Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 131, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Belgrade futbolas tapo politikos įrankiu

Futbolas / 2014-10-16 11:04 / lrytas.lt

Albanijos futbolininkai antradienį Belgrade paliko aikštę dar nesibaigus mačo su Serbija pirmajam kėliniui, bet namie buvo sutikti kaip nacionaliniai didvyriai, gynę savo šalies simbolius.


  2. „Euro 2016” atranka:Serbijoje – riaušės, vokiečiai patyrė fiasko (12)

Futbolas / 2014-10-15 08:52 / lrytas.lt

Atranka į 2016 metų Europos futbolo čempionatą neišvengė ir politikos. Dar prieš antradienio rungtynes buvo kalbama apie įtampą tarp Serbijos ir Albanijos. Ilgai laukti nereikėjo ir emocijos virto smurtu.


  3. Futbolo stebuklo sulaukusi Lenkija – euforijoje (9)

Futbolas / 2014-10-13 14:26 / lrytas.lt

Lenkijoje futbolo aistruoliai išgyvena euforiją, kuri kilo po atrankos į 2016 metų Europos futbolo čempionatą rungtynių su Vokietija. Būtent šiose rungtynėse lenkai padarė, tai, ko niekas nesitikėjo – jie dukart smogė pasaulio čempionams. Apie elitą nuolat svajojanti Lenkija traukė pergalės dainas ir ilgam įsimins šventę, kai tūkstančiai sirgalių stadioną paliko švieslentei skelbiant apie sensaciją – 2:0.


  4. Devyniolikmečių rinktinė - elitiniame Europos čempionato etape (8)

Futbolas / 2014-10-12 17:22 / BNS ir lrytas.lt inf.

Įspūdinga pergale 2015 metų Europos vaikinų jaunių (iki 19 metų; gimę 1996 metais ir jaunesni) futbolo čempionato atrankos varžybų 13 grupės turnyrą mūsų šalyje baigė ir į elito etapą pateko Lietuvos rinktinė.


  5. „Euro 2016“ atranka: lenkai parklupdė pasaulio čempionus (20)

Futbolas / 2014-10-12 14:00 / lrytas.lt

Lenkijos futbolininkai parklupdė pasaulio čempionę Vokietijos rinktinę, armėnai neįmušė 11 metrų baudinio ir paskutinę minutę išleido pergalę iš savo rankų per mačą su serbais, o tris įvarčius į Gibraltaro mėgėjų vartus pasiuntęs airis Robbie Keane'as iš karto pagerino net du Europos rekordus. 2016 metų Europos čempionato atrankoje tai buvo įdomiausi įvykiai šeštadienį per antrojo turo mūšius D, F ir I grupėse.


  6. Grįžusiam D. Česnauskiui Lietuvos futbolo ydos – kaip ant delno (20)

Futbolas / 2014-10-09 00:03 / Donatas Urbonas

Beveik prieš tris savaites į Lietuvą po daugiau nei dešimtmečio grįžęs futbolininkas Deividas Česnauskis jau spėjo prisižiūrėti visko.


  7. Jaunių rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionato atranką (7)

Futbolas / 2014-10-07 20:30 / BNS ir lrytas.lt inf.

Antradienį Kaune ir Alytuje prasidėjo 2015 metų Europos vaikinų jaunių (iki 19 metų; gimę 1996 metais ir jaunesni) futbolo čempionato atrankos varžybų 13 grupės turnyras.


  8. I. Pankratjevui Lietuvos rinktinės varžovai džiaugsmo nekelia (3)

Futbolas / 2014-10-07 09:15 / Donatas Urbonas

Kai 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos burtai Lietuvos rinktinę suvedė su Anglijos, Šveicarijos, Slovėnijos, Estijos ir San Marino rinktinėmis, futbolo aistruoliai viltingai ėmė trinti rankomis – neblogas šansas pagaliau patekti į pagrindines varžybas ir pasirodyti Europai.


