Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 223, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Spektaklis „Didis blogis“: 2 valandos nenutrūkstamo žiaurumo III (2)

24/7 / 2015-10-04 18:43 / „Lietuvos ryto“ televizija

Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį nuo 17:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  2. Andrius Užkalnis: „Baukutė yra blogiausia Lietuvos aktorė“

TV antena / 2015-09-01 11:59 / Andrius Užkalnis

Gal jie išprotėjo: pasiūlė Užkalniui recenzuoti naują lietuvišką serialą. Man, kuris nežiūri televizijos apskritai, ir juo labiau serialų. Na, gerai, aš mačiau pusę serijos „Moterys meluoja geriau“, ir tada supratau, kodėl aš nežiūri lietuviškų serialų. Mano supratimas apie lietuviškus serialus yra toks pat, kaip apie laidą „Duokim garo“ – aš negaliu patikėti ne tuo, kad jie yra, o tuo, kad juos kažkas vis dar žiūri.


  3. Ašaros dėl vergės Izauros plaukų

Komentarai / 2015-08-08 13:22 / Juozas Butnorius

Kai buvau vaikas mane buvo sunku atplėšti nuo televizoriaus. Dabar ir pačiam tenka dažnai būti televizijoje, filmuotis įvairiose laidose. Kai pamačiau, kaip viskas vyksta iš vidaus, supratau, jog didelio stebuklo ten nėra.


  4. Žolininkės patarimai, kaip išvengti Parkinsono ligos

Ligos ir gydymas / 2015-07-05 11:32 / Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, lrt.lt

Parkinsono ligos priežastis yra mažas dopamino kiekis organizme, LRT Radijui sako žolininkė Nijolė Degutienė. „Pavyzdžiui, šokoladas yra kakavos produktas, kuris taip pat padeda dopaminui išsiskirti. Taigi šokolado, cukraus, bandelių ir kt. norime, nes vienas iš dopamino darbų yra malonumo, pasitenkinimo, motyvacijos pajutimas“, – pastebi ji.


  5. TV įkūrėjas: pasaulis turi suprasti, kad Rusija užpuolė Ukrainą

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-21 20:41 / Karolis Kaupinis, LRT Televizijos laida „Pasaulio panorama“, LRT.lt

Grupė ukrainiečių žurnalistų, pavargusių nuo oligarchų ir politikų kontroliuojamos šalies žiniasklaidos, prieš kelis metus nuėjo radikaliu keliu ir už keliasdešimt tūkstančių dolerių sukūrė televiziją poroje patalpų, kuri vėliau visam pasauliui ištransliavo revoliuciją, reikalavusią to paties, kam susikūrė televizija – panaikinti atskirtį tarp valstybės ir visuomenės. Pokalbis su Ukrainos kanalo „Hromadske.TV“ įkūrėju Romanas Skrypinu.


  6. Elito naujienos – puikus humoro laidų pakaitalas

Komentarai / 2015-06-21 12:00 / Rima Petrauskytė-Malašičevė

– Mano rytas prasideda apie 5.30 val. Mankštindamasi įsijungiu televizorių ir kaskart gailiuosi, kad lietuviškos televizijos tokiu metu originalių laidų netransliuoja.


  7. Grožio maniakams reikia pagalbos

Komentarai / 2015-06-14 11:00 / Eglė Straleckaitė

+ Televizoriaus labai pasiilgstu. Kartais norisi vakarais atsigulti ir įsijungti kokį nors filmą ar laidą. Tačiau tuo metu dirbu.


  8. Televizijos serialai skirti penkiamečiams?

Komentarai / 2015-05-23 12:40 / Karolis Sakalauskas

+ Neseniai LNK laidoje „Yra, kaip yra“ manęs dar kartą klausė, kur dingau iš televizijos, kodėl ją iškeičiau į ugniagesio darbą.


  9. V. Putinas nepraleido progos patylėti apie Baltijos šalis

Įvykiai / 2015-04-16 10:25 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas surengė jau tradicija tapusį klausimų ir atsakymų maratoną. Lyderis jau 13-ąjį kartą per televiziją atsakinėja į gyventojų klausimus. Tiesiogiai transliuojamos laidos pirmieji klausimai susiję su ekonomika, tačiau užsienio žiniasklaida laukia komentarų dėl krizės Ukrainoje bei įtemptų santykių su Vakarais. Daug žmonių iš anksto pateikė klausimų ekonominėmis temomis, sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas. Konferencijoje neabejotinai nuskambės klausimų apie tarptautinius santykius, V.Putino asmeninį gyvenimą, taip pat diskusijų filosofinėmis temomis, kur Kremliaus lyderis galės išreikšti savo poziciją.


  10. Pravirkdyti lengviau nei prajuokinti

Komentarai / 2015-03-19 05:00 / Laima Tamulytė-Stončė

Per televizorių dažniausiai stebiu tas laidas, kuriose dalyvauja kolegos, ir intelektinius žaidimus.


  11. TV žvaigždei – pilstukas nemokamai

Komentarai / 2015-03-15 08:06 / Marijus Žiedas

Televizijos tendencijas įvertinau pliusais ir minusais. Kadangi esu žinių vedėjas, todėl pirmiausia – ką manau apie naujienų laidas.


