Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2928, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Verslo misijos dalyviai Kinijoje jau raško vaisius (2)

Rinkos pulsas / 2015-11-23 11:57 / lrytas.lt

Kinija turi daug potencialo ir galimybių, kurių mes dar neišnaudojame, todėl Lietuvos valstybinės institucijos ir verslo atstovai pastaruoju metu stiprina veiklą su šia šalimi. Šiandien, lapkričio 23 d., Pekine vykstančio Lietuvos–Kinijos verslo forumo metu pasirašyta 11 svarbių sutarčių, kurios atvers kelius Kinijos investicijoms Lietuvoje ir sustiprins Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimą ne tik verslo, bet ir akademiniame lygmenyje.


  2. Jis stojo į kovą su alkoholio ir rūkalų gamintojais (10)

Rinkos pulsas / 2015-11-23 09:14 / Sigita Purytė

Šeštadienį Klaipėdoje baigėsi „Pasaulinė lyderystės konferencija“, kurioje pirmą kartą pasisakė ir lietuvis. Miesto bažnyčios vadovas Saulius Karosas kelių šimtų lyderių akivaizdoje kalbino visuomenės sveikatos gynėją ir puoselėtoją Aurelijų Verygą. Laimei, tarp krikščionių lyderių nebuvo rūkalų ir alkoholio gamintojų – jiems būtų tekę rausti iš gėdos.


  3. Šachmatų dopingas – atsakymų ieškojimas tualetų kabinose (8)

Kitos naujienos / 2015-11-22 20:07 / Robertas Trakys

Reikjavikas, Islandija. Salėje, kurioje vyksta Europos komandinis šachmatų čempionatas, prasilenkia dvi lietuvės, pasisveikina ir nusišypso. Tiesa, jos šiose pirmenybėse – varžovės. Keturiskart Lietuvos čempionė Dagnė Čiukšytė (ELO reitingas 2356) jau dešimtmetį pasaulyje garsina Anglijos vardą.


  4. Kas valdo „torrentus“ ir bitkoinus? (4)

Išmanyk / 2015-11-20 12:43 / Doc. dr. Saulius Masteika, Vilniaus universiteto žurnalas „Spectrum“

Šiuo metu nekilnojamojo turto sandoriai, verslo sutartys, nuosavybę įteisinantys dokumentai ar kiti centralizuotai registruojami duomenys neįsivaizduojami be sandorius ar įrašus patvirtinančių tarpininkaujančių institucijų: valstybinių registrų centrų, statistinės informacijos archyvų, bankų, audito kompanijų, notarų kontorų, centrinių vertybinių popierių depozitoriumų ir t.t. Šie tarpininkai patvirtina ir garantuoja sandoriuose dalyvaujančių šalių tapatybę, nuosavybės teises ar registrinių įrašų legalumą. Tačiau naujausi pasiekimai kompiuterinių technologijų srityje leidžia kurti alternatyvas šioms centralizuotoms tarpininkaujančioms institucijoms.


  5. Nubauskime jaunuolius už aukštojo mokslo siekį (17)

Aktualijos / 2015-11-19 13:56 / Tomas Kačerauskas

Mokslo valdininkai ir kontrolieriai daug ir garsiai kalba apie universitetų bei mokslo būklę Lietuvoje. Jų visų leitmotyvai panašūs: Lietuvoje universitetų per daug, mokslas juose apverktinas, o jaunuoliai pernelyg geidžia aukštojo mokslo.


  6. Atskleidė, kokios paslaptys tūno Baltijos jūroje (4)

Laboratorija / 2015-11-19 12:43 / Žinių radijas

Povandeninės archeologijos Lietuvoje pradininkas, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto profesorius akademikas Vladas Žulkus „Žinių radijo“ laidoje „Mokslininko užrašai“ pasakojo apie tai, kokias paslaptis slepia Baltijos jūra ir Lietuvos vidaus vandenys, ir kaip mokslininkams sekasi tas paslaptis atskleisti.


  7. NCAA – įspūdingas Domanto Sabonio žaidimas ir rekordas (7)

Krepšinis / 2015-11-19 06:52 / lrytas.lt

Domantas Sabonis nuo sezono pradžios nori įrodyti, kad NBA ekspertų liaupsės jam skiriamos pagrįstai. Devyniolikmetis tiesiog siautėjo aikštėje, sužaidė geriausias karjeros rungtynes ir atvedė komandą į pergalę.


  8. Odontologų rūmai kyla į kovą su odontologų savivaldos naikinimu (8)

Medicinos žinios / 2015-11-17 10:51 / lrytas.lt

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Dangutės Mikutienės pateiktos Odontologų rūmų įstatymo pataisos grasina sugriauti efektyviai veikiančią odontologų savivaldą Lietuvoje. Pirmadienį Odontologų rūmų pirmininkas Alvydas Šeikus rūmų vardu kreipėsi į visus Seimo narius, prašydamas nepritarti įstatymo pataisoms balsuojant dėl jų Seime.


