Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 4118, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kedžių šalininkai kūrė neįtikėtinas istorijas (66)

Kriminalai / 2014-09-30 17:42 / Asta Kuznecovaitė

Laimutės Stankūnaitės dukrą išvadavus iš jos laikinosios globėjos Neringos Venckienės ir jos tėvų namų, Klonio gatvėje susirinkę Kedžių ir Venckų garbintojai ne tik liejo ašaras, bet ir pasakojo pačių sukurtas istorijas, esą mergaitė buvo išnešta dėžėje, o antstolė Sonata Vaicekauskienė plėšė vėliavas.


  2. Emigranto sėkmė: gerus pinigus gauna ir beveik nieko neveikdamas (43)

Sėkmės istorijos / 2014-09-30 17:36 / Akvilė Kavaliauskaitė, LRT Televizijos laida „Emigrantai“, lrt.lt

Egidijus emigravo į Vokietiją būdamas šešiolikos metų – nebaigęs mokyklos ir net nemokėdamas užsienio kalbų. Praėjus aštuoneriems metams jis jau galėjo pasigirti sėkmės istorija, kurią susikūrė tapęs asmeniniu treneriu ir pradėjęs uždirbti 6 tūkst. eurų per mėnesį.


  3. Arūnas Valinskas:„Nekankink žiūrovų, jei scenai netrūksta tavęs“ (37)

TV antena / 2014-09-30 15:41 / lrytas.lt

Pramogų pasaulio senbuvis Arūnas Valinskas, rodęs pavyzdį daugeliui naujokų, šiandien visiškai nesigaili pasirinkęs televiziją: „Anais laikais patekti į televiziją buvo sunku, bet tai, kad dabar joje esu, mano gyvenimą padarė be galo įdomų.“


  4. Šildymas šiemet pigs, bet ar kitąmet nebrangs - dar nežinia (6)

Energetika / 2014-09-30 12:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Artėjantį šildymo sezoną gyventojai už patalpų šildymą mokės vidutiniškai 12 proc. mažiau, skaičiuoja Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Ar pavyks tą patį kainų lygį išlaikyti ir kitąmet, dar nėra aišku, nes nežinia, ar nebus panaikintos PVM šildymo lengvatos.


  5. Apie ką svajoja penkiasdešimtmetį perkopę lietuviai? (2)

TV antena / 2014-09-30 11:29 / lrytas.lt

Jei vyresnio amžiaus lietuvių neribotų galimybės, pirmiausia jie susiruoštų pakeliauti po pasaulį bei aplankytų užsienyje gyvenančius vaikus ir anūkus. Penkiasdešimtmetį perkopę žmonės taip pat trokšta atsipūsti Lietuvos kurortuose, nemaža dalis gyventojų būtų laimingi padainavę kartu su žinomu atlikėju ar nusifilmavę seriale.


  6. Kuris dainininkas vertas „Auksinio balso“ titulo? (9)

TV antena / 2014-09-30 10:12 / lrytas.lt

LRT televizijos konkurso "Auksinis balsas" dalyvių likimas priklauso ir nuo portalo lrytas.lt lankytojų. Daugiausia jūsų simpatijų pelnęs dainininkas kiekvieną šeštadienį gaus vieną papildomą balą.


  7. Įtaria, kad automobilių signalizacijas masiškai įjungė šnipai (134)

Technika / 2014-09-29 22:11 / Vilija Andrulevičiūtė (lrt.lt)

„Neatmesčiau galimybės, kad prie „Akropolio“ masiškai sustreikavusios automobilių signalizacijos – nedraugiškos valstybės elektronikos prietaisų paskleisto mikrobangų impulso pasekmė“, - sako Vilniaus universiteto radiofizikos profesorius Jonas Grigas.


  8. Kaip ir kada valgyti moliūgus, kad gautume daugiausiai naudos?

Sveikata / 2014-09-29 20:33 / Alvyda Bajarūnaitė, Ramūnas Grumbinas, lrt.lt

Moliūgas ypatingas tuo, kad suvartoti galima jį visą, be to, mums ypač naudingos jo sėklos, sako Lietuvos žemės ūkio universiteto Agronomijos fakulteto Sodininkystės ir daržininkystės katedros profesorė Honorata Danilčenko. „Svarbiausias dalykas sėklose – aliejus, kuriame, be omega 3 ir omega 6, yra dar 13 riebalų rūgščių. Taip pat sėklose gausu cinko, seleno. Šis mikroelementas odai neleidžia greitai senti“, – vardija ji.


