Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1436, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Į Vilniaus gatves grįžta naktiniai autobusai (27)

Naujienos / 2015-07-30 12:54 / Lina Jakubauskienė (ebus.lt)

Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu nutarta grąžinti naktinį viešąjį transportą. Pirmieji naktiniai autobusai į sostinės gatves išvažiuos rugpjūčio 14-ąją.


  2. Sugedę bananai pirkėją privertė susiraukti (102)

Reporteris / 2015-07-28 18:04 / Eve

Populiarus prekybos centras – daug nuolaidų, daug maisto ir akcijų atrakcijų. Bet kartais tos akcijos prasilenkia su sveiku protu. Arba, kaip dar galima būtų pasakyti, – jokios korporacinės atsakomybės už produktus. Lietuvoje bananų kaina neįprastai didelė (lyginant su kitomis Europos šalimis). Todėl mes, vartotojai, visai natūralu, ieškome nuolaidų viename ar kitame prekybos centre.


  3. Magistralėje Vilnius–Kaunas – rimti remonto darbai (3)

Saugus eismas / 2015-07-28 09:26 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Siekiant pagerinti eismo saugą, magistralėje Vilnius–Kaunas pradedamos rekonstruoti ties Moluvėnais ir Žiežmariais esančios sankryžos. Šiuose magistralės ruožuose neliks apsisukimų per skiriamąją juostą, bus įrengtos dviejų lygių sankryžos su jungiamaisiais keliais.


  4. Avarinė gatvė tris šiauliečius gali nuvesti į kalėjimą (39)

Aktualijos / 2015-07-28 07:30 / Gintaras Šiuparys („Lietuvos rytas“)

Gatvės tiesimo darbai nebaigti, o valdininkai savo parašais pripažino ją tinkama naudoti. Už tokius triukus ne vienam šiauliečiui gresia nelaisvė. Nė vienas kaltinamųjų savo kaltės nepripažino. Jie teisinosi, kad taip siekė savivaldybei išsaugoti iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) šiam projektui gautus pinigus.


  5. Patvirtinta: legendinio „Žalgirio“ stadiono Vilniuje nebeliks (58)

Nekilnojamasis turtas / 2015-07-24 11:46 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Architektai jau pradėjo svarstyti, kaip atrodys vietoj „Žalgirio“ stadiono iškilsiantys statiniai. Sklypą įsigijusios nekilnojamojo turto plėtros grupės „Hanner“ vadovai drąsiai kalba, kad po dešimties metų neatpažįstamai pasikeitusi ši vieta taps naujojo miesto centro dešiniajame Neries krante dalimi. Tik stadiono prieigose architektus pasitikusi vieniša piketuotoja nė už ką neketina sutikti, kad stadionas būtų nugriautas.


  6. Sostinės valdžia nusprendė, kada kris Žaliojo tilto stabai

Aktualijos / 2015-07-17 10:31 / Lina Bartkutė

Sovietmetį simbolizuojančių sostinės Žaliojo tiltų skulptūrų likimas ir jų nukėlimo laikas jau nuspręstas. Išvaduoti vilniečius nuo sovietinių stabų pažadėjęs Remigijus Šimašius žengia kitą žingsnį. Kada bus nukeliama? Kas restauruos? Ar sugrįš ant tilto? Skulptūras ketinama nukelti jau kitą savaitę. Specialistų teigimu, jos yra kritinės būklės. Apie tikslų nukėlimo laiką iš anksto neskelbiama, nes baiminasi protesto akcijų ir provokacijų.


  7. Drąsi mergina į nuotykius leidosi su nepažįstamais marokiečiais (2)

Konkursai / 2015-07-15 06:18 / Evelina

Viena įsimintiniausių kelionių buvo 11 dienų išvyka į Maroką. Kelionės metu kelyje praleidau 45 valandas ir sukoriau 3222 kilometrų. Nors vykau viena, kelionės metu susitikau su keliais vietiniais, kuriuos radau keliautojų svetainėje (couchsurfing.com).


