Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7921, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Savaitės pradžia – lietinga ir vėjuota

Orai / 2015-03-01 16:54 / „Lietuvos ryto“ televizija

Savaitės pradžioje Lietuvoje prognozuojami šilti ir lietingi orai, praneša Hidrometeorologijos tarnyba. Jos duomenimis, pirmadienio naktį bus 1–2 laipsniai šilumos, visoje šalyje prognozuojamas lietus, Šiaulių apskrityje galima šlapdriba. Pūs 7–12 metrų per sekundę stiprumo vėjas, jo gūsiai pajūryje sieks iki 12–15 metrų per sekundę. Dieną oras sušils iki 5–7 laipsnių aukščiau nulio, išliks vėjuota.


  2. Studentė negalėjo patikėti tuo, ką pamatė Klaipėdos pajūryje (109)

Reporteris / 2015-02-28 17:18 / Studentė Ernesta

Šeštadienis Klaipėdoje. Didžiąją dalį dienos pratūnojau namie, prie knygų. Studijuoju nelengvą dalyką, reikia daug skaityti. Popiet pagaliau išsiruošiau iš namų. „Jei eisi laukan, šiltai apsirenk, labai šaltas vėjas“, – perspėjo namų šeimininkė. Ji jau buvo išėjusi – aplankė netoliese gyvenančią draugę.


  3. Astrologės S.Liepienės horoskopas vasario 28–kovo 6 dienoms (15)

Horoskopai / 2015-02-28 11:42 / lrytas.lt

ŽUVYS (02 20–03 20) Asketiškai. Žinodami, kad būtinai atsiras kas nors, kas gali išgelbėti patekus į bėdą, šiek tiek atleisite vadeles. O tai sukels nedidelį tinginystės priepuolį. Jis netruks ilgai, tačiau išmuš iš vėžių, todėl grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo bus nelengva. Pradedami planuoti didieji darbai namuose, be to, atsiranda asketiškos tvarkos poreikis. Atsisakoma senų ir nereikalingų daiktų.


  4. Patys susitvarkė balkonus ir gavo per nosį (45)

Nekilnojamasis turtas / 2015-02-28 05:00 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Sumanėte seną balkono šiferį pakeisti gražia skarda? Nekiškite nagų, kol remontui negausite statybos leidimo. Tai patyrė į teisės aktų pinkles įkliuvę uteniškiai.


  5. Po kelių dienų orai ims keistis (4)

Gamta / 2015-02-28 00:01 / Margarita Kirkliauskaitė

Aukštesnio slėgio laukas orus lems šiandien ir rytoj. Šiandien dangų niauks pilki debesys. Daugelyje rajonų apsilankys nedideli krituliai, daugiausia lietus. Įdienojus temperatūra pakils iki 3–7 laipsnių šilumos.


  6. Paskutinė žiemos diena – šilta, bet kitą savaitę – atšalimas

Orai / 2015-02-27 16:33 / „Lietuvos ryto“ televizija

Artimiausią naktį bus debesuota. Daugelyje rajonų krituliai, vyraus nedideli. Vietomis plikledis, galima silpna lijundra. Daug kur rūkas. Vėjas silpnas. Žemiausia temperatūra nuo 3 laipsnių šilumos iki 1 šalčio. Rytoj dieną debesuota. Daug kur nedideli krituliai. Rytą kai kur rūkas, plikledis. Vėjas silpnas. Aukščiausia temperatūra 3–7 laipsniai šilumos.


  7. Saulė Lietuvoje lankysis retokai

Gamta / 2015-02-27 07:13 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Sekmadienį prasidės kalendorinis pavasaris. Dažniausiai kovas dar priskiriamas šaltajam metų laikotarpiui, o sniegas, šaltis, šerkšnas, lijundros, plikledžiai, kartais net pūgos yra neatsiejama pirmojo pavasario mėnesio orų dalis. Vidutinė kovo temperatūra taip pat gana žiemiška – ji svyruoja nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio. Paprastai paros temperatūros vidurkis aukščiau nulio pajūryje pakyla tik mėnesio viduryje, o rytiniuose rajonuose – paskutinę kovo dekadą.


