Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 18360, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Algirdas Butkevičius: gali tekti priimti daugiau pabėgėlių (47)

Lietuvos diena / 2015-09-04 15:03 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius šią savaitę kalbėjo, kad Lietuva priimti daugiau migrantų neplanuoja, bet neatmeta, kad Lietuvai gali tekti priglausti kur kas daugiau migrantų.


  2. Algirdas Butkevičius: „Gali tekti priimti daugiau pabėgėlių“ (51)

Aktualijos / 2015-09-04 14:59 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius šią savaitę kalbėjo, kad Lietuva priimti daugiau migrantų neplanuoja, bet neatmeta, kad Lietuvai gali tekti priglausti kur kas daugiau migrantų.


  3. Dalia Grybauskaitė ragina susitelkti prieš karą keliuose (45)

Aktualijos / 2015-09-04 12:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Po nelaimės, kai partrenkta neblaivaus vairuotojo žuvo policininkė, prezidentė ragina visuomenę ir pareigūnus susitelkti prieš karą keliuose. „Ši skaudi nelaimė įpareigoja visus – ir visuomenę, ir pareigūnus – dar labiau susitelkti ir bendromis jėgomis sustabdyti niekuo nepateisinamą karą keliuose“, – sakoma Prezidentūros pranešime.


  4. V. Orbanas įspėjo dėl didėjančių pabėgėlių srautų padarinių (4)

Įvykiai / 2015-09-04 12:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas (Viktor Orban) dar kartą įspėjo dėl didėjančio pabėgėlių srauto į Europą padarinių, praneša agentūra „Reuters“. „Staiga mes tapsime mažuma savo žemyne“, – sakė jis penktadienį interviu radijui. Europa, saugodama savo sienas, esą turi parodyti tvirtumą.


  5. Dėl terminalo išlaikymo – blaškymasis (23)

Energetika / 2015-09-04 09:21 / Marius Jokūbaitis

Pramonė vis labiau nerimsta, kas ir kaip turės išlaikyti Suskystintų dujų terminalą. Blaškosi ir Energetikos ministerija, vis negalinti apsispręsti, ar gyventojams nauja tvarka papildomai nekainuos.


  6. Prancūzija ir Vokietija sutarė: ES turi įvesti privalomas kvotas (25)

Įvykiai / 2015-09-03 18:37 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vokietija ir Prancūzija sutarė spausti Europos Sąjungą (ES) dėl privalomų pabėgėlių kvotų įvedimo, skelbia „The Guardian“.


  7. Dėl migrantų krizės svarstoma grąžinti ES sienų kontrolę (4)

Pasaulis / 2015-09-03 17:18 / „Lietuvos ryto“ televizija

Migrantų krizė kala vis didesnį pleištą tarp Europos valstybių. Vengrija ketvirtadienį vėl leido tūkstančiams migrantų traukiniais keliauti į Austriją ir Vokietiją. O Vengrijos premjeras net pareiškė, kad migrantų krizė yra ne visos Europos, o Vokietijos problema. Vis daugiau šalių kalba, kad Šengeno vizų neturintys, bet po Europą keliaujantys migrantai gali priversti persvarstyti esminę Europos Sąjungos idėją – laisvą keliavimą tarp šalių.


  8. „Gazeta Wyborcza“ kritikuoja lenkų mokinių streiką Vilniuje (72)

Aktualijos / 2015-09-03 17:13 / Eldoradas Butrimas, specialiai lrytas.lt, Varšuva

Didžiausias Lenkijos dienraštis „Gazeta Wyborcza“ kritikuoja trečiadienį surengtą lenkų mokinių bei jų tėvų streiką Vilniuje. Dienraščio korespondentei Agnieszka Filipiak keistu pasirodė sprendimas protestuoti prieš Lietuvos švietimo ministerijos siekius visose mokyklose suvienodinti lietuvių kalbos egzamino sąlygas.


  9. NATO vadovas atidarė Aljanso štabą Vilniuje (233)

Aktualijos / 2015-09-03 11:36 / Liucija Lenkauskaitė, BNS

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį Vilniuje atidarė NATO vadavietę. Šis štabas ir dar penkios nedidelės vadavietės Rytų bei Vidurio Europoje įkurtos reaguojant į Rusijos veiksmus Ukrainoje. NATO pajėgų integravimo vienetais vadinamos vadavietės atidarytos trijose Baltijos šalyse, Lenkijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje. Kiekviename iš šešių štabų dirbs maždaug po 40 karininkų.


  10. Donaldas Tuskas siūlo išeitį dėl pabėgėlių krizės (79)

Europa / 2015-09-03 10:15 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

eli šimtai migrantų ketvirtadienio rytą šturmavo Budapešto pagrindinę tarptautinę traukinių stotį, kai policija ją iš naujo atidarė po dvi dienas trukusios blokados, pranešė vienas naujienų agentūros AFP žurnalistas.


