Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 317, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. FIFA nariai tarė žodį: S. Blatteris – nenuverčiamas (4)

Futbolas / 2015-05-29 10:41 / lrytas.lt

Praėjus porai dienų, kai Šveicarijos teisėsauga iš viešbučio išvedė septynis aukšto rango narius ir kaltinimus pasaulio futbolo vadovybės atstovams paskelbė JAV, o FIFA pamatus ėmė krėsti didžiausias iki šiol kyšininkavimo ir reketo skandalas, futbolo asociacijų iš viso pasaulio atstovai sprendė, ar 17 metų organizacijai vadovaujantis Seppas Blatteris vertas juos valdyti toliau. Pasirodo – gali. ir valdys dar ketverius metus.


  2. V. Putinui – JAV senatorių antausis dėl futbolo čempionato (73)

Futbolas / 2015-05-27 16:22 / lrytas.lt

JAV senatoriai Robertas Menendezas ir Johnas McCainas kreipėsi į aukščiausio rango FIFA vadovus, kad šie penktadienį neperrinktų pasaulinės futbolo organizacijos vadovo Seppo Blatterio ir atimtų iš Rusijos teisę organizuoti 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.


  3. Ukrainos prezidentas paskyrė Andrių Kubilių į patarėjų tarybą

Aktualijos / 2015-05-14 09:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka paskyrė buvusį Lietuvos premjerą Andrių Kubilių patariamosios reformų tarybos nariu. Trečiadienio įsakas paskelbtas prezidento oficialioje interneto svetainėje.


  4. Rusija branduolinius ginklus kreipia jau ir į Jeloustouno parką?

Konfliktai ir saugumas / 2015-04-04 16:46 / lrytas.lt

Kovo mėnesį Rusija grasino surengti branduolinę ataką Danijoje, šią savaitę pasigirdo gandų apie grasinimus branduolinį ginklą panaudoti Baltijos šalyse. Dabar susirūpinti turėtų amerikiečiai: rusai gali pasikėsinti ir į garsųjų Jeloustono nacionalinį parką taip sukeldami milžinišką katastrofą, rašo „Business Insider“.


  5. V. Putino kritiko nužudymas Maskvoje – kruopščiai suplanuotas?

Įvykiai / 2015-02-27 23:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vėlyvą penktadienio vakarą Maskvoje nušautas opozicijos politikas Borisas Nemcovas. Žmogžudystė įvykdyta pačioje sostinės širdyje – prie Kremliaus, kur tą pačią dieną opozicionierius ragino žmones šį sekmadienį, kovo 1-ąją, rinktis į protestą dėl ekonominės krizės Rusijoje. Šeštadienio rytą įtariami B.Nemcovo žudikai dar nebuvo rasti. Pareigūnai baigė darbą nusikaltimo vietoje ir tęsė tyrimą nušauto politiko bute.


  6. J. McCainas: „Man gėda dėl JAV reakcijos į Ukrainos konfliktą“

Įvykiai / 2015-02-23 10:12 / lrytas.lt

JAV senatorius Johnas McCainas sekmadienį prisipažino, kad jam gėda dėl JAV reakcijos į konfliktą tarp Rusijos ir Ukrainos. Anot jo, tai gėdingas JAV istorijos tarpsnis, praneša CBS. „Man gėda dėl savo šalies, savo prezidento ir savęs, kad nesugebėjau daugiau padėti tiems žmonėms“, – interviu sekmadienį sakė buvęs kandidatas į JAV prezidentus.


  7. Ukrainos rytuose griaudi artilerija, žūsta vaikai

Konfliktai ir saugumas / 2015-02-13 10:19 / „Interfax“, AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Trys vaikai žuvo per pastarąją parą vykusį artilerijos bombardavimą Ukrainos rytiniame Horlivkos mieste, penktadienį pranešė prorusiški separatistai. „Trys vaikai – vienerių metų berniukas ir dvi mergaitės, šešerių ir 12 metų, žuvo Horlivkoje, kai jų namas vakar buvo apšaudytas artilerijos“, – žurnalistams sakė separatistų paskelbtos Donecko „liaudies respublikos“ gynybos ministerijos atstovas Eduardas Basurinas.


