Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7661, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Astrologė Palmira: laikas palankus romantiškiems pasimatymams (4)

Horoskopai / 2014-12-18 10:52 / lrytas.lt

Sąlyginai geras laikas, kai galima daug ką spėti. Verta imtis tų darbų, kuriuos reikia paskubinti, susitikti su žmonėmis, kurie sunkiai sukalbami ar mėgsta išsisukinėti. Tai geras laikas įsisenėjusioms problemoms spręsti, ilgalaikiams naujiems projektams apmąstyti. Jei gausite pasiūlymų (asmeninių ar dalykinių) nuo 15 val. 30 min. iki 17 val. 10 min. arba po 18 val., galite drąsiai priimti – tai atneš laimę, sėkmę. Ir pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad nieko atsakinga nereikėtų atidėti rytdienai.


  2. Atšilę orai jau išginė žiemą (4)

Gamta / 2014-12-18 08:18 / Alva Nagelytė („Lietuvo rytas“)

Jei ne spindinčios ir šviečiančios miesto puošmenos, galėtum manyti, kad laukiame ne Kalėdų, o Velykų. Pavasarinę nuotaiką kelia jau anos savaitės pabaigoje prasidėję ir besitęsiantys šilti, dažnai su lietumi orai. Lietus ir šiluma šią savaitę baigė sutirpdyti paskutinius sniego likučius. Rytiniuose šalies rajonuose sniego apklotas, kad ir neištisas, išgulėjo gana ilgai – nuo antrojo lapkričio dešimtadienio pabaigos.


  3. Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gruodžio 18 d. (6)

Horoskopai / 2014-12-18 00:01 /

Santykinai geras laikas, kai galima daug ką spėti. Verta imtis tų darbų, kuriuos reikia paskubinti, susitikti su žmonėmis, kurie sunkiai sukalbami ar mėgsta išsisukinėti. Tai geras laikas įsisenėjusioms problemoms spręsti, ilgalaikiams naujiems projektams apmąstyti. Jei gausite pasiūlymų (asmeninių ar dalykinių) nuo 15 val. 30 min. iki 17 val. 10 min. arba po 18 val., galite drąsiai juos priimti – jie bus naudingi ir sėkmingi. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad nieko atsakinga nereikėtų atidėti rytdienai.


  4. Kalėdų rytą – vienintelis šansas išvysti gražią baltą žiemą (30)

Gamta / 2014-12-17 20:40 / Jurgita Noreikienė

Artėjant Kalėdoms, orai nė iš tolo neprimena gražios lietuviškos žiemos. Na, tokios, kaip iš atvirukų, su apsnigtais medžiais ir storomis žemę nuklojusiomis pusnimis. Ar Kalėdos tokios ir bus – niūrios, juodai pilkos, su apmirusiais nuogais medžiais, po kojomis žliugsinčiu purvu ir į veidą šlapius neaiškios rūšies kritulius bloškiančiu vėju?


  5. Ketvirtadienis visoje Lietuvoje žadamas lietingas

Orai / 2014-12-17 15:49 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šiaurės Lietuvoje naktį laukiama sniego, Žemaitijoje lis, kitur - be kritulių. Pajūryje vėjas pūs iki 15 m/s. Rytiniuose rajonuose šals iki 2 laipsnių, pajūryje išliks pliusinė temperatūra. Ketvirtadienį bus apniukę, Dzūkijoje, sostinėje ir Aukštaitijoje bus nuo 1 iki 3 laipsnių šilumos, pajūryje - 6 laipsniai šilumos.


  6. Kazachstano kaimelio gyventojai negali pabusti iš miego (2)

Marga planeta / 2014-12-17 13:59 / lrytas.lt

Mažame atokiame Kazachstano kaimelyje žmonės ištisas dienas negali prabusti iš kieto miego. Kas sukelia šią jau ketverius metus trunkančią paslaptingą epidemiją, aiškinasi ir medikai, ir ekstresensai, pasakoja „Daily Mail“. Pastaruoju metu netoli Krasnogorsko miesto įsikūrusiame kaimelyje žmonės dar labiau sunerimę. Vietiniai pasakoja, kad šis miego sutrikimas plinta – jis kamuoja jau beveik 14 proc. iš 600 gyventojų.


  7. Ledinėse mariose – retas reginys

Žiūrovų kamera / 2014-12-17 13:16 / Edvardas Lukošius

Gulbė giesmininkė – reta, nuolat perinti rūšis. Gruodžio 13-ąją lankiausi Ventės rage, pūtė stiprus vėjas. Properšose plaukiojo būriai gulbių. Žmogui toks reginys žiemą retas... Yra legenda, kad gulbės gieda giesmę vieną kartą gyvenime – prieš pat mirtį. Iš čia ir kilęs posakis „gulbės giesmė“, nusakantis paskutinį veiksmą ar atsisveikinimą. Tačiau iš tikrųjų gulbės negieda.


