Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 17765, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lietuva išprotėjusi dėl „Eurovizijos“? Štai kaip reagavo švedai (36)

Muzika / 2015-05-25 10:06 / BNS ir lrytas.lt inf.

Švedijos popmuzikos gerbėjai sekmadienį šventė šeštąją savo šalies pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse, reikšdami nacionalinį pasididžiavimą ir sveikindami sugrįžusį nugalėtoją Mansą Zelmerlową.


  2. Išrinktas Lenkijos vadovas. Ko laukti Lietuvai ir Rusijai? (43)

Įvykiai / 2015-05-25 09:51 / BNS ir lrytas.lt inf.

Iš naujojo Lenkijos vadovo galima laukti griežtesnės pozicijos Rusijos atžvilgiu, tačiau pokyčius kaimyninės šalies politikoje pasikeitus prezidentui pristabdys tai, kad jo atstovaujama partija parlamente yra opozicinė, sako Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas. Balsavusiųjų apklausa rodo, kad Lenkijos prezidento rinkimus laimėjo konservatyvios opozicinės partijos „Įstatymas ir teisingumas“ kandidatas Andrzejus Duda, įveikęs dabartinį valstybės vadovą centristą Bronislawą Komorowskį.


  3. Ispanijos vietos rinkimai: „Indignados“ triumfavo Barselonoje

Įvykiai / 2015-05-25 08:00 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Ispanijos protestų judėjimas „Indignado“ sekmadienį vykusiuose vietos valdžios rinkimuose sudavė istorinį smūgį savo politiniams priešininkams konservatoriams, užėmęs pirmąją vietą Barselonoje ir sugriovęs valdančiosios partijos daugumą Madride.


  4. „Darbiečių“ kandidatas atsisakė būti švietimo ministru (20)

Aktualijos / 2015-05-25 07:33 / BNS ir lrytas.lt inf.

Darbo partijos deleguotas kandidatas į švietimo ir mokslo ministrus Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas atsisakė kandidatuoti į šias pareigas, pirmadienį patvirtino Premjeras Algirdas Butkevičius ir teigė esą šiuo metu ieškoma kito kandidato.


  5. Graikijos ministras: pinigų nepervesime, nes jų nėra (24)

Rinkos pulsas / 2015-05-24 14:25 / lrytas.lt

Graikija, pasak vidaus reikalų ministro Niko Voutsio, kitą mėnesį negalės pervesti Tarptautiniam valiutos fondui (TVF) grąžintinos skolos dalies.


  6. Ukraina Rusijos paprašė nuolaidos dujoms (50)

Energetika / 2015-05-23 17:14 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kijevas Maskvos paprašė dujų nuolaidos mainais į eksporto muitų panaikinimą. Taip teigė Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas, praneša „Kommersant“. Prašoma nuolaidą pratęsti iki šių metų pabaigos. Tai reiškia, kad bent jau energetikos fronte Ukraina su Rusija pradeda kalbėti pragmatine kalba.


  7. Vienalyčių porų santuokų rėmėjai švenčia pergalę (104)

Europa / 2015-05-23 11:24 / BNS ir lrytas.lt inf.

Airijos rinkėjai triuškinamai pritarė pasiūlymui įteisinti tos pačios lyties porų santuokas per referendumą, žymintį dramatišką socialinį poslinkį šioje gilias katalikybės tradicijas turinčioje šalyje, šeštadienį nurodė vyriausybės ministrai ir tokių pokyčių oponentai.


  8. Pasistumdė ne tik politiniai konkurentai, bet ir bendražygiai (98)

Aktualijos / 2015-05-23 08:34 / „Lietuvos rytas“

Po kurio laiko žmonės vėl vienodai palankiai įvertino premjerą Algirdą Butkevičių ir prezidentę Dalią Grybauskaitę, bet pastaroji surinko daugiau neigiamų vertinimų. Tiesa, daugelio gyventojų nuomone, šalies vadovė ir toliau geriausiai atstovauja jų interesams. Prezidentės ir premjero lenktynės dėl populiarumo vyksta jau ne pirmus metus. O būsimiems Seimo rinkimams savo gretas jau pradėjusių rikiuoti pagrindinių šalies partijų veikėjai neabejotinai stebi ne tik savo, bet ir politinių konkurentų reitingus, kurie svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę.


  9. Lenkijos prezidento rinkimų varžovai stos į žūtbūtinę kovą

Įvykiai / 2015-05-22 20:08 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lenkijos prezidento rinkimai priartėjo finišo tiesiąją ir abu varžovai – perrinkimo siekiantis centristinių pažiūrų Bronislawas Komorowskis bei konservatorių kandidatas Andrzejus Duda – dabar susirems žūtbūtinėje kovoje per sekmadienį vyksiantį antrąjį balsavimo turą.


  10. Vienas kandidatų į švietimo ministrus – E. Vaitekūnas (36)

Aktualijos / 2015-05-22 17:19 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas yra vienas iš kandidatų į švietimo ir mokslo ministrus, patvirtino Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas. Paklaustas, ar E.Vaitekūno kandidatūra buvo pateikta premjerui, V.Uspaskichas sakė to nežinantis, nes buvo užsienyje, o grįžęs į Lietuvą su niekuo nebuvo susitikęs.


