Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1962, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Akimirka iki tragedijos: ką daryti, jei susipjovė šunys? (11)

Priežiūra / 2015-07-28 23:08 / Šarūnas Meškys („Lietuvos rytas“)

„Pjautynės – natūralus, tačiau nenormalus šunų elgesys“, – sakė vokiečių aviganių veislyno „Vilkų slėnis“ savininkas ir dresuotojas Skirmantas Ročka, kai paklausiau jo, ar dratharas, tarsi dėl nieko kibęs mano prancūzų buldogui į sprandą ir palikęs dantų žymes, yra normalus šuo. Pasirodo, šunys dažniausiai pjaunasi, nes būna mažai bendravę su kitais šunimis, dėl anksčiau patirtų traumų, baimės ar noro parodyti viršesnę poziciją.


  2. Ukrainoje kovojantys čečėnai: „Negali amžinai pykti ant Rusijos“ (17)

Konfliktai ir saugumas / 2015-07-27 19:56 / lrytas.lt

Jau pusantrų metų trunkančiame Ukrainos konflikte kaunasi ir kariai iš užsienio. Šimtai čečėnų per šį laiką kovojo abiejose konflikto pusėse. Dviejų karų su Rusija patirtis užtikrino, kad tikrai netrūksta žmonių iš šios Kaukazo respublikos, norinčių vėl stoti į kovą prieš seną priešą.


  3. Mero žmona: „Norite gerų lytinių santykių, nežaiskite slėpynių“ (23)

Psichologija / 2015-07-27 14:59 / Beata Tiškevič, Richardas Jonaitis, LRT RADIJO laida „Paraštės“, LRT.lt

Lytinis aktas yra labai intymus dviejų vienas kitą mylinčių žmonių bendravimas, todėl, kad intymus gyvenimas būtų geras, svarbiausia yra kalbėtis, sako Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus žmona psichologė psichoterapeutė Agnė Matulaitė.


  4. Sekmadienį užgeso Bobbi Kristinos Brown gyvybė

Pramogos / 2015-07-27 13:49 / „Lietuvos ryto“ televizija

Po 6 mėnesius trukusios kovos tarp gyvybės ir mirties mirė vienintelė popmuzikos legendos Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown. Jauna mergina sausio 31-ąją buvo rasta be sąmonės vandens pilnoje vonioje, savo namuose. Medikams pavyko atkurti merginos gyvybines funkcijas, tačiau jos smegenys patyrė negrįžtamų pažeidimų. Jai buvo mediciniškai sukelta koma iš kurios ji taip ir nepabudo. Merginos gyvybė užgeso sekmadienio vakarą. Jai tebuvo 22 metai.


  5. Mirė Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown (43)

Įvykiai / 2015-07-27 06:54 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį apsupta artimųjų mirė Bobbi Kristina Brown. 22 metų merginos gyvybė užgeso ligoninėje Džordžijos valstijoje. Atlikėjos Whitney Houston ir Bobby Browno dukrą pusę metų stengėsi išgelbėti medikai – mergina sausio 31 dieną buvo rasta be sąmonės savo namų vonioje.


  6. Matau vestuves kiekvieną šeštadienį – tai beskonybės šventė (107)

Išklausykite / 2015-07-25 12:05 / Miglė K.–A.

Vasara yra vestuvių sezonas, o liepa — vestuvių mėnuo. Tam ruošiamasi ištisus metus, o kartais planavimo tiek, kad nuo sužadėtuvių iki vestuvių praeina ir ne vieni, o dveji, treji metai. Pasikinkiusios jaunikius, nuotakos skuodžia į santuokų rūmus, išpildyti didžiausios savo svajonės. Limuzinai, pūstos suknios, didžiulis pokylis ir į orą skraidantys keliaraiščiai. Viskas saldu ir bloga iki negalėjimo.


