Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 15849, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Olandams įgriso Ukrainos separatistų savivalė (78)

Katastrofa Ukrainoje / 2014-07-26 14:22 / lrytas.lt

Numušto „Malaysia Airlines“ lėktuvo sudužimo vieta turėtų atrodyti kaip nusikaltimo zona – aptverta, saugoma, tiriama ekspertų. Bet taip nėra, tad beveik 200 piliečių netekusiems Nyderlandams trūko kantrybė. Dideliame, keliolikos kilometrų plote išsibarsčiusias „Boeing 777“ nuolaužas dabar jau turėtų apžiūrinėti tyrėjai su pirštinėmis, ekspertai – dalelę po dalelės rinkti smulkiausias detales. Bet taip būtų Europoje, Amerikoje, galbūt daugelyje kitų šalių, tik ne Rytų Ukrainoje, rašo „Lietuvos rytas“.


  2. Vyriausybė mąsto, kaip kovoti su Rusijos propaganda (163)

Aktualijos / 2014-07-26 11:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius neatmeta galimybės, kad siekiant kovoti su propaganda ateityje gali būti svarstomas klausimas dėl tam tikrų Rusijos atlikėjų įtraukimo į nepageidaujamų sąrašą, kaip padarė kaimyninė Latvija.


  3. Jei V.Putinas – ne Rusija, tai kokia ta Rusija? (24)

Komentarai / 2014-07-26 08:01 / Paulius Gritėnas

Kremliaus politikos vis labiau pakertamą Rusijos įvaizdį mėgstama gelbėti fraze, kad „V.Putinas – tai dar ne visa Rusija“. Su šia ištarme ginčytis sunku, bet dar sunkiau ginčytis su faktu, kad bent jau du trečdaliai rusų pritaria tai politikai, kurią reprezentuoja V.Putino valdymas.


  4. Premjeras Palangoje statomiems objektams pažadėjo pinigų (20)

Rinkos pulsas / 2014-07-25 17:52 / Alvydas Ziabkus

Penktadienį į Palangą atvažiavęs Lietuvos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius pasidomėjo iš valstybės lėšų kurorte statomais objektais. Lydimas kurorto mero Šarūno Vaitkaus premjeras apžiūrėjo restauruotą kurhauzą, kuriame jau vyksta koncertai.


  5. Prie Smiltynės perkėlos – neregėtos automobilių spūstys (17)

Radaras / 2014-07-25 16:17 / Gediminas Pilaitis

Klaipėdoje penktadienio rytą prie naujosios perkėlos į Smiltynę susispietę lengvųjų automobilių vairuotojai ir keleiviai braukė prakaitą ir keiksnojo keltininkus - jie negalėjo nuplaukti į kitą Kuršių marių pusę.


  6. Prezidentė ir Seimas nesutaria dėl metro, kurio Vilnius nebenori (19)

Rinka / 2014-07-25 15:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo metro įstatymą ir grąžino Seimui jį iš naujo svarstyti. Pasak šalies vadovės, priėmus naująjį metro įstatymą, būtų formuojama ydinga praktika, kai atskiriems projektams būtų nustatomi neaiškūs partnerystės būdai.


  7. Ukraina mėgina išvengti politinės krizės (6)

Įvykiai / 2014-07-25 15:13 / lrytas.lt

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka paragino parlamentą vadovautis „šaltu protu“ ir balsuoti už pasitikėjimą vyriausybe kitą dieną po to, kai premjeras Arsenijus Jaceniukas trenkė durimis, įtūžęs dėl valdančiosios koalicijos subyrėjimo.


  8. Rugpjūtį vienu metu atostogaus pusė ministrų kabineto (4)

Aktualijos / 2014-07-25 12:33 / BNS ir lrytas.lt inf.

Dauguma ministrų poilsiauti planuoja beveik tris savaites, o trys nauji Vyriausybės nariai vasarą atostogų neturės. Nuo pirmadienio iki rugpjūčio 14-osios atostogaus premjeras Algirdas Butkevičius, krašto apsaugos ir užsienio reikalų ministrai Juozas Olekas ir Linas Linkevičius.


  9. Ukrainos parlamentas A.Jeceniuko atsistatydinimo rašto negavo (3)

Įvykiai / 2014-07-25 12:11 / lrytas.lt

Ukrainos parlamentas penktadienį pareiškė dar negavęs premjero Arsenijaus Jaceniuko atsistatydinimo rašto, todėl negali dėl jo balsuoti, o dėl tokios padėties įstrigo vyriausybės darbas.


  10. Tiesa apie „Buk“ ataką lenda pro užtvaras (153)

Katastrofa Ukrainoje / 2014-07-25 08:58 / lrytas.lt

Prorusiški separatistai toliau įnirtingai neigia turėję zenitinių raketų kompleksą „Buk“, kuriuo buvo numuštas „Malaysia Airlines“ keleivinis lėktuvas. Bet vienas jų lyderių sukilėliams padarė meškos paslaugą patvirtindamas, kad jie buvo gavę tokią sistemą. Vadinamojo bataliono „Vostok“ vadovas Aleksandras Chodakovskis interviu naujienų agentūrai „Reuters“ pirmą kartą po lėktuvo katastrofos patvirtino, kad separatistai turėjo kompleksą „Buk“. Be to, jo teigimu, sistema po tragedijos buvo išgabenta į Rusiją – kad būtų paslėpti įrodymai, rašo „Lietuvos rytas“.


