Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 42, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. L.Linkevičius dėkojo JAV senatoriams

Aktualijos / 2014-05-26 13:31 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, susitikęs su Vilniuje viešinčia JAV Senato delegacija, padėkojo už greitą JAV atsaką į įvykius regione – NATO oro policijos misijos sustiprinimą Baltijos šalyse ir 150 sausumos pajėgų karių, šiuo metu dislokuotų Rukloje, atsiuntimą.


  2. E.Lucasas: „Baltijos šalys – kitas V.Putino taikinys“

Lietuvos diena / 2014-04-16 23:06 / „Lietuvos ryto“ televizija

Trečiadienį prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su trimis JAV Respublikonų senatoriais. Buvęs prezidento Baracko Obamos varžovas Johnas McCainas tvirtino, kad Vladimirui Putinui turi būti pasiųsta aiški žinia, antraip esą jis Ukraina gali ir neapsiriboti. Anot buvusio Vietnamo karo veterano, Vakarai bijodami imtis veiksmų prieš V.Putiną jį tik dar labiau padrąsina.


  3. J.McCainas: „Atsakas į V.Putino elgesį – juokingas“

Aktualijos / 2014-04-16 16:34 / BNS ir lrytas.lt inf.

Aptarti krizės Ukrainoje į Lietuvą trečiadienį atvyko keturi Jungtinių Valstijų senatoriai respublikonai, tarp jų - buvęs kandidatas į prezidentus Johnas McCainas.


  4. J.McCainas: „Atsakas į V.Putino elgesį – beveik juokingas“

Lietuvos diena / 2014-04-16 16:02 / „Lietuvos ryto“ televizija

Į Lietuvą atvykęs įtakingas Jungtinių Valstijų respublikonų senatorius Johnas McCainas trečiadienį pareiškė, kad Vakarų reakcija į Rusijos invaziją Ukrainą yra juokinga ir gėdinga.


  5. J.McCainas susitiko su D.Grybauskaite

Lietuvos diena / 2014-04-16 15:56 / „Lietuvos ryto“ televizija

Į Lietuvą atvykęs įtakingas Jungtinių Valstijų respublikonų senatorius Johnas McCainas pareiškė, kad Vakarų reakcija į Rusijos invaziją Ukrainą yra juokinga ir gėdinga. Buvęs respublikonų kandidatas į prezidentus perspėjo, kad europiečiams ir amerikiečiams nesiėmus griežtesnių priemonių, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas taps dar įžūlesnis, ir paragino apginkluoti Ukrainos kariuomenę. Lietuvos prezidentė D.Grybauskaitė savo ruožtu po susitikimo pareiškė, kad „Rusijos veiksmai Ukrainoje kelia grėsmę visos Europos saugumo sistemai“.


  6. JAV senatoriai aplankė amerikiečius lakūnus

Aktualijos / 2014-04-16 14:18 / lrytas.lt

NATO misiją patruliuoti Baltijos šalių oro erdvėje atliekančius amerikiečius karius trečiadienį aplankė trys JAV senatoriai. Vienas jų - buvęs kandidatas į JAV prezidentus Johnas McCainas. Dėl krizės Ukrainoje į Baltijos šalis vizito atskridę aukšti svečiai palinkėjo tautiečiams sėkmės saugant taiką, o Lietuvą paragino didinti išlaidas krašto apsaugai.


  7. Į Lietuvą atvyks J.McCainas ir dar trys respublikonų senatoriai

Aktualijos / 2014-04-11 15:28 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kitą savaitę į Lietuvą atvyks keturi Jungtinių Valstijų senatoriai respublikonai, tarp jų – buvęs kandidatas į prezidento postą Johnas McCainas, penktadienį pranešė JAV ambasada Vilniuje.


  8. V.Landsbergis – apie ukrainiečių baimes ir V.Janukovyčiaus vizitą į Rusiją

Aktualijos / 2013-12-16 14:34 / Martynas Čerkauskas

Vytautas Landsbergis su grupe kolegų iš Europos Parlamento atvyko į Kijevą palaikyti proeuropietiškai nusiteikusios opozicijos. Jis viliasi, kad į gatves išėję žmonės nepasiduos ir tęs judėjimą už šalies ateitį Europoje. Sekmadienį V.Landsbergis su kolegomis susitiko su Ukrainos opozicijos lyderiais, o pirmadienį matysis su Ukrainos parlamento pirmininku. „Jie labai nerimauja, kaip baigsis rytoj planuojamas Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus vizitas į Rusiją, ar nebus pasirašyta Muitų sąjunga su Rusija“, - įspūdžiais iš susitikimo su opozicijos atstovais portalui lrytas.lt dalijosi V.Landsbergis.


  9. Lietuvoje šią savaitę laukiama aukšto rango svečių

Aktualijos / 2013-09-02 11:54 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Šią savaitę Europos Sąjungos (ES) Tarybai pirmininkaujančioje Lietuvoje laukiama aukšto rango svečių.


  10. JAV organizacijų nariai iš Rusijos evakuoti į Lietuvą kartu su šeimomis

Aktualijos / 2013-01-30 13:21 / lrytas.lt

Amerikiečių nevyriausybinės organizacijos „National Democratic Institute“ (NDI) ir „International Republic Institute“ (IRI) ne tik uždarė savo padalinius Rusijoje, bet ir išvežė juose dirbusius rusus su visomis šeimomis į užsienį. Ta užsienio šalis yra Lietuva.


