Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1424, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lietuvoje pirmą kartą vyks tetrio turnyras

Išmanyk / 2016-07-25 13:54 / lrytas.lt

Ar pamenate tuos laikus, kai pūsdavote kramtomos gumos „Dragon Ball Z“ burbulus, jutiklinis ekranas atrodė tolimos ateities reikalas, o su draugais bendravote SMS žinutėmis? Tuomet tikrai mokate virtuoziškai valdyti tetrio konsolę – nepamainomą vaikystės ir paauglystės palydovą.


  2. Vilniuje bręsta vienas įdomiausių projektų miesto istorijoje (2)

Nekilnojamasis turtas / 2016-07-19 11:05 / lrytas.lt

Lietuvos architektų sąjunga (LAS) ir nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ kviečia architektus į tarptautinį konkursą daugiafunkciam kompleksui Gedimino prospekte, Vilniuje, kurti. Komplekso statybos darbus planuojama pradėti jau 2017 metų pradžioje.


  3. VRK baigia registruoti politinės kampanijos dalyvius

Aktualijos / 2016-07-18 06:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį vakare baigs registruoti Seimo rinkimų politinės kampanijos dalyvius.


  4. Technikos mylėtojus kviečia į neeilinę vasaros stovyklą

Radaras / 2016-07-15 14:10 / lrytas.lt

Sulaukta pilnametystė. Aštuoniolika. Tiek metų jau skaičiuoja netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas“, kurią organizuoja klubas „Auto era“. Viskas prasidėjo dar 1999 metais, kuomet rugpjūčio mėnesio pirmąjį savaitgalį keli išskirtinius automobilius mylintys draugai sumąstė paiškylauti – į stovyklą susirinko dešimt automobilių.


  5. Ką reikia žinoti apie afrikinį kiaulių marą?

Aktualijos / 2016-07-15 08:50 / lrytas.lt

Afrikinis kiaulių maras (AKM) – šiuo metu viena pavojingiausių ligų Lietuvos ūkiuose auginamoms kiaulėms. Šis virusas grėsmingas ne tik dėl to, kad nuo jo kiaulių mirtingumas siekia 100 proc., bet ir dėl to, kad ūkyje aptikus AKM, priverstinai skerdžiamos visos jame auginamos kiaulės. Specialių tarnybų sprendimu, priverstinai gali būti skerdžiamos ir aplinkinių ūkių kiaulės.


  6. Siūlymas vilniečiams – sportuoti ant stogo

Kitos naujienos / 2016-07-14 18:38 / lrytas.lt

„Sveikas miestas“ drauge su treniruočių studija „The One“ kviečia visus vasaros sezonu dalyvauti atvirose treniruotėse ant „Vertas“ stogo (Gynėju g. 16). Nuo šiol net tris kartus per savaitę, esant geram orui, sostinės gyventojai galės sportuoti bei tuo pačiu gėrėtis gražia miesto panorama „BodyBalance“ treniruočių metu.


  7. „Granatos Live“ – pramogos sportiškiems, laisviems ir sumaniems

Pramogos / 2016-07-13 13:46 / lrytas.lt

Nuo intelektinių žaidimų iki sporto turnyrų ar funkcinių treniruočių – muzikos festivalio „Granatos Live“ dalyvių laukia kelios dešimtys skirtingų pramogų. Rugpjūčio 4–7 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiančio festivalio organizatoriai pasirūpino, kad veiklos čia rastų ir prisiekę sportininkai, ir rankdarbių mėgėjai.


  8. Afrikinis kiaulių maras visai šalia

Rinkos pulsas / 2016-07-09 07:00 / lrytas.lt

Afrikinio kiaulių maro (AKM) grėsmė vasarą padidėja. Tai puikiai įrodo vos prieš kelias dienas pastebėtas AKM Estijoje – tai buvo pirmasis šiais metais nustatytas AKM atvejis šioje kaimyninėje šalyje. Grėsmę įrodo ir statistika Lietuvoje: remiantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) duomenimis, per praėjusias dvi savaites AKM buvo nustatytas 8 šernams, o per šiuos metus nustatytos 94 vietos, kuriose AKM patvirtintas 150 šernų. Specialistai įspėja – ūkininkai privalo būti budrūs ir imtis visų įmanomų prevencijos priemonių apsaugoti savo auginamas kiaules.


  9. Pirmąkart pasaulyje: e. sporto turnyro finalas – tik 4G ryšiu (1)

Išmanyk / 2016-07-08 15:55 / lrytas.lt

„Game Show“ kompanijų grupė, organizuojanti pasaulinio lygio e. sporto turnyrus ir pirmoji už Pietų Korėjos ribų transliuojanti dedikuotą e. sporto/žaidimų TV kanalą, atkreipė dėmesį ir į Lietuvą.


