Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3535, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Į Vilniaus šilumos ūkį panoro investuoti vokiečiai: žada mažinti šilumos kainą (9)

Energetika / 2017-03-30 15:33 / Eltos inf.

Pasak „Danpower GmbH“ finansų direktoriaus Burkhardo Vogelio, vokiečiai galėtų nuosavomis lėšomis pastatyti 130 megavatų galingumo biokuro ir atliekų deginimo įrenginius ir vėliau tuos įrenginius perduoti savivaldybei.


  2. „BAA Training“ atveria kompetencijų centrą

Rinkos pulsas / 2017-03-30 11:14 / lrytas.lt

Aviacinių mokymų akademija „BAA Training“ skelbia atidaranti kompetencijų tobulinimo centrą „Emblick“. Jau kurį laiką pardavimo specialistų ir vadovų mokymo paslaugas motininei „Avia Solutions Group“ ir jos įmonėms teikiančio centro programos nuo šiol bus prieinamos visoms Lietuvos įmonėms, jų darbuotojams bei privatiems asmenims.


  3. Lietuvių katastrofiškai mažėja ir veriasi dar viena žaizda (180)

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-03-29 18:34 / Gintarė Valentinaitienė

Mažėjantis Lietuvos gyventojų skaičius – ne naujiena. Kiek mažiau žinoma problema – Lietuvos retėjimas. Kai kuriuos mūsų regionus greitai galėsime vadinti vaiduokliais. Paradoksalu, bet NT rinka čia kol kas nesitraukia. Tik ar ilgam?


  4. Išaušo lemtinga „Samsung“ diena: sužibės ar sprogs? (7)

Techno / 2017-03-29 11:44 / lrytas.lt

Po fiasko su „Galaxy Note 7“ planšetofonu atsitiesti bandančios Pietų Korėjos kompanijos „Samsung“ trečiadienį laukia rimtas išbandymas. Vienu metu Londone ir Niujorke vyksiančių renginių metu ji pristatys naujausią savo S serijos flagmaną „Galaxy S8“, kuris, anot rinkos analitikų, lems kompanijos ateitį.


  5. Aludariams prarastas pajamas sugrąžino nealkoholiniai gėrimai

Rinkos pulsas / 2017-03-28 14:35 / lrytas.lt

Besitraukiant rinkai alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintojai – „Kalnapilio-Tauro“ grupei – 2016 metais pavyko išsaugoti nepakitusį pardavimą. Pernai bendrovė kompensavo pajamas stiprindama pozicijas nealkoholinių gėrimų segmente. Šiemet dėl išliksiančių neigiamų demografinių tendencijų ir stipriai išaugusių akcizų alui įmonė prognozuoja nemažą rinkos susitraukimą. 


  6. „Lidl“ pakvipo Velykomis – žada daug staigmenų (7)

Rinkos pulsas / 2017-03-27 11:36 / lrytas.lt

Pirmadienį, kovo 27 d., „Lidl“ prekybos tinkle visoje Lietuvoje pasklis artėjančių pavasario švenčių nuotaika – į parduotuves atkeliavo šventiniai privataus prekės ženklo „Deluxe“ produktai. Naujovės laukia ir „Lidl“ nuolatiniame asortimente: po ką tik atliktos rinkos analizės dar daugiau „Lidl“ prekių parduodama itin palankiomis kainomis, šitaip atsižvelgus į taupių, bet reiklių kokybei Lietuvos pirkėjų poreikius.


  7. Futuristinės parduotuvės – be brūkšninių kodų, su išmaniomis lentynomis

Rinkos pulsas / 2017-03-27 10:51 / lrytas.lt

Parduotuvių įrengimo sprendimų grupė ITAB kovo mėn. Diuseldorfe (Vokietija) vykusioje didžiausioje pasaulio prekybos parodoje „Euroshop 2017“ pristatė naują koncepciją, kuri iš esmės pakeis apsipirkimo patirtį. Sparčiai vystomos technologijos ateityje iš esmės transformuos mums įprastų parduotuvių veidą. Ant prekių neliks brūkšninių kodų, o išmaniosios lentynos pasiūlys kliento pirkinių aiškias rekomendacijas, bus galimybė įdiegti kvapo skleidimo technologijas. Futuristinių drabužių parduotuvių matavimosi kabinose laikas bus rezervuojamas telefonu, kur klientų lauks norimų dydžių drabužiai.


  8. Geriausia sekle pripažinta Biržų pareigūnė nepamiršo skaudžios pamokos (25)

Istorijos / 2017-03-26 19:43 / Gailutė Kudirkienė (panskliautas.lt)

Biržuose dirbanti kriminalistė karjeros pradžioje įtariamųjų buvo vadinama vaikeliu ir mokoma gyvenimo. Dabar ji savo klientus „perlaužia“ derybininkės talentu. Ne visi nusikaltėliai būna beviltiški, pasitaikė ir tokių, kurie sužavėjo pareigūnę ir teikė vilčių, kad išsuks iš klystkelių.


  9. Naujas vairuotojų požiūris į automobilius kelia neišvengiamą pokytį (3)

Rinka / 2017-03-25 14:28 / lrytas.lt

Žmonių vairavimo ir keliavimo įpročiai per artimiausius dešimtmečius pasikeis neatpažįstamai. Tuo įsitikinę beveik tūkstantis industrijos profesionalų, pateikusių savo įžvalgas per kasmetinį KPMG automobilių rinkos tyrimą.


