Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 963, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „AC Milan“ garsenybė mokys lietuvius itališko futbolo paslapčių

Futbolas / 2014-08-27 11:53 / lrytas.lt

„A. C. Milan“ žvaigždė – „Talentų futbolo akademijos“ atvirų durų dienoje Vilniuje


  2. Naujojo cirko artistams rūpi ir žmogaus priešmirtinė būsena

Meno pulsas / 2014-08-26 18:31 / Justina Januškevičiūtė

Rugsėjo 11–14 d. Vilniuje prasidės 9–tasis tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis Naujojo cirko savaitgalis. Šiais metais vilniečiai ir miesto svečiai galės pamatyti cirką, kuriame bus kalbama apie gyvenimą, mirtį ir sapnus. Kurdami spektaklius cirko artistai patys atliko ne vienerius metus trukusius tyrinėjimus, užčiuopė jautrias žmogui temas ir stengėsi panaikinti barjerą tarp atlikėjo ir žiūrovo.


  3. KTU mokslininkai leis prisiliesti prie ateities išradimų

Laboratorija / 2014-08-26 12:30 / lrytas.lt

Rugsėjo 10 d. Kaune startuosiančiame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė 2014“ Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai leis išbandyti ne tik jau sukurtus neperšaunamus rūbus, bet ir pakvies pasivaikščioti po virtualią realybę.


  4. KTU mokslininkai kviečia prisiliesti prie ateities išradimų (2)

Studijos / 2014-08-26 11:12 / lrytas.lt

Rugsėjo 10 dieną Kauno technologijos universitete startuos tradicinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2014“. Jo metu mokslininkai leis išbandyti ne tik jau sukurtus neperšaunamus rūbus, bet ir kvies pasivaikščioti po virtualią realybę.


  5. Prekeivio žodžiu tikėjęs vyras mašiną gavo barškančią ir išvogtą (159)

Rinka / 2014-08-22 19:42 / Ilona Staškutė

Iš turguose automobilius pardavinėjančių treninguotų verslininkų galima tikėtis visko, bet žinoma įmonė turėtų neapvilti ir iš tikrųjų pagelbėti perkant naudotą mašiną. Tuo tikėjo garsus mokslininkas, biomedicinos mokslų daktaras. Į portalą lrytas.lt kreipęsis vyras papasakojo savo automobilio pirkimo istoriją, kuri neįtikėtinu absurdiškumu lenkia ir daugumą turgaus prekeivių melagysčių.


  6. Geriau nebūna: už simbolinę kainą padės surasti dingusį gyvūną (2)

Margumynai / 2014-08-20 12:20 / lrytas.lt

Kasdien gyvūnų globos organizacijos gauna vidutiniškai 3-5 prašymus pasidalinti informacija apie rastus ar pabėgusius augintinius. Kas mėnesį vidutiniškai tai sudaro apie 90-150 gyvūnų augintinių, kuriuos suradus neįmanoma rasti jų savininkų ir grąžinti namo, nes 95 proc. dingusių ar rastų augintinių yra neženklinti. Susirūpinusi dėl šios problemos, Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija (LGTAO) kviečia šunų ir kačių augintojus nemokamai ženklinti savo augintinius ir taip apsaugoti juos nuo numarinimo.


  7. Vilniaus sporto festivalyje – renginių gausa

Startai / 2014-08-20 10:22 / lrytas.lt

Vilniuje sveika gyvensena ir sportu besidominantys miestiečiai bei miesto svečiai turės galimybę apsilankyti viename didžiausių šiais metais Lietuvoje surengtų sporto renginių – Vilniaus sporto festivalyje.


  8. Paaiškėjo, kaip nepermokėti už apžiūrą registruojamai mašinai (81)

Technika / 2014-08-14 22:05 / Ilona Staškutė

Nuo liepos 1 dienos pasikeitus automobilių registravimo tvarkai, dar neregistruotą automobilį perkantys lietuviai turi pirmiausia nuvežti išsirinktą modelį į techninių apžiūrų (TA) centrą ir tik gavę teigiamą įvertinimą gali jį registruoti.


  9. Rugpjūčio 14-oji. Nereikalingų daiktų išpardavimo diena

Vasaros naujienos / 2014-08-14 00:01 / Arnoldas Lukošius

Amerikiečiai tai vadina „garažo išpardavimu“. Labai patartinas veiksmas prieš rudenį – ir nereikalingų rakandų atsikratysi, ir šiek tiek pinigėlių sutaupysi. 1385 m. Jogaila Krėvos pilyje įsipareigojo tapti Lenkijos karaliumi ir pakrikštyti bei prijungti prie Lenkijos karūnos Lietuvą. Ar šventė nežinia, bet proga rimta. 1880 m. po 638 m. trukusių statybų užbaigta Kelno katedra. Valio statybų lėtuoliams! 1980 m. Gdanske (Lenkija) prasidėjo vienas pirmųjų „Solidarumo“ surengtų streikų. Puiki proga pagraužti lenkiškų obuolių švenčiant Sovietų griūties pradžią.


  10. Vilniaus velomaratone dalyvaus ir Ramūnas Navardauskas

Startai / 2014-08-13 12:13 / lrytas.lt

Geriausią lietuvių rezultatą daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour de France“ pasiekęs dviratininkas Ramūnas Navardauskas antrą kartą išbandys savo jėgas Vilniaus velomaratono trasoje.


  11. 300 ežerų ralis dalyvių akimis: ko nematė žiūrovai

Radaras / 2014-08-12 09:17 / lrytas.lt

Savaitgalį Zarasų ir Visagino apylinkėse vyko įspūdingiausias Lietuvoje vasaros sezono ralis, pritraukęs beveik 100 lenktynininkų ekipažų. Vienas iš varžybų dalyvių papasakojo sau labiausiai įstrigusias varžybų akimirkas.


