Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3932, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Televizijos homoseksualų neįsileidžia net už pinigus (589)

TV antena / 2014-08-31 09:12 / Paulius Gritėnas

Praėjusią savaitę Vilniaus gatvėse pasirodžiusi gėjų ir lesbiečių reklama ne juokais išgąsdino šalies televizijas – šia tema sukurtą vaizdo siužetą jos atsisakė transliuoti, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  2. J. Lowenthalis: „JAV meno mokyklas peni muzikai iš Azijos“

Scena / 2014-08-30 16:59 / Raminta Jonykaitė (LRT)

Azijos šalių pianistai turi stulbinamą potencialą klasikinėje muzikoje, sako garsus pianistas Jerome`as Lowenthalis. „Jei ne muzikai iš Azijos, JAV meno mokyklos šiandien turėtų būti uždarytos arba gerokai nuleisti standartus“, – interviu LRT Radijo laidai „Kultūros savaitė“ teigė pianistas, šiemet dėstęs meistriškumo kursuose Birštono vasaros menų akademijoje, antrus metus rengiamoje Lietuvos muzikų sąjungos.


  3. Erkiulis Puaro atsisveikina – 25 metus kurtas serialas baigėsi (16)

Kinas / 2014-08-30 16:04 / lrytas.lt

„Nėra jokių priežasčių, dėl kurių turėčiau jį dar kada nors vaidinti“, – sakė britų aktorius Davidas Suchet, po 25 metų ekrane atsisveikinantis su detektyvo Erkiulio Puaro vaidmeniu. Žinia apie serialo „Puaro“, su kuriuo Lietuvos žiūrovus supažindino LRT televizija, pabaigą plačiai aptarinėjama pasaulio žiniasklaidoje. Nėra ko stebėtis – skaičiuojama, kad bent vieną jo seriją yra matę maždaug 730 milijonų žmonių.


  4. Atskleidė interneto atpiginimo receptą (5)

Išmanyk / 2014-08-30 12:33 / Monika Kasnikovskytė, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Brukalas kenkia ir paprastiems vartotojams, ir įmonėms, o tam išleidžiami išleidžiamos milžiniškos sumos, sako informacinių technologijų specialistas Džiugas Paršonis. „Kai mokame interneto mokestį, dalis to mokesčio bet kuriuo atveju dengia brukalo filtravimą. Jei iš apyvartos pašalintume visą brukalą, elektroninio pašto pristatymas atpigtų keturis kartus“, – pabrėžia jis.


  5. Gera žinia iš Lenkijos – pinga maisto prekės ir drabužiai (61)

Rinkos pulsas / 2014-08-29 16:09 / Nijolė Druto, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Lenkijoje vartotojų pasitenkinimą sukėlė pingantys drabužiai, švietimo paslaugos, maistas ir gėrimai. Tačiau ekonomistai susirūpinę – nesutramdyta defliacija makroskalėje gali stabdyti ūkio augimą. Liepą šalies Centrinis statistikos biuras pirmą kartą per keliasdešimt metų vietoj infliacijos užfiksavo defliaciją – vartojimo prekių ir paslaugų kainų nuosmukį 0,2 proc., palyginti su šia ir praėjusių metų liepa.


  6. Rugsėjo spūstys artėja: ką pataria eismo ekspertai?

Naujienos / 2014-08-29 13:20 / Vytenis Radžiūnas, LRT.lt

Atostogos baigėsi, į didmiesčius grįžta atostogavę miestiečiai bei studentai. Jau paskutinę rugpjūčio savaitę pastebimas automobilių srauto padidėjimas sostinėje, tuo metu pirmadienį, rugsėjo 1-ąją, vėl teks laiką leisti transporto spūstyse. Eismo ekspertai vairuotojams duoda vienintelį patarimą – sėskite į viešąjį transportą.


