Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 368, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Dalia Grybauskaitė įtraukta į žurnalo „Fortune“ 50 pasaulio lyderių sąrašą (8)

Aktualijos / 2017-03-23 16:38 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jungtinių Valstijų verslo žurnalas „Fortune“ Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę įtraukė į kasmetinį 50 pasaulio lyderių sąrašą.


  2. Atsisakyti sąmokslo teorijos JAV respublikonų neprivertė net FTB vadovo žodžiai (5)

Rytai-Vakarai / 2017-03-22 12:32 / lrytas.lt

Įtakingi JAV Respublikonų partijos nariai vis dar laikosi įsikabinę sąmokslo teorijos, kad buvęs prezidentas D.Trumpas buvo šnipinėjamas per rinkimus. Pakeisti nuomonės neprivertė net Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus Jameso Comey liudijimas, kad tai netiesa, rašo „Politico“.


  3. Donaldo Trumpo užmojai: daugiau lėšų gynybai, bet išlaidų karpymas kitur

Įvykiai / 2017-02-28 12:33 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas siūlo 54 mlrd. JAV dolerių padidinti išlaidas gynybos reikmėms – naujiems lėktuvams, laivams ir naikintuvams, tačiau taip pat smarkiai apkarpyti biudžeto išlaidas, skiriamas vietos ir užsienio pagalbos programoms, kad vyriausybė „nuveiktų daugiau, turėdama mažiau“.


  4. Kodėl naująjį Donaldo Trumpo patarėją giria net prezidento kritikai?

Rytai-Vakarai / 2017-02-22 09:38 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

JAV prezidento Donaldo Trumpo nacionalinio saugumo patarėjo postas ilgai nebuvo tuščias. Jį užėmė generolas leitenantas Herbertas R.McMasteris, kurį liaupsina tiek kariuomenė, tiek akademikai.


  5. JAV senatorius Johnas McCainas: „Donaldo Trumpo komandoje tvyro sumaištis“

Įvykiai / 2017-02-18 10:28 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Skirtingai nei į Europą pirmojo vizito atvykę JAV pareigūnai, kurie siekė nuraminti Europą, JAV respublikonų senatorius Johnas McCainas buvo kritiškesnis. Penktadienį jis pareiškė, kad prezidento Donaldo Trumpo administracijoje tvyro sumaištis, praneša naujienų agentūra „Reuters“.


  6. Kremliaus kritikas Vladimiras Kara-Murza paguldytas į ligoninę kritinės būklės

Įvykiai / 2017-02-03 12:00 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusijos opozicijos veikėjas ir garsus Kremliaus kritikas Vladimiras Kara-Murza buvo paguldytas į ligoninės intensyviosios terapijos skyrių dėl organų nepakankamumo.


  7. Donaldo Trumpo durų trenksmo aidas pasklido plačiai

Rytai-Vakarai / 2017-01-31 05:00 / lrytas.lt

Donaldas Trumpas gina savo sprendimą apriboti imigraciją iš musulmoniškų šalių. JAV prezidentas tikina, kad dėl to šalis bus saugesnė, tačiau neaiškūs nurodymai visą savaitgalį kėlė sąmyšį ir neapykantą.


  8. Donaldo Trumpo komentarai apie kankinimus sukėlė pasipiktinimo bangą

Įvykiai / 2017-01-27 14:38 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė esąs „absoliučiai“ tikras, kad kankinimas yra veiksminga priemonė.


  9. Johnas McCainas turi liūdnų žinių dėl Rusijos programišių

Rytai-Vakarai / 2017-01-27 12:35 / lrytas.lt

Slaptame įraše JAV senatorius Johnas McCainas pareiškė, kad Amerika neturi jokios strategijos kovoje su Rusijos programišiais, o naujojo prezidento Donaldo Trumpo administracija nepasiruošusi susidoroti su Kremliaus bandymais šiemet paveikti Europos šalių rinkimus.


  10. Maskvos žaidimai tęsiasi: bėdų priviręs Balkanų katilas vėl kunkuliuoja

Rytai-Vakarai / 2017-01-27 09:14 / „Bloomberg“, „Observer“ ir „Lietuvos rytas“ inf.

JAV prezidento rinkimų kampanijos vingrybės ir Rusijos įsitraukimas į konfliktą Sirijoje užgožė kitą Maskvos žaidimą. Neišspręstos Balkanų problemos vėl atsinaujina, o tuo naudojasi ir Kremlius.


  11. JAV Senatas priėmė svarbius sprendimus dėl Donaldo Trumpo administracijos

Rytai-Vakarai / 2017-01-24 10:10 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV Senatas pirmadienį patvirtino Mike'ą Pompeo Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) vadovu ir pritarė Rexo Tillersono kandidatūrai į valstybės sekretoriaus postą, o šie žingsniai buvo itin svarbūs formuojant naujojo prezidento Donaldo Trumpo administraciją.


