Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1271, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Benamių gyvūnų naikinimo verslą finansuos mokesčių mokėtojai? (3)

Priežiūra / 2015-11-26 21:20 / Brigita Kymantaitė, Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija

Būtent tokį verdiktą vakar paskelbė Seimo Kaimo reikalų komitetas. 6 iš 9 balsavusių komiteto narių dauguma buvo pritarta Seimo narės ir Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės inicijuotai įstatymo pataisai, kuri panaikina privalomą pasiutligei imlių gyvūnų (šunų, kačių ir šeškų) paženklinimą ir registraciją valstybiniame Gyvūnų augintinių registre.


  2. Viešbutį vietoj Žalgirio stadiono kurs architektūros žvaigždės (1)

Nekilnojamasis turtas / 2015-11-26 14:42 / lrytas.lt

„Žalgirio stadiono teritorija yra centrinė miesto dalis, todėl svarbu, kad šioje vietoje atsirastų išskirtinės architektūros viešbutis, kuris puoštų miestą ir darytų įspūdį Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams. Atsižvelgdami į tai, pagrindinį dėmesį konkurse skirsime būtent architektūriniams sprendimams“, – sako Arvydas Avulis, bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas.


  3. Ryčio Mažulio erdvinis festivalis išbandys karštas technologijas

Meno pulsas / 2015-11-19 11:56 / lrytas.lt

Lapkričio 19–21 dienomis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos centriniuose rūmuose, Muzikos inovacijų studijų centre, vyks 2-asis erdvinio garso festivalis „Sferos / Premjeros“, skirtas Ryčio Mažulio kūrybai.


  4. Konferencija savanoriams ir galvojantiems apie savanorystę (2)

Savanoriai / 2015-11-19 11:22 / lrytas.lt

Lapkričio 21 d. Vilniuje Europos savanorių tarnybos asociacija „SALTES“ kviečia visus savanorius ir besidominčius savanoryste bei organizacijų atstovus į konferenciją: „Kompetencijų stiprinimas darbe su savanoriais“. Šis renginys yra projekto „Savanorystės tinklo stiprinimas Lietuvoje“ dalis.


  5. Po išpuolių Paryžiuje ES siūlo griežtinti ginklų įstatymus (9)

Įvykiai / 2015-11-18 16:22 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Reaguodama į išpuolius Paryžiuje, Europos Sąjunga (ES) pateikė pasiūlymus dėl ginklų įstatymų griežtinimo Europoje, praneša agentūra AFP.


  6. „Vilnius Music Week“: „Organizuoji koncertus – išmok taupyti!“

TV antena / 2015-11-17 15:13 / lrytas.lt

„Atsineškite savo „laptopus“ ir muzikos renginių išlaidų sąskaitas, ir mes kartu daug nuveiksime“, – tokį neįprastą kvietimą muzikos klubų savininkams bei koncertų organizatoriams perduoda visą Europą apimančios efektyvaus energijos panaudojimo kampanijos „EE Music“ atstovai. Festivalio „Vilnius Music Week 2015“ programoje jie dalinsis savo įkvepiančia patirtimi.


  7. Vilniaus taryba atmetė A.Zuoko siūlymą dėl vaikų darželių

Aktualijos / 2015-11-11 21:15 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus savivaldybės taryba trečiadienį atmetė buvusio mero Artūro Zuoko siūlymą sumokėti kompensacijas visiems tėvams, kurie dėl strigusios registracijos sistemos patyrė problemų šių metų sausį teikdami prašymus dėl vaikų priėmimo į darželius.


  8. Los Andželo gitarų kvartetas susitiks su savo gerbėjais

Meno pulsas / 2015-11-11 11:02 / lrytas.lt

Klasikinės gitaros gerbėjams ir visiems melomanams Baltijos gitarų kvartetas šią žiemą paruošė ypatingą dovaną. Jų kvietimu pirmą kartą į Baltijos šalis atvykstantis „Grammy“ apdovanojimą pelnęs Los Andželo gitarų kvartetas prieš koncertą susitiks su gerbėjais. Koncertas vyks Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje gruodžio 15 d.


  9. Slovėnijoje migrantus sergi ir lietuvių policininkų akys (1)

Rytai-Vakarai / 2015-11-11 06:12 / Andrius Vaitkevičius („Lietuvos rytas“)

Kol Lietuvoje verda aistros dėl pabėgėlių, su tūkstančiais jų kasdien bendrauja dvidešimt mūsų šalies policininkų, atvykusių į pagalbą kolegoms Slovėnijoje. Kaip iš arti atrodo migrantų veidas?


  10. Dėl strigusios registracijos į darželius – A. Zuoko pasiūlymas

Aktualijos / 2015-11-10 19:17 / BNS ir lrytas.lt inf.

Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas sieks įtikinti sostinės savivaldybės tarybą, kad ši pritartų 15 eurų kompensacijoms tėvams, kurie dėl stringančios registracijos į darželius sistemos šių metų sausį patyrė nepatogumų.


