Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2547, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Reputaciją praradusiai Rusijos akcijų rinkai iššūkiai nesibaigė (1)

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-04-16 17:48 / Kęstutis Celiešius

Nors užsienio investuotojai praėjusiais metais nebuvo per daug optimistiškai nusiteikę dėl Rusijos ekonomikos perspektyvų, Lietuvos didžiausios prekybos partnerės pagrindiniai akcijų indeksai, skirtingai nei kritę Kinijos ar Brazilijos indeksai, praėjusius metus užbaigė beveik nepakitę. Kita vertus, vargu ar daug investuotojų tikėjosi, kad Rusija pasuks tokiu drastišku keliu pasibaigus Sočio žiemos olimpinėms žaidynėms ir iki neregėtų aukštumų sukels riziką užsienio investicijų saugumui Rusijoje.


  2. Paaiškėjo, kiek albumų pardavė J.Šeduikytė, A.Mamontovas ir kiti

Muzika / 2014-04-16 15:53 / lrytas.lt

Artėjant pasaulinei muzikos įrašų parduotuvių dienai („Record Store Day“), kuri šiemet bus minima balandžio 19-ąją, muzikos agentūra M.P.3 paskelbė savo išleistų populiariausių muzikos albumų dešimtuką. Paaiškėjo, kokiais tiražais parduoti Jurgos Šeduikytės, Andriaus Mamontovo, Donato Montvydo ir kitų Lietuvos muzikos žvaigždžių albumai.


  3. Į kovą dėl Turkijos gerbėjų stoja naujas kelionių rengėjas (19)

Rinkos pulsas / 2014-04-16 10:04 / Aida Murauskaitė

Populiariausia lietuvių poilsio kryptis – Turkija. Tai nesikeičia jau keliolika metų. Į šio saulėto krašto kurortus lietuvius skraidina seniai rinkoje įsitvirtinę kelionių organizatoriai. Nuo šiol į kovą dėl Turkijos aistruolių stoja naujokas. Jis žada į Antaliją, o vėliau ir kitomis kryptimis skraidinti pigiau nei konkurentai.


  4. Paslaugų pardavėja įprato būti pasiųsta ant trijų raidžių (123)

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-04-15 07:33 / Liucija Lenkauskaitė

Ar pagalvojate, kas vyksta kitame laido gale po to, kai eilinį numetate ragelį ir nesikalbate su telerinkodaros specialistu, siūlančiu jums dar vieną paslaugą? Dvidešimt ketverių metų vilnietė Gabija Kriščiūnaitė dvejus su puse metų dirbo aktyvių pardavimų vadybininke. Kabelinę televiziją pardavinėjančioje įmonėje dirbusi mergina pripažįsta, kad daugiau tokio „psichologo – pardavėjo“ darbo nedirbtų, nes po to reikia pusės metų poilsio.


  5. „Mokslo ekspresas“: kas bendro tarp atomų ir kiaušinių?

Laboratorija / 2014-04-14 10:49 / Rolandas Maskoliūnas, LRT televizijos laida „Mokslo ekspresas“, LRT.lt

Išradingai manipuliuodami atomais, Lietuvos fizikai tikisi sukurti diagnostikos priemones, kurios nustatys ligą iš burnos kvapo, ir naujos kartos optinio ryšio lazerius internetui, kurie sutaupys milijonus.


  6. Žaidimų naujienos: „MXGP“ – purvas, greitis ir motociklai

Verslas / 2014-04-14 10:11 / Žaidimų balsas

Žaidimų naujienose: „DayZ“ turi dar vieną rimtą konkurentą; „Minecraft“ projektas ir toliau džiugina savo kūrėjus įspūdingais pardavimais; jau žinoma, kada sugrįšime į baisųjį „Outlast“ košmarą; anonsuotas naujas „Sid Meier's Civilization“ serijos žaidimas; kompanija „Ubisoft“ pademonstravo „Watch Dogs“ projekto asmeninių kompiuterių versiją.


