Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 17595, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ar paviešins asmenis, kurie prisipažino bendradarbiavę su KGB? (111)

Aktualijos / 2015-05-03 11:36 / BNS ir lrytas.lt inf.

Valdantieji svarsto, ar paviešinti asmenis, kurie prisipažino slapta bendradarbiavę su sovietų saugumu. Galimybę skelbti 15 metų su žyma „slaptai“ saugotus sąrašus svarstė koalicijos politinė taryba.


  2. Partijos skelbia atsinaujinimą, užtat intrigos – tokios pat (16)

Komentarai / 2015-05-03 08:00 / „Lietuvos ryto“ savaitė

Kuris burtažodis dabar madingiausias būsimų Seimo rinkimų aistrų jau kaitinamoje Lietuvos politinėje padangėje? Aišku, „atsinaujinimas“. Bet ką šis burtažodis iš tiesų reiškia?


  3. Naujagimę princesę sveikina visas miestas ir šalies politikai (19)

Europa / 2015-05-02 15:36 / lrytas.lt

Jungtinėje Karalystėje šiandien pagaliau išaušo daugybės britų laukta diena – pasaulį išvydo princo Williamo ir jo žmonos Catherine antrasis kūdikis. Porą suskubo sveikinti ir garsenybės, ir politikai, o paaiškėjus, kad Katherine ligoninėje pagimdė mergytę socialinis tinklas „Twitter" tiesiog sprogo.


  4. Ukraina rusų dujininkams nusprendė kirsti iš peties (140)

Energetika / 2015-05-02 13:53 / lrytas.lt

Lietuva tikisi, kad už nesąžiningas kainas Stokholmo arbitražas jai priteis pusantro milijardo eurų. Vis dėlto tai smulkmena, palyginti su Kijevo pateiktu ieškiniu rusų dujininkams – jis siekia net 16 mlrd. JAV dolerių (14,27 mlrd. eurų).


  5. Kate turi Wi-Fi, vyno sąrašą, nuolaidą ir premjero palinkėjimą (3)

Užsienio žvaigždės / 2015-05-02 12:42 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Visa šalis linki jai sėkmės“, – parašė „Twitter“ Britanijos premjeras Davidas Cameronas ir palinkėjo geriausios kloties princui Williamui ir jo žmonai Kate. Kembridžo kunigaikštienė Catherine šeštadienį paryčiais prasidėjus sąrėmiams išvežta į Londono ligoninę, kur pagimdė antrąjį poros vaiką – mergaitę.


  6. Rasti gyvųjų po žemės drebėjimo Nepale – beviltiška

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-02 09:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nepalo valdžios pareigūnai atmetė galimybę rasti išlikusių gyvų žmonių po žemės drebėjimo. Apie tai agentūrai AFP pareiškė šalies Vidaus reikalų ministerijos atstovas spaudai Laxmi Prasadas Dhakalas. Pareigūnas priminė, kad nuo katastrofos praėjo jau savaitė. „Mėginame padaryti visa, kas įmanoma, vykdydami paieškos ir gelbėjimo operaciją, bet dabar nemanau, kad yra bent mažiausia galimybė rasti likusių gyvųjų po griuvėsiais“, – sakė jis.


  7. Politologas: „Socialdemokratai vadovavosi pragmatiškumu“ (2)

Aktualijos / 2015-05-01 18:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Algirdo Butkevičiaus perrinkimas socialdemokratų vadovu buvo formalumas, tačiau tai logiška ir pragmatiška pozicija, nes premjeras išlieka tarp populiariausių politikų visuomenės akimis, teigia Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesorius Mindaugas Jurkynas.


  8. Socialdemokratų lyderis A.Butkevičius turės 15 pavaduotojų (11)

Aktualijos / 2015-05-01 17:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Perrinktas socialdemokratų pirmininkas Algirdas Butkevičius turės penkioliką pavaduotojų. Penktadienį partijos suvažiavime socialdemokratai išreiškė pritarimą A.Butkevičiaus pasiūlytiems kandidatams, tarp kurių bus šeši nauji pavaduotojai: Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininkas Ramūnas Burokas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, parlamentarai Juras Požėla ir Julius Sabatauskas, Seimo vicepirmininkas Algiras Sysas, premjero patarėja Auksė Kontrimienė.


  9. LSDP pirmininku perrinktas Algirdas Butkevičius (5)

Lietuvos diena / 2015-05-01 16:55 / „Lietuvos ryto“ televizija

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininku dar vienai dvejų metų kadencijai perrinktas ligšiolinis jos vadovas, Premjeras Algirdas Butkevičius, partijai vadovaujantis nuo 2009 m. Už A. Butkevičių slaptai balsavo 487 penktadienį Vilniuje vykstančio LSDP suvažiavimo dalyviai. Už vienintelį jo konkurentą - Algirdą Sysą - balsavo 151 LSDP suvažiavimo delegatas. 7 balsavimo biuleteniai buvo sugadinti.


  10. G. Balandytė: „Lietuviškam kinui reikia optimizmo ir asmenybių“ (1)

TV antena / 2015-05-01 15:47 / lrytas.lt

„Auksinė gervė“ man ypatinga tuo, jog primena kiek ilgai gyvenu“, – gero humoro nestokodama juokėsi aktorė Gražina Balandytė. Praėjusiais metais ji prisijungė prie šį apdovanojimą, už nuopelnus lietuviškam kinui, pelniusių kino legendų rato.


  11. Algirdas Butkevičius: „Kartų kaita yra privaloma“ (3)

Aktualijos / 2015-05-01 13:51 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas, Premjeras Algirdas Butkevičius pripažįsta kartų atsinaujinimo aktualumą visose šalies politinėse partijose.


