Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1338, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lietuvos futbolo klubai – spalvingų savininkų rankose (36)

Futbolas / 2015-03-01 00:08 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

Kam priklauso stipriausi Lietuvos futbolo klubai? „Lietuvos ryto" tyrimas apie viešumo vengiančius A lygos komandų šeimininkus atskleidė ne tik pikantiškų, bet ir skandalingų jų biografijos detalių.


  2. Šiaulių valdžios numylėtinius sutramdė tik teismas (5)

Rinkos pulsas / 2015-02-27 14:07 / Gintaras Šiuparys („Lietuvos rytas“)

Šiaurės Lietuvoje pelningiausią kąsnį pernai gavusi bendrovė „Specializuotas transportas" tuo džiaugėsi neilgai. Aukščiausiasis teismas (AT) priėmė jai nepalankią nutartį, todėl Šiaulių miestui teks skelbti naują konkursą atliekų vežėjui parinkti. „Nutartis mus tenkina, bet dar nežinome, ar bandysime išieškoti nuostolius iš savivaldybės, – sakė AT kasacinį skundą pateikusios ir bylą laimėjusios bendrovės „Ekonovus“ direktoriaus pavaduotojas Raimundas Žigas. – Aišku tik tai, kad mes būtinai dalyvausime būsimame konkurse.“


  3. Ką vertėtų žinoti planuojant prabangų poilsį? (2)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-02-26 11:36 / lrytas.lt

Tadas Kertenis, įkūręs poilsinių kelionių po visą pasaulį svetainę tedo.lt, pastebi augančius keliautojų poreikius ir norus, renkantis poilsio vietą bei keliavimo būdą. Jaunas vyras teigia, jog daugėja žmonių, vis dažniau pageidaujančių kiek daugiau nei tik standartinio tipo kelionės.


  4. Lietuvių perdarytais „Mercedes-Benz“ važinėja ir patys vokiečiai (24)

Verslo genas / 2015-02-25 17:50 / lrytas.lt

Lietuvos automobilių pramonėje dvelktelėjo šviežio oro gūsis. Inžinieriai perkonstravo bazinio krovininio furgono „Mercedes Benz Sprinter“ konstrukcijas ir pradėjo gaminti serijinį miesto autobusą „Mercedes Benz Sprinter CityLine“. Šis mažasis miesto autobusas ypatingas tuo, kad jį gaminant reikalingos pakankamai sudėtingos bazinio krovininio furgono „Mercedes-Benz Sprinter“ kėbulo modifikacijos.


  5. Kuriose šalyse moterų turisčių tyko didžiausias pavojus? (4)

Įvykiai / 2015-02-25 07:05 / „Lietuvos rytas“

Kelionės į tolimus kraštus – nepamirštama patirtis. Bet vienoms keliaujančioms moterims šios išvykos gali apkarsti – kai kur jos susidurs su priekabiavimu ar net pavojumi būti išprievartautoms, rašo „Daily Mail“. Žiniasklaidoje vis aprašomi išprievartavimo viešajame transporte atvejai Indijoje ar Pakistane, bet pavojus moterų gali tykoti ir ten, kur iš pažiūros atrodo saugu.


  6. Keturios problemos, kurios stabdo autonominius automobilius

Technika / 2015-02-24 17:43 / technologijos.lt ir lrytas.lt inf.

Autonominių automobilių prototipus išbandė jau daugelis gamintojų, bet kodėl save vairuojantys automobiliai taip ilgai nepasirodo?


  7. Airę Lietuvoje nustebino į upę nuvestas nuotekų vamzdis (78)

Aktualijos / 2015-02-22 08:47 / Lina Bartkutė („Lietuvos rytas“)

Airija, Rumunija, Egiptas ir galiausiai Lietuva. Tokį gyvenimo maršrutą jau įveikė airė Cliodhna Noonan keliaudama paskui savo vyrą, kuris dirba Airijos ambasadoriumi ir gauna paskyrimą į skirtingas šalis. 43 metų moteris su šeima į Lietuvą atvyko 2014 metais. Meniškos sielos airė iš karto atkreipė dėmesį į „Krantinės arką“, kitaip dar vadinamą Neries vamzdžiu.


