Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1191, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Mažesni mokesčiai skatins moksleivių įdarbinimą

Aktualijos / 2015-08-03 17:07 / lrytas.lt

Vasara – laikas, kada atostogaujantys moksleiviai gali išbandyti savo jėgas dirbdami ir užsidirbti savoms išlaidoms. Tačiau darbdavių susidomėjimas įdarbinti šiuos jaunuolius vis dar nėra didelis.


  2. Ieškai teisybės? Gal tamsta psichiškai nesveika? (14)

Aktualijos / 2015-08-03 08:20 / Alvydas Ziabkus („Lietuvos rytas“)

Neregėta: Palangos apylinkės teismo teisėja Diana Vercinskė palangiškei Irenai Bimbienei, kuri dėl ginčijamos sklypo ribos nesutaria su kaimynais, skyrė 3 mėnesių psichiatrijos ekspertizę. Į psichiatrijos ligoninę per prievartą siunčiama 72 metų moteris jau gali ramiau atsikvėpti. I.Bimbienės apeliacinį skundą išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas kurorto teismo nutartį panaikino.


  3. „Užburti miestai“ kviečia nusilipdyti visą fantastinį pasaulį

Meno pulsas / 2015-08-02 13:36 / lrytas.lt

Sandros Baruci „Užkerėtuose miestuose“ galima leisti paklysti savo mintims ir jausmams – jie sugrįš visai pasikeitę. Šie jausmingos geometrijos kūriniai ir nurodė kūrybinių užsiėmimų temą.


  4. „Wizz Air“ leidžia ir papildomus nešuliukus, bet ne visiems

Rinkos pulsas / 2015-07-31 10:28 / lrytas.lt

Mažų sąnaudų skrydžių bendrovė „Wizz Air“ keleiviams, kurie įsigyja pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, jau leidžia į orlaivio saloną įsinešti daugiau bagažo. Ši paslauga – tai viena iš kelių pastaruoju metu įdiegtų naujovių.


  5. Dėl kelialapio į Stambulą kovos ir LKL prizininkas (1)

Krepšinis / 2015-07-29 11:59 / lrytas.lt

Jau ketvirtadienį, liepos 30-ąją prie sostinės Sporto rūmų užvirs aistringiausios šią vasarą krepšinio kovos. Dėl kelialapio į 1x1 gatvės krepšinio turnyro „Red Bull King of the Rock“ finalą Stambule susikaus 24 miestų atrankose geriausiai pasirodę sportininkai bei dar 8 kviestiniai atletai.


  6. Badmintonininkas K.Navickas kviečia į „Vilniaus plunksną“

Kelionės ir pomėgiai / 2015-07-28 11:20 / lrytas.lt

Rugpjūčio 2 d. 13 val. Vilniaus Lukiškių aikštėje jau ketvirtą kartą vyks badmintono, mados ir muzikos festivalis „Vilniaus plunksna“. Pasak organizatorių, šie metai išskirtiniai tuo, jog pirmą kartą Lietuvos badmintono istorijoje buvo iškovotas Europos žaidynių bronzos medalis, kurį Baku laimėjo „Vilniaus plunksnos“ ambasadorius Kęstutis Navickas. Beveik 50 komandų rungsis dėl vardinio Kęstučio Navicko prizo.


  7. Dariaus ir Gintarės Songailų šventę užgožė vestuvių planuotoja (392)

Karamelė / 2015-07-28 10:04 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Kaune, Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“, praėjusio šeštadienio pavakare neseniai profesionalaus krepšininko karjerą baigęs Darius Songaila (37 m.) vedė mylimąją ir jųdviejų dvynių Herkaus bei Jorio motiną Gintarę Sabeckaitę (24 m.).


  8. Žygiui Radvilų keliais – šauktinių barikados (10)

Aktualijos / 2015-07-27 18:39 / Indrė Vainalavičiūtė

„Ryžtas, valia, garbė“ – tokias vertybes kvietė pagerbti 14 metų kariuomenės rengti pėsčiųjų žygiai Radvilų keliais. Šie renginiai sutraukdavo šimtus dalyvių iš visos Lietuvos – savo jėgas nuotaikinguose pėsčiųjų žygiuose išbandydavo jaunimas, šeimos su vaikais ir net aktyviai gyvensenai neabejingi senjorai.


  9. Po santuokos iškilmių – šampanas ir saldumynai nuo grindinio (37)

Aktualijos / 2015-07-26 17:52 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Kauno rotušėje amžinąją meilę prisiekę jaunavedžiai vos iš jos išėję šeiminę laimę skuba aplaistyti šampanu. Sveikintojams ir net praeiviams dažnai siūlomos vestuvinės vaišės. Vieni jomis nukloja grindinį, kiti net dengia atsivežtus stalus.


  10. D. Songaila: „Per savo vestuves nesijaudintų nebent antžmogis“ (198)

Žmonės / 2015-07-25 16:20 / Iveta Skliutaitė

Kaune, Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“, šeštadienio pavakare vyko neseniai profesionalaus krepšininko karjerą baigusio 37 metų Dariaus Songailos ir jo mylimosios bei jųdviejų dvynių Herkaus bei Jorio motinos 24 metų Gintarės Sabeckaitės vestuvės.


