Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1383, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Avarija Vilniuje paralyžiavo eismą prie stoties (1)

Nelaimės / 2015-05-29 18:09 / lrytas.lt

Penktadienio pavakare Vilniuje netoli stoties įvykusi avarija visiškai paralyžiavo transporto eismą aplinkinėse gatvėse. Kaip redakcijai pranešė liudininkai, penktadienį apie 18 val. visiškai užsikimšo greta stoties esančios gatvės. Šopeno ir sodų gatvėse sustojo visuomeninis transportas, nusidriekė didžiulės transporto grūstys.


  2. Penkios drąsios Silicio slėnio ekspertų prognozės ateičiai

Techno / 2015-05-29 12:47 / Technologijos.lt

Kalifornijoje įvyko kasmetinis „Churchill Club“ posėdis: stambiausi Silicio slėnio investuotojai prognozuoja artimiausių 5–10 metų perspektyvą, o auditorija, kurią sudaro verslininkai ir ekspertai, balsavimu nustato, jų nuomone, labiausiai tikėtus spėjimus. Šiais metais, pavyzdžiui, ekspertai prognozavo alternatyvias transporto sistemas (panašias į itin greitą traukinį „Hyperloop“), itin tikslių daviklių rinkos bumą ir moterų įtakos didėjimą rizikos kapitalo pasaulyje.


  3. Britė susilaukė vaiko su vyru tapusia geriausia drauge (9)

Šeima / 2015-05-28 11:20 / lrytas.lt

Britės Toni Harper (22) ir Sian Horton (26), gyvenančios Bristolyje, susituokė po to, kai S.Horton atliko lyties keitimo operaciją ir vardą pasikeitė į Seanas Hortonas. Dabar ši šeima didžiuojasi augindama sūnų.


  4. Iš teorijos aukštumų – į automobilių pramonės durpynus (5)

Rinkos pulsas / 2015-05-25 10:04 / lrytas.lt

Šalies automobilių pramonė skambina pavojaus varpais – nors galimybių didinti gamybą yra, tačiau kvalifikuotų, ne tik teoriškai, bet ir praktiškai gerai pasirengusių specialistų rasti ypač sudėtinga. Nėra paprasta juos pavilioti net siūlant geras sąlygas dirbti ir tobulėti.


  5. Močiutę su anūke suvažinėjęs vairuotojas neatsigauna po šoko (4)

Kriminalai / 2015-05-21 16:39 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vilniaus miesto apylinkės teismas atvertė vienos skaudžiausių praėjusių metų avarijų bylą. Dėl pensininkės ir jos anūkės žūties kaltinamas autobuso vairuotojas Ilja Bialikas. Artimųjų netekusi vilniečių šeima autobuso vairuotojui yra pateikusi civilinius ieškinius. Jie siekia, kad žalą atlygintų ne tik vairuotojas, bet ir draudimas bei bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“.


  6. Du žmones suvažinėjęs vairuotojas sau neatleido net po metų (14)

Kriminalai / 2015-05-21 14:26 / Milda Kuizinaitė

Vilniaus miesto apylinkės teismas atvertė vienos skaudžiausių praėjusių metų avarijų bylą. Dėl pensininkės ir jos anūkės žūties kaltinamas autobuso vairuotojas Ilja Bialikas.


  7. Sekmadienį dėl bėgikų bus uždarytas visas Vilniaus centras (1)

Naujienos / 2015-05-21 13:42 / lrytas.lt

Sekmadienį, gegužės 24 dieną, sostinėje organizuojamas bėgimas „DNB/NIKE We run Vilnius“. Bėgimo metu centrinėse sostinės gatvėse bus draudžiamas eismas, keisis greitųjų autobusų maršrutų trasos.


  8. Algirdas Butkevičius susitiko su Kazachstano prezidentu (2)

Aktualijos / 2015-05-21 12:30 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Paskutiniąją vizito Kazachstane dieną Premjeras Algirdas Butkevičius, susitikęs su šalies Prezidentu Nursultanu Nazarbajevu, aptarė dvišalius ekonominius santykius, jų plėtrą, pasirašytas sutartis ir galimybes, tarp jų ir konteinerinio traukinio „Saulė“ paskelbimą oficialiu parodos „Expo 2017“ vežėju.


  9. Izraelio ambasadorius: „Tautą telkia ne išorės priešų paieškos“ (31)

Aktualijos / 2015-05-19 11:07 / Liudas Dapkus

Kartais atrodo, kad Amiras Maimonas Vilniuje turi bent vieną antrininką. Vienas klausosi koncerto sinagogoje, kitas priima svečius ambasadoje. Jis kažkaip spėja ir į Gatvės muzikos dienos renginius, ir į talkas, susitikimus, posėdžius. Neseniai aukščiausiame sostinės bokšte – „Europos“ verslo centre – įsikūręs naujasis Izraelio ambasadorius yra vienas tų aktyviųjų diplomatų, kuriems postas Vilniuje nėra tiesiog rami tarnybos vieta. Su A.Maimonu kalbėjomės jam neseniai grįžus iš tėvynės, kurioje pastaruoju metu lankosi daug Lietuvos valdžios ir verslo atstovų. Pokalbis su diplomatu – apie jų ir mūsų kariuomenę, šauktinius, valstybingumą ir istoriją.


