Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7819, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Sausio finišas – drėgnas, vasario startas – pašalęs

Gamta / 2015-01-31 10:25 / Alva Nagelytė („Lietuvos rytas“)

Atsisveikiname jau ir su antruoju žiemos mėnesiu. Diena pailgėjo beveik pusantros valandos. Ilgesnis šviesusis paros laikas žvalina ir kelia nuotaiką. Sausis orų įvairove nebuvo nuobodžiai monotoniškas. Tai ir dažnai stiprus vėjas pirmąjį mėnesio trečdalį, paruošęs kelią uraganui „Feliksas“, ir neretai slidūs keliai ar vietomis gausus snygis.


  2. Vilnių pamilusi urugvajietė nesupranta lietuvių vyrų vilionių (15)

Likimai / 2015-01-30 20:15 / Rūta Peršonytė („Lietuvos rytas“)

Urugvajus–Lietuva–Urugvajus–Lietuva. Taip po pasaulį blaškosi Pietų Amerikoje gimusi Marisa Leonavičienė (43 m.) ir nežino, ar dabar nuomojami namai Vilniuje – jau paskutinė jos stotelė, kur nuolat norėtų gyventi. Urugvajaus sostinėje Montevidėjuje lietuvio ir ispanės šeimoje gimusi Marisa jau pusketvirtų metų su keturiais vaikais gyvena savo senelių žemėje, į kuriuos sugrįžo antrą kartą.


  3. Andrius Tapinas – pas vilkus, Arūnas Valinskas – pas dramblius (12)

TV antena / 2015-01-30 10:43 / „Lietuvos rytas“

Kol LRT televizijos žiūrovai stebi „Auksinio proto“ įrašus ir laužo galvas, bandydami atsakyti į pateikiamus klausimus, laidos vedėjai nutarė šiek tiek pailsėti.


  4. Niūrūs debesys atneš kritulių (1)

Gamta / 2015-01-30 00:01 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Virš Europos plytintis galingas ciklonas penktadienį visoms šalims dalija įvairiausių kritulių. Į Pietų Skandinaviją, Baltijos regioną ir rytinius žemyno regionus žemo slėgio sūkurys neša negausų sniegą ir šlapdribą.


  5. Draugo iššūkio sulaukęs T. Kaukėnas tikisi išvengti krizių (2)

Startai / 2015-01-29 19:46 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Otepė

„Pirmąjį tikslą įgyvendinau“, – dar sušilęs nuo varžybų tempo kalbėjo Tomas Kaukėnas, pasidžiaugęs, kad skirtingai nei kolegės išvengė ligų ir galėjo startuoti Atvirajame IBU Europos čempionate.


  6. Į lauką eiti nebus malonu: pustys ir pūs gūsingas vėjas

Orai / 2015-01-29 16:26 / „Lietuvos ryto“ televizija

Artimiausią naktį bus debesuota su pragiedruliais. Kai kur prognozuojami nedideli krituliai, pustys. Daug kur bus plikledis. Pūs pietų, pietryčių vėjas, gūsiai - 7–12 m/s, kai kur – 15–18 m/s. Žemiausia temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio. Rytoj dieną bus debesuota. Vietomis nedideli krituliai, pustys, bus plikledis. Vėjas pietryčių, 7–12 m/s, kai kur gūsiai 15–18 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo nulio iki 3 laipsnių šilumos.


  7. Rytų horoskopas kitai savaitei – Ožiaragius gelbės humoras (15)

Horoskopai / 2015-01-29 16:24 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Ožiaragiai ateinančią savaitę turės apsišarvuoti kantrybe ir deramai sutikti visas problemas darbe, kurių, kaip prognozuoja astrologas, bus daugybė. Nenusiminkite. Jūsų unikalūs organizaciniai sugebėjimai ir humoro jausmas padės nesunkiai išspręsti visus klausimus ir rasti išeitį iš keblios padėties.


