Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1721, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Rio antausis Lietuvos parolimpiečiams – mašinos be vairuotojų (1)

Kitos naujienos / 2016-08-31 07:48 / lrytas.lt

Lietuvos parolimpiečių delegacija iš anksto susitaikė, kad Rio de Žaneire teks įveikti kliūtis ne tik sporto varžybose.


  2. Taip atrodo naujas 10 tūkst. eurų vertės Seimo garažų veidas (18)

Architektūra / 2016-08-30 19:16 / Erika Ožekauskienė

Neries krantinė Vilniuje turi naują kaimyną – krioklį, nuklojusį Seimo garažų pastatą. Antradienio vakarą pristatytas didžiulis krioklys yra architekto Igno Lukausko kūrinys kol kas dalinai paslėpęs neišvaizdų sovietinį pastatą ir tapęs didžiausiu ir pagrindiniu festivalio „Vilnius Street Art“ darbu.


  3. Vilniaus opozicija piktinas milijoniniu autobusų nuomos konkursu (9)

Aktualijos / 2016-08-28 20:49 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus savivaldybės opozicija piktinasi, jog savivaldybės įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) ketina skelbti milijoninį ilgalaikės autobusų nuomos konkursą, apie kurį nėra informuojami tarybos nariai ir visuomenė.


  4. Lauros Asadauskaitės nesėkmė išnagrinėta: kas kalčiausias? (65)

Kitos naujienos / 2016-08-25 18:51 / lrytas.lt

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė į Rio de Žaneiro olimpiadą atvyko kaip favoritė. Londono žaidynių aukso laimėtoja turėjo dovanoti Lietuvai kone garantuotą medalį, bet šiuolaikinės penkiakovės virtuozę ištiko netikėta nelaimė.


  5. Prie oro uosto nugirstas pokalbis vilnietę net nupurtė (98)

Man rūpi / 2016-08-25 13:22 / Kotryna

Mūsų žavusis Vilniaus oro uostas – toks mielas, jaukus, savas – yra ir mūsų miesto veidas. Patys pirmieji įspūdžiai į Lietuvą iš užsienio atvykusiems svečiams – iš ten.


  6. Kalbos atskirta rusų mažuma Latvijoje traukiasi į paraštę (12)

Rytai-Vakarai / 2016-08-23 09:52 / „Lietuvos rytas“

Latvija mėgina atsakyti į klausimą: kaip gyvena ir kuo tiki rusakalbė šalies bendruomenė? Jie gyvena Europos Sąjungoje, bet ilgisi kitos Sąjungos – Sovietų. Bet, regis, nuo latvių jie skiriasi ne tiek ir daug.


  7. Kauno rajone atsiras daugiau kurortinių teritorijų? (9)

Aktualijos / 2016-08-21 11:40 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kauno rajono savivaldybė kreipsis į Vyriausybę, siūlydama suteikti kurortinės teritorijos statusą Kačerginei, Kulautuvai ir Zapyškio miestelio daliai.


  8. Lietuviui Rio de Žaneire prabangą atstoja saulė

Stiprioji lytis / 2016-08-18 13:34 / Liuminata Vainauskienė, specialiai „Stiliui“ iš Rio de Žaneiro

„Čia netvarka, bet žmonės laimingi. Ir aš renkuosi gyventi toje netvarkoje, bet būti laimingas, o ne gyventi tvarkingai ir būti nelaimingas“, – sako su Lietuvos vėliava oro uoste į olimpines žaidynes Rio de Žaneire atvykusius lietuvių sirgalius pasitikęs Donatas Dabravolskas (31 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  9. Balio egzotika: degalai „Absolut“ buteliuose ir mangustų kava

Rinkos pulsas / 2016-08-16 22:09 / Raminta Rakauskė, specialiai lrytas.lt iš Balio

Lietuviai vis dažniau kraunasi lagaminus ir skrenda atostogauti į egzotiškus kraštus. Šiuo metu viena populiariausių krypčių– Indonezijai priklausanti Balio sala, beprotiškai išgarsėjusi po išleisto filmo „Eat, Pray, Love“ (liet.“Valgyk, melskis, mylėk“). Apsilankę šiame egzotiškame krašte nusprendėme pasidalinti kainomis, kurios atskleis, kiek pinigų išleisite automobilio nuomai, kiek jums kainuos romantiška vakarienė ant jūros kranto bei kaip nelikti apgautiems vietinių gyventojų.


  10. Buvęs emigrantas: „Dabar matau, kodėl kiti į Lietuvą negrįžta“ (1)

Išklausykite / 2016-08-15 12:48 / Žilvinas

Jau kuris laikas žmonės raginami pareikšti nuomonę internete, kas, jų manymu, stabdo emigrantų grįžimą į Lietuvą. Nusprendžiau pasidalyti savo patirtimi. Grįžau iš emigracijos ir gyvenu Lietuvoje jau porą metų. Gyvenimo keliai buvo geram dešimtmečiui nubloškę į Švediją, paskui parvedė atgal. Įsitikinau, kad niekur nėra duonos be druskos. Skirtumas tik tas, kad užsienyje ji patepta sviestu. O čia – kaip kam pasiseka.


  11. Rio autobuso vairuotojas trenkėsi į mašiną ir nuvažiavo – kodėl?

Radaras / 2016-08-13 13:19 / lrytas.lt

Rio de Žaneire vykstančios olimpinės žaidynės kaip reikiant įkyrėjo šiame mieste dirbančiam autobuso vairuotojui. CBC naujienų kanalo reporteris Davidas Commonas užfiksavo, kaip jis kone per visą kvartalą nustumia lengvąjį automobilį.


