Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1904, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Šešėlį mirusiam A.Ūsui metusi medikė stos prieš teismą (310)

Kriminalai / 2014-12-13 09:28 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Apie nesamas dėmes ant mįslingai mirusio kauniečio verslininko Andriaus Ūso lyties organo pasakojusios onkologės Laimos Plėšnienės laukia teisiamųjų suolas ir nukentėjusiųjų civiliniai ieškiniai. Vilniaus apylinkės prokuratūra baigė tirti prieš pustrečių metų savo fantazijomis išgarsėjusios L.Plėšnienės baudžiamąją bylą.


  2. Ką daryti, jei dingo lagaminas ar atkeliavo apgadintas (9)

Naudingi patarimai / 2014-12-11 15:53 / lrytas.lt

Parskrendate, ateinate prie bagažo išdavimo juostos oro uoste, o jūsų bagažas taip ir nepasirodo. Arba dar blogiau - daiktai pradingsta vos nuvykus. Bagažas gali vėluoti ar net visai dingti. Kaip nuo to apsisaugoti ir ką daryti, jeigu vis dėlto bagažas dingo, vėluoja ar atgaunamas apgadintas?


  3. Lietuviai atostogauti į Tailandą skraidins kinus ir korėjiečius (1)

Rinkos pulsas / 2014-12-10 16:19 / Aida Murauskaitė

Palengva stiprinti pozicijas Europoje, tvirtai įsikurti Azijoje ir didinti orlaivių parką. Šitaip savo ateitį apibūdina Lietuvos užsakomųjų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“. Vasarą kol kas jai patrauklesnė Europa, o žiemą sparnus įmonė kelia į Aziją. To įrodymas – įkurta įmonė Tailande.


  4. Žlugusios „Go Planet Travel“ klientams grįš katino ašaros (3)

Mano pinigai / 2014-12-10 12:25 / lrytas.lt

Keliones iš žlugusios kelionių organizatorės „Go Planet Travel“ pirkusiems, tačiau taip niekur ir neiškeliavusiems ar dalies pirktų paslaugų negavusiems turistams sugrįš dalis pinigų. Asmenims, kurie bendrai įsigijo 839 sutartis, bus padalinti kiek daugiau nei 576 tūkst. litų. Kiekvienas turistas atgaus beveik trečdalį patirtų išlaidų.


  5. V. P. Andriukaitis siūlo Rusijai palikti langą (32)

Aktualijos / 2014-12-09 10:20 / BNS ir lrytas.lt inf.

Už sveikatą ir maisto saugą atsakingas Europos Komisijos (EK) narys Vytenis Povilas Andriukaitis pripažįsta, kad Rusijos taikomi importo ribojimai iš Europos Sąjungos (ES) yra politiniai sprendimai, tačiau kylant geopolitinei įtampai jis ragina palikti „langą diskusijoms“, o ne svarstyti apie naujas sankcijų galimybes.


  6. Moteris aprauda dieną, kai Vilnių iškeitė į Visaginą (108)

Aktualijos / 2014-12-09 07:33 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Tokių kaip Jevdokinija Valentjeva Visagine – ne vienas. Kadaise susigundę geresniu gyvenimu besikuriančiame mieste, buvę vilniečiai dabar nebeturi galimybių grįžti į sostinę. Mirštantis miestas. Taip gyvenimą Visagine apibūdino 78 metų buvusi vilnietė. J.Valentjeva ilgą laiką gyveno sostinėje, dirbo gamykloje, tačiau sugalvojo persikraustyti į energetikų miestą.


  7. Mirti prancūziškais traukiniais vežtiems žydams – kompensacijos (5)

Pasaulis / 2014-12-06 17:50 / „Lietuvos ryto“ televizija

Prancūzijos vyriausybė priėmė istorinį sprendimą – Antrojo pasaulinio karo metais mirti prancūziškais traukiniais vežtiems žydams bus mokamos kompensacijos. Iš Prancūzijos traukiniais buvo deportuota daugiau kaip 70 tūkst. žydų, nacių mirties stovyklas išgyveno tik 3 tūkst.


