Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 169, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Keisčiausi tragiškai pasibaigę perdozavimai. Nepakartok! (18)

Laboratorija / 2015-07-04 11:31 / Arnoldas Lukošius

Apie narkotikų perdozavimą šiuo metu Lietuvoje nekalba nebent tų narkotikų pardavėjai. Taip, svaigalai yra blogis, kuris žudo. Bet štai keli pavyzdžiai, kurie aiškiai parodo, kad to norintys ras ko perdozuoti, net sėkmingai sunaikinus visus nelegalius narkotikus. Neįtikėtina, bet įmanoma suvartoti mirtinai pavojingą arbatos ar briuselinių kopūstų dozę, o mirti ir nuo erekcijos.


  2. Svarbiausi liepos mėnesio pasaulio ir Lietuvos sporto įvykiai (1)

Startai / 2015-07-02 14:20 / Rolandas V. Eidvilas

Vimbldono atvirasis teniso čempionatas, „Tour de France“ daugiadienės dviračių lenktynės, Kvandžu vasaros universiada ir pasaulio vandens sporto šakų čempionatas. Šie sporto renginiai liepos mėnesį prikaustys daugiausiai sirgalių dėmesio.


  3. D. Šernas treniruojasi su Vilniaus „Žalgiriu“ (4)

Futbolas / 2015-07-01 14:37 / fkzalgiris.lt

Vilniaus futbolo klubas įtemptai ruošiasi išvykai į Švediją, kur UEFA Čempionų lygos atrankos mače susitiks su FF „Malmo“ klubu. Pasiruošimo metu prie komandos treniruočių prisijungė ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės narys Darvydas Šernas bei Amsterdamo „Ajax“ auklėtinis Donovanas Slijngard‘as.


  4. Lietuvos čempionų kelyje – 12 kartų turtingesni švedų vikingai (4)

Futbolas / 2015-06-23 05:00 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

Čempionų lyga svariai papildė švedų klubo kasą. 2015 metais „Malmö“ yra turtingiausias Švedijos klubas. Jo metų biudžetas – 23,7 mln. eurų – daugiau kaip 12 kartų didesnis, negu šįmet žada surinkti Vilniaus savivaldybės remiamas „Žalgiris“.


  5. „Žalgiris“ Čempionų lygos atranką pradės su „Malmo FF“ (38)

Futbolas / 2015-06-22 13:18 / lrytas.lt

Ištraukti UEFA Čempionų lygos atrankos į 2015/16 metų turnyrą burtai. Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ atranką pradės nuo antrojo kvalifikacijos etapo ir žais su Švedijos ekipa „Malmo FF“.


  6. Škotijoje kavinei vadovaujanti lietuvė tautiečių nesamdo (173)

Sėkmės istorijos / 2015-06-21 11:21 / Orijus Gasanovas, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, LRT.lt

Beveik prieš devynerius metus, būdama 21 metų, lietuvė Lina Eigirdaitė-Joumani į Škotiją atvyko trumpam – užsidirbti studijoms Lietuvoje. Ir ji – vis dar Škotijoje. Joje „Emigrantų“ pašnekovę sulaikė ne tik neblogas uždarbis, bet ir meilė marokiečiui. Moteris už jo ištekėjo ir susilaukė sūnaus. Linos šeima keltis iš Škotijos į Maroką tikrai neplanuoja, o štai apie Lietuvą pagalvoja. Moters vyras Lietuvoje norėtų pradėti savo verslą.


  7. Iš „Lonely Planet“ – dar vienas komplimentas Lietuvai

Rinkos pulsas / 2015-06-18 11:28 / lrytas.lt

Įtakingas turizmo gidas „Lonely Planet“ darsyk išgyrė Lietuvą. Keliautojų mėgstamas gidas Kuršių neriją įtraukė į geriausių Europos paplūdimių dešimtuką. Anksčiau „Lonely Planet“ mūsų šalį pagerbė įtraukdama į šiemet būtinų aplankyti šalių dešimtuką – Lietuvai atiteko trečioji vieta.


  8. „ArtVilnius’15“ bus rodoma pasaulinio garso menininkų kolekcija

Dailė / 2015-05-26 18:46 / lrytas.lt

Ekspozicijoje bus pristatyti net devynių autorių, gerai žinomų pasaulyje, kūriniai. Pristatomų menininkų darbus į savo kolekcijas įtraukia žymiausi muziejai, tokie kaip „MoMA“ ir „Tate“, taip pat jie eksponuojami svarbiausiose pasaulio galerijose, bienalėse ar parodose, tokiose kaip „Documenta“.