  11. Ar B. Obama parduos Lietuvą mainais į santykius su Rusija?

Aktualijos / 2012-12-02 16:48 / BNS ir lrytas.lt

Antrai kadencijai perrinktas JAV prezidentas Barackas Obama dėl priešraketinio skydo neaukos Baltijos šalių interesų norėdamas įtikti Rusijai, sako JAV politikos apžvalgininkas Davidas Markas.


  12. V. Adamkus kvietimo į demokratijos forumą Seime sulaukė likus kelioms valandoms iki renginio

Aktualijos / 2012-05-04 22:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sako, jog kvietimo į ketvirtadienį Vilniuje vykusią parlamentinio demokratijos forumo konferenciją sulaukė likus kelioms valandoms iki renginio pradžios. „Pasakysiu viena, kad aš buvau išvykęs už Lietuvos ribų“, - penktadienį Žinių radijo laidai „Aktualusis interviu“ sakė V. Adamkus.


  13. Konferencijos dalyviai Vilniuje prašo Ukrainos prezidento leisti J. Tymošenko gydytis užsienyje

Aktualijos / 2012-05-03 15:06 / BNS ir lrytas.lt inf.

Į Vilnių susirinkę Parlamentinio demokratijos forumo konferencijos dalyviai ketvirtadienį kreipėsi į Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovičių, kad būtų skubiai gydytis užsienyje paleista įkalinta šios šalies ekspremjerė Julija Tymošenko.


  14. J. McCainas Rusijos ginkluotės stiprinimą Kaliningrade vertina kaip V. Putino paranoją

Aktualijos / 2012-05-03 11:27 / Andrius Sytas

„Rusija Kaliningrade kaupia karines pajėgas ir sako, kad tai yra reakcija į JAV kuriamą raketų gynybos sistemą. Tokią poziciją labai sunku suprasti, nes mūsų raketų gynybos sistema yra gynybinė, ji niekam negrasina. Todėl tai, kad rusams mūsų sistema yra priežastis kaupti pajėgas šioje pasaulio dalyje, kur yra taika, yra tikrai šokiruojantis Vladimiro Putino paranojos pavyzdys“, - žurnalistams sakė J. McCainas. Jis teigė, kad ankstesni JAV gynybos nuo raketų planai prisidėjo prie Sovietų Sąjungos žlugimo. JAV senatorius baiminosi, kad Baltarusijoje stiprėja Rusijos įtaka.


  15. A. Ažubalis pabrėžia būtinybę stiprinti demokratiją Rytų Europoje

Politiko žodis / 2012-05-03 11:22 / lrytas.lt

Seime gegužės 3 dieną prasidėjusioje Demokratijų bendrijos Parlamentinio demokratijos forumo konferencijoje „Parlamentarų vaidmuo stiprinant demokratijas Rytų Europoje: link demokratinių visuomenių“ Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis pabrėžė būtinybę padėti Rytų Europos valstybėms stiprinti demokratiją, laisvės ir žmogaus teisių vertybes.


  16. JAV senatorius J. McCainas: „Mūsų aljansas su Lietuva ir Europa yra neišardomas“

Aktualijos / 2012-05-02 19:39 / Andrius Sytas

Vilniuje viešintis JAV senatorius Johnas McCainas deklaruoja, kad Jungtinės Amerikos Valstijos niekada neatsuks nugaros nei Europai, nei Lietuvai. „Mes esame – tikrąja to žodžio prasme – šeima. Ir mes niekada neapleidžiame mūsų šeimos“, - kalbėjo J. McCainas paskaitoje Vilniaus Universitete.


  17. Vilniaus konferencijoje JAV senatorius J. McCainas rūpinsis padėtimi Baltarusijoje

Aktualijos / 2012-05-02 16:06 / lrytas.lt

Ketvirtadienį tarptautinėje konferencijoje Vilniuje dalyvaus žinomas JAV senatorius Johnas McCainas, prieš ketverius metus buvęs Respublikonų partijos kandidatu į JAV prezidentus, vienas iš Rusijos opozicijos lyderių Borisas Nemcovas, Baltarusijos opozicijos lyderis Anatolijus Lebedko. Konferencijoje bus nagrinėjamos demokratijos problemos bei galimybės Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje ir Moldovoje.


  18. Į Lietuvą atvyksta buvęs kandidatas į JAV prezidentus J. McCainas

Aktualijos / 2012-05-02 11:13 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvoje trečiadienį vizitą Lietuvoje pradeda JAV senatorius, prieš ketverius su JAV prezidentu Baracku Obama varžęsis dėl prezidento posto, Respublikonų partijos atstovas iš Arizonos Johnas McCainas. Tai bus antrasis senatoriaus vizitas Lietuvoje per pastaruosius dvejus metus.


  19. JAV senatoriai siekia, kad TVF neskirtų pinigų Baltarusijai

Rinkos pulsas / 2011-08-04 13:22 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Grupė JAV senatorių ragina Jungtinių Valstijų iždo sekretorių Timothy Geithnerį nepritarti tam, kad Tarptautinis valiutos fondas (TVF) skirtų paskolą Baltarusijai.


  20. J.McCainas: „Kovo 11-oji - pavyzdys visiems, kovojantiems už laisvę“

Aktualijos / 2011-03-12 10:11 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos nepriklausomybės paskelbimas 1990-ųjų kovo 11 dieną yra pavyzdys visiems, vis dar kovojantiems už laisvę, teigia įtakingas Jungtinių Valstijų senatorius Johnas McCainas.


Populiariausi per 24 val.