Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2741, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Naujas Elono Musko užmojis – smegenis sujungti su kompiuteriu (2)

Laboratorija / 2017-03-30 06:34 / lrytas.lt

Kompanijų „Tesla“ ir „SpaceX“ vadovas Elonas Muskas įkūrė naują startuolį, kuriam keliamas tikslas – sukurti technologiją, kuri sujungtų žmogaus smegenis su kompiuteriu.


  2. Britus gyventi sveikai mokanti Tautvilė Šliažaitė atskleidė, kas maitinantis svarbiausia (20)

Atvirai / 2017-03-29 20:46 / Silvija Kuprionytė

Natūropatinės mitybos specialistė ir portalo lrytas.tv laidos „Sveika kasdienybė“ vedėja Tautvilė Šliažaitė (29 m.), ko gero, pati nesitikėjo, kad žinios apie sveiką mitybą taps ne tik jos pajamų šaltiniu, bet ir gyvenimo aistra, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  3. Psichologas: tipiškų „moksliukų“ bruožai būdingi žiauriausiems žudikams (171)

Psichologija / 2017-03-28 20:32 / Jurgita Noreikienė

Šiurpios naujienos veja viena kitą. Itin žiaurūs nusikaltimai šaltakraujų žudikų atliekami be aiškaus motyvo – pasak policijos, tokių atvejų daugėja. Kas vyksta mūsų visuomenėje? Ar gyvename tarp tiksinčių bombų? Ar aplink mus vaikšto daugybė nestabilios psichikos, neadekvačių asmenų, kurie bet kurią akimirką gali padaryti ką nors baisaus? Psichologo Olego Lapino teigimu, visuomenėje vykstančių procesų, socialinio klimato nėra ko kaltinti – žmogžudžių, psichopatų būta visais laikais ir įvairiuose kraštuose, iš įvairių socialinių sluoksnių, taip pat ir turtingų. Mes nesame išskirtiniai.


  4. Prasideda motociklų sezonas: tai blogiausia, ką gali daryti vairuotojai (4)

Saugus eismas / 2017-03-27 11:27 / Saulius Rinkevičius („Lietuvos rytas“)

Prieš naują motociklų sezoną kankina dvejopos emocijos – jaudulys ir nerimas. Pats nekantrauju sėsti ant geriausius įspūdžius suteikiančios transporto priemonės, tačiau tuo pat metu bijau išgirsti žinių pranešimą apie pirmąjį žuvusį motociklininką.


  5. Kaip teroristai užburia palūžusių žmonių protus? (16)

Rytai-Vakarai / 2017-03-26 18:57 / Asta Borusevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Būti svarbiam ir gyventi tobulame pasaulyje – tuo įtiki jaunuoliai, susidūrę su teroristinių grupuočių ideologija. Tačiau kur vyksta verbavimas ir kaip islamistai sugeba susukti galvą jauniems žmonėms?


  6. Raito peticijas dėl mokslo metų ilginimo: „Neatimkite vaikystės, nesmaukite mokytojų“ (7)

Aktualijos / 2017-03-25 20:22 / Aida Murauskaitė

Ketinimai 10-15 dienų pailginti mokslo metus sukėlė audrą. Nepritariantieji tokiam Švietimo ir mokslo ministerijos užmojui sako, kad derėtų ne mokslo metų laiką ilginti, o keisti mokymo programas. Internete siūloma pasirašyti peticijas, adresuotas švietimo ir mokslo ministrei Jurgitai Petrauskienei ar Seimui.


  7. Testas: sergantys šizofrenija permato jį kiaurai, o jūs? (47)

Psichologija / 2017-03-25 13:58 / technologijos.lt

Prieš keletą metų Londono universiteto mokslininkai aptiko, jog sergantieji šizofrenija daug sunkiau pasiduoda apgaunami kai kurių optinių iliuzijų. Tyrimai buvo plėtojami ir mokslininkai aptiko įdomų dalyką, kurį galite išbandyti ir patys.


  8. Nei gyvi, nei mirę: 18 mumifikuotų žmonių, kurie kelia šiurpą (40)

Istorija / 2017-03-24 18:49 / lrytas.lt

Kas sieja Vladimirą Leniną, Tutanchamoną, Evitą Peron?


  9. Veidotyrininkė: „Jei dirbtinai paputlinsite lūpas, nieko neapgausite“

TV antena / 2017-03-24 17:25 / lrytas.lt

Veidotyra – ypatinga sritis, kurios specialistą esą turi net Baltieji rūmai, jis prieš Prezidentui susitinkant su svarbiu asmeniu išnagrinėja svečio veido bruožus, atskleidžia stipriąsias ir silpnąsias vietas. Veidotyra itin plačiai naudojama įdarbinant žmones, tiriant bylas ir kasdieniniame gyvenime, juk kiekvienas iš mūsų kartais patys nežinodami ir neturėdami jokių motyvų sakome: šis žmogus man patinka, o šis – ne. 


  10. Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai?

Psichologija / 2017-03-23 10:22 / lrytas.lt

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.


