Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1664, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Populiariausios tėvų frazės, kurių negalima sakyti vaikams (15)

Šeima / 2014-12-19 19:28 / lrytas.lt

„Šimtą kartų tau sakiau taip nesielgti, o tu vis tiek darai savo!“ - susinervinate po savo atžalos užsispyrimo. O gal be reikalo sakėte? Pasakymus, kurių nuolat pažeria suaugusieji, vaikas suvokia kaip matematikos formules. Jomis jis vadovausis visą savo gyvenimą – beje, visiškai nesąmoningai. Todėl tėvai turi parinkti teisingus žodžius, kalbėdamiesi su sūnumi ar dukterimi. Juk tėvų „programavimo“ galia yra nepaprastai didelė.


  2. Po skyrybų buto netekęs vyras atkeršijo buvusiai žmonai (79)

Foto / 2014-12-19 11:15 / lrytas.lt

Skyrybos ir turto dalybos – nemalonus dalykas. Ypač, kai lieki be buto. Taip nutiko ir vienam vyrui, kuris dabar bando prisidurti pinigų, interneto skelbime siūlydamas pirkti buvusios žmonos vestuvinę suknelę. „Prisiteisiau suknelę, nes ji buvo pirkta už mano pinigus. Aišku, ji prisiteisė mano butą, bet ką padarysi.


  3. Ukrainietis architektas atskleidė turtingų užsakovų užgaidas (11)

Interjerai / 2014-12-19 08:48 / Inga Junčienė

Prieš dvylika metų savo biurą su trimis kolegomis Kijeve atidaręs architektas Igoris Redkinas sako, kad šiandien jų užsakovų poreikiai smarkiai pasikeitę – išmokę užsienio kalbų, daug keliaujantys po pasaulį žmonės nebeprašo sukruti interjerų kaip penkių žvaigždučių viešbučiuose.


  4. Kazachstano kaimelio gyventojai negali pabusti iš miego (3)

Marga planeta / 2014-12-17 13:59 / lrytas.lt

Mažame atokiame Kazachstano kaimelyje žmonės ištisas dienas negali prabusti iš kieto miego. Kas sukelia šią jau ketverius metus trunkančią paslaptingą epidemiją, aiškinasi ir medikai, ir ekstresensai, pasakoja „Daily Mail“. Pastaruoju metu netoli Krasnogorsko miesto įsikūrusiame kaimelyje žmonės dar labiau sunerimę. Vietiniai pasakoja, kad šis miego sutrikimas plinta – jis kamuoja jau beveik 14 proc. iš 600 gyventojų.


  5. Lietuvaitė blaškosi – pamilo vaikiną, kuris dievina V. Putiną (77)

Išklausykite / 2014-12-16 22:13 / Saulė

Noriu papasakoti savo istoriją, kuri labai tinka dabartinių politinių įvykių kontekste, kur JAV ir Rusijos mylėtojai ir „heiteriai“ pliekiasi tarpusavyje, tarsi jų nuomonė bent 0,001 procento prisidėtų prie politinių sprendimų priėmimo. Nuomonės nuomonėm, vertybės vertybėm, bet problema iškyla, kai šios vertybės persipina tarp artimų žmonių.


  6. Mirštančios mergaitės svajonė – susitikti su naujagime sese (23)

Likimai / 2014-12-14 20:47 / lrytas.lt

Mirštančios keturmetės mergaitės nėščia motina Jolene Hale atskleidė savo didžiausią troškimą – kad abi jos dukros dar susitiktų. Mažoji Isabella iš Londono svajoja būti vyresne sese, bet niekas nežino, ar ji spės – gydytojai dar užpernai metų spalį nustatė, kad jai gyventi liko maždaug metai.


  7. 20 dainų, kurių žmonės dažniausiai klausosi mylėdamiesi (22)

Seksas / 2014-12-14 08:41 / lrytas.lt

Kokios muzikos žmonės dažniausiai klausosi mylėdamiesi? Populiarus muzikinis tinklalapis „Spotify“ apklausė 2 tūkst. žmonių, kurių amžius nuo 18 iki 91 metų, ir sudarė populiariausių sekso melodijų dvidešimtuką.


