Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7144, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Pamirškime lietų, saulė kepins dar stipriau (9)

Gamta / 2014-07-22 12:16 / Margarita Kirkliauskaitė

Savaitgalį per mūsų šalį keliavo audros debesų juosta. Sekmadienį daugelyje rajonų lijo, griaudėjo perkūnija. Šalies šiaurėje kai kuriose vietovėse lijo netgi smarkiai – per mažiau negu 12 valandų iškrito 16 mm kritulių.


  2. Saulė vėl ims kepinti stipriau

Orai / 2014-07-22 00:01 / Margarita KIRKLIAUSKAITĖ

Savaitgalį per mūsų šalį keliavo audros debesų juosta.


  3. Sostinės rusų išleistuvėms pustėsi ir abiturientai, ir jų mamos (166)

Vasaros naujienos / 2014-07-21 16:21 / lrytas.lt

Savaitgalį Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos abiturientai griausmingai atšventė mokyklos užbaigimą. Į išleistuves abiturientės traukė išsipusčiusios: lengvo audinio suknios šlavė grindinį, pakilęs vėjas nepajėgė ištaršyti preciziškai sutvarkytų plaukų, o džiaugsmo ašaros neįveikė vizažo meistrų padaryto makiažo.


  4. Palmiros pažadas: šiandien suprasite, ką darote ne taip (34)

Horoskopai / 2014-07-21 06:00 / lrytas.lt

Viskas gali išeiti kitaip, nei jūs manote, nei ruošėtės, planavote. Ne laikas avantiūroms, netinka kurti planų – vargu ar jums pavyks objektyviai įvertinti situaciją. O netikėtumų pakaks ir jie stabdys, keis ne tik dabartinius, bet vėlesnius planus. Apskritai šiandien galima patirti, ką darote ne taip, kur stabdžiai, kur kliūtys. Labai tikėtina, kad tai bus susiję su jūsų praeitimi.


  5. Palangos paplūdimiuose liejasi alus (89)

Vasaros naujienos / 2014-07-20 22:04 / Alvydas Ziabkus

Saulėtą dieną nuo ryto paplūdimius nugulantys Palangos poilsiautojai prie jūros sugeba išbūti iki pat vakaro. „Yra tokių entuziastų, kurie pliaže praleidžia beveik po 10 valandų. Tokius dažniausiai ištinka saulės smūgis ir jiems prireikia medikų pagalbos. Kiti pamiegoję užkanda paauglių nešiojamų čeburekų, prisipliumpia alaus, išsimaudo ir drybso saulėje toliau“, – pasakojo paplūdimyje verdantį gyvenimą visą vasarą stebintys Palangos gelbėtojai.


  6. Vokietis Nico Rosbergas pirmąsyk triumfavo gimtinėje (1)

F-1 + / 2014-07-20 18:50 / lrytas.lt

„Formulės 1“ lenktynininkas Nico Rosbergas pirmą kartą triumfavo gimtinėje. „Mercedes“ pilotas Hokenheimo trasoje sekmadienį laimėjo Vokietijos „Grand Prix“ lenktynes. Tai buvo ketvirtoji 29-erių vokiečio pergalė šį sezoną.


  7. Marijampolės rajone žmonėms kvapą gniaužė vaizdai danguje (9)

Gamta / 2014-07-20 18:03 / lrytas.lt

Marijampolės rajone užfiksuotas baimę keliantis vaizdas. Netoli Skardupių kaimo skaitytojas Gytis nufotografavo iš debesų paklotės pasirodžiusį viesulo piltuvą. Pradėjęs formuotis viesulo stulpas nepasiekė žemės. Viesulas – stipriai besisukanti oro kolona, kurios galai jungiasi su žeme ir liūtiniais kamuoliniais debesimis, arba, retais atvejais, su kamuoliniais debesimis.