  10. Neįgaliųjų patogumui – elektroninės NDNT paslaugos

Aktualijos / 2016-07-03 08:00 / Aldona Milieškienė

Jau senokai išnyko žmonių spūstys Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (NDNT) teritoriniuose padaliniuose. Tai lėmė ne tik pasikeitusi šeimos gydytojų NDNT specialistams pateikiamų dokumentų tvarka, bet ir vis gausėjančios internetu teikiamos elektroninės paslaugos.


  11. Barselonos oro uoste įstrigo apie 200 poilsiautojų

Mano pinigai / 2016-07-02 20:05 / lrytas.lt

Barselonos oro uoste – neramus laukimas: į Vilnių turėjęs išskristi „Small Planet Airlines“ lėktuvas įstrigo, keleiviai nerimauja, kiek dar jiems reikės laukti skrydžio.


  12. Vyras teigia išradęs „iPhone“ prieš 24 metus

Techno / 2016-06-30 21:46 / lrytas.lt

„Apple“ išmanųjį telefoną „iPhone“ pristatė 2007 metais, tačiau vienas amerikietis pareiškė tokią idėją turėjęs gerokai anksčiau. Jis padavė technologijų milžinę į teismą ir reikalauja įspūdingos kompensacijos.


  13. Apsilankymas pas plastikos chirurgą aštuonmetei baigėsi ašaromis

Medicinos žinios / 2016-06-24 21:59 / Gintarė Kaminskienė

Žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Daumantas Butkus su aštuonmete dukrele atsidūrė ne itin malonioje situacijoje. Mergaitės ausys – atlėpusios ir jai tenka sulaukti nemalonių bendraamžių replikų, tad dėl psichologinio dukters komforto vyras pasiryžo kreiptis į plastikos chirurgus.


  14. Prezidentūros kiemelyje – Joninės vaikų dienos centrų vaikams

Aktualijos / 2016-06-23 15:22 / Modesta Gaučaitė

Joninės – šventė ne tik Jonams ir Janinoms. Ketvirtadienį Prezidentūros kiemelyje surengta šventė vaikų dienos centrų ir laikinosios vaikų globos namų auklėtiniams.


  15. Roberto Javtoko nuoskauda: vaikystėje pavogė triratuką

Krepšinis / 2016-06-22 14:06 / lrytas.lt

„Iš pradžių turėjau triratį. Kieme palikau – pavogė. Pats kaltas. Pakvietė mama valgyti, palikau viduryje kiemo ir grįžęs jau neberadau, – apie pirmąją savo liūdną patirtį su dviračiais „Velomaratono“ organizatoriams pasakoja Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas Robertas Javtokas.


  16. „Velomaratonas“ – ištisą vasarą

Pramogos / 2016-06-21 13:16 / lrytas.lt

Ketinantiems vasarą ant dviračio praleisti kuo daugiau laiko „Velomaratonas“ siūlo planą. Didžiausios Baltijos šalyse dviračių šventės organizatoriai per du artimiausius mėnesius žada bent keturis renginius, subalansuotus dviračių mėgėjams.


  17. Pinigų pasisavinimu įtariami kazachai ginami nešvariais metodais

Kriminalai / 2016-06-20 06:43 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Ukrainoje milijonų iššvaistymu kaltinamas kazachas Syrymas Šalabajevas ir jo bendrininkai dėl laisvės bando kovoti pačiais įvairiausiais būdais. Teigiama, kad buvo „nulaužtas“ vieno iš apvogtam bankui atstovaujančių advokatų elektroninis paštas, o teismams pateikiami suklastoti dokumentai.


  18. Rusijoje – prezervatyvų stygius: valdžia uždraudė „Durex“

Rinkos pulsas / 2016-06-17 10:53 / lrytas.lt

Rusija uždraudė itin populiarius „Durex“ prezervatyvus dėl biurokratinės problemos, susijusios su produktų registracija. Apie tai ketvirtadienį pranešė Federalinė sveikatos apsaugos priežiūros tarnybos (Roszdravnadzor).


  19. Į Švediją lietuvis bandė išvežti 3 tonos falsifikuotos degtinės

Kriminalai / 2016-06-17 09:51 / lrytas.lt

Antradienį Klaipėdos muitininkai Centriniame keltų terminale sulaikė krovininį vilkiką, kuriuo, paslėpus tarp baldų dalių, į Švediją mėginta išvežti apie 3 tonas degtinės „Smirnoff“. Įtariama, kad nelegalūs svaigalai dar ir falsifikuoti, o Muitinės kriminalinėje tarnyboje dėl neteisėto disponavimo akcizinėmis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas.


  20. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime – ir sporto kovos

Kitos naujienos / 2016-06-15 13:07 / lrytas.lt

Liepos 8-10 dienomis vyksiančio Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo (PLJS) dalyviai po rimtų diskusijų apie verslą, mokslą ir politiką galės atsipalaiduoti sportuodami. Renginio programoje – ne tik daugelio mėgstamų krepšinio, tinklinio, futbolo turnyrai ir bėgimo varžybos, bet ir Lietuvoje tik pradedanti populiarėti akrojoga bei visai negirdėtas footpoolas. O pabusti padės kareiviška mankšta.


Populiariausi per 24 val.