Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 4486, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Perskaitytas knygas – į nereikalingų knygų biblioteką?

Literatūra / 2014-11-23 17:25 / Audra Čepkauskaitė, LRT.lt

Daug žmonių mano, kad knygas paversti makulatūra barbariška, todėl pritaria idėjai kurti nereikalingų knygų biblioteką. Jos filialai galėtų būti miesto autobusų ir traukinių stotys, kavinės bei visi įmanomi laukiamieji, kur mes stumiame laiką. „Galima daug prigalvoti. Tiesiog bibliotekos kaupti daugybės knygų negali, nes neturi saugyklų“, - sakė Vilniaus miesto savivaldybės Centrinės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Simona Žilienė.


  2. Lietuvė Airijoje fotografuoja auras (12)

Likimai / 2014-11-23 13:49 / Akvilė Kavaliauskaitė, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, LRT.lt

Žinia apie mažame Airijos miestelyje gyvenančią Dianą sklinda iš lūpų į lūpas. Ji – tikriausiai vienintelė lietuvė visoje Airijoje, sudarinėjanti horoskopus pagal užsakymą. Negana to, kaip pasakoja laida „Emigrantai“, moteris teikia smalsuolius itin viliojančią paslaugą – specialiu aparatu atlieka auros tyrimus.


  3. Ką daryti, kad per šalčius automobilio akumuliatorius nenuviltų (18)

Technika / 2014-11-23 13:35 / Indrė Dauskordaitė (LRT Televizijos laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“)

Artėja šaltasis metų laikas. Populiariausi vairuotojų klausimai paspaudus šaltukui – o kaip, bičiuli, tavo akumuliatorius, kada paskutinį kartą keitei, kiek mokėjai? Spustelėjus didesniems šalčiams nemažai vairuotojų vargsta bandydami užvesti automobilius. Tokiais atvejais tenka keikti savo akumuliatorius ir ieškoti geraširdžių kaimynų, turinčių užvedimo laidus. Tačiau specialistai sako, kad kaltinti reikėtų ne akumuliatorių, o save.


  4. Televizija išmokė kepti kiaušinienę (18)

Komentarai / 2014-11-23 12:01 / Deivis Norvilas

Mūsų šeima nėra iš tų, kurie nuolat žiūri televizorių. Prie jo prisėdu tik norėdamas pamatyti ką nors naudingo. Kadangi manau, kad mūsų televizijos siūlo nedaug kokybiškų pažintinių laidų, dažniausiai žiūriu užsienio programas.


  5. „Auksinio balso“ duetų vakare triumfavo E. Lubys ir G. Vaitkutė (34)

TV antena / 2014-11-23 08:59 / lrytas.lt

LRT televizijos konkurso „Auksinis balsas“ dalyviai į dešimtąją laidą pasikvietė draugų – šeštadienio vakarą žiūrovai išvydo netikėtų duetų. Surinkę daugiausia žiūrovų ir komisijos balsų triumfavo Edgaras Lubys ir Girmantė Vaitkutė. Dainininkai galėjo per daug nesijaudinti – šou nepaliko nė vienas dalyvis.


  6. Mirties alsavimas Ligitą Kernagį privertė stabtelėti (85)

Žmonės / 2014-11-22 23:54 / „Lietuvos rytas“

Šokas, kankinančios laukimo savaitės ir įkyrios mintys apie mirtį. Tai išgyveno dainininkas Ligitas Kernagis (51 m.), išgirdęs, kad jam nustatytas odos vėžys.


  7. K. Jatautaitę į konkursą „Auksinis balsas“ lydi vyras ir sūnus (7)

TV antena / 2014-11-22 19:27 / lrytas.lt

Kol Kristina Jatautaitė-Stanevičienė (30 m.) kovoja dėl „Auksinio balso“ nugalėtojos titulo, LRT televizijos užkulisiuose už dainininkę serga sutuoktinis Gabrielius Stanevičius (28 m.) su dešimties mėnesių jųdviejų sūnumi Herkumi.


  8. Po Merkinės apylinkes turistai žvalgysis nuo bokšto (9)

Aktualijos / 2014-11-22 17:49 / Rūta Lankininkaitė, LRT televizijos naujienų tarnyba, lrt.lt

Lietuvos nacionalinių ir regioninių parkų lankytojams statomi apžvalgos bokštai – taip tikimasi pritraukti daugiau turistų ir suteikti galimybę geriau pažinti gražiausias ir istorijai svarbias Lietuvos vietas.


  9. Užsitęsęs kosulys gali būti rimtos plaučių ligos ženklas

Sveikata / 2014-11-22 16:59 / Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, LRT.lt

Ilgiau nei du mėnesius be aiškios priežasties trunkantis kosulys ir skrepliavimas, ypač būdingas rūkaliams. Tai pagrindiniai lėtinės obstrukcinės plaučių ligos požymiai, kuriuos primina Vilniaus universiteto profesorius Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro direktorius Edvardas Danila.


  10. Krizė Japonijoje: milžiniška valstybės skola ekspertų negąsdina (6)

Rinkos pulsas / 2014-11-22 13:06 / Indrė Urbaitė, LRT

Japonijos vyriausybės įsiskolinimai milžiniški, o skola daugiau nei dvigubai viršija bendrąjį vidaus produktą (BVP) – tiek prasiskolinti Europos Sąjungoje (ES) nė vienai valstybei niekas neleistų, sako Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro politologė Daiva Repečkaitė.


