Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7225, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Pirmą kartą Olimpinėje dienoje – vandens sportas

Krepšinis / 2016-05-26 14:04 / lrytas.lt

27-ąjį kartą Lietuvoje minimoje Olimpinėje dienoje pirmą kartą bus galimą išbandyti vandens sportą ir pramogas. Šeštadienį, gegužės 28 d. šventė vyks Šiauliuose, prie Talkšos ežero. Visi norintys galės susipažinti su keliomis dešimtimis sportinių veiklų, jas išbandyti ir už savo entuziazmą gauti dovanų.


  2. Penktadienį įvyks apdovanojimų „Sidabrinės gervės“ iškilmės

TV antena / 2016-05-26 12:32 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą „Compensa“ koncertų salėje vyks jau 9-ieji Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Vos kelioms dienoms likus iki didžiojo renginio, kurį tiesiogiai transliuos LRT televizija, organizatoriai atskleidė, kas pasirodys ant iškilmingos ceremonijos scenos ir ves renginį. Apdovanojimams diriguos talentingas režisierius ir aktorius Mykolas Vildžiūnas.


  3. S. Freudo žmona buvo protinga – leido jam draugauti su moterimis (16)

Istorija / 2016-05-26 10:30 / Violeta Melnikienė (LRT radijas)

Sigmundas Freudas mylėjo daugelį moterų, bet jį mylėjo tik žmona, LRT klasikai sakė psichologė Aistė Diržytė. Net vaikystės patirtys, anot jos, nemenkai lėmė įspūdingus mokslininko laimėjimus. „Suvokimas – pirmas žingsnis į kaitą. Šiuolaikiniai psichologai sako, kad suvokimas, jog, pavyzdžiui, turėjai šaltus, agresyvius ar atstumiančius tėvus, yra nemalonus, bet tai bus pirmas žingsnis tapti laimingam“, – teigė profesorė.


  4. „Auksinio proto 2016“ nugalėtojas – azartiškas fizikas!

TV antena / 2016-05-26 10:21 / lrytas.lt

„Auksinio proto 2016“ nugalėtojas – azartiškas fizikas!


  5. Festivalyje „Bliuzo naktys“ vėl veiks legendinė Pašiūrės scena

Muzika / 2016-05-25 11:57 / lrytas.lt

„Viskas nuo tos Pašiūrės ir prasidėjo. Būtent ten mūsų bliuzmenai ir sukūrė šitą festivalį, kuris dabar jau sutraukia daugiatūkstantinę minią“, – sako „Bliuzo naktų“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. Daugiau nei 10 metų senutėje Pašiūrėje festivalio koncertai nevyko, tačiau šiemet joje vėl skambės gyva muzika.


  6. „Brexit“ ar „Bremain“ – štai kur klausimas (9)

Rytai-Vakarai / 2016-05-25 10:59 / Rūta Vainienė

Po mėnesio, birželio 23 dieną Jungtinės karalystės gyventojai spręs Hamletišką klausimą: išstoti iš Europos Sąjungos, ar likti joje. Laukia itin atsakingas sprendimas, nulemsiantis ne tik pačių britų, bet ir likusios ES artimiausią ateitį. Sujudimas dėl referendumo baigties itin didelis.


  7. Sidabrinės gervės statulėlė į Lietuvą parskrenda iš Portugalijos

Kinas / 2016-05-25 10:27 / lrytas.lt

Šis pavasaris visai Lietuvos kino bendruomenei itin reikšmingas, mat pirmą kartą pasaulinėje kino akademijų trofėjų parodoje, kurią surengė Portugalijos kino akademija, buvo pristatyta nacionalinio kino apdovanojimų Sidabrinė gervė laureatams įteikiama statulėlė. Gegužės 9-20 dienomis Lisabonoje vykusioje parodoje tarp 28 kino trofėjų iš viso pasaulio Lietuvai atstovavo Lietuvių kino akademijos rengiamų kino apdovanojimų trofėjus – gervės statulėlė.


  8. Algirdas Kaušpėdas: „Gyvenu su moterimi, kuri man yra šventė“ (15)

TV antena / 2016-05-25 10:05 / lrytas.lt

„Jeigu būčiau tikras džentelmenas, pasakyčiau, kad pirmoji santuoka iširo dėl mano kaltės. Bet... gal nesu šimtaprocentinis džentelmenas“, – vartydamas kruopščiai sutvarkytus jaunystės nuotraukų albumus LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino Algirdas Kaušpėdas.


  9. Į Everestą galite „įkopti“ sėdėdami fotelyje (1)

Laboratorija / 2016-05-25 08:51 / Ignas Kinčinas, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Nuo šiol gražių vietovių mėgėjai, būdami namie, galės po Everesto viršukalnę apsidairyti 360 laipsnių kampu. Kompanija „Mammut Sports Group“ nufilmavo aukščiausią pasaulio viršukalnę ir kelią iki jos specialia kamera, todėl dabar žiūrovai galės pasijusti lyg patys būtų įkopę į Everestą.


  10. „Eurovizijoje“ išpeikta Ugnė Galadauskaitė išpildė savo svajonę (80)

Atvirai / 2016-05-24 22:48 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos Rytas“)

Žavi blondinė, nacionalinės televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė (26 m.), nepaisant jauno amžiaus, jau spėjo įgyvendinti savo didžiausią profesinį užmojį – skaityti vakarines žinias.


