Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 249, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Apie skandalingas „Kalinių žmonas“ prabilo jų vedėja Laisva: „Neginsime nuteistųjų“

TV antena / 2017-03-25 11:02 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

„Neketiname teisinti ar ginti nuteistųjų“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ aiškino dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva (28 m.), kurios kitą savaitę pradedama rodyti laida „Kalinių žmonos“ (LNK) sukėlė daugybę aistrų. Kai kurie žiūrovai ją įvertino kaip televizijos dugną.


  2. Unikalią atmintį turinčios moters istorija – dovana jai tai ar prakeiksmas?

Laboratorija / 2017-03-05 21:35 / lrytas.lt

Jie gali prisiminti kiekvieną 2002 metų dieną arba visų balandžio mėnesių saulėtus antradienius. Kas tai – dovana ar prakeiksmas?


  3. „Kalinių žmonos“. Didysis blogis – kaip jis atrodo ir kam jis reikalingas?

TV antena / 2017-03-02 15:35 / Viktorija Kuliomina

Naujoji laida „Kalinių žmonos“ yra smerkiama, nors niekas jos nematė. Tad pirmas klausimas, kurį užduodu: ar būna blogų temų pokalbiui, knygai, dainai, kinui ar televizijos laidai? Nuo kada yra svarbiau, ką darai, o ne kaip darai? Mes nežinome, gal visa laida bus vien apie tai, kaip kaliniai gailisi dėl nusikaltimų, kaip jie neturi įgūdžių integruotis į visuomenę, kaip jų vaikai auga be tėvų ir nežino, iš ko imti pavyzdį. Gal tai laida apie moteris, kurios kasdien gyvena kančioje, nes yra vienišos, o visi aplinkiniai į jas žiūri įtariai.


  4. Laisvos laidą „Kalinių žmonos“ remia valstybinė institucija

TV antena / 2017-02-28 22:24 / lrytas.lt

Netrukus televizijos ekranus išvys nauja laida „Kalinių žmonos“. Jos vedėja ir autorė – Donata Gutauskienė-Laisva (28 m.). Po tokios naujienos kilo nemažas pasipiktinimas, daugeliui pasirodė neaišku, kodėl yra rodomos tokios laidos.


  5. Žinomi žmonės pasipiktino Laisvos laida „Kalinių žmonos“

Veidai ir vardai / 2017-02-28 15:56 / lrytas.lt

Paaiškėjo, kad netrukus LNK televizijoje pasirodys nauja laida „Kalinių žmonos“. Jos vedėja taps puikiai visiems žinoma laidų vedėja ir atlikėja Donata Gutauskienė-Laisva (28 m.).


  6. Po kritikos „TV Pagalbai“ vienas narių pratrūko: „Išlįskit iš savo rūmų ir apsidairykit“

TV antena / 2017-02-03 19:17 / lrytas.lt

Pastarosiomis dienomis socialiniuose tinkluose pradėjo plisti žinomų žmonių klausimai, kodėl geriausiu dienos metu – vos baigus darbą ir grįžus namo – televizijos eteryje yra tokios laidos kaip „24 valandos“ ar „TV Pagalba“. Verslininkė Daina Bosas nesusilaikė teigdama, kad televizijos kanalai konkuruoja nebent tik tuo, kas į eterį išleis didesnius „degradus“.


  7. Daug kartų meile nusivylęs Eugenijus Ostapenka: „Ieškau moters tik seksui“

Veidai ir vardai / 2017-01-04 11:58 / lrytas.lt

Dar visai neseniai skandalingasis dainininkas Eugenijus Ostapenka pareiškė, jog išsiskyrė su mylimąja Lina, tačiau atrodo, kad vienatve mėgautis neketina.


  8. Su mylimąja išsiskyręs E. Ostapenka paviešino intriguojantį įrašą

Pramogos / 2016-11-08 09:57 / lrytas.lt

Skandalingasis dainininkas Eugenijus Ostapenka (39 m.) šiuo metu gyvena šiltais prisiminimais. Feisbuke paviešinęs intriguojantį vaizdo įrašą vyras pranešė apie skyrybas su mylimąja Lina.


  9. Namų neturintys penkių vaikų tėvai prašo visuomenės pagalbos

TV antena / 2016-09-19 14:38 / lrytas.lt

Socialinėje aktualijų laidoje „24 valandos“ – tikra šeimos drama ant kūdikių namų laiptų. Joniškio rajone gyvenantys Rimantas ir Laura turi, o tiksliau turėjo, keturis vaikus. Dabar mažieji auga vaikų namuose.


  10. Šlovės paslaptys: žinomi žmonės dirbo laukuose ir arklidėse

TV antena / 2016-09-12 15:02 / lrytas.lt

Beveik penkiolika metų pramogų pasaulyje besisukantis televizijos laidų vedėjas ir LNK laidos „24 valandos“ žurnalistas Žilvinas Žitkus dabar turi viską, apie ką galėjo tik pasvajoti. Du kartus dramatiškai išsiskyręs vyras turi trečią mylimą žmoną, mėgstamą darbą, gyvena nuosavame name netoli Vilniaus ir kas rytą gali žvejoti ar grybauti visai šalia namų esančiuose miškuose.


  11. Laisva – apie nuteistą vyrą: „Slėpiau tai net nuo artimų žmonių“

TV antena / 2016-08-27 11:56 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Dainininkė ir TV žurnalistė Donata Gutauskienė, scenoje prisistatanti Laisvos slapyvardžiu, puikiai žino, ką reiškia, kai gyvenimas atsiduria po didinamuoju stiklu. Žinomos moters santuoka su nuteistuoju tapo plačiai aptariama tema, bet kartu ir padėjo vėl prasiskinti kelią į populiarius šou projektus.


