Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1467, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kviečia Leonidą Donskį pagerbti ten, kur jis norėjo sukalbėti kadišą

Meno pulsas / 2016-10-20 10:58 / lrytas.lt

„Į Butrimonis kviečiame visus, kam svarbus Leonido atminimas. Proga įgyvendinti išėjusio žmogaus norą yra vertinga galimybė sustiprinti jo gyvavimą. Vykdydami Leonido norą, pagerbsime visus čia nužudytus žydus. Planuojame ne religines apeigas, bet humanistinio pobūdžio renginį, kurio turinys, būdamas meniniu, neprivalo tilpti į įprastinius rėmus. Kaip ir Leonido tautinė savimonė – nestandartinė ir dėl to sunkiau suvokiama. Kadišas skambės jo nužudytų protėvių garbei – tokia buvo jo svajonė, o tuo pačiu, deja, ir jo paties atminimui“, – sakė „Šiaurės Jeruzalės“ vadovė Anna Avidan.


  2. „Ryanair“ keleiviams – svarbios permainos (29)

Rinkos pulsas / 2016-10-18 14:10 / lrytas.lt

„Ryanair“ paskelbė, kad nuo lapkričio 1 d. trumpėja nemokamos registracijos ir vietos lėktuve paskyrimo laikas tiems, kurie perka bilietus už bazinę kainą.


  3. Laikas skubėti – lapkritį už statinių įregistravimą mokestis dvigubės (2)

Mano pinigai / 2016-10-18 12:08 / lrytas.lt

Registrų centras primena, kad artėja statinių ir nuosavybės teisių į statinius įregistravimo Nekilnojamojo turto registre, kuomet jų savininkai dar gali sutaupyti, terminas.


  4. Pacientė dalijasi asmenine dantų implantavimo patirtimi (23)

Gyvenu sveikai / 2016-10-18 10:40 / lrytas.lt

Dantų implantavimas – šiandien vienintelis gydymas, kurio metu galima atkurti visą dantį nuo šaknies iki vainiko. Ši procedūra atliekama atliekant minimalią intervenciją. Kaip žmonės jaučiasi prieš dantų implantavimą ir po jo? Asmenine patirtimi dalijasi Laura.


  5. Vairuotojų pasirinkimas keičiasi: „Regitros“ duomenys neatskleidžia tikrovės (9)

Naujienos / 2016-10-17 19:16 / Vytenis Radžiūnas, lrt.lt

Nors lietuviai – vokiškų automobilių mylėtojai, į automobilių turgų užsukęs jaunimas vis dažniau dairosi japoniškų ar itališkų mašinų. Be to, nebespjaunama į benzinu varomus automobilius – jų pardavimai taip pat auga.


  6. Kaip žmonės jaučiasi po dantų implantavimo? (12)

Medicinos žinios / 2016-10-17 16:26 / Mangirdas Juškys

Dantų implantavimas – šiuo metu pažangiausia ir ilgaamžiškiausia prarastų dantų atkūrimo technologija, kurią gali pasiūlyti odontologai. Pavyzdžiui, visi vieno žandikaulio dantys gali būti atkurti vos ant keturių implantų. Kaip žmonės jaučiasi po tokios procedūros? Per ilgametę patirtį sukauptomis įžvalgomis dalijasi implantuojantis gydytojas Marius Bučinskas.


  7. Lietuva, saugok mūsų duomenis!

Išmanyk / 2016-10-17 14:22 / Karolis Jankus

Praėjusią savaitę žiniasklaida informavo apie dar vieną, jau trečiąją, saugumo spragą Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sistemose. Ši, paskutinioji, yra pati rimčiausia, galimai leidusi atskleisti tūkstančių žmonių asmens kodus (tam tikrais atvejais ir adresus) vos manipuliuojant tinklalapio nuoroda. VRK teko uždaryti tinklalapį Rinkejopuslapis.lt.


  8. Dantų implantavimas sergant kitomis ligomis (6)

Ligos ir gydymas / 2016-10-12 12:25 / Mangirdas Juškys

„Kaip dantų implantai paveiks mane ir mano organizmą? Ar jie sėkmingai prigis? Ar galima implantuoti dantis, jeigu sergu osteoporoze, parodontoze arba cukriniu diabetu?“ – tokius klausimus kartais pateikia žmonės, svarstantys apie dantų implantavimą. Tai natūralu, nes dantų implantas nėra organiška kūno dalis, o ir žmonių organizmai yra skirtingi. Man, kaip gydytojui, svarbu ir džiugu, kad žmonės kelia tokius klausimus. Vadinasi, jie nori priimti sąmoningą sprendimą. Kai žmogus tikslingai žino ir apsisprendžia, jis yra motyvuotas. O savimotyvacija ir teigiamas nusiteikimas, manau, turi svarią įtaką galutiniam rezultatui – sėkmingam implantavimui“, – patirtimi dalijasi jau beveik dešimtmetį dantis implantuojantis gydytojas Marius Bučinskas.


  9. Neringiškiai gyvena lyg ant adatų: baiminasi buldozerių (26)

Aktualijos / 2016-10-12 06:24 / Gediminas Pilaitis („Lietuvos rytas“)

Nors Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba (VSTT) tikina, kad Neringos neužlies nauja pastatų, kurie vadinami nelegaliais, griovimo banga, neringiškiai abejoja – derybos dėl taikos sutarčių stringa.


