Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1066, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Teismas pagausino liberalų gretas rinkimuose (1)

Aktualijos / 2015-01-30 15:50 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį patenkino Didžiosios Britanijos piliečio Marko Adamo Haroldo ir Astos Burbienės skundus dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo neregistruoti jų kaip Liberalų sąjūdžio kandidatų rinkimuose.


  2. Registracijos į vaikų darželius teks palaukti iki kovo pabaigos (5)

Aktualijos / 2015-01-30 14:03 / lrytas.lt

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad registraciją į sostinės darželius planuojama atnaujinti iki kovo mėnesio pabaigos. Taip nuspręsta po to, kai trys nepriklausomos kompanijos – IBM, UAB DPA ir UAB BAIP, – ėmėsi vertinti informacinės sistemos saugumą, šiuo metu jos teikia rekomendacijas saugumui tobulinti.


  3. Teismas panaikino VRK sprendimą brito neregistruoti rinkimuose (5)

Aktualijos / 2015-01-30 09:40 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį patenkino Didžiosios Britanijos piliečio Marko Adamo Haroldo skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo neregistruoti jo kaip Liberalų sąjūdžio kandidato rinkimuose.


  4. 10 šalių, iš kur į Lietuvą plūsta daugiausia naudotų automobilių (13)

Naujienos / 2015-01-29 18:39 / Ilona Staškutė („Lietuvos rytas“)

Pažvelgus į mūsų kelius akivaizdu, kad ir toliau važinėjame automobiliais, kuriuos vakariečiai išmetė kaip atsibodusius ar nebevertus remontuoti.


  5. Atsirado aikštelė, kurioje galima išbandyti automobilį be baimės (3)

Naujienos / 2015-01-28 19:52 / lrytas.lt

Pavėlavusi žiema privertė vairuotojus iš naujo prisiminti būtiniausius automobilio valdymo įgūdžius slidžiame kelyje.


  6. „6to piršto“ kūrėja Rūta Butkus: „Krikštysiuosi“ (1)

Scena / 2015-01-28 19:35 / Sigita Ivaškaitė

Vos pasirodžiusi profesionalioje scenoje šokėja ir choreografė Rūta Butkus buvo iškart pastebėta: vaidino Oskaro Koršunovo spektakliuose, kūrė savo spektaklius, mokė šokti. Tačiau kurį laiką apie ją nebuvo girdėti nieko. Savo nauju spektakliu „6tas pirštas“ šokėja nori perprasti, ką žmogui reiškia krikšto sakramentas.


  7. Buvęs Nacionalinio kraujo centro vadovas V.Kalibatas išteisintas (10)

Aktualijos / 2015-01-27 16:14 / BNS ir lrytas.lt inf.

Teismas antradienį išteisino buvusį Nacionalinio kraujo centro (NKC) direktorių Vytenį Kalibatą dėl piktnaudžiavimo tarnyba.


  8. Sovietmečio legendos retrospektyva paaštrino kartų konfliktą (2)

Dailė / 2015-01-27 10:15 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

Drąsos netrūko ir menotyrininkei Giedrei Jankevičiūtei, kuri ryžosi T.K.Valaitį pristatyti laisvoje Lietuvoje užaugusiems žmonėms ne kaip didingą Henri Perruchot ar Tomo Sakalausko knygų herojų, o kaip realų, nors ir išskirtinių gabumų menininką, bandžiusį savo sumanymus realizuoti okupuotoje ir komunizmo idėjomis priverstinai kvailinamoje šalyje.


  9. Nematomas Dakaras: pinigai gali beveik viską (18)

Autosportas / 2015-01-25 12:56 / Eglė Šilinskaitė-Puškorė („Lietuvos rytas“)

Dakaro ralis – atskiras pasaulis. Su savo dievais ir nevykėliais, pramogų pasaulio žvaigždėmis, taisyklėmis, garbės kodeksu, gėrio ir blogio samprata. Tai nėra tik lenktynės bekelėmis ar sunkiai išvažiuojamais keliais.


  10. Prieš registraciją į vaikų darželius – pokyčiai (4)

Aktualijos / 2015-01-21 16:36 / lrytas.lt

Vilniaus miesto savivaldybės taryba trečiadienį nusprendė pakeisti registracijos į darželius tvarką ir numatyti, kad apie naują registracijos datą vilniečiai bus informuojami prieš 7 dienas ir registracija bus skelbiama administracijos direktoriaus įsakymu.


  11. NHL garsenybių treneris mokys Lietuvos vaikus

Startai / 2015-01-20 11:12 / lrytas.lt

JAV ledo ritulio meistriškumo stovykla Vilniuje Sostinės ledo ritulio akademijos ir JAV mokyklos bendradarbiavimo sutartis virsta realiais veiksmais. Kovo pabaigoje gerai žinomas JAV ir Kanadoje treneris Borisas Doroženko atvyksta į Lietuvą, kur surengs ledo ritulio stovyklą Sostinės ledo ritulio akademijos ir kitų Lietuvos mokyklų auklėtiniams.


