Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 19322, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. K. Trečiokas: „Aš tikrai nieko dėtas, nes nesu suinteresuotas“ (10)

Aktualijos / 2016-02-08 20:00 / Rasuolė Bauraitė

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) vieną po kito tardo politikus, galimai susijusius su skandalinguoju Vyriausybės nutarimu ir Druskininkų Vijūnėlės dvaru. Šiandien apklaustas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, o penktadienį STT aplankė aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką. Ministro pozicija aiški – jis niekuo dėtas, nieko nežinojo ir jokio spaudimo nesulaukė.


  2. D. Cameronas gąsdina migrantų stovyklomis Jungtinėje Karalystėje (18)

Rytai-Vakarai / 2016-02-08 17:01 / lrytas.lt

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas sulaukė kaltinimų gąsdinimu dėl galimo migrantų antplūdžio, jei Jungtinė Karalystė pasitrauks iš ES.


  3. R. Kadyrovo grasinimai tęsiasi: „Kas nesuprato – supras“ (34)

Įvykiai / 2016-02-08 14:19 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Čečėnijos lyderis savo „Instagram“ paskyroje paskelbė naują nuotrauką, kuri laikoma dar vienu netiesioginiu grasinimu Rusijos opozicijai.


  4. Haičio prezidento postas lieka tuščias

Įvykiai / 2016-02-08 14:01 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Haičio prezidentas Michelis Martelly sekmadienį baigė savo kadenciją ir paliko valstybės vadovo postą, nors dar nėra išrinktas jo įpėdinis, nes praėjusį mėnesį buvo antrą kartą atidėtas prezidento rinkimų antrasis turas, vykstant audringiems protestams ir tvyrant įtarimams dėl balsų klastojimo.


  5. Su mūsų lenkais trūksta nuoširdžių pokalbių

Aktualijos / 2016-02-08 10:01 / Anatolijus Lapinskas

XX amžiuje buvę Lietuvos, Lenkijos ir gretimų valstybių teritorijų karpymai, klijavimai, dar yra Lenkijos sugalvotas terminas „sienų formavimai“ (čia apie Vilniaus krašto okupaciją), dažniausiai vyko be tose šalyse gyvenusių žmonių perkėlinėjimo į naujų sienų valstybes (vėlgi išskyrus Lenkiją, kurioje milijonai vokiečių buvo perkelti į „naujai suformuotą“ Vokietijos teritoriją, o į jos buvusią perkelti ne tik milijonai lenkų, bet kažkodėl ir dalis Punsko lietuvių, amžius gyvenusių to miestelio apylinkėse).


  6. Algirdo Butkevičiaus atostogų finišą apkartino nesklandumai (45)

Aktualijos / 2016-02-08 09:04 / Indrė Vainalavičiūtė

Premjero Algirdo Butkevičiaus atostogas Karibuose veikiausiai apkartino Sveiktos apsaugos ministrės atsistatydinimo skandalas ir ir Specialiųjų tyrimų tarnybos ketinimai jį apklausti teisėsaugos atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų panaikinimo, po kurio teismas įteisino Vijūnėlės dvarą. Dar vieną staigmeną premjerui pateikė oro linijos, kurios atidėjo jo skrydį namo.


  7. Skandinaviškos lygybės įkvėpti danai bando nubaidyti migrantus (6)

Europa / 2016-02-08 08:23 / „Spiegel“ ir „Lietuvos rytas“ inf.

Danija šią savaitę pritarė griežčiausiai Europoje migracijos politikai. Jos tikslas – atbaidyti į šalį plūstančius prieglobsčio prašytojus.


  8. Tyrime dėl statybų STT ketina apklausti merą R.Malinauską (6)

Aktualijos / 2016-02-07 13:14 / BNS ir lrytas.lt inf.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) tyrime dėl galbūt daryto poveikio rengiant Vyriausybės nutarimą turėjusį reikšmės statybų Druskininkuose įteisinimui pirmadienį ketina apklausti Druskininkų merą socialdemokratą Ričarda Malinauską.


  9. Šiaurės Korėjos į kosmosą paleista raketa supykdė pasaulį (62)

Įvykiai / 2016-02-07 08:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Šiaurės Korėja paleido ilgojo nuotolio raketą, neva gabenusią palydovu pavadintą objektą. Tuo tarpu šalies kaimynės ir Vašingtonas skelbia, kad iš tiesų buvo atliktas balistinių raketų bandymas. Toks Jungtinių Tautų sankcijų pažeidimas būtų padarytas, praėjus vos savaitei po Šiaurės Korėjos branduolinio ginklo bandymo. Apie tai praneša „Reuters“.