  8. Ledinėse mariose – retas reginys (1)

Reporteris / 2014-12-17 13:15 / Edvardas Lukošius

Gulbė giesmininkė – reta, nuolat perinti rūšis. Gruodžio 13 d. lankiausi Ventės rage, pūtė stiprus vėjas. Properšose plaukiojo būriai gulbių. Žmogui toks reginys žiemą retas... Tad mėginau pafilmuoti...


  9. Popiežiaus permainų vėjas įsisuko ir į gvardiečių gretas (4)

Marga planeta / 2014-12-17 12:09 / Daiva Lapėnaitė, specialiai „Lietuvos rytui“, Vatikanas

Kai popiežius Pranciškus ragino būti ne griežtais teisėjais, bet visiems duris atlapojančiais tėvais, ne mėgautis prabanga, bet murdytis purvinose gatvėse, daugelis manė, kad tai – tik dvasininkams skirti žodžiai. Tačiau, pasirodo, popiežius kalbėjo visiems. „Šventasis Tėvas nurodė, kad pulkininkas Danielis Rudolfas Anrigas baigtų tarnybą 2015 m. sausio 31 d., kai baigsis jo kadencijai suteiktas pratęsimas“, – tokia žinutė pasirodė Vatikano dienraščio „L’Osservatore Romano“ pirmajame puslapyje ir sukėlė ažiotažą Italijos bei pasaulio spaudoje.


  10. Pirmiausia vėjas stiprės pajūryje

Gamta / 2014-12-17 08:01 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Įpusėjęs gruodis šalčiu negrasina, orai labiau primena ne žiemos pradžią, bet greičiau gilų rudenį. Kelis kartus pasirodęs sniegas gana greitai buvo ištirpintas nuo Atlanto vandenyno atkeliaujančių ciklonų atneštos šilumos ir lietaus. Šįmet dažną dieną ūžauja ir gana stiprus pietvakarių, pietų vėjas, ypač pajūryje, o juk pirmajam žiemos mėnesiui būdingesni ramesni orai. Gruodį Lietuvoje daugiausia vyrauja pietinių krypčių vėjas. Pagal daugiamečius duomenis, vidutinis vėjo greitis siekia vos 3–8 m/sek., maždaug 3–5 dienas per mėnesį didesnėje šalies dalyje fiksuojamas stipresnis nei 15 m/sek. vėjo greitis.


  11. Palmira moko gyventi: nepradėkite remonto, vakare meskite burtus (68)

Horoskopai / 2014-12-17 06:12 / lrytas.lt

Nebloga proga paskubinti įstrigusius reikalus, ypač dalykinius. Revoliucingas permainų metas tęsiasi, ir sentimentalumas gali virsti meškos paslauga: šiandien, gruodžio 17-ąją, trečiadienį, verta atsisakyti seno, paaukoti praeitį dėl ko nors nauja – permainos, reorganizacijos šiuo metu vis vien neišvengiamos. Ir mažiau planuokite, nebijokite ekspromto. Pasiteisins ir apgalvota, sąmoninga rizika.


  12. Palmiros horoskopas trečiadieniui, gruodžio 17 d. (14)

Horoskopai / 2014-12-17 00:01 /

Nebloga proga paskubinti įstrigusius reikalus, ypač dalykinius. Revoliucingas permainų metas tęsiasi, ir sentimentalumas gali virsti meškos paslauga: šiandien verta atsisakyti seno, paaukoti praeitį dėl ko nors nauja – permainos, reorganizacijos šiuo metu vis vien neišvengiamos.


  13. Lietų ar šlapias snaiges blaškys stiprokas vėjas

Orai / 2014-12-16 16:55 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pajūryje ir Vidurio Lietuvoje turėtų lyti, kitur kris šlapdriba. Vėsiausia bus apie Šiaulius - nuo nulio iki 2 laipsnių šilumos, kitur - 1-4 laipsniai šilumos. Trečiadienio dieną irgi bus visko. Lietų ar šlapias snaiges daugelyje rajonų blaškys stiprokas vėjas, pajūryje jo gūsiai įsismarkuos iki 18 m/s. Bus nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos.