  8. „Mitsubishi“ ruošiasi pristatyti naujos kartos pikapą (1)

Rinka / 2015-02-18 15:21 / lrytas.lt

„Mitsubishi Motors Corporation“ neslėpė, kad koncerno darbinis arkliukas, pikapas L200, jiems labai svarbus kaip bendrovės kompetencijos ir praktiško požiūrio įrodymas.


  9. Sniegas vėl sujaukė gyvenimą Bostone (5)

Stichijos ir nelaimės / 2015-02-16 12:04 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sniegas, audros ir arktinis šaltis neleidžia atsikvėpti žmonėms JAV šiaurės rytuose. Savaitgalį regione vėl atšaukta daugiau kaip 1,8 tūkst. skrydžių, daugelyje vietų buvo paralyžiuotas vietinio transporto judėjimas.


  10. Kauno autobusai ir troleibusai pakvipo vaisiais bei gėlėmis (2)

Naujienos / 2015-02-13 11:56 / Arūnas Karaliūnas

Jeigu nuotraukos skleistų kvapą, dabar pajustumėte prinokusių obuolių, žibuoklių ar žalumynų dvelksmą. Tokiais kvapais nuo šiol mėgausis ir keleiviai, važiuojantys Kauno autobusais bei troleibusais.


  11. Darbdavio savivalę kentęs vilkiko vairuotojas nusprendė netylėti

Aktualijos / 2015-02-12 21:25 / Indrė Vainalavičiūtė

Vertimas pasirašyti ant tuščių kasos orderių, kuriuose nebuvo nurodytos jokios pinigų sumos, nurodymai grįžtant iš Rusijos Federacijos įvežti didesnį, nei leidžiama, dyzelinių degalų kiekį ir net reikalavimai pačiam iškrauti 20 tonų krovinį bei grasinimas atleisti už tariamus pažeidimus – tokius faktus apie savo darbą vienoje krovinių gabenimo įmonių pasakojo tolimųjų reisų vairuotoju dirbantis Borisas Liachnovičius.


  12. Kas vilniečiams siūlo „diržų veržimo“ politiką (3)

Politiko žodis / 2015-02-11 15:00 / Rytis Mirončikas, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) narys, kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą

Per pastaruosius ketvertą metų Vilnius daug pasiekė. Miesto ekonomika sparčiai augo, nedarbas sumažėjo dvigubai, didėjo vidutinis atlyginimas ir buvo sukurta daugiau nei 13000 gerai apmokamų naujų darbo vietų. Nors problemų yra, tačiau Vilniaus progresas – įspūdingas, o tai reiškia, kad dabartinė Savivaldybės kryptis yra teisinga . Panašu, kad šis augimas nepatinka kai kuriems kandidatams į merus.


  13. Airijoje koncertavusi grupė „Rondo“ patyrė malonių staigmenų

Muzika / 2015-02-11 12:34 / lrytas.lt

Ką tik lietuviams emigrantams Airijoje du koncertus surengusi grupė „Rondo“ namo sugrįžo kaip po gerų atostogų. Puikiai suorganizuoti pasirodymai sausakimšose salėse, malonūs susitikimai su kolegomis užkulisiuose ir neregėti siurprizai viešbutyje grupės lyderį Aleksandrą Ivanauską-Farą skatina kelti nykščius į viršų.


