Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3409, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ketvirtadienį – 400-oji laida „Laba diena, Lietuva“

TV antena / 2014-04-16 17:54 / lrytas.lt

Ketvirtadienį žiūrovų dėmesio lauks 400-oji laida „Laba diena, Lietuva“. 2012-aisiais startavusi LRT dienos aktualijų laida eteryje dirba jau 900 valandų ir džiaugiasi augančiu žiūrimumu.


  2. L.Kunigėlis ir N.Kesminas kartu krauna lagaminą į šiltus kraštus

TV antena / 2014-04-16 15:54 / lrytas.lt

Šio ketvirtadienio žaidimas „Taip.Ne“ bus ne tik azartiškas, bet ir sportiškas: visada kažką originalaus, išskirtinio ir nenuspėjamo sugalvojantis Arūnas Valinskas šįkart surengė eksperimentą ir, į vieną žaidimą sukvietęs garsius sporto komentatorius, nusprendė patikrinti, ar pelnytai jie užima garbingas pozicijas sporto pasaulyje. Laidos tema – olimpinės sporto šakos.


  3. VSD: Lietuvoje veikiančius rusų kanalus finansuoja Maskva (90)

Aktualijos / 2014-04-16 15:03 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusija siekia kontroliuoti Lietuvos informacinę erdvę rusų kalba, sako Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovė. Trijų Seimo komitetų posėdyje informacinio saugumo klausimu trečiadienį kalbėjusi VSD darbuotoja pažymėjo, kad Lietuvoje veikiantys rusiški kanalai yra finansuojami iš Rusijos, o vadovybėje daugiausiai - Rusijos piliečiai, turintys leidimus gyventi Lietuvoje.


  4. Pildosi serialo scenarijus – Naisiuose atrastas tikras lobis (1)

TV antena / 2014-04-16 14:08 / lrytas.lt

Naisių miestelyje archeologinius darbus pradėjusi mokslininkų ekspedicija pradžiugino vertingais radiniais, kurių amžius siekia kone du tūkstančius metų.


  5. Pirkėjų iš Rytų netekę pardavėjai atpigino naudotus automobilius (5)

Rinka / 2014-04-16 11:02 / Vytenis Radžiūnas, lrt.lt

Pavasarį automobilių turgus ir aikšteles paprastai užplūsta pirkėjai, bet šis pavasaris kaip niekad ramus. Kauno automobilių turguje nuotaikos panašios kaip ir prieš kelis mėnesius – nėra aktyvios naudotų automobilių prekybos.


  6. A.Butkevičius: „Lenkai neketina parduoti „Orlen Lietuva“ (34)

Aktualijos / 2014-04-15 22:40 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį apsilankęs Mažeikių naftos perdirbimo bendrovėje „Orlen Lietuva“ premjeras Algirdas Butkevičius teigia neišgirdęs kalbų apie lenkų ketinimus įmonę parduoti. Tai antradienio vakarą Vyriausybės vadovas sakė LRT laidoje „Dėmesio centre“. „Vakar pokalbyje tikrai nebuvo tokia mintis išreikšta“, – atsakydamas į žurnalisto Edmundo Jakilaičio klausimą, jog lenkai svarsto galimybę parduoti gamyklą ir ar jis turįs apie tai informacijos, teigė A.Butkevičius.


  7. LRT gali atsirasti daugiau informacijos rusų ir lenkų kalbomis (37)

Aktualijos / 2014-04-15 16:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) taryba įpareigojo transliuotojo administraciją per mėnesį parengti Lietuvos informacinės erdvės stiprinimo planą. Tarybos posėdyje antradienį diskutuojant, kaip reikėtų elgtis Rusijai aktyviai skleidžiant propagandą, išsakyta siūlymų pateikti daugiau informacijos tautinėms mažumoms.


  8. Pensijas didins tik surinkę viršplaninių pajamų (22)

Mano pinigai / 2014-04-15 15:47 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Premjeras Algirdas Butkevičius patikslina, kad pensijos bus didinamos tik turint pakankamai viršplaninių pajamų. Anot jo, didesnių pensijų pirmiausia gali tikėtis tie, kurių pensijos buvo mažiausios.


  9. Pratęsė laiką kiaulėms išskersti (6)

Rinkos pulsas / 2014-04-15 14:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

Antradienį turėjęs pasibaigti terminas, kai gyventojai ir fermos privalo išskersti apsauginėje afrikinėje kiaulių maro zonoje laikomas kiaules, pratęstas iki liepos pabaigos.


  10. Mokslininkų atradimas gali pakeisti tuberkuliozės gydymą

Sveikata / 2014-04-15 13:54 / lrt.lt

Vitaminas A gali vaidinti svarbų vaidmenį kovojant su tuberkulioze, rodo naujas JAV mokslininkų atliktas tyrimas. Maisto papildų gamintojų asociacijos pranešime spaudai rašoma, kad Kalifornijos universiteto mokslininkai, nagrinėjantys veikliųjų maistinių medžiagų gebėjimą padėti imuninei sistemai kovoti su stipriomis infekcijomis, nustatė, kad vitaminas A gali vaidinti svarbų vaidmenį kovojant su tuberkulioze.


