Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1271, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Geležinio Vilko estakada virsta Vilniaus eismo prakeiksmu (92)

Naujienos / 2014-11-26 21:53 / Saulius Rinkevičius

Ilgai laukta, 36 mln. litų kainavusi Geležinio Vilko estakada pagaliau atidaryta, tačiau sostinės vairuotojai džiaugsmu netrykšta. Sudėtingoje sankryžoje ties nuvažiavimu per tris dienas kilo jau keletas techninių avarijų, o dėl naujo draudimo piko valandomis sukti į Žvėryną vairuotojai verčiami laukti spūstyse apie valandą, kad galėtų grįžti į tą pačią Geležinio Vilko gatvę, kurią naujoji estakada turėjo padėti aplenkti.


  2. Vašingtonas A. Užkalnio akimis: neamerikietiška Amerikos sostinė (30)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-11-26 20:32 / Andrius Užkalnis

Europiečiai dažnai žavisi JAV sostine (išskyrus tuos, kurie mano, kad sostinė yra Niujorkas, tačiau ir jiems patinka), nes sako, kad tai mažiausiai amerikietiškas šalies miestas, išskyrus galbūt dar Bostoną. Tai tiesa: Vašingtone, kuriame įsikūrusi didžioji šalies federalinės valdžios dalis, kur gyvena prezidentas ir kur leidžiami įstatymai, architektūra labiau primena europietišką XIX amžiaus pompastiką – daug kolonų ir skulptūrų.


  3. Nuvažinėtus troleibusus parduos, o autobusus - užstatys (20)

Rinkos pulsas / 2014-11-13 16:57 / lrytas.lt

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ kitą savaitę aukcione parduos 15 troleibusų. Taip pat teigiama, kad bankui netrukus bus įkeisti 90 autobusų „Volvo“, o į sostinę sugrįš ir privatūs vežėjai.


  4. Trečioji eurų siunta - jau saugykloje (2)

Rinkos pulsas / 2014-11-13 08:44 / BNS ir lrytas.lt inf.

Į Lietuvą trečiadienį atskraidinta paskutinė euro banknotų siunta. Lietuvos bankas pranešė, kad visas Lietuvai numatytas eurų banknotų kiekis - 114 tonų - saugiai pristatytas į saugyklas.


  5. Lietuvė Indonezijoje: „Visada atsiras žmogus, kuris tau padės“

Kelionės ir pomėgiai / 2014-11-12 21:54 / Živilė Jusaitė

„Indonezija – viena įspūdingiausių Pietryčių Azijos valstybių. Joje didžiausia pasaulyje musulmonų bendruomenė, tačiau islamas Indonezijoje yra kitoks nei arabų šalyse“, – taip teigia dvejus metus Indonezijoje praleidusi lietuvaitė Vaida.


  6. Politikas gyvenimo druskos paragavo ir ansamblyje „Nemunas“

Meno pulsas / 2014-11-07 14:33 / lrytas.lt

Šiemet 65-ąjį gimtadienį švenčiantis Kauno technologijos universiteto (KTU) tautinio meno ansamblis „Nemunas“ lapkritį ir gruodį Kaune savo gerbėjams surengs keturis koncertus. Juos rengti padės ir buvęs kolektyvo pirmininkas Donatas Jankauskas. Žinomo politiko teigimu, po įtemptų Seimo posėdžių jo širdį iki šiol atgaivina lietuvių liaudies tautiniai šokiai.


  7. Vilniečiams priklauso ne tik Gedimino pilis

Aktualijos / 2014-11-06 10:24 / Artūras Jančys

„Kas ir kiek priklauso vilniečiams“? - į šį klausimą, tapusį spaudos konferencijos tema, ketvirtadienį bandė atsakyti Vilniaus meras Artūras Zuokas ir sostinės tarybos narys, socialdemokratų frakcijos pirmininkas Vytautas Milėnas. „Kandidatus į merus keliančios partijos artėjant rinkimus žada Vilniui padėti ištraukti miestą iš skolų. Tačiau praeina rinkimai, ir pažadai užmirštami. Man keistai skamba tariamų Vilniaus gelbėtojų kalbos, tų pačių gelbėtojų, buvusių ministrų, parlamentarų ir kitų, įstūmusių Vilnių į sunkią padėtį tais laikais, kai jie vadovavo valsybei“, - sakė A.Zuokas.


