Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 5862, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Jūrininkų kančios primena apie valdžios klaidą (2)

Komentarai / 2015-08-05 07:18 / „Laiko ženklai“

Jūrininkai – atlyginimų negaunantys įkaitai. Laivai – areštuoti, juose trūksta visko: nuo degalų iki maisto. Įmonės savininkai karštligiškai ieško, kas galėtų paskolinti bendrovei pinigų, kitaip bankrutuos.


  2. R. Meilutytė: „Nesu labai nusivylusi, bet apmaudu ir tiek“ (60)

Kitos naujienos / 2015-08-04 20:18 / lrytas.lt

Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova po pasaulio čempionato 100 m plaukimo krūtine pusfinalio kalbėjo apie tai, kad dar turi rezervų. Abi sukauptas jėgas ketino išlaisvinti finale, kur Lietuvos ir Rusijos plaukimo žvaigždės susitiko pirmą kartą po to, kai rusė buvo diskvalifikuota dėl dopingo vartojimo.


  3. Ateities visraktis nuo ligų – bakterijos?

Laboratorija / 2015-08-04 15:41 / Rūta Stakionytė, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Ligas galima gydyti naudojant efektyvesnį būdą nei vaistai. Taip tvirtina studentų komandos, sukūrusios genetiškai modifikuotų bakterijų senėjimo mechanizmą, dalyvė Ingrida Olendraitė, baigusi molekulinės biologijos bakalauro studijas.


  4. Japonė Lietuvoje rado gardžiausią pasaulio stebuklą (9)

Gurmanų klubas / 2015-08-04 15:04 / lrt.lt

Kai kurie produktai ar patiekalai lietuviams atrodo visiškai įprasti ir niekuo neišsiskiriantys, nors užsieniečius stebina, tikina Valstybinio turizmo departamento direktorė Jurgita Kazlauskienė.


  5. Akvilė Kavaliauskaitė sukūrė instaliaciją – rašantį pianiną

Žmonės / 2015-08-04 12:40 / lrytas.lt

Penkios sugadintos kompiuterio klaviatūros ir beveik kilometras žvejybinio valo – tai tik dalelė to, ką LRT laidos „Emigrantai“ redaktorė ir romano „Du gyvenimai per vieną vasarą“ autorė Akvilė Kavaliauskaitė panaudojo unikalios idėjos įgyvendinimui. Pianiną sujungus su kompiuteriu, išėjo pianografas – pianinas, kuriuo skambinant galima rašyti tekstą.


  6. A.Kavaliauskaitės kūriniai – romanas ir rašantis pianinas

Meno pulsas / 2015-08-04 11:35 / lrytas.lt

Penkios sugadintos kompiuterio klaviatūros ir beveik kilometras žvejybinio valo – tai tik dalelė to, ką LRT laidos „Emigrantai“ redaktorė ir romano „Du gyvenimai per vieną vasarą“ autorė Akvilė Kavaliauskaitė panaudojo unikaliai idėjai įgyvendinti. Pianiną sujungus su kompiuteriu, išėjo pianografas – pianinas, kuriuo skambinant galima rašyti tekstą.


  7. Šokiruojančiame spektaklyje – tikros Klaipėdos istorijos

Meno pulsas / 2015-08-04 11:18 / Asta Kažukauskienė (LRT)

Spektaklis – apie žmones, kurie galbūt atsidūrė ne tuo laiku ir ne toje vietoje. Apie žmones, kurie norėjo ko nors daugiau nei kvadratinės degtukų dėžutės, kurie kėlė trispalves, kurie, patekę ne į tą sporto klubą, tapo žudikais.


  8. Kultūringas antradienis: kur nueiti, ką pamatyti ir išgirsti?

Meno pulsas / 2015-08-04 11:07 / LRT

LRT Klasika apžvelgė šį antradienį Lietuvoje vyksiančius kultūros renginius.


  9. Artūras Rimkevičius apie Brunėjų: „Sultonas čia – visagalis!“ (4)

TV antena / 2015-08-04 10:41 / lrytas.lt

LRT televizijos žiūrovams – intriguojanti galimybė išvysti vieną paslaptingiausių ir turtingiausių pasaulio valstybių Brunėjų. Vos 400 tūkstančių gyventojų turinčioje mažytėje šalyje Borneo saloje apsilankė į kruizą po Aziją išsiruošę laidos „Gyvenimas“ kūrėjai, o šios vietos paslaptis jiems atskleidė ten pusmečiui įsikūrusio lietuvių futbolininko Artūro Rimkevičiaus šeima.


  10. Lietuva siekia išpirkti laivą „Independence“ (215)

Energetika / 2015-08-04 09:14 / lrytas.lt

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad Lietuva ketina išpirkti suskystintųjų gamtinių dujų laivą-saugyklą „Independence“, tačiau norvegai nesutinka jo parduoti pirma laiko, o tik po 10 metų. Tačiau planuojama iš anksto pasiskolinti 300 milijonų eurų laivui išpirkti.


  11. A.Abromavičius žada dideles reformas Ukrainos mokesčių sistemoje (16)

Rinkos pulsas / 2015-08-03 22:54 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ukrainoje per ateinančius mėnesius didžiausių reformų laukia mokesčių sistema, kur bus mažinami du mokesčiai, bandant kovoti su šešėline ekonomika, sako Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.


