Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3338, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Rio de Žaneiro olimpiečiai irklus iškeitė į knygas

Istorijos / 2016-12-09 12:34 / „Lietuvos rytas“

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojų – baidarininkų Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko gyvenimo tempą diktuoja ne tik intensyvios treniruotės, bet ir įsibėgėjusios magistrantūros studijos.


  2. Kaune bręsta skandalas, apie kurį Tomas Šernas žada paskelbti pasauliui (95)

Nekilnojamasis turtas / 2016-12-09 09:12 / Vėjūnė Inytė („Lietuvos rytas“)

Evangelikų reformatų bažnyčioje Kaune lankosi daug žmonių. Tačiau jie skuba ne į pamaldas. Bažnyčios pastate veikia valgykla. Taip pat Rytų kovos menų mokosi būsimieji pareigūnai. Tuo metu tikintieji meldžiasi buvusioje krepšinio salėje.


  3. Mirė profesorius ir garsus geografas Stasys Vaitekūnas (2)

Nelaimės / 2016-12-08 15:45 / lrytas.lt

Akademikų bendruomenė pranešė apie garsaus geografo, profesoriaus, Klaipėdos universiteto rektoriaus Stasio Vaitekūno mirtį.


  4. Paskelbė, kur ir ką geriausia studijuoti Lietuvoje (3)

Aktualijos / 2016-12-07 10:39 / BNS ir lrytas.lt inf., Aida Murauskaitė

Universitetų ir kolegijų siūlomas studijas lyginę žurnalo „Reitingai“ leidėjai paskelbė, kad informatikos inžineriją geriausia studijuoti Kauno technologijos universitete (KTU), finansus – ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, pedagogiką – Vytauto Didžiojo universitete (VDU). 


  5. Ramūno Karbauskio atsitraukimas: ką reiškia „valstiečių“ lyderio veiksmai? (80)

Aktualijos / 2016-12-06 18:44 / Artūras Jančys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis antradienį ryte netikėtai pakeitė poziciją ir sakė nebereikalausiantis, kad būtų uždrausta užšaldyti embrionus. Tokią pozicijos kaitą politologai ir viešųjų ryšių specialistai įvertino kaip blaškymosi požymius.


  6. Po R. Karbauskio „atsivertimo“ – pašaipi G. Landsbergio žinutė (173)

Aktualijos / 2016-12-06 12:12 / lrytas.lt

„Kas bendro tarp karvės ir visuomenės? Abu nesuprato, kas atsitiko šįryt“ – tokia ironiška įžvalga pasidalijęs socialiniame tinkle „Facebook“ konservatorius Gabrielius Landsbergis sulaukė įvairių komentarų. Tarp jų būta ir tokių, kurių autoriai barė G.Landsbergį, kad jau peržengė ribą tarp šmaikštumo ir patyčių. Į šią žinią socialiniame tinkle sureagavo apie du tūkstančius politiko paskyrą sekančių tinklo vartotojų.


  7. Ramūnas Karbauskis paaiškino, kodėl persigalvojo dėl pagalbinio apvaisinimo (108)

Medicinos žinios / 2016-12-06 08:50 / BNS ir lrytas.lt inf.

Antradienio rytą, prieš teikiant Seimu svarstyti Pagalbinio apvaisinimo įstatymą, vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio, frakcijos narės Astos Kubilienės ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnės Ritos Tamašunienės spaudos konferencija „Pagalbinis apvaisinimas: moderni mokslu pagrįsta pagalba nevaisingoms šeimoms bei embriono apsauga“.


  8. Lėktuvų katastrofos pražudė ir krepšininkų komandas (1)

Krepšinis / 2016-12-04 18:03 / championat.com

Aviakatastrofa Kolumbijoje, kuri šią savaitę pražudė brazilų futbolo klubą „Chapecoense“, priminė kitas tokias pat tragedijas, nusinešusiais ištisų komandų gyvybes. Aukomis yra tapę ir trijų krepšinio klubų nariai.


  9. Paprastomis priemonėmis galima sutaupyti iki 20 procentų šilumos (1)

Pasidaryk pats / 2016-12-02 14:43 / lrytas.lt

Siekiant efektyviau vartoti šilumą, nebūtina renovuoti visą daugiabutį. Sutaupyti iki 20 procentų išlaidų šildymui įgalina namo vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų sutvarkymas. Skandinavijos energetikų idėjos, kaip mažinti energijos vartojimą, skamba šiandien vykstančioje tarptautinėje energetikos konferencijoje „Energijos efektyvumo kryptys Šiaurės šalyse ir Lietuvoje“. „Kryptingos investicijos į šilumos sistemų atnaujinimą ir perėjimą nuo dujų prie biokuro leido užtikrinti tvarią ateitį neefektyviems Lietuvos šilumos tinklams. Kaip ir Skandinavijoje, naują pagreitį įgavo atsinaujinančių energijos šaltinių vartojimas. Dabar pagrindinis Lietuvos iššūkis – pažaboti drastišką šilumos švaistymą senuose daugiabučiuose“, – įsitikinęs tarptautinės centralizuoto šilumos tiekimo, centralizuoto vėsinimo ir kombinuotos šilumos bei elektros energijos gamybos asociacijos „Euroheat & Power“ vykdantysis direktorius Paulas Vossas.


