Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1127, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Vilniuje daugės privačių vaikų darželių? (38)

Aktualijos / 2015-04-27 10:05 / Lina Bartkutė

Naujoji Vilniaus valdžia kibo gliaudyti darželių problemą. Jie pranešė, kad keisis darželių eilių sudarymo principas ir bus siūlomas „darželio krepšelis“. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasišovė vietos valstybiniame darželyje negavusiems vilniečiams skirti 100 eurų kompensaciją, kuri padėtų tėvams leisti mažylį į privatų darželį. Lankydamasis Vilniaus „Žilvinėlio“ lopšelyje-darželyje ir pabendravęs su vaikais Vilniaus miesto vairą parėmęs meras sakė, kad jų tikslas – geresnė darželių kokybė ir įvairovė. Jis akcentavo, kad labai aiškios įsisenėjusios problemos. Viena – elementarus darželio vietų trūkumas. Kita – nelogiška registracijos tvarka.


  2. Mūšiai dėl prekės ženklų užverda ir dėl vienos raidės (5)

Rinkos pulsas / 2015-04-27 09:25 / Simona Viltrakytė („Lietuvos rytas“)

Ar susipainioję vietoj „Volvo“ pasirinktumėte „Lovol“? O vietoj „Red Bull“ paprašytumėte „Bulldog“? Peštynės dėl panašių prekių ženklų vyksta ne tik ginant pasaulyje žinomus vardus, bet ir mažoje Lietuvoje. Prekių ženklai varžosi ne tik dėl pirkėjų simpatijų – jų savininkai pliekiasi dėl teisės juos registruoti ir naudoti. Neretai ginčai baigiasi Valstybiniame patentų biure, bet pasitaiko, kad prireikia ir teismų.


  3. Naujoji Vilniaus valdžia vėl keis priėmimo į darželius tvarką (2)

Aktualijos / 2015-04-25 12:24 / lrytas.lt

Naujoji Vilniaus valdžia kitą savaitę ketina atšaukti paskutiniame buvusios tarybos posėdyje priimtus pakeitimus dėl priėmimo į darželius bei rengti naują tvarką.


  4. Džiazo dieną meistrai pakvies improvizuoti vilniečius

Meno pulsas / 2015-04-25 10:10 / lrytas.lt

Ketvirtadienį džiazas užvaldys ne tik tūkstančius šios muzikos gerbėjų visame pasaulyje, bet ir sostinės improvizacijų mėgėjus. Tarptautinę džiazo dieną jų lauks pasirodymai net keliose Vilniaus vietose. Pirmieji akordai nuskambės vidurdienį V.Kudirkos aikštėje. Čia 12 val. Lietuvos kariuomenės orkestras pristatys koncertą „Swing-Sing-Swing!“.


  5. J. Valančiūnas ir J. Kazlauskas mokys jaunuosius krepšininkus

Krepšinis / 2015-04-24 20:27 / lrytas.lt

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Vilniaus krepšinio mokykla (VKM) pradeda registraciją į Jono Valančiūno krepšinio stovyklą, kuri vyks Vilniuje birželio 11-13 d.


  6. Rožinis autobusiukas pradeda 13-ąją kelionę aplink Lietuvą

Medicinos žinios / 2015-04-24 15:55 / lrytas.lt

Kitą savaitę prasideda kasmetinė sveikatinimo projekto „Nedelsk“ rožinio autobusėlio kelionė per Lietuvos miestus ir kaimus. Šiemet kelionės startu pasirinkta sostinė – pasitikrinti savo sveikatą pirmiausia galės Vilniaus regiono gyventojos, taip pat joms bus suteikiama galimybė pasiklausyti projekto iniciatorės Agnės Zuokienės paskaitos. Šalies moteris dėl krūties vėžio nemokamai tikrins bei konsultuos geriausi šalies onkologai.


  7. Kviečia tarptautinės kūrybinės dirbtuvės „Scanorama Shortcut“

Kinas / 2015-04-23 16:21 / lrytas.lt

Kaip išradingai spręsti problemas, kylančias kuriant trumpametražius filmus? Kaip filme originaliai pažvelgti į visuomenei aktualias problemas? Kaip savo kūrinį pristatyti pasauliui? Atsakymų į šiuos klausimus dalyviai ieškos kino ir reklamos kūrėjų, verslo ir lyderystės ekspertų, psichologų ir kitų sričių profesionalų paskaitose.


  8. Vilniečiai kviečiami pasitikrinti sveikatos į parduotuvę

Medicinos žinios / 2015-04-22 16:29 / lrytas.lt

Nėra laiko nueiti pas gydytojus, bet vis dažniau pagalvojate apie sveikatą ir tyrimus? Bet… eilės poliklinikoje, registracija, gydytojų darbo laikas… Et… Panašios mintys kyla visiems, vis nerandantiems laiko bent profilaktiškai pasitikrinti sveikatą. Originalų būdą pasirūpinti svečiais sumanė prekybos ir renginių centras VCUP.


  9. Prostitutės kratosi neaiškių gynėjų (4)

Įvykiai / 2015-04-20 07:13 / „Lietuvos rytas“

Abejotinos reputacijos sąjungos Vokietijoje kovoja su, ekspertų teigimu, seniai reikalingomis naujovėmis, kurios turėtų paliesti sekso pramonę kartu su viešnamių savininkais. Fabienne Freymadl visuomet patraukia dėmesį. Pirmiausia apranga: permatoma palaidinė ir po ja šviečiančia, įspūdingos krūtinės neslepiančia juoda liemenėle. Abejingų nepalieka ir jos pareiškimai – moteris apie seksą šneka itin garsiai.


