Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 18212, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Pasaulio sėkmingųjų pusryčiai: nuo pusės greipfruto iki viskio (4)

Mitybos ABC / 2015-08-04 17:00 / lrytas.lt

Ar kada susimąstėte, kaip sėkmingiausi pasaulio žmonės pradeda savo dieną? Juk nesvarbu, ar keliamės anksti, ar pabudę darome mankštą, mūsų rytas yra svarbus laikas, per kurį mūsų kūnas ir protas yra paruošiami visai likusiai dienai. Prieš pradėdami darbus mes turime kūną papildyti maistu. O ką rytais valgo arba valgydavo tie, kurie sulaukė nemažos sėkmės?


  2. Būsto kainas Londone kelia pinigus plaunanti rusų mafija (5)

Rinkos pulsas / 2015-08-04 16:50 / lrytas.lt

Liepos pradžioje britų televizijos kanalas „Channel 4“ parodė tiriamosios žurnalistikos dokumentinį filmą „Iš Rusijos su grynaisiais“, rašo Ispanijos leidinyje „ABC“ Luisas Ventoso. Žurnalistai „su daiktiniais įkalčiais“ aptiko keletą prestižiškiausių Londono nekilnojamojo turto agentūrų.


  3. Speciali operacija Ukrainoje: rastas rekordinis kiekis gintaro (3)

Pasaulis / 2015-08-04 15:53 / AP

Ukrainos pareigūnai sutrukdė kontrabandininkams iš šalies išvežti beveik tris tonas gintaro. Per specialią operaciją rekordinis gintaro kiekis buvo rastas jau supakuotas ir paruoštas išgabenti į užsienį. kainos premjeras sako, kad šalyje veikia visas tinklas kontrabandininkų, kurie gintarą dideliais kiekiais parduoda užsienio pirkėjams. Pasak vidaus reikalų ministerijos, šioje veikloje dalyvauja korumpuoti teisėsaugos atstovai, valdininkai ir net vienas buvęs parlamento narys.


  4. Australija atnaujina karinės jūrų pajėgas (2)

Konfliktai ir saugumas / 2015-08-04 12:51 / BNS ir lrytas.lt inf.

Australija antradienį paskelbė 89 mlrd. Australijos dolerių (65 mlrd. JAV dolerių arba 59 mlrd. eurų) karinių jūrų pajėgų modernizacijos projektą, apimantį naujų fregatų ir patrulinių katerių statybą šalies laivų statyklose, taip pat nurodė, jog tarptautinis kontraktininkas naujų povandeninių laivų statybai bus pasirinktas „artimiausiais mėnesiais“.


  5. Artūras Rimkevičius apie Brunėjų: „Sultonas čia – visagalis!“ (4)

TV antena / 2015-08-04 10:41 / lrytas.lt

LRT televizijos žiūrovams – intriguojanti galimybė išvysti vieną paslaptingiausių ir turtingiausių pasaulio valstybių Brunėjų. Vos 400 tūkstančių gyventojų turinčioje mažytėje šalyje Borneo saloje apsilankė į kruizą po Aziją išsiruošę laidos „Gyvenimas“ kūrėjai, o šios vietos paslaptis jiems atskleidė ten pusmečiui įsikūrusio lietuvių futbolininko Artūro Rimkevičiaus šeima.


  6. Lietuva siekia išpirkti laivą „Independence“ (215)

Energetika / 2015-08-04 09:14 / lrytas.lt

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Lietuva ketina išpirkti suskystintųjų gamtinių dujų laivą-saugyklą „Independence“, tačiau norvegai nesutinka jo parduoti pirma laiko, o tik po 10 metų. Tačiau planuojama iš anksto pasiskolinti 300 milijonų eurų laivui išpirkti.


  7. Lenkijos premjerė jaučia keistą silpnybę baldams (3)

Europa / 2015-08-04 08:25 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas“)

Ar įsivaizduojate šalies vadovą, vietoj šuniuko už pavadėlio tempiantį rašomąjį stalą ir kėdę? Klausimas, atrodytų, absurdiškas, bet pastaruoju metu Lenkijoje plinta būtent tokios premjerės Ewos Kopacz karikatūros. Keistas pašaipas sukėlė pati premjerė, pareikalavusi, kad jai keliaujant po šalį kartu būtų gabenamas ir sunkvežimis vyriausybinių baldų. E.Kopacz nurodė, kad vasarą provincijos miestuose posėdžiauti nusprendę ministrai privalo naudotis tomis pat kėdėmis ir stalais kaip Varšuvoje.


