Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3233, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Džiulijardo auklėtinis iš Lietuvos surengė padėkos koncertą (1)

Muzika / 2016-08-30 11:12 / lrytas.lt

Vienintelis lietuvis dainininkas, baigęs vieną prestižiškiausių meno mokyklų pasaulyje Džiulijardą (The Juilliard School Pre-College) JAV beveik šimtą svečių Vilniuje pakvietė į pirmąjį savo klasikinės muzikos koncertą Lietuvoje. Iki tol šiaulietis pasirodė Niujorko, Hamburgo, Barselonos scenose.


  2. Vilniaus „Lietuvos ryte“ – NBA duonos ragavęs legionierius (7)

Krepšinis / 2016-08-30 07:31 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Po solidaus sezono Prancūzijoje – į Vilniaus „Lietuvos rytą“. 26 metų 206 cm ūgio amerikietis puolėjas Drew Gordonas tapo nauju sostinės komandos ginklu po krepšiais.  “Lietuvos rytas“ įsigijo sunkųjį puolėją, kuris turi ir NBA, ir Eurolygos patirties. Pagal sutartį, D.Gordonas žais Vilniaus komandoje vieną sezoną su galimybe pratęsti kontraktą dar metams.


  3. Lietuvos sporto savaitė. J. Kazlausko „sudie“ ir bėgikės pergalė (2)

Kitos naujienos / 2016-08-29 12:18 / Rolandas V.Eidvilas

Jonas Kazlauskas paskelbė neketinantis toliau treniruoti Lietuvos krepšinio rinktinės, Diana Lobačevskė tapo Mechiko maratono nugalėtoja, Ieva Adomavičiūtė ir Armandas Kelmelis laimėjo pasaulio jaunimo ir jaunių irklavimo čempionato aukso medalius, Airinė Palšytė iškovojo pirmąjį tašką lengvosios atletikos Deimantinės lygos įskaitoje, o Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės nepateko į Čempionių lygos pagrindinį turnyrą. Tokia buvo pirmoji poolimpinė savaitė Lietuvos sportininkams.


  4. Lietuvos čempionės liko be bilieto į Čempionų lygą

Futbolas / 2016-08-28 18:07 / lrytas.lt

Lietuvos geriausia moterų futbolo komanda nepateko į kitą Čempionų lygos etapą. Atrankos 7-osios grupės varžybose Airijoje Šiaulių „Gintra“ surinko šešis taškus, bet pralaimėjo lemiamą kovą Šymkento „Kazygurt“ (Kazachstanas) klubui 0:3.


  5. Įrašyti Harvardą į savo CV – nesudėtinga. Galite ir jūs! (4)

Rinkos pulsas / 2016-08-28 10:44 / lrytas.lt

Kai garsi tenisininkė Marija Šarapova nebegalėjo varžytis dėl dopingo skandalo, ji griebėsi netikėto karjeros vingio – užsirašė į Harvardo verslo mokyklą. „Pati nesuprantu, kaip tai įvyko, bet sveikas, Harvarde! Nekantrauju, kada pradėsiu mokytis!“, – pasidalijo ji internete su savo 3,38 milijonui sekėjų. Pasirodo, tokių žvaigždžių „moksliukų“ kaip M.Šarapova – daugybė, tik jų mokslai mažai ką bendro turi su tikru akademiniu gyvenimu, rašo BBC.


  6. Klonuos mįslingiausią pasaulyje knygą, susijusią ir su Telšiais (3)

Meno pulsas / 2016-08-27 08:49 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Kelių šimtmečių senumo rankraštis, laikomas viena mįslingiausių pasaulyje knygų, parašytas nežinoma kalba arba šifru, kurio iki šiol niekas neperprato – netgi geriausi kriptografai.


  7. Lietuvos krepšininkų maršrutai – nuo Niujorko iki Zalaegersego (2)

Krepšinis / 2016-08-27 05:00 / Rolandas V.EIDVILAS („Lietuvos rytas“)

Kol stipriausios pasaulio krepšinio rinktinės varžėsi Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, nemažai krepšininkų jau pradėjo pasirengimą klubų sezonui. Po pasaulį pasklido ir lietuviai. Krepšininkų migracija – beveik baigta: vieni lietuviai grįžo į tuos užsienio klubus, kuriuose žaidė iki vasaros atostogų, kiti surado naujas darbovietes.


  8. Ar mistinė HAARP stotis valdo Žemės klimatą ir žmonių mintis? (12)

Laboratorija / 2016-08-26 15:37 / Technologijos.lt

Ar Aukšto dažnio pašvaisčių tyrimo programos („High Frequency Active Auroral Research Program“, HAARP) radijo siųstuvų tinklas Aliaskoje, užuot tyrinėjęs jonosferą, iš tikrųjų formuoja uraganus ir taifūnus, kelia žemės drebėjimus, numušinėja lėktuvus ar kosminius aparatus ir net kontroliuoja mūsų protus?


  9. Lietuvos krepšininkai pasklis po pasaulį. Kur jų ieškoti? (3)

Krepšinis / 2016-08-26 13:25 / Rolandas V.Eidvilas

Kol stipriausios pasaulio krepšinio rinktinės varžėsi Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, nemažai krepšininkų jau pradėjo pasirengimą klubų sezonui.


