Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7351, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Išbandėte miljoną būdų apsiginti nuo uodų? Pabandyktie dar šitą (7)

Pasidaryk pats / 2016-06-29 12:35 / LRT televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

Atšilus orams gyventojai vis daugiau laiko praleidžia gamtoje, o ten neretu atveju ramybę gali sudrumsti kraujasiurbiai. Kaip geriausia nuo jų gintis ir ką naudoti jų įkandimams malšinti?


  2. Rusijos TV kanalų retransliacijos apribojimai atšaukti tyliai (74)

Aktualijos / 2016-06-29 06:44 / lrytas.lt

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) birželio 22 d. pakeitė anksčiau priimtus sprendimus, susijusius su televizijos programų „RTR Planeta“ ir „NTV Mir Lithuania“ platinimu. Pagal ankstesnius sprendimus šių televizijų programos galėjo būti platinamos tik už papildomą mokestį platinamuose televizijos programų paketuose. Dabar retransliuotojams atrištos rankos – gali elgtis laisva valia. Sprendimas įsigaliojo nuo gegužės 28 d.


  3. Ar sutrumpės atostogų laikas, įsigaliojus naujam Darbo kodeksui? (7)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-28 16:22 / Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt

Kiek dirbantieji turės atostogų, jei įsigalios Seimo priimtas naujas Darbo kodeksas? Šiuo metu daugelis dirbančiųjų kiekvienais metais gali naudotis 28 kalendorinių dienų atostostogomis. Ar jos gali nuo kitų metų, kai įsigalios, kaip kad tikisi premjeras Algirdas Butkevičius, naujas Darbo kodeksas, sutrumpėti?


  4. Prezidentė nuramino legaliai JK gyvenančius lietuvius: nebijokit (12)

Aktualijos / 2016-06-28 07:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Legaliai Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems ir dirbantiems lietuviams nėra ko baimintis, net kai šalis paliks Europos Sąjungą (ES), sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.


  5. Mirė buvusi aktorė ir radijo diktorė U. Nasvytytė (5)

Nelaimės / 2016-06-27 18:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Eidama 91-uosius metus mirė aktorė, Lietuvos radijo diktorė Undinė Nasvytytė, pranešė LRT radijas.


  6. „Išausta tapatybė“: lietuviai didžiuojasi tautiniu kostiumu!

Meno pulsas / 2016-06-27 15:27 / lrytas.lt

Karštą sekmadienio vakarą į Bernardinų sodą pasigrožėti ypatingu tautos ir valstybės simboliu – nacionaliniu kostiumu – rinkosi vilniečiai ir miesto svečiai. Prie muzikinio fontano vyko Lietuvos liaudies kultūros centro surengtas tautinio kostiumo konkurso „Išausta tapatybė“ finalas.


  7. Kaip elgtis, kad po atostogų neištiktų asmeninė finansinė krizė? (1)

Mano pinigai / 2016-06-27 10:11 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Vasarą, ypač atostogų metu, esame linkę daugiau išlaidauti, pastebi „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė Odeta Bložienė. Pasak jos, svarbu ne tik gerai suplanuoti atostogų biudžetą, tačiau ir biudžetą po atostogų, iki artimiausio atlyginimo, antraip gali būti sudėtinga pragyventi ir vykdyti finansinius įsipareigojimus.


  8. Nauja programėlė pretenduoja tapti pasauliniu socialiniu tinklu (4)

Išmanyk / 2016-06-27 08:53 / LRT KULTŪROS laida „Euromaxx“, LRT.lt

Jeigu pamatėte aplink besisukantį žmogų su išmaniuoju telefonu rankose, gali būti, kad jis išbando programėlę „Splash“. Šia programėle bet kuris išmaniojo telefono turėtojas gali kurti panoraminius vaizdo įrašus.


  9. Erdvus namas vos 5 metrų sklype: čia išnaudojo kiekvieną kampą (6)

Architektūra / 2016-06-26 11:53 / LRT KULTŪROS laida „Euromaxx“, LRT.lt

Austrijos sostinėje labai nedideliame žemės plote įrengti modernūs ir erdvūs namai. Penkių metrų pločio ir 35 metrų ilgio sklype namą suprojektavo ir įrengė architektų komanda „Vienna Caramel“.


  10. Bernardinų sode sekmadienį tviskės Lietuvos tautiniai kostiumai

Meno pulsas / 2016-06-26 09:53 / lrytas.lt

Lietuvos liaudies kultūros centras jau antrą kartą organizuoja tautinio kostiumo konkursą kviesdamas dalyvius parodyti lietuvių drabužių įvairovę ir grožį, pasidalinti savo įgytomis žiniomis, kūryba ir atradimais, kuriuos patiria kiekvienas, besisiūdinantis tautos istoriją atspindinčius rūbus.


  11. Vilniečiai kaista: kondicionierius yra tik kas 10-ame troleibuse (6)

Technika / 2016-06-25 14:14 / Lukas Šniolis, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, lietuva“, LRT.lt

Alinantis karštis, blogas kvapas ir žmonių grūstys – taip vasarą vilniečius ir miesto svečius pasitinka sostinės viešasis transportas.


