Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1290, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Šiurpią praeitį Lietuvoje dzūkei padėjo pamiršti mylintis vyras (293)

Išklausykite / 2015-03-27 14:02 / Lauryna

Mane paskatino parašyti straipsniai apie mišrias santuokas, kurių jūsų skyrelyje paskutiniu metu ypač padaugėjo. Iš tikrųjų – tai džiugina. Nes ir pati esu sukūrusi tokią santuoką. Iš karto sakau – mano istorija nėra išgalvota. Nuotraukos nepaimtos iš jokio interneto. Esu tikra lietuvė, nežinau, panaši ar nepanaši.


  2. Lietuvos futbolo rinktinė: ko trūksta ir ką turime? (43)

Futbolas / 2015-03-24 13:05 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Be vieno komandos lyderio Arvydo Novikovo ir be naujojo Lietuvos piliečio Larry Coheno mūsų šalies futbolo rinktinė rengsis Europos čempionato atrankos rungtynėms penktadienį Londone su Anglija. Igoris Pankratjevas dvikovoje su Anglija remsis jau patikrintais žaidėjais. Tarp Lietuvos rinktinės trenerio pasirinktų 23 futbolininkų nėra nė vieno naujoko.


  3. Lietuvos rinktinė atskleidė sudėtį, afrikiečiui – netikėta žinia (49)

Futbolas / 2015-03-23 12:21 / lrytas.lt

Lietuvos futbolo rinktinė iki paskutinės minutės slėpė savo kortas prieš 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos mūšį Londone. Tačiau likus keturioms dienoms iki rungtynių nacionalinė komanda pranešė, kokia sudėtimi stos į amžiaus dvikovą su Anglijos futbolininkais.


  4. Ž. Tratas – atvirai apie emigraciją, karjerą ir naują vardą (34)

Stiprioji lytis / 2015-03-21 17:35 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Prieš pusmetį aktorius Žilvinas Tratas (26 m.) susikrovė daiktus į lagaminus ir iškeliavo laimės ieškoti į Čekiją. Niekas ten jo nelaukė. Žilvinas net buvo priverstas vardą pasikeisti į Jameso.


  5. Pardavėjai siūlo pirkti papildomą garantiją. Verta už ją mokėti? (11)

Mano pinigai / 2015-03-16 17:19 / lrytas.lt

Europos Sąjungos teisinė garantija vartotojams suteikia galimybę, dažniausiai per 2 metus nuo pirkimo, reikalauti nemokamai sutaisyti ar pakeisti prekę su trūkumais arba kai kuriais atvejais susigrąžinti pinigus. Ji yra privaloma ir pardavėjas turi ją suteikti be papildomo mokesčio. Tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja mokamos komercinės garantijos. Ar verta jas įsigyti? Juolab kartais pardavėjai mulkina pirkėjus.


  6. Kur ketinate studijuoti – Europoje, Azijoje? Ruoškitės iš anksto (3)

Studijos / 2015-03-15 09:28 / Lina Bartkutė („Lietuvos rytas“)

Egzotiški kraštai vilioja ne tik poilsiautojus. Vis dažniau Lietuvos vaikai kelia sparnus ir renkasi studijas tolimuose kraštuose. Jie jau pradėjo rimčiau domėtis studijomis Honkonge, išvyko mokytis į Abu Dabį. „Kinija ar Abu Dabis tiesiog turi gerų Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetų filialus. Egzotiškos šalys stengiasi, investuoja didžiulius pinigus, kad pritrauktų garsių aukštųjų mokyklų“, – sakė studijų užsienyje ekspertė Žaneta Savickienė. „Kinija ar Abu Dabis tiesiog turi gerų Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetų filialus. Egzotiškos šalys stengiasi, investuoja didžiulius pinigus, kad pritrauktų garsių aukštųjų mokyklų“, – sakė studijų užsienyje ekspertė Žaneta Savickienė.


  7. Iš prancūzų lūpų: kaip vyko Estrėjos širdelės gabenimas į Vilnių (1)

Medicinos žinios / 2015-03-14 10:55 / lrytas.lt

Lietuviai dėkoja prancūzams už dovanotą viltį pasveikti mažajai Estrėjai, sulaukusiai donoro širdies iš Prancūzijos. Donorystę koordinavusi prancūzė Candide Font-Sala vis dar su ašaromis akyse prisimena šį išskirtinį lietuvaitės atvejį ir tikina, kad niekada negalės jo pamiršti.


  8. Sujungė baltymus ir sukūrė verslą

Nepaprasti daiktai / 2015-03-11 09:00 / lrytas.lt

Dr. Editos Mištinienės vadovaujama įmonė „Profarma“ ne tik sukūrė technologiją „ProMerTM“, kuri leidžia prailginti baltymų gyvavimo laiką. Ši įmonė kritiniu laikotarpiu sugebėjo pritraukti investuotojų, kurių pagalba sukūrė mokslinę infrastruktūrą ir surado partnerių tolimesniam „ProMerTM" technologijos taikymui vaistinių preparatų bandymams ir gamybai .


  9. Gydžiausi šizofreniją Lietuvoje ir Škotijoje. Skaudu lyginti

Išklausykite / 2015-03-04 07:30 / Živilė

Noriu kreiptis į žmones, kurie turi psichinių sutrikimų. Papasakosiu savo istoriją. Aš susirgau 16 metų. Dabar man jau 33 metai ir pagaliau jaučiu, kad gyvenu. Sergu šizofrenija, turiu pirmą neįgalumo grupę, esu nedarbinga. Mano liga prasidėjo sunkiai – buvau nevaldoma, daug kentėjau.