  9. Kaip sostinės meras skatins lėktuvus į Vilnių skraidyti?

Rinkos pulsas / 2015-05-25 14:29 / Aida Murauskaitė

Kelios dienos po to, kai skrydžius nutraukė oro bendrovė „Air Lituanica“, savivaldybėje mero kabinete, kaip gelbėti be lietuviškos reguliarių skrydžių įmonės likusią Lietuvą ir jos sostinę, tarėsi Vilniaus valdžia ir turizmo atstovai. Vilniaus meras Remigijus Šimašius deda visas viltis į maršrutų skatinimo fondą ir užsienio oro bendroves. Fondas – ne naujiena. Apie jį kalbėta prieš gerus metus, tiesa, tuomet jis nesulaukė privataus sektoriaus palaikymo. Į šį fondą turėtų keliauti valstybės, savivaldybės ir verslo pinigai. Bent jau taip yra svetur.


  10. „Bored Panda“ stebuklas – kaip su 15 litų užkariauti internetą?

Išmanyk / 2015-05-10 09:54 / Arnoldas Lukošius

Sėkmingiausias Lietuvoje kuriamas žiniasklaidos projektas „Boring Panda“ pačioje Lietuvoje žinomas mažiau, negu už jos ribų. Tačiau menui, grožiui ir įdomybėms skirta naujienų svetainė per mėnesį pritraukia 30 mln. lankytojų ir turi 1,9 mln. gerbėjų „Facebook“. Jos įkūrėjas ir vadovas Tomas Banišauskas papasakojo, kaip kukliame Vilniaus Pašilaičių rajono bute už 15 litų buvo sukurtas pasaulinio lygio žiniasklaidos milžinas.


  11. Banknotai iš plastiko – rytdienos pinigai

Rinkos pulsas / 2015-03-29 13:59 / „Lietuvos rytas“

Nebe šlamančios, o jaukiai gurgždančios kupiūros. Taip atrodo šią savaitę pristatyti 5 škotiškų svarų banknotai, pagaminti ne iš popieriaus, o iš plastiko. Tokių ateityje visur tiktai daugės.


  12. Ž. Tratas – atvirai apie emigraciją, karjerą ir naują vardą

Stiprioji lytis / 2015-03-21 17:35 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Prieš pusmetį aktorius Žilvinas Tratas (26 m.) susikrovė daiktus į lagaminus ir iškeliavo laimės ieškoti į Čekiją. Niekas ten jo nelaukė. Žilvinas net buvo priverstas vardą pasikeisti į Jameso.


  13. Kur ketinate studijuoti – Europoje, Azijoje? Ruoškitės iš anksto

Aktualijos / 2015-03-15 09:28 / Lina Bartkutė („Lietuvos rytas“)

Egzotiški kraštai vilioja ne tik poilsiautojus. Vis dažniau Lietuvos vaikai kelia sparnus ir renkasi studijas tolimuose kraštuose. Jie jau pradėjo rimčiau domėtis studijomis Honkonge, išvyko mokytis į Abu Dabį. „Kinija ar Abu Dabis tiesiog turi gerų Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetų filialus. Egzotiškos šalys stengiasi, investuoja didžiulius pinigus, kad pritrauktų garsių aukštųjų mokyklų“, – sakė studijų užsienyje ekspertė Žaneta Savickienė. „Kinija ar Abu Dabis tiesiog turi gerų Amerikos ir Didžiosios Britanijos universitetų filialus. Egzotiškos šalys stengiasi, investuoja didžiulius pinigus, kad pritrauktų garsių aukštųjų mokyklų“, – sakė studijų užsienyje ekspertė Žaneta Savickienė.


  14. Iš prancūzų lūpų: kaip vyko Estrėjos širdelės gabenimas į Vilnių

Medicinos žinios / 2015-03-14 10:55 / lrytas.lt

Lietuviai dėkoja prancūzams už dovanotą viltį pasveikti mažajai Estrėjai, sulaukusiai donoro širdies iš Prancūzijos. Donorystę koordinavusi prancūzė Candide Font-Sala vis dar su ašaromis akyse prisimena šį išskirtinį lietuvaitės atvejį ir tikina, kad niekada negalės jo pamiršti.