  8. Tragišką moters žūtį prie Baltojo tilto lėmė paprasta klaida? (87)

Nelaimės / 2014-07-19 20:58 / Evelina Valiuškevičiūtė

Aiškėja, kad per nelaimę Vilniuje, kai ant moters užgriuvusi sieną ją mirtinai prispaudė, galėjo nutikti tik dėl pačios moters neatsargumo. Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja pasižymėjo kruopštumu ir atsakingumu, padėjo surengti ne vieną vaikams skirtą renginį. Ketvirtadienio šventės metu ji turėjo užtikrinti linksmą atmosferą mažiesiems, tačiau viskas pasibaigė tragiškai.


  9. Palmiros prognozė savaitgaliui: dvilypis metas (40)

Horoskopai / 2014-07-19 20:15 / lrytas.lt

Dvilypis metas, geras tiems, kuriems stinga energijos, kurie yra inertiški, tad sunkiai išsijudina ką nors atlikti. Tačiau tiems, kurie nesiskundžia energijos stygiumi, savaitgalis taps pernelyg provokuojantis, skatinantis ūmumą, net agresyvumą. Bet kokiu atveju bendraudami labiau galvokite apie kito žmogaus jausmus, reakciją.


  10. Palmiros horoskopas savaitgaliui (14)

Horoskopai / 2014-07-19 00:01 /

Dvilypis metas, geras tiems, kuriems stinga energijos, kurie yra inertiški. Tačiau tiems, kurie nesiskundžia energijos stygiumi, savaitgalis bus pernelyg provokuojantis, skatins ūmumą, net agresyvumą. Bet kokiu atveju bendraudami labiau galvokite apie kito žmogaus jausmus, reakciją.


  11. Vasaros krituliai šilumos neišvys

Orai / 2014-07-19 00:01 / Margarita KIRKLIAUSKAITĖ

Lietuvos orus šiandien lems aukštesnio slėgio laukas, bet nuo netoliese besisukiojančio atmosferos fronto gali atklysti keli trumpo lietaus debesys. Todėl vietomis, daugiausia šiaurės rytiniuose rajonuose, trumpai palis, galima perkūnija. Pūs nestiprus šiaurinių krypčių vėjas, griaudėjant jis bus gūsingesnis. Temperatūra įdienojus pakils iki 22–27 laipsnių šilumos.


  12. Jaunųjų poezija: nyksta, klesti ar stoviniuoja vietoje? (3)

Literatūra / 2014-07-18 18:43 / Virginija Cibarauskė

Teiginys, kad šiandienė poezija degraduoja, dažnai kartojamas – nebestebina. Pasak Tomo Venclovos, už gyvenimo kokybės gerėjimą mokame ne tik poezijos, bet ir apskritai meno išnykimu: „Literatūra daugiausiai virto komerciniais (arba pretenzingais, nepaskaitomais ir mažai kam reikalingais) tekstais“.


  13. Neišgalintiems atostogauti prancūzams–atnaujinos Senos krantinės

Vasaros naujienos / 2014-07-18 12:28 / Valdas Papievis, LRT radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Per atostogas prancūzus labiausiai traukia jūra. Tačiau ką daryti, tarkim, paryžiečiams, negalintiems sau leisti prabangos prie jos išvažiuoti? Tegu per daug nenusimena – dalis žemutinių Senos krantinių virs jūros pakrante. Čia bus atidarytas Paryžiaus paplūdimys. Maudytis negali, bet įspūdis toks, lyg atsidūrei prie jūros. Įspūdžio kaina – 2 mln. eurų (maždaug tiek kainuoja įrengti Paryžiaus paplūdimį).


  14. Lietuvą skalbs lietus, o pajūryje vyraus puikūs orai (10)

Gamta / 2014-07-18 07:15 / Margarita Kirkliauskaitė

Penktadienis bus sausas ir gražus, savaitgalį apsilankys lietus – labiausiai tikėtina, kad šeštadienį lis šiaurės rytiniuose rajonuose, sekmadienį – jau beveik visoje šalyje. Pajūryje vyraus puikūs orai, lietus šį regioną pasieks tik antroje sekmadienio pusėje.


