Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1449, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Spalį skelbs išvadas, kas lėmė Malaizijos lėktuvo katastrofą (8)

Įvykiai / 2015-08-27 18:04 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo numušimą virš Rytų Ukrainos tiriantys ekspertai galutinę ataskaitą paskelbs spalio 13 dieną, pranešė olandų tyrėjai.


  2. Pabradės poligone – unikalaus vokiško ginklo bandymai (361)

Aktualijos / 2015-08-27 11:25 / Aleksandras Matonis

Lietuvos kariuomenės generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje – svarbus įvykis. Krašto apsaugos ministerijos paskelbtame konkurse tiekti naujas pėstininkų kovines mašinas (PKM) dalyvaujantis Vokietijos koncernas ARTEC atvežė pėstininkų kovinę mašiną „Boxer“ su ginkluotės bokšteliu. Šiandien šarvuočio manevravimą ir šaudymą vertins Lietuvos kariuomenės vadovybė ir ekspertai, o išvakarėse „Boxer“ bandymus stebėjo portalo „Lrytas.lt“ autorius.


  3. Rusija sėkmingai išbandė tarpžemyninę balistinę raketą „Topol“ (93)

Konfliktai ir saugumas / 2015-08-22 23:01 / AFP, „Interfax“, BNS ir lrytas.lt inf.

Rusija šeštadienį sėkmingai išbandė branduolinius užtaisus galinčią nešti tarpžemyninę balistinę raketą „Topol“, kuri buvo paleista iš karinio poligono šalies pietiniame regione ir pasiekė sąlyginį taikinį Kazachstane, pranešė kariškiai.


  4. Izraelio kariškiai nukovė 5 „Islamo džihado“ grupuotės narius (1)

Konfliktai ir saugumas / 2015-08-21 15:35 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Penktadienį surengtos Izraelio karinių oro pajėgų atakos Sirijoje taikinys buvo „Islamo džihado“ grupuotės aktyvistai, atsakingi už Izraelio šiaurės apšaudymą raketomis ketvirtadienį. Tai pareiškė oficialus Izraelio armijos atstovas Peteris Lerneris.


  5. Izraelis atakavo 14 Sirijos armijos postų (3)

Konfliktai ir saugumas / 2015-08-21 13:03 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Naujas Izraelio pajėgų reidas, surengtas penktadienį prieš Sirijos armijos pozicijas Golano aukštumose, nusinešė bent penkias žmonių gyvybes, pranešė Sirijos valstybinė televizija, pridūrusi, kad tos aukos buvo neginkluoti civiliai.


  6. Baltijos jūroje atlikti pirmieji naktiniai koviniai šūviai (20)

Aktualijos / 2015-08-20 16:39 / lrytas.lt

Rugpjūčio 20 naktį Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai atliko pirmuosius naktinius kovinius šūvius su raketiniu oro gynybos kompleksu „Stinger“. Šaudymas vyko nuo Karinių jūrų pajėgų laivo N42 „Jotvingis“ denio, Baltijos jūroje, 3-5 km nuotoliu nuo Juodkrantės.


  7. Buriuotojų pora po pamaldų įsiliejo į miesto linksmybes (10)

Likimai / 2015-08-18 20:00 / lrytas.lt

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atsirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame dešimtą dienoraščio dalį.


  8. Kas dar liko iš Minsko susitarimų?

Rytai-Vakarai / 2015-08-12 10:05 / „Lietuvos rytas“

Padėtis Rytų Ukrainoje vėl kaista – separatistai čia per tris dienas surengė tiek atakų, kiek per tokį pat laiką nebuvo surengę nuo pat vasario. Kijevas, regis, jau apsisprendė į frontą grąžinti sunkiąją artileriją. Ukrainos kariškiai pareiškė, kad pirmadienį per 400 prorusiškų separatistų, kuriuos rėmė tankai, užpuolė vyriausybės pajėgas prie Starohnativkos kaimo, maždaug 50 km į šiaurę nuo Mariupolio uostamiesčio.


  9. MH17 katastrofos tyrėjai rado rusiškos raketos „Buk“ nuolaužų?

Pasaulis / 2015-08-11 16:20 / „Lietuvos ryto“ televizija

Olandų tyrėjai skelbia, kad Malaizijos avialinijų katastrofos vietoje Rytų Ukrainoje aptikę tikėtinų rusiškos raketos fragmentų. Greičiausiai tai žemė – oras raketų sistemos BUK sprogusios dalys. Jos rastos per ankstesnę paieškos misiją rytinėje Ukrainoje. Šiuo metu radinį analizuoja kriminalinio tyrimo komanda ir Olandijos saugaus skrydžio valdyba.


  10. MH17 katastrofos tyrėjai skelbia radę raketos „Buk“ nuolaužų

Įvykiai / 2015-08-11 15:43 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo numušimą virš Rytų Ukrainos tiriantys ekspertai antradienį pranešė radę fragmentų, kurie „tikėtinai“ yra sprogusios Rusijos gamybos priešlėktuvinės raketos dalys.


