Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 197, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Laida „Tik nesakyk mamai“ sugrąžins į vergovę (3)

TV antena / 2014-04-04 12:31 / lrytas.lt

TV3 socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“, kurios antroji laida pavadinta „24 vergovės valandos“, jauniesiems dalyviams bus pateiktos užduotys, kurių metu dalyviai taps vergais ir vergvaldžiais.


  2. Garsios laidos herojus pasijuto apgautas (53)

Išklausykite / 2014-03-06 07:22 / Vylius

Noriu papasakoti, kaip LNK laida „24 valandos“ kvailina garbaus amžiaus žmones ir žurnalistų gerumu verčia tikėti televizijos žiūrovus. Žmonės nusipelnė žinoti tiesą.


  3. Amerika grasina iš V.Putino atimti turtus ir svarbią kėdę (506)

Įvykiai / 2014-03-02 21:06 / AFP, „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Amerikos pareigūnai pagrasino, kad imsis griežtų sankcijų, jei Rusija nenutrauks agresijos prieš Ukrainą. JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry per televizijos CBS laidoje „Face the Nation" pažymėjo, kad Rusija demonstruoja XIX amžiaus manieras, kai į kitą šalį įsiveržiama pasinaudojus akivaizdžiai sufabrikuotu pretekstu.


  4. Apie meilę prabilusi I.Stasiulevičiūtė: „Jausmais nežaidžiama“ (71)

Žmonės / 2014-02-08 23:10 / Erika Zabulėnienė

Prieš metus „Lietuvos ryto” šnekinta TV laidos „Aš tave myliu” vedėja ir projekto „ŠarkA” narė bei viena iš Šachmatinio choro vadovių Ieva Stasiulevičiūtė (24 m.) apie meilę kalbėjo taip: „Jeigu myli, rodai išskirtinį dėmesį ir be žodžių.” Tačiau per vienus metus įvyko tiek daug įvykių, kad tariant žodį „meilė” Ievos balsas sudreba. Nepaisant to, dainininkė „Lietuvos ryto” televizijoje ir šiemet ves šią laidą.


  5. 2013-ieji: kam – laimingi, kam – lemtingi? (17)

TV antena / 2014-01-01 11:26 / lrytas.lt

Ar skaičius 13 televizininkams buvo baisus, ar sėkmingas? „TV antena” siūlo prisiminti, kuo įsimintini buvo šiuo lemtingu skaičiumi pažymėti metai. METŲ PARTNERIS. Arūnas Valinskas. Į televiziją sugrįžęs buvęs Seimo narys per šiuos metus sugebėjo ne tik apibėgti kone visas televizijas, bet ir pakeisti kelias partneres. BTV žaidime „TAIP. NE” jam asistavo žavioji Renata Mikailionytė.


  6. G.Leškevičius savo būsimai žmonai pasipiršo vos po dviejų savaičių draugystės

TV antena / 2013-11-29 15:42 / lrytas.lt

LNK televizijos laidos „24 valandos“ vedėją Giedrių Leškevičių žiūrovai dažniausiai įpratę matyti vedantį ne pramoginio pobūdžio laidas. Ekrane rimtas ir susikaupęs, o už jo ribų – nebijantis iššūkių ekstremalas, kalbantis greitai, smagiai ir beveik be perstojo – tuo įsitikino BTV „Sekmadienio ryto“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė, pasikvietusi Giedrių į laidą pagaminti jai pusryčius.


  7. Vilniečiai rojų rado valkatų miesteliu vadinamame Didžiasalyje (154)

Rinkos pulsas / 2013-11-24 22:23 / Arūnas Dumalakas

Vilniečiai Rokas ir Ieva Rožickai Didžiasalyje – dar tik mėnesį. Supratę, kad savam būstui Vilniuje įsigyti teks banko prašyti milžiniškos paskolos, be to, šeimos santaupas suris mokesčiai už šildymą, vilniečiai nutarė laimės ieškoti miestelyje, kurio vien tik pavadinimas daugeliui kelia šiurpą. „Kitus Didžiasalis baugina, mūsų – ne. Juk čia pigiau gyventi, o butų kainos tokios, kokių nėra niekur Lietuvoje. Bėgome iš brangaus Vilniaus“, – kviesdamas į vidų šyptelėjo 23-erių naujakurys.


