Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 16451, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Įtarimai D. A. Barakauskui kol kas nėra pareikšti (8)

Aktualijos / 2014-10-25 15:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ikiteisminiame tyrime dėl Vidaus reikalų ministerijos viešųjų pirkimų ministrui „tvarkiečiui“ Dailiui Alfonsui Barakauskui kol kas nėra pareikšti jokie įtarimai, ir jis dar nėra pakviestas liudyti, šeštadienį patvirtino premjeras Algirdas Butkevičius.


  2. Festivalis „Gaida“ prasidėjo kosminėmis pulsacijomis (1)

Scena / 2014-10-25 13:25 / Eglė Gudžinskaitė

Įspūdinga žymaus prancūzų spektrinės muzikos atstovo Gerardo Grisey valandos trukmės kompozicija „Juodoji žvaigždė“ („Le noir de l'etoile“) šešiems perkusininkams, kurią festivalio „Gaida 2014“ atidarymo proga atliko „Strasbūro mušamųjų“ ansamblis, nepaliko abejingų. Šio instaliaciją primenančio kūrinio atsiradimą inspiravo mirštančių žvaigždžių, vadinamųjų pulsarų, skleidžiami labai dažni ir stebėtinai tikslūs signalai, kadaise sukėlę tikrą sensaciją mokslo pasaulyje (anuomet buvo spėliota net apie nežemiškų civilizacijų skleidžiamus signalus).


  3. Kairieji mojuoja kumščiais net ir po muštynių (16)

Aktualijos / 2014-10-25 13:16 / Vytautas Bruveris

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius dideliu iššūkiu įvardija 2015 metų valstybės biudžetą ir koalicijos partijas linkęs kaltinti kaltės suvertinimu socialdemokratams.


  4. Po politinio mūšio stadione UEFA labiausiai nubaudė albanus (10)

Futbolas / 2014-10-24 17:41 / lrytas.lt

UEFA nusprendė – radijo bangomis valdoma skraidykle į Belgrado stadioną įskraidinta Albanijos vėliava ir dėl jos kilusios muštynės brangiausiai kainavo albanams. UEFA serbams įskaitė techninę pergalę 3:0.


  5. Gera premjero žinia: lengvata šildymui lieka (6)

Verslas / 2014-10-24 16:02 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius suskaičiavo ir nusprendė nesiūlyti naikinti PVM lengvatos šildymui. Esą, skaičiai rodo, kad PVM padidinus nuo 9 iki 21 proc., daugelyje rajonų šildymo sąskaitos išaugtų. Ekonomistai premjerui prieštarauja – šildymo lengvata nėra nei teisinga, nei logiška. Opozicija kritikuoja Vyriausybės blaškymąsi.


  6. D.A. Barakausko komanda ėmė byrėti – atsistatydina viceministras (56)

Aktualijos / 2014-10-24 15:59 / lrytas.lt

Po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atliktų kratų partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje bei kritikos vidaus reikalų ministrui Dailiui Alfonsui Barakauskui lavinos atsistatydinti nusprendė vidaus reikalų viceministras Paulius Beinaris, kuris šias pareigas pradėjo eiti vos prieš dvi dienas. Jis penktadienį ministrui įteikė atsistatydinimo pareiškimą.


  7. Ko galime laukti iš parlamento rinkimų Ukrainoje? (34)

Komentarai / 2014-10-24 15:06 / Alvydas Medalinskas

Šį savaitgalį Ukrainoje įvyks neeiliniai parlamento (Verhovnaja Rada) rinkimai. Šį kartą jie pritraukia ne tik Ukrainos, bet ir viso pasaulio dėmesį.


  8. Premjeras siūlo, kad lengvata šildymui galiotų neribotai (20)

Energetika / 2014-10-24 14:02 / BNS ir lrytas.lt inf.

Premjeras siūlo pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą šildymui pratęsti neterminuotam laikui. Teigiama, kad pakeisti poziciją Algirdą Butkevičių privertė skaičiavimai, jog dalyje rajonų šildymas dėl lengvatos naikinimo pabrangtų. Lengvatos naikinimui nepritarė ir kai kurie valdančiosios koalicijos partneriai.


  9. Pasaulio turtingiausieji, neatsispyrę asmenukių vilionėms (7)

Sėkmės istorijos / 2014-10-24 10:50 / lrytas.lt

Asmenukių populiarumo banga užliejo verslo ir politikos pasaulį. 2013 metų gruodį visuomenė kritikavo JAV prezidentą Baracką Obamą, kuris Didžiosios Britanijos ir Danijos premjerų kompanijoje išmaniuoju telefonu nusifotografavo per atsisveikinimo ceremoniją su Nelsonu Mandela. Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas pirmąja lifte savo paties ranka padaryta asmenuke nusprendė atšvęsti keturi šimtai tūkstantojo abonento atsiradimą savo „Instagram“ paskyroje. Verslininkai irgi žmonės, todėl ir jie daro asmenukes ir įkelia jas į „Twitter“ ir „Instagram“. Jūsų dėmesiui - aštuoni patys aktyviausi „selfie“ mėgėjai.


  10. D. Tuskas patvirtino, kad R. Sikorskis nusišnekėjo (27)

Europa / 2014-10-24 10:45 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Per susitikimus su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu nebuvo pateiktas pasiūlymas pasidalyti Ukrainą. Tai penktadienį interviu radijo stočiai „Tok FM“ pareiškė buvęs Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas, komentuodamas skandalą sukėlusį buvusio užsienio reikalų ministro Radoslavo Sikorskio interviu JAV leidiniui „Politico Magazine“.


