Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 6028, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Valinskų vila Kipre – užuovėja ir šeimininkams, ir jų draugams (69)

TV antena / 2015-09-02 11:54 / lrytas.lt

Prieš aštuonerius metus atostogų į Šiaurės Kipro respubliką atvažiavusi garsi Lietuvos pora neįsivaizdavo, kad ši kelionė taps lemtinga. Nekilnojamuoju turtu prekiaujantis bičiulis pasiūlė Valinskams pasivažinėti ir apžiūrėti jo valdas.


  2. Gydomosios šaltalankių savybės: padeda ir sergant, ir plinkant

Gyvenu sveikai / 2015-09-02 11:04 / Rasa Pekarskienė, LRT RADIJO laida „Sveikata“, LRT.lt

Šaltalankių vaisiai ir lapai yra vitaminų ir kitų veikliųjų medžiagų arsenalas, LRT RADIJO laidoje „Sveikata“ sako provizorė biomedicinos mokslų habilituota daktarė Ona Ragažinskienė. „Juos tinka vartoti esant avitaminozei, mažakraujystei, kai sumažėjęs skrandžio rūgštingumas.


  3. Permainos vaistinėje – ne į naudą jos lankytojui (31)

Komentarai / 2015-09-02 10:19 / Rūta Vainienė

Gali būti taip, kad vieną dieną užėję į vaistinę... pamatysite ją ištuštėjusią. Taip nutiktų, jei Sveikatos apsaugos ministerija pritars iniciatyvai patrumpinti prekių sąrašą, kuriomis leidžiama prekiauti vaistinėje. Dabartiniu metu šis sąrašas ir taip yra neilgas. Be vaistinių preparatų vaistinėse galima prekiauti maisto papildais, vandeniu, fasuotomis sultimis, arbata, kosmetikos, asmens higienos gaminiais, ir dar keliomis prekių grupėmis, kurios yra įtrauktos į Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą sąrašą.


  4. LRT televizijos reklamos tortą surijo konkurentai (6)

Rinkos pulsas / 2015-09-02 08:03 / BNS ir lrytas.lt inf.

Televizijų pajamos pernai išaugo 6 proc. – labiausiai savo rodiklius pagerino LNK, o TV3 kanalų grupės pajamos sumažėjo. Šiuos metus televizijos vadina lūžio metais, nes iš komercinės reklamos lauko pasitraukė LRT ir likę dalyviai dalijasi didesnį pyragą, rašo „Verslo žinios“.


  5. Lietuviai tapo prekybos žmonėmis auka Anglijoje (1)

Aktualijos / 2015-09-01 16:26 / lrytas.lt

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ jau septintąjį sezoną per Lietuvos televiziją rodys pačias tikriausias lietuvių istorijas iš gyvenimo svetur. Pirmoji sezono laida prasideda skandalingai. Šį antradienį 19.30 val. matysite 21-ojo amžiaus vergovės atvejį, į kurį, deja, pateko lietuviai.


  6. Žuvusio dviratininko tėvus pribloškė P. Dimšos žodžiai (83)

Kriminalai / 2015-09-01 15:07 / Milda Kuizinaitė

„Vienas melas gimdo kitą“, – taip aktoriaus Petro Dimšos išsisukinėjimus dėl avarijos Vilniaus apygardos teisme (VAT) įvertino žuvusio dviratininko Šarūno Surblio tėvas Arvydas Surblys.


  7. Filmas apie aktorę Vaivą Mainelytę – su melancholijos gaida (9)

Kinas / 2015-09-01 14:10 / Milda Augulytė

„Mano žiūrovas čia pažins mane tokią, kokios niekada nesutiko, nematė mano vaidmenyse. Tai ir man – įkvėpimas, nes, nepaisant visų vaidmenų bagažo, kasmet ateina noras dar ką nors pratęsti“, – sakė aktorė Vaiva Mainelytė po dokumentinio filmo apie ją „Vaiva. Gyvenimas už lango“ peržiūros pirmadienį LRT klube Vilniuje.


  8. „Sirenų“ kontekstą praplės festivalio klubas ir filmai

Scena / 2015-09-01 12:55 / lrt.lt

Šiemet festivalis „Sirenos“, užuot prasilenkęs su kasmetiniu bendražygiu – Vilniaus dokumentinių filmų festivaliu, kviečia pamatyti dvi abiejų festivalių programoje pasirodysiančių dokumentinių kino filmų apie teatro kūrėjus premjeras.


  9. Švietimo ir mokslo ministrė: apie streiką nėra jokių žinių (3)

Aktualijos / 2015-09-01 09:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Švietimo ir mokslo ministrė „darbietė“ Audronė Pitrėnienė teigia neturinti jokios informacijos, kiek ir kokios tautinių mažumų mokyklos trečiadienį ketina streikuoti. „Keisčiausia yra tai, kad mes visi kalbame apie streikus, bet oficialiai nėra jokios oficialios informacijos. Vakar visą dieną bandėme ir į mokyklas skambinome, ir į švietimo skyrius skambinome, teiravomės, kokios mokyklos, ar jau žinoma, kur vaikai bus neleidžiami eiti į mokyklas, kurioje mokykloje. Nėra jokių žinių šituo klausimu. Jokios informacijos man nepasisekė gauti“, – antradienį LRT radijui sakė ministrė.


  10. Premjeras: privalomas lenkų kalbos egzaminas – diskriminacinis (14)

Aktualijos / 2015-09-01 09:16 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad privalomo lenkų kalbos egzamino įvedimas lenkiškose mokyklose būtų diskriminacinis, nes reikštų, jog lenkų moksleiviai turėtų daugiau privalomų egzaminų nei kiti abiturientai. „Teisiškai žiūrint, tai būtų pažeidimas tautinių mažumų, lenkų vaikai tada privalėtų laikyti vieną papildomą egzaminą, o tai, mūsų nuomone, jau yra diskriminacija“, – LRT radijui antradienį sakė Premjeras.


