Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2543, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Žinoma tapytoja su nerimu stebi, ką jai lems lošimo kauliukai

Dailė / 2016-10-25 13:19 / Rūta Mikšionienė

„Niekuomet nesu buvusi kazino ir nesiruošiu bandyti laimės azartiniuose lošimuose. Perskaičius knygą supratau, kas gali nutikti žmogui, gyvenančiam pagal tai, kokia puse iškrito kauliukas“, – sakė Jaunojo tapyto prizo laureatė Jolanta Kyzikaitė.


  2. Agnė Juškėnaitė: „Kai kurie žmonės „sprogsta“ vos man prasižiojus!“

Muzika / 2016-10-25 11:51 / lrytas.lt

„Turiu tikslą ateityje galėti prisistatyti tiesiog „artiste“. – paklausta, kaip norėtų būti pristatyta atsako muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ atradimu tituluojama Agnė Juškėnaitė. – O kol dar tokių „titulų“ neužsitarnavau, mane galima pristatyti, kaip koncertuojančią atlikėją, jaunajai kartai geriausiai pažįstamą kaip interneto vlogerę (video blogerė, red. past.), kuriančią humoristinio ir socialinio pobūdžio filmukus.“


  3. Kodėl kyla pagirios?

Laboratorija / 2016-10-25 00:19 / Input.lt

Ne vienas yra patyręs nemalonų pojūtį po linksmesnės nei derėtų vakaronės. Ką apie tai sako (ir ko dar nežino) mokslas?


  4. Vaida Skaisgirė atkirto iš valstiečių besišaipantiems internautams (61)

Veidai ir vardai / 2016-10-24 22:49 / lrytas.lt

Seimo rinkimus laimėjus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijai (LŽVS), gavusiai 54 mandatus ir nušlavusiai stambiausias Lietuvos politines partijas (TS-LKD, 31 mandatų), LSDP, 17 mandatų), internete pasipylė memų apie valstiečius. Kai kurie žmonės gana skeptiškai reagavo į naująją valdžią. Tačiau jos ginti stojo „Videometra“ viešųjų ryšių vadovė Vaida Skaisgirė.


  5. Išskirtinis interviu: mirusios Evutės mama atvėrė širdies žaizdas

Istorijos / 2016-10-24 21:20 / Gerda Morozovienė

Rugpjūčio 5-ąją, karštą vasaros dieną, Anapilin iškeliavo sunkią kovą su neoperuojamu smegenų augliu pralaimėjusi trimetė Eva Aniulytė.


  6. E. Vėlyvis atskleidė „Zero III“ užkulisius: filme – Jazzu, V. Baumila ir „Eurovizija“ (16)

Veidai ir vardai / 2016-10-22 09:24 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Juodojo humoro meistras Emilis Vėlyvis ruošia naują bombą – šiuo metu intensyviai kuriamas naujas šio režisieriaus filmas „Zero III“.


  7. Lrytas.lt biblioteka. Normanas Doidge'as. „Smegenų gebėjimas gyti“

Meno pulsas / 2016-10-21 10:23 / lrytas.lt

Daugumą smegenų ligų, kurios anksčiau laikytos nepagydomomis ar smegenis negrįžtamai pažeidžiančiomis, dabar galima ne tik apgydyti, bet dažnai ir visiškai išgydyti. Šiam sveikimo procesui padeda ypatingos smegenų savybės, kurias anksčiau buvo sunku paaiškinti. Ilgai manyta, kad, skirtingai nei kiti organai, smegenys negali atsikurti ar susigrąžinti prarastų funkcijų. Tačiau šiandien įrodyta priešingai: dėl kai kurių ypatybių smegenys gali atsikurti ir pagerinti veiklą.


  8. Teismas atvertė Lietuvą sukrėtusią T.Dobrovolskio nužudymo bylą (172)

Kriminalai / 2016-10-21 09:24 / Milda Kuizinaitė

Vilniaus apygardos teismui (VAT) susiruošus nagrinėti nužudyto kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio bylą, į posėdžių salę susirinko ne tik nužudytojo artimieji ir tamsiais kostiumais pasipuošę kaltinamieji. Palaikyti tiek vienos, tiek kitos pusės atėjo nemažai draugų. „Aš žinau, ko noriu, bet negaliu sakyti, kokia bausmė jiems turi būti skirta. Aš tikiuosi, kad šiandien juos visus išvysiu teismo salėje“, – dar prieš teismo posėdį kalbėjo T.Dobrovolskio motina režisierė Angelė Šakalienė.


  9. Tragedija apvertė jauno vilniečio likimą, bet neatėmė gyvenimo meilės (44)

Istorijos / 2016-10-20 18:52 / Gerda Morozovienė

23-ejų vilnietis Simonas Kučinskas – tikras džentelmenas. Nors vaikinas dar visiškai jaunas, vis dėlto jis puikiai išmano, kaip elgtis su priešingos lyties atstovėmis.


  10. Žiauriai nužudyto T. Dobrovolskio artimųjų laukia skaudi akistata (70)

Aktualijos / 2016-10-20 16:03 / Rasa Karmazaitė

„Mano sūnaus užpuolikai pagaliau sės į teisiamųjų suolą. Todėl rytoj aš būtinai eisiu į teismo posėdį. Noriu pažiūrėti į akis vadinamojo auksinio jaunimo atstovams, kurie išprovokavo žiaurias muštynes“, – portalui lrytas.lt prabilo vilnietė režisierė Angelė Šakalienė.


