Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 897, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Paaiškėjo, kas rinks geriausią Lietuvos komercinį automobilį

Rinka / 2014-04-18 13:13 / lrytas.lt

Priešingai nuo tradicinių „Metų automobilio“ konkursų, pirmą kartą rengiamame konkurse „Lietuvos komercinis automobilis 2014“ nugalėtoją rinks tik trys mūsų šalies žurnalistų autoklubo nariai žurnalistai.


  2. Tarp nusiteikusiųjų valdyti Ukrainą - ir „Baltasis Angelas“ (35)

Rytai-Vakarai / 2014-04-17 15:39 / lrytas.lt

Po Maidano įvykių daugelis nežinomų žmonių tapo didvyriais. Viena jų – gydytoja Olha Bohomolec. Tik kodėl ši moteris ryžosi kandidatuoti gegužės 25ąją vyksiančiuose Ukrainos prezidento rinkimuose? Ji norėtų kalbėti apie Ukrainos ateitį, laiką po Krymo aneksijos, apie tai, kokią kryptį renkasi jos tėvynė. Būtent todėl 48-erių O.Bohomolec pasikvietė draugus, kaip juos apibūdina, iš pilietinės visuomenės. Bet tą popietę visi jie susirinko dėl jos ir šūsnies popierių, gulinčių priešais ją.


  3. „Drąsos kelio“ fiasko – partija negalės dalyvauti rinkimuose (449)

Aktualijos / 2014-04-10 16:49 / Martynas Čerkauskas

Neringos Venckienės įkurta „Drąsos kelio“ partija išsikvėpė – be savo lyderės likę „drąsuoliai“ nesurinko 10 tūkst. rėmėjų parašų, todėl negalės dalyvauti gegužę vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Kaip portalui lrytas.lt teigė partijos rinkimų štabo vadovas Karolis Pečiūra, partijos nariai surinko 6-7 tūkst. rėmėjų parašų. „Mums trūko laiko. Jei parašų lapus būtume paėmę anksčiau, parašus tikrai būtume surinkę“, – sakė „Drąsos kelio“ atstovas.


  4. Dangiškas skrydis - už 25 tūkstančius litų (35)

Kelionės ir poilsis / 2014-04-10 16:14 / Giedrė Šerpytienė

Krištolo taurėje putoja šampanas „Krug“, gomurį džiugina juodieji ikrai iš kiniško porceliano indo, prieš akis – naujausias filmas, vakarienei – balta staltiese užtiestas stalas ir omaras su išlaikytu vynu, o nakčiai – dušas, paklota lova su masažu, „Givenchy“ pižama ir „Salvatore Ferragamo“ kosmetika. Galėtum pamanyti, kad esi rojuje. Ir nelabai apsiriktum, nes viskas vyksta labai arti dangaus vartų. Virš debesų. Lėktuvo pirmojoje klasėje.


  5. Gydytojai, gyvenimo trukmė, kūdikių mirtingumas tarpukariu (5)

Istorija / 2014-04-09 18:10 / Kęstutis Skrupskelis

Nepriklausomybę esame linkę vaizduoti kaipo politinį įvykį, jį gaubdami pagal skonį arba šviesiomis romantiškomis patriotizmo, arba tamsiomis nepakantaus nacionalizmo spalvomis. Ir vienoje, ir kitoje pažiūroje esama tiesos, nes tautiniame atgimime matyti ir gero, ir blogo.


  6. Daug pasiekę pasaulio lietuviai patirtimi dalinasi su studentais (2)

Studijos / 2014-04-08 18:15 / lrytas.lt

Atidaryta registracija Lietuvoje ir užsienyje studijuojantiems lietuvių studentams į šeštąjį „LT Big Brother“ sezoną. Ši unikali mentorystės programa suteikia galimybę studentams pasisemti žinių iš patyrusių profesionalų jau pasiekusių karjeros aukštumų savo srityse ir dirbančių visame pasaulyje.


