Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1624, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Jungtinės Karalystės spauda džiūgauja dėl „Brexit“, Europa santūresnė (12)

Europa / 2017-03-29 16:42 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Britanijos išstojimą iš Europos Sąjungos palaikantys britų laikraščiai trečiadienį džiūgavo, kad Jungtinė Karalystė oficialiai įteikė pranešimą apie narystės Bendrijoje nutraukimą, tuo tarpu Europos žiniasklaidos tonas nebuvo toks entuziastingas, vienas laikraščių net perspėjo, kad „dar ne per vėlu“ apsigalvoti.


  2. Europos Sąjunga pasitraukimą pradėjusiems britams: „Mes jau jūsų pasiilgome“ (47)

Europa / 2017-03-29 14:28 / lrytas.lt

Jungtinės Karalystės ambasadorius Europos Sąjungoje Timas Barrow Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininkui Donaldui Tuskui oficialiai perdavė laišką nuo Jungtinės Karalystės vyriausybės, kuriame pranešama apie šalies išstojimą iš Europos Sąjungos (ES). Tai – oficiali „Brexit“ derybų pradžia.


  3. Britų ir Europos skyrybų pradžią apkartino milžiniški iššūkiai (7)

Europa / 2017-03-29 08:50 / „Bloomberg“, „Politico“, „The Guardian“ ir „Lietuvos rytas“ inf.

Išaušo diena, kai Jungtinė Karalystė oficialiai pradės derybas dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sąlygų. Bet pagalius į ratus kiša škotų nepriklausomybės siekis ir valstybės tarnautojų trūkumas.


  4. Škotijos parlamentas „Brexit“ starto išvakarėse balsuos dėl naujo nepriklausomybės referendumo (3)

Įvykiai / 2017-03-28 12:16 / BNS ir lrytas.lt inf.

Likus vos dienai, kai Jungtinė Karalystė oficialiai inicijuos pasitraukimo iš Europos Sąjungos procesą, Škotijos parlamentas antradienį tikriausiai pritars raginimams organizuoti naują referendumą dėl nepriklausomybės.


  5. A. Liubinskas apie lietuvių mačą: „Anglai net nesirengė dvikovai – pavaikščiojo ir laimėjo“ (41)

Futbolas / 2017-03-27 18:49 / Modestas Krukauskas

Lietuvos futbolo dabartis – kaip po gero vakarėlio: linksmą ir siautulingą pradžią galiausiai pakeitė pagirios ir nemenkas galvos skausmas. Po galingo Lietuvos rinktinės starto 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre, ne vienas mūsų nacionalinės ekipos aistruolis mintyse jau skaldė antausius favoritams ir svajojo apie šalies vėliavą pasaulio čempionate. Tačiau pastarosios trejos Lietuvos komandos rungtynės ir vėl sirgalius nuleido ant žemės – Lietuvos futbolininkai trijų mačų atkarpą pralaimėjo net 0:9.


  6. Nerijus Kesminas. Nėra dėl ko svaigti, bet rinktinė bent jau bando vytis laiką (17)

Futbolas / 2017-03-27 17:50 / Nerijus Kesminas

Lygiai prieš dvejus metus po rungtynių Vemblio stadione Georgas Freidgeimas viešai džiaugėsi galėjęs pasikeisti marškinėliais su Theo Walcottu, kurio žaidimą per televiziją stebėjo nuo vaikystės ir už kurį, beje, yra pusantrų metų vyresnis.


  7. Pasaulio sporto savaitė. Mūšiai dėl bilietų į Rusiją

Kitos naujienos / 2017-03-27 16:36 / Rolandas V. Eidvilas

Vokietijos ir Šveicarijos futbolininkai iškovojo penktąsias pergales pasaulio čempionato Europos atrankos turnyre, Brazilijos futbolo rinktinė laimėjo Pietų Amerikos atrankos turnyro lyderių dvikovą, vokietis Sebastianas Vettelis buvo greičiausias pirmosiose „Formulės-1“ sezono lenktynėse, austras Stefanas Kraftas iškovojo šuolių su slidėmis pasaulio taurę, o Nyderlandų futbolo federacija nutraukė sutartį su rinktinės treneriu.


  8. Londonas prieš „Brexit“ proceso pradžią mėgina įveikti politinę krizę Šiaurės Airijoje (3)

Europa / 2017-03-27 13:40 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Jungtinė Karalystė pirmadienį mėgins rasti paskutinės minutės sprendinį politinei aklavietei Belfaste įveikti, vildamasi užkirsti kelią tolesnei suirutei provincijoje.


  9. Po Lietuvos ir Anglijos futbolo rungtynių – akis badantys pastebėjimai (39)

Futbolas / 2017-03-27 13:37 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Londonas (Anglija)

Londone išaušus pirmadienio rytui Anglijos futbolo gerbėjai labai ilgam laikui atsisveikina su Lietuvos vardu. Vienintelis į rinktinę nebenorintis Giedrius Arlauskis gali priminti savo gimtinės vardą, jeigu imtų ir gautų progą pasirodyti ant „Premier“ lygos vejos.


  10. Po „Brexit“ Theresa May planuoja suteikti Škotijai daugiau galių (3)

Europa / 2017-03-27 12:16 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį pokalbių su Škotijos premjere Nicola Sturgeon į Glazgą atvykusi Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė Theresa May turėtų užsiminti apie tai, kad po „Brexit“ pasiūlys Škotijai daugiau galių. Taip premjerė siektų išvengti antrojo Škotijos referendumo dėl atsiskyrimo nuo Jungtinės Karalystės, remiantis žiniasklaidos pranešimais informuoja „EUobserver“.


