Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1365, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Šiaulių „Specializuotas transportas“ glausis prie „Ecoservice“ (1)

Rinkos pulsas / 2015-04-27 11:17 / lrytas.lt

Atliekų tvarkymo bendrovė „Ecoservice“ perka Šiauliuose veikiančią atliekų tvarkymo įmonę „Specializuotas transportas“. Konkurencijos taryba balandžio 21 d. paskelbė nutarimą, kuriuo buvo patvirtintas „Ecoservice“ prašymas įsigyti daugiau nei 98 proc. Šiaulių bendrovės akcijų.


  2. Meras R. Šimašius nori sakyti „mes“, o ne „aš“ (68)

Aktualijos / 2015-04-23 13:16 / lrytas.lt

„Jaučiuosi tvirtai, esu subrendęs šiam darbui ir laukiu jo nekantraudamas“, – taip tvirtino vakar netradicinėje vietoje inauguruotas naujasis Vilniaus meras 41 metų liberalas Remigijus Šimašius. „Lietuvos ryto" televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“ R.Šimašius prisipažino, kad per inauguraciją šiek tiek jaudinosi, bet pirmajam tarybos posėdžiui buvo pasiruošęs jau prieš mėnesį.


  3. Kodėl noriu apsaugoti jus nuo to, kas jūsų net nedomina? (15)

Man rūpi / 2015-04-23 09:59 / Gabija Sotvaraitė

Dažnai susimąstau – baigiu penktuosius studijų metus, prikaupiau nemažai žinių, patirties, pažinčių. Ir viskas siejasi su aplinkosauga. Ką aš sau galvojau?! Šių minčių vedina, kreipiuosi į tuos, kurių ateitimi rūpindamasi, tęsiu šią kelionę – jus.


  4. Šiauliuose – naujas „Fiat“ automobilių priežiūros centras (1)

Rinka / 2015-04-21 15:15 / lrytas.lt

Italijos automobilių koncerno „Fiat“ atstovė Lietuvoje „Autobrava“ pasirinko naujus serviso partnerius Šiauliuose.


  5. ITI – efektyviau panaudojamos lėšos, geresni rezultatai

Rinkos pulsas / 2015-04-20 11:59 / lrytas.lt

Norint efektyviai ir sėkmingai įgyvendinti regioninę politiką, reikia integruoto požiūrio. Būtina suderinti įvairiuose sektoriuose vykdomas politikas ir jas formuojančių ministerijų veiksmus. Taip pat svarbu suderinti interesų grupių – valdžios, bendruomenės, verslo – veiksmus taip, kad šios grupės, atsižvelgdamos į konkrečių teritorijų poreikius ir galimybes, rastų ir kartu spręstų bendrus uždavinius. Visa tai padeda mažinti regioninius netolygumus.


  6. Makaliaus patarimai planuojantiems svajonių atostogas (20)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-04-18 12:21 / „Lietuvos rytas“

Trijų savaičių svajonių atostogos Filipinuose – už 1100 eurų. Būtent tiek išleido kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas-Makalius. Į šią kainą įtraukti ne tik skrydžiai į Filipinus ir atgal, bet ir skrydžiai tarp salų, keltų bilietai, nakvynė, maitinimasis ir pramogos.


  7. Nori būti sveikas? Sužinok, kokias klaidas darai prieš miegą (2)

Psichologija / 2015-04-16 18:35 / lrytas.lt

Visi žino, kad geras miegas dovanoja sveikatą, grožį ir ilgaamžiškumą. Bet ne visi žino, kaip tai pasiekti. Atsakykite į klausimus ir sužinokite, kokie jūsų reikalai miego karalystėje.


  8. Iš mirties gniaužtų lietuvį Prancūzijoje išgelbėjo sesers žinutė (47)

Likimai / 2015-04-14 15:58 / Aldona Kudzienė (alytausnaujienos.lt)

Pupasodiškis Algimantas Levkovičius per dešimt metų dirba tolimųjų reisų vairuotoju. Dažniausiai jo maršrutai driekiasi į Prancūziją ir Rusiją. Kaip rašo „Alytaus naujienos“, vasario pradžioje Algimantas išvyko į įprastinę komandiruotę, turėjo pasiekti Pietvakarių Prancūzijoje esantį Bordo prekybos ir žvejybos uostą – vienai gamyklai vežė pakavimo medžiagas.


  9. Šių dienų rykštė – sausa oda. Kaip jos išvengti? (1)

Karamelė / 2015-04-12 13:20 / lrytas.lt

„Reikia suvokti, kad mes senstame. Kovoti su tuo būtų tas pats, kas paguldyti ką tik gimusį kūdikį į popierinę dėžę ir neleisti jam augti. Senatvė turi būti graži, o ne kelti šypseną ar juoką“, – šį savaitgalį grožio industrijos parodoje „Pelenė“ sakė viena iš didžiausių parodos žvaigždžių, Londone gyvenanti ir dirbanti gydytoja dermatologė Tiina-Orasmae-Meder. Ji įsitikinusi, kad juokingai sensta moterys, kurios netausoja savo veido odos ir pernelyg žavisi jauninančiomis procedūromis.


  10. Lietuvos futbolo klubų savininkai: Vilniaus „Žalgiris“

Futbolas / 2015-04-09 10:24 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

69-erių pensininkas be mobilaus telefono ir vienas turtingiausių šalies socialdemokratų, paslaptingi verslininkai iš Rusijos ir Jungtinės Karalystės, buvęs sporto žurnalistas, prekeiviai gintaro dirbiniais ir naftos produktais, statybininkai ir saugos tarnybos vadovas.