  7. Pagauk, jei gali: kaip netapti skrajojančio sukčiaus auka? (56)

Aktualijos / 2014-04-11 19:07 / Dalia Gudavičiūtė

Pasaulyje kasmet skraido vis daugiau lėktuvų, jais keliauja vis daugiau žmonių, o pelningą verslą melžia vis gausesnės aferistų gaujos. „Aš tave apgausiu, o tu - pagauk, jei gali“, - pagal tokią schemą gyvena šimtai ar net tūkstančiai įžūlių, sumanių ir labai slidžių veikėjų. Kaip veikia šie nusikaltėliai? Apie tai „Lietuvos rytui“ papasakojo kelios lietuvės, pačios susidūrusios su avialinijų ir jų klientų maustymo čempionais.


  8. Revizija sėkminga: premjeras terminalo poliais nenusivylė (24)

Energetika / 2014-04-11 14:47 / Alvydas Ziabkus

Nuolat Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste apsilankantis ir šiuo metu svarbiausio šalies objekto - suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos eiga besidomintis Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius kalamus polius penktadienį apžiūrėjo būsimą objektą apiplaukdamas kateriu.


  9. Per neregėto masto „Europol“ operaciją sulaikyti ir lietuviai (27)

Kriminalai / 2014-04-10 16:48 / lrytas.lt

„Europol“ praneša apie didžiulio masto sukčiavimą prekiaujant avialinijų bilietais, į kurį buvo įsitraukę ir lietuviai. Dėl sukčiavimo Hagoje (Nyderlandai) sulaikyti 113 žmonių, 70 areštuoti. Įspūdingo masto operacija vyko balandžio 8-9 dienomis. „Europol“ Europos kovos su elektroniniu nusikalstamumu centras, susivienijęs su avialinijų, kelionių ir kreditinių kortelių verslo šakų atstovais, surengė didžiausią visų laikų ataką prieš internetinį sukčiavimą ir nelegalią imigraciją.


  10. „Volkswagen“ paklausą augina verslininkai iš Rytų

Rinka / 2014-04-09 17:25 / lrytas.lt

„Volkswagen Passenger Cars“ per pirmąjį šių metų ketvirtį visame pasaulyje pardavė 1,48 mln. lengvųjų automobilių, tai 3,9 proc. daugiau, nei pernai, o iš jų net 557,8 tūkst. automobilių buvo parduoti kovo mėnesį, tai 4,8 proc. augimas.


  11. Lietuvos eksporto žvaigždė blėsta (7)

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-04-09 12:50 / Vilija Tauraitė

Statistikos departamento duomenimis, 2014 m. sausį–vasarį, palyginti su atitinkamų 2013 m. laikotarpiu, prekių eksportas sumažėjo 9,6 proc., importas – 9,9 proc. Ar galima teigti, kad iš krizės duobės Lietuvos ekonomiką ištraukusi užsienio prekyba priėjo liepto galą?


  12. Pirkėjai dairosi butų iš brėžinių (7)

Nekilnojamasis turtas / 2014-04-08 10:51 / lrytas.lt

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ per pirmuosius tris šių metų mėnesius Lietuvoje pardavė 117 butų. Palyginti su atitinkamu laikotarpiu 2013 metais, pardavimai augo keturis kartus.


  13. Taline - vienintelis Baltijos šalyse populiariojo D.Guettos šou

Muzika / 2014-04-07 11:46 / lrytas.lt

Birželio 13 dieną Talino Dainų slėnyje savo vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs populiariausias prancūzų didžėjus ir šokių muzikos prodiuseris Davidas Guetta. Šio didžėjaus sėkmė yra stulbinanti - pasaulyje yra parduota daugiau kaip 6 milijonai jo albumų kopijų, o singlų pardavimai jau gerokai viršija 15 milijonų tiražą.


  14. Palangių ir balkonų daržininkams - kimbame į darbus! (5)

Pasidaryk pats / 2014-04-03 15:51 / Rasa Stundžienė

Nenusiminkite, jei neturite nei lopinėlio žemės – prieskoninius augalus galima įkurdinti ir vazonuose bute ant palangės. Vėliau – balkonuose. Vazonuose sėkmingai auga bazilikai, petražolės, raudonėliai, čiobreliai, mairūnas, rozmarinas, šalavijas. Taip pat ant palangės galima užsiauginti pipirnės, gražgarstės ar lapinių ridikėlių. Jei žiemą dauguma šių augalų kambaryje skursta dėl šviesos stokos, tai dabar – ypač tinkamas metas jų užsiauginti.


