Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1697, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Prezidento politikos gniaužtai įkalino ir Stambulo lietuvius (18)

Rytai-Vakarai / 2016-07-24 14:33 / Eugenija Grižibauskienė, Indrė Vainalavičiūtė, specialiai lrytas.lt iš Stambulo

Neramumų purtomoje Turkijoje gyvenantys lietuviai jaučiasi lyg ant parako statinės. Šalies valdžia veržia kontrolės kilpą ir įveda vis naujų draudimų, o gyventi įprastą gyvenimą darosi vis sunkiau.


  2. L. Linkevičius išpuolį Miunchene vadina „grandinine reakcija“ (47)

Aktualijos / 2016-07-23 16:02 / BNS ir lrytas.lt inf.

Penktadienį 18-mečio įvykdyto išpuolio Miunchene nereikėtų sieti islamistų vykdytais veiksmais, tai galėjo būti pastarojo meto kruvinų veiksmų Europoje pažadinta „grandininė reakcija“ sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


  3. Lietuvė – apie atmosferą Miunchene ir „miego vagonus“ (6)

Įvykiai / 2016-07-23 14:34 / Jorūnė Paužienė

Bavarijos žemės premjeras Horstas Seehoferis šeštadienį tikino, kad nepaisant neramumų, kurie krečia Vokietiją, žmonės turi toliau „gyventi savo gyvenimą ir išsaugoti savo vertybes“. Panašiai portalui lrytas.lt sakė ir Miunchene gyvenanti lietuvė Aistė.


  4. Šaudynės Miuncheno prekybos centre: žuvo dešimt, šaulys negyvas (380)

Įvykiai / 2016-07-22 19:30 / lrytas.lt, BNS, AFP inf.

Vokietijos mieste Miunchene penktadienio vakarą viename prekybos centrų aidėjo šūviai. Policija patvirtino dešimties žmonių žūtį, tarp jų yra viena 15 metų paauglė. Paryčiais pranešta, kad šaulys rastas negyvas, įtariama, kad jis nusišovė pats. Įtariamasis buvo 18 metų, turėjo dvigubą Vokietijos-Irano pilietybę ir gyveno Miunchene.


  5. Rio de Žaneire – pirmieji olimpinės misijos nariai

Kitos naujienos / 2016-07-22 12:23 / ltok.lt ir lrytas.lt inf.

Į Rio de Žaneirą atvyko pirmieji Lietuvos delegacijos nariai – misijos vadovas Einius Petkus, jo pavaduotojas Kazys Steponavičius ir vadybininkė Lina Vaisetaitė trečiadienį įsikūrė olimpiniame kaimelyje ir ruošiasi sportininkų atvykimui.


  6. Nepaprasta padėtis Turkijoje: ginkluoti pareigūnai nesiterlioja (20)

Konfliktai ir saugumas / 2016-07-22 11:21 / Indrė Vainalavičiūtė, Eugenija Grižibauskienė specialiai lrytas.lt, Stambulas

Keleivinis keltas, plukdantis iš Stambulo europinės dalies į Aziją, sausakimšas. Atrodo, kad kone visi miesto gyventojai nori į jį sutilpti: šitaip turkai naudojasi prezidento Recepo Tayyipo Erdogano dovanėle – galimybe naudotis nemokamu transportu. Į laivą plūstančią minią pristabdo uniformuotų ir automatais bei metalo detektoriais ginkluotų pareigūnų orda. Jų akiratyje – kelioniniai lagaminai, jų savininkai, taip pat ir tie, kurie ne itin patiko. Pareigūnai darbuojasi su metalo detektoriais, braukia per lagaminus ir jų savininkus, kiti tikrina jiems užkliuvusiųjų dokumentus.


  7. Seimo nariai pasitaškė pinigais (20)

Aktualijos / 2016-07-21 11:36 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimo nariai per pusmetį su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms panaudojo daugiau kaip 568 tūkst. eurų.


  8. Lietuvius Stambulas pasitinka įsibaiminęs ir ištuštėjęs (30)

Rinkos pulsas / 2016-07-20 21:28 / Indrė Vainalavičiūtė, Eugenija Grižibauskienė specialiai lrytas.lt iš Stambulo

Į Stambulą skraidinantis „Boeing“ iš Vilniaus oro uosto kyla pustuštis. Salone už užuolaidėlių, skiriančių verslo klasės keleivius nuo visų kitų, tuščia. Į penktąją dieną po neramumų purtomą Turkiją lietuviai skrenda tik dėl neatidėliotinų reikalų, ar iš anksto suplanuotų kelionių, kurių atšaukti nėra galimybių. Bijo, bet reikia skristi Dar Vilniaus oro uosto salėje kabinta verslininkė Zlata atrodė gerokai sutrikusi. Į pirmąją savo verslo kelionę ji vyko su didele baime. „Tai buvo jau seniai suplanuoti susitikimai, kurių atidėti negalėjau. Bet prisipažinsiu, kad ten skristi labai bijau“, – sakė moteris.


  9. Savivaldybės opozicija užsipuolė sostinės vicemerą (9)

Aktualijos / 2016-07-20 12:45 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus savivaldybės opoziciniai Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovai inicijuoja interpeliaciją vicemerui liberalui Linui Kvedaravičiui.


  10. Pora keliavo neįprastu būdu – patyrė tai, ko niekas nesitikėjo

Istorijos / 2016-07-19 13:21 / Danutė Jonušienė („Lietuvos rytas“)

Lėtai ir niekur neskubant – tokį būdą keliauti po pasaulį stabdant pakeleivingas transporto priemones pasirinkę kaunietis Martynas Vingrys (27 m.) ir jo gyvenimo draugė šiaulietė Ieva Ivanauskaitė (28 m.) per 9 mėnesius ne tiktai įveikė 25 tūkstančius kilometrų, bet ir geriau pažino vienas kitą.


