Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1187, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Nauja techninių apžiūrų tvarka vilkikų vairuotojus įstūmė į bėdą (21)

Technika / 2014-07-24 09:44 / Renaldas Gabartas (cargonews.lt)

Užsimojus Lietuvos transporto registre išgaudyti „automobilius-vaiduoklius“ nuo šių metų liepos 1 dienos „Regitra“ pradėjo masiškai sustabdyti leidimus transporto priemonėms dalyvauti eisme. Priežastys, dėl kurių taikoma tokia griežta sankcija, yra trys.


  2. Kaune jau galima važiuoti suremontuota K.Petrausko gatvės dalimi (3)

Naujienos / 2014-07-23 17:47 / lrytas.lt

Rekonstruojamos K.Petrausko gatvės atkarpoje, esančioje tarp Aukštaičių gatvės ir Radvilėnų plento, antradienį vakare atnaujintas transporto eismas. Likusią šios gatvės dalį atverti eismui tikimasi iki vasaros pabaigos.


  3. Atvertas Biržos tiltas gundo kelių eismo taisyklių pažeidėjus

Radaras / 2014-07-21 16:21 / Aušra Pilaitienė

Gelbstint merdintį Klaipėdos senamiestį leista šešias valandas per dieną važiuoti per Biržos tiltą. Tačiau vairuotojai neretai nepaiso ženklų sukti į dešinę ir dunda toliau Tiltų gatve – per kiekvieną reidą pareigūnai sustabdo dvi – tris dešimtis pažeidėjų. Jiems skirtos piniginės baudos.


  4. Kaliausių manija Žagarėje: šokiai, žaidimai ir vaišės (1)

Pramogos / 2014-07-19 17:23 / „Lietuvos ryto“ televizija

Žagarės vyšnių festivalio akcentas – Kaliausių manija. Šventės dalyvių laukė nuo kaliausių šokiai, žaidimai, VIP kaliausės, paštas, vaišės, košė, lopų siuvimas, apranga, transportas, teatras, edukacijos bei piešinių paroda.


  5. Žagarės vyšnių festivalyje - ir tradiciniai, ir nauji renginiai

Renginiai / 2014-07-19 10:10 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Šeštadienis – didžioji Žagarės vyšnių festivalio diena, sutraukianti į miestą daugiausia lankytojų ir svečių. Šiemet jos akcentas – Kaliausių manija, nuo vidudienio užvaldysianti festivalio dalyvius. Čia lauks kaliausių šokiai, žaidimai, VIP kaliausės, paštas, vaišės, košė, lopų siuvimas, apranga, transportas, teatras, edukacijos bei piešinių paroda. Popietę visos kaliausės pačiomis įvairiausiomis transporto priemonėmis dums į Žagarės regioninio parko vyšnių sodą.


  6. Miestas, kur Ukrainos patriotai kalba rusiškai (21)

Rytai-Vakarai / 2014-07-18 06:56 / Asta Kuznecovaitė specialiai lrytas.lt Dnepropetrovskas

Šiame mieste ukrainiečių kalbos beveik neišgirsi, tačiau Ukrainos vėliavos kabo visur – prie parduotuvių, valstybinių įstaigų, gyvenamųjų namų, ant automobilių, visuomeninio transporto, mėlynai – geltona spalva nudažyti tiltų turėklai ir patiltės. Čia net kavinėse vietoje įprastinių tostų sušunkama: „Slava Ukraine“, „Gerojam slava“, - atsako sėdintys prie gretimų stalelių. Šis miestas – apie milijoną gyventojų turintis Dnepropetrovskas, kuris, kaip ir kiti rytų ir pietryčių Ukrainos miestai Rusijos teroristų ir vietinių separatistų žemėlapiuose įtraukti į naujos valstybės, Novorosijos, sudėtį.


  7. Vyšnių festivalis Žagarėje kvies į kaliausių šou

Meno pulsas / 2014-07-17 11:57 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Joniškio rajone, Žagarėje, ketvirtadienio vakare prasidės tradicinis Žagarės vyšnių festivalis.


  8. Žagarės vyšnių festivalis - su kaliausių šokiais ir žaidimais (3)

Vasaros naujienos / 2014-07-17 11:10 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Joniškio rajone, Žagarėje, ketvirtadienio vakare prasidės tradicinis Žagarės vyšnių festivalis. Ketvirtadienį šventė prasidės šv. Mišiomis Naujosios Žagarės šv.apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Po jų pakvies Nacionalinės premijos laureato Giedriaus Antano Kuprevičiaus kūrybos pristatymas ir džiazo muzikanto Valerijaus Ramoškos ir grupės koncertas Žagarės dvaro parke.


  9. Keliaujame į Šilutės kraštą - paragaukite punšo ir žuvienės

Verta aplankyti / 2014-07-16 14:09 / lrytas.lt

„Į šiuos kraštus užsukus vasarą į akis krenta tiltai vidury laukų. Atrodytų, kam jie reikalingi? Ir tik per potvynius suprasit – kad žmonės galėtų judėti, kad bent dalis kelių liktų neužsemtų. Šilutiškiams teko susitaikyti ir prisitaikyti prie vandens – gyvenimas be jo neįsivaizduojamas,“ - sako Eugenijus Butkus profesorius, chemikas.


  10. Oro vežėjai ir geležinkelininkai kalba apie brangesnes keliones (7)

Rinkos pulsas / 2014-07-15 17:18 / Gintarė Rovaitė

Transporto paslaugų lūkesčių tyrimo prognozės optimistiškos – metai šiam sektoriui bus sėkmingi. Vienintelė ryškesnė grėsmė, kurią jaučia transporto paslaugų įmonės – nestabilumas Rytų rinkose.


