Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 234, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ar gali vaikai nesityčioti?

Aktualijos / 2016-04-19 11:51 / Gintaras Sarafinas

Ar gali mūsų vaikai nesityčioti vieni iš kitų, jei suaugusiųjų patyčios liejasi laisvai ir gausiai, jei vieno elitinio Lietuvos universiteto dėstytojai auditorijoje užrakina studentus, beje, patekusius į prestižinę programą su maksimaliais balais?


  2. Gonzagos treneris: Domantas Sabonis pasirengęs NBA

Krepšinis / 2016-04-17 13:05 / Rytis Sabas, musukrepsinis.lt

Pasibaigus Kovo beprotybei – NCAA čempionato finaliniam etapui – balandžio pradžioje į Lietuvą atvyko vienas žinomiausių JAV krepšininkų tarptautinių talentų ieškotojų. Gonzagos universiteto vyr. trenerio Marko Few asistentas 41-erių Tommy Lloydas atskrido Lietuvos krepšinio federacijos kvietimu, siekiant pradėti bendradarbiavimą.


  3. Dvi dukras palaidojusi režisierė sūnų išplėšė iš mirties nagų

TV antena / 2016-03-26 18:49 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

Ji palaidojo du savo vaikus, o trečią tik per stebuklą išplėšė iš mirties nagų. Tačiau žinomos televizijos laidų ir serialų režisierės Kristinos Kunčinaitės (47 m.) negandos nepalaužė, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Net ir labai norėdama K.Kunčinaitė neliktų nepastebėta. Kai susitikome pasikalbėti, jos mėlynų plaukų šukuosena ir ryški apranga švietė pilkame lėtai bundančio pavasario fone. Pažįstantys Kristiną žino, kad jos plaukai – tarsi atsinaujinanti tapytojo drobė: būna raudoni, oranžiniai, violetiniai ar mėlyni.


  4. Oro balioną pilotuojantis G. Leškevičius nesigėdi savo ašarų

Stiprioji lytis / 2016-03-09 06:22 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Atsiliepęs telefonu laidų ir renginių vedėjas, oro balionų pilotas Giedrius Leškevičius (35 m.) nepažįstamajam prisistato vardu ir būtinai pasiteirauja, kuo galėtų padėti. Ir nors Giedrius nėra tikras, ar jo pagalba būna labai didelė ir ar jos apskritai reikia, tokia maža smulkmena pašnekovui bent akimirką padeda pasijusti geriau. „Jausmas, kad tavimi kas nors rūpinasi, panašus į jausmą, kai pasibaigus dienai su nekantrumu lauki kitos“, – sako G.Leškevičius.


  5. Žmoną darbe radęs Žilvinas Žitkus jai pasipiršo po 3 mėnesių

TV antena / 2016-03-04 09:57 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

„24 valandose“ (LNK) nusifilmavusiai moteriai taip patiko du kartus išsiskyręs laidos korespondentas, kad supažindino jį su savo dukterimi, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Po septynių mėnesių jie tapo vyru ir žmona.


  6. Lietuvė Berlyne žmones kviečia ateiti į laikraštį

Dailė / 2016-02-22 15:53 / Lina Ever

Naujausiąjį savo kūrinį, instaliaciją „Ateik į laikraštį“, Almyra Weigel įkūrė savo dirbtuvės kambarėlyje Berlyno Noikiolno rajone. Neradusi galerijos, kurioje galėtų įkūnyti savo idėją, nusprendė ją įgyvendinti savo studijoje. Pasak jos, ši idėja buvo ją taip apsėdusi, kad ji privalėjo ją vizualizuoti ir parodyti bent jau tiems, kas aktyviai domisi jos kūryba.


  7. Kristupo Krivicko nesugraudino Nerijaus Kalaušio išpažintis

TV antena / 2016-02-17 21:52 / Milda Augulytė („Lietuvos rytas“)

„Niekada taip nepasielgčiau, kaip kad dabar padariau, tokį baisų nusikaltimą, išanalizavęs savo atvejį...“ – tokiais atgailavimo žodžiais savo ilgą laišką pradėjo žurnalistės Viltės Stankutės-Butkienės ir jos draugo nužudymu įtariamas Nerijus Kalaušis (37 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  8. „24 valandų“ žvaigždei laidos herojė įsiūlė savo dukrą

TV antena / 2016-02-11 14:58 / lrytas.lt

LNK laidos „24 valandos“ reporteris Žilvinas Žitkus pasipiršo savo mylimajai Ramunei, o naujoji Žilvino uošvė Vanda atskleidė jos dukros ir Žilvino pažinties detales.


  9. Gelbėtoja Gerda Stiklickienė užmezgė tarnybinį romaną

Atvirai / 2016-01-05 10:53 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

„Apie bendrą ateitį ir vestuves pasikalbame, tačiau kaip viskas klostysis, parodys laikas“, – tikino televizijos gelbėtoja ir dainininkė Gerda Stiklickienė (34 m.). Po skyrybų moteris laimę rado kolegos ir televizijos prodiuserio Andriaus Žemaičio (43 m.) glėbyje. Vyras dėl mylimosios paliko Kauną ir drauge apsigyveno jos gimtojoje Marijampolėje.


