Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1640, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Elektromobilių lenktynių dalyviai pajudėjo iš Vilniaus į Palangą

Naujienos / 2016-05-06 10:55 / lrytas.lt

Penktadienį, gegužės 6-ąją, 9.30 val. iš Europos aikštės šalia Vilniaus miesto savivaldybės startavo antrosios Lietuvoje, o kartu ir visose Baltijos šalyse, elektromobilių lenktynės Vilnius – Palanga.


  2. Svajojantis keliauti neįgalusis renka pinigus automobiliui

Kelionės / 2016-05-06 10:44 / Sigita Purytė („Laikinoji sostinė“)

Negalia sustingdė kauniečio Antano Simončiko kūną, bet ne aštrų protą. Daugiau nei 30 metų prie lovos prikaustytas vyras svajoja keliauti. Ir keliaus. Kai tik geradariai paaukos 15 tūkst. eurų jo automobiliui.


  3. Kaip Londono meras B.Johnsonas sugebėjo pelnyti populiarumą? (1)

Europa / 2016-05-05 15:57 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Borisas Johnsonas, ekscentriškasis Londono meras, svajojantis apie „Brexit“ ir tapimą kitu Jungtinės Karalystės konservatorių vyriausybės vadovu, akivaizdu, nedaug nuveikė šiame poste, visą dėmesį skirdamas pastangoms pelnyti sau vardą.


  4. Garsai it narkotikai: nepatikėsite kurie kenksmingiausi (2)

Gyvenu sveikai / 2016-04-28 07:00 / Gintarė Kaminskienė

Triukšmas žalingas ne tik klausai, bet ir apskritai žmogaus sveikatai. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Visuomenės sveikatos saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Algimantas Kutanovas įsitikinęs, kad neretai neįvertiname aplink veikiančių prietaisų skleidžiamų garsų žalos.


  5. Kaune daugėja statybų – dėl ko sunerimo miestiečiai (1)

Nekilnojamasis turtas / 2016-04-27 17:52 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Padaugėjus statybų bei gatvių rekonstrukcijos darbų, kauniečiai patiria įvairių nepatogumų. Kokių saugumo priemonių privalo imtis statybininkai, kad pėstieji neįpultų į išraustą gilią duobę ar jiems ant galvos nenukristų plyta?


  6. Jūžintiškė rado receptą, kaip susigrąžinti gyvenimo geismą (37)

Istorijos / 2016-04-26 21:07 / Gailutė Kudirkienė (panskliautas.lt)

Ežerų krašte gyvenančiai mokytojai kartais įkyri ir gražiausi gimtinės vaizdai. Tada ji pabėga ieškoti naujo įkvėpimo. Su tenykščiu bičiuliu keliaudama po Indiją ir Omaną moteris žavėjosi ne turistų nuglostytomis auksuotomis šventyklomis ir milijoniniais miestais, o čiabuvių gyvenimo, bendravimo ypatumais.


  7. Kas kietesnis Vilniuje: Remigijus ar Artūras? (47)

Aktualijos / 2016-04-25 09:20 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Lygiai prieš metus Vilniaus miesto mero regalijomis pasidabinusio 42 metų Remigijaus Šimašiaus darbus iki šiol lydi jo pirmtako 48-erių Artūro Zuoko šešėlis. Net ir praėjusią savaitę R.Šimašiaus įvardytus nuveiktus darbus A.Zuokas sumalė į miltus. Ar pelnytai?


  8. Jokių nuolaidų: greičio matuoklis Vilniuje dirba kaip patrakęs

Saugus eismas / 2016-04-21 13:36 / Saulius Rinkevičius

Nulinės greičio tolerancijos akcijai parengti matuokliai dirba visu pajėgumu. Daugybės vairuotojų nuo nuobaudų neapsaugos ir jų naudai skaičiuojama matavimo prietaisų paklaida. Lietuvos kelių policijos tarnybos administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus viršininkas Dainius Šalomskas patikino, kad įspėjimai už minimalų greičio viršijimą bus išsiuntinėti visiems šiandien užfiksuotiems pažeidėjams. Pareigūnas taip pat priminė, kad per metus pakartotinai padaręs tokį patį pažeidimą vairuotojas neteks teisės sumokėti tik pusę minimalios baudos.


  9. Černobylio užrašai (IV). Gelbėtojai gyvuliniuose vagonuose (1)

Rytai-Vakarai / 2016-04-21 07:45 / Vygantas Guiga

Žurnalistas Vygantas Guiga buvo vienas tų, kurie 1986 metais buvo pasiųsti likviduoti avarijos Černobylio atominėje elektrinėje pasekmes. Šis pasakojimas – iki šiol dar neskelbtos kraupaus įvykio detalės, sovietinio absurdo teatro užkulisiai, istoriniai dokumentai ir liudijimai. Šiandien – ketvirtoji reportažų ciklo dalis.


  10. Komercinis transportas lengvųjų automobilių madoms nepasiduoda

Rinka / 2016-04-20 18:07 / lrytas.lt

Lygiai po mėnesio, gegužės 20-ąją „Litexpo“ parodų centre šurmuliuosiančių trijų specializuotų parodų „Transbaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ metu bus paskelbtas „Lietuvos komercinis automobilis 2016“.


