Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 17407, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Atsakomybė už šaukimą į kariuomenę – tėvams ir darbdaviams (71)

Aktualijos / 2015-04-01 10:30 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šaukimą atlikti privalomąją karo tarnybą būtų galima įteikti prievolininko tėvams, žmonai, darbdaviams, jie būtų įpareigoti perduoti šaukimą, siūlo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


  2. Ukrainos reformų žvaigždės – lietuviai, dirbantys netgi be algos (68)

Rinkos pulsas / 2015-04-01 09:07 / lrytas.lt

Viešumoje pasirodę gandai apie Ukrainos prezidento Petro Porošenkos ir oligarcho Igorio Kolomoiskio nesutarimus dėl valstybinių energetikos bendrovių kontrolės gali sukelti įspūdį, kad Ukrainos ekonomikos reforma žlunga. Bet iš tiesų taip nėra, rašo „BloombergView“.


  3. Andrius Kubilius patarinės Ukrainos prezidentui (110)

Aktualijos / 2015-03-31 20:57 / lrytas.lt

Konservatorių lyderis Andrius Kubilius patarinės Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai. Apie tai politikas paskelbė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. „Šią pavakarę sulaukiau netikėto skambučio. Paskambino senas bičiulis Misha Saakashvilis. Jis dabar vadovauja Ukrainos Prezidento P.Porošenko užsienio patarėjų tarybai. Pakvietė ir mane prisijungti prie patarėjų tarybos darbo. Narių sąrašas tikrai solidus. Daviau sutikimą“, – rašė A.Kubilius.


  4. Irako premjeras skelbia pergalę Tikrito mūšyje prieš džihadistus

Konfliktai ir saugumas / 2015-03-31 19:22 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Irako ministras pirmininkas Haideras al-Abadi antradienį paskelbė pergalę Tikrito mūšyje – po kelias savaites trukusių kautynių vyriausybės pajėgos atkovojo Tikritą iš „Islamo valstybės“ kovotojų, Bagdadui surengus didžiausią operaciją prieš džihadistus.


  5. Turkijos prokuroras mirė, užpuolikai nukauti (9)

Įvykiai / 2015-03-31 15:05 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Šešias valandas trukusi įkaito drama Stambulo teismo pastate baigėsi, kai policija ryžosi šturmui. Per operaciją buvo nukauti abu Turkijos prokurorą Mehmetą Selimą Kirazą įkaitu laikę kairiųjų ekstremistai. Išvaduotas M.S.Kirazas buvo sunkiai sužeistas, medikai bandė išgelbėti jo gyvybę, bet vyras mirė.


  6. Turkijoje sumaištį sukėlė dingusi elektra (30)

Stichijos ir nelaimės / 2015-03-31 13:17 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Dingus elektrai, antradienį dalyje Turkijos kelioms valandoms buvo paralyžiuotas gyvenimas. 15 mln. gyventojų turinčiame Stambule buvo sustoję metro traukiniai ir tramvajai, pranešė turkų žinių stotis NTV, kuria remiasi agentūra AFP. Elektra dingo ir sostinėje Ankaroje bei keliose provincijose Vakaruose, Pietuose ir Šiaurėje. Iš viso incidentas sutrikdė gyvenimą daugiau nei dvidešimtyje miestų. Kai kuriuose fabrikuose teko nutraukti gamybą.


  7. Graikijos premjeras darsyk tūptelėjo prieš Rusiją (37)

Rinkos pulsas / 2015-03-31 12:07 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Graikijos premjeras Alexis Tsipras interviu Rusijsos naujienų agentūros TASS vadovo pavaduotojui Michailui Gusmanui sakė, kad Atėnai nepalaiko niekur nevedančios Vakarų sankcijų politikos.


  8. Laikrodį gali tekti sukioti ir po 2016-ųjų (14)

Aktualijos / 2015-03-31 09:18 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nors vasaros laiko galiojimo grafikas bus taikomas iki 2016 metų, premjeras Algirdas Butkevičius neatmeta galimybės, kad Europos Komisija jį pratęs dar penkeriems metams.


  9. Premjeras: „Žvalgybų perspėjimus reikia vertinti labai rimtai“ (6)

Aktualijos / 2015-03-31 09:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, Lietuvos žvalgybos institucijų pateiktus grėsmių Lietuvai vertinimus bei įspėjimus reikia priimti rimtai.


  10. Ar kratinys – ne galvose? (8)

Komentarai / 2015-03-31 07:13 / Valdas Bartasevičius

Anksčiau viešai pareiškusi, kad jokių reformų iš socialdemokratų nė nelaukianti, prezidentė D.Grybauskaitė dabar kaip kirviu tvojo į svarbiausią jų sumanymą – naują Darbo kodeksą.


  11. D. Cameronas paskelbė visuotinių rinkimų kampanijos pradžią (1)

Europa / 2015-03-30 16:42 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas pirmadienį paskelbė gegužės 7 dienos visuotinių rinkimų kampanijos pradžią, prieš tai susitikęs su karaliene Elizabeth II ir paprašęs jos leidimo paleisti Parlamentą.


