Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1584, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Atsivėrusi smegduobė tik per stebuklą neprarijo alaus daryklos (10)

Žemė / 2016-02-04 06:59 / Lina Rušėnienė (Lietuvos rytas)

Staiga prasidėjęs atlydys atvėrė Biržuose dar vieną smegduobę, šįkart – pačiame Rinkuškių alaus daryklos kieme. Akimirksniu žemė sugarmėjo į 3,5 metro gylį.


  2. Černobylio jėgainės operatorius: „Katastrofos pamokų neišmokome“ (1)

Energetika / 2016-02-03 09:51 / Vaida Pilibaitytė, LRT RADIJO laida „Vienkartinė planeta“, LRT.lt

Po Černobylio katastrofos mažai kas pasikeitė. Fukušima yra patvirtinimas, kad Černobylio pamokos nebuvo išmoktos. Apie tai prakalbo ir buvęs Černobylio jėgainės ketvirtojo reaktoriaus operatorius, dirbęs ir tris dienas po avarijos, Aleksejus Brėjus.


  3. Kaune troleibuse moterį su dukra nukrėtė elektra (50)

Aktualijos / 2016-02-02 15:23 / Arūnas Karaliūnas

Lipdama į troleibusą Kaune jauna moteris su dukra patyrė tokį stiprų elektros smūgį, kad abi net parkrito ant žemės. Nukentėjusią kaunietę nustebino vairuotojo abejingumas, tačiau sužinoję apie incidentą įmonės vadovai reagavo žaibiškai.


  4. Parduoti tortą „feisbuke“ – nusikaltimas? (24)

Mano pinigai / 2016-02-01 17:06 / Ginta Gaivenytė

Kaip šiais laikais prasideda verslas? Aišku, nuo puslapio internete ir prekių siūlymo „feisbuke“? Jaunos mamos primezga per daug kojinių ir jas pardavinėja savo draugėms. Močiutės kepa tortus, o anūkės siūlo juos užsisakyti vakarėliui. „Feisbuke“ galima rasti pigesnę kelionę ar net pigesnių ispaniškų apelsinų.


  5. Įvedus eurą kainos bado akis: valdininkai ieško pasiteisinimų (206)

Mano pinigai / 2016-01-31 21:24 / Lina Bartkutė

Per praėjusius metus maisto produktų kainos mažėjo arba nepasikeitė. Taip penktadienį skelbė Statistikos departamento atstovai, tačiau gyventojai savo akimis mato visiškai ką kita. Vilnietis net pateikė tai įrodančius metinius čekius.


  6. Biržų aludariai prisijuokavo apie smegduobes (2)

Aktualijos / 2016-01-30 15:05 / Lina Rušėnienė (panskliautas.lt)

Staiga prasidėjęs atlydys atvėrė Biržuose dar vieną smegduobę, šįkart – pačiame alaus daryklos kieme. Per akimirksnį žemė sugarmėjo į 3,5 metro gylį. Biržų rajone smegduobės – gan dažnas reiškinys, bet užvakar rytą 3,5 metro skersmens ir 3,5 metro gylio įgriuva atsivėrė neįprastoje vietoje – Rinkuškių alaus daryklos kieme. Įmonėje iki šiol to dar nėra nutikę.


  7. Atliekų vežėjų mūšiai nesibaigia, Šiauliai – ne išimtis

Rinkos pulsas / 2016-01-27 14:20 / Gintaras Šiuparys („Lietuvos rytas“)

Šiauliuose atliekos jau dešimtmetį vežamos neskelbiant komunalininkams konkurso, o kiek tai truks – neaišku. Pernai paskelbtas ir įvykęs konkursas nepagelbėjo – jo dalyviai vėl įsivėlė į teismų karuselę. Šiaulių apygardos teismas patenkino konkurse pralaimėjusių bendrovių „VSA Vilnius“ ir „Švarinta“ skundą ir išbraukė laimėtoją – įmonę „Specializuotas transportas“. Bet nėra abejonių, kad anksčiau išskirtinio Šiaulių valdžios palankumo sulaukdavęs „Specializuotas transportas“ pasinaudos teise pateikti apeliacinį skundą.


