Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2642, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Paralyžiuota moteris atvirai papasakojo apie savo intymų gyvenimą (7)

Seksas (N-18) / 2017-01-16 19:31 / lrytas.lt

29-erių Rachelle Friedman Chapman atskleidė, kad nemanė, jog galės vėl mylėtis ar patirti orgazmą po to, kai ji vakarėlyje buvo įstumta į baseiną – ir liko paralyžiuota žemiau kaklo.


  2. Po pokalbio su darbdaviu – balso įrašo analizė skaitmeniniu būdu

Rinkos pulsas / 2017-01-16 07:41 / lrt.lt

Šiais laikais darbovietės žmogiškaisiais ištekliais vis dažniau rūpinasi ne žmonės, o programinė įranga – kalbėsenos analizės programos padeda darbdaviams rasti tinkamus kandidatus, spręsti dėl esamų darbuotojų paaukštinimo ir išmatuoti darbuotojų patiriamo streso lygį. Tai, kaip kalbėsena gali nulemti mūsų karjerą, portale bbc.com aptaria žurnalistė ir vertėja Lennox Morrison.


  3. Penkios didžiausios vadovų klaidos

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-01-15 13:35 / lrytas.lt

Darbo laikas visada yra užimtas, dienos bėgyje laukia daug svarbių darbų ir svarbių sprendimų. Paklauskite savęs, ar galima tikslo siekti efektyviau ir pastūmėti save ir bendražygius į priekį? Jei vadovui tikrai rūpi rezultatai ir įmonės našumas, jis neturėtų daryti klaidų, kurių galima išvengti. Mitybos specialistas Gediminas Čižauskas sako, kad išvengiant šių klaidų darbo našumas gali padidėti net kelis kartus.


  4. Tomas Pačėsas vėl pratrūko: iškoneveikė auklėtinius ir prabilo apie du žaidėjus (38)

Krepšinis / 2017-01-14 20:05 / krepsinis.net ir lrytas.lt inf.

Išvargta pergalė Prienuose kaip reikiant įsiutino Vilniaus „Lietuvos ryto“ strategą Tomą Pačėsą, kuris turėjo, ką pasakyti po sunkiai laimėtų rungtynių.


  5. Mokslininkų bandymas su pelėmis baigėsi kraupiu rezultatu (14)

Laboratorija / 2017-01-14 13:15 / lrytas.lt

Stimuliuojant tam tikras gyvūno smegenų dalis galima sužadinti įvairius instinktus. Eksperimentuodami su pelėmis Jeilio universiteto tyrėjai jas pavertė kuo tikriausiomis žudikėmis: pelės griebė ir kandžiojo viską, kas pasitaikė jų kelyje.


  6. Tragedija Anglijoje: komoje buvęs boksininkas nelegaliai treniravosi ir vėl paniro į komą (10)

Kitos naujienos / 2017-01-14 12:24 / lrytas.lt

Nicko Blackwello istorija buvo sujaudinusi visą pasaulį – Anglijos boksininkas po kovos dėl čempiono diržo paniro į komą. Galiausiai jis pabudo, bet gyvenimu džiaugėsi neilgai – sportininkas ir vėl buvo paniręs į komą, nors dabar jo būsena stabili, praneša BBC.


  7. Kodėl žmogus naikina Žemę? (5)

Laboratorija / 2017-01-14 11:25 / Gabrielė Kalantaitė

Ar kada nors pagalvojote, kaip atrodys pasaulis po penkerių, dešimties ar penkiasdešimties metų? Ar po dešimtmečio jau bus sklandančių automobilių, o pilotuoti lėktuvą atrodys savaime suprantamas ir visiems priimtinas dalykas? O gal žmonių visai nebebus – mus pakeis ateiviai ir kiti sutvėrimai iš kitų planetų?


  8. Šiurpus sutrikimas: miego paralyžius (10)

Laboratorija / 2017-01-12 16:26 / Karolina Brazauskaitė

Miegant, žmogaus smegenys priverčia raumenis atsipalaiduoti ir nejudėti, tačiau retais atvejais asmenį ištinka miego paralyžius t.y. žmogus nubunda, bet negali pajudėti.


  9. Aidas Puklevičius. O mes į Šiaurę trauksime! (7)

Aktualijos / 2017-01-10 08:00 / Aidas Puklevičius

Kažką panašaus apie traukimą į Šiaurę kažkada kiauksėjo šakalas Tabakis painiodamasis po tigro Šerchano kojomis, kai pastarasis su visa palyda nutarė išlaukti pavojingą rudųjų šunų įsiveržimą R.Kiplingo „Džiunglių knygoje“. Šiaurėje, suprask, saugu, vėsu, o apie gerovės valstybę ir skandinavišką buitį net pasakoti nereikia.


  10. Filmo „Amžinai kartu“ pristatyme – raudonasis kilimas tik kviestiniams svečiams (27)

Veidai ir vardai / 2017-01-09 19:54 / lrytas.lt

Pirmadienį žinomi žmonės nutarė praskaidrinti naujomis mintimis. Kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyko „Amžinai kartu“ filmo premjera ir raudonojo kilimo renginys.


  11. Praktiški patarimai vyrams ir moterims, kad seksas truktų ilgiau (20)

Seksas (N-18) / 2017-01-09 19:15 / lrytas.lt

Australų psichologas Brendanas Zietschas nustatė, kad poros vidutiniškai mylisi 5,4 minutės. Jis paprašė 500 porų išmatuoti, kiek laiko trunka jų seksas. Skaičiuoti buvo pradedama nuo įskverbties, o baigiama – po ejakuliacijos. Rezultatų buvo įvairių: nuo 33 sekundžių iki 44 minučių.