  8. Per avariją Vilniuje nukentėjo motociklo vairuotoja

Nelaimės / 2014-11-04 15:24 / Asta Kuznecovaitė

Bandydama aplenkti troleibusą Vilniuje į avariją pateko motociklu važiavusi moteris. Nelaimė sostinės Vilniaus gatvėje, priešais Vyriausybės rūmus, įvyko 15 val. 02 min.


  9. Išrinkite labiausiai įkvepiančią istoriją

Jaunas verslas / 2014-11-03 17:04 / lrytas.lt

Beveik 60 mln. litų. Tiek paskolų sutarčių su verslo naujokais sudaryta pasinaudojant Verslumo skatinimo fondo (VSF) finansavimu. Šio fondo dėka daugiau nei 1000 verslių gyventojų sėkmingai pradėjo ir toliau plečia  savo verslą, kurdami darbo vietas visuose Lietuvos regionuose.   Jūsų dėmesiui siūlome dešimt jauno verslo, prie kurio ištakų prisidėjo VSF finansavimas, istorijų. Kuri iš jų verta konkurso „Jaunas verslas 2014“ nugalėtojo vardo – nuspręskite jūs. Balsuokite ir išrinkite labiausiai įkvepiančią verslo istoriją!


  10. Australijos lietuvė: „Padariau klaidą apsigyvenusi Lietuvoje“

Likimai / 2014-11-03 16:59 / Danutė Jonušienė

Vienas lagaminas ir trylika dėžių, kurios iš Vilniaus jau išsiųstos į Australiją – su tokiu turtu į Melburną grįžta daugiau nei du dešimtmečius Vilniuje praleidusi Gaila Muceniekas (52 m.). Vieniša moteris neslepia: ji nusivylė Lietuva, tad nutarė parduoti butą, nutraukti veiklą ir grįžti į tolimąją šalį, kur yra gimusi.


  11. Verslo sėkmė: svarbu rinkoje būti pirmam

Jaunas verslas / 2014-11-03 10:56 / lrytas.lt

Šiauliečio Agniaus Gideikos įkurta įmonė „Line-X“ su poliuretano purškimu susijusias paslaugas teikia visoje šalyje. Per ketverius veiklos metus šia medžiaga padengti daugybė dalykų, tarp kurių – žemės ūkio technika, transportas, netgi kateris bei Elektrėnų Ledo rūmų stogas.


  12. Per Vėlines – pasikeitę autobusų maršrutai ir uždarytos gatvės

Naujienos / 2014-11-02 13:08 / Ilona Staškutė, Sigita Purytė, Artūras Jančys

Per tris artimiausias dienas Lietuvos kelius užtvindys automobiliai. Spūstys keliuose, ypač šalia kapinių, neišvengiamos. Šįmet grūstys laukia ne tik didmiesčiuose, bet ir tarp miestų, nes dėl lapkričio 2 dieną prasidėsiančių karinių pratybų planuojamas didelis technikos judėjimas. Todėl dalijamės patarimais, kaip apsisaugoti nuo nemalonių staigmenų ir geriausiai susiplanuoti maršrutą, kad galėtumėte praleisti daugiau laiko lankydami artimųjų kapus, o ne besistumdydami spūstyse.


  13. Vakarėjant laukiama dar vieno kapų lankytojų antplūdžio

Naujienos / 2014-11-01 17:50 / Erika Bružaitė, Vėjūnė Inytė, Aušra Pilaitienė, Gintaras Šiuparys

Kasmet Lietuvos keliuose per Vėlines padidėja automobilių spūstys, lietuviai skuba aplankyti artimųjų kapavietes. Didžiuosiuose šalies miestuose eismo situacija skiriasi: vienur gyventojai ilgai kankinosi automobilių eilėse, kitur į spūstis nepateko.


