Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3014, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kaitrą išstums vasaros liūtys

Gamta / 2015-07-04 00:01 / Margarita KIRKLIAUSKAITĖ

Prieš kelias dienas Lietuvą pasiekęs anticiklonas orus mūsų šalyje lems iki pirmadienio. Šiandien dangus bus giedras, nelis. Įdienojus pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Temperatūra popietę svyruos tarp 28–32 laipsnių, prie jūros išsilaikys 25–27 laipsniai.


  2. Buvusi visos Lietuvos pažiba virto pūvančia kloaka (164)

Aktualijos / 2015-07-03 11:11 / Evelina Valiuškevičiūtė

Neregėta Palanga. Tai – ne žurnalų viršeliams tinkanti vasaros sostinė. Ji tokia, kokią mato vietos gyventojai. Portalas lrytas.lt pasižvalgė ten, kur neužsuka poilsiautojai. Baseinas „Linas“ stūkso Vanagupės rajone. Nuskuręs pastatas sunkiai dera prie ištaigingų jį supančių vilų. Nesidžiaugia ir prabangaus viešbučio svečiai: nusipirkę kambarį su vaizdu į jūrą, turi džiaugtis ir sovietiniu gremėzdu, šypsančiu išdaužytais langais. Portalas lrytas.lt pasižvalgė ten, kur retai sutiksi žioplinėjantį turistą. Nereikia dairytis toli už Palangos. Apleistų pastatų pilna ir prestižiniuose Palangos rajonuose. Baseinas „Linas“ stūkso Vanagupės rajone. Nuskuręs pastatas sunkiai dera su ištaigingomis vilomis aplink. Rūgštu ir prabangaus viešbučio svečiams, kurie nusipirkę numerį su vaizdu į jūrą, turi džiaugtis ir sovietiniu gremėzdu šypsančiu išdaužytais langais.


  3. Savaitgalį alins atogrąžų karštis. Ką daryti, kad neperkaistume? (8)

Gamta / 2015-07-03 06:23 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“), BNS

Paskutinę darbo savaitės dieną orus lems anticiklonas. Žydrą dangų paįvairins nebent vienas kitas baltas debesėlis. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Popietinėmis valandomis temperatūra daugelyje rajonų pakils iki 28–30 laipsnių karščio. Kiek vėsiau bus prie jūros – apie 26 laipsnius, o štai pietvakariniame šalies pakraštyje kai kur gali įšilti ir iki 31 laipsnio karščio.


  4. Karščių laukiantys kauniečiai gailėjo kraujo (1)

Medicinos žinios / 2015-07-02 15:26 / Laura Jačiauskaitė

Karštą ketvirtadienio vidurdienį Kauno centre, Laisvės alėjoje įsikūrė net dvi pripučiamos kraujo centro palapinės. Šalia pagrindinio Kauno valdžios pastato kauniečių laukė Nacionalinio kraujo centro atstovai. Tuo tarpu šalia Laisvės alėjos simbolio – fontano susirinko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno klinikų kraujo centro savanoriai. Tačiau kauniečiai visai neskubėjo tapti neatlygintinais donorais.


  5. Prieš ateinančią karščio bombą – sinoptikų perspėjimai (27)

Gamta / 2015-07-02 06:28 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Artėjantis karštas, tvankus savaitgalis – puikus metas poilsiui gamtoje ar prie vandens telkinių. Šiuo metu didžiųjų ežerų vandens temperatūra svyruoja apie 20 laipsnių, Baltijos jūros ir Kuršių marių vandens temperatūra – apie 18–19 laipsnių.


  6. Kuršių nerijos svečiai jau gali pliuškentis ir pamaryje (5)

Gamta / 2015-07-01 20:23 / Gediminas Pilaitis

Neringos meras Darius Jasaitis, vasaros pradžioje gurkštelėjęs Kuršių marių vandens, viešai pareiškė, jog jis yra toks švarus, kad žmonės šiame telkinyje vėl galėtų maudytis nesibaimindami bakteriologinio užterštumo. Nidos pamaryje atidarytas specialus paplūdimys.


