Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 6732, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Nebeliks 500 eurų kupiūrų? (8)

Mano pinigai / 2016-02-13 12:46 / LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Europos Sąjungos finansų ministrai sutarė paspartinti kovą su mokesčių vengimu, sukčiavimu. Tarp siūlymų, iki penkių tūkstančių eurų apriboti atsiskaitymą grynaisiais. Lietuvoje kol kas tokių ribojimų nėra – siūlymai užstrigę Seime. Taip pat svarstoma, kad valstybių narių mokesčių inspektoriai galėtų tikrinti didesnes pinigų sumas turinčių gyventojų ir įmonių sąskaitas – ar pajamos iš tiesų gautos teisėtai, o valstybės narės keistųsi informacija apie užsieniečių sąskaitas.


  2. D. Grybauskaitė atkirto D. Medvedevui: „Darosi labai karšta“ (188)

Įvykiai / 2016-02-13 12:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas šeštadienį pareiškė, kad dėl įtampos Rusijos ir Vakarų santykiuose pasaulis grimzta į naują šaltąjį karą.


  3. Marijonas Mikutavičius įvardino vaikystėje įgytą pomėgį (2)

TV antena / 2016-02-12 11:44 / lrytas.lt

Tiems, kurie skaito knygas, nereikia įrodinėti, kokią naudą žmogui turi literatūra. Tai ne tik prasmingas laiko leidimo būdas, leidžiantis pažinti dar neatrastus pasaulius. Skaitymas ugdo vidines žmogaus kompetencijas, lavina mąstymą, skatina kūrybiškumą, padeda suprasti save ir kitus.


  4. Dainininkė Ona Kolobovaitė grįžo ten, nuo kur atsispyrė (10)

TV antena / 2016-02-11 18:59 / lrytas.lt

Dainininkė Ona Kolobovaitė ilgą laiką buvo dingusi iš viešumos. Tačiau nuo šiol ją bus galima išvysti televizijos eteryje: sekmadienį LRT televizija pradeda vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė“ transliacijas.


  5. Keturios priežastys, kodėl verta nueiti į Vilniaus knygų mugę (3)

Literatūra / 2016-02-11 16:59 / lrytas.lt

Dar vienas knygų mugės svečias – daugiausiai į užsienio kalbas verčiamas Ukrainos rašytojas Andrejus Kurkovas, Lietuvoje pristatysiantis savo naujausią knygą „Maidano dienoraščiai“.


  6. Klaipėda savaitgalį vilios šviesų festivaliu

Pramogos / 2016-02-11 15:27 / lrytas.lt

Į Klaipėdą sugrįžta spalvingas ir ryškus Klaipėdos „Šviesų festivalis“. Keturis vakarus vyksiančio festivalio metu lankytojų lauks unikalios meninės instaliacijos, netikėti performansai ir klaipėdietiškos iniciatyvos.


  7. Nusprendė: už lifto remontą mokės ir pirmų aukštų gyventojai (33)

Rinkos pulsas / 2016-02-11 10:03 / LRT RADIJAS, LRT.lt

Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad žmonės, gyvenantys pirmuose daugiabučių aukštuose, privalo mokėti už lifto remontą. Jie gali būti atleisti nuo tokio mokesčio, tik jei tokį sprendimą priima visi namo gyventojai.


  8. Suknelės Vilijos Matačiūnaitės gyvenime: viena buvo užsidegusi

Karamelė / 2016-02-11 08:53 / lrytas.lt

Neturiu, kuo apsirengti, – ši problema bent jau kartkartėmis kankina kiekvieną moterį. Ir tik pagalvokite, ką daryti toms, kurioms dar reikia kopti ir į sceną! O štai dainininkė Vilija Matačiūnaitė (29 m.) dilemos, ką rengtis, išvengia... dažnai nesivilkdama suknelių.


  9. Muzikantai kviečia Valentino dieną švęsti Valdovų rūmuose

Meno pulsas / 2016-02-10 20:03 / lrytas.lt

Meilės dieną, vasario 14-ąją, Valdovų rūmuose vyks tikra klasikos ir džiazo puota – koncertas „Serenados mylėti“. Jaunų profesonalų orkestras, vadovaujamas jaunosios kartos dirigento Ričardo Šumilos, džiazo grupė ir Lietuvos džiazo saksofono virtuozas Petras Vyšniauskas bei balsingoji Neda Malūnavičiūtė kvies mėgautis XX a. 6-ojo dešimtmečio Niujorko džiazu ir impresionistine klasika.


  10. Mechanikų žargonas: kaip susikalba automobilių meistrai (37)

Radaras / 2016-02-10 16:30 / LRT televizijos laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“, LRT.lt

Atidaryk kapotą, o tu – įjunk „faras“. Tokius paliepimus be problemų suprastų bet kuris vairuotojas. Viskas aišku ir paprasta, nors nei kapotas, nei „faros“ nėra taisyklingi lietuviški žodžiai. Tad kaip mes susikalbame? Žargoną dažniau vartoja vyresnio amžiaus žmonės, dar mokantys rusų kalbą, nors „glušitelį“ ar „prikurkę“ galime išgirsti ir iš jauno vairuotojo lūpų. Ar visus svetimybėmis vadinamus dalykus mokėtume įvardyti taisyklingai?