  8. Lietuvos laivo „Voruta“ likimas miglotas – nuostoliai didėja (7)

Rinkos pulsas / 2015-08-04 07:47 / Gediminas Pilaitis

Portugalijoje įstrigusio Lietuvos jūrų laivininkystės (LJL) motorlaivio „Voruta“ likimas, kaip ir anksčiau, skendi migloje, nors valdininkai aiškina darantys viską, ką gali, kad šis ir kiti užsienio uostuose įstrigęs laivai bei jūrininkai būtų kuo greičiau sugrąžinti į Lietuvą. Priverstinės komercinių laivų prastovos kasdien didina valstybės nuostolius.


  9. Buvusiam britų premjerui – sunkių įtarimų šešėlis

Įvykiai / 2015-08-03 18:58 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras pakliuvo į painų senų įtarimų dėl vaikų seksualinio išnaudojimų voratinklį, kai policijos priežiūros institucija paskelbė vykdysianti tyrimą, kurio taikiklyje bus ir aštuntajame dešimtmetį vyriausybei vadovavęs Edwardas Heathas.


  10. A. Butkevičius antradienį žada pervesti pinigų LJL laivams (2)

Rinkos pulsas / 2015-08-03 12:56 / lrt.lt

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad jau antradienį turėtų būti atliekami pavedimai finansinių problemų turinčiai bendrovei „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL). „Kiek aš žinau, dabar toliau bus tęsiamas pasitarimas, ir mano yra išsakytas pageidavimas ir reikalavimas, kad jau rytoj (antradienį, -ELTA) būtų daromi finansiniai pavedimai, kurie reikalingi atlaisvinant laivus ir laivų kontrolę perimant Lietuvai“, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Ministras Pirmininkas, nepatikslinęs, kas šiuos pavedimus galėtų atlikti.


  11. Vyriausybė nepritaria tiesioginiams seniūnų rinkimams (3)

Aktualijos / 2015-08-03 12:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vyriausybė pirmadienį nusprendė nepritarti siūlymui įteisinti tiesioginius seniūnų rinkimus. Neigiama išvada Konstitucijos pataisai patvirtinta Ministrų kabineto pasitarime.


  12. Darbo partija konfiskuoja žemes (51)

Komentarai / 2015-08-03 10:42 / Arkadijus Vinokuras

Patikslinsiu: Darbo partijos (DP) vadovaujama Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos, pasitelkusi galimai nesąžiningus ar nekompetentingus NŽT Vilniaus rajono biurokratus, remdamasi kažkelinto NŽT vadovo įsakymu dėl nedirbamos asmeninio ūkio žemės konfiskavimo, be jokio teisėto pagrindo konfiskuoja jas Zujūnų seniūnijoje, Buivydiškių seniūnijoje bei Trakų rajone.


  13. Izraelyje mirė per gėjų paradą Jeruzalėje subadyta paauglė (10)

Įvykiai / 2015-08-03 09:31 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Izraelietė paauglė, kurią kartu su penkiais kitais žmonėmis per gėjų paradą Jeruzalėje subadė numanomas žydų ultraortodoksas, sekmadienį mirė nuo patirtų sužalojimų, pranešė ligoninė.


  14. Vengrija migrantus tikisi atbaidyti metaline siena (21)

Rytai-Vakarai / 2015-08-03 08:58 / Liucija Lenkauskaitė („Lietuvos rytas“)

Budapeštas nenori turėti nieko bendra su daugiakultūriškumu. Taip praėjusį šeštadienį studentų vasaros stovykloje Rumunijoje pareiškė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. Pasak jo, imigracija neva susijusi su terorizmu ir kelia nedarbo lygį šalyje. V.Orbano paskelbtame kare su nelegalia migracija Vengrija yra tarsi suspausta replėmis, rašo „Lietuvos rytas“. Anot premjero, šalis negali išsiųsti migrantų, čia plūstančių ir iš Pietų, ir iš Rytų, nors pabėgėliai, kurie traukia toliau į Vakarų Europą, iš tų valstybių išspiriami lauk.


