Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 227, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „24 valandų“ žvaigždei laidos herojė įsiūlė savo dukrą (2)

TV antena / 2016-02-11 14:58 / lrytas.lt

LNK laidos „24 valandos“ reporteris Žilvinas Žitkus pasipiršo savo mylimajai Ramunei, o naujoji Žilvino uošvė Vanda atskleidė jos dukros ir Žilvino pažinties detales.


  2. Gelbėtoja Gerda Stiklickienė užmezgė tarnybinį romaną

Atvirai / 2016-01-05 10:53 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

„Apie bendrą ateitį ir vestuves pasikalbame, tačiau kaip viskas klostysis, parodys laikas“, – tikino televizijos gelbėtoja ir dainininkė Gerda Stiklickienė (34 m.). Po skyrybų moteris laimę rado kolegos ir televizijos prodiuserio Andriaus Žemaičio (43 m.) glėbyje. Vyras dėl mylimosios paliko Kauną ir drauge apsigyveno jos gimtojoje Marijampolėje.


  3. Laidų vedėjas Rolandas Mackevičius vaikų norėjo nuo 24 metų

Vaikai / 2015-11-12 06:15 / Paulina Botyriūtė („Moters psichologija“)

Neretai tenka girdėti jį laidantį juokelius, pasakojantį anekdotus ar prisimenantį geriausius radijo eteryje iškrėstus pokštus. Jo veidą nuolat puošia šypsena, o puikus humoro jausmas visiems dovanoja gausybę teigiamų emocijų. Tačiau šį kartą jis nepasakoja anekdotų.


  4. Scenos verti tik stipriausieji

Aktualijos / 2015-11-08 12:05 / Daina Bilevičiūtė

Smagu, kad televizijos rodo tokius konkursus kaip „X Faktorius“ (TV3) ir „The Voice“, kurio lietuviškasis variantas – „Lietuvos balsas“ (LNK). Jie atskleidžia daug talentų.


  5. Spektaklis „Didis blogis“: 2 valandos nenutrūkstamo žiaurumo III

24/7 / 2015-10-04 18:43 / „Lietuvos ryto“ televizija

Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį nuo 17:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  6. Andrius Užkalnis: „Baukutė yra blogiausia Lietuvos aktorė“

TV antena / 2015-09-01 11:59 / Andrius Užkalnis

Gal jie išprotėjo: pasiūlė Užkalniui recenzuoti naują lietuvišką serialą. Man, kuris nežiūri televizijos apskritai, ir juo labiau serialų. Na, gerai, aš mačiau pusę serijos „Moterys meluoja geriau“, ir tada supratau, kodėl aš nežiūri lietuviškų serialų. Mano supratimas apie lietuviškus serialus yra toks pat, kaip apie laidą „Duokim garo“ – aš negaliu patikėti ne tuo, kad jie yra, o tuo, kad juos kažkas vis dar žiūri.


  7. Ašaros dėl vergės Izauros plaukų

Aktualijos / 2015-08-08 13:22 / Juozas Butnorius

Kai buvau vaikas mane buvo sunku atplėšti nuo televizoriaus. Dabar ir pačiam tenka dažnai būti televizijoje, filmuotis įvairiose laidose. Kai pamačiau, kaip viskas vyksta iš vidaus, supratau, jog didelio stebuklo ten nėra.


  8. Žolininkės patarimai, kaip išvengti Parkinsono ligos

Ligos ir gydymas / 2015-07-05 11:32 / Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, lrt.lt

Parkinsono ligos priežastis yra mažas dopamino kiekis organizme, LRT Radijui sako žolininkė Nijolė Degutienė. „Pavyzdžiui, šokoladas yra kakavos produktas, kuris taip pat padeda dopaminui išsiskirti. Taigi šokolado, cukraus, bandelių ir kt. norime, nes vienas iš dopamino darbų yra malonumo, pasitenkinimo, motyvacijos pajutimas“, – pastebi ji.


  9. TV įkūrėjas: pasaulis turi suprasti, kad Rusija užpuolė Ukrainą

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-21 20:41 / Karolis Kaupinis, LRT Televizijos laida „Pasaulio panorama“, LRT.lt

Grupė ukrainiečių žurnalistų, pavargusių nuo oligarchų ir politikų kontroliuojamos šalies žiniasklaidos, prieš kelis metus nuėjo radikaliu keliu ir už keliasdešimt tūkstančių dolerių sukūrė televiziją poroje patalpų, kuri vėliau visam pasauliui ištransliavo revoliuciją, reikalavusią to paties, kam susikūrė televizija – panaikinti atskirtį tarp valstybės ir visuomenės. Pokalbis su Ukrainos kanalo „Hromadske.TV“ įkūrėju Romanas Skrypinu.