  8. Lrytas.lt biblioteka: „Kaip įveikti nerimą, baimę ir stresą”

Meno pulsas / 2014-12-13 13:06 / lrytas.lt

Dėl nervinės įtampos imame užsikirsti per darbo pokalbius, susikertame per egzaminus, netenkame kantrybės transporto spūstyse. Dėl artėjančio pristatymo keletą savaičių kankina nemiga, nes nepaliaujamai būgštaujame, kad kas nors gali nepavykti.


  9. Kaip žmogų veikia prancūziškas bučinys (8)

Seksas / 2014-12-10 12:21 / lrytas.lt

Prancūzai visame pasaulyje garsėja savo bučiniu. Tai ilgas ir stiprus meilės bučinys lūpomis ir liežuviu. Toks bučinys – subtili žinia, išreiškianti jausmus, kuriems kartais sunku rasti paprastų žodžių. Tai mainai, sukeliantys įvairius pojūčius – skonio, kvapo ir lytėjimo. Šis daugybę anglosaksų stebinantis paprotys – prancūzų kultūros grynuolis.


  10. Mokslininkai nustebo: tiek laiko trunka tobulas seksas (60)

Seksas / 2014-12-10 09:15 / lrytas.lt

Kanadiečių ir amerikiečių mokslininkai, profesoriai Corty ir Guardiani, atliko tyrimą aiškindamiesi, kokia yra ideali sueities trukmė. Ji skaičiuojama nuo įsiskverbimo į vaginą akimirkos iki sėklos išsiveržimo. Po to poros užrašydavo laiką, kada tai įvykdavo, ir pakomentuodavo, kokį seksualinį pasitenkinimą patirdavo.


  11. Gimtojo Kauno restorane A.Užkalnis padavėjo ieškojo telefonu (1)

Gurmanų klubas / 2014-12-09 12:32 / Andrius Užkalnis

Tie, kurie kantriai skaitote mano rašymą apie Lietuvosir pasaulio restoranus, jau žinote, kad mano gimtajam Kaunui labai nesiseka: nė vienas restoranas tame mieste nėra gavęs aukščiausio įvertinimo. Tačiau vis tiek aš turiu vilties ir grįžtu vėl tenai, ir vėl tenai, kur šlama kalba vandenai. Grįžtu į Kauną, kad dar kartą pažiūrėčiau, ar bus kas nors gero toje kulinarijos Hirošimoje prie Kauno marių. Mat labai noriu, kad jiems pasisektų.


  12. Telšiuose girto vyro vairuojamas „Volvo“ rėžėsi į namą (25)

Nelaimės / 2014-12-08 16:59 / Giedra Akavickienė

Šeštadienio vakarą Telšiuose girto telšiškio vairuojamas „Volvo“ rėžėsi į gyvenamąjį namą. Smūgio būta tokio stipraus, kad sulūžo namo durys, sulankstytas šaldytuvas, sudužo jame sukrautos žiemos atsargos ir kiti daiktai. Per avariją namuose buvusi garbaus amžiaus telšiškė patyrė šoką.


  13. Beprotybė, kaip Kalėdinė dovana (34)

Komentarai / 2014-12-08 12:12 / Arkadijus Vinokuras

Kaikarizmas politikoje, religija teisėje, išdavystė Seime, šovinizmas kalboje ir putinizmas teatre. Kaip kitaip apibūdinti lietuvišką beprotybę? „Tik pamanykite! Režisierius G. Varnas savo A.Vivaldi oratorijos „Juditos triumfas“ inscenizacijoje sugalvojo paridinėti butaforinę Rusijos prezidento galvą! Kur tai matyta! Dar to betrūko! Teatras ne politika!


  14. „Apple“ patentavo nedūžtantį „iPhone“ su katės refleksais (18)

Techno / 2014-12-08 10:57 / Arnoldas Lukošius

23,5 milijardo dolerių! Tai ne Lietuvos dešimtmečio biudžetas, o suma, kurią nuo 2007 m. amerikiečiai išleido savo nuo smūgių suskilusių išmaniųjų įrenginių remontui. 10,7 mlrd. dolerių išleisti vien „iPhone“ taisyti. Taip, nedūžtančių, atsparių smūgiams ar neskęstančių įrenginių siūlo jau ne viena kompanija. Dar daugiau galima įsigyti apsauginių dėklų. Tačiau sprendimas, kurį patentavo ligi šiol atsparumo testus ignoravusi „Apple“, tiesiog neįtikėtinas ir kelia šiokį tokį siaubą. Jį įgyvendinus telefonas elgsis lyg gyvas.


