Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 77, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Žavadienio eisena japones turistes privertė klykti ir šokti (4)

Žemė / 2016-05-19 15:18 / Modestas Patašius

Beveik trys dešimtys moksleivių, studentų ir bendruomenių kolektyvų, apie pusė tūkstančio dalyvių, persirengusių augaliniais motyvais ir kviečiančių žavėtis augalais. Tokia akcija saulėtą trečiaidenio popietę VDU Kauno botanikos sodas paminėjo visame pasaulyje švenčiamą šventę – Augalų žavadienį.


  2. Gamybininkai įžvelgia pramoninio turizmo naudą

Rinkos pulsas / 2016-05-13 08:22 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pramoninis turizmas, kaip rodo maisto gamybos įmonių pavyzdžiai, gali būti pelningas. Į šią sritį linkę įsitraukti gamybininkai svarsto, kad tai būtų efektyvi rinkodaros priemonė, net jeigu pajamos iš lankytojų ekskursijų tik padengtų išlaidas, rašo „Verlos žinios“.


  3. Vos 1 euras. Paskutinė proga pamatyti LDK valdovo kalaviją

Istorija / 2016-05-08 07:35 / lrytas.lt

Paskutinio Lietuvos ir Lenkijos valdovo Stanislovo Augusto ceremonijų kalavijas yra Varšuvos karališkosios pilies nuosavybė ir, kaip reta bei bene vienintelė išlikusi šios epochos regalija, per pastaruosius metus nebuvo palikusi savo eksponavimo vietos Varšuvos karališkosios pilies koplyčioje.


  4. Valstybės dieną – apie LDK didikų ordinus ir išdavystes

Istorija / 2016-02-16 13:09 / Rūta Mikšionienė

„Tikrai nesitikėjome, jog ateis tiek daug lankytojų. Parodą pamatė 60 tūkst. žmonių“, – prisipažino J.Ostrowski. Pasak lenkų istoriko, nors ordino ženklai – kryžiai, žvaigždės, kaspinai, specialus ceremonijų kalavijas ar kavalierių kostiumai – prabangūs ir išvaizdūs, jie dar įdomesni kaip istorijos peripetijų liudininkai.


  5. Klaipėda savaitgalį vilios šviesų festivaliu

Pramogos / 2016-02-11 15:27 / lrytas.lt

Į Klaipėdą sugrįžta spalvingas ir ryškus Klaipėdos „Šviesų festivalis“. Keturis vakarus vyksiančio festivalio metu lankytojų lauks unikalios meninės instaliacijos, netikėti performansai ir klaipėdietiškos iniciatyvos.


  6. Stepono Batoro dienos. Galėsime įsigyti tikro aukso dukatų

Meno pulsas / 2015-10-11 16:26 / lrytas.lt

Planuojama nukaldinti 11 LDK auksinių monetų replikų. Jau nukaldintos trys Žygimanto Augusto, dvi Stepono Batoro auksinių monetų replikos. Ateityje pasirodys dar trys Zigmanto III Vazos, viena Vladislovo IV Vazos ir dvi Jono Kazimiero auksinių monetų replikos.


  7. Atskleidė, kas Kaune labiausiai domina turistus

Rinkos pulsas / 2015-09-25 14:44 / lrytas.lt

Milijardas turistų, milijardas galimybių – tokiu šūkiu Pasaulio Turizmo organizacija kviečia rugsėjo 27 dieną švęsti Pasaulinę turizmo dieną. Ji bus švenčiame ir Kaune, kur visi norintys galės dalyvauti nemokamose ekskursijose.


  8. Graikų architektas Vilniuje rado daugiau hipsterių nei Paryžiuje

Dailė / 2015-09-23 11:13 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

Kažin ar galima sakyti, kad beveik prieš pusę amžiaus architekto Vytauto Edmundo Čekanausko suprojektuotas pastatas pasikeitė neatpažįstamai, tačiau šiuo metu jis menkai primena vilniečiams įprastą parodų erdvę. Dabar tai tarsi miestas mieste ar lankytojų malonumui sukurtas pramogų parkas


  9. Svetingas savaitgalis NDG – bilietas kainuos tik 20 euro centų

Meno pulsas / 2015-08-31 10:52 / lrytas.lt

Rugsėjo 4-6 d., penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį, Nacionalinė dailės galerija (NDG) kviečia lankytojus į svetingą savaitgalį, skirtą parodos „POPKunst For Ever! Estų popmenas septintojo ir aštuntojo dešimtmečių sandūroje“ uždarymui. Galerijos bilietas kainuos tik 20 euro centų, vyks nemokamos ekskursijos po parodą ir kūrybinės dirbtuvės.


  10. Kiek kainuoja buvimas gamtoje?

Mano pinigai / 2015-08-03 12:06 / lrytas.lt

Pastaruoju metu daug kalbama apie saugomų teritorijų lankytojų bilietą, stovyklaviečių mokesčius, nuolat verda diskusijos dėl kainų už renginius bei kitus patyrimus gamtoje. Natūraliai kyla klausimas – ar buvimas gamtoje turi būti mokamas?