  7. JAV slapta kūrė socialinį tinklą Kubai, kad sukurstytų neramumus (3)

Išmanyk / 2014-04-04 18:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

JAV vyriausybės pareigūnas Joe McSpedonas 2010-ųjų liepą atskrido į Barseloną, ketindamas galutinai suderinti slaptą planą sukurti socialinį tinklą, turintį paskatinti Kubos visuomenę mesti iššūkį komunistinei vyriausybei.


  8. M.Purlys – apie „sudie“ A.Petrovičiui ir D.Adomaičio perspektyvą (36)

Krepšinis / 2014-04-02 13:29 / Martynas Suslavičius

Dainius Adomaitis turi puikią progą įsitvirtinti Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiojo trenerio pareigose. Tačiau tam 40 metų specialistui reikia dovanoti sirgaliams ir klubo vadovams visų trokštamus spindinčius LKL čempionų žiedus. Antradienį „Lietuvos rytas“ paskelbė, kad atsisveikina su Aleksandru Petrovičiumi ir dar kartą patiki trenerio postą asistentui.


  9. Susitikimai su rašytoja K.Sabaliauskaite

Meno pulsas / 2014-04-01 17:44 / lrytas.lt

Menotyros mokslų daktarės Kristinos Sabaliauskaitės istorinių romanų ciklas „Silva rerum“ - neabejotinai vienas reikšmingiausių pastarųjų metų įvykių lietuvių literatūroje. Knygos III  dalies išleidimo proga skaitytojai galės susitikti su autore įvairiose Lietuvos vietose.


  10. Auginate šunį mišrūną? Pradėkite melsti seimūnų malonės! (102)

Priežiūra / 2014-03-31 15:52 / Šarūnas Meškys

Šunų mišrūnų likimas pakibo ant plauko, kai Žemės ūkio ministerijos atstovai pateikė gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo projekto pakeitimus, kuriuose numatyta „pavojingai atrodančius šunis“ priskirti prie kovinių ar pavojingų veislių mišrūnų. Įsigaliojus įstatymo pakeitimui, pavojingais ar koviniais mišrūnais pripažinti šunys būtų konfiskuoti ar net utilizuoti, o šeimininkams grėstų baudos. Projektą siūlančių Seimo narių manymu, tai padėtų sumažinti šunų įkandimų skaičių Lietuvoje. Tam praėjusią savaitę Seime vykusiame posėdyje aršiai priešinosi gyvūnų mylėtojai, Seimo pasiūlymus kritikavo teisininkai.


  11. V.Klyčko prašo J.Tymošenko neiti į Ukrainos prezidento rinkimus (43)

Įvykiai / 2014-03-31 15:50 / lrytas.lt

Ukrainos partijos „Udar“ lyderis Vitalijus Klyčko paprašė „Batkiščyna“ lyderės Julijos Tymošenko nedalyvauti prezidento rinkimuose, praneša zn.ua. „Visos Ukrainos demokratinės jėgos turi eiti į prezidento rinkimus su vienu kandidatu, kad nedidintų šalies susikaldymo“, - pabrėžė politikas. Jis prašė J.Tymošenko atsiimti savo kandidatūrą ir palaikyti Piotrą Porošenką, kurį nusprendė remti partija „Udar“.


  12. „Angliškų“ automobilių antplūdis - ar reikia jo bijoti? (42)

Naujienos / 2014-03-29 16:35 / Ilona Staškutė

Netrukus Lietuvoje bus leidžiama registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje. Taip nutarė ES teisingumo teismas, tad išvengti šios prievolės nepavyks. ES teisininkų neįtikino Lietuvos argumentai, kad eismui kairiąja puse pritaikytus automobilius mūsų šalyje naudoti nesaugu.


  13. Norintys valandėlę nusnūsti „Sapnų viešbutyje“ turi registruotis (1)

Dailė / 2014-03-29 10:49 / Rūta Mikšionienė

Vilniaus galerija „Vartai“ pakvietė savo lankytojus balandžio pradžioje valandėlę nusnūsti viename savo naujausios parodos eksponatų – specialiai sukonstruotoje miego kapsulėje. „Aš savo miegamajame išbandžiau nemažai įrenginių, kuriuos mokslininkai naudoja miego tyrimams ir pačius įdomiausius pasiūliau žiūrovams“, – šypsojosi „Miego viešbučio“ sumanytojas menininkas Julijonas Urbonas.