  10. Rio medalininkai irklus keičia į knygas – artėja sesija ir egzaminai

Kitos naujienos / 2016-12-02 10:02 / lrytas.lt

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojų – baidarininkų Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko gyvenimo tempą diktuoja ne tik intensyvios treniruotės, bet ir įsibėgėjusios magistrantūros studijos. Pasak nuo rudens Šiaulių universitete kūno kultūrą ir sporto edukologiją studijuojančių olimpiečių, paskaitos ir artėjanti egzaminų sesija, nors ir koreguoja treniruočių planus, tačiau įneša ir naujų vėjų.


  11. Seimo narė Agnė Širinskienė praskleidė asmeninio gyvenimo šydą (131)

Istorijos / 2016-12-01 17:05 / Sigita Lanauskienė

Jei padarius viską, kas įmanoma, Viešpats vis tiek neapdovanoja vaikais – tai dar ne pasaulio pabaiga. Gyvenimo prasmę galima atrasti ir kitur. „Visais laikais buvo žmonių, kurie negalėdavo turėti vaikų ar kažkas įvykdavo ir jų neturėdavo. Ir neturint vaikų gali save realizuoti daugeliu būdų, daugelyje vietų. Nuo žmogaus priklauso, kaip jis sugeba save realizuoti. Jei vienur negali ieškoti prasmės, gali ieškoti kitur ir atsiveria kitos galimybės“, – įsitikinusi Seimo narė Agnė Širinskienė (41).


  12. Vilniuje degė maršrutinis autobusas (8)

Nelaimės / 2016-12-01 16:42 / lrytas.lt

Ketvirtadienio popietę Vilniuje esančioje Saulėtekio alėjoje degė Vilniaus viešojo transporto autobusas.


  13. Pasaulinio garso muziejus jau rytoj gali išdygti ir jūsų kieme

Dailė / 2016-11-29 17:16 / Marina Otero Verzier

Šiuo metu kultūros institucijų idėja išgyvena krizę – kaip ją išspręsti? Viena vertus, galima ieškoti būdų stabilizuoti, išsaugoti tai, kaip mūsų manymu turėtų veikti institucija. Tačiau, kita vertus, turime atkreipti dėmesį į įvairius besitęsiančius procesus, nelygybes ir pabandyti iš naujo apibrėžti, kokia turėtų būti šiandieninė kultūrinė institucija ar muziejus.


  14. Aktorė Daiva Rudokaitė vėl tapo studente: „Sėdžiu prie knygų ir kalu“

TV antena / 2016-11-29 14:21 / lrytas.lt

Žinomai teatro ir televizijos aktorei, Lietuvos psichodramos draugijos prezidentei Daivai Rudokaitei šis ruduo ir ateinanti žiema itin darbingi. Vyriausiosios gydytojos vaidmenį komiškame TV3 seriale „Rezidentai“ atliekanti aktorė tiesiai iš Vilniuje esančios filmavimo aikštelės skuba į Kauną, kur Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoja sveikatos psichologiją. Lyg to būtų maža, aktyvi aktorė veda užsiėmimus studentams.


  15. Futbolo sezono uždarymo iškilmės: Lietuvos Metų žaidėjas – F. Černychas

Futbolas / 2016-11-28 18:32 / lrytas.lt

Pirmadienį šalyje oficialiai atsisveikinta šiuo su futbolo sezonu – „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje buvo pagerbti ne tik šių metų įvairių lygų laimėtojai, tačiau ir pranešta, kam atiteks geriausio šalies futbolininko titulas. Iš septynių pretendentų dėl prestižinio vardo galiausiai buvo likę grumtis trys, o rinkimų laureatas įvardintas 21 valandą – juo tapo Lenkijoje kovojantis mūsų šalies rinktinės žaidėjas Fiodoras Černychas.


  16. Per šaudynes JAV universitete sužeisti 8 žmonės (6)

Įvykiai / 2016-11-28 17:52 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV Ohajo valstijos universitete Kolambuso mieste per numanomas šaudynes buvo sužeisti mažiausiai aštuoni žmonės, pranešė pareigūnai.


  17. Ištyrė su šunimis augančių vaikų kraują: rezultatai nustebino (21)

Margumynai / 2016-11-28 08:31 / mesirsunys.lt

Amerikietė pediatrė Anne M. Gadomski („Strong Memorial“ ligoninė, Rochester universitetas, Niujorko valstija) kartu su savo kolegomis atliko didelį tyrimą, norėdama išsiaiškinti, kaip šuns laikymas namuose veikia vaikų emocinę bei fizinę sveikatą.


  18. Lietuviška saulės jėgainė – Malaizijos sultonate (3)

Sėkmės istorijos / 2016-11-26 14:29 / lrytas.lt

Malaizijoje pradėjo veikti bendrovės „BOD group“ suprojektuota ir sumontuota dviejų dalių moderni saulės jėgainė, savo pajėgumais galinti konkuruoti su kokybiškiausiais kitų regiono gamintojų analogais.


  19. Rektoriai sutarė didinti stojamąjį balą į aukštąsias mokyklas (5)

Aktualijos / 2016-11-25 16:49 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos universitetų rektorių konferencijos (LURK) posėdyje penktadienį priimtas sprendimas padidinti stojamąjį balą.


  20. Sportiškas savaitgalis: Lietuvos krepšinio titanų mūšis ir futbolo sezono uždarymas

Kitos naujienos / 2016-11-25 11:43 / Tautvydas Vencevičius („Lietuvos sportas“)

Lietuvos krepšinio grandų dvikova, moterų krepšinio lygos lyderių susitikimas, futbolo sezono pabaiga, taip pat rankinio, tinklinio, žolės riedulio, ledo ritulio ir jėgos trikovės varžybos – toks įdomus savaitgalis laukia Lietuvos sporto gerbėjų.


Populiariausi per 24 val.