Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 244, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Po kritikos „TV Pagalbai“ vienas narių pratrūko: „Išlįskit iš savo rūmų ir apsidairykit“ (17)

TV antena / 2017-02-03 19:17 / lrytas.lt

Pastarosiomis dienomis socialiniuose tinkluose pradėjo plisti žinomų žmonių klausimai, kodėl geriausiu dienos metu – vos baigus darbą ir grįžus namo – televizijos eteryje yra tokios laidos kaip „24 valandos“ ar „TV Pagalba“. Verslininkė Daina Bosas nesusilaikė teigdama, kad televizijos kanalai konkuruoja nebent tik tuo, kas į eterį išleis didesnius „degradus“.


  2. Daug kartų meile nusivylęs Eugenijus Ostapenka: „Ieškau moters tik seksui“

Veidai ir vardai / 2017-01-04 11:58 / lrytas.lt

Dar visai neseniai skandalingasis dainininkas Eugenijus Ostapenka pareiškė, jog išsiskyrė su mylimąja Lina, tačiau atrodo, kad vienatve mėgautis neketina.


  3. Su mylimąja išsiskyręs E. Ostapenka paviešino intriguojantį įrašą

Pramogos / 2016-11-08 09:57 / lrytas.lt

Skandalingasis dainininkas Eugenijus Ostapenka (39 m.) šiuo metu gyvena šiltais prisiminimais. Feisbuke paviešinęs intriguojantį vaizdo įrašą vyras pranešė apie skyrybas su mylimąja Lina.


  4. Namų neturintys penkių vaikų tėvai prašo visuomenės pagalbos

TV antena / 2016-09-19 14:38 / lrytas.lt

Socialinėje aktualijų laidoje „24 valandos“ – tikra šeimos drama ant kūdikių namų laiptų. Joniškio rajone gyvenantys Rimantas ir Laura turi, o tiksliau turėjo, keturis vaikus. Dabar mažieji auga vaikų namuose.


  5. Šlovės paslaptys: žinomi žmonės dirbo laukuose ir arklidėse

TV antena / 2016-09-12 15:02 / lrytas.lt

Beveik penkiolika metų pramogų pasaulyje besisukantis televizijos laidų vedėjas ir LNK laidos „24 valandos“ žurnalistas Žilvinas Žitkus dabar turi viską, apie ką galėjo tik pasvajoti. Du kartus dramatiškai išsiskyręs vyras turi trečią mylimą žmoną, mėgstamą darbą, gyvena nuosavame name netoli Vilniaus ir kas rytą gali žvejoti ar grybauti visai šalia namų esančiuose miškuose.


  6. Laisva – apie nuteistą vyrą: „Slėpiau tai net nuo artimų žmonių“

TV antena / 2016-08-27 11:56 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Dainininkė ir TV žurnalistė Donata Gutauskienė, scenoje prisistatanti Laisvos slapyvardžiu, puikiai žino, ką reiškia, kai gyvenimas atsiduria po didinamuoju stiklu. Žinomos moters santuoka su nuteistuoju tapo plačiai aptariama tema, bet kartu ir padėjo vėl prasiskinti kelią į populiarius šou projektus.


  7. Ligos įkalintas Vakaris iš visų jėgų kovoja už prarastą vaikystę

Vaikai / 2016-08-10 12:48 / lrytas.lt

Sunkia epilepsija sergančio Vakario tėveliai Vaida ir Vaidas Šepkai šį pavasarį pasidalino su visa Lietuva savo šeimos nelaime ir paprašė žmonių pagalbos gydymui Vokietijoje. Trimečio ligos viena iš priežasčių gali būti cista vaikučio galvos smegenyse.


  8. Išgirskite: Laisva įdainavo „24 valandų“ himną

Muzika / 2016-08-05 11:15 / lrytas.lt

LNK socialinė aktualijų laida „24 valandos“ pradeda dar vieną, naują sezoną. Žurnalistų komanda ir visiems puikiai pažįstamas laidos vedėjas Giedrius Leškevičius nusifilmavo laidą pristatančiame vaizdo klipe. Laidos gerbėjai naujame klipe išgirs dainininkės Laisvos dainą, kuri tapo laidos „24 valandos“ himnu.


  9. TV prodiuseris atkirto jo laida nepatenkintai Seimo pirmininkei

TV antena / 2016-08-03 18:24 / Rūta Peršonytė

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė kirto iš peties – užsipuolė LNK laidą „24 valandos“. Pastarosios kūrėjai taip pat netylėjo - atvirai išsakė, ką mano apie tokią politikės kritiką.   „Lietuvoje man norisi daugiau pozityvios informacijos, nenoriu kad žmonės matytų tik negatyvą per televiziją, kaip, pavyzdžiui, laidoje „24 valandos“, – tokią nuomonę šį trečiadienį, kalbėdama apie demokratiją Žinių radijo laidoje „Pozicija“, išsakė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


  10. L.Graužinienei užkliuvo laida „24 valandos“

Aktualijos / 2016-08-03 08:18 / lrytas.lt

„Žinių radijo laidoje „Pozicija“ dalyvavusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigė, kad jos sprendimas per komandiruotę į Jungtines Amerikos Valstijas atskirai samdyti vertėją buvo teisingas. „Ponia Kristina turėjo papildomos veiklos, ne tik vertimo, tad buvo pasielgta racionaliniai, būtų reikėję daugiau žmonių, daugiau nieko nenoriu komentuoti“, – sakė L.Graužinienė.


