Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 681, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kauniečiai lengviau atsikvėps - atidaroma A.Baranausko gatvė (3)

Naujienos / 2014-10-20 11:05 / lrytas.lt

Nuo antradienio ryto vairuotojai jau galės naudotis atnaujinta A.Baranausko gatve. Šios gatvės atkarpoje tarp Radvilėnų plento ir Studentų gatvės buvo pakeistos šilumos tiekimo magistralės bei paklota nauja asfalto danga.


  2. Algas gavę Vilniaus viešojo transporto vairuotojai nestreikuos (6)

Aktualijos / 2014-10-17 10:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Sulaukę atlyginimų, Vilniaus autobusų ir troleibusų vairuotojai šį mėnesį nestreikuos, pranešė įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojų profesinės sąjungos vadovas Jonas Dekaminavičius.


  3. Prezidentės norui griežtinti investicijų patikrą trūko kvorumo (6)

Rinkos pulsas / 2014-10-16 17:10 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nesusirinkus kvorumui teko atidėti balsavimą dėl prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotų pataisų, kuriomis dėl nacionalinio saugumo interesų būtų griežtinama investicijų patikra. Ketvirtadienį ypatingos skubos tvarka apsvarstęs projektus, Seimas pradėjo balsavimą dėl priėmimo, tačiau salėje buvo tik 65 balsuojantys parlamentarai. Įstatymui priėmimui reikia ne mažiau kaip 71 Seimo nario dalyvavimo.


  4. Naujas kelių policininkų darbo įrankis – atsuktuvas (25)

Naujienos / 2014-10-12 16:34 / Kristina Karlonė ("Lietuvos ryto" televizija)

Keliuose patruliuojantiems policijos pareigūnams darbuotis tenka ir atsuktuvais. Naujas darbo įrankis pareigūnų amunicijoje atsirado po to kai buvo išregistruotos draudimo ir techninės apžiūros neturinčios transporto priemonės.


  5. Visos Kelių eismo taisyklės (2)

Technika / 2014-10-11 14:43 / lrytas.lt

Spalio 11 dieną įsigaliojo daugybė Kelių eismo taisyklių pakeitimų, sukėlusių audringą vairuotojų reakciją. Todėl pateikiame savo skaitytojams pilną galiojančių Kelių eismo taisyklių (KET) sąrašą, įskaitant ir naujausius jų pakeitimus.


  6. Kraupios avarijos Žirmūnuose kaltininkas pasidavė policijai (27)

Nelaimės / 2014-10-07 13:08 / Andrius Vaitkevičius

Vilniaus policijai pasidavė penktadienio vakarą kraupią avariją sukėlęs jaunuolis. Jis teigia, kad iš įvykio vietos, palikęs sužeistus žmones, tarp kurių buvo ir kartu važiavusi mergina, paspruko, nes buvo ištiktas šoko. Į Vilniaus kelių policiją 1990 m. gimęs jaunuolis atėjo pirmadienį. Jis prisipažino vairavęs automobilį „VW Passat“. Jis penktadienio vakarą Vilniuje, Žirmūnų g., išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į priešais važiuojantį „Audi“.


  7. Vilniuje - kraupi kaktomuša, avarijos kaltininkas pabėgo

Nelaimės / 2014-10-04 13:09 / Andrius Vaitkevičius

Mažiausiai trys žmonės buvo sužaloti vėlų penktadienio vakarą Vilniuje susidūrus trims automobiliams. Vieną nukentėjusią merginą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai, o avarijos kaltininkas po susidūrimo paspruko. Incidentas apie 22 val. 40 min. įvyko Žirmūnų g. Kaip vėliau pasakojo incidento liudininkai, miesto centro link važiavęs švediškais valstybiniais numeriais paženklintas automobilis „VW Passat“ posūkyje išskriejo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į priešais važiuojantį automobilį „Audi“.


