Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1309, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ilgąjį savaitgalį į miestą kvies Klaipėdos šviesų festivalis

Pramogos / 2016-02-02 19:40 / lrytas.lt

Išskirtiniais vasaros renginiais garsėjanti Klaipėda jau antrus metus žiemą palydės spalvinga ir ryški. Prieš metus startavęs ir ryškiomis spalvomis Klaipėdos senamiestį nudažęs „Šviesų festivalis“ sugrįžta vasario 13–16 dienomis.


  2. Žiemos festivaliui ištirpęs sniegas – ne kliūtis

Kitos naujienos / 2016-02-02 15:39 / ltok.lt

Netikėtai atšilęs oras ir ištirpęs sniegas privertė ne vieno reginio organizatorius keisti planus, tačiau „LTeam olimpiniam žiemos festivaliui“ šiltas vasaris – ne kliūtis. Festivalis, kaip ir buvo planuota, šį šeštadienį vyks Druskininkų „Snow arenoje“, jo programoje atsirado tik keli pasikeitimai.


  3. Kaip per minutę iš „Google“ uždirbti 12 tūkst. dolerių (2)

Mano pinigai / 2016-02-02 15:13 / lrytas.lt

Pernai spalį amerikiečių mokslininkui Sanmay`ui Vedui pavyko atsitiktinai nusipirkti už minimalią kainą korporacijos „Google“, kurioje jis anksčiau dirbo, pagrindinį domeną. Ketvirtadienį, sausio 29 dieną, „Google“ savo tinklaraštyje paviešino išmokėtos premijos dydį už adreso google.com grąžinimą.


  4. Privalomas gyvūnų ženklinimas: žada keisti taisykles (51)

Priežiūra / 2016-02-02 12:05 / lrytas.lt

Už gyvūnų augintinių registro valdymą atsakinga Žemės ūkio ministerija ir šiam registrui duomenis renkanti Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) teigia, kad registras jau funkcionuoja ir pagrindinė Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo paskirtis – užtikrinti gyvūnų, kaip juslių būtybių, gerovę ir apsaugą, bei savininkų pareigas, yra pamažu įgyvendinama.


  5. Šiauliuose sulaikyti penki narkotikų platintojai

Kriminalai / 2016-01-26 11:34 / lrytas.lt

Po kurį laiką trukusio tyrimo dėl prekybos kvaišalais Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai praėjusios savaitės pabaigoje surengė kvaišalų platintojų sulaikymo operaciją ir sulaikė penkis įtariamuosius.


  6. Artėjanti mados revoliucija – batai, pagaminti iš ekrano

Karamelė / 2016-01-23 10:33 / Arnoldas Lukošius („Lietuvos rytas“)

Kam neteko gyvenime pasvajoti apie suknią, švarką ar batus, kurie pagal pageidavimą akimirksniu keistų spalvą ar išaustą raštą? Arba, dar geriau, jei tas raštas nuolat kistų kaip gyvas? Primena seną fantastikos filmą apie tolimą ateitį? Štai ir atsidūrėme toje ateityje, kurią anksčiau matėme nebent kino ekranuose ir kuria, jei jau kalbame visai atvirai, niekuomet netikėjome.


  7. Naujas vaizdas Lietuvos keliuose: automobilių parkas atjaunėjo

Rinka / 2016-01-19 16:21 / Ilona Steponėnė

Lietuviai turi tiek daug automobilių, kad stebina net vokiečius, bet būklė ir naujumas nuo pat nepriklausomybės atgavimo nebuvo stiprioji Lietuvos automobilių parko pusė.


  8. Skambučiai trumpaisiais numeriais – ar žinote, kiek mokate?

Rinkos pulsas / 2016-01-18 13:23 / Indrė Vainalavičiūtė

Kai informacijos ar specialisto konsultacijos reikia skubiai – dažnas nedvejodamas renka trumpąjį vos keturių skaičių numerį. Ar žinote, kiek iš tiesų mokate už šią paslaugą?


  9. Šuns šeimininkei privalomas ženklinimas sukėlė blogų įtarimų (1)

Man rūpi / 2016-01-16 12:54 / Brisiaus šeimininkė

Nuo Naujųjų metų įsigaliojo Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo nuostata, kuri skelbia, kad visi šunys, katės ir šeškai privalo būti ženklinami poodinėmis mikroschemomis.


  10. Dėl pirmokų ateities Kaune – įnirtingi mūšiai

Aktualijos / 2016-01-15 14:47 / Arūnas Karaliūnas („LIetuvos rytas“)

Siekis būsimus pirmokus užrašyti pas geidžiamą pedagogą Garliavos Jonučių progimnazijoje (Kauno r.) vertė jų tėvus pirmadienį jau 4 valandą ryte trypčioti prie šios mokymo įstaigos durų. Ko galima tikėtis prasidėjus būsimų moksleivių registracijai Kaune?


