Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 19960, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Dėl kritikos siuntantis valdovas kiša nagus prie Europos laisvės (2)

Rytai-Vakarai / 2016-05-05 07:22 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

Turkijoje su žurnalistais kovojantis prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas panūdo ieškoti naujų priešų. Dabar už patyčias ir politiko kritiką bausmių gali tikėtis ir Europos komikai bei žurnalistai.


  2. Spręs, ar pritarti iniciatyvai atlikti tyrimą dėl slaptų pažymų

Aktualijos / 2016-05-05 06:33 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimas ketvirtadienį spręs, ar į priekį judės valdančiųjų iniciatyva pradėti parlamentinį tyrimą dėl slaptų pažymų naudojimo.


  3. Seimas spręs, ką daryti dėl prezidentės vetuotų BK pataisų

Aktualijos / 2016-05-05 06:28 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimas ketvirtadienį spręs, kaip elgtis dėl prezidentės Dalios Grybauskaitės vetuotų Baudžiamojo kodekso (BK) pataisų, kurios numatytų atsakomybę už neviešų teismo posėdžių medžiagos paskelbimą.


  4. Seimas palaikys prezidentės veto dėl Baudžiamojo kodekso pataisų

Aktualijos / 2016-05-04 17:03 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimas palaikys prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymą, kad parlamente priimtos baudžiamąją atsakomybę už neviešų teismo posėdžių medžiagos paskelbimą numatančios pataisos būtų laikomos nepriimtomis, sako ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.


  5. Ekspertų ekvilibristika: pamiršo, ką prieš porą metų prikalbėjo (16)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-05-04 16:00 / Artūras Jančys

Maisto produktų kainos pasiuto ir ėmė kandžioti vartotojus, kurie per daug valgo kalafiorų ir kitų daržovių, riešutų. Taigi, kainų šuolį turėjo pajausti žaliavalgiai, mažiau – mėsėdžiai, o šaukštu grietinę kabinantys laktofilai (aistringi pieno mėgėjai) turėtų džiaugtis ir dėkoti Vladimirui Putinui. Tokias išvadas galima daryti iš žymaus ekonomisto Nerijaus Mačiulio įžvalgų. Ekonomistas prieš įvedant eurą tikino, kad gyvenimo lygis perėjus prie europinės valiutos nenusmuks, gyvybiškai būtinos prekės, taigi ir maisto, nebrangs. Ir dabar ekonomistas, kaip ir premjeras Algirdas Butkevičius, tikina, kad iš esmės pragyvenimas Lietuvoje nepabrango, o „feisbukinė“ kalafiorų revoliucija – ne ekonominis, o psichologinis reiškinys.


  6. Vanduo – brangesnis nei pienas, gyvuliai „emigruoja“ iš Lietuvos (12)

Rinkos pulsas / 2016-05-04 07:18 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Prekybos centruose litrą pieno galima įsigyti pigiau nei litrą vandens. „Pieno supirkimo kainos jau seniai nepadengia sąnaudų. Gyvuliai jau intensyviai išvažiuoja iš Lietuvos – juos perka Lenkijos ūkininkai“, – kalba Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) pirmininkas Andriejus Stančikas. DNB banko vyriausioji ekonomistė Jekaterina Rojaka sako, kad su dideliais sunkumais susiduria ir kitų Europos šalių pienininkai, tačiau šviesa tunelio gale jau matyti.


  7. Už borto palikti „tvarkiečiai“ supyko: „Tai nesolidu“ (36)

Aktualijos / 2016-05-04 06:33 / Vytautas BRUVERIS

„Nesolidu. Manau, pats premjeras dėl to gailisi“, – taip apie penkių partijų sprendimą prieš rinkimus nesileisti į viešas diskusijas su „tvarkiečiais“ pareiškė jų lyderis Rolandas Paksas.


  8. Kam naudingas kalafiorų kainų skandalas? (31)

Rinkos pulsas / 2016-05-04 06:26 / „Laiko ženklai“

Kalafiorai tikrai pabrango, nenuginčysi. Juk rudens daržovė, niekas pas mus šiltnamyje dar nespėjo užauginti šiųmečių. Švieži lietuviški agurkai irgi nepigūs. Tik ar buvo kurį vėluojantį pavasarį kitaip? Pakilo ir alaus, tikro vyno, „rašalo“ ar rūkalų kainos. Tiesiog nuo kovo vėl padidintas akcizo mokestis, kaip jau seniai suplanuota.


  9. Keisti premjerų pasisakymai visą pasaulį verčia kraipyti galvas (3)

Įvykiai / 2016-05-03 20:20 / lrytas.lt

Lietuviai kartais burba dėl politikų, kurių mįslingi pasisakymai kartais sukelia daug juoko, tikindami, kad keistesnių asmenų valdžios postuose niekur kitur nėra.


  10. Maisto produktų kainų mįslės: kas lemia jų dydį? (26)

Rinkos pulsas / 2016-05-03 20:00 / Rasuolė Bauraitė

Pirmadienį po pasitarimo premjeras teigė, kad kai kurių produktų kainos pakilo, o dėl to gali būti kalti didesni prekybininkų antkainiai. Antradienį premjeras pareiškė, kad kainos ne pakilo, o sumažėjo.


  11. Radom ir palyginom: kainos prieš eurą ir dabar (243)

Mano pinigai / 2016-05-03 18:18 / lrytas.lt

Gyventojų pasipiktinimas dėl maisto produktų kainų sujudino tarnybas ir valdžios atstovus. Visuomenė rengiasi trijų dienų boikotui, Vyriausybės vadovas pirmadienį sušaukė skubų pasitarimą dėl maisto kainų, tačiau po pasitarimo Algirdui Butkevičiui sunkiai sekėsi paaiškinti kainų kilimą.


