Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 20226, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. D. Cameronas atidėlioja: „Kol kas nepradėsime derybų su ES“ (8)

Įvykiai / 2016-06-27 17:38 / lrytas.lt

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas pirmadienio popietę kreipėsi į parlamento narius ir pakartojo savo sprendimą nesikreipti į Europos Vadovų Tarybą dėl narystės Europos Sąjungoje nutraukimo.


  2. A. Butkevičius JK lietuviams: Lietuvoje daug darbo vietų (41)

Lietuvos diena / 2016-06-27 16:48 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šoką po „Brexit“ patyrę Didžiosios Britanijos lietuviai kupini nerimo dėl ateities. Lietuvos premjeras ramina, kad užsidarius Didžiosios Britanijos vartams, emigrantams darbo pasiūlys Lietuva. Tačiau svetur dirbantiems lietuviams premjero žodžiai kelia šypseną. Esą net ir smukus svarui, Didžiojoje Britanijoje gyventi ir dirbti apsimoka kur kas labiau. 


  3. Vokietija atmeta neformalių derybų su JK galimybę

Europa / 2016-06-27 14:53 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Vokietijos kanclerės Angelos Merkel atstovas spaudai pareiškė, kad negali būti jokių neformalių derybų dėl Jungtinė Karalystė pasitraukimo iš Europos Sąjungos sąlygų, kol Londonas nepateikė oficialaus pranešimo apie ketinimą išstoti iš bloko.


  4. ES nespaus JK nedelsiant pradėti derybas dėl išstojimo

Įvykiai / 2016-06-27 14:38 / BNS ir lrytas.lt inf.

Praėjus trims dienoms po Jungtinės Karalystės referendumo, kuriame rinkėjai nubalsavo už pasitraukimą iš Europos Sąjungos, likusių 27-ių Bendrijos narių lyderiai pripažino, kad šalį ištiko „labai rimta krizė“ ir jie nespaus Britanijos premjero nedelsiant pradėti išstojimo procedūrą, rašo Briuselio nepriklausomas interneto leidinys „EUobserver“.


  5. Darbo kodekso kritiką prie Vyriausybės gožė šalininkų balsai (63)

Aktualijos / 2016-06-27 13:09 / Modesta Gaučaitė

Policijos „Stop“ juosta aptverta Vyriausybė, būrys pareigūnų ir pikti protestuotojai – tokį vaizdą matė praeiviai pirmadienį sostinės centre. Prie Vyriausybės susirinkę profsąjungų atstovai, jaunimas ir kiti vilniečiai toliau diskutavo apie naująjį Darbo kodeksą. Šįkart susirinko ir tie, kurie jį palaiko.


  6. Kaip apdairus D.Cameronas įvarė į kampą „Brexit“ šalininkus? (99)

Įvykiai / 2016-06-27 12:21 / lrytas.lt

Praūžus Jungtinės Karalystės referendumui britus labiausiai sukrėtė premjero Davido Camerono atsistatydinimas. Politologai prabilo apie politiko karjeros pabaigą, tačiau gali būti, kad ministras pirmininkas yra geresnėje situacijoje nei jo priešininkai.


  7. „Brexit“: šuolis į nežinomybę

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-27 12:08 / Tadas Povilauskas, SEB banko vyriausiasis analitikas

Sunkusis Damoklo kardas penktadienio rytą, paskelbus Didžiojoje Britanijoje vykusio referendumo dėl šalies likimo ES rezultatą, krito ant britų galvų. Panašu, kad nemažai už pasitraukimą balsavusių britų, pamatę reakciją pasaulio finansų rinkose ir kilusią politinę sumaištį, galinčią suskaldyti pačią Jungtinę Karalystę, pradėjo suprasti ne tik teorinius, bet jau ir pajuto pirmuosius „Brexit“ balsavimo atneštus nuostolius. Žinoma, kartais finansų rinkose pirmoji reakcija būna pernelyg didelė, nes iškart įvertinami blogiausi galimi scenarijai. Visgi nežinomybė, kaip, kada ir kokiomis sąlygomis Jungtinė Karalystė paliks ES (o gal ir nepaliks), darys neigiamą įtaką abiejų pusių ekonomikos plėtrai. Nuo galimų padarinių nepasislėps ir Lietuva.


  8. Po „Brexit“ britams siūlo norvegų arba šveicarų modelį (2)

Įvykiai / 2016-06-27 11:45 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jei Jungtinė Karalystė pasitrauks iš Europos Sąjungos (ES), tai ji veikiausiai toliau bendradarbiaus su bloku pagal Norvegijos ar Šveicarijos modelį, mano Latvijos premjeras Maris Kučinskis.


  9. Birželio 29 d. LNDT kasoje dirbs teatro aktoriai ir direktorius (1)

Meno pulsas / 2016-06-27 11:45 / lrytas.lt

Naujasis Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezonas prasidės rugsėjo 2 dieną, tačiau jau dabar žiūrovai kviečiami jam pasirengti. Birželio 29 dieną bus pradėti pardavinėti bilietai į 77-ojo sezono spektaklius. Pirmieji, norintys įsigyti bilietus, galės pasitarti ne tik su kasininke, bet ir su aktoriais: Martynu Nedzinsku, Birute Mar, Dalia Michelevičiūte, Mariumi Repšiu, Arūnu Vozbutu. Lankytojų nuomonę išklausys ir daugiau apie spektaklius papasakos LNDT generalinis direktorius Martynas Budraitis.


