Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1843, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Tėvai užšaldė dukterį, kad vėliau prikeltų iš numirusiųjų (23)

Palata nr. 6 / 2015-04-27 12:30 / lrytas.lt

Dvejų metų mergaitė, mirusi nuo smegenų auglio, buvo užšaldyta, tikintis, kad vieną dieną dėl mokslo pažangos ją bus galima atgaivinti. Matheryn Naovaratpong iš Tailando, manoma, yra jauniausias žmogus, kuris buvo kriogeniškai užšaldytas.


  2. Mieli šiandienos robotai ateity taps žudymo mašinomis (1)

Laboratorija / 2015-04-26 13:44 / lrytas.lt

Mus stebina ir žavi, kaip įspūdingai, nors dažnai nerangiai, juda ir įvairius veiksmus lyg tikri žmonės atlieka robotai. Tokius pažengusius robotikos projektus finansuoja Jungtinių Valstijų gynybos departamentas. Internetinis žurnalas „The Motherboard“ dokumentiniame vaizdo klipe primena, jog šiandienos moksliniai bandymai sukurs ateities ginklus.


  3. Kaip perauklėti nesuvaldomą šunį? Pataria profesionalė (6)

Priežiūra / 2015-04-25 14:56 / lrytas.lt

Emocijos būdingos visiems – tiek mums, tiek mūsų augintiniams. Ir žmonių, ir gyvūnų smegenys – sudėtinga sistema, sudaryta iš daugybės nervinių ląstelių bei jungčių tarp jų. Kiekvieno individo smegenys yra unikalios, jų formavimąsi nulemia tiek genetiniai faktoriai, tiek asmeninė patirtis.


  4. Olimpinis čempionas Bruce'as Jenneris: „Aš esu moteris“ (28)

Tai bent! / 2015-04-25 10:47 / lrytas.lt

1976-aisiais Monrealyje JAV dešimtkovės žvaigždė Bruce'as Jenneris iškovojo olimpinį aukso medalį. Tačiau pastaraisiais metais jo pavardė linksniuojama ne sporto puslapiuose. Garsiosios Kim Kardshian patėvis pernai oficialiai išsiskyrė su jos motina. Skyrybų priežastimi tapo vyro noras tapti moterimi.


  5. R. Bolgovas siūlo nuotaiką gerinantį receptą – varškės suflė (9)

Pasigamink / 2015-04-25 08:00 / lrytas.lt

Ar pastebėjote, kad nedidelis desertas po pietų daro stebuklus? Vadovas nebeatrodo toks reiklus ir pretenzingas, klientai tampa malonesni, mes pasijuntame laimingesni, o gyvenimas tampa gerokai saldesnis visomis prasmėmis. Visa tai lemia tam tikros medžiagos, kurios išsiskiria smegenyse valgant vienokį ar kitokį maistą. Taigi, ką valgyti, kad būtume sveiki, o mūsų nuotaika – visuomet pakili?


  6. Tyrimai, susiję su meile – sužinokite 9 įdomius faktus (5)

Psichologija / 2015-04-25 06:06 / lrytas.lt

Pavasaris – laikas, kuomet taip norisi įsimylėti ir džiaugtis mylimu žmogumi. Sakoma, jog nuo meilės net protingiausi žmonės tampa kvailiais. Tačiau juk kartais norisi pasidžiaugti taip, kaip džiaugdavomės vaikystėje. Džiaugtis – sveika, tačiau pravartu būtų sužinoti keletą įdomių faktų, susijusių su meile.


  7. Be golfo toliau klestės prostitucija (10)

Komentarai / 2015-04-24 07:31 / Tadas Ignatavičius

Visi žino, kas nutinka užlipus ant grėblio. Tačiau tautos išrinktieji vis tiek bando patikrinti savo kaktos kietumą. Regis, jos nė kiek negaila ir Seimo vicepirmininkui V.Gedvilui.


  8. D. Meškausko ir I. Stasiulytės porai skamba pavojaus varpai (94)

Šeima / 2015-04-24 06:00 / Rytė Petrulytė

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į šokėjo Deivido Meškausko(26 m.) ir aktorės Inetos Stasiulytės(33 m.)porą.


  9. Kauno mokslininkų tikslas – įveikti Alzheimerį (1)

Medicinos žinios / 2015-04-22 11:18 / lrytas.lt

Ligoms vis jaunėjant nieko nebestebina ir anksčiau garbaus amžiaus žmonių ligomis laikytos ligos, kuriomis skundžiasi darbingo amžiaus žmonės. Anot Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokslininkų, itin didelę grėsmę šiandien kelia Alzheimerio liga.


  10. 11 veiksmingų sveikatos patarimų, kurie skamba kaip pokštas (1)

Gyvenu sveikai / 2015-04-22 07:22 / lrytas.lt

Dauguma patarimų, kaip pagerinti sveikatą, būna labai aiškūs. Jei norite numesti svorio – mažiau valgykite ir daugiau judėkite. Kad jaustumėtės energingi – gerai išsimiegokite. Kad išvengtumėte dehidratacijos – gerkite daugiau vandens. Tačiau nemažai rimtų ir, svarbiausia, veiksmingų patarimų skamba, lyg pokštas – atrodytų, jog, siekiant norimo tikslo, elgtis reikia kaip tik priešingai.


