Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1131, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „airBaltic“ keleiviams nereikės išjungti elektroninių įrenginių (1)

Rinkos pulsas / 2014-04-10 11:23 / lrytas.lt

Nuo šiol Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės naudotis elektroniniais prietaisais ir lėktuve. Išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės, grotuvai ir kiti populiarūs nešiojami įrenginiai nuo balandžio 18 dienos galės likti įjungti viso skrydžio metu.


  2. Ispanijos parlamentas gesina Katalonijos norą atsiskirti (2)

Europa / 2014-04-08 13:01 / AP, AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Ispanijos parlamentas antradienį turėtų triuškinama balsų dauguma atmesti šiaurės rytinio Katalonijos regiono prašymą leisti surengti referendumą dėl nepriklausomybės.


  3. V.Tomaševskis: „Nereikia varyti ant Rusijos“ (301)

Aktualijos / 2014-04-08 10:12 / lrt.lt

Kandidatai į prezidentus Valdemaras Tomaševskis ir Artūras Zuokas pirmiausia atsakingųjų dėl Rusijos aneksuoto Krymo ir krizės Ukrainoje ieško Vakaruose ir Maidane. „Reikia kalbėti su Rusija, nereikia varyti ant Rusijos, kadangi ne ji pradėjo šitą revoliuciją Maidane“, – teigia V. Tomaševskis.


  4. Lietuviai legionieriai taurėmis džiaugėsi septyniose šalyse

Krepšinis / 2014-04-02 12:47 / Rolandas V.Eidvilas

Praėjusį savaitgalį baigiamasis nacionalinės krepšinio taurės turnyras įvyko ne tik Lietuvoje, bet ir dar keliuose Europos kraštuose. Užsienyje tarp nugalėtojų irgi buvo vienas lietuvis – Aurimas Kieža svariai prisidėjo prie Prištinos „Sigal“ pergalės Kosovo taurės finale. Įskaitant šią pergalę, jau aštuoniose šalyse tarp nugalėtojų buvo lietuviai treneriai arba žaidėjai.


  5. Dukart išsiskyrusi R.Vanagaitė širdies draugą rado internete (179)

Šeima ir santykiai / 2014-03-30 15:40 / Daiva Kaikarytė

Kai įkopi į šeštąją dešimtį, dar turi teisę sutikti vyrą ir džiaugtis meile. Jei net artimieji guli ant patalo – neturi teisės aukoti savo gyvenimo. Vilniaus miesto tarybos narė Rūta Vanagaitė (59 m.) gali taip aštriai kalbėti, nes viską yra išgyvenusi savo kailiu. Taip – šiuo metu ji džiaugiasi internete rasto brito dėmesiu. Taip – ji turi 25 metų artimųjų slaugymo patirtį. Rūta ruošia dvi knygas – vieną apie penkiasdešimtmetį perkopusią moterį, kuri dar turi jėgų ir noro džiaugtis gyvenimu, nors stereotipinis mąstymas siūlo tik vieną galimybę – bjaurėtis savimi, vegetuoti ir laukti mirties, rašo „Lietuvos ryto" priedas „Gyvenimo būdas".


  6. Kovo 27 d. – Tarptautinė teatro diena

Datos ir progos / 2014-03-27 00:01 / lrytas.lt

Ši diena minima visame pasaulyje. Ne visame pasaulyje, bet vis tiek minima, Pasaulinė viskio diena. Lietuvoje įteikiami „Auksiniai scenos kryžiai“, o Mianmare švenčiama Karinių pajėgų diena. 1309 m. popiežius atskyrė nuo Bažnyčios Veneciją. 1968 m. žuvo pirmasis kosmonautas Jurijus Gagarinas. 1990 m. sovietų desantininkai šlovingai veržėsi į Lietuvos psichiatrines ligonines. Desantininkai laimėjo – į ligonines juos priėmė. 1998 m. JAV patvirtintas vaistas „Viagra“. 2011 m. Rusija atsisakė kaitalioti vasaros ir žiemos laiką. (Spausk datą viršuje ir sužinosi daugiau.)


  7. Lietuvos regbio rinktinė pasaulio reitinge lieka 52-a (1)

Startai / 2014-03-18 18:14 / BNS ir lrytas.lt inf.

Tarptautinės regbio federacijos (IRB) paskelbtame naujame planetos vyrų regbio rinktinių reitinge Lietuvos komanda su 46,06 įskaitinio taško lieka 52-a.


