Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1435, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Bandė pasirodyti, bet nepavyko: raketa išlakstė į orą

Įvykiai / 2015-07-27 14:13 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rusijos Karinio jūrų laivyno diena buvo pompastiškai švenčiama ir užgrobtame Kryme, Sevastopolio Uoste. Tik pagal scenarijų planuotas raketos paleidimas iš laivo nepavyko – vos paleista raketa išlakstė į kelias dalis, o jos nuolaužos pažiro ant laivo denio.


  2. Bandė pasirodyti, bet nepavyko: raketa išlakstė į orą (36)

Pasaulis / 2015-07-27 13:51 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rusijos Karinio jūrų laivyno diena buvo pompastiškai švenčiama ir užgrobtame Kryme, Sevastopolio Uoste. Tik pagal scenarijų planuotas raketos paleidimas iš laivo nepavyko - vos paleista raketa išlakstė į kelias dalis, o jos nuolaužos pažiro ant laivo denio.


  3. Rusijos erdvėlaivis atskraidino į TKS tris naujus įgulos narius (2)

Visata / 2015-07-23 09:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos erdvėlaivis, skraidinantis tris astronautus iš Rusijos, Japonijos ir JAV, ketvirtadienį susijungė su Tarptautine kosmine stotimi (TKS), praėjus mažiau negu šešioms valandoms po sėkmingo raketos starto, parodė NASA televizija.


  4. Ypač slapti buvę sovietų kariniai objektai Kaune – iš arti (1)

Aktualijos / 2015-07-19 19:28 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Pakaunėje yra kelios unikalios vietos – tai sovietmečiu veikusios Karmėlavos branduolinių raketų bazės. Mieste buvo kelios dešimtys slėptuvių nuo atominio ginklo. Koks šių objektų likimas ir ar juos galima pritaikyti gyventojų poreikiams? Gūdžiuose Karmėlavos miestelio (Kauno r.) miškuose galima rasti plačių betono plokštėmis išklotų kelių. Nepatingėję jais pasivaikščioti pamatysite senų beveik sugriautų statinių, apleistų angarų. Keliose vietose atrasite po vešliai sužėlusios augmenijos paklote paslėptų bunkerių.


  5. Lietuva pritaria tribunolui dėl Ukrainoje numušto lėktuvo

Aktualijos / 2015-07-17 11:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuva remia siūlymą įkurti Jungtinių Tautų tribunolą, kuris persekiotų atsakingus už Malaizijos keleivinio lėktuvo numušimą virš Ukrainos, penktadienį pareiškė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


  6. Kipre iš britų karo lėktuvo netyčia iškrito dvi raketos

Įvykiai / 2015-07-15 19:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Karinėje Didžiosios Britanijos bazėje Kipro pietuose trečiadienio rytą dvi raketos iškrito iš tupiančio karo lėktuvo, grįžusio po karinės operacijos, laimei, raketos nesprogo, aukų nėra, pranešė bazės pareigūnai.


  7. Tikrosios karo Rytų Ukrainoje aukos – civiliai

Rytai-Vakarai / 2015-07-12 22:20 / Andrius Vaitkevičius, specialiai „Lietuvos rytui“, Rytų Ukraina

„Iki šiol miegodavome užsikloję viena antklode. Dabar jau turėsime kiekvienam po atskirą“, – toks tris vaikus auginančių Donecko gyventojų Marinos ir Aleksandro Uščenkų optimizmas. „Nuo gruodžio mėnesio gaudavome tik sauskelnių vaikams, o gyvename ir butą nuomojamės iš santaupų“, – tęsė sutuoktiniai, iš separatistų valdomos teritorijos pasitraukę į Ukrainos vyriausybės kontroliuojamą pusę. Donecke šeima turėjo verslą, darbą, buvo užgyvenusi turto, įsigijusi tris butus, puoselėjo ateities planus. Bet bėgdami nuo karo pernai gruodį dalį turto sutuoktiniai buvo priversti parduoti.


