Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2791, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Investuotojai sutrikę: Kaune trūksta biurų (2)

Nekilnojamasis turtas / 2015-07-06 17:37 / Nerijus Povilaitis („Lietuvos rytas“)

Užsienio kapitalo informacinių technologijų (IT) bendroves Kaunas vilioja dėl specialistų gausos ir geros geografinės padėties. Tačiau joms čia kurtis sunku, nes tiesiog nėra tinkamų patalpų, rašo „Lietuvos rytas“.


  2. Valstybės šimtmečio proga kauniečių svajonė virs tikrove? (1)

Meno pulsas / 2015-07-06 08:44 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos ambasadorius prie Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) Arūnas Gelūnas sako, kad Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo akcentu galėtų tapti Kauno architektūros įtraukimas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.


  3. Lenkijos prezidentą Kaune pagerbė Vytauto Didžiojo universitetas (2)

Aktualijos / 2015-06-30 15:31 / lrytas.lt

Kauno Vytauto Didžiojo universitete (VDU) garbės daktaro regalijas antradienį gavęs Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis pabrėžė savo ryšį su Lietuva. „Lietuvą suvokiu ne tik kaip kaimyninės šalies vadovas. Apie Lietuvą visada galvodavau kaip žmogus, kuris jaučia, kad čia yra jo šaknys. Visuomet kaip prezidentas, nors ne visiems tai patikdavo, sakydavau, kad didelė mano širdies dalis liko Lietuvoje, nes iš čia kilusi mano giminė“, – kalbėjo B.Komorowskis.


  4. R. Šimašiaus žmona pinigų darbinėms kelionėms ieškojo „Facebook“ (54)

Aktualijos / 2015-06-30 12:26 / lrytas.lt

„Mamyte, tai tu važiuosi į Angliją dirbti ir tau pačiai reikės už tai susimokėti?“ – paklausė devynių metų sūnus. Kažkaip net nepatogiai pasijutau... Kaip dažnai būna – vaikai kaip pirštu į akį...  Kalba eina apie tai, kad, praėjusi griežtą atranką, esu kviečiama skaityti du pranešimus Kembridžo ir Oksfordo universitetuose savo vasaros atostogų metu kaip savo reprezentacinę įstaigą nurodžiusi Vilniaus universitetą. O šiandien paaiškėjo, kad jei ir galėtų universitetas kiek pagelbėti, tai tikrai ne tiek, jog nereiktų finansavimo šaltinių ieškoti pačiai“, – savo problema socialiniame tinkle Facebook“ pasidalijo Sostinės mero Remigijaus Šimašiaus žmona Agnė Matulaitė.


  5. Kauno futbolininkės svajoja išversti šiaulietes iš sosto (1)

Futbolas / 2015-06-27 05:00 / Arūnas Karaliūnas („Lietuvos rytas“)

Lietuvos moterų futbolo A lygoje neįveikiama tvirtove tapo Šiaulių komanda „Gintra-Universitetas“, tačiau Kauno „LSU-Žaros“ trenerė neabejoja – kaunietės nudžiugins gerbėjus. Po antrojo rato A lygoje tvirtai pirmauja šiaulietės, iškovojusios visas pergales ir surinkusios 30 taškų. Antroje vietoje liko „LSU-Žaros“ futbolininkės, kurios pelnė 19 taškų.


  6. Jungtinės magistrantūros studijos Šiaulių universitete (4)

Aktualijos / 2015-06-26 07:00 / Laima Juzulėnienė

Šiaulių universitete vykdomas priėmimas į jungtinę magistrantūros studijų programą „Socialinis darbas“. Ketinantys studijuoti asmenys iki liepos 10 d. turi pateikti prašymus. Jungtinę magistrantūros studijų programą vykdo Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakultetas kartu su Atviru tarptautiniu žmogiškosios raidos universitetu „Ukraina“ (Kijevas, Ukraina). Apie jungtinę Socialinio darbo magistrantūros studijų programą pasakoja jos rengėjai, dėstytojai ir studentai.