  14. Jaunutės fado atlikėjos talentas skleisis Šv.Kotrynos bažnyčioje

Meno pulsas / 2014-12-16 15:54 / lrytas.lt

Būdama vos devynerių metų, M. Pedro pradėjo skinti apdovanojimus įvairiuose muzikos konkursuose, taip pat televizijos projektuose. 2011 m. įvyko pirmasis atlikėjos koncertas užsienyje, Prancūzijoje, po kurio sekę pasirodymai Šveicarijoje, Ispanijoje bei kitose šalyse, padėjo M. Pedro pelnyti užsienio publikos simpatijas ir skleisti žinią pasaulyje apie jauną, pribloškiančią fado dainininkę. Šiandien, vos penkiolikos M. Pedro jau yra įkopusi į fado olimpą bei gali pasigirti net dvejais kompaktiniais albumais.


  15. Kelionė per Baltiją kruiziniu laivu lietuvei įvarė siaubo (327)

Man rūpi / 2014-12-16 09:51 / Danguolė Einrem

Noriu papasakoti istoriją, kuri galėjo baigtis didele nelaime. Asmeniškai mane tą naktį užplūdo prisiminimai apie liūdną kelto „Estonia“ likimą. Tačiau apie viską iš pradžių. Esu ištekėjusi už Norvegijos piliečio, gyvename Norvegijoje, tačiau dažnai lankomės Lietuvoje. Lapkričio 30-osios popietę, kaip įprasta, su vyru sėdome į įmonės „Tallink Silja“ kruizinį laivą „Isabelle“, plaukiantį iš Stokholmo į Rygą. Šiemet į Lietuvą plaukėme jau šeštą ar septintą kartą, todėl žinome visą rutiną. Lietuvaičiai, latviai, mes visi, dirbantys Norvegijoje, Švedijoje, juo plaukiojame.


  16. Dažniau lis, bet kris ir šlapdriba (2)

Gamta / 2014-12-16 06:43 / Margarita Kirkliauskaitė

Pirmasis žiemos mėnuo jau įpusėjo. Pastarąją savaitę įsivyravusi neįprasta šiam metų tarpsniui šiluma kol kas nesitrauks. O labai šiltus orus praėjusį penktadienį į mūsų šalį atginė itin aktyvus Atlanto ciklonas, temperatūra penktadienio dieną pasiekė 2–5 laipsnius šilumos, o šeštadienį oras sušilo net iki 4–7 laipsnių.


  17. Galima lijundra, rūkas ir plikledis

Orai / 2014-12-15 16:39 / „Lietuvos ryto“ televizija

Artimiausią naktį debesuota. Daugelyje rajonų krituliai. Vietomis silpna lijundra, rūkas, plikledis. Vėjas pietų, pietvakarių, 7–12 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Žemiausia temperatūra nuo 4 laipsnių šilumos iki 1 šalčio. Antradienį debesuota. Daug kur krituliai. Vėjas pietvakarių, pietų, 6–11 m/s, pajūryje 15 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–5 laipsniai šilumos.


  18. R. Milevičius su pergalinga nuotaika grįžta į Lietuvą Kalėdoms

Startai / 2014-12-15 15:06 / lrytas.lt

Po jaudinančių finalinių kovų, „Team Brunel“ komanda su Roku Milevičiumi iškovojo pergalę antrajame „Volvo Ocean Race“ jachtų lenktynių aplink pasaulį etape. Per 23 dienas ir 16 valandų įveikę 6.125 jūrmylių (11.300 km) atstumą nuo Keiptauno iki Abu Dabio, olandų jachta vos 16 minučių aplenkė pagrindinį konkurentą – kinus „Dongfeng Race Team“. Bendroje lenktynių įskaitoje „Team Brunel“ šiuo metu užima pirmą vietą.


  19. Žiema - ypač pavojingas metas akių sveikatai (1)

Sveikata / 2014-12-15 09:58 / lrytas.lt

Nedaugeliui žinoma, kad žiemos metu akių sveikata reikia rūpintis ypatingai. Nukritusi oro temperatūra, dėl šildymo išsausėjęs patalpų oras, šaltas vėjas – tai faktoriai, kurie nėra draugiški akims. Gydytoja oftalmologė Janina Budreikienė patarė, kokių priemonių reikia imtis žiemą, norint išsaugoti gerą akių sveikatą.


  20. Artinantis Kalėdoms orai tik šiltės

Orai / 2014-12-14 18:15 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pirmadienio naktį žymesnių kritulių nenumatoma, kai kur, daugiausia pietiniuose rajonuose, tvyros rūkas, silpna lijundra, daug kur formuosis plikledis, šals iki 1–5 laipsnių šalčio, pajūryje bus 0–2 laipsniai šilumos. Dieną vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, prognozuojami nedideli krituliai. Rytą kai kur bus slidu, pūs stiprokas pietų, pietvakarių vėjas, oras šils iki 0–5 laipsnių šilumos.


Populiariausi per 24 val.