  10. Elito naujienos – puikus humoro laidų pakaitalas

Aktualijos / 2015-06-21 12:00 / Rima Petrauskytė-Malašičevė

– Mano rytas prasideda apie 5.30 val. Mankštindamasi įsijungiu televizorių ir kaskart gailiuosi, kad lietuviškos televizijos tokiu metu originalių laidų netransliuoja.


  11. Grožio maniakams reikia pagalbos

Aktualijos / 2015-06-14 11:00 / Eglė Straleckaitė

+ Televizoriaus labai pasiilgstu. Kartais norisi vakarais atsigulti ir įsijungti kokį nors filmą ar laidą. Tačiau tuo metu dirbu.


  12. Televizijos serialai skirti penkiamečiams?

Aktualijos / 2015-05-23 12:40 / Karolis Sakalauskas

+ Neseniai LNK laidoje „Yra, kaip yra“ manęs dar kartą klausė, kur dingau iš televizijos, kodėl ją iškeičiau į ugniagesio darbą.


  13. V. Putinas nepraleido progos patylėti apie Baltijos šalis

Įvykiai / 2015-04-16 10:25 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė jau tradicija tapusį klausimų ir atsakymų maratoną. Lyderis jau 13-ąjį kartą per televiziją atsakinėja į gyventojų klausimus. Tiesiogiai transliuojamos laidos pirmieji klausimai susiję su ekonomika, tačiau užsienio žiniasklaida laukia komentarų dėl krizės Ukrainoje bei įtemptų santykių su Vakarais. Daug žmonių iš anksto pateikė klausimų ekonominėmis temomis, sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas. Konferencijoje neabejotinai nuskambės klausimų apie tarptautinius santykius, V.Putino asmeninį gyvenimą, taip pat diskusijų filosofinėmis temomis, kur Kremliaus lyderis galės išreikšti savo poziciją.


  14. Pravirkdyti lengviau nei prajuokinti

Aktualijos / 2015-03-19 05:00 / Laima Tamulytė-Stončė

Per televizorių dažniausiai stebiu tas laidas, kuriose dalyvauja kolegos, ir intelektinius žaidimus.


  15. TV žvaigždei – pilstukas nemokamai

Aktualijos / 2015-03-15 08:06 / Marijus Žiedas

Televizijos tendencijas įvertinau pliusais ir minusais. Kadangi esu žinių vedėjas, todėl pirmiausia – ką manau apie naujienų laidas.


  16. Antras raundas: rinkėjų srautas mažesnis nei pirmajame ture

Aktualijos / 2015-03-15 07:41 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį rinkėjai vėl traukė prie balsadėžių – antrajame rinkimų ture kelios dešimtys miestų rinko merus. Rinkimai vyko keturiasdešimtyje savivaldybių, kur varžėsi po du kandidatus, kurie prieš dvi savaites surinko daugiausia balsų.


  17. Vaidas Jauniškis. Moterų laimė

Meno pulsas / 2015-03-08 22:30 / „Kultūros savaitė“, lrt.lt

Tačiau modelis vis tiek toks pat, kokį jį aprašė Žemaitė – „laimė nutekėjimo“: po laimingų vestuvių vis tiek teks nusiprausti veidelį, ir mergaitė atsidurs pas XIX amžiaus Vingių Joną, kurį pati ir prisikvietė pasinaudojusi „Cosmo“ kerais.


  18. Draugės nuolat išdavinėjamas vyras: „Padėkite jai apsispręsti“

TV antena / 2015-01-29 14:11 / lrytas.lt

Stanislovas su Greta draugavo dvejus metus, pora turi bendrą vaiką. Tačiau kartą Greta susirado kitą vyrą, Marių. Ji paliko Stanislovą, o jųdviejų atžala atsidūrė vaikų namuose.


  19. KK2 suskaičiavo, kad Gediminas Juodeika – euromilijonierius

TV antena / 2015-01-28 11:20 / lrytas.lt

Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!


  20. Prabangių skrydžių piloto vos nepražudė nelegalus krovinys

Įvykiai / 2015-01-18 22:27 / „Lietuvos rytas“

Nėra tiek jau daug vietų, kurios pasiūlytų geresnę apsaugą nuo kriminalinių nusikaltimų negu tarptautiniai oro uostai. Tačiau keli jų yra tapę narkotikų prekeivių stotelėmis. Ne savo noru įsivelti į nelegalų verslą gali ir visiškai niekuo dėti žmonės. Esi stebimas vaizdo kamerų, apsaugos darbuotojų ir peršviečiamas rentgeno prietaisais. Tai kaskart patiria keliautojai, keliones pradedantys oro uostuose. Kiekvienas skrydžio svečias registruojamas, kiekvienas pilotas, kiekviena valytoja patikrinama. Tokių saugumo priemonių imtis išmokė tarptautinis nusikalstamumas bei teroristai.


Populiariausi per 24 val.