  11. Nyderlandai siunčia policiją į katastrofos vietą Ukrainoje (75)

Katastrofa Ukrainoje / 2014-07-25 08:57 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Nyderlandai siunčia 40 neginkluotų policininkų į Malaizijos lainerio sudužimo vietą prorusiškų sukilėlių kontroliuojamoje Ukrainos rytinėje dalyje ir mėgins toliau stabilizuoti padėtį toje teritorijoje, ketvirtadienį pranešė premjeras Markas Rutte.


  12. Izraelio pilietė A. Zundelovičiūtė: „Čia baisu, bet turiu likti“ (63)

Rytai-Vakarai / 2014-07-24 23:12 / Daiva Kaikarytė

Sustoję darbai, sirenų pertraukiamas miegas ir nežinia ne tik dėl rytojaus, bet apskritai - kitų penkių savo gyvenimo minučių. Taip šiuo metu Izraelyje gyvena 31 metų architektė Anna Zundelovičiūtė. Ji - menininko Dovydo Zundelovičiaus duktė, gimusi Lietuvoje ir devynerių kartu su šeima išvykusi į tėvynę. Šaknų su Vilniumi nenukirto – kai atėjo metas rinktis, kurioje šalyje studijuoti architektūrą, daug nesvarstydama pasirinko Lietuvos sostinę. Šiuo metu Anna gyvena Ramat Gano mieste.


  13. Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas atsistatydina (451)

Įvykiai / 2014-07-24 23:12 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Ukrainos ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas ketvirtadienį parlamentui įteikė savo atsistatydinimo raštą, prieš tai išpeikęs politikus, nesugebėjusius priimti energetikos ir biudžeto įstatymus, kuriais būtų padidintas kariuomenės finansavimas. Savo sprendimą A.Jaceniukas motyvavo tuo, „kad šiandien liko nenubalsuoti įstatymai, nėra kuo mokėti milicininkui, daktarui, mokytojui, nėr už ką pirkti šautuvo, nėra kuo užtaisyti BTRą (šarvuotį); kad šiandien nepriimtas sprendimas užpildyti Ukrainos dujų saugyklas, kad galėtume peržiemoti, kad pagaliau išsilaisvintume iš Rusijos dujinės priklausomybės“.


  14. Liudininkai matė, kaip krenta Alžyro orlaivis (139)

Stichijos ir nelaimės / 2014-07-24 23:08 / ELTA, BNS, AFP, ELTA ir lrytas.lt inf.

Prancūzijos gynybos ministerijos pareigūnas pranešė, jog trečiadienio naktį netrukus po pakilimo iš radarų dingęs Alžyro aviacijos bendrovės „Air Algerie“ lėktuvas, kuriuo skrido 116 žmonių, sudužo Malyje, o du prancūzų naikintuvai aptiko orlaivio nuolaužų vietą, skelbia „Fox News“.


  15. „Reporteris“: Ukrainos premjeras A. Jaceniukas atsistatydina (I) (1)

Reporteris / 2014-07-24 22:50 / „Lietuvos ryto“ televizija

Išsamiausioje analitinėje laidoje – aktualūs pasakojimai, transliacijos iš įvykio vietos, neeilinės istorijos, netikėti komentarai. Tai kitoks požiūris į šalies ir pasaulio įvykius. Laidą žiūrėkite 18:00 val. ir 22:00 val.


  16. Ekspertas: politinė krizė Ukrainoje – prezidento planas (5)

Pasaulis / 2014-07-24 22:14 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šalies iždas tuščias, biudžetas nepatvirtintas, nebėra iš ko mokėti algų kariams - tai tik dalis priežasčių, dėl kurių netikėtai paskelbė atsistatydinantis Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas. Iš valdančiosios daugumos pasitraukė ir dvi partijos. Analitikai teigia, kad ši iš pirmo žvilgsnio šaliai gresianti suirutė yra prezidento Petro Porošenko planas. Esą Ukrainos lyderis nori surengti pirmalaikius rinkimus ir iš Aukščiausiosios Rados išsijoti nepageidaujamus opozicijos politikus bei turėti tvirtą paramą.


  17. Artilerijos sviediniui pataikius į mokyklą Gazoje žuvo 15 žmonių (10)

Konfliktai ir saugumas / 2014-07-24 19:49 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Artilerijos sviediniui pataikius į Jungtinių Tautų (JT) vadovaujamą mokyklą Gazoje, kurioje glaudžiasi nuo smurto bėgantys palestiniečiai, žuvo mažiausiai 15 žmonių ir dar daugiau nei 200 sužeisti, skelbia BBC.


  18. Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas atsistatydina (9)

Pasaulis / 2014-07-24 18:26 / „Lietuvos ryto“ televizija

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas traukiasi iš ministro pirmininko posto. Politikas ketvirtadienį parlamentui įteikė savo atsistatydinimo raštą, prieš tai išpeikęs politikus, nesugebėjusius priimti energetikos ir biudžeto įstatymus, kad būtų padidintas kariuomenės finansavimas.


  19. Rimčiausia grėsmė musulmonams – islamo fanatikai (40)

Komentarai / 2014-07-24 18:12 / Arkadijus Vinokuras

Apie politinį islamą, siekiantį paversti arabų pasaulį vienu dideliu talibanlandu, verkiantys krokodilo ašaromis dėl „palestiniečių genocido“ nieko nežino ir žinoti nenori. Kad ir to fakto, kad Sirijoje per dvejus metus iki šios dienos jau nužudyta 11 000 vaikų.


  20. Sudane pasmerkta mirčiai krikščionė susitiko su popiežiumi (4)

Įvykiai / 2014-07-24 17:34 / lrytas.lt

Popiežius Pranciškus ketvirtadienį privačiai susitiko su sudaniete, kuri savo šalyje buvo nuteista mirti dėl atsisakymo išsižadėti krikščionybės, bet vėliau buvo paleista ir atvyko į Italiją.