  11. Laidų vedėja Vilija Grigonytė: „Žmonės į mane rodydavo pirštais“ (2)

TV antena / 2016-02-10 12:20 / lrytas.lt

„Televizija – tai magija, kuri įtraukia kiekvieną, nors kartą prie jos prisilietusį“, – įsitikinusi legendinė televizijos laidų vedėja Vilija Grigonytė.


  12. A. Butkevičius: „Planas mane nuversti parengtas jau seniai“ (75)

Aktualijos / 2016-02-09 22:00 / Edmundas Jakilaitis, laida „Dėmesio centre“

Po dviejų savaičių atostogų į darbą grįžęs premjeras A. Butkevičius suskubo malšinti valdančiąją koaliciją sudrebinusių skandalų. Premjero teigimu, politinės kovos prieš artėjančius Seimo rinkimus šįkart prasidėjo labai anksti, o planas nuversti jį iš posto – parengtas jau seniai. Apie visa tai laidoje „Dėmesio centre“ ministrą pirmininką kalbina žurnalistas Edmundas Jakilaitis.


  13. Šlubavusią R. Ščiogolevaitę „Eurovizijoje“ palaikė šeimos vyrai (30)

Muzika / 2016-02-09 20:05 / lrytas.lt

Į antradienio vakaro „Eurovizijos“ filmavimą, kaip jau tapo įprasta, susirinko nemažas būrys dainininkų artimųjų. Tarp jų – ir Rūtos Ščiogolevaitės artimiausieji.


  14. „Eurovizijos“ filmavime – A. Rožicko staigmena Nomedai Kazlaus (3)

Muzika / 2016-02-09 18:25 / lrytas.lt

Antradienį nacionalinės televizijos studijoje įvyko dar viena Lietuvos atlikėjų kova dėl galimybės pasirodyti „Eurovizijos“ dainų konkurse. Ant scenos pasirodė 8 atlikėjai.


  15. Dainius Adomaitis laukia lemtingo Europos taurės momento (4)

Krepšinis / 2016-02-09 07:48 / bcneptunas.lt

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai pirmadienį atvyko į Berlyną (Vokietija) ir vakare išbandė Berlyno „Albos“ ekipos krepšius. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai jau antradienį 21 val. (Lietuvos laiku) Vokietijos sostinėje žais paskutines Europos taurės turnyro „Last 32“ etapo rungtynes su aštuonis kartus Vokietijos čempione bei tiek pat kartų Vokietijos taurės laimėtoja, praėjusį sezoną kovojusia Eurolygoje Berlyno „Albos“ ekipa.


  16. Lietuvio stiuardo kasdienybė – prabanga ir skrydžiai po pasaulį (3)

TV antena / 2016-02-08 16:54 / lrytas.lt

Kai klaipėdietis Tadas Genevičius sėkmingai laimėjo vienos prabangiausių ir saugiausių pasaulyje oro linijų „Emirates“ darbuotojų atranką, šeimos gyvenimas iš esmės pasikeitė. Lietuvis pasakojo, kaip atrodo brangūs skrydžiai, kuo lepinami keleiviai ir kodėl tūkstančiai žmonių visame pasaulyje svajoja patekti į šią kompaniją, o gavę darbą – nė už ką nenori jo prarasti.


  17. Paminklai trumpalaikiai – kam jų iš viso reikia? (22)

Dailė / 2016-02-08 14:12 / Martynas Tovarovas (LRT)

„Kiekvieną kartą statant paminklą naudojamos tokios frazės, kaip „įamžinti“, „ateitiems kartoms“ ir pan. Vilniaus paminklai ypač trumpaamžiai. Kodėl jie neišlieka? Seniems herojams paminklai griaunami, o naujiems statomi. Tai tęsiasi iki šiol, niekas nesikeičia. Šiais laikais tai stebina labiausiai“, – svarsto menotyrininkė Rasa Antanavičiūtė.


  18. Apsipirkti kinai traukia į Japoniją (1)

Mano pinigai / 2016-02-08 10:21 / Jolanta Paškevičiūtė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.LT

Kinijoje ir kitose Naujuosius metus pagal Mėnulio kalendorių švenčiančiose šalyse prasideda Naujųjų metų atostogos – pirmadienį pirmoji Ugninės Beždžionės metų diena. Laimingų metų linki vieni kitiems ir gausūs išeiviai iš Azijos šalių įvairiuose pasaulio kampeliuose.


  19. Kas slepiasi po užrašu prekės „kilmės šalis: ES“? (5)

Rinkos pulsas / 2016-02-08 09:51 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Norėdami išsiaiškinti, kur pagaminta jūsų įsigyta prekė, nenustebkite, jei kilmės šalis – „visa plati Europos Sąjunga“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) Produktų saugos ir kokybės departamento direktorė Rasa Pupienienė pažymi, kad, jei prekė yra gaminama ar atvežta iš ES šalies, gamintojai neprivalo nurodyti konkrečios valstybės. Tačiau po tokiu ženklinimu gali slypėti faktas, kad produktas pagamintas iš žaliavų, atvežtų iš trečiųjų šalių.


  20. Sąjungininkų karių košė Lietuvoje skanesnė nei lietuvių (8)

Aktualijos / 2016-02-07 17:08 / lrytas.lt

Į Lietuvą pratyboms atvykstantys NATO sąjungininkų kariai maitinami kiek gausiau ir įvairiau nei lietuviai, pastebi tarnybą atliekantys kariai. Krašto apsaugos ministerija (KAM) pažymi, kad mitybos racionas skiriasi, tačiau nedaug.


Populiariausi per 24 val.