Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7723, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. K. Smirnovas apie pergalę prieš A.Butkevičių: „Iki paskutinės minutės nepatikėjau“ (21)

Aktualijos / 2016-10-25 21:47 / Edmundas Jakilaitis, LRT TELEVIZIJOS laida „Dėmesio centre“, LRT.lt

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.


  2. Mirė ilgametė LRT žurnalistė A. Malakauskaitė (22)

Nelaimės / 2016-10-25 14:12 / Lrt.lt

Eidama 62-uosius po sunkios ligos mirė ilgametė „Panoramos“ žurnalistė Aurelija Malakauskaitė.


  3. Vėl nutrūko „Lietuvos geležinkelių“ ir „Orlen Lietuva“ derybos

Rinkos pulsas / 2016-10-25 13:07 / Mindaugas Aušra, LRT RADIJAS, LRT.lt

Šių metų vasarą atnaujintos „Lietuvos geležinkelių“ ir „Orlen Lietuva“ derybos dėl krovinių pervežimo tarifų vėl nutrūko. Susisiekimo ministras teigia, kad ginčą tikriausiai bus bandoma spręsti teisme.


  4. Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai (1)

Rinkos pulsas / 2016-10-25 07:34 / Rūta Lankininkaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.


  5. Prancūzai vilioja britų bankus: „Pavargai nuo rūko? Paragauk varlių“ (1)

Rinkos pulsas / 2016-10-24 15:12 / Jolanta Paškevičiūtė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas. Bankai sunerimę, ar galės siūlyti paslaugas visoje Europoje po to, kai Britanija paliks Europos Sąjungą, todėl ieško atsarginių variantų. Tuo tarpu Paryžiaus verslo rajonas La Defense vilioja Londone įsikūrusius kolegas nauja kampanija „Pavargai nuo rūko? Paragauk varlių“ („Tired of fog? Try the frogs!“).


  6. Trys neįprasti būdai, kaip panaudoti virtuvės auksą – obuolių actą

Virtuvės gudrybės / 2016-10-24 15:06 / lrt.lt

Tai – vienas geriausių dalykų, kuriuos galite įsidėti į burną, taip apie actą sako gydytojas Alvydas Unikauskas ir siūlo, kaip dar neįprastai panaudoti šį vertingą produktą.


  7. Barnevernet skandalo simboliu tapusi N. Ozolina papasakojo savo istoriją

TV antena / 2016-10-24 12:16 / lrytas.lt

Neringa Ozolina – moteris, tapusi viso Barnevernet – tarnybos, kurios pavadinimą jau keletą metų linksniuoja mūsų žiniasklaida – skandalo simboliu, nors iš esmės su istorija ji mažai kuo buvo susijusi.


  8. Galimas finansų ministras S. Jakeliūnas: „Tarp pirmųjų darbų – padidinti pensijas“ (89)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-10-24 11:47 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVZS) kandidatu į finansų ministrus įvardijamas Stasys Jakeliūnas, kuris yra buvęs dabartinio premjero socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus patarėju, teigia, kad rimtai svarstytų pasiūlymą užimti šias pareigas, dėl kurių jam gali tekti atsisakyti rinkimuose laimėto parlamentaro mandato.


  9. „Patriotų“ naujokė A. Laurinkienė: „Draugai klausia, kokia yra R.Janutienė“ (12)

TV antena / 2016-10-23 16:11 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Aušra Laurinkienė (29 m.) rudenį sulaukė vienos didžiausių gyvenimo staigmenų. Prieš porą mėnesių dar nė nepažinojusi žinomos žurnalistės Rūtos Janutienės, neseniai ši šiaulietė tapo jos partnere „Lietuvos ryto“ TV laidoje „Patriotai“.


  10. Paaiškėjo, kada galėtų uždaryti Ignalinos atominę elektrinę (17)

Energetika / 2016-10-23 13:14 / Zinaida Paškevičienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Ignalinos atominės elektrinės dar laukia dideli iššūkiai demontuojant reaktorių ir aplink jį esančias zonas. Pasak elektrinės vadovo, norint, kad darbai būtų atlikti laiku, reikia užtikrinto finansavimo.


  11. „Samsung“ tai padarė – geriausias televizorius, kurį bandėme (67)

Techno / 2016-10-22 16:05 / Arnoldas Lukošius

Kai gamintojas prirašo ant savo televizorių visokių paslaptingų žodelių – „Ultra“, „Super“, „Quantum“, „HDR“, „Dolby Vision“ ir t.t., mane apima skepticizmas. Praktika rodė, kad visi jie labiausiai vaizdo kokybę gerina pardavėjo lūpomis, o mano senutėlė pigi „plazma“ be  žodžių vaizdą atkuria geriau, nors tu ką. Taip ir buvo, kol gavau išbandyti naujausią „Samsung“ televizorių. Dabar štai ir paskaitykite, kodėl jaučiu, kad metas pradėti jam taupyti. Ir taupyti nemažai…


  12. Nomeda Kazlaus pašnekovus kalbina aštuoniomis kalbomis (5)

TV antena / 2016-10-22 13:41 / lrytas.lt

Genialiai skambantys instrumentai, talentingiausių profesionalų atliekamos operų arijos didžiausiose planetos salėse, pasaulinio garso kultūros ir meno aristokratai, kuriems lenkiasi išrankiausia publika, ir toliau džiugins LRT KULTŪROS kanalo žiūrovus laidoje „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“.


