Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1353, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Meru išrinktas R.Šimašius atskleidė, kaip keisis eismas Vilniuje (59)

Naujienos / 2015-03-26 13:53 / laisvojibanga.lt

Išrinktasis Vilniaus meras Remigijus Šimašius radijui „Laisvoji banga“ pripažino, kad skeptiškai vertina Seimo nario Stasio Brundzos siūlymą Neries krantinę nuo Valakampių iki Lazdynų paversti magistraline gatve ir nežada grįžti prie minčių apmokestinti įvažiavimą į sostinės senamiestį.


  2. Liepojos policija autoparką papildė elektromobiliais

Naujienos / 2015-03-24 18:36 / lrytas.lt

Liepojoje vietos savivaldybės policija pažeidėjus stebės ne vien tradiciniais automobiliais – jų autoparką papildė trys „Nissan e-NV200“ elektromobiliai, pritaikyti patruliavimui.


  3. Sprogmens „Aras“ nerado, anonimui gresia milžiniškas ieškinys (160)

Kriminalai / 2015-03-19 20:41 / Andrius Vaitkevičius, Reda Rutkauskienė, Aida Murauskaitė

Ketvirtadienio vakarą, apie 20 val. 30 min., policijai anonimas pranešė, kad užminuotas Vilniaus oro uostas (TVOU). Jis teigė, kad oro uostas sprogs po valandos. Į įvykio vietą nuskubėjo policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Buvo įvestas planas „Skydas“. Netrukus atvyko ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai. Atvykę pareigūnai uždarė įvažiavimą į stovėjimo aikštelę, iš oro uosto buvo evakuoti žmonės.


  4. Darbdavio terorą paviešinusio vairuotojo istorijoje – atomazga (54)

Aktualijos / 2015-03-18 21:19 / Indrė Vainalavičiūtė

„Nori dirbti – susimokėk, o susimokėjęs – išmok patylėti“ – pagal tokią logiką Lietuvoje vadovaujasi ne viena ir ne dvi tolimųjų reisų vairuotojus samdančios įmonės. Nors įmonių atstovai vairuotojų pasakojimus, kad iš darbo užmokesčio atskaitomas vadinamasis užstatas, reikalaujama į Lietuvą iš Rusijos ir Baltarusijos įvežti pigesnių degalų, kad reikia mokėti rinkliavas už per dideles degalų sąnaudas, vadina absurdu ir neigia, tiesos čia yra.


  5. Kandidatai į Vilniaus merus susipliekė dėl 70 milijonų eurų

Aktualijos / 2015-03-12 23:23 / LRT Televizija, LRT.lt

Vilniaus miestas 2015-aisiais neišvengiamai turi skolintis 70 mln. eurų. Kandidatas į sostinės merus Artūras Zuokas teigia, kad miesto skolą būtų galima suvaldyti, jei tinkamus sprendimus priimtų Seimas. Savo ruožtu Remigijus Šimašius pabrėžia, kad pirmiausiai reikėtų susitvarkyti savo darže – skaidriai ir efektyviai valdyti savivaldybės įmones, o jau tuomet, atgavus kreditorių ir Seimo pasitikėjimą, tikėtis didesnės gyventojų pajamų mokesčio dalies savivaldybės biudžetui.


  6. Kova dėl sostinės sosto – kaltinimų ir įžeidimų baloje

Aktualijos / 2015-03-11 20:10 / lrytas.lt

Jei jūs esate tas Vilniaus rinkėjas, kuris prieš antrąjį rinkimų turą vis dar nesate apsisprendęs, už ką balsuoti, ir dideles viltis dėjote į viešus pagrindinių kandidatų debatus, po jų turėtumėte būti dar didesnėje sumaištyje nei prieš juos.


  7. Kovo 11-ąją – uždarytos gatvės ir nauji autobusų maršrutai

Naujienos / 2015-03-10 18:29 / lrytas.lt

Kovo 10-11 dienomis (antradienį-trečiadienį) Vilniuje vyks įvairūs Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo renginiai, sostinėje lankysis Islandijos Prezidentas ir jį lydinti delegacija, atvyks apie dešimt Europos Parlamentų pirmininkų.


