Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1628, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ambicingi planai: kinai į orbitą paleis antrąją kosminę stotį (1)

Visata / 2016-06-26 16:38 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Kinija praneša, kad naujos kartos raketos paleidimas į erdvę tampa itin svarbiu etapu vis didesnes apsukas įgaunančioje šalies kosminėje programoje. Dar iki šių metų pabaigos šalis į orbitą ketina paleisti antrąją savo kosminę stotį. Apie tai praneša AP.


  2. Š.Korėjos lyderis giriasi: mūsų raketa gali smogti JAV bazėms (6)

Įvykiai / 2016-06-23 07:34 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas gyrė naujos galingos vidutinio nuotolio balistinės raketos sėkmingą bandymą, sakydamas, kad šis ginklas tampa tiesiogine grėsme JAV karinėms bazėms Ramiajame vandenyne, o Jungtinių Tautų Saugumo Taryba trečiadienio vakarą susirinko svarstyti atsako į tą Pchenjano žingsnį.


  3. Šiaurės Korėjos išbandyta raketa pakilo į 1 000 km aukštį? (3)

Įvykiai / 2016-06-22 13:06 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Viena iš dviejų galingų vidutinio nuotolio raketų, kurias trečiadienį paleido Šiaurės Korėja, buvo pakilusi į tūkstančio kilometrų aukštį, nurodė Japonijos gynybos ministerija, o analitikai sako, jog toks pasiekimas reiškia, kad šis bandymas buvo sėkmingas.


  4. Šiaurės Korėja išbandė dvi galingas vidutinio nuotolio raketas

Įvykiai / 2016-06-22 07:26 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Branduolinį ginklą turinti Šiaurės Korėja trečiadienį išbandė dvi naujas galingas vidutinio nuotolio raketas, kurios abi nuskriejo gerokai toliau negu per ankstesnius nesėkmingus bandymus, pranešė Pietų Korėjos gynybos ministerija.


  5. Lietuva perka prieštankines sistemas „Javelin“ už 7 mln. eurų (51)

Aktualijos / 2016-06-21 18:15 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuva už maždaug 7 mln. eurų perka amerikietiškas vidutinio nuotolio prieštankines sistemas „Javelin“ ir joms šaudyti skirtas raketas.


  6. Japonijai neramu dėl Šiaurės Korėjos: paskelbė visišką parengtį (3)

Įvykiai / 2016-06-21 10:09 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Japonija dėl galimo naujo Šiaurės Korėjos raketos starto savo ginkluotosiose pajėgose paskelbė visišką parengtį. Apie tai skelbia japonų žiniasklaida, kuria remiasi agentūra „Reuters“.


  7. Prancūzija šokiruota: kodėl kruvini mūšiai užklupo netikėtai? (3)

Futbolas / 2016-06-15 16:50 / Elena Nainytė, specialiai lrytas.lt, Paryžius

Nejaugi dėl terorizmo grėsmės nepaprastąją padėtį paskelbusi, Europos čempionatui milžiniškas policijos ir apsaugininkų pajėgas pasitelkusi Prancūzija pietų uostamiestyje Marselyje negalėjo geriau ir operatyviau sutramdyti kelių šimtų rusų ir anglų chuliganų?


  8. Šiaurės Korėjai pasmerkus tabaką Kim Jong-unas viešai užsirūkė

Įvykiai / 2016-06-11 22:21 / lrytas.lt

Niekam ne paslaptis, kad Šiaurės Korėjoje teisingumo rasti neišeitų net su švyturiu. Badaujantys, propagandos paveikti ir elementarių žmogaus teisių neturintys šalies piliečiai dabar yra raginami atsisakyti tabako produktų. Tuo metu Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong-unas viešumoje vėl pasirodė su cigarete, rašo BBC.


  9. Buvęs NASA darbuotojas atskleidė tiesą apie ateivių pasirodymus

Visata / 2016-06-10 10:32 / Parengė Arnoldas Lukošius

Jamesas Obergas dar tada, kai 1990 m. dirbo NASA, labai rimtai susidomėjo, kodėl žmonės taip dažnai regi ateivius, internete daugybė istorijų apie susidūrimus su NSO, o aktyvistai nežemiškos kilmės objektus nuolat aptinka NASA darytose nuotraukose ar kosmose filmuotoje medžiagoje. Dabar dirbdamas žurnalistu jis negaili laiko ir jau žino tikrus atsakymus, kas išties yra Kalifornijos danguje regėtas žydras spindulys ar iš kosminio laivo nufilmuotos „gyvos“ dėmės.


  10. MH17 lėktuvo katastrofos zonoje rastas raketos fragmentas

Įvykiai / 2016-06-06 21:10 / „Interfax“-BNS

Ukrainos rytuose numušto lėktuvo MH17 kritimo zonoje rastas stambus iš sistemos „Buk“ paleistos raketos fragmentas, pranešė pirmadienį tarptautinė tyrėjų grupė.


  11. Tinklaraštis apie vaikus vos nesugriovė supermamytės gyvenimo

Vaikai / 2016-06-05 15:22 / lrytas.lt

27-erių amerikietė Jodi Denise, anksčiau turėjusi tinklaraštį apie save kaip mamą, papasakojo, kaip hobis tapo sekinančiu darbu. Tai net sukėlė depresiją ir sukūrė atstumą tarp jos ir vaikų. Viskas prasidėjo 2013-aisiais, kai nenuilstanti J.Denise nusprendė, jog dviejų vaikų auginimo jai neužtenka. Ji nutarė rašyti tinklaraštį, kurį pavadino „The American Mama“. Jis sulaukė tūkstančių skaitytojų ir dovanų iš didelių kompanijų, bet komercinė sėkmė nebuvo naudinga asmeniniam gyvenimui.