  11. Radiacinė oro tarša – pavojinga, bet įprasta

Rinkos pulsas / 2015-04-08 11:46 / lrytas.lt

Daugelis Europos Sąjungoje (ES) atliktų tyrimų rodo, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp aplinkos taršos ir žmogaus sveikatos ir ypač didelę reikšmę tam turi mus supantis oras. Įrodyta, kad didžiausią įtaką oro kokybei daro transportas, pramonė bei energetika. Ir jei visi žino, kad privaloma saugotis miestuose kylančio smogo, automobilių ir kietųjų dalelių sukeliamos taršos, tai radiacija ore ir su ja susiję taršos reiškiniai vis dar išlieka visuomenei mažai žinomi.


  12. Prasidėjo „Via Baltica“ remontas, įspėjo apie spūstis

Naujienos / 2015-04-07 11:44 / lrytas.lt

Nuo balandžio vidurio vairuotojams, vykstantiems „Via Baltica" trasa iš Panevėžio Kauno link, reikėtų gerokai apmąstyti, kurį maršrutą rinktis, kad nepatektų į spūstis.


  13. Meru išrinktas R.Šimašius atskleidė, kaip keisis eismas Vilniuje

Naujienos / 2015-03-26 13:53 / laisvojibanga.lt

Išrinktasis Vilniaus meras Remigijus Šimašius radijui „Laisvoji banga“ pripažino, kad skeptiškai vertina Seimo nario Stasio Brundzos siūlymą Neries krantinę nuo Valakampių iki Lazdynų paversti magistraline gatve ir nežada grįžti prie minčių apmokestinti įvažiavimą į sostinės senamiestį.


  14. Liepojos policija autoparką papildė elektromobiliais

Naujienos / 2015-03-24 18:36 / lrytas.lt

Liepojoje vietos savivaldybės policija pažeidėjus stebės ne vien tradiciniais automobiliais – jų autoparką papildė trys „Nissan e-NV200“ elektromobiliai, pritaikyti patruliavimui.


  15. Sprogmens „Aras“ nerado, anonimui gresia milžiniškas ieškinys

Kriminalai / 2015-03-19 20:41 / Andrius Vaitkevičius, Reda Rutkauskienė, Aida Murauskaitė

Ketvirtadienio vakarą, apie 20 val. 30 min., policijai anonimas pranešė, kad užminuotas Vilniaus oro uostas (TVOU). Jis teigė, kad oro uostas sprogs po valandos. Į įvykio vietą nuskubėjo policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Buvo įvestas planas „Skydas“. Netrukus atvyko ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai. Atvykę pareigūnai uždarė įvažiavimą į stovėjimo aikštelę, iš oro uosto buvo evakuoti žmonės.


  16. Darbdavio terorą paviešinusio vairuotojo istorijoje – atomazga

Aktualijos / 2015-03-18 21:19 / Indrė Vainalavičiūtė

„Nori dirbti – susimokėk, o susimokėjęs – išmok patylėti“ – pagal tokią logiką Lietuvoje vadovaujasi ne viena ir ne dvi tolimųjų reisų vairuotojus samdančios įmonės. Nors įmonių atstovai vairuotojų pasakojimus, kad iš darbo užmokesčio atskaitomas vadinamasis užstatas, reikalaujama į Lietuvą iš Rusijos ir Baltarusijos įvežti pigesnių degalų, kad reikia mokėti rinkliavas už per dideles degalų sąnaudas, vadina absurdu ir neigia, tiesos čia yra.


  17. Kandidatai į Vilniaus merus susipliekė dėl 70 milijonų eurų

Aktualijos / 2015-03-12 23:23 / LRT Televizija, LRT.lt

Vilniaus miestas 2015-aisiais neišvengiamai turi skolintis 70 mln. eurų. Kandidatas į sostinės merus Artūras Zuokas teigia, kad miesto skolą būtų galima suvaldyti, jei tinkamus sprendimus priimtų Seimas. Savo ruožtu Remigijus Šimašius pabrėžia, kad pirmiausiai reikėtų susitvarkyti savo darže – skaidriai ir efektyviai valdyti savivaldybės įmones, o jau tuomet, atgavus kreditorių ir Seimo pasitikėjimą, tikėtis didesnės gyventojų pajamų mokesčio dalies savivaldybės biudžetui.


  18. Kova dėl sostinės sosto – kaltinimų ir įžeidimų baloje

Aktualijos / 2015-03-11 20:10 / lrytas.lt

Jei jūs esate tas Vilniaus rinkėjas, kuris prieš antrąjį rinkimų turą vis dar nesate apsisprendęs, už ką balsuoti, ir dideles viltis dėjote į viešus pagrindinių kandidatų debatus, po jų turėtumėte būti dar didesnėje sumaištyje nei prieš juos.


  19. Kovo 11-ąją – uždarytos gatvės ir nauji autobusų maršrutai

Naujienos / 2015-03-10 18:29 / lrytas.lt

Kovo 10-11 dienomis (antradienį-trečiadienį) Vilniuje vyks įvairūs Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo renginiai, sostinėje lankysis Islandijos Prezidentas ir jį lydinti delegacija, atvyks apie dešimt Europos Parlamentų pirmininkų.


  20. Ieškomiausio bandito pėdsakai – Anglijos lietuvių rojuje

Kriminalai / 2015-03-09 18:52 / Dailius Dargis

Praėjusią savaitę britų policija oficialiai paskelbė pavojingiausių ieškomų nusikaltėlių pavardes Jungtinėje Karalystėje. Tarp jų yra ir nuo praėjusių metų vasaros pradžios paslaptingai pradingęs Kauno Agurkinių gaujai priskiriamas Algimantas Ringaila, gimęs 1979 metais. Britų teisėsaugininkai skelbia, kad šis asmuo gali slėptis Anglijos lietuvių pamėgtame Lutono rajone.


Populiariausi per 24 val.