Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 979, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „Švyturių ralis“ – ir Latvijos keliais

Radaras / 2014-09-18 16:08 / lrytas.lt

Paskutinį rugsėjo šeštadienį, minint pasaulinę turizmo dieną, visi pasiilgę gerų emocijų kviečiami į azartišką „Švyturių ralį“.


  2. Nauja automobilių įregistravimo tvarka naudos neduos? (2)

Technika / 2014-09-17 14:25 / lrytas.lt

Du trečdaliai vairuotojų naują tvarką, kuomet prieš registraciją automobilis turi pereiti privalomąją techninę apžiūrą, vertina neigiamai. Esą tai pailgins ir pabrangins registracijos procedūrą.


  3. Startuoja konkursas „Metų automobilis 2015“

Rinka / 2014-09-15 16:51 / lrytas.lt

Konkurso „Metų automobilis 2015“ organizatoriai paskelbė renginio startą. Nuo šiol priimamos dalyvių paraiškos, o registracija tęsis iki spalio 10 dienos. Lapkričio 5 dieną bus išrikiuoti visi konkurse dalyvaujantys automobiliai ir kartu su pirmąja renginio spaudos konferencija 10 žurnalistų pradės modelių bandymus.


  4. Ūkininkų kiaulės vis dar nesuskaičiuotos (3)

Rinkos pulsas / 2014-09-15 13:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kiaulių registracija visoje šalyje sparčiai vyksta. Naujausiais duomenimis Lietuvoje, smulkiuosiuose ūkiuose, užregistruota per 674 tūkst. kiaulių. Registracija yra privaloma, tai viena iš priemonių, skirtų pažaboti afrikinį kiaulių marą. Plintant šios ligos virusui, Lietuvoje rasta tūkstančiai oficialiai neįregistruotų kiaulių. Žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę nustebino tai, kad dėl priverstinio skerdimo ir kitų priežasčių turėjusi sumažėti kiaulių banda yra net 120 tūkst. didesnė negu pernai.


  5. Krymo dienoraštis (V). Rusai gąsdina, totoriai dreba (183)

Rytai-Vakarai / 2014-09-13 08:50 / Audronė Urbonaitė, specialiai lrytas.lt, Krymas

Portalo lrytas.lt žurnalistai dairėsi po Rusijos okupuotą Krymą. Kaip atrodo ši kadaise plačiai savo paplūdimiais ir pramogomis garsėjusi vieta? Ką kalba žmonės? Ko jie laukia iš okupanto ir tikisi iš Kijevo? Šis reportažų ciklas – apie gyvenimą pusiasalyje. Šią savaitę publikavome keturias reportažo dalis. Čia – tęsinys. Kai Krymą užėmė rusai, totoriai stengiasi nesirodyti viešosiose vietose. Daugelis jų prarado darbo vietas.


  6. Mainai su Minsku Vilniui tapo lyg ašaka gerklėje (21)

Aktualijos / 2014-09-12 08:07 / Tadas Ignatavičius

Už sanatoriją Druskininkuose baltarusiai Lietuvai buvo pažadėję perduoti jų teritorijoje esančius hidrotechninius įrenginius. Šiems mainams greitai sueis dvidešimt metų, bet jie vis dar kybo ore, rašo „Lietuvos rytas“. Nevykdomus Baltarusijos įsipareigojimus užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kaimynams dar kartą priminė visai neseniai – šią vasarą viešėdamas Minske. Bet Lietuvos diplomatai ir šįkart netrykšta optimizmu – kaimynai raginimų negirdi. Dvišalis susitarimas, pagal kurį Druskininkų sanatorija „Belorus“ buvo perduota kaimyninei valstybei, pasirašytas 1995 metų pradžioje.


  7. Draudikai nurašė automobilį? Tai apeiti galima net ne vienu būdu (3)

Technika / 2014-09-11 13:59 / lrytas.lt

Pagal naująją, nuo liepos 1 dienos įsigaliojusią tvarką, automobilis ar motociklas po avarijos nebegali būti remontuojamas, kai būtinos išlaidos sudaro 75 ir daugiau proc. turto vertės. Draudikai tokiu atveju ne tik išmoka savininkui tris ketvirtadalius transporto priemonės vertės siekiančią sumą, bet ir privalo pranešti Kelių transporto priemonių registrui, kad automobilis neremontuojamas.


  8. Rugsėjo pabaiga – lemtinga milijono automobilių savininkams (63)

Naujienos / 2014-09-11 12:39 / lrytas.lt

Liepos pirmąją įsigaliojusi automatinio automobilių išregistravimo tvarka tuoj smogs visa jėga. Kartu su rugsėju daugybei neapdraustų ir techninės apžiūros neperėjusių automobilių pasibaigs trijų mėnesių laikotarpis, per kurį šiuos trūkumus buvo galima pašalinti ir mašinos bus išregistruotos.


  9. Į Menininkų kalnelį amžiams palydima su tarpininkavimo raštu (32)

Aktualijos / 2014-09-09 07:19 / lrytas.lt

Antakalnio kapinių Menininkų kalnelis – išskirtinė laidojimo vieta, nuo 1971-ųjų priglaudusi daugybę rašytojų, dailininkų, aktorių, muzikantų. Nors šiose sostinės kapinėse garsūs kultūrai žmonės laidojami jau keturis dešimtmečius, vietos ateityje būti čia palaidotam neturėtų pristigti. Juk iškilūs žmonės ne kasdien palieka šį pasaulį ir laidojimo vietų Menininkų kalnelyje dar yra pakankamai.