  12. Prieš savivaldos rinkimus - nelinksmos prognozės (13)

Aktualijos / 2015-01-20 07:19 / Vytautas Bruveris („Lietuvos rytas“)

Teigiamų naujovių negausu, o blogų senienų gali būti net daugiau nei anksčiau. Tokios nelinksmos prognozės artėjant šių metų savivaldos rinkimams.


  13. Tėvus glumina registracijos į darželius tvarka. Kas ją sukūrė? (10)

Aktualijos / 2015-01-20 07:09 / Lina Bartkutė

Prieš savaitę, naktį į pirmadienį, užstrigusi registracija į Vilniaus miesto darželius vis dar neveikia. Tėvai stebisi, kad prisijungimo greitis laimi vietą darželyje. Ar tai ne pasityčiojimas iš tėvų? Kai visi jungiasi vienu metu, kokia sistema gali tai atlaikyti?


  14. Netikri pinigai pareigūnus nuvedė pas prekeivius žmonėmis (8)

Kriminalai / 2015-01-19 21:26 / lrytas.lt

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai užkirto kelią prekybos žmonėmis sandoriui ir sulaikė keturis įtariamuosius. Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai suklastotų pinigų, kuriais buvo atsiskaityta už taksi paslaugas. Įtarus, kad netikrais pinigais disponavę asmenys gali būti prisidėję ir prie sunkesnio nusikaltimo, pareigūnai informacija pasidalino su kolegomis, tiriančiais organizuotus nusikaltimus.


  15. Vilniaus valdžią nuo gėdos būtų išgelbėjęs paprastas veiksmas (17)

Išmanyk / 2015-01-19 17:22 / Gediminas Gasiulis

Kas nedirba, tas neklysta. Svarbiausia – būti pasiruošus klaidas taisyti, kad galėtum laiku ir tinkamai sureaguoti. Vilniaus savivaldybės specialistams to padaryti nepavyko. Nors užteko atlikti tik vieną paprastą veiksmą.


  16. Vilnių puolė programišiai. Galbūt, bet klausimų nesumažėjo (13)

Komentarai / 2015-01-17 07:00 / Arūnas Dumalakas

Nekvaršinsime galvos šiuo klausimu kalbėdami apie tai, kaip šią savaitę Vilniuje žlugo registravimas į vaikų darželius. Palikime tai IT specialistams ar teisėsaugos pareigūnams.


  17. Kodėl sausis palankiausias mėnuo antros pusės ieškoti internete?

Psichologija / 2015-01-15 13:59 / lrytas.lt

Pažinčių svetainės daugiausiai naujų ir sugrįžtančių vartotojų sulaukia pirmąjį metų mėnesį. Šiemet Lietuvos internautų aktyvumas flirtas.lt portale šoktelėjo 40 procentų, o naujų narių registracija jau paaugo dvigubai, lyginant su 2014 m. vidurkiu. Tai yra trečdaliu daugiau nei pernai tuo pačiu metu.


  18. Registraciją į Vilniaus darželius sutrikdė kibernetinė ataka (1)

Lietuvos diena / 2015-01-14 15:57 / „Lietuvos ryto“ televizija

Tėvai nesėkmingai bandę internetu užregistruoti savo atžalas į sostinės darželius pagaliau sulaukė atsakymo. Elektroninę registraciją sutrikdė kibernetinė ataka. Tokias išvadas pateikė Vilniaus miesto valdžia. Meras Artūras Zuokas neatmeta versijos, kad šis incidentas susijęs su artėjančiais rinkimais į mero postą.


  19. Registracijos į darželius sistemą Vilniuje puolė programišiai

Išmanyk / 2015-01-14 11:24 / Gediminas Gasiulis

Vilniaus miesto savivaldybės specialistai teigia nustatę, kad registracijos į darželius sistema neveikė dėl programišių atakos. Anot jų, ši tyčinė ataka buvo įvykdyta prieš pat registracijos pradžią.


  20. Savavališkai pastatyta A. Januškos pirtis dar nenugriauta

Aktualijos / 2015-01-14 08:32 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Nupjauti keli rąstai, nuplėšta viena kita apdailos lentelė. Taip trečius metus imituojamas Albino Januškos garsios savavališkai pastatytos pirties griovimas Rudnios kaime (Varėnos r.). Nuošaliame Rudnios kaime prieš kelias dienas tylą sujaukė pjūklo džeržgesys. Prie buvusio užsienio reikalų viceministro A.Januškos pirties atvykę darbininkai griebėsi darbo. Tačiau dirbo jie neilgai. Nulupę kelias apdailos lenteles, įpjovę rąstus išvažiavo.


Populiariausi per 24 val.