  8. Biatlonininkėms iššūkį metė ligos, Estijos vėjas ir įtampa (3)

Startai / 2015-01-29 16:09 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Otepė

Lietuvai antroji Atvirojo IBU biatlono Europos čempionato diena prasidėjo skaudžiomis žiniomis – prie starto linijos stoti galėjo tik dvi iš keturių sportininkių. Moterų asmeninėse 15 km lenktynėse dalyvauti negalėjo Natalija Paulauskaitė ir Diana Rasimovičiūtė-Brice. Abi biatlonininkės susirgo, o liga viename Otepės viešbutyje, kuriame apsistojo lietuviai, sukėlė nerimą.


  9. Skaitytoja sapne išvydo, kas atsitinka žmogui po mirties (14)

Konkursai / 2015-01-29 14:40 / Eglė Nikė

Noriu papasakoti apie sapną, kuris ilgam išliko atmintyje, nes, pilna to žodžio prasme, per jį patyriau šoką. Aš sapnuoju. Turistinis žygis. Keliaujame su keliomis kolegėmis gražiomis gamtos vietomis. Vasara – oras nuostabus, pievos, gėlės, gamtos garsai kaip muzika skamba aplink. Prieiname upę.


  10. Sniegui kauptis neleis šiluma (2)

Gamta / 2015-01-29 00:01 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Didesnę sausio dalį temperatūra buvo artima nuliui, o dienomis neretai laikėsi 2–5 laipsniai šilumos. Todėl antrasis žiemos mėnuo baltais sniego patalais džiugino ne visus vienodai. Šį sausį net keliskart snigo gana gausiai, bet iškritęs sniegas greitai virto balomis.


  11. Naktį pajūryje – sunkios eismo sąlygos

Orai / 2015-01-28 15:49 / „Lietuvos ryto“ televizija

Stiprėjantis vėjas į Lietuvą atgins kritulių. Net 20 m/s sieksiantys vėjo gūsiai pamaryje ir Žemaitijoje sukios šlapio sniego sūkurius. Tolstant nuo jūros ims šalti, formuosis plikledis. Kitur naktis bus be kritulių, šals iki 4 laipsnių. Ketvirtadienio dieną vėjas nerims, o snigs jau visoje Lietuvoje, pajūryje sniegas maišysis su lietumi. Rytiniame šalies pakraštyje bus nulis, Vidurio ir Vakarų Lietuvoje iki poros šilumos.


  12. Temperatūra bus artima 0 laipsnių (1)

Gamta / 2015-01-28 07:00 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Vidurinis žiemos mėnuo artėja prie pabaigos. Lietuvoje sausis gali būti itin nuožmus, tačiau šįmet šaltasis metų tarpsnis iki šiol pasižymėjo dažnais atodrėkiais ir neįprasta šiluma. Gruodžio mėnuo buvo 1,4 laipsnio šiltesnis nei įprasta, o jo daugiametis temperatūros vidurkis šalyje siekia 2,3 laipsnio šalčio. Kadangi artimiausiomis dienomis Lietuvos orus ir toliau lems šiltus, drėgnus orus atginantys ciklonai, sausis jam įprastas temperatūras greičiausiai viršys dar daugiau, maždaug 2–3 laipsniais.


  13. Separatistai perėjo į Ukrainos puolimą: ko tikisi pasiekti? (417)

Rytai-Vakarai / 2015-01-27 21:40 / Jorūnė Kazlauskaitė

Konfliktas Ukrainoje įgauna naują pagreitį. Ukrainiečiai prarado Donecko oro uostą, pačiame Donecke, o vėliau ir Mariupolyje po artilerijos apšaudymų liejosi ir civilių kraujas. Be to, separatistai, regis, atnaujino puolimą, spjaudami į bet kokius paliaubų susitarimus. Ukrainos rytuose jau paskelbta nepaprastoji padėtis ir, kol pasaulio dėmesys nukrypęs į „Islamo valstybę“, Graikiją ar kitur, virš Ukrainos, regis, tvenkiasi atsinaujinusio karo debesys. Ką ukrainiečiams numatė separatistai bei juos už virvių tampantis Kremlius?