  11. Ignas Gelžinis įsitikino: dalis lietuvių padangoms dar taupo

Saugus eismas / 2016-01-13 17:15 / lrytas.lt

Šeštadienį VšĮ „Nemuno žiedas“ pakvietė į nemokamo projekto „Žiemos vairavimo aikštelė“ užsiėmimus. Šis projektas jau antrus metus iš eilės sulaukia nemažo susidomėjimo. Paskelbus registraciją vos per kelias dienas į renginį užsiregistravo apie 200 dalyvių.


  12. Moksleiviai kviečiami priimti viešojo kalbėjimo iššūkį

Aktualijos / 2016-01-11 14:40 / lrytas.lt

Pirmadienį prasidėjo didžiausio Lietuvoje mokinių debatų konkurso „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ dalyvių registracija. Planuojama, kad Jaunimo Europos komandos (JEK) narių vykdomas projektas pritrauks apie 150 dalyvių.


  13. Milano ekipa drebins Europą: nori pirkti Italijos krepšinio magą

Krepšinis / 2016-01-11 10:00 / lrytas.lt

Milano „Emporio Armani“ ketina kaip reikiant sudrebinti Europos krepšinio rinką. Iš Eurolygos turnyro jau iškritęs klubas siekia į Senąjį žemyną sugrąžinti NBA rungtyniaujantį Andrea Bargnanį.


  14. Į Menininkų kalnelį amžiams palydima su tarpininkavimo raštu

Aktualijos / 2016-01-07 14:07 / lrytas.lt

Antakalnio kapinių Menininkų kalnelis – išskirtinė laidojimo vieta, nuo XX a. pabaigos priglaudusi daugybę rašytojų, dailininkų, aktorių, muzikantų. Nors šiose sostinės kapinėse garsūs kultūros žmonės laidojami jau keturis dešimtmečius, vietos ateityje būti čia palaidotam neturėtų pristigti. Juk iškilūs žmonės ne kasdien palieka šį pasaulį ir laidojimo vietų Menininkų kalnelyje dar yra pakankamai.


  15. Svarbi žinia tiems, kurie dar nepaženklino savo augintinio

Priežiūra / 2016-01-07 14:06 / lrytas.lt

Nuo sausio 1 dienos įsigaliojo privalomas šunų, kačių ir šeškų ženklinimas poodinėmis mikroschemomis bei registravimas. Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija rekomenduoja gyvūnų šeimininkams neskubėti, susipažinti su naujai įsigaliojusia tvarka, pasidomėti veterinarijos gydytojų teikiamomis paslaugomis ir jų kainomis.


  16. Gintaras Krapikas kritikams pateikė atsakymą

Krepšinis / 2016-01-07 13:26 / Martynas Suslavičius

Gintaras Krapikas po pirmojo žingsnio Eurolygos „Top 16“ etape sulaukė griežtos kritikos, bet jau penktadienį tikisi išpirkti kaltę. Tą patį padaryti viliasi ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, kurie praėjusią savaitę gerokai sugadino nuotaiką aistruoliams.


  17. Santariškių kraujo centras prašo pagalbos: padėtis arti kritinės

Medicinos žinios / 2016-01-06 11:17 / lrytas.lt

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centras skubiai kviečia visų kraujo grupių donorus.


  18. Pacientai įsiutę: už skambutį medikams lupa kosminę kainą

Aktualijos / 2016-01-05 08:59 / Indrė Vainalavičiūtė

Eilės pas medikus ir nuolatinis talonėlių vizitams trūkumas jau seniai jokia naujiena, bet pacientus nemaloniai stebina tai, kad patogesnė išankstinė registracija pas gydytojus trumpuoju numeriu kainuoja net kelis kartus brangiau nei įprastas skambutis iš bet kurio mobiliojo ryšio operatoriaus tinklo.


  19. Gyvūnų registras stringa, žmonės raginami atidėti ženklinimą

Priežiūra / 2016-01-04 14:34 / Šarūnas Meškys

Kai pirmadienio rytą šiaulietis Ričardas suskubo pas veterinarą teirautis dėl savo škotų terjero ženklinimo ir registravimo, paaiškėjo, kad gyvūnų registras dar pilnai neveikia. „Pasirodo, tam registravimui nebuvo nepasiruošta. Nėra registro, tai nėra ir kur traukti tuos paženklintus gyvūnus. O visi procesai pajudės tik po poros savaičių“, – po vizito pas veterinarą į portalo lrytas.lt redakciją kreipėsi šiaulietis Ričardas.


  20. Reidas: į patikrinimą atriedėjo ir blaivi Maskva

Radaras / 2016-01-03 05:23 / Andrius Vaitkevičius

Net ir dvidešimties laipsnių šaltis Vilniaus kelių policijos pareigūnams naktį iš šeštadienio į sekmadienį nesutrukdė surengti tradicinio reido, per kurį buvo ieškoma girtų vairuotojų. Tačiau speigas atšaldė vilniečių norą važinėtis. Nepaisant to, kad naktį miestas buvo tarsi išmiręs, pareigūnams vis tiek įkliuvo viena girta vairuotoja.


Populiariausi per 24 val.