Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1080, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Karo prievolė Lietuvoje: vyrai priešą mušdavo neraginami (144)

Aktualijos / 2015-02-27 21:38 / Gintaras Radauskas

Išaugus Rusijos grėsmei Lietuvoje nuo rudens ketinama grąžinti šauktinių kvietimą. Tai antradienį paskelbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Valstybės gynimo taryba siūlo, kad kasmet į devynių mėnesių trukmės mokymus būtų kviečiama apie 3,5 tūkst. jaunuolių.


  2. Policija kviečia jaunimą papildyti įstatymo sargų gretas (2)

Aktualijos / 2015-02-27 12:04 / lrytas.lt

2015 metų kovo 5 dieną visuose šalies policijos komisariatuose vyks atvirų durų dienos, kurių metu bus pristatoma policijos pareigūno profesija. Esi smalsus, atsakingas ir pareigingas? Tau rūpi asmens ir visuomenės saugumas? Nebijai iššūkių? Tada policininko profesija kaip tik tau. Kovo 5 d. 11.00 val. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) kviečia apsilankyti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos pastate, Chemijos g. 4 b. (išankstinė registracija iki kovo 4 d. el. p. saule.melzbakiene@policija.lt). Tikslinė auditorija – 11 ir 12 klasių moksleiviai. Susitikimų metu mes supažindinsime jus su policijos darbu, papasakosime apie stojimo į policiją sąlygas. Pareigūnai pademonstruos transporto priemones


  3. „Šiauliai“ bronzinį planą parengė naktimis

Krepšinis / 2015-02-25 16:06 / Donatas Urbonas („Lietuvos rytas“)

LKF taurė grįžo į krepšinio milžinų rankas, tačiau netikėtas „Šiaulių“ ekipos žygis Kaune taip pat paliko ryškų pėdsaką. Viską puikiai atspindėjo „Šiaulių“ klubo vadovų veidai „Žalgirio“ arenos užkulisiuose.


  4. Savaitgalį – paskutinė proga pamatyti unikalią instaliaciją

Dailė / 2015-02-25 11:06 / lrytas.lt

Vasario 27 – kovo 1 d., penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį, Nacionalinė dailės galerija (NDG) kviečia lankytojus į renginių seriją, skirtą Aleksandros Kašubos instaliacijos „Spektro užuomina“ eksponavimo pabaigai.


  5. Lengvatinės paskolos viešųjų pastatų renovacijai (1)

Energetika / 2015-02-20 14:08 / Monika Galavantienė

Finansų ministerija, Energetikos ministerija ir Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) pasirašė sutartį dėl Energijos efektyvumo fondo steigimo.


  6. „Hyundai“ pristatė naujos kartos miesto visureigį „Tucson“ (2)

Rinka / 2015-02-18 12:46 / lrytas.lt

„Hyundai“ pristatė naujos kartos miesto visureigį „Tucson“, kuris pakeis iki šiol Europoje pardavinėtą „ix35“.


  7. Ignas Gelžinis įvardijo dešiniavairių automobilių problemas (87)

Saugus eismas / 2015-02-16 16:08 / Ilona Staškutė („Lietuvos rytas“)

Draudimas nuolatiniams Lietuvos gyventojams vairuoti automobilius, kurių vairas dešinėje pusėje, prieštarauja Konstitucijai. Tokį sprendimą paskelbė Konstitucinis teismas.


  8. Bėgioti galima ir žiemą: 5 patarimai, kaip tai daryti teisingai

Startai / 2015-02-05 17:50 / lrytas.lt

Trumpos žiemos dienos ir vėsus oras visiškai nereiškia, kad šiuo metų laiku reikia pamiršti sportą gryname ore. Jei žiemą bent retkarčiais pabėgiosite, būsite gyvybingesni ir sportiškesni. Be to, ir pavasarį bus daug lengviau grįžti į įprastą ritmą.


  9. Sukčius įsisuko ir į drabužių mainų bendruomenę „Vinted“

Kriminalai / 2015-02-02 16:51 / Ričardas Vitkus

Lietuvoje gimusi ir milijonų pasekėjų visame pasaulyje sulaukusi drabužių mainų idėja atkreipė ir sukčių dėmesį. Į internetinį puslapį vinted.lt, kurio nariai keičiasi ar vieni kitiems parduoda savo drabužius, įsisukęs aferistas jau sugebėjo apgauti kelias batus įsigyti panorusias moteris. Į Kelmės rajono policijos komisariatą kreipėsi 42 metų moteris ir pasiskundė, kad negavo prekės, už kurią buvo sumokėjusi pinigus.


  10. Naršote pažinčių svetainėse? Būkite atidūs – gali daug kainuoti

Mano pinigai / 2015-02-02 16:47 / Aida Murauskaitė

Lietuviui, panorusiam susirasti draugę ir prisiregistravusiam Jungtinės Karalystės pažinčių svetainėje, nė į galvą neatėjo, kad pasipylę laiškai iš lietuvių merginų greičiausiai bus netikri. Ne vienas jis nusvilo. Draugų ir mylimųjų virtualioje erdvėje ieškantys vartotojai, prisiregistravę Europos pažinčių svetainėse, dažnai neperskaito taisyklių, o paskui turi pakratyti piniginę arba teisybės ieškoti raitydami skundus. Štai keletas patarimų, kaip neužkibti ant kabliuko.


