Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1595, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. V. Putinas vakar grūmojo, šiandien giria (6)

Visata / 2016-04-28 15:06 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusija ketvirtadienį pirmąkart paleido raketą iš savo naujojo Rytų kosmodromo, o prezidentas Vladimiras Putinas pagyrė šį pasiekimą, nors anksčiau pabarė pareigūnus dėl to skrydžio pavėlinimo, nulemto techninio rikto.


  2. Rusija galiausiai paleido raketą iš naujojo Rytų kosmodromo (15)

Visata / 2016-04-28 08:20 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Rusija ketvirtadienį pirmąkart paleido raketą iš savo naujojo Rytų kosmodromo, pranešė kosmoso agentūra „Roskosmos“, praėjus parai po to, kai ankstesnis mėginimas buvo atidėtas paskutinę minutę, o Vladimiras Putinas sukritikavo programos pareigūnus.


  3. Ambicingi Kremliaus planai strigo – kosminis laivas nepakilo (74)

Rinkos pulsas / 2016-04-27 05:00 / Aleksandras Procenka („Lietuvos rytas“), BNS

Trečiadienį Rusija turėjo paleisti pirmąjį kosminį laivą iš nuosavo kosmodromo „Vostočnyj“, pastatyto atokiame šalies užkampyje – Tolimuosiuose Rytuose esančioje Amūro srityje.


  4. Išjuokto mokslininko išradimas amžiams pakeitė kosmines keliones (26)

Neįtikėtini faktai / 2016-04-24 13:35 / lrytas.lt

Skystuoju kuru varomos raketos šiais laikais nėra naujiena, tačiau prieš 90 metų tai buvo naujovė. 1926 metų kovo 16 dieną buvo paleista pirmoji skystuoju kuru varoma raketa, kurią sukūrė raketų mokslo pionierius Robertas Goddardas.


  5. Šiaurės Korėjos lyderis giriasi sėkmingu raketos bandymu

Pasaulis / 2016-04-24 13:07 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas pasveikino mokslininkus, kurie iš povandeninio laivo sėkmingai paleido balistinę raketą. Šį paleidimą jaunasis Korėjos diktatorius pavadino stulbinančia sėkme. Esą dabar Pchenjanas, vos tik panorėjęs, galės suduoti smūgį Seului ir Jungtinėms Valstijoms. Valstybinė Šiaurės Korėjos žiniasklaida išplatino nuotraukas, kuriose Kim Čen Unas užfiksuotas stovintis ant povandeninio laivo denio, o vėliau stebintis raketos paleidimą ant kranto.


  6. Šiaurės Korėjos lyderis giriasi sėkmingu raketos bandymu (3)

Įvykiai / 2016-04-24 10:32 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėjos lyderis Kimas Jong-Unas pasveikino atliktą iš povandeninio laivo paleistos balistinės raketos bandymą, kurį pavadino „stulbinančia sėkme“, sekmadienį pranešė šalies valstybinė žiniasklaida.


  7. Šiaurės Korėjos raketų tobulėjimas gąsdina aplinkines šalis (1)

Pasaulis / 2016-04-23 19:46 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šiaurės Korėja vėl kursto įtampą regione. Skelbiama, kad ji iš povandeninio laivo šiaurės rytų pakrantėje paleido balistinę raketą. Kaimyninės Pietų Korėjos pareigūnai neturi duomenų, ar raketos paleidimas buvo sėkmingas. Taip pat nežinoma, kur galėjo nusileisti raketa. Spėjama, kad Pchenjanas gerokai patoblino technologijas, kurios leidžia po vandeniu paleisti balistinę raketą. Tai kelia nerimo aplinkinėms šalims.


  8. Šiaurės Korėja iš povandeninio laivo paleido balistinę raketą (9)

Konfliktai ir saugumas / 2016-04-23 14:22 / lrytas.lt

Seulas pranešė, kad Šiaurės Korėja iš povandeninio laivo į jūrą paleido balistinę raketą, skelbia „The Associated Press“.


  9. JT griežtai pasmerkė naują raketą bandžiusią Šiaurės Korėją (2)

Įvykiai / 2016-04-16 09:07 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JT Saugumo Taryba griežtai pasmerkė Šiaurės Korėją, penktadienį bandžiusi paleisti naują raketą, ir pareiškė, kad šis bandymas, nors ir nesėkmingas, pažeidė JT rezoliucijas.


  10. Šiaurės Korėja nesėkmingai mėgino paleisti raketą

Įvykiai / 2016-04-15 07:59 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja, Seulo duomenimis, penktadienį nesėkmingai mėgino paleisti raketą. Tai galėjo būti „Musudan“ tipo vidutinio nuotolio raketa, kurios veikimo nuotolis – iki 4 000 km. Komunistiniam režimui Jungtinių Tautų (JT) rezoliucijos draudžia bandyti balistines raketas, informuoja agentūra „Reuters“.