  9. Škotų referendumas britų valdžią verčia daryti nuolaidas

Pasaulis / 2014-09-19 15:49 / „Lietuvos ryto“ televizija

Britų premjeras gali lengviau atsipūsti – Škotija referendume nepritarė norui atsiskirti nuo Jungtinės Karalystės. Tokį siekį palaikė 45 procentai balsavusiųjų, o priešų nepriklausomybę balsavo 55 procentai škotų. Tačiau šis referendumas ne juokais išgąsdino Londoną. Premjeras D. Cameronas nors ir džiaugiasi rezultatais, norėdamas užkirsti kelią panašiems atvejams ateityje, pažadėjo daugiau galių suteikti visoms Jungtinės Karalystės sritims.


  10. Škotija pasakė istorinį „ne“

Pasaulis / 2014-09-19 08:40 / „Reuters“

Penktadienį paryčiais buvo pradėti skelbti pirmieji referendumo dėl Škotijos atsiskyrimo nuo Jubntinės Karalystės rezultatai. Jie iš karto parodė, kad nepriklausomybės priešininkų stovykla lenkia siekiančius Škotijos nepriklausomybės. Suskaičiavus balsus paskelbta, jog 55 proc. referendume dalyvavusiųjų piliečių balsavo prieš Škotijos nepriklausomybę ir apie 45 proc. pasisakė už.


  11. Lietuvė Škotijoje: politikos nepavyksta išvengti net mokyklose

Pasaulis / 2014-09-18 17:51 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šiandien daugiau kaip keturi milijonai škotų balsavimo apylinkėse išsako savo nuomonę – reikia Škotijai likti Jungtinėje Karalystėje, ar tvarkytis pačiai. Apklausos rodo, kad nepriklausomybės šalininkus ir priešininkus skiria vos keli procentai, todėl intriga išlieka didelė. Pasak politologų, referendumo baigtis priklausys būtent nuo paskutinę akimirką apsisprendusių Škotijos gyventojų. Tarp jų nemažai ir lietuvių. Vieni jų bijo, kad Škotijai atsiskyrus teks išvažiuoti atgal į gimtinę, kiti į ateitį žvelgia optimistiškai.


  12. Jei Škotija atsiskirs, pradės irti visa Jungtinė Karalystė?

Pasaulis / 2014-09-17 18:40 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rytoj įvyksiantis referendumas dėl Škotijos nepriklausomybės vis labiau primena įtempto veiksmo trilerį. Referendumo baigties niekas nedrįsta spėti. Tačiau tikra drama gali prasidėti škotams pasirinkus nepriklausomybę, mat jų pavyzdžiu gali pasekti ne tik Velsas, bet ir daugiau separatistinių Europos teritorijų. Referendumo kulminacija numatyta penktadienio rytą Edinburge.


  13. Britai nenori paleisti Škotijos iš savo glėbio

Pasaulis / 2014-09-10 17:58 / „Lietuvos ryto“ televizija

Likus savaitei iki referendumo dėl Škotijos nepriklausomybės, Jungtinės Karalystės politikai vienija jėgas ir deda pastangas, kad škotai nepalaikytų atsiskyrimo. Agituoti škotų referendume balsuoti prieš atvyko britų premjeras D.Cameronas. Škotijoje lankosi ir opozicijos lyderis. Jie žada Škotijai daugiau galių, jeigu ši liks Jungtinės Karalystės sudėtyje. Tačiau atsiskyrimo šalininkai teigia, kad tai tik padidins nepriklausomybės šalininkų gretas.


  14. Moterį sukapojusiam V. Plytnikui kalėjime trūksta patogumų

Kriminalai / 2014-08-22 07:39 / lrytas.lt

Už kraupų moters nužudymą į kalėjimą iki gyvos galvos pasodintas Vitas Plytnikas nusprendė kreiptis į žiniasklaidą ir pranešti apie neva prieš jį įvykdytus žmogaus teisių pažeidimus. Keturių puslapių ilgio laiške, kurį nusiuntė dienraščiui „the Daily Record“, vyras skundėsi, kad jo gyvenimas Škotijos kalėjime buvo tikrų tikriausias „siaubo filmas“.


