Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 172, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Rusijos žiniasklaida šlovina CSKA: krepšinis – rusų sportas (6)

Krepšinis / 2016-05-16 17:05 / Rolandas V. Eidvilas

Rusijos sporto žurnalistams pastaraisiais mėnesiais dažniausiai tenka gvildenti liūdnas temas ir vieną po kito kurpti politizuotus straipsnius, ginančius dopingo liūne skęstančius rusų sportininkus. Vis dėlto kartais ir į rusų kiemą ateina šventė. Sekmadienį ją sukūrė Maskvos CSKA krepšinio klubas, Eurolygos finale nugalėjęs Stambulo „Fenerbahce“ komandą ir septintąjį kartą iškovojęs stipriausiojo vardą.


  2. Oklahomoje siautę tornadai nusinešė dviejų žmonių gyvybes

Stichijos ir nelaimės / 2016-05-10 08:35 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Oklahomos valstijoje pirmadienį siautę tornadai griovė namus, vartė automobilius ir netgi plėšė žievę nuo medžių, per Jungtinių Valstijų vidurio lygumų regioną slenkant smarkių audrų sistemai.


  3. Užfiksavo pavojingą ugniagesių kovą su ugniniu tornadu

Pasaulis / 2016-04-19 14:33 / StAlbertFirefighters

Kanadoje, Sen Albero mieste užfiksuotas įspūdinga akimirka. Čia siautėjęs ugninis tornadas vos nepareikalavo ten dirbusių ugniagesių gyvybių. Gaisras kilo nuo užkurto laužo, kuris tapo nevaldomu, todėl turėjo įsikišti gelbėtojai. Stiprus vėjas ir karštis įsuko liepsnas į verpetą, kuris siekė mažiausiai trisdešimt metrų. Keturi ugniagesių automobiliai ir daugiau nei tuzinas ugniagesių stengėsi numalšinti įsisiautėjusią ugnį. Nelaimės metu niekas nenukentėjo, tik apdegė apie 20 akrų žemės.


  4. Nedidelė „Google“ žemėlapio klaidelė – ir nebėra žmonių namelio

Išmanyk / 2016-03-24 17:31 / Arnoldas Lukošius

Kaip jaustumėtės, jei vieną dieną grįžę iš darbo aptiktumėt, kad jūsų namus baigia su žeme sulyginti profesionaliai susikaupusių vyrų valdomi buldozeriai ir ekskavatoriai? O jūsų pasipiktinimas darbininkus nuoširdžiai nustebintų – juk viską atliko neblogai ir laiku.


  5. Kiokušin karatė jaunių čempionate – klaipėdiečių triumfas

Kitos naujienos / 2016-03-01 13:58 / Dalius Matvejevas

Vilniuje įvyko 2016 metų Lietuvos jaunių (iki 18 metų) kiokušin karatė čempionatas. Jame daugiausiai apdovanojimų susižėrė pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionato 3-iosios vietos laimėtojo Luko Kubiliaus auklėtiniai iš Klaipėdos „Shodan“ klubo.


  6. Tarp „National Geographic“ laureatų – Kryžių kalno nuotrauka

Kelionės / 2015-12-30 16:29 / lrytas.lt

Žurnalas „National Geographic“, leidžiamas ir lietuvių kalba, paskelbė kasmetinio fotografijų konkurso nugalėtojus. Tarp laureatų, pagerbtų garbės raštais, pateko japonė fotografė Hideki Mizuta, kuriai pergalę konkurse atnešė nuotrauka, kurioje užfiksuotas Šiaulių rajone esantis Kryžių kalnas.


  7. Tornadai Teksase pareikalavo aštuonių gyvybių

Stichijos ir nelaimės / 2015-12-27 13:03 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Mažiausiai aštuoni žmonės žuvo per tornadus Teksaso šiaurėje, kur taip pat didelė regiono dalis liko be elektros, šeštadienį vakare pranešė vietos pareigūnai ir žiniasklaida.


  8. Panevėžietis išpranašavo Paryžiaus išpuolį ir kitas katastrofas

Nori – tikėk / 2015-11-29 17:01 / Gailutė Kudirkienė (panskliautas.lt)

Jaunas dailininkas per savo tapytas drobes bando įspėti žmones apie tai, kad globalizacija, besaikis modernėjimas negalvojant apie pasekmes žmoniją gali privesti iki susinaikinimo. Kadangi ta tema aktuali jau ne vieną dešimtmetį, o dabar dar labiau aštrėja, meno mėgėjams kartais atrodo, kad šis panevėžietis menininkas – tikras pranašas.


  9. Šeštoji „Gaidos“ diena: daugiabalsės dermės ir įtrūkio tornadas

Scena / 2015-10-29 09:23 / Tautvydas Bajarkevičius

Vilniuje tęsiasi 25-ojo tarptautinio aktualios muzikos festivalio „Gaida“ programa. Spalio 28 d., trečiadienį, Šv.Kotrynos bažnyčioje įvyko kamerinio choro „Jauna muzika“ koncertas. Programoje – dvi dalys: gyvosios šiuolaikinės muzikos legendos, vieno „šventųjų minimalistų“, estų kompozitoriaus Arvo Pärto kūrinių programa bei lietuvių kompozitorės Justės Janulytės kūrinio „Švytėjimas / Radiance“ (balsams ir gyvajai elektronikai) premjera.


  10. To dar nematėte: Saulėje siautėjo lydytos geležies tornadas

Visata / 2015-09-11 14:43 / lrytas.lt

Iki 2,8 mln. laipsnių pagal Celsijų įkaitęs milžiniškas plazmos debesis dvi paras sukosi Saulės paviršiuje, o šį neįprastą tornadą užfiksavo Saulę tyrinėjanti NASA „Solar Dynamics Observatory“ (SDO).