  14. Merginos nori turtingų vyrų. O ką jos pačios jiems gali duoti?

Man rūpi / 2014-10-31 10:36 / Donatas Baužys

Prieš keletą dienų teko skaityti porą straipsnių, kuriuose mergina ir vaikinas „apsišaudė“ nuomonėmis apie tai, kokie turi būti vaikinai ir merginos. Užvirė tikrai labai stipri diskusija. Taigi norėtųsi apžvelgti kai kuriuos niuansus, kurie nulemia draugystės eigą ar šansus ją pradėti.


  15. Užterštumas Vilniuje žaibiškai auga, medikai pataria kaip elgtis

Aktualijos / 2014-10-30 19:24 / Evelina Žičkevičiūtė, Ilona Staškutė, Danutė Jonušienė

Vilnių apgaubęs smogas nesisklaido ir po pietų. Priešingai – ryte žmonėms nerimą kėlęs kvapas tik stiprėja, o oro užterštumas sostinėje kyla lyg ant mielių. Aplinkos apsaugos agentūros duomenimis, ryte kietųjų dalelių koncentracija ore Vilniaus senamiestyje siekė apie 60 mikrogramų kubiniame metre, tačiau prieš vidurdienį ji buvo išaugusi net tris kartus ir viršijo 160 mikrogramų.


  16. Geriausias būdas nubausti skubančius – priversti juos vėluoti

Naujienos / 2014-10-30 18:21 / Saulius Rinkevičius

A juostose nardančius vairuotojus Vilniaus policija nuo šiol drausmins kiek neįprasta priemone. Transporto priemonės bus nukreipiamos į gretimas gatves, o baudos skiriamos tik paties įžūliausiems pažeidėjams.


  17. Rusija nemyli lietuviško maisto, bet dievina alkoholį

Rinkos pulsas / 2014-10-30 08:23 / Evelina Žičkevičiūtė

Dėl geopolitinės įtampos sunkius laikus išgyvena ne tik Rusijos, bet ir euro zonos rinka. O didžiausią nerimą ekonomistams kelia stabtelėjusi Vokietija, Lietuvos euro įsivedimo diena ir šalies eksportas. „Matėme, kas buvo, kai Latvija įsivedė eurą. 3-4 mėnesius latviai tai vadino „euro pagiriomis“. Niekas nevyko, visi bandė latus perskaičiuoti į eurus. Vyko stebėjimas, kad darosi su kainomis, kas atsitiks. Latvija net vienu metu buvo išsigandusi“, – šių metų pradžią Latvijoje prisiminė SEB prezidento pavaduotojas Aivaras Čičelis.


  18. Vilniuje nuteistas keleivę sužalojęs autobuso vairuotojas

Kriminalai / 2014-10-27 15:55 / lrytas.lt

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vairuotojas K.F. buvo kaltinamas dėl Kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo.


  19. Vilnietę sukrėtė vaizdas, kai neįgalus vyras ropštėsi į autobusą

Man rūpi / 2014-10-22 17:47 / Ernesta

Antradienio rytas, maždaug 8 val. 20 min. Stotelėje Markučių rajone laukiu 10 autobuso, važiuoju į darbą. Į stotelę atrieda pagyvenęs vyras invalido vežimėlyje. Atvažiuoja žemagrindis autobusas. Atseit toks, į kurį gali patekti neįgalus žmogus su vežimėliu.


  20. Kauniečiai lengviau atsikvėps - atidaroma A.Baranausko gatvė

Naujienos / 2014-10-20 11:05 / lrytas.lt

Nuo antradienio ryto vairuotojai jau galės naudotis atnaujinta A.Baranausko gatve. Šios gatvės atkarpoje tarp Radvilėnų plento ir Studentų gatvės buvo pakeistos šilumos tiekimo magistralės bei paklota nauja asfalto danga.


Populiariausi per 24 val.