  8. Rusai giriasi: D. Medvedevas lankėsi kosmose

Visata / 2015-07-09 16:12 / Technologijos.lt

Užvakar „Youtube“ pasirodė neįtikėtinas Rusijos nacionalinio transliuotojo parengtas reportažas apie šalies premjero Dmitrijaus Medvedevo vizitą Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS). Jame demonstruojami kadrai, kuriuose Rusijos premjeras vilki skafandrą, sklando po TKS modulius, raketos starto ir nusileidimo akimirkos.


  9. Metai po išvadavimo: Slovjanskas vis dar gydosi žaizdas

Rytai-Vakarai / 2015-07-05 14:02 / Andrius Vaitkevičius, specialiai lrytas.lt iš Rytų Ukrainos

Ukrainos rytuose esantis Slovjansko miestas yra vieta, iš kurios vėliau Donecko ir Luhansko srityse pasklido separatizmo idėjos, atvedusios prie karo. Po to, kai grupė kaukėtų ir ginkluotų žmonių pernai balandį užėmė Slovjanską, rytų Ukrainoje prasidėjo ir iki šiol tebesitęsia vadinamoji „antiteroristinė operaciją“ (ATO). Liepos 5-ąją, sekmadienį, sukanka lygiai metai, kai po sunkių ir kruvinų kovų Ukrainos kariai susigrąžino miesto kontrolę.


  10. Trečias kartas nemeluoja: Rusija paleido krovinių kapsulę į TKS

Visata / 2015-07-03 09:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos raketa nešėja penktadienį sėkmingai iškėlė nepilotuojamą krovinių kapsulę, turinčią pasiekti Tarptautinę kosminę stotį (TKS), kurios įgula nekantriai jos laukia po dviejų iš eilės nesėkmingų ankstesnių aprūpinimo misijų.


  11. Žmonija stiebiasi Marso link: iš Žemės gali tekti evakuotis

Visata / 2015-06-30 23:34 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

Marsas – naujausias paieškų frontas, viltis ir likimas tūkstančiams Žemės gyventojų, kurie padarytų bet ką, kad pasinaudotų galimybėmis, esą laukiančiomis tolimoje Raudonojoje planetoje. Amžinai į dangų žvelgiantį žmogų kankina nerimas. Dabar, kai Mėnulyje jau pabūta, visomis išgalėmis siekiama sukurti tokių raketų, kurios nuneštų dar toliau.


  12. Rusijos ekspertas: „Karo nebus, Kremlių pažabos kitaip“

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-24 19:14 / lrytas.lt

Rusijos televizijos kanale „STEP-TV“ kalbintas garsusis rusų finansų analitikas Stepanas Demura įsitikinęs: kilus karui NATO kariuomenė jau po savaitės ar dviejų stovės prie Kremliaus. Jo teigimu, pasaulinis karas jau ir taip seniai vyksta, tik jame naudojami kiti metodai – ekonominiai ir finansiniai. Karas – tik grynas verslas.


  13. Pentagono vadovas: „JAV dislokuos karinės technikos Lietuvoje“

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-23 14:38 / AP, ELTA, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV gynybos sekretorius Ashonas Carteris antradienį patvirtino, kad Vašingtonas dislokuos apie 250 tankų, šarvuočių ir kitos karinės technikos šešiose Europos šalyse, kad padėtų padrąsinti NATO sąjungininkes, patiriančias grėsmę dėl Rusijos politikos ir teroristinių grupuočių veiklos.


  14. Žmonijos gelbėtoju pasiskelbusiam milijonieriui žmonės nerūpi

Rinkos pulsas / 2015-06-22 10:41 / lrytas.lt

„Tesla, „PayPal“, „SpaceX“. Visame pasaulyje žinomi kompanijų pavadinimai, kuriuos sieja vienas žmogus – Elonas Muskas. Verslininkas save laiko pasaulio gelbėtoju, nors jo samdiniai neretai vadina jį tironu. Kai netikėtai mirė jo dešimties savaičių sūnus, E.Muskas savo žmonai Justine pasakė nenorįs apie tai kalbėti. Mat jos sielvartas neva tėra žaidimas emocijomis.


