Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 325, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. D.Grybauskaitė Latvijoje dalyvaus NATO centro atidaryme (3)

Aktualijos / 2015-08-20 07:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį vyks į Latviją, kur dalyvaus NATO strateginės komunikacijos kompetencijos centro oficialioje inauguracijoje, pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


  2. Įžūlus turtuolis Donaldas Trumpas užsimanė naujo trofėjaus

Įvykiai / 2015-07-27 22:11 / Jorūnė Kazlauskaitė („Lietuvos rytas“)

Patyręs versle, bet neišmanantis politikos. Toks atrodo milijardierius verslininkas Donaldas Trumpas, mėginantis skintis kelią į JAV prezidento postą. Tiesa, tikrai ne pačiu gražiausiu ir garbingiausiu keliu. D.Trumpo vardas Amerikos žiniasklaidoje pastaruoju metu skamba kaip niekada dažnai. Šis 69 metų verslininkas linksniuojamas po kiekvieno išsišokimo, o tokių pasitaiko jam vos pravėrus burną.


  3. D. Trumpas įžeidinėjo senatorių J. McCainą

Įvykiai / 2015-07-19 11:49 / lrytas.lt

Respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas savo prieštaringais teiginiais vėl sukėlė pasipiktinimo bangą. Milijardierius pareiškė, kad žinomas senatorius ir Vietnamo karo veteranas Johnas McCainas nėra joks karo didvyris.


  4. M. Chodorkovskio klubas: kuo užsiima buvę „Jukos“ akcininkai

Rinkos pulsas / 2015-06-30 17:04 / lrytas.lt

Buvę „Jukos“ akcininkai Europos Tarybos Ministrų kabinetui pateikė Rusijos kompensacijos, kurią jiems 2014 metų vasarą priteisė Europos žmogaus teisių teismas, išmokos planą. Teismas įpareigojo buvusiems „Jukos“ akcininkams išmokėti kompensaciją, kuri siekia 1,86 mlrd. eurų ir papildomai dar 300 tūkst. eurų už teismo išlaidas.


  5. J.McCaino pažadas: „Toliau raginsime aprūpinti ginklais Ukrainą

Įvykiai / 2015-06-20 19:08 / „Interfax“, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV senatorius respublikonas Johnas McCainas šeštadienį pareiškė, kad amerikietiškos ginamosios ginkluotės tiekimas Ukrainos vyriausybės pajėgoms yra esminė „Rusijos agresijos Ukrainos rytuose neplatinimo sąlyga“.


  6. P. Porošenka padėkojo JAV senatoriams už paramą Ukrainai

Įvykiai / 2015-06-20 14:22 / TASS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka susitiko su JAV senatoriaus Johnas McCainas vadovaujama delegacija. Susitikimo metu prezidentas padėkojo senatoriams už paramą Kijevo politikai, praneša Ukrainos valstybės spaudos tarnyba.


  7. Šiaurės Korėja: kokiais neteisingais gandais patikėjo pasaulis?

Rytai-Vakarai / 2015-06-15 07:25 / „Lietuvos rytas“ ir „The Guardian“ inf.

Nėra kitos šalies, kuri dar geriau patvirtintų teiginį, kad sensacija yra geriausiai parduodama, nei Šiaurės Korėja. Turbūt nėra nė vienos skandalingos žinios apie šią šalį, kuri pasirodė esanti tiesa.


  8. Kodėl Gruzijos buvęs prezidentas tapo Odesos gubernatoriumi?

Komentarai / 2015-06-08 07:00 / Alvydas Medalinskas

Prieš savaitę svarbaus Ukrainos regiono ir uosto, Odesos, gubernatoriumi paskirtas buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis, o pasaulio žiniasklaida, politologai nesiliauja svarstę, kodėl Ukrainos prezidentas Petro Porošenka ryžosi tokiam žingsniui.


  9. FIFA nariai tarė žodį: S. Blatteris – nenuverčiamas

Futbolas / 2015-05-29 10:41 / lrytas.lt

Praėjus porai dienų, kai Šveicarijos teisėsauga iš viešbučio išvedė septynis aukšto rango narius ir kaltinimus pasaulio futbolo vadovybės atstovams paskelbė JAV, o FIFA pamatus ėmė krėsti didžiausias iki šiol kyšininkavimo ir reketo skandalas, futbolo asociacijų iš viso pasaulio atstovai sprendė, ar 17 metų organizacijai vadovaujantis Seppas Blatteris vertas juos valdyti toliau. Pasirodo – gali. ir valdys dar ketverius metus.


  10. V. Putinui – JAV senatorių antausis dėl futbolo čempionato

Futbolas / 2015-05-27 16:22 / lrytas.lt

JAV senatoriai Robertas Menendezas ir Johnas McCainas kreipėsi į aukščiausio rango FIFA vadovus, kad šie penktadienį neperrinktų pasaulinės futbolo organizacijos vadovo Seppo Blatterio ir atimtų iš Rusijos teisę organizuoti 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.


  11. Ukrainos prezidentas paskyrė Andrių Kubilių į patarėjų tarybą

Aktualijos / 2015-05-14 09:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka paskyrė buvusį Lietuvos premjerą Andrių Kubilių patariamosios reformų tarybos nariu. Trečiadienio įsakas paskelbtas prezidento oficialioje interneto svetainėje.


