Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 4310, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. R.Masiulis apie „Independence“ kainą: tai – komercinė paslaptis (79)

Energetika / 2014-10-30 09:40 / lrt.lt ir lrytas.lt inf.

Aprimus visaliaudinei šventei dėl atplaukusio suskystintų gamtinių dujų terminalo – puiki proga pakalbėti ne tik apie politinę šio projekto naudą, bet ir apie skaičius.


  2. „Auksinio balso“ vakaras - žaismingas ir spalvotas (2)

TV antena / 2014-10-29 21:26 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą Vilniuje, LRT studijoje, buvo filmuojama naujausia muzikinio projekto laida „Auksinis balsas“. Netrukus šios laidos gerbėjai išvys itin ryškius ir žaismingus projekto dalyvių pasirodymus, ir ne mažiau spalvingus komisijos narius, o lrytas.lt savo skaitytojams siūlo jau dabar pasidairyti po pasirodymų akimirkas.


  3. A. Butkevičius ir R. Paksas susitarė dėl D. Barakausko (53)

Aktualijos / 2014-10-29 18:48 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratyje atsidūrusios „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi pareiškė sutarę, kad partijos deleguotas vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas turi likti poste, nors tyrimas vyksta dėl pernai ministerijoje vykdytų viešųjų pirkimų.


  4. Poetas A.Valionis: „Pinigai kultūrai – ne parama, o investicija“ (4)

Literatūra / 2014-10-29 18:05 / lrytas.lt

„Visoms sritims trūksta finansavimo, turbūt niekad kitaip nebuvo ir nebus. O paramos reikia tiems, kuriems jos iš tiesų reikia – tai, spėju, geriausiai galėtų žinoti Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Pirmas žingsnis, kurį turime žengti, – nustoti kalbėti apie kultūrą kaip apie sritį, kuriai reikia paramos, t. y. šelpimo. Pinigai, išleisti kultūrai, – ne parama, o investicija. Ilgalaikė, kurios grąža sunkiai išmatuojama, bet – investicija“, - teigia poetas Artūras Valionis, atsakydamas į kultūros savaitraščio „Literatūra ir menas“ anketos klausimus.


  5. Literatūrologė: „Vaikų literatūros laukia ne vieni geri metai“

Literatūra / 2014-10-29 14:19 / Alma Valantinienė (LRT)

Šiemet į Metų knygos vaikams penketuką pateko labai originalūs kūriniai, o ir rinktis tikrai buvo iš ko, sako knygų vaikams vertintoja Danguolė Šakavičiūtė. „Kilo mintis, kad būtų įmanu paskelbti ilgąjį - dešimties knygų - vaikams sąrašą. Nors išrinktos tik penkios knygos, kitos už penketuko liko vos per plauką. Be to, jokiu būdu negaliu pasakyti, kad už jo liko prastosios knygos“, – pabrėžia ji.


  6. Radijo teatre – premjera: E. Žebertavičiūtės monospektaklis

Meno pulsas / 2014-10-29 12:12 / lrytas.lt

Vėlinių dieną per LRT radiją girdėsime aktorės Elvyros Žebertavičiūtės monospektaklį „Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių“, sukurtą pagal Icchoko Mero apsakymą.


  7. P. Vanagas ir M. Drobiazko: „Už sėkmę sumokėjome didžiulę kainą“

TV antena / 2014-10-29 12:02 / lrytas.lt

„Šie metai mums buvo lengvesni, nei praėję. Tiesa, iš uždaryto banko atgavome vos penktadalį pinigų ir daugiau, ko gero, nepavyks. Bet mūsų karjera klostosi sėkmingai, be darbo nesėdime nė dienos, tad pinigų užsidirbsime“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams sakė garsiausia Lietuvos čiuožėjų pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas.


  8. „Auksiniame balse“ – provokuojantys šou (2)

TV antena / 2014-10-28 21:37 / lrytas.lt

Antradienio vakarą Vilniuje, LRT studijoje, buvo filmuojama naujausia muzikinio projekto laida „Auksinis balsas“. Nors pati laida dar tik bus rodoma artimiausioje ateityje, lrytas.lt skaitytojai jau dabar gali išvysti visų pasirodymų akimirkas.


  9. Viktorijai Streičai vyras vadovauja ir darbe, ir namuose (3)

TV antena / 2014-10-28 15:13 / lrytas.lt

Tokią pat profesiją turinčiai porai Lietuvoje pasislėpti vienam nuo kito – sunkiai įmanoma. Režisieriaus ir aktoriaus Kęstučio Jakšto žmona, taip pat aktorė, Viktorija Streiča sako, kad darbą atskirti nuo šeimos jai yra visiškai neįmanoma. Na, ir kur pabėgsi, kai Kęstutis režisuoja LRT serialą „Meilė kaip mėnulis“, o Viktorija jame vaidina.


  10. Analitikai: SGD terminalas – politinė, o ne ekonominė pergalė (66)

Energetika / 2014-10-28 14:43 / LRT Radijo laida „Lietuvos diena“, LRT.lt

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas yra ekonomiškai neefektyvi politinė pergalė, Lietuva apskritai turėtų atsisakyti dujų. Taip LRT Radijo laidoje „Lietuvos diena“ teigia Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis. Tačiau ekonomistas Gitanas Nausėda su tokiu požiūriu nesutinka. Jo teigimu, SGD terminalas naudos Lietuvai atnešė dar nė nepastatytas.


  11. Kodėl Lietuvoje tebesaugomi sovietiniai simboliai? (5)

TV antena / 2014-10-28 10:22 / lrytas.lt

Kas yra sostinės Žaliojo tilto skulptūros? Vieniems tai yra istoriniai, meno objektai, kitiems – okupacijos simboliai.


  12. Kuris „Auksinio balso“ dalyvis pelnė daugiausia jūsų simpatijų? (5)

TV antena / 2014-10-27 22:39 / lrytas.lt

LRT televizijos konkurso „Auksinis balsas“ dalyvių likimas priklauso ir nuo portalo lrytas.lt lankytojų. Daugiausia jūsų simpatijų pelnęs dainininkas kiekvieną šeštadienį gaus vieną papildomą balą.


  13. Didžiajame muzikų parade išdalinti „Auksiniai diskai“ (2)

Galerija / 2014-10-27 21:02 / lrytas.lt

Lietuvos muzikų sąjungos metų renginys Didysis muzikų paradas, daug metų rengtas Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje ir trukdavęs vos ne pusę paros, jau trečią kartą persikėlė į televizijos studiją ir sutrumpėjo iki penkių valandų, bet vis tiek aprėpia plačią Lietuvos muzikos panoramą. Spalio 25 d. LRT Kultūra, LRT Klasika ir LRT Lithuanica iš LRT Didžiosios studijos transliavo XVIII Lietuvos muzikų šventę. Šių metų šventės tema – teatrališkumas muzikoje. Šventėje dalyvavo 22 kolektyvai (daugiau kaip 100 Lietuvos muzikų), buvo parodyta 13 filmuotų siužetų, pristatