Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1494, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Vieninteliame Lietuvos mieste liko mokesčiai už augintinius (4)

Priežiūra / 2016-11-30 13:59 / LGTAO

Ketvirtadienį Šiaulių miesto savivaldybės taryba svarstys, ar naikinti daugiabučiuose namuose laikomų šunų ir kačių registraciją bei rinkliavą už gyvūno laikymą daugiabučiuose namuose. Šiaulių miesto savivaldybė – paskutinė Lietuvoje, iki šiol nepanaikinusi prievolės šunų ir kačių augintojams registruotis savivaldybės registre ir mokėti savivaldybės nustatyto dydžio mėnesinę rinkliavą.


  2. Tinklalapiai ir mobiliosios programos bus prieinamos visiems

Aktualijos / 2016-11-25 16:32 / Aurelija Babinskienė

Europos Parlamentas po ilgų svarstymų ir derybų šį rudenį patvirtino interneto tinklalapių ir mobiliųjų programų prieinamumo direktyvą.


  3. Drabužių dizaino vagystės gali baigtis net kalėjimu (4)

Karamelė / 2016-11-25 12:09 / lrytas.lt

Lietuvišką mados pasaulį vis dažniau krečia plagiavimo skandalai. Pastaruoju metu tokių skandalų fone skamba ir garsiausių Lietuvos kūrėjų pavardės. Viešai svarstoma ar dizaineris Juozas Statkevičius kolekcijos pristatymui pasiskolino žymių mados namų pristatymo idėją, vieši įtarimai buvo mesti ir mados namų „Tiulio fėja“ kurtų suknelių dizainą pasiskolinusiai vaikiškų drabužių kūrėjai.


  4. Nematoma lenktynių pusė – kaip prižiūrimi ralio bolidai

Autosportas / 2016-11-25 12:07 / lrytas.lt

Norint laimėti ralio čempionatą neužtenka vien talentingo lenktynininko ar greito bolido. Tam reikia ir daugiau sudedamųjų dalių. Ralio pilotas turi turėti šturmaną, kurį puikiai pažįsta, šimtu procentu juo pasitiki bei supranta jo mintis, jam dar nepratarus nei žodžio.


  5. „LTeam“ olimpinis žiemos festivalis 2017 ruošiasi pritraukti 6 tūkst. žmonių

Kitos naujienos / 2016-11-24 12:15 / lrytas.lt

Lietuvoje didžiausia žiemos sporto šventė – ketvirtą kartą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamas „LTeam“ olimpinis žiemos festivalis 2017 – vasario 4 d. Druskininkuose tikisi sulaukti rekordinio dalyvių skaičiaus. Renginys organizuojamas su tikslu sukurti galimybę žmonėms per vieną dieną išbandyti kuo daugiau sporto šakų, iš kurių kiekvienas dalyvis turėtų progą sau pasirinkti vieną ar kelias sporto šakas savo aktyviam laisvalaikiui ar netgi sportinei karjerai.


  6. Pabėgęs iš Rusijos „Vkontakte“ kūrėjas pristato naują produktą (1)

Išmanyk / 2016-11-23 16:39 / lrytas.lt

Rusijoje populiaraus socialinio tinklo „VKontakte“ ir greitųjų žinučių platformos „Telegram“ kūrėjas Pavelas Durovas, kuris buvo priverstas trauktis iš Rusijos, pristato naują savo produktą – platformą „Telegra.ph“. Skirtingai nuo ankstesnių produktų, „telegrafu“ bus galima naudotis ir anonimiškai.


  7. „Lietuvos energija“ aukcione siūlo 15 mln. eurų vertės nekilnojamojo turto

Energetika / 2016-11-22 15:47 / lrytas.lt

Valstybės valdomos energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausanti bendrovė „NT Valdos“ paskelbė registraciją į paskutinįjį šiais metais aukcioną, kuriame bus parduodamas bendrovės veikloje nenaudojamas nekilnojamasis turtas. Tai jau ketvirtas bendrovės organizuojamas aukcionas šiemet. Bendra parduodama turto suma – daugiau nei 15 mln. eurų.


  8. „Viena sąskaita“ vartotojų skaičius paaugo dešimtadaliu

Rinkos pulsas / 2016-11-17 13:06 / lrytas.lt

Vienu ypu už įvairias asmenines ir komunalines paslaugas atsiskaityti siūlančios „Vienos sąskaitos“ šių metų 9 mėnesių paslaugų pardavimo pajamos sudarė 743 tūkst. eurų, t. y. 92 tūkst. eurų, arba 14 proc., daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Aktyvių vartotojų skaičius paaugo beveik dešimtadaliu – nuo 50,1 tūkst. iki 55 tūkst.


  9. Šalies darželinukams rodys, kaip auginami vaisiai ir daržovės

Mitybos ABC / 2016-11-17 09:19 / lrytas.lt

Darželinukai iš visos Lietuvos kitąmet turės galimybę iš arti susipažinti su šalyje auginamais vaisiais ir daržovėmis, jų keliu nuo daržo ar sodo iki parduotuvių lentynų. Tokią galimybę mažieji turės prekybos tinklui IKI tęsiant šiemet rugsėjį startavusią „Sodinčiaus“ iniciatyvą, kuria siekiama padėti vaikams „susidraugauti“ su vaisiais ir daržovėmis, ugdyti jų sveikos mitybos įpročius, šviesti darželinukus apie organizmui naudingus maisto produktus.