  7. Šiltą vidurvasarį lis visai nedaug (3)

Gamta / 2015-07-01 07:25 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Liepa – šilčiausias metų mėnuo. Vidutinė jo temperatūra svyruoja nuo 16 iki 17 laipsnių. Kadangi vidurvasarį jau gerokai įšilęs ne tik žemės paviršius, bet ir jūra, temperatūros skirtumai tarp pajūrio ir rytinių rajonų nėra tokie dideli kaip kitais mėnesiais. Rytų Lietuvoje oras dienomis šyla 2–3 laipsniais daugiau negu pajūryje, o naktimis prie jūros būna 2–4 laipsniais šilčiau nei šalies rytuose.


  8. Liepos pradžioje atkeliaus karštis (4)

Gamta / 2015-06-30 07:51 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Besibaigiantis birželis šįmet pavojingais reiškiniais negąsdino. Lietaus buvo visai nedaug, lietingesnės pasitaikė tiktai kelios dienos. Šilumos šis mėnuo taip pat dovanojo mažiau, negu galėtų, vidutinė paros temperatūra dažniausiai net nesiekė normos – 15–17 laipsnių šilumos.


  9. Artėja karščio banga, liepa bus šiltesnė nei įprastai (49)

Gamta / 2015-06-29 12:09 / lrytas.lt

Ateinantis ilgasis savaitgalis nudžiugins šiluma. Sinoptikai prognozuoja, kad antrąją šios savaitės pusę vyraus šilti, o savaitgalį – karšti orai. Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir kituose miestuose penktadienį prognozuojamas 27 laipsnių karštis. Savaitgalį bus dar karščiau – termometrai rodys iki 31 laipsnio.


  10. Seriale „Moterys meluoja geriau“ – ir gražuolė J. Zinkevičiūtė (16)

TV antena / 2015-06-29 10:28 / lrytas.lt

Jau netrukus net aštuntąjį kartą į televizijos ekranus atkeliaus TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ naujas sezonas. Nekantrius savo gerbėjus serialo komanda stebins ne tik intriguojančiais siužeto vingiais, bet ir naujų aktorių gausa. Vieną iš naujų, aštuntojo sezono, personažų kurs žavi jaunosios kartos aktorė Justė Zinkevičiūtė.


  11. Palmira žada puikų laiką kelionėms, susitikimams su žmonėmis (12)

Horoskopai / 2015-06-27 10:43 / lrytas.lt

Savaitgalis vers atsigręžti į praeitį – norime ar ne, teks susidurti su praeities klaidomis, jas pripažinti, įvertinti, pagaliau įsisąmoninti. Ir rasti būdų, saugančių nuo žalingo įpročio lipti ant to paties grėblio.


  12. Sinoptikai žada: savaitgalis bus puikus! (14)

Gamta / 2015-06-27 08:26 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Paskutinėmis birželio dienomis temperatūros vidurkis, kuris pastarosiomis paromis siekė tik 13–14 laipsnių, priartės prie šiam metų tarpsniui būdingų reikšmių. Vidutinė daugiametė temperatūra birželio pabaigoje – apie 17 laipsnių. Orai Lietuvoje pradėjo šilti jau nuo vakar, o šiandien temperatūra kils iki 17–22 laipsnių. Debesuotumas nuolat kaitaliosis, rimto lietaus nesulauksime, nebent tiktai vietomis iškris vienas kitas lašas. Dvelks silpnas gaivus vėjelis. Sekmadienį vyraus sausi, mažai debesuoti ir ramūs orai. Naktį oras atvės iki 7–12 laipsnių.


  13. Palmiros horoskopas savaitgaliui (2)

Horoskopai / 2015-06-27 00:01 / lrytas.lt

Savaitgalis vers atsigręžti į praeitį – norime ar ne, teks susidurti su praeities klaidomis, jas pripažinti, įvertinti, įsisąmoninti. Ir rasti būdų, saugančių nuo žalingo įpročio lipti ant to paties grėblio.


