Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 22, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kauniečiams – nemokamos ekskursijos. Renginių programa

Aktualijos / 2016-09-28 10:10 / Iveta Skliutaitė

Kauniečiai ir miesto svečiai šią savaitę turi progos dar geriau pažinti Kauną. Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras bendradarbiaudamas su turizmo paslaugų teikėjais dovanoja gausybę nemokamų pramogų, kuriomis gali džiaugtis įvairaus amžiaus smalsuoliai, dviračių ar vandens pramogų mėgėjai.


  2. Kodėl keleiviai nenorėjo lipti iš autobuso

Aktualijos / 2016-09-27 14:16 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Kaunietis menininkas Vytenis Jakas nepaliauja stebinti. Įkūręs kiemo galeriją po atviru dangumi, vieną dieną jis nusprendė tapti gidu ir su bendraminčiais viešajame transporte surengė nemokamų ekskursijų. Keleivių reakcija buvo įvairiausia.


  3. Pramogos Palangoje neleidžia nuobodžiauti apniukus orams

Aktualijos / 2016-07-22 08:42 / lrytas.lt

Poilsis Palangoje malonus bet kokiu oru – kaitinant saulei pramogautojus vilioja jūra ir išpuoselėti paplūdimiai, o kai orai nelepina, nuobodžiauti neleidžia nekasdienių pramogų gausa.


  4. Gamybininkai įžvelgia pramoninio turizmo naudą

Rinkos pulsas / 2016-05-13 08:22 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pramoninis turizmas, kaip rodo maisto gamybos įmonių pavyzdžiai, gali būti pelningas. Į šią sritį linkę įsitraukti gamybininkai svarsto, kad tai būtų efektyvi rinkodaros priemonė, net jeigu pajamos iš lankytojų ekskursijų tik padengtų išlaidas, rašo „Verlos žinios“.


  5. Atskleidė, kas Kaune labiausiai domina turistus

Rinkos pulsas / 2015-09-25 14:44 / lrytas.lt

Milijardas turistų, milijardas galimybių – tokiu šūkiu Pasaulio Turizmo organizacija kviečia rugsėjo 27 dieną švęsti Pasaulinę turizmo dieną. Ji bus švenčiame ir Kaune, kur visi norintys galės dalyvauti nemokamose ekskursijose.


  6. Klaipėdos aludariai atvėrė vartus ir pakvietė visus į svečius

Rinkos pulsas / 2015-07-18 16:57 / Aušra Pilaitienė

Klaipėdos „Švyturio“ alaus darykla šeštadienį vėl atvėrė įmonės vartus visiems pageidaujantiems. Pernai pirmą kartą surengta Aludarių diena pasisekė, todėl šiemet ji – dar spalvingesnė ir įvairesnė.


  7. Klaipėdos Jonus visą dieną sveikins didingas kariljono gausmas

Aktualijos / 2015-06-17 20:30 / Aušra Pilaitienė

Keturi varpų muzikos koncertai ilgiausią vasaros dieną – vidudienio, popietės, vakaro ir nakties – tokio kariljono festivalio Lietuvoje dar nebuvo.


  8. P.Porošenkos fabrike Klaipėdoje išpopuliarėjo ekskursijos

Rinkos pulsas / 2015-04-01 21:55 / Aušra Pilaitienė

Uostamiesčio vaikai jau gali ne tik sužinoti, kaip gaminami jų mėgiami karameliniai saldainiai, bet ir patys jų pasigaminti. Tokią galimybę suteikė savo vartus jiems atvėręs Klaipėdos konditerijos fabrikas, priklausantis konditerijos korporacijai „Rochen“.


  9. Aludariai pakvietė klaipėdiečius į svečius ir dovanojo šventę

Rinkos pulsas / 2014-07-18 16:54 / Aušra Pilaitienė

Klaipėdos „Švyturio“ alaus darykla penktadienį pirmą kartą savo gyvavimo istorijoje atvėrė įmonės vartus visiems pageidaujantiems. Surengti tokią šventę paskatino dvi progos – tarptautinė aludarių diena ir šįmet pažymima 230 metų sukaktis, kai buvo atidaryta uostamiesčio alaus darykla.


  10. Žlugo mitas, kad muziejai įdomūs tik pensininkams ir vaikams

Aktualijos / 2014-05-21 12:55 / Rūta Mikšionienė

Muziejų nakties ir Gatvės muzikos dienos kokteilis atgaivino savaitgaliais gerokai ištuštėjantį Vilnių. O Kaune publiką į miesto centrą viliojo ne tik muziejai, bet ir tradicinė Hanzos šventė.


  11. Penki lietuviški taikiniai, į kuriuos šiemet plieks Kremliaus propaganda

Aktualijos / 2014-01-14 05:57 / Dovydas Pancerovas

Lietuvoje rengiami ekstremistai ir kurpiami niekšingi planai, kurių tikslas – sukelti politinį nestabilumą Rusijoje ir Baltarusijoje. Manote, kad tai eilutė iš kokios nors politinės satyros? Ne. Tai viena informacinių bombų, kuriomis Rusija šiemet bandys apšaudyti Lietuvą. Už mūsų šalies informacinės erdvės saugumą atsakingi pareigūnai sako, kad šiemet propagandinio karo tendencijos pasikeis. Rusiški pabūklai nukreipti į naujus taikinius. Kokius?


