Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1474, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Traukiasi ilgametis Vilniaus viešojo transporto vadovas (6)

Naujienos / 2015-09-30 16:06 / Lina Jakubauskienė (ebus.lt)

Įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis nuo spalio 1-osios traukiasi iš pareigų. Penkiolika metų bendrovei vadovavusį direktorių pakeis laikinas įmonės vadovas.


  2. Į miesto autobusų baką – alternatyvūs degalai iš Pabradės (5)

Energetika / 2015-09-30 11:26 / Simona Viltrakytė

Ant galios matavimo stendo Pabradėje stovi automobilis, kuriame – nauji degalai – hidrometanas. Tai – su gamtinėmis dujomis sumaišytas vandenilis. Hidrometanas – įmonės „SG dujos Auto“ sukurta ir užpatentuota degalų rūšis.


  3. M.K.Čiurlionio paveikslams – ginkluota apsauga iki pat Krokuvos (1)

Dailė / 2015-09-28 16:59 / BNS ir lrytas.lt inf.

M.K.Čiurlionio dailės muziejaus direktorius Osvaldas Daugelis teigė, kad šio dailininko darbai yra brangiausiai vertinami dailės kūriniai Lietuvoje. Anot jo, anksčiau brangiausiai draudikų įvertintas M.K.Čiurlionio kūrinys buvo vienas garsiausių jo paveikslų „Rex“, kuris buvo apdraustas 1 mln. dolerių.


  4. Frankfurto paroda baigėsi įnešdama nematytų prabangos vėjų

Rinka / 2015-09-27 12:28 / Ilona Staškutė-Steponėnė („Lietuvos rytas“)

Svarbiausioje metų tarptautinėje parodoje Frankfurte, kuri triukšmingai vyko beveik dvi savaites, automobilius pristato per 1000 įmonių, jos siūlo daugiau nei 200 naujienų. Automobilių gamintojai šįmet visas jėgas atidavė ir investicijas skyrė prabangai kurti. Lyg susitarę visi jie galvojo apie patogumą vairuotojams, kurio kartais netgi per daug.


  5. Eksperimentas: patikrino, kas ryto spūstyje greitesnis (5)

Technika / 2015-09-24 10:52 / Sigita Purytė

Autobusas, dviratis, automobilis ar elektromobilis – kas greičiausiai rytinėmis piko valandomis nugabena į trokštamą vietą per miesto spūstis? Antradienio rytą Klaipėdos studentai jau turėjo atsakymą. Trys studentai ir vienas elektromobilio vairuotojas išbandė, kokiu būdu greičiausiai perskrosti uostamiestį. Atstumas tiesiai per senamiestį, kuris paprastiems automobiliams uždarytas, – apie 7,4 km.


  6. Medžioklės sezonas atidarytas. Brakonierius medžios elektra? (24)

Aktualijos / 2015-09-22 23:45 / Artūras Jančys

Rudenį prasideda ne tik bulviakasis. Nuimamas ir laukinių žvėrių, paukščių, žuvų derlius miškuose ir vandenyse. Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos Druskininkų agentūros inpektorių Liną Truską iki šiol išpila šaltas prakaitas prisiminus, kaip žvejybinius tinklus traukę vyrai atėmė iš L.Truskos tarnybinį ginklą ir įrėmę į galvą grasino jį nušauti. Brakonieriai iš Vilniaus Aplinkos apsaugos departamento darbuotojo rankų išplėšė dokumentus ir ruošėsi į pareigūnus papurkšti dujų. Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos Druskininkų agentūros inpektorių Liną Truską iki šiol išpila šaltas prakaitas prisiminus, kaip žvejybinius tinklus traukę vyrai atėmė iš L. Truskos tarnybinį ginklą ir įrėmę į galvą grasino jį nušauti. Brakonieriai iš Vilniaus Aplinkos apsaugos departamento darbuotojo rankų išplėšė dokumentus ir ruošėsi į pareigūnus papurkšti dujų. Gamtos niokotojų išpuoliai prieš jos sergėtojus nėra dažni, bet kuo griežčiau brakonieriai baudžiami, tuo agresyvesni darosi. Todėl Aplinkos ministerija siekia, kad inspektoriams būtų išduoti elektros šoko įtaisai su šaudančiomis adatėlėmis. Tačiau tam reikia įstatymų pataisų.


