Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2373, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Prostitutės tenkindavo ir savo sąvadautojų aistrą (4)

Aktualijos / 2016-09-26 17:51 / Milda Kuizinaitė („Lietuvos rytas“)

Norvegijos sostinės Oslo gatvėse klientus aptarnavusios lietuvės prostitutės šioje šalyje sulaukė ne tik žalos atlyginimo iš sąvadautojų, bet ir atgavo uždirbtus pinigus. Tačiau to neužteko – jos pateikė ieškinį ir Lietuvoje likusiam sąvadautojui.


  2. Kvailiausia Vilniaus investicija – 100 eurų priemoka darželiams (19)

Aktualijos / 2016-09-24 07:00 / Arūnas Dumalakas

Svaidėsi valdžia žaibais, aptikusi, kad darželis „Pepės akademija“ nugvelbė 400 eurų. Pasiskelbė savivaldybė, kad gindama viešąjį interesą kreipėsi net į Generalinę prokuratūrą dėl tokio įžūlaus piktnaudžiavimo.


  3. Kodėl kaimo turizmo sodybose nepoilsiauja neįgalieji? (4)

Universali aplinka / 2016-09-21 15:07 / Eglė Kulvietienė

Kai Lietuvos žmonių su negalia sąjunga ir Lietuvos neįgaliųjų draugija Lietuvoje organizavo akcijas „Mes esame“, norėdamos atkreipti visuomenės ir valdžios dėmesį, kad ne negalia, o aplinka tam tikrose situacijoje daro žmones neįgalius, Molėtų socialinės paramos centro Inturkės skyriuje vyko diskusija apie kaimo turizmo sodybų pritaikymą judėjimo negalią turintiems žmonėms. Diskusijoje dalyvavo ir svečiai iš Utenos rajono neįgaliųjų draugijos bei Utenos rajono savivaldybės.


  4. Rusijoje bręsta reformos: saugumo tarnybos vėl primins KGB (13)

Rytai-Vakarai / 2016-09-19 21:47 / lrytas.lt

Rusijoje jau pradedama ruoštis 2018 metų prezidento rinkimams, o prieš juos šalyje bręsta rimtos reformos. Laikraščio „Kommersant“ atliktas tyrimas pateikia gąsdinančią išvadą: slaptosios saugumo tarnybos vėl primins Sovietų Sąjungos laikų KGB.


  5. Metai su 100 eurų kompensacija: ar sistema veikia? (14)

Aktualijos / 2016-09-19 21:03 / Modesta Gaučaitė

Jau metai, kaip į privačius Vilniaus darželius vaikus vedantys tėvai gali lengviau atsipūsti – jiems kas mėnesį skiriama 100 eurų kompensacija. Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus teigimu, daug kalbų ir aistrų sukėlusi kompensacijos sistema pasiteisina.


  6. Suluošinta auka po išpuolio sieros rūgštimi dairosi darbo – kitaip neišgyventų (6)

Kriminalai / 2016-09-19 13:06 / Vygandas Trainys

Sieros rūgštimi apipilta alytiškė Kazimiera Banevičienė iki šiol nesulaukė nė cento iš savo buvusio vyro 49 metų Gintauto Banevičiaus, kuris įvykdė prieš ją nesuvokiamo žiaurumo išpuolį. Moteris tęsia nesibaigiančių vizitų maratoną pas Vokietijos medikus. Šiek tiek atsigavusi, ji ketina ieškotis darbo, kad galėtų išgyventi užsienyje.