  12. Ligos įkalintas Vakaris iš visų jėgų kovoja už prarastą vaikystę

Vaikai / 2016-08-10 12:48 / lrytas.lt

Sunkia epilepsija sergančio Vakario tėveliai Vaida ir Vaidas Šepkai šį pavasarį pasidalino su visa Lietuva savo šeimos nelaime ir paprašė žmonių pagalbos gydymui Vokietijoje. Trimečio ligos viena iš priežasčių gali būti cista vaikučio galvos smegenyse.


  13. Išgirskite: Laisva įdainavo „24 valandų“ himną

Muzika / 2016-08-05 11:15 / lrytas.lt

LNK socialinė aktualijų laida „24 valandos“ pradeda dar vieną, naują sezoną. Žurnalistų komanda ir visiems puikiai pažįstamas laidos vedėjas Giedrius Leškevičius nusifilmavo laidą pristatančiame vaizdo klipe. Laidos gerbėjai naujame klipe išgirs dainininkės Laisvos dainą, kuri tapo laidos „24 valandos“ himnu.


  14. TV prodiuseris atkirto jo laida nepatenkintai Seimo pirmininkei

TV antena / 2016-08-03 18:24 / Rūta Peršonytė

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė kirto iš peties – užsipuolė LNK laidą „24 valandos“. Pastarosios kūrėjai taip pat netylėjo - atvirai išsakė, ką mano apie tokią politikės kritiką.   „Lietuvoje man norisi daugiau pozityvios informacijos, nenoriu kad žmonės matytų tik negatyvą per televiziją, kaip, pavyzdžiui, laidoje „24 valandos“, – tokią nuomonę šį trečiadienį, kalbėdama apie demokratiją Žinių radijo laidoje „Pozicija“, išsakė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


  15. L.Graužinienei užkliuvo laida „24 valandos“

Aktualijos / 2016-08-03 08:18 / lrytas.lt

„Žinių radijo laidoje „Pozicija“ dalyvavusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigė, kad jos sprendimas per komandiruotę į Jungtines Amerikos Valstijas atskirai samdyti vertėją buvo teisingas. „Ponia Kristina turėjo papildomos veiklos, ne tik vertimo, tad buvo pasielgta racionaliniai, būtų reikėję daugiau žmonių, daugiau nieko nenoriu komentuoti“, – sakė L.Graužinienė.


  16. Ar gali vaikai nesityčioti?

Aktualijos / 2016-04-19 11:51 / Gintaras Sarafinas

Ar gali mūsų vaikai nesityčioti vieni iš kitų, jei suaugusiųjų patyčios liejasi laisvai ir gausiai, jei vieno elitinio Lietuvos universiteto dėstytojai auditorijoje užrakina studentus, beje, patekusius į prestižinę programą su maksimaliais balais?


  17. Gonzagos treneris: Domantas Sabonis pasirengęs NBA

Krepšinis / 2016-04-17 13:05 / Rytis Sabas, musukrepsinis.lt

Pasibaigus Kovo beprotybei – NCAA čempionato finaliniam etapui – balandžio pradžioje į Lietuvą atvyko vienas žinomiausių JAV krepšininkų tarptautinių talentų ieškotojų. Gonzagos universiteto vyr. trenerio Marko Few asistentas 41-erių Tommy Lloydas atskrido Lietuvos krepšinio federacijos kvietimu, siekiant pradėti bendradarbiavimą.


  18. Dvi dukras palaidojusi režisierė sūnų išplėšė iš mirties nagų

TV antena / 2016-03-26 18:49 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

Ji palaidojo du savo vaikus, o trečią tik per stebuklą išplėšė iš mirties nagų. Tačiau žinomos televizijos laidų ir serialų režisierės Kristinos Kunčinaitės (47 m.) negandos nepalaužė, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Net ir labai norėdama K.Kunčinaitė neliktų nepastebėta. Kai susitikome pasikalbėti, jos mėlynų plaukų šukuosena ir ryški apranga švietė pilkame lėtai bundančio pavasario fone. Pažįstantys Kristiną žino, kad jos plaukai – tarsi atsinaujinanti tapytojo drobė: būna raudoni, oranžiniai, violetiniai ar mėlyni.


  19. Oro balioną pilotuojantis G. Leškevičius nesigėdi savo ašarų

Stiprioji lytis / 2016-03-09 06:22 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Atsiliepęs telefonu laidų ir renginių vedėjas, oro balionų pilotas Giedrius Leškevičius (35 m.) nepažįstamajam prisistato vardu ir būtinai pasiteirauja, kuo galėtų padėti. Ir nors Giedrius nėra tikras, ar jo pagalba būna labai didelė ir ar jos apskritai reikia, tokia maža smulkmena pašnekovui bent akimirką padeda pasijusti geriau. „Jausmas, kad tavimi kas nors rūpinasi, panašus į jausmą, kai pasibaigus dienai su nekantrumu lauki kitos“, – sako G.Leškevičius.


  20. Žmoną darbe radęs Žilvinas Žitkus jai pasipiršo po 3 mėnesių

TV antena / 2016-03-04 09:57 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

„24 valandose“ (LNK) nusifilmavusiai moteriai taip patiko du kartus išsiskyręs laidos korespondentas, kad supažindino jį su savo dukterimi, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Po septynių mėnesių jie tapo vyru ir žmona.


Populiariausi per 24 val.