  14. Gatvės muzikos diena kvies ne kariaut, o muzikuot

Muzika / 2014-03-28 11:05 / lrytas.lt

Aštuntą kartą vėlyvas pavasaris Lietuvoje bus skirtas gatvės muzikai. Šiais metais, kaip septynerius metus iki šiol, Lietuvos mastu vykstantis GMD atgaivins šalies gatves trečią gegužės mėnesio šeštadienį. Šį kart tai bus gegužės 17 – oji. Liko lygiai du mėnesiai – laikas matuotis gitarą, ir registruotis svetainėje www.gmd.lt


  15. Įžūliems rankinių vagims Panevėžyje talkino trylikametis

Kriminalai / 2014-03-27 18:38 / lrytas.lt

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė du jaunuolius, sausio-kovo mėnesiais iš pagyvenusių moterų grobusius rankines. Jau išaiškintos šešios rankinių vagystės.


  16. Vokiečių streikas sujauks ir lietuvių keleivių planus (10)

Rinkos pulsas / 2014-03-26 15:04 / Aida Murauskaitė

Ketvirtadienį Vokietijos oro uostų darbuotojus burianti profesinė sąjunga reikalaudama didesnių algų skelbia streiką. Jis sutrikdys kelių šios šalies oro uostų darbą, o dėl to keisis ir skrendančiųjų į ar iš Vilniaus planai.


  17. Rimtų žvejų svajonės pildysis otų gaudymo varžybose Norvegijoje (12)

Kelionės ir poilsis / 2014-03-25 18:01 / lrytas.lt

Balandžio pabaiga šiaurės Norvegijoje, Andojaus saloje įsikūrusioje „Andoy fiske camp“ bus azartiška. Jūroje, kur lietuviai sužvejojo beveik 200 kilogramų atlantinį otą, balandžio 22–29 dienomis vyks pirmosios tarptautinės otų gaudymo varžybos, kuriose dalyvauti jau užsiregistravo komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir Norvegijos. Tarptautinių otų gaudymo varžybų akimirkas fiksuos ir karščiausias naujienas praneš „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Šiandien kimba“ komanda. Būtent „Lietuvos ryto“ žurnalistams pernai pavyko užfiksuoti įspūdingos kovos su vienu didžiausių pasaulyje pagautų otų akimirkas.


  18. Naujas būdas lengviau gauti vairuotojo medicininę pažymą (4)

Technika / 2014-03-25 14:38 / lrytas.lt

Vairuoti lemta ne kiekvienam. Net puikiai vairuoti mokantis žmogus negali gauti pažymėjimo, kol „Regitroje“ nepateikia vairuotojų sveikatos patikrinimo medicininės pažymos, patvirtinančios, kad jo sveikata pakankamai gera valdyti automobiliui.


  19. „Real“ žaidėjai ir sirgaliai pravirkdė A.Kavaliauską (20)

Krepšinis / 2014-03-24 17:20 / Donatas Urbonas

Kai finansinių problemų prispausta „Bilbao“ komanda savaitgalį Ispanijos čempionate sužaidė greičiausiai paskutiniąsias rungtynes šį sezoną, Bilbao miestas verkė. Verkė ir Ispanijos klubui atstovaujantis 29 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas iš Lietuvos Antanas Kavaliauskas.


  20. Stipriai apgadintų automobilių nebebus galima taisyti (31)

Naujienos / 2014-03-24 10:14 / BNS ir lrytas.lt inf.

Daužtus, skendusius ir pripažintus nebeeksploatuojamais automobilius nuo liepos mėnesio Lietuvoje bus uždrausta registruoti, skelbia portalas alfa.lt. Tai galios ir automobiliams, sudaužytiems per avariją mūsų šalyje.