Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 216, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Televizijos serialai skirti penkiamečiams? (22)

Komentarai / 2015-05-23 12:40 / Karolis Sakalauskas

+ Neseniai LNK laidoje „Yra, kaip yra“ manęs dar kartą klausė, kur dingau iš televizijos, kodėl ją iškeičiau į ugniagesio darbą.


  2. V. Putinas nepraleido progos patylėti apie Baltijos šalis

Įvykiai / 2015-04-16 10:25 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė jau tradicija tapusį klausimų ir atsakymų maratoną. Lyderis jau 13-ąjį kartą per televiziją atsakinėja į gyventojų klausimus. Tiesiogiai transliuojamos laidos pirmieji klausimai susiję su ekonomika, tačiau užsienio žiniasklaida laukia komentarų dėl krizės Ukrainoje bei įtemptų santykių su Vakarais. Daug žmonių iš anksto pateikė klausimų ekonominėmis temomis, sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas. Konferencijoje neabejotinai nuskambės klausimų apie tarptautinius santykius, V.Putino asmeninį gyvenimą, taip pat diskusijų filosofinėmis temomis, kur Kremliaus lyderis galės išreikšti savo poziciją.


  3. Pravirkdyti lengviau nei prajuokinti

Komentarai / 2015-03-19 05:00 / Laima Tamulytė-Stončė

Per televizorių dažniausiai stebiu tas laidas, kuriose dalyvauja kolegos, ir intelektinius žaidimus.


  4. TV žvaigždei – pilstukas nemokamai

Komentarai / 2015-03-15 08:06 / Marijus Žiedas

Televizijos tendencijas įvertinau pliusais ir minusais. Kadangi esu žinių vedėjas, todėl pirmiausia – ką manau apie naujienų laidas.


  5. Antras raundas: rinkėjų srautas mažesnis nei pirmajame ture

Aktualijos / 2015-03-15 07:41 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį rinkėjai vėl traukė prie balsadėžių – antrajame rinkimų ture kelios dešimtys miestų rinko merus. Rinkimai vyko keturiasdešimtyje savivaldybių, kur varžėsi po du kandidatus, kurie prieš dvi savaites surinko daugiausia balsų.


  6. Vaidas Jauniškis. Moterų laimė

Meno pulsas / 2015-03-08 22:30 / „Kultūros savaitė“, lrt.lt

Tačiau modelis vis tiek toks pat, kokį jį aprašė Žemaitė – „laimė nutekėjimo“: po laimingų vestuvių vis tiek teks nusiprausti veidelį, ir mergaitė atsidurs pas XIX amžiaus Vingių Joną, kurį pati ir prisikvietė pasinaudojusi „Cosmo“ kerais.


  7. Draugės nuolat išdavinėjamas vyras: „Padėkite jai apsispręsti“

TV antena / 2015-01-29 14:11 / lrytas.lt

Stanislovas su Greta draugavo dvejus metus, pora turi bendrą vaiką. Tačiau kartą Greta susirado kitą vyrą, Marių. Ji paliko Stanislovą, o jųdviejų atžala atsidūrė vaikų namuose.


  8. KK2 suskaičiavo, kad Gediminas Juodeika – euromilijonierius

TV antena / 2015-01-28 11:20 / lrytas.lt

Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!


  9. Prabangių skrydžių piloto vos nepražudė nelegalus krovinys

Įvykiai / 2015-01-18 22:27 / „Lietuvos rytas“

Nėra tiek jau daug vietų, kurios pasiūlytų geresnę apsaugą nuo kriminalinių nusikaltimų negu tarptautiniai oro uostai. Tačiau keli jų yra tapę narkotikų prekeivių stotelėmis. Ne savo noru įsivelti į nelegalų verslą gali ir visiškai niekuo dėti žmonės. Esi stebimas vaizdo kamerų, apsaugos darbuotojų ir peršviečiamas rentgeno prietaisais. Tai kaskart patiria keliautojai, keliones pradedantys oro uostuose. Kiekvienas skrydžio svečias registruojamas, kiekvienas pilotas, kiekviena valytoja patikrinama. Tokių saugumo priemonių imtis išmokė tarptautinis nusikalstamumas bei teroristai.


  10. Puodas už kosminę kainą privirė košės

TV antena / 2014-12-18 10:15 / lrytas.lt

Į LNK laidą „24 valandos“ paskambinusi Danutė tikino, kad ją bjauriai apgavo pardavėja Elvyra. Pastaroji įpiršo Danutei virtuvinį puodą už 700 litų. Namų šeimininkė taip susižavėjo puodo savybėmis, kad nubėgo skolintis pinigų pas kaimynę. Danutė savo pirkiniu džiaugėsi tol, kol kaimynė nepranešė, kad toks pat puodas prekybos centre kainuoja vos 170 Lt.


  11. Emigrantės dalia persmelkta skerdyklos ir žuvies fabriko kvapu

Likimai / 2014-12-12 15:28 / Akvilė Kavaliauskaitė, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, LRT.lt

Nyderlandai. Roterdamas. Malvina šiame mieste – vos keletas dienų. Ką tik išsikrovė lagaminą ir įsikūrė nedideliame kambarėlyje. Mergina ir pati jau sunkiai suskaičiuoja kelintą kartą gyvenimą pradės iš naujo – nepažįstamame mieste, su šiek tiek santaupų ir viltimi, kad šįkart pasiseks. Tiesa, kaip prisipažįsta „Emigrantams“, labiausiai ji norėtų gyventi visai ne Olandijoje, o Lietuvoje. Tačiau po keleto bandymų įsitvirtinti gimtinėje jai nusviro rankos. Malvina sako, kad į Lietuvą nebegrįš niekada.