  12. Mušti negalima, geriau – bado dieta

Aktualijos / 2013-10-24 07:04 / Arvydas Lekavičius

Atmintinė teisėsaugininkams – keturi visiškai legalūs būdai, kaip priversti užkietėjusius nusikaltėlius ar net niekuo dėtus asmenis prisipažinti.


  13. Energetikos ministras ir įmonių vadovai pusdieniui taps mokytojais

Rinkos pulsas / 2013-04-16 10:29 / lrytas.lt

Sostinės moksleivių laukia išskirtinė galimybė apie energetiką išgirsti iš pirmųjų lūpų, o energetikos ministro ir visos pagrindinių šalies energetikos įmonių vadovų komandos – neįprasta užduotis.


  14. Akcijų medžiotojų taikinys – grupinio apsipirkimo portalai

Rinkos pulsas / 2013-03-10 09:02 / Iveta Skliutaitė („Laikinoji sostinė")

Grupinio pirkimo portalai Lietuvoje veikia beveik trejus metus. Sparčiai išpopuliarėję dėl viliojamų pasiūlymų ir patogaus apsipirkimo, jie sulaukia vis daugiau ir akcijų medžiotojų kauniečių. Tačiau kaip atpažinti patikimą pirkimo portalą? Lietuva ir kitos Baltijos šalys yra tarp nedaugelio Europos valstybių, kuriose grupinių pirkimų rinkoje lyderio pozicijas užima vietinės įmonės, o ne pasaulinis gigantas „Groupon“. Baltijos šalių grupinių pirkimų rinkose užsienio žaidėjams nepavyksta įsitvirtinti. Net gerai finansuojami portalai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje po kurio laiko priversti užsidaryti.


  15. Kalėjimų durys atsiveria, o prižiūrėtojai tampa gidais

Aktualijos / 2012-09-14 21:52 / lrytas.lt

Lietuvoje veikiančių tardymo izoliatorių prižiūrėtojai tapo gidais. Nuo šiol kiekvieną savaitę įkalinimo įstaigose rengiamos nemokamos ekskursijos. Tiesa į pirmąją pažintinę ekskursiją po Kauno tardymo izoliatoriaus koridorius, kameras ir pasivaikščiojimo kiemelius atvyko tik viena studentė. Įstaigos darbuotojai neabejoja kad pažintinėmis ekskursijomis labiausiai susidomės suimtųjų artimieji.


  16. Kalėjimų durys atsiveria, o prižiūrėtojai tampa gidais

Lietuvos diena / 2012-09-14 20:44 / „Lietuvos ryto“ televizija

Lietuvoje veikiančių tardymo izoliatorių prižiūrėtojai tapo gidais. Nuo šiol kiekvieną savaitę įkalinimo įstaigose rengiamos nemokamos ekskursijos. Iš viso ekskursija Kauno tardymo izoliatoriaus koridoriais trunka apie valandą. Tokios ekskursijos bus rengiamos kiekvieną penktadienį. Dalyviai turi iš anksto registruotis. Ekskursijoje gali dalyvauti ne daugiau kaip 15 asmenų. Susidomėję įkalinimo įstaigomis taip pat gali aplankyti Lukiškių bei Šiaulių tardymo izoliatorius.


  17. Į nemokamas ekskursijas ant bangų - antplūdis (nuotraukos)

Aktualijos / 2010-09-08 15:46 / Aušra Pilaitienė

Baigėsi du mėnesius vykusios pažintinės kelionės laivu po Kuršių marias. Nemokamos ekskursijos - labai populiarios: dėl vietos stokos kol kas pasiplaukiojo ne visi norintieji.


  18. Moksleiviai kviečiami apžiūrėti Prezidentūrą

Aktualijos / 2009-08-31 18:22 / BNS ir lrytas.lt inf.

Mokslo metų pradžios proga Prezidentūra moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams rengia ekskursijas po rūmus.


  19. Baigtas ekskursijų po Valdovų rūmus maratonas

Aktualijos / 2009-08-03 09:59 / lrytas.lt inf.

Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų surengtose nemokamos ekskursijose, vykusiose 2009 m. liepos 7 d. – rugpjūčio 2 d., rezidenciją apžiūrėjo per 20 tūkst. lankytojų. Šiandien, rugpjūčio 3-ąją savo darbų rūmuose vėl imasi statybų ir apdailos meistrai.


  20. Valdovų rūmuose pristabdyti darbai dar bus atnaujinti, bet jie sulėtės

Aktualijos / 2009-07-29 12:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šiuo metu visuomenei duris atvėrusiuose Valdovų rūmuose pristabdyti darbai kitą savaitę dar bus atnaujinti, bet jie dėl pinigų trūkumo tikrai sulėtės, teigia atsakingas architektas.


Populiariausi per 24 val.