  10. Šeštadienį vairuotojai susigrums dėl geriausiojo titulo

Naujienos / 2014-09-05 10:22 / lrytas.lt

Šeštadienį, rugsėjo 6-ąją Vilniuje šalia „Forum Palace“ rūmų prasideda tradicinio konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“ pirmojo turo batalijos. Antrasis atrankos etapas vyks rugsėjo 13 d. Klaipėdoje,kruizinių laivų terminalo aikštelėje, o baigiamojo, trečiojo etapo varžytuvės dar po savaitės bus surengtos Kaune prie „Žalgirio“ arenos.


  11. Kaune vogė motociklus ir įkliuvo

Kriminalai / 2014-09-01 18:14 / lrytas.lt

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius, kurie gali būti pavogę net penkis motociklus.


  12. Konkurso dalyviai pirmieji išbandys naujausius automobilius

Naujienos / 2014-09-01 16:13 / lrytas.lt

Šį šeštadienį, rugsėjo 6-ąją, Vilniuje prasideda tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“, kuris jau tryliktą rudenį paeiliui skatins vairuotojus ne tik atnaujinti teorines žinias, bet ir pasitikrinti praktinius vairavimo įgūdžius.


  13. Alytaus regiono verslininkai skatinami veikti (1)

Euroefektas / 2014-09-01 14:41 / lrytas.lt

Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų parama – puikus įrankis siekiant įmonės tikslus paversti pelningais rezultatais. Tačiau būtina įvertinti pajėgas ir šiuo įrankiu pasinaudoti tikslingai. Tuo įsitikino Alytaus regiono verslininkai, kuriems Ūkio ministerijos administruojamų ES struktūrinių fondų parama padėjo įdiegti naujas gamybos linijas, pasiūlyti platesnį gaminių asortimentą ir atrasti naujas vidaus ir eksporto rinkas.


  14. Alytaus regiono verslininkai skatinami veikti

Rinkos pulsas / 2014-09-01 14:40 / lrytas.lt

Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų parama – puikus įrankis siekiant įmonės tikslus paversti pelningais rezultatais. Tačiau būtina įvertinti pajėgas ir šiuo įrankiu pasinaudoti tikslingai. Tuo įsitikino Alytaus regiono verslininkai, kuriems Ūkio ministerijos administruojamų ES struktūrinių fondų parama padėjo įdiegti naujas gamybos linijas, pasiūlyti platesnį gaminių asortimentą ir atrasti naujas vidaus ir eksporto rinkas.


  15. Naktinė kelionė traukiniu iš Paryžiaus lietuviui virto košmaru (1)

Išklausykite / 2014-08-29 15:49 / Stasys

Ilgai aš sau svarsčiau, ar verta man čia parašyti, bet tiesiog perskaitęs straipsnį Jūsų portale suglumau, nes rašė viena mergina apie tai, kokia bloga Lietuvoje situacija su traukiniais ir dar Vilniaus geležinkelio stotis tokia nepatogi ir tradiciškai, kaip dera tokio rango etatiniams rašytojams, dar pažymėjo, kad gyvena vakarų valstybėje ir kaip viskas tenai puiku.


  16. Atidumo reikia ir kelyje, ir geriausio vairuotojo konkurse

Naujienos / 2014-08-28 14:55 / lrytas.lt

Rugsėjo 6-ąją Vilniuje prasideda tradicinis, jau tryliktą rudenį Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamas „Geriausiojo Lietuvos vairuotojo 2014“ konkursas, sulaukęs pirmųjų paraiškų. Tarp būsimųjų varžovų ir būrys naujokų, ir jau ne kartą dalyvavusių šiuose renginiuose, ir net laimėjusių trokštamą titulą. Tačiau nemažai ir dar abejojančių ar verta pasinerti į varžytuvių azartą, ar paskui nebus gėda prieš draugus?


  17. „AC Milan“ garsenybė mokys lietuvius itališko futbolo paslapčių

Futbolas / 2014-08-27 11:53 / lrytas.lt

„A. C. Milan“ žvaigždė – „Talentų futbolo akademijos“ atvirų durų dienoje Vilniuje


  18. Naujojo cirko artistams rūpi ir žmogaus priešmirtinė būsena

Meno pulsas / 2014-08-26 18:31 / Justina Januškevičiūtė

Rugsėjo 11–14 d. Vilniuje prasidės 9–tasis tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis Naujojo cirko savaitgalis. Šiais metais vilniečiai ir miesto svečiai galės pamatyti cirką, kuriame bus kalbama apie gyvenimą, mirtį ir sapnus. Kurdami spektaklius cirko artistai patys atliko ne vienerius metus trukusius tyrinėjimus, užčiuopė jautrias žmogui temas ir stengėsi panaikinti barjerą tarp atlikėjo ir žiūrovo.


  19. KTU mokslininkai leis prisiliesti prie ateities išradimų

Laboratorija / 2014-08-26 12:30 / lrytas.lt

Rugsėjo 10 d. Kaune startuosiančiame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė 2014“ Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai leis išbandyti ne tik jau sukurtus neperšaunamus rūbus, bet ir pakvies pasivaikščioti po virtualią realybę.


  20. KTU mokslininkai kviečia prisiliesti prie ateities išradimų

Studijos / 2014-08-26 11:12 / lrytas.lt

Rugsėjo 10 dieną Kauno technologijos universitete startuos tradicinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2014“. Jo metu mokslininkai leis išbandyti ne tik jau sukurtus neperšaunamus rūbus, bet ir kvies pasivaikščioti po virtualią realybę.


Populiariausi per 24 val.