  8. Ūkio banko kreditoriai išsigandę, tik V.Romanovas – ramus (13)

Rinkos pulsas / 2014-03-18 16:29 / Artūras Jančys, Arūnas Karaliūnas

Už dvylika tūkstančių litų Ūkio banke akcijų įsigijusi vidutinio amžiaus kaunietė nebuvo įleista į kreditorių susirinkimą, antradienio rytą prasidėjusį Kauno „Girstučio“ teatro salėje. Paaiškėjo, jog jai nebuvo pranešta nei apie susirinkimą, nei apie tvarką, kaip patekti į kreditorių sąrašus. Dauguma portalo lryts.lt kalbintų indėlininkų, net buvę Ūkio banko darbuotojai sakė mažai turintys vilties atgauti pinigus ir bėrė priekaištus buvusiam Ūkio banko investicinės grupės (ŪBIG) vadovui Vladimirui Romanovui.


  9. Krymas, Škotija, Flandrija, Šalčininkai (23)

Komentarai / 2014-03-17 12:41 / Arūnas Brazauskas

Į Rusijos okupantų surengtą referendumą Kryme buvo pakviestas pulkelis vadinamųjų tarptautinių stebėtojų iš 21 šalies. Kol mus pasieks patikimi duomenys, kiek tarp jų būta Europos parlamento ir nacionalinių parlamentų narių, verta pasvarstyti apie Europos trupinimo schemą, kurios pavidalas švystelėjo Kryme.


  10. Škotijai ir Didžiajai Britanijai paranku naudotis viena valiuta

Europa / 2014-03-17 09:33 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmasis Škotijos ministras Alexas Salmondas teigia, kad ir Škotijai, ir Didžiajai Britanijai po galimo pirmosios nepriklausomybės paskelbimo rugsėjį būtų paranku ir toliau naudotis viena valiuta. Jo ekspertų komisija svarsto nuosavos valiutos variantą, tačiau analitikai kartu rekomenduoja susivienyti į bendra svaru paremta finansinę sąjungą.


  11. D.Cameronas neleis Rusijai „trypti“ Ukrainos, Charkove - žūtys (799)

Įvykiai / 2014-03-10 23:34 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusijos mostai platėja - kontrolę Kryme perėmę rusų kariai jau dairosi į artimiausius Rytų Ukrainoje esančius miestus. Juose jau sėjama nerimo sėkla - Charkove per išpuolį nušauti du žmonės, o Luganske nežinomi asmenys užėmė televizijos pastatą. Europos Sąjunga ėmėsi griežtesnių veiksmų - atidėjo derybas dėl „Pietų srauto" dujotieko, o Didžiosios Britanijos ministras Davidas Cameronas pareiškė, kad neleis Rusijai „trypti" Ukrainos.


  12. Futbolo rinktinių kontrolinės rungtynės. Kovo 5 d.

Rezultatai / 2014-03-05 23:56 / lrytas.lt

Trečiadienį daugelis pasaulio šalių futbolo rinktinių žaidžia kontrolines rungtynes. Vėliausiai prasidės įdomiausias mačas tarp Ispanijos ir Italijos rinktinių (23 val. Lietuvos laiku).


  13. Po kelionės į Angliją skinti gėlių – dėmė visam gyvenimui (67)

Likimai / 2014-03-05 06:19 / lrytas.lt

Tave parduos kaip lėlę – prieš keletą metų bylojo socialinė reklama. Kraupi realybė iki šiol nekeičia savo veido. Žiaurūs ir apsukrūs sukčiai apgauna moteris ir išveža jas į užsienį dirbti vergiškomis sąlygomis. Labai dažnai vergės be jokio gailesčio paverčiamos prostitutėmis. Vaidos istorija – būtent tokia. 22-ejų Vaida su vyru išsiskyrė būdama nėščia. Gyveno nepasiturinčiai, gimus kūdikiui, metus glaudėsi pas motiną, gyveno iš jos pensijos. Darbą susirasti nesisekė, nes daugelį darbdavių gąsdino tai, kad ji turi kūdikį.


