Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 18565, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Latvija širsta, kad lietuviams pavyko sugundyti kinus (34)

Rinkos pulsas / 2015-10-06 17:42 / Marius Jokūbaitis

Dviejų broliškų valstybių konkurencinė kova įgauna pavydo bruožų. Baltijos šalių uostai jau seniai konkuruoja dėl krovinių, tačiau naujausia Lietuvos pergalė įsiutino Latvijos valdžią.


  2. Premjerą garsi moteris pavadino „geru velykiniu kiškučiu“ (14)

TV antena / 2015-10-06 14:24 / lrytas.lt

Trečiadienis – diena, kai populiarioji pramoginė laida „Svogūnų Lietuva“ apdovanoja labiausiai per savaitę pasižymėjusius politikus, scenos žvaigždes ir kitus žinomus visuomenės veikėjus. Jau rytoj svarbiausias auksinis svogūnas iškeliaus tiesiai į šalies premjero Algirdo Butkevičiaus rankas.


  3. Kompensacijos Rusijai ir Baltarusijai – nesvarstomos

Energetika / 2015-10-06 10:56 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nuostolių Rusijai ir Baltarusijai kompensavimas dėl BRELL sutarties sąlygų keitimo, Lietuvai persiorientuojant iš posovietinės į europinę elektros perdavimo sistemą, nėra svarstomas, o kalbos apie galimus nuostolius tėra interpretacijos, teigia Premjeras Algirdas Butkevičius.


  4. Premjeras tikisi išlaisvinti areštuotą LJL laivą „Deltuva“

Rinkos pulsas / 2015-10-06 10:44 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad pavyks išlaisvinti šiuo metu areštuotą vienintelį iš penkių sunkumuose skendinčios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) laivų „Deltuva“.


  5. Turkija ragina ES imtis veiksmų Sirijoje migrantų krizei baigti (4)

Įvykiai / 2015-10-06 08:22 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pirmadienį paragino Europos Sąjungą nustatyti Sirijoje neskraidymo zoną ir saugaus prieglobsčio teritoriją, vykstant deryboms dėl Europoje tebesiplečiančios migrantų krizės.


  6. Konservatoriai ir socialdemokratai iškasė karo kirvį (28)

Aktualijos / 2015-10-05 20:16 / Rasuolė Bauraitė

Pagrindiniai politiniai konkurentai socialdemokratai ir konservatoriai ne juokais susikibo. Konservatoriai reikalauja laikinosios komisijos Algirdo Butkevičiaus žento reikalams ištirti, socialdemokratai skundžia opozicijos lyderį Andrių Kubilių etikos sargams dėl šmeižiančių pasisakymų.


  7. Neapšilęs ministerijoje V. Vigelis turėtų nesušalti Seime (20)

Aktualijos / 2015-10-05 11:09 / Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“)

Iš kultūros viceministro posto išspirtas buvęs Švenčionių rajono meras Vytautas Vigelis rado prieglobstį Seime. Jis tapo Darbo partijos frakcijos seniūno Kęstučio Daukšio padėjėju. Liepos pabaigoje iš kultūros viceministro posto esą savo noru pasitraukęs V.Vigelis prieš tai ministerijos slenkstį mynė vos kelias savaites. Ne kasdien K.Daukšio padėjėją galima sutikti ir Seimo koridoriuose.


  8. JAV apie Rusijos veiksmus Turkijoje: „Tai ne atsitiktinumas“ (281)

Įvykiai / 2015-10-05 10:13 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Turkija pirmadienį pranešė, kad jos naikintuvai F-16 buvo pakelti perimti vieno Rusijos naikintuvo, įskridusio į šalies oro erdvę netoli sienos su Sirija, ir privertė jį pasukti atgal.


  9. D. Cameronas griežtai įspėjo Rusiją: „Remiate skerdiką“ (287)

Įvykiai / 2015-10-04 13:36 / lrytas.lt

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas griežtai įspėjo Rusiją dėl jos vykdomų atakų prieš Sirijos sukilėlius. Ministras pirmininkas BBC patikino, kad Rusijos sprendimas remti Sirijos prezidentą Basharą al-Assadą yra „milžiniška klaida“.


  10. Italai įpykę: valdžia už degalus tyčia moka daugiau

Rinkos pulsas / 2015-10-04 12:37 / Daiva Lapėnaitė, LRT radijo laida „Ryto garsai“, lrt.lt

Ruduo Italijoje prasidėjo optimistinėmis gaidomis, mat tarptautinė reitingų agentūra „Standard & Poor's“ pareiškė, kad po pusketvirtų recesijos metų Italijos ekonomika atsigauna.


  11. D. Cameronas nori padvigubinti pajėgas kovoje prieš islamistus (9)

Įvykiai / 2015-10-04 11:30 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Davidas Cameronas pažadėjo padidinti Didžiosios Britanijos karinius pajėgumus kovoje su „Islamo valstybe“ (IS) Irake ir Sirijoje. Tarp būsimų žingsnių – ir karališkųjų oro pajėgų (RAF) turimų bepiločių tolimųjų nuotolių lėktuvų skaičiaus padvigubinimas, skelbia BBC.


