Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1195, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Dešimt priesakų laikinajai sostinei (7)

Politiko žodis / 2014-07-29 21:37 / Gintautas Labanauskas

Per daugiau nei du dešimtmečius Kaunas sėkmingai ėjo keliu, kuris niekur neveda. Užsispyrusio, gabaus, tačiau uždaro ir naujovių priimti nesugebančio provincialaus regiono centro keliu. Akis badantis Vilniaus pavyzdys tarsi turėtų skatinti keistis, tačiau tik dar sparčiau grimztame į dumblą, iš kurio be išorinės pagalbos išsivaduoti nesugebame.


  2. Įspėjimas: karštis jau tirpdo Lietuvos kelius (22)

Technika / 2014-07-29 10:09 / Ilona Staškutė

Termometro stulpeliui jau kelintą dieną besilaikant virš 30 laipsnių žymos, karščiai nepagailėjo ir Lietuvos kelių. Betoniniame kelyje tarp Vilniaus ir Utenos nuo karščio jau iškilo viena betoninė plokštė, o besitęsiant karščiams jų gali iškilti dar daugiau, todėl tame ruože vairuoti reikia itin atsargiai.


  3. Palangos gyventojai pasijuto įkaitais (9)

Radaras / 2014-07-27 19:20 / Alvydas Ziabkus

J.Basanavičiaus gatvėje Palangoje gyvenantys žmonės pateko į savotiškus spąstus. Nuo 13 valandos iki vidurnakčio šioje gatvėje eismas draudžiamas – tuo metu gyventojai automobiliu negali grįžti namo. Neseniai nemalonumų patyrė J.Basanavičiaus gatvėje gyvenamąją vietą deklaravusi 47 metų verslininkė Loreta Biliartienė.


  4. Paryžiuje gyvenančios lietuvės nebestebina žiurkės ir šiukšlės (4)

Naujienos / 2014-07-26 15:46 / Arūnas Dumalakas

Įlipdami į miesto transportą paryžiečiai visuomet pasisveikina su vairuotoju, o jis kiekvienam atsako. Tik to Lietuvos sostinėje pasigenda buvusi vilnietė Sigita Vergnes, dabar gyvenanti Prancūzijoje. Į gimtąjį miestą pasimatyti su tėvais, draugais šiomis dienomis atvykusi komunikacijos srities dėstytoja ir jogos mokytoja S.Vergnes pastarąjį kartą Vilniuje lankėsi prieš metus.


  5. „Idavang“ komplekse sunaikinta apie trečdalis kiaulių (11)

Rinkos pulsas / 2014-07-26 14:54 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nepagydomu afrikiniu kiaulių maru apkrėstame „Idavang“ komplekse Ignalinos rajone jau sunaikinta daugiau kaip trečdalis visų kiaulių. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius BNS sakė, kad šeštadienį ryte Rupinskų komplekse buvo sunaikinta apie 7 tūkst. kiaulių. Iš viso šioje fermoje auginama apie 19 tūkst. kiaulių.


  6. Prezidentė ir Seimas nesutaria dėl metro, kurio Vilnius nebenori (23)

Rinka / 2014-07-25 15:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo metro įstatymą ir grąžino Seimui jį iš naujo svarstyti. Pasak šalies vadovės, priėmus naująjį metro įstatymą, būtų formuojama ydinga praktika, kai atskiriems projektams būtų nustatomi neaiškūs partnerystės būdai.


  7. Skaudžios žinios - žuvo visi „Air Algerie“ lėktuvo keleiviai

Stichijos ir nelaimės / 2014-07-25 11:22 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Malyje sudužus oro bendrovės „Air Algerie“ keleiviniam lėktuvui, žuvo visi juos skridę žmonės, pareiškė Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ir pridūrė, jog buvo aptiktas vienas orlaivio savirašis prietaisas.


  8. Asfaltas guls tik ten, kur gyvena Kauno vicemeras (42)

Aktualijos / 2014-07-24 19:12 / Arūnas Karaliūnas

Kodėl kapitaliai remontuojama tik ta Antanavos gatvės dalis, kuria važinėja Kauno vicemeras „tvarkietis“ Vytautas Vasilenka? Tokiais skundais Kauno merą Andrių Kupčinską atakuoja tolėliau stovinčių Antanavos gatvės namų gyventojai.


  9. Nauja techninių apžiūrų tvarka vilkikų vairuotojus įstūmė į bėdą (23)

Technika / 2014-07-24 09:44 / Renaldas Gabartas (cargonews.lt)

Užsimojus Lietuvos transporto registre išgaudyti „automobilius-vaiduoklius“ nuo šių metų liepos 1 dienos „Regitra“ pradėjo masiškai sustabdyti leidimus transporto priemonėms dalyvauti eisme. Priežastys, dėl kurių taikoma tokia griežta sankcija, yra trys.


  10. Kaune jau galima važiuoti suremontuota K.Petrausko gatvės dalimi (3)

Naujienos / 2014-07-23 17:47 / lrytas.lt

Rekonstruojamos K.Petrausko gatvės atkarpoje, esančioje tarp Aukštaičių gatvės ir Radvilėnų plento, antradienį vakare atnaujintas transporto eismas. Likusią šios gatvės dalį atverti eismui tikimasi iki vasaros pabaigos.


  11. Atvertas Biržos tiltas gundo kelių eismo taisyklių pažeidėjus

Radaras / 2014-07-21 16:21 / Aušra Pilaitienė

Gelbstint merdintį Klaipėdos senamiestį leista šešias valandas per dieną važiuoti per Biržos tiltą. Tačiau vairuotojai neretai nepaiso ženklų sukti į dešinę ir dunda toliau Tiltų gatve – per kiekvieną reidą pareigūnai sustabdo dvi – tris dešimtis pažeidėjų. Jiems skirtos piniginės baudos.


