Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1707, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Vyras negailestingai kirto iš klubų neišlendančiam jaunimui (213)

Man rūpi / 2015-01-25 20:37 / Senelis

Šis tekstas netaikomas savo gyvenimą mylintiems žmonėms. Taip pat intelektualams, inteligentams, menininkams. Šita rašliava orientuota daugiau į jaunesniąją kartą, neliečiant pusamžių žmonių. Bet koks sutapimas su jumis ar jūsų artimaisiais nėra atsitiktinis. Kreipiuosi į tuos, anksčiau nepaminėtuosius. Jūs turit daug norų, bet jų neįgyvendinsite. Daugiau ar mažiau, jus tenkina jūsų darbas ir, be abejo, nenorite nieko keisti. Ir niekada nekeisite, ne todėl, kad neturit į ką. O dėl to, kad pirmiausia jūs net neišdrįstumėt.


  2. Mantas Šernius nori nuversti „Juventus“ iš ketvirtos vietos LKL

Krepšinis / 2015-01-24 13:54 / lrytas.lt

Šešiomis pergalėmis iš eilės LKL čempionate įsibėgėjęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas pasirengęs kibti į atlapus lygos lyderių dešinėje įsitaisiusiai Utenos „Juventus“ komandai.


  3. Per savaitę šalies keliuose avarijose žuvo keturi žmonės

Nelaimės / 2015-01-23 12:35 / lrytas.lt

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, sausio 16–22 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 57 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo keturi eismo dalyviai: du vairuotojai ir du pėstieji (visi vyrai). Jų amžiaus vidurkis – 47-eri metai.


  4. Paauglį iš sąstingio išvadavo į smegenis įsodinti elektrodai (5)

Sveikata / 2015-01-23 11:31 / Danutė Jonušienė, („Lietuvos rytas“)

Kaip jautėsi paauglys, nesugebantis dėl ligos kalbėti, rašyti, vaikščioti, net sėdėti? Distonija – lėtas nevalingas raumenų susitraukimas – buvo prirakinusi prie patalo šešiolikmetį Deividą. Tačiau pabudęs po neurochirurginės operacijos jis negalėjo patikėti, kad nieko neskauda. Giliai į galvos smegenis įsodinti elektrodai jį išvadavo iš raumenų spazmų. Tokį neuromoduliacijos metodą Kauno klinikų medikai pirmą kartą Lietuvoje taikė nepilnamečiui.


  5. Gydytojų pasmerktą kūdikį išgelbėjo tėvų meilė (31)

Likimai / 2015-01-22 16:53 / lrytas.lt

Britų poros sūnus Jettas Morrisas gimė lengvesnis už cukraus maišelį ir mažesnis, nei jo tėvo ranka. Visgi tėvai džiaugėsi, kad jis gyvas – jie nepaklausė gydytojų patarimų atlikti abortą. Motinos Mhairi vandenys nutekėjo 20–ąją nėštumo savaitę. Jei ne tėvų meilė, kūdikis nebūtų išvydęs šio pasaulio.


  6. Lenkė aukoja laiką budinti vaikus iš komos (7)

Likimai / 2015-01-19 18:40 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas“)

E.Blaszczyk keliolika metų rengė įvairiausias akcijas ir rinko pinigus, kad būtų įkurta speciali vienintelė šalyje klinika į komą panirusiems vaikams išbudinti. 2012-aisiais tokia klinika, pavadinta „Žadintuvu“ („Budzik“), pagaliau buvo pastatyta ir per pusantrų metų medikams jau pavyko į gyvenimą sugrąžinti net 14 vaikų.


  7. Ką daryti, kad žmonės nesižudytų ir mylėtų kitus žmones? (63)

Komentarai / 2015-01-19 11:50 / Palmira Rudalevičienė

Portalo lrytas.lt publikacijos apie mergaitės savižudybę nepaliko abejingų, žmonės liejo savo emocijas komentaruose, kas yra gerai, ir kas parodo, kad nesame abejingi. Tai – pirma paauglių savižudybė Lietuvoje šiais metais. 