  11. Brazilai atlaikė naštą

Futbolas / 2014-07-15 14:29 / lrytas.lt

Pasibaigus pasaulio futbolo čempionatui organizatoriai dabar jau gali pasakyti: „Esta tudo bem“ – viskas gerai. Būta daug abejonių dėl stadionų – ar jie bus pastatyti laiku, ar neįgrius? Ar Brazilijos žmonės džiaugsis čempionatu, ar bandys jį sugadinti protestais?


  12. Rusija jau buvo pradėjusi karą. Bet atsitraukė (613)

Konfliktai ir saugumas / 2014-07-15 08:22 / lrytas.lt

Liepos 13-osios naktį Rusija jau buvo pradėjusi invaziją į Ukrainą. Šios šalies Nacionalinė gvardija ir ginkluotosios pajėgos buvo sukeltos ant kojų, o naikintuvai Su-27 ir Mig-29 pakilę į orą ruošėsi gynybai. Buvo gauta informacija, kad Rusija pradės bombarduoti Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) pajėgas, kad galėtų nukreipti dėmesį nuo slaptai į Donecką ir Luganską vykstančios savo kariuomenės.


  13. Žagarės festivalyje – žinomi atlikėjai ir galybė pramogų

Meno pulsas / 2014-07-14 12:08 / lrytas.lt

Žagarės regioninio parko direkcija kasmet rengia šio krašto tradicijas ir kultūrą populiarinantį Žagarės vyšnių festivalį, kuris sutraukia svečių iš tolimiausių Lietuvos regionų bei užsienio šalių. Šiais metais 10-asis Žagarės vyšnių festivalis vyks liepos 17–20 dienomis, jo tema – „Renkasi geriausieji“.


  14. Kas pakišo koją laimės kalvei Estijai? (90)

Rinkos pulsas / 2014-07-11 09:58 / Eugenija Grižibauskienė

Estijos – finansiškai drausmingos ES ir euro zonos narės, ekonomika toliau ritasi žemyn ir kai kurių ekonomistų manymu, tai verčia suklusti. Tuomet, 2008-aisiais žinia, kad Latvija ir Estija sparčiai ritasi nuokalnėn, anuomet mūsų valdžios nepaveikė. Po pusmečio krizė atžingsniavo į Lietuvą.


  15. Linui Balsiui - etikos sargų pagrūmojimas

Aktualijos / 2014-07-09 15:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija nustatė, kad Seimo narys Linas Balsys, iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų pirkęs savo padėjėjams nuolatinius bilietus visuomeniniam transportui, nusižengė patvirtintai tvarkai.


  16. Seimas ratifikavo susitarimus su Ukraina, Moldova ir Gruzija

Aktualijos / 2014-07-08 13:41 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Seimas ypatingos skubos tvarka beveik vienbalsiai ratifikavo Europos Sąjungos ir Europos atominės energijos bendrijos bei jų valstybių narių ir Ukrainos, Gruzijos ir Moldovos asociacijų susitarimus.


  17. Prie A. Zuoko kabineto durų jau tyko trys jaunesni varžovai

Aktualijos / 2014-07-08 10:02 / Valdas Bartasevičius, Vytautas Bruveris

Kitų metų politinis pavasaris Vilniuje bus labai karštas. Seimui įteisinus tiesioginius merų rinkimus, jau dabar aišku, kad dabartiniam merui Artūrui Zuokui teks susigrumti su mažiausiai trimis jaunesniais varžovais. Kokie ginklai galandami? Per ankstesnius savivaldos rinkimus dabartinis Vilniaus meras 44 metų A.Zuokas būdavo jauniausias pretendentas tapti sostinės vadovu, rašo „Lietuvos rytas“. Kitų metų vasario ar kovo mėnesį vyksiančiuose rinkimuose jis gali būti jau vienu vyriausių kandidatų į šį postą.


  18. Gyvenimą Donecke visiškai kontroliuoja Slovjansko teroristai

Įvykiai / 2014-07-07 20:31 / Asta Kuznecovaitė

Ištuštėjęs miestas, uždarytos parduotuvės, gatvėmis važinėjantys automobiliai be valstybinių numerių ir ginkluoti rusų bei čečėnų teroristai – taip šiomis dienomis atrodo apie 900 tūkst. gyventojų turintis Doneckas. Savaitgalį į miestą iš Ukrainos karių išvaduoto Slovjansko persikraustę teroristai dar labiau įkaitino atmosferą mieste, kuris jau ir taip keturis mėnesius neturėjo ramybės.


  19. Išeivių vaikus kalbėti lietuviškai moko argentinietis

Likimai / 2014-07-06 16:26 / Rasa Rėzaitė

Ar galite patikėti, kad išeivių iš Lietuvos vaikus Argentinoje lietuvių kalbos moko argentinietis? Lietuviškų šaknų neturintis, tačiau mūsų kalba laisvai kalbantis Rodrigo Pardo prieš 6 metus dar tik svajojo aplankyti jam nežinomą šalį prie Baltijos jūros, o dabar jau siekia Lietuvos pilietybės. Kartą klasės draugas Rodrigo užsiminė apie internetinį žaidimą lietuviškame serveryje. Vaikinas iki šiol mena, kaip susidomėjęs pradėjo ieškoti lietuviškų žodžių, nes norėjo bendrauti su kitais žaidėjais, kurių dauguma ir buvo lietuviai.


  20. Sutemus vilniečiai tampa nebe vilniečiais

Komentarai / 2014-07-05 07:00 / Arūnas Dumalakas

Dainų šventė sostinėje atgaivino kalbas apie naktinius autobusus. Kelias dienas pasidžiaugę galimybe vėlų metą už pusketvirto lito sugrįžti namo, vilniečiai ją galės pamiršti iki kitų švenčių.