Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 56, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kraujo spalva nusidažęs tornadas niokojo viską iš eilės

Pasaulis / 2016-08-03 14:37 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vienoje Kinijos provincijoje užfiksuotas neeilinis reiškinys. Žmonės nufilmavo, kaip gamtą niokojo į dangų išstypęs raudonas besisukantis dulkių stulpas. Prieš kelias dienas įamžinta šėlstanti gamtos stichija siautė be gailesčio – sužalojo keletą žmonių ir apgadino apie 500 namų. Manoma, kad tornadas raudona spalva nusidažė praūžęs pro raudonu smėliu nuklotą teritoriją.


  2. Užfiksavo pavojingą ugniagesių kovą su ugniniu tornadu

Pasaulis / 2016-04-19 14:33 / StAlbertFirefighters

Kanadoje, Sen Albero mieste užfiksuotas įspūdinga akimirka. Čia siautėjęs ugninis tornadas vos nepareikalavo ten dirbusių ugniagesių gyvybių. Gaisras kilo nuo užkurto laužo, kuris tapo nevaldomu, todėl turėjo įsikišti gelbėtojai. Stiprus vėjas ir karštis įsuko liepsnas į verpetą, kuris siekė mažiausiai trisdešimt metrų. Keturi ugniagesių automobiliai ir daugiau nei tuzinas ugniagesių stengėsi numalšinti įsisiautėjusią ugnį. Nelaimės metu niekas nenukentėjo, tik apdegė apie 20 akrų žemės.


  3. Ukmergiškis Lietuvoje užfiksavo tornadą

Lietuvos diena / 2015-08-23 20:03 / Eimantas Kalibatas

Nors Lietuva ne Amerika, ir čia pasitaiko tornadų. Nedidelis smėlio sūkurys pastebėtas važiuojant nuo Jonavos link Ukmergės ties Šilų kaimu. Pro šalį važiavęs ukmergiškis Eimantas, sako, kad jam pasisekė pamatyti retą Lietuvoje reiškinį. Per pastaruosius aštuonerius metus – tai tik 5 užfiksuotas tornadas šalyje.


  4. Ohajuje nufilmuotas automobilius vartęs tornadas

Pasaulis / 2015-05-27 11:31 / youtube.com

Ohajo valstiją antradienio vakarą siaubė galingas tornadas. Daytonos mieste žmonės nufilmavo, kaip vėjo sukurys skriejo miesto gatvėmis, prasilenkdamas pro pravažiuojančius automobilius. Gamtos stichija apgadino 30 automobilių, kai kuriuos iš jų nepataisomai. Pranešama, jog vieną automobilį su jame buvusiais žmonėmis tornadas išmėtė į orą ir tėškė į namo sieną. Nukentėjo moteris, kuri iš automobilio išlipo kruvinomis kojomis. Tornadas sužeidė dar du žmones, kurie išvežti į ligoninę.


  5. Oklahomoje baimę sėjo tornadas

Pasaulis / 2015-05-07 14:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Oklahomos valstijoje praslinkęs tornadas vartė automobilius ir plėšė namų stogus. Iš viso apgadinta dešimtys namų. Apie aukas nepranešama, tačiau buvo sužeista mažiausiai 12 žmonių. Visi nuvežti į ligoninę, dviejų būklė – sunki.


  6. Po mėnesio pertraukos JAV miestą vėl siaubė tornadas

Pasaulis / 2015-03-26 11:32 / AP

Oklahomos valstijos Talsos miestui smogė tornadas. Kilusi audra smarkiai nuniokojo vieną kilnojamųjų namų kompleksą, kur žuvo žmogus. Iki antradienio, kai vėjo sūkurys susiformavo virš vieno ežero Arkanzase, Jungtinėse Valstijose ilgiau negu mėnesį nebuvo užfiksuota nei vieno tornado.