  15. Jungtinė Karalystė 2018 m. turės savo kosmouostą

Visata / 2014-07-15 10:52 / Arnoldas Lukošius

Tegul JAV, Kinijos, Rusijos, Kazachstano ar Prancūzijos Gvianos kosmodromuose toliau riaumoja komercinius, mokslinius ir karinius krovinius į kosmosą gabenančios raketos. Europoje kol kas tylu – europiečių nešėjos ozono skyles bado kažkur kitur. Nieko – netrukus viskas pasikeis. Jungtinės Karalystės vyriausybė patvirtino ketinimus iki 2018 m. pastatyti šaly kosmodromą. Tiksliau – kosmouostą. Tai bus antra tokia vieta pasaulyje, pritaikyta turistams skraidinti į kosmosą.


  16. „Hario Poterio“ autorė romane tiria mažos bendruomenės nuodėmes

Literatūra / 2014-05-25 19:57 / Viltė Giedraitytė

Knygų apie Harį Poterį autorė J.K.Rowling turėjo ir kitų tikslų – parašyti knygą suaugusiesiems. Ji taip ir padarė – parašė romaną „Netikėta vakansija“. Šio J.K.Rowling romano lyginimas su „Hariu Poteriu“ yra neišvengiamas, tačiau tai – didžiulė klaida. Nelyginkite, neieškokite magijos ir nė nemanykite, kad tą romaną parašė tas pats asmuo.


  17. „airBaltic“ keleiviams nereikės išjungti elektroninių įrenginių

Rinkos pulsas / 2014-04-10 11:23 / lrytas.lt

Nuo šiol Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės naudotis elektroniniais prietaisais ir lėktuve. Išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės, grotuvai ir kiti populiarūs nešiojami įrenginiai nuo balandžio 18 dienos galės likti įjungti viso skrydžio metu.


  18. V.Tomaševskis: „Nereikia varyti ant Rusijos“

Aktualijos / 2014-04-08 10:12 / lrt.lt

Kandidatai į prezidentus Valdemaras Tomaševskis ir Artūras Zuokas pirmiausia atsakingųjų dėl Rusijos aneksuoto Krymo ir krizės Ukrainoje ieško Vakaruose ir Maidane. „Reikia kalbėti su Rusija, nereikia varyti ant Rusijos, kadangi ne ji pradėjo šitą revoliuciją Maidane“, – teigia V. Tomaševskis.


  19. Ūkio banko kreditoriai išsigandę, tik V.Romanovas – ramus

Rinkos pulsas / 2014-03-18 16:29 / Artūras Jančys, Arūnas Karaliūnas

Už dvylika tūkstančių litų Ūkio banke akcijų įsigijusi vidutinio amžiaus kaunietė nebuvo įleista į kreditorių susirinkimą, antradienio rytą prasidėjusį Kauno „Girstučio“ teatro salėje. Paaiškėjo, jog jai nebuvo pranešta nei apie susirinkimą, nei apie tvarką, kaip patekti į kreditorių sąrašus. Dauguma portalo lryts.lt kalbintų indėlininkų, net buvę Ūkio banko darbuotojai sakė mažai turintys vilties atgauti pinigus ir bėrė priekaištus buvusiam Ūkio banko investicinės grupės (ŪBIG) vadovui Vladimirui Romanovui.


  20. Slaptas pavojus – viskuo nusivylę vienišiai

Kriminalai / 2014-02-27 10:30 / Dovydas Pancerovas

Apie juos garsiai imama šnekėti tik tuo metu, kai nutinka kas nors baisaus. Iki tol dažniausiai tai būna tylūs ir vieniši žmonės. Kas priverčia juos griebtis viešo smurto ir kaip tam užkirsti kelią? Jis – dvidešimtmetis studentas, gerai išmanantis chemiją ir mikrobiologiją. Jį būtų galima pavadinti moksliuku. Draugų neturėjo, su bendrakursiais nebendravo. Su artimaisiais ryšių beveik nepalaikė. Į kriminalistų akiratį pateko labai keistomis aplinkybėmis.


Populiariausi per 24 val.