  12. Rusijos ekonomikos šuolis – regis, kad šįkart tikras

Rinkos pulsas / 2016-08-11 14:20 / lrytas.lt

Rusijos ekonomika, nuo krizės pradžios jau išgyvenusi kelis klaidingus startus, dabar yra pasiruošusi iš tikro šoktelėti į viršų ir augimą išlaikyti. Atrodo, kad didžiausia šalies recesija per du dešimtmečius tikrai eina į pabaigą, praneša „Bloomberg“.


  13. Brangiausia olimpiada istorijoje: Rio iki jos labai toli

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-08-08 21:23 / lrytas.lt

Prie Oksfordo universiteto esančios „Said Business School“ analitikai peržiūrėjo olimpinių žaidynių finansinius duomenis nuo 1960-ųjų. Jie suskaičiavo ne tik kiek atsiėjo surengti pačias žaidynes, bet atsižvelgė ir į tai, kiek buvo viršytas pirminis žaidynių biudžetas. Olimpiada Brazilijoje, Rio de Žaneire, patenka tarp dešimties brangiausių vasaros olimpiadų. Tačiau šiame sąraše ji tikrai – ne pirmoji.


  14. Dėl klaidos nematantį brolį per pasaulį lydi silpnaregė sesuo

Ligos ir gydymas / 2016-08-08 09:45 / Gintarė Kaminskienė, („Lietuvos rytas“)

Iš Rokiškio kilęs Tautvydas Neniškis (23 m.) yra vienas iš trynukų. Vaikinas nuo kūdikystės gyvena su negalia, nors ji nebuvo įgimta. Sena medicinos įranga, o gal tuomečių ligoninės darbuotojų klaidos lėmė, kad jis – neregys, o jo sesuo Austėja – silpnaregė. Kai 1992 metais gimė trynukai, ligoninėje nebuvo tinkamos įrangos rūpintis neišnešiotais kūdikiais. O tokie Neniškių mažyliai ir buvo. Per anksti į pasaulį pasibeldusius kūdikius jis pasitiko ne pačia maloniausia puse.


  15. Gobio dykuma: nuo vėjo dainų iki dinozaurų kaulų

Kelionės / 2016-08-07 14:11 / Goda Juocevičiūtė, specialiai lrytas.lt iš Mongolijos

Senovės Rytų tautos išsaugojusios patarimų, kaip atskirti, ar dar gyvas esi, ar jau miręs. Vienas iš būdų – pereiti smėliu ir pažiūrėti, ar liko pėdų įspaudai. Jei yra, vadinasi, dar čia. Gobio smėlio kopose basa pasitikrinau ir aš – dar šiame pasaulyje.


  16. Į Maskvą išsiruošusios signatarės prašymas suglumino Seimą

Aktualijos / 2016-08-06 09:14 / Tadas Ignatavičiuas

Aplankyti Maskvoje gyvenančių lietuvių reikia Seimo mašinos su vairuotoju. Toks Signatarų klubo atstovės noras suglumino net parlamentarus, niekada pernelyg nešykštėjusius pinigų savo kelionėms po užsienį.


  17. Kaunietę papiktino gatvės remontas: užfiksavo transporto spūstį

Videobumas / 2016-08-04 22:01 / Zita

Jau ilgiau kaip mėnuo remontuojama Birštono g. Kaune. Tai puiku! Bet kodėl mūsų miesto galvos nepasirūpino, kad visuomeninis transportas mus laiku nuvežtų į darbą arba iš jo. Daugelio keleivių ir vairuotojų nuomone, lengvųjų automobilių eismą būtų tikslinga riboti šioje gatvėje. Ir Jūs galite siųsti savo nufilmuotus vaizdo įrašus ir pretenduoti į 100 eurų laimėjimą. Savo įrašą galite patalpinti čia: videobumas.lrytas.lt.


  18. Per olimpiadą Kaune naktiniai autobusai kursuos kiekvieną naktį

Naujienos / 2016-08-04 14:01 / lrytas.lt

Nuo šio penktadienio Kauno rotušės aikštėje pradės karaliauti sportas. Rugpjūčio 5-21 dienomis veiksiantis „LTeam“ olimpinis miestelis aistruoliams ruošia ne vien varžybų transliacijas, bet ir aktyvią sportinę bei švietėjišką veiklą, kultūrinę programą, koncertus ir netgi olimpiečių sutiktuves.


  19. Ar atpažįstate visas numerių rūšis ir žinote, ką jie reiškia?

Technika / 2016-08-02 10:00 / Vytenis Radžiūnas, lrt.lt

Eisme dalyvauja šimtai tūkstančių transporto priemonių su skirtingais registracijos numerio ženklais. Ar galite paaiškinti visų jų paskirtį?


  20. Programuotojų algos vis dar kyla, bet ar jos – didžiausios?

Mano pinigai / 2016-08-02 09:10 / lrytas.lt

Šiemet programuotojai uždirba vidutiniškai trečdaliu daugiau nei prieš trejus metus ir yra itin paklausūs darbo rinkoje. Patirties turinčių programuotojų atlyginimas prasideda maždaug nuo 1000 eurų ir gali siekti kelis tūkstančius. Ką šiems specialistams siūlo darbdaviai ir ar kitų sričių darbuotojai gali tikėtis panašaus atlyginimo?


Populiariausi per 24 val.