  15. Pramoga ant laipiojimo sienos moteriai Vilniuje kainavo gyvybę (172)

Nelaimės / 2014-07-18 06:29 / Evelina Valiuškevičiūtė

Ketvirtadienį po pietų sostinės pareigūnai gavo pranešimą, kad prie Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės įvyko nelaimė - nukrito konstrukcija ir prispaudė jauną moterį. Anot liudininkų, nelaimė įvyko per apdovanojimų ceremoniją. Laipiojimui uolomis skirta siena nuvirto ir mirtinai sužalojo jauną moterį. Ji mirė nuo sunkių galvos sužalojimų. Policijos duomenimis, nelaimė įvyko apie 15 val. 50 min. Tiesa, laipiojimo sienos savininkų teigimu, toną sverianti siena negalėjo lyg niekur nieko nuvirsti ant šono - ją turėjo kas nors išjudinti. Spėjama, kad ją nuvertė neatsargiai besielgę žmonės.


  16. Gražiausi orai bus prie jūros

Orai / 2014-07-18 00:01 / Margarita KIRKLIAUSKAITĖ

Penktadienis bus sausas ir gražus, savaitgalį apsilankys lietus – labiausiai tikėtina, kad šeštadienį lis šiaurės rytiniuose rajonuose, sekmadienį – jau beveik visoje šalyje. Pajūryje vyraus puikūs orai, lietus šį regioną pasieks tik antroje sekmadienio pusėje.


  17. Ką daro moterys, kai vyrai per retai joms dovanoja gėlių? (24)

Šeima ir santykiai / 2014-07-17 16:08 / Rūta Peršonytė

Vienas saulėtas vakaras virto iškilminga moterų siautulio preliudija. Tik devynios puošnios suknelės, tačiau jomis be pykčių galėjo pasidabinti didelis būrys dailių damų. Ekstravagantiškos grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas jau antrus metus virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Penki žinomi šalies floristai iš Vilniaus, Kauno ir Prienų per penkias dienas iš įvairiausių augalų sukūrė puošnias suknias, kurias pasimatuoti norėjo visos vasaros pokylio viešnios.


  18. Vilniaus senamiesčio kavinėje žemaitis pasijuto lyg elgeta (531)

Išklausykite / 2014-07-17 13:42 / Šarūnas

Tie, kurie turi per daug pinigų ir juos gali taškyti į visas puses, nė nežiūrėdami, ką už tai gauna, galite toliau nė neskaityti. Jums tai nebus nei įdomu, nei svarbu, nei reikšminga. Tačiau man, gyvenančiam Lietuvoje, kol kas dar nesiruošiančiam emigruoti, blaiviai mąstančiam, dirbančiam, taupančiam, tačiau norinčiam retsykiais sau leisti šiek tiek daugiau, apsilankymas naujai atidarytoje kavinėje Vilniuje, Subačiaus g. 28, buvo kažkas neįtikėtino. Ten atsitiktinai užsukau pažiūrėti Pasaulio futbolo čempionato finalo rungtynių.


  19. Filipinuose praūžęs taifūnas nusinešė 38 žmonių gyvybes

Stichijos ir nelaimės / 2014-07-17 09:51 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Filipinuose ruošiamasi valymo darbams, elektros tiekimo atnaujinimui ir pastatų atstatymui po to, kai pro šalį praūžęs taifūnas „Rammasun“ pražudė 38 žmones, dar mažiausiai aštuoni laikomi dingusiais be žinios, skelbia „Reuters“.


  20. Gaivios naktys ir šiltos dienos

Orai / 2014-07-17 00:01 / Margarita KIRKLIAUSKAITĖ

Iki šiol vidurinis vasaros mėnuo buvo šiltesnis nei įprastai, vidutinė paros temperatūra dažniausiai svyravo tarp 18 ir 23 laipsnių šilumos.