  10. Izraelis ir Turkija susitarė: užbaigs nesantaiką

Įvykiai / 2016-06-27 10:43 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Izraelis ir Turkija sekmadienį susitarė siekti užbaigti kelerius metus tvyrojusią priešpriešą ir normalizuoti santykius, pašlijusius dėl 2010 metais izraeliečių pajėgų surengto reido prieš laivų flotilę, mėginusią nugabenti humanitarinės pagalbos siuntą blokuojamam Gazos Ruožui, nurodė žydų valstybės pareigūnai. 


  11. Jungtinės Karalystės subyrėjimo perspektyvos (18)

Rytai-Vakarai / 2016-06-27 09:29 / Alvydas Medalinskas

Valstybės, kuriose kyla didelė vidinė politinė įtampa ir sumaištis, nusilpsta centrinė valdžia ar žmonės ja nepasitiki, rizikuoja prarasti ir dalį teritorijos. Tai gali atsitikti tiek įsikišus užsienio jėgoms, tiek suintensyvėjus viduje nacionaliniams judėjimams .


  12. Britų referendumas privers ES politinį elitą atsipeikėti? (19)

Rytai-Vakarai / 2016-06-27 09:24 / Arkadijus Vinokuras

Nusiraminkite. Kas tokio baisaus įvyko? Badas? Ne. Maras? Ne. Karas? Ne. Britai palieka NATO? Ne. Britai nutraukė ryšius su JAV? Taip pat ne. Išvada: britai niekur nedings. Taip, ES susilpnėjo. Nuo ES politinio elito priklausys, kiek tas silpnumas tęsis.


  13. „Brexit“ stovykla jau atsiėmė pažadus, kuriais apmovė britus (166)

Europa / 2016-06-26 17:00 / lrytas.lt

Viliodami britus balsuoti už išstojimą iš Europos Sąjungos, „Brexit“ šalininkai žadėjo nuostabią ateitį be Briuselio diktatūros, imigrantų srautų ir paramos skurdesnėms ES narėms.


  14. Kinija įspėja: „Brexit“ „aptemdys“ pasaulinę ekonomiką

Rinkos pulsas / 2016-06-26 15:45 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Kinijos finansų ekspertai įspėjo, kad Didžiosios Britanijos sprendimas palikti Europos Sąjungą „meta šešėlį ant pasaulio ekonomikos“, praneša BBC.


  15. H. Žustautas pagriebė sidabrą, o I. Navakauskas – bronzą! (7)

Kitos naujienos / 2016-06-26 14:13 / lrytas.lt

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį lietuviai iškovojo du medalius. Kanojininkas Henrikas Žustautas tapo Europos vicečempionu, o baidarininkas Ignas Navakauskas – bronzos medalio laimėtoju.


  16. Suimtas antras labiausiai ieškomas Italijos nusikaltėlis (1)

Įvykiai / 2016-06-26 13:57 / TASS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Pavojingas mafijos narys, antras labiausiai ieškomas Italijos nusikaltėlis Ernesto Fazzalari buvo suimtas specialiosios policijos operacijos šalies pietuose metu. Apie tai, kaip nurodo naujienų agentūra ANSA, pranešė Italijos premjeras Matteo Renzi.


  17. Irako pajėgos atkovojo iš „Islamo valstybės“ Faludžą

Konfliktai ir saugumas / 2016-06-26 13:41 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Irako pajėgos atkovojo paskutiniuosius Faludžos miesto rajonus iš „Islamo valstybės“ (IV) kovotojų. Sekmadienį Irako pajėgų vadas paskelbė, kad operacija oficialiai baigta. Apie tai praneša „Reuters“.


  18. Jungtinė Karalystė dar gali išvengti „Brexit“: trys scenarijai (138)

Europa / 2016-06-26 12:00 / lrytas.lt

Nors apie Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos (ES) kalbama kaip apie užtikrintą ateitį, egzistuoja trys scenarijai, kuriais šalis dar galėtų išlikti ES dalimi. Nubalsavę už išstojimą iš ES britai dabar turi kreiptis į Europos Vadovų Tarybą su oficialiu prašymu dėl 50-ojo ES sutarties straipsnio panaudojimo. Kol tai nebus padaryta, „Brexit“ neprasidės.


  19. Leiboristų partijoje – sumaištis, lyderis raginamas trauktis (2)

Įvykiai / 2016-06-26 11:10 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Beveik pusė Jungtinės Karalystės šešėlinio kabineto ketina atsistatydinti ir taip priversti iš posto pasitraukti leiboristų lyderį Jeremy Corbyną. Apie tai praneša BBC.


  20. Australijos premjeras ragina išlaikyti stabilumą po „Brexit“

Įvykiai / 2016-06-26 10:16 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Australijos premjeras pasinaudojo savo oficialia rinkimine kampanija ir sekmadienį išsakė nuomonę, kad nereikėtų keisti vyriausybės po Jungtinės Karalystės sprendimo palikti Europos Sąjungą prasidėjus ekonominei suirutei. Apie tai praneša AP.


Populiariausi per 24 val.