  11. NATO mažina oro policijos pajėgas: ką tai reiškia?

Aktualijos / 2015-08-09 21:43 / Jevgenijus Bardauskas, Lidija Jankauskienė, LRT TELEVIZIJOS laida „Savaitė“, lrt.lt

Kai šią savaitę NATO patvirtino, kad Aljansas perpus mažina oro policijos misiją Baltijos šalyse – vietoj 16 naikintuvų nuo rugsėjo budės aštuoni, o Lietuvoje vietoj dviejų kontingentų liks vienas, – komentarų buvo įvairių.


  12. Singapūras savo 50-metį paminėjo didžiuliu paradu

Įvykiai / 2015-08-09 18:01 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nepriklausomam Singapūrui sekmadienį sukako 50 metų ir tai buvo paminėta fejerverkais, didžiuliu kariniu paradu ir velionio įkūrėjo Lee Kuan Yew, kuris padėjo jį iš skurdaus kolonijinio užkampio paversti klestinčia regiono galybe, pagerbimu.


  13. Svaiginantis video: iš raketos nufilmavo pakilimą į kosmosą

Visata / 2015-08-08 14:31 / lrytas.lt

Vokietijos kosmoso tyrimų institutas „Materialphysikalische Experimente unter Shwerelosigkeit“ paviešino vaizdo įrašą, kaip į kosmosą kyla jų sukonstruota raketa „Mapheus-5“.


  14. Per kovinio šaudymo pratybas miške įsiplieskė gaisras

Nelaimės / 2015-08-06 16:48 / lrytas.lt

Ugniagesiai lokalizavo ketvirtadienį Švenčionių rajone, Pabradėje, generolo Silvestro Žukausko poligono teritorijoje po pratybų kilusį gaisrą. „Gaisras yra lokalizuotas, atviro degimo nėra, yra pavieniai židinių smilkimai“, – BNS sakė Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Petras Lukošius.


  15. Bandė pasirodyti, bet nepavyko: raketa išlakstė į orą

Įvykiai / 2015-07-27 14:13 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rusijos Karinio jūrų laivyno diena buvo pompastiškai švenčiama ir užgrobtame Kryme, Sevastopolio Uoste. Tik pagal scenarijų planuotas raketos paleidimas iš laivo nepavyko – vos paleista raketa išlakstė į kelias dalis, o jos nuolaužos pažiro ant laivo denio.


  16. Bandė pasirodyti, bet nepavyko: raketa išlakstė į orą

Pasaulis / 2015-07-27 13:51 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rusijos Karinio jūrų laivyno diena buvo pompastiškai švenčiama ir užgrobtame Kryme, Sevastopolio Uoste. Tik pagal scenarijų planuotas raketos paleidimas iš laivo nepavyko - vos paleista raketa išlakstė į kelias dalis, o jos nuolaužos pažiro ant laivo denio.


  17. Rusijos erdvėlaivis atskraidino į TKS tris naujus įgulos narius

Visata / 2015-07-23 09:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos erdvėlaivis, skraidinantis tris astronautus iš Rusijos, Japonijos ir JAV, ketvirtadienį susijungė su Tarptautine kosmine stotimi (TKS), praėjus mažiau negu šešioms valandoms po sėkmingo raketos starto, parodė NASA televizija.


  18. Ypač slapti buvę sovietų kariniai objektai Kaune – iš arti

Aktualijos / 2015-07-19 19:28 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Pakaunėje yra kelios unikalios vietos – tai sovietmečiu veikusios Karmėlavos branduolinių raketų bazės. Mieste buvo kelios dešimtys slėptuvių nuo atominio ginklo. Koks šių objektų likimas ir ar juos galima pritaikyti gyventojų poreikiams? Gūdžiuose Karmėlavos miestelio (Kauno r.) miškuose galima rasti plačių betono plokštėmis išklotų kelių. Nepatingėję jais pasivaikščioti pamatysite senų beveik sugriautų statinių, apleistų angarų. Keliose vietose atrasite po vešliai sužėlusios augmenijos paklote paslėptų bunkerių.


  19. Lietuva pritaria tribunolui dėl Ukrainoje numušto lėktuvo

Aktualijos / 2015-07-17 11:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuva remia siūlymą įkurti Jungtinių Tautų tribunolą, kuris persekiotų atsakingus už Malaizijos keleivinio lėktuvo numušimą virš Ukrainos, penktadienį pareiškė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


  20. Kipre iš britų karo lėktuvo netyčia iškrito dvi raketos

Įvykiai / 2015-07-15 19:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Karinėje Didžiosios Britanijos bazėje Kipro pietuose trečiadienio rytą dvi raketos iškrito iš tupiančio karo lėktuvo, grįžusio po karinės operacijos, laimei, raketos nesprogo, aukų nėra, pranešė bazės pareigūnai.


Populiariausi per 24 val.