Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1438, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lenkai atvėrė rojų spekuliantams: ar jų keliu pasuks ir Lietuva? (23)

Išmanyk / 2016-08-24 14:01 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas“)

Nuo liepos 25 dienos Lenkijoje nebegalima anonimiškai nusipirkti SIM kortelės mobiliajam telefonui. Pirkėjas privalo pateikti savo asmens dokumentą, kad įsigyta kortelė būtų susieta su jo pavarde, tačiau šia tvarka jau naudojasi spekuliantai. SIM kortelių registravimą siūloma įteisinti ir Lietuvoje.


  2. Kondicionierių pildymas aikštelėse: kas slypi už mažos kainos? (24)

Technika / 2016-08-19 14:35 / Saulius Rinkevičius

Į šalį pagaliau grįžus vasariškai šilumai lietuviai suskubo rūpintis automobilių kondicionieriais.


  3. Lietuviai vėl varžysis dėl geriausio vairuotojo vardo (1)

Naujienos / 2016-08-19 14:25 / lrytas.lt

Šiais metais kiek anksčiau nei įprastai paskelbta dalyvių registracija į rugsėjo 3 dieną startuojantį tradicinį konkursą „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2016“. Šių metų renginys organizatoriams ir dalyviams neeilinis – jis vyks jau penkioliktą kartą.


  4. Vilnietės košmaras: nesusipratimas kieme kainavo labai brangiai (42)

Radaras / 2016-08-19 12:22 / Ilona Steponėnė („Lietuvos rytas“)

Kieme atsirėmėte į kaimyno automobilį ir nusprendėte, kad nieko tokio, nes mašina ir taip nenauja? Tokią klaidą vien Vilniuje kas savaitę padaro apie 30 vairuotojų. O paskui graužia nagus sulaukę didelės baudos ir kartais netgi arešto.


  5. Sostinės centrą sudrebins „Tinklinio naktis“

Kitos naujienos / 2016-08-16 18:07 / lrytas.lt

Rugpjūčio 18 dieną Vilniuje, „Credit24 Arenoje“ prie Baltojo tilto vėl griaudės didžiausia kasmetinė naktinė tinklinio ir pramogų fiesta „Tinklinio naktis“. Šiais metais šventė plečia savo ribas ir tampa tarptautiniu renginiu, kurį vainikuos parodomosios rungtynės tarp Izraelio ir Lietuvos vyrų komandų. Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva į Lietuvą atvyksta vieni pajėgiausių šalies paplūdimio tinklininkų Alonas Sanderovičius ir Ovadia Sidonas, kurie išbandys savo jėgas kovoje prieš lietuvius Arną Rumševičių bei Luką Každailį.


  6. Pratęsta nemokama registracija į „Velomaratoną“

Kitos naujienos / 2016-08-16 15:17 / lrytas.lt

Septyni tūkstančiai dalyvių – tiek mėgėjų, vaikų ir sportininkų jau užsiregistravo į didžiausią Baltijos šalyse dviračių šventę „Velomaratoną“. Neabejojama, kad rugpjūčio 21 dieną į Vilniaus gatves plūstels gerokai daugiau dviratininkų, mat mėgėjams ir vaikams organizatoriai pratęsė nemokamą registraciją.


  7. Bėgimo aistruoliai kviečiami dalyvauti „The Color Run Vilnius“

Pramogos / 2016-08-16 13:59 / lrytas.lt

Rugsėjo 4 d. Vilniaus Vingio parką užtvindys žmonės, norintys išsimarginti įvairiausiomis spalvomis. Jie dalyvaus tradiciniu tapusiame 5 km bėgime „The Color Run Vilnius“. Jau trečią kartą įvyksiančio spalvotojo bėgimo pagrindinė tema šiemet – „Tropicolor“.


  8. Prarado 55 eurus: apgauta mergina įspėjo apie gudrią aferistę (37)

Man rūpi / 2016-08-16 11:59 / Nukentėjusi

Norėčiau įspėti visuomenę apie naują aferų telefonu būdą. Šių metų liepos mėnesį paskambino moteris, norėjusi įsigyti grožio priemonių rinkinį už vos už 20 eurų. Skelbimą buvau įdėjusi gana seniai, tad iš karto susidarė įspūdis, jog pirkėja būtent to ir ieškojo.


  9. Teatrologė A.Girdzijauskaitė: teatras, studijos, meilės istorija (3)

Istorija / 2016-08-15 14:47 / lrytas.lt

Lietuvių teatrologės, menotyrininkės, šešiolikos knygų autorės Audronės Girdzijauskaitės (78 m.) didelė gyvenimo dalis susijusi su Maskva. Dabartiniuose Audronės prisiminimuose jos net trys: vaikystės Maskva, studentiškos jaunystės Maskva ir mūsų dienų Maskva. Apie tai A.Girdzijauskaitė papasakojo radijo „Svoboda“ korespondentei Irinai Peters.


  10. Žygeiviai kojomis apjuos Lietuvos upių tėvą Nemuną

Kitos naujienos / 2016-08-08 17:43 / lrytas.lt

Didelis Lietuvos žygeivių būrys rudenį ketina kojomis apjuosti Lietuvos upių tėvą Nemuną. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas pėsčiųjų žygis „Nemuno kilpomis“ jau braška per siūles – dalyvauti jame panoro beveik tūkstantis žygeivių.