  14. Britai suskaičiavo lietuvius, jų šalyje gyvenančius iš pašalpų (63)

Rinkos pulsas / 2015-01-27 17:42 / lrytas.lt

Lietuviai, palyginti su kitų ES šalių piliečiais, yra aktyvūs pašalpų prašytojai. Tokių yra 4080. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje tik 1410 graikų siekia gauti bedarbio pašalpą, mes lenkiame netgi Ispanijos piliečius (3870 prašymų), dėl ekonomikos sunkumų išsibarsčiusių po visą Europą. Italai taip pat kuklesni – 3500 jų prašo pašalpos.


  15. Trečiadienis debesuotas, galimas plikledis

Orai / 2015-01-27 17:34 / „Lietuvos ryto“ televizija

Naktį bus debesuota. Daug kur nedideli krituliai, daugiausiai sniegas. Plikledis. Vėjas pietinių krypčių, 3–8 m/s. Žemiausia temperatūra 2–7 laipsniai šalčio. Trečiadienį vyraus debesuoti orai. Daugelyje rajonų nedideli krituliai, daugiausiai sniegas. Plikledis. Vėjas pietinių krypčių, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos.


  16. Tęsis švelniai žiemiški orai

Gamta / 2015-01-27 11:36 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Nors žiema jau įpusėjo, šalčiais kol kas negąsdino – temperatūra žemiau 20 laipsnių šalčio buvo nukritusi vos kartą. Lietuvos orus tuo metu lėmė arktinis anticiklonas ir naktį iš sausio 6-osios į 7-ąją Vilniaus ir Utenos apylinkėse pirmą, bet iki šiol vienintelį kartą termometrų stulpeliai nusileido iki 20–21, o Varėnoje ir Ukmergėje iki 24 laipsnių šalčio.


  17. Istorinė pūga sustabdė Niujorko gyvenimą (3)

Pasaulis / 2015-01-27 10:37 / AP

Jungtinių Valstijų šiaurės rytų regionas sulaukė galingos pūgos. Snaigės beprotiškai greitai kloja Niujorką ir Bostoną, vėjo gūsiai stiprėja, o temperatūra vis labiau krinta. Dėl didelės pūgos Niujorke įvesti draudimai vairuoti ir stabdyti viešąjį transportą. Čia sniegas gali iškristi iki metro, nuostolių pridarys ir itin stiprus vėjas, galima net perkūnija.


  18. Niujorkui ir Bostonui smogė galinga pūga, prognozės – niūrios (147)

Stichijos ir nelaimės / 2015-01-27 10:18 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV šiaurės rytų regionas sulaukė galingos pūgos. Snaigės beprotiškai greitai kloja Niujorką ir Bostoną, vėjo gūsiai stiprėja, o temperatūra vis labiau krinta. „Kol kas dar nėra taip blogai, tačiau taip greitai bus“, – žodžių į vatą nevyniojo Niujorko meras Billas de Blasio. Nors prognozuojama, kad šiame regione per keletą dienų prisnigs itin gausiai, tačiau ne sniegas pridarys daugiausia žalos. Meteorologai perspėja, kad daugiausia nuostolių atneš galingi vėjo gūsiai, kurie milijonus gyventojų paliks be elektros.


  19. Biatlonininkams Europos dešimtukas neatrodo nepasiekiamas

Startai / 2015-01-26 16:44 / lrytas.lt

Sezono rekordą pasiekusi Natalija Kočergina: konkurencija biatlone kaip niekada didelė Artėjant svarbiausiems metų startams, gerėja ir Lietuvos biatlonininkų sportinė forma. Antholze (Italija) vykusiame šeštame pasaulio biatlono taurės etape du lietuviai – Tomas Kaukėnas ir Natalija Kočergina – užėmė aukščiausias vietas šiame sezone.


  20. Žiema Belmonte (1)

Gamta / 2015-01-26 14:49 / lrytas.lt

Nesvarbu, koks oras už lango – lyja, sninga ar pučia žvarbus vėjas, jei turite sumanymą ar idėją, būtinai rasite ką įamžinti. Tereikia pasiimti foto aparatą ir išeiti į gamtą. Sėkmės!


Populiariausi per 24 val.