Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 8543, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. LRT studijoje garsūs žmonės dalijosi juokingiausiais nutikimais televizijoje (33)

Veidai ir vardai / 2017-03-23 20:10 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko naujojo, televizijos 60-mečiui skirto TV šou „60 akimirkų“ filmavimas. Jame dalyvavo būrys garsių šalies asmenybių.


  2. Lietuvių kalba familiarėja, gali nebelikti pagarbaus kreipinio (41)

Meno pulsas / 2017-03-23 17:25 / Violeta Melnikienė, LRT KLASIKOS laida „Kasdienybės kultūra“, LRT.lt

Jau ir dabar vadovai žemesnio rango bendradarbių prašo kreiptis ne jūs, o tu ar vardu, kas rodo, kad realioje vartosenoje statusas tampa nebe toks svarbus – svarbesnis socialinis artumas.


  3. Atskleidė, kaip iš tiesų į kitas šalis gabenami galvijai – tiesa šokiruoja (27)

Rinkos pulsas / 2017-03-23 16:02 / Vaida Pilibaitytė, LRT RADIJO laida „Vienkartinė planeta“, LRT.lt

Teisės aktų nesilaikymas gabenant galvijus į trečiąsias šalis yra įprasta praktika, o ne pavieniai atvejai, LRT RADIJUI sako tyrimą atlikusios organizacijos „Animals International“ Europos padalinio vadovas Gabrielis Paunas. „Mūsų surinkti įrodymai atskleidžia pasikartojantį transportavimą ir skerdimą nesilaikant teisės aktų reikalavimų ir ypač tai, kad institucijos to neprižiūri“, – tikrina žiaurumus užfiksavęs aktyvistas. Vis dėlto Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andrejus Stančikas laikosi nuomonės, kad Lietuva nėra atsakinga už pažeidimus ne Europos Sąjungos šalyse.


  4. „Specialus tyrimas“: sukčiai nesibodi klastoti net pieno mišinius kūdikiams

TV antena / 2017-03-23 12:19 / lrytas.lt

Vaikus auginančias šeimas šokiravo ir sunerimti privertė žinia apie Vilniuje sulaikytas vienuolika tonų falsifikuotų pieno mišinių kūdikiams. Beveik 250 tūkst. eurų vertės krovinį Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams pavyko aptikti vienos uždarosios akcinės bendrovės sandėliuose Vilniuje. Kaip atpažinti klastotes, atskleidė LRT TV laida „Specialus tyrimas“.


  5. 100-mečio verta sėkmė. Valdžiai pagaliau pavyks sunaikinti Lietuvos kultūros kūrėjus? (9)

Meno pulsas / 2017-03-23 11:28 / LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“, LRT.lt

Vis kalbama, kad reikia kelti kultūros prestižą, bet kokią kultūrą matėte per pastaruosius keturis mėnesius: kalno griūtis, operos skandalas, tautinis kostiumas, fortepijonas Seimui, LRT KLASIKAI sako Kultūros komiteto pirmininko pavaduotojas Arūnas Gelūnas. Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos pirmininkės Rasos Matulevičienės teigimu, nors vertėjai ir kiti kūrėjai moka daugiau mokesčių, bet socialinių garantijų, kurias turi žmonės, dirbantys pagal darbo sutartį, ir kurias garantuoja Darbo kodeksas, negauna.


  6. Nedos Malūnavičiūtės koncertas žada nustebinti aukščiausiais kokybės standartais

Muzika / 2017-03-23 10:10 / lrytas.lt

„Jau gegužės 14-ąją klausytojų prašymu koncertų salėje „Compensa“ muzikantė Neda Malūnavičiūtė dovanos išskirtinį koncertą „(Ne)eilinė diena rojuje“, kuriame skambės ne vienerius metus retai dainuoti, klausytojų išsiilgti bei mylimi populiariosios muzikos perlai.