  15. Prisidirbusio Kremliaus talkoje – net jo kalinys Nr.1 (86)

Komentarai / 2014-12-07 16:28 / Vytautas Bruveris

Rusijos režimo pagrindinis priešas ir demokratijos šauklys ar slaptas jo agentas? Gal jo pravardė, pavyzdžiui, Chodoras, o misija – gelbėti itin šlapias režimo kelnes?


  16. Eurolygos savaitėje – spalvų ir intrigų gausa

Krepšinis / 2014-12-07 09:41 / Rolandas V.Eidvilas

Dušanas Ivkovičius į kovą metė dar vieną 18-metį, Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė mažiausią pralaimėjimą išvykose, Lenkijos čempionai nebuvo įleisti į Zgoželeco miestą, Jevgenijus Pašutinas pakeitė Kazanės „Uniks“ veidą, „Barcelona“ atėmė iš Kauno „Žalgirio“ didžiausio skirtumo rekordą, o Sardinijos ir Bavarijos klubai pirmieji prarado viltis patekti į „Top 16“.


  17. Diplomatas: „Žmogus Lietuvoje yra pamirštas“

Aktualijos / 2014-12-06 08:41 / Eugenija Grižibauskienė

Amerikiečių smegenyse jau įsitvirtino „Russia Today“. Galvojome, kad istorija baigėsi, apsigaubėme romantiniu liberalizmo rūbu, žiūrėjome CNN ir staiga - „Russia Today“ dominuoja. Amerikiečiai žiūri šį kanalą, kuriame rusai kalba ne apie tai, kas blogo Rusijoje, bet apie tai, kas blogo Amerikoje. Būtent todėl dabar iš CNN skambina į Lietuvą ir klausinėja, kas vyksta, kaip elgtis.


  18. Naujasis B.Obamos koziris - apie tai, kas laukia Rusijos

Įvykiai / 2014-12-05 18:39 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV prezidentas Barackas Obama penktadienį pristatydamas gynybos sekretoriumi Ashtoną Carterį pavadino jį vienu iškiliausių nacionalinio saugumo lyderių. A.Carteris nuo 2011 metų spalio iki 2013-ųjų gruodžio dirbo tuometinio gynybos sekretoriaus Leono Panettos pavaduotoju, o anksčiau vadovavo Pentagono technologių ir ginkluotės pirkimo skyriui.


  19. Kibernetiniai samurajai įsisuko ir į Lietuvą

Aktualijos / 2014-12-05 09:03 / Eugenija Grižibauskienė

Girdėjote apie „Stuxnet“? Ne? O apie Hirošimą? Turbūt prisiminėte atominę bombą. Bet pamirškime ją, dabar kariaujama tokiais ginklais kaip „Stuxnet“ - per pasaulį šliaužiančiu kibernetiniu virusu. Kalbėdamas su lrytas.lt žurnaliste, Krašto apsaugos ministerijos (KAM) vyriausiasis patarėjas kibernetinio saugumo klausimais Vytautas Butrimas pasidžiaugė, kad nuo kitų sausio 1 d. KAM veiklą pradeda naujai sukurtas Kibernetinio saugumo ir informacinių technologijų departamentas. Į jį persikels ir pašnekovas.


  20. 6 patarimai, kaip pamilti savo kūną

Psichologija / 2014-12-04 13:26 / lrytas.lt

Negalite pamilti savo kūno? Jums visada atrodo, jog jo yra per daug arba per mažai? Tokios mintys iš dangaus nekrenta – jas gali išprovokuoti sekso trūkumas arba tiesiog nesugebėjimas džiaugtis gyvenimu. Verta pamilti save. Būtina. Štai patarimai, kaip mažais žingsneliais eiti link tikros meilės sau ir savo kūnui.


Populiariausi per 24 val.