Tačiau Lietuvoje galiojanti dantų protezavimo paslaugų ir išlaidų kompensavimo tvarka palengvina žmonėms tenkančią finansinę naštą ir dalį dantų protezavimo išlaidų dengia Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.


  18. Aukoms – pagalbos mygtukai, skriaudikams – jokių nepatogumų

Aktualijos / 2015-09-21 10:44 / Indrė Vainalavičiūtė

Pagalbos mygtukai – būtent tokias priemones policijos pareigūnai netrukus pradės dalyti smurtą patiriančioms aukoms. Tiesa, su smurto aukomis dirbantys specialistai įspėja, kad tai savotiškas bandymas seną automobilį taisyti naujam skirtomis detalėmis, o tai, kas veiksminga kitose šalyse, nebūtinai pasiteisins Lietuvoje. Jų teigimu, sunkiai suvokiamas ir noras mygtukais apkabinėti aukas, smurtautojams tuo tarpu nesudarant jokių nepatogumų.


  19. Palanga kyla prieš mokestį už televizorius: eis net iki Seimo

Mano pinigai / 2015-09-21 08:58 / Alvydas Ziabkus („Lietuvos rytas“)

Teisme nepavykus išsiaiškinti mokesčio už muzikos kūrinių naudojimą teisėtumo, privačius būstus nuomojantys palangiškiai šį ginčą siekia perkelti į Seimą. Ar privataus būsto nuoma vasarą poilsiui gali būti prilyginama viešbučio veiklai?


  20. Iš dalies apribota trečios ortopedijos įmonės veikla

Sveikas! / 2015-09-17 11:46 / lrytas.lt

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad iš dalies apribota dar vienos ortopedijos įmonės veikla – tai bendrovė „Pirmas žingsnis“. Nuo šiol ši įmonė nebegali gaminti ir pacientams siūlyti specialios ortopedinės avalynės, kuri žymima kodu AD5-1. Šie gaminiai sudarė nemažą šios įmonės gaminamos avalynės dalį.


Populiariausi per 24 val.