Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 6205, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lietuvos futbolo rinktinė tikisi nenuvilti aistruolių (2)

Futbolas / 2015-10-07 13:33 / LFF

Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą Liublianoje prieš artėjančias rungtynes su Slovėnijos komanda ir kitos savaitės dvikovą su Anglija.


  2. Švedijos karališkoji šeima atvyko į Vilnių (13)

Aktualijos / 2015-10-07 13:12 / BNS ir lrytas.lt inf.

Į Lietuvą atvyko Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija. Karališkosios poros lėktuvas Vilniaus tarptautiniame oro uoste nusileido apie 13 val., BNS informavo Prezidentūra. Švedijos monarcho šeima iš oro uosto vyks į Prezidentūrą, kur susitiks su prezidente Dalia Grybauskaite, S.Daukanto aikštėje bendraus su Lietuvos skautais, vėliau taip pat lankysis Seime, apžiūrės Sausio 13-osios memorialą.


  3. V. Landsbergis: „Kiek Vakarai leis, tiek V. Putinas laimės“ (104)

Aktualijos / 2015-10-07 11:28 / Agnė Skamarakaitė (lrt.lt)

„Gali smerkti nežinia kiek. Kas iš to, kad smerki, bet nieko nedarai? Reikia pasakyti: pone Putinai, jeigu ir toliau taip skraidysi, paruošk savo pilotams skardinius karstus“, – sako Vytautas Landsbergis, komentuodamas NATO reakciją į Rusijos antskrydžius Turkijoje, rašo lrt.lt.


  4. Obuolių spaudėjų sausra – neturi iš ko spausti sulčių (7)

Rinkos pulsas / 2015-10-07 09:10 / Vytenis Radžiūnas, lrt.lt

Sulčių spaudėjai prieš kelias savaites pasiruošė įrangą ir pradėjo šiųmetį sulčių spaudimo sezoną, tačiau klientų sulaukia ne tiek, kiek norėtų. Sulčių versle ne vienerius metus besisukantys pašnekovai lrt.lt teigia, kad derlius vėluoja, o ir obuolių šiemet yra gerokai mažiau.


  5. Atsakymas į didįjį J. Kazlausko klausimą – po atostogų (7)

Krepšinis / 2015-10-06 18:14 / Martynas Suslavičius

Kodėl Jonas Kazlauskas iškart nepasakė, kad vadovaus Lietuvos rinktinei olimpinėse žaidynėse, į kurias pats ir iškovojo kelialapį? Tokį klausimą ne kartą uždavė Lietuvos sirgaliai, kuriuos kartu su šalies krepšinio elitu gerokai nustebino J.Kazlausko pareiškimas vos tik sugrįžus iš Prancūzijos.


  6. S. Povilaitis pralaimėjo kovą su plaučių vėžiu (3)

Lietuvos diena / 2015-10-06 16:26 / „Lietuvos ryto“ televizija

Eidamas 69-uosius metus po sunkios ligos mirė dainininkas Stasys Povilaitis, pranešė LRT radijas.


  7. Mokytojus egzaminuos Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas

TV antena / 2015-10-06 12:11 / lrytas.lt

„Mokytoju gali būti tik tas žmogus, kuris pats visą gyvenimą mokosi,“ – į LRT studiją susirinkusius pedagogus pasveikino populiariausio intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ vedėjas Arūnas Valinskas. Tik ką praėjusios Tarptautinės mokytojų dienos proga jėgas išbandyti susirinko šviesuoliai iš Kauno, Prienų, Klaipėdos, Kuršėnų, Trakų ir Vilniaus.


  8. Maestro S. Povilaičiui atminti – speciali programa per LRT

TV antena / 2015-10-06 11:43 / lrytas.lt

Pralaimėjęs kovą su sunkia liga, šiandien mirė vienas garsiausių visų laikų Lietuvos estrados dainininkų Stasys Povilaitis. Scenos legendai atminti LRT parengė specialią programą.


  9. Kompensacijos Rusijai ir Baltarusijai – nesvarstomos

Energetika / 2015-10-06 10:56 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nuostolių Rusijai ir Baltarusijai kompensavimas dėl BRELL sutarties sąlygų keitimo, Lietuvai persiorientuojant iš posovietinės į europinę elektros perdavimo sistemą, nėra svarstomas, o kalbos apie galimus nuostolius tėra interpretacijos, teigia Premjeras Algirdas Butkevičius.


  10. Premjeras tikisi išlaisvinti areštuotą LJL laivą „Deltuva“

Rinkos pulsas / 2015-10-06 10:44 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad pavyks išlaisvinti šiuo metu areštuotą vienintelį iš penkių sunkumuose skendinčios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) laivų „Deltuva“.


  11. V. Bareikio albumo viršelį papuoš paslaptingas „geltonas vaikas“ (2)

Muzika / 2015-10-06 10:35 / lrytas.lt

Šiais metais net dviem svarbiais apdovanojimais – M.A.M.A geriausio metų alternatyvaus atlikėjo bei LRT organizuoto muzikinių video klipų konkurso KLIPVID pirmąja vieta apdovanotas atlikėjas Vidas Bareikis tęsia pasiruošimą savo trečiojo albumo pristatymui. Šiandien jis atskleidžia, kas ir kodėl papuoš jo būsimojo albumo „Klausimai“ viršelį.


