Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 7924, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ramunė Sakalauskaitė. Bibliotekų tuštėjimo metas

Literatūra / 2016-12-03 11:53 / lrytas.lt

Baigiasi Bibliotekų metai. Apie šį džiugų kultūros įvykį pirmiausia skelbė televizija. Renginių netrūko. Tačiau ar būta daugiau ženklų, kad tampame skaitanti ir mąstanti visuomenė?


  2. Iškeltos dvi kandidatūros į TS-LKD pirmininkus (70)

Aktualijos / 2016-12-02 15:10 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilniaus rajono skyriaus visuotinio susirinkimo metu buvo iškelti du kandidatai į partijos pirmininko postą – Laurynas Kasčiūnas ir Paulius Saudargas. Abu šie kandidatai anksčiau minėti ir rugsėjo mėnesį pristatyme TS-LKD ministrų kabinete. Šią informaciją naujienų portalui LRT.lt patvirtino P. Saudargas.


  3. Įsivaizduokite, kad gulite saulėje – poveikis sveikatai nustebins

Gyvenu sveikai / 2016-12-02 10:25 / LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmui žalos, Mykolo Romerio universiteto profesorė Jūratė Sondaitė pataria išbandyti vaizduotės pratimus, kurie taip pat skatina organizmą gaminti vitaminą D.


  4. Kaip politikus žlugdo gandai ir mistinės pažymos (17)

Aktualijos / 2016-12-02 08:14 / Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt

Dar visai neseniai tam, kad būtų sugadinta kurio nors politiko karjera, prireikdavo paskelbti apie kažin kokias paslaptingas pažymas, o dabar jau pakanka vien gandų. Taip mūsų valstybės politinę kultūrą, tęsiantis keistoms teisingumo ministro paieškoms, įvertino Vilniaus universiteto teisės profesorius Vytautas Nekrošius. „Kur mes einame? Panašu, kad tampame policine valstybe“, – portalui LRT.lt sakė teisininkas.


  5. Dažnas nuovargis – pavojaus signalas. Štai ką turite žinoti

Ligos ir gydymas / 2016-12-02 06:47 / LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“, LRT.lt

Jei nuolat patiriate nuovargį, gali būti, kad jūsų kūnas jums siunčia pavojaus signalą, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.


  6. 2016-ųjų Lietuvos moterimi tapo Austėja Landsbergienė (371)

Karamelė / 2016-12-01 20:29 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą paskelbta 2016 metų Lietuvos moteris. Šis garbingas titulas šiemet atiteko didžiausio Baltijos valstybėse ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Vaikystės sodas“, pradinės Karalienės Mortos mokyklos įkūrėjai, socialinių mokslų daktarei Austėjai Landsbergienei (39 m.).


  7. Darbuotojų paieška: kodėl „Facebook“ tam puikiai tinka (3)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-12-01 19:08 / LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt

Statistika rodo, kad jauni žmonės nuo 18 iki 29 metų Lietuvoje ieško darbo pasitelkdami socialinius tinklus, savo ruožtu darbdaviai lygiai taip pat ieškodami darbuotojų naudoja šias priemones. Anot Lietuvoje trečius metus veikiančios darbo paieškos sistemos atstovų, ne tik jaunimas, bet ir vyresni profesionalai, įmonių vadovai labai aktyviai domisi vizualiais šios sistemos skelbimais.


  8. Žinių vedėjos Aurelijos Razmarataitės-Žakaitienės karjeroje – svarbūs pokyčiai (2)

TV antena / 2016-12-01 11:20 / lrytas.lt

Dešimtmetį žinias vedusi Aurelija Razamarataitė-Žakaitienė grįžta į televiziją visiškai nauju amplua: jau sausio 5 dieną LRT eteryje pasirodys nauja viktorina „Lietuvos patriotai“, prie kurios vairo žiūrovai išvys senokai matytą Aureliją.


  9. Ant mūsų stalo – tik antros klasės vaisiai (54)

Rinkos pulsas / 2016-12-01 07:34 / Tomas Kavaliauskas, Marija Gabrienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

Didieji vaisių tiekėjai pripažįsta, kad Lietuvos vartotojams vežami tik tie, kuriuos jie įperka, todėl dažniausiai ant vartotojų stalo patenka antros – žemiausios – klasės vaisiai. Šiems Europos Sąjungos reglamentai leidžia didesnį puvinio procentą, kenkėjų pažeidimus ir šiek tiek prastesnę išvaizdą bei dydį. Tačiau, lyginant su skandinavais, mes kartu su kaimynais lenkais daugiau suvalgome daržovių nei vaisių.


  10. „LRT Opus Ore“ – roko vilčių „Wolfsome“ koncertas

Muzika / 2016-11-30 16:23 / lrytas.lt

Jau pirmadienį, gruodžio 5 dieną, koncertų serija „LRT Opus Ore“ kviečia klausytis talentingojo ketvertuko – grupės „Wolfsome“, kurioje darniai susijungia skirtingi jos narių poreikiai.