  11. Iš Sirijos atskridusios raketos nukrito Turkijos pasienio mieste

Konfliktai ir saugumas / 2016-04-11 20:00 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Iš Sirijos atskridusios raketos pataikė į Turkijos pasienio miestą Kilisą ir sužeidė keletą žmonių, saugumo šaltiniai ir privati naujienų agentūra „Dogan News“ pranešė pirmadienį.


  12. Istorinis pasiekimas: „SpaceX“ atliko „neįmanomą misiją“

Visata / 2016-04-09 12:13 / BNS ir lrytas.lt inf.

JAV kosminių technologijų bendrovė „SpaceX“ po keturių ankstesnių nesėkmingų bandymų penktadienį pagaliau sugebėjo nutupdyti savo raketos „Falcon 9“ pirmąją pakopą ant platformos vandenyne, kur ji nutūpė stačia, prieš tai iškėlusi į orbitą krovininę kapsulę.


  13. Ekstremaliausi žmonijos rekordai atvirame kosmose

Visata / 2016-04-08 12:17 / Technologijos.lt

1961 m. balandžio 12 d. žmonija tapo civilizacija, kurios atstovas pabuvojo kosmose. Sovietų kosmonautas Jurijus Gagarinas pakilo į orbitą aplink Žemę ir joje skriejo 108 min. J.Gagarinas tapo pirmuoju žmogumi, pabuvojusiu kosmose. Tačiau per 55 metus kosminėje erdvėje pasiekta visa aibė kvapą gniaužiančių rekordų.


  14. „Blue Origin“ trečią kartą iš eilės nutupdė kosminę raketą

Visata / 2016-04-07 15:54 / Technologijos.lt

Privati kosmoso kompanija „Blue Origin“ šeštadienį paleido savo nepilotuojamą „New Shepard“ raketą ir kapsulę į kosmosą bei saugiai grąžino į Žemę – tai buvo trečias iš eilės sėkmingas šios raketos skrydis. Tokie pasiekimai gali reikšti kosminių skrydžių atpiginimą, naudojant daugkartinio naudojimo raketas.


  15. Artūras Paulauskas prakalbo apie rusų diversantus Juodkrantėje

Aktualijos / 2016-04-07 07:51 / Vladimiras Laučius (lrt.lt)

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas portalui LRT.lt atskleidė, kad Juodkrantėje per pratybas galėjo būti išsilaipinę rusų diversantai. Tai jis pasakė komentuodamas VSD ataskaitos teiginį apie požymius, „kad Rusijos specialiosios paskirties kariniai daliniai taikos metu atlieka prasiskverbimus į užsienio valstybes“.


  16. Dirbtinę žvaigždę rusai tikisi įžiebti jau rugpjūtį

Visata / 2016-04-04 17:42 / Technologijos.lt

„Majak“ (liet. švyturys) – dirbtinis kosminis objektas, kuris danguje bus ryškesnis už visus dangaus kūnus, išskyrus Saulę. Maža to, jis bus matomas iš bet kurio planetos kampelio. Rusai svetainėje „Kickstarter“ pradėjo rinkti lėšas kitam savo projekto etapui ir puoselėja viltis, kad dirbtinė žvaigždė naktiniame danguje turėtų sušvisti jau šių metų rugpjūtį.


  17. Šiaurės Korėja vėl paleido raketą į jūrą

Įvykiai / 2016-04-01 08:58 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pietų Korėjos kariuomenė pranešė, kad penktadienį, po to, kai Pietų Korėja, Japonija ir Jungtinės Valstijos įspėjo Šiaurės Korėją užbaigti provokacijas ir pasižadėjo stiprinti spaudimą, Šiaurės Korėja rytinėje pakrantėje vėl paleido raketą, rašo naujienų agentūra „Reuters“.


  18. Po izraeliečių namais kovotojai vėl kasa tunelius?

Įvykiai / 2016-04-01 07:43 / lrytas.lt

Gazos Ruožo ir Izraelio pasienyje gyvenantys žmonės jau daugiau nei pusmetį girdi gremžimo garsus. Jie įtaria, kad po jų namais „Hamas“ kovotojai vėl kuria požeminius labirintus.


  19. Iš Šiaurės Korėjos- žinia apie kietu kuru varomą raketos variklį

Konfliktai ir saugumas / 2016-03-24 11:15 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėjos žiniasklaida pranešė, kad šalis sėkmingai išbandė kietu kuru varomą raketos variklį, o tokį bandymą pats šalies lyderis Kim Jong-unas pavadino „istoriniu“ pasiekimu, skelbia „The Guardian“.


  20. Iš Rusijos aidi patarimai musulmonams: nelįskite į Europą!

Istorija / 2016-03-22 20:48 / lrytas.lt

„Viskas. Va dabar apsirijusiai ir nuo gero gyvenimo sutežusiai Europai tikrai šakės. Jeigu gėjams ir lesbietėms nepavyko jos pribaigti, tai migrantai musulmonai čia tikrai pasieks laimėjimų“,- savo tinklaraštyje, pavadintame „Genijų korporacija“, rašo peterburgietis Vadimas Žartunas.


Populiariausi per 24 val.