  10. Sovietiniai kelių klounai dar turi gerbėjų ir šiais laikais (48)

Technika / 2015-04-19 05:00 / Lina Bartkutė

Sovietų laikais iš šių automobilių ir jų savininkų neretai buvo šaipomasi. Užtat dabar į gatves išvairuotų senutėlių „Zaporožec“ ar „Moskvič“ savininkai sulaukia ir pagarbių žvilgsnių. Automobilių ZAZ, kitaip dar vadinamų „Zaporožec“, gerbėjas, Kaune gyvenantis 53 metų Andrius Čikotas turi jų net 27. Pirmasis automobilis, kurį įsigijo būdamas vos penkiolikos metų, buvo būtent 968-asis ZAZ modelis.


  11. Vilniaus „Lėlės" teatras keliasi į Šalčininkus

Meno pulsas / 2015-04-17 19:03 / lrytas.lt

Balandžio 21-24 dienomis Šalčininkai taps lėlių teatro meka – čia visai savaitei atvilnys ir įsikurs Vilniaus teatras „Lėlė“. Šalčininkų kultūros centre teatras kvies šalčininkiečius ir aplinkinių miestelių vaikus bei mokytojus į spektaklius, edukacines lėlių teatro dirbtuves, taip pat siūlys aplankyti ir akis paganyti po „Lėlės" teatro gyvojo lėlių muziejaus lėlių, kaukių, scenografijos objektų ir spektaklių plakatų ekspoziciją.


  12. Orlaivį prie Baltųjų rūmų nutupdęs amerikietis prisivirė košės (7)

Įvykiai / 2015-04-17 09:07 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Kovos su korupcija aktyvistas, kuris kirtęs Vašingtono neskraidymo zoną nutūpė su savo miniatiūriniu malūnsparniu JAV Kapitolijaus pievelėje, ketvirtadienį stojo prieš teismą, kur jam gali būti pateikti kaltinimai dėl skraidymo neregistruotu orlaiviu ir nacionalinės gynybos oro erdvės pažeidimo.


  13. Vyras sukėlė sąmyšį nutupdęs malūnsparnį Kapitolijaus pievelėje (5)

Įvykiai / 2015-04-16 08:57 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vienas kovos su korupcija aktyvistas trečiadienį buvo suimtas, kai perskridęs Vašingtono neskraidymo zoną nutūpė su savo miniatiūriniu malūnsparniu JAV Kapitolijaus pievelėje, išprovokuodamas nacionalinio saugumo tyrimą dėl šio drastiško incidento ir šokiruodamas jo liudininkus.


  14. Vilniaus valdžia grąžino seną registracijos į darželius tvarką (3)

Aktualijos / 2015-04-15 17:22 / BNS ir lrytas.lt inf.

Paskutiniame kadenciją baigiančios Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje trečiadienį politikai nusprendė grąžinti senąją registracijos į darželius tvarką, kai prašymus galima teikti vos gimus vaikui.


  15. Tarptautinę džiazo dieną improvizuos per šimtą šalies atlikėjų

Meno pulsas / 2015-04-15 13:22 / lrytas.lt

Įvairiausiuose pasaulio kampeliuose balandžio 30 dieną minima tarptautinė džiazo diena šiemet improvizacijų akordais užlies ne tik Vilnių, bet ir Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Trakus bei Kėdainius. Koncertuos žinomi šalies džiazo atlikėjai.


  16. Organizatoriai ruošia renginį, dalyviai – blizgina automobilius (3)

Radaras / 2015-04-15 12:44 / lrytas.lt

„Laikas tirpsta, naktimis nebemiegam – tiek darbų“, – prisipažįsta netradicinių automobilių klubo „Instinct Society“ nariai, gegužės 2 dieną visus automobilininkus kviečiantys apsilankyti tarptautiniame renginyje „Freshfit“. Čia, žada „instinctai“, bus oficialiai paskelbtas automobilių sezono startas.


  17. Nenori permokėti už stovėjimą – įsigyk išmanųjį telefoną (5)

Naujienos / 2015-04-13 19:02 / Saulius Rinkevičius

Mokėjimo už automobilių stovėjimą lipdukai ant stiklų greitai taps nieko nereiškiančiomis dėmėmis. Tuo metu m.Parking sistema išties patogi yra tik išmaniųjų telefonų naudotojams.


  18. Iš makaronų pastatytas tiltas gali išlaikyti žmogų (1)

Laboratorija / 2015-04-13 10:35 / lrytas.lt

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Statybos fakulteto studentai praėjusiais metais įrodė, kad makaronai yra puiki statybinė medžiaga – vos vieną kilogramą sveriantis tiltas iš spagečių atlaikė 122 kilogramų apkrovą.


  19. Moterys žada įrodyti, kad yra puikios vairuotojos (1)

Auto / 2015-04-10 19:55 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiame dailiosios lyties ralyje dalyvauti panoro tiek daug dalyvių, kad organizatoriai buvo priversti anksčiau nutraukti registraciją.


  20. Daugiavaikė pora įkūrė katalikišką pažinčių svetainę vienišiams (1)

Šeima / 2015-04-09 14:31 / Sigita Purytė

Koks tavo požiūris į santuoką? Kontracepciją? Abortą? Lytinį gyvenimą iki vestuvių? Ką tau reiškia Dievas? Bažnyčia? Rodos, tokie klausimai turėtų atbaidyti žmones, kurie ieško antrosios pusės. Tačiau katalikiškos pažinčių svetainės kitolink.lt sėkminga pradžia kalba visai ką kitą – net nebūdami katalikai, vienužiai norėtų šeimą kurti su tvirtų pažiūrų tikinčiais žmonėmis.


Populiariausi per 24 val.