  11. Apie pilkąją skylę ir pilką viršininką (30)

Komentarai / 2015-05-22 14:37 / Ramunė Sotvarė

Netiesa, kad mūsų kariškiai, jūrininkai, gelbėtojai, krizių valdytojai ir politikai su savo komandomis nesugeba koordinuotis, sutelkti technikos ir greitai reaguoti į krizes.


  12. J. C. Junckeris V. Orbaną pavadino diktatoriumi (16)

Įvykiai / 2015-05-22 14:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Europos Komisijos (EK) pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris, atvykęs į Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą Rygoje, Vengrijos premjerą Viktorą Orbaną pavadino diktatoriumi, praneša „EUbusiness“. ES atstovai jau kuris laikas kaltina V.Orbaną tiesmukumu.


  13. Premjeras apie J. Oleko atsistatydinimą: „Tai visiškai nepadoru“ (7)

Lietuvos diena / 2015-05-22 11:57 / „Lietuvos ryto“ televizija

Premjeras Algirdas Butkevičius gina krašto apsaugos ministrą ir sako, kad jį atsistatydinti dėl lėktuvo nelaimės raginantys politikai elgiasi neatsakingai.


  14. Davidas Cameronas nesitiki „lengvų“ reformų

Įvykiai / 2015-05-22 11:28 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas atvyko į Rygą, kur su partneriais iš Europos aptars tolesnį Didžiosios Britanijos vaidmenį ir galimas reformas, praneša „Sky News“.


  15. Atliktas tyrimas: pilotai turėjo ne visą gelbėjimosi įrangą (121)

Aktualijos / 2015-05-22 10:47 / Lina Bartkutė, BNS

Vyriausybė, Lietuvos kariuomenės, Susisiekimo ministerijos, Krašto apsaugos ministerijos atstovai suskato išsiaiškinti situaciją dėl lėktuvo An-2 katastrofos Baltijos jūroje. Penktadienį ryte Vyriausybėje vykusio posėdžio metu buvo nuspręsta suformuoti komisiją, kuri ištirtų nelaimę. Pasak Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro vadovo Artūro Andrušaičio, per pirmąsias gelbėjimo valandas iš gelbėtojų pusės buvo atlikta viskas – išsiųsti penki orlaiviai. Jei žmonės būtų buvę paviršiuje su oranžinėmis liemenėmis, jie būtų buvę rasti. Išsipūtusio gelbėjimo plausto, kuris suveikia automatiškai, toje zonoje nebuvo rasta.


  16. Iki susitarimo su Graikija – ilgas kelias

Rinkos pulsas / 2015-05-22 10:09 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Graikijos premjeras Alexis Tsipras teigia, kad ketvirtadienio derybos su Prancūzijos ir Vokietijos lyderiais buvo „draugiškos ir konstruktyvios“, tačiau apie jokį proveržį artėjant galutiniam, birželį pasibaigsiančiam, terminui nekalba.


  17. Airijoje – balsavimas referendume dėl homoseksualių santuokų (1)

Europa / 2015-05-22 09:46 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Airijoje penktadienį prasidėjo balsavimas dėl klausimo, ar turėtų būti įteisintos tos pačios lyties asmenų santuokos, o šis referendumas atskleidžia didelį atotrūkį tarp bendruomenių gilias katalikybės tradicijas turinčioje šalyje.


  18. V. Putino draugė A. Kabajeva pasirodė papilnėjusi (54)

Marga planeta / 2015-05-22 07:51 / „Lietuvos rytas“

Kai kovą dingus Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui pradėjo sklisti gandai, kad jis palaikė esą Šveicarijoje jam kūdikį pagimdžiusią Aliną Kabajevą, Kremlius tokias kalbas griežtai neigė. Bet tai galėjo būti tiesa. Rusijos žiniasklaidoje intensyviai aptariamas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kad V.Putino draugė A.Kabajeva atrodo akivaizdžiai priaugusi svorio ir, kaip teigė ne vienas internautas, „pavargusi ir pasenusi“.


  19. Imigrantams Didžiojoje Britanijoje baigėsi „katino dienos“ (20)

Pasaulis / 2015-05-22 00:26 / AP

Prieš dvi savaites parlamento rinkimus laimėjęs britų premjeras Davidas Cameronas pristatė migracijos ribojimo planą. Apie tokią galimybę jis buvo užsiminęs dar prieš savo perrinkimą. Pagal naują teisės aktą, neteisėtas darbas būtų vertinamas kaip baudžiamasis nusikaltimas.


  20. Atleistas chuliganas J. Clarksonas prabilo apie savo klaidą (10)

Užsienio žvaigždės / 2015-05-21 20:09 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs populiariosios laidos „Aukščiausia pavara“ (Top Gear) vedėjas Jeremy Clarksonas interviu radijui „BBC Radio 2“ atviravo apie savo gyvenimą po atleidimo iš programos apie automobilius. Vyras pripažino, kad tai buvo jo paties kvaila klaida.


Populiariausi per 24 val.