Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3015, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kiek kainuoja Džeimso Bondo pamėgtas šampanas? (1)

Gurmanų klubas / 2015-11-29 21:05 / Rasa Rėzaitė

Neseniai pasirodęs naujasis Jameso Bondo filmas „007 Spectre“ pasaulyje jau muša žiūrimumo rekordus. Daugelis žavisi ne tik puikiu įtempto veiksmo siužetu, bet ir nepriekaištingu agento 007 skoniu moterims, ginklams, automobiliams bei gėrimams.


  2. Mįslinga kompanija ruošiasi pakeisti požiūrį į automobilius (4)

Radaras / 2015-11-29 17:48 / lrytas.lt

Jei iki šiol nieko nesate girdėję apie „Faraday Future“ kompaniją, tai visai nereiškia, kad turite spragų automobilių industrijos pažinime. Iš tiesų šis automobilių gamintojas pastaruosius metus dirbo gaubiamas nepermatomo paslapties šydo. Ilgą laiką sklandė gandai, kad ši amerikiečių kompanija konstruoja elektromobilį, kuris bus siūlomas Kinijos rinkoje. Taip pat kalbama, kad kaip pagrindinį konkurentą ji mato „Tesla“.


  3. Drąsūs lietuviai Baltarusijoje keičia vietinių požiūrį į verslą (28)

Sėkmės istorijos / 2015-11-29 13:19 / Marius Jokūbaitis, specialiai lrytas.lt iš Lydos

Nuo Rusijos ekonomiškai priklausoma Baltarusija išgyvena ne pačius geriausius laikus. Rublio kursas smunka tokiu tempu, kad kavinėse meniu kainos jau neberašomos, o rusai iš savo kaimynų perka vis mažiau ir mažiau. Tačiau tai negąsdina čia investuojančių lietuvių, nes jie baltarusiams vis dar gali garantuoti ir darbo vietas, ir laiku gaunamus atlyginimus.


  4. Mūšis dėl alaus degalinėse dar nesibaigė (18)

Rinkos pulsas / 2015-11-25 12:22 / Simona Viltrakytė

Nors Seimas vos prieš porą savaičių nusprendė, kad nuo sausio 1-osios degalinėse nebebus galima prekiauti jokiu alkoholiu, situacija dar gali pasikeisti.


  5. Nutraukti skrydžiai į Egiptą smogė Rusijos turizmo verslui (5)

Rinkos pulsas / 2015-11-23 14:33 / lrytas.lt

Stambiausi Rusijos kelionių organizatoriai pirmadienį pareiškė patyrę 1,7 mlrd. rublių tiesioginių nuostolių dėl draudimo vykdyti skrydžius į Egiptą. Nurodytus skaičius bendrovės dar turi patvirtinti atitinkamais dokumentais. Tokią informaciją žurnalistams pateikė Rusijos federalinės turizmo agentūros vadovas Olegas Safonovas.


  6. Mokesčių inspekcija išbandė naują sistemą: rezultatai pribloškė (1)

Rinkos pulsas / 2015-11-18 16:38 / lrytas.lt

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad „PSF“ (PVM sąskaitų – faktūrų) projekto metu kontroliuotų įmonių mokėtinas PVM, lyginant su praėjusiais metais, išaugo beveik 80 proc. Kitų šalies įmonių PVM prievolės augimas siekė 4,8 proc. 7 tūkst. kontroliuotų įmonių balandžio – rugsėjo mėnesiais deklaravo 6 mln. € daugiau mokėtino PVM nei pernai tuo pačiu metu.


  7. Transporto sektoriui – vis nauji iššūkiai

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-11-16 11:18 / Alina Rauktytė, „Creditreform Lietuva“ verslo analitikė

Negandos, užpuolusios Lietuvos transportininkus, jų neįveikė, bet užgrūdino. Bankrotų ir areštų vežėjai patyrė mažiau nei šalies ūkis bendrai. Tačiau mažėjo darbuotojų, labiausiai nukentėjo tarptautiniais pervežimais užsiimančios įmonės, o augimas tapo vangesnis. Tokias įžvalgas skelbia įmonių rizikingumą vertinančios „Creditreform Lietuva“ analitikai, ištyrę Lietuvos transporto sektoriaus situaciją.


  8. „Audi“ pardavimai Rusijoje palieka be žado (1)

Rinka / 2015-11-13 14:08 / lrytas.lt

Į ketvirtąjį šių metų ketvirtį „Audi“ įžengė toliau didindama pardavimus. Spalio mėn. visame pasaulyje parduota 149,2 tūkst. naujų „Audi“ automobilių (+2%).


  9. Bestselerių dešimtukas: kokias knygas lietuviai perka internetu

Literatūra / 2015-11-11 12:00 / lrytas.lt

Internetinis knygynas Knygos.lt, prieš ketverius metus LOGIN apdovanojimuose pripažintas geriausiu metų startu, šiandien yra didžiausias lietuviškas knygynas pasaulyje. Fiziniai knygynai šalyje nuolat užsidarinėja, o lietuviškuoju Amazon.com tampantis Knygos.lt skaičiuoja 40-70 % augimą kiekvienais metais. Kaip keičiasi knygų skaitytojų įpročiai apsiperkant elektroninėje erdvėje?


  10. Pabrangs viryklės? Jei tik JAV nepakiš kojos gamintojų sandoriui

Rinkos pulsas / 2015-11-10 12:53 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV teisingumo departamentas pirmadienį prasidėjusiame antimonopoliniame teismo procese pasipriešino įmonių „Electrolux AB“ ir „General Electric Co“ (GE) norams sujungti kai kurias savo veiklos sritis. Teigiama, kad tai sumažins konkurenciją ir sukels maisto gamybos įrangos kainas.