  10. Lietuvos oro uostai ragina keleivius anksčiau atvykti į skrydžius

Rinkos pulsas / 2016-11-16 10:05 / lrytas.lt

Prasidėjus šaltajam sezonui ir artėjant šventiniam laikotarpiui, oro uostuose padaugėjo keleivių, todėl gali užsitęsti ir aviacijos saugumo patikra. Dėl šios priežasties Lietuvos oro uostai ragina keleivius tinkamai susiplanuoti savo laiką ir į skrydį atvykti rekomenduojamu laiku – dvi valandas prieš skrydį.


  11. Pareigūnai baltarusio mašinoje aptiko pusantro tūkst. pakelių cigarečių

Kriminalai / 2016-11-16 09:37 / lrytas.lt

Pareigūnai baltarusio automobilyje rado 1500 pakelių baltarusiškų cigarečių.


  12. K. Komskis žada kreiptis į EŽTT

Aktualijos / 2016-11-07 10:15 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) atsisakius nagrinėti narystę partijoje „Tvarka ir teisingumas“ sustabdžiusio Kęsto Komskio skundą dėl Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo, K. Komskis teigia, kad valstybė neužtikrina jam galimybės apskųsti teismui sprendimo, kuris pažeidžia jo teises, todėl jis ketina kreiptis į Europos Žmogaus Teisių Teismą (EŽTT).


  13. Naujieji Seimo nariai dalyvavo mokymuose: nustebino saldainiai

Aktualijos / 2016-11-04 13:15 / Modesta Gaučaitė

Ketvirtadienį naujieji Seimo nariai atsiėmė pažymėjimus, o penktadienį jau patraukė mokytis balsavimo ir kitų procedūrinių dalykų. Tiesa, į mokymus susirinko gerokai mažiau parlamentarų, nei atsiimti pažymėjimų.


  14. Kaip dantų netektis paveikia žmogaus organizmą?

Ligos ir gydymas / 2016-11-03 17:33 / lrytas.lt

Kai netenkame vieno krūminio danties, labai neišgyvename, nes „jo vis tiek nesimato“. Netekę dviejų dantų, save guodžiame, kad „nieko baisaus, juk visi kiti yra“. Ir tik tuomet, jei netenkame priekinio danties, suskumbame nedelsiant kreiptis į odontologą, nes tai mums atrodo neestetiška ir nejauku prieš aplinkinius. Visai be reikalo dantų trūkumą žmonės dažniausiai vertina tik per grožio prizmę, nepagalvodami apie kur kas rimtesnes pasekmes organizmui.


  15. Robotų Lietuvos viešbučiuose dar teks palaukti

Rinkos pulsas / 2016-11-02 13:28 / lrytas.lt

Lietuvoje planuojant atidaryti pirmąjį Y kartai skirtą viešbutį, šalies svetingumo ir turizmo sektoriaus senbuviai įsitikinę, kad pagrindinė Lietuvos stiprybė – asmeninis kontaktas ir aptarnavimas. Kol šalyje turistų srautai nėra milžiniški, ne tik viešbučiai, bet ir restoranai neskuba investuoti į naujausias technologijas, o daugiausiai dėmesio skiria interjerui.


  16. Atimtą kėdę K.Komskis dar pamėgins susigrąžinti

Aktualijos / 2016-11-02 08:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimu Seimo nario mandato netekęs Kęstas Komskis trečiadienį planuoja Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) pateikti skundą. 


  17. Kiek kainuoja geri norai?

Aktualijos / 2016-11-01 10:57 / Aidas Puklevičius

Nėra labiau nuvalkioto posakio už „Gerais norais kelias į pragarą grįstas“. Vidaus reikalų ministerijos siūlymas privalomai registruoti visas išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio korteles yra tiesiog chrestomatinis pavyzdys, kaip tiesiama dar viena keturių juostų autostrada link požemio karalystės.


  18. Šokas vilnietei: dukart nubausta už nusižengimą, apie kurį net neįtarė

Naujienos / 2016-10-31 20:04 / Artūras Jančys

Prieš 3 metus įsigytas automobilis „Opel Antara“ Renatai Bazelienei ir jos vyrui tapo nelogiškai brangiu pirkiniu ir įklampino į teismų pelkę. Už nenaują automobilį suktam pardavėjui, nuslėpusiam svarbią informaciją, vilniečiai sumokėjo apie 5 tūkstančius eurų.


  19. Noriu implantuotis dantis. Kas? Kaip? Kodėl?

Ligos ir gydymas / 2016-10-31 14:40 / Mangirdas Juškys

Nusprendėte implantuotis dantis? Ką svarbu žinoti ir kaip nepasiklysti pasiūlymų gausoje? Pirmiausia vertėtų nusistatyti asmeninius vertinimo kriterijus, kurie galėtų padėti pasirinkti.


  20. Elektroninių važtaraščių nauda verslui – papildomos išlaidos ir laiko gaišatis

Rinkos pulsas / 2016-10-28 11:11 / lrytas.lt

Valdžios sprendimų, gerinančių sąlygas verslui, reta, tuo tarpu didinančių naštą – tik daugėja. Vienas tokių nuo spalio 1-osios įsigaliojusi išmanioji mokesčių administravimo sistema (i.MAS), įpareigojanti visus pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mokėtojus teikti elektronines sąskaitas faktūras ir elektroninius važtaraščius.


Populiariausi per 24 val.