  7. NBA naujokų birža: A. Gudaitis – 47-as, latvis – 4-as (16)

Krepšinis / 2015-06-26 06:54 / lrytas.lt

Artūras Gudaitis NBA naujokų biržoje išgirdo savo pavardę 47-uoju šaukimu. Lietuvį pasirinkti nusprendė „Philadelphia 76ers“ klubas. Jono Valančiūno rekordą pagerino Latvijos krepšinio dievaitis Kristapas Porzingis.


  8. Lenkijos prezidentui – VDU garbės daktaro vardas (5)

Aktualijos / 2015-06-25 11:37 / lrytas.lt

Birželio 30-ąją Kaune lankysis Lenkijos Respublikos Prezidentas Bronisławas Komorowskis. Čia iškilmingoje ceremonijoje jam bus įteiktos Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaro regalijos. VDU Politikos mokslų Garbės daktaro vardas B. Komorowskiui suteiktas už demokratijos stiprinimą, Lietuvos ir Lenkijos geros kaimynystės santykių puoselėjimą, nacionalinių kultūros vertybių palaikymą.


  9. Lenkai stebisi: kelios raidės lietuviams – neįveikiama kliūtis? (154)

Aktualijos / 2015-06-24 14:42 / Vytautas Bruveris

Lietuvos valstybė pagaliau subrendo žengti bent simbolinius žingsnius gerų santykių su Lenkija vardan, ar ir toliau klups ties keliomis raidėmis pasuose? Juk nors šis kelias ir bus ilgas bei duobėtas, o tie santykiai lygiai taip pat priklauso ir nuo Lenkijos valdžios, būtina išnaudoti visas galimybes, kad jie atšiltų. Tuo įsitikinęs lenkų ir lietuvių dialogo bei Lietuvos lenkų vidaus diskusijų siekiančio Lenkų diskusijų klubo vadovas, tinklaraštininkas ir teisininkas Aleksandras Radčenko.


  10. Sekundantai ir dezodorantai (48)

Komentarai / 2015-06-24 07:16 / Aidas Puklevičius

Protų mūšiuose teko girdėti vieną faktą, kad vienintelė šalis visoje mūsų mieloje ir tolerantiškoje planetoje, kur dar leidžiamos dvikovos – Paragvajus. Netikrinau jo, vartydamas šios šalies kodeksus, tačiau teigiama, kad kautis ten ir dabar legalu, su vienintele sąlyga, kad abu kovotojai yra užsiregistravę kraujo donorais.


  11. Lietuvos mokslininkų sukurtos technologijos pristatytos EXPO2015

Nepaprasti daiktai / 2015-06-19 07:52 / lrytas.lt

Birželio 8-11 d. Lietuva Expo 2015 parodoje Milane pristatė šešias technologijas, sukurtas Lietuvos mokslininkų, dirbančių atviros prieigos centruose bei vienijamų atviro inovacijų tinklo „Open R&D Lietuva“. Parodoje taip pat buvo demonstruojamas ir jau rinką pasiekęs gaminys – išmanusis šaldytuvas.


  12. Moterų A lygos futbolo čempionės antrąjį ratą vėl baigė pergale

Futbolas / 2015-06-18 23:51 / lrytas.lt

Dešimtą pergalę iš eilės Lietuvos moterų futbolo A lygos X turo mače iškovojo lyderė bei čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (30 tšk.) vienuolikė, namuose 5:0 (4:0) sutriuškinusi ketvirtojoje pozicijoje esančias Jonavos „EOS-Aušros“ (10 tšk.) futbolininkes.


  13. Robotas 3D būdu atspausdins tiltą Amsterdame

Techno / 2015-06-17 10:12 / Robotika.lt

Yra 3D spausdintuvų, kurie gali spausdinti metalą, yra 3D spausdintuvų, kurie geba „piešti“ objektus ore. Tačiau ne kasdien pamatysite spausdintuvą, galintį sukurti tikrą tiltą.


