Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 167, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Tarp „National Geographic“ laureatų – Kryžių kalno nuotrauka

Kelionės / 2015-12-30 16:29 / lrytas.lt

Žurnalas „National Geographic“, leidžiamas ir lietuvių kalba, paskelbė kasmetinio fotografijų konkurso nugalėtojus. Tarp laureatų, pagerbtų garbės raštais, pateko japonė fotografė Hideki Mizuta, kuriai pergalę konkurse atnešė nuotrauka, kurioje užfiksuotas Šiaulių rajone esantis Kryžių kalnas.


  2. Tornadai Teksase pareikalavo aštuonių gyvybių

Stichijos ir nelaimės / 2015-12-27 13:03 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Mažiausiai aštuoni žmonės žuvo per tornadus Teksaso šiaurėje, kur taip pat didelė regiono dalis liko be elektros, šeštadienį vakare pranešė vietos pareigūnai ir žiniasklaida.


  3. Panevėžietis išpranašavo Paryžiaus išpuolį ir kitas katastrofas

Nori – tikėk / 2015-11-29 17:01 / Gailutė Kudirkienė (panskliautas.lt)

Jaunas dailininkas per savo tapytas drobes bando įspėti žmones apie tai, kad globalizacija, besaikis modernėjimas negalvojant apie pasekmes žmoniją gali privesti iki susinaikinimo. Kadangi ta tema aktuali jau ne vieną dešimtmetį, o dabar dar labiau aštrėja, meno mėgėjams kartais atrodo, kad šis panevėžietis menininkas – tikras pranašas.


  4. Šeštoji „Gaidos“ diena: daugiabalsės dermės ir įtrūkio tornadas

Scena / 2015-10-29 09:23 / Tautvydas Bajarkevičius

Vilniuje tęsiasi 25-ojo tarptautinio aktualios muzikos festivalio „Gaida“ programa. Spalio 28 d., trečiadienį, Šv.Kotrynos bažnyčioje įvyko kamerinio choro „Jauna muzika“ koncertas. Programoje – dvi dalys: gyvosios šiuolaikinės muzikos legendos, vieno „šventųjų minimalistų“, estų kompozitoriaus Arvo Pärto kūrinių programa bei lietuvių kompozitorės Justės Janulytės kūrinio „Švytėjimas / Radiance“ (balsams ir gyvajai elektronikai) premjera.


  5. To dar nematėte: Saulėje siautėjo lydytos geležies tornadas

Visata / 2015-09-11 14:43 / lrytas.lt

Iki 2,8 mln. laipsnių pagal Celsijų įkaitęs milžiniškas plazmos debesis dvi paras sukosi Saulės paviršiuje, o šį neįprastą tornadą užfiksavo Saulę tyrinėjanti NASA „Solar Dynamics Observatory“ (SDO).


  6. Ukmergiškis Lietuvoje užfiksavo tornadą

Lietuvos diena / 2015-08-23 20:03 / Eimantas Kalibatas

Nors Lietuva ne Amerika, ir čia pasitaiko tornadų. Nedidelis smėlio sūkurys pastebėtas važiuojant nuo Jonavos link Ukmergės ties Šilų kaimu. Pro šalį važiavęs ukmergiškis Eimantas, sako, kad jam pasisekė pamatyti retą Lietuvoje reiškinį. Per pastaruosius aštuonerius metus – tai tik 5 užfiksuotas tornadas šalyje.


  7. Imigracijos fronto linijoje skamba net kaltinimai zoofilija

Rytai-Vakarai / 2015-08-15 10:31 / „Lietuvos rytas“

Net ir vos trejetą šimtų imigrantų nusprendusioje priimti Lietuvoje verda ginčai dėl burkų ar religinių apeigų. O Graikijoje ir Italijoje, į kurias plūsta tūkstančiai atvykėlių, vietos gyventojai juos ir keikia, iš šmeižia.


  8. Ohajuje nufilmuotas automobilius vartęs tornadas

Pasaulis / 2015-05-27 11:31 / youtube.com

Ohajo valstiją antradienio vakarą siaubė galingas tornadas. Daytonos mieste žmonės nufilmavo, kaip vėjo sukurys skriejo miesto gatvėmis, prasilenkdamas pro pravažiuojančius automobilius. Gamtos stichija apgadino 30 automobilių, kai kuriuos iš jų nepataisomai. Pranešama, jog vieną automobilį su jame buvusiais žmonėmis tornadas išmėtė į orą ir tėškė į namo sieną. Nukentėjo moteris, kuri iš automobilio išlipo kruvinomis kojomis. Tornadas sužeidė dar du žmones, kurie išvežti į ligoninę.


  9. Viesulas nusiaubė Meksikos miestą

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-25 23:47 / lrytas.lt

Per vieną Meksikos pasienio miestą pirmadienio rytą ūždamas tornadas griovė namus, vartė automobilius ir pražudė mažiausiai 13 žmonių. Apie 100 tūkst. gyventojų turintis Siudad Akunjos miestas yra Meksikoje anapus sienos ties Teksaso miestu Del Riju. Stichija sugriovė šimtus pastatų.