  12. Kiek Dorota Dovda skiria laiko mokantis užsienio kalbas?

Aktualijos / 2017-01-09 17:04 / lrytas.lt

Dažnai minite kad mokėtės po 5 valandas nuo 15 m. kiekvieną dieną. Ar laikotės įtempto rėžimo ir dabar?


  13. Dovana, kurios nei į kišenę, nei į burną neįsidėsi – kam tokios reikia?

Rinkos pulsas / 2017-01-09 13:10 / lrytas.lt

Kasmet per didžiąsias metų šventes vargstame su dovanomis. Kur dėti tai, ko nereikia? Ką dovanoti? Kaip pradžiuginti ar palepinti savo artimą? Juolab kad gyvename daugiau ar mažiau materialinėje gerovėje, kurioje daiktai apskritai nebetenka vertės. O kur dar ore sklandantys pageidavimai, jog nebesinori gauti dar vieno daikto dulkėms rinkti ir kad labiausiai išsiilgta įspūdžių, naujų patirčių ar tiesiog – poilsio? Stebuklo jausmo..?


  14. Rėžė tiesą apie ligas ir skiepus: kai kam tai labai nepatiks (7)

Medicinos žinios / 2017-01-09 07:35 / Tadas Alčauskas, Technologijos.lt

Ne vieną amžių pagrindinis žmogaus priešas buvo infekcinių ligų sukėlėjai. Dauguma jų, prieš atrandant antibiotikus, buvo itin mirtini. XX amžiuje Gerhardui Domagkui ir Aleksandrui Flemingui padarius infektologijos mokslo perversmą – atradus antibiotikus, dauguma tuometinių ligų dabar mums kelia tik juoką.


  15. 5 netikėti ženklai, įspėjantys, kad vartojate per daug druskos (7)

Mitybos ABC / 2017-01-09 07:24 / lrytas.lt

Jeigu jums per aukštas kraujo spaudimas, tai yra vienas iš akivaizdžiausių požymių, kad galbūt vartojate per daug druskos.


  16. Išdavystė pastūmėjo į alkoholizmą: iš liūno ištraukė netikėtas gydymo metodas (30)

Ligos ir gydymas / 2017-01-08 12:52 / lrytas.lt

Prisipažinti „esu alkoholikas“ nėra lengva. Ne veltui anoniminių alkoholikų klubuose tokia mantra pradedamas susitikimas, ir tikrai toli gražu ne kiekvienam pavyksta šį teiginį ištarti balsu. Keista išgirsti „esu alkoholikas“ ir iš žmogaus, kuris jau gerą dešimtmetį nevartoja nė lašo alkoholio. Tačiau priklausomybė yra lėtinio pobūdžio liga, jos eigą galima kontroliuoti.


  17. Moteris jautė žodžių skonį ir užuodė garsus, bet tada į ją trenkė žaibas (1)

Medicinos žinios / 2017-01-07 11:29 / Technologijos.lt

Niekas šiame pasakojime neskamba tikėtinai, tačiau tai yra tikra istorija. Trenkęs žaibas nuslopino moters gebėjimus jausti žodžių skonį ir užuosti garsus. Visgi, vėliau jie sugrįžo. Nors šios moters, kurios tapatybė yra slepiama, istorija yra išskirtinė, iš tikrųjų, žmonių, kurie gali užuosti garsus, matyti kitų žmonių auras ar savo oda jausti spalvas yra ne taip jau mažai.


  18. „Sony“ fokusas: pagamino televizorių be garsiakalbių (2)

Techno / 2017-01-06 07:21 / Gediminas Gasiulis

Štai jums ir inovacija: televizorius be garsiakalbių. Tik neskubėkite smerkti „Sony“ inžinierių, jie dar ne tokie užmaršūs, kad sukurtų televizorių, rodantį be garso. Naujieji A1E serijos televizoriai garsą turi, tik jį skleidžia ne garsiakalbiai.


  19. Vienas nepastebimas požymis atskleis, ar jums reikia gerti daugiau vandens

Gyvenu sveikai / 2017-01-03 16:15 / LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“, LRT.lt

Be maisto žmogus gali išgyventi mėnesį ir daugiau, o be vandens – vos kelias dienas. Vandens stoka organizme gali sukelti nemažai negalavimų – negaudamos pakankamai vandens kūno ląstelės ilgainiui aptingsta ir organizmas nebegali pasisavinti aminorūgščių bei kitų maistinių medžiagų, todėl ima reikalauti vis daugiau maisto.


  20. Ligoninėje gulintis Algimantas Čekuolis pasakė, kuo gyvena dabar (10)

Istorijos / 2017-01-03 13:49 / Birutė Vyšniauskaitė (lrt.lt)

Seniausias visame pasaulyje televizijos laidų vedėjas Algimantas Čekuolis nenustoja stebinti nei savo artimųjų, nei buvusių žiūrovų, nei ištikimų jo knygų gerbėjų. Net ir gulėdamas ligoninėje po sunkios traumos jis jau planuoja naują knygą. Tiesa, pernai parašytos knygos maketą jau gavo iš leidyklos ir ketina ją pristatyti vasario mėnesį vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje. „Jei neturėčiau tikslo, labai greitai pasenčiau. Ir galbūt dar greičiau numirčiau“, – prisipažino žurnalistas ir rašytojas.


Populiariausi per 24 val.