Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 16434, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Premjeras paaiškino, kodėl Vilniuje dėl eurų susidarė spūstys (95)

Aktualijos / 2014-10-23 15:14 / lrytas.lt

Vilniečiai, praleidę spūstyse keletą valandų, kol sostinėje užtvertomis gatvėmis judėjo automobilių kolona, į saugyklas vežusi eurus, piktinasi ir stebisi, kodėl reikėjo gatves užtverti būtent piko metu.


  2. Ukrainoje griūna Lenino statulos, o komunistai tampa nebemieli (1)

Rytai-Vakarai / 2014-10-23 14:43 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nuo tada, kai viename Ukrainos pietrytiniame mieste Oleksijui Baburinui priklausanti Josifo Stalino statula buvo susprogdinta, šis komunistas įstatymų leidėjas buvo priverstas slapstytis už sunkių metalinių žaliuzių. Dabar jis sako, kad visa jo partija yra puolama.


  3. Kanados žudikui surengti išpuolį nesutrukdė ir atimtas pasas

Pasaulis / 2014-10-23 14:39 / „Lietuvos ryto“ televizija

Po trečiadienį Otavą sukrėtusio ginkluoto išpuolio, Kanados premjeras ramina, kad šalis nebus įbauginta. Jis tik pažadėjo dar aktyviau kovoti prieš teroristų grėsmę. Paaiškėjo, kad karį nušovė asmuo, kuris pareigūnų buvo vertinamas kaip keliantis riziką ir negalėjo išvykti iš šalies. Išpuolio motyvai nėra žinomi.


  4. Rolandas Skaisgirys papasakojo, ką veikė uždarytas į areštinę (99)

Aktualijos / 2014-10-23 14:20 / Artūras Jančys

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Tikrovė, kūrėjui atsivėrusi Vilniaus policijos areštinėje T.Kosciuškos gatvėje, pasirodė klaikesnė, nei gali sugalvoti lakiausia vaizduotė. Gamtinius reikalus teko atlikti į „parašą“ (kibirą), naktį klausytis kampus garsiai graužiančių žiurkių. Pelėsiu aptrauktos sienos, dvokas – neįtikėtina, kad žmonės nelaisvėje tokiomis sąlygomis laikomi ES šalyje.


  5. Paviešinta Kanados parlamente siautėjusio teroristo nuotrauka (12)

Įvykiai / 2014-10-23 12:25 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ginkluotas vyras, kurio vardas buvo įtrauktas į stebimų įtariamų teroristų sąrašą, trečiadienį nušovė vieną karį ir mėgino įsiveržti į Kanados parlamentą, tačiau galiausiai jį nukovė asamblėjos apsaugos pareigūnas.


  6. Izraelio premjeras dėl kruvinos atakos apkaltino Palestiną (1)

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-23 12:20 / lrytas.lt

Izraelio ministras pirmininkas Benyaminas Netanyahu po Jeruzalėje kūdikį pražudžiusios atakos apkaltino palestiniečių prezidentą Mahmoud Abbas išpuolių kurstymu, skelbia BBC.


  7. ES lyderiai svarstys kaip įveikti klimato kaitą ir Ebolą

Europa / 2014-10-23 12:03 / BNS ir lrytas.lt inf.

Europos Sąjungos (ES) lyderiai ketvirtadienį susirinks Briuselyje per viršūnių susitikimą, kuriame tikimasi priimti svarbią sutartį dėl kovos su klimato pokyčiais, taip pat sustiprinti pastangas, siekiant įveikti mirtinai pavojingo Ebolos viruso protrūkį.


  8. Vidaus reikalų ministro užtarėjai – galingi (110)

Aktualijos / 2014-10-23 11:30 / Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“)

Dėl buvusių pavaldinių galimų nusižengimų iš posto pradėtas vyti vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas antradienį rengtą atsistatydinimo pareiškimą kuriam laikui gali padėti į stalčių. Generalinė prokuratūra užvakar pranešė su Specialiųjų tyrimų tarnyba atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu stambiu mastu siekiant už atlygį daryti įtaką keletui praėjusiais metais Vidaus reikalų ministerijoje vykdytų viešųjų pirkimų. „Lietuvos ryto“ šaltinių teigimu, D.Barakauskas jau buvo susiruošęs premjerui Algirdui Butkevičiui nešti atsistatydinimo pareiškimą.