  10. Ant stalo šiemet karaliaus sveiki ir violetinės spalvos produktai

Gurmanų klubas / 2017-03-24 11:48 / lrytas.lt

Daugiau vaisių, daržovių ir vandens, mažiau cukraus ir saldumynų. Ketvirtadalis respondentų teigia, kad praėjusiais metais pradėjo valgyti sveikiau. Tai parodė metų pradžioje atlikta lojalių „Maximos“ pirkėjų apklausa.


  11. 8 apsipirkimo ir mitybos tendencijos Lietuvoje 2017-aisiais

Mano pinigai / 2017-03-24 11:17 / lrytas.lt

Ketvirtadalis respondentų teigia, kad praėjusiais metais pradėjo valgyti sveikiau. Tai parodė metų pradžioje atlikta lojalių „Maximos“ pirkėjų apklausa. Respondentai teigė, kad valgė daugiau vaisių ir daržovių, mažino cukraus ir saldumynų vartojimą, gėrė daugiau vandens.


  12. Į Kauno Piliamiestį jau keliasi pirmieji gyventojai

Nekilnojamasis turtas / 2017-03-17 10:12 / lrytas.lt

Atgimstančioje Kauno dešiniojoje Neries pakrantėje, Piliamiestyje, jau kuriasi pirmieji gyventojai. Statybų bendrovė „YIT Kausta“ 3,43 ha ploto vystomoje teritorijoje baigė statyti du pirmuosius gyvenamuosius namus, į kuriuos įsikels 62 šeimos. Iš viso per šešerius metus centrinėje miesto dalyje esančiame kvartale numatyta pastatyti 11 statinių – gyvenamųjų namų ir daugiafunkcį pastatą su biurų patalpomis.


  13. Paskelbė, ką lietuviai pernai pirko dažniausiai

Mano pinigai / 2017-03-17 09:37 / lrytas.lt

Aštuntą kartą Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) rengiamuose kasmetiniuose rinkimuose „Populiariausia prekė“ paskelbti vardai rodo, kad Lietuvos pirkėjai vis dar teikia pirmenybę lietuviškoms prekėms ir produktams – jie ir toliau karaliauja Lietuvos pirkėjų krepšeliuose.


  14. Taupių lietuvių nesaugios kryptys negąsdina: renkasi Egiptą ir Turkiją (8)

Rinkos pulsas / 2017-03-16 18:54 / Raminta Rakauskė

Vis dažniau išlendant saulei, atostogos ir kelionės tampa viena pagrindinių pokalbių temų, tačiau ne mažesnė problema – kur vykti, kad atostogos neapkarstų ar netektų rūpintis dėl savo saugumo.


  15. Už garantuojamą mažą kainą jau nupirkta per 20 mln. prekių

Mano pinigai / 2017-03-14 16:57 / lrytas.lt

„Mažos kainos garantija“ užtikrinus 1000 perkamiausių prekių kasdienes žemas kainas, jų pardavimai per tris kampanijos savaites išaugo dešimtadaliu ir dabar siekia 20 mln. vienetų. Kas antra į krepšelį dedama prekė – lietuviška. O populiariausiųjų sąraše rikiavosi „Pieno žvaigždžių“, „Samsono“, „Fazer Lietuva“ ir kitų vietos gamintojų produkcija.


  16. Statybos nesustoja – žinomi statytojai siūlys beveik 400 butų Vilniuje ir Kaune

Nekilnojamasis turtas / 2017-03-14 13:58 / lrytas.lt

Šiemet būsto ir komercinių patalpų paklausa tiek Baltijos šalių regione, tiek Centrinėje Europoje dėl teigiamų vartotojų lūkesčių ir palankių finansavimo sąlygų augs, prognozuoja statybų korporacija „YIT“. Atsižvelgiant į tai, šiemet nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „YIT Kausta“ aktyvins investicijas nekilnojamojo turto projektų plėtrai. Vien gyventojams planuojama pasiūlyti beveik 400 naujų butų Vilniuje ir Kaune.


  17. „Android“ pasmerkta tapti pasauline lydere

Išmanyk / 2017-03-14 10:42 / Mitech.lt

„StatCounter“ praneša, kad greitu metu „Android“ taps pačia populiariausia operacine sistema pasaulyje. Analitikai skaičiuoja, kiek ir kokių įrenginių yra internete bei pateikia statistiką. Ji tikrai nėra palanki „Windows“ kūrėjams.


  18. „Norfa“ pardavė rekordinį kiekį kiaulienos

Rinkos pulsas / 2017-03-14 10:26 / lrytas.lt

Šiemet „Norfa“ parduotuvėse buvo parduotas rekordinis kiekis lietuviškos kiaulienos.


  19. Kas bendro tarp mados klyksmo ir televizorių gamintojų?

Rinkos pulsas / 2017-03-13 16:06 / Gintarė Valentinaitienė

Anksčiau buvo sunku įsivaizduoti namus be televizoriaus, o šiandien jų gamintojai rauda. Užtat daugelio kišenėje dabar – išmanusis telefonas. Sparčiai vystantis technologijoms, elektronikos prekybos rinka kasmet išgyvena didžiulius pokyčius.


  20. Įmonių pelnai auga sparčiau nei pajamos. Kas tai lemia?

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-03-13 10:18 / Rokas Grajauskas, „Danske Bank“ vyriausiasis Baltijos šalių ekonomistas

Lietuvoje veikiančių įmonių pelnai sparčiau nei pajamos auga jau antrus metus iš eilės. Naujausiais duomenimis, pernai šalies įmonių pajamos padidėjo 2,6 proc., o pelnas ūgtelėjo net 16,9 proc.


Populiariausi per 24 val.