  11. „Auksinio proto“ superfinalas: penki į pilį, vienas – į Europą!

TV antena / 2016-05-24 17:08 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ superfinalinis žaidimas – žūtbutinė proto titanų kova ir nepakartojamas reginys žiūrovams bei visiems protų mūšių aistruoliams!


  12. LRT tiesiogiai transliuos „Sidabrinės gervės“ apdovanojimus

TV antena / 2016-05-24 15:05 / lrytas.lt

Gegužės 27-ąją jau devintą kartą bus nutiestas nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ raudonasis kilimas. Šiais metais iškilmingų apdovanojimų organizatoriai – Lietuvių kino akademija (LIKA) – pirmą kartą žiūrovus kviečia raudonojo kilimo eisenos transliaciją stebėti tiesiogiai.


  13. Briuselis su Minsku suokia išvien? Tai pribloškė vyriausybę (4)

Rinkos pulsas / 2016-05-24 14:40 / BNS ir lrytas.lt

Lietuvos deleguoto eurokomisaro Vytenio Andriukaičio pasisakymai apie Briuselio bendradarbiavimą su Minsku dėl Baltarusijos atominės elektrinės sulaukė nepasitenkinimo Lietuvos vyriausybėje.


  14. „Auksinio proto“ superfinalas: penki į pilį, vienas – į Europą! (2)

TV antena / 2016-05-24 11:38 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ superfinalinis žaidimas – žūtbutinė proto titanų kova ir nepakartojamas reginys žiūrovams bei visiems protų mūšių aistruoliams! Tai ne futbolas – tai geriau už futbolą, nes čia visi „įvarčiai“ įmušami galva! Tai – kova be taisyklių, nes „Auksinio proto“ vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas jas ima ir pakeičia, kad superfinalo dalyviams būtų dar daugiau streso, o žiūrovams – dar įdomiau!


  15. Patikrins, kaip pasikeitė Mėnulyje paliktas „Apollo 17“ (7)

Visata / 2016-05-24 11:08 / Simonas Bendžius, LRT radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Nuo to laiko, kai Mėnulyje nusileido erdvėlaivis „Apollo 17“, jo iki šiol nėra niekas aplankęs, todėl įdomu, kaip Mėnulyje išsilaikė skirtingos medžiagos – plastikas, oda ir kitos, LRT radijui sako kompanijos „Part Time Scientists“ įkūrėjas ir vadovas Robertas Bohme. Anot jo, tai – tik vienas iš tikslų, kurių siekiama, bandant įvykdyti privačią misiją į Mėnulį.


  16. LRT sukūrė dokumentinį filmą apie D. Montvydo viešnagę Stokholme (2)

TV antena / 2016-05-23 16:10 / lrytas.lt

Donatas Montvydas, ko gero, pats disciplinuočiausias visų laikų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“. Tokį įspūdį jis paliko žiūrimiausiame pasaulyje televizijos dainų konkurse jį lydėjusiai delegacijai ir Lietuvos žiniasklaidai. Išdalinęs šimtą interviu ir žvaliai įveikęs konkurso atidarymo Raudonąjį kilimą, Donatas vietoje trankaus vakarėlio renkasi ramybę ir poilsį, nes žino, kad rytoj – galbūt svarbiausia jo gyvenime diena.


  17. Įregistravo siūlymą kai kuriems maisto produktams mažinti PVM (1)

Rinkos pulsas / 2016-05-23 14:23 / LRT RADIJAS, LRT.lt

Seime įregistruotas siūlymas nuo rugsėjo lengvatinį penkių procentų pridėtinės vertės mokesčio tarifą taikyti šviežiai atšaldytai mėsai ir paukštienai, karvių pienui ir jo produktams, išskyrus fermentinius sūrius ir jogurtus.


  18. Kalafioras padėjo prisiminti mažesnes krautuvėles (11)

Rinkos pulsas / 2016-05-23 13:53 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Lietuviai vis dažniau didelius prekybos centrus iškeičia į mažesnes krautuvėles, pastebi DNB banko vyr. ekonomistė Baltijos šalims Jekaterina Rojaka. Kai kurie pirkėjai tarsi iš naujo jas atrado po simbolinio didžiųjų prekybos tinklų boikoto užpraėjusią savaitę, LRT.lt sako Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė.


  19. „LRT Opus Ore“ sezoną vaikinuos P. Kilbauskas ir S. Staniūnas

Muzika / 2016-05-23 12:03 / lrytas.lt

Gegužės 25 dieną „LRT Opus Ore“ projektas atsisveikina su klausytojais iki rudens ir kviečia į šio sezono paskutinį kūrybos projektą – meno laboratoriją, apjungiančią garsą ir spalvas. Studijoje apsilankys kompozitorius ir muzikantas Paulius Kilbauskas bei tapytojas Sigitas Staniūnas.


  20. Skauda, tirpsta rankos: dėl to kaltas kompiuteris?

Ligos ir gydymas / 2016-05-23 11:38 / Rasa Pekarskienė, LRT RADIJO laida „Sveikata“

Dėl riešo skausmų kaltinti vien tik kompiuterio klaviatūrą būtų neteisinga sakė Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centro gydytojas Mindaugas Minderis.


Populiariausi per 24 val.