  10. Meksikos pasienio mieste viesulas nusinešė 13 gyvybių

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-25 19:12 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Mažiausiai 13 žmonių žuvo, kai šiauriniam Meksikos pasienio Siudado Akunos miestui smogė tornadas, skelbia BBC. Koahuilos valstijos gubernatorius Rubenas Moreira per apsilankymą tornado nusiaubtoje teritorijoje pranešė apie 10 žuvusių suaugusiųjų ir tris vaikus. Į ligoninę nugabenta apie 150 sužeistųjų. Siudado Akunos meras Evaristo Lenin Perezas nurodė, kad dauguma žuvusiųjų yra tie, kurie buvo lauke, o ne namuose. Pasak jo, tai pirmasis tornadas, smogęs Siudado Akunai, nuo miesto įkūrimo prieš daugiau nei 100 metų.


  11. Oklahomoje baimę sėjo tornadas

Pasaulis / 2015-05-07 14:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Oklahomos valstijoje praslinkęs tornadas vartė automobilius ir plėšė namų stogus. Iš viso apgadinta dešimtys namų. Apie aukas nepranešama, tačiau buvo sužeista mažiausiai 12 žmonių. Visi nuvežti į ligoninę, dviejų būklė – sunki.


  12. Oklahomoje nuo tornado nukentėjo 12 žmonių

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-07 09:26 / lrytas.lt

Trečiadienį tornadas Oklahomos valstijos Oklahoma Sičio miesto rajone suniokojo kelias gyvenamąsias priekabas. Kaip pranešė JAV pareigūnai, per vėtrą nukentėjo 12 žmonių, jie visi nugabenti į ligoninę, dviejų sužeistųjų būklė sunki.


  13. Į Europos kiokušin čempionatą – pasikeitusi rinktinė

Kitos naujienos / 2015-04-15 16:56 / lrytas.lt

Lietuvos kiokušin karatė rinktinė ankstų ketvirtadienio rytą išvyks į Lenkijos sostinė Varšuvą, kurioje savaitgalį vyks Europos čempionatas.


  14. Po mėnesio pertraukos JAV miestą vėl siaubė tornadas

Pasaulis / 2015-03-26 11:32 / AP

Oklahomos valstijos Talsos miestui smogė tornadas. Kilusi audra smarkiai nuniokojo vieną kilnojamųjų namų kompleksą, kur žuvo žmogus. Iki antradienio, kai vėjo sūkurys susiformavo virš vieno ežero Arkanzase, Jungtinėse Valstijose ilgiau negu mėnesį nebuvo užfiksuota nei vieno tornado.


  15. Oklahomoje tornadas pareikalavo žmonių aukų

Stichijos ir nelaimės / 2015-03-26 08:58 / lrytas.lt

Oklahomos valstijos Sand Springso mieste tornadas pareikalavo aukų – vienas žmogus žuvo, dar keli buvo sužeisti. Tai trečiadienį pranešė JAV pareigūnai. Jų duomenimis, Sand Springse smarkiai nukentėjo arba visiškai sugriauti daugiau kaip 30 namų. Kai kuriuose kituose Oklahomos valstijos miestuose torandas sutrikdė elektros tiekimą. Talsoje ir Oklahoma Sityje be šviesos liko apie 40 tūkstančių žmonių. Kai kurie keliai Oklahomoje uždaryti.


  16. Apie baisius dalykus – per juodojo humoro prizmę

Scena / 2015-01-27 18:55 / Virginija Bartkutė

Teatro scenoje verda aistros, aktoriai tarsi putojantį šampaną iššauna savo emocijas, o žiūrovų salėje – homeriškas juokas arba įtempta tyla. Tokia reakcija į juodojo humoro prisodrintą vokiečių dramaturgo Davido Gieselmanno pjesę „Ponas Kolpertas“, kurią Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre pastatė režisieriai Vytautas ir Velta Anužiai.


  17. Namus griaunanti audra JAV Niujorko valstijoje pražudė 4 žmones

Stichijos ir nelaimės / 2014-07-09 10:05 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Niujorko valstijoje siautusi audra sugriovė bent keturis namus ir nusinešė keturių žmonių gyvybes, praneša „Associated Press“.


  18. Brazilijos aistros. Išjuokta Ispanija ir priekaištai teisėjams

Futbolas / 2014-06-14 14:05 / Rolandas V.Eidvilas

Nyderlandų žiniasklaida kelia į padanges trenerį Louisą van Gaalą ir „auksinį puolimo trikampį“, Ispanijos žurnalistai jau po pirmojo pralaimėjimo yra pasirengę atsisveikinti su pasaulio čempionų titulu ir visi vieningai pliekia kiekvienose rungtynėse dideles klaidas darančius teisėjus.


  19. JAV dvi dienas siautę tornadai pareikalavo 19 žmonių gyvybių

Stichijos ir nelaimės / 2014-04-29 09:08 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV pietryčių regione pirmadienį siautusio naujos audros nusinešė bent dvi žmonių gyvybes Alabamoje ir sukėlė pavojų milijonams gyventojų kitą dieną po to, kai tornadai pražudė 17 žmonių ir sugriovė daug namų kaimyninėse valstijose.


  20. JAV siautėjo tornadas, žuvo mažiausiai 17 žmonių

Stichijos ir nelaimės / 2014-04-28 08:10 / ELTA, BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV pietinėse ir vidurio valstijose siautę smarkūs tornadai pareikalavo mažiausiai 17 žmonių gyvybių, taip pat griovė namus, vartė automobilius ir medžius, pirmadienį pranešė gelbėjimo tarnybų pareigūnai. Arkanzaso krizių valdymo departamentas nurodė, kad per tornadus sekmadienį žuvo 15 žmonių, o viena Oklahomos krizių valdymo agentūros atstovė informavo, kad jos valstijoje stichija nusinešė bent dvi žmonių gyvybes.


Populiariausi per 24 val.