  7. Verslo plėtra Ramučiuose verčia pertvarkyti transporto srautus (1)

Rinkos pulsas / 2015-09-22 15:46 / lrytas.lt

Kauno rajono savivaldybė kartu su Ramučiuose įsikūrusių verslo įmonių vadovais svarsto, kaip pagerinti susisiekimą su šia sparčiai augančia pramonės zona. Tai aktualu vietos gyventojams, įmonių darbuotojams, krovininiam transportui. Ypač sudėtinga situacija Erdvės gatvėje, šalia automagistralės Vilnius-Kaunas, kur įsikūrė vienas moderniausių Baltijos šalyse vaistų logistikos centrų „Limedika“, mažmeninės prekybos milžinės „Lidl“ sandėliai, Lietuvos pašto siuntų skirstymo centras.


  8. Poilsis karo alinamoje Ukrainoje – be šūvių ir be rusų kalbos

Rytai-Vakarai / 2015-09-13 14:51 / Asta KUZNECOVAITĖ, „Lietuvos rytas“

Ar galima dviem žmonėms tris savaites atostogauti užsienyje už šiek tiek daugiau nei vieną tūkstantį eurų, netaupyti nei dovanoms, nei maistui? Sakysite, nesąmonė? Galima, jei poilsiausite Ukrainoje. Sužinoję, kad su paaugle dukra išvažiuojame į Ukrainą, nuo kelionės atkalbinėjo ne vienas pažįstamas: „Nevažiuok ten, nesaugu, vyksta karas. Jei dėl savęs nebijai, bent apie vaiką pagalvok.“


  9. Į Vilnių atvykę studentai pasakė, kas yra tikri kelių siaubūnai

Saugus eismas / 2015-09-12 20:40 / Saulius Rinkevičius

Į Vilnių studijuoti atvykstantys studentai tapo savotiškais baubais, kuriais policija kiekvieną rugsėjį gąsdina sostinės vairuotojus. Dažnai sakoma, kad didelis miestas jiems – tikras iššūkis, todėl vietos gyventojai turi būti atsargūs ir kantrūs.


  10. Metai po embargo – poveikis Lietuvos ekonomikai buvo minimalus

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-09-10 17:35 / Vaiva Šečkutė

Praėjusių metų rugpjūtį pritaikytas embargas daugeliui maisto produktų bei netrukus po to prasidėjęs gilus Rusijos ekonomikos nuosmukis buvo ne kasdieninis iššūkis Lietuvos eksportuotojams. Tačiau net ir labai susitraukęs prekių ir paslaugų eksportas į Rusiją turėjo tik minimalų poveikį Lietuvos ekonomikai.


  11. Pažadus teisme Ž. Pinskuvienę mokę tesėti rinkėjai – laimėjo

Aktualijos / 2015-09-07 10:05 / lrytas.lt

Įsiutinti Širvintų merės Živilės Pinskuvienės ir jos administracijos veiksmų, pavargę nuo politikės pažadų išspręsti gyvenvietės problemas širvintiškiai padavė ją į teismą ir laimėjo. Vilniaus administraciniame apygardos teisme rugpjūčio pabaigoje vyko posėdis dėl nevykdomų merės rinkimų pažadų Širvintų rajono gyventojams, tiesa, pati merė jame nepasirodė. Dėl sudėtingos eismo situacijos Motiejūnų gyvenvietėje į teismą kreipęsi gyventojai sulaukė palankaus sprendimo.


  12. Vokiečių žurnalistė: „Palieki Rusiją – atsikratai paranojos“

Rytai-Vakarai / 2015-09-06 19:20 / lrytas.lt

Kerstin Holm 22 metus dirbo vieno iš didžiausių ir įtakingiausių Vokietijos laikraščių – „Frankfurter Allgemeine“ – korespondente Rusijoje. Nuo 2013 metų rugsėjo 1-osios ji vėl dirba savo gerbiamo laikraščio redakcijoje Frankfurte, rašo „politdengi.com.ua“. Kolegos paprašė „repatriantės“ parašyti apie tai, kaip jai po 22 metų atrodo „pirmasis vokiškas ruduo“.


  13. Pasiekė savo: Vilniuje važiuos autobusai su angliškais užrašais

Naujienos / 2015-09-03 16:40 / BNS ir lrytas.lt inf.

Į Vilniaus oro uostą keleivius vežantys miesto autobusai penktadienį pasirodys su anglišku užrašu „Airport“ (liet. oro uostas), pranešė savivaldybė.