  11. Jei labai tikėsi, tai nugalėsi ir skilandžiais šaudydamas (18)

Komentarai / 2015-04-20 14:39 / Bronius Matelis

Į privalomąją karo tarnybą šį pavasarį savanoriais atėjo apie 300 savanorių. Jų dar daugės, tačiau tai maždaug dešimt nuošimčių nuo ketinamų pakviesti į kariuomenę šiais metais. Su kuo galėtume lyginti šį skaičių?


  12. Matėme savo akimis: ypatinga premjera Londone su kino įžymybėmis

TV antena / 2015-04-19 12:57 / Ramūnas Zilnys, specialiai „TV antenai“, Londonas

TV serialų kūrėjai vis drąsiau vilioja ryškias kino žvaigždes. Vis dėlto naujo televizijos „Fox“ serialo „Wayward Pines“ autoriai nustebino užmoju. Daugiau nei šimte pasaulio šalių vienu metu debiutuosiančio serialo išankstinė premjera surengta Londone – jos stebėti buvo pakviesta ir „TV antena“.


  13. Kas vyksta smegenyse, kai žmogus tariamai mato vaiduoklius? (II)

Pasaulis X / 2015-04-17 21:50 / „Lietuvos ryto“ televizija

Laidą „Pasaulis X“ žiūrėkite kiekvieną penktadienį nuo 20:50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  14. Kodėl Donaldai Meiželytei nepavyksta sukurti gražių santykių? (89)

Atvirai / 2015-04-16 19:27 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Kol Donalda Meiželytė (39 m.) nuotaikingai atsakinėja į klausimus, šalia kniaukdama zuja katė Žiurkė, pro šalį skubėdama į egzaminą išdumia dukra Juta (18 m.). Rodos, dainininkės ir buvusios Seimo narės namai idiliški. Bet čia nebūna didelių tradicinių šeimos vakarienių, retokai užsuka svečiai, o neseniai garsi moteris išsiskyrė su savo širdies draugu Linu.


  15. Garso vaidinimas „Audiokaukas“, arba smegenys ir sėklidės (1)

Scena / 2015-04-16 15:35 / Beata Baublinskienė

„Ir smegenys, ir sėklidės viename“ – tokį bobausio apibrėžimą vakar pateikė NOA festivalyje rodyto garso vaidinimo „Audiokaukas“ autorius Arturas Bumšteinas. Buitinėje kalboje, kai smegenys ir sėklidės susilieja, sakoma, kad žmogus (vyriškis) mąsto tam tikra kūno vieta. O kuo mąsto kompozitorius?


  16. Lietuvio kuriamo paspirtuko „smegenyse“ – išmanusis telefonas (14)

Sėkmės istorijos / 2015-04-16 15:15 / Simona Viltrakytė

Lietuvis Ignas Survila šiomis dienomis sukasi inovacijų parodoje Ženevoje. Į šį renginį paragintas partnerio šveicaro Michelo Barro jis atgabeno savo kūrinį – patobulintą paspirtuką „Pigeon“. Oranžinė paspirtuko spalva traukia akį, o Ženevoje Ignas su partneriu savo gaminiu viliasi sudominti daugiau investuotojų ir užmegzti verslui reikalingų kontaktų. I.Survila spaudžia kumščius – rytoj, penktadienį, jis susitinka su „Volkswagen“ atstovais, kuriems pristatys keletą idėjų.


  17. Rusiją okupavo priešai – taip atrodo rašytojui Borisui Akuninui (4)

Meno pulsas / 2015-04-16 14:03 / BNS ir lrytas.lt inf.

Garsiam rusų rašytojui Borisui Akuninui atrodo, kad Rusija yra okupuota priešų, kuriuos palaiko vietos gyventojai. Tai jis pareiškė interviu Didžiosios Britanijos visuomeninam transliuotojui trečiadienį Londone, kur vyksta rusų literatūros festivalis „Slovo“.


  18. Žydrūnas Savickas: „Žmogus neturi ribų – jas nustato smegenys“ (13)

Stiprioji lytis / 2015-04-16 10:04 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas (39 m.), nors ir sklando kalbos, apie sportininko karjeros pabaigą negalvoja. Jis mano, kad žmogaus galimybėms nėra jokių ribų. Tik pripažįsta, kad dažnai po įtemptų varžybų ir darbų norisi ramybės, tad su savo žmona Jurgita (38 m.) šiuo metu kraustosi gyventi arčiau gamtos


  19. Smegenys – paslaptingiausias ir iki galo neištirtas organas (1)

Verta pažiūrėti / 2015-04-15 22:15 / „Lietuvos ryto“ televizija

Laidą „Pasaulis X“ žiūrėkite kiekvieną penktadienį nuo 20:50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  20. Psichiatrijos baubas arba mokykla rūke (1)

Man rūpi / 2015-04-15 14:48 / Nijolė Goštautaitė Midttun

Viešai nagrinėjama buvusio KTU gimnazijos direktoriaus byla atskleidžia iškreiptą mokyklose paplitusią garbės sampratą, o kartu ir bejėgiškumą, nežinojimą, ką daryti, „aptikus“ paauglius vartojant psichoaktyviąsias medžiagas.


Populiariausi per 24 val.