Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1289, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Atnaujintas Pilies tiltas Klaipėdai grąžintas dukart greičiau (4)

Naujienos / 2014-12-18 14:35 / Aušra Pilaitienė

Penktadienį septintą valandą ryto Klaipėdoje pėstiesiems ir vairuotojams bus atvertas kapitališkai suremontuotas pakeliamasis Pilies tiltas per Danės upę. Visi darbai atlikti neįtikėtinais tempais – vietoje planuotų beveik dvejų metų pakako devynių mėnesių.


  2. Prieš Kalėdas klaipėdiečiai atsipūs – atidaromas Pilies tiltas

Naujienos / 2014-12-18 14:13 / Aušra Pilaitienė

Gruodžio 19 dieną Klaipėdoje po devynių mėnesių pertraukos bus atidarytas kapitališkai suremontuotas pakeliamasis Pilies tiltas per Danės upę – šios šventės laukia daugybė vairuotojų, visą šį laiką turėjusių rinktis tolimesnius maršrutus ir kankintis automobilių spūstyse.


  3. Lietuvis prieš lenkų miškavežius kovoja tarsi prieš tankus (212)

Aktualijos / 2014-12-18 11:01 / Eugenija Grižibauskienė („Lietuvos rytas“)

Prie Lenkijos sienos gyvenantis Viktoras Savulis jau kurį laiką bando kovoti su lenkais, pro jo sodybą vežančiais iš Lietuvos medieną. Viską fotografuoja, filmuoja ir šią medžiagą perduoda Lazdijų policijai. Tačiau padėtis nesikeičia. „Nesu koks donkichotas, tačiau man jau seniai išseko kantrybė. Nebenoriu taikstytis su tuo, kas čia vyksta“, – „Lietuvos rytui“ tvirtino Lazdijų rajono Pazapsių kaime gyvenantis vyras. Jis įtaria, kad lenkai medieną iš Lietuvos išveža nelegaliai.


  4. Amžiams statytas miestas Kaunas - griūva (11)

Nekilnojamasis turtas / 2014-12-17 11:04 / Artūras Jančys („Lietuvos rytas“)

Trupantys balkonai ir skilinėjančios sienos Kauno senamiestyje ir naujamiestyje šaukiasi pagalbos – ant požeminių upių senovės meistrų tvirtai suręstas miestas neatlaiko šių laikų transporto srautų.


  5. Darbo vietų 2014-aisiais daugėjo. Bet ne visur (2)

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-12-17 10:27 / lrytas.lt

2014 metai atsisveikina 29 tūkst. išaugusiu darbuotojų skaičiumi, taip pat 4 tūkst. pagausėjusiu darbdavių būriu. Personalą labiausiai gausino prekybininkai ir baldininkai. Tačiau darbuotojų skaičius spėriai tirpo švietimo, siuvimo bei pastatų statybos įmonėse, teigiama kredito valdymo bendrovės „Creditreform“ Lietuva pranešime.


  6. Sprogimu grasinęs vyras apie „bombą“ pranešė ne pirmą kartą (52)

Kriminalai / 2014-12-16 15:09 / Andrius Vaitkevičius

Visos sostinės specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų po to, kai gerai pareigūnams žinomas vyras pranešė, kad prie policijos komisariato padėjo 5 kg sprogmenų. Vyriškis pareigūnams sakė, kad jis nepatenkintas policijos darbu, todėl susprogdins bombą. Pareigūnai gatvėje iš tiesų rado įtartiną lagaminą. Dėl incidento kuriam laikui buvo visiškai paralyžiuotas eismas Pylimo gatve. Po poros valandų nustatyta, kad sprogmenų lagamine nėra.


  7. Lietuviai iš belgų paveržė ramiausios tautos titulą (39)

Komentarai / 2014-12-16 13:27 / Indrė Jonušytė

Į internetinę paiešką įvedus žodžius „Why Lithuanians“ (kodėl lietuviai), pasiūlomi galimi ir tikriausiai dažniausiai vartojami klausimai – kodėl lietuviai nemandagūs? Kodėl lietuviai nekenčia Lenkijos? Kodėl lietuviai kvaili? Kodėl lietuviai aukšti?