  9. Prie detektyvų lentynos eiti negėda, kaip prie meilės romanų

Literatūra / 2014-09-29 18:53 / Gailutė Jankauskienė (LRT)

Kriminalinis romanas iš populiariosios literatūros žanrų vertinamas kone geriausiai, sako komiksų kūrėja, semiotikos magistrė Miglė Anušauskaitė. „Kažkodėl eiti prie kriminalinių romanų lentynos ne taip gėda kaip prie meilės romanų lentynos. Manau, kad tai susiję su jo pobūdžiu. Netikėtumo troškimas, noras nustebinti ir nustebti skatina kriminalinio romano kūrėjus nuolatos iš naujo atrasti tą patį žanrą, taikyti naujoves ar keisti tendencijas“, – teigia ji.


  10. Kodėl Deividas Meškauskas atsisakė dalyvauti šokių projekte? (58)

Žmonės / 2014-09-29 17:14 / lrytas.lt

Dvi mylimas moteris televizijos šokių konkursuose sutikęs Deividas Meškauskas (26 m.) šiemet tokiame TV3 šou dalyvauti atsisakė.


  11. Gamykloje dirbantis lietuvis gali sau leisti egzotines keliones

TV antena / 2014-09-29 12:43 / lrytas.lt

„Jeigu tėvynė manęs nemyli, kodėl aš ją turėčiau mylėti?“ – su ašaromis akyse klausia laidos „Emigrantai“ herojus Rimas, iš Lietuvos pabėgęs dėl pinigų stygiaus ir nesąžiningų darbdavių.


  12. Kaip elgtis vyrui: mokėti per pirmąjį pasimatymą ar ne? (21)

Naudingi patarimai / 2014-09-29 10:42 / Edgaras Savickas, lrt.lt

Po to, kai praeitą savaitę aktorė Emma Watson Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke pasakė išraiškingą kalbą, kurioje pakvietė tiek vyrus, tiek moteris susitelkti kovojant už lyčių lygybę, kompiuterių įsilaužėliai pagrasino, kad už tai bus paviešintos intymios jos nuotraukos. Vėliau paaiškėjo, jog grasinimas buvo melagingas.


  13. Ar tikėti statistika apie interneto plėtrą? (1)

Techno / 2014-09-29 10:27 / Algirdas Igorius, LRT Televizijos laida „Savaitė“, LRT.lt

Valdžios atstovai nepraleidžia progos pasigirti, kad Lietuva pagal plačiajuosčio tinklo skverbtį Europoje yra lyderė, o pasaulyje – šeštoje vietoje. Tai pavykę už Europos struktūrinio fondo ir biudžeto lėšas įgyvendinus RAIN ir baigiamo RAIN-2 projektus. Tačiau aiškėja, kad už svaiginančių skaičių slepiasi tikrovė, kai pro namą eina kabelis, o interneto arba nėra, arba labai prastas ryšys.


  14. Kariškis ieškojo tėvo kapo, o surado jį gyvą (45)

TV antena / 2014-09-29 09:50 / lrytas.lt

39 metų kariškį Viktorą ištiko šokas, kai sužinojo, kad tėvas, kurį visą gyvenimą laikė mirusiu, yra gyvas. Tai, kad yra našlaitis, Viktorui nuo paauglystės tvirtino išsiskyrusi motina. Viktoras norėjo uždegti žvakę ant tėvo kapo. Dar – surasti bent kelis jo giminaičius. Todėl vyras kreipėsi į laidą „Nacionalinė paieškų tarnyba“ (LRT televizija). Jis savo tėvą prisiminė mažai. Žinojo tik tiek, kad jo vardas taip pat Viktoras. Kaip ir senelio, kuris irgi buvo kariškis.


  15. Ukraina: istorinis turizmas Ivano Frankivske merdėja (1)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-09-28 21:20 / Rūta Lankininkaitė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Vienas didžiausių Vakarų Ukrainos miestų Ivano Frankivskas, dar prieš metus dalį pajamų gavęs iš turizmo, šią vasarą dėl Rusijos invazijos Rytų Ukrainoje, skundžiasi turistų stygiumi. Verslininkai, prikeliantys naujam gyvenimui istorinius kultūros paveldo objektus, projektų įgyvendinimą dėl lėšų stygiaus atideda ateičiai.