  12. Rusija branduolinius ginklus kreipia jau ir į Jeloustouno parką?

Konfliktai ir saugumas / 2015-04-04 16:46 / lrytas.lt

Kovo mėnesį Rusija grasino surengti branduolinę ataką Danijoje, šią savaitę pasigirdo gandų apie grasinimus branduolinį ginklą panaudoti Baltijos šalyse. Dabar susirūpinti turėtų amerikiečiai: rusai gali pasikėsinti ir į garsųjų Jeloustono nacionalinį parką taip sukeldami milžinišką katastrofą, rašo „Business Insider“.


  13. V. Putino kritiko nužudymas Maskvoje – kruopščiai suplanuotas?

Įvykiai / 2015-02-27 23:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vėlyvą penktadienio vakarą Maskvoje nušautas opozicijos politikas Borisas Nemcovas. Žmogžudystė įvykdyta pačioje sostinės širdyje – prie Kremliaus, kur tą pačią dieną opozicionierius ragino žmones šį sekmadienį, kovo 1-ąją, rinktis į protestą dėl ekonominės krizės Rusijoje. Šeštadienio rytą įtariami B.Nemcovo žudikai dar nebuvo rasti. Pareigūnai baigė darbą nusikaltimo vietoje ir tęsė tyrimą nušauto politiko bute.


  14. J. McCainas: „Man gėda dėl JAV reakcijos į Ukrainos konfliktą“

Įvykiai / 2015-02-23 10:12 / lrytas.lt

JAV senatorius Johnas McCainas sekmadienį prisipažino, kad jam gėda dėl JAV reakcijos į konfliktą tarp Rusijos ir Ukrainos. Anot jo, tai gėdingas JAV istorijos tarpsnis, praneša CBS. „Man gėda dėl savo šalies, savo prezidento ir savęs, kad nesugebėjau daugiau padėti tiems žmonėms“, – interviu sekmadienį sakė buvęs kandidatas į JAV prezidentus.


  15. Ukrainos rytuose griaudi artilerija, žūsta vaikai

Konfliktai ir saugumas / 2015-02-13 10:19 / „Interfax“, AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Trys vaikai žuvo per pastarąją parą vykusį artilerijos bombardavimą Ukrainos rytiniame Horlivkos mieste, penktadienį pranešė prorusiški separatistai. „Trys vaikai – vienerių metų berniukas ir dvi mergaitės, šešerių ir 12 metų, žuvo Horlivkoje, kai jų namas vakar buvo apšaudytas artilerijos“, – žurnalistams sakė separatistų paskelbtos Donecko „liaudies respublikos“ gynybos ministerijos atstovas Eduardas Basurinas.


  16. N. Sarkozy: „Europai nereikia naujo šaltojo karo su Rusija“

Įvykiai / 2015-02-09 17:56 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Buvęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy pareiškė nenorintis, kad Ukrainoje liepsnojantis konfliktas sukeltų naują šaltąjį karą tarp Vakarų ir Maskvos, taip pat teisino Krymo rusakalbius, prieštaringai vertinamame referendume balsavusius už prisijungimą prie Rusijos. Šeštadienį sakydamas kalbą savo centro dešiniosios Sąjungos už liaudies judėjimą (UMP) suvažiavime, N.Sarkozy, laikomas potencialiu kandidatu vėl kovoti dėl šalies vadovo posto, pareiškė: „Nesantaika tarp Europos ir Rusijos yra tragedija, nes mus sieja ta pati literatūra, muzika, kinas – mūsų bendra civilizacija.“


  17. Paskutinioji diena Miunchene – Artimiesiems Rytams ir Iranui

Įvykiai / 2015-02-08 09:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Artimųjų Rytų taikos procesas ir Irano branduolinė programa taps svarbiausiomis temomis trečiąją ir paskutiniąją 51-osios Miuncheno saugumo konferencijos dieną. Forumo dalyviai taip pat nemažai dėmesio skirs Ukrainos krizei – ši tema dominavo dvi pirmąsias susitikimų dienas.


  18. P. Porošenka spaudžia NATO šalis suteikti ginklų Ukrainai

Įvykiai / 2015-02-05 07:55 / DPA, ELTA ir lrytas.lt inf.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka spaudžia NATO šalis suteikti Kijevui ginklų. Konflikto eskalacija ir didėjantis civilių aukų skaičius turi paskatinti Aljansą skirti Ukraina dar didesnę paramą, sakė jis.


  19. Didžiausia Ukrainos rėmėja pasaulyje išrinkta D. Grybauskaitė

Aktualijos / 2015-01-29 14:43 / lrytas.lt

Tvirtą nuomonę dėl Ukrainos ir Rusijos karinio konflikto turinti prezidentė Dalia Grybauskaitė ne kartą pelnė ukrainiečių simpatijas. Taip nutiko dar kartą. Pasaulio politikos instituto sudarytame kasmetiniame „Top-10 Ukrainos rėmėjų pasaulyje 2014“ sąraše prezidentė D.Grybauskaitė yra pirmoje vietoje. Sąrašas sudarytas atlikus garsių Ukrainos ir kitų valstybių ekspertų – žinomų žurnalistų, politologų, visuomenės veikėjų ir nevyriausybinių organizacijų atstovų – apklausą.


  20. UKIP: dėl ukrainiečių žūčių kalti europarlamentarai

Konfliktai ir saugumas / 2015-01-19 14:25 / lrytas.lt

Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) nariai Europos Parlamente, regis, įsitikinę, kad per kruvinus protestus Kijevo Nepriklausomybės aikštėje pernai vasarį žmonės žuvo dėl europarlamentarų kaltės. Esą EP nariai pakurstė neramumus Ukrainoje kišdamiesi į šios šalies vidaus reikalus, skelbia „EurActiv“.


Populiariausi per 24 val.