  12. JAV sukūrė „superginklą“, kuriuo apgintų ir Baltijos šalis

Konfliktai ir saugumas / 2016-06-03 18:31 / lrytas.lt

JAV išbandė naują ginklą, kuris primena mokslinės fantastikos filmus – bėginį šautuvą. Šiam ginklui nereikia nei parako, nei sprogstamųjų medžiagų: bėginis šautuvas naudoja elektromagnetinę jėgą, kad iššautų 11 kilogramų sveriančius sviedinius milžinišku 2 kilometrų per sekundę greičiu, rašo „The Wall Street Journal“.


  13. NATO trenksmai vertė ukmergiškius iš lovų

Aktualijos / 2016-06-02 06:58 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Naktį pokšintys šūviai, į dangų skriejančios signalinės raketos, šarvuočiai sodybose – tokį košmarą teko patirti kelių Ukmergės rajono kaimų gyventojams, kurių daržuose be jokio įspėjimo kariai prisėjo šovinių tūtų ir signalinių raketų. Pratybas rengiantys kariškiai jaučiasi visagaliais šeimininkais. Jiems ne tik galima kiaurą naktį triukšmauti šalia sodybų, bet ir net nepasiklausus įvažiuoti į jas sunkiąja karine technika.


  14. Iš Šiaurės Korėjos – žinios apie balistinės raketos paleidimą

Įvykiai / 2016-05-31 07:37 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Šiaurės Korėja antradienį tikriausiai nesėkmingai mėgino atlikti balistinės raketos bandymą, pažeisdama galiojančias Jungtinių Tautų sankcijas, pranešė Pietų Korėjos gynybos ministerija.


  15. Šiaurės Korėja tikriausiai planuoja naują raketos startą

Įvykiai / 2016-05-30 18:17 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja tikriausiai planuoja naują raketos startą. Dėl to Japonija savo pajėgose skelbia padidintą parengtį, pirmadienį pranešė valstybinė stotis NHK, kuria remiasi agentūra „Reuters“.


  16. V. Putinas įspėjo Lenkiją ir pasisakė dėl Krymo

Įvykiai / 2016-05-28 08:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį įspėjo Lenkiją ir Rumuniją, kad jos gali atsidurti Rusijos raketų taikiklyje, nes leido dislokuoti JAV priešraketinės gynybos sistemos elementus.


  17. Derybose su norvegais Lietuva lopys didžiausią gynybos spragą

Aktualijos / 2016-05-27 19:50 / Andrius Vaitkevičius

Lietuva žengė pirmą žingsnį Baltijos šalyse siekiant sukurti vidutinio nuotolio oro gynybos sistemą. Penktadienį pranešta, kad Krašto apsaugos ministerijos Gynybos resursų taryba nusprendė pradėti derybas su Norvegijos Vyriausybe dėl galimo vidutinio nuotolio oro gynybos sistemų NASAMS įsigijimo. Kas tai per sistema? Ir kodėl Lietuva viena pradeda derybas, nors dar prieš metus apie šias sistemas kalbėta, kaip apie bendrą trijų šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – projektą?


  18. Patikrins, kaip pasikeitė Mėnulyje paliktas „Apollo 17“

Visata / 2016-05-24 11:08 / Simonas Bendžius, LRT radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Nuo to laiko, kai Mėnulyje nusileido erdvėlaivis „Apollo 17“, jo iki šiol nėra niekas aplankęs, todėl įdomu, kaip Mėnulyje išsilaikė skirtingos medžiagos – plastikas, oda ir kitos, LRT radijui sako kompanijos „Part Time Scientists“ įkūrėjas ir vadovas Robertas Bohme. Anot jo, tai – tik vienas iš tikslų, kurių siekiama, bandant įvykdyti privačią misiją į Mėnulį.


  19. Brangiausių pasaulio kariuomenių galią lemia ne tik pinigai

Mano pinigai / 2016-05-21 07:13 / lrytas.lt

64,6 tūkst. JAV dolerių per metus – vidutiniškai tiek per metus Rusija išleidžia vienam kariui. Svarbiausiose NATO šalyse išlaidos penkis kartus didesnės, o štai Afrikoje – 20 kartų mažesnės. Sumos, kurios skirtos aptarnauti branduolines pajėgas, taip pat skiriasi, tačiau ne taip stipriai. Pavyzdžiui, JAV šiam tikslui kasmet atseikėja 20 mlrd. JAV dolerių, Rusija, skirtingais vertinimais – 10-15 mlrd. JAV dolerių. Tačiau ne apie viską galima spręsti iš pinigų ir raketų.


  20. Į kosmosą pakilti ruošiasi palydovas, pavadintas lietuvės vardu

Visata / 2016-05-20 06:56 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prancūzijos bendrovė „Arianespace“ ruošiasi gegužės 24 dieną iškelti du Europos navigacinės sistemos „Galileo“ palydovus, iš kurių vienam suteiktas lietuvės mergaitės vardas – „Danielė“.


Populiariausi per 24 val.