Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1807, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Jau skaičiuojama, kaip į eurus virs išmokos bei kompensacijos

Mano pinigai / 2014-09-01 10:09 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvoje įvedus eurą nebus išmokamos mažesnės nei 1,45 euro piniginės socialinės išmokos ir nebus mokamos mažesnės nei 0,29 euro būsto šildymo, geriamojo vandens ir karšto vandens išlaidų kompensacijos. Tai numatoma Vyriausybės svarstymui teikiamose Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pataisose.


  2. Vakarienė su G. Ruplėnu verslininkui įstrigo visam gyvenimui (99)

Likimai / 2014-08-23 18:22 / Laima Lavaste

Poryt jam būtų sukakę 50 metų. Draugai rinksis į jo sodybą, tik jo ten nebus. Šią vasarą Jordanijoje miręs humoro laidų kūrėjas Gintaras Ruplėnas bus pagerbtas tenisu. „Jei čia numirčiau, jums nebūtų jokio vargo“, – toks buvo paskutinis G. Ruplėno pajuokavimas Jordanijoje draugams, likus penkioms valandoms iki jo mirties. Apie tai, kas įvyko tolimoje šalyje, – atviras „Lietuvos ryto“ žurnalistės pokalbis su anapilin išėjusio kūrėjo draugu Dariumi Gudeliu.


  3. Prekeivio žodžiu tikėjęs vyras mašiną gavo barškančią ir išvogtą (159)

Rinka / 2014-08-22 19:42 / Ilona Staškutė

Iš turguose automobilius pardavinėjančių treninguotų verslininkų galima tikėtis visko, bet žinoma įmonė turėtų neapvilti ir iš tikrųjų pagelbėti perkant naudotą mašiną. Tuo tikėjo garsus mokslininkas, biomedicinos mokslų daktaras. Į portalą lrytas.lt kreipęsis vyras papasakojo savo automobilio pirkimo istoriją, kuri neįtikėtinu absurdiškumu lenkia ir daugumą turgaus prekeivių melagysčių.


  4. „Bank of America“ sumokės didžiausią baudą JAV istorijoje (4)

Rinkos pulsas / 2014-08-22 11:31 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vienas didžiausių JAV bankų „Bank of America“ susitarė su JAV pareigūnais dėl rekordinės 16,7 mlrd. JAV dolerių kompensacijos už anksčiau vykdytą klaidinančios investuotojus informacijos apie savo parduodamų skolų kokybę teikimą.


  5. Užuosdamas mėšlo kvapą lėlininkas pajunta kaimietišką palaimą (16)

Likimai / 2014-08-20 11:18 / Vita Savickienė, www.panskliautas.lt

Visą gyvenimą mieste pragyvenęs Panevėžio lėlių vežimo teatro direktorius Antanas Markuckis tik persikraustęs į kaimą pradėjo skaičiuoti pinigus ir laiką. Ant naujakurio namo plevėsuoja kolegų padovanota vėliava su šūkiu: „Laimingos vištos, laimingas ūkis."


  6. „Roko naktys“: išsiilgtas rokerių susibūrimas

Renginiai / 2014-08-16 09:27 / lrytas.lt

Šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje atgimsta festivalis „Roko naktys“, kuris buvo pradėtas organizuoti prieš daugiau nei 10 metų. Kelis pastaruosius metus užleidęs vietą lengvesnio žanro muzikai, šiemet festivalis vėl drumsčia ramybę. Magiškoje saloje susibūrę „Roko naktų“ gerbėjai iš širdies „pjausto“ gitaras ir purto galvas.


  7. Kolumbietis už prastą teisėjų darbą prašo milijardo eurų

Futbolas / 2014-08-15 20:44 / lrytas.lt

Advokatas iš Kolumbijos Aurelio Jimenezas pareiškė, kad paduoda FIFA į teismą. Jis reikalauja milijardo eurų moralinės kompensacijos, kurią per 2014 metų pasaulio futbolo čempionatą sukėlė prastas teisėjavimas. 74-erių advokatas tvirtina, kad būtent čempionato ketvirtfinalis tarp Brazilijos ir Kolumbijos komandų kėlė stresą, rašo BBC.


