Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 145, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. VDU bibliotekai suteiktas Leonido Donskio vardas

Meno pulsas / 2017-02-15 15:13 / lrytas.lt

Trečiadienį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) socialinių ir humanitarinių mokslų bibliotekai suteiktas velionio filosofo, šio universiteto profesoriaus Leonido Donskio vardas.


  2. Dainos „Elektrėnų žiburiai“ kūrėją S.Žlibiną klausytojas užsipuolė dėl elektros taupymo

Veidai ir vardai / 2017-02-01 11:03 / Audronė Urbonaitė

Dešimt metų sėdėjau prieš dainų tekstų autorių Stasį Žlibiną „Kalba Vilnius“ savaitraštyje tuomečiame Lietuvos radijo ir televizijos komitete ir kiek prisibijojau jo laidomų juokelių, nes pirmoji gyvenime darbo vieta ir vyresni kolegos – visada išbandymas.


  3. Andrius Kubilius turi klausimą Algirdui Butkevičiui apie automobilio nuomą

Aktualijos / 2017-01-24 21:02 / Rasuolė Bauraitė („Lietuvos ryto“ televizija)

Iki šiol tik nedaugelis parlamentarų privačių interesų deklaracijoje nurodė automobilio nuomos sandorį, tačiau kilus skandalui dėl Gretos Kildišienės automobilio paaiškėjo, kad panaši situacija gali būti ir su kitais Seimo nariais. Ką Seimo narys privalo deklaruoti, o ko ne?


  4. 2016-aisiais duris atvėrę viešbučiai – sunku patikėti, kad jie Lietuvoje

Nekilnojamasis turtas / 2016-12-31 21:20 / lrytas.lt

Per kelerius metus Vilniuje ir Palangoje turėtų įsikurti gerai žinomi pasauliniai viešbučių tinklai tokie, kaip „Hilton“, „Marriott“ ar „Design Hotels“. Tačiau vietiniai ar į Lietuvą atvykstantys turistai jau dabar turi iš ko rinktis, ieškodami išskirtinių vietų savo viešnagei. Susipažinkite su 2016 – aisiais didžiausiuose šalies miestuose duris atvėrusiais penkiais nestandartiniais viešbučiais.


  5. Praveriamos durys į restauruojamą modernistinės architektūros šedevrą

Istorija / 2016-12-12 19:34 / lrytas.lt

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, švęsdamas savo 95-ąjį gimtadienį, atveria restauruoto buvusio Vytauto Didžiojo kultūros muziejaus pastato duris. Lankytojai kviečiami pamatyti UNESCO paveldo objektą, kuris pagal tuometinius siekius turėjo būti „gražiausias visos Lietuvos monumentas“.


  6. Atiduokite balsą už labiausiai patikusį interjerą!

Mano erdvė / 2016-10-26 18:15 / lrytas.lt

Namai, darbo kabinetas, bibliotekos skaitykla, auditorija ar mokyklos klasė – dažnai neįvertiname, kaip stipriai veikia mus supanti aplinka. O juk ji gali sužadinti jausmus, skatinti bendrauti, kurti. Todėl labai tikimės, kad portalo lrytas.lt ir Lietuvos architektų sąjungos organizuojamas konkursas „Mano erdvė 2016“ praplės žinias apie interjerą.


  7. Kartu su švedais bibliotekoje įkurta spalvinga erdvė laukia mažųjų

Literatūra / 2016-10-14 14:27 / lrytas.lt

Vos įžengus į biblioteką, „Vaikų erdvė“ sužavi spalvingumu ir jaukumu, bet tai nėra tik baldai ir maloni aplinka. Vaikų čia laukia įvairūs lavinantys vaizduotę, ugdantys kūrybingumą ir meilę knygoms užsiėmimai.


  8. Kai kurios šalies mokyklos pasikeis neatpažįstamai

Vaikai / 2016-09-30 12:17 / lrytas.lt

Kiti metai, kalbant apie mokymosi aplinkos pokyčius moksleiviams, bus itin reikšmingi. Švietimo ir mokslo ministerijoje trečiadienį pristatyti planai, kaip gali būti atnaujinamos šalies mokyklų vidaus erdvės. Jų projektiniais pasiūlymais, techniniais projektais ir gerąja projekto rengimo patirtimi galės remtis ir kitos Lietuvos mokyklos.


  9. Palanga sukvietė gyventojus ir svečius prie ilgiausio šalyje stalo

Aktualijos / 2016-09-24 15:49 / lrytas.lt

Palanga šį savaitgalį šurmuliuoja šventiniu ritmu – pakvietęs vietos gyventojus ir svečius susėsti prie ilgiausio šalyje stalo, kurortas garsiai paskelbė pradedąs rudens renginių sezoną.


  10. Naujo Birštono poilsio komplekso atidaryme – išsipustę svečiai

Veidai ir vardai / 2016-09-16 18:40 / Iveta Skliutaitė

Birštone įspūdingos įkurtuvės. Penktadienį duris atvėrė išskirtinė kurorto puošmena – sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“. Naujo objekto atidarymo šventėje dalyvavo daugiau nei pusė tūkstančio kviestinių svečių, tarp kurių netrūko žinomų veidų: politikų, verslininkų, menininkų, teisininkų, pramogų pasaulio atstovų, sportininkų.


