Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 6605, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. 10 populiariausių mokslo mitų, kuriais tiki daugybė žmonių (5)

Laboratorija / 2016-05-03 16:35 / Technologijos.lt

Prasimanymai atsirasdavo visais laikais ir atskirti juos nuo tikrovės nebūdavo sunku. Bet ir dabartinėje visuotinio švietimo epochoje įsitvirtina „moksliniai“ prasimanymai, pateikiantys absurdiškus tvirtinimus kaip tikrus faktus.


  2. Trumpi lietūs su perkūnija temperatūros kilimo jau nebesustabdys

Orai / 2016-05-03 16:11 / BNS ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį vietomis galima perkūnija, tačiau Lietuvoje ir toliau laikysis šilti orai, prognozuoja Hidrometeorologijos tarnyba.


  3. Metų metus neišjungiamas šaldiklis supleškino ūkinį pastatą

Nelaimės / 2016-05-03 13:59 / Loreta Juodzevičienė

Kelerius metus be pertraukos ūkiniame pastate veikęs nebe naujas šaldiklis Vištyčio miestelyje (Vilkaviškio rajonas) gyvenančiai šeimai pridarė didelių nuostolių, – sukėlė gaisrą.


  4. Astrologė Skirma Liepienė: spalvingi planai – lyg muilo burbulai (3)

Horoskopai / 2016-05-03 13:43 / lrytas.lt

Dideli ir spalvingi planai sprogsta lyg muilo burbulai, smalsuoliai iš po kilimo iškrapšto jūsų paslėptas šiukšles. Ši savaitė, pasak astrologės Skirmos Liepienės, gali atnešti ne itin smagių įvykių. Tikėtina, kad kapstysitės savo darbuose ir beviltiškai stengsitės užglaistyti konfliktus šeimoje.


  5. S. Šernė paskui mylimąjį futbolininką seks ir į pasaulio kraštą (20)

Atvirai / 2016-05-03 11:37 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

„Namai yra ten, kur šeima“, – įsitikinusi drabužių prekės ženklo „Female“ įkūrėja Sandra Šernė (26 m.). Ji kartu su vyru futbolininku Darvydu Šernu (31 m.) ir sūnumis Darvydu (2,5 m.) bei Kajumi (1 m.) namų jaukumą bando susikurti saulėtoje Alanijoje.


  6. Pavasaris įsismagina: kai kur oras šils net iki 20 laipsnių (1)

Orai / 2016-05-03 06:10 / Margarita Kirkliauskaitė („Lietuvos rytas“)

Gegužei, kaip ir kitiems pavasario mėnesiams, būdingi labai nepastovūs orai: temperatūra kyla netolygiai, šiltus ir saulėtus orus dažnai pakeičia staigus atšalimas.


  7. Pirmoji gegužės diena: nuo rūko iki lietaus ir saulės

Žemė / 2016-05-01 21:16 / lrytas.lt

Štai ir pradedame paskutinį pavasario mėnesį, nors šilumos ir gamtos grožio iki šiol dar stokojome, norėjosi, kad saulė šildžiau pašildytų, o vėjas švelniau glostytų. Fotografo Vlado Ščiavinsko įamžintuose kadruose – nuo Vilniaus iki Anykščių, Aukštadvario ir Trakų – visas gamtos grožis: permainingi orai, besiskleidžiančios sakuros, vaivorykštės ir žinoma meilė bei vasaros laukimas.


  8. Suaugusi duktė: „Nuolat padedanti mama verčia jaustis vaiku“ (3)

Vaikai / 2016-05-01 17:22 / Gerda Morozovienė, Dorotėja Noreikaitė („Lietuvos rytas“)

Britų rašytojos Sarah Thompson (40 m.) motina gyvena netoliese, ir duktė džiaugiasi jos parama. Daugybė moterų balansuoja tarp karjeros bei šeimos ir galbūt svajoja, kad mama gyventų šalia. Tačiau Maskvoje įsikūrusi aktorė Agnė Ditkovskytė (27 m.) neslėpė, kad gyvenimas po vienu stogu su mama galbūt sugriovė jos santuoką. Legendinio atlikėjo Vytauto Kernagio dukra Eglė Kernagytė-Dambrauskė (32 m.) irgi pripažino – per ilgai būnant kartu su mama atsiranda ir pykčių.


  9. Orų prognozė – tarsi dovana Motinos dienai (6)

Orai / 2016-04-30 08:01 / Ieva Budžienė („Lietuvos rytas“)

Savaitgalį temperatūra palypės keliais laipsniais aukščiau nei šios savaitės viduryje. Šiandien įdienojus termometrai rodys nuo 11 iki 16 laipsnių, o rytoj dieną prognozuojama 12–17 laipsnių šiluma. Tiesa, po vėsios praėjusios nakties naktį iš šeštadienio į sekmadienį oras jau vės lėčiau – temperatūra kris iki 3–8 laipsnių.


  10. Vėsus oras Kaune nesustabdė pavasarinio žydėjimo proveržio (7)

Flora / 2016-04-29 17:01 / Iveta Skliutaitė

Vėsus oras ir net naktinės šalnos Kaune nesustabdė pavasarinio žydėjimo. Pumpurais ir žiedais pasipuošė vyšnios, slyvos, obelys, pievose bei parkuose galvas kelia pienės, plukės, šalpusniai ir kitos pavasario gėlės.


  11. Sinoptikai žada: savaitgalį – pasakiški orai (2)

Orai / 2016-04-29 11:35 / Ieva Budžienė (Lietuvos rytas)

Per Lietuvą praslinkus atmosferos frontui slėgis kilo, visai greta įsitaisė aukšto slėgio sritis – ji pravaikė kritulių debesis. Vis dėlto dieną debesų šydas tikriausiai sutankės. Numatomi nepastoviai debesuoti orai: pirmiausia dangus patamsės pietiniuose rajonuose, vėliau ir šalies šiaurėje.