  11. Ar gali vaikai nesityčioti?

Aktualijos / 2016-04-19 11:51 / Gintaras Sarafinas

Ar gali mūsų vaikai nesityčioti vieni iš kitų, jei suaugusiųjų patyčios liejasi laisvai ir gausiai, jei vieno elitinio Lietuvos universiteto dėstytojai auditorijoje užrakina studentus, beje, patekusius į prestižinę programą su maksimaliais balais?


  12. Gonzagos treneris: Domantas Sabonis pasirengęs NBA

Krepšinis / 2016-04-17 13:05 / Rytis Sabas, musukrepsinis.lt

Pasibaigus Kovo beprotybei – NCAA čempionato finaliniam etapui – balandžio pradžioje į Lietuvą atvyko vienas žinomiausių JAV krepšininkų tarptautinių talentų ieškotojų. Gonzagos universiteto vyr. trenerio Marko Few asistentas 41-erių Tommy Lloydas atskrido Lietuvos krepšinio federacijos kvietimu, siekiant pradėti bendradarbiavimą.


  13. Dvi dukras palaidojusi režisierė sūnų išplėšė iš mirties nagų

TV antena / 2016-03-26 18:49 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

Ji palaidojo du savo vaikus, o trečią tik per stebuklą išplėšė iš mirties nagų. Tačiau žinomos televizijos laidų ir serialų režisierės Kristinos Kunčinaitės (47 m.) negandos nepalaužė, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Net ir labai norėdama K.Kunčinaitė neliktų nepastebėta. Kai susitikome pasikalbėti, jos mėlynų plaukų šukuosena ir ryški apranga švietė pilkame lėtai bundančio pavasario fone. Pažįstantys Kristiną žino, kad jos plaukai – tarsi atsinaujinanti tapytojo drobė: būna raudoni, oranžiniai, violetiniai ar mėlyni.


  14. Oro balioną pilotuojantis G. Leškevičius nesigėdi savo ašarų

Stiprioji lytis / 2016-03-09 06:22 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Atsiliepęs telefonu laidų ir renginių vedėjas, oro balionų pilotas Giedrius Leškevičius (35 m.) nepažįstamajam prisistato vardu ir būtinai pasiteirauja, kuo galėtų padėti. Ir nors Giedrius nėra tikras, ar jo pagalba būna labai didelė ir ar jos apskritai reikia, tokia maža smulkmena pašnekovui bent akimirką padeda pasijusti geriau. „Jausmas, kad tavimi kas nors rūpinasi, panašus į jausmą, kai pasibaigus dienai su nekantrumu lauki kitos“, – sako G.Leškevičius.


  15. Žmoną darbe radęs Žilvinas Žitkus jai pasipiršo po 3 mėnesių

TV antena / 2016-03-04 09:57 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

„24 valandose“ (LNK) nusifilmavusiai moteriai taip patiko du kartus išsiskyręs laidos korespondentas, kad supažindino jį su savo dukterimi, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Po septynių mėnesių jie tapo vyru ir žmona.


  16. Lietuvė Berlyne žmones kviečia ateiti į laikraštį

Dailė / 2016-02-22 15:53 / Lina Ever

Naujausiąjį savo kūrinį, instaliaciją „Ateik į laikraštį“, Almyra Weigel įkūrė savo dirbtuvės kambarėlyje Berlyno Noikiolno rajone. Neradusi galerijos, kurioje galėtų įkūnyti savo idėją, nusprendė ją įgyvendinti savo studijoje. Pasak jos, ši idėja buvo ją taip apsėdusi, kad ji privalėjo ją vizualizuoti ir parodyti bent jau tiems, kas aktyviai domisi jos kūryba.


  17. Kristupo Krivicko nesugraudino Nerijaus Kalaušio išpažintis

TV antena / 2016-02-17 21:52 / Milda Augulytė („Lietuvos rytas“)

„Niekada taip nepasielgčiau, kaip kad dabar padariau, tokį baisų nusikaltimą, išanalizavęs savo atvejį...“ – tokiais atgailavimo žodžiais savo ilgą laišką pradėjo žurnalistės Viltės Stankutės-Butkienės ir jos draugo nužudymu įtariamas Nerijus Kalaušis (37 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  18. „24 valandų“ žvaigždei laidos herojė įsiūlė savo dukrą

TV antena / 2016-02-11 14:58 / lrytas.lt

LNK laidos „24 valandos“ reporteris Žilvinas Žitkus pasipiršo savo mylimajai Ramunei, o naujoji Žilvino uošvė Vanda atskleidė jos dukros ir Žilvino pažinties detales.


  19. Gelbėtoja Gerda Stiklickienė užmezgė tarnybinį romaną

Atvirai / 2016-01-05 10:53 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

„Apie bendrą ateitį ir vestuves pasikalbame, tačiau kaip viskas klostysis, parodys laikas“, – tikino televizijos gelbėtoja ir dainininkė Gerda Stiklickienė (34 m.). Po skyrybų moteris laimę rado kolegos ir televizijos prodiuserio Andriaus Žemaičio (43 m.) glėbyje. Vyras dėl mylimosios paliko Kauną ir drauge apsigyveno jos gimtojoje Marijampolėje.


  20. Laidų vedėjas Rolandas Mackevičius vaikų norėjo nuo 24 metų

Vaikai / 2015-11-12 06:15 / Paulina Botyriūtė („Moters psichologija“)

Neretai tenka girdėti jį laidantį juokelius, pasakojantį anekdotus ar prisimenantį geriausius radijo eteryje iškrėstus pokštus. Jo veidą nuolat puošia šypsena, o puikus humoro jausmas visiems dovanoja gausybę teigiamų emocijų. Tačiau šį kartą jis nepasakoja anekdotų.


Populiariausi per 24 val.