  11. Pergalę išplėšusi Škotija nustūmė Lietuvą į priešpaskutinę grupės vietą (1)

Futbolas / 2017-03-26 21:12 / lrytas.lt

2018-ųjų metų pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse favoritai šventė skirtingas pergales  - Vokiečiai su varžovais susitvarkė nesunkiai, o Škotija nuo lygiųjų išsigelbėjo tik paskutinėmis minutėmis.


  12. Garbingai pasirodę Lietuvos futbolininkai nusileido Anglijai (68)

Futbolas / 2017-03-26 18:47 / lrytas.lt

Lietuvos futbolo rinktinė 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos mače garbingai 2:0 nusileido Anglijos futbolininkams.


  13. Lietuvos pergalės prieš Angliją formulė – paprasta, bet sudėtinga (6)

Futbolas / 2017-03-26 17:18 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Londonas (Anglija)

Sekmadienis – didžiojo futbolo diena, o lietuviams – ir karštas išbandymų metas. Dvejų metų prisiminimus į stalčius sukrovę ir devyniais užraktais spynas sukaustę Lietuvos rinktinės futbolininkai rieškutėmis sėmė pozityvumo serumą.


  14. Prieš žingsnį į Vemblio pragarą – pasirinkimai: ką į aikštę mes Edgaras Jankauskas? (12)

Futbolas / 2017-03-26 12:55 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Londonas (Anglija)

Sekmadienis – Lietuvos futbolo išbandymų metas. Mažai žmonių tikisi gero rezultato iš Lietuvos rinktinės, tačiau Edgaras Jankauskas be kovos trauktis neketina. Kitaip tariant, rinktinės treneris reikalauja bandyti žaisti ir nekartoti to košmaro, kurį prieš dvejus metus pateikė Igoris Pankratjevas.


  15. Sekmadienį oro bendrovės pradeda skraidinti trimis naujomis kryptimis (1)

Rinkos pulsas / 2017-03-26 09:55 / BNS ir lrytas.lt inf.

Latvijos skrydžių bendrovė „Air Baltic“ iš Vilniaus oro uosto sekmadienį keleivius pradeda skraidinti į Paryžių, Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ iš Vilniaus pradės skraidinti į Geteborgą, Švedijoje, o Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ keleivius pradeda skraidinti iš Palangos oro uosto į Glazgą, Škotijoje.


  16. BBC komentatorius pirštu dūrė į Fiodorą Černychą, bet aukso kalnų dar nežadėjo (1)

Futbolas / 2017-03-26 09:30 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Londonas (Anglija)

Fiodoras Černychas išgyvena geriausią etapą savo karjeroje. 25 metų futbolininkas muša puikius įvarčus Lenkijoje ir yra pagrindinis Edgaro Jankausko futbolo spektaklio atlikėjas.


  17. Edgaras Jankauskas svajoja apie tai, ko trokšta visas Lietuvos futbolas (18)

Futbolas / 2017-03-25 22:05 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Londonas (Anglija)

Edgaras Jankauskas yra pasiekęs tiek, kad ne kiekvienas futbolininkas apie tai pagalvoja. Vienintelis Čempionų lygos trofėjų iškovojęs lietuvis yra žaidęs prieš labai stambaus kalibro Europos klubus, o jam „Porto“ klube vadovavo tada tik į aukštybes iškilęs Jose Mourinho.


  18. Lietuvos futbolininkų duetui – Anglijos rinktinės trenerio dėmesys

Futbolas / 2017-03-25 18:10 / Martynas Suslavičius, specialiai lrytas.lt, Londonas (Anglija)

Anglijos rinktinė po „Euro 2016“ čempionate patirto pralaimėjimo Islandijai jaučia nedidelę futbolo nykštukų baimę, bet prieš sekmadienio rungtynes su Lietuva komanda daugiau svarsto būdus, kuriais bus pasiekta pergalė. Ji tarytum jau įrašyta, nors Edgaras Jankauskas su savo futbolininkais ir žada ugningą kovą.


  19. Į lietuvių bėdas nesigilinantys anglai jau skaičiuoja būsimus įvarčius (23)

Futbolas / 2017-03-25 10:40 / Martynas Suslavičius („Lietuvos rytas“)

Lietuvos futbolo sirgaliai antrąsyk per dvejus metus renkasi futbolo gimtinėje. Sekmadienį į legendinį Londono Vemblio stadioną drauge patrauks ir Anglijos sostinės svečiai, ir čia gyvenantys emigrantai.


  20. Lietuvos oro uostai pradeda vasaros sezoną – skelbiamos naujos kryptys (12)

Rinkos pulsas / 2017-03-24 11:55 / lrytas.lt

Jau šį sekmadienį prasidėsiantis aviacinis vasaros skrydžių sezonas nenuvils ir išrankių keliautojų iš Lietuvos bei dar labiau sustiprins oro kelius su Europos didmiesčiais. Sankt Peterburgas, Neapolis ir Miunchenas – tai vos keletas naujų krypčių, kuriomis naująjį skrydžių sezoną džiaugsis keliaujantys per Lietuvos oro uostus.


Populiariausi per 24 val.