  8. R.Sikorskis vėl šaukia ant Lietuvos

Komentarai / 2014-08-13 15:52 / Anatolijus Lapinskas

Lenkijos užsienio reikalų ministerija Senate pristatė modernų kompiuterinį (issuu platforma) leidinį “Lenkų buvimo užsienyje atlasas” („Atlas polskiej obecności za granicą”). Čia pristatomos 33 pasaulio šalys, kuriose lenkų buvimas yra ilgalaikis ir pakankamai reikšmingas, įvardijamos jų tautinio atminimo vietos, lenkų edukacinės institucijos, cikliniai lenkų bendruomenių renginiai.


  9. Svajonė bliūkšta: bioninei rankai valstybė neskiria žadėtų lėšų

Aktualijos / 2014-08-13 07:10 / Gintarė Butkienė, Kristina Garalevičiūtė („Lietuvos ryto" televizija)

Iki lietuvio Martyno Girulio bioninės rankos operacijos likus mėnesiui aiškėja, kad valstybė jaunam vyrui gali atsukti nugarą. Anksčiau žadėta, kad valstybė padengs du trečdalius brangios operacijos. Tačiau dabar aiškėja, kad Valstybinė ligonių kasa vietoj žadėtų 200 tūkstančių litų gali skirti vos penktadalį - 38 tūkst. litų. Dėl sūnaus sveikatos visą ūkį pardavę tėvai atskleidžia, kad žmonių suaukotų pinigų ilgai lauktai operacijai nepakaks.


  10. Ar šį kartą pasiruošėme krizei?

Komentarai / 2014-08-12 17:32 / Rūta Vainienė

Paprastai krizės būna netikėtos. Netikėtai Lietuvoje sugriuvo bankai, ištiko Rusijos ir pastaroji pasaulinė finansų krizės. Tokia jau krizių prigimtis. Visi žino, kad krizė bus, tik niekas tiksliai nežino kada, kas šį kartą taps pagrindine krizės priežastimi ir kokį dugną ji pasieks. Visos ylos iš maišų išlenda kai krizė jau būna įsibėgėjusi, ir žymiai sunkiau sausam išbristi iš balos. Reakcija į krizę visada panaši.


  11. Lenkų pienbovežiai vis dažniau sukinėjasi Lietuvoje

Rinkos pulsas / 2014-08-11 15:30 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvos žemdirbių organizacijų lyderiai į neeilinį ES šalių ūkio ministrų pasitarimą mūsų Žemės ūkio ministeriją ragina vykti paruošus namų darbus. Jame bus sprendžiama, kaip ir kokia apimtimi kompensuoti nuostolius žemės ūkio gamintojams ir perdirbėjams.


  12. E. Gustas pranešė prezidentei, kiek nuostolių patirs Lietuva

Aktualijos / 2014-08-08 16:30 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) augimas dėl Rusijos sankcijų gali sulėtėti 0,2 proc., teigia ūkio ministras. Tai Evaldas Gustas pareiškė penktadienį po susitikimo su prezidente Dalies Grybauskaite.


  13. Vynų klastotojas R. Kurniavanas nuteistas 10 metų kalėti

Įvykiai / 2014-08-08 12:52 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vynų klastotojas Rudy Kurniawanas nuteistas dešimt metų kalėti ir 20 mln. dolerių bauda už padirbto vyno pardavinėjimą, informuoja BBC. 37-erių metų vynų klastotojui taip pat nurodyta sumokėti 28,4 mln. dolerių kompensacijos žalą patyrusiems asmenims, tarp jų ir milijardieriui Williamui Kochui.


  14. Žiauriam vaikų skriaudikui neįtiko areštinė

Kriminalai / 2014-08-07 07:01 / Aušra Pilaitienė

Pavojingu recidyvistu pripažintas ir dėl mažametės apiplėšimo bei žaginimo teismo laukiantis 23 metų šilutiškis pareiškė, kad sąlygos Klaipėdos areštinėje prastos, ir mėgino prisiteisti 20 tūkst. litų. Klaipėdos apygardos teisme niekaip nepavyksta pradėti nagrinėti baudžiamosios bylos, kurioje Šilutės rajono gyventojas Ramūnas Krivičius yra kaltinamas mažametės išžaginimu ir apiplėšimu.