  11. Kodėl „Ferrari“ ateitis priklauso nuo „Tesla“ sėkmės?

Rinka / 2015-11-08 11:39 / lrytas.lt

Po ekonomikos krizės akcijų biržoje ilgą laiką buvo matomi tik trys autmobilių gamintojai. Dar 2010 metais į ją pirmieji žengė „General Motors“ ir „Tesla“, o šių metų pradžioje – „Fiat Chrysler“. Visai neseniai prie jų prisijungė ir „Ferrari“.


  12. Likimo smūgiai apvertė vienišos mamos gyvenimą aukštyn kojom

Istorijos / 2015-11-06 07:34 / Gerda Morozovienė

Ryški, žavinga, stilinga ir jauna – tokia yra 22 metų Lietuvoje sparčiai populiarėjanti jaunoji dizainerė Valerija Fic, atstovaujanti savo prekių ženklui „Valery Handmade boutique“. Tačiau mergina atvira – viskas, ką dabar turi yra tik jos pačios kruopštaus ir alinančio darbo rezultatas.


  13. Bušido turnyro organizatoriai džiūgauja – bilietai šluojami

Kitos naujienos / 2015-11-05 12:17 / lrytas.lt

Liko vos keletas savaičių iki didžiausio metų sporto renginio Lietuvoje – „Bushido Hero’s Series 2015“ turnyro. Kovos menų mylėtojai nesnaudžia – bilietų pardavimai viršija praėjusių metų rekordus. „Siemens“ arena, kaip ir kasmet, bus sausakimša. Į renginį atvyksta sportininkai ir jų fanai iš Olandijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Anglijos, Čekijos, Moldavijos, Baltarusijos ir Rumunijos.


  14. Kas žmonėms atsitiko – perka butus dar tik statomuose namuose?

Nekilnojamasis turtas / 2015-11-05 10:50 / lrytas.lt

Kas penktas pastaruoju metu Vilniuje parduodamas būstas yra dar tik statomame name, o kai kuriais atvejais – architektų brėžiniuose. Nekilnojamojo turto (NT) ekspertai sostinės rinkoje pastebi naują tendenciją – dar nebaigtus statyti būstus drąsiai perka jauni būsimi profesionalai.


  15. Spalio butų pardavimai rekordiniai – ir jie ne tik didmiesčiuose

Nekilnojamasis turtas / 2015-11-05 09:50 / lrytas.lt

Šių metų spalis – rekordiškas, šiemet per vieną mėnesį buvo parduotas didžiausias butų skaičius. Neįprasta tai, jog šį rekordą padėjo pasiekti pirkėjai rinkadmiesi būstą mažesnėse savivaldybėse. Tuo pat metu keturiuose iš penkių didmiesčių prekyba būstu buvo vangesnė nei rugsėjį.


  16. Ką lietuviai dažniausiai perka vaistinėje?

Mano pinigai / 2015-11-04 11:33 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vaistai nuo skausmo, peršalimo ir vitaminai – dažniausiai lietuvių perkami vaistiniai preparatai. Skausmą malšinančius vaistus apklausos metu teigė pirkę 58 proc. respondentų, vaistus nuo peršalimo įsigijo 41 proc., o vitaminus – 33 proc. Lietuvos gyventojų. Visus tyrime išvardintus vaistus moterys pirko dažniau nei vyrai. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės TNS LT atliktas tyrimas.


  17. Per 3 mėnesius „Huawei“ pardavė 27 mln. išmaniųjų telefonų

Išmanyk / 2015-11-03 12:54 / lrytas.lt

Išmaniųjų telefonų pardavimai pastarąjį ketvirtį augo 7 proc. ir pasiekė 33 proc. visos apyvartos, skelbia bendrovė „Huawei“. Per tris mėnesius įmonės parduotų išmaniųjų telefonų skaičius visame pasaulyje pasiekė 27,4 mln. vienetų – 63 proc. daugiau nei prieš metus.


  18. Degalinės jau grasina: atleisime trečdalį darbuotojų

Rinkos pulsas / 2015-11-03 10:42 / Simona Viltrakytė

Degalinių savininkai vis dar tikisi, kad Seimas neuždraus nuo sausio 1-osios degalinėse prekiauti alkoholiu. Priešingu atveju – tikinama – teks uždaryti degalines ar bent trumpinti jų darbo laiką, mažinti darbuotojų skaičių. Skaičiuojama, kad šiandien lietuviškose degalinėse visoje šalyje dirba apie 1,5 tūkst. darbuotojų. Degalinių savininkai daro prielaidą, kad uždraudus degalinėms prekiauti alkoholiu darbo netektų trečdalis samdinių.


  19. Metams baigiantis būstų pardavėjų nuotaikos bjūra

Nekilnojamasis turtas / 2015-11-02 17:53 / Jovita Sukackaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Rekordinius praėjusius metus skaičiavusius nekilnojamojo turto plėtotojus šių metų pardavimai džiugina dar labiau. Augo sandorių skaičius, didėjo butų pasiūla. Tiesa, trečiojo ketvirčio pardavimai krito dešimtadaliu, todėl rekordinį naujų butų pardavimų lygį, pasak ekspertų, ateityje išlaikyti bus sunku.


  20. Rusai po tragedijos masiškai atšaukia poilsines keliones

Rinkos pulsas / 2015-11-02 15:14 / lrytas.lt

Rusijos kelionių organizatoriai sunerimę – klientai masiškai atsisako poilsinių kelionių po lėktuvo katastrofos Egipte. Naujienų agentūra „Interfax“ rašo, kad kelionių organizatoriai ruošiasi blogiausiam – net ir apmokėtų rezervacijų anuliavimui.


Populiariausi per 24 val.