Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 341, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. H. Clinton viltys žlugo. D. Trumpas išrinktas JAV prezidentu

Įvykiai / 2016-11-08 21:01 / Jorūnė Paužienė, Justė Adakauskaitė, Jonas Grinevičius, Ana Daukševič

Po ilgos ir kankinančios rinkimų nakties paaiškėjo tai, ko beveik niekas nesitikėjo. Respublikonas Donaldas Trumpas sugebėjo laimėti pakankamai JAV rinkėjų balsų ir aplenkė Hillary Clinton. 70 metų verslininkas taps kitu JAV prezidentu. JAV rinkimų rezultatus ir jų vertinimus portale lrytas.lt pateikiame gyvai.


  2. Respublikonų apleistas D.Trumpas: „Nėra šansų, kad pasitrauksiu“

Įvykiai / 2016-10-09 12:42 / ELTA, BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas, nepaisydamas skandalo dėl vulgarių savo pasisakymų apie moteris, neketina trauktis iš rinkimų kovos.


  3. D. Trumpo pagalbininką P. Manafortą gaubia praeities skandalai

Įvykiai / 2016-08-18 14:28 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

JAV respublikonų kandidato į prezidentus Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos pirmininkas Paulas Manafortas, šią savaitę atsidūręs žiniasklaidos dėmesio centre dėl ryšių su Ukrainos atliekamu antikorupciniu tyrimu, yra įtakingas strategas, daug metų gynęs abejotinos reputacijos veikėjus ir diktatorius.


  4. H. Clinton – demokratų Filadelfijoje palaikymas

Įvykiai / 2016-07-24 18:53 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

JAV demokratai renkasi „broliškos meilės mieste“ partijos kandidate į JAV prezidentus paskirti Hillary Clinton, kuri šių metų rinkimuose varžysis su respublikonu Donaldu Trumpu.


  5. B.Obama Orlande: „JAV debatai dėl ginklų turi keistis“

Įvykiai / 2016-06-17 10:19 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį nuvyko į gedintį Orlandą, susitiko su šaudynių aukų artimaisiais ir pasinaudodamas tribūna pareikalavo, kad respublikonų valdomas Kongresas priimtų ginklų kontrolės įstatymą.


  6. B.Obamą apkaltinęs J.McCainas išsižadėjo savo žodžių

Įvykiai / 2016-06-17 09:13 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Barackas Obama yra „tiesiogiai atsakingas“ už praėjusio savaitgalio žudynes Floridos naktiniame klube, ketvirtadienį pareiškė JAV senatorius Johnas McCainas.


  7. D. Trumpas be vargo užsitikrino dar dvi pergales

Įvykiai / 2016-05-11 06:36 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Numanomas Respublikonų partijos kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas antradienį be vargo užsitikrino pergales dar dviejose valstijose, o senatorius Bernie Sandersas  nugalėjo savo varžovę demokratę Hillary Clinton Vakarų Virdžinijoje. 


  8. Pergalę švęsti Donaldui Trumpui dar anksti – problemos nedingo

Įvykiai / 2016-05-04 17:17 / Jonas Grinevičius

Ne tik JAV, bet ir visą pasaulį šokiravo, kai po pralaimėjimo pirminiuose rinkimuose Indianoje iš lenktynių dėl Respublikonų partijos nominacijos pasitraukė Viskonsinui atstovaujantis senatorius Tedas Cruzas. Panašu, kad prieštaringai vertinamam milijardieriui Donaldui Trumpui nebeliko rimtų varžovų kovoje dėl nominacijos, tačiau yra kelios problemos, dėl kurių jis gali pralaimėti pačius prezidento rinkimus.


  9. Ž. Pavilionis apie D. Trumpą: „Košmaras tampa vis realesnis“

Įvykiai / 2016-02-25 10:44 / Edmundas Jakilaitis, LRT laida „Dėmesio centre“, lrt.lt

Prasidėjusi JAV prezidento rinkimų kampanija užminė daug klausimų. Nors respublikonas Donaldas Trumpas Nevadoje užsitikrino trečią pergalę iš eilės, pasak specialistų, kol kas tai dar nieko nereiškia. Ekspertai siūlo žvelgti į tolesnę perspektyvą ir jau šiandien galvoti apie tai, kad būsimam Amerikos prezidentui kur kas labiau rūpės vidaus, o ne užsienio politika.


  10. JAV senatoriai sukritikavo demokratiją Lenkijoje

Europa / 2016-02-15 14:25 / Eldoradas Butrimas, specialiai lrytas.lt iš Varšuvos

Trys JAV senatoriai laišku kreipėsi į Lenkijos premjerę, prašydami vyriausybę neišklysti iš demokratijos kelio bei nepažeidinėti žmogaus teisių, spaudos laisvės ir teismų nepriklausomybės.