  9. Premjeras ramina: visuotinio mokesčio kol kas nebus (20)

Mano pinigai / 2014-10-23 09:24 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigė kol kas nepritariąs visuotiniam nekilnojamojo turto (NT) mokesčiui. "Manau, kad NT rinka dar nėra pas mus taip stipriai išvystyta. Jaunos šeimos dabar ima paskolas ir statosi būstus. Tikrai jau nenorėčiau, kad tie nauji būstai, kurie pastatyti žmonėms paėmus paskolas, iš karto būtų apmokestinami", - sakė Vyriausybės vadovas.


  10. Kanadą sukrėtė antras teroro išpuolis per tris dienas (88)

Įvykiai / 2014-10-23 07:51 / AFP, BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Kanados sostinėje Otavoje trečiadienį kilo sumaištis ir panika - įvykdyti teroristiniai išpuoliai. Karo aukų memorialas, parlamentas ir netoli jo esantis prekybos centras - šiose vietose, kur kasdien susirenka tūkstančiai žmonių, trečiadienio rytą aidėjo šūviai. Iš pradžių šūviai pasigirdo prie parlamento esančiame Karo aukų memoriale, kai ginkluotas vyras peršovė garbės tarnybą atliekantį šalies karį. Sužeistas karys su žaizdomis pilve buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten dėl sudėtingų sužalojimų mirė.


  11. P. Gražulis: „Nežinau, kodėl prezidentei tiko silpnas ministras“ (18)

Aktualijos / 2014-10-22 22:40 / Artūras Jančys

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) operacija, kurios taikinys buvo partijos „Tvarka ir Teisingumas“ veikėjai ir su jais susiję asmenys, labiausiai užkabino Vidaus reikalų ministeriją, kuriai vadovauja „tvarkietis“ Dailis Alfonsas Barakauskas. Trečiadienį premjeras Algirdas Butkevičius po pokalbio su skandalo purtomos ministerijos vadovu paliko jį poste. Tačiau D.A.Barakauską pliekia net jo partijos kolega, partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcijos pirmininkas Petras Gražulis. Jis teigė, kad pasirinkdama D.A.Barakauską prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirinko silpniausią figūrą iš „tvarkiečių“ siūlomų kandidatų sąrašo.


  12. Kodėl tyli ministras A. D. Barakauskas? (32)

Aktualijos / 2014-10-22 19:46 / Rasuolė Bauraitė

Nors vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas nesutinka atsistatydinti, opozicija surado išeitį. Jei ministro tonas per artimiausias dienas nepasikeis, konservatoriai ir liberalai pasiryžę surengti interpeliaciją. Tuo tarpu partijos „Tvarkos ir teisingumo“ skandale aiškėja naujos pavardės.


  13. Konservatoriai rengiasi versti D. A. Barakauską iš posto (32)

Aktualijos / 2014-10-22 12:52 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos frakcija Seime ketina rengti interpeliaciją vidaus reikalų ministrui Dailiui Alfonsui Barakauskui, jeigu jis pats nepasitrauks iš šio posto. Tai patvirtino partijos ir opozicijos lyderis Andrius Kubilius. „Mūsų apsisprendimą rengti interpeliaciją lems artimiausių dienų ministro veiksmai. Jeigu jis pats neatsistatydins, o matome, kad jau ir Premjeras ragina jį toliau tęsti darbą, tai mes tokiu atveju tikrai imsimės interpeliacijos, nes tai, kas paaiškėjo jau vakar, akivaizdžiai rodo, jog ministro atsakomybės srityje klesti tai, ką Specialiųjų tyrimų tarnyba įvardino kaip prekyba įtaka. Galima spėti, jog tai yra su ministro žinia, nes matosi labai ryškus visur tas pats Tvarkos ir teisingumo partijos pėdsakas, o ministras yra ir tos partijos vicepirmininkas“, – sakė A.Kubilius.


  14. „Total“ vadovo žūtis priminė kraupias katastrofas Rusijoje (58)

Įvykiai / 2014-10-22 12:25 / lrytas.lt

Pirmadienio naktį Vnukovo oro uoste „Dassault Falcon“ verslo klasės orlaivis, ketinęs skristi į Paryžių, įsibėgėdamas kilimo take susidūrė su uosto tarnybos sniego valymo mašina. Po susidūrimo lėktuvas užsidegė, žuvo visi jame buvę žmonės – keleivis ir trys ekipažo nariai. Tarp jų buvo Prancūzijos naftos korporacijos „Total“ generalinis direktorius Christophe`as de Margerie, dalyvavęs Užsieno investicijų konsultacinės tarybos posėdyje, kurį Maskvoje pravedė Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas. Žurnalas „Forbes“ prisimena ankstesnes lėktuvų katastrofas Rusijoje.