  15. Kaip „Ikea“ paveikė baldų rinką Lietuvoje? (24)

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-04-03 12:06 / Vilija Andrulevičiūtė, lrt.lt

Lietuvos baldų pardavėjai ir gamintojai sumažėjusių pardavimų nepajuto, nors buvo prognozuojama, kad prieš pusę metų į Lietuvą atėjusi „Ikea“ turėtų sukelti nemažos dalies įmonių bankrotą. „Visi tikrai prigąsdinti, su baime laukėme „Ikea“ atėjimo, tačiau galiu pasakyti, kad nė viena įmonė nebankrutavo, nė viena nepajuto sumažėjusių pardavimų“, – sako keliolika baldų gamintojų ir prekybininkų vienijančio „Batlic baldų centro“ vadovė Dalia Markevičienė.


  16. Mokestis už degalus – ir išmaniuoju telefonu (11)

Rinka / 2014-04-02 18:35 / lrytas.lt

„Lukoil Baltija“ sugalvojo, kaip greičiau nuskaičiuoti mokėjimą už degalus. Mobiliųjų atsiskaitymų sistemos kūrėjams „WoraPay“ įdiegus mobiliosios piniginės programą, vairuotojams pakaks nuskenuoti ant degalų kolonėlės esantį QR kodą ir sąskaitą už degalus bus galima iškart matyti savo telefono ekrane.


  17. Pavasaris prašyte prašosi į lėkštes

Skonis / 2014-03-31 11:45 / lrytas.lt

Saulei pradėjus kopti aukštyn ir dienoms ilgėjant ne tik Kristijono Donelaičio „Metuose“ išvardyti vabalai ir kitokie gyviai sukrunta. Tamsaus ir šalto periodo išvargintas žmogus šaukte šaukiasi gamtos syvais pritvinkusių žalumynų – organizmui reikia atgauti per žiemą išeikvotas jėgas.


  18. Garsiausios pasaulio kompanijos savo reklamą patiki lietuviui (45)

Sėkmės istorijos / 2014-03-30 16:44 / Eglė Petkutė

Kompanijų „Mercedes Benz”, „McDonald’s” ar „Statoil” vadovai jau seniai nebekilnoja antakių, išgirdę apie Lietuvą. Klaipėdiečiai pasistengė, kad mūsų šalies vardą jie sietų su kokybe ir patikimumu. Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusios reklamos gamybos įmonės „ADMEN” klientų sąraše – garsiausi vardai. Per keturiolika metų iš bankrutuojančios bendrovės su aštuoniais darbuotojais įmonė tapo reklamos gamybos lydere Baltijos šalyse. „Tai buvo bjaurusis ančiukas, kuris virto gulbe. Bet mes tik pusiaukelėje“, - tikino bendrovės vadovas Ruslanas Aleksandravičius.


  19. Kaip sumedžioti pigią kelionę? (7)

Kelionės ir poilsis / 2014-03-28 19:08 / lrytas.lt

Taisyk ratus žiemą, o roges vasarą. Atrodytų, jei vadovautumėmės šia patarle, prieš atostogas išvengtume karštligiško blaškymosi, kur vykti pailsėti. Ar iš tiesų perkant kelialapius pigiausia yra pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu? O gal naudingiau kelionę užsisakyti prieš metus? Nustebsite sužinoję, ką atskleidė keliautojų įpročių tyrimai.


  20. Uždarytas tiltas klaipėdiečius padalijo į dvi stovyklas (8)

Naujienos / 2014-03-28 14:36 / Eglė Petkutė

„Ši situacija buvo neišvengiama, tačiau ji nėra nei tragiška, nei dramatiška“, - teigė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, stebėdamas, kaip per dvi savaites, kai automobiliams buvo uždarytas tiltas per Danę, pasikeitė miesto gyvenimas. Uždraudus eismą dalyje Pilies gatvės, į darbą skubantys žmonės dabar priversti keisti įprastą kelionės maršrutą ir piko valandomis gaišti laiką spūstyse. Per piko valandą ryte Pilies tiltą pervažiuodavo apie 2800 automobilių. Uždarius tiltą, didžioji dalis šio srauto persikėlė į Mokyklos gatvę. Šioje itin judrioje atkarpoje per pastarąsias dvi savaites padaugėjo avarijų – užregistruota 17 eismo įvykių, tačiau žmonės nenukentėjo.