Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1293, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „Emigrantų“ herojė į užsienį pabėgo nuo neištikimo vyro (7)

TV antena / 2015-04-27 15:51 / lrytas.lt

Valerija Sarnauskaitė Lietuvoje turėjo viską – gerą darbą, uždarbį, vaikus ir artimuosius šalia. Tačiau jau 9-erius metus besikartojanti sugyventinio neištikimybė moterį privertė bėgti į Škotiją.


  2. „Euro 2016“: portugalų nesugniuždė fantastiškas serbo įvartis

Futbolas / 2015-03-29 21:09 / lrytas.lt

Pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė taškais susilygino su Lenkijos ir Škotijos rinktinėmis „Euro 2016“ atrankos D grupėje. Vokiečiai 2:0 išvykoje palaužė Gruziją.


  3. Banknotai iš plastiko – rytdienos pinigai

Rinkos pulsas / 2015-03-29 13:59 / „Lietuvos rytas“

Nebe šlamančios, o jaukiai gurgždančios kupiūros. Taip atrodo šią savaitę pristatyti 5 škotiškų svarų banknotai, pagaminti ne iš popieriaus, o iš plastiko. Tokių ateityje visur tiktai daugės.


  4. Šiurpią praeitį Lietuvoje dzūkei padėjo pamiršti mylintis vyras

Išklausykite / 2015-03-27 14:02 / Lauryna

Mane paskatino parašyti straipsniai apie mišrias santuokas, kurių jūsų skyrelyje paskutiniu metu ypač padaugėjo. Iš tikrųjų – tai džiugina. Nes ir pati esu sukūrusi tokią santuoką. Iš karto sakau – mano istorija nėra išgalvota. Nuotraukos nepaimtos iš jokio interneto. Esu tikra lietuvė, nežinau, panaši ar nepanaši.


  5. Lietuvos futbolo rinktinė: ko trūksta ir ką turime?

Futbolas / 2015-03-24 13:05 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Be vieno komandos lyderio Arvydo Novikovo ir be naujojo Lietuvos piliečio Larry Coheno mūsų šalies futbolo rinktinė rengsis Europos čempionato atrankos rungtynėms penktadienį Londone su Anglija. Igoris Pankratjevas dvikovoje su Anglija remsis jau patikrintais žaidėjais. Tarp Lietuvos rinktinės trenerio pasirinktų 23 futbolininkų nėra nė vieno naujoko.


  6. Lietuvos rinktinė atskleidė sudėtį, afrikiečiui – netikėta žinia

Futbolas / 2015-03-23 12:21 / lrytas.lt

Lietuvos futbolo rinktinė iki paskutinės minutės slėpė savo kortas prieš 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos mūšį Londone. Tačiau likus keturioms dienoms iki rungtynių nacionalinė komanda pranešė, kokia sudėtimi stos į amžiaus dvikovą su Anglijos futbolininkais.


  7. Ž. Tratas – atvirai apie emigraciją, karjerą ir naują vardą

Stiprioji lytis / 2015-03-21 17:35 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Prieš pusmetį aktorius Žilvinas Tratas (26 m.) susikrovė daiktus į lagaminus ir iškeliavo laimės ieškoti į Čekiją. Niekas ten jo nelaukė. Žilvinas net buvo priverstas vardą pasikeisti į Jameso.


  8. Pardavėjai siūlo pirkti papildomą garantiją. Verta už ją mokėti?

Mano pinigai / 2015-03-16 17:19 / lrytas.lt

Europos Sąjungos teisinė garantija vartotojams suteikia galimybę, dažniausiai per 2 metus nuo pirkimo, reikalauti nemokamai sutaisyti ar pakeisti prekę su trūkumais arba kai kuriais atvejais susigrąžinti pinigus. Ji yra privaloma ir pardavėjas turi ją suteikti be papildomo mokesčio. Tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja mokamos komercinės garantijos. Ar verta jas įsigyti? Juolab kartais pardavėjai mulkina pirkėjus.


  9. Kur ketinate studijuoti – Europoje, Azijoje? Ruoškitės iš anksto

Aktualijos / 2015-03-15 09:28 / Lina Bartkutė („Lietuvos rytas“)

Egzotiški kraštai vilioja ne tik poilsiautojus. Vis dažniau Lietuvos vaikai kelia sparnus ir renkasi studijas tolimuose kraštuose. Jie jau pradėjo rimčiau domėtis studijomis Honkonge, išvyko mokytis į Abu Dabį. „Kinija ar Abu Dabis tiesiog turi gerų Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetų filialus. Egzotiškos šalys stengiasi, investuoja didžiulius pinigus, kad pritrauktų garsių aukštųjų mokyklų“, – sakė studijų užsienyje ekspertė Žaneta Savickienė. „Kinija ar Abu Dabis tiesiog turi gerų Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetų filialus. Egzotiškos šalys stengiasi, investuoja didžiulius pinigus, kad pritrauktų garsių aukštųjų mokyklų“, – sakė studijų užsienyje ekspertė Žaneta Savickienė.


