Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 5524, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Poilsis pajūryje: vietoj buto – į priekabinį namelį

Nekilnojamasis turtas / 2015-05-26 15:25 / Vytenis Radžiūnas, lrt.lt

Pajūrio kurortuose ir paežerėse populiarėja poilsis priekabiniuose nameliuose. Tuo metu Lietuvoje taikomasi prie tautiečių skonio – nameliai apkalami lentelėmis, įrengiamos terasos – kad labiau primintų įprastus namus.


  2. A. Pitrėnienė paslapčia apsilankė pas prezidentę (31)

Aktualijos / 2015-05-26 14:20 / Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt

Nors premjeras Algirdas Butkevičius antradienį teigė nenorįs skelbti galimo pretendento į švietimo ir mokslo ministro postą pavardės, nes laukiąs Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, LRT.lt žiniomis, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto vadovė, Darbo partijos atstovė Audronė Pitrėnienė jau lankėsi Prezidentūroje.


  3. Pavojingiausios kibernetinės atakos – tos, apie kurias nežinome

Išmanyk / 2015-05-26 14:11 / LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Nors kibernetinės atakos, kai sutrikdoma internetinės svetainės veikla, yra gana erzinančios ir dažniausiai apie jas daug kalbama, pavojingiausios yra ne jos, teigia saugumo ekspertas Andrius Šaveiko. Anot jo, pavojingiausios atakos yra tos, apie kurias mes net nesužinome.


  4. „Auksinis protas“: kelionė aplink pasaulį už „chaliavą“

TV antena / 2015-05-26 10:39 / lrytas.lt

Slengo žodis „chaliava“ paminėtas neatsitiktinai – būtent jis atneš pergalę LRT žaidimo „Auksinis protas“ nugalėtojui. Jis atsakys į painų populiariausio ir žiūrimiausio intelektinio žaidimo vedėjų Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino klausimą ir šis atsakymas bus lemtingas.


  5. „Eurovizininkai“ Monika ir Vaidas kviečia į padėkos koncertą (42)

Muzika / 2015-05-25 14:58 / lrytas.lt

Namo iš Vienoje vykusios „Eurovizijos“ grįžę Lietuvos atstovai Monika Linkytė ir Vaidas Baumila – pavargę, bet laimingi. Austrijos sostinėje duetas išgyveno euforiją ne dėl pelnytos vietos, bet dėl milžiniško palaikymo ir geros energijos užtaiso, už kurį dėkodami rengia koncertą.


  6. „Gervės“ nominantei J. Steponaitytei nerūpi konkurencija

Kinas / 2015-05-25 14:16 / lrytas.lt

Žinią apie dėmesio tarptautiniuose filmų festivaliuose sulaukusį režisierės Alantės Kavaitės filmą „Sangailės vasara“ Lietuva sutiko su džiaugsmu. Būti įvertintam apdovanojimu yra svarbu – su tuo sutinka ir viena pagrindinių šio filmo aktorių Julija Steponaitytė, nominuota apdovanojimui Metų geriausios aktorės vaidmens kategorijoje.


  7. „Darbiečių“ kandidatas atsisakė būti švietimo ministru (24)

Aktualijos / 2015-05-25 07:33 / BNS ir lrytas.lt inf.

Darbo partijos deleguotas kandidatas į švietimo ir mokslo ministrus Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas atsisakė kandidatuoti į šias pareigas, pirmadienį patvirtino Premjeras Algirdas Butkevičius ir teigė esą šiuo metu ieškoma kito kandidato.


  8. Europos šalys užsimojo prieš prekybos tinklų galią (8)

Rinkos pulsas / 2015-05-24 12:21 / Andrius Kunčina, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Čekija ir dar šešios valstybės – Lenkija, Vengrija, Slovakija, Bulgarija, Rumunija ir Slovėnija – gegužės 19 d. pasirašė bendrą kreipimąsi į Europos Komisiją, ragindamos parengti naujas taisykles, kurios Europos Sąjungos mastu apribotų mažmeninių prekybos tinklų vyraujančią ūkinę galią rinkoje, praneša LRT Radijas apžvelgdamas Čekijos verslo naujienas.


  9. Kokių orų laukti pirmadienį ir kitą savaitę? (4)

Gamta / 2015-05-24 10:20 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Kitą savaitę orai bus lietingi. Tik pirmadienis bus sausiausias ir šilčiausias. Pirmadienį orus lems aukšto slėgio sritis, tad lietaus tikimybė išliks minimali, LRT radijui sakė sinoptikė Ieva Nariūnaitė.


  10. Dėl „Eurovizijos“ aistros liejosi LRT studijoje (8)

Žmonės / 2015-05-23 22:04 / lrytas.lt

LRT studijoje šį vakarą itin karšta – susirinkę svečiai eina iš proto dėl „Eurovizijos“.


  11. Mažiesiems Kauno klinikų pacientams sveikti padeda šunys (1)

Medicinos žinios / 2015-05-23 19:20 / Loreta Mačiulienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, lrt.lt

Mažiesiems Kauno klinikų pacientams sveikti padeda ne tik įprastas gydymas, bet ir įvairios terapijos. Naujausia iš jų – kaniterapija, arba šunų terapija. Kauno Vaikų ligų klinikos koridoriais ramiai žingsniuoja įspūdingo dydžio šuo – tai Senosios Anglijos aviganių veislės kalytė Sera.