  12. Skandalo sūkuriuose skandintas archeologas tapo atstumtuoju (2)

Aktualijos / 2014-08-11 21:20 / Dalia Gudavičiūtė

Kolegų panieka, nedarbas, gresiantis skurdas ir kartėlis. Archeologas Kęstutis Katalynas tvirtino, kad tokią kainą jam teko sumokėti po tarptautinio skandalo, kilusio dėl senųjų žydų kapinių Vilniaus centre, rašo „Lietuvos rytas“. Prieš statant Karaliaus Mindaugo apartamentus Vilniaus centre tą vietą tyrinėjusiam vilniečiui K.Katalynui nei žydai, nei lietuviai nebuvo pareiškę jokių priekaištų. Bet 59 metų archeologas neabejoja, kad kaip avinėlis buvo paaukotas ant mūsų šalies Vyriausybės ir tarptautinių žydų organizacijų taikos sutarties laužo.


  13. Pavargusiai Ukrainai gresia naujas Maidanas (1)

Rytai-Vakarai / 2014-08-07 14:45 / lrytas.lt

Ukrainos revoliucijos svajonė bliūkšta – sparnus šaliai kerpa ne tiktai karas rytuose, bet ir politinis sąstingis. Viktoras Janukovyčius jau seniai nebe prezidentas, bet Kijeve girdėti kalbų apie naują sukilimą. Net praėjus beveik pusmečiui po lemiamų protestuotojų ir milicijos susirėmimų Kijevo Nepriklausomybės aikštėje, čia dar stovi apdegusių padangų ir metalo laužo barikados, taip primindamos daugiau kaip 100 žmonių žūtį vasario mėnesį.


  14. Vilniuje – susitikimas su legendiniu kompozitoriumi V. Ganelinu

Meno pulsas / 2014-08-06 18:16 / lrt.lt

Šį ketvirtadienį, rugpjūčio 7 d., muzikantai ir muzika besidomintieji yra laukiami Vilniuje, „Piano.lt“ koncertų salėje. Čia atvirą ir nemokamą meistriškumo pamoką surengs Lietuvos ir Izraelio džiazo pianistas, kompozitorius, vienas svarbiausių kūrėjų Lietuvos džiazo istorijoje Viačeslavas Ganelinas.


  15. Kaune per vasarą padaugėjo bedarbių

Rinkos pulsas / 2014-08-06 14:40 / lrytas.lt

Šių metų liepos mėnesį registruoto nedarbas Kauno teritorinės darbo biržos (KDB) aptarnaujamoje teritorijoje siekė 8 proc. visų darbingo amžiaus gyventojų ir, palyginus su birželio mėnesiu, padidėjo 0,3 proc. Rugpjūčio 1 dieną KDB buvo registruoti 28,6 tūkst. darbo neturinčių regiono gyventojų, beveik tūkstančiu daugiau nei prieš mėnesį birželį).


  16. Į „Velomaratoną“ veržiasi Ramūnas Navardauskas

Startai / 2014-08-06 13:08 / lrytas.lt

Aukščiausią rezultatą daugiadienėse dviračių plento „Tour de France“ lenktynėse pasiekęs Ramūnas Navardauskas nori startuoti „Velomaratone“.


  17. „Žalgirio“ futbolininkai keliaus linksmintis prie Žaliųjų ežerų

Futbolas / 2014-08-05 14:03 / lrytas.lt

Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nutarė atsipalaiduoti ir pašėlti su savo aistruoliais. „Norime įrodyti vilniečiams, kad „Žalgiris“ - netik rungtynės stadione“, – sakė klubo vykdomoji direktorė Vilma Venslovaitienė.


  18. „Ryanair“ skrydžio į Airiją Vilniuje žmonės laukė beveik parą

Rinkos pulsas / 2014-08-04 10:03 / BNS, Arnoldas Lukošius

Savo punktualumu besididžiuojančios kompanijos „Ryanair“ skrydis iš Vilniaus į Dubliną vėlavo. Jis buvo atidėtas net 19 valandų. Todėl keleiviai vietoj šeštadienio vakaro Airijos sostinėje turėjo visą naktį ir didžiąją sekmadienio dalį džiaugtis Vilniaus oro uosto svetingumu.


  19. Nori gyventi saugiai? Atimk iš šeimos viską – kaip padariau aš

Man rūpi / 2014-08-04 07:00 / Jonas

Aš visada sutinku su visais vyriausybės sprendimais, nepurkštauju, ūsų nešiaušiu. Viskas mūsų gerovei ir saugumui, ir nėra čia ko kelti tuščių vėjų. Kad ir mano padėtis: ketverius metus ramiai sau važinėjau be vargo, mašina prižiūrėta viskas laiku keičiama. Automobilis man, taip sakant, gyvybiškai reikalingas, kas mielą dieną važinėju.


  20. Kauno kraštą garsina ne tik duobėti keliai ir „Žalgiris“

Verta aplankyti / 2014-07-27 06:33 / lrytas.lt

„Iki šiol manau: Kaunas – Lietuvos širdis. Čia yra dalykų, kurių niekur kitur nerasi: senasis funikulierius arba įspūdingi iš centro į Žaliakalnį vedantys Kauko laiptai. Šis miestas savitas. Norint pažinti jo dvasią reikia pasivaikščioti išskirtinės architektūros Senamiesčiu – čia tikrai gyva anų laikų dvasia. Paskui pasukti Laisvės alėjos link, kur žavi naujoji, modernioji architektūra,“ - sako Valdas Adamkus, kadenciją baigęs Lietuvos prezidentas.


Populiariausi per 24 val.