  12. Duetas „Sielos Ūsai“ baigia turą per Lietuvą ir žada staigmenų

Muzika / 2016-04-29 10:29 / lrytas.lt

„Kur tu?“ – klausimas, kurio vedami dueto „Sielos Ūsai“ nariai balandį leidosi į pirmąjį koncertinį turą po Lietuvą.


  13. Nejaugi Egipto piramidžių paslaptis pagaliau įminta? (57)

Istorija / 2016-04-29 09:00 / lrytas.lt

Egiptiečiai nemokėjo apskaičiuoti pusrutulio tūrio arba numatyti užtemimų, bet dėl to, regis, nė kiek nesijaudino. Jie apsieidavo be šito; jiems pavykdavo sukurti nuostabių dalykų ir turimomis žiniomis. Siūlome ištrauką iš Barbaros Mertz knygos „Raudonoji žemė, Juodoji žemė. Kasdienis gyvenimas senovės Egipte“.


  14. Skubėkite pasidžiaugti gražiais orais: artėja permainos (7)

Orai / 2016-04-28 11:54 / Ieva Budžienė (Lietuvos rytas)

Po savaitės pradžioje buvusių vėsių, darganotų orų į Lietuvą staiga plūstelėjo šiltesnė oro masė. Štai pirmadienį bei antradienį 1,5 kilometro aukštyje virš Lietuvos buvo užfiksuotas 0–5 laipsnių šaltukas.


  15. Nepraleiskite: naujame filme – J. Miščiukaitės gyvenimo kelias (5)

TV antena / 2016-04-28 10:55 / Milda Augulytė

Ar žinote, kuri Lietuvos dainininkė yra laimėjusi daugiausia šalies ir tarptautinių konkursų? Kuri mėgo greitai važinėti ir vairavo sportinį automobilį? Dainavo net mongoliškai ir pūtė saksofoną? Pirmoji scenoje pradėjo šokti? Visa tai ir dar daug nežinomų dalykų sužinosite pažiūrėję naują LRT televizijos muzikinį-dokumentinį filmą „Janina Miščiukaitė. Gyvenimas dainoje.“ Jo scenarijaus autorius ir režisierius – Kazimieras Šiaulys. Filmo premjera įvyko trečiadienį LRT klube, per LRT televiziją jis bus parodytas gegužės 10-ąją.


  16. Horoskopas pagal indėnus: koks toteminis gyvūnas esate jūs? (12)

Nori – tikėk / 2016-04-28 10:43 / lrytas.lt

Amerikos čiabuvių kultūroje egzistuoja daugybė simbolių. Visi gyvūnai jų gentims turi simbolinę prasmę. Gyvūnai buvo priskiriami žmonėms ir pagal jų gimimo datą – tai savotiškas indėnų horoskopas. Indėnai manė, kad žmogus, globojamas konkretaus gyvūno, turi tam tikras su juo susijusias savybes.


  17. Rytas sakurų parke – gera nuotaika visai dienai

Žemė / 2016-04-28 10:32 / lrytas.lt

Rytas Vilniuje, sakurų parke, skleidžiasi tyliai. Saulė iš lėto šildo žiedus ir pumpurus. Vėjas kedena šakas. „Ne lietuviškas medis, bet vis tiek labai gražu. Gamta yra gamta – ji neturi tautybės“, – per Chiune Sugiharos sakurų parką slenkanti pensininkė Romualda. Ryte prie medžių žmonių mažai. Pikas prasideda vakare. Galite įsitikinti patys – ateikite ir pasigrožėkite!


  18. Palmira: viską apgalvokite, kitaip prisivirsite košės ilgam (22)

Horoskopai / 2016-04-28 05:30 / lrytas.lt

Aktyvus metas, tačiau negalima skubėti. Jausis energijos antplūdis, norėsis kalnus versti, tačiau savo tikslų siekite ramiai, viską apgalvoję, kitaip prisivirsite košės tiek, kad ilgam įklimpsite. Ieškokite sunkiai prieinamos ar senos, užmirštos informacijos. Remkitės į sukauptą patirtį – ne laikas eksperimentas, naujovėms. Taip pat nepatartina įrodinėti savo teisumo, pranašumo, demonstruoti protingumo ar žinių – kur nors tikrai susimausite... Geriau likite kuklūs ir mokėkite įvertinti kitų sumanumą, erudiciją!


  19. Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, balandžio 28 d. (17)

Horoskopai / 2016-04-28 00:01 / lrytas.lt

Aktyvus metas, tačiau negalima skubėti. Jausis energijos antplūdis, norėsis kalnus versti, tačiau savo tikslų siekite ramiai, viską apgalvoję, kitaip prisivirsite košės tiek, kad ilgam įklimpsite. Ieškokite sunkiai prieinamos ar senos, užmirštos informacijos. Remkitės į sukauptą patirtį – ne laikas eksperimentas, naujovėms. Taip pat nepatartina įrodinėti savo teisumo, pranašumo, demonstruoti protingumo ar žinių – kur nors tikrai susimausite... Geriau likite kuklūs ir mokėkite įvertinti kitų sumanumą, erudiciją!


  20. „Uber“ informuos VMI apie savo vairuotojus (7)

Rinkos pulsas / 2016-04-27 14:19 / Gintarė Valentinaitienė

„Uber“ pasirašė memorandumą su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI), kuriuo įsipareigojo teikti VMI informaciją apie vairuotojus.


Populiariausi per 24 val.