  11. Ukmergiškis Lietuvoje užfiksavo tornadą

Lietuvos diena / 2015-08-23 20:03 / Eimantas Kalibatas

Nors Lietuva ne Amerika, ir čia pasitaiko tornadų. Nedidelis smėlio sūkurys pastebėtas važiuojant nuo Jonavos link Ukmergės ties Šilų kaimu. Pro šalį važiavęs ukmergiškis Eimantas, sako, kad jam pasisekė pamatyti retą Lietuvoje reiškinį. Per pastaruosius aštuonerius metus – tai tik 5 užfiksuotas tornadas šalyje.


  12. Imigracijos fronto linijoje skamba net kaltinimai zoofilija

Rytai-Vakarai / 2015-08-15 10:31 / „Lietuvos rytas“

Net ir vos trejetą šimtų imigrantų nusprendusioje priimti Lietuvoje verda ginčai dėl burkų ar religinių apeigų. O Graikijoje ir Italijoje, į kurias plūsta tūkstančiai atvykėlių, vietos gyventojai juos ir keikia, iš šmeižia.


  13. Ohajuje nufilmuotas automobilius vartęs tornadas

Pasaulis / 2015-05-27 11:31 / youtube.com

Ohajo valstiją antradienio vakarą siaubė galingas tornadas. Daytonos mieste žmonės nufilmavo, kaip vėjo sukurys skriejo miesto gatvėmis, prasilenkdamas pro pravažiuojančius automobilius. Gamtos stichija apgadino 30 automobilių, kai kuriuos iš jų nepataisomai. Pranešama, jog vieną automobilį su jame buvusiais žmonėmis tornadas išmėtė į orą ir tėškė į namo sieną. Nukentėjo moteris, kuri iš automobilio išlipo kruvinomis kojomis. Tornadas sužeidė dar du žmones, kurie išvežti į ligoninę.


  14. Viesulas nusiaubė Meksikos miestą

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-25 23:47 / lrytas.lt

Per vieną Meksikos pasienio miestą pirmadienio rytą ūždamas tornadas griovė namus, vartė automobilius ir pražudė mažiausiai 13 žmonių. Apie 100 tūkst. gyventojų turintis Siudad Akunjos miestas yra Meksikoje anapus sienos ties Teksaso miestu Del Riju. Stichija sugriovė šimtus pastatų.


  15. Meksikos pasienio mieste viesulas nusinešė 13 gyvybių

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-25 19:12 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Mažiausiai 13 žmonių žuvo, kai šiauriniam Meksikos pasienio Siudado Akunos miestui smogė tornadas, skelbia BBC. Koahuilos valstijos gubernatorius Rubenas Moreira per apsilankymą tornado nusiaubtoje teritorijoje pranešė apie 10 žuvusių suaugusiųjų ir tris vaikus. Į ligoninę nugabenta apie 150 sužeistųjų. Siudado Akunos meras Evaristo Lenin Perezas nurodė, kad dauguma žuvusiųjų yra tie, kurie buvo lauke, o ne namuose. Pasak jo, tai pirmasis tornadas, smogęs Siudado Akunai, nuo miesto įkūrimo prieš daugiau nei 100 metų.


  16. Oklahomoje baimę sėjo tornadas

Pasaulis / 2015-05-07 14:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Oklahomos valstijoje praslinkęs tornadas vartė automobilius ir plėšė namų stogus. Iš viso apgadinta dešimtys namų. Apie aukas nepranešama, tačiau buvo sužeista mažiausiai 12 žmonių. Visi nuvežti į ligoninę, dviejų būklė – sunki.


  17. Oklahomoje nuo tornado nukentėjo 12 žmonių

Stichijos ir nelaimės / 2015-05-07 09:26 / lrytas.lt

Trečiadienį tornadas Oklahomos valstijos Oklahoma Sičio miesto rajone suniokojo kelias gyvenamąsias priekabas. Kaip pranešė JAV pareigūnai, per vėtrą nukentėjo 12 žmonių, jie visi nugabenti į ligoninę, dviejų sužeistųjų būklė sunki.


  18. Į Europos kiokušin čempionatą – pasikeitusi rinktinė

Kitos naujienos / 2015-04-15 16:56 / lrytas.lt

Lietuvos kiokušin karatė rinktinė ankstų ketvirtadienio rytą išvyks į Lenkijos sostinė Varšuvą, kurioje savaitgalį vyks Europos čempionatas.


  19. Po mėnesio pertraukos JAV miestą vėl siaubė tornadas

Pasaulis / 2015-03-26 11:32 / AP

Oklahomos valstijos Talsos miestui smogė tornadas. Kilusi audra smarkiai nuniokojo vieną kilnojamųjų namų kompleksą, kur žuvo žmogus. Iki antradienio, kai vėjo sūkurys susiformavo virš vieno ežero Arkanzase, Jungtinėse Valstijose ilgiau negu mėnesį nebuvo užfiksuota nei vieno tornado.


  20. Oklahomoje tornadas pareikalavo žmonių aukų

Stichijos ir nelaimės / 2015-03-26 08:58 / lrytas.lt

Oklahomos valstijos Sand Springso mieste tornadas pareikalavo aukų – vienas žmogus žuvo, dar keli buvo sužeisti. Tai trečiadienį pranešė JAV pareigūnai. Jų duomenimis, Sand Springse smarkiai nukentėjo arba visiškai sugriauti daugiau kaip 30 namų. Kai kuriuose kituose Oklahomos valstijos miestuose torandas sutrikdė elektros tiekimą. Talsoje ir Oklahoma Sityje be šviesos liko apie 40 tūkstančių žmonių. Kai kurie keliai Oklahomoje uždaryti.


Populiariausi per 24 val.