Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3165, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ypatinga diena D. Saboniui: legendos sūnus veržiasi į NBA glėbį (6)

Krepšinis / 2016-06-23 21:26 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Visa Sabonių šeima šią savaitę susirinko į Niujorką. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA naujokų biržoje Domantas Sabonis turėtų išgirsti savo pavardę vos įsisiūbavus jaunųjų talentų turgui.


  2. 7 priežastys, kodėl vyras gali palikti moterį, net jei ją myli (25)

Psichologija / 2016-06-22 16:24 / lrytas.lt

Kartais pasitaiko tokių situacijų, kai vyrai palieka savo moterį, net ir ją mylėdami. Tad kyla klausimas, kokios priežastys gali priversti vyrą ryžtis tokiam žingsniui? Nuolatiniai priekaištai, kalbos apie buvusiuosius ir bandymai jį pakeisti – tai tik kelios situacijos, į kurias patekę vyrai palieka savo mylimąją.


  3. Ekspertai: Vilniaus Didžioji sinagoga žydams buvo itin svarbi (2)

Istorija / 2016-06-22 14:42 / BNS ir lrytas.lt inf.

Sovietmečiu su žeme sulygintos Vilniaus Didžiosios sinagogos bei gretimų pastatų liekanas tyrinėjantys Jungtinių Valstijų (JAV) ir Izraelio archeologai sako, kad šio unikalaus žydų kultūrai ir religijai statinio reikšmę galima būtų lyginti su Vatikano reikšme katalikų pasauliui.


  4. Informacinės technologijos taps universitetų branduoliu?

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-22 14:15 / lrytas.lt

Lietuva kaip ir kitos Vakarų šalys „dūsta“ nuo informacinių technologijų specialistų stygiaus. Verslininkai reikalauja nedelsiant dvigubinti studentų skaičių, tačiau universitetai, nenorėdami rizikuoti kokybės sąskaita, neskuba.


  5. Mokslininkai masinių žydų žudynių vietoje Paneriuose rado tunelį (6)

Istorija / 2016-06-22 11:06 / BNS ir lrytas.lt inf.

Masinių žudynių vietą Paneriuose, Vilniuje, tyrę Jungtinių Valstijų, Kanados, Izraelio bei Lietuvos ekspertai aptiko pabėgimo tunelį, naujų sušaudymo duobių.


  6. Universitetai žada paruošti daug geidžiamiausių specialistų

Rinkos pulsas / 2016-06-20 15:49 / lrytas.lt

Tūkstančiams šalies abiturientų laikant paskutinius egzaminus ir renkantis karjeros kelią, didžiųjų Lietuvos universitetų atstovai ragina atsižvelgti į darbdavių poreikius bei pasinaudoti galimybe papildyti geidžiamiausių specialistų gretas. Aukštosios mokyklos šiais metais priims 50 proc. daugiau IT studentų, o pasiryžusių įgyti vieną perspektyviausių profesijų laukia atnaujinę studijų programas bei suteikdami galimybę įgyti realios patirties.


  7. Lietuvos sporto savaitė. Tikras ir netikėtas V.Dilio škvalas

Kitos naujienos / 2016-06-20 13:07 / lrytas.lt

Lietuvos pajūryje praėjusį savaitgalį siautė škvalas. Tikras škvalas sužlugdė šalies konkūrų čempionatą, į kurį buvo atvykę ir svečiai iš užsienio, o netikrą „škvalą“ sukėlęs krepšininkas Vilmantas Dilys nusiaubė buvusios draugės namus. Tuo tarpu Vilniuje įvarčių škvalą surengė Lietuvos taurę iškovojusios Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės. Be to, praėjusią savaitę Lietuvos pirmenybių medalius išsidalijo lengvaatlečiai bei baidarių ir kanojų irkluotojai, o jaunieji Lietuvos boksininkai parsivežė du apdovanojimus iš Europos jaunimo čempionato.


  8. Traukiniu iš Kauno į Balstogę ir atgal. Yra pliusų ir minusų (101)

Rinkos pulsas / 2016-06-19 18:58 / Iveta Skliutaitė

Pirmuoju keleiviniu traukiniu šeštadienį važiavusiems iš Kauno geležinkelio stoties į Balstogę ir tądien grįžusiems atgal kelionė tikrai įsiminė ne vien dėl to, kad ji buvo labai ilga, nes traukinys judėjo vėžlio greičiu. Joje netrūko malonių vežėjų bei lenkų turizmo atstovų parengtų netikėtumų bei stebino tai, kad traukinyje nėra nemokamo interneto, galimybės naudotis elektra, o svarbiausia neprekiaujama nei maistu, nei gėrimais.


  9. Unikalu: aštuonmetė kaunietė turi tris mamas, trūksta tik tėčio (8)

Vaikai / 2016-06-18 18:29 / Sigita Purytė

Motina, kuri pagimdė, motina, kuri augina ir krikšto motina. Tokia turtinga yra aštuonmetė Laura iš Kauno, kurią augina įmotė Daiva Šidiškytė. Labai gaila, bet tėčiu mergaitė kol kas neturi ko vadinti. Nebent atsirastų koks rimtai nusiteikęs vyras, kuris mylėtų ir ją, ir dabartinę jos mamą.