  16. Rokas Masiulis: „L. Graužinienė manęs paprašė būti ministru“ (3)

Energetika / 2014-09-28 20:21 / Nemira Pumprickaitė, LRT Televizijos laida „Savaitė“, LRT.lt

Naujojo energetikos ministro Roko Masiulio laukia SGD terminalo, kurio statyboms jis vadovavo, auditas. Jį užsakinės paties R. Masiulio vadovaujama ministerija. Kaip elgtis, kad nekiltų etikos dilemų, ministras žada tartis su specialistais. Tačiau dėl audito rezultatų R. Masiulis tikina nesujaudinantis, jam tik gaila dviejų mėnesių, kuriuos išvaistė dėl Artūro Skardžiaus vadovaujamos komisijos tyrimo.


  17. S. Bukovskis apie rusus ir ukrainiečius: „Esame skirtingi“ (31)

Rytai-Vakarai / 2014-09-28 20:04 / Karolis Kaupinis, LRT Televizijos laida „Pasaulio panorama“, LRT.lt

Dokumentinių filmų kūrėjas iš Ukrainos Sergejus Bukovskis prisipažįsta susinervinantis, kai išgirsta, kad rusai ir ukrainiečiai yra „broliškos tautos“. „Labai geras pavyzdys – Ukrainoje buvo branduolinių galvučių, bet jų paleidimo mygtukas buvo Maskvoje. Tokia analogija viską paaiškina, taip buvo visose srityse“, – teigia režisierius.


  18. Mario Draghi: „Vilties trūkumas – pagrindinė ekonomikos kliūtis“ (5)

Rinkos pulsas / 2014-09-28 19:52 / Karolis Kaupinis, LRT Televizijos laida „Pasaulio panorama“, LRT.lt

Tikėjimą, kad klestėjimas sugrįš, Europos Centrinio Banko pirmininkas Mario Draghi laiko vienu svarbiausių sprendinių lėtai atsigaunančiai Europos ekonomikai. Nepakankamai vilties – pagrindinė Europos ekonomikos kliūtis, o visa kita – tik jos padariniai, interviu LRT Televizijos laidai „Pasaulio panorama“ kalbėjo M. Draghi, kuris šią savaitę viešėjo Vilniuje – atvyko pasveikinti Lietuvos, nuo sausio 1-osios tapsiančios 19-ąja euro zonos nare.


  19. Gineso rekordų vaikėsi traktorininkai ir obuolienės virėjos

Aktualijos / 2014-09-28 18:35 / lrt.lt

Agentūra „Factum“ šį savaitgalį registravo ir į Lietuvos rekordų knygą įrašė keletą naujų rekordų. Vienas jų pretenduoja į Guinnesso pasaulio rekordų sąrašą. Tai – gausiausia važiuojanti traktorių vilkstinė. Pasaulio rekordo registravimui būtina nuvažiuoti dvi mylias (3,2 km). Panevėžyje čekiškų traktorių „Zetor“ vilkstinė šį reikalavimą įvykdė su kaupu. Visa 115 raudonų, paįvairinta trimis juodais, traktorių vilkstinė nuo prekybos ir pramogų centro „Babilonas II“ miesto gatvėmis iki „Cido“ arenos nuvažiavo daugiau kaip 5,6 km.


  20. Įkyrėjo darbas. Kaip nutraukti darbo sutartį? (3)

Naudingi patarimai / 2014-09-28 18:33 / LRT Televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

Darbo santykiai nėra priverstiniai ir juos visuomet galima nutraukti. Tačiau labai svarbu, kokios yra išėjimo iš darbo priežastys, mat nuo to priklauso išeitinė išmoka, atleidimo terminas ir kiti svarbūs dalykai, sako Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto docentė Daiva Petrylaitė. „Žmonės turi teisę pasirinkti darbą ir užimtumo formą, todėl, jei iškyla kažkokių aplinkybių, visada gali apsigalvoti – tiesiog parašyti prašymą ir išeiti iš darbo“, – tvirtina VU docentė.


Populiariausi per 24 val.