  7. Gamtos pokštai: JAV – tornadas, Čeliabinske – gausus sniegas

Pasaulis / 2014-04-26 13:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Visai ne pavasariškų orų sulaukė Šiaurės Karolinos valstijos gyventojai. Juos netikėtai užklupo tornadas, kuris nutraukė elektros laidus ir apgadino pastatus. O štai į Rusijoje esantį Čeliabinsko miestą vėl sugrįžo žiema. Skaičiuojama, kad per parą sniego pavidalu iškrito dviejų mėnesių kritulių norma.


  8. Kalifornijoje nufilmuotas dešimtis namų apgadinęs tornadas

Pasaulis / 2014-03-28 18:28 / „Reuters“

Retas tornadas Šiaurės Kalifornijoje rovė namų stogus ir daužė langus. NBC televizija ketvirtadienį parodė vaizdo reportažą, kuriame virš Rosevillio miesto matosi galingas tornado piltuvas ir juodi debesys. Miesto ugniagesių atstovas pranešė, kad trečiadienį kilęs tornadas nusiaubė 91 metro teritoriją. Pranešama, kad buvo apgadinta 10-12 namų, bet nė vienas iš jų nebuvo sugriautas visiškai.


  9. Pražūtingas tornadas JAV sugriovė darnų vienos šeimos gyvenimą

Pasaulis / 2013-11-19 11:56 / „Reuters“

Pražūtingi tornadai Jungtinių Valstijų Vidurio Vakarų regione ne tik vertė namus ir rovė medžius, bet ir sugriovė šimtų žmonių gyvenimus. Gamtos stichija nusinešė šešių žmonių gyvybes. Ef-4 kategorijos tornadą išgyvenusi Amy Tippin nuo gamtos šėlsmo slėpėsi lovoje su dviem savo sūnumis. Kitame name gyvenę jos seneliai, su kuriais moteris planavo švęsti padėkos dieną ir jau skirstėsi darbus, neišgyveno. 


  10. JAV užfiksuotas viską nuo žemės paviršiaus šlavęs tornadas

Pasaulis / 2013-11-18 21:19 / „Reuters“

Mažiausiai šeši žmonės žuvo, o dar dešimtys buvo sužeisti sekmadienį per smarkias audras ir tornadus JAV Vidurio Vakarų regione, pranešė pareigūnai, kurie perspėjo, kad aukų ir nukentėjusių skaičius dar tikriausiai padidės. Buvo atšaukti skrydžiai, o dešimtys tūkstančių namų liko be elektros.


  11. Tornadas JAV nuo žemės paviršiaus nušlavė daugiau nei pusšimtį namų

Pasaulis / 2013-11-18 13:01 / „Reuters“

JAV Vidurio Vakarų regiono gyventojai pajuto gamtos stichijos galybę. Per smarkias audras ir tornadus žuvo mažiausiai 6 žmonės, dar dešimtys gyventojų patyrė įvairaus pobūdžio sužalojimus. Skaičuojama, kad apie 70 namų virto griuvėsiais.


  12. Tokiją nusiaubė retas tornadas, 27 žmonės sužeisti

Pasaulis / 2013-09-02 12:00 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pirmadienį Tokiją nusiaubė retas tornadas. Japonijos žiniasklaida praneša, kad nukentėjo dešimtys žmonių. Tornadas apgadino namus ir vartė mašinas. Maždaug 30 tūkstančių namų liko be elektros energijos.


  13. Italiją niokojusio galingo tornado vaizdai

Pasaulis / 2013-07-30 13:45 / „Reuters“

Milano provincijoje esantį pramonį rajoną pirmadienį nusiaubė tornadas. Pranešama, kad sužeista 12 žmonių. Mobiliuoju telefonu užfiksuota, kaip tornadas niokoja mašinas, apverčia sukvežimius ir nutraukia telegrafo stulpus.