  12. Kariuomenė privertė Agnę Bilotaitę įveikti aukščio baimę

TV antena / 2015-10-06 10:30 / lrytas.lt

Penkių aukštų pastatas ir ant jo sienos kabanti virvė – nusileidimas tokiu būdu yra įprastas karininkams, tačiau kaip tai atlikti aukščio baimę turinčiam žmogui? Tokiam išbandymui ryžosi ir šauktinio gyvenimą kariuomenėje nusprendusi išmėginti Seimo narė Agnė Bilotaitė.


  13. Prezidentės pavyzdys: Šveicarija gynybai skiria 7 proc. biudžeto (143)

Rinkos pulsas / 2015-10-06 10:00 / Rūta Kupetytė, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Neutrali Šveicarija gynybai skiria 7 proc. savo biudžeto, o jos kariuomenę savanorių pagrindu sudaro net 137 tūkst. karių, akcentuoja Lietuvos prezidentė Dalia Grubauskaitė ir priduria, kad tai – gražus pavyzdys Lietuvai.


  14. Maskva driokstelėjo milijardiniu šantažu (464)

Energetika / 2015-10-06 06:53 / Marius Jokūbaitis („Lietuvos rytas“)

Dar prieš keturiolika metų Lietuvos energetikų pasirašyta sutartis su Rusija dabar gali brangiai kainuoti mūsų šaliai, o Kremliui šis dokumentas jau tapo šantažo įrankiu. Tai liudija ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino pagrūmojimai. Amerikiečių televizijai CBS duotame interviu V.Putinas pareiškė, kad Lietuvos ir kitų Baltijos šalių atsijungimas nuo Rusijos elektros sistemos daug kainuos ir pačiai Rusijai, ir Europos Sąjungai, nes esą bus izoliuota Kaliningrado sritis.


  15. Paaiškėjo, kaip keisis Lietuvos atranka į „Euroviziją“ (26)

Muzika / 2015-10-05 17:16 / lrytas.lt

Gruodžio pradžioje bus aišku, kurie atlikėjai pasiryžę ginti Lietuvos vardą žiūrimiausiame pasaulyje dainų konkurse. Iki gruodžio 1-osios Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija laukia paraiškų visų, norinčių dalyvauti „Eurovizijoje“.


  16. Kuo lietuvius taip sužavėjo britų trumpaplaukės katės? (2)

Priežiūra / 2015-10-05 14:53 / LRT TELEVIZIJOS laida „Mūsų gyvūnai“, LRT.lt

Britų trumpaplaukės katės labai tinka šeimoms su mažais vaikais, tikina šių kačių augintojai. Pasak jų, šios veislės katės, persisotinusios žmogaus dėmesio, pasišalina ir pasislepia, bet niekuomet neparodo agresijos. „Tai yra veislė, kurią patarčiau laikyti tiems, kurie turi mažų vaikų. Jei jiems [britų trumpaplaukiams] pabosta, įkyri žmonių dėmesys, jie paprasčiausiai pasislepia, išeina, bet niekada neišleidžia nagų ir neįdreskia“, – tvirtina aštuonias britų trumpaplaukes kates auginanti Asta Stuopelienė.


  17. Neapsigaukit: prekeivių gudrybė, kuria patiki daugybė vairuotojų (42)

Rinka / 2015-10-05 14:46 / Vytenis Radžiūnas, lrt.lt

Įsigijant naudotą automobilį, reikėtų prašyti lietuviškos pirkimo–pardavimo sutarties, išsiaiškinti, ar įrašai serviso knygelėje – tikri, pataria naudotų automobilių žinovas Vytenis Kudarauskas.


  18. Trys lietuvių knygos. Ar poetas – kvailys ir Dievo išmata? (1)

Literatūra / 2015-10-05 12:56 / Virginija Cibarauskė, LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“ (LRT.lt)

Poetas – paskiro eilėraščio ir viso rinkinio kalbantysis, glaudžiai susijęs su autoriumi, o dar glaudžiau – su kultūros atmintyje gilias šaknis turinčiu poeto-pranašo vaizdiniu. Taigi A. Marčėnas pasirodo kaip amžiaus vidurio krizę išgyvenantis poetas-tėvas, R. Stankevičius – teisingas poetas-sūnus, o V. Bakas – meilusis poetas-anūkas.


  19. Greičiau įveikti depresiją padės ne artimieji, o geros knygos (4)

Literatūra / 2015-10-05 11:52 / Raminta Jonykaitė, LRT Radijo laida „Ką man skaityti?“ (LRT.lt)

Jei esu užstrigusi savo apmąstymuose viena, kaip man išsikapstyti? Kas turi pastūmėti, jeigu nėra aplinkui žmogaus, pas kurį einu pasikalbėti? Jei iš mano aplinkos žmonės jau išsisėmę, negali manęs pastūmėti, galbūt tą gali padaryti knyga? Aš už, pirmyn!


  20. Parašas, galintis kainuoti Lietuvai milijardus (9)

Energetika / 2015-10-05 09:35 / Joana Lapėnienė, Jūratė Anilionytė, LRT TELEVIZIJOS laida „Savaitė“, LRT.lt

Baltijos šalys tikisi dar šiemet užbaigti du svarbiausius energetinius projektus: nutiesti elektros jungtį su Švedija, tokiu būdu jau kitąmet turėsime galimybę su Skandinavijos šalimis, sukurti bendrą elektros rinką, pirkti joje pigią šiaurinės Europos hidroelektrinių elektrą, o jungtis su Lenkija atvers galimybę Baltijos šalių energetikos sistemoms susijungti su Vakarų Europa.


Populiariausi per 24 val.