  7. Mergaitei persodino 3D spausdintuvu pagamintą kaukolę (9)

Medicinos žinios / 2015-07-23 18:00 / lrytas.lt

Po septyniolikos valandų trukusios operacijos Kinijos gydytojai pirmą kartą sėkmingai persodino trijų metų mergaitei kaukolę, kuri buvo sukurta 3D spausdintuvu. Hanhan kentėjo nuo galvos smegenų vandenės – hidrocefalijos, dėl kurios jos galva buvo smarkiai ištinusi. Dėl hidrocefalijos Hanhan kaukolės ertmėje kaupėsi skystis. Mergaitės galva tapo keturiskart didesnė, nei įprasta jos amžiuje. Kaukolė buvo išsiplėtusi ir labai pažeidžiama. Jos kūnas buvo nepajėgus išlaikyti tokį galvos svorį, todėl mergaitė nuo praėjusių metų rugsėjo buvo prikaustyta prie lovos.


  8. Epilepsija: ko nežinojome apie šią ligą?

Ligos ir gydymas / 2015-07-22 11:01 / lrytas.lt

Liepos 22-oji – Pasaulinė galvos smegenų diena, minima Pasaulio neurologų federacijos iniciatyva, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į galvos smegenų ligas ir jų profilaktiką. Šių metų dienos šūkis – „Epilepsija – tai daugiau nei vien tik traukuliai“.


  9. Dar kartą apie mėsą: 5 faktai, kodėl jos negalima atsisakyti (27)

Mitybos ABC / 2015-07-20 20:50 / lrytas.lt

Tarp vegetarų ir valgančių mėsą vyksta nuolatinis ginčas – jie nesutaria, kuris maistas geresnis. Ir viena, ir kita pusė turi svarių argumentų. Tai, mėsėdžiai nesirūpina aplinka bei savo sveikata, – tik mitas. Mėsa yra svarbi raciono dalis. Šiame straipsnyje pateikiamos 5 priežastys valgyti mėsą.


  10. Per avariją slidžiame kelyje – trys sužaloti keleiviai (3)

Nelaimės / 2015-07-20 12:12 / Ričardas Vitkus

Sekmadienį vakare Šiaulių aplinkkelyje susidūrus dviem automobiliams nukentėjo trys keleiviai: šešerių metų mergaitė, ketverių su puse metų berniukas ir 54 metų moteris. Avarija nuo lietaus slidžiu tapusioje kelio Aleksandrija-Ginkūnai atkarpoje įvyko 20 val. 04 min. Į pablogėjusias eismo sąlygas neatsižvelgęs ir saugaus greičio nepasirinkęs 35 metų automobilio „Peugeot 307“ vairuotojas nesuvaldė automobilio.


  11. Kaip sumažinti mirties nuo narkotikų riziką? 6 esminiai punktai (43)

Laboratorija / 2015-07-18 18:04 / Arnoldas Lukošius

Geriausia bus, jeigu jų iš viso nepamėginsite. Jokių garantuotų apsaugos priemonių vartojantiems narkotikus neegzistuoja, jie uždrausti ir prieš juos kovojama visomis išgalėmis. Deja – tūkstantis policininkų muzikos festivalyje gali sugauti ne vieną pardavėją, tačiau neišgelbės nežinia kiek ir ko prisiragavusio naivuolio gyvybės. O Lietuvoje sintetinių narkotikų vartojimas nuolat auga. Kaip sumažinti tikimybę, kad nusipirkta cheminio džiaugsmo tabletė iškart nepavirstų bilietu į aną pasaulį.


  12. Romantiškam vakarui – aistrą žadinantys produktai (3)

Mitybos ABC / 2015-07-18 17:59 / lrytas.lt

Svarstote apie romantišką vakarienę? Rami muzika ir žvakių šviesa – puikus sprendimas, tačiau jei norite, kad vakaras baigtųsi išties romantiškai, pasirūpinti derėtų ne vien tuo. Žemiau išvardyti maisto produktai yra ne tik naudingi sveikatai, bet ir specifiškai veikia hormonų pusiausvyrą organizme, smegenyse vykstančius cheminius procesus, suteikia energijos, sužadina aistrą ir seksualinį aktyvumą.


  13. Anatolijos ugnys ir išmirštanti Rusija (111)

Komentarai / 2015-07-18 11:33 / Audronė Urbonaitė

Kilogramas trešnių Turkijoje kainuoja 3,96 euro, o Vilniuje – 1,98. Bet kelionė į Anatolijos regioną, garsėjantį istorinėmis vietomis, – tik 60 JAV dolerių. Į kainą įskaičiuoti pietūs ir labai garsaus šokių ansamblio „Anatolijos ugnys“ pasirodymas vėlų vakarą atvirame amfiteatre, kai sutema nusileis ir taps įmanoma kvėpuoti bei gėrėtis.