  10. Lotynų Amerikos dienų simbolis – garsiausia meksikietė Frida Kahlo

Meno pulsas / 2016-10-10 20:26 / lrytas.lt

Spalio 13–16 d. Vilniuje 11-tą kartą vyks Lotynų Amerikos kultūros festivalis „In Latino“. Šiemet kino seansus, diskusijas, kūrybines dirbtuves, degustacijas ir vakarėlius susies žymios Meksikos menininkės Fridos Kahlo įvaizdis, asmenybė ir kūryba.


  11. Atmintinė – ką būtina žinoti apie statybas nuosavame žemės sklype

Nekilnojamasis turtas / 2016-10-10 15:18 / lrytas.lt

Jeigu turite žemės sklypą, dar nereiškia, kad galite jame daryti, ką tik norite. Tiems, kurie savo žemės sklype bandė pasistatyti namą ar užsiimti kokia nors kitokia veikla, turbūt teko susidurti su viena labai aiškia taisykle – tavo planai ir vizijos turi sutapti su valstybės planais ir vizijomis.


  12. Popierinė aplinkosaugos lazda

Aktualijos / 2016-10-06 12:04 / Virginija Vingrienė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatė Justiniškių apygardoje. Kandidatės Nr. sąraše 27

Tarptautiniai įsipareigojimai.


  13. Kruizinis laineris „Aida Vita“ Klaipėdai šypsosi paskutinį kartą

Aktualijos / 2016-10-05 11:56 / Aušra Pilaitienė

Trečiadienį Klaipėdoje baigiasi kruizinių laivų sezonas – savo šypsena paskutinį kartą šįmet miesto panoramą papuošė kruizinių laivų terminale prisišvartavęs laineris „Aida Vita“,


  14. Malonus Jūrmalos ruduo jau čia!

Kelionės / 2016-10-04 08:00 / lrytas.lt

Sveikas miestas – sveiki žmonės! Sveikas Jūrmalos miestas rūpinasi savo gyventojų ir svečių gerove ir žvalia nuotaika, būtent todėl mėnesio trukmės, nuo rugsėjo 25-tos iki spalio 23-čios dienos visiems susidomėjusiems bus galimybių dalyvauti įvairiuose sportiniuose ir sveikatą gerinančiuose renginiuose, skirtuose Sveikatos mėnesiui. Pagalvota apie visus amžius ir pasirengimo lygius.


  15. Dantų implantai – kuo tikėti ir kuo ne? (4)

Ligos ir gydymas / 2016-10-03 16:04 / Mangirdas Juškys

Visuomenėje sklando daugybė mitų apie pačius įvairiausius dalykus. Deja, dantų implantavimas – ne išimtis. Susipažinkime su 5 bene populiariausiais šios srities mitais. Įžvalgomis dalijasi jau beveik dešimtmetį dantis implantuojantis gydytojas, klinikos „Dantų harmonija“ vadovas Marius Bučinskas.


  16. Dantų harmonija – gyvenimo harmonija

Gyvenu sveikai / 2016-10-03 16:03 / Monika Svirplytė

Kaip jaučiasi ir kaip gyvena žmogus, kuris neturi dantų arba vargsta su išimamomis dantų plokštelėmis, žino ir supranta tiktai tie, kurie ir patys patiria visus bedantystės nepatogumus.


  17. Kaip apsidrausti, kad šeimininkai nekeltų nuomos kainos pagal mėnulio fazę?

Mano pinigai / 2016-09-29 11:28 / lrytas.lt

Išsinuomavote butą, o po dviejų mėnesių – lyg iš giedro dangaus – nuomotojas praneša, jog pakelia nuomos kainą. Kaip apsidrausti nuo tokios netikėtos buto šeimininko žinios, ir ką privaloma žinoti, norint išvengti įvairių nuomos sutarties sąlygų pažeidimų ateityje?


  18. Italas tiki sukūręs sūrį, kuris stabdo vėžio ląsteles

Gurmanų klubas / 2016-09-26 08:20 / Danutė Jonušienė („Lietuvos rytas“)

Ypatingos sudėties, bet greitai gendantis. Toks yra pienas, o karvei lemta išgelbėti pasaulį. Tuo įsitikinęs autobiografinę apybraižą „Karvė išsaugos pasaulį“ parašęs italas Angelo Frosio (70 m.).


  19. Skundžiatės gydymu? Šio ruso patirtis Lietuvos ligoninėje nustebins

Medicinos žinios / 2016-09-20 15:30 / lrytas.lt

Nuolat girdime apie sveikatos priežiūros sistemos problemas. Šis sektorius, ko gero, viena dažniausiai blogąją prasme linksniuojamų sričių. Tačiau pasirodo, kad mūsų šalyje galima ir kokybiška sveikatos priežiūra. Tą įrodo vieno Vilniuje gyvenančio Rusijos piliečio pavyzdys.


  20. Nepraleisk. Dokumentikos festivalyje – gurmaniški seansai ir ekskursijos

Kinas / 2016-09-20 09:17 / lrytas.lt

Ketvirtadienį prasidedantis Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF) pristato išskirtinę programą kino mėgėjams „Kinas – mano meilė“ (Cinema, mon amour). Programoje – 5 pasakojimai apie neeilines kino asmenybes ir entuziastus, kurie meile kinui uždega aplinkinius. Smalsiausius festivalio rengėjai kviečia į ekskursijas po buvusius sostinės kino teatrus bei autentišką Kauno kino centro „Romuva“ aparatinę.


Populiariausi per 24 val.