Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 154, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Po mėnesio pertraukos JAV miestą vėl siaubė tornadas (1)

Pasaulis / 2015-03-26 11:32 / AP

Oklahomos valstijos Talsos miestui smogė tornadas. Kilusi audra smarkiai nuniokojo vieną kilnojamųjų namų kompleksą, kur žuvo žmogus. Iki antradienio, kai vėjo sūkurys susiformavo virš vieno ežero Arkanzase, Jungtinėse Valstijose ilgiau negu mėnesį nebuvo užfiksuota nei vieno tornado.


  2. Oklahomoje tornadas pareikalavo žmonių aukų (1)

Stichijos ir nelaimės / 2015-03-26 08:58 / lrytas.lt

Oklahomos valstijos Sand Springso mieste tornadas pareikalavo aukų – vienas žmogus žuvo, dar keli buvo sužeisti. Tai trečiadienį pranešė JAV pareigūnai. Jų duomenimis, Sand Springse smarkiai nukentėjo arba visiškai sugriauti daugiau kaip 30 namų. Kai kuriuose kituose Oklahomos valstijos miestuose torandas sutrikdė elektros tiekimą. Talsoje ir Oklahoma Sityje be šviesos liko apie 40 tūkstančių žmonių. Kai kurie keliai Oklahomoje uždaryti.


  3. Apie baisius dalykus – per juodojo humoro prizmę

Scena / 2015-01-27 18:55 / Virginija Bartkutė

Teatro scenoje verda aistros, aktoriai tarsi putojantį šampaną iššauna savo emocijas, o žiūrovų salėje – homeriškas juokas arba įtempta tyla. Tokia reakcija į juodojo humoro prisodrintą vokiečių dramaturgo Davido Gieselmanno pjesę „Ponas Kolpertas“, kurią Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre pastatė režisieriai Vytautas ir Velta Anužiai.


  4. Namus griaunanti audra JAV Niujorko valstijoje pražudė 4 žmones

Stichijos ir nelaimės / 2014-07-09 10:05 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Niujorko valstijoje siautusi audra sugriovė bent keturis namus ir nusinešė keturių žmonių gyvybes, praneša „Associated Press“.


  5. Brazilijos aistros. Išjuokta Ispanija ir priekaištai teisėjams

Futbolas / 2014-06-14 14:05 / Rolandas V.Eidvilas

Nyderlandų žiniasklaida kelia į padanges trenerį Louisą van Gaalą ir „auksinį puolimo trikampį“, Ispanijos žurnalistai jau po pirmojo pralaimėjimo yra pasirengę atsisveikinti su pasaulio čempionų titulu ir visi vieningai pliekia kiekvienose rungtynėse dideles klaidas darančius teisėjus.


  6. JAV dvi dienas siautę tornadai pareikalavo 19 žmonių gyvybių

Stichijos ir nelaimės / 2014-04-29 09:08 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV pietryčių regione pirmadienį siautusio naujos audros nusinešė bent dvi žmonių gyvybes Alabamoje ir sukėlė pavojų milijonams gyventojų kitą dieną po to, kai tornadai pražudė 17 žmonių ir sugriovė daug namų kaimyninėse valstijose.


  7. JAV siautėjo tornadas, žuvo mažiausiai 17 žmonių

Stichijos ir nelaimės / 2014-04-28 08:10 / ELTA, BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV pietinėse ir vidurio valstijose siautę smarkūs tornadai pareikalavo mažiausiai 17 žmonių gyvybių, taip pat griovė namus, vartė automobilius ir medžius, pirmadienį pranešė gelbėjimo tarnybų pareigūnai. Arkanzaso krizių valdymo departamentas nurodė, kad per tornadus sekmadienį žuvo 15 žmonių, o viena Oklahomos krizių valdymo agentūros atstovė informavo, kad jos valstijoje stichija nusinešė bent dvi žmonių gyvybes.


  8. Gamtos pokštai: JAV – tornadas, Čeliabinske – gausus sniegas

Pasaulis / 2014-04-26 13:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Visai ne pavasariškų orų sulaukė Šiaurės Karolinos valstijos gyventojai. Juos netikėtai užklupo tornadas, kuris nutraukė elektros laidus ir apgadino pastatus. O štai į Rusijoje esantį Čeliabinsko miestą vėl sugrįžo žiema. Skaičiuojama, kad per parą sniego pavidalu iškrito dviejų mėnesių kritulių norma.


  9. Kalifornijoje nufilmuotas dešimtis namų apgadinęs tornadas

Pasaulis / 2014-03-28 18:28 / „Reuters“

Retas tornadas Šiaurės Kalifornijoje rovė namų stogus ir daužė langus. NBC televizija ketvirtadienį parodė vaizdo reportažą, kuriame virš Rosevillio miesto matosi galingas tornado piltuvas ir juodi debesys. Miesto ugniagesių atstovas pranešė, kad trečiadienį kilęs tornadas nusiaubė 91 metro teritoriją. Pranešama, kad buvo apgadinta 10-12 namų, bet nė vienas iš jų nebuvo sugriautas visiškai.


  10. Į Vilnių atvyksta žymieji airiai „Republic of Loose“

Muzika / 2014-02-27 11:08 / lrytas.lt

Šv.Patriko dienos proga jau kovo 14-ąją gyvos muzikos „Bushmills Live“ renginių serijoje menų fabrike „Loftas“ koncertuos geriausia Airijos grupė po „U2“ – „Republic of Loose“, prie kurių prisijungti išreiškė norą net pati Sinead O’Connor.