  10. Laidų vedėjas Rolandas Mackevičius vaikų norėjo nuo 24 metų

Vaikai / 2015-11-12 06:15 / Paulina Botyriūtė („Moters psichologija“)

Neretai tenka girdėti jį laidantį juokelius, pasakojantį anekdotus ar prisimenantį geriausius radijo eteryje iškrėstus pokštus. Jo veidą nuolat puošia šypsena, o puikus humoro jausmas visiems dovanoja gausybę teigiamų emocijų. Tačiau šį kartą jis nepasakoja anekdotų.


  11. Scenos verti tik stipriausieji

Aktualijos / 2015-11-08 12:05 / Daina Bilevičiūtė

Smagu, kad televizijos rodo tokius konkursus kaip „X Faktorius“ (TV3) ir „The Voice“, kurio lietuviškasis variantas – „Lietuvos balsas“ (LNK). Jie atskleidžia daug talentų.


  12. Spektaklis „Didis blogis“: 2 valandos nenutrūkstamo žiaurumo III

24/7 / 2015-10-04 18:43 / „Lietuvos ryto“ televizija

Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį nuo 17:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  13. Andrius Užkalnis: „Baukutė yra blogiausia Lietuvos aktorė“

TV antena / 2015-09-01 11:59 / Andrius Užkalnis

Gal jie išprotėjo: pasiūlė Užkalniui recenzuoti naują lietuvišką serialą. Man, kuris nežiūri televizijos apskritai, ir juo labiau serialų. Na, gerai, aš mačiau pusę serijos „Moterys meluoja geriau“, ir tada supratau, kodėl aš nežiūri lietuviškų serialų. Mano supratimas apie lietuviškus serialus yra toks pat, kaip apie laidą „Duokim garo“ – aš negaliu patikėti ne tuo, kad jie yra, o tuo, kad juos kažkas vis dar žiūri.


  14. Ašaros dėl vergės Izauros plaukų

Aktualijos / 2015-08-08 13:22 / Juozas Butnorius

Kai buvau vaikas mane buvo sunku atplėšti nuo televizoriaus. Dabar ir pačiam tenka dažnai būti televizijoje, filmuotis įvairiose laidose. Kai pamačiau, kaip viskas vyksta iš vidaus, supratau, jog didelio stebuklo ten nėra.


  15. Žolininkės patarimai, kaip išvengti Parkinsono ligos

Ligos ir gydymas / 2015-07-05 11:32 / Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, lrt.lt

Parkinsono ligos priežastis yra mažas dopamino kiekis organizme, LRT Radijui sako žolininkė Nijolė Degutienė. „Pavyzdžiui, šokoladas yra kakavos produktas, kuris taip pat padeda dopaminui išsiskirti. Taigi šokolado, cukraus, bandelių ir kt. norime, nes vienas iš dopamino darbų yra malonumo, pasitenkinimo, motyvacijos pajutimas“, – pastebi ji.


  16. TV įkūrėjas: pasaulis turi suprasti, kad Rusija užpuolė Ukrainą

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-21 20:41 / Karolis Kaupinis, LRT Televizijos laida „Pasaulio panorama“, LRT.lt

Grupė ukrainiečių žurnalistų, pavargusių nuo oligarchų ir politikų kontroliuojamos šalies žiniasklaidos, prieš kelis metus nuėjo radikaliu keliu ir už keliasdešimt tūkstančių dolerių sukūrė televiziją poroje patalpų, kuri vėliau visam pasauliui ištransliavo revoliuciją, reikalavusią to paties, kam susikūrė televizija – panaikinti atskirtį tarp valstybės ir visuomenės. Pokalbis su Ukrainos kanalo „Hromadske.TV“ įkūrėju Romanas Skrypinu.


  17. Elito naujienos – puikus humoro laidų pakaitalas

Aktualijos / 2015-06-21 12:00 / Rima Petrauskytė-Malašičevė

– Mano rytas prasideda apie 5.30 val. Mankštindamasi įsijungiu televizorių ir kaskart gailiuosi, kad lietuviškos televizijos tokiu metu originalių laidų netransliuoja.


  18. Grožio maniakams reikia pagalbos

Aktualijos / 2015-06-14 11:00 / Eglė Straleckaitė

+ Televizoriaus labai pasiilgstu. Kartais norisi vakarais atsigulti ir įsijungti kokį nors filmą ar laidą. Tačiau tuo metu dirbu.


  19. Televizijos serialai skirti penkiamečiams?

Aktualijos / 2015-05-23 12:40 / Karolis Sakalauskas

+ Neseniai LNK laidoje „Yra, kaip yra“ manęs dar kartą klausė, kur dingau iš televizijos, kodėl ją iškeičiau į ugniagesio darbą.


  20. V. Putinas nepraleido progos patylėti apie Baltijos šalis

Įvykiai / 2015-04-16 10:25 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė jau tradicija tapusį klausimų ir atsakymų maratoną. Lyderis jau 13-ąjį kartą per televiziją atsakinėja į gyventojų klausimus. Tiesiogiai transliuojamos laidos pirmieji klausimai susiję su ekonomika, tačiau užsienio žiniasklaida laukia komentarų dėl krizės Ukrainoje bei įtemptų santykių su Vakarais. Daug žmonių iš anksto pateikė klausimų ekonominėmis temomis, sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas. Konferencijoje neabejotinai nuskambės klausimų apie tarptautinius santykius, V.Putino asmeninį gyvenimą, taip pat diskusijų filosofinėmis temomis, kur Kremliaus lyderis galės išreikšti savo poziciją.


Populiariausi per 24 val.