  12. Kaliausių manija Žagarėje: šokiai, žaidimai ir vaišės (1)

Pramogos / 2014-07-19 17:23 / „Lietuvos ryto“ televizija

Žagarės vyšnių festivalio akcentas – Kaliausių manija. Šventės dalyvių laukė nuo kaliausių šokiai, žaidimai, VIP kaliausės, paštas, vaišės, košė, lopų siuvimas, apranga, transportas, teatras, edukacijos bei piešinių paroda.


  13. Žagarės vyšnių festivalyje - ir tradiciniai, ir nauji renginiai

Renginiai / 2014-07-19 10:10 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Šeštadienis – didžioji Žagarės vyšnių festivalio diena, sutraukianti į miestą daugiausia lankytojų ir svečių. Šiemet jos akcentas – Kaliausių manija, nuo vidudienio užvaldysianti festivalio dalyvius. Čia lauks kaliausių šokiai, žaidimai, VIP kaliausės, paštas, vaišės, košė, lopų siuvimas, apranga, transportas, teatras, edukacijos bei piešinių paroda. Popietę visos kaliausės pačiomis įvairiausiomis transporto priemonėmis dums į Žagarės regioninio parko vyšnių sodą.


  14. Miestas, kur Ukrainos patriotai kalba rusiškai (11)

Rytai-Vakarai / 2014-07-18 06:56 / Asta Kuznecovaitė specialiai lrytas.lt Dnepropetrovskas

Šiame mieste ukrainiečių kalbos beveik neišgirsi, tačiau Ukrainos vėliavos kabo visur – prie parduotuvių, valstybinių įstaigų, gyvenamųjų namų, ant automobilių, visuomeninio transporto, mėlynai – geltona spalva nudažyti tiltų turėklai ir patiltės. Čia net kavinėse vietoje įprastinių tostų sušunkama: „Slava Ukraine“, „Gerojam slava“, - atsako sėdintys prie gretimų stalelių. Šis miestas – apie milijoną gyventojų turintis Dnepropetrovskas, kuris, kaip ir kiti rytų ir pietryčių Ukrainos miestai Rusijos teroristų ir vietinių separatistų žemėlapiuose įtraukti į naujos valstybės, Novorosijos, sudėtį.


  15. Vyšnių festivalis Žagarėje kvies į kaliausių šou

Meno pulsas / 2014-07-17 11:57 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Joniškio rajone, Žagarėje, ketvirtadienio vakare prasidės tradicinis Žagarės vyšnių festivalis.


  16. Žagarės vyšnių festivalis - su kaliausių šokiais ir žaidimais

Vasaros naujienos / 2014-07-17 11:10 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Joniškio rajone, Žagarėje, ketvirtadienio vakare prasidės tradicinis Žagarės vyšnių festivalis. Ketvirtadienį šventė prasidės šv. Mišiomis Naujosios Žagarės šv.apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Po jų pakvies Nacionalinės premijos laureato Giedriaus Antano Kuprevičiaus kūrybos pristatymas ir džiazo muzikanto Valerijaus Ramoškos ir grupės koncertas Žagarės dvaro parke.


  17. Keliaujame į Šilutės kraštą - paragaukite punšo ir žuvienės

Verta aplankyti / 2014-07-16 14:09 / lrytas.lt

„Į šiuos kraštus užsukus vasarą į akis krenta tiltai vidury laukų. Atrodytų, kam jie reikalingi? Ir tik per potvynius suprasit – kad žmonės galėtų judėti, kad bent dalis kelių liktų neužsemtų. Šilutiškiams teko susitaikyti ir prisitaikyti prie vandens – gyvenimas be jo neįsivaizduojamas,“ - sako Eugenijus Butkus profesorius, chemikas.


  18. Oro vežėjai ir geležinkelininkai kalba apie brangesnes keliones

Rinkos pulsas / 2014-07-15 17:18 / Gintarė Rovaitė

Transporto paslaugų lūkesčių tyrimo prognozės optimistiškos – metai šiam sektoriui bus sėkmingi. Vienintelė ryškesnė grėsmė, kurią jaučia transporto paslaugų įmonės – nestabilumas Rytų rinkose.


  19. Brazilai atlaikė naštą

Futbolas / 2014-07-15 14:29 / lrytas.lt

Pasibaigus pasaulio futbolo čempionatui organizatoriai dabar jau gali pasakyti: „Esta tudo bem“ – viskas gerai. Būta daug abejonių dėl stadionų – ar jie bus pastatyti laiku, ar neįgrius? Ar Brazilijos žmonės džiaugsis čempionatu, ar bandys jį sugadinti protestais?


  20. Rusija jau buvo pradėjusi karą. Bet atsitraukė

Konfliktai ir saugumas / 2014-07-15 08:22 / lrytas.lt

Liepos 13-osios naktį Rusija jau buvo pradėjusi invaziją į Ukrainą. Šios šalies Nacionalinė gvardija ir ginkluotosios pajėgos buvo sukeltos ant kojų, o naikintuvai Su-27 ir Mig-29 pakilę į orą ruošėsi gynybai. Buvo gauta informacija, kad Rusija pradės bombarduoti Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) pajėgas, kad galėtų nukreipti dėmesį nuo slaptai į Donecką ir Luganską vykstančios savo kariuomenės.