  12. Kairieji nekeitė vedlio: partijai toliau vadovaus A. Butkevičius (63)

Aktualijos / 2015-05-01 13:39 / Vytautas Bruveris

Socialdemokratų vedlio rinkimuose – maksimali apsauga dabartiniam vadui, bet ir duoklė „demokratiniam“ partijos įvaizdžiui. Dabartinis partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius į partijos pirmininko postą eina apsaugotas nuo stipriausių potencialų varžovų – partijos europarlamentarų Zigmanto Balčyčio ir Vilijos Blinkevičiūtės.


  13. Vytenis Andriukaitis iškasė karo kirvį prieš Prezidentę (586)

Aktualijos / 2015-05-01 12:55 / Vytautas Bruveris

Aukštas postas Briuselyje ir sveikatos problemos, regis, neatvėsino vieno iš valdančiųjų socialdemokratų lyderių, eurokomisaro Vytenio Andriukaičio karingumo ir noro vairuoti Lietuvos vidaus politikos laivą. Jis iš šventinio partijos suvažiavimo tribūnos pareikalvo partijos oficialiai ir būtent suvažiavimo lygiu paskelbti karą prezidentei Daliai Grybauskaitei, kuri, anot jo, užgrobė per daug valdžios ir pernelyg kišasi į pagrindinės valdančiosios partijos ir jos vadovaujamos Vyriausybės veiklos sritį.


  14. R. Dargis: „Į švietimo ministrą D. Pavalkį dėjome daug vilčių“ (7)

Aktualijos / 2015-05-01 11:46 / lrytas.lt

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis perdavė premjerui prašymą teikti Prezidentei jo atleidimą iš pareigų. Ministras pareiškė tai darantis dėl politinio stabilumo. Apie susidariusią situaciją – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su politikos apžvalgininku, savaitraščio „Veidas“ leidėju Algimantu Šindeikiu ir pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu.


  15. Premjeras: turime daug nuveikti, kad piliečiai dirbtų Lietuvoje (57)

Rinkos pulsas / 2015-05-01 08:40 / BNS ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius pripažįsta, kad Lietuvoje būtina dar daug nuveikti, siekiant, jog kuo mažesnė dalis žmonių ieškotų darbo užsienyje. Tarptautinės darbo žmonių solidarumo dienos proga išplatintame sveikinime premjeras sakė, kad augantis pelnas, investicijos ir naujos rinkos „neturėtų užgožti socialinės bendrystės, užmigdyti teisingumo, paminti dorai dirbančių žmonių interesų“.


  16. Politines aistras kurstęs ginčas išspręstas (2)

Lietuvos diena / 2015-04-30 18:51 / „Lietuvos ryto“ televizija

Visą savaitę politines aistras kurstęs ginčas dėl Švietimo ir mokslo ministro – išspręstas. Dainius Pavalkis nutarė atsistatydinti. Premjeras tam neprieštarauja. Darbo partija sako jau turinti tris kandidatus į Švietimo ir mokslo ministro postą. Realiausiu vadinamas Vydas Gedvilas.


  17. D. Pavalkio atsistatydinimas pradžiugino V. Uspaskichą (150)

Aktualijos / 2015-04-30 12:49 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Darbo partijos prie sienos priremtas Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis po keturias dienas trukusios intrigos vis dėlto nusprendė trauktis. Ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui ketvirtadienį įteiktas prašymas atleisti jį iš ministro pareigų. „Švietimo ir mokslo ministras priėmė sprendimą atsistatydinti ir šiandien įteikė prašymą atleisti jį iš ministro pareigų jo paties noru. Ministras D. Pavalkis teigė nematantis galimybių tęsti darbą ministerijoje, tokį sprendimą priėmusio D. Pavalkio prašymą jau pasirašiau. Tačiau paprašiau ministro užbaigti pradėtus darbus, todėl jis pareigas dar eis iki gegužės 11 dienos“, – teigia ministras pirmininkas A. Butkevičius.


  18. Japonijos premjeras nusiuntė pasiaiškinimo laišką V. Putinui (15)

Įvykiai / 2015-04-30 10:24 / TASS-ELTA ir lrytas.lt inf.

Japonijos premjeras Shinzo Abe nusiuntė asmenišką laišką Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui, kuriame išdėstė priežastis, dėl kurių jis negalės dalyvauti gegužės 9-osios iškilmėse Maskvoje. „Laiške paaiškinama, kad vizitas į Maskvą negali įvykti dėl problemų su premjero darbo grafiku“, – nurodė Japonijos vyriausybės atstovas Yoshihide Suga, daugiau nesuteikęs jokių detalių apie laiško turinį.


  19. Premjeras socialdemokratų lyderiu norėtų matyti jauną politiką (7)

Aktualijos / 2015-04-30 09:03 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ateityje Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) lyderiu norėtų matyti jauną politiką ir žada tai aptarti penktadienį vyksiančiame partijos suvažiavime.


  20. Algirdas Butkevičius: „Koalicijos griūties tikrai nebus“ (8)

Aktualijos / 2015-04-30 08:40 / lrytas.lt

Valdančiąją koaliciją ištiko krizė. Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis atsisakė paklusti jį delegavusios Darbo partijos reikalavimui palikti postą. Jis tikino patiriantis partijos spaudimą. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ketvirtadienį patikino, kad koalicijos griūties tikrai nebus: „Jei nepavyksta susitarti su ministru politine kalba, tai bus priimti politinės tarybos sprendimai“.


Populiariausi per 24 val.