  14. Psichodeliniame aguonų lauke skamba 1960-ųjų hitai

Dailė / 2015-06-26 21:45 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

Daugelis menininkų tuo metu žavėjosi dopingu, tačiau tuo laiku ne mažesnis dopingas buvo ta kūrybinė atmosfera, kuri tiesiog tvyrojo ore. Tai savo kūriniuose transliavo to meto muzikantai, o jų dėka ir žiūrovai bei klausytojai galėjo (ir iki šiol gali) tapti šios nuostabios energijos dalimi.


  15. Šuolio baimės neįveikusi V. Rimšaitė: reikia gerinti sąlygas (1)

Sportas / 2015-06-26 19:22 / „Lietuvos ryto“ televizija

Europos žaidynėse Baku mūsų šalies BMX dviratininkams nepavyko nulėkti į finalą. 32 metų Vilma Rimšaitė savo grupėje liko šešta tarp septynių atlečių, o į finalą iškopė po keturias greičiausias dviratininkes. Pekino olimpinių žaidynių dalyvė dar prieš varžybas pakrantėje prie Kaspijos jūros pripažino, kad itin aukšta starto vieta ir stiprus vėjas atviroje varžybų vietoje neleido jai pasiryžti šuoliui nuo pirmojo kalniuko.


  16. BMX dviratininkė neįveikė šuolio baimės Europos žaidynėse (1)

Startai / 2015-06-26 16:27 / Kęstutis Rimkus, specialiai Lrytas.lt iš Baku (Azerbaidžanas)

„Vėjas mane labai gąsdina. Ne vieną kritimą dėl to esu patyrusi. Ir šiandien pūtė šoninis stiprus vėjas – psichologiškai man sunku“, – sakė BMX dviratininkė Vilma Rimšaitė, nepatekusi į Europos žaidynių Azerbaidžane finalą.


  17. Aliaskoje sudužo lėktuvas, žuvo devyni žmonės

Stichijos ir nelaimės / 2015-06-26 10:15 / AFP, AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Vienam pramoginių skrydžių lėktuvui ketvirtadienį įsirėžus į granito skardį pietryčių Aliaskoje žuvo visi devyni jame buvę žmonės, bet dėl audringų orų kol kas neįmanoma išgabenti jų palaikų.


  18. Birželio pabaiga palepins šiluma (6)

Gamta / 2015-06-26 00:01 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Pirmoje šios savaitės pusėje ties Baltijos regionu buvo įsitvirtinusi vėsesnio oro masė, bet ji jau pradėjo trauktis. Nuo šiandien temperatūra kasdien kils vis aukščiau. Penktadienį mūsų šalies orus lems žemesnio slėgio laukas. Daugiau debesų sukiosis virš vakarinių ir šiaurės vakarinių rajonų, šiuose regionuose kai kur trumpai palynos. Kitur lietaus tikimybė išliks nedidelė, o debesuotumas nuolat kaitaliosis.


  19. Rimas Tuminas: „Aš kaip Čiapajevas ginu europietiškas vertybes“ (150)

Scena / 2015-06-25 17:30 / lrytas.lt

„Aš manau, kad reikia būti ten, kur sunkiau. Prisimenate filmą „Čiapajevas“: „Kur turi būti vadas? Priekyje, ant eiklaus žirgo!“ Štai ir aš dabar jaučiuosi kaip Čiapajevas ant eiklaus žirgo: ginu čia europietiškas vertybes“, – apie savo darbą Maskvoje kalbėjo režisierius Rimas Tuminas.


  20. Šils iki 21 laipsnio, bet saulę gali dangstyti debesys

Orai / 2015-06-25 17:23 / „Lietuvos ryto“ televizija

Artimiausią naktį bus nepastoviai debesuota. Be žymesnio lietaus. Vietomis rūkas. Vėjas vakarinių krypčių, 3–8 m/s, pajūryje iki 12 m/s. Žemiausia temperatūra 6–11 laipsnių šilumos. Penktadienį nepastoviai debesuota. Kai kur trumpai palis. Vėjas vakarinių krypčių, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 16–21 laipsnis šilumos.


Populiariausi per 24 val.