Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 204, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Po DNR testo „nevaisingas“ 70-metis sužinojo turįs dukrą (18)

TV antena / 2014-11-20 17:04 / lrytas.lt

Šio LNK sezono pradžioje laida „24 valandos“ parodė širdį draskantį siužetą, po kurio ne vienas žiūrovas turbūt braukė ašarą. Klaipėdietis Algis tuomet kategoriškai atsisakė pripažinti septynerių metų dukrelės tėvystę.


  2. Ministro pagalbininkę vargino miego stygius (2)

Aktualijos / 2014-11-07 11:49 / Eglė Šilinskaitė-Puškorė, Nerijus Povilaitis („Lietuvos rytas“)

Jeigu politiko bendražygei reikia darbo, galima sukurti ir naują etatą. Taip valstybės įmonėje „Regitra“ šiltą vietą gavo iš posto staiga pasitraukusio vidaus reikalų ministro Dailio Barakausko buvusi ištikima patarėja Inga Rumševičienė. Apie praėjusią savaitę atsistatydinusio vidaus reikalų ministro 62 metų D.Barakausko ir buvusios jo patarėjos 34-erių I.Rumševičienės bendravimą ne tik darbe puikiai žino ministerijos valdininkai. Apie šį ryšį yra užsiminęs ir pats D.Barakauskas – esą po darbo su Inga yra gėręs kavos.


  3. Lrytas.tv portale – geriausi „Scanoramos“ trumpametražiai filmai

Kinas / 2014-10-31 16:29 / lrytas.lt

Nepraleiskite progos pažiūrėti gero kino neišeidami iš namų! Pirmą kartą „Scanoramos“ istorijoje filmai bus rodomi ne tik kino teatruose, bet ir internetu. Nuo lapkričio 3 d. iki pat gruodžio 1 d. kiekvieną pirmadienį portale Lrytas.tv bus pristatomi pastarųjų metų „Scanoramos“ trumpametražių filmų konkurso „Naujasis Baltijos kinas“ nugalėtojų darbai.


  4. Dukrą išlaikyti atsisakęs vyras: „Aš nevaisingas, vaikų neturiu“

TV antena / 2014-09-18 14:24 / lrytas.lt

Klaipėdos rajone Baičių kaime gyvenanti Daiva atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Keturių vaikų mama neturi už ką išleisti pirmokėlės į mokyklą, nes jos trijų sūnų tėvas jau miręs, o dukros tėvas tėvystės nepripažįsta.


  5. Skriaudžiamuosius gelbstinti ir ginanti LNK laida grįžta į eterį

TV antena / 2014-09-04 11:11 / lrytas.lt

Šeimos dramos, kaimynų konfliktai, tikros ašaros ir dramatiškos, nesuvaidintos istorijos. Visa tai žiūrovų laukia Giedriaus Leškevičiaus vedamoje LNK laidoje „24 valandos”, kuri naują sezoną pradeda ketvirtadienį.


  6. Festivalyje „Mėnuo Juodaragis“ - kultiniai „And Also The Trees“

Muzika / 2014-06-17 11:27 / lrytas.lt

Rugpjūčio 22-24 dienomis vyksiantis septynioliktasis festivalis „Mėnuo Juodaragis“ šiais metais vyks naujoje vietoje – užburiančios augalijos parke Kėdainių rajone Skinderiškyje. Šiemet festivalis kviečia į glaustąją šventės versiją, kuri rengiama kas 4 metus ir tampa savotiška festivalio perkrova, galimybe naujoms idėjoms, svajonėms, bei misterijoms.


  7. Jordanijoje mirė „Dviračio šou“ kūrėjas Gintaras Ruplėnas

Nelaimės / 2014-06-12 19:42 / lrytas.lt

Jordanijoje mirė TV prodiuseris, šou verslininkas, renginių vedėjas ir laidos „Dviračio šou“ siela Gintaras Ruplėnas. Teigiama, kad jam sustojo širdis. Vyro gyvybė užgeso Jordanijoje, ten jis atostogavo. Prieš tai G.Ruplėnas atostogavo su draugų kompanija Izraelyje, o į Jordaniją pailsėti išvyko su savo žmona Dalia. Tai portalui lrytas.lt patvirtino artimi jo šeimai žmonės. G.Ruplėnas su žmona turėjo du vaikus: 15 metų dukterį Mariją ir 24 metų sūnų Domantą.