  10. Tango mokytojui iš Prancūzijos Lietuva – svajonių šalis (23)

Likimai / 2015-05-19 10:17 / lrytas.lt

Yoannas Morello (35 m.) gimęs Prancūzijos mieste Kanuose, su Lietuva susipažino prieš 3 metus. Neatsisakęs pasiūlymo vykti į Lietuvą ir čia mokyti tango šokio, šiandien yra įsitikinęs, jog atrado šalį, kurioje tiesiog gera gyventi. Tuomet Yoannui, kaip ir šiandien, labiausiai rūpėjo tango šokis. Palikęs vaikystės miestą, tėvus, brolį bei draugus, jis išvyko mokytis ne tik šokio, bet ir savarankiško gyvenimo. Prieš beveik metus jo širdyje Lietuva įsitvirtino dar labiau – jis nusprendė čia apsigyventi. Anksčiau reguliariai aplankydavęs Lietuvą, šiandien suvokia, jog neverta palikti šalies, kurioje tiesiog gera gyventi.


  11. Vilniečiams – proga išbandyti naują autobusą (4)

Naujienos / 2015-05-18 16:58 / lrytas.lt

Vilniuje prasidėjo nekasdieniškas bandymas, prie kurio gali prisidėti visi miestiečiai ir sostinės svečiai.


  12. Vilniaus centre įkliuvo moteriškų basučių mylėtojas

Kriminalai / 2015-05-14 15:11 / lrytas.lt

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, dirbdami pagal tikslinę policinę priemonę dėl kišenvagysčių išaiškinimo ir užkardinimo sostinėje, išaiškina ir kitus padaromus nusikaltimus.


  13. Vilnietis pasisakė, kodėl jam nepatinka sostinės senamiestis

Man rūpi / 2015-05-13 23:35 / Rimvydas Kaikaris

Gera žinia vilniečiams – pagaliau pajudės iš vietos nedovanotinai ilgai užtrukęs miesto centre esančios „mirusios“ teritorijos prikėlimas naujam gyvenimui. Turiu galvoje „Hanner“ projektą, buvusio „Žalgirio“ stadiono 8 hektarų teritorijoje.


  14. Lūšnynų kainos Rio de Žaneire pasiekė nesuvokiamas aukštumas

Nekilnojamasis turtas / 2015-05-11 23:45 / lrytas.lt

Tie, kurie bent kartą buvo Rio de Žaneire (Brazilija), žino, kad geriausias vaizdas į šį didmiestį atsiveria ne nuo kalno, ant kurio iškilusi žymioji Kristaus Atpirkėjo skulptūra, papėdės, o iš Vidigalio lūšnynų. Pirmasis užsienietis, nusprendęs 2001-aisiais įsigyti nekilnojamojo turto Vidigale, – Prancūzijos dailininkas Rene Morelis.


  15. Kaune uždaroma dalis gatvės, eismą reguliuos policija

Naujienos / 2015-05-10 17:10 / lrytas.lt

Dėl Piliakalnio gatvėje vykdomų buities nuotėkų tinklų įrengimo darbų nuo ateinančio pirmadienio automobiliai bus nukreipiami per apylanką. Darbus planuojama baigti iki gegužės pabaigos.


  16. Sulaikytas dyzeliną vandeniu skiedęs sukčius

Kriminalai / 2015-05-06 16:54 / lrytas.lt

Trečiadienį apie 13 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai Karoliniškių rajone pastebėjo vaikiną, kuris degalinėje į 50 litrų talpos statinę pylė vandenį, o vėliau į tą pačią statinę šliūkštelėjo šiek tiek dyzelino.


  17. Aplinkkelio juostelė perkirpta pro šalį jau ūžiant mašinoms

Rinkos pulsas / 2015-05-04 16:18 / Alvydas Ziabkus

Praėjusią savaitę jau atidarytą Palangos aplinkkelį palaimino ir šalies valdžia. Pirmadienį po pietų, naujuoju keliu pro šalį jau lekiant Palangą aplenkiantiems automobiliams simbolinę juostelę perkirpo į aplinkkelio atidarymo iškilmes atvykęs šalies premjeras Algirdas Butkevičius, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, kaimyninių savivaldybių vadovai.


  18. Pasikeitė mokesčio už automobilio stovėjimą Vilniuje tvarka

Naujienos / 2015-05-01 09:40 / lrytas.lt

Nuo penktadienio, gegužės 1 dienos, už automobilių stovėjimą Vilniuje vairuotojai telefonu galės mokėti tik naudodamiesi sistema „m.Parking“ – siunčiant trumpąsias žinutes SMS (numeriu 1332) arba programėle „m.Parking“, skirta „Android“ ir iOS operacinėms sistemoms.


  19. Automobiliai jau rieda naujuoju Palangos aplinkkeliu

Naujienos / 2015-04-30 17:35 / Alvydas Ziabkus

Nuo šiol vykstantiems į Palangos oro uostą, Šventąją ar Latviją nebėra būtina sukti į kurortą.


  20. Rotušės aikštę siūloma gaivinti eismo apribojimu ir kavinėmis

Nekilnojamasis turtas / 2015-04-29 16:27 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Kaune viena po kitos pradeda veikti lauko kavinės. Didžiausios permainos šią vasarą laukia Rotušės aikštėje dirbančių verslininkų.


Populiariausi per 24 val.