  8. Septynmetį Vilniaus troleibuse nukrėtė elektra – jis ligoninėje (60)

Nelaimės / 2016-01-27 09:18 / Lina Bartkutė

Vilniuje septynmečio kelionė iš mokyklos į namus baigėsi liūdnai – vaikas atsidūrė Vaikų ligoninėje. Antradienį berniukas kartu su mama lipo į troleibusą Karoliniškių rajone ir buvo nukrėstas elektros. Srovė perėjo per visą kūną, o didžiausią traumą patyrė dešinė berniuko ranka.


  9. Praūžus siautulingai pūgai JAV kapstosi iš pusnų (3)

Įvykiai / 2016-01-25 11:17 / lrytas.lt

JAV rytinę pakrantę praėjusį savaitgalį netikėtai užpustė pražūtinga pūga, o sniego storis kai kuriose vietose siekė net 103 centimetrus. Pūgai pasibaigus Amerika bando išsikapstyti iš gilių pusnų: žmonės į rankas griebė kastuvus.


  10. JAV atsigauna po pūgos sukelto paralyžiaus

Stichijos ir nelaimės / 2016-01-25 08:01 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Milijonai žmonių visoje rytinėje JAV dalyje stengiasi atsikratyti sniego, paralyžiavusio visą regioną, skelbia BBC.


  11. Pūga JAV: vaizdai – lyg iš apokaliptinio filmo, žuvo 18 žmonių (92)

Stichijos ir nelaimės / 2016-01-23 20:05 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Šeštadienį JAV rytinę pakrantę užklupo pūga, kuri, spėjama, pateks į stipriausių per JAV istoriją penketuką. Vakarų Virdžinijos ir Merilando valstijose iškrito apie metrą sniego, todėl buvo paralyžiuotas eismas greitkeliuose, atšaukta tūkstančiai skrydžių ir surakintas didžiausio šalies miesto Niujorko gyvenimas, žuvo 14 žmonių, informuoja CNN.


  12. Lenkai nusipirko BMW elektromobilių labai neįprastam tikslui

Radaras / 2016-01-23 12:04 / lrytas.lt

BMW i3 elektromobiliai rado kiek netikėtą pašaukimą. Pastaraisiais metais šiuos kompaktiškus modelius pamėgo sausakimšų Europos ir JAV didmiesčių pagalbos tarnybos. Bavarijoje, Milane, Los Andžele ir Londone mažuosius elektromobilius naudoja ugniagesiai gelbėtojai. Tuo metu Lenkijos sostinėje pasirodė ir pinigų transportavimui pritaikytos šio automobilio versijos. Bavarijoje, Milane, Los Andžele ir Londone mažuosius elektromobilius naudoja ugniagesiai gelbėtojai. Tuo metu Lenkijos sostinėje pasirodė ir pinigų transportavimui pritaikytos šio automobilio versijos. Bavarijoje, Milane, Los Andžele ir Londone šiuos automobilius naudoja ugniagesiai gelbėtojai. Tuo metu Lenkijos sostinėje pasirodė ir pinigų transportavimui pritaikytos šio automobilio versijos.


  13. Milžiniška pūga sniegu užklojo Vašingtoną (40)

Stichijos ir nelaimės / 2016-01-23 08:13 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf., ELTA

Jungtinėse Amerikos Valstijose siautėja amžiaus pūga, praneša BBC. Jos aukomis jau tapo aštuoni žmonės, šešios valstijos paskelbė nepaprastąją padėtį, atšaukta tūkstančiai skrydžių. Daugiau kaip 50 mln. kelių valstijų gyventojų įspėjami likti namie.


  14. JAV artėjanti pūga gali atnešti rekordinį kiekį sniego

Pasaulis / 2016-01-22 18:21 / „Lietuvos ryto“ televizija

Prie rytinės Jungtinių Valstijų pakrantės artėja stipri pūga, kuri turėtų atnešti rekordinį kiekį sniego Vašingtone, Bostone ir Niujorke. Manoma, kad stichijos šėlsmą pajus daugiau kaip 50 milijonų žmonių. Prognozuojama, kad pūga kelius užklos 60-ies centimetrų storio sniego sluoksniu ir pridarys problemų su elektros tiekimu ir transporto eismu. Vašingtone viešasis transportas nekursuos visą savaitgalį, jau dabar didmiesčiuose atšaukiami lėktuvų skrydžiai. Nepaprastoji padėtis įvesta penkiose šalies valstijose.