  8. Laida „Tik nesakyk mamai“ sugrąžins į vergovę

TV antena / 2014-04-04 12:31 / lrytas.lt

TV3 socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“, kurios antroji laida pavadinta „24 vergovės valandos“, jauniesiems dalyviams bus pateiktos užduotys, kurių metu dalyviai taps vergais ir vergvaldžiais.


  9. Garsios laidos herojus pasijuto apgautas

Išklausykite / 2014-03-06 07:22 / Vylius

Noriu papasakoti, kaip LNK laida „24 valandos“ kvailina garbaus amžiaus žmones ir žurnalistų gerumu verčia tikėti televizijos žiūrovus. Žmonės nusipelnė žinoti tiesą.


  10. Amerika grasina iš V.Putino atimti turtus ir svarbią kėdę

Įvykiai / 2014-03-02 21:06 / AFP, „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Amerikos pareigūnai pagrasino, kad imsis griežtų sankcijų, jei Rusija nenutrauks agresijos prieš Ukrainą. JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry per televizijos CBS laidoje „Face the Nation" pažymėjo, kad Rusija demonstruoja XIX amžiaus manieras, kai į kitą šalį įsiveržiama pasinaudojus akivaizdžiai sufabrikuotu pretekstu.


  11. Apie meilę prabilusi I.Stasiulevičiūtė: „Jausmais nežaidžiama“

Žmonės / 2014-02-08 23:10 / Erika Zabulėnienė

Prieš metus „Lietuvos ryto” šnekinta TV laidos „Aš tave myliu” vedėja ir projekto „ŠarkA” narė bei viena iš Šachmatinio choro vadovių Ieva Stasiulevičiūtė (24 m.) apie meilę kalbėjo taip: „Jeigu myli, rodai išskirtinį dėmesį ir be žodžių.” Tačiau per vienus metus įvyko tiek daug įvykių, kad tariant žodį „meilė” Ievos balsas sudreba. Nepaisant to, dainininkė „Lietuvos ryto” televizijoje ir šiemet ves šią laidą.


  12. 2013-ieji: kam – laimingi, kam – lemtingi?

TV antena / 2014-01-01 11:26 / lrytas.lt

Ar skaičius 13 televizininkams buvo baisus, ar sėkmingas? „TV antena” siūlo prisiminti, kuo įsimintini buvo šiuo lemtingu skaičiumi pažymėti metai. METŲ PARTNERIS. Arūnas Valinskas. Į televiziją sugrįžęs buvęs Seimo narys per šiuos metus sugebėjo ne tik apibėgti kone visas televizijas, bet ir pakeisti kelias partneres. BTV žaidime „TAIP. NE” jam asistavo žavioji Renata Mikailionytė.


  13. G.Leškevičius savo būsimai žmonai pasipiršo vos po dviejų savaičių draugystės

TV antena / 2013-11-29 15:42 / lrytas.lt

LNK televizijos laidos „24 valandos“ vedėją Giedrių Leškevičių žiūrovai dažniausiai įpratę matyti vedantį ne pramoginio pobūdžio laidas. Ekrane rimtas ir susikaupęs, o už jo ribų – nebijantis iššūkių ekstremalas, kalbantis greitai, smagiai ir beveik be perstojo – tuo įsitikino BTV „Sekmadienio ryto“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė, pasikvietusi Giedrių į laidą pagaminti jai pusryčius.


  14. Vilniečiai rojų rado valkatų miesteliu vadinamame Didžiasalyje

Rinkos pulsas / 2013-11-24 22:23 / Arūnas Dumalakas

Vilniečiai Rokas ir Ieva Rožickai Didžiasalyje – dar tik mėnesį. Supratę, kad savam būstui Vilniuje įsigyti teks banko prašyti milžiniškos paskolos, be to, šeimos santaupas suris mokesčiai už šildymą, vilniečiai nutarė laimės ieškoti miestelyje, kurio vien tik pavadinimas daugeliui kelia šiurpą. „Kitus Didžiasalis baugina, mūsų – ne. Juk čia pigiau gyventi, o butų kainos tokios, kokių nėra niekur Lietuvoje. Bėgome iš brangaus Vilniaus“, – kviesdamas į vidų šyptelėjo 23-erių naujakurys.