  7. Filharmonijoje šimtai garbių svečių iškilmingai atidarė „Kino pavasarį“ (25)

Veidai ir vardai / 2017-03-22 21:12 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą kino mylėtojai pagaliau sulaukė svarbios šventės. Prasidėjo didžiausias metų kino renginys – jau 22-ąjį kartą vykstantis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Svečiai buvo pakviesti į Lietuvos nacionalinę filharmoniją.


  8. Meteorologai perspėja apie neregėto masto grėsmę (49)

Žemė / 2017-03-22 16:35 / lrt.lt

Pasaulinės meteorologijos agentūros ataskaita apie praėjusių metų klimatą Žemėje parodė, kad tai buvo ne tik rekordiškai šilti metai, bet gerokai padidėjo tokio atšilimo pastiprintų stichinių nelaimių griaunamoji galia, praneša portalas lrt.lt


  9. Arūnas Gelūnas: valdžiai skirtumo tarp vertėjo ir kirpėjos darbo nėra (8)

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-03-22 15:29 / LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“, LRT.lt

Vis kalbama, kad reikia kelti kultūros prestižą, bet kokią kultūrą matėte per pastaruosius keturis mėnesius: kalno griūtis, operos skandalas, tautinis kostiumas, fortepijonas Seimui, LRT KLASIKAI sako Kultūros komiteto pirmininko pavaduotojas Arūnas Gelūnas. Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos pirmininkės Rasos Matulevičienės teigimu, nors vertėjai ir kiti kūrėjai moka daugiau mokesčių, bet socialinių garantijų, kurias turi žmonės, dirbantys pagal darbo sutartį, ir kurias garantuoja Darbo kodeksas, negauna.


  10. Pasiūlė receptą, kaip gelbėti regionus: „Antraip liks 2,5 miesto Lietuvoje“ (40)

Rinkos pulsas / 2017-03-22 10:53 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Reikėtų identifikuoti į 8–10 regionų centrų, juose kurti infrastruktūrą, geresnes susisiekimo sąlygas su aplink esančiais miesteliais ir kaimeliais, investuoti ten ir siekti pritraukti verslą, kurti darbo vietas. Taip galimybę išsaugoti regionus įsivaizduoja ekonomistas Gitanas Nausėda. Panašios vizijos laikosi ir ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius: „Į kiekvieną investiciją reikėtų žiūrėti per finansinės grąžos perspektyvą. Jei tiesiame kelią, klauskime savęs – ar to kelio reikia grybautojams, ar jis veda link kažkokio darbdavio, galimybės statyti įmonę. Sakome, kad užtenka investicijas grįsti noru, patogumu. Laikas grįsti investicijas ekonomiškai“.


  11. Paskelbta, kad šie vaistai nuo daugelio ligų – apgaulė, bet ši medikė mano kitaip (7)

Ligos ir gydymas / 2017-03-22 10:38 / Juta Liutkevičiūtė, LRT RADIJO laida „Sveikata“, LRT.lt

Sudėtingų ligų, tokių kaip plaučių uždegimas, onkologinės ligos, vien homeopatiniais vaistais medikai tikrai negydytų, bet kitais atvejais tai puiki pagalbinė priemonė, sustiprinanti organizmo gydomąsias galias, LRT RADIJUI sako Homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijos prezidentė Virginija Teresė Gudavičienė.


  12. Kęstučio Lušo kūryba ne vienam išvarvindavo ašarų (1)

Scena / 2017-03-22 09:57 / Asta Andrikonytė, Sigita Lanauskienė („Lietuvos rytas“)

Bene vaisingiausi K.Lušo metai prabėgo tuomečiuose Kauno menininkų namuose, kur dabar įsikūrusi Rašytojų sąjunga. „Ten veikė kavinė. Į ją suplaukdavo būrys jaunimo. Kęstutis pirmame aukšte turėjo fortepijoną, ten buvo jo dirbtuvė ir kabinetas, bet kas galėjo užeiti“, – dalijosi prisiminimais vakar mirusio džiazo kūrėjo bičiulis poetas Gintaras Patackas.