  8. Šiaulių valdžia nutraukė sutartį su styginio transporto kūrėju

Aktualijos / 2014-10-01 16:46 / Ričardas Vitkus

Vos prieš mėnesį rankomis su proveržį styginio transporto srityje žadėjusia, tačiau įtarimų šalies vadovams sukėlusia kompanija „Rail Skyway Systems Ltd“ sukirtusi Šiaulių miesto valdžia trečiadienį investicijų sutartį nutraukė. Nutraukus sutartį kompanijai „Rail Skyway Systems Ltd“ per penkias dienas turės būti grąžintas ir milijono litų užstatas.


  9. Sostinei – grėsmė likti be viešojo transporto

Aktualijos / 2014-09-29 18:22 / Evelina Žičkevičiūtė

Vilniaus savivaldybė ir vėl turi problemų – šį kartą sukilo nuo rugpjūčio mėnesio atlyginimų negaunantys sostinės valdžios įsteigtos įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojai. „Kitos savivaldybės įmonės išmokėjo algas, o mes likome it musę kandę. Vairuotojai pikti ir alkani“, – kalbėjo Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Jonas Dekaminavičius.


  10. Atlyginimų negaunantys vairuotojai Vilniuje ruošiasi streikui

Naujienos / 2014-09-29 12:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai ketina streikuoti dėl vėluojančių atlyginimų. Vairuotojų profesinė sąjunga žada išvažiuoti tik į 30 procentų maršrutų. Šią savaitę Vilniaus autobusų parke bus renkamas streiko komitetas.


  11. Neregėta naujovė: Skuode kursuos nemokamas autobusas

Rinka / 2014-09-26 18:52 / lrytas.lt

Nuo Naujųjų Skuodo mieste kursuos nemokamas autobusas. Juo važinėti neatverdami piniginės galės ne tik skuodiškiai, bet ir svečiai iš kitų miestų bei užsieniečiai. Iki šiol panaši tvarka galiojo tik Taline – Estijos sostinės gyventojai su miestiečio kortele turi teisę viešuoju miesto transportu naudotis už dyką.


  12. Beveik pusė Lietuvos automobilių nebegalės riedėti į gatves

Naujienos / 2014-09-26 14:53 / Eglė Šilinskaitė - Puškorė

Šiandien – paskutinė diena, kai vairuotojai dar gali suskubti prasitęsti terminą, kad jų automobiliai, motociklai ar sunkvežimiai savaime neprarastų valstybinių numerių ir ateityje galėtų važinėti šalies keliais. Jau ateinantį pirmadienį kone milijonas transporto priemonių Lietuvoje bus išregistruotos ir neteks teisės dalyvauti viešajame eisme.


  13. Lietuvos humanitarinė parama pasiekė Ukrainos karius

Aktualijos / 2014-09-22 17:01 / BNS ir lrytas.lt inf.

Penkios tonos Lietuvos ir Latvijos humanitarinės pagalbos pasiekė Šiaurės Ukrainos Žitomiro regione tarnaujančius karius, kurie vykdo Antiteroristinę operaciją, pranešė Ukrainos gynybos ministerija.


  14. Paroda po dangumi kviečia pakeliauti laiko mašina

Dailė / 2014-09-21 17:47 / Vėjūnė Inytė

Kaune, ant Laisvės alėjos ir S.Daukanto gatvių sankryžoje esančios tvoros, supančios buvusio prekybos centro „Merkurijus“ statybvietę, praėjusį savaitgalį atsirado 37 įspūdingo formato nuotraukos. Jose užfiksuoti XIX amžiaus pabaigos, tarpukario ir sovietinių laikų Kauno vaizdai, žmonės, transportas, įvairūs įvykiai. Parodoje po atviru dangumi galima pamatyti ne tik kaip įvairiais laikais atrodė Laisvės alėjos ir senamiesčio pastatai bei gatvės.