  10. D. Medvedevas žada „Vieningojoje Rusijoje“ didžiulius pokyčius (16)

Įvykiai / 2016-02-06 15:28 / TASS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusijos premjeras, partijos „Vieningoji Rusija“ pirmininkas Dmitrijus Medvedevas siūlo naujokais pakeisti kas trečią aukščiausią partijos pareigūną.


  11. Agresyvūs garliaviškiai – pritilę ir paliegę (183)

Aktualijos / 2016-02-06 12:27 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

JAV teisėsaugos institucijoms pradėjus Neringos Venckienės perdavimo Lietuvai procesą, smarkiai padidėjo tikimybė pedofilijos istorijos kūrėją pamatyti teisiamųjų suole. Nuo nuosprendžio jos neišgelbės net senatis – ji bėgliams netaikoma.


  12. Ministras K. Trečiokas – lyg po koja pasipainiojęs grumstas (5)

Aktualijos / 2016-02-06 09:44 / Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“)

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų vakar kaip specialusis liudytojas apklaustas aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas dėl savęs ramus: „Skandalo taikinys – premjeras, aš tik pasipainiojau ant kelio.“


  13. Italai panoro įsiteikti svečiui iš Irano, bet ar nepersistengė? (4)

Europa / 2016-02-05 16:46 / Daiva Lapėnaitė („Lietuvos rytas“)

Nuo Vakarų sankcijų pagaliau atleistas Iranas pasirengęs atgimti ekonomiškai ir politiškai. O tai ketina daryti su italų pagalba. Bet ar Romai bičiulystė su naujuoju Eldoradu vadinama islamiška valstybe neapkars?


  14. Ukrainos premjeras A. Jaceniukas grasina trauktis iš posto (106)

Įvykiai / 2016-02-05 16:11 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas penktadienį pagrasino atsistatydinti kartu su visu savo kabinetu, vystantis politinei krizei, kurios pradžią žymėjo Lietuvoje gimusio ekonomikos ministro Aivaro Abromavičiaus atsistatydinimas.


  15. Ukraina kryžkelėje: lietuviškasis Zorro išėjo pagalvoti (58)

Rinkos pulsas / 2016-02-05 13:18 / lrytas.lt

Bloga naujiena, skelbia „Novaja gazeta“. Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius. 40-metis technokratas, kuriam prezidentas Petro Porošenka suteikė Ukrainos pilietybę, atsistatydino. Pastaraisiais metais A. Abromavičius, nesislapstęs nuo žurnalistų, bet ir neužsikrėtęs populizmo virusu, pademonstravo tokį vadybininko talentą, kuri dėka vyriausybė pajuto akivaizdų efektą.


  16. Iš po STT kaukių kyšo didelės opozicijos ausys (97)

Aktualijos / 2016-02-05 12:32 / Valdas Bartasevičius

Net Karibuose premjeras A.Butkevičius negalėjo ramiai ilsėtis – teko raginti atsistatydinti per daug atlapaširdiškai apie duotą kyšį medikams prisikalbėjusią sveikatos apsaugos ministrę R.Šalaševičiūtę, o tik grįžus iš atostogų jo lauks, pasak prezidentės, rimtas pokalbis su ja apie esą sudėtingą Vyriausybės situaciją dėl tvyrančio korupcijos šešėlio.


  17. Aplinkos ministras K. Trečiokas po STT apklausos: „Šou tęsiasi“ (67)

Aktualijos / 2016-02-05 12:16 / Lina Bartkutė

Po pusantros valandos trukusios Specialiųjų tyrimų tarnybos agentų surengtos apklausos aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas penktadienį teigė, kad šou toliau tęsiasi, ir jis savo kaltės nemato. Teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų panaikinimo, po kurio teismas įteisino Vijūnėlės dvarą.


  18. STT atvyko apklausti aplinkos ministro K. Trečioko (12)

Aktualijos / 2016-02-05 06:11 / BNS ir lrytas.lt inf.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai penktadienį atvyko į Aplinkos ministeriją apklausti aplinkos ministro Kęstučio Trečioko kaip specialaus liudytojo. Teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų panaikinimo.


  19. Planuojamas premjero vizitas į Indiją gali neįvykti (1)

Aktualijos / 2016-02-04 14:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Iš atostogų Karibuose kitą savaitę grįžtančio premjero Algirdo Butkevičiaus planai dalyvauti ekonomikos forume Indijoje kol kas nepatvirtinti.


  20. Jeigu jau lošti, tai lošti (6)

Rytai-Vakarai / 2016-02-04 12:42 / Ramunė Sotvarė

Atsistatydinti Ukrainoje nėra labai lengva. Antai sveikatos apsaugos ministras gruzinas savo atleidimo iš Vyriausybės laukia jau pusmetį, bet Aukščiausioji Rada nemato jokio reikalo skubėti. Kol deputatai nepalaimino, tol ministras dirba.


Populiariausi per 24 val.