Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2682, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Petras Kazlauskas žmoną Livetą stebina ypatingais pusryčiais (26)

Gurmanų klubas / 2017-02-18 07:45 / Iveta Skliutaitė („TV antena“)

„Argi kulinariniais gebėjimais galėčiau pralenkti Livetą? Tai neįmanoma!“ – prisipažino estrados dainininkas Petras Kazlauskas (60 m.). Vis dėlto vyras turi kelis išskirtinius patiekalus, kuriais pavyksta palepinti žmoną.


  2. Rengiante apšvietimą savo namuose? Psichologė įsitikinusi, jog turite šį tą žinoti (3)

Pasidaryk pats / 2017-02-17 09:09 / lrytas.lt

Rudenėjant dėl saulės šviesos stokos ir ilgėjančių vakarų nukenčia ne tik gyvenimo kokybė bei darbingumas, bet ir bendra savijauta. Tai patvirtina ir psichologai, teigiantys, jog taip vadinamojo laimės hormono seratonino, už kurio gamybą atsakinga šviesa, kiekis mūsų smegenyse pastebimai sumažėja būtent rugsėjo–sausio mėnesiais.


  3. Draugų ir nedraugų knygos. Tendencingas pasakojimas (1)

Literatūra / 2017-02-16 09:57 / Audronė Urbonaitė

Knygos į rankas purpteli netyčia it nerūpestingos šarkos, nusileidusios ne ant tos tvoros. Parašysiu apie dvi, kurios perbėgo taką šiais metais. Visi teiginiai bus subjektyvūs ir ne be išskaičiavimų.


  4. Organizmo gynyba: 9 dalykai, kurių apie save nežinojote (5)

Neįtikėtini faktai / 2017-02-15 16:29 / lrytas.lt

Mūsų kūnai yra itin sudėtingi mechanizmai, kuriuose veikia biologiniai ciklai bei sistemos. Kartais labai sunku suprasti juos bei jų paskirtį. Žmogaus kūno gynybos mechanizmai yra viena iš biologinių kūno sistemų. Jie saugo mus nuo žalos 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.


  5. Grėsmingi ženklai, bylojantys, kad jūsų apendiksas gali trūkti (9)

Ligos ir gydymas / 2017-02-15 11:07 / lrytas.lt

Daug žmonių gana gerai žino, kiek nemalonumų sukelia problemos dėl virškinamojo trakto, pavyzdžiui, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas. Daugelis taip pat bent kartą yra patyrę, ką reiškia apsinuodyti maistu ar pasigauti kokią infekciją.


  6. Sustabdyti laiką – įmanoma (2)

Neįtikėtini faktai / 2017-02-13 10:13 / lrytas.lt

Ar kada stebint sekundes matuojančią laikrodžio rodyklę buvo kilusi mintis, kad ji akimirkai sustojo? Jums nesivaideno – taip iš tiesų galėjo nutikti.


  7. Jauną mokslininkę užbūrė unikalus smegenų gebėjimas (1)

Laboratorija / 2017-02-12 15:15 / Agnė Grinevičiūtė / Naujienos.vu.lt

Vilniaus universiteto (VU) Rektoriaus premija apdovanota jaunoji mokslininkė, VU Gyvybės mokslų centro vyresnioji mokslo darbuotoja docentė Inga Griškova-Bulanova ilgą laiką galvojo, kad savo ateitį sies su menais, architektūra, tačiau prieš baigdama mokyklą nusprendė, kad vis dėlto studijuos biologiją.


  8. Po širdį veriančios žinios panevėžietės reakcija pribloškė (3)

Ligos ir gydymas / 2017-02-09 23:10 / Inga Smalskienė, www.panskliautas.lt

Panevėžietės giminėje paslaptinga liga pamažu numarino du dėdes. Lygiai taip pat, kaip jie, – metai po metų vis labiau silpusi jos teta sužinojo, kad serga išsėtine skleroze. Tokį pat išbandymą likimas pasiuntė ir pačiai moteriai.


  9. Dresuoti dramblių ėmęsi mokslininkai to nesitikėjo (2)

Neįtikėtini faktai / 2017-02-06 18:36 / lrytas.lt

St. Andrews universiteto atliktas tyrimas parodė, kad drambliai yra vieninteliai laukiniai gyvūnai, kurie be jokių apmokymų supranta žmogaus gestus.


  10. Tėvų smurtą patyrę broliai Gataveckai: „Kaimynai dabar gailisi“ (7)

Vaikai / 2017-02-06 16:53 / lrytas.lt

Šią savaitę Lietuvoje, taip pat JAV, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Švedijoje ir kitose šalyse pradedama minėti Alkoholikų vaikų savaitė.


  11. Penki dalykai, kurie apvers pasaulį per artimiausią penkmetį (6)

Laboratorija / 2017-02-06 16:27 / lrytas.lt

1609 m. Galileo Galilėjus išrado teleskopą ir visiškai kitu žvilgsniu pažvelgė į kosmosą. Jis įrodė, kad Žemė ir kitos mūsų sistemos planetos sukasi aplink Saulę, ko iki tol nebuvo įmanoma stebėti. IBM tyrimų padalinys „IBM Research“ toliau kuria naujus mokslo instrumentus – nuo makroskopų iki nanotechnologijų, – kurie leistų pažvelgti į iki tol nematytą pasaulį.