  11. Bendrabučio duše mergina išgirdo beldimą – kai pravėrė duris, net pradėjo klykti (78)

Reporteris / 2017-03-21 22:59 / Jonas Valaitis

Mokinių bendrabučio duše besimaudžiusios merginos patyrė išgąstį, kurio nepamirš visą likusį gyvenimą. Už patalpos durų pasigirdęs vyriškas balsas suglumino. Be tai, kas nutiko vėliau, priminė tikrą košmarą.


  12. Medikas papasakojo, kaip meluoja tėvai, sužaloję savo vaikus (17)

Vaikai / 2017-03-21 17:46 / lrt.lt

Vadinamųjų pašalpinių karta auga ir šių žmonių supratimas apie gyvenimą, nekalbant apie vaikų auklėjimą, yra daugiau nei primityvus, sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas vaikų ligų gydytojas prof. dr. Rimantas Kėvalas.


  13. Po užpuolimo gatvėje išgirdo gyvenimą pakeitusią diagnozę (18)

Ligos ir gydymas / 2017-03-21 17:07 / Gintarė Kaminskienė

Indrė Baltrušaitienė (31 m.) – vienas tų žmonių, kurie niekada nenukabina nosies. Nors, kai pagalvoji, galėtų. Dvylika metų gyventi su nepakeliamus skausmus sukeliančia kavernoma (kavernine angioma. – Red.) be savigailos, ko gero, galėtų tikrai ne kiekvienas.


  14. „Tesla“ įsidarbinęs lietuvis atskleidė sunkiai įsivaizduojamus gamyklos užkulisius (22)

Radaras / 2017-03-21 12:12 / lrytas.lt

„Tai automobilių pasaulio ateitis! Tai superautomobilis! Tai mano svajonių darbas!“ – džiūgauja Danielius Kimša ir Gabrielius Kontautas, dirbantys elektromobilių gamykloje Olandijoje.


  15. Susikibę už rankų mirę tėvai neviltyje paliko tris vaikus (24)

Istorijos / 2017-03-20 12:45 / lrytas.lt

Trys vaikai, kuriuos našlaičiais paliko nuo vėžio per kelias dienas mirę tėvai, dėkojo už visuomenės paramą. Žmonių dosnumas padėjo jiems išsaugoti namus ir tęsti mokslus aukštosiose mokyklose po to, ką jų tėvai vasario mėnesį paliko šį pasaulį.


  16. Norite, kad jūsų smegenys nepasentų, o kūnas nesirgtų? Pasakė, ką privalote daryti (31)

Gyvenu sveikai / 2017-03-18 13:19 / Juta Liutkevičiūtė, LRT RADIJO laida „Sveikata“, LRT.lt

Fizinis aktyvumas – priemonė, padedanti mūsų psichikos sveikatai, tačiau sportui reikia įdirbio, tad dauguma skubančių žmonių verčiau renkasi išgerti tabletę. Taip LRT RADIJUI sako klinikinės psichologijos magistrantas Vitalijus Gafurovas. Anot jo, sportas padeda nesenti smegenims ir yra geresnė priemonė nei populiarios programėlės, neva lavinančios atmintį – jos veikia taip, kad atmintis gerėja tik naudojantis programėle, bet niekur kitur.


  17. Mia ir Juozas Statkevičius grasina emigruoti. Priežastys gali būti panašios (94)

TV antena / 2017-03-18 09:54 / „Lietuvos rytas“

Dizaineris Juozas Statkevičius (48 m.) kelti sparnus iš Lietuvos pagrasina maždaug kas metai. O štai prieš savaitę apie emigraciją prabilusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia (33 m.) tvirtina, kad jos apsisprendimą vargu ar kas nors galės pakeisti.


  18. Psichologas: žmogžudystė – tai riba, kurią retas čigonas peržengs (7)

Aktualijos / 2017-03-18 05:00 / Jurgita Noreikienė

Paaiškėjus, kad Ieva Strazdauskaitė tapo čigonų auka, daugeliui užkliuvo nusikaltėlių tautybė. Čigonai buvo apšaukti žmogžudžiais. Ar teisinga nusikaltimo šaknų ieškoti konkrečioje socialinėje grupėje ar tautoje?


  19. Andrius Kaluginas numano, kas laukia nužudymu įtariamo jaunuolio nuotakos (10)

Psichologija / 2017-03-15 22:03 / Jurgita Noreikienė

Įvykus protu nesuvokiamam nusikaltimui, kai siekiant pagrobti automobilį buvo nužudyta jauna mergina, visuomenė skuba ieškoti paaiškinimų, bandydama kaltę priskirti ne konkretiems monstrams, tam tikroms socialinėms grupėms, iš kurių neva kyla polinkis į tokius nusikaltimus.


  20. Kodėl kavos skonis ne toks geras kaip aromatas? (1)

Neįtikėtini faktai / 2017-03-15 12:40 / lrytas.lt

Daugybė žmonių dieną pradeda nuo kavos puodelio. Kai kurie tiesiog dievina rytinį kavos aromatą. Tačiau tikriausiai pastebėjote, kad kavos kvapas yra žymiai malonesnis nei pati kava.


Populiariausi per 24 val.