  15. Jie mirė dėl nuotraukos – tragiškiausios pasaulio asmenukės

Išmanyk / 2015-06-21 17:15 / Arnoldas Lukošius

Nufotografuoti save, kad pasigirtum, jog buvai ten, su tais ir taip, jog visi mirs iš pavydo, kai kam jau svarbiau, negu nemirti pačiam. Medicinos studentė iš Lenkijos ant tilto Ispanijoje, rumunė paauglė – ant traukinio stogo ir nuotaka, po kurios mergvakario būsimam vyrui liko tik asmenukė. Asmenukės žudikės renka savo kraupų derlių, o norinčiųjų tapti aukomis nė kiek nemažėja.


  16. V. Putinas: mūsų raketos įveiks net geriausias gynybos sistemas

Pasaulis / 2015-06-16 19:15 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rusija toliau bando Vakarus bauginti kalbomis apie branduolinį ginklą. Šalies prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad šiemet Rusija savo branduolinį arsenalą papildys daugiau kaip 40 naujų tarpžemyninių raketų. Tai jis pareiškė karinės technikos parodoje. Pasak Putino, šios raketos galės įveikti ir pažangias gynybines sistemas. Vakar Rusija pagrasino rimtais padariniais dėl planuojamo amerikiečių pajėgų stiprinimo Rytų Europoje. Rusijos gynybos viceministras rusų žiniasklaidai teigia, kad neva NATO skatina naujas ginklavimosi varžybas.


  17. Trys astronautai sugrįžo į Žemę iš kosminės stoties

Visata / 2015-06-11 20:16 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Du Vakarų astronautai ir vienas rusų kosmonautas ketvirtadienį saugiai sugrįžo į Žemę, nors jų skrydis dėl Rusijos raketos gedimo buvo beveik mėnesiui atidėtas. Rusijos kosminis laivas „Sojuz TMA- 15M“ sėkmingai nutūpė Kazachstano stepėje.


  18. Virš Lietuvos naktį sukiojosi JAV strateginiai bombonešiai

Aktualijos / 2015-06-10 06:57 / BNS ir lrytas.lt inf.

Trečiadienio naktį virš Kauno oro uosto leidosi NATO pajėgų oro desantininkai: sąjungininkų kariai pratybų metu turėjo perimti priešo užimtą oro uostą.


  19. Vakarų atsakas Rusijai: Europoje dislokuos branduolines raketas?

Pasaulis / 2015-06-09 15:52 / „Lietuvos ryto“ televizija

Britų leidinys „The Independent“ skelbia, kad Jungtinė Karalystė pasiruošusi rimtai svarstyti Vašingtono planus Europoje dislokuoti branduolines raketas. Jos Senajame žemyne atsirastų reaguojant į vis didėjančią Rusijos grėsmę. Didžiojoje Britanijoje sparnuotosios amerikiečių raketos jau buvo dislokuotos prieš tris dešimtmečius.


  20. Viena NATO šalis jau sutinka priimti JAV branduolines raketas?

Įvykiai / 2015-06-09 10:29 / lrytas.lt

Reaguojant į Rusijos pažeistą Vidutinio nuotolio raketų su branduoliniais užtaisais sutartį (INF), JAV svarsto į Europą gražinti savo raketas. Tokie planai jau susilaukė pirmojo atsako. Jungtinė Karalystė, kur prieš 3 dešimtmečius buvo dislokuotos amerikiečių branduolinės raketos, pasiuntė signalą, kad rimtai svarstytų tokius JAV planus, skelbia „The Independent“.


Populiariausi per 24 val.