Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1259, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Per Vėlines – pasikeitę autobusų maršrutai ir uždarytos gatvės (6)

Naujienos / 2014-10-31 18:05 / Ilona Staškutė, Sigita Purytė

Per tris artimiausias dienas Lietuvos kelius užtvindys automobiliai. Spūstys keliuose, ypač šalia kapinių, neišvengiamos. Šįmet grūstys laukia ne tik didmiesčiuose, bet ir tarp miestų, nes dėl lapkričio 2 dieną prasidėsiančių karinių pratybų planuojamas didelis technikos judėjimas. Todėl dalijamės patarimais, kaip apsisaugoti nuo nemalonių staigmenų ir geriausiai susiplanuoti maršrutą, kad galėtumėte praleisti daugiau laiko lankydami artimųjų kapus, o ne besistumdydami spūstyse.


  2. Merginos nori turtingų vyrų. O ką jos pačios jiems gali duoti? (181)

Man rūpi / 2014-10-31 10:36 / Donatas Baužys

Prieš keletą dienų teko skaityti porą straipsnių, kuriuose mergina ir vaikinas „apsišaudė“ nuomonėmis apie tai, kokie turi būti vaikinai ir merginos. Užvirė tikrai labai stipri diskusija. Taigi norėtųsi apžvelgti kai kuriuos niuansus, kurie nulemia draugystės eigą ar šansus ją pradėti.


  3. Užterštumas Vilniuje žaibiškai auga, medikai pataria kaip elgtis (395)

Aktualijos / 2014-10-30 19:24 / Evelina Žičkevičiūtė, Ilona Staškutė, Danutė Jonušienė

Vilnių apgaubęs smogas nesisklaido ir po pietų. Priešingai – ryte žmonėms nerimą kėlęs kvapas tik stiprėja, o oro užterštumas sostinėje kyla lyg ant mielių. Aplinkos apsaugos agentūros duomenimis, ryte kietųjų dalelių koncentracija ore Vilniaus senamiestyje siekė apie 60 mikrogramų kubiniame metre, tačiau prieš vidurdienį ji buvo išaugusi net tris kartus ir viršijo 160 mikrogramų.


  4. Geriausias būdas nubausti skubančius – priversti juos vėluoti (23)

Naujienos / 2014-10-30 18:21 / Saulius Rinkevičius

A juostose nardančius vairuotojus Vilniaus policija nuo šiol drausmins kiek neįprasta priemone. Transporto priemonės bus nukreipiamos į gretimas gatves, o baudos skiriamos tik paties įžūliausiems pažeidėjams.


  5. Rusija nemyli lietuviško maisto, bet dievina alkoholį (35)

Rinkos pulsas / 2014-10-30 08:23 / Evelina Žičkevičiūtė

Dėl geopolitinės įtampos sunkius laikus išgyvena ne tik Rusijos, bet ir euro zonos rinka. O didžiausią nerimą ekonomistams kelia stabtelėjusi Vokietija, Lietuvos euro įsivedimo diena ir šalies eksportas. „Matėme, kas buvo, kai Latvija įsivedė eurą. 3-4 mėnesius latviai tai vadino „euro pagiriomis“. Niekas nevyko, visi bandė latus perskaičiuoti į eurus. Vyko stebėjimas, kad darosi su kainomis, kas atsitiks. Latvija net vienu metu buvo išsigandusi“, – šių metų pradžią Latvijoje prisiminė SEB prezidento pavaduotojas Aivaras Čičelis.


  6. Vilniuje nuteistas keleivę sužalojęs autobuso vairuotojas

Kriminalai / 2014-10-27 15:55 / lrytas.lt

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojas K.F. buvo kaltinamas dėl Kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo.