  12. Antras raundas: rinkėjų srautas mažesnis nei pirmajame ture

Aktualijos / 2015-03-15 07:41 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį rinkėjai vėl traukė prie balsadėžių – antrajame rinkimų ture kelios dešimtys miestų rinko merus. Rinkimai vyko keturiasdešimtyje savivaldybių, kur varžėsi po du kandidatus, kurie prieš dvi savaites surinko daugiausia balsų.


  13. Vaidas Jauniškis. Moterų laimė

Meno pulsas / 2015-03-08 22:30 / „Kultūros savaitė“, lrt.lt

Tačiau modelis vis tiek toks pat, kokį jį aprašė Žemaitė – „laimė nutekėjimo“: po laimingų vestuvių vis tiek teks nusiprausti veidelį, ir mergaitė atsidurs pas XIX amžiaus Vingių Joną, kurį pati ir prisikvietė pasinaudojusi „Cosmo“ kerais.


  14. Draugės nuolat išdavinėjamas vyras: „Padėkite jai apsispręsti“

TV antena / 2015-01-29 14:11 / lrytas.lt

Stanislovas su Greta draugavo dvejus metus, pora turi bendrą vaiką. Tačiau kartą Greta susirado kitą vyrą, Marių. Ji paliko Stanislovą, o jųdviejų atžala atsidūrė vaikų namuose.


  15. KK2 suskaičiavo, kad Gediminas Juodeika – euromilijonierius

TV antena / 2015-01-28 11:20 / lrytas.lt

Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!


  16. Prabangių skrydžių piloto vos nepražudė nelegalus krovinys

Įvykiai / 2015-01-18 22:27 / „Lietuvos rytas“

Nėra tiek jau daug vietų, kurios pasiūlytų geresnę apsaugą nuo kriminalinių nusikaltimų negu tarptautiniai oro uostai. Tačiau keli jų yra tapę narkotikų prekeivių stotelėmis. Ne savo noru įsivelti į nelegalų verslą gali ir visiškai niekuo dėti žmonės. Esi stebimas vaizdo kamerų, apsaugos darbuotojų ir peršviečiamas rentgeno prietaisais. Tai kaskart patiria keliautojai, keliones pradedantys oro uostuose. Kiekvienas skrydžio svečias registruojamas, kiekvienas pilotas, kiekviena valytoja patikrinama. Tokių saugumo priemonių imtis išmokė tarptautinis nusikalstamumas bei teroristai.


  17. Puodas už kosminę kainą privirė košės

TV antena / 2014-12-18 10:15 / lrytas.lt

Į LNK laidą „24 valandos“ paskambinusi Danutė tikino, kad ją bjauriai apgavo pardavėja Elvyra. Pastaroji įpiršo Danutei virtuvinį puodą už 700 litų. Namų šeimininkė taip susižavėjo puodo savybėmis, kad nubėgo skolintis pinigų pas kaimynę. Danutė savo pirkiniu džiaugėsi tol, kol kaimynė nepranešė, kad toks pat puodas prekybos centre kainuoja vos 170 Lt.


  18. Emigrantės dalia persmelkta skerdyklos ir žuvies fabriko kvapu

Istorijos / 2014-12-12 15:28 / Akvilė Kavaliauskaitė, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, LRT.lt

Nyderlandai. Roterdamas. Malvina šiame mieste – vos keletas dienų. Ką tik išsikrovė lagaminą ir įsikūrė nedideliame kambarėlyje. Mergina ir pati jau sunkiai suskaičiuoja kelintą kartą gyvenimą pradės iš naujo – nepažįstamame mieste, su šiek tiek santaupų ir viltimi, kad šįkart pasiseks. Tiesa, kaip prisipažįsta „Emigrantams“, labiausiai ji norėtų gyventi visai ne Olandijoje, o Lietuvoje. Tačiau po keleto bandymų įsitvirtinti gimtinėje jai nusviro rankos. Malvina sako, kad į Lietuvą nebegrįš niekada.


  19. P. Gražulis už moters meilę jos vyrui atsilygino buteliu

Aktualijos / 2014-11-28 15:15 / lrytas.lt

Seimo narys Petras Gražulis ryžosi susitikti ir su vilniete, kuri yra pametusia dėl jo galvą, ir su jos vyru. Politikas į susitikimą atėjo nešinas gėlių puokšte bei buteliu gėrimo „Už Lietuvą, vyrai!“ Praėjusių metų rudenį išsiskyręs P.Gražulis sakė, jog tai – pirmas atvejis, kai nepažįstama moteris jam taip audringai reiškė jausmus.


  20. Tragedija Kulvoje: apsipylęs benzinu susidegino vyras

Nelaimės / 2014-11-24 09:51 / Jurgita Vilčinskienė/jonavoszinios.lt

„Aš apsipyliau benzinu ir susideginsiu“, - tokio pranešimo šeštadienio rytą sulaukė bendrasis pagalbos centras. Kulvos gyvenvietėje nuosavo namo kieme benzinu apsipylė ir pats save padegė 43 metų Česlovas Garšva. Kol atvyko medikai ir ugniagesiai, degantį žmogų aplinkiniai jau buvo užgesinę. Į nelaimės vietą atskubėję medikai smarkiai apdegusį vyrą išvežė į Kauno klinikas, tačiau maždaug 90 procentų kūno apdegęs žmogus neišgyveno. Ligoninėje jis mirė.


Populiariausi per 24 val.