  12. Advokatas dėl geidžiamo kūrinio beveik klūpėjo ant kelių (2)

Dailė / 2016-06-25 13:40 / Laima Ragėnienė, LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“, LRT.lt

Tarsi paslaptis parodoje – sieninėje nišoje eksponuojama Mefistofelio galva – Marko Antokolsio darbas. „Tas darbas irgi užima vietą mano kabinete. M. Antokolskis buvo vienas pirmųjų, jei ne pirmasis, žydų autorių, kuris pradėjo vaizduoti žmones, nes iki tol religija nelabai tai toleravo. Kai kurie iš mūsų darbuotojų turbūt sako „einu į kabinetą, kur du velniai sėdi“.


  13. Jungtinė Karalystė mėgins balsuoti iš naujo? (165)

Įvykiai / 2016-06-25 11:08 / lrt.lt

Jungtinė Karalystė mėgina atsitokėti po istorinio sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos. Europos Komisijos vadovas pareiškė, kad draugiškų skyrybų nebus. Kokios jos bus, pradės aiškėti kitą savaitę, kai bendrijos lyderiai susirinks į derybas, tarp jų – ir pirmą kartą be Jungtinės Karalystės premjero. Skilusioje šalyje nepatenkintieji dėl referendumo rezultato šeštadienį renkasi protestuoti ir reikalauti naujo balsavimo, nors ir premjeras, ir ES sako, kad jo nebus.


  14. Emigravę lietuviai nerimauja dėl savo ateities D. Britanijoje (14)

Rinkos pulsas / 2016-06-24 22:04 / Edvardas Špokas, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Nežinomybė dėl ateities, bet nebūtinai baimė – tokias nuotaikas „Panoramos“ korespondentai fiksavo rytiniame Londono priemiestyje, kur veikia lietuviškas prekybos centras su restoranu, knygynu ir kitais verslais. Lietuvių Didžiojoje Britanijoje – per 150 tūkst., ir dabar tai trečioji pagal dydį bendruomenė iš Europos Sąjungos.


  15. Nežinai, ką reiškia „meška langą užgulė“? Sužinosi iš knygos

Literatūra / 2016-06-24 11:20 / Lina Smolskienė (LRT)

Situaciniai posakiai labai įdomūs, vaizdingi ir gyvi, tačiau, jei nežinai, kokia proga jie sakomi, tai ir nesuprasi, LRT Klasikai sakė viena leidinio „Vilką minim, vilkas čia“ sudarytojų paremiologė Lilija Kudirkienė. „Vargu ar naujų posakių beatsiranda kalbant apie orus, todėl reikia tik džiaugtis, kad neužmirštami senieji. Tarkim, mama vaikui rodo rūką ir sako „kiškis pirtį kūrena“. Arba kai griežlė griežia, sako „vaikams krės, krės varškės“. Yra gražus posakis, kai temsta, – „meška langą užgulė“, – vardijo L.Kudirkienė.


  16. Turiningoms atostogoms nebūtina išleisti daug pinigų

Mano pinigai / 2016-06-24 08:03 / LRT RADIJO laida „Lietuvos diena“, LRT.lt

Nacionaliniuose parkuose galima susipažinti su gamta, juose įrengta daug naujų pažintinių takų, o lankytojo bilietas kainuoja tik 1 eurą, LRT RADIJUI sako Turizmo departamento Vietinio turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Ieva Druktenė.


  17. Patarė, kaip, norint neapsijuokti, reikėtų elgtis teatre (2)

Meno pulsas / 2016-06-23 15:46 / Alvyda Bajarūnaitė (LRT)

Kai teatre vieši žvaigždės arba vyksta premjera, ateina tikrieji to žanro gerbėjai ir iš karto keičiasi atmosfera: sveikinamasi prie pat įėjimo, sveikinamasi su drabužininkais, per pertrauką nebūna jokios grūsties nei prie baro, nei tualetuose, LRT radijui sakė etiketo ekspertė Alvyda Jasilionytė. Taigi, pabrėžė knygelės „Kaip elgtis teatre“ autorė, lietuviams derėtų pasimokyti, kaip teatre deramai elgtis ir kaip rengtis.


  18. Prezidentė: daugelis naujojo DK sprendimų yra į vienus vartus (6)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-23 08:34 / Rūta Kupetytė, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Nors Darbo kodekso reformos reikėjo, atrodo, kad buvo buldozeriu pervažiuota per socialinius partnerius, o daugelis sprendimų yra į vienus vartus, t. y. naudingi tik verslui, LRT RADIJUI sako prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Turbūt turėsiu būti darbdavių ir darbuotojų taikytoja. Reikės rasti balansą, nes matyti, kad balansas tarp darbdavių ir darbuotojų socialinio saugumo ir interesų tikrai nebuvo rastas“, – pastebi šalies vadovė.


  19. D.Grybauskaitė: Darbo kodekse reikės rasti balansą (2)

Aktualijos / 2016-06-23 08:26 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimo priimtame naujajame Darbo kodekse prezidentė Dalia Grybauskaitė įžvelgia taisytinų dalykų ir mano, kad reikės rasti balansą tarp darbdavių ir darbuotojų.


  20. D.Grybauskaitė: Didžioji Britanija išliks svarbi Lietuvai (5)

Aktualijos / 2016-06-23 07:31 / BNS ir lrytas.lt inf.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė tikisi, kad britai referendume apsispręs likti Europos Sąjungoje (ES) bei sako, kad Didžioji Britanija išliks svarbi partnerė Lietuvai nepriklausomai nuo balsavimo rezultatų.


Populiariausi per 24 val.