  14. Užfiksuota, kaip Milano provincijoje siaučia tornadas

Pasaulis / 2013-07-30 11:27 / „Reuters“

Milano provincijoje esantį pramonį rajoną pirmadienį nusiaubė tornadas. Pranešama, kad sužeista 12 žmonių. Mobiliuoju telefonu užfiksuota, kaip tornadas niokoja mašinas, apverčia sukvežimius ir nutraukia telegrafo stulpus.


  15. Tornadų šėlsmas JAV tęsiasi — šį kartą nukentėjo Kentukis

Pasaulis / 2013-06-11 13:42 / „Reuters“

Jungtines Valstijas nesiliauja siaubę tornadai. Šį kartą gamtos stichija praūžė per Kentukio miestą. Tornadas buvo pastebėtas apie 2 valandą dienos. Jis apgadino namus, ūkinius pastatus, rovė medžius, vartė automobilius ir sunkvežimius.


  16. Gamtos stichija vėl smogė Oklahomai: praūžus naujai tornadų bangai, skaičiuojamos aukos

Pasaulis / 2013-06-01 11:05 / „Reuters“

Penktadienį Oklahomos valstijos teritorijoje praūžus naujai tornadų bangai, žuvo penki žmonės, dešimtys sužeista. Tornadai smogė netoli Mūro miesto, kur prieš dvi savaites galingas tornadas nusinešė 24 žmonių gyvybes. Ši nauja audra kilo penktadienį pavakare, piko valandomis, todėl užklupo daugelį žmonių automobiliuose.


  17. Nufilmuotas netoli Oklahomos miesto praslinkęs tornadas

Pasaulis / 2013-06-01 10:28 / „Reuters“

Penktadienį Oklahomos valstijos teritorijoje praūžus naujai tornadų bangai, žuvo penki žmonės, dešimtys sužeista. Tornadai smogė netoli Mūro miesto, kur prieš dvi savaites galingas tornadas nusinešė 24 žmonių gyvybes. Ši nauja audra kilo penktadienį pavakare, piko valandomis, todėl užklupo daugelį žmonių automobiliuose.


  18. Nufilmuotas per Milano pakraštį praslinkęs tornadas

Pasaulis / 2013-05-30 12:35 / „Reuters“

Trečiadienį Milano šiaurės rytinei daliai smogė tornadas. Gamtos stichija niokojo transporto priemones, pramoninius pastatus, rovė medžius. Nors tornadas padarė daug nuostolių, žmonės nenukentėjo. Jį matę vietos gyventojai pasakojo, kad šis judėjo lėtai, todėl jiems atrodė, kad tai truko ne vieną minutę.


  19. Oklahomą nusiaubęs tornadas galėjo būti iki 600 kartų galingesnis nei Hirosimoje sprogusi bomba

Pasaulis / 2013-05-22 12:04 / „Lietuvos ryto“ televizija

Tornado nusiaubtuose Oklahomos priemiesčiuose gelbėtojai baigia paieškų operaciją ir nebesitiki rasti išgyvenusiųjų. Valdžia sako, kad dabar svarbiausia kuo greičiau atstatyti nusiaubtus kvartalus. Draudimo bendrovės skaičiuoja, kad nuostoliai gali siekti kelis milijardus dolerius. Tuo metu meteorologai patikslino, kad tai buvo stipriausios klasės tornadas, kurio galia buvo šimtus kartus didesnės nei Hirosimoje numestos atominės bombos.


  20. Klimatologė: „Amerika dažnai nukenčia dėl savo geografinės padėties“

Pasaulis / 2013-05-21 13:03 / „Lietuvos ryto“ televizija

Oklahomą nusiautė galingiausias tornadas per pastaruosius dvejus metus. Miestui smogusi stichija nusinešė beveik šimtą gyvybių. Tarp žuvusiųjų apie 20 vaikų. Meteorologai įspėja, kad galingas tornadas gali smogti ir kitoms valstijoms, nes šiuo metu yra uraganų sezonas.


Populiariausi per 24 val.