  7. Vilnietę sukrėtė vaizdas, kai neįgalus vyras ropštėsi į autobusą (59)

Man rūpi / 2014-10-22 17:47 / Ernesta

Antradienio rytas, maždaug 8 val. 20 min. Stotelėje Markučių rajone laukiu 10 autobuso, važiuoju į darbą. Į stotelę atrieda pagyvenęs vyras invalido vežimėlyje. Atvažiuoja žemagrindis autobusas. Atseit toks, į kurį gali patekti neįgalus žmogus su vežimėliu.


  8. Kauniečiai lengviau atsikvėps - atidaroma A.Baranausko gatvė (4)

Naujienos / 2014-10-20 11:05 / lrytas.lt

Nuo antradienio ryto vairuotojai jau galės naudotis atnaujinta A.Baranausko gatve. Šios gatvės atkarpoje tarp Radvilėnų plento ir Studentų gatvės buvo pakeistos šilumos tiekimo magistralės bei paklota nauja asfalto danga.


  9. Algas gavę Vilniaus viešojo transporto vairuotojai nestreikuos

Aktualijos / 2014-10-17 10:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Sulaukę atlyginimų, Vilniaus autobusų ir troleibusų vairuotojai šį mėnesį nestreikuos, pranešė įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojų profesinės sąjungos vadovas Jonas Dekaminavičius.


  10. Prezidentės norui griežtinti investicijų patikrą trūko kvorumo (3)

Rinkos pulsas / 2014-10-16 17:10 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nesusirinkus kvorumui teko atidėti balsavimą dėl prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotų pataisų, kuriomis dėl nacionalinio saugumo interesų būtų griežtinama investicijų patikra. Ketvirtadienį ypatingos skubos tvarka apsvarstęs projektus, Seimas pradėjo balsavimą dėl priėmimo, tačiau salėje buvo tik 65 balsuojantys parlamentarai. Įstatymui priėmimui reikia ne mažiau kaip 71 Seimo nario dalyvavimo.


  11. Naujas kelių policininkų darbo įrankis – atsuktuvas (1)

Naujienos / 2014-10-12 16:34 / Kristina Karlonė ("Lietuvos ryto" televizija)

Keliuose patruliuojantiems policijos pareigūnams darbuotis tenka ir atsuktuvais. Naujas darbo įrankis pareigūnų amunicijoje atsirado po to kai buvo išregistruotos draudimo ir techninės apžiūros neturinčios transporto priemonės.


  12. Visos Kelių eismo taisyklės (6)

Technika / 2014-10-11 14:43 / lrytas.lt

Spalio 11 dieną įsigaliojo daugybė Kelių eismo taisyklių pakeitimų, sukėlusių audringą vairuotojų reakciją. Todėl pateikiame savo skaitytojams pilną galiojančių Kelių eismo taisyklių (KET) sąrašą, įskaitant ir naujausius jų pakeitimus.


  13. Kraupios avarijos Žirmūnuose kaltininkas pasidavė policijai

Nelaimės / 2014-10-07 13:08 / Andrius Vaitkevičius

Vilniaus policijai pasidavė penktadienio vakarą kraupią avariją sukėlęs jaunuolis. Jis teigia, kad iš įvykio vietos, palikęs sužeistus žmones, tarp kurių buvo ir kartu važiavusi mergina, paspruko, nes buvo ištiktas šoko. Į Vilniaus kelių policiją 1990 m. gimęs jaunuolis atėjo pirmadienį. Jis prisipažino vairavęs automobilį „VW Passat“. Jis penktadienio vakarą Vilniuje, Žirmūnų g., išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į priešais važiuojantį „Audi“.


  14. Vilniuje - kraupi kaktomuša, avarijos kaltininkas pabėgo

Nelaimės / 2014-10-04 13:09 / Andrius Vaitkevičius

Mažiausiai trys žmonės buvo sužaloti vėlų penktadienio vakarą Vilniuje susidūrus trims automobiliams. Vieną nukentėjusią merginą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai, o avarijos kaltininkas po susidūrimo paspruko. Incidentas apie 22 val. 40 min. įvyko Žirmūnų g. Kaip vėliau pasakojo incidento liudininkai, miesto centro link važiavęs švediškais valstybiniais numeriais paženklintas automobilis „VW Passat“ posūkyje išskriejo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į priešais važiuojantį automobilį „Audi“.