  8. N. Sarkozy: „Europai nereikia naujo šaltojo karo su Rusija“

Įvykiai / 2015-02-09 17:56 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Buvęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy pareiškė nenorintis, kad Ukrainoje liepsnojantis konfliktas sukeltų naują šaltąjį karą tarp Vakarų ir Maskvos, taip pat teisino Krymo rusakalbius, prieštaringai vertinamame referendume balsavusius už prisijungimą prie Rusijos. Šeštadienį sakydamas kalbą savo centro dešiniosios Sąjungos už liaudies judėjimą (UMP) suvažiavime, N.Sarkozy, laikomas potencialiu kandidatu vėl kovoti dėl šalies vadovo posto, pareiškė: „Nesantaika tarp Europos ir Rusijos yra tragedija, nes mus sieja ta pati literatūra, muzika, kinas – mūsų bendra civilizacija.“


  9. Paskutinioji diena Miunchene – Artimiesiems Rytams ir Iranui

Įvykiai / 2015-02-08 09:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Artimųjų Rytų taikos procesas ir Irano branduolinė programa taps svarbiausiomis temomis trečiąją ir paskutiniąją 51-osios Miuncheno saugumo konferencijos dieną. Forumo dalyviai taip pat nemažai dėmesio skirs Ukrainos krizei – ši tema dominavo dvi pirmąsias susitikimų dienas.


  10. P. Porošenka spaudžia NATO šalis suteikti ginklų Ukrainai

Įvykiai / 2015-02-05 07:55 / DPA, ELTA ir lrytas.lt inf.

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka spaudžia NATO šalis suteikti Kijevui ginklų. Konflikto eskalacija ir didėjantis civilių aukų skaičius turi paskatinti Aljansą skirti Ukraina dar didesnę paramą, sakė jis.


  11. Didžiausia Ukrainos rėmėja pasaulyje išrinkta D. Grybauskaitė

Aktualijos / 2015-01-29 14:43 / lrytas.lt

Tvirtą nuomonę dėl Ukrainos ir Rusijos karinio konflikto turinti prezidentė Dalia Grybauskaitė ne kartą pelnė ukrainiečių simpatijas. Taip nutiko dar kartą. Pasaulio politikos instituto sudarytame kasmetiniame „Top-10 Ukrainos rėmėjų pasaulyje 2014“ sąraše prezidentė D.Grybauskaitė yra pirmoje vietoje. Sąrašas sudarytas atlikus garsių Ukrainos ir kitų valstybių ekspertų – žinomų žurnalistų, politologų, visuomenės veikėjų ir nevyriausybinių organizacijų atstovų – apklausą.


  12. UKIP: dėl ukrainiečių žūčių kalti europarlamentarai

Konfliktai ir saugumas / 2015-01-19 14:25 / lrytas.lt

Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) nariai Europos Parlamente, regis, įsitikinę, kad per kruvinus protestus Kijevo Nepriklausomybės aikštėje pernai vasarį žmonės žuvo dėl europarlamentarų kaltės. Esą EP nariai pakurstė neramumus Ukrainoje kišdamiesi į šios šalies vidaus reikalus, skelbia „EurActiv“.


  13. Už paslapčių atskleidimą meilužei nori įkalinti JAV generolą

Įvykiai / 2015-01-14 22:43 / lrytas.lt

JAV prokurorai rekomendavo pateikti kaltinimus buvusiam JAV generolui ir Centrinės žvalgybos valdybos vadovui Davidui Petraeusui. Jis kaltinamas JAV paslapčių išdavimu savo biografei Paulai Broadwell. Ji buvo ir karininko meilužė.


  14. D.Grybauskaitei suteiktas Ukrainos Metų žmogaus vardas

Aktualijos / 2015-01-13 15:10 / lrytas.lt

Aukščiausioji Ukrainos akademinė taryba Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę paskelbė Metų žmogumi. Šis garbingas titulas visuomeninėje ir politinėje veikloje Lietuvos vadovei suteiktas už tvirtą ir nuoseklią paramą Ukrainos nepriklausomybei.