  15. Tau nereikia gelbėti pasaulio

Laboratorija / 2016-01-21 08:39 / Andrius Šatas

Kalbose apie klimato kaitą dažnai mėtomasi didelėmis frazėmis, kaip „pasaulio gelbėjimas“, „išlikimas“ ir pan. Gali pasirodyti, kad prieš mus yra neįveikiama kliūtis, o mes esame per maži, kad kažką pakeistume. Tokia pompastika gali būti viena iš priežasčių, kodėl į problemą nežiūrima rimtai. Todėl mes taip nedarykime, geriau bent kelioms minutėms, kol skaitote šį straipsnį, sutikite su prielaida, kad tai yra efektyvumo stoka ir dabartinis išteklių panaudojimas nėra toks efektyvus, kokiu jam leidžia būti jau egzistuojančios technologijos.


  16. Močiutę ir anūkę suvažinėjęs autobuso vairuotojas liks laisvėje

Kriminalai / 2016-01-18 16:32 / Milda Kuizinaitė

Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, kad Vilniaus autobuso vairuotojas I.B. (gim. 1954 m.) yra kaltas dėl dviejų žmonių mirties po jo vairuojamo autobuso ratais ir skyrė kaltinamajam 2 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant 3 metams.


  17. Prasidėję skrandžio skausmai vilniečiui pranašavo siaubingą ligą

Ligos ir gydymas / 2016-01-16 19:00 / Ligita Valonytė („Lietuvos rytas“)

Rytais Povilas Ramoška (58 m.) į darbą Vyriausybės rūmuose iš namų atbėga apie 10 kilometrų. Širdies infarktą praeityje patyrusiam kanceliarijos darbuotojui tai tapo įpročiu – vyras keliasi penktą valandą, pusryčiauja ir užsimetęs kuprinę ant pečių skuodžia į darbą. Medikai iš pradžių patarė verčiau eiti pėsčiomis negu bėgti, nes tai būtų sveikiau širdžiai, bet P.Ramoška nevengia dalyvauti net maratonuose.


  18. Slidinėti į Gruziją: ar įtinka ši šalis lietuviams?

Rinkos pulsas / 2016-01-16 17:13 / Ana Daukševič, Aida Murauskaitė

Kai Gruzija tapo pasiekiama tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, sukruto ir šios šalies turizmo agentūros. Jos varžosi, kas pasiūlys geriausią kainą ir įdomiausias pramogas poilsiautojams. Nors kol kas dideliu pelnu, gaunamu iš lietuvių, pasigirti negali, netrukus gruzinai tikisi sulaukti gausaus būrio turistų.


  19. Valdiškas limuzinas ministrei – lyg nemokamas taksi (3)

Aktualijos / 2016-01-15 06:25 / Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“), Arturas Paknys („Lietuvos ryto televizija“)

Anūką į darželį valdišku automobiliu vežiojusi, bet pro etikos sargų akis prasprūdusi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė savo pavyzdžiu, atrodo, užkrėtė ir partijos bendražygę Audronę Pitrėnienę. Darbo partijai priklausanti švietimo ir mokslo ministrė A.Pitrėnienė jai skirtu tarnybiniu transportu ne tik pati keliauja po darbo ar savaitgaliais, bet ir po namus išvežioja bendradarbes.


  20. Maras pamėgo mažus kiaulių ūkius. Kas ir ką juose pakeis?

Rinkos pulsas / 2016-01-13 15:29 / lrytas.lt

Afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejų Lietuvoje aptinkama jau dvejus metus. Šia kiaulėms mirtinai pavojinga liga užkrėsta teritorija apima 19 savivaldybių. Siekiant užtikrinti kiaulininkystės sektoriaus stabilumą, rengiamas prevencijos priemonių planas.


Populiariausi per 24 val.