  8. Gimnastikos čempionei laimę atnešė ne medaliai, o penki vaikai

Likimai / 2015-07-14 13:59 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

Lietuvos sportinės gimnastikos čempionei Almai Jakimavičiūtei-Valevičius (55 m.) jaunystėje nepavyko įgyvendinti savo svajonės dalyvauti olimpiadoje – ji tik per televizorių stebėjo 1976 metų Monrealio olimpines žaidynes. Tačiau gyvenimas jai suteikė kitą galimybę atsidurti Kanadoje – po gero dešimtmečio Almą ten nubloškė ne sportas, o meilė. Ištekėjusi už lietuvių kilmės kanadiečio Andriaus Valevičiaus (58 m.) dabar buvusi gimnastė už Atlanto augina penkis vaikus, šoka svingą ir kasdien savo ištvermę pasitikrina stovėdama ant rankų.


  9. Keliaujantiems savarankiškai. Ką pataria ekspertai

Rinkos pulsas / 2015-07-13 12:47 / lrytas.lt

„Travel On Spot“ pradeda bendradarbiavimą su pasauliniu turizmo bendruomenės internetiniu tinklu „TripAdvisor“. Partnerystė su šiuo portalu išplėtė viešbučių kokybės vertinimus bei platformos „Travel On Spot“ funkcines galimybes papildė lankytojų komentarais.


  10. Transporto įmonių statistikoje Rusijos problemų nematyti

Rinkos pulsas / 2015-07-13 09:53 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos paskelbtas embargas, prastėjanti NVS šalių ekonomikos būklė ir sumenkęs importas Lietuvos transporto sektoriui 2014 metais tapo rimtu išbandymu, tačiau dauguma didžiųjų šalies transporto įmonių gavo daugiau pajamų, nesumenko ir vidutinis pelningumo rodiklis, sunkiausia našta tenka mažesnėms transporto bendrovėms, rašo „Verslo žinios“.


  11. Tikrosios karo Rytų Ukrainoje aukos – civiliai

Rytai-Vakarai / 2015-07-12 22:20 / Andrius Vaitkevičius, specialiai „Lietuvos rytui“, Rytų Ukraina

„Iki šiol miegodavome užsikloję viena antklode. Dabar jau turėsime kiekvienam po atskirą“, – toks tris vaikus auginančių Donecko gyventojų Marinos ir Aleksandro Uščenkų optimizmas. „Nuo gruodžio mėnesio gaudavome tik sauskelnių vaikams, o gyvename ir butą nuomojamės iš santaupų“, – tęsė sutuoktiniai, iš separatistų valdomos teritorijos pasitraukę į Ukrainos vyriausybės kontroliuojamą pusę. Donecke šeima turėjo verslą, darbą, buvo užgyvenusi turto, įsigijusi tris butus, puoselėjo ateities planus. Bet bėgdami nuo karo pernai gruodį dalį turto sutuoktiniai buvo priversti parduoti.


  12. Dėl grėsmingo taifūno Pietų Korėjoje atšaukti skrydžiai

Stichijos ir nelaimės / 2015-07-12 11:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Pietų Korėjoje sekmadienį buvo atšaukti vietinio susisiekimo skrydžiai, nes pietvakarinėse provincijose siaučia taifūnas „Chan-hom“, jau pridaręs nemažai žalos Kinijoje. Dėl audros buvo atšaukta 60 skrydžių, jungiančių Seulą su pietvakarinės pakrantės miestu Josu ir šalies pietuose esančia kurortine Džedžu sala, pranešė oro uosto pareigūnai. Tarptautiniai skrydžiai nebuvo paveikti.


  13. Kaip nešvarus vystyklas pakeitė šaltojo karo eigą

Istorija / 2015-07-10 19:00 / lrytas.lt

Buvusio KGB pulkininko Olego Gordijevskio efektingo pabėgimo iš SSRS 30-mečio proga britų leidinys „The Times Magazine“ skyrė jam išsamų straipsnį. Korespondentas Benas Macintyre'as pavadino O.Gordijevskį „didžiausiu savo kartos slaptuoju agentu“. Anot žurnalisto, 76 metų žvalgybininkas pirmą kartą papasakojo „visą istoriją nuo pradžios iki pabaigos“.