  12. Skandinavija dreba dėl į Šengeno zoną atvykstančių migrantų (6)

Europa / 2015-10-03 16:42 / lrytas.lt

Norvegijos ministrė pirmininkė Erna Solberg šeštadienį pareiškė bijanti dėl sienų neturinčios Šengeno zonos Europoje ir ragino šalis stiprinti savo išorines sienas migrantų krizės akivaizdoje.


  13. Senojoje Lietuvos banko buveinėje Kaune – apgultis (9)

Aktualijos / 2015-10-03 12:14 / Arūnas Karaliūnas

Tūkstančiai kauniečių pasinaudojo galimybe apžiūrėti prieškario laikų centrinio šalies banko buveinę Kaune, K.Donelaičio ir Maironio gatvių sankryžoje. Dabar šiame to meto itin prašmatniame pastate įsikūręs Lietuvos banko padalinys.


  14. Spektaklis apie stiprias moteris

Aktualijos / 2015-10-03 12:00 / Alvydas Valenta

Rugsėjo pabaigoje Naujasis teatras pakvietė į pirmąją šio sezono premjerą – dviejų dalių šokio spektaklį pagal šiuolaikinės britų dramaturgės Caryl Churchill pjesę „Neprilygstamosios“ (angl. Top girls). Pjesė ne kartą statyta įvairių teatrų scenose, įtraukta į universitetų literatūros mokymo programas.


  15. Makedonija siūlo kitą JT vadovą rinkti iš Rytų Europos (14)

Įvykiai / 2015-10-02 19:37 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Makedonija siūlo kitą Jungtinių Tautų generalinį sekretorių rinkti iš Rytų Europos atstovų. Tai penktadienį iš JT Generalinės Asamblėjos tribūnos pareiškė šalies ministras pirmininkas Nikola Grujevskis, praneša „RIA Novosti“.


  16. Rusnėje atidengtas paminklas Mahatmai Gandhi (80)

Aktualijos / 2015-10-02 14:53 / lrytas.lt

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Rusnėje dalyvavo iškilmingoje ceremonijoje, kurios metu buvo atidengtos Indijos tautinio išsivadavimo lyderį Mahatmą Gandhį ir iš Mažosios Lietuvos kilusį jo artimą draugą, litvaką architektą Hermanną Kallenbachą, vaizduojančios skulptūros. „Šiandien džiugi diena Rusnei, Lietuvai, Indijai, Pietų Afrikos Respublikai ir mums visiems. Ne vienus metus puoselėta idėja virsta kūnu, šiandien atidengiamas paminklas dviejų žmonių, dviejų tautų draugystei“, – sakė premjeras A. Butkevičius.


  17. Vengrijos premjerui pabėgėliai panašūs į karius (6)

Įvykiai / 2015-10-02 13:29 / ELTA

Penktadienį kalbėdamas apie pabėgėlius ir migrantus, Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pareiškė, kad daugiausia į Europą atvyksta jauni vyrai, kurie, pasak jo, labiau primena karius, o ne prieglobsčio prašytojus, skelbia „Foxnews“.


  18. Kauno simfoninio sezono pradžia – tarp tango, klasikos ir džiazo

Scena / 2015-10-02 10:07 / lrytas.lt

Kauno miesto simfoninio orkestro sezono pradžia, tradiciškai sutampanti su Pasauline muzikos diena, šįmet bus spalio 2 d. Atidarymo koncerte pasirodys pasaulinį pripažinimą pelnęs saksofonininkas Federico Mondelci, orkestrą į naująjį sezoną lydės vyriausiasis dirigentas Konstantinas Orbelianas.


  19. Keturkojai svečiai A. Butkevičiui priminė vaikystės istoriją (17)

Pamatyk / 2015-10-01 17:53 / Giedrė Balčiūtė

Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius Vyriausybėje sulaukė išskirtinių svečių. Spalio 1 dieną pas jį lankėsi būrys įvairaus amžiaus, dydžio ir veislių šunų. Keturkojus į Vyriausybę atsivedė nevyriausybinių gyvūnų globos organizacijų ir šunų klubų atstovai, kurie vylėsi, kad šunys padės atkreipti didesnį dėmesį į gyvūnų apsaugos problemas Lietuvoje.


  20. Premjeras Algirdas Butkevičius sulaukė neįprastų svečių (1)

Lietuvos diena / 2015-10-01 17:20 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius šiandien sulaukė neįprastų svečių. Politinio dėmesio reikalauja šunys ir jų šeimininkai. Nevyriausybinių organizacijų atstovai sako, jaučiasi pavargę ir išsekę kurdami geresnę aplinką savo augintiniams, tad tikisi, kad po šio susitikimo, bus peržiūrėtas gyvūnų gerovės įstatymas, kuriami gyvūnų globos namai bei keturkojams tinkamesnė infrastruktūra. Taip pat prašoma skirti griežtesnes baudas gyvūnų skriaudėjams bei daugiau dėmesio skirti beglobiams gyvūnams.


Populiariausi per 24 val.