  10. Iš prancūzų lūpų: kaip vyko Estrėjos širdelės gabenimas į Vilnių

Medicinos žinios / 2015-03-14 10:55 / lrytas.lt

Lietuviai dėkoja prancūzams už dovanotą viltį pasveikti mažajai Estrėjai, sulaukusiai donoro širdies iš Prancūzijos. Donorystę koordinavusi prancūzė Candide Font-Sala vis dar su ašaromis akyse prisimena šį išskirtinį lietuvaitės atvejį ir tikina, kad niekada negalės jo pamiršti.


  11. Sujungė baltymus ir sukūrė verslą

Nepaprasti daiktai / 2015-03-11 09:00 / lrytas.lt

Dr. Editos Mištinienės vadovaujama įmonė „Profarma“ ne tik sukūrė technologiją „ProMerTM“, kuri leidžia prailginti baltymų gyvavimo laiką. Ši įmonė kritiniu laikotarpiu sugebėjo pritraukti investuotojų, kurių pagalba sukūrė mokslinę infrastruktūrą ir surado partnerių tolimesniam „ProMerTM" technologijos taikymui vaistinių preparatų bandymams ir gamybai .


  12. Gydžiausi šizofreniją Lietuvoje ir Škotijoje. Skaudu lyginti

Išklausykite / 2015-03-04 07:30 / Živilė

Noriu kreiptis į žmones, kurie turi psichinių sutrikimų. Papasakosiu savo istoriją. Aš susirgau 16 metų. Dabar man jau 33 metai ir pagaliau jaučiu, kad gyvenu. Sergu šizofrenija, turiu pirmą neįgalumo grupę, esu nedarbinga. Mano liga prasidėjo sunkiai – buvau nevaldoma, daug kentėjau.


  13. Higgso bozoną dar 1998 m. atrado Homeris Simpsonas?

Laboratorija / 2015-03-03 14:19 / Technologijos.lt

Nors Homeris Simpsonas geriau žinomas kaip ne visai laimingas, dėl spurgų iš proto einantis Springfildo atominės jėgainės apsaugininkas, pasirodo, jis gali būti pralenkęs šviesiausius planetos protus ir apytiksliai apskaičiavęs Higgso bozono masę 14 metų anksčiau nei pavyko įrodyti tos dalelės egzistavimą.


  14. Prieš Šešių nacijų lyderių akistatą – kaitinanti atmosfera

Startai / 2015-02-27 15:58 / lrytas.lt

Prestižiniame Šešių nacijų regbio turnyre savaitgalį vyks trečiasis turas, kuris gali tapti tikra varžybų puošmena. Trys įspūdingi mačai, trys intriguojantys regbio spektakliai, fantastiška atmosfera didžiausiuose stadione – visa tai vyks Airijoje, Prancūzijoje ir Škotijoje.


  15. L.Spalvio atstovaujama ekipa liko už Europos lygos aštuntfinalio

Futbolas / 2015-02-27 00:59 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Europos futbolo lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse ketvirtadienį be Luko Spalvio žaidžianti „Aalborg BK“ (Danija) komanda svečiuose 0:3 (0:1) pralaimėjo „Club Brugge“ (Belgija) ekipai ir nepateko į kitą etapą.


  16. Britams jų sveikatos apsauga primena neįgalų dinozaurą

Įvykiai / 2015-02-23 06:58 / Vytas Rudavičius („Lietuvos rytas“)

Nesibaigiančios sveikatos apsaugos reformos, pinigų ir medikų trūkumas – ne tik Lietuvos problema. Britų santykis su jų sveikatos apsaugos sistema – tarsi meilės ir neapykantos įkyriai tetai istorija. Neseniai įtakinga Anglijos medikų institucija – Karališkasis šeimos gydytojų koledžas (RCGP) paskelbė iškalbingą statistiką.


  17. Šešių nacijų turnyras: ar italai panaikins prakeiksmą?

Startai / 2015-02-13 16:18 / lrytas.lt

Stipriausios Europos regbio komandos praėjusį savaitgalį pradėjo prestižinį Šešių nacijų turnyrą, o jau netrukus žais antrojo turo susitikimus, žadančius nemažai intrigų.


  18. Diplomų fabrikams ir švietimo strategams – sudėtingas egzaminas

Komentarai / 2015-02-06 07:27 / „Laiko ženklai“

Švietimo ir mokslo ministerija nurodė aukštosioms mokykloms jau šįmet nustatyti minimalaus stojamojo balo kartelę ir savo lėšomis už mokslą mokantiems studentams.


  19. Regbininkai kelia tikslą patekti į Rio olimpines žaidynes

Startai / 2015-01-28 15:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos regbio federacija (LRF) kartu su žurnalistais antradienį aptarė sėkmingus praėjusius metus bei pristatė artimiausius planus.


  20. Ričardas Beniušis nesigaili atmetęs „AC Milan“ pasiūlymą

Futbolas / 2015-01-26 15:47 / V.Januška, LFF.lt

Vienas rezultatyviausių visų laikų Lietuvos čempionatų puolėjų Ričardas Beniušis prieš dvejus metus „griebėsi šiaudo“ savo karjeroje ir pasirinko žaisti Pakruojo „Kruojos“ komandoje.


Populiariausi per 24 val.