  12. Lietuvos bankas įspėja: pasiimti paskolą bus sunkiau (29)

Mano pinigai / 2015-03-30 14:33 / Aida Murauskaitė

Lietuvių, anot Lietuvos banko vadovo Vito Vasiliausko, laukia palūkanų šokas. Dabar palūkanos yra rekordiškai žemos. Anot LB vadovo, svarbus uždavinys, kad žmonės būtų kuo mažiau jautrūs palūkanų svyravimams ir skolintųsi atsakingai. Vienas iš užmojų – trumpinti paskolos maksimalų terminą, kuris dabar siekia 40 metų.


  13. Buvusį Izraelio premjerą korupcijos byloje išdavė garso įrašai (2)

Pasaulis / 2015-03-30 11:43 / AP

Buvęs Izraelio premjeras Ehudas Olmertas pirmadienį buvo pripažintas kaltu dėl sukčiavimo ir pažeisto pasitikėjimo. Šia nutartį paskelbė Jeruzalės apylinkės teismas, iš naujo išnagrinėjęs ekspremjero korupcijos bylą.


  14. Socialdemokratų pasirinkimas. Nejaugi jis toks blogas? (59)

Komentarai / 2015-03-30 11:34 / Arkadijus Vinokuras

Pagaliau socialdemokratams pasitaikė galimybė parodyti, kad jie ne tik sugeba sėkmingai tęsti pradėtus darbus, bet ir imtis būtinų reformų. Imtis iniciatyvos. Laikas suvokti, kad pati silpniausia valdžia yra ta, kuri turėdama galią, jos nerodo.


  15. Buvęs Izraelio premjeras E. Olmertas pripažintas kaltu (4)

Įvykiai / 2015-03-30 09:57 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Buvęs Izraelio premjeras Ehudas Olmertas pirmadienį buvo pripažintas kaltu dėl sukčiavimo ir pažeisto pasitikėjimo.


  16. Ar esate tai matę? Premjeras pirmą kartą pasirodė be akinių (88)

Žmonės / 2015-03-29 18:55 / lrytas.lt

Sekmadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje nugriaudėjo LKL Žvaigždžių diena. Vienas ryškiausių Lietuvos krepšinio renginių sudomino ne tik garsius sportininkus, bet ir politikus.


  17. Rusai pasaulį moko, kaip lengvai iššvaistyti milijardus (292)

Rinkos pulsas / 2015-03-29 18:40 / Aleksandras Procenka („Lietuvos rytas“)

Ar įmanoma sukišti milijardus eurų ir per penkerius metus nesulaukti jokios grąžos? Žinoma, jei tai daroma Rusijoje. Praėjo jau penkeri metai, kai buvo pradėtas vykdyti tuomečio Rusijos prezidento, o dabar premjero Dmitrijaus Medvedevo puoselėtas Skolkovo slėnio projektas. Elektroninius įrenginius itin mėgstantis D.Medvedevas užsimojo sukurti kompleksą, kuris jeigu ne pranoktų, tai bent jau prilygtų amerikietiškajam Silicio slėniui. Tačiau išaiškėjo, kad amerikiečius rusai gali pralenkti nebent varžydamiesi pinigų taškymo rungtyje.


  18. Vilniaus lenkai laukia lenkiškų pamaldų Katedroje (151)

Aktualijos / 2015-03-29 13:13 / Artūras Jančys

Merkiantis lietus, pabrangusios puokštės – tokį sekmadienį išvydo su verbų šakelėmis iš bažnyčių po pamaldų išėję vilniečiai. Nors oras buvo niūrokas, sostinės gyventojai Verbų sekmadienį buvo nusiteikę šventiškai ir viltingai. Viltį sulaukti pamaldų lenkiškai Vilniaus katedroje puoselėjo ir vilniečiai lenkai, šį sekmadienį dalyvavę šv.Mišiose sostinės Šv.Dvasios bažnyčioje. Tiesioginių mero rinkimų vajaus metu Remigijaus Šimašiaus ištarta užuomina, kad Katedroje šv.Mišios gali būti laikomos ir lenkiškai, kai kuriems Vilniaus lenkams įstrigo kaip rimtas pažadas.


  19. Premjeras: Vilnius be Vyriausybės neįgalus (3)

Lietuvos diena / 2015-03-28 17:46 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius Vilniuje posėdžiavusiems socialdemokratams aiškino, kad valdančiosios partijos didelio žmonių pasitikėjimo nesulaukė, nes demonstravo priešingas nuomones. Savo partiečiams jis linkėjo laikytis vieningiau, spaudoje neviešinti vidaus nesutarimų,


  20. Didžiosios partijos aptarė rinkimus ir negailėjo kritikos sau

Lietuvos diena / 2015-03-28 17:16 / „Lietuvos ryto“ televizija

Trys šalies partijos – socialdemokratai, konservatoriai bei „Tvarka ir teisingumas“ šeštadienį rinkosi aptarti savivaldos rinkimų. Visų tarybose skambėjo savikritiška gaida. Premjeras Algirdas Butkevičius Vilniuje posėdžiavusiems socialdemokratams aiškino, kad valdančiosios partijos didelio žmonių pasitikėjimo nesulaukė, nes demonstravo priešingas nuomones.


Populiariausi per 24 val.