  9. Patrauklus startuolis: 4 sėkmingo jauno verslininko bruožai (8)

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-11-14 15:45 / lrytas.lt

Patrauklus startuolis – sėkmingas startuolis. Ne paslaptis, jog jo sėkmė dažnai priklauso ne tik nuo puikios idėjos, bet ir nuo jos kūrėjų – antreprenerių – tam tikrų bruožų bei savybių. „Daug pasiekę antrepreneriai pasižymi ir tam tikrais bendrais asmenybės bruožais, kurių, be abejonės, yra nemažai, visgi galima išskirti kelis“, – sako Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) Verslo vadybos fakulteto dekanė prof. dr. Jelena Stankevičienė, mielai sutikusi pasidalinti savo įžvalgomis. Taigi, jūsų dėmesiui – 4 sėkmingo antreprenerio bruožai


  10. Sporto sirgaliaus savaitgalio gidas: nuo futbolo iki bušido

Kitos naujienos / 2015-11-13 13:41 / sportas.info

Savaitgalį nenuobodžiaus sporto sirgaliai. Sostinėje vyks paskutinės šiais metais tarptautinės futbolo rungtynės, vandens sporto šakų gerbėjai gali rinktis tarp plaukimo ir vandensvydžio, tinklinio gerbėjai galės stebėti ne tik Baltijos lygos kovas, bet ir prasidėsiančius Lietuvos čempionatus, lyderių dvikovos laukia Lietuvos moterų krepšinio ir rankinio čempionatuose, į rungtynes kviečia ir ledo ritulininkai, o Vilniuje vyks didžiausios kovinių sporto šakų varžybos.


  11. Konkurso „Mis Lietuva“ finalininkės žūtį išnarpliojo teismas (27)

Kriminalai / 2015-11-12 17:24 / Vygandas Trainys

Kaišiadorių rajone prieš ketverius metus įvykusi šiurpi avarija, kurios metu žuvo „Mis Lietuva“ finalo dalyvė Monika Baumilaitė, iki šiol narpliojama teismuose. Kauno apygardos teismas ketvirtadienį pripažino, jog tragišką nelaimę sukėlė „Volkswagen Golf“ vairavusi 30 metų Aušra Bakūnienė. A.Bakūnienė buvo apskundusi Kaišiadorių rajono apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo jai skirta lygtinė trejų metų nelaisvės bausmė ir priteista solidi kompensacija žuvusios merginos tėvams – beveik 27 tūkst. eurų.


  12. Lietuvos krepšinio viltys (1): kas smigo, o kas kilo į žvaigždes (9)

Krepšinis / 2015-11-10 19:01 / Giedrius Janonis (Žurnalas „Krepšinis“)

Talentingas ir daug žadantis. Kokia tikimybė, kad krepšinio specialistų taip vertinamas jaunas žaidėjas pasieks profesionalaus sporto aukštumas? Prieš trylika metų žurnalas „Krepšinis“, pasitelkęs šalies krepšinio ekspertus, sudarė perspektyviausiųjų reitingą – nuo tuometinių penkiolikmečių iki dvidešimtmečių.


  13. Galima atsikvėpti: Domanto Sabonio trauma – nerimta

Krepšinis / 2015-11-10 14:57 / lrytas.lt

Domantas Sabonis artimiausiu metu turėtų grįžti į Gonzagos „Bulldogs“ klubo rikiuotę – pranešama, kad devyniolikmečio puolėjo trauma, kurią jis patyrė per parodomąsias rungtynes, nėra rimta.


  14. LSKL čempionate lieka trys nepralaimėjusios komandos

Krepšinis / 2015-11-09 22:54 / lrytas.lt

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate pirmadienį pergalių serijas pratęsė Vilniaus universiteto (VU), Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komandos.


  15. NBA ekspertų žvilgsnis į Domantą – per Arvydo Sabonio prizmę

Krepšinis / 2015-11-09 14:43 / lrytas.lt

1995 metais Arvydas Sabonis praverė NBA duris ir parodė pasauliui, kad 221 cm ūgio 132 kilogramų svorio krepšininkas gali suspindėti po krepšiu, išlaikydamas balerinos lygsvarą ir kompiuteriui prilygstantį aikštės matymą.


  16. Mūzos aukštyn kojomis apvertė visus garsaus kūrėjo planus (3)

Literatūra / 2015-11-09 12:40 / Ramūnas Gerbutavičius („Lietuvos rytas“)

„Kaži kokia įsakmi jėga tarsi privertė grįžti prie poetinės formos, o kai knyga buvo parašyta, atstojo. Dingo kaip į vandenį“, – kalbėjo Nacionalinės premijos laureatas Donaldas Kajokas. 62 metų rašytojas D.Kajokas atskleidė, kad nors jo literatūriniai planai buvo labiau susiję su kitais žanrais, tačiau pasipriešinti atsirandančiai naujai eilėraščių knygai buvo ne jo jėgoms.


  17. RKL: Akmenė neturi lygių, Klaipėda laimėjo savaitės mačą

Krepšinis / 2015-11-07 21:15 / lrytas.lt

Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lygoje po šio savaitgalio rungtynių gausos Akmenės krepšinio komanda „Akmenės cementas“ išlieka nepralaimėjusi. Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas principinėse savaitės rungtynėse iškovojo pergalę prieš Kauno „KTU-Mimetą“.


  18. Medikų kalvė iškilmingai paminėjo tarptautinių studijų jubiliejų

Aktualijos / 2015-11-06 20:54 / Iveta Skliutaitė

Kauno nacionaliniame dramos teatre penktadienio vakarą iškilmingai paminėtas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) tarptautinių studijų 25-erių metų jubiliejus.


  19. Už geriausią šokį mokytojus apdovanojo ministrė

Aktualijos / 2015-11-06 16:53 / lrytas.lt

Penktadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidaryta švietimo paroda „Mokykla 2015“. Šių metų parodos akcentai – mokytojo profesijos prestižas ir STEAM – gamtos mokslų, technologinis, inžinerinis, menų, matematinis – ugdymas. Parodą atidarė jos globėja prezidentė Dalia Grybauskaitė ir švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.


  20. Dviejų Kauno universitetų jungtuvės: ar jos tikrai įvyks?

Aktualijos / 2015-11-06 11:52 / Arūnas Karaliūnas

Kauno technologijos universiteto (KTU) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) jungtuvės gali įvykti 2018-2019 metais, tačiau visoms procedūroms užbaigti reikia ir politinės valios.


Populiariausi per 24 val.