  11. Festivalis „Rafta“ kviečia šokti Kuršių marių viduryje

Muzika / 2016-07-14 15:13 / lrytas.lt

Rugpjūčio 6 dieną muzikos ir vandens pramogų mylėtojai kviečiami į vienintelį tokį žinomą renginį Kuršių mariose – „Rafta“. Nors pernai organizatoriai buvo laikinai „prišvartavę“ renginį Nidoje, tačiau šiemet „Rafta“ vėl bus tokia, kokia ir turi būti – jauki tobula vasaros akimirka viduryje marių. Analogų neturintis renginys vyks nuo 16 iki 23 val.


  12. Į stepių kraštą Mongoliją – pažinti laukinio charakterio (2)

Kelionės / 2016-07-13 20:50 / Goda Juocevičiūtė, specialiai lrytas.lt iš Mongolijos

Anekdotinė istorija. Klausia vieno paprasto piliečio, koks jo mėgstamiausias patiekalas – pasako. Tuomet teiraujasi, kada jam patinka eiti miegoti ir kiek laiko jis miega – irgi tiksliai atsako. Tada prašo atskleisti mėgstamiausias mylėjimosi pozas – užtikrintai įvardija. Galiausiai paklausia, koks mėgstamiausias mongolų poetas. Žmogus ima kraipyti galvą, pečiais tik trūkčioja.


  13. Kaip greičiau atsikratyti ligonio (29)

Medicinos žinios / 2016-07-13 09:03 / Audronė Urbonaitė

Nenoriu būti įtarta sąmokslų teorijų kūrimu, bet per šį pusmetį susidūriau su keturiais ligoniais, kurie naktį dėl blogos savijautos kvietėsi greitąją pagalbą, buvo nuvežti į ligoninės priimamąjį, gavo švirkštą uodegon arba vaistų į veną ir naktį tučtuojau paleisti namo.


  14. Nusibosta laukti autobuso? Vilniečiams pasiūlyta išeitis

Rinkos pulsas / 2016-07-12 16:06 / lrytas.lt

Vilniaus visuomeninio transporto stotelės virto virtualiomis parduotuvėmis Vilniuje įrengtos interaktyvios visuomeninio transporto stotelės, kuriose populiariausių maisto produktų ir buitinių prekių galima nusipirkti tiesiog laukiant savo autobuso ar troleibuso. Pirmoji šalyje tokią paslaugą pasiūlė maisto ir kasdienio vartojimo prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“.


  15. Tvarkys intensyviausią Kauno gatvę, vairuotojams teks pakentėti (2)

Naujienos / 2016-07-11 17:42 / lrytas.lt

Intensyviausiu eismu pasižyminčioje Kauno centre esančioje Birštono gatvėje kelininkai antradienį pradės kapitalinio remonto darbus.


  16. Kruviną mergaitę iškeikęs vairuotojas: „Aš ne žmogus“

Išklausykite / 2016-07-08 13:24 / Asta

„Aš ne žmogus“, – iki šiol  girdžiu įsiutusio Vilniaus autobuso vairuotojo balsą ir matau jį kylantį nuo kėdės. Įdomu, jei būčiau nenuėjusi, jis man būtų trenkęs ar ne? – šis klausimas dar vis neduoda ramybės.


  17. Išsirink. Net 10 literatūrinių pasivaikščiojimų po Vilnių

Literatūra / 2016-07-08 10:22 / Autorė Jurga Mandrijauskaitė (www.g-taskas.lt)

Pastaruoju metu gausiai užderėjo knygų apie Vilnių – dingusį/atrastą/prarastą/svetimą/savą ir visokį kitokį. Atrodo, jog autoriai vieningai nusprendė parodyti, kad neužtenka vilniečiui ar miesto svečiui tik žinoti, kur yra Gedimino pilis ir Valdovų rūmai, kad reikėtų į Lietuvos sostinę pažvelgti skvarbesniu žvilgsniu, iš kitos perspektyvos.


  18. Ryga kviečia į kosminės kultūros ir muzikos festivalį „Kometa“

Muzika / 2016-07-07 11:48 / lrytas.lt

Liepos 7-10 dienomis Latvijos sostinę nušvies kosminės kultūros festivalis „Kometa“. Renginį Daugavgryvos tvirtovėje Rygos Bolderaja rajone organizuoja Kanepės kultūros centras ir nevyriausybinė iniciatyva „Bolderajas grupa“.


  19. Valstybės dieną bus piešiamas didžiausias Lietuvos herbas

Meno pulsas / 2016-07-05 18:02 / lrytas.lt

Artėjant Valstybės dienos šventei randasi vis įvairesnių ir viena už kitą įspūdingesnių iniciatyvų. Liepos 6 dieną, ruošdamiesi vieningai „Tautiškai giesmei“, lietuviai Panevėžio Stetiškių aerodrome sieks pasaulio rekordo. Net 20 hektarų plote bus piešiamas iš kosmoso matomas didžiausias Lietuvos herbas.


  20. Kinai ruošiasi drastiškiems pokyčiams: viskas dėl klimato kaitos (1)

Žemė / 2016-07-04 23:34 / lrytas.lt

Klimato atšilimą gali sumažinti ir mitybos įpročiai, tad juos keisti nutarė Kinija, kuri į atmosferą išmeta daugiausia šiltnamio efektą sukuriančių dujų. Kinai nuo šiol valgys perpus mažiau mėsos.


Populiariausi per 24 val.