  8. Ieškomiausio bandito pėdsakai – Anglijos lietuvių rojuje

Kriminalai / 2015-03-09 18:52 / Dailius Dargis

Praėjusią savaitę britų policija oficialiai paskelbė pavojingiausių ieškomų nusikaltėlių pavardes Jungtinėje Karalystėje. Tarp jų yra ir nuo praėjusių metų vasaros pradžios paslaptingai pradingęs Kauno Agurkinių gaujai priskiriamas Algimantas Ringaila, gimęs 1979 metais. Britų teisėsaugininkai skelbia, kad šis asmuo gali slėptis Anglijos lietuvių pamėgtame Lutono rajone.


  9. Seimas vėl pradeda kramtyti minimalios algos didinimo idėją

Mano pinigai / 2015-03-09 14:19 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimas vėl sukruto, – prisiminė, kad laikas atgaivinti kalbas apie minimalią algą, kuri Lietuvoje – viena mažiausių visoje ES. Seimo pirmininkė, Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė siūlo ją šiemet didinti du kartus – liepą ir metų pabaigoje.


  10. Darželių baubas: kaip Lietuvoje auginamos lepšių kartos

Išklausykite / 2015-03-09 13:04 / Joana Gimberytė Juronė

Po skandalo dėl mirties sostinės darželyje, visuomenė sujudo: koks tas darželis blogis ir baubas, ir kokios niekšės motinos, atiduodančios ten savo vargšus vaikus. Neduok Dieve, motinų forume paklausti, kokio amžiaus anksčiausia galima į tas įstaigas vaiką leisti – tuoj būsi pasmerkta. „Nenori auginti – nereikėjo gimdyti“, — štai tau ir dažniausias atsakymas. Supermamoms nesvarbu, jog prancūzai, švedai, airiai ir kiti jau seniai įsitikino darželio nauda. Daug svarbiau, kad auklėtoja gali nespėti laiku nuvalyti vaikui liūlio.


  11. Senuose Vilniaus troleibusuose apgyvendino bites

Aktualijos / 2015-03-09 07:39 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Kaip panaudoti transporto priemones, kurių Vilnius pamažu atsikrato? Tai sugalvojo bitininkas Stanislavas Liachovičius, kuris penkiuose troleibusuose įkurdino per pusantro šimto bičių šeimų. Geltoni troleibusai pamiškėse. Keleivių jie nebevežioja ir į Vilnių nebegrįš. O kaip panaudoti į metalo laužą nurašytas transporto priemones – bitininko S.Liachovičiaus išradimas.


  12. Lietuviškoms inovacijoms duota kryptis

Nepaprasti daiktai / 2015-03-07 08:27 / lrytas.lt

Lietuva, kaip ir kitos Europos šalys, ruošiasi naujam ES finansavimo periodui ir identifikavo 6 Sumanios specializacijos kryptis. Tai stipriosios Lietuvos pusės kelyje į inovacijų plėtrą ir pažangią valstybę, pasitelkiant naujausias technologijas, žinias, mokslinių tyrimų rezultatus. Apie tai, kas tai per sritys, kalbamės su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriumi Arūnu Karlonu.


  13. Prie Amalių geležinkelio pervažos traukiniai mašinų nestabdys

Aktualijos / 2015-03-04 23:04 / Arūnas Karaliūnas („Laikinoji sostinė“)

Miestas rengiasi dar vienam eismo pertvarkos projektui – Amalių geležinkelio pervažos perkėlimui. Suktis tenka spėriai, mat esama geležinkelio linijos ir gatvės sankirta trukdo „Rail Baltica" tiesėjams. Prie Amalių geležinkelio pervažos dar prieš kelerius metus susidarydavo bene didžiausios Kaune automobilių spūstys, kurios nusidriekdavo net porą kilometrų. Nespėjus automobiliams išsiskirstyti, užtvarai kartais vėl nusileisdavo, nes atidundėdavo kitas traukinys.


  14. Kaip ištekėti, kai perkopėte trisdešimtmetį?

Psichologija / 2015-03-03 15:03 / lrytas.lt

Šiame pasaulyje viskas greitai keičiasi – požiūris ne išimtis. Anksčiau moteris, kuriai sukako 30 metų ir vis dar nebuvo ištekėjusi, ją jau vadindavo senmerge. Tokia moteris save vadindavo taip pat, juk jau pasibaigė galimybės ištekėti. Tačiau šiandien silpnosios lyties atstovės neretai sąmoningai atidėlioja šeimos kūrimą. Visas dėmesys yra skiriamas darbui, karjerai. To pasekmė – nulis jėgų, noro, laiko bei sveikatos asmeniniam gyvenimui. Pasikeitė ir aplinkinių požiūris į neištekėjusias moteris, kurioms jau per 30 metų.