  10. 5 įmones turintis D.Balčiūnas-Pilypukas atskleidė sėkmės formulę (59)

Stiprioji lytis / 2016-08-26 11:32 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

„Esu vaikščiojantis nesusipratimas“, – juokiasi penkias sėkmingai veikiančias įmones įkūręs Darius Balčiūnas (46 m.), kurį visi geriau pažįsta kaip humoristą Pilypuką. Prieš 22 metus televizijoje Dariui prilipusi pravardė liko iki šiol. Liko ir gebėjimas juokauti bei noras išbandyti netikėtai į galvą šaunančias idėjas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  11. Čempionų lygos atrankoje – Šiaulių futbolininkių pergalė (1)

Futbolas / 2016-08-26 09:20 / BNS ir lrytas.lt inf.

Antrą pergalę iš eilės 2016–2017 metų sezono UEFA čempionių lygos septintosios atrankos grupės keturių ekipų varžybose iškovojo Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (6 tšk.) komanda, ketvirtadienį 2:1 (0:0) nugalėjusi šeimininkes Veksfordo „Youths“ (Airija) futbolininkes.


  12. Kabule užpultas JAV universitetas – aidi šūviai ir sprogimai (1)

Pasaulis / 2016-08-24 21:17 / „Lietuvos ryto“ televizija

Nerimą keliantys pranešimai atskrieja iš Afganistano sostinės. Liudininkai pasakoja, kad Kabulo esančiame Amerikos universitete aidi šūviai ir sprogimai. Manoma, kad universiteto pastatą užpuolė ginkluoti asmenys — jie susprogdino vartus ir įsiveržė vidun. Į įvykio vietą jau atvyko saugumo pajėgos.


  13. Užpultas JAV universitetas Kabule – užpuolikai nukauti (15)

Įvykiai / 2016-08-24 18:07 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Mažiausiai devyni žmonės žuvo per beveik 10 valandų trukusią ginkluotų užpuolikų ataką Kabule įsikūrusiame Amerikos universitete.


  14. Gyvūnų tarnystė mokslui – vis reikšmingesnė

Laboratorija / 2016-08-24 06:44 / Saulė VASAITYTĖ

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijoje mažiau nei prieš mėnesį iškilmingai atidarytas modernus Gyvūnų tyrimų centras.


  15. Į NASA išvykstantis lietuvis: „To siekiau ne tik dėl CV eilutės“

Laboratorija / 2016-08-23 16:03 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Į stažuotę Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) centre išvykstantis Liudvikas Paukštė įsitikinęs, kad kiekvienas mokslininkas privalo mokėti paprastais žodžiais paaiškinti tyrimus.


  16. Mantas Katleris – blogiausias šalies vairuotojas?

TV antena / 2016-08-22 13:23 / lrytas.lt

Netrukus LNK televizijos eteryje drauge su kitomis sezono naujienomis – ir pagal tarptautinį formatą kuriamas šou „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“. Tarp blogiausių šalies vairuotojų bus garsus komikas Mantas Katleris.


  17. Dizainerė Audronė Bunikienė pakurstė meilės židinį (7)

Karamelė / 2016-08-19 13:09 / lrytas.lt

Dizainerė Audronė Bunikienė (58 m.) mielai neatostogautų niekada – taip ją įtraukia kūryba. Tačiau tradiciškai rugpjūtį ji uždaro siuvimo cecho duris ir skiria laiko kelionėms.


  18. Renata Mikailionytė nusprendė gelbėti moteris

TV antena / 2016-08-19 11:57 / lrytas.lt

„Nėra paprasta gyventi, pasaulis – ganėtinai žiaurus, – sako mados renginių režisierė ir prodiuserė, landšafto dizainerė Renata Mikailionytė. – Užtat privalome skleisti žinią apie gerus ir gražius darbus, džiaugsmingus iššūkius, pozityvius pasikeitimus, apie tai, kas kiekvieno iš mūsų gyvenimą daro gražesnį“. Tokią žinią naujojoje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Renata skleis kartu su ekonomikos mokslų daktare, dėstytoja, floriste ir švenčių dekoratore Kristina Rimiene.


  19. Žmones pašiurpino seserijos video: „Jos atvėrė pragaro vartus“ (13)

Pramogos / 2016-08-18 22:01 / lrytas.lt

Kiekviename JAV universitete veikia įvairios seserijos ir brolijos, suburiančios panašius pomėgius turinčius studentus. Kai kurios brolijos ir seserijos turi tokias gilias tradicijas, kad joms priklauso po kelias vienos šeimos kartas. Tačiau įstoti į tokias studentų organizacijas trokšta toli gražu ne visi studentai. Ir dabar galima suprasti, kodėl.


  20. Studentų miestelio istorija: apleisti fortai, kariniai bunkeriai (1)

Istorija / 2016-08-18 15:03 / lrytas.lt

Studentai, plušantys statybų aikštelėje, dėstytojai, kovojantys dėl laboratorinės įrangos, karinių bunkerių sprogdinimai ir paskaitos, vykusios apleistų fortų pastatuose – tai ilgametį Kauno politechnikos instituto (dabar – KTU) Statybinių medžiagų katedros vedėją Juozą Deltuvą aplankę prisiminimai, prakalbus apie Universiteto Studentų miestelio įsikūrimo istoriją.


Populiariausi per 24 val.