  12. Muzikos asai: „Lietuvai „Eurovizijos“ finalas – jau pergalė!“ (17)

Muzika / 2015-05-23 18:45 / Birutė Vyšniauskaitė, lrt.lt

Žymūs Lietuvos muzikai ir atlikėjai, dalyvavę dainininkų į „Eurovizijos“ konkursą atrankos komisijoje, nenusivylė Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės pasirodymu Vienoje ir tiki, kad jų pasirodymas finale bus dar geresnis.


  13. „Lietuvos rytas“ pateko į LKL finalą, atlaikęs „Neptūno“ šturmą (38)

Krepšinis / 2015-05-23 17:50 / lrytas.lt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pateko į LKL finalą. Šeštadienį Klaipėdoje vilniečiai 92:87 (14:18, 32:8, 21:27, 25:34) įveikė „Neptūną“ ir laimėjo pusfinalio seriją 3:1. „Dabar iš karto ruošimės finalui, – po mačo LTV kanalui sakė „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas. – Po pertraukos per daug atsipalaidavome. Nežaidėm savo žaidimo, daug skubėjom, todėl „Neptūnui“ pavyko pasivyti.“


  14. Buvęs „Lietuvos ryto“ treneris: pusfinalio serija grįš į Vilnių (2)

Krepšinis / 2015-05-23 17:42 / lkl.lt

LKL pusfinalyje Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai kol kas 2:1 pirmauja prieš Klaipėdos „Neptūną“. Šarūnas Sakalauskas įsitikinęs, jog šios serijos baigčiai didelės įtakos gali turėti žaidėjų traumos. Bet 2001-aisiais su „Lietuvos ryto“ komanda LKL triumfavęs treneris įžvelgė priežasčių, kodėl serija dar gali grįžti į Vilnių.


  15. A. Šenderovas: „Jei publika mane pamils, tai nebus tragedija“

Scena / 2015-05-23 17:12 / Marius Šinkūnas (LRT)

„Maestro M.Rostropovičius sakydavo – nebūkite „mezzofortistai“, nes mezzoforte yra nei garsiai, nei tyliai, šitas ženklas netikras“, – interviu LRT Klasikai sakė Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas kompozitorius Anatolijus Šenderovas. „Kai tai išgirdau, mezzoforte mano kūriniuose vis mažiau ir mažiau, o jei atsiranda partitūrose, tai tik iš nežinojimo: kai pats nesu tikras, kad reikia labai grasiai, bet tikrai žinau, kad nereikia labai tyliai. Tada rašau tokį tarpinį ženklą mezzoforte. Jei tik galiu pakeisti, paskui keičiu tuos ženklus į tikrus. Nebūkite „mezzofortistai“ – reiškia nebūkite netikri“, – pabrėžė jis.


  16. 5 dalykai, kurių nežinojote apie šių metų „Euroviziją“ (4)

Muzika / 2015-05-23 16:18 / Ramūnas Zilnys, specialiai „TV antenai“, Viena

Šį savaitgalį pasibaigsiančio didžiausio Europos dainų konkurso užkulisiai kelia ne mažiau intrigų nei spalvingi šou scenoje. Būtent čia kuriamas šios šventės folkloras, pastebi „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  17. Per anglų kalbos egzaminą strigo technika (6)

Aktualijos / 2015-05-23 16:02 / LRT Radijas, lrt.lt

Nacionalinis egzaminų centras praneša, kad anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas vyko sklandžiai. Tačiau, LRT Radijo žiniomis, būta atvejų, kai klausymo užduotis kai kuriose mokyklose strigo, o mokiniai negalėjo sklandžiai klausyti garso įrašo.


  18. Šių metų „Euroviziją“ įrašys į „Guinnesso“ rekordų knygą (2)

Marga planeta / 2015-05-23 15:10 / Virginija Bunevičiūtė, lrt.lt

60-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas šeštadienį įtrauktas į „Guinnesso“ rekordų knygą kaip ilgiausiai vykstantis kasmet rengiamas televizijos renginys. Vienos arenos, kur šeštadienį vakarą vyks jubiliejinio konkurso finalas, centre „Eurovizijos“ organizatoriams iškilmingai įteiktas pažymėjimas apie rekordą.


  19. Televizijos serialai skirti penkiamečiams? (22)

Komentarai / 2015-05-23 12:40 / Karolis Sakalauskas

+ Neseniai LNK laidoje „Yra, kaip yra“ manęs dar kartą klausė, kur dingau iš televizijos, kodėl ją iškeičiau į ugniagesio darbą.


  20. Psichologės: abitūros egzaminai – pernelyg sureikšminami (7)

Psichologija / 2015-05-23 10:20 / Agnė Kairiūnaitė, lrt.lt

Egzaminai yra natūrali tam tikro gyvenimo etapo pabaiga, jiems ruoštasi ne vienus metus, todėl, norint moksleivius motyvuoti, įtampą galima kelti iki tam tikro lygio, kitaip rezultatas gali būti atvirkščias, LRT Radijui sakė Vilniaus psichologinės pedagoginės tarnybos direktorė Roma Vida Pivorienė.


Populiariausi per 24 val.