  13. Kibernetinis karas gali užkurti branduolinį pragarą (17)

Išmanyk / 2017-03-21 22:41 / Lrt.lt

Jungtinėms Amerikos Valstijoms maga pasinaudoti savo pranašumu kibernetiniame kare ir supančioti Šiaurės Korėjos ar kitų oponentų branduolines galias. Kibernetinis karas, kaip nauja priešraketinės gynybos forma, panašu, gali padėti užkirsti kelią branduoliniams smūgiams, nepanaudojant nė vienos kovinės galvutės, dienraštyje „The New York Times“ svarsto branduolinio saugumo ekspertas, mokslininkas ir knygų autorius Bruce`as G. Blairas.


  14. Pavojinga infekcija užsikrėtęs kas trečias, bet štai kodėl suserga ne visi (11)

Ligos ir gydymas / 2017-03-21 20:57 / LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

Kovo 24 dieną bus minima pasaulinė tuberkuliozės diena, o jos proga laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje viešėjęs Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas teigia, kad tuberkuliozės bakterijas nešioja kas trečias žmogus, tačiau suserga tik maždaug vienas iš dvidešimties.


  15. Medikas papasakojo, kaip meluoja tėvai, sužaloję savo vaikus (17)

Vaikai / 2017-03-21 17:46 / lrt.lt

Vadinamųjų pašalpinių karta auga ir šių žmonių supratimas apie gyvenimą, nekalbant apie vaikų auklėjimą, yra daugiau nei primityvus, sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas vaikų ligų gydytojas prof. dr. Rimantas Kėvalas.


  16. „Draugystės veža!“ kryptis – Kijeve vyksianti „Eurovizija“ (3)

Aktualijos / 2017-03-21 16:42 / Baltijos ugdymo centras

Gegužės viduryje Kijeve vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovausiančios grupės „Fusedmarc“ muzikantai tikrai nebus vieniši – Ukrainos sostinėje juos palaikys penkios socialinės akcijos „Drausytė veža!“ laimėtojų poros. Jei esi neįgalus arba turi negalios paliestą draugą, vienas iš tų laimingųjų gali būti ir tu!


  17. Akcija „Draugystė veža!“ padės nuvykti į „Euroviziją“ Kijeve

Skaityk lengvai / 2017-03-21 16:36 / Aš galiu

Gegužės viduryje Kijeve vyks „Eurovizijos“ dainų konkursas.


  18. Nauja mokėjimo už komunalines paslaugas tvarka jau sėja paniką, ypač – tarp senjorų (127)

Mano pinigai / 2017-03-21 14:34 / Raminta Rakauskė

Įprastai už vandenį, komunalines paslaugas, elektrą ir šildymą mokėjusiems internetu užpildant atsiskaitymo knygeles atėjo neramūs laikai. Mat nuo 2017 m. kovo 30 d. gyventojams nebebus teikiama mokėjimo pagal Vilniaus atsiskaitymo knygelę paslauga.


  19. Jei žmonių nevadiname vėžiais, kodėl vadiname daunais? (8)

Ligos ir gydymas / 2017-03-21 13:33 / LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

Jei vėžiu sergančių žmonių nevadiname vėžiais, tai kodėl Downo sindromu sergantį žmogų vadiname daunu? Skaudu, nes šis žodis vartojamas norint kažką įvardinti kaip kvailą, pajuokti, sako Žmonių su Downo sindromu ir jų globėjų asociacijos vadovė Neringa Šalugienė.


  20. Mirė legendinis popmuzikos ir džiazo kūrėjas Kęstutis Lušas (34)

Scena / 2017-03-21 11:05 / lrytas.lt

Antradienį Kauno ligoninėje mirė džiazo ir pramoginės muzikos kūrėjas, pianistas, prodiuseris Kęstutis Lušas. Vyras porą metų kovojo su plaučių vėžiu. Apie netektį portalui lrytas.lt patvirtino velionio žmona. K.Lušui birželio 1-ąją būtų sukakę 60 metų.


Populiariausi per 24 val.