  8. „Aro“ vadas: įkaitai pabėga, kai pagrobėjas nesuvaldo situacijos

Lietuvos diena / 2014-12-15 17:47 / „Lietuvos ryto“ televizija

Įkaitų drama sukrėtė ir Sidnėjuje gyvenančius lietuvius. Jie pasakojo, kad visą pirmadienį buvo paralyžuotas miesto centras: ten nevažiuoja viešasis transportas, šalia kavinės, kurioje laikomi įkaitai, dirbę žmonės buvo niekur neišleidžiami, o įprastai labai judrios gatvės – tuščios. Australijoje gyvenančių lietuvių teigimu, nors ilgą laiką viešai buvo perspėjama apie galimus teroro išpuolius, vietiniams sunku patikėti, kad taikiame Sidnėjuje vyksta kraupi įkaitų drama.


  9. Blogai jaučiatės laukdami eilėje? Tai agorafobijos požymis (8)

Psichologija / 2014-12-12 10:56 / Sabina Adamovič

Bijote būti atvirose erdvėse, tokiose kaip didelės aikštės, prekybos centrai, viešasis transportas? Stovint eilėje prie kasų staiga pasidaro silpna, pila prakaitas, svaigsta galva, pykina, atsiranda didžiulė baimė ir noras kuo greičiau pabėgti? Tikriausiai Jums pasireiškia viena iš nerimo sutrikimo atmainų – agorafobija.


  10. Kaune pričiupo putojančio vyno mėgėją (1)

Kriminalai / 2014-12-05 10:38 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Lietuvos kelių policijos tarnybos (toliau - LKPT) pareigūnai vykdė specialią policinę priemonę Kaune ir jo apylinkėse. Siekiant nustatyti teisės pažeidimus, buvo tikrinamas keliais riedantis transportas, jo vairuotojai, keleiviai ir gabenami kroviniai. 


  11. „VW Golf“ Vilniuje taranavo du automobilius, nukentėjo žmogus (6)

Nelaimės / 2014-12-04 21:08 / Andrius Vaitkevičius

Ketvirtadienio vakarą į Pilaitės rajoną vykę vilniečiai įstrigo didelėse automobilių spūstyse. Jas sukėlė apie 19 val. vienoje sankryžų įvykusi avarija. Jos metu Pilaitės prospekte susidūrė trys automobiliai „Kia“, „Suzuki“ ir „Volkswagen Golf“.


  12. Lenkijoje žuvus vienuolėms, paralyžiuotas kelias „Via Baltica“ (22)

Nelaimės / 2014-12-04 13:50 / Andrius Vaitkevičius

Dėl avarijos Lenkijoje, per kurią žuvo dvi vienuolės, ketvirtadienio rytą buvo visiškai paralyžiuotas transporto eismas per valstybės sieną ties Kalvariją magistralėje „Via Baltica“. Automobilių grūstis Lietuvos teritorijoje nusitęsė keletą kilometrų. Kaip pranešė Eismo informacijos centras portale eismoinfo.lt, „dėl eismo įvykio Lenkijos valstybėje sutriko eismas magistralinio kelio A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 95 km (ties Kalvarijos pasienio punktu, vykstantiems Lenkijos kryptimi). Susidariusi 2 km transporto priemonių spūstis.“


  13. Logistikos vystymo kryptis – siuntų sekimas realiu laiku (2)

Rinkos pulsas / 2014-12-03 16:13 / lrytas.lt

Auganti elektroninė komercija bus svarbiausia logistikos įmonių plėtros priežastis, prognozuoja „Gloucestershire Echo“, remdamiesi „Barclays“ atliktu tyrimu.


  14. Emigrantas iš Lietuvos Nyderlanduose gyveno ant parko suoliuko (6)

Likimai / 2014-12-03 14:54 / Akvilė Kavaliauskaitė, („Emigrantai“, lrt.lt)

Į Nyderlandus atvykęs Saulius manė, kad šioje šalyje jam pavyks daug užsidirbti, tačiau viskas baigėsi tuo, kad naktis jam teko leisti tiesiog parke. Dabar vaikinas jau turi namus – savo lovą, spintą ir netgi balkoną. O dar prieš porą savaičių jo namai buvo tik parko suoliukas, ant kurio praleido tris baisiausias paras savo gyvenime. Ar tikrai nori pasakoti tai, ką patyrė, Saulius galvojo ilgai. Juk jis – iš geros šeimos, Lietuvoje niekada nejautė nepritekliaus, netgi norėjo tapti politiku, LRT laidoje „Emigrantai“ sakė jaunuolis. O dabar štai: naktis leido parke.


