Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 16307, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. G. Nausėda: „PVM lengvata atimta ir tiems, kuriems jos nereikia“ (1)

Rinkos pulsas / 2014-10-02 18:53 / lrytas.lt

Finansų ministerijos Vyriausybei teikiamame kitų metų biudžeto projekte nebeliko pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos šildymui, tačiau svarstomi padidinti akcizai tabakui, alkoholiui ir gamtinėms dujoms. Apie tai „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Vyriausybės darbo grupės narys Marius Dubnikovas, Seimo Ekonomikos komiteto narys Remigijus Šimašius bei ekonomistas Gitanas Nausėda.


  2. Pakėlę minimalią algą verslininkai nusprendė didinti ir kainas (155)

Mano pinigai / 2014-10-02 16:43 / Marius Jokūbaitis

Daugelis šalies verslininkų susidūrė su rimtu galvosūkiu: kaip mokėti darbuotojams padidintą minimalią algą, bet nekelti kainų. Kai kurie paslaugų teikėjai kainas jau didina. Nuo spalio 1 dienos minimali mėnesio alga išaugo 35 litais - iki 1035 litų, arba 300 eurų.


  3. A. Butkevičius: „Džiaugiuosi pokyčiais policijos sistemoje“

Lietuvos diena / 2014-10-02 13:49 / „Lietuvos ryto“ televizija

Ketvirtadienį Lietuvoje minima Angelų sargų – Policijos diena. Šventinio minėjimo iškilmės vyko Valdovų rūmuose, kur dalyvavo premjeras Algirdas Butkevičius, Lietuvos ir užsienio šalių policijos vadovai.


  4. Indijos premjeras plušo su šluota rankose

Įvykiai / 2014-10-02 13:27 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Indijos premjeras Narendra Modi ketvirtadienį viename Delio lūšnyne laikydamas šluotą pažadėjo nušluoti Indijos, kaip prastos visuomeninės higienos ir rudimentinės sanitarijos šalies, reputaciją. Kelios valandos po to, kai parskrido iš Vašingtono, energingasis premjeras pasiraitojo rankoves ir paėmė į rankas šluotą, kad per valstybinę šventę, skirtą nepriklausomybės didvyriui Mahatmai Gandhi, pradėtų kampaniją „Švari Indija“.


  5. „Chevron“ atsuko nugarą, bet valdžia dar įkalbinės amerikiečius (19)

Energetika / 2014-10-02 10:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius nesureikšmino JAV energetikos bendrovės „Chevron“ pareiškimo, kad jos nebedomina skalūnų dujų žvalgyba Lietuvoje. Ministras pirmininkas tikisi, kad į Lietuvą ateis kitų investuotojų.


  6. Premjeras su tiesioginiais seniūnų rinkimais neskubėtų (7)

Aktualijos / 2014-10-02 09:08 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Tiesioginių seniūnų rinkimų klausimas yra svarstytinas, tačiau tik po to, kai praeis pirmieji tiesioginiai merų rinkimai, mano ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.


  7. Biudžeto projektui - klaidžios mokesčių ir lengvatų džiunglės (3)

Komentarai / 2014-10-02 06:30 / „Laiko ženklai“

Penktadienį Vyriausybėje turėtų būti pristatytas kitų metų šalies biudžeto projektas. Skaičiai jame bus gerokai mažesni nei įprasta, mat pirmą sykį tiek pajamos, tiek išlaidos bus nurodytos eurais.


  8. A. Butkevičius dujovežį „Independence“ jau atplukdė į Klaipėdą (33)

Energetika / 2014-10-01 18:34 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį premjeras Algirdas Butkevičius lankėsi Klaipėdoje, kur dalyvavo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projekto įgyvendinimo komisijos posėdyje ir apžiūrėjo terminalo statybos darbų eigą.


  9. Premjeras nedrįso įvesti į uostą virtualaus dujų laivo

Verslas / 2014-10-01 17:43 / „Lietuvos ryto“ televizija

Suskystintų dujų terminalo statybos eina į pabaigą. Jau spalio pabaigoje uostamiestyje švartuosis laivas – dujų saugykla, o po dienos tanklaiviu bus atgabentos ir pirmosios dujos. Klaipėdoje apsilankusiam premjerui Algirdui Butkevičiui, kapitonai, įvedinėsiantys laivą parodė savo įgūdžius ir virtualiu būdu prie terminalo platformos prišvartavo laivą. Tiesa, tai pamėginti galėjo ir pats premjeras. Tačiau Algirdas Butkevičius virtualiai tik pavairavo laivelį aplink dujų saugyklą ir stebėjo kapitonų darbą.


  10. Ukrainiečiai ruošiasi ilgai žiemai be rusiškų dujų (149)

Įvykiai / 2014-10-01 17:33 / AP ir lrytas.lt inf.

Ukrainos gyventojams dabar sunku. Šalies ekonomika bet kurią akimirką gali sugriūti, rytuose liepsnoja karas su Rusijos remiamais separatistais. Bet Aleksejui Poležajui, Kijeve parduodančiam vandens šildytuvus ir geležines krosneles, verslas sekasi puikiai. Mat artėja žiema be rusiškų dujų. Žmonės visoje Ukrainoje skuba kamšyti savo butų sienų, klijuoti langų. Be to, didėjant tikimybei, kad artėjančią žiemą teks gyventi be rusiškų dujų, ukrainiečiai tiesiog šluoja bet kokią šildymo įrangą.