  11. Vilnius pagal A.Zuoką: su parkais ir atgaivintais Sporto rūmais

Aktualijos / 2015-02-02 13:32 / lrytas.lt

Kokią Vilniaus ateitį mato dabartinis Vilniaus meras Artūras Zuokas, kuris yra ir kandidatas artėjančiuose savivaldybių rinkimuose? Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) vedlys tikisi dar kartą laimėti sostinės mero postą. O jeigu laimės, A.Zuokas turės įgyvendinti nemažai darbų, kurie jau pažadėti vilniečiams. Surengęs spaudos konferenciją, A.Zuokas akcentavo žaliojo miesto svarbą – prieš kalbėdamas jis siurbtelėjo arbatos sėdėdamas prie stalo, kurio viduje auga mėtos ir salotos.


  12. „Pirate Bay“ prisikėlė, nuostoliai – minimalūs

Išmanyk / 2015-01-31 17:07 / lrytas.lt

Didžiausia pasaulyje failų dalinimosi svetainė „The Pirate Bay“, po daugiau nei mėnesį trukusio sąstingio, šeštadienį vėl pradėjo veikti įprastu režimu.


  13. Liepkalnyje sportininkai parodys, ką sugeba ant snieglenčių

Startai / 2015-01-31 05:00 / Lina Motužytė („Lietuvos rytas“)

Ekstremalaus žiemos sporto gerbėjų šį savaitgalį laukiama ant Liepkalnio. Sekmadienį čia vyks populiarios akrobatinio nusileidimo (slopestyle) snieglenčių varžybos „Red Bull Risk ir Slysk“.


  14. „YouTube“ mada: smegenų orgazmą sukeliantys vaizdo įrašai

Laboratorija / 2015-01-30 21:59 / lrytas.lt

Svetainėje „YouTube“ apstu vaizdo įrašų, kuriuose žmonės šnabžda, barbena nagais, sukelia šiurenimo garsus ir atlieka kitus keistus veiksmus. Jie pažymėti raidėmis ASMR, o tiems, kurie žino jų prasmę, garsai ir vaizdai sukelia menkai ištirtą malonų jausmą.


  15. Teismas pagausino liberalų gretas rinkimuose

Aktualijos / 2015-01-30 15:50 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį patenkino Didžiosios Britanijos piliečio Marko Adamo Haroldo ir Astos Burbienės skundus dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo neregistruoti jų kaip Liberalų sąjūdžio kandidatų rinkimuose.


  16. Registracijos į vaikų darželius teks palaukti iki kovo pabaigos

Aktualijos / 2015-01-30 14:03 / lrytas.lt

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad registraciją į sostinės darželius planuojama atnaujinti iki kovo mėnesio pabaigos. Taip nuspręsta po to, kai trys nepriklausomos kompanijos – IBM, UAB DPA ir UAB BAIP, – ėmėsi vertinti informacinės sistemos saugumą, šiuo metu jos teikia rekomendacijas saugumui tobulinti.


  17. Teismas panaikino VRK sprendimą brito neregistruoti rinkimuose

Aktualijos / 2015-01-30 09:40 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį patenkino Didžiosios Britanijos piliečio Marko Adamo Haroldo skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo neregistruoti jo kaip Liberalų sąjūdžio kandidato rinkimuose.


  18. 10 šalių, iš kur į Lietuvą plūsta daugiausia naudotų automobilių

Naujienos / 2015-01-29 17:43 / Ilona Staškutė („Lietuvos rytas“)

Pažvelgus į mūsų kelius akivaizdu, kad ir toliau važinėjame automobiliais, kuriuos vakariečiai išmetė kaip atsibodusius ar nebevertus remontuoti.


  19. Atsirado aikštelė, kurioje galima išbandyti automobilį be baimės

Naujienos / 2015-01-28 19:52 / lrytas.lt

Pavėlavusi žiema privertė vairuotojus iš naujo prisiminti būtiniausius automobilio valdymo įgūdžius slidžiame kelyje.


  20. „6to piršto“ kūrėja Rūta Butkus: „Krikštysiuosi“

Scena / 2015-01-28 11:21 / Sigita Ivaškaitė

Vos pasirodžiusi profesionalioje scenoje šokėja ir choreografė Rūta Butkus buvo iškart pastebėta: vaidino Oskaro Koršunovo spektakliuose, kūrė savo spektaklius, mokė šokti. Tačiau kurį laiką apie ją nebuvo girdėti nieko. Savo nauju spektakliu „6tas pirštas“ šokėja nori perprasti, ką žmogui reiškia krikšto sakramentas.


Populiariausi per 24 val.