  8. Kaune nuo tilto kolonų plėšiami sovietiniai simboliai (148)

Aktualijos / 2015-02-26 13:36 / Arūnas Karaliūnas

Kaunas netrukus atsikratys paskutinių gerai matomų sovietinių ženklų – ant Vytauto Didžiojo tilto kolonų užsilikusių okupantų valdytos šalies herbų, ženklų. Kultūros paveldo sargai pernai atvėrė kelią miesto valdžiai juos nuimti.


  9. G. Nausėda: „Euro zonos ekonomika JAV vejasi švininėmis kojomis“ (8)

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-02-26 10:48 / lrytas.lt

SEB banko vyriausiasis ekonomistas Gitanas Nausėda šiemet prognozuoja spartų JAV ekonomikos augimą. O euro zonos ekonomikai koją pakišti gali planuojamas Rusijos rinkos smukimas, Europos skolų krizė, griežtesnis darbo rinkos reguliavimas, didelė priklausomybė nuo eksporto ir nenuosekli pinigų politika.


  10. Kaip prižiūrėti odą, keičiantis metų laikams?

Gyvenu sveikai / 2015-02-26 09:56 / lrytas.lt

Besiskundžiantiems išsausėjusia, šerpetota, paraudusia ar kapiliarų išvagota oda vaistininkai turi atsakymą – nedarykite tipinių odos priežiūros klaidų. O jų, pasak specialistų, ypač gausu baigiantis žiemai ir prasidedant pavasariui. Vaistininkų teigimu, gyventojai dažnai nepakankamai drėkina odą, kremą tepa tuoj prieš išeidami į lauką, nenaudoja apsaugos nuo ultravioletinių spindulių.


  11. Silpni krituliai užsuks ne visur (1)

Gamta / 2015-02-26 07:56 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Pastarosiomis dienomis Lietuva buvo tarpinėje zonoje tarp dviejų ciklonų ir dviejų anticiklonų. Tačiau visi šie žemo ir aukšto slėgio darinių centrai formavosi ir sukosi gana toli nuo mūsų šalies. Tad vieną dieną buvo juntamas didesnis anticiklonų poveikis, o jau kitą parą per šalį praslinkdavo išsekęs, mažai aktyvus atmosferos frontas.


  12. Žaliojo tilto statybos istorijos – juokingos ir graudžios (49)

Istorija / 2015-02-25 19:12 / Libertas Klimka („Lietuvos rytas“)

Viešojoje erdvėje laužomos ietys dėl aprūdijusių Žaliojo tilto skulptūrų visiškai neįsigilinus į statinio istoriją. Kad su praeitimi išmoktume atsisveikinti be pykčio, „Sostinė“ pateikia šio svarbaus sostinei statinio istorinės raidos bruožus.


  13. Sostinės gyventojai parodė, kokiu siaubingu keliu jie važinėja (20)

Žiūrovų kamera / 2015-02-25 09:55 / Bendruomenė „Jaunystės vėjas“

Panerių seniūnijos bendruomenė „Jaunystės vėjas“ atsiuntė gyventojų kasdienybę atspindintį vaizdo įrašą. Jame užfiksuota, kokiu keliu jiems kasdien tenka važiuoti. Miesto gyventojai laužo mašinas sunkiai pravažiuojamuose keliuose, vaikai guminiais klampoja toliausiai iki viešojo transporto. Gyventojai kandidatų į merus klausia: „Ar nemanote, kad vietoje mažai kieno naudojamo „viaduko į Seimą“ kur kas verčiau būtų išasfaltuoti miesto žvyrkelius ar bent tokias apgailėtinas gatves, kaip Vėjo, padaryti padoriu žvyrkeliu.