  12. Kęstutis Girnius: Trumpas bus Trumpu – „Twitter“ valdovu

Rytai-Vakarai / 2017-01-20 10:19 / BNS ir lrytas.lt inf.

JAV prasidėjo unikalus eksperimentas – Donaldo Trumpo prezidentavimas. Niekas nežino, kuo jis baigsis. Trumpo rėmėjai ir optimistai viliasi, kad viskas pasuks teigiama linkme, jo oponentai nuogąstauja, kad jis gali smarkiai pakenkti JAV ūkiui, skatinti vidaus nesutarimus, įvelti šalį į nereikalingas ir bergždžias užsienio konfrontacijas. Šiame eksperimente dalyvaus ne tik amerikiečiai, bet ir visi pasaulio gyventojai, nes JAV veiksmai veikia visus.


  13. Kandidatas į Pentagono vadus sutiko su JAV buvimu Baltijos šalyse

Įvykiai / 2017-01-12 20:05 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Dimisijos generolas Jamesas Mattisas, Donaldo Trumpo pasirinktas kandidatu į gynybos sekretoriaus pareigas, pareiškė sutinkąs su kariniu JAV buvimu Baltijos šalyse.


  14. Rusijos kibernetinės atakos jau kelia sumaištį Donaldo Trumpo štabe

Rytai-Vakarai / 2017-01-10 09:23 / „Lietuvos rytas“

Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas tiki, kad Rusija kišosi į Amerikos rinkimus. Taip pareiškė respublikono administracija, nors pats politikas vis dar neigia, kad Maskva vykdė kibernetines atakas.


  15. Donaldas Trumpas žvalgybos vadovu skirs Maskvos nemalonėn patekusį buvusį senatorių

Įvykiai / 2017-01-06 08:53 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Donaldas Trumpas kandidatu į JAV nacionalinės žvalgybos vadovus pasirinko asmenį, kurio pažiūros gali tapti atsvara numanomam išrinktojo prezidento palankumui Maskvos atžvilgiu – buvusį senatorių, kuriam uždrausta įvažiuoti į Rusiją.


  16. JAV žvalgybos pareigūnai duos parodymus tiriant rusų programišių atakas

Rytai-Vakarai / 2017-01-05 13:32 / BNS, AP ir lrytas.lt inf.

Keli aukščiausi JAV žvalgybos pareigūnai duos parodymus Senato posėdyje, per kurį bus vertinamas žvalgybos bendruomenės pareiškimas, kad Rusija kišosi į JAV prezidento rinkimų procesą ir sudarė sąlygas laimėti Donaldui Trumpui.


  17. „The New York Times“: JAV Lietuvoje dislokavo specialiąsias pajėgas

Rytai-Vakarai / 2017-01-02 17:45 / lrytas.lt

Dešimtys JAV specialiųjų pajėgų karių šiuo metu yra dislokuoti Baltijos šalyse, skelbia „The New York Times“. Pasak dienraščio, kariai čia padeda apmokyti karius, susiduriančius su Rusijos grėsme, ir padeda amerikiečiams pastebėti Maskvos mėginimus destabilizuoti šias šalis.


  18. Senatorius Johnas McCainas: „JAV privalo priešintis Vladimirui Putinui“

Rytai-Vakarai / 2017-01-02 08:56 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Respublikonų senatorius Johnas McCainas sekmadienį pareiškė, kad JAV gali pagerinti santykius su Rusija tik tuo atveju, jei Rusijos prezidento Vladimiro Putino atžvilgiu laikysis griežtos pozicijos, ir ragino stiprinti sankcijas Maskvai, informuoja „Reuters“.


  19. Politologas: „Maskvos atsakas nestebina, bet neaišku, ką ji dar sugalvos“

Rytai-Vakarai / 2016-12-30 13:31 / Justė Adakauskaitė

Maskvos reakcija į JAV išsiųstus 35 Rusijos diplomatus yra visiškai tikėtina, tačiau Vašingtono atsakas į Rusijos kišimąsi į JAV prezidento rinkimų procesą yra pavėluotas. Taip teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Nerijus Maliukevičius.


  20. Kremlius pasisakė apie JAV sprendimą išsiųsti iš šalies 35 rusų diplomatus

Įvykiai / 2016-12-30 09:01 / Interfax“-BNS ir lrytas.lt inf.

Naujos JAV sankcijos Rusijai reiškia abiejų šalių santykių perkėlimą į žemesnį lygį, pareiškė Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.


Populiariausi per 24 val.