  12. Po tautiečių pasipiktinimo dėl kainų pastebėjo įdomų sutapimą (59)

Man rūpi / 2016-05-03 14:11 / Dr. Gintaras Binkauskas

Taip, bičiuliai, kol tauta keiksnojo valdžią, arogantiškai neigiančią kainų didėjimą – nuolat kaip poterius kalbančią, kad „su euro atėjimu kainos tikrai nedidėjo“ – kol piliečiai važiavo į Lenkiją pigesnių maisto produktų, o kitur – pigesnių drabužių ir kitų pramonės gaminių, tol prekybos centrai ir premjeras su prezidente galėjo jaustis pakankami saugūs.


  13. A.Butkevičius: „Maisto kainos nekilo, jos mažėjo“ (380)

Mano pinigai / 2016-05-03 08:34 / lrytas.lt

Kylančių maisto kainų klausimas kelia diskusijas ne tik tarp eilinių piliečių, kurie prekybos centruose šiurpsta nuo kai kurių produktų kainų, bet ir tarp politikų – šie prieš rinkimus stengiasi pažerti kuo daugiau pažadų rinkėjams. Apie Vyriausybėje surengtą pasitarimą, kurio metu buvo aptarti kainų pokyčiai, premjeras LRT radijui sakė: „Visuomenė turi žinoti, jei vyksta prekių kainų pokyčiai, ir tos priežastys turi būti aiškios, tiek mums, Vyriausybei.“


  14. 5 būdai užsidirbti daugiau (12)

Aktualijos / 2016-05-03 08:20 / Aidas Puklevičius

Nepradėsiu jums pasakoti, kaip sumažinti krevečių ar kalafiorų kainas. Šią temą jau voliojo visi, kas netingėjo. Netgi premjeras, ir tas sunkiai atsilaikė prieš pagundą įsteigti naują darbo grupę ir įtempęs visas valios pastangas apsiribojo pasitarimu.


  15. Purvu apipiltas Vydas Gedvilas netyli (50)

Aktualijos / 2016-05-03 06:06 / Vytautas Bruveris („Lietuvos rytas“)

Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėtas tyrimas dėl paslaptingų pažymų, užkirtusių jam kelią į švietimo ir mokslo ministro postą. V.Gedvilas siekia, kad prokurorai imtųsi tyrimo net pagal kelis Baudžiamojo kodekso straipsnius, tokius kaip neteisėtas informacijos apie privatų asmenį rinkimas kriminalinės žvalgybos būdu, riboto naudojimo informacijos atskleidimas, šmeižtas.


  16. Akcijos prieš kainas organizatorius: „Nesitikėjau tokios sėkmės“ (50)

Rinkos pulsas / 2016-05-02 20:12 / Rasuolė Bauraitė

Gyventojų pasipiktinimas sparčiai augančiomis kainomis neslopsta. Internete gausu palyginimų, kiek prekės kainuoja užsienyje, o kiek Lietuvoje. Reaguodamas į kilusį triukšmą premjeras šiandien surengė pasitarimą Vyriausybėje.


  17. Algirdas Butkevičius pakomentavo maisto produktų brangimą (11)

Verslas / 2016-05-02 17:52 / „Lietuvos ryto“ televizija

Sušaukęs posėdį dėl augančių maisto kainų, premjeras Algirdas Butkevičius konstatuoja – euras čia niekuo dėtas, o štai prekybos tinklų antkainis prekes galėjo pabranginti. Esą, daržovių kaina metų pradžioje vidutiniškai augo beveik dešimčia procentų. Premjero duomenimis rekordus šįmet mušė svogūnai, pabrangę 70 procentų. Butkevičius pavedė Valstybinei mokesčių inspekcijai vykdyti atskirų prekių grupių stebėseną, užduočių duota ir Konkurencijos tarybai. Prekybininkų atstovas informacijos apie antkainius nekomentavo, esą, tai nėra vieša informacija, tačiau pridūrė, kad kai kurių produktų kainos keičiasi kasdien.


  18. A. Butkevičius pasakė, kodėl brango maisto produktai (324)

Mano pinigai / 2016-05-02 16:37 / Gintarė Valentinaitienė

Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė, kad euro įvedimas kainoms jokios įtakos neturėjo – prekės, anot jo, pastaruoju metu brango, prekybos tinklams padidinus antkainį. „Jeigu palyginsime, kaip kaina keitėsi 1 euro apyvartos arba gaunamo 1 euro, tai pirmajame šių metų ketvirtyje, palyginti su 2015 pirmuoju ketvirčiu, bendras antkainis visos mažmeninės prekybos yra didesnis“, – po pasitarimo dėl maisto produktų kainų pokyčių pirmadienį sakė A.Butkevičius.


  19. „Darbiečiai“ politinės tarybos dėl kainų nori kuo greičiau (15)

Aktualijos / 2016-05-02 11:57 / BNS ir lrytas.lt inf.

Valdantiesiems „darbiečiams“ raginant koalicijos partnerius sušaukti skubią politinę tarybą dėl augančių maisto kainų, aiškėja, kad dėl premjero socialdemokratų vadovo Algirdo Butkevičiaus įtemptos darbotvarkės toks pasitarimas tikriausiai galimas tik šios savaitės pabaigoje arba kitą savaitę.


  20. Premjeras nepriėmė V. Baltraitienės nusišalinimo

Aktualijos / 2016-05-02 10:51 / BNS ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius nepriėmė žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės nusišalinimo dėl Daivos Mūrienės skyrimo į Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) pareigas klausimo.


Populiariausi per 24 val.