  8. Valdžia pamiršo artimųjų slaugomus neįgaliuosius? (50)

Mano pinigai / 2014-12-06 08:15 / Audrė Srėbalienė

Senjorai neslepia kartėlio. Senatvės pensijas valdžia jiems atiduos, jei tik giltinė neužsuks į namus anksčiau, nei valstybės skolos dalelę nešantis paštininkas. Tačiau apie tai, kad bus grąžintos ir sumažintos išmokos už ligonių priežiūrą bei slaugą, net nekalbama.


  9. Dovanotas kraujas gali išgelbėti gyvybę (8)

Sveikata / 2014-12-04 10:15 / Danutė Jonušienė

2020-aisiais Lietuvoje – tik neatlygintina kraujo donorystė. Tai yra kelias, kuriuo turėtų pasukti šalis. Tačiau neatlygintinos donorystės rodikliai rodo, kad gyventojai nėra labai kilnūs – šiuo metu tik kas trečias tai daro be pinigų. Tiesa, padėtis šiais metais sparčiai keičiasi į gerąją pusę.


  10. Klaipėdietė: „Tegul seimūnai pagyvena iš mūsų algų“

Lietuvos diena / 2014-12-01 18:32 / „Lietuvos ryto“ televizija

Parlamentarai vis dar nesutaria, ar užsienyje gyvenančių artimųjų piniginė parama gali būti laikoma pajamomis, dėl ko gresia netekti socialinių pašalpų ir kompensacijų už šildymą. Norima, kad savivaldybės akyliau kontroliuotų socialinių pašalpų gavėjus ir stebėtų tuos, kurie važinėja prabangiais automobiliais ir statosi namus,tačiau gyvena iš valstybės paramų. Savivaldybės nieko prieš tokį įstatymą – esą tuomet nesumokėtos kompensacijos už šildymą, liktų savivaldų, o ne valstybės biudžete.


  11. Europos Komisija grąžins tai, ką paėmė iš žemdirbių

Rinkos pulsas / 2014-12-01 14:34 / lrytas.lt

Europos Komisija priėmė sprendimą grąžinti žemdirbiams beveik 21 mln. litų. Kompensacijos žemdirbiams bus išmokėtos iki kitų metų spalio mėnesio. Sudarant žemės ūkio krizių rezervą 2014 metams, buvo pritaikytas finansinės disciplinos mechanizmas, dėl kurio tiesioginės išmokos už 2013 m. paraiškas 18 proc. Lietuvos ūkininkų buvo sumažintos 20,8 mln. litų.


  12. Viena iš A.Ramanausko Vanago nužudymo bylų artėja prie pabaigos

Aktualijos / 2014-11-27 13:55 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas baigė įrodymų tyrimą byloje, kurioje buvęs KGB pareigūnas Stanislovas Drėlingas kaltinamas Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko Vanago suėmimo, kankinimų ir nužudymo byloje. Kitame posėdyje numatytos baigiamosios kalbos.


  13. Vyriausybės ir „Gazprom“ ginče - Lietuvos atsakas

Energetika / 2014-11-26 14:58 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos Vyriausybė Stokholmo arbitražui, kuris nagrinėja Lietuvos ir „Gazprom“ ginčą dėl beveik 5 mlrd. litų kompensacijos, trečiadienį pateiks paskutinius Vyriausybės dokumentus.


  14. Gavai piniginę perlaidą iš užsienio? Gali netekti pašalpos

Lietuvos diena / 2014-11-26 14:53 / „Lietuvos ryto“ televizija

Užsienyje dirbančių tautiečių į Lietuvą siunčiamos perlaidos gali apkarsti. Savivaldybės kartu su Mokesčių inspekcija žada imti į nagą pinigų iš užsienio sulaukiančius gyventojus. Jau ateinančių metų pradžioje visos perlaidos bus suskaičiuotos, o pinigus gaunantiems žmonėms iškils grėsmė netekti įvairių pašalpų ir kompensacijų, pavyzdžiui, kompensacijos už šildymą. Skaičiuojama, kad iš užsienio į Lietuvą siunčiamos sumos yra milžiniškos: ne mažiau kaip 6 mlrd. litų per metus.