  15. Vilniečio kelionę nutraukė agresyvios vairuotojos išpuolis (1)

Margumynai / 2014-12-02 12:08 / Šarūnas Meškys

Ilgus metus Vilniaus miesto viešojo transporto paslaugomis besinaudojantis sostinės gyventojas Povilas Ž. pateko į labai nemalonią padėtį. Kartu su savo auksaspalviu retriveriu pro galines troleibuso duris įlipęs Povilas tuoj pat buvo išprašytas. Agresyviai nusiteikusi vairuotoja išvijo Povilą ir jo šunį bei pagrasino iškviesti pareigūnus. Įdomu tai, kad Povilas nepažeidė nė vienos gyvūnų vežimo viešuoju transportu taisyklės.


  16. Kalėdinį traukinuką Vilniuje stabdo netikėtos kliūtys

Naujienos / 2014-11-30 12:00 / Lina Jakubauskienė (ebus.lt)

Trejus metus per didžiąsias žiemos šventes vilniečius ir miesto svečius vežęs žaismingas traukinukas sulaukė didžiulio populiarumo. Į jį dažnokai netilpdavo visi norintieji pasivažinėti originalia transporto priemone, pro jos langus pasigrožėti šventiškai padabintu miestu.


  17. Lytinis priekabiavimas autobuse – neišvengiamas (1)

Komentarai / 2014-11-30 07:32 / Artūras Jančys

Per 25 atkurtos Lietuvos nepriklausomybės ir 10 metų buvimo Europos Sąjungoje laiką Kaune pasikeitė viskas, išskyrus keleivių tarpusavio santykius miesto autobusuose ir troleibusuose. Viešojo transporto priemonės ir sistema, be abejo — neatpažįstami. Ir kauniečiai gali tik didžiuotis, kad būtent Kaune nauji „Soliaria“ pirmiausia išstūmė suklerusius „Ikarusus“. Ir elektroninio bilieto sistema Kaune įdiegta pirmiau. Kauniečiai seniai užmiršo, kaip atrodo geležiniai „krokodilai“, popierinių bilietų žymekliai, kuriuos dar galima matyti Vilniaus troleibusuose.


  18. Latvijos kirtis rusams: „Lietuviai - mūsų broliai“

Rinkos pulsas / 2014-11-27 17:36 / lrytas.lt

Rusijos-Lietuvos pasienyje susiklosčiusi situacija kartojasi ir Latvijoje. Didžiulės vilkikų eilės nusidriekė ir Rusijos-Latvijos pasienyje. Dabar ten stovi apie 400 transporto priemonių, o laukti tenka 30 valandų. Latvijos pusė tvirtina, kad mašinos užsilaiko dėl Rusijos muitininkų kaltės – šie pradėjo tikrinti transporto priemones nuodugniau. Problemos prie sienos prasidėjo tuojau po Latvijos vadovybės veiksmų.


  19. Geležinio Vilko estakada virsta Vilniaus eismo prakeiksmu

Naujienos / 2014-11-26 21:53 / Saulius Rinkevičius

Ilgai laukta, 36 mln. litų kainavusi Geležinio Vilko estakada pagaliau atidaryta, tačiau sostinės vairuotojai džiaugsmu netrykšta. Sudėtingoje sankryžoje ties nuvažiavimu per tris dienas kilo jau keletas techninių avarijų, o dėl naujo draudimo piko valandomis sukti į Žvėryną vairuotojai verčiami laukti spūstyse apie valandą, kad galėtų grįžti į tą pačią Geležinio Vilko gatvę, kurią naujoji estakada turėjo padėti aplenkti.


  20. Vašingtonas A. Užkalnio akimis: neamerikietiška Amerikos sostinė

Kelionės ir pomėgiai / 2014-11-26 20:32 / Andrius Užkalnis

Europiečiai dažnai žavisi JAV sostine (išskyrus tuos, kurie mano, kad sostinė yra Niujorkas, tačiau ir jiems patinka), nes sako, kad tai mažiausiai amerikietiškas šalies miestas, išskyrus galbūt dar Bostoną. Tai tiesa: Vašingtone, kuriame įsikūrusi didžioji šalies federalinės valdžios dalis, kur gyvena prezidentas ir kur leidžiami įstatymai, architektūra labiau primena europietišką XIX amžiaus pompastiką – daug kolonų ir skulptūrų.


Populiariausi per 24 val.