  15. Gedimino kalno papėdėje Vilniuje susidūrė trys automobiliai

Nelaimės / 2015-03-03 09:16 / lrytas.lt

Vilniuje antradienio rytą Gedimino kalno papėdėje susidūrė trys automobiliai. Į avarijos vietą kartu su policijos pareigūnais nuskubėjo ir greitosios pagalbos medikai. Paaiškėjo, kad medikų pagalbos reikia dviem moterims. Pranešimą apie incidentą Arsenalo g. Vilniaus policija antradienį gavo apie 8 val. 37 min. Buvo pranešta, kad susidūrė automobiliai „VW Passat“, „Volvo“ ir „Mitsubishi“.


  16. Lietuvos futbolo klubai – spalvingų savininkų rankose

Futbolas / 2015-03-01 00:08 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

Kam priklauso stipriausi Lietuvos futbolo klubai? „Lietuvos ryto" tyrimas apie viešumo vengiančius A lygos komandų šeimininkus atskleidė ne tik pikantiškų, bet ir skandalingų jų biografijos detalių.


  17. Šiaulių valdžios numylėtinius sutramdė tik teismas

Rinkos pulsas / 2015-02-27 14:07 / Gintaras Šiuparys („Lietuvos rytas“)

Šiaurės Lietuvoje pelningiausią kąsnį pernai gavusi bendrovė „Specializuotas transportas" tuo džiaugėsi neilgai. Aukščiausiasis teismas (AT) priėmė jai nepalankią nutartį, todėl Šiaulių miestui teks skelbti naują konkursą atliekų vežėjui parinkti. „Nutartis mus tenkina, bet dar nežinome, ar bandysime išieškoti nuostolius iš savivaldybės, – sakė AT kasacinį skundą pateikusios ir bylą laimėjusios bendrovės „Ekonovus“ direktoriaus pavaduotojas Raimundas Žigas. – Aišku tik tai, kad mes būtinai dalyvausime būsimame konkurse.“


  18. Ką vertėtų žinoti planuojant prabangų poilsį?

Kelionės ir pomėgiai / 2015-02-26 11:36 / lrytas.lt

Tadas Kertenis, įkūręs poilsinių kelionių po visą pasaulį svetainę tedo.lt, pastebi augančius keliautojų poreikius ir norus, renkantis poilsio vietą bei keliavimo būdą. Jaunas vyras teigia, jog daugėja žmonių, vis dažniau pageidaujančių kiek daugiau nei tik standartinio tipo kelionės.


  19. Lietuvių perdarytais „Mercedes-Benz“ važinėja ir patys vokiečiai

Verslo genas / 2015-02-25 17:50 / lrytas.lt

Lietuvos automobilių pramonėje dvelktelėjo šviežio oro gūsis. Inžinieriai perkonstravo bazinio krovininio furgono „Mercedes Benz Sprinter“ konstrukcijas ir pradėjo gaminti serijinį miesto autobusą „Mercedes Benz Sprinter CityLine“. Šis mažasis miesto autobusas ypatingas tuo, kad jį gaminant reikalingos pakankamai sudėtingos bazinio krovininio furgono „Mercedes-Benz Sprinter“ kėbulo modifikacijos.


  20. Kuriose šalyse moterų turisčių tyko didžiausias pavojus?

Įvykiai / 2015-02-25 07:05 / „Lietuvos rytas“

Kelionės į tolimus kraštus – nepamirštama patirtis. Bet vienoms keliaujančioms moterims šios išvykos gali apkarsti – kai kur jos susidurs su priekabiavimu ar net pavojumi būti išprievartautoms, rašo „Daily Mail“. Žiniasklaidoje vis aprašomi išprievartavimo viešajame transporte atvejai Indijoje ar Pakistane, bet pavojus moterų gali tykoti ir ten, kur iš pažiūros atrodo saugu.


Populiariausi per 24 val.