  15. Lietuvio gyvybė verta tiek, kiek ir sudaužytas automobilis

Mano pinigai / 2014-11-25 10:57 / Indrė Vainalavičiūtė

Jei vis dar naiviai tikite, kad jūsų gyvybė yra neįkainojama – labai klystate, mat iš tiesų nesate toks nenusakomai brangus, kaip tikėjotės. Bet ir jaudintis nėra ko, mat tikroji jūsų gyvybės kaina paaiškėtų tik po mirties. Kol dėl medikų klaidos patyrę žalos ar net praradę artimuosius žmonės mina teismų slenksčius, draudimo ekspertai sako, kad Lietuvoje veikianti žalos pacientams atlyginimo sistema, palyginti su kaimynių šalių praktika, primena klupčiojantį dinozaurą.


  16. Dujų vartotojams gera žinia: bent jau žiemą jos nebrangs

Energetika / 2014-11-24 17:18 / lrytas.lt

Įmonė „Lietuvos dujų tiekimas“ siūlo, kad 2015 m. pirmąjį pusmetį dujų tarifai, pagal kuriuos už dujas moka šalies gyventojai, nesikeistų. Tuomet dauguma Lietuvos gyventojų kitąmet būstui šildyti ir maistui gaminti išleis ne daugiau pinigų nei 2014 m. Nors dujų transportavimo sąnaudos ir didėja, vis dėlto naftos produktai pasaulyje pamažu pinga. Be to, metų pradžioje bus panaudota ir kompensacija.


  17. Supirkėjai už pieną moka mažiausiai Europoje

Rinkos pulsas / 2014-11-22 13:06 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Europos Komisija kažkiek pagelbės Lietuvos pienininkams. Tačiau ūkininkai baksnoja į supirkėjus, kurie už pieną jiems moka mažiausiai Europoje. Laukdami, kol Europos Komisija ištesės pažadą ir perves kone 50 mln. litų, ūkininkai skaičiuoja Rusijos embargo padarytą žalą.


  18. Lietuvio mirtį JAV kariuomenės bazėje gaubia keistos mįslės

Nelaimės / 2014-11-16 21:35 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Karinės žvalgybos kapitono, iš JAV grįžusio karste, šeimai Krašto apsaugos ministerija atsuko nugarą. Jos klerkai nutarė, kad karininko mirtis nesusijusi su tarnyba. O gal jie išsisukinėja, nes nenori mokėti kompensacijos ir dangsto Karo medicinos tarnybą?


  19. Pensininkas prabangaus namo neparduoda dėl kaimynų remonto

Nekilnojamasis turtas / 2014-11-14 15:39 / lrytas.lt

Dramos virte verda Aukštutiniame Istsaide, Niujorke. Į pensiją išėjęs leidybos magnatas Dick Snyder'is padavė į teismą savo kaimynus Meredith ir Bryan Veronas, kaltindamas, jog per juos negalėjo parduoti savo namo, magnatas tikisi gauti 60 mln. (162 mln. litų) dolerius kompensacijos, rašo „New York Post“.


  20. Už „Snoro“ žlugimą – ieškinys ir valstybei

Aktualijos / 2014-11-14 09:23 / Marius Jokūbaitis („Lietuvos rytas“)

„Snoro“ kreditoriai reikalauja milijardinės kompensacijos ne tik iš buvusių žlugusio banko savininkų, bet ir iš Lietuvos valstybės. Patyrę nuostolių įsitikinę, kad atsakomybė turi būti solidari. Sekmadienį sueis lygiai treji metai, kai valstybė staiga nacionalizavo komercinį banką „Snoras“. Nors praėjo nemažai laiko, kreditoriai kyla į naujus mūšius dėl prarastų pinigų. Daugiau kaip 400 kreditorių šiandien Vilniaus apygardos teisme turėtų pateikti ieškinį valstybei, Lietuvos bankui, audito bendrovei „Ernst & Young Baltic“, taip pat buvusiems didžiausiems „Snoro“ akcininkams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui.


Populiariausi per 24 val.