  11. Premjeras: dėl ginklo naudojimo turi spręsti specialistai (7)

Aktualijos / 2015-09-01 09:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad pareigūnų tarnybinio ginklo naudojimo tvarkos tobulinimas turi būti patikėtas šios srities ekspertams. „Kalbant apie tam tikrų pareigūnų veiksmų reglamentavimą, tai turėtų spręsti specialistai, kurie yra įsigilinę į tą sritį“, – LRT radijui sakė A. Butkevičius.


  12. Vilties žybsnis: elektra gali pigti (3)

Energetika / 2015-09-01 08:22 / Aurelija Malakauskaitė, LRT TV naujienų tarnyba, lrt.lt

„Lietuvos energijos“ grupė pasiekė savo strateginio tikslo – iki 2020 metų dvigubai padidinti holdingo vertę – pusiaukelę. Šiemet per pusmetį veiklos sąnaudos sumažintos dešimtadaliu, maždaug tiek pat padidintas pelnas. Grupės pajamos augo daugiau nei trečdaliu.


  13. Akibrokštas jaunimui: nėra stažo – negausi ir bedarbio pašalpos (21)

Mano pinigai / 2015-09-01 08:03 / Irma Janauskaitė, LRT TELEVIZIJOS aktualijų laida „Šiandien“, lrt.lt

Vadinamajai bedarbio pašalpai gauti būtinas 18 mėnesių darbo stažas glumina jaunimą. Anot jo atstovų, dalis jaunuolių šio reikalavimo negali įgyvendinti būtent dėl savo amžiaus, nes į darbo rinką tik ateina. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija daryti išimčių neketina, tačiau siūlo sprendimą.


  14. Propagandos fronte – nieko naujo (86)

Komentarai / 2015-09-01 07:15 / Tomas Čyvas

Pastaraisiais metais plaukų daug nusirauta dėl Maskvos plaunamų protų ir galima tęsti šį procesą – priežasčių į valias. Kad tik iš nesibaigiančio purslojimo ir vienas kitų agitavimo būtų kokios nors naudos.


  15. Garbūs svečiai rinkosi į filmo apie Vaivą Mainelytę pristatymą (34)

Veidai ir vardai / 2015-08-31 20:14 / lrytas.lt

Pirmadienio vakarą sostinėje, LRT klube vyravo šventiškas šurmulys. Garbūs svečiai susirinko į filmo apie Lietuvos teatro ir kino legendą Vaivą Mainelytę „Vaiva. Gyvenimas už lango“ premjerą.


  16. A. Valinskas ir A. Tapinas kviečia laimėti kelionę po Europą (3)

TV antena / 2015-08-31 16:49 / Ramūnas Zilnys

Intelektiniai žaidimai – reikalingi televizijai. Tuo neabejojantys LRT šou „Auksinis protas“ vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas pirmadienį Vilniaus viešbutyje „Šekspyras“ pristatė prasidedantį antrąjį jo sezoną.


  17. Žinovė: kodėl verta gerti moliūgų, aguročių ar cukinijų sultis

Mitybos ABC / 2015-08-31 15:50 / lrt.lt

Gausų moliūgų, cukinijų, aguročių ar patisonų derlių galima panaudoti įvairiai. Vienas iš būdų – pasigaminti sulčių, kurios puikiai valo organizmą. Taip teigia farmacininkė natūropatė Margarita Sinicienė. Jos teigimu, neturint šių daržovių, jas galima pakeisti ir viena laukuose randama gėle.


  18. A. Butkevičius įsitikinęs – prezidentei derėjo patylėti (36)

Aktualijos / 2015-08-31 14:20 / lrytas.lt

Premjeras Algirdas Butkevičius įsitikinęs, kad aukšto lygio politikai turėtų susilaikyti nuo komentarų rezonansinėsmis temomis, nes tai galėtų būti spaudimas teisėsaugai. Jis tai pareiškė kilus skandalui dėl Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų operacijos gaudant kontrabandos gabentojus, kuri baigėsi tragiškai – žuvo 18-metis Alytaus gyventojas.


  19. Pamatykite: Nidoje nufilmuotas V.Matačiūnaitės ir Medono klipas

Muzika / 2015-08-31 13:22 / lrytas.lt

Po karjeros pertraukos dainininkė Vilija Matačiūnaitė vis dažniau džiugina savo klausytojus. Praėjusią savaitę LRT televizijos sezono pristatymo šventėje ji pristatė naują dainą „Meilė debesy“, o savaitgalį internete atsirado vaizdo klipas, kuriame skamba Vilijos ir reperio Medono atliekama daina „Tuo tikiu“.


  20. Kariuomenė G. Grikštaitei priminė Sausio 13-osios tragediją (3)

TV antena / 2015-08-31 12:45 / lrytas.lt

„Buvau prie bokšto, mačiau tankų traiškomus žmones, mačiau, kaip buožėmis daužė per galvas – to įspūdžio tikriausiai nepamiršiu niekada. Juolab, kad kelis savo draugus teko palaidoti. Tai buvo iš tikrųjų žiauru“, – šie prisiminimai LRT sporto žinių vedėją Gintarę Grikštaitę aplankė Ruklos kariniame poligone, kur ji pasiryžo savo įprastą gyvenimą dviem savaitėms iškeisti į karinę tarnybą.


Populiariausi per 24 val.