  12. P. Gražulis už moters meilę jos vyrui atsilygino buteliu

Aktualijos / 2014-11-28 15:15 / lrytas.lt

Seimo narys Petras Gražulis ryžosi susitikti ir su vilniete, kuri yra pametusia dėl jo galvą, ir su jos vyru. Politikas į susitikimą atėjo nešinas gėlių puokšte bei buteliu gėrimo „Už Lietuvą, vyrai!“ Praėjusių metų rudenį išsiskyręs P.Gražulis sakė, jog tai – pirmas atvejis, kai nepažįstama moteris jam taip audringai reiškė jausmus.


  13. Tragedija Kulvoje: apsipylęs benzinu susidegino vyras

Nelaimės / 2014-11-24 09:51 / Jurgita Vilčinskienė/jonavoszinios.lt

„Aš apsipyliau benzinu ir susideginsiu“, - tokio pranešimo šeštadienio rytą sulaukė bendrasis pagalbos centras. Kulvos gyvenvietėje nuosavo namo kieme benzinu apsipylė ir pats save padegė 43 metų Česlovas Garšva. Kol atvyko medikai ir ugniagesiai, degantį žmogų aplinkiniai jau buvo užgesinę. Į nelaimės vietą atskubėję medikai smarkiai apdegusį vyrą išvežė į Kauno klinikas, tačiau maždaug 90 procentų kūno apdegęs žmogus neišgyveno. Ligoninėje jis mirė.


  14. Po DNR testo „nevaisingas“ 70-metis sužinojo turįs dukrą

TV antena / 2014-11-20 14:24 / lrytas.lt

Šio LNK sezono pradžioje laida „24 valandos“ parodė širdį draskantį siužetą, po kurio ne vienas žiūrovas turbūt braukė ašarą. Klaipėdietis Algis tuomet kategoriškai atsisakė pripažinti septynerių metų dukrelės tėvystę.


  15. Ministro pagalbininkę vargino miego stygius

Aktualijos / 2014-11-07 06:37 / Eglė Šilinskaitė-Puškorė, Nerijus Povilaitis („Lietuvos rytas“)

Jeigu politiko bendražygei reikia darbo, galima sukurti ir naują etatą. Taip valstybės įmonėje „Regitra“ šiltą vietą gavo iš posto staiga pasitraukusio vidaus reikalų ministro Dailio Barakausko buvusi ištikima patarėja Inga Rumševičienė. Apie praėjusią savaitę atsistatydinusio vidaus reikalų ministro 62 metų D.Barakausko ir buvusios jo patarėjos 34-erių I.Rumševičienės bendravimą ne tik darbe puikiai žino ministerijos valdininkai. Apie šį ryšį yra užsiminęs ir pats D.Barakauskas – esą po darbo su Inga yra gėręs kavos.


  16. Lrytas.tv portale – geriausi „Scanoramos“ trumpametražiai filmai

Kinas / 2014-10-31 15:54 / lrytas.lt

Nepraleiskite progos pažiūrėti gero kino neišeidami iš namų! Pirmą kartą „Scanoramos“ istorijoje filmai bus rodomi ne tik kino teatruose, bet ir internetu. Nuo lapkričio 3 d. iki pat gruodžio 1 d. kiekvieną pirmadienį portale Lrytas.tv bus pristatomi pastarųjų metų „Scanoramos“ trumpametražių filmų konkurso „Naujasis Baltijos kinas“ nugalėtojų darbai.


  17. Dukrą išlaikyti atsisakęs vyras: „Aš nevaisingas, vaikų neturiu“

TV antena / 2014-09-18 14:17 / lrytas.lt

Klaipėdos rajone Baičių kaime gyvenanti Daiva atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Keturių vaikų mama neturi už ką išleisti pirmokėlės į mokyklą, nes jos trijų sūnų tėvas jau miręs, o dukros tėvas tėvystės nepripažįsta.


  18. Skriaudžiamuosius gelbstinti ir ginanti LNK laida grįžta į eterį

TV antena / 2014-09-04 11:08 / lrytas.lt

Šeimos dramos, kaimynų konfliktai, tikros ašaros ir dramatiškos, nesuvaidintos istorijos. Visa tai žiūrovų laukia Giedriaus Leškevičiaus vedamoje LNK laidoje „24 valandos”, kuri naują sezoną pradeda ketvirtadienį.


  19. Festivalyje „Mėnuo Juodaragis“ - kultiniai „And Also The Trees“

Muzika / 2014-06-17 11:27 / lrytas.lt

Rugpjūčio 22-24 dienomis vyksiantis septynioliktasis festivalis „Mėnuo Juodaragis“ šiais metais vyks naujoje vietoje – užburiančios augalijos parke Kėdainių rajone Skinderiškyje. Šiemet festivalis kviečia į glaustąją šventės versiją, kuri rengiama kas 4 metus ir tampa savotiška festivalio perkrova, galimybe naujoms idėjoms, svajonėms, bei misterijoms.


  20. Jordanijoje mirė „Dviračio šou“ kūrėjas Gintaras Ruplėnas

Nelaimės / 2014-06-12 12:24 / lrytas.lt

Jordanijoje mirė TV prodiuseris, šou verslininkas, renginių vedėjas ir laidos „Dviračio šou“ siela Gintaras Ruplėnas. Teigiama, kad jam sustojo širdis. Vyro gyvybė užgeso Jordanijoje, ten jis atostogavo. Prieš tai G.Ruplėnas atostogavo su draugų kompanija Izraelyje, o į Jordaniją pailsėti išvyko su savo žmona Dalia. Tai portalui lrytas.lt patvirtino artimi jo šeimai žmonės. G.Ruplėnas su žmona turėjo du vaikus: 15 metų dukterį Mariją ir 24 metų sūnų Domantą.


Populiariausi per 24 val.