  11. Gyvatės metais Žemę puolė ir vietinės, ir kosminės stichijos

Rytai-Vakarai / 2013-12-28 09:20 / lrytas.lt

Gamta šiemet žmonijai buvo pakankamai gailestinga. Šių metų stichijos išskirtinės ne savo mastais ir aukų skaičiumi, o originalumu. Ne kasmet Žemė sulaukia tokio dydžio svečių iš kosmoso, kaip Čeliabinsko meteoritas. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet būta uraganų, žemės drebėjimų ir potvynių, tačiau jų pasekmės, vertinant pasaulio mastais, palyginti nedidelės. Daugiausia gyvybių nusinešė taifūnai, siautėję Pietryčių Azijoje. Pats stipriausiais šių metų žemės drebėjimas, užfiksuotas Rusijoje, nepareikalavo nė vienos žmogaus aukos.


  12. Pražūtingas tornadas JAV sugriovė darnų vienos šeimos gyvenimą

Įvykiai / 2013-11-19 12:39 / „Reuters“

Pražūtingi tornadai Jungtinių Valstijų Vidurio Vakarų regione ne tik vertė namus ir rovė medžius, bet ir sugriovė šimtų žmonių gyvenimus. Gamtos stichija nusinešė šešių žmonių gyvybes. Ef-4 kategorijos tornadą išgyvenusi Amy Tippin nuo gamtos šėlsmo slėpėsi lovoje su dviem savo sūnumis. Kitame name gyvenę jos seneliai, su kuriais moteris planavo švęsti padėkos dieną ir jau skirstėsi darbus, neišgyveno.


  13. Pražūtingas tornadas JAV sugriovė darnų vienos šeimos gyvenimą

Pasaulis / 2013-11-19 11:56 / „Reuters“

Pražūtingi tornadai Jungtinių Valstijų Vidurio Vakarų regione ne tik vertė namus ir rovė medžius, bet ir sugriovė šimtų žmonių gyvenimus. Gamtos stichija nusinešė šešių žmonių gyvybes. Ef-4 kategorijos tornadą išgyvenusi Amy Tippin nuo gamtos šėlsmo slėpėsi lovoje su dviem savo sūnumis. Kitame name gyvenę jos seneliai, su kuriais moteris planavo švęsti padėkos dieną ir jau skirstėsi darbus, neišgyveno. 


  14. JAV užfiksuotas viską nuo žemės paviršiaus šlavęs tornadas

Pasaulis / 2013-11-18 21:19 / „Reuters“

Mažiausiai šeši žmonės žuvo, o dar dešimtys buvo sužeisti sekmadienį per smarkias audras ir tornadus JAV Vidurio Vakarų regione, pranešė pareigūnai, kurie perspėjo, kad aukų ir nukentėjusių skaičius dar tikriausiai padidės. Buvo atšaukti skrydžiai, o dešimtys tūkstančių namų liko be elektros.


  15. Tornadas JAV nuo žemės paviršiaus nušlavė daugiau nei pusšimtį namų

Pasaulis / 2013-11-18 13:01 / „Reuters“

JAV Vidurio Vakarų regiono gyventojai pajuto gamtos stichijos galybę. Per smarkias audras ir tornadus žuvo mažiausiai 6 žmonės, dar dešimtys gyventojų patyrė įvairaus pobūdžio sužalojimus. Skaičuojama, kad apie 70 namų virto griuvėsiais.


  16. Japonijoje siautėjo tornadas, sužeisti 27 žmonės

Įvykiai / 2013-09-02 13:38 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį siautėjęs tornadas padarė didelės žalos rytiniams Japonijos regionams. Policijos duomenimis, vien tik Košigajos mieste sužeisti mažiausiai 27 žmonės, praneša agentūra AFP.


  17. Japonijoje siautėjo tornadas, sužeisti 27 žmonės

Įvykiai / 2013-09-02 13:32 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį siautėjęs tornadas padarė didelės žalos rytiniams Japonijos regionams. Policijos duomenimis, vien tik Košigajos mieste sužeisti mažiausiai 27 žmonės, praneša agentūra AFP.


  18. Tokiją nusiaubė retas tornadas, 27 žmonės sužeisti

Pasaulis / 2013-09-02 12:00 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pirmadienį Tokiją nusiaubė retas tornadas. Japonijos žiniasklaida praneša, kad nukentėjo dešimtys žmonių. Tornadas apgadino namus ir vartė mašinas. Maždaug 30 tūkstančių namų liko be elektros energijos.


  19. Italiją niokojusio galingo tornado vaizdai

Pasaulis / 2013-07-30 13:45 / „Reuters“

Milano provincijoje esantį pramonį rajoną pirmadienį nusiaubė tornadas. Pranešama, kad sužeista 12 žmonių. Mobiliuoju telefonu užfiksuota, kaip tornadas niokoja mašinas, apverčia sukvežimius ir nutraukia telegrafo stulpus.


  20. Užfiksuota, kaip Milano provincijoje siaučia tornadas

Įvykiai / 2013-07-30 11:42 / lrytas.lt

Milano provincijoje esantį pramonį rajoną pirmadienį nusiaubė tornadas. Pranešama, kad sužeista 12 žmonių. Mobiliuoju telefonu užfiksuota, kaip tornadas niokoja mašinas, apverčia sukvežimius ir nutraukia telegrafo stulpus. Laimei, aukų pavyko išvengti.


Populiariausi per 24 val.