  7. Kunigo tvirkinto verslininko sielos žaizdas gydė kitas dvasininkas (78)

Istorijos / 2016-09-18 18:06 / Laima Lavaste („Lietuvos rytas“)

„Nefotografuokite. Diktofono nejunkite. Mano adresą pamirškite“, – toks įspėjimas atkeliavo kartu su kavos puodeliu prie juodo stiklo stalo. 42 metų vyras yra žinomas verslininkas, turintis šeimą, daug pažįstamų. Jis remia vaikų globos, parapijų senelių namus ir yra labai tikintis, tačiau jau 30 metų niekada neperžengė bažnyčios slenksčio. Nuo tos dienos, kai viename Lietuvos miestelių kvepiantis kunigas įsmuko po plona siauros lovos antklode. Argi Lietuvoje įmanoma, kad dvasininkų lytinę prievartą patyrę vaikai ir paaugliai sulauktų atsiprašymo bei kompensacijos, o jų skriaudėjai būtų nubausti? Kodėl dvasininkų aukos prabyla tik po daugelio metų, o bažnytiniai teismai bylas nutraukia?


  8. Ūkininkai vengia rizikos – dažniau draudžia augalus ir pasėlius

Rinkos pulsas / 2016-09-17 08:00 / lrytas.lt

Nepastovus kritulių kiekis, sniego, saugančio žiemkenčius nuo šalčio, trūkumas žiemą ar netikėtas speigas, pernelyg kaitrios vasaros, nualinančios ištisus augalų laukus, dažnai skirtinga paros temperatūra, nuo kurios gali iššalti pasėliai – visa tai priverčia ūkininkus griebtis už galvos bandant skaičiuoti būsimą derlių. Grūdinių augalų derlius šiais metais bus mažesnis nei praėjusiais metais, o didžiausi nuostoliai prognozuojami rugių, miežių ir kvietrugių laukuose. Pagrindinė sumažėjusio derliaus priežastis – itin lietinga vasara.


  9. Kunigo vaikystėje tvirkintas verslininkas atvėrė sielos žaizdas (51)

Istorijos / 2016-09-16 21:37 / „Lietuvos rytas“

„Nefotografuokite. Diktofono nejunkite. Mano adresą pamirškite“, – toks įspėjimas atkeliavo kartu su kavos puodeliu prie juodo stiklo stalo. 42 metų vyras yra žinomas verslininkas, turintis šeimą, daug pažįstamų. Jis remia vaikų globos, parapijų senelių namus ir yra labai tikintis, tačiau jau 30 metų niekada neperžengė bažnyčios slenksčio. Nuo tos dienos, kai viename Lietuvos miestelių kvepiantis kunigas įsmuko po plona siauros lovos antklode.


  10. Vilniaus ginčas su Vyriausybe išėjo visiems į naudą (3)

Aktualijos / 2016-09-14 07:07 / „Laiko ženklai“

Praėjusią savaitę teismo priimtą sprendimą patvirtinti Vyriausybės ir Vilniaus savivaldybės taikos sutartį savo sėkme vadina ir dabartinis sostinės meras R.Šimašius, ir jo pirmtakas A.Zuokas, nors paprastai jų nuomonės smarkiai skiriasi.


  11. Rimas Kurtinaitis Italijoje priverstas viską pradėti nuo nulio (23)

Krepšinis / 2016-09-12 10:56 / Remigijus Kazilionis („Lietuvos rytas“)

Rimas Kurtinaitis pradėjo dirbti Italijos klube, tačiau kartais pasijunta tarsi būtų Azerbaidžane: kaip ir prieš 14 metų Baku, dabar Kantu ekipoje treneriui tenka viską pradėti beveik nuo nulio.


  12. Rimas Kurtinaitis: „Mano tikslas nebuvo nurengti „Chimki“ klubo“

Krepšinis / 2016-09-10 13:10 / Remigijus Kazilionis („Lietuvos rytas“)

Rimas Kurtinaitis pradėjo dirbti Kantu klube, tačiau komandos pasirengimas naujam sezonui vėluoja mėnesį dėl to, kad italai kantriai visą vasarą laukė, kol lietuvis treneris baigs savo reikalus su Rusijos klubu „Chimki“.


  13. Darželinukų tėvams – geros žinios iš Vilniaus savivaldybės

Aktualijos / 2016-09-10 09:18 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus miesto savivaldybė siūlo įteisinti 100 eurų kompensacijas darželinukams, kurie į darželius nepatenka mažiausiai metus.