  14. Pakruojyje su kompanija girtavusi nepilnametė skrido į upę (3)

Kriminalai / 2015-07-17 09:07 / lrytas.lt

Naktį į penktadienį Pakruojo miesto parke kartu su vyrų kompanija girtavusiai septyniolikmetei linksmybės baigėsi ligoninėje. Vienas sugėrovas nei iš šio, nei iš čiupo nepilnametę ir, nunešęs ją prie upės, švystelėjo į vandenį. Krisdama mergina galva trenkėsi į vandenyje buvusį akmenį ir neteko sąmonės. Tai pamatę sugėrovai ištraukė merginą ant kranto ir puolė ją gaivinti. Nors nepilnametė atgavo sąmonę, tačiau jautėsi blogai, iš žaizdos kaktoje bėgo kraujas.


  15. Žilvinas Žvagulis Egidijui Dragūnui priminė neištesėtus pažadus (9)

Muzika / 2015-07-15 13:15 / lrytas.lt

Rugpjūčio 7 dieną Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks dainininko Žilvino Žvagulio 50-mečio koncertas su būriu jo scenos bendražygių. Svečiams skirtuose kvietimuose Ž.Žvagulis prašo nesirūpinti dovanomis ir verčiau paaukoti lėšų Vasaros estrados renovacijai.


  16. Sužinokite 10 faktų, ir liausitės gėrę saldžius gazuotus gėrimus (29)

Mitybos ABC / 2015-07-15 07:08 / lrytas.lt

Daug cukraus, cheminių priedų ir dažniausiai jokios mitybinės vertės. Gazuoti saldūs gėrimai ant stalo jau atsiranda ne tik per šventes – kai kuriems žmonėms jie tapo kasdieniu mitybos palydovu. Sužinoję, kaip šie gėrimai paveikia organizmą, liausitės juos gėrę ir bet kokia proga davę vaikams. Apie tai rašo „The Telegraph“.


  17. Streso rūšių – net 7: kaip atpažinti priežastis ir kovoti?

Gyvenu sveikai / 2015-07-13 15:36 / lrytas.lt

Mitybos ekspertė Charlotte Watts įsitikinusi, kad lėtinis stresas skirtingus žmones veikia skirtingai. Vieni žmonės dažnai smaližiauja ir kenčia dėl infekcijų, kiti grubiai atsakinėja draugams ir yra jautrūs šviesai bei garsui. Ekspertė išskyrė 7 streso rūšis.


  18. Rusas – apie savo tautiečių poilsį Graikijoje. Žiauriau nebūna

Rytai-Vakarai / 2015-07-09 20:12 / lrytas.lt

Šiuolaikiniai rusai mėgsta nuridenti akmenį nuo urvo angos ir iššliaužti į pasaulį, kad išgąsdintų civilizaciją savo elgetiška, tačiau amžinai karinga išvaizda. Juos galima atpažinti tolimiausių šalių paplūdimiuose, krantinėse ir gatvėse iš nepatiklių išdidžiai maloningų šypsenėlių savimi patenkintose marmūzėse...


  19. Svajonių darbas Ispanijos kurorte jaunuoliui tapo košmaru

Išklausykite / 2015-07-08 18:01 / Justinas

2014 metų pabaigoje, senelio prašomas susirasti nuolatinį darbą, išsiunčiau bent 9 CV su prašymu įsidarbinti. Daugiausia kreipiausi į technologijų kompanijas, nes tai yra mano aistra nuo paauglystės. Vienas iš skelbimų ypač patraukė dėmesį – galimybė įsidarbinti privačioje televizijos kompanijoje.


  20. Norvegijoje – nuotykis su mergina, kurį teko slėpti nuo žmonos (1)

Konkursai / 2015-07-08 11:48 / Žydrūnas Grigonis

Mano istorija yra ne tik kraupi, bet ir labai neįtikėtina. Prieš 10 metų išsiruošiau į Norvegiją savo automobiliu. Nors buvau vedęs, į kelionę važiavau vienas. Turėjau planą. Norėjau ne tik pakeliauti, bet ir užsidirbti bent tiek, kad atsipirktų kelionė.


Populiariausi per 24 val.