  14. Fanatikų jėga – beprotiška rizika

Konfliktai ir saugumas / 2015-07-10 07:34 / „Lietuvos rytas“

Teroristinės grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojai per metus užėmė milžiniškas teritorijas. Už šias pergales džihadistai gali būti dėkingi savo elitiniam būriui, kuris pasiryžęs kautis iki mirties. Barzdoti vyrai ryškiai mėlynomis skaromis susirinko aplink savo lyderį prieš pat atakuodami centrinės Sirijos miestą al Sukną.


  15. Svajonių darbas Ispanijos kurorte jaunuoliui tapo košmaru

Išklausykite / 2015-07-08 18:01 / Justinas

2014 metų pabaigoje, senelio prašomas susirasti nuolatinį darbą, išsiunčiau bent 9 CV su prašymu įsidarbinti. Daugiausia kreipiausi į technologijų kompanijas, nes tai yra mano aistra nuo paauglystės. Vienas iš skelbimų ypač patraukė dėmesį – galimybė įsidarbinti privačioje televizijos kompanijoje.


  16. Rusija tapo draudžiamų prekių maniake: nusismulkino iki sagų

Rinkos pulsas / 2015-07-08 10:57 / lrytas.lt

Rusijos pramonės ir prekybos ministerija siūlo išplėsti importinių lengvosios pramonės prekių (išskyrus pagamintų Baltarusijoje ir Kazachstane), kuriuos draudžiama pirkti organizuojant valstybės ir savivaldybių viešuosius pirkimus, sąrašą.


  17. Dalyvauju 40 vestuvių kasmet – žinau, kas jas labiausiai gadina

Išklausykite / 2015-07-07 09:20 / Tomas Saparis

Vestuvės – didžiausia gyvenimo šventė. Kadangi daugeliui (aišku, kaip jau kam pasiseka) jos būna tik kartą gyvenime. Todėl, ko gero, nereikia nė sakyti, jog visi trokšta šią šventę pasidaryti vienintelę ir nepakartojamą.


  18. Poilsiautojai paliko pajūrį, autostradoje formavosi spūstys

Naujienos / 2015-07-06 13:42 / lrytas.lt

Pirmadienį Palangos poilsiautojus pažadino stiprus lietaus barbenimas į stogus. Ryte miestą nuprausė galingas lietus, trankė žaibai ir griaudė perkūnija. Škvalas – karštojo savaitgalio pasekmė. Šeštadienį ir sekmadienį oras visoje Lietuvoje kaito net iki 33 laipsnių. Nėra šalta ir pirmadienį – oras sušilo iki 23 laipsnių. Tačiau prasidėjęs ryte, lietus nesustojo ir visą dieną.


  19. „Auksinio proto“ laimėtojo kelionė aplink pasaulį (V dalis)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-07-05 22:06 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas dalijasi įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį – skaitykite nuolat papildomą dienoraštį!


  20. Graikai taupymui tarė „ne“, finansų ministras traukiasi

Įvykiai / 2015-07-05 19:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

Graikijos žmonės įtikinama 61,31 proc. persvara per sekmadienį vykusį istorinį referendumą tvirtai atmetė naujas griežto taupymo priemones, kurių iš šalies reikalauja ES ir TVF kreditoriai. Tuo tarpu, šalies inansų ministras Yanis Varoufakis savo „Twitter“ paskyroje paskelbė apie pasitraukimą. „Minister no more“, – tokie žodžiai buvo parašyti Y.Varoufakio socialinio tinklo paskyroje. „Taip“ reformoms, kurių mainais į finansinę pagalbą nori šalies kreditoriai, tarė 38,69 Graikijos piliečiai.


Populiariausi per 24 val.