Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1269, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Regbininkai kelia tikslą patekti į Rio olimpines žaidynes

Startai / 2015-01-28 15:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos regbio federacija (LRF) kartu su žurnalistais antradienį aptarė sėkmingus praėjusius metus bei pristatė artimiausius planus.


  2. Ričardas Beniušis nesigaili atmetęs „AC Milan“ pasiūlymą (11)

Futbolas / 2015-01-26 22:19 / V.Januška, LFF.lt

Vienas rezultatyviausių visų laikų Lietuvos čempionatų puolėjų Ričardas Beniušis prieš dvejus metus „griebėsi šiaudo“ savo karjeroje ir pasirinko žaisti Pakruojo „Kruojos“ komandoje.


  3. D. Šernas buvo sutaręs su albanais, bet keliaus į Škotiją? (5)

Futbolas / 2015-01-26 07:43 / futbolo.tv

Buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas Darvydas Šernas sudomino škotus. Albanijos klubas Tiranos „Partizani“ buvo pranešęs, jog baigė derybas su 2010 metų geriausiu Lietuvos futbolininku, tačiau šis sandoris netikėtai atšauktas, pranešė interneto svetainė futbolo.tv


  4. Britų vyriausybė paskelbė apie naujas galias Škotijai

Europa / 2015-01-22 14:40 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Didžiosios Britanijos vyriausybė ketvirtadienį paskelbė įstatymo projektą dėl didesnių galių, tarp jų – didesnės mokesčių ir socialinio aprūpinimo kontrolės, suteikimo pernai per referendumą nepriklausomybę atmetusiai Škotijai. Ministras pirmininkas Davidas Cameronas sakė, kad po šio žingsnio Škotijos parlamentas būtų „vienas įtakingiausių autonominių parlamentų pasaulyje“.


  5. Škotijoje įtvirtinta pirmoji pagoniška gėjų santuoka (21)

Marga planeta / 2015-01-20 17:28 / lrytas.lt

Homoseksualų pora, gyvenanti Škotijos sostinėje Edinburge, fizinius ir dvasinius negalavimus malšina žolelėmis ir įvairiais augaliniais preparatais, todėl aplinkinių yra praminti raganiais. Dabar ši pora oficialiai įteisino savo santykius, o tokia pagoniška tos pačios lyties asmenų santuoka tapo pirmąja Jungtinėje Karalystėje, skelbia „The Telegraph“.


  6. V. Ivanauskas – apie uodus, rublius ir Lietuvos futbolo žaizdas (21)

Futbolas / 2015-01-18 20:59 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Ne varžovai, bet atšiaurios gamtinės sąlygos bei dažna aklimatizacija po ilgų skrydžių kelia daugiau bėdų Valdui Ivanauskui, treniruojančiam prie Kinijos sienos esančio Rusijos miesto Chabarovsko klubą „SKA-Energija“.


  7. Šiaurės Korėja rengiasi atidaryti restoraną Škotijoje?

Marga planeta / 2015-01-14 11:22 / lrytas.lt

Visi, kuriems smalsu, kas dedasi vienoje uždariausių pasaulio šalių – Šiaurės Korėjoje – dabar gali džiaugtis. Manoma, kad šalies lyderis nusprendė Škotijoje atidaryti šalies tradicinio maisto restoraną, rašo „Daily Mail“.


  8. Andrius Velička baigė profesionalo karjerą

Futbolas / 2015-01-13 17:51 / lrytas.lt

Daugiausia Lietuvos čempionų titulų turintis Andrius Velička baigė karjerą. 35 metų Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas nutarė nelaukti naujojo sezono ir pakabino batelius ant vinies. 11 čempionų titulų iškovojęs A.Velička daugiausia jų susirinko FBK „Kauno“ komandoje.