  15. D.Pulausko grupė Londono džiazo festivalyje gavo dovanų

Meno pulsas / 2013-11-18 23:13 / Asta Andrikonytė

Lietuvos džiazo ambasadorius – Dainiaus Pulausko grupės virtuozus (D.Pulauskas, Valerijus Ramoška, Liutauras Janušaitis, Kęstutis Vaiginis, Domas Aleksa, Linas Būda) – Londono džiazo festivalis pasitiko staigmenomis. Pagrindinėje festivalio salėje „Southbank Centre“ vietos lietuviai laukė muzikantų su plakatais, tautine juosta ir dovanomis. „Nesitikėjome tokio palaikymo!“ – džiaugėsi 52 metų klavišininkas ir kompozitorius D.Pulauskas. Viename didžiausių pasaulio džiazo festivalių Lietuvos grupei buvo parodyta didelė pagarba. Jos pasveikinti atvyko pats festivalio direktorius Johnas Cummingas, o koncerto klausėsi įtakingi džiazo kritikai.


  16. G.Leškevičius: iš oro baliono - atgal į televiziją

TV antena / 2013-10-10 14:52 / lrytas.lt

Jau penktadienį LNK eteryje – premjera, į eterį sugrįžta populiari laida „24 valandos“, kurią vesti patikėta publicistinių laidų asui Giedriui Leškevičiui. Balionų piloto licenciją turintis Giedrius po pertraukos vėl dirbs televizijos laidų vedėju. G.Leškevičius neslepia, kad skraidydamas mato tik besišypsančius veidus, o pradėjęs dirbti „24 valandose“, susidurs su problemų slegiamais žmonėms.


  17. „Lietuvos ryto TV“ vadovas: „Lyg sanitarai darysime tai, ką kiti iškeitė į šokius ir dainas“

TV antena / 2013-10-06 11:04 / Erika Zabulėnienė

Šį sezoną "Lietuvos ryto" televizija driokstelės naujomis laidomis, serialais, sporto transliacijomis ir gero humoro doze. Visa tai - smalsiam žiūrovui. Šios televizijos direktorius Linas Ryškus (43 m.) tvirtina, kad tokių žiūrovų Lietuvoje daugėja. Apie rudens naujienas kanalo eteryje L.Ryškus papasakojo žurnalo "TV antena" skaitytojams.


  18. Po kiekvieno F.Mayweatherio smūgio – milijonai dolerių

Startai / 2013-09-28 22:09 / lrytas.lt

Geriausias pasaulio boksininkas Floydas Mayweatheris neatsitiktinai pasirinko pravardę „Money“. Turtingiausias pasaulio sportininkas pats rūpinasi savo karjera, kad galėtų dar daugiau išlaidauti, remdamasis „ESPN Magazine“ ir „L'Equipe“ informacija rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Ko verti 100 mln. dolerių JAV teisėsaugai?


  19. Kurios televizijos žinios jums mieliausios?

Išklausykite / 2013-09-21 20:15 / Lina

Turbūt dauguma žmonių, televizorių naudojančių tik fonui, vis dėl to pastebėjo, jog prasidėjo naujasis TV sezonas, o jame – daugybė žinių, bandančių nurungti internetą. Ir kaip gi televizijoms sekasi šioje nelygioje kovoje?


  20. TV3 vadovė: „Klaidinga manyti, kad televizijos šou sėkmė priklauso nuo vieno žmogaus“

TV antena / 2013-09-05 14:45 / Erika Zabulėnienė

Tarp gausybės juoko ir dainų TV3 eteryje girdėsis... kaip krinta žvaigždės. Naujausiame įsigytame projekte "Celebrity Splash!" mūsų pramogų ir sporto pasaulio garsenybės tiesiogine prasme kris į vandenį, ir tai tik viena iš TV3 naujam sezonui paruoštų naujienų. Kanalo generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė tikisi, kad žiūrovus prie ekranų suvienys ne tik krepšinis, bet ir naujos TV laidos.


Populiariausi per 24 val.