  8. Mokslininkai pabandė įminti moterų orgazmo paslaptis (50)

Seksas / 2015-01-17 12:00 / lrytas.lt

Orgazmas yra kur kas geresnis jausmas už tą, kurį pajuntame panirę į gaivų ežerą karštą dieną, atsikandę sultingo mėsainio kąsnį, būdami tikrai išalkę, ir net už tą, kuomet randame pamestą piniginę atostogaudami užsienyje! Tai toks malonumas, kad net liūdna ,jog moterys patiria jį pakankamai retai.


  9. Šunų uodegų ir ausų trumpinimas: draudžiame, bet nebaudžiame? (44)

Priežiūra / 2015-01-14 05:56 / Živilė Bilotaitė

Tai turbūt viena tų temų, apie kurias kalbėti nėra nei patogu, nei madinga. Tema, ant kurios paslysta net ir, atrodytų, didžiai sąmoningi ir gyvūnų gerove tinkamai besirūpinantys tam tikrų veislių veisėjai.


  10. Kam Lietuvoje rūpi „Lietaus vaikai“ ir jų vargai? (8)

Sveikata / 2015-01-13 09:50 / Silvija Stankevičiūtė, Deimantė Mačiuitytė

Autizmo sutrikimą turintį vaiką auginanti Sandra Tarasevičiūtė, galimybės patekti į Vaiko raidos centrą laukė ilgiau nei metus. „Per tą laiką jau išsikraustėme gyventi į užsienį, tokį sprendimą lėmė paslaugų trūkumas autizmu sergantiems vaikams“, – teigė Sandra. Didžiausia ir profesionaliausiai Lietuvoje psichikos arba fizinių sutrikimų turintiems vaikams galinti padėti įstaiga – Vaiko raidos centras – kryžkelėje.


  11. Muziko T. Dobrovolskio užpuolikai mėgavosi nerūpestingu gyvenimu (114)

Aktualijos / 2015-01-12 10:02 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Merginos nuo jų svaigo, o draugai gerbė. Jie mėgo dėmesį, keliones ir linksmybes baruose. Kodėl iš gerų šeimų kilę, auksiniu jaunimu vadinti studentai atsidūrė areštinėje ir įtariami tyčiniu kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymu? „Anksčiau jie nebuvo banditai“, – žurnalistę patikino studentė, buvusi sostinės Tuskulėnų vidurinės mokyklos moksleivė.


  12. Menotyrininkė A.Narušytė: „Smegenys mene neatsiranda savaime“

Dailė / 2015-01-12 07:44 / lrytas.lt

„Smegenys mene neatsiranda savaime. Tam reikia pastangų, laiko ir erdvės. Bet labiausiai reikia laisvės nuo baimės ir būtinybės kam nors įtikti. Čia belieka savęs paklausti: ar mūsų kultūrai užteks besmegenių, ar kartais norėtume rasti ir snieginį medžio kiškį?“ - klausia menotyrininkė Agnė Narušytė, dalydamasi pastarųjų dienų įžvalgomis.


  13. Aktorė A. Jolie - kairiarankė. Kuo ypatingi šie žmonės? (1)

Sveikata / 2015-01-09 17:58 / lrytas.lt

Apie kairiarankius nuo seno sklando daugybė keistų mitų, pasakojama apie ypatingus žmonių, kuriems patogiau rašyti ir kitus tikslius veiksmus atlikti ne dešine, o kaire ranka, gebėjimus. Kiek visame tame tiesos, o kas – viso labo išsigalvojimai ir gandai?


  14. Nuo nutukimo gelbės piliulė su įsivaizduojamu maistu (1)

Sveikata / 2015-01-09 14:57 / lrytas.lt

Ar naujas vaistas galėtų išspręsti nutukimo problemą? Mokslininkai mano, kad atsakymas yra taip – jie kuria tai, ką galima pavadinti įsivaizduojamu patiekalu piliulėje. Piliulė priverčia organizmą manyti, kad jis gavo didžiulį kalorijų kiekį, tarsi suvalgius sočius pietus.