  11. Taupykite pinigus: gresia privalomas gyvūnų ženklinimas (3)

Priežiūra / 2015-11-10 15:54 / Giedrė Balčiūtė

Lietuvoje jau nuo 2016 metų sausio 1 dienos norima įvesti privalomą gyvūnų ženklinimą ir registravimą, paliekant 15 mėnesių pereinamąjį laikotarpį. Numatoma, kad vieno gyvūno ženklinimas kainuotų apie 15 eurų. Taip tikimasi sumažinti apkandžiojamų žmonių bei gatvėse valkataujančių, utilizuojamų benamių gyvūnų skaičių.


  12. Santuokų rūmai – be santuokų?

Aktualijos / 2015-11-08 21:13 / Artūras Jančys („Lietuvos rytas“)

Meras Remigijus Šimašius – nuožmus sovietinių ženklų priešininkas. Naujas užmojis – ištuštinti anais laikais trenkiančius Vilniaus santuokų rūmus, o tuoktuves perkelti į miesto Rotušę, kur pats meras galėtų sujungti jaunavedžių poras. Vilniaus santuokų rūmai šiomis dienomis ūžia kaip avilys. Mat paaiškėjo, kad sostinės valdžia ketina iškraustyti Civilinės metrikacijos skyrių, o pačius rūmus išnuomoti ar net parduoti, rašo „Lietuvos rytas“.


  13. Vakarietiškas projektas – proga įvertinti darbdavius

Išmanyk / 2015-11-05 16:59 / lrytas.lt

Direktorius nuolat šaukia? Įvertinkite. Darbe neturite, kur pasišildyti maisto? Įvertinkite. O galbūt jūsų draugai pavydi ir nenori klausytis, kaip dievinate savo darbą? Įvertinkite. Įmones darbuotojai Lietuvoje dažniau vertina kartą per metus, kai nori išrinkti geriausią darbdavį, tačiau dabar turi galimybę tai daryti kasdien ir svarbiausia – išsaugant vertintojo anonimiškumą.


  14. Apklausa: registracija pas gydytojus pasirūpina iš anksto

Sveikas! / 2015-11-03 15:53 / lrytas.lt

Tik mažoji dalis pacientų nesistengia iš anksto registruotis pas gydytojus ir mieliau laukia gyvoje eilėje. Daugelis verčiau renkasi išankstinę registraciją telefonu arba internetu. Tai parodė praėjusią savaitę portale lrytas.lt surengta apklausa.


  15. Laukiančius sąnarių keitimo operacijų ragina neatidėlioti

Sveikas! / 2015-10-30 14:30 / Julija Dagytė

Per pastaruosius metus klubo sąnario skyrimo pacientams reikia laukti dvigubai trumpiau, nei pernai. Sutrumpėjo ir eilių laukiant kelio sąnario keitimo operacijų trukmė. Tačiau Valstybinės ligonių kasos (VLK) specialistai pabrėžia, kad laukti eilėse tektų dar trumpiau, jei patys pacientai būtų sąmoningesni ir laiku apsispręstų dėl artėjančios operacijos.


  16. Jei dabar paaiškės, kad mirštu nuo vėžio, žinosiu, ką kaltinti

Išklausykite / 2015-10-24 22:22 / Ema

Neseniai portale perskaičiau straipsnį, kaip jaunai moteriai pražiūrėjo gimdos kaklelio vėžį. Perskaičiau ir susijaudinau. Susijaudinau ir dėl moters likimo, ir dėl savęs, nes baiminuosi, jog pačiai gresia panaši ateitis.


  17. Motyvaciniai seminarai jaunimo pasitikėjimui didinti

Karjera / 2015-10-23 15:50 / lrytas.lt

Iš mokymo įstaigos jaunuoliai išeina su konkrečios profesijos žiniomis bei įgūdžiais ir visa tai patvirtinančiu diplomu rankose. Tačiau tai dar negarantuoja darbo vietos. Kiti, ne mažiau svarbūs sėkmingo integravimosi į darbo rinką veiksniai, be kurių ir diplomas nebus toks naudingas, yra pasitikėjimas savimi, savimotyvacija, gebėjimas kelti tikslus bei jų siekti.


  18. Savaitgalį Kaune – Tarkovskių filmai, poezija ir netikėta paroda

Meno pulsas / 2015-10-22 17:02 / BNS ir lrytas.lt inf.

Renginių metu bus rodomi Andrejaus Tarkovskio filmai, peržiūrose dalyvaus ir juose vaidinę aktoriai. Pasak Andrejaus Tarkovskio filme „Soliaris“ vaidinusios Natalijos Bondarčiuk, šis filmas jai „padovanojo visą pasaulį“.


  19. Maskva įtūžo dėl Šveicarijos naikintuvo

Įvykiai / 2015-10-20 10:19 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusija pirmadienį pasmerkė incidentą, per kurį Šveicarijos naikintuvas priskrido „pavojingai arti“ rusų keleivinio lėktuvo, skraidinusio aukšto rango parlamento pareigūnų delegaciją, nors Šveicarija teigė, kad tai buvo įprastas patikrinimas.


  20. Čempionatas Vilniuje – proga suprasti karatė stilių skirtumus

Kitos naujienos / 2015-10-16 14:04 / lrytas.lt

Vienas Lietuvos rinktinės lyderių Vilniuje vyksiančiame Europos tradicinės karatė čempionate bus klubo „Sanrei“ įkūrėjas Vadimas Akimovas. 28 metų sportininkas yra vienas pretendentų į turnyro apdovanojimus.


Populiariausi per 24 val.