  11. Kodėl negalima užsirašyti keliems vizitams į priekį? (2)

Sveikata / 2014-11-22 12:41 / LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Pacientas pas vienos tos pačios profesinės kvalifikacijos specialistą gali būti užregistruotas tik vienai pirminei konsultacijai, mat pastebėta, kad leidus užsiregistruoti kelioms konsultacijoms, pacientai neatvyksta ir taip dirbtinai sukuria eiles, tikina Karoliniškių poliklinikos direktoriaus pavaduotoja Margarita Batorienė.


  12. Paaiškėjo, kurios moterys kovos dėl „Eurovizijos“ vedėjos darbo (35)

Muzika / 2014-11-22 07:51 / Ramūnas Zilnys

Penktadienio vakarą atversta daugiau Lietuvos nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ kortų. Sostinės naktiniame klube „Mojo Lounge“ įvyko pristatymo vakarėlis, kuriame paaiškėjo ir pretendentės į atrankos vedėjos darbą.


  13. Rusija D.Grybauskaitei pataria tramdyti „komjaunuolišką įkarštį“ (743)

Aktualijos / 2014-11-21 18:11 / TASS-ELTA ir lrytas.lt inf.

Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“, pareiškė oficialus Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas. „Būtų gerai, jei Lietuvos prezidentė pašvelnintų savo „komjaunuolišką įkarštį“, nekompleksuotų dėl savo „sovietų praeities“, kuri, matyt, priverčia ją būti „šventesne už Romos popiežių“, - ketvirtadienį pareiškė oficialus Rusijos URM atstovas Aleksandras Lukaševičius.


  14. Rusijoje – siūlymas nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva (1030)

Aktualijos / 2014-11-21 17:40 / lrytas.lt

Dalios Grybauskaitės pareiškimas apie tai, kad „Rusija yra teroristinė valstybė“ ne juokais supykdė kai kuriuos šios šalies politikus. Rusijos Dūmos komunistų partija pateikė pasiūlymą nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva ir pritaikyti jai sankcijas, rašo „Ria Novosti“. Anot Rusijos žiniasklaidos, tokį pasiūlymą inicijuoja komunistų frakcijos vienas vadovų Nikolajus Kolomeicevas.


  15. „Metų automobilio 2015“ visureigiai laikė žiemos egzaminą

Naujienos / 2014-11-21 16:37 / lrytas.lt

Druskininkų apylinkių kelius naktį iš ketvirtadienio į penktadienį storai nuklojo sniegas. Būtent jo labiausiai ir laukė dešimt konkurso vertinimo komisijos narių, pasiryžusių tikros žiemos sąlygomis išbandyti ne tik visus konkursui pateiktus 30 automobilių, bet ir naujausias žiemines „Continental“ padangas, kuriomis aprūpinti konkurse dalyvaujantys automobiliai.


  16. Emigrantas R.Bakutis: „Pavydas – didžiausia mūsų tautos bėda“ (2)

TV antena / 2014-11-21 11:03 / lrytas.lt

Jungtinėje Karalystėje gyvenančio sveikos gyvensenos propaguotojo, bėgimo už blaivią Lietuvą iniciatoriaus Raimundo Bakučio sumanymai ir idėjos po truputį virsta realybe.


  17. Karius sveikins scenos žvaigždės

TV antena / 2014-11-20 15:41 / lrytas.lt

Sekmadienį, Kariuomenės dieną LRT televizijos žiūrovams bei radijo klausytojams koncertą dovanos ryškiausios scenos žvaigždės.


  18. „Metų automobilio 2015“ bandymų stovykla prasidėjo sniegu

Naujienos / 2014-11-20 13:26 / lrytas.lt

Trečiadienį, lapkričio 19 d. ne vienas kurorto gyventojas ar svečias nejučia atkreipė dėmesį į tris dešimtis naujausių, absoliučiai daugumai dar nematytų automobilių, išriedėjusių į Druskininkų gatves, kurias būtent šiandien pabalino artėjančią žiemą pranašaujantis sniegas.


  19. Benediktas Vanagas išpildė lenktynių aistruolio svajonę

TV antena / 2014-11-20 12:03 / lrytas.lt

Bandydamas naują Dakaro raliui skirtą automobilį, Benediktas Vanagas pasikvietė neįprastą „šturmaną“ – Kęstutį iš Varėnos. 52 metų vyrui startas su garsiu lenktynininku prilygo didžiausios gyvenimo svajonės išsipildymui. Kokių įspūdžių patyrė varėniškis, smėlynuose kratydamasis profesionalo valdomame sportiniame automobilyje, bus galima pamatyti šiandien LRT televizijos šou „Svajonę turiu“.


  20. Penkis vaikus auginanti bankininkė: kartais „važiuoja stogas“ (23)

Likimai / 2014-11-20 09:11 / Orijus Gasanovas, LRT laida „Emigrantai“, LRT.lt

Prancūzijoje, Paryžiaus priemiestyje, gyvenančią lietuvę Jolitą Lenkevičiūtę-Daikmans būtų galima pavadinti tikra supermama – moteris su vyru ne tik augina penkis vaikus, bet ir siekia karjeros aukštumų. Jolita LRT Televizijos laidoje „Emigrantai“ pasakoja, kad į svečią šalį atkeliavo vedama meilės olandui, o tiek atžalų tarp jų sluoksnio žmonių – retas atvejis.


Populiariausi per 24 val.