  8. D.Pulausko grupė Londono džiazo festivalyje gavo dovanų (2)

Meno pulsas / 2013-11-18 23:13 / Asta Andrikonytė

Lietuvos džiazo ambasadorius – Dainiaus Pulausko grupės virtuozus (D.Pulauskas, Valerijus Ramoška, Liutauras Janušaitis, Kęstutis Vaiginis, Domas Aleksa, Linas Būda) – Londono džiazo festivalis pasitiko staigmenomis. Pagrindinėje festivalio salėje „Southbank Centre“ vietos lietuviai laukė muzikantų su plakatais, tautine juosta ir dovanomis. „Nesitikėjome tokio palaikymo!“ – džiaugėsi 52 metų klavišininkas ir kompozitorius D.Pulauskas. Viename didžiausių pasaulio džiazo festivalių Lietuvos grupei buvo parodyta didelė pagarba. Jos pasveikinti atvyko pats festivalio direktorius Johnas Cummingas, o koncerto klausėsi įtakingi džiazo kritikai.


  9. G.Leškevičius: iš oro baliono - atgal į televiziją

TV antena / 2013-10-10 14:52 / lrytas.lt

Jau penktadienį LNK eteryje – premjera, į eterį sugrįžta populiari laida „24 valandos“, kurią vesti patikėta publicistinių laidų asui Giedriui Leškevičiui. Balionų piloto licenciją turintis Giedrius po pertraukos vėl dirbs televizijos laidų vedėju. G.Leškevičius neslepia, kad skraidydamas mato tik besišypsančius veidus, o pradėjęs dirbti „24 valandose“, susidurs su problemų slegiamais žmonėms.


  10. „Lietuvos ryto TV“ vadovas: „Lyg sanitarai darysime tai, ką kiti iškeitė į šokius ir dainas“ (38)

TV antena / 2013-10-06 11:04 / Erika Zabulėnienė

Šį sezoną "Lietuvos ryto" televizija driokstelės naujomis laidomis, serialais, sporto transliacijomis ir gero humoro doze. Visa tai - smalsiam žiūrovui. Šios televizijos direktorius Linas Ryškus (43 m.) tvirtina, kad tokių žiūrovų Lietuvoje daugėja. Apie rudens naujienas kanalo eteryje L.Ryškus papasakojo žurnalo "TV antena" skaitytojams.


  11. Po kiekvieno F.Mayweatherio smūgio – milijonai dolerių (26)

Startai / 2013-09-28 22:09 / lrytas.lt

Geriausias pasaulio boksininkas Floydas Mayweatheris neatsitiktinai pasirinko pravardę „Money“. Turtingiausias pasaulio sportininkas pats rūpinasi savo karjera, kad galėtų dar daugiau išlaidauti, remdamasis „ESPN Magazine“ ir „L'Equipe“ informacija rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Ko verti 100 mln. dolerių JAV teisėsaugai?


  12. Kurios televizijos žinios jums mieliausios? (12)

Išklausykite / 2013-09-21 20:15 / Lina

Turbūt dauguma žmonių, televizorių naudojančių tik fonui, vis dėl to pastebėjo, jog prasidėjo naujasis TV sezonas, o jame – daugybė žinių, bandančių nurungti internetą. Ir kaip gi televizijoms sekasi šioje nelygioje kovoje?


  13. TV3 vadovė: „Klaidinga manyti, kad televizijos šou sėkmė priklauso nuo vieno žmogaus“ (3)

TV antena / 2013-09-05 14:45 / Erika Zabulėnienė

Tarp gausybės juoko ir dainų TV3 eteryje girdėsis... kaip krinta žvaigždės. Naujausiame įsigytame projekte "Celebrity Splash!" mūsų pramogų ir sporto pasaulio garsenybės tiesiogine prasme kris į vandenį, ir tai tik viena iš TV3 naujam sezonui paruoštų naujienų. Kanalo generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė tikisi, kad žiūrovus prie ekranų suvienys ne tik krepšinis, bet ir naujos TV laidos.


  14. Kokios laidos ir jų vedėjai naują sezoną televizijoje liko už borto? (75)

TV antena / 2013-08-30 13:28 / lrytas.lt

Įprasta, kad televizijos žurnalistai ar laidų vedėjai pasibaigus vienam televizijos sezonui susigundo kito kanalo vilionėms pereiti dirbti pas juos. Perbėgimą lemia įvairios priežastys – kūrybinė laisvė, geresnės darbo sąlygos, atlyginimas, komanda. Daliai jų tiesiog pabodo ne vienerius metus tūnoti tame pačiame kanale. Naująjį televizijos sezoną BTV nebeišvysime laidos „Užkalnio 5“ ir jo vedėjo Andriaus Užkalnio. Kelis mėnesius TV3 eteryje gyvavusi laida „Patys pačiausi“ su stilistais Mantu Petruškevičiumi ir Asta Valentaite priešakyje į eterį taip pat nebegrįš. Kaip ir „Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laida „Kitaip.Su Nomeda“. Nomedos Marčėnaitės laidos rudenį nebelieka.