  15. Premjeras paprašė D. A. Barakausko tęsti darbą (107)

Aktualijos / 2014-10-22 12:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį susitikęs su vidaus reikalų ministru „tvarkiečiu“ Dailiu Alfonsu Barakausku premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius paprašė jo tęsti darbą, nes kol kas jo kaltės dėl galimų nusikalstamų veikų Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) neįžvelgė. „Remiantis pirmine turima informacija iš teisėsaugos institucijų apie VRM pareigūnams mestus kaltinimus, kol kas vidaus reikalų ministro kaltės šioje situacijoje neįžvelgiama, todėl Vyriausybės vadovas paprašė ministro D.Barakausko tęsti darbą, kol vyks ikiteisminis tyrimas. Atlikus tyrimą bus galima vertinti situaciją“, - teigiama BNS perduotame Vyriausybės komentare.


  16. Vėl – STT galvapjūtė. Koks bus jos derlius? (150)

Aktualijos / 2014-10-22 12:21 / Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“)

Įtarimų sukėlusi buvusių pavaldinių veikla iš posto gali išversti ir vidaus reikalų ministrą Dailį Barakauską. Juolab kad ir ministerija seniai šurmuliuoja dėl jaunos patarėjos įtakos vadovui. Vakar Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai užgriuvo valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ centrinę būstinę – ieškota nusikalstamos veiklos įkalčių. Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai apie tai kalbėjo itin šykščiai, tačiau vis dėlto paaiškėjo, kad tyrimo gijos driekiasi į D.Barakausko vadovaujamą Vidaus reikalų ministeriją.


  17. Pareigūnai duria pirštu į D. A. Barakauską (7)

Aktualijos / 2014-10-22 12:15 / lrytas.lt

Vidaus reikalų ministeriją (VRM) Dailio Alfonso Barakausko valdymo laikotarpiu krėtė skandalai – Bendrojo pagalbos centro fiasko, neblaivių policininkų nusikaltimai, neskaidrios reputacijos pavaldiniai, balansuojantis tarp kaltės ir dorovės FNTT vadovas. Pareigūnai klausia, ar ne laikas ministrui pagaliau palikti šiltą kėdę?


  18. Ar drąsa dėl biudžeto neatsisuks aštriuoju galu? (7)

Komentarai / 2014-10-22 06:50 / „Laiko ženklai”

Beatodairiška drąsa ar noras kuo geriau pasirodyti prieš savivaldos rinkimus? Ar neatsisuks visa tai antruoju aštriuoju galu? Tokius klausimus kelia vakar Seime pristatytas kitų metų biudžeto projektas ir aplink jį kunkuliuojančios diskusijos.


  19. STT kratą atliko ir R.Pakso kabinete, sulaikyti penki asmenys (598)

Aktualijos / 2014-10-21 22:54 / lrytas.lt

Du buvę vidaus reikalų ministro patikėtiniai ir trys verslo bendrovių vadovai - Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia vėl užčiuopusi politikos ir verslo korupcijos ryšius. Vilniuje antradienio rytą partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje kilo šurmulys, nes STT pareigūnai tikrino kompiuterius, atliko kratas ir dokumentų poėmius. Krata atlikta ir Rolando Pakso darbo kabinete. Apie teisėsaugos pareigūnų žygį partijos vadovai sužinojo tik iš žurnalistų.


  20. Daugiausia biudžeto lėšų kitąmet „suvalgys“ švietimas (22)

Rinkos pulsas / 2014-10-21 18:44 / Eugenija Grižibauskienė

Seime pristatytas 2015 metų biudžetas, kuris pirmą kartą parengtas eurais ir kurio planuojamas visų viešojo sektoriaus finansų deficitas siekia 1,2 proc. bendrojo vidaus produkto. Biudžeto priėmimo diena - gruodžio 4-oji. 2015 metų biudžeto priėmimas Seime numatomas gruodžio 4-ąją.


Populiariausi per 24 val.