Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1671, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Turiningoms atostogoms nebūtina išleisti daug pinigų

Mano pinigai / 2016-06-24 08:03 / LRT RADIJO laida „Lietuvos diena“, LRT.lt

Nacionaliniuose parkuose galima susipažinti su gamta, juose įrengta daug naujų pažintinių takų, o lankytojo bilietas kainuoja tik 1 eurą, LRT RADIJUI sako Turizmo departamento Vietinio turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Ieva Druktenė.


  2. Kinai Lietuvoje užtvirtino 1 mlrd. JAV dolerių partnerystę (1)

Rinkos pulsas / 2016-06-23 11:54 / lrytas.lt

Valstybinio Kinijos Liaudies Respublikos viceprezidento Li Yuanchao vizito į Lenkiją metu kartu Europoje besilankanti antros pagal dydį šalies Henano provincijos vyriausybės delegacija atvyko į Lietuvą. Vadovaujama regiono vicegubernatoriaus Zhao Jiancai, 13 vadovų grupė apsilankė Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijoje bei susitiko su aviacijos įmonių grupės „Avia Solutions Group“ vadovais, su kuriais bendradarbiaus orlaivių nuomos, pilotų rengimo, lėktuvų priežiūros ir turizmo srityse.


  3. Štai kaip atrodys revoliuciją žadančio „Hyperloop“ vidus (9)

Rinka / 2016-06-22 18:18 / technologijos.lt

Pasak kūrėjų, „Hyperloop“ labai greitai sukels perversmą transporto pasaulyje. Bet ar kada susimąstėte, koks jausmas bus keliauti šio neįtikėtinai galingo prietaiso viduje?


  4. Seni Vilniaus autobusai aukcione virto tonomis metalo laužo

Naujienos / 2016-06-22 10:09 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Anksčiau aukcionuose parduotos sostinės vežėjams nebereikalingos transporto priemonės paremontuotos dar riedėdavo kitų miestų gatvėmis. Dabar atsikratoma tokių, kurios tinka tik perdirbti.


  5. Ekonomistų nuomonės dėl NT ir automobilių mokesčių išsiskyrė (27)

Mano pinigai / 2016-06-21 16:42 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Nekilnojamojo turto (NT) ir automobilių mokesčiai Lietuvoje turėtų prasmę tik tuomet, jei atitinkamu dydžiu mažėtų, pavyzdžiui, darbo jėgos mokesčiai, sako „Nordea Bank Lietuva“ Baltijos šalių tyrimų padalinio vadovas Žygimantas Mauricas. Savo ruožtu ekonomistas Romas Lazutka teigia, kad didelei daliai žmonių situacija nuo to nepagerėtų: koks skirtumas – ar gauti mažiau pinigų dėl darbo jėgos mokesčių, ar iš kiek didesnio darbo užmokesčio patiems susimokėti, pavyzdžiui, automobilių mokestį.


  6. Su tanku į Laisvės alėją nevažiuokite! (9)

Aktualijos / 2016-06-17 14:07 / Jadvyga Pekarskaitė

Privažiuoti prie pat kavinės durų ir pasistatyti savo BMW taip, kad išėjus būtų galima į jį tiesiog įgriūti ar būti įgrūstam. Paplūdimyje su transporto priemone įsitaisyti kuo arčiau vandens ir gaudyti saulės bučinius klausantis garsios muzikos, sklindančios pro atviras mašinos duris. Įsukti į kiemą nepaisant draudžiančio tai daryti ženklo, nes pavažiuoti šimtą metrų iki kitos įvažos yra tolygu būti pažemintam tarp kietųjų draugų dėl trumpakojės merginos šalia.


  7. Mokė viešojo transporto vairuotojus padėti neįgaliesiems (2)

Universali aplinka / 2016-06-17 08:40 / Lina Jakubauskienė

Įvairias negalias turinčių žmonių lygybę, laisvą judėjimą garantuoja tiek Neįgaliųjų teisių konvencija, kurią ratifikavo ir Lietuva, tiek kiti dokumentai. Deja, realybėje šie žmonės vis dar neretai paliekami gyvenimo pakraštyje.


  8. Agresyvus vairuotojas peržengė ribą – moterį ištiko priepuolis (10)

Reporteris / 2016-06-14 12:07 / Miglė Savukaitė

Prabanga – už eurą perkame kelionę su rūkančiu, agresyviai vairuojančiu troleibuso vairuotoju. Man kyla klausimas: ar skylėti, „supuvę“ troleibusai ir rūkantys, agresyviai vairuojantys troleibusų vairuotojai tikrai yra tinkama viešojo transporto paslauga, kuri įvertinta 1 euru? Ar įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) tinkamai rūpinasi savo keleiviais?


  9. Perspėjo sveikuolius: sportas didmiestyje gali lemti mirtį

Gyvenu sveikai / 2016-06-10 10:56 / mokslasirsveikata.lt

Didmiesčių oro būklę tyrę mokslininkai žino: jei vėlai vakare ima skaudėti galvą ar pajuntate širdies negalavimus, tai gali būti pakeliui į namus automobilių spūstyse praleisto laiko pasekmė.