  12. Kol Sezzy šėlioja naktiniame klube, jo žmona prižiūri vaikus (8)

Žmonės / 2015-08-03 21:45 / lrytas.lt

Kol žinomas atlikėjas Sezeras Saylikas-Sezzy (31 m.) kuria muziką ar linksmina naktinių klubų lankytojus, jo žmona Agnė (32 m.) rūpinasi vaikais ir namais, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  13. R. Meilutytė apie kovą dėl aukso: „Dar turiu, ką pridėti“ (12)

Kitos naujienos / 2015-08-03 20:05 / lrytas.lt

Rūta Meilutytė įsitikinusi – Kazanėje vykstančiame 2015 metų pasaulio plaukimo čempionate medalių Lietuvai ji tikrai iškovos ir tai padaryti turėtų jau antradienį. 18-metė olimpinė čempionė nesunkiai pateko į savo arkliuku vadinamos 100 m plaukimo krūtine rungties finalą.


  14. Varpai tradicinėje kultūroje: gelbsti sielas, išvaiko demonus

Istorija / 2015-08-03 18:45 / Libertas Klimka (LRT)

Skambinimas varpais – svarbus dvasinės kultūros dėmuo. Religinė varpo skambėjimo funkcija siekia ikikriščioniškuosius laikus.


  15. Puerto Riko skola: Karibuose vykstantis Graikijos scenarijus

Rinkos pulsas / 2015-08-03 16:19 / lrt.lt

Manoma, kad savivaldi, Karibų jūros baseine esanti Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) teritorija – Puerto Rikas – pirmadienį praleis apmokėjimą už anksčiau išplatintas obligacijas, rašo „The Economist“. Tai pirmas toks pavojaus ženklas šaliai nuo tada, kai salos gubernatorius Alejandro Garcia Padillas pavadino šalies įsiskolinimus pasiekusiais kritinę ribą.


  16. „The Guardian“ redaktorius: iškastinio kuro verslas – pasmerktas (9)

Energetika / 2015-08-03 15:20 / Vaida Pilibaitytė, LRT RADIJO laida „Vienkartinė planeta“, LRT.lt

Iškastinio kuro bendrovių verslas neturi ateities, be to, ar verta remti tokias bendroves, kurios pražudys planetą ir žmones, LRT RADIJO laidai „Vienkartinė planeta“ sako britų dienraščio „The Guardian“ Nacionalinių naujienų skyriaus redaktoriaus pavaduotojas Jamesas Randersonas.


  17. Tiek vyrai, tiek moterys turi natūralų polinkį būti neištikimi (12)

Šeima / 2015-08-03 13:38 / Agnė Kairiūnaitė, LRT RADIJO laida „Čia ir dabar“

Santykių ir šeimos griovimas mažiau turtingoje visuomenėje, ypač agrarinėje, kokia buvo Lietuva tarpukariu ar pokariu, abiem pusėms reiškė labai didelį materialinės gerovės sumažėjimą. Dėl to skurdesnė visuomenė neištikimybės netoleruodavo. Kai visuomenė tampa turtinga, neištikimybė nebeturi tokių didelių griaunančių ekonominių pasekmių. Tai LRT RADIJUI primena Vytauto Didžiojo universiteto docentas Visvaldas Legkauskas.


  18. 1940 m. okupacija: prie Lietuvos laidojimo prisidėjo daug žmonių (5)

Istorija / 2015-08-03 13:36 / LRT

Kritiškai reikėtų vertinti ne tik tuos 20 žmonių, kurie 1940 m. rugpjūtį vyko į Maskvą prašyti, kad Lietuva būtų priimta į Sovietų Sąjungą, sakėLietuvos istorijos instituto istorikas Algimantas Kasparavičius. Jo teigimu, prie valstybės laidojimo tais metais prisidėjo didelė dalis Lietuvos žmonių.


  19. A. Butkevičius antradienį žada pervesti pinigų LJL laivams (2)

Rinkos pulsas / 2015-08-03 12:56 / lrt.lt

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad jau antradienį turėtų būti atliekami pavedimai finansinių problemų turinčiai bendrovei „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL). „Kiek aš žinau, dabar toliau bus tęsiamas pasitarimas, ir mano yra išsakytas pageidavimas ir reikalavimas, kad jau rytoj (antradienį, -ELTA) būtų daromi finansiniai pavedimai, kurie reikalingi atlaisvinant laivus ir laivų kontrolę perimant Lietuvai“, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Ministras Pirmininkas, nepatikslinęs, kas šiuos pavedimus galėtų atlikti.


  20. Ar atostogų kelionei verta imti kreditą? (4)

Mano pinigai / 2015-08-03 11:51 / Viliija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Jei per metus nepavyko atsidėti pinigų atostogų kelionei, pasiimti paskolą ir mokėti kredito įmokas taip pat gali būti keblu, sako LRT.lt kalbintos asmeninių finansų ekspertės. „Skolintis atostogoms yra rizikinga. Atostogos praeina labai greitai, o skola pasilieka ilgam. Per metus ar dvejus finansinė padėtis gali pasikeisti, todėl sprendimas skolintis turi būti labai apgalvotas“, – tikina „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto Lietuvoje vadovė Odeta Bložienė.


Populiariausi per 24 val.