  11. Pagaliau atverti įspūdingojo „Vytautas Mineral SPA“ vartai

Nekilnojamasis turtas / 2016-09-16 11:52 / lrytas.lt

Penktadienį Birštone atidaromas ilgai lauktas sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“. Naujasis kompleksas įsikūrė daugiau nei prieš tris dešimtmečius projektuotame pastate, kuris dėl savo neįprastos išvaizdos buvo pramintas Pentagonu.


  12. Panevėžyje įsikurs analogų Lietuvoje neturintis menų centras

Dailė / 2016-09-11 15:45 / lrytas.lt

„Tikiuosi, kad sukursime tarptautinės reikšmės objektą, kokio Lietuvoje dar nėra. Jis ne tik pritrauks Lietuvos ir užsienio turistų, bet ir kels patį miestą“, – kalbėjo Stasys Eidrigevičius apie planuojamą įkurti jo vardo menų centrą Panevėžyje.


  13. M.Mažvydo biblioteka pastolių atsikratė tik po aštuonerių metų

Architektūra / 2016-08-28 16:38 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Martyno Mažvydo biblioteką aštuonerius metus juosė pastoliai – iš jos pagrindinio pastato Gedimino prospekte buvo likusios tik sienos. O jau kitą savaitę skaitytojus pasitiks dažais kvepiančios patalpos.


  14. Kaune nyksta svarbus architekto V.Landsbergio-Žemkalnio kūrinys

Literatūra / 2016-08-01 18:31 / Vėjūnė Inytė („Laikinoji sostinė“)

K.Donelaičio gatvėje 8-uoju numeriu pažymėtame pastate įsikūręs Kauno apskrities viešosios bibliotekos senųjų ir retų spaudinių skyrius. Statinys yra vienas iš Kauno tarpukario moderniosios architektūros perlų. Tačiau pravėrus jo duris, apima neviltis.


  15. Naujasis kompleksas Birštone nustebins ne tik Lietuvą

Nekilnojamasis turtas / 2016-07-18 12:21 / Arūnas Karaliūnas („Lietuvos rytas“)

Naujasis sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“ iškilo daugiau kaip prieš tris dešimtmečius suprojektuotos vandens ir purvo gydyklos vietoje. Pirminis pastato projektas atsidūrė net Nacionaliniame muziejuje – anuomet gydykla taip pat turėjo tapti išskirtine.


  16. Kauno tarpukario architektūra turės didelių problemų

Architektūra / 2016-06-10 11:17 / lrytas.lt

Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus projekto architektas Gintaras Balčytis sutiko pasidalinti mintimis apie bibliotekos pastato architektūrinę istoriją, įdiegtus sprendimus, Kauno miesto architektūrą ir galimą jos vystymąsi.


  17. Klaipėdai – išskirtinis laboratorijų pastatas

Nekilnojamasis turtas / 2016-05-31 10:40 / Giedrė Balčiūtė („Lietuvos rytas“)

Klaipėdos universiteto miestelyje vėl verda statybos. Čia gegužės mėnesį pradėtas statyti mokslinių laboratorijų pastatas, kuriame studentai ir mokslininkai įsikurs jau ateinančių metų lapkritį.


  18. Į elektroninę erdvę bus perkelti bažnyčių metrikai

Aktualijos / 2016-05-30 17:11 / BNS ir lrytas.lt inf.

Numatoma suskaitmeninti Lietuvos katalikų bažnyčios parapijose esančias metrikų knygas, kuriose saugomi šimto metų ir senesni įrašai apie krikštus, santuokas ir mirtis, taip pat parapijiečių sąrašai ir vadinamieji užsakai prieš santuoką.


  19. Kaune atidaroma Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus

Aktualijos / 2016-04-29 10:20 / lrytas.lt

Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą išvakarėse, balandžio 29-ąją, Kaune atidaroma atsinaujinusi Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, įsikūrusi Kauno miesto centre, prieš daugiau nei šimtmetį pastatytame istoriniame name (S. Daukanto g. 25), kuriame tarpukariu buvo Lietuvos Užsienio reikalų ministerija. Iškilmingame atidaryme numato dalyvauti prezidentas V. Adamkus ir ponia Alma Adamkienė, premjeras Algirdas Butkevičius, buvęs Latvijos prezidentas Valdis Zatleris, ambasadoriai, diplomatai ir kiti garbingi šalies bei užsienio svečiai. Atidarymo metu bus eksponuojamos įsimintinos prezidento V.Adamkaus praėjusių kadencijų nuotraukos, jo archyvinių dokumentų ir apdovanojimų kolekcijos, o taip pat V.Adamkaus bibliotekos bei Vytauto Didžiojo univeristeto fonduose sukaupti lietuvių išeivijos dailės kūriniai.


  20. Šis vaikų ir suaugusių susitikimas su šunimis plinta it virusas

Priežiūra / 2016-02-25 12:56 / Laura Kirvelytė-Vasiliauskė

Kovo 3-iają Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje prasidės bendras Kaniterapijos asociacijos ir Trakų viešosios bibliotekos socialinis projektas „Skaitymas su šunimi“. Prieš jam prasidedant vyko mokymai.


Populiariausi per 24 val.