  7. Pristatoma solisto Vaclovo Daunoro kompaktinė plokštelė

Meno pulsas / 2014-08-29 11:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje rugsėjo 4-ąją rengiamas dainininko Vaclovo Daunoro kompaktinės plokštelės pristatymas. Dvigubą kompaktinę plokštelė sudarė muzikologė Jūratė Katinaitė, kuri atrinko LRT radijuje ir Vilniaus plokštelių studijoje darytus įrašus – operos arijas ir dainas nuo 1965 iki 1986 metų.


  8. Politiko A. Anušausko mylimosios ranką puošia sužadėtuvių žiedas (920)

Žmonės / 2014-08-29 10:20 / lrytas.lt

Jau kurį laiką netyla kalbos, kad Seimo narys, konservatorius Arvydas Anušauskas (50 m.) mezga rimtus santykius su studente Lina Bulanovaite (23 m.). Pora kartu lankosi viešuose renginiuose, ne išimtis ir trečiadienio vakarą įvykęs naujo LRT sezono pristatymas. Pora mielai kartu pozavo fotografams ir nė nesiruošė slapukauti ar slėpti artimo tarpusavio ryšio. O portalui lrytas.lt politikas atskleidė, kad jo ir draugės Linos santykiai darosi vis rimtesni.


  9. „Teisė žinoti“: kaip stabdyti Rusijos agresiją Ukrainoje? (4)

TV antena / 2014-08-28 16:50 / lrytas.lt

Ketvirtadienį LRT televizijos eteryje bus transliuojama speciali laida „Teisė žinoti“. Laidos tema – kaip stabdyti Rusijos agresiją Ukrainoje?


  10. Į Valdovų rūmuose vykusį LRT sezono atidarymą ėjo ir politikai (86)

Žmonės / 2014-08-28 11:56 / lrytas.lt

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės - politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės.


  11. Į naujo LRT sezono pristatymą susirinko būrys įžymybių (2)

Žmonės / 2014-08-28 11:56 / lrytas.lt

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės – politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės. Vakaro svečiai buvo pakviesti į Valdovų rūmų Didžiąją salę, kur visus pasitiko LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius bei būrys žinomų LRT laidų vedėjų.


  12. Europos čempione tapusi Rūta Meilutytė apsilankė LRT renginyje (58)

Žmonės / 2014-08-28 11:04 / lrytas.lt

Naujojo LRT sezono pristatymo trečiadienio vakarą nepraleido ir plaukikė Rūta Meilutytė. Jį į Valdovų rūmuose vykusią šventę atėjo su žaviu blondinu. Tačiau kompaniją plaukikei palaikė ne širdies draugas, o brolis Margiris.


  13. Aiškėja pirmieji naujo „Auksinio balso“ sezono dalyviai

TV antena / 2014-08-27 16:21 / lrytas.lt

Muzikinis projektas „Auksinis balsas“ – didžiausias tikro garso koncertas Lietuvoje – jau rugsėjo 20 d. sugrįžta į LRT eterį. Kol kas projektą gaubia daugybė paslapčių, bet jau aiškėja pirmieji projekto dalyviai. „Auksinio balso“ scenoje išvysime žinomos grupės „Liūdni slibinai“ vokalistę Aistę Lasytę ir lietuvių lengvojo roko muzikos atlikėją, buvusios grupės „Amberlife“ vokalistą ir dainų kūrėją Edgarą Lubį.


  14. Lietuviško gintaro ištekliai - daugiau nei kuklūs (47)

Gamta / 2014-08-27 16:08 / LRT Radijo laida „Ryto garsai“, lrt.lt

Dėl politinės padėties pablogėjus prekybiniams ryšiams su Rusija, visiškai nutrūko prekyba gintaru, kurio Lietuva gaudavo iš šių išteklių turtingos Kaliningrado srities. Gintaro žaliava Lietuva nuo šiol sieks apsirūpinti pati. Aplinkos ministerija praneša, kad Geologijos tarnyba skelbs konkursą detaliai gintaro išteklių žvalgybai. Geologijos tarnybos direktorius Jonas Satkūnas sako, kad Lietuva gintarą turėtų pradėti gauti jau kitų metų pavasarį.