  11. Ko pareikalavo iš lietuvių E.Johnas, Lady Gaga ir K.Minogue?

TV antena / 2014-04-15 12:54 / lrytas.lt

Kodėl Eltonas Johnas į kiekvieną kelionę pasiima ir savo lėlių Barbių kolekciją, kurią kruopščiai slepia nuo pašalinių akių? Kaip atrodo vieno garsiausių planetos dainininkų persirengimo kambarys ir ką jame pavyko užfiksuoti lietuviams? Kokius pageidavimus koncerto organizatoriams į trijų šimtų puslapių kontraktą surašė ekstravagantiškoji Lady Gaga ir ko pareikalavo rudenį Lietuvoje koncertuosianti popscenos deivė Kylie Minogue?


  12. G.Skoris ir baltarusiai „HandMadE“ ragins naikinti vizų režimą

Muzika / 2014-04-15 12:00 / lrytas.lt

Kampanija „Į Europą ir į Gudiją be vizų“ balandžio 17 dieną kviečia į nemokamą koncertą Vilniaus klube „Tamsta". Vienoje scenoje gros muzikantas iš Lietuvos Germanas Skoris ir populiari grupė iš Baltarusijos „HandMadE".


  13. „Istorijos detektyvai“: A.Smetona suprato, kad Lietuvai galas (1)

TV antena / 2014-04-15 11:48 / lrytas.lt

Kokią vietą Lietuvos didžiojoje kunigaikštystėje užėmė moterys? Kaip į jas žiūrėjo vyrai? Kodėl iš Lietuvos pabėgo Antanas Smetona? Ir kaip iškepti velykinį pyragą? Į šiuos visus klausimus atsakymus išgirsite ir pamatysite Virginijaus Savukyno laidoje „Istorijos detektyvai“ šį trečiadienį per LRT televiziją.


  14. A.Butkevičius žada pensijas pradėti grąžinti šiemet (55)

Aktualijos / 2014-04-15 11:28 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vyriausybė nekeičia planų dar šiemet pradėti kompensuoti per krizę sumažintas pensijas, o tam bus naudojamos ne valstybės, o „Sodros“ biudžeto viršplaninės pajamos, teigia premjeras Algirdas Butkevičius.


  15. Buvusiems benamių choro dainininkams nepavyko pasveikinti Stano (2)

TV antena / 2014-04-14 21:34 / lrytas.lt

Vieną sekmadienio vakarą į tviskantį LRT pastatą, esantį sostinės S.Konarskio gatvėje, nedrąsiai įžengė būrelis skurdžiai apsirengusių žmonių. Atėjusiųjų išvaizda bylojo, kad jie seniai nematę muilo, šampūno ir šukų, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Viena moteris rankose laikė puokštę gėlių.


  16. A.Orlova atvirai - apie muziką, politiką ir nenorą būti žvaigžde (25)

Muzika / 2014-04-14 12:41 / Ramūnas Zilnys

Alina Orlova po keleto dienų surengs du retai pasitaikančius koncertus Vilniuje. Dar kartą primindama -ji išlieka viena keisčiausių Lietuvos muzikos garsenybių. Balandžio 18 ir 19 dienomis Vilniaus „Menų spaustuvėje“ su grupe grosianti atlikėja sako, kad mielai koncertuotų ir penkiolikai žmonių. Tačiau jų ten neabejotinai bus daugiau.


  17. „Mokslo ekspresas“: kas bendro tarp atomų ir kiaušinių?

Laboratorija / 2014-04-14 10:49 / Rolandas Maskoliūnas, LRT televizijos laida „Mokslo ekspresas“, LRT.lt

Išradingai manipuliuodami atomais, Lietuvos fizikai tikisi sukurti diagnostikos priemones, kurios nustatys ligą iš burnos kvapo, ir naujos kartos optinio ryšio lazerius internetui, kurie sutaupys milijonus.


  18. Nacionalinio diktanto dalyviai rašė V.Braziūno tekstą (21)

Aktualijos / 2014-04-12 15:18 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nacionalinio diktanto finalo dalyviai šeštadienį rašė poeto Vlado Braziūno tekstą „Paukščiai lizdų visokiausių“. Lietuvos radijo ir televizijos didžiojoje studijoje vykusiame raštingiausio piliečio konkurso finale varžėsi 104 dalyviai, pirmajame etape padarę ne daugiau kaip tris klaidas. Dalyviai varžėsi dėl raštingiausiojo moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio titulo.


  19. J.Budraitis: „Kine reikalingas ne tiek aktorius, kiek asmenybė“ (1)

Kinas / 2014-04-11 18:54 / lrytas.lt

Pasiruošimas 7-iesiems Lietuvos kino apdovanojimams „Sidabrinė gervė 2014“ įsibėgėja, balsavimo teisę turintys 78 LiKA nariai iki balandžio 25 dienos išrinks metų geriausius. Pagyvėjimą kine jaunčiantys gildijos meistrai sako, kad darbai šiais metais itin įdomūs. Taip teigia ir vienas atrankos vertinimo komisijos narių Lietuvos kino metras Juozas Budraitis.


  20. R.Zakarevičius: „Vien sveikas maistas? Nuo to galima išprotėt!“

TV antena / 2014-04-11 15:59 / lrytas.lt

Vienas garsiausių virtuvės specialistų Lietuvoje, prašmatnios prancūziškos maisto stilistikos žinovas Romas Zakarevičius nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens mina lysves ir puoselėja augalus. Ką jis augina? Kas bendra tarp tviskančios restoraninės prabangos ir žemės ūkio?