  14. Prie fronto linijos kraujuojantį krepšinį sergi keturi lietuviai

Krepšinis / 2015-02-09 20:06 / Donatas Urbonas („Lietuvos rytas“)

Kol Rusijos palaikomi separatistai siautėja Donecke ir Luhanske, vos 250 km nuo fronto linijos vyksta taikesni mūšiai. Nesibaigiantis karas Ukrainoje apšaudė krepšinio gyvenimą, tačiau jo nesugriovė. Keturi lietuviai dirba tam, kad krepšinio gyvybė Ukrainoje neužgestų. Kijevo „Budivelnyk“ generalinio direktoriaus vairą laikantis Gediminas Navikauskas nuolat palaiko ryšį su Eurolyga, o treneris Valdemaras Chomičius bando atitraukti Dniepropetrovsko „Dnipro“ žaidėjus nuo minčių apie karą ir sutelkti kovai krepšinio aikštelėje.


  15. Vilniaus troleibuse – 40 minučių smegenų plovimo

Išklausykite / 2015-02-08 23:07 / Giedrius

2015 m. vasario 6 d. apie 16 val. 30 min., keliaudamas 19-uoju troleibusu į Saulėtekį, stebėjau iki šiol man dar neregėtą „akciją“. Visą 40 minučių trukusią kelionę jau įprastame miesto transporte reklamos ekrane sukosi vienintelis siužetas – apie tarp tam tikrų asmenų žymios grupės „Ruki Vverch!“ būsimus koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje.


  16. Įdomūs faktai apie Švedijos sostinę – ką verta žinoti turistams

Kelionės ir pomėgiai / 2015-02-07 15:24 / lrytas.lt

Ruošiatės vykti į Švedijos sostinę Stokholmą? Ieškote pigesnių lėktuvo bilietų ir nors kelioms dienoms lekiate aplankyti nepažintas Europos sostines? Tuomet apie šį miestą turite žinoti keletą dalykų, kad jūsų kelionė būtų įdomesnė ir prasmingesnė.


  17. Vilnių valdyti pasišovę kandidatai vėl lįs į pensininkų kišenę?

Išklausykite / 2015-02-04 13:46 / Petras Ruzgus

Artėjant Savivaldos rinkimams vis labiau kelia nerimą kandidatų pareiškimai, siūlymai ir pažadai „veržtis diržus“. Visiems žinomas faktas, kad Vilnius turi rimtų skolų, bet kandidatai šią problemą siūlo spręsti skirtingai. Dabartinis meras Artūras Zuokas užėmė poziciją, kad Vyriausybė turi palikti daugiau lėšų pačiam miestui, o štai liberalų sąjūdžio atstovas Remigijus Šimašius ir konservatorius Mykolas Majauskas siūlo griežtą taupymą – „gyvenimą vilniečiams pagal pajamas“.


  18. Vilnius braižo planus, kaip skolų kratysis

Rinkos pulsas / 2015-02-04 11:41 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vilniaus savivaldybė pranešė sudariusi ūkinių skolų atidėjimo ir išdėstymo sutarčių už daugiau kaip 88,2 mln. eurų. Šiuos finansinius įsipareigojimus savivaldybė turės padengti iki 2018 m.


  19. Petro Porošenko neabejoja – JAV suteiks ginklų Kijevui

Konfliktai ir saugumas / 2015-02-04 09:27 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Ukrainos prezidentas antradienį teigė neabejojantis, kad JAV suteiks ginklų kovai su prorusiškais separatistais po to, kai Vašingtonas pranešė galvojantis apie šį rizikingą žingsnį, skelbia AP.


  20. Belgų policija prie Europos parlamento sulaikė ginkluotą vyrą

Įvykiai / 2015-02-02 18:56 / „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Briuselio policija pirmadienį netoli Europos Parlamento pastato sulaikė maskuojančius rūbus vilkintį slovaką ir jo automobilyje aptiko šaunamąjį ginklą bei grandininį pjūklą. Keistai besielgiantis vyras buvo apklaustas. Pasak prokuroro, jis sakė policininkams norėjęs susitikti su Europos prezidentu.


Populiariausi per 24 val.