Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3394, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Turkiją dievinantys lietuviai atranda sau naują poilsio vietą (7)

Rinkos pulsas / 2016-12-09 21:57 / Aida Murauskaitė

Nors Turkiją pastaruoju metu krėtė nelaimės, lietuvių srautas į šios šalies kurortus nesumažėjo. O latvių ir estų ten vyko mažiau. Ir tam buvo specifinių priežasčių, tikina kelionių organizatoriaus „Novaturas“ vadovas. Tad kelionių rengėjams tenka ieškoti naujų krypčių. Viena tokia, anot jų, jau sudomino lietuvius.


  2. Rinkdamiesi Kalėdų dovanas lietuviai nelaukia – jas graibsto jau dabar

Mano pinigai / 2016-12-09 11:16 / lrytas.lt

Dovanomis, kuriomis per artėjančias šventes palepins savo artimuosius, lietuviai šiemet suskubo rūpintis anksčiau nei įprastai, o jų paieškas paskutinei minutei palieka vis mažiau gyventojų. Prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, šiemet šventinių dovanų prekyba prasidėjo dar lapkritį ir šiuo metu jau pasiekė piką. Didžioji dalis pirkėjų šiemet savo artimiesiems dovanos įvairius saldumynus, žaislus, knygas, įvairias smulkias dovanas, joms vidutiniškai išleisdami nuo 50 iki 100 eurų.


  3. Į Lietuvą žengia didžiausias Baltijos šalyse sveikatingumo klubų tinklas

Rinkos pulsas / 2016-12-09 10:59 / lrytas.lt

„MyFitness“, didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Baltijos šalyse, šiuo metu valdantis 21 klubą Estijoje ir Latvijoje, paskelbė per 2017 m. ketinantis įžengti ir į Lietuvos rinką.


  4. Išgirskite: L. Somovas ir Jazzu pristato gerbėjų net metus lauktą dainą (8)

Muzika / 2016-12-08 13:25 / lrytas.lt

Duetas „Leon Somov & Jazzu“ šiandien pristato savo naują dainą „Nieko nesakyk“. „Pirmą kartą koncerte ją grojome prieš metus – iki šiol prisimenu, kaip nuo pat pirmų akordų žmonės ėjo iš proto! Tad norim juos nudžiuginti – šis kūrinys bus mūsų naujausiame albume!“ – atskleidžia Justė Arlauskaitė-Jazzu.


  5. Itališkos šventės: ant stalo – produktai, kurie neša laimę

Gurmanų klubas / 2016-12-08 09:30 / Kristina Nastopkaitė

Maistas per šventes italams įgyja ypatingą simboliką. Jie tiki, kad lęšiai atneš pinigus, o džiovintos figos ir datulės apgins nuo piktų dvasių. Legendiniai šventiniai italų saldumynai yra gimę didikų dvaruose. Iškilmingai pūpsantis pyragas panetonė (it. Panettone) ar geidulingasis desertas tiramisas (it. Tiramisu) nenuvils nė vieno svečio. Papuoškite šventinį stalą itališka detale, ir nuo jo sklis gurmaniškas dvelksmas.


  6. Paaiškėjo, kokių dovanų norėtų gauti kas trečias lietuvis (3)

Medicinos žinios / 2016-12-07 09:01 / lrytas.lt

Dauguma žmonių kasmet susiduria su klausimu – kokios dovanos jų draugai ir artimieji norėtų labiausiai. Vienas iš malonių sprendimų – dovanoti dovanas, kurios žmogui padeda palaikyti sveikatą: gerina savijautą ar palengvina judėjimą, padeda išlaikyti gražią ir sveiką išvaizdą.


  7. Atskleista cukraus afera: apyvarta – milijoninė, mokesčių – nulis (25)

Mano pinigai / 2016-12-06 13:32 / lrytas.lt

Cukraus ir aliejaus pardavimus klastojusių Lietuvos įmonių vadovas atsidūrė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) akiratyje. Tai – bene septintas toks atvejis per pastaruosius kelerius metus. Į prekių pirkimo–pardavimo grandinę įtraukdami fiktyvias įmones, valdomas per statytinius, tokios nusikalstamos veiklos organizatoriai išvengia mokesčių ir, gaudami prekes už mažesnę nei rinkos kainą, riboja sąžiningą konkurenciją. Skaičiuojama, kad per trejus metus nusikalstamu būdu realizuota per 21 tūkst. tonų – arba daugiau kaip 300 vagonų – cukraus.


  8. Naujuosius svetur sutinka vis daugiau lietuvių

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-12-06 11:35 / lrytas.lt

Nuosekliai plečiantis lietuvių kelionių geografijai ir mažėjant jų sezoniškumui, atsiranda vis daugiau norinčių per šventes atsipalaiduoti už Lietuvos ribų ir Naujųjų metų sutikimo šventę suderinti su užtarnautu poilsiu.


  9. Aludariai – jau nebe vien aludariai, bet ir sulčių pilstytojai (1)

Rinkos pulsas / 2016-12-06 10:13 / Vakaris Deksnys

Alaus darykla, kuri pilsto vandenį, pardavinėja kitur pagamintus gaiviuosius gėrimus ar sidrą. Didžiosios šalies alaus gamybos įmonės pamažu tampa būtent tokiomis, nes vien iš alaus jau sunkiai išsiverčia.