  14. Įsivyraus tykūs debesuoti orai (1)

Gamta / 2015-02-25 07:59 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Šiais metais vasario vidutinės temperatūros kreivė beveik nuolat driekėsi aukščiau vidutinių daugiamečių reikšmių. Tik vasario 9 ir 16 dienomis paros temperatūros vidurkis atitiko klimato normą arba buvo šiek tiek žemesnis už ją. Pastarosios savaitės įprasta vidutinė temperatūra Lietuvoje svyruoja maždaug tarp 3 ir 5 laipsnių šalčio, tačiau šįmet šios reikšmės buvo viršytos net 5–7 laipsniais.


  15. Savaitraštis „Charlie Hebdo“ grįžta į kasdienybę (7)

Įvykiai / 2015-02-25 07:50 / lrytas.lt

Nuo kraupių žudynių Prancūzijos satyrinio leidinio „Charlie Hebdo“ redakcijoje praėjo dau- giau nei pusantro mėnesio. Per šį laiką pasirodė tik vienas – proginis savaitraščio numeris. Dabar grįžtama į rutiną. Siaubingas išpuolis šių metų sausio 7-ąją nusinešė 12 žmonių, tarp jų garsiausių „Charlie Hebdo“ karikatūrininkų ir vyriausiojo redaktoriaus Stephane’o Charbonnier, gyvybę.


  16. Praus nedidelis lietus, vietomis gaubs rūkas

Orai / 2015-02-24 16:46 / „Lietuvos ryto“ televizija

Artimiausią naktį debesuota. Daug kur krituliai, daugiausiai nedidelis lietus. Vietomis rūkas. Vėjas pietinių krypčių, 5–10 m/s. Žemiausia temperatūra 1–4 laipsniai šilumos. Trečiadienį debesuota. Daug kur palis, vyraus nedidelis lietus. Kai kur rūkas. Vėjas pietinių krypčių, 2–7 m/s. Aukščiausia temperatūra 3–7 laipsniai šilumos.


  17. „Lietuvos ryto“ gerbėjai didina intrigą LKL Žvaigždžių balsavime (6)

Krepšinis / 2015-02-24 16:40 / lrytas.lt

Įsibėgėjusiame LKL Žvaigždžių dienos balsavime sirgaliai ir toliau išlaiko intrigą tiek vienoje, tiek kitoje komandoje. Per trečią balsavimo savaitę nuomonę jau pareiškė daugiau nei 20 000 krepšinio sirgalių.


  18. Prezidentės širdį vilnietis ištirpdė garaže rastais dažais (14)

Aktualijos / 2015-02-24 15:56 / lrytas.lt

Lietuvos Respublikos prezidentė apdovanojo išradingiausiai Vasario 16-ąją šventusias bendruomenes. Sveikindama šventės dalyvius prezidentė Dalia Grybauskaitė pasidžiaugė, kad Vasario 16-osios iniciatyva svarbi ne tik Lietuvos, bet ir užsienyje gyvenantiems lietuviams.


  19. J.Stauskaitės parodoje-akcijoje skleidžiasi judančio kūno grožis

Meno pulsas / 2015-02-24 12:59 / lrytas.lt

J.Stauskaitė šioje ekspozicijoje eksponuoja platų spektrą piešinių, kurių pagrindą sudaro įvairiais laikotarpiais sukurti kūriniai kūno judesio tema. Vadindama savo piešinius širdies kardiogramomis, ji atkreipia dėmesį į gyvastingą piešinio autentiškumą ir kviečia prisiminti technikų bei neišsemiamų raiškos galimybių skalę.


  20. Astrologės S.Liepienės prognozės savaitei – gilinkitės į sapnus (16)

Horoskopai / 2015-02-24 11:31 / lrytas.lt

Avinas (03 21–04 19) Norėsis pradėti ką nors nauja, nematyta ar net nežinoma. Poreikis skubėti, rizikuoti, lėkti. Troškimas išbandyti tai, kas nepatirta. Tai padės rasti ne tik naujų veiklos sričių, bet ir pažadins aplinkinius. Atsiras kam jus palaikyti, eiti kartu, tobulinti jūsų idėjas. Nenuostabu, kad kartu su šiuo šuoliu kils poreikis ir judėti, sportuoti. Nors orai stovyklauti nėra palankūs, apie galimybę keliauti galvojate jau dabar.


Populiariausi per 24 val.