  15. Dėl gaisro Vilniaus centre sunerimo ir garsūs šalies žmonės

Nelaimės / 2014-09-20 08:25 / lrytas.lt

Vilniaus ugniagesiai penktadienį vidurdienį išskubėjo gesinti miesto centre užsidegusio namo stogo. Penktadienį, maždaug vidurdienį, Vilniaus ugniagesiams pranešta, kad Teatro g. nuo namo stogo kyla dūmai. Į gaisro vietą nusiųsti mažiausiai septyni gaisriniai automobiliai.


  16. Po Kauno Laisvės alėją darda Lenino ir Lobio traukiama „konkė“

Aktualijos / 2014-09-17 18:25 / Iveta Skliutaitė

Po daugiau nei po 80 metų pertraukos Laisvės alėja vėl važinėja „konkė“. Šešiolika keleivių vienu metu galinčią vežti istorinę transporto priemonę traukia žirgai Leninas ir Lobis. Pasivažinėti „konke“ ir pajusti tarpukario Kauno dvasią miestiečiai ir svečiai galės iki spalio pabaigos. Ši transporto priemonė kursuos savaitgaliais nuo Centrinio pašto iki Soboro.


  17. Įtartinos investicijos greta Šiaulių oro uosto bus stabdomos

Rinkos pulsas / 2014-09-17 11:14 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pateikė įstatymų pataisas, kad investicijos į strateginius ūkio sektorius ir greta strateginių objektų esančią teritoriją būtų leidžiamos tik įvertinus, ar potencialaus investuotojo veikla nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui. Pataisos pateiktos po to, kai opozicijoje esantys konservatoriai perspėjo dėl Šiauliuose parengto investicinio projekto, kuriuo remiantis, pasak jų, prie Zoknių karinių oro pajėgų NATO bazės neaiškaus, spėjama, rusiško kapitalo įmonė ketina statyti „styginiais bėgiais“ riedančių traukinių laboratoriją.


  18. Šalia NATO bazės rengiama laboratorija - atsitiktinumas

Aktualijos / 2014-09-12 06:07 / Ričardas Vitkus

Po to, kai ketvirtadienį Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius pareiškė, kad neaiškaus kapitalo investicijos prie karinių oro pajėgų NATO bazės Zokniuose kelia grėsmę nacionaliniams saugumui, Šiaulių miesto mero Justino Sartausko kabinete netilo telefono skambučiai. Vos prieš kelias dienas stebėjęs, kaip pasirašoma investicijų sutartis su styginį transportą kuriančia kompanija „Rail Skyway Systems Ltd“ J.Sartauskas jam skambinusiems žurnalistams turėjo aiškintis, kodėl tokia sutartis buvo sudaryta.


  19. Šiauliai sukirto rankomis su styginio transporto kūrėjais

Laboratorija / 2014-09-10 08:23 / Ričardas Vitkus

Šiaulių pašonėje bus kuriama vadinamojo styginio transporto bandymų laboratorija – vakar miesto valdžia pasirašė investicijų sutartį su neregėtas investicijas ir technologinį proveržį žadančia kompanija „Rail Skyway Systems Ltd“. Pagal šią sutartį bendrovei „Rail Skyway Systems Ltd“ Šiaulių pramoniniame parke atiteks du (10,97 ha ir 19,49 ha) sklypai, kuriuose kompanija įsipareigojo per trejus metus investuoti ne mažiau kaip 60 milijonų litų, sukurti ir dešimt metų išlaikyti ne mažiau nei 150 darbo vietų. Kompanijos „Rail Skyway Systems Ltd“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Artūras Virbickas sakė, kad šie skaičiai tėra atspirties taškas, – kompanija Šiauliuose žada investuoti apie 300 milijonų eurų.


  20. Netikėtas greičio mažinimo metodas – pašalinti eismo juostas

Saugus eismas / 2014-09-05 17:44 / lrytas.lt

„Londono transporto“ atliktas tyrimas parodė, kad kelio viduriu einančių skirtingų krypčių juostų žymėjimo pašalinimas leidžia sumažinti vairuotojų pasirenkamą greitį. Vidutinis transporto priemonių greitis gali kristi 4 myliomis per valandą (6,4 km/val.).


Populiariausi per 24 val.