  11. Dviem jonaviškių vaikams – baisūs išbandymai vos gimus (7)

Vaikai / 2016-10-20 07:05 / Sigita Purytė

„Ir aš toks buvau“, – sako devynmetis Arijus ir akimirksniu įplieskia šypsenas susigraudinusių motinų veiduose. Joms gimė ankstukai – neišnešioti kūdikiai. Berniukas lanko jas, parimusias prie inkubatorių ir virpančias dėl kūdikių ateities.


  12. Tėvas nusikalto tam, kad išgelbėtų sūnaus gyvybę (4)

Neįtikėtini faktai / 2016-10-18 13:41 / lrytas.lt

59-erių George‘as Pickeringas pasielgė taip, kaip retas išdrįstų – siekdamas išgelbėti savo sūnų nuo mirties, jis padarė nusikaltimą.


  13. Kas žmogų pavertė žmogumi? Atsakymas, kurio nesitikėjote (1)

Psichologija / 2016-10-17 13:36 / Rasa Sagė (apiesantykius.lt)

Jei esate susimąstę, iš kur atsirado žmogus, kilo klausimas: kodėl šimpanzės nevirsta žmonėmis? Juk jei žmogus evoliucijos eigoje išsivystė iš beždžionės, ilgainiui beždžionės turėtų panašėti į žmones. Tačiau milijonus metų beždžionės yra beždžionės, o žmogus yra žmogus. Taigi, kas lemia, kad žmogus lieka žmogumi, o beždžionė – beždžione? 


  14. Po dvynukų gimimo – šokas tėvams: vienas iš kūdikių ėmė žaliuoti

Vaikai / 2016-10-16 15:17 / Gerda Morozovienė

Mažajam Motiejukui rugsėjo 18-ąją suėjo metukai. Tokio amžiaus vaikas turėtų būti itin guvus ir žvitrus. Jis tokio neprimena – anaiptol, lyg kelių mėnesių kūdikis guli mamai Inai Vaitkevičei ant rankų, šiek tiek reaguoja į aplinką, šviesą, o pamatęs žaislus ar praeinančius žmones šypteli.


  15. Raseiniškių drama: ilgai lauktas sūnus tapo išbandymu šeimai (51)

Vaikai / 2016-10-15 16:52 / Gerda Morozovienė

Raseiniuose gyvenanti Audra Patapaitė (27 m.) prieš septynerius metus savo vyrui Mildarui padovanojo pirmąją dukrelę Emiliją. Šeima džiaugėsi mažyle, skyrė jai visą dėmesį, rūpestį ir globą.


  16. Akimirka iki tragedijos: lūžęs ledo ritulininko stuburas ir sukrėstos smegenys (7)

Kitos naujienos / 2016-10-14 16:06 / lrytas.lt

Kontinentinės ledo ritulio (KHL) čempionato rungtynės tarp Magnitagorsko „Metalurg“ ir Astanos „Barys“ vos nesibaigė tragedija – rusų ekipos legionierius iš Lenkijos Wojtekas Wolskis savo klubo sirgalių akivaizdoje, ne be varžovų pagalbos, galva vožėsi į aikštės bortą ir buvo išvežtas iš arenos greitosios pagalbos mašina. Kanados pasą turintis ledo ritulininkas atsidūrė ligoninės reanimacijoje – jam lūžo stuburo ketvirtasis ir septintasis slanksteliai, diagnozuota bendra kaklo trauma, smegenų sukrėtimas ir daugybinės veido mėlynės.


  17. Skauda nugarą? Privalote žinoti šitai (1)

Ligos ir gydymas / 2016-10-13 10:53 / lrytas.lt

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad spalio 16 dieną minima Pasaulinė stuburo diena. 2016 metais PSO ją ragina minėti atkreipiant dėmesį į taisyklingą laikyseną ir fizinį aktyvumą. Tai veiksmingos prevencijos priemonės išvengti nugaros traumų buityje ir darbe.


  18. Prisikalbėjęs Jurijus Smoriginas išsigando kalinčio Laisvos vyro (5)

TV antena / 2016-10-12 10:40 / lrytas.lt

Kandžiojo choreografo Jurijaus Smorigino pastabų jau yra sulaukęs ne vienas LNK projekto „Aš galiu!“ dalyvis, o šią savaitę savo išklausyti turėjo atlikėja Donata Gutauskienė – Laisva.


  19. Kasdien valgydamas silkę lietuvis per mėnesį atsikratė 7 kg (1)

Mitybos ABC / 2016-10-11 16:26 / Giedrė Balčiūtė

Kai vilnietis Marius Dautartas pajuto, kad antsvoris, nors ir nedidelis, jam trukdo, jis nusprendė, kad laikas susiimti ir numesti dalį nereikalingo svorio.


  20. Į Lietuvą braunasi mirtį sėjantys nuodai

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-10-11 12:46 / Kęstutis Kupšys, VšĮ „Lietuva be šešėlio“ vadovas

Šis ruduo Ukrainoje prasidėjo liūdnomis žiniomis – surogatiniai alkoholiniai gėrimai pasiglemžė mažiausiai 53 gyvybes, dar daugiau nei 50 apsinuodijusių žmonių prireikė medikų pagalbos. Lygiai taip pat bet kurią dieną gali atsitikti ir Lietuvoje, nes mūsuose vis dar populiarus samagonas bei įvairūs pilstukai, kurie kaip rodo tyrimai, gaminami iš nuodais denatūruoto techninio spirito.


Populiariausi per 24 val.