  11. Iškėlė versiją: Lietuva alkoholikų šalimi vadinama be reikalo

Rinkos pulsas / 2016-04-20 12:19 / Gintarė Valentinaitienė

Kalbos apie tai, kad Lietuva – daugiausia pasaulyje gerianti šalis, sklando jau ne tik mūsų šalyje. Ir nors alkoholio vartojimas yra opi problema, turizmo ekspertai teigia, kad mes patys pasaulyje garsiname savo problemas, nors realiai jos gali būti mažesnės, nei mums atrodo.


  12. Viešojo transporto nuotolius mažins vadovu skirdami finansininką

Naujienos / 2016-04-19 11:46 / lrytas.lt

Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) valdyba išrinko naująjį įmonės vadovą. Nuo šių metų gegužės 2 dienos įmonei pradeda vadovauti Gintaras Maželis, iki šiol dirbęs „Linas Agro“ Latvijos dukterinių įmonių finansų vadovu, o anksčiau – „Unicredit bank Lietuva“ generaliniu direktoriumi.


  13. Karjera: iš „Linas Agro“ – į Vilniaus transporto vadovo kėdę

Rinkos pulsas / 2016-04-19 09:36 / ELTA ir Lrytas.lt inf.

Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) valdyba išrinko naująjį įmonės vadovą – nuo gegužės 2 dienos įmonei pradeda vadovauti Gintaras Maželis. Iki šiol jis dirbo „Linas Agro“ Latvijos antrinių įmonių finansų vadovu.


  14. Finansinius įpročius pakeitusi pensininkė taupo butui (2)

Rinkos pulsas / 2016-04-18 14:31 / lrytas.lt

Net ir uždirbant kuklų atlyginimą galima tapti turtingesniu. To pasiekti padeda taupymas ir investicijos į vertingesnius daiktus ar finansines priemones. „Planuoti savo finansus – pajamas ir išlaidas – pirmą kartą pradėjau tik prieš penkerius metus, kai galutinai apsisprendžiau, kad nebenoriu gyventi bendrabučio tipo bute ir norėčiau įsigyti tokio pat ploto, bet geresniame name esantį butą. Iki tol maniau, kad tai neįmanoma, nes pinigų tokiems pirkiniams gali turėti tik turtingi žmonės“, – pasakoja ką tik į pensiją išėjusi, bet vis dar socialinį darbą dirbanti Janina Balnienė.


  15. Savanorių pratybos „Tvirtas skydas“ baigėsi vadavietės šturmu

Aktualijos / 2016-04-17 17:04 / lrytas.lt

Sekmadienį baigėsi pietryčių Lietuvoje tris paras vykusios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės vertinamosios lauko taktinės pratybos „Tvirtas skydas“.


  16. STT akiratyje – aukštas Zarasų savivaldybės pareigūnas

Lietuvos diena / 2016-04-08 16:52 / „Lietuvos ryto“ televizija

STT įtaria, kad Zarasų savivaldybės administracijos direktorius, socialdemokratas Ramūnas Keršys už valdiškus pinigus remontavo savo automobilius. STT skelbia nustačiusi, kad politiko mašinas remontavo įmonė, tvarkanti savivaldybės mašinas. Įtariama, kad buvo klastojami dokumentai, jose nurodant jog remontuotas tik savivaldybės transportas. Socialdemokratui pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo, piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų klastojimo.


  17. Vilniaus spūstis ima reguliuoti daugiabučių statytojai

Nekilnojamasis turtas / 2016-04-08 14:39 / lrytas.lt

Pastarosiomis dienomis ryte į darbą skubantiems vilniečiams teko lūkuriuoti automobilių spūstyse Užupyje, šalia naujai kylančių daugiabučių „Užupio krantinės“. Tačiau čia į statybvietę atvykstančius sunkvežimius kontroliuoja ne eismo ženklai ar kelių policijos pareigūnai, o patys statybininkai.


  18. Vaizdas prie Panevėžio infekcinės ligoninės privertė pakraupti

Medicinos žinios / 2016-04-08 13:49 / Gailutė Kudirkienė („www.panskliautas.lt“)

Visi tikėjome, kad pacientai patogiai medikų automobiliais vežami iš vienos gydymo įstaigos į kitą. Moters pamatytas vaizdas prie Panevėžio infekcinės ligoninės privertė pakraupti – net tris pacientus vieną šalia kito buvo bandoma įsodinti į ankštą lengvąjį automobilį. Vienas žmogus buvo su įtvaru lūžus rankai, kita ligonė – labai silpna.


  19. Lūžis: bankai dar šiemet žada neįtikėtinų naujovių

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-04-08 10:00 / Dovilė Grigienė, „Swedbank“ Lietuvoje vadovė

Apie bankus, kaip inovacijų lyderius, viešoje erdvėje kalbama nedažnai. Vyrauja nuomonė, kad bankai devynis kartus pamatuoja ir tik dešimtą kartą imasi veiksmų. Tačiau pažvelgus tik į faktus matyti, kad bankai yra tarp lyderių, kurie Lietuvos žmonėms nuolat pasiūlo jų gyvenimą lengvinančių naujovių. Ir šiemet šioje srityje taip pat bus svarbių žinių.


  20. Kelionė linksmuoju traukiniu audrina vaizduotę

Marga planeta / 2016-04-08 07:02 / lrytas.lt

Baltos katytės „Hello Kitty“ populiarumas nepaliauja augti. Azijoje šios animacinės veikėjos atvaizdais jau puošiamas ir visuomeninis transportas – pavyzdžiui, naujas linksmasis traukinys, kursuojantis Taivane.


Populiariausi per 24 val.