  11. Šiaulių valdžia nutraukė sutartį su styginio transporto kūrėju (30)

Aktualijos / 2014-10-01 16:46 / Ričardas Vitkus

Vos prieš mėnesį rankomis su proveržį styginio transporto srityje žadėjusia, tačiau įtarimų šalies vadovams sukėlusia kompanija „Rail Skyway Systems Ltd“ sukirtusi Šiaulių miesto valdžia trečiadienį investicijų sutartį nutraukė. Nutraukus sutartį kompanijai „Rail Skyway Systems Ltd“ per penkias dienas turės būti grąžintas ir milijono litų užstatas.


  12. Savivaldybių skolos: kiekvienas esame skolingas 680 litų (56)

Rinkos pulsas / 2014-10-01 14:22 / Simona Viltrakytė

Lietuvos savivaldos skola jau perkopė 2 mlrd. litų ribą ir toliau tebeauga, o kas antrai savivaldybei šiandien yra apribota teisė skolintis. Suskaičiuota, kad tokiu atveju kiekvienas šalies gyventojas yra įsiskolinęs 680 litų. Labiausiai įsiskolinusi – Vilniaus savivaldybė. Jos skola siekia 859 mln. litų.


  13. Buvęs NATO vadovas A.F.Rasmussenas įkūrė konsultacinę bendrovę (3)

Įvykiai / 2014-10-01 14:09 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Naujam NATO vadovui trečiadienį pradėjus darbą šiame poste, jo pirmtakas Andersas Foghas Rasmussenas paskelbė steigiantis konsultacinę bendrovę, kuri teiks patarimus strategijos klausimais vyriausybėms, verslo struktūroms ir tarptautinėms organizacijoms.


  14. J. Stoltenbergas perima raumenis užsiauginusios NATO vairą (7)

Įvykiai / 2014-10-01 09:17 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Buvęs Norvegijos premjeras Jensas Stoltenbergas trečiadienį perima vadovavimą sustiprėjusiai ir vėl gyvybingai NATO, kuri dar prieš mažiau nei metus buvo panaši į Šaltojo karo laikų reliktą sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Ukrainos krizė leido Šiaurės Atlanto aljansui vėl suvokti savo tikslą, tačiau J.Stoltenbergas žino, kad NATO taip pat laukia daugybė kitokių, ilgalaikių iššūkių, sako analitikai.


  15. D. Grybauskaitė JT debatuose kalbėjo trumpiausiai (11)

Aktualijos / 2014-10-01 08:41 / DPA, ELTA ir lrytas.lt inf.

Po šešias dienas trukusio kalbų maratono antradienį baigėsi 69-osios Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos sesijos visuotiniai debatai. Paskutinysis iš beveik 200 oratorių juose kalbą pasakė šiek tiek daugiau kaip pusę milijono gyventojų turinčios Žaliojo Kyšulio Respublikos užsienio reikalų ministras Jorge Alberto Silva Borges.


  16. Socialdemokratai ir „darbiečiai“ surėmė kaktas dėl biudžeto (13)

Aktualijos / 2014-10-01 06:49 / Vytautas Bruveris

Nebalsuosite už biudžetą? Jokių problemų, jį priimti padės opozicija. Taip prasidėjo socialdemokratų ir „darbiečių“ diskusijos dėl svarbiausio kitų metų valdžios dokumento. Kitąmet – savivaldybių rinkimai, taigi valdančiosioms partijoms biudžetas itin rūpi. Ypač Darbo partijai, kuri, per praėjusius Seimo rinkimus žadėjusi pakelti minimalią mėnesio algą (MMA) iki 1509 litų, dabar vėl balnojasi šį arkliuką.


  17. Vyriausybėje – šeši milijonieriai, turtingiausias – Š. Birutis (67)

Aktualijos / 2014-09-30 17:48 / Evelina Valiuškevičiūtė, BNS inf.

Socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamoje Vyriausybėje šešių ministrų šeimos turto vertė viršija milijoną litų, o daugiausia turto yra sukaupusi Darbo partijos deleguoto kultūros ministro Šarūno Biručio šeima.


  18. Rašomas ir juodasis scenarijus Rusijai - jos ekonomikos žlugimas (253)

Rinkos pulsas / 2014-09-30 17:36 / lrytas.lt

Vakarų sankcijos, naftos kainų kritimas ir bendroji ekonominė krizė skaudžiai smogs V.Putino režimui. Apie tai Vokietijos žurnalui „Focus“ pareiškė buvęs Rusijos finansų ministras ir ministras pirmininkas, dabar vienas iš Rusijos respublikonų – liaudies laisvės partijos pirmininkų ir aktyvus opozicionierius Michailas Kasjanovas. Jis tikina, kad Vakarų sankcijos nukreiptos ne prieš paprastus Rusijos žmones, o prieš išteklių bazę, kuri leidžia V.Putiną valdyti šalį.


  19. Diplomatas A.Vinčiūnas gali tapti V.Andriukaičio kabineto vadovu (1)

Aktualijos / 2014-09-30 16:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Patvirtinus Vytenį Andriukaitį sveikatos eurokomisaru, jo kabineto vadovu lapkričio 1 dieną taptų Lietuvos ambasadoriaus Europos Sąjungoje (ES) pavaduotojas Arūnas Vinčiūnas.


  20. Ispanijos teismas įšaldė planus dėl referendumo Katalonijoje (1)

Europa / 2014-09-30 13:12 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Ispanijos Konstitucinis Teismas pirmadienį įšaldė referendumą dėl Katalonijos nepriklausomybės, planuotą surengti lapkričio 9-ąją, tačiau turtingo šiaurės rytų regiono lyderiai žadėjo vis tiek tęsti pasiruošimą balsavimui.


Populiariausi per 24 val.