Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1102, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Artėja itin svarbi diena automobilių ir motociklų savininkams (20)

Naujienos / 2015-03-31 13:35 / lrytas.lt

Po pernai liepą įsigaliojusių gausybės pakeitimų daugiau nei 800 tūkst. automobilių, motociklų, priekabų ir kitų transporto priemonių buvo staiga išregistruoti. Dabar jų savininkai turi progą grąžinti savo transporto priemones į gatves, tačiau reikia suskubti.


  2. „Kaunas Jazz“ šiemet vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Taline

Scena / 2015-03-31 12:30 / BNS ir lrytas.lt inf.

Dvidešimt penktąjį kartą vyksiantis festivalis „Kaunas Jazz“ šiemet be įprastų renginių Kaune ir Vilniuje apsilankys ir Estijos sostinėje Taline, taip pat surengs koncertus Birštone ir Vilkaviškyje.


  3. Klaipėdoje naikinamas mokestis už šunis ir kates (6)

Mano pinigai / 2015-03-28 23:20 / Asta Kažukauskienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Uostamiesčio politikai nutarė panaikinti daugiau nei 10 metų galiojusią rinkliavą už daugiabučiuose laikomus šunis ir kates. Tikimasi, kad šis sprendimas gyvūnų savininkus paskatins aktyviau ženklinti juos specialiomis mikroschemomis. Be to, nuo kitų metų toks gyvūnų ženklinimas bus privalomas.


  4. Sostinės nuosmukis: Vilniui atėjo laikas mokytis iš Kauno (18)

Komentarai / 2015-03-28 07:00 / Arūnas Dumalakas

Visa Lietuva šią savaitę vėl narpliojo elektroninės registracijos į Vilniaus darželius bėdas. Atrodytų, yra didesnių problemų nei sunkumai šeimų, mėginančių surasti savo atžalai vietą darželyje.


  5. Amsterdamo Schipholio oro uoste buvo atšaukti visi skrydžiai

Įvykiai / 2015-03-27 12:16 / lrytas.lt

Amsterdamo Schipholio oro uoste visi skrydžiai šiandien buvo kuriam laikui sustabdyti, o kai atvykstantys lėktuvai nukreipti į aplinkinius oro uostus po to, kai mieste ir aplinkiniuose rajonuose sutriko elektros tiekimas.


  6. Po registracijos trikdžių – nauja savivaldybės žinia tėvams (12)

Aktualijos / 2015-03-26 18:11 / BNS ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį prasidėjus registracijai į Vilniaus darželius strigusi sistema leido tėvams rinktis ir jų vaikams pagal gyvenamąją teritoriją nepriklausančius lopšelius- darželius.


  7. Registracija į sostinės darželius – nervų išbandymas tėvams (2)

Lietuvos diena / 2015-03-25 16:28 / „Lietuvos ryto“ televizija

Kadenciją baigiantis Vilniaus meras Artūras Zuokas – apsijuokė. Du mėnesius tobulinta ir tvarkyta internetinės registracijos į vaikų darželius sistema vėl užlūžo. Įniršę tėvai nuo ankstaus ryto užgulė savivaldybę ir nušvilpė juos raminti mėginantį A.Zuoką. Naujasis Vilniaus meras registracijos tvarką žada keisti.


  8. R. Šimašius: „Registravimosi į darželius tvarka bus keičiama“ (20)

Aktualijos / 2015-03-25 10:40 / Indrė Vainalavičiūtė

Netrukus į sostinės mero kėdę sėsiantis Remigijus Šimašius, komentuodamas trečiadienio ryto įvykius, kai neva puikiai veikianti registravimo į darželius sistema taip ir liko tik pažadu, sakė: „Kai aną kartą lūžo sistema, tai pusiau juokais prisipažinau kaltas, nes bandžiau patikrinti, o šiandien netikrinau, bet rezultatas toks pats. Apmaudu, kad savivaldybė nesusitvarko su elementariomis funkcijomis, su kuriomis susitvarko visos kitos institucijos, tokios kaip Mokesčių inspekcija ar Registrų centras.“


  9. Registracija į darželius ar tiesiog išsidirbinėjimas (22)

Komentarai / 2015-03-25 10:11 / Goda Juocevičiūtė

Šiandien nuo 8 val. ryto tapau viena iš tūkstančių liudininkų, kad vaikų registracijos į darželius sistema vėl neveikia. Gėda Vilniaus miesto savivaldybei, kad visi Šnipiškių lūšnyno aiškiaregiai, kurie lažinosi, kad tai ir vėl nepavyks, lažybas laimėjo.


  10. Vilniuje – tėvų chaosas dėl vaikų registracijos į darželius (8)

Žiūrovų kamera / 2015-03-25 09:55 / Domantas

Sostinėje prasidėjus registracijai į darželius dalis tėvų nusprendė nekreipti dėmesio į savivaldybės atstovų raginimą pildyti viską internetu ir atvyko į savivaldybę patys. Likus dešimčiai minučių iki registracijos pradžios, jau buvo išmušti 668 eilės talonai, o savivaldybės personalas perspėjo tėvus, kad eilėse teks palaukti ne vieną valandą. Laukdami savo eilės tėvai ne tik tarpusavyje aptaria, kaip veiks naujoji sistema, bet ir aktyviai diskutuoja telefonu su namuose laukiančiomis antrosiomis pusėmis apie tai, kaip po kelių valandų pasikeisti eilėje, mat prieš devintą jau reikia būti darbe.