  15. Po konflikto kurhauze – aistros ir nuostaba

Aktualijos / 2015-01-09 06:21 / Alvydas Ziabkus („Lietuvos rytas“)

Atrodo, kad prieš keletą metų iš tarnybos išvaryto buvusio Palangos policijos vadovo Jurgio Kažio demonstruotą pasakotojo talentą prisimins tyrėjai, gavę jo sūnaus Žilvino pareiškimą dėl sumušimo. Palangos savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjui Vygantui Rekašiui gresia byla, o nuo jo nukentėjęs Kultūros centro vadovas Žilvinas Kažys dienas leidžia ligoninėje.


  16. Informavo Rusiją: T. Dobrovolskis nužudytas už paramą V. Putinui

Aktualijos / 2015-01-08 21:15 / lrytas.lt

Kremliaus propagandos mašina nepraleido progos pasinaudoti Tomo Dobrovolskio žūtimi. Portalas „Rusvesna“ - atseit rusų pavasaris, vartojantis nebeegzistuojančios Sovietų Sąjungos domeno galūnę, paskelbė pribloškiamą „žinią“. Esą lietuvis kompozitorius bare užmuštas todėl, kad jis atvirai palaikė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Toliau atpasakojamos muštynių bare aplinkybės, pranešama, kad T.Dobrovolskis po sužalojimo paniro į komą, o vėliau mirė ligoninėje nuo sunkių traumų.


  17. Motinos sužaloto berniuko gyvybė priklauso nuo svetimų gerumo

Likimai / 2015-01-08 17:09 / Ričardas Vitkus

Ketverių metų Arnas - ypatingas vaikas. Iš lovytės nepakylantis, prie dirbtinio maitinimo ir kvėpavimo aparatų prijungtas berniukas nežino, kas yra Kalėdos, jo nedžiugino nei Kalėdų Senelis, nei gražiai papuoštos eglutės. Kalėdų šurmulys šį likimo nuskriaustą mažylį apeina ratu, tačiau jį prižiūrinčių Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų darbuotojų rūpestis neblėsta jau beveik ketverius metus – tiek laiko šis vaikas gyvena čia. Kai namuose motinos sužalotas Arnas pateko į ligoninę, jam tebuvo trys mėnesiai.


  18. BMW ateitis - automobilis, pats nuvažiuojantis į stovėjimo vietą

Rinka / 2015-01-07 16:12 / lrytas.lt

Las Vegase (JAV) prasidėjusioje „CES 2015“ parodoje Vokietijos automobilių gamintojas „BMW Group“ pademonstravo naujas automobilių autonominio valdymo galimybes. Koncerno inžinieriai ištobulino sistemas, kurios saugiai valdo automobilį be vairuotojo pagalbos ir leidžia išvengti bet kokių susidūrimų kelyje.


  19. Muziko T. Dobrovolskio žudikams rūpi gynyba, o ne atgaila (1)

Kriminalai / 2015-01-07 13:52 / Rasa Karmazaitė ( „Lietuvos rytas")

Kompozitoriaus Tomo Dobrovolskio nužudymu įtariamiems jaunuoliams jau pasamdyti geri advokatai. Ar dėl absurdiškos priežasties užmušę žmogų užpuolikai neišsisuks nuo bausmės? Šis klausimas neduoda ramybės ir našlei Akvilei Dobrovolskei. „Aš su netektimi jau susitaikiau“, – pirmadienio vakare kalbėdama su žurnaliste tyliai ištarė 43 metų menininkė A.Dobrovolskė. Paskutinę parą medikai vilčių nebesuteikė – 48 metų T.Dobrovolskis reanimacijoje ėmė stipriai karščiuoti, jo gyvybę palaikė tik vaistai ir aparatūra.


  20. Žinau, ko reikia tikram vyrui. Galbūt jus tai nustebins (3)

Man rūpi / 2015-01-07 09:32 / Gerda

Greičiausiai, tai dar viena populiari mada – aptarinėti moteriškumo krizę. Lyginti save su kitomis, atlikti rekomenduotinus „moteriškumo“ patikros klausimynus, taip įsivertinant, ar netyčia ne per daug žinai apie kompiuterius, automobilius, ne per dažnai dėvi kelnes ir vengi aukštakulnių.


Populiariausi per 24 val.