  9. Virusas priminė apie save: Škotijoje - naujas Ebolos atvejis

Įvykiai / 2014-12-29 21:11 / lrytas.lt

Sveikatos priežiūros darbuotojui, kuris padėjo kovoti su Ebolos virusu Siera Leonėje buvo diagnozuota ši liga. Jis gydomas Garnavelio ligoninėje, Glazge. Pacientas neseniai grįžo iš Vakarų Afrikos, kur gydė šia liga sirgusius žmones.


  10. Vestuves su ilgamečiu mylimuoju Eltonas Johnas iškėlė namuose

Užsienio žvaigždės / 2014-12-22 12:12 / BNS ir lrytas.lt inf.

Popmuzikos legenda seras Eltonas Johnas su savo daugiau kaip 20-ies pastarųjų metų partneriu sekmadienį, per devintąsias jų civilinės partnerystės metines, susituokė savo namuose Vindzore.


  11. Klaipėdietis žagino ir Lietuvoje, ir Airijoje

Kriminalai / 2014-12-18 08:40 / Aušra Pilaitienė („Lietuvos rytas“)

44 metų Darius Savickis Klaipėdos teisme vakar išgirdo nuosprendį už išžaginimą. Už panašų nusikaltimą Airijoje kalėjęs vyras tikriausiai nesitikėjo, kad bausmė Lietuvoje jį pasivys po vienuolikos metų. Nusikaltimas, dėl kurio D.Savickis vakar pasiųstas kalėti, buvo įvykdytas Klaipėdoje 2003 metų gegužės 8-osios vakarą. Prieš vidurnaktį 20-metė ėjo namo, o D.Savickis tuo metu viename Žardininkų gatvės daugiabutyje laukė draugo.


  12. Po taurės vyno mugėse nutinka nuostabių dalykų

Scena / 2014-12-15 16:14 / lrytas.lt

Per tris šių metų mėnesius, nuo rugpjūčio pabaigos iki lapkričio pabaigos, Lietuvos šokio informacijos centras (LŠIC) pristatė Lietuvos šokį net trijose tarptautinėse šokio ir scenos menų mugėse Vokietijoje, Kinijoje ir Kanadoje. Tokiuose renginiuose užmegzti kontaktai jau atvėrė kelius lietuvių publikai išvysti kai kurias žinomiausių pasaulio trupių ir pristatyti Lietuvos šokį svetur. Ko reikia, kad ateityje ir mes galėtume pakviesti į panašų renginį, svarsto LŠIC bei Menų spaustuvės vadovas Audronis Imbrasas.


  13. „Mis pasaulis 2014“ karūną pelnė Pietų Afrikos atstovė

Stilius ir grožis / 2014-12-15 13:28 / lrytas.lt

Sekmadienio vakarą Londono parodų centre „ExCeL“ vyko kova dėl 64-ąjį kartą vykstančio konkurso „Mis pasaulis 2014“ titulo. Daugiau kaip 120 merginų iš viso pasaulio tikėjosi pelnyti išsvajotą karūną, tačiau naująja grožio karaliene buvo išrinkta Pietų Afrikos atstovė. Dėl gražiausios pasaulio moters titulo varžėsi ir lietuvaitė Agnė Kavaliauskaitė, tačiau į ketvirtfinalį klaipėdietė nepateko.


  14. Škoto profesija – gurkšnoti viskį ir plepėti

Gurmanų klubas / 2014-12-10 07:22 / Arnoldas Lukošius, „Lietuvos rytas"

Kai tave kviečia į prabangų viešbutį Vilniuje, nedviprasmiškai užsimena, kad galėsi suvilgyti lūpas 26 metus išlaikytu viskiu ir paplepėti su pakeliui iš Tokijo į Niujorką trumpam į Lietuvą užsukusiu šio gėrimo ambasadoriumi škotu Ianu Millaru, klausimų, ar verta eiti, nekyla. O kai su įžymybėmis taurelę kilnojęs vyras pradeda pokalbį stačiokiškai lyg su senu draugu, supranti – ne tokie jau svarbūs skirtumai, kai jus vienija nuo gomurio nosies link kylantis tauraus gėrimo aromatas.