  12. Intymių problemų priežastis slypi giliau, nei manėte, todėl privalote tai žinoti (2)

Medicinos žinios / 2017-02-06 15:30 / Technologijos.lt

Mokslininkai nustatė, kad proteinas, kurio antplūdis organizme pasireiškia brendimo metu ir kuris dalyvauja procese lemiančiame seksualinį susijaudinimą, ateityje galėtų būti naudojamas kaip „Viagra“ smegenims.


  13. Aktorius Saulius Siparis su Vytautu Šapranausku turėjo bendrą meilužę (68)

Stiprioji lytis / 2017-02-05 17:13 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

„Tikiu, kad ateityje dar sulauksiu rimto, savęs verto vaidmens. Juk esu labai geras aktorius“, – kalbėjo aktorius Saulius Siparis (58 m.), kuriam kūrybinę sėkmę ir pakilimą iš dvasinės duobės ne kartą žadėjo astrologai, būrėjai bei aiškiaregiai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  14. Lenkiją pasivijo gėdinga praeitis: po karo nukankinti tūkstančiai nekaltų žmonių (25)

Rytai-Vakarai / 2017-02-05 14:53 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas“)

Kad Antrojo pasaulinio karo metais didžiausias koncentracijos stovyklas naciai buvo įkūrę Lenkijoje, žino daug kas. Tačiau kad karo pabaigoje šie lageriai buvo ne nugriauti, o paversti lenkiškomis kankinimo ir kalinimo įstaigomis, negirdėjo beveik niekas. Šią skandalingą informaciją sovietinė Varšuva slėpė nuo tautiečių, o dabartinė valdžia irgi stengėsi ją nutylėti. Sukrečiantys istoriniai faktai tik dabar iškilo į paviršių.


  15. Ramūno Karbauskio oazė prie Meilės įlankos – įslaptintas objektas (66)

Aktualijos / 2017-02-05 10:37 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Gimtinės patriotą vaizduojantis, sustabdyti emigraciją žadantis, tautiečius iš užsienio grįžti raginantis Ramūnas Karbauskis jau senokai investuoja ir plečia nekilnojamojo turto imperiją Ispanijoje. „Lietuvos rytas“ surado įspūdingą „valstiečių“ vedlio kolekciją – dvejus prabangius apartamentus Barselonoje, du erdvius namus su baseinais Ispanijos kurortuose ir dviejų aukštų baldų parduotuvę. Bet ir Lietuvoje R.Karbauskio veikla nėra skaidri.


  16. Jūsų šuo turi elgesio problemų? Tai padės išspręsti bėdą

Priežiūra / 2017-02-04 11:23 / Vetvila.lt

Baimė, padidėjęs jautrumas triukšmui, hiperaktyvumas ir impulsyvumas – dažnos šunų elgesio problemos. Blogiausia tai, kad jos turi didelę įtaką tiek šuns, tiek jo šeimininko gerovei. Tokios bėdos dažnai atsiranda kaip paveldėjimo ir aplinkos veiksnių derinys, todėl jas tirti sunku. Naujų užuominų apie biologinę šios problemos pusę gali suteikti metabolomika, arba medžiagų apykaitos tyrimai.


  17. 9 ženklai, kad jūsų meilė grįsta kančia ir priklausomybe

Psichologija / 2017-02-03 17:19 / Erikas Siudikas

Esu girdėjęs įvairių minčių ir lyginimų, kas yra meilė. Pavyzdžiui: “meilė tai narkotikas“, „meilė suteikia sparnus“, „meilė tai liga“ ir t.t. Šie išsireiškimai parodo, kad mums įsimylėjus, keičiasi ir mūsų vidinė būsena.


  18. Gyvsidabriu užterštame teisme dirbę teisininkai prašo atlyginti jiems žalą

Kriminalai / 2017-02-01 16:07 / BNS ir lrytas.lt inf.

Širvintų rajono apylinkės teismas nusprendė apklausti specialistus byloje, kurioje 32 teisininkai, anksčiau dirbę gyvsidabriu užterštame Ukmergės teisme, reikalauja turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.


  19. Gyvsidabriu užterštame teisme dirbę teisininkai prašo atlyginti jiems žalą

Kriminalai / 2017-02-01 07:40 / BNS ir lrytas.lt inf.

Širvintų rajono apylinkės teismas trečiadienį pradeda nagrinėti civilinę bylą, kurioje 32 teisininkai, anksčiau dirbę gyvsidabriu užterštame Ukmergės teisme, reikalauja turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.


  20. Visiškai sveiką naujagimį pakirtęs virusas sugriovė šiaulietės laimę

Vaikai / 2017-01-31 21:39 / Gerda Morozovienė

35-erių Živilė Kulėšė – teisininkė, asociacijos, vienijančios neįgalių vaikų tėvus „Maži žingsneliai“, įkūrėja, trijų vaikų mama. Atrodytų, trys vaikai dirbančiai ir aktyviai šiaulietei turėtų būti tik džiaugsmas, tačiau antrojo sūnaus Jokūbo gimimas aptemdė moters gyvenimą.


Populiariausi per 24 val.