  11. Šiemet „Loftas Fest“ festivalis taps atskiru miestu mieste

Muzika / 2016-08-08 13:50 / lrytas.lt

Jau penktus metus Vilniaus Naujamiesčio rajone vyksiantis vienintelis urbanistinis muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“ šiemet visus kvies su šūkiu „Creative City in the City“. Didžiulėje industrinėje buvusių ir vis dar veikiančių fabrikų teritorijoje festivalio metu įsikurs miestas mieste, kuriame festivalio lankytojų lauks didžiulė koncertų, menų ir pramogų programa padalinta į tris kategorijas – „Audio“, „Visual“ ir „Urban“.


  12. Nesuskubę liks už borto: „Velomaratone“ – limitas sportininkams

Kitos naujienos / 2016-08-06 14:06 / lrytas.lt

„Šie metai bus pirmieji, kada „Velomaratone“ ribosime sportininkų kiekį. Po konsultacijų su dviračių sporto specialistais priėjome išvados, jog „Toyota Sport“ ir „Toyota Semi Sport“ važiavimuose trasoje vienu metu neturėtų būti daugiau nei 800 dviratininkų. Tiek trasoje gali lenktyniauti saugiai ir komfortiškai. Tiek lenktyniaujančių sportininkų galime aptarnauti kokybiškai. Nemaža jų dalis yra sportiški mėgėjai. Norime, kad visi jaustųsi saugiai“,- sako didžiausios Baltijos šalyse dviračių šventės sumanytojas ir organizatorius Benediktas Vanagas.


  13. Prašo skubios pagalbos: moters gyvybei išgelbėti liko 5 savaitės

Ligos ir gydymas / 2016-07-26 20:22 / lrytas.lt

Sharon Berger – 65-eri ir ji serga lėtine mieloidine leukemija, todėl skubiai ieškomas kamieninių ląstelių donoras. Deja, ląsteles aukojantis asmuo negali būti šeimos narys.


  14. Prieš pasaulines varžybas Kaune – žvalgytuvės Taivane

Kitos naujienos / 2016-07-25 18:19 / Arūnas Karaliūnas („Laikinoji sostinė“)

Taipėjuje (Taivanas) vykusiose Tarptautinėse vaikų žaidynėse Kauno atstovams rūpėjo ne tik susižerti kuo daugiau apdovanojimų. Kitąmet varžybos vyks Kaune, todėl delegacijos vadovai sėmėsi patirties.


  15. Lietuvoje pirmą kartą vyks tetrio turnyras

Išmanyk / 2016-07-25 13:54 / lrytas.lt

Ar pamenate tuos laikus, kai pūsdavote kramtomos gumos „Dragon Ball Z“ burbulus, jutiklinis ekranas atrodė tolimos ateities reikalas, o su draugais bendravote SMS žinutėmis? Tuomet tikrai mokate virtuoziškai valdyti tetrio konsolę – nepamainomą vaikystės ir paauglystės palydovą.


  16. Vilniuje bręsta vienas įdomiausių projektų miesto istorijoje

Nekilnojamasis turtas / 2016-07-19 11:05 / lrytas.lt

Lietuvos architektų sąjunga (LAS) ir nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ kviečia architektus į tarptautinį konkursą daugiafunkciam kompleksui Gedimino prospekte, Vilniuje, kurti. Komplekso statybos darbus planuojama pradėti jau 2017 metų pradžioje.


  17. VRK baigia registruoti politinės kampanijos dalyvius

Aktualijos / 2016-07-18 06:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį vakare baigs registruoti Seimo rinkimų politinės kampanijos dalyvius.


  18. Technikos mylėtojus kviečia į neeilinę vasaros stovyklą

Radaras / 2016-07-15 14:10 / lrytas.lt

Sulaukta pilnametystė. Aštuoniolika. Tiek metų jau skaičiuoja netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas“, kurią organizuoja klubas „Auto era“. Viskas prasidėjo dar 1999 metais, kuomet rugpjūčio mėnesio pirmąjį savaitgalį keli išskirtinius automobilius mylintys draugai sumąstė paiškylauti – į stovyklą susirinko dešimt automobilių.


  19. Ką reikia žinoti apie afrikinį kiaulių marą?

Aktualijos / 2016-07-15 08:50 / lrytas.lt

Afrikinis kiaulių maras (AKM) – šiuo metu viena pavojingiausių ligų Lietuvos ūkiuose auginamoms kiaulėms. Šis virusas grėsmingas ne tik dėl to, kad nuo jo kiaulių mirtingumas siekia 100 proc., bet ir dėl to, kad ūkyje aptikus AKM, priverstinai skerdžiamos visos jame auginamos kiaulės. Specialių tarnybų sprendimu, priverstinai gali būti skerdžiamos ir aplinkinių ūkių kiaulės.


  20. Siūlymas vilniečiams – sportuoti ant stogo

Kitos naujienos / 2016-07-14 18:38 / lrytas.lt

„Sveikas miestas“ drauge su treniruočių studija „The One“ kviečia visus vasaros sezonu dalyvauti atvirose treniruotėse ant „Vertas“ stogo (Gynėju g. 16). Nuo šiol net tris kartus per savaitę, esant geram orui, sostinės gyventojai galės sportuoti bei tuo pačiu gėrėtis gražia miesto panorama „BodyBalance“ treniruočių metu.


Populiariausi per 24 val.