  10. Higgso bozoną dar 1998 m. atrado Homeris Simpsonas?

Laboratorija / 2015-03-03 14:19 / Technologijos.lt

Nors Homeris Simpsonas geriau žinomas kaip ne visai laimingas, dėl spurgų iš proto einantis Springfildo atominės jėgainės apsaugininkas, pasirodo, jis gali būti pralenkęs šviesiausius planetos protus ir apytiksliai apskaičiavęs Higgso bozono masę 14 metų anksčiau nei pavyko įrodyti tos dalelės egzistavimą.


  11. Prieš Šešių nacijų lyderių akistatą – kaitinanti atmosfera

Startai / 2015-02-27 15:58 / lrytas.lt

Prestižiniame Šešių nacijų regbio turnyre savaitgalį vyks trečiasis turas, kuris gali tapti tikra varžybų puošmena. Trys įspūdingi mačai, trys intriguojantys regbio spektakliai, fantastiška atmosfera didžiausiuose stadione – visa tai vyks Airijoje, Prancūzijoje ir Škotijoje.


  12. L.Spalvio atstovaujama ekipa liko už Europos lygos aštuntfinalio

Futbolas / 2015-02-27 00:59 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Europos futbolo lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse ketvirtadienį be Luko Spalvio žaidžianti „Aalborg BK“ (Danija) komanda svečiuose 0:3 (0:1) pralaimėjo „Club Brugge“ (Belgija) ekipai ir nepateko į kitą etapą.


  13. Britams jų sveikatos apsauga primena neįgalų dinozaurą

Įvykiai / 2015-02-23 06:58 / Vytas Rudavičius („Lietuvos rytas“)

Nesibaigiančios sveikatos apsaugos reformos, pinigų ir medikų trūkumas – ne tik Lietuvos problema. Britų santykis su jų sveikatos apsaugos sistema – tarsi meilės ir neapykantos įkyriai tetai istorija. Neseniai įtakinga Anglijos medikų institucija – Karališkasis šeimos gydytojų koledžas (RCGP) paskelbė iškalbingą statistiką.


  14. Šešių nacijų turnyras: ar italai panaikins prakeiksmą?

Startai / 2015-02-13 16:18 / lrytas.lt

Stipriausios Europos regbio komandos praėjusį savaitgalį pradėjo prestižinį Šešių nacijų turnyrą, o jau netrukus žais antrojo turo susitikimus, žadančius nemažai intrigų.


  15. Diplomų fabrikams ir švietimo strategams – sudėtingas egzaminas

Komentarai / 2015-02-06 07:27 / „Laiko ženklai“

Švietimo ir mokslo ministerija nurodė aukštosioms mokykloms jau šįmet nustatyti minimalaus stojamojo balo kartelę ir savo lėšomis už mokslą mokantiems studentams.


  16. Regbininkai kelia tikslą patekti į Rio olimpines žaidynes

Startai / 2015-01-28 15:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos regbio federacija (LRF) kartu su žurnalistais antradienį aptarė sėkmingus praėjusius metus bei pristatė artimiausius planus.


  17. Ričardas Beniušis nesigaili atmetęs „AC Milan“ pasiūlymą

Futbolas / 2015-01-26 15:47 / V.Januška, LFF.lt

Vienas rezultatyviausių visų laikų Lietuvos čempionatų puolėjų Ričardas Beniušis prieš dvejus metus „griebėsi šiaudo“ savo karjeroje ir pasirinko žaisti Pakruojo „Kruojos“ komandoje.


  18. D. Šernas buvo sutaręs su albanais, bet keliaus į Škotiją?

Futbolas / 2015-01-25 19:57 / futbolo.tv

Buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas Darvydas Šernas sudomino škotus. Albanijos klubas Tiranos „Partizani“ buvo pranešęs, jog baigė derybas su 2010 metų geriausiu Lietuvos futbolininku, tačiau šis sandoris netikėtai atšauktas, pranešė interneto svetainė futbolo.tv


  19. Britų vyriausybė paskelbė apie naujas galias Škotijai

Europa / 2015-01-22 14:40 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Didžiosios Britanijos vyriausybė ketvirtadienį paskelbė įstatymo projektą dėl didesnių galių, tarp jų – didesnės mokesčių ir socialinio aprūpinimo kontrolės, suteikimo pernai per referendumą nepriklausomybę atmetusiai Škotijai. Ministras pirmininkas Davidas Cameronas sakė, kad po šio žingsnio Škotijos parlamentas būtų „vienas įtakingiausių autonominių parlamentų pasaulyje“.


  20. Škotijoje įtvirtinta pirmoji pagoniška gėjų santuoka

Marga planeta / 2015-01-20 17:28 / lrytas.lt

Homoseksualų pora, gyvenanti Škotijos sostinėje Edinburge, fizinius ir dvasinius negalavimus malšina žolelėmis ir įvairiais augaliniais preparatais, todėl aplinkinių yra praminti raganiais. Dabar ši pora oficialiai įteisino savo santykius, o tokia pagoniška tos pačios lyties asmenų santuoka tapo pirmąja Jungtinėje Karalystėje, skelbia „The Telegraph“.


Populiariausi per 24 val.