  14. Po J.Mourinho pamokų E.Jankauskas rengiasi debiutui A lygoje (13)

Futbolas / 2014-03-03 16:15 / Giedrius Janonis

Tituluočiausias visų laikų Lietuvos futbolininkas Edgaras Jankauskas ruošiasi pradėti savarankišką trenerio karjerą. „Lietuvos ryto“ šaltinių teigimu, 38 metų vilnietis artimiausiu metu taps „Trakų“ treneriu. Oficialiai apie E.Jankausko sutartį su A lygos debiutantais turėtų būti pranešta jau šį pirmadienį. „Palaukite porą dienų“, - „Lietuvos rytui“ dar penktadienį sakė E.Jankauskas, paklaustas, ar jis jau sulaukė pasiūlymo perimti „Trakų“ vairą.


  15. Paplūdimio tinklininkų kelias į olimpiadą prasidės Vilniuje

Startai / 2014-03-03 13:42 / lrytas.lt

Pirmą kartą Lietuvos tinklinio istorijoje mūsų šaliai suteikta teisė organizuoti paplūdimio tinklinio atrankinį turnyrą į 2016 m. Rio de Žaneiro vasaros olimpines žaidynes. Pirmasis Kontinentinės taurės etapas vyks 2014 m. birželio 28–29 dienomis Vilniuje.


  16. Aktorius S.Connery agituoja už Škotijos nepriklausomybę (11)

Europa / 2014-03-03 11:06 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Filmų apie Džeimsą Bondą žvaigždė Seanas Connery sekmadienį paragino savo tėvynainius škotus balsuoti už Škotijos nepriklausomybę vėliau šiais metais vyksiančiame referendume, sakydamas, jog ši galimybė „per gera, kad ją būtų galima praleisti“. 83 metų aktorius yra vienas iš iškiliausių veikėjų, palaikančių Škotijos nacionalinės partijos (SNP) kampaniją balsuoti už regiono nepriklausomybę rugsėjį vyksiančiame referendume, sakydamas, kad toks žingsnis padidintų Škotijos autoritetą.


  17. Slaptas pavojus – viskuo nusivylę vienišiai (21)

Kriminalai / 2014-02-27 10:30 / Dovydas Pancerovas

Apie juos garsiai imama šnekėti tik tuo metu, kai nutinka kas nors baisaus. Iki tol dažniausiai tai būna tylūs ir vieniši žmonės. Kas priverčia juos griebtis viešo smurto ir kaip tam užkirsti kelią? Jis – dvidešimtmetis studentas, gerai išmanantis chemiją ir mikrobiologiją. Jį būtų galima pavadinti moksliuku. Draugų neturėjo, su bendrakursiais nebendravo. Su artimaisiais ryšių beveik nepalaikė. Į kriminalistų akiratį pateko labai keistomis aplinkybėmis.


  18. Palankūs burtai Lietuvos futbolui suteikė istorinę galimybę (64)

Futbolas / 2014-02-25 15:26 / Kęstutis Rimkus

Buvę mūsų šalies futbolo rinktinės treneriai ir kapitonas mano, kad Lietuva turi realią galimybę pirmą kartą istorijoje iškopti į finalinį Europos čempionato etapą. Palankesnių burtų vargu ar galėjo būti, o 2016 metais Prancūzijoje žais net 24 rinktinės. Lietuvos futbolo sirgaliai turi priežasčių pabučiuoti Andreui Kopke ranką.


  19. Regbio „Šešių nacijų taurės“ čempionate įtampa auga

Startai / 2014-02-25 13:13 / lrytas.lt

Emocijos, įtempta kova, sausakimši stadionai – visi šie apibūdinimai idealiai tinka įvykusiems mūšiams regbio aikštėje Velse, Italijoje bei Anglijoje. Čia vyko regbio „Šešių nacijų taurės“ trečiojo turo rungtynės. Valai namuose priėmė prancūzus, italai – škotus, o anglai – airius.


  20. A.Narbekovas: „Istorija rodo, kad nebeturime palankių varžovų“ (27)

Futbolas / 2014-02-24 15:35 / Lina Motužytė

Futbolo sirgaliai trina delnais – Lietuvoje išvysime ryškiausias Anglijos futbolo žvaigždes. Sekmadienį Nicoje ištraukus 2016-ųjų Europos čempionato atrankos turnyro burtus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė pateko į E grupę, kurioje žais ir anglai. E grupėje lietuviai taip pat turės kautis su Šveicarijos, Estijos, Slovėnijos ir San Marino ekipomis. „Įdomi grupė, daug skirtingo braižo komandų. Reikės prisitaikyti. Anglijos rinktinė, šveicarai pastaruoju metu demonstruoja gerą futbolą – bus įdomu stebėti“, - lrytas.lt sakė olimpinis čempionas Arminas Narbekovas.