  11. Kodėl mokestis už šiukšles skaičiuojamas pagal būsto plotą? (71)

Mano pinigai / 2015-07-22 08:37 / LRT Radijo laida „Ryto garsai“, lrt.lt

„Kada ateis laikas, kai už šiukšlės mokėsime nuo žmogaus? Gyvenu viena, turiu nemažą butą. Moku daugiausiai. Tie, kurie gyvena kaimynystėje po kelis, moka mažiausiai. Tai dabar pasakykite, kas šiukšlina? Žmogus ar kvadratas?“ – piktinasi LRT Radijo klausytoja.


  12. Mokestis, kurį perkantys automobilį dažnai pamiršta

Naujienos / 2015-07-20 21:00 / lrytas.lt

Nors naujų lengvųjų automobilių registravimo apimtys Lietuvoje pastaraisiais metais nuolat didėja, ir toliau išlieka tendencija, kad Lietuvoje daugiausia registruojama iš užsienio valstybių įvežtų ir ne vienus metus jau eksploatuotų automobilių.


  13. Jaunimas labiausiai veržiasi studijuoti mediciną ir teisę

Aktualijos / 2015-07-20 10:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Savaitgalį pasibaigus stojimo į universitetus ir kolegijas prašymų registracijai, paaiškėjo, kad pirmu pageidavimu stojantieji dažniausiai rašė mediciną Lietuvos sveikatos mokslų universitete (748) ir Vilniaus universitete (570) bei teisę Vilniaus universitete (416).


  14. Virgilijus Alekna metė iššūkį krepšinio aistruoliams

TV antena / 2015-07-16 14:03 / lrytas.lt

Pradėta registracija į daugeliui gerai žinomą krepšinio turnyrą „3 už Lietuvą“, kuris po dviejų metų pertraukos grįžta į TV3 eterį. Didžiausios šio sezono naujovės – turnyro kovos bus transliuojamos tiesiogiai, o kiekvieną komandą, kuri mes iššūkį Lietuvos krepšinio legendoms bei žvaigždėms, sudarys tik šeimos nariai: broliai, seserys, tėvai, vaikai, seneliai, pusbroliai ar pusseserės.


  15. Žydų bendruomenė kratosi užsienio dėmesio

Aktualijos / 2015-07-16 10:20 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sustabdžius kelio tiesimo darbus prie atidengtos Pročiūnų žudynių vietos Šiauliuose Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky pareiškė, kad tolesnis klausimo sprendimas yra vidaus reikalas ir joks užsienio kišimasis nereikalingas.


  16. Su Žvėryno šiukšlintojais – popierinė kova

Aktualijos / 2015-07-14 13:25 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Žvėryno gyventojas, savivaldybei siuntęs skundus dėl augančio šiukšlyno, sulaukė tik atsirašinėjimo. Statybinių atliekų, sendaikčių krūva taip ir neišnyko. „Ar savivaldybei kartais neatrodo, jog iš kabineto į kitą kabinetą persiųsti gautą informaciją tesugebančių ir rezultatu vėliau nepasidominčių darbuotojų yra paprasčiausiai per daug?“ – piktinosi Edmundas Gedgaudas.


  17. Artėjant rugsėjo 1-ajai nepamirškite vizito pas gydytojus

Sveikas! / 2015-07-13 10:13 / Julija Dagytė

Nors įsibėgėjus vasarai minčių apie artėjantį rudenį prisileisti dar nesinori, liepa – pats metas tėveliams pagalvoti apie vaikų sveikatos profilaktiką ir pasirūpinti Vaiko sveikatos pažymėjimu. Tam, kad nesusidarytų didelės eilės pas šeimos gydytojus, ir profilaktiškai vaiko sveikata būtų patikrinta laiku bei būtų užpildyti reikiami dokumentai (Vaiko sveikatos pažymėjimas), tėveliams jau dabar reikėtų užregistruoti vaiką profilaktiniam sveikatos patikrinimui pas šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą.


  18. TV šou susipažinę A. Adamovič ir Ž. Gečas: „Mums gera kartu“

TV antena / 2015-07-12 19:43 / Milda Zavarskytė („Lietuvos rytas“)

Prieš pusantrų metų konkurse „X Faktorius“ (TV3) susipažinę ir vienas kitą pamilę Žygimantas Gečas (23 m.) ir Anžela Adamovič (28 m.) tvirtina, kad jų jausmai kiekvieną dieną – vis stipresni, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  19. Ilgai laukta techninė apžiūra užsienyje nustebino didžiule kaina

Naujienos / 2015-07-10 13:12 / Renaldas Gabartas (cargonews.lt)

Lygiai prieš metus pradėtas didysis Lietuvos transporto registro valymas nuo „automobilių-vaiduoklių“ sukėlė diskusijų cunamį tarp vežėjų. Viena sąlygų, kurios neįgyvendinus stabdomas leidimas transporto priemonėms dalyvauti eisme, buvo „lietuviška“ privalomoji techninė apžiūra.


  20. Salomėja Nėris: pavergtas protas, Stalino saulė, adoratoriai (2) (1)

Istorija / 2015-07-08 05:52 / Ramūnas Gerbutavičius

„Reikalavimas nuteisti poetą už tai, kad savo talentą panaudojo blogiui – klasikinis kaltinimas įvairių laikų prakeiktiesiems poetams. Įdomu tai, kad tokia prakeiktąja poete pas mus tapo pirmoji didelė poetė moteris. Paradoksalu, bet būtent ši neabejotina klasikė iki šiol smerkiama – S.Nėriai, kaip išdavikei, siūloma įvykdyti mirties bausmę po mirties“, – kalbėjo literatūros tyrinėtojas Mindaugas Kvietkauskas.


Populiariausi per 24 val.