  15. Sujungė baltymus ir sukūrė verslą

Nepaprasti daiktai / 2015-03-11 09:00 / lrytas.lt

Dr. Editos Mištinienės vadovaujama įmonė „Profarma“ ne tik sukūrė technologiją „ProMerTM“, kuri leidžia prailginti baltymų gyvavimo laiką. Ši įmonė kritiniu laikotarpiu sugebėjo pritraukti investuotojų, kurių pagalba sukūrė mokslinę infrastruktūrą ir surado partnerių tolimesniam „ProMerTM" technologijos taikymui vaistinių preparatų bandymams ir gamybai .


  16. Higgso bozoną dar 1998 m. atrado Homeris Simpsonas?

Laboratorija / 2015-03-03 14:19 / Technologijos.lt

Nors Homeris Simpsonas geriau žinomas kaip ne visai laimingas, dėl spurgų iš proto einantis Springfildo atominės jėgainės apsaugininkas, pasirodo, jis gali būti pralenkęs šviesiausius planetos protus ir apytiksliai apskaičiavęs Higgso bozono masę 14 metų anksčiau nei pavyko įrodyti tos dalelės egzistavimą.


  17. Klaipėdietis žagino ir Lietuvoje, ir Airijoje

Kriminalai / 2014-12-18 08:40 / Aušra Pilaitienė („Lietuvos rytas“)

44 metų Darius Savickis Klaipėdos teisme vakar išgirdo nuosprendį už išžaginimą. Už panašų nusikaltimą Airijoje kalėjęs vyras tikriausiai nesitikėjo, kad bausmė Lietuvoje jį pasivys po vienuolikos metų. Nusikaltimas, dėl kurio D.Savickis vakar pasiųstas kalėti, buvo įvykdytas Klaipėdoje 2003 metų gegužės 8-osios vakarą. Prieš vidurnaktį 20-metė ėjo namo, o D.Savickis tuo metu viename Žardininkų gatvės daugiabutyje laukė draugo.


  18. Po taurės vyno mugėse nutinka nuostabių dalykų

Scena / 2014-12-15 15:53 / lrytas.lt

Per tris šių metų mėnesius, nuo rugpjūčio pabaigos iki lapkričio pabaigos, Lietuvos šokio informacijos centras (LŠIC) pristatė Lietuvos šokį net trijose tarptautinėse šokio ir scenos menų mugėse Vokietijoje, Kinijoje ir Kanadoje. Tokiuose renginiuose užmegzti kontaktai jau atvėrė kelius lietuvių publikai išvysti kai kurias žinomiausių pasaulio trupių ir pristatyti Lietuvos šokį svetur. Ko reikia, kad ateityje ir mes galėtume pakviesti į panašų renginį, svarsto LŠIC bei Menų spaustuvės vadovas Audronis Imbrasas.


  19. „Mis pasaulis 2014“ karūną pelnė Pietų Afrikos atstovė

Mano stilius / 2014-12-14 17:21 / lrytas.lt

Sekmadienio vakarą Londono parodų centre „ExCeL“ vyko kova dėl 64-ąjį kartą vykstančio konkurso „Mis pasaulis 2014“ titulo. Daugiau kaip 120 merginų iš viso pasaulio tikėjosi pelnyti išsvajotą karūną, tačiau naująja grožio karaliene buvo išrinkta Pietų Afrikos atstovė. Dėl gražiausios pasaulio moters titulo varžėsi ir lietuvaitė Agnė Kavaliauskaitė, tačiau į ketvirtfinalį klaipėdietė nepateko.


  20. Škoto profesija – gurkšnoti viskį ir plepėti

Gurmanų klubas / 2014-12-09 09:53 / Arnoldas Lukošius, „Lietuvos rytas"

Kai tave kviečia į prabangų viešbutį Vilniuje, nedviprasmiškai užsimena, kad galėsi suvilgyti lūpas 26 metus išlaikytu viskiu ir paplepėti su pakeliui iš Tokijo į Niujorką trumpam į Lietuvą užsukusiu šio gėrimo ambasadoriumi škotu Ianu Millaru, klausimų, ar verta eiti, nekyla. O kai su įžymybėmis taurelę kilnojęs vyras pradeda pokalbį stačiokiškai lyg su senu draugu, supranti – ne tokie jau svarbūs skirtumai, kai jus vienija nuo gomurio nosies link kylantis tauraus gėrimo aromatas.


Populiariausi per 24 val.