  11. Donaldas Trumpas rinkimų kovoje sulaukė Sarah Palin paramos

Įvykiai / 2016-01-20 08:33 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Prieštaringai vertinamas kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas sulaukė Sarah Palin iš ultrakonservatyvaus Arbatėlės judėjimo paramos. Buvusi Aliaskos gubernatorė agituos amerikiečius balsuoti už milijardierių. Tai antradienį Niujorke pareiškė jo rinkimų štabas.


  12. Kritikai pliekia Baracką Obamą dėl veiksmų Sirijoje

Konfliktai ir saugumas / 2015-11-02 12:38 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV prezidento Baracko Obamos sprendimas pasiųsti specialiąsias pajėgas į Siriją yra per menkos ir pernelyg vėluojančios pastangos, sako kritikai, kaltinantys Amerikos lyderį neturint aiškios strategijos, kaip spręsti konfliktą toje Artimųjų Rytų šalyje.


  13. Rusijos intervencija Sirijoje jaukia JAV kortas

Rytai-Vakarai / 2015-10-15 12:54 / lrytas.lt

Praėjus dviem savaitėms nuo Rusijos aviacijos bombardavimų Sirijoje pradžios kai kurie apžvalgininkai sako, kad reikia skubiai iš naujo apsvarstyti JAV vadovaujamą misiją toje šalyje, kuri apsiriboja bepiločių orlaivių ir naikintuvų smūgiais prieš džihadistų judėjimą „Islamo valstybė“.


  14. JAV nesidalys su Rusija slapta žvalgybine informacija

Įvykiai / 2015-10-02 10:01 / lrytas.lt

JAV ir Rusijos gynybos pareigūnai ketvirtadienį surengė derybas, per kurias aptarė būdus, kaip išvengti susidūrimų Sirijoje. Tačiau vienas aukšto rango generolas pareiškė, kad Jungtinės Valstijos nesidalys su Rusija slapta žvalgybine informacija, informuoja „Laisvosios Europos radijas“.


  15. Rusija neatsisako parodyti jėgos ir Irake

Konfliktai ir saugumas / 2015-10-01 19:37 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusija pasirengusi svarstyti galimybę plėsti savo karinę kampaniją ir už Sirijos ribų – pradėti aviacijos antskrydžius Irake, jeigu Bagdadas paprašytų, pareikšta ketvirtadienį Maskvoje.


  16. J. McCainas: „Rusijos lėktuvai smogė CŽV remiamiems sukilėliams“

Konfliktai ir saugumas / 2015-10-01 17:02 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Rusijos karo lėktuvai smūgiavo grupuotėms, kurias „finansuoja ir apmokė mūsų CŽV“, ketvirtadienį pareiškė JAV senatorius Johnas McCainas, kurio pareiškimas, jeigu pasitvirtintų, gali dar labiau padidinti įtampą Maskvos ir Vašingtono santykiuose.


  17. D.Grybauskaitė Latvijoje dalyvaus NATO centro atidaryme

Aktualijos / 2015-08-20 07:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį vyks į Latviją, kur dalyvaus NATO strateginės komunikacijos kompetencijos centro oficialioje inauguracijoje, pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


  18. Įžūlus turtuolis Donaldas Trumpas užsimanė naujo trofėjaus

Įvykiai / 2015-07-27 22:11 / Jorūnė Kazlauskaitė („Lietuvos rytas“)

Patyręs versle, bet neišmanantis politikos. Toks atrodo milijardierius verslininkas Donaldas Trumpas, mėginantis skintis kelią į JAV prezidento postą. Tiesa, tikrai ne pačiu gražiausiu ir garbingiausiu keliu. D.Trumpo vardas Amerikos žiniasklaidoje pastaruoju metu skamba kaip niekada dažnai. Šis 69 metų verslininkas linksniuojamas po kiekvieno išsišokimo, o tokių pasitaiko jam vos pravėrus burną.


  19. D. Trumpas įžeidinėjo senatorių J. McCainą

Įvykiai / 2015-07-19 11:49 / lrytas.lt

Respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas savo prieštaringais teiginiais vėl sukėlė pasipiktinimo bangą. Milijardierius pareiškė, kad žinomas senatorius ir Vietnamo karo veteranas Johnas McCainas nėra joks karo didvyris.


  20. M. Chodorkovskio klubas: kuo užsiima buvę „Jukos“ akcininkai

Rinkos pulsas / 2015-06-30 17:04 / lrytas.lt

Buvę „Jukos“ akcininkai Europos Tarybos Ministrų kabinetui pateikė Rusijos kompensacijos, kurią jiems 2014 metų vasarą priteisė Europos žmogaus teisių teismas, išmokos planą. Teismas įpareigojo buvusiems „Jukos“ akcininkams išmokėti kompensaciją, kuri siekia 1,86 mlrd. eurų ir papildomai dar 300 tūkst. eurų už teismo išlaidas.


Populiariausi per 24 val.