  11. Klaipėdos aludariai atvėrė vartus ir pakvietė visus į svečius

Rinkos pulsas / 2015-07-18 16:57 / Aušra Pilaitienė

Klaipėdos „Švyturio“ alaus darykla šeštadienį vėl atvėrė įmonės vartus visiems pageidaujantiems. Pernai pirmą kartą surengta Aludarių diena pasisekė, todėl šiemet ji – dar spalvingesnė ir įvairesnė.


  12. Jūrininkui po skiepų maratono prireikė širdies transplantacijos

Ligos ir gydymas / 2015-07-09 10:25 / lrytas.lt

Širdies nepakankamumu sergantis ir savojo donoro laukiantis klaipėdietis Igoris Kontijevas prisipažįsta: jam optimizmo sunkiausiu momentu įkvėpė gydytoja psichologė, pati jau maždaug šešerius metus gyvenanti su dovanota donoro širdimi.


  13. Septyni įdomūs faktai apie nemokamą 3D šventę Valdovų rūmuose

Istorija / 2015-07-04 17:54 / lrytas.lt

Ar žinote, kad Lietuvos istorinis pasakojimas buvo kuriamas kiaurą parą? Kai Europoje 3D animatoriai eidavo miegoti, komandinis darbas persikeldavo į Pietų ir Šiaurės Ameriką?


  14. Klaipėdos senamiestį visą dieną gaivino varpų muzika

Meno pulsas / 2015-06-25 09:46 / Gediminas Pilaitis

Keturi varpų muzikos koncertai ilgiausią vasaros dieną – vidudienio, popietės, vakaro ir nakties – trumpam atgaivino merdėjantį Klaipėdos senamiestį. Tokio kariliono festivalio, kuriame didingas varpų gausmas liejosi su džiazu, kamerine muzika ir vokalistų balsais, Lietuvoje dar nebuvo.


  15. Klaipėdos Jonus visą dieną sveikins didingas kariljono gausmas

Aktualijos / 2015-06-17 20:30 / Aušra Pilaitienė

Keturi varpų muzikos koncertai ilgiausią vasaros dieną – vidudienio, popietės, vakaro ir nakties – tokio kariljono festivalio Lietuvoje dar nebuvo.


  16. Kauno savivaldybės svečius domino valdžios pasprukimo galimybės

Veidai ir vardai / 2015-05-20 17:54 / Iveta Skliutaitė

Artėjant 607-ajam Kauno miesto gimtadieniui kauniečiai buvo pakviesti į dvi netradicines ekskursijas po Laisvės alėjoje įsikūrusį Kauno miesto savivaldybės pastatą. Nemokamose ekskursijose galėjo dalyvauti visi norintys. Būtina sąlyga – išankstinė registracija.


  17. Muziejų naktis Lietuvoje: 9 vietos, kurias verta aplankyti

Dailė / 2015-05-16 17:42 / Rūta Mikšionienė

Nemokamas lankymas iki vidurnakčio ar net ilgiau, įvairiausi koncertai, ekskursijos ir edukacinės dirbtuvės – daugiau nei septynios dešimtys šalies muziejų šeštadienio vakarą ir naktį pakviečia publiką smagiai leisti laiką po jų stogu. Atveriamos naujos muziejų erdvės, lankytojai įleidžiami į muziejų saugyklas, pakviečiami pasigrožėti vaizdais nuo stogo, išbandyti jėgas protų mūšiuose ir orientaciniuose žaidimuose.


  18. Europos operos dienos LNOBT: atidaryta teatro kvapų paroda

Meno pulsas / 2015-05-09 19:03 / Beata Baublinskienė

Švęsdamas Europos operos dienas gegužės 9-ąją Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras atidarė unikalią parodą „Teatro kvapas“. Publika kviečiama įkvėpti teatro aromato ne perkeltine, o tiesiogine prasme.


  19. Šeštadienį – istorinių šokių pamokos ir pramogos Valdovų rūmuose

Meno pulsas / 2015-04-16 14:22 / lrytas.lt

Norintieji aktyvaus laisvalaikio ir įsigijusieji lankytojo bilietą galės dalyvauti įvairių epochų šokių pamokose: visą dieną antro aukšto ekspozicijoje Renesanso šokių mokys senosios muzikos ir šokio ansamblis „Puelli Vilnenses“, o trečio aukšto ekspozicijoje Baroko šokių užsiėmimus ves senosios muzikos ir šokio trupė „Festa Cortese“.


  20. P.Porošenkos fabrike Klaipėdoje išpopuliarėjo ekskursijos

Rinkos pulsas / 2015-04-01 21:55 / Aušra Pilaitienė

Uostamiesčio vaikai jau gali ne tik sužinoti, kaip gaminami jų mėgiami karameliniai saldainiai, bet ir patys jų pasigaminti. Tokią galimybę suteikė savo vartus jiems atvėręs Klaipėdos konditerijos fabrikas, priklausantis konditerijos korporacijai „Rochen“.


Populiariausi per 24 val.