  11. Kaip mes patys tampame melagingų naujienų skleidėjais?

Išmanyk / 2016-11-30 14:54 / LRT.lt

Po JAV prezidento rinkimų praėjus vos kelioms dienoms, Oksfordo anglų kalbos žodynas paskelbė metų tarptautinį žodį – „post-truth“ (lietuviškoje spaudoje dažniausiai verčiama „po tiesos“ arba „post-tiesa“). Žodyne nurodoma, kad šiuo žodžiu apibūdinamos aplinkybės, kai, formuojant visuomenės nuomonę, objektyvūs faktai yra mažiau svarbūs už emocijų ir asmeninių įsitikinimų lemiamą įspūdį. Kaip naujienų portale nytimes.com rašo filosofijos profesorius ir knygų autorius Michaelas P.Lynchas, teigti, kad naujadaras atitinka 2016-ųjų dvasią, leksikografijos požiūriu būtų nevisai teisinga. Žodyno leidėjų aiškinimu, šis anksčiau tik retkarčiais vartosenoje pasitaikydavęs žodis tapo vienu svarbiausių politinių komentarų raktažodžiu.


  12. Julius Pagojus išreiškė poziciją: ministro posto neatsisakys (25)

Aktualijos / 2016-11-30 13:50 / Elta ir lrytas.lt inf.

Paviešinus informaciją dėl 2015 m. padaryto nusižengimo – vairavimo neblaiviam, Julius Pagojus neketina atsisakyti teisingumo ministro posto, į kurį buvo prieš dieną paskirtas.


  13. Legendinis Juozukas atsivėrė apie sudegusius namus ir vaikystę internate

TV antena / 2016-11-30 11:50 / lrytas.lt

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės talismanu vadinamas masažuotojas Juozas Petkevičius, arba tiesiog Juozukas, aikštelės milžinų pagarbą pelnė ne tik dėl profesionalumo. Aplinkinius paperka jo žmogiškumas, nuo veido nedingstanti šypsena ir... mokėjimas laikyti liežuvį už dantų.


  14. Riebalų po liemenėle galima išvengti, jei žinote paprastą taisyklę (17)

Medicinos žinios / 2016-11-30 06:40 / LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“, LRT.lt

Esant nedideliam poodiniam riebalų sluoksniui, riebalai tolygiai pasiskirsto kūno paviršiuje. Tačiau netinkamas drabužių parinkimas išryškina riebalus vienoje ar kitoje vietoje. Vienas iš tokių drabužių – liemenėlė.


  15. Priemonės alkoholizmui pažaboti būtinos, bet daugeliui nepatiks (3)

Ligos ir gydymas / 2016-11-29 13:06 / LRT RADIJAS, LRT.lt

Pasaulio sveikatos organizacija skelbia, kad Lietuva išlieka tarp pirmaujančių Europos valstybių pagal alkoholio suvartojimą.


  16. Algirdas Sysas: galime sukandę dantis bendradarbiauti, bet bus ribos (55)

Aktualijos / 2016-11-29 10:54 / Edmundas Jakilaitis, „Dėmesio centre“, LRT.lt

Dariui Petrošiui nusprendus atsiimti savo kandidatūrą į teisingumo ministrus, socialdemokratai pasiūlė Julių Sabatauską. Tačiau Ramūnas Karbauskis pranešė, kad šio kandidato prezidentei neteiks.


  17. Paspauskite nykščiu čia – sužinosite, ko jūsų organizmui labai trūksta (10)

Ligos ir gydymas / 2016-11-29 07:03 / LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“, LRT.lt

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tuomet ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas. Gydytojas siūlo kelis testus, kurie padės nustatyti, kokių vitaminų jums trūksta.


  18. Tai gali išgelbėti gyvybę: pajutę skausmą krūtinėje turite žinoti kelis dalykus (26)

Ligos ir gydymas / 2016-11-28 18:45 / LRT TELEVIZIJOS laida „Specialus tyrimas“, LRT.lt

Kas antras Lietuvos gyventojas miršta nuo širdies ir kraujagyslių lygų. Klastinga liga infarktas pasiglemžia vis jaunesnių žmonių gyvybes, o pirmąją pagalbą suteikti moka tik vienetai. Profesoriaus Leonido Donskio mirtis parodė, kad net apmokytas oro uosto personalas nesugebėjo suteikti būtinosios pagalbos. Nepaliesti liko net trys oro uoste esantys širdies gaivinimo aparatai. Medikai konstatuoja – sustojus širdžiai, lemtingos yra vos kelios minutės.


  19. Edvardui Žičkui fotoaparatų blykstės kelia siaubą (6)

TV antena / 2016-11-28 16:57 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Žurnalistas, prodiuseris, laidos „Gyvenimas“ (LRT) vedėjas Edvardas Žičkus (35 m.) televizijoje karjerą pradėjo 17-os – rengė reportažus laidai „Krepšinio pasaulyje“, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Ko dar nežinome apie šį vyrą?


  20. Po vyro mirties į Islandiją emigravusi našlė: „Turėjau išvykti dėl vaikų gerovės“ (2)

TV antena / 2016-11-28 15:09 / lrytas.lt

Kai prieš penkerius metus mirė Daivos Vėliuvienės vyras, ji buvo sutrikusi, nebežinojo, kaip toliau tvarkytis su savo gyvenimu. Kaip auginti du mokykloje besimokančius vaikus ir išlaikyti ūkį.


Populiariausi per 24 val.