Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 18941, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. A. Butkevičius tikisi sugrįžti prie Laisvės premijos klausimo

Aktualijos / 2015-12-01 09:07 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Atsisakymas Laisvės premiją skirti pirmajam atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui buvo neapgalvotas, mano Premjeras, didžiausios valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius ir siūlo peržiūrėti apdovanojimo skyrimą.


  2. Britai spręs, ar vykdys aviacijos smūgius prieš IS Sirijoje (1)

Įvykiai / 2015-12-01 07:33 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Didžiosios Britanijos parlamentas trečiadienį balsuos, ar šalis turi prisidėti prie aviacijos smūgių prieš džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) taikinius Sirijoje, pirmadienį pranešė premjeras Davidas Cameronas.


  3. S. Skvernelis lieka poste, tačiau kibirkščių dar bus (4)

Aktualijos / 2015-12-01 06:58 / lrytas.lt

Kaip klostysis aukščiausių šalies pareigūnų santykiai po to, kai vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis bandė atsistatydinti, bet liko dirbti? Regis, bus bendravimo pro sukąstus dantis.


  4. Dujų tarifai kitais metais nesikeis (3)

Energetika / 2015-11-30 17:35 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Valstybinė kainų komisija patvirtino kitų metų pirmo pusmečio dujų tarifus. Dujas vartojantys tik maisto ruošai, už kubinį dujų nuo sausio mokės 0,66 euro, šildantys būstą – 0,42 euro, o per metus suvartojantys daugiau kaip 20 tūkst. kub. metrų – 0,41 euro. Pastovioji tarifo dalis – 3,99 euro – taip pat nesikeis.


  5. Tarp S. Skvernelio ir L. Graužinienės prognozuoja šaltąjį karą

Lietuvos diena / 2015-11-30 17:19 / „Lietuvos ryto“ televizija

Garsiai atsistatydinimo pareiškimą tėškęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis lieka poste. Tai ministras pareiškė po susitikimo su premjeru. Skvernelis tokį sprendimą aiškino visuomenės ir Algirdo Butkevičiaus palaikymu. Vidaus reikalų ministro atsistatydinimo pageidavo prezidentė ir seimo pirmininkė, tačiau premjeras nepakluso aiškindamas, kad pagal Konstituciją jis atsako už ministrų kabineto darbą.. Graužnienė pareiškė, kad nuo šiol su Skverneliu bendraus per premjerą.


  6. „Twitter“ žinutės sukiršino Graikijos ir Turkijos politikus (1)

Įvykiai / 2015-11-30 14:38 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Turkijos premjeras Ahmetas Davutoglu pirmadienį paragino Graikijos premjerą Alexį Tsiprą susitelkti į „teigiamą darbotvarkę“, kai šis sukritikavo Ankarą dėl Rusijos karo lėktuvo numušimo virtinėje „Twitter“ žinučių.


  7. Turkija neatsiprašys Rusijos dėl lėktuvo numušimo (122)

Įvykiai / 2015-11-30 14:09 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf., ELTA

Turkija neatsiprašys dėl Rusijos karo lėktuvo numušimo prie sienos su Sirija, bet Ankara ragina Maskvą iš naujo apsvarstyti savo sprendimą paskelbti atsakomąsias sankcijas, kad būtų galima išspręsti šią krizę, pirmadienį pareiškė Turkijos premjeras Ahmetas Davutoglu.


  8. Turkai: Rusijos piloto palaikai išskraidinti į Maskvą (8)

Įvykiai / 2015-11-30 14:04 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienio rytą Rusijos piloto, kurio pilotuojamą lėktuvą praėjusią savaitę numušė Turkijos karinės pajėgos, kūnas iš Ankaros buvo išsiųstas į Maskvą, pranešė Turkijos kariuomenė, skelbia „Reuters“.


  9. Jeigu aš būčiau V. Landsbergis (40)

Aktualijos / 2015-11-30 12:54 / Tomas Čyvas

Premjeras, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius ėmėsi raginti Seimą perbalsuoti Laisvės premijos skyrimo reikalą. Net jei tai įvyks, šios sudėties Seimo dauguma nuomonę pakeis nebent su špyga kišenėje ir niekaip nepakeis visuomenės nuotaikų.


  10. Rusai išsigando artėjančių švenčių: švelnins sankcijas Turkijai (119)

Rinkos pulsas / 2015-11-30 12:25 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusija jau skelbia pirmąsias turkiškas prekes, kurioms bus taikomos sankcijos. Rusijos premjero pavaduotojas Arkadijus Dvorkovičius pranešė, kad iš žemės ūkio produkcijos bus draudžiama į Rusiją įvežti tik turkiškas daržoves ir vaisius. Be to, jis pabrėžė, kad embargą derėtų atidėti kelias savaites, kad tiekėjai galėtų spėti susiorientuoti.