  14. Rusijos sostinei – nepatenkintų turistų smūgiai

Rinkos pulsas / 2015-09-02 17:51 / lrytas.lt

Turistų pamėgtas tarptautinis žurnalas „Travel and Leisure“, kaip ir kasmet, paskelbė nedraugiškiausius keliautojams pasaulio miestus. Buvo apklausta beveik 200 tūkst. žmonių. „Travel and Leisure“ teiravosi jų nuomonės apie 266 pasaulio miestus.


  15. Remigijus Šimašius nusprendė ignoruoti kalbininkų reikalavimą

Naujienos / 2015-09-02 15:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) nepritarė Vilniaus viešojo transporto iniciatyvai autobusų, važiuojančių miesto centro ir oro uosto kryptimis, maršrutų rodyklių užrašus teikti lietuvių ir anglų kalbomis. „Atkreipiamas dėmesys į tai, kad pagrindinės maršrutų sudedamosios dalys yra vietovardžiai – neverčiami žodžiai, taigi tokios informacijos teikimas ir anglų kalba būtų netikslingas ir neinformatyvus“, – rašoma VLKK pranešime.


  16. Autobusų padegėjas kratosi kaltės dėl tualeto

Kriminalai / 2015-09-02 15:15 / Milda Kuizinaitė

Dėl sudeginto kilnojamojo tualeto kaltę ėmęs neigti 28 metų vilnietis Paulius Gaižauskas sužlugdė jau prasidėjusį Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdį.


  17. Kaune viešasis transportas kursuos ir naktimis

Aktualijos / 2015-08-27 15:32 / lrytas.lt

Į Kauną po vasaros sugrįžtantys ar naujai atvykstantys studentai paskutinėmis rugpjūčio ir pirmosiomis rugsėjo naktimis turės galimybę naudotis naktiniu viešuoju transportu. Naktiniai autobusai ir troleibusai pradės kursuos naktį iš šio ketvirtadienio į penktadienį. Paskutinė naktis, kuomet važinės papildomas naktinis transportas, bus iš antradienio į trečiadienį. Visomis naktimis kursuos 13N ir 14N maršrutų troleibusai ir 37N maršruto autobusai.


  18. Pabradės poligone – unikalaus vokiško ginklo bandymai

Aktualijos / 2015-08-27 11:25 / Aleksandras Matonis

Lietuvos kariuomenės generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje – svarbus įvykis. Krašto apsaugos ministerijos paskelbtame konkurse tiekti naujas pėstininkų kovines mašinas (PKM) dalyvaujantis Vokietijos koncernas ARTEC atvežė pėstininkų kovinę mašiną „Boxer“ su ginkluotės bokšteliu. Šiandien šarvuočio manevravimą ir šaudymą vertins Lietuvos kariuomenės vadovybė ir ekspertai, o išvakarėse „Boxer“ bandymus stebėjo portalo „Lrytas.lt“ autorius.


  19. Kylančios rinkos krenta – kaip tai paveiks Lietuvą?

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-08-26 11:08 / Rokas Grajauskas

Tiesioginis poveikis Lietuvai dėl Kinijos ir kitų kylančių rinkų akcijų smukimo nebus didelis – Lietuvos eksportas į Indijos, Kinijos ir visų Pietryčių Azijos šalis kartu sudėjus sudaro mažiau nei 1 proc. Lietuvos eksporto. Daugiau problemų kels dar labiau susitraukusi Rusijos ir kitų NVS šalių perkamoji galia, tačiau situaciją gelbės atpigusi nafta.


  20. Valdininkai nesugeba išspręsti Motiejūnų kaimo problemos

Lietuvos diena / 2015-08-25 17:49 / „Lietuvos ryto“ televizija

Prižadėjo, suviliojo ir apgavo. Tokius kaltinimus Širvintų rajono merei, darbietei Živilei Pinskuvienei meta vienas Širvintų rajono gyventojas. Vyras su žmona, auginantys mažamečius vaikus piktinasi, kad jau eilę metų vietos valdininkai nesugeba išspręsti Motiejūnų kaimo problemos, mat kone vienintele gyvenvietės gatve sunkiasvoris transportas kelia grėsmę gyventojams, o lengvųjų automobilių vairuotojai laksto lyg pašėlę.


Populiariausi per 24 val.