  15. Ianas Bremmeris: „Rusijoje permainomis valdžioje nekvepia“

Rytai-Vakarai / 2014-12-30 21:42 / Gintaras Radauskas

„Žinote, kam naudingiausia ekonominė suirutė Rusijoje ir geopolitinė Europoje? Kinijai“, – išskirtiniame interviu „Lietuvos rytui“ tvirtino amerikietis Ianas Bremmeris, laikomas politinės rizikos ekspertu. Su 45 metų I.Bremmeriu kalbėjausi gruodžio 16-ąją, Juodąjį antradienį, kai Rusijos rublio konvulsijos pasiekė aukščiausią lygį. Dabar rublis euro ir dolerio atžvilgiu jau yra sustiprėjęs, tačiau tą rytą Niujorke, kur įsikūrusi I.Bremmerio vadovaujama politinės rizikos tyrimų bendrovė „Eurasia Group“, kalba sukosi beveik vien apie Rusijos ekonomikos problemas. „Visa tai tikrai pavojinga. Be to, Vladimiras Putinas įvarė save į kampą, o tai jūsų regionui tikrai be galo svarbu“, – „Lietuvos rytui“ konstatavo amerikietis.


  16. Jebas Bushas sieks JAV prezidento posto

Įvykiai / 2014-12-17 10:58 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Jebas Bushas, kuris yra vieno buvusio JAV prezidento sūnus, o kito – brolis, antradienį nusprendė pats mėginti užimti Baltuosius rūmus 2016 metais, paskelbęs, kad pradeda pasiruošimą rinkimų kampanijai.


  17. Iš JAV Senato – pagiriamasis žodis Lietuvai dėl paramos Ukrainai

Aktualijos / 2014-12-10 15:16 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) senatoriai ragina Lietuvą neabejoti, kad Valstijos prisidės prie mūsų šalies saugumo stiprinimo, bei tikino, jog Lietuvos jau priimtus sprendimus teikti karinę paramą Ukrainai turėtų priimti ir JAV.


  18. JAV skirs milijardą sąjungininkų saugumui Europoje užtikrinti

Konfliktai ir saugumas / 2014-12-10 11:02 / lrytas.lt

Su JAV Senato atstovais susitikusi Lietuvos delegacija buvo informuota, kad Vašingtono įsipareigojimai Lietuvos saugumui yra tvirti ir nesikeičiantys, o NATO sąjungininkų saugumui užtikrinti iš JAV biudžeto bus skirtas milijardas dolerių.


  19. Ž. Pavilionis: „Barbarai jau ne už sienų, o šalies viduje“

Aktualijos / 2014-12-03 18:05 / Paulius Gritėnas

Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai Žygimantas Pavilionis šią savaitę tapo ryškiausiu balsu viešojoje erdvėje. Tvirtai Lietuvos poziciją Vašingtone ginantis diplomatas įspėja, kad jau esame hibridinio karo sūkuryje ir turime ruoštis atremti naujus puolimus. Ž.Pavilionis patikino, kad net ir daugelio karų bei ekonominės recesijos išvarginti amerikiečiai yra pasirengę stoti į kovą už laisvąjį pasaulį, tačiau išreiškė nuogąstavimą, kad mes patys pamirštame gynybą ir tikimės, jog už mus tuo pasirūpins kiti.


  20. Ž. Pavilionis: „Netoli Vilniaus rengiama invazija į Lietuvą“

Aktualijos / 2014-12-01 13:35 / Vladimiras Laučius, lrt.lt

Rusija sieks pasinaudoti jai palankiomis jėgomis ES ir sušvelninti Vakarų sankcijas šių metų gruodį – kol Italija dar pirmininkaus ES, o respublikonų daugumos JAV Kongresas dar nebus susirinkęs. Taip portalui lrt.lt tvirtina Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai Žygimantas Pavilionis.


Populiariausi per 24 val.