  11. Premjeras: ministras per trumpą laiką atliko didžiulius darbus (1)

Lietuvos diena / 2015-11-30 12:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis lieka poste. Tai paaiškėjo po šiandien vykusio premjero Algirdo Butkevičiaus ir ministro susitikimo. Premjeras Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo nusprendė netenkinti ir pareiškė, kad ministro darbą vertina teigiamai.


  12. A. Merkel sukūrė pabėgėlius priimsiančių ES šalių grupę (5)

Europa / 2015-11-30 11:41 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Iš aštuonių šalių sudaryta pagrindinė ES grupė ruošiasi kitais metais iš Turkijos stovyklų apgyvendinti pabėgėlius, teigia Vokietijos lyderė Angela Merkel, skelbia „EUObserver“.


  13. L. Graužinienė: su S. Skverneliu dirbsime per premjerą (12)

Lietuvos diena / 2015-11-30 11:22 / „Lietuvos ryto“ televizija

Netenkindamas vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius nubrėžė naują darbo stilių su parlamentu, sako Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė.


  14. L.Graužinienė su S.Skverneliu nebekalbės – bendraus per premjerą (86)

Aktualijos / 2015-11-30 11:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Netenkindamas vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius nubrėžė naują darbo stilių su parlamentu, sako Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė. Anot jos, dabar su ministru bus bendraujama per premjerą.


  15. Turkija ir ES pasiekė istorinį susitarimą dėl pabėgėlių (7)

Įvykiai / 2015-11-30 10:46 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Turkija ir Europos Sąjunga sekmadienį viršūnių susitikime pasiekė „istorinį“ 3 mlrd. eurų vertės finansinės pagalbos susitarimą, kuriuos siekiama pažaboti sirų pabėgėlių ir kitų migrantų srautą į Europą.


  16. Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis lieka poste (6)

Lietuvos diena / 2015-11-30 10:42 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį pareiškė, kad netenkina vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio prašymo atsistatydinti. Netrukus ir pats ministras pranešė, kad lieka vidaus reikalų ministro poste. Premjero ir ministro pasisakymai – spaudos konferencijos vaizdo įraše.


  17. Premjeras perkalbėjo S. Skvernelį – ministras lieka poste (124)

Aktualijos / 2015-11-30 09:28 / Indrė Vainalavičiūtė

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį pareiškė, kad netenkina vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo pareiškimo. Netrukus ir pats ministras pranešė, kad lieka vidaus reikalų ministro poste.


  18. Rekomenduojame: 14 filmų, vertų pažiūrėti Kalėdų laikotarpiu (9)

Kinas / 2015-11-30 08:00 / lrytas.lt

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, norisi stebuklo ir pasakos. Sukurti tokią nuotaiką gali geras kinas. Nors televizijos kanalai pasirūpina, kad nė vieni metai nesibaigtų be „Vieno namuose“ arba „Likimo ironijos...“, kino teatrai irgi kartais skelbia kalėdines premjeras, siūlome savo sąrašą filmų apie Naujuosius metus ir Kalėdas, kurių galbūt dar nematėte.


  19. Per demonstraciją Paryžiuje policija susirėmė su aktyvistais (6)

Įvykiai / 2015-11-29 18:08 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Prancūzų policija sekmadienį per susirėmimus su kampanijos prieš klimato kaitą aktyvistais, kurie apmėtė policininkus įvairiais daiktais, panaudojo ašarines dujas, pranešė reporteriai. Policija ėmėsi veiksmų po to, kai per demonstraciją, surengtą prieš svarbias Jungtinių Tautų (JT) derybas dėl klimato, maža kaukėtų protestuotojų grupelė Respublikos aikštėje pradėjo skanduoti „Nepaprastoji padėtis, policinė valstybė“, turėdama omenyje protestų suvaržymo priemones, įvestas po lapkričio 13 dieną Prancūzijos sostinėje įvykdytų teroro atakų.


  20. Turkijai per ES susitikimą dėl migracijos bus siūlomi pinigai

Įvykiai / 2015-11-29 16:45 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

ES lyderiai sekmadienį per viršūnių susitikimą pasiūlys Turkijai pinigų ir postūmį jos siekiui tapti Bendrijos nare, mainais į jos bendradarbiavimą dėl migrantų krizės, tačiau pareigūnai perspėjo, kad galutinis susitarimas apims „sunkias“ derybas.


Populiariausi per 24 val.