  10. Kova už būvį Vilniaus centre: teks griauti naują daugiabutį? (8)

Nekilnojamasis turtas / 2016-06-09 07:17 / Artūras Jančys

Daugiabučių statybos nuo Konstitucijos prospekto pradėjo brautis gilyn į medines Šnipiškes. Tačiau senbuviai ir naujoms statyboms priešinasi kaip įmanydami. Keturios Krokuvos gatvės gyventojos metė iššūkį bendrovei „Merko statyba“, kuri ten stato 6 aukštų daugiabutį.


  11. Ilgai lauktas kelias per Alpes jau turi simbolinę prasmę

Įvykiai / 2016-06-07 07:57 / „Lietuvos rytas“

Šveicarijoje atidarytas ilgiausias pasaulyje tunelis, kurio statybos laikomos dideliu žmonijos laimėjimu. Tunelis per Alpes ne tik palengvins tranzitą bei keliones – jis jau pramintas Europos vienybės simboliu.


  12. Energetikos elitas žino, kas gali išgelbėti ekonomiką

Energetika / 2016-06-06 13:43 / Gintarė Valentinaitienė

Elektra – ekonomikos ateitis. Klimato atšilimui keliant vis didesnę grėsmę žmonijai, energetikos specialistai įsitikinę, kad progresą skatins elektros rinkos tobulinimas. „Elektrifikacija paskatins ekonomikos be anglies dioksido plėtrą. Tai skatins progresą ne tik energetikos, bet ir transporto, statybos ir kitose rinkose,“ – Vilniuje vykusiame metiniame Europos elektros sektoriaus asociacijos „Eurelectric“ susitikime teigė jos prezidentas Antonio Mexia‘s.


  13. Atsakę į 5 klausimus sužinosite, ar jums negresia mažakraujystė

Ligos ir gydymas / 2016-06-06 13:23 / lrytas.lt

Pasaulinės sveikatos organizacija skaičiuoja, kad anemija serga apie 1 987 300 000 žmonių.


  14. Neįgaliesiems viešasis transportas – lyg kliūčių ruožas

Universali aplinka / 2016-06-04 08:00 / Aurelija Babinskienė

Kodėl tiek nedaug neįgaliųjų matome viešajame transporte? Ar todėl, kad jie niekur nevažiuoja? O gal todėl, kad jiems važiuoti autobusais ir troleibusais nesaugu, kad jie vis dar turi girdėti nepasitenkinimą ir nesulaukia pagalbos? Ko gero, teisinga – antroji išvada.


  15. Brangiausias lėktuvo bilietas, kuris bet kam atims žadą

Mano pinigai / 2016-06-03 12:48 / Lrytas.lt

Jungtinių Arabų Emyratų aviacijos bendrovė „Etihad Airways“ siūlo brangiausią pasaulyje lėktuvo bilietą, rašo „The Daily Mail“ (DM). Tiesa, stebina ne tik skrydžio kaina, bet ir tai, ką aviakompanija gali pasiūlyti bilietą įsigijusiems klientams.


  16. Šveicarija atidarė ilgiausią pasaulyje geležinkelio tunelį

Rinkos pulsas / 2016-06-02 09:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ilgiausias pasaulyje geležinkelio tunelis buvo atidarytas trečiadienį, kai pirmasis simbolinis traukinys pravažiavo naujuoju maršrutu po Šveicarijos Alpėmis, turinčiu pagerinti susisiekimą Europos širdyje.


  17. Neterminuotas streikas toliau drebina Prancūziją

Europa / 2016-06-01 12:39 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Neterminuotas geležinkelininkų streikas toliau drebina Prancūziją, likus devynioms dienoms iki šių metų Europos futbolo čempionato rungtynių, informuoja BBC.


  18. Šveicarijoje atidarytas ilgiausias pasaulyje tunelis

Marga planeta / 2016-06-01 10:33 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Kai šveicarų inžinierius Carlas Eduardas Gruneris 1947 metais sugalvojo idėją pastatyti ilgiausią pasaulyje geležinkelio tunelį po Alpėmis, jis prognozavo, kad toks projektas galėtų būti užbaigtas XXI šimtmečio pradžioje.


  19. 10 miestų, kuriuose važiavimas viešuoju transportu – prabanga

Radaras / 2016-05-27 18:03 / Ebus.lt

Dejuojantiems, kad važiavimas viešuoju transportu Lietuvoje kainuoja brangiai, siūlome susipažinti su brangiausiomis pasaulyje viešojo transporto sistemomis. Visuose išvardintuose miestuose galioja gana sudėtingos bilietų tarifų sistemos. Sąraše nurodytos vidutinės vienos kelionės kainos.


  20. Darbo užmokesčio augimas muša pokrizinius rekordus

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-05-26 13:50 / Rokas Grajauskas

Vidutinis atlyginimas Lietuvoje šių metų pirmąjį ketvirtį augo 6,9 proc. Tai buvo sparčiausias augimo tempas pokriziniais metais. Dėl sparčiai kuriamų darbo vietų šalyje ir toliau turėtų mažėti nedarbas, o tai savo ruožtu palaikys spaudimą darbo užmokesčiui augti.


Populiariausi per 24 val.