  15. Ukrainoje apšaudytas Donecko centras

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-02 20:32 / Reuters, BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Donecke ketvirtadienį buvo apšaudytas miesto centras, pranešama oficialiame miesto vadovo ir miesto tarybos tinklalapyje. „Padėtis 18 val. 30 min. (vietos ir Lietuvos laiku) Donecke itin sudėtinga. 17 val. 50 min. buvo apšaudytas miesto centras – Vorošilovo ir Kijevo rajonai. Pirminiais duomenimis, apgriautas daugiabutis namas Nr. 100 Universiteto gatvėje ir administracinis pastatas Taikos prospekte Nr. 10. Tais adresais veikia Nepaprastųjų situacijų ministerijos brigados“, – nurodoma pranešime.


  16. Lietuvos paviljono eksperimentas: kada nustosime drebinti kinkas

Meno pulsas / 2014-10-02 20:01 / Rūta Ona Sruoginis

Tai nėra vieno paviljono istorija. Tas pats elgesio modelis atsikartoja ligoninėse ir teatruose („tvyro nepakeliama atmosfera“), nacionalinėje vyrų krepšinio rinktinėje, kur dėl žaidėjams nustatytų rėmų „aikštelėje nebeliko kūrėjų“, juokingai nesėkminguose restoranų bandymuose imituoti pietų Europos „atsipūtimą“.Priežastis – drebančios kinkos. Arba, banaliai tariant, vidinės laisvės nebuvimas. Nesijautimas savo paties šeimininku, nesugebėjimas susitarti, baimė rizikuoti, nemokėjimas susikurti ir apginti savo vertybių.


  17. Šiaulių valdžia nutraukė sutartį su styginio transporto kūrėju

Aktualijos / 2014-10-01 16:46 / Ričardas Vitkus

Vos prieš mėnesį rankomis su proveržį styginio transporto srityje žadėjusia, tačiau įtarimų šalies vadovams sukėlusia kompanija „Rail Skyway Systems Ltd“ sukirtusi Šiaulių miesto valdžia trečiadienį investicijų sutartį nutraukė. Nutraukus sutartį kompanijai „Rail Skyway Systems Ltd“ per penkias dienas turės būti grąžintas ir milijono litų užstatas.


  18. Sostinei – grėsmė likti be viešojo transporto

Aktualijos / 2014-09-29 18:22 / Evelina Žičkevičiūtė

Vilniaus savivaldybė ir vėl turi problemų – šį kartą sukilo nuo rugpjūčio mėnesio atlyginimų negaunantys sostinės valdžios įsteigtos įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojai. „Kitos savivaldybės įmonės išmokėjo algas, o mes likome it musę kandę. Vairuotojai pikti ir alkani“, – kalbėjo Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Jonas Dekaminavičius.


  19. Atlyginimų negaunantys vairuotojai Vilniuje ruošiasi streikui

Naujienos / 2014-09-29 12:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus viešojo transporto vairuotojai ketina streikuoti dėl vėluojančių atlyginimų. Vairuotojų profesinė sąjunga žada išvažiuoti tik į 30 procentų maršrutų. Šią savaitę Vilniaus autobusų parke bus renkamas streiko komitetas.


  20. Neregėta naujovė: Skuode kursuos nemokamas autobusas

Rinka / 2014-09-26 18:52 / lrytas.lt

Nuo Naujųjų Skuodo mieste kursuos nemokamas autobusas. Juo važinėti neatverdami piniginės galės ne tik skuodiškiai, bet ir svečiai iš kitų miestų bei užsieniečiai. Iki šiol panaši tvarka galiojo tik Taline – Estijos sostinės gyventojai su miestiečio kortele turi teisę viešuoju miesto transportu naudotis už dyką.


Populiariausi per 24 val.