  15. Vytautas Rumšas LRT eteryje pildys svajones

TV antena / 2014-08-27 15:18 / lrytas.lt

Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos ir pokalbių, o svarbiausia – svajonių pildymo šou ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.


  16. Išmanieji telefonai suteikia galimybių, bet bukina vaikus (1)

Tavo psichologas / 2014-08-27 07:57 / Deividas Jursevičius, LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Išmanieji telefonai turi daug galimybių, bet, deja, mažina pačių vaikų galimybes. Taip teigia Vilniaus Psichikos sveikatos centro direktorius, gydytojas-psichiatras Martynas Marcinkevičius. „Būtų gerai, kad jie vaikus pasiektų kuo vėliau“, – mano jis. Specialisto teigimu, jei vaiko aplinkoje kas nors turi išmanųjį telefoną, tas, kuris jo neturi, jaučiasi išskirtas ir išstumtas iš bendruomenės.


  17. Galingi dulkių siurbliai po kelių dienų dings iš parduotuvių (71)

Rinkos pulsas / 2014-08-26 22:21 / Irma Janauskaitė, Jovita Sukackaitė, LRT televizijos naujienų tarnyba, lrt.lt

Pirmadienį įsigalios taisyklės, pagal kurias ES nebus galima prekiauti galingais dulkių siurbliais. Prekybininkų teigimu, jiems reikalavimas nekelia jokių problemų, tiesiog pirkėjus reikės įpratinti prie naujo informacijos ant siurblių žymėjimo. Bet štai gamintojai naujovei turi priekaištų, todėl taisyklės jau apskųstos teismui.


  18. Naujo serialo pristatyme pasirodė būrys žvaigždžių (26)

Žmonės / 2014-08-26 11:52 / lrytas.lt

Pirmadienio vakarą sostinės senamiesčio terasoje „Mano kiemas“ įvyko naujausio lietuviško serialo „Meilė kaip mėnulis“ pristatymas. Nuotaikingo vakarėlio metu buvo galima išvyti būrį žinomų šalies aktorių, prodiuserių ir muzikantų. Serialo, kurį jau nuo rugsėjo 8 dienos bus galima išvysti per LRT televiziją, pristatymo metu buvo atskleista ne tik, kokie garsūs aktoriai jame vaidins, bet ir apie ką suksis visas siužetas.


  19. Darbo partija palaiko sprendimą lenkus atkirsti nuo valdžios (211)

Aktualijos / 2014-08-25 22:26 / BNS ir lrytas.lt inf.

Darbo partijos valdyba remia socialdemokratų prezidiumo ir šios partijos lyderio Algirdo Butkevičiaus apsisprendimą šalinti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovus iš Vyriausybės - tokį sprendimą „darbiečiai“ priėmė pirmadienio vakarą. „Darbo partijos valdyba suformulavo valdančiųjų koalicijos Politinei tarybai savo poziciją - Darbo partija, žiūrėdama valstybiškai, palaiko premjero poziciją dėl klausimų susijusių su Vyriausybe“, - po valdybos posėdžio žurnalistams Seime pareiškė Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė.


  20. Psichiatras: išmanieji telefonai bukina vaikus (3)

Išmanyk / 2014-08-25 11:33 / Deividas Jursevičius, LRT Radijo laida „60 minučių“, LRT.lt

Išmanieji telefonai turi daug galimybių, bet mažina pačių vaikų galimybes. Taip teigia Vilniaus Psichikos sveikatos centro direktorius, gydytojas-psichiatras Martynas Marcinkevičius. „Būtų gerai, kad jie vaikus pasiektų kuo vėliau“, – mano jis.


Populiariausi per 24 val.