  10. Parduotuvėse karaliauja citrusiniai vaisiai, bulvės ir kopūstai

Rinkos pulsas / 2016-12-05 12:37 / lrytas.lt

Lietuvoje šaltasis sezonas, kai nėra šviežių vaisių ir daržovių, gana ilgas, tačiau prekybininkų pardavimų statistika liudija, kad gyventojai nedvejodami apsirūpina vaisiais ir daržovėmis. Tiesa, šaltuoju laikotarpiu į daržovių skyrius užsukančių pirkėjų poreikiai visai kitokie nei vasarą. Sveikos gyvensenos specialistai tą aiškina žmogaus organizmui reikalingu mitybos raciono sezoniškumu.


  11. Žiemą pirkėjų krepšeliuose karaliauja citrusiniai vaisiai, bulvės ir kopūstai

Mitybos ABC / 2016-12-05 11:31 / lrytas.lt

Lietuvoje šaltasis sezonas, kai nėra šviežių vaisių ir daržovių, pakankamai ilgas, tačiau prekybininkų pardavimų statistika liudija, kad gyventojai nedvejodami apsirūpina reikiamais vaisių ir daržovių kiekiais. Tiesa, šaltuoju periodu į daržovių skyrius užsukančių pirkėjų poreikiai visai kitokie nei vasarą. Sveikos gyvensenos specialistai tą aiškina žmogaus organizmui reikalingu mitybos raciono sezoniškumu.


  12. Investuoja į robotizaciją

Rinkos pulsas / 2016-12-04 21:11 / „Lietuvos rytas“

Kaune veikianti didžiausia Baltijos šalyse prekybinės įrangos, stelažų ir sandėlių įrangos gamintoja, išplėtusi gamybos apimtis ir atidariusi naują gamyklą, surado ir naują eksporto rinką – Čekiją.


  13. „Vilniaus energija“ įklimpo į skolas: situacija darosi pavojinga (4)

Energetika / 2016-12-02 11:15 / lrytas.lt

Vokietijos ir Lietuvos kapitalo energetikos bendrovė „Danpower Baltic“ praneša, kad šilumos tiekėjas „Vilniaus energija“ nebevykdo finansinių įsipareigojimų.


  14. Kūčios tada ir dabar: ar mūsų stalas vis dar panašus į protėvių? (9)

Gurmanų klubas / 2016-12-01 21:02 / Giedrė Balčiūtė

Balta, tik kartą per metus ištraukiama staltiese užtiestas ir tiesiog lūžtantis nuo gana kasdieninio maisto – taip atrodė mūsų protėvių Kūčių stalas.


  15. Ž. Mauricas: „NT rinkos pakilimas Lietuvos mastu yra sugrįžimas į depresiją“ (4)

Nekilnojamasis turtas / 2016-12-01 16:02 / lrytas.lt

Nors būsto pardavimai nuosekliai auga, žmonių elgesys nekilnojamojo turto (NT) rinkoje vis dar išlieka konservatyvus. Banko „Nordea“ vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas sako, kad šiandien sąlygos imti būsto paskolą yra itin palankios, tačiau, žmonės, vis dar pamena krizę, ir elgiasi atsargiai.


  16. Kalėdinė prekyba šiemet prasidėjo kaip niekad anksti

Rinkos pulsas / 2016-12-01 15:54 / lrytas.lt

Kalėdinė prekyba šiais metais prasidėjo itin anksti – prekybininkai jau spalio viduryje pajuto augančius pardavimus. Specialistai skaičiuoja, kad šventiniu laikotarpiu el. parduotuvių pardavimai išauga dvigubai.


  17. Lietuvos austrių mėgėjai vargiai sutilptų į nacionalinį stadioną

Gurmanų klubas / 2016-11-30 18:00 / lrytas.lt

Lapkričio 24–27 dienomis Lietuvoje vykusio antrojo Austrių festivalio organizatoriai įsitikino, kad šalyje jaučiamas stiprus tokio tipo pramogų stygius – prie festivalio prisijungę net 39 restoranai iš trijų didžiųjų šalies miestų ištuštino visas turėtas austrių atsargas, o pirmą kartą organizuotame austrių turgelyje pirmiausia iš lentynų dingo pačios prabangiausios – aukso dulkėmis dengtos austrės.


  18. Ant lietuvių švenčių stalo daugėja egzotiškų patiekalų (1)

Gurmanų klubas / 2016-11-30 15:46 / lrytas.lt

Lietuvos gyventojai jau gyvena švenčių nuotaikomis – tą atspindi prekybininkų skaičiuojamas vidutinis pirkėjo krepšelis.


  19. Alytuje pagamintam produktui tiesia kelią į Aziją, kinai jo jau ragavo (12)

Rinkos pulsas / 2016-11-29 17:53 / Raminta Rakauskė

Vieno didžiausio putojančio vyno gamintojų „Alita“ siekiai ateinančiais metais ambicingi – tikimasi, kad nuo šiol lietuvių produkcija pasieks ir kinų stalą.


  20. Restorano šefas pataria, kaip išsirinkti ir laikyti šviežią žuvį

Virtuvės gudrybės / 2016-11-28 12:23 / Lina Šaltė

Žuvies mėgėjai džiūgauja – parduotuvėse ir turguose žuvies pasiūla vis didėja. Ledukuose ant prekystalių guli ir vietinės, seniai pažįstamos, ir atvežtinės žuvys, kurių pavadinimus kartais išgirstame pirmąkart.


Populiariausi per 24 val.