  15. Kiek kainuos sutramdyti afrikinį kiaulių marą?

Rinkos pulsas / 2014-08-06 16:01 / Audrė Srėbailienė

Valstybinės institucijos sukūrė priemonių planą, kaip toliau gintis nuo kiaulėms mirtino viruso. Gali būti, kad smulkūs ūkiai metams kitiems apskritai turės pamiršti kiaules. O maro apsaugos zonoje – tai tikrai. Lietuvių aptartas kovos su afrikiniu kiaulių maru planas dar bus suderintas su Baltijos šalių žemės ūkio ministrais ir Lenkija, o tuomet Europos Komisijos bus prašoma šimtų milijonų eurų paramos.


  16. Maro židinyje kiaulių neliko, bet pinigų kompensacijoms striuka

Rinkos pulsas / 2014-08-05 16:58 / Audrė Srėbalienė

Žmonės, gyvenantys Ignalinos rajono Rupinskų kaimo apylinkėse skundžiasi, kad dūsta nuo "Idavang" kiaulidžių skleidžiamos smarvės. Jos baigiamos dezinfekuoti, bet gyventojai vis tiek niurna, kad, esą, jiems nosį riečia dvėselienos dvokas. Tačiau žmonėms smirdės nebeilgai: Žemės ūkio ministerija bei Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sukūrė priemonių planą, kaip toliau gintis nuo kiaulėms mirtino viruso. Gali būti, kad smulkūs ūkiai metams kitiems apskritai turės pamiršti kiaules. Bent jau maro apsaugos zonoje - tai tikrai.


  17. Kremliaus kerštas: už nutrauktą sutartį Vokietijai ruošia bylą

Įvykiai / 2014-08-05 13:52 / lrytas.lt

Ukrainos krizės akivaizdoje Maskva grasina Vokietijai iškelti bylą dėl stambios karinės sutarties nutraukimo, praneša Vokietijos naujienų portalas „The Local“. Kovo mėnesį 123 milijonų eurų vertės sutartis su Vokietijos gynybos pramonės milžine „Rheinmetall“ buvo įšaldyta, o pirmadienį galiausiai nutraukta.


  18. Pacientė neatleidžia medikei, pašalinusiai kontraceptinę spiralę

Sveikata / 2014-08-04 16:29 / Lina Lileikienė

Švėkšniškė Zita V. kaltina gydytoją ginekologę, kad ši, negavusi sutikimo, pašalino hormoninę spiralę ir dar privertė susimokėti už šią paslaugą. Zita V. tikina patyrusi ne tik finansinių nuostolių, bet ir pažeminimą. „Su manimi pasielgė kaip su žmogumi, kuris gyvena prie konteinerio“, - skundėsi švėkšniškė, dabar iš įstaigos reikalaujanti keliolikos tūkstančių litų kompensacijos.


  19. „Ryanair“ skrydžio į Airiją Vilniuje žmonės laukė beveik parą

Rinkos pulsas / 2014-08-04 10:03 / BNS, Arnoldas Lukošius

Savo punktualumu besididžiuojančios kompanijos „Ryanair“ skrydis iš Vilniaus į Dubliną vėlavo. Jis buvo atidėtas net 19 valandų. Todėl keleiviai vietoj šeštadienio vakaro Airijos sostinėje turėjo visą naktį ir didžiąją sekmadienio dalį džiaugtis Vilniaus oro uosto svetingumu.


  20. Prie Rusijos ambasados Vilniuje – „obuolių protesto akcija“

Aktualijos / 2014-08-01 16:36 / BNS ir lrytas.lt inf.

Solidarizuodamiesi su lenkais lietuviai penktadienį surengė „obuolių protesto akciją“ prie Rusijos ambasados Vilniuje, taip reaguodami į Maskvos įvestus apribojimus lenkiškiems vaisiams. Nešini lenkiškų obuolių maišeliais, prie Rusijos atstovybės atėjo keliolika žmonių, apie akciją iš anksto pranešusių socialiniuose tinkluose.


Populiariausi per 24 val.