  14. Apkaltino privatų darželį siurbus pinigus, bet šį tą ir nutylėjo (2)

Reporteris / 2016-09-09 06:49 / Eglė Buitkienė

Ar gali būti, kad privatus darželis Vilniuje neteisėtai savinosi 100 eurų kompensaciją, kurią miesto savivaldybė skyrė valstybinio darželio negavusiam vaikui?


  15. Teismas patvirtino: vilniečiams bus atlyginta 56 mln. eurų žala

Rinkos pulsas / 2016-09-07 12:12 / lrytas.lt

Sostinės savivaldybei ir Vyriausybei pavyko taikiai išspręsti daugiau nei keturis metus trukusį ginčą dėl gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – šiandien Vilniaus apygardos administracinis teismas paskelbė nutartį ir patvirtino taikos sutartį tarp Savivaldybės ir Vyriausybės: vilniečiams bus atlygintas penktadalis miesto negautos gyventojų pajamų mokesčio dalies už 2009 – 2012 metus.


  16. Lenkijoje – panika dėl maro, Lietuvoje – taip pat bėdos

Rinkos pulsas / 2016-09-07 09:17 / Eldoradas Butrimas Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“

Šimtai milijonų eurų nuostolių ir gausybės fermų bankrotas. Tokia grėsmė iškilo kiaulių augintojams Lenkijoje, kurios valdžia į plintantį afrikinį marą gana ilgai žvelgė pro pirštus.


  17. Jurą Poželą kausto ligos ir sukurtos sistemos gniaužtai

Ligos ir gydymas / 2016-09-05 08:39 / lrytas.lt

Sveikatos apsaugos ministras Juras Požela jau trys savaitės kaip reanimacijoje. Teigiama, kad medikai kovoja dėl ministro gyvybės. Net pusė tokių atvejų, koks ištiko kaip ministrą, baigiasi mirtimi. Tačiau, netgi jeigu įvyks stebuklas ir medikams pavyks laimėti kovą prieš mirtį, ministras gali patekti į Sveikatos apsaugos ministerijos sukurtos sistemos gniaužtus. Pasirodo, valstybė nekompensuoja vaistų, kurie ministrui gali būti reikalingi iki gyvenimo pabaigos. Tema šeštadienio vakarą aptarta Daivos Žeimytės laidoje „24/7“.


  18. Po nėštumo darbą praradusi moteris: „Kovojau ir pralaimėjau“

Aktualijos / 2016-09-03 20:01 / Modesta Gaučaitė

„Kieno pusėje įstatymas?“ – retoriškai klausia vilnietė Anželika (pavardė redakcijai žinoma). Moteris sako, kad po vaiko priežiūros atostogų ji prarado darbą, o bandydama kovoti dėl savo tiesos ji dar ir susirgo depresija.


  19. Lietuviai Anglijoje – jau nepageidaujami

Aktualijos / 2016-08-31 19:41 / Arūnas Dumalakas

Iš Vilniaus į Londoną ketinęs skristi Laurynas Bunka nebuvo įleistas į Norvegijos oro linijų lėktuvą. Be jokio paaiškinimo. Daug skraidantis ir anksčiau jokių oro uostų taisyklių nepažeidęs 38 metų vyras taip ir nesužinojo, kodėl buvo įtrauktas į Gatviko oro uosto juodąjį sąrašą. Keista tai, kad į vėliau skrendantį kitų oro linijų lėktuvą lietuvis pateko be jokių problemų. Tiesa, jis nusileido Lutono oro uoste.


  20. Vilniečiams kompensuos negautą gyventojų pajamų mokesčio dalį

Rinkos pulsas / 2016-08-31 17:25 / lrytas.lt

Šiandien Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė taikos sutarties, kuriai jau anksčiau yra pritarusi Vilniaus miesto savivaldybės taryba, sudarymui administracinėje byloje pagal Tarybos pareiškimą atsakovams – Lietuvos valstybei ir LR Vyriausybei – dėl nuostolių dėl negauto gyventojų pajamų mokesčio atlyginimo.


Populiariausi per 24 val.