  11. Klestinčią Otavą po išpuolio sukaustė įtampa (2)

Įvykiai / 2014-10-24 10:07 / „Lietuvos rytas“, „The New York Times“, AP, BBC.

Nuo terorizmo neapsaugota net Kanada – viena saugiausių pasaulio valstybių. Po trečiadienio atakos, kai užpuolikas nušovė Karo memorialo sargybinį ir įsiveržė į Parlamento pastatą, sunerimę kanadiečiai prabilo: ramybę gali tekti pamiršti. Kažin ar Otava buvo mačiusi ką nors panašaus į tai, kas Kanados sostinės centre vyko trečiadienio rytmetį. Čia aidėjo šūviai, žmonės statė barikadas biuruose, o po gatves lakstė šimtai policijos pareigūnų.


  12. E.Masiulis: D.Barakauskas bet kokia kaina siekia išsaugoti kėdę (60)

Aktualijos / 2014-10-24 09:37 / lrytas.lt

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ teigė, jog premjero reakcija į kratas partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje bei į įtarimų šešėlį, kuris krito ant kai kurių Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pareigūnų, yra ganėtinai vangi.


  13. Kanados policija paskelbė išpuolio Otavoje vaizdo įrašą

Įvykiai / 2014-10-24 09:12 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Kanados policija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip ginkluotas vyras trečiadienį įsiveržia į parlamentą ir pradeda šaudyti, skelbia BBC.


  14. Rolandas Skaisgirys pateikė savo įvykių versiją (120)

Aktualijos / 2014-10-23 21:32 / lrytas.lt

Ketvirtadienio rytą iš areštinės paleistas populiarusis prodiuseris Rolandas Skaisgirys „Lietuvos ryto“ televizijai sutiko duoti išskirtinį interviu apie dvi dienas praleistas areštinėje. Antradienį žymų vyrą sulaikė STT kartu su kitais keturiais asmenimis, susijusiais su partija „Tvarka ir teisingumas“ ir jos kuruojama Vidaus reikalų ministerija.


  15. Rolandas Skaisgirys papasakojo, ką veikė uždarytas į areštinę (258)

Aktualijos / 2014-10-23 18:15 / Artūras Jančys

Populiarių serialų prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui teko 48 valandas išgyventi tai, ką patirdavo kai kurie jo filmų herojai, žmonės iš šešėlinio pasaulio. Tikrovė, kūrėjui atsivėrusi Vilniaus policijos areštinėje T.Kosciuškos gatvėje, pasirodė klaikesnė, nei gali sugalvoti lakiausia vaizduotė. Gamtinius reikalus teko atlikti į „parašą“ (kibirą), naktį klausytis kampus garsiai graužiančių žiurkių. Pelėsiu aptrauktos sienos, dvokas – neįtikėtina, kad žmonės nelaisvėje tokiomis sąlygomis laikomi ES šalyje.


  16. Šildymo sezonas žmones gena į skurdo glėbį (38)

Mano pinigai / 2014-10-23 17:52 / Eugenija Grižibauskienė

Už langų vis stipriau spaudžiant šaltukui miestuose jungiamas centralizuotas šildymas. Visi nori gyventi šiltuose būstuose, tačiau daugeliui šildymas yra brangi paslauga, o ją norima dar labiau branginti naikinant PVM lengvatą šildymui. Sostinėje, daugiabutyje, vieno kambario bute gyvenanti Alma Simonavičienė šios savaitės pradžioje apsilankė kone pas kiekvieną kaimyną. Ji paprašė žemiškų dalykų - visiems kartu taupyti šilumą. Po savęs uždaryti laukujes duris, nepalikti nei akimirkai pravirų koridoriaus balkonų, uždarinėti šiukšlių konteinerius talpinančias patalpas.


  17. A.Jaceniukas įspėja: „Rusija gali mėginti sužlugdyti rinkimus“ (26)

Europa / 2014-10-23 16:50 / lrytas.lt

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas ketvirtadienį įspėjo dėl galimų Rusijos bandymų sužlugdyti sekmadienį įvyksiančius Ukrainos parlamento rinkimus ir įsakė vykdyti teisėsaugos institucijų mobilizaciją, užkirsiančią kelią galimoms „teroristų atakoms“, praneša „Reuters“.


  18. STT siautėja. Derėtų suklusti ir konservatoriams (46)

Komentarai / 2014-10-23 15:20 / Bronius Matelis

Jeigu gerai pagalvojus, tai D.A.Barakauskas turėtų trauktis ne tik iš vidaus reikalų ministro pareigų, bet ir iš tvarką bei teisingumą esą įkūnijančios partijos. Iš pastarosios vien jau dėl itin didelio kontrasto tarp pavadinimo ir realios kai kurių jam artimų partijos veikėjų veiklos.


  19. Premjeras paaiškino, kodėl Vilniuje dėl eurų susidarė spūstys (123)

Aktualijos / 2014-10-23 15:14 / lrytas.lt

Vilniečiai, praleidę spūstyse keletą valandų, kol sostinėje užtvertomis gatvėmis judėjo automobilių kolona, į saugyklas vežusi eurus, piktinasi ir stebisi, kodėl reikėjo gatves užtverti būtent piko metu.


  20. Ukrainoje griūna Lenino statulos, o komunistai tampa nebemieli (27)

Rytai-Vakarai / 2014-10-23 14:43 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nuo tada, kai viename Ukrainos pietrytiniame mieste Oleksijui Baburinui priklausanti Josifo Stalino statula buvo susprogdinta, šis komunistas įstatymų leidėjas buvo priverstas slapstytis už sunkių metalinių žaliuzių. Dabar jis sako, kad visa jo partija yra puolama.


Populiariausi per 24 val.