  14. J. Bushas paskelbė apie kandidatavimą į JAV prezidentus

Įvykiai / 2015-06-15 20:27 / AFP, AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Buvęs Floridos gubernatorius Jebas Bushas pažadėjo sutvirtinti Ameriką, paskelbdamas savo siekį tapti Respublikonų partijos kandidatu 2016 metais vyksiančiuose JAV prezidento rinkimuose.


  15. Straipsnyje apie svarbiausią fizikų atradimą – lietuvių pavardės

Laboratorija / 2015-06-15 09:19 / Naujienos.vu.lt

Prestižiniame fizikos žurnale „Physical Review Letters“ publikuotas dviejų eksperimentų rezultatus apibendrinantis straipsnis „Higgso bozono masės kombinuotas matavimas esant susiduriančių protonų masės centro energijoms 7 TeV ir 8 TeV ATLAS ir CMS eksperimentuose“. Šio straipsnio bendraautoriai yra Vilniaus universiteto (VU) profesorius Juozas Vaitkus ir VU Teorinės fizikos ir astronomijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Andrius Juodagalvis.


  16. Priešinamasi planams naikinti Baltistikos institutą Greifsvalde

Meno pulsas / 2015-06-14 11:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Tai yra bene vienintelė vieta Vokietijoje, kurioje mokoma lietuvių kalbos, literatūros ir kultūros. Jei mes tokią vietą prarandame, nebėra galimybių Vokietijoje ruošti vertėjų, jų tobulinti.


  17. Žolės riedulio finaluose – Šiaulių ir Vilniaus klubų pergalės

Startai / 2015-06-13 14:18 / lrytas.lt

2014-2015 metų Lietuvos moterų žolės riedulio mažajame finale paaiškėjo bronzos medalių laimėtojos, o moterų ir vyrų didžiuosiuose finaluose sužaistos pirmosios serijų iki 2 pergalių rungtynės.


  18. Unikalus prietaisas Molėtuose padės įminti žvaigždžių mįsles

Visata / 2015-06-12 17:23 / Simonas Bendžius, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Vilniaus universiteto Molėtų observatorijoje pradedamas montuoti spektrografas – pirmas toks įrenginys šalyje, skirtas žvaigždžių šviesai stebėti ir tirti, LRT Radijui sako Vilniaus universiteto astronomas dr. Julius Sperauskas. „Iki šiol mes žvaigždžių šviesą stebėdavome atskirais filtrais: pro žalią filtrą pažiūrėdavome, geltoną, raudoną, iš to suprasdavome, kokios žvaigždės fizinės savybės. Bet tai būdavo tik apytikslis įvertinimas, o dabar prasidės detali analizė“, – kalba mokslininkas.


  19. J. Valančiūną įsuko studentiški rūpesčiai

Krepšinis / 2015-06-12 16:00 / lrytas.lt

Studentams gegužę ir birželį – pats karštymetis: įvairūs atsiskaitymai, rašto darbai bei egzaminai. Tuo įsitikino po Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono į Lietuvą grįžęs Toronto „Raptors“ klubo ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas


  20. Neįtikėtina, ką lietuviai daro iš kavos tirščių ir pieno išrūgų

Laboratorija / 2015-06-12 11:22 / lrytas.lt

Pirmą kartą Milane vykstančioje pasaulinėje parodoje „Expo 2015“ dalyvaujantis Kauno technologijos universitetas nesikuklina ir iškart griebia jautį už ragų. Savo erdvę Lietuvos paviljone „Balansas“ turinti mokslo įstaiga rimtai pasirengė šių metų renginio temai „Pamaitinti planetą, energija gyvenimui“. Štai ką Lietuvos mokslininkai sugebėjo tiesiogine to žodžio prasme išspausti iš kavos tirščių.


Populiariausi per 24 val.