  15. Vietoj sprendimų – parodomosios politinės rietenos (13)

Komentarai / 2015-08-03 08:15 / Vytautas Bruveris

Būtų buvę keista, jeigu prezidentė D.Grybauskaitė nebūtų pasinaudojusi dar viena proga įkrėsti jos nemėgstamai Vyriausybei – už „Lietuvos jūrų laivininkystės“ (LJL) griūtį, kurią valdantieji esą pramiegojo.


  16. Iranas atveria duris: ką čia suras Vakarų atvykėliai? (11)

Rytai-Vakarai / 2015-08-03 06:05 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

Iranas ne tik lietuviams, bet ir didžiajai daliai vakariečių vis dar yra neatrasta šalis. Po susitarimo dėl branduolinės programos jis gali tapti daug įdomesnis, tačiau viltis, kad šalis keisis, dar anksti. Iranas iki 1979-ųjų iš pirmo žvilgsnio priminė bet kurią Vakarų šalį. Iš tuos laikus menančių nuotraukų žvelgia trumpomis suknelėmis ir madingomis šukuosenomis pasipuošusios persės. Bet aštuntojo dešimtmečio pabaigoje į šalį permainų atnešė revoliucija. Iranas tapo teokratine šalimi, kurioje aukščiausiu šalies valdytoju laikomas Alachas.


  17. A.Abromavičius: „Vieni karo metai Ukrainai kainuoja 5 proc. BVP“ (55)

Rinkos pulsas / 2015-08-02 21:46 / Nemira Pumprickaitė, LRT TELEVIZIJOS laida „Savaitė“, LRT.lt

Ukrainoje gali nutikti, kad ji greitai nebegalės grąžinti skolų, kas reiškia savotišką bankrotą. Šiuo metu vyksta derybos su tarptautiniais kreditoriais dėl skolų restruktūrizavimo, kas gali nukelti procesą pratęsti. Pagrindinė Ukrainos ekonomikos blogėjimo priežastis yra karinis konfliktas šalies rytuose, kuris atstumia investuotojus ir sunaudoja daug valstybinių resursų.


  18. Buvęs graikų ministras: Ispanija matuojasi Graikijos drabužį (12)

Rinkos pulsas / 2015-08-02 16:20 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ispanijos padėtis gali tapti panaši į didžiulių skolų prislėgtos Graikijos, jeigu šaliai bus primesta tokia pati griežto taupymo politika, sekmadienį paskelbtame interviu pareiškė buvęs Atėnų finansų ministras Yanis Varoufakis.


  19. Po skandalo pasitraukė Australijos parlamento pirmininkė (1)

Įvykiai / 2015-08-02 13:05 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Australijos parlamento pirmininkė Bronwyn Bishop sekmadienį paskelbė atsistatydinanti, kilus visuomenės pasipiktinimui dėl jos kelionių mokesčių mokėtojų sąskaita, o premjeras Tony Abbottas pareiškė, kad bus atliktas tyrimas dėl politikų išlaidų kompensavimo.


  20. Doruolį vaizdavusiam lordui atsirūgo šėlionės su prostitutėmis (21)

Rytai-Vakarai / 2015-08-01 21:48 / Jorūnė Kazlauskaitė („Lietuvos rytas“)

Prižiūri kitų dorovę, o pats apkvaitęs smaginasi gėdingose orgijose su prostitutėmis. Į viešumą iškilusi lordo veidmainystė tapo skaudžiu smūgiu Jungtinės Karalystės Parlamento reputacijai. Jungtinės Karalystės politikai mėgsta puikuotis savo parlamentu. Esą tai pats tikriausias, geriausias modelis ir pavyzdys, kaip turi būti vykdoma politika demokratinėje šalyje. Tačiau senas tradicijas turintį parlamentą vienas po kito krečia skandalai. Jie atskleidžia aukščiausio lygio politikų veidmainiavimą ir teršia visuomet garbingai pateikiamą parlamentarų reputaciją.


Populiariausi per 24 val.