  11. Nepasimokė: registravimo į darželius sistema vėl lūžo (120)

Aktualijos / 2015-03-25 06:55 / Indrė Vainalavičiūtė

Trečiadienį prasidėjo prašymų priimti vaikus į Vilniaus lopšelius-darželius registracija. Apie pusę aštuonių ryto savivaldybės laukiamoji salė jau buvo sausakimša. Naujienų portalo lrytas.lt kalbintas tėtis prisipažino, kad trečiadienį iš lovos išlipo labai anksti. „Atvykau prieš penkias ir jau radau laukiančių žmonių. Visi reaguoja labai jautriai, jau nuo paryčių visi rikiavomės į eilę“, – sakė savo vardo nenorėjęs nurodyti vilnietis.


  12. Registracija į Vilniaus darželius: laukiama antrojo šturmo (5)

Aktualijos / 2015-03-23 20:07 / Lina Bartkutė

Daugelis vilniečių tėvų kaip baisiausią sapną prisimena sausio 12-osios naktį, kai turėjo prasidėti registracija į Vilniaus miesto darželius. Savivaldybės sistemai užstrigus, tėvai liko nieko nepešę: naktys nemiegotos ir vaikai be darželio. Trečiadienį tėvai galės dar kartą pasivaržyti.


  13. Vilnius City Opera tikrins žinias apie Goethę gamtoje

Meno pulsas / 2015-03-23 16:04 / lrytas.lt

Kovo 28 d. Vilnius City Opera (VCO) rengia orientacinį žaidimą norintiems įvertinti savo literatūros žinias – ypač J.W.Goethe‘s kūrybos išmanymą. Žinoma, pravers ir informacija apie Vilnių ir jo vietoves.


  14. Rinkimai Šilutės rajone irgi negalioja. Pareigūnai – pašiurpę (51)

Aktualijos / 2015-03-21 15:59 / lrytas.lt

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) šeštadienį panaikino rinkimų rezultatus ir Šilutės rajone. Tad iš viso Lietuvoje net trijose savivaldybėse panaikinti rinkimų rezultatai. „Tai – labai daug“ – atsiduso VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas. Tačiau padėtis Šilutės rajone pašiurpino ne tik jį, bet ir kitus VRK narius.


  15. Komandos ruošiasi 1000 km maratono šturmui (1)

Autosportas / 2015-03-19 10:45 / lrytas.lt

Iki didžiausio Baltijos regione automobilių sporto renginio, tradicinių 1000 km lenktynių Palangoje, kurios šiemet bus surengtos jau šešioliktus metus paeiliui, beliko mažiau nei keturi mėnesiai. Tad nenuostabu, kad daugelis komandų atsakingiausiam metų startui pradėjo ruošti ratus, o kai kurios jau spėjo atlikti ir visus registracijos formalumus.


  16. Nustatyta nauja registracijos į Vilniaus vaikų darželius data

Aktualijos / 2015-03-13 12:24 / lrytas.lt

Vilniaus miesto savivaldybė penktadienį pranešė, kad registracija į sostinės darželius internetu ir savivaldybėje prasidės kitą trečiadienį (kovo 25-ąją).


  17. Švaresnę aplinką užtikrins ir atliekų surinkimo akcijos

Aplinka / 2015-03-05 14:29 / Julija Šeškevičienė

Pirmosios pavasario dienos daugelį įkvepia iš naujo pažvelgti į savo gyvenamąją aplinką, imtis švaros darbų, o svarbiausia – atsikratyti krūvos nereikalingų dalykų. Tačiau kibusiems į švarinimosi darbus reikėtų nepamiršti, kad viską – nuo senų laikraščių iki neveikiančio šaldytuvo ar sulūžusios taburetės – būtina išmesti ne kur pakliuvo, bet į tam skirtas vietas. Kitaip noras susitvarkyti namus gali virsti šiukšlynais viešosiose erdvėse.


  18. Ternerio sindromas – reta klastinga liga, puolanti tik moteris

Ligos ir gydymas / 2015-03-05 10:27 / lrytas.lt

Medikų žodyne dažnai skamba žodžiai „genai“, „genetinis“, „genetinė patologija“. Šiai grupei ligų priskiriama daug sutrikimų, vienas jų – Ternerio sindromas. Kiek ši liga žinoma visuomenėje?


  19. Imti kyšį – nuodėmė, talentas ar privilegija?

Komentarai / 2015-03-05 09:51 / Eugenija Grižibauskienė

Užsieniečiams išduodami leidimai gyventi Lietuvoje – pelninga prekė. Ir, regis, verta rizikos, nes kaip kitaip galima paaiškinti Migracijos departamento sprendimą susigrąžinti į darbą tuos žmones, kurie stojo prieš teismą už kyšius. Tokių žmonių patirtis, matyt, neįkainojama.


  20. Vilniaus oro uoste galima keliauti ir laiku

Aktualijos / 2015-03-03 22:00 / Artūras Jančys

Nors Vilniaus oro uostas, palyginti su Vakarų šalių milžinais, nedidelis, nuo šių metų įvedus eurą keleivių srautai sparčiai pradėjo didėti, paaštrėjo dėmesys ir saugumo problemoms. Žurnalistą Andrių Tapiną pašiurpino vaizdas, kai įkaušęs rusakalbis keleivis mėtė į oro uosto apsaugininkus įvairius daiktus, plūdosi, o šie stovėjo per pagarbų atstumą nesiimdami veiksmų.


Populiariausi per 24 val.