  11. D. Grybauskaitė patraukė botagą nuo pasieniečių (46)

Aktualijos / 2015-09-03 09:59 / BNS ir lrytas.lt inf.

Anksčiau teigusi, jog alytiškį nušovęs pasienietis netinkamai panaudojo tarnybinį ginklą, prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad po tokių atvejų negalima stoti nei į vieną, nei į kitą pusę. „Įvykus tokiems nelaimingiems atvejams, kurie pareikalauja žmonių aukų, kai nukenčia abi pusės, jokiu būdu negalima stoti nei į vieną, nei į kitą pusę. Tai yra pačios visuomenės problema. Taip pat – valstybės, kuri neužtikrino saugumo pareigūnams, kad jie galėtų atlikti savo darbą“, – ketvirtadienį paskelbtame interviu LRT radijui sakė prezidentė.


  12. A. Butkevičius prabilo apie NATO atsaką Rusijos agresijai (46)

Aktualijos / 2015-09-03 09:35 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Šešiose rytinėse NATO šalyse, taip pat ir Lietuvoje, ketvirtadienį atidaromi Aljanso pajėgų integravimo vienetai yra atsakas į Rusijos agresiją Pietryčių Ukrainoje bei pasikeitusią saugumo situaciją Europoje, sako premjeras Algirdas Butkevičius.


  13. Slapukavo tik patys pamaldžiausi (10)

Komentarai / 2015-09-03 08:36 / Vytautas Bruveris

Negrįžtamai praėjo laikai, kai naujų mokslo metų pradžios proga politikui įsibrauti į mokyklą ir reklamuotis buvo smerktina ir net įvairiais dokumentais draudžiama.


  14. Valdantieji išsirinko naująjį kultūros viceministrą (1)

Aktualijos / 2015-09-02 16:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad su Darbo partija jau suderinta, kas turėtų tapti kultūros viceministru vietoj Vytauto Vigelio.


  15. Lietuvių kalbos egzaminai tautinėms mažumoms nebus švelninami (9)

Aktualijos / 2015-09-02 16:11 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Tautinių mažumų mokyklų inicijuojamus streikus premjeras Algirdas Butkevičius vertina kaip politikavimą.


  16. Tragiškas įvykis pasienyje virto politiniu mūšiu (34)

Komentarai / 2015-09-02 07:17 / „Laiko ženklai“

Tik po nelaimės, kai kontrabandininkų gaudynės pasibaigė aštuoniolikmečio žūtimi, praregėta ir apsižiūrėta, kad įstatymai, apibrėžiantys, kaip pareigūnai turėtų naudoti ginklą, labai netobuli. Ne tik įstatymai prasti. Dar ir ginklai pasenę, neleidžiantys pareigūnams šaudyti taikliau. Tokios išvados paskelbtos po prezidentės D.Grybauskaitės susitikimo su vidaus reikalų ministru S.Skverneliu. Tai bent jau suteikia vilties, kad tragiškas įvykis pasienyje netaps tik dar viena dingstimi politikams gražbyliauti ieškant kaltų pareigūnų.


  17. Ukraina sunkiai atsigauna po pirmadienio neramumų (12)

Įvykiai / 2015-09-01 18:44 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Ukraina antradienį sunkiai atsigauna po policijos ir nacionalistų protestuotojų susirėmimų Kijeve, per kuriuos žuvo trys saugumo pajėgų pareigūnai ir dar 140 žmonių buvo sužeista po to, kai įstatymų leidėjai preliminariai pritarė ginčijamoms konstitucijos pataisoms, turinčioms padidinti separatistinių regionų autonomiją.


  18. Vengrijos premjeras aptars migrantų krizę su ES lyderiais

Įvykiai / 2015-09-01 15:47 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas ketvirtadienį aptars migracijos krizę su Europos Sąjungos lyderiais, pranešė vyriausybės spaudos atstovas Bertalanas Havasi, kuris antradienį cituojamas oficialioje vyriausybės interneto svetainėje.


  19. Sulaikytas antras įtariamasis, siejamas su sprogdinimu Bankoke

Įvykiai / 2015-09-01 14:15 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Tailando premjeras antradienį nurodė, kad prie sienos su Kambodža buvo suimtas antras užsienietis, kaip įtariama, susijęs su praeitą mėnesį vienoje Bankoko šventykloje įvykdytu pražūtingu sprogdinimu.


  20. ES nori žinoti saugias migrantų kilmės šalis (6)

Europa / 2015-09-01 13:21 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Ispanijos premjeras Mariano Rajoy antradienį paragino Europos Komisiją pateikti pasiūlymų, kurie padėtų spręsti Bendriją krečiančią pabėgėlių krizę – pavyzdžiui, įvardyti saugias kilmės šalis.


Populiariausi per 24 val.