  15. E. Knispelis - pacifistas, šaudantis į balionus (9)

TV antena / 2013-07-22 16:29 / Vykintė Budrytė

Žurnalistas, laidų autorius ir vedėjas Egidijus Knispelis (47 m.) televizijoje jau daugiau nei 20 metų. Dalis iš jų prabėgo anuometėje Lietuvos televizijoje, pastarieji 14-a — LNK. Nuo kito sezono jį išvysime TV3 su visiškai nauju projektu. Dažniausiai E. Knispelis rengė laidas ir siužetus žmogaus teisių apsaugos klausimais, nagrinėjo socialines problemas. Ne vienas žiūrovas pamena jo kartu su žmona Palmira Galkontaite kurtas laidas „Atleisk“, „Nepriklausoma paieškų tarnyba“ ar „Kaip gyveni?“.


  16. Oralinė televizijų aistra (48)

Komentarai / 2013-07-21 11:31 / Arnoldas Lukošius

Iškart atsiprašau visų už tai, kad kalbėsiu apie nemalonią neišvengiamybę — rudenį. Sutinku, klaiku, kai žmonėms, dar tik laukiantiems, ar nenukris paskutinės minutės kelionės į Turkiją kaina, ar neapsinuogins greta paplūdimy gulinti gražuolė, kažkas primena apie nukrisiančius lapus ir apsinuoginsiančius krūmus. Tačiau rudenį tik ūkininkai viščiukus skaičiuoja. Televizijos — ne vištos. Jos dabar gimdo tai, ką rudenį pradės melžti, o pavasarį numarins.


  17. Filosofas K. Sabolius: „Visuomenei trūksta vaizduotės“ (36)

Meno pulsas / 2013-07-02 08:17 / Ramūnas Gerbutavičius

„Savo vaizduotei reikia skirti laiko ir dėmesio. Juk dažniausiai mes įsivaizduojame tai, ką už mus įsivaizdavo kiti“, – įsitikinęs 33 metų filosofas, rašytojas, vertėjas Kristupas Sabolius. Neseniai jis išleido filosofinį veikalą „Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija“. K. Sabolius taip pat yra vienas liepos 1-ąją prasidėjusios tarptautinės konferencijos „Nihilizmas ir vaizduotė“ rengėjų. Iki liepos 5 dienos Vilniaus universitete vyksiančioje konferencijoje pranešimus apie žmogaus būseną dabartinėje technologijų epochoje skaitys keturi pasaulinio garso mąstytojai. Tai – italas Gianni Vattimo, prancūzai Jean-Jacques'as Wunenburgeris, Bernardas Stiegleris, airis Richardas Kearney.


  18. TV kanalų vadovai prabilo apie eterio naujoves (40)

TV antena / 2013-06-22 12:18 / Erika Zabulėnienė

Aktorę ir laidų vedėją Ingą Jankauskaitę parsiviliojo LNK? Algis Ramanauskas TV3 nebereikalingas? Kitą sezoną LNK neliks „Plikio ir Ponios“ dueto? Ar tikrai „Lietuvos ryto“ televizija atsisako žurnalistės Rūtos Janutienės paslaugų? Daugybė panašių klausimų, klausimėlių, gandų, paskalų ir nuogirdų sklando televizijų koridoriuose ir už jų. Tarsi tikrame turguje. Natūralu — juk būtent vasarą, kol ekranuose tyliai sukasi laidų ir filmų kartojimai, kabinetai primena tikrą šaršalyną.


  19. Kančios dėl svorio nesvetimos ir įžymybėms (39)

Žmonės / 2013-06-16 10:37 / Eglė Šilinskaitė

Dainininkams tobulos kūno linijos dažnai beveik taip pat svarbios, kaip ir puikus balsas. Dainininkė Vaida Genytė (38 m.) prisipažįsta, kad tuo metu, kai svėrė 68 kilogramus, scenai buvo per stambi. Tik svoriui nukritus iki 47 kilogramų 159 cm ūgio moteris sulaukė pasiūlymų dainuoti. Šiuo metu Vaida sveria 52 kilogramus. Atlikėjo Merūno Vitulsio (30 m.) koncertų grafikas dabar suplanuotas šešeriems metams į priekį. Ir tik todėl, kad anksčiau 100 kilogramų svėręs 183 cm ūgio dainininkas per tris mėnesius atsikratė 20 kilogramų.


  20. TV protino neištikimą vyrą

TV antena / 2013-05-31 11:29 / Vykintė Budrytė

Skirtis ar nesiskirti su vyru, kuris jau ketverius metus turi meilužę? Apsispręsti niekaip negalinti moteris pagalbos kreipėsi į LNK laidą „24 valandos”. Į LNK laidą „24 valandos” paskambino Jovita iš Raseinių rajono ir pasiguodė, kad jos vyras Juozas, su kuriuo gyvena jau beveik 40 metų, turi meilužę. Šeimą išskirti besistengianti moteris gyvena tame pačiame daugiabutyje.