  13. Senstanti Lietuvos visuomenė: kas dirbs, kai visi išeis į pensiją? (77)

Rinkos pulsas / 2016-10-22 07:55 / LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt

„Lietuvos visuomenės senėjimas – seniai žinomas faktas, per metus mes prarandame apie 30 tūkst. darbingo amžiaus gyventojų – iš dalies dėl to, kad emigruoja, iš dalies dėl to, kad į pensiją išeina daug daugiau žmonių, nei į darbo rinką įsilieja jaunų žmonių“, – LRT televizijos laidai „Laba diena, Lietuva“ sako ekonomistas Nerijus Mačiulis.


  14. Lietuvis siekia sukurti pakaitalą nesuyrančiam plastikui (2)

Rinkos pulsas / 2016-10-22 07:47 / Vaida Pilibaitytė, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Idėja sukurti naują bioplastiką labai optimistiška, LRT RADIJUI sako būtent šią idėją siekiantis įgyvendinti studentas Modestas Gudauskas. Be to, priduria jis, bioplastiko gamyba iš bakterijų sintetinamų polimerų šiandien brangi, tačiau, tobulėjant technologijoms, nesuyrantį plastiką ateityje gali pakeisti aplinkai palankesni atitikmenys.


  15. Nerimas LRT: prakalbo apie kibernetinę ataką (61)

Aktualijos / 2016-10-21 19:02 / lrytas.lt

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka.


  16. Lietuviai sukūrė peilius, kurių rankena prisitaiko prie delno

Virtuvės gudrybės / 2016-10-21 16:04 / Karolina Panto, lrt.lt

Fizikai Lietuvoje labai kūrybingi, bet jų idėjoms taip trūksta finansavimo, kad medžiagų gaminiams tenka ieškoti metalo laužuose. Taip LRT radijui sakė Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto telekomunikacijų fizikos ir elektronikos magistrantūros studentas Ernestas Zdaniauskis.


  17. Kainų komisija: 6 bendrovės nenaudingai pirko biokurą (5)

Energetika / 2016-10-21 12:55 / lrt.lt

Keli šilumos tiekėjai 2015 m. be pateisinamų priežasčių neįsigijo biržoje nustatyto kiekio šilumai gaminti reikalingo biokuro, taip neužtikrindami, kad vartotojams šiluma būtų tiekiama mažiausiomis sąnaudomis.


  18. Kelionė iš Bratislavos į Budapeštą gali sutrumpėti iki 40 minučių (2)

Rinkos pulsas / 2016-10-21 12:03 / lrt.lt

Čekijos kaimynystėje bręsta futuristinė susisiekimo revoliucija – automobilių, energetikos bei kosmoso pramonininko ir vizionieriaus Elono Musko pristatytą vadinamąją „Hyperloop“ koncepciją plėtojanti tarptautinė įmonė „Hyperloop Transportation Technologies“ (HTT), neva dėl biurokratinių kliūčių, savo pirmąjį projektą paskelbė ketinanti įgyvendinti ne JAV, bet Europos viduryje – Slovakijoje. Tai praneša LRT RADIJAS, aptardamas Čekijos ir Slovakijos verslą.


  19. Garsūs žmonės svarstė: kas moteriai svarbiausia renkantis vyrą?

TV antena / 2016-10-21 11:35 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą LRT televizija kviečia į interaktyvią pramogą: nuomonių žaidime „Paklauskim Lietuvos“ susirungs aštraliežuviai šou verslo atstovai – žodžio kišenėje neieškantys aktoriai Eimutis Kvosčiauskas, Kristina Kazlauskaitė ir Violeta Mičiulienė bandys priešingoje barikadų pusėje esančioms atlikėjoms Simonai Nainei, Viktorijai Sutkutei ir žurnalistui Saugirdui Vaitulioniui įrodyti, kad kaip tik jie geriau išmano, kokiomis nuotaikomis gyvena Lietuva.


  20. Biblioteka gali pražudyti šeimininką. Kaip tvarkyti ir naikinti savo knygas (3)

Meno pulsas / 2016-10-21 10:53 / Inga Janiulytė, LRT RADIJO laida „Ką man skaityti?“, LRT.lt

Knygų kaupti nereikia, nebent esame bibliofilai, juk net profesinė literatūra sensta, o dovanotas knygas saugome tik dėl įrašyto linkėjimo. Taip LRT RADIJUI sako Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos Informacinių išteklių centro direktorė Asta Kazakevičiūtė-Bankauskienė.


Populiariausi per 24 val.