  15. G. Arlauskį vilioja italai, bet jis svajoja apie „Liverpool“

Futbolas / 2014-12-06 21:04 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

Geriausiu Lietuvos metų futbolininku išrinktas Giedrius Arlauskis jau sausį gali atsidurti Italijoje. Lietuvos rinktinės ir Bukarešto „Steaua“ vartininku rimtai domisi Florencijos „Fiorentina“ klubas. Rungtynėse su šveicarais jis praleido keturis įvarčius, o vieną kamuolį net įsimušė į savus vartus, bet būtent ši lapkričio dvikova Sankt Galene per 2016-ųjų metų pasaulio čempionato atrankos varžybas pakėlė jo vertę į dar neregėtas aukštumas.


  16. Pasaulio meno žvaigždė Vilniuje kas tunelį ir ieškos senelio

Dailė / 2014-12-06 20:14 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

O kas iš tiesų yra Prancūzijos, Anglijos ar Lietuvos istorija? Tai – kažkieno sukurti pasakojimai, išmonė. Net jeigu skaitai rimtų istorikų knygas, visada gali vienaip ar kitaip interpretuoti faktus. Savo darbuose stengiuosi parodyti, kad istorija nėra vien juoda ir balta. Ją nuspalvina ir mūsų emocinė istorija, kurios nerasime knygose.


  17. Ar viską žinote apie viskį?

Gurmanų klubas / 2014-12-03 15:14 / lrytas.lt

Viskis, istoriškai kildinamas iš Airijos, po kelių šimtų metų ironiškai šyptelėjo gimtinei ir tapo išskirtinai škotišku gėrimu. Vis dėlto iki XX a. Škotijoje būdavo parduodamas ir airiškas viskis, kuris anglų kalba vadintas „whiskey“. Vėliau, siekiant išskirti škotiškąjį, pastarajam XX a. pradžioje paliktas pavadinimas „whisky“ be raidės e. Taip jau susiklostė, kad šiandien škotiškas, Kanados ir dauguma Japonijos viskio vadinama „whisky“, o amerikietiškas ir, žinoma, airiškas – „whiskey“.


  18. Prestižinį Turnerio prizą laimėjęs airis domisi K. Marxo veikalu

Dailė / 2014-12-02 12:49 / lrytas.lt

Turnerio prizą D.Campbellas pelnė už videofilmą „It for Others“ („Tai skirta kitiems“), kuriame analizuojamas kultūrinis imperializmas. Su šiuo darbu menininkas pernai atstovavo Škotiją 55-oje Venecijos bienalėje. Filmas sudarytas iš kelių dalių, kuriose galima rasti ir apmąstymus apie Afrikos meno likimą, ir konflikto Šiaurės Airijoje dokumentus, ir įrašą šokio, sukurto pagal Karlo Marxo „Kapitalą“.


  19. Škotijai bus suteikta didesnė autonomija

Europa / 2014-11-27 14:10 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Škotijai gali būti suteikta didelių naujų galių, įskaitant teisę nustatyti pajamų mokesčio tarifus ir kontroliuoti socialines išmokas - tai rodo naujas planas, kurį ketvirtadienį pristatė vyriausybės paskirta komisija.


  20. Animacinio filmo herojė - Jolantos Svirnelytės antrininkė

TV antena / 2014-11-25 12:05 / lrytas.lt

Jau šį penktadienį, lapkričio 28 dieną, 19.30 val. TV3 eteryje – premjera: Oskarą laimėjusi animacinė nuotykių komedija „Karališka drąsa“ (Brave). Pasaulį sužavėjusią juostą pristato populiariųjų animacinių filmukų „Aukštyn“, „Žuviukas Nemo“ ir „Wall-E“ kūrėjai. Lietuvos žiūrovus žavės „Karališkos drąsos“ siužeto vingiai, o labiausiai – pagrindinė herojė ugniaplaukė princesė Merida. Ji – tarsi animacinė TV3 Žinių žurnalistės, „Dienos komentaro“ vedėjos Jolantos Svirnelytės versija.


Populiariausi per 24 val.