  10. Septintojo dešimtmečio katakombos. Pokalbis su Tomu Venclova (13)

Literatūra / 2016-06-18 12:10 / Marija Čepaitytė („Literatūra ir menas“, 2016 06 10, Nr. 3571)

Imti interviu iš pažįstamų, ypač jei jie pažįstami iš vaikystės, – sunku. Galima, aišku, apsimesti, kad matome vienas kitą pirmąkart, bet TOMAS VENCLOVA apsimesti nesutiko ir paklaustas, apie ką norėtų papasakoti, atsakė norįs kalbėti apie mano mamą Nataliją Trauberg, kuri Lietuvoje mažai kam žinoma.


  11. Veido raudonis atskleidžia tiesą apie sveikatą (17)

Gyvenu sveikai / 2016-06-17 14:14 / lrytas.lt

Jei jūsų veidas parausta, kai išgeriate taurę vyno ar kito gėrimo, tikėtina, kad turite aukštą kraujospūdį. Tokią išvadą padarė Nacionalinis Chungnam universitetas Pietų Korėjoje, pranešė prevention.com.


  12. Savaitgalį – irklavimas, lengvoji atletika ir ralis

Kitos naujienos / 2016-06-17 12:38 / Tautvydas Vencevičius („Lietuvos sportas“)

Savaitgalį nebus kada nuobodžiauti sporto gerbėjams. Lietuvos čempionatuose varžysis geriausi šalies lengvaatlečiai bei baidarių ir kanojų irkluotojai, Žemaitiją drebins ralio lenktynininkai, o pajūrio dangų raižys akrobatinio skraidymo virtuozai.


  13. „Warriors“ keršto siekis: baleto šokėjas prieš raumenų kalnus

Krepšinis / 2016-06-16 20:23 / „Lietuvos rytas“

Stephenas Curry – pastaraisiais metais daugiausia dėmesio sulaukiantis pasaulio krepšininkas. Kas lemia jo populiarumą? Galbūt tai, kad vikrus gynėjas raumeningų atletų sportui grąžino lengvumą?


  14. Studentai: turime susimokėti, kitaip negausime diplomo (6)

Aktualijos / 2016-06-15 09:26 / Modesta Gaučaitė

Gėlė, buteliukas gazuoto vandens, buteliukas negazuoto vandens, stiklinė, porcija sriubos, porcija antro patiekalo, sausainiai, kava, vaisiai ir servetėlės – tuo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos administracijos darbuotoja trečio kurso studentams nurodė aprūpinti baigiamųjų darbų komisiją.


  15. Sužinokite, kur mokosi rusų milijardierių vaikai (20)

Rinkos pulsas / 2016-06-14 20:10 / lrytas.lt

Pas 77 Rusijos milijardierius kartu yra 208 vaikai. „Forbes“ pavyko išsiaiškinti, kur mokosi 52 paveldėtojai.


  16. Kopgalyje žuvininkai sulaukė delfinų augintojų sveikinimų (1)

Fauna / 2016-06-14 17:00 / Gediminas Pilaitis

Smiltynė tampa ne tik su jūra susietų pramogų, kultūros, bet ir mokslo centru – naujuose pastatuose įkurtuves atšventė Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) Žuvininkystės tarnybos Jūrinės žuvininkystės ir akvakultūros laboratorija. Ji kol kas yra vienintelė Rytų Baltijoje, turinti tokią modernią įrangą verslinėms žuvims neršinti bei auginti dirbtinėmis sąlygomis.


  17. Islandų fenomenas – kada lietuviai paseks futbolo vikingų keliu? (8)

Futbolas / 2016-06-14 14:40 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Islandijos futbolininkai pralaužė ledus, kai pirmąsyk pateko į Europos čempionatą. Ar už Lietuvą dešimt kartų mažiau gyventojų turinti arktinė valstybė gali tapti kelrode žvaigžde ir mūsų šalies futbolui?


  18. Mirė žinomas matematikas-fizikas J.P.Banys (3)

Nelaimės / 2016-06-13 17:56 / BNS ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį, eidamas 85–uosius metus, mirė žinomas Lietuvos matematikas–fizikas, Lietuvos edukologijos universiteto ilgametis prorektorius, buvusio matematikos ir informatikos fakulteto dekanas docentas Jonas Pranas Banys, pranešė Lietuvos edukologijos universitetas.


  19. Lietuvos mokslas ir studijos: biudžetinis skurdinimas (9)

Aktualijos / 2016-06-13 13:15 / Prof. habil. dr. Bronislovas Kaulakys

Pastaraisiais metais mokslui ir studijoms (universitetams ir mokslo institutams visų tikslų ir uždavinių įgyvendinimui) iš valstybės biudžeto skiriami asignavimai sudaro tik apie 0,6-0,7 proc. nuo Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) – dvigubai mažiau negu prieš 15-20 metų.


  20. Lietuvos sporto savaitė: auksas „Žalgiriui“ ir Rūtai Meilutytei

Kitos naujienos / 2016-06-13 12:23 / Rolandas V. Eidvilas

Kauno „Žalgiris“ dar sykį apgynė stipriausios Lietuvos krepšinio komandos vardą, treneris Jonas Kazlauskas paskelbė Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatų sąrašą, Lietuvos futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su Europos čempionato dalyviais, vilniečiai ir šiaulietės tapo Lietuvos žolės riedulio čempionais, Rūta Meilutytė per plaukimo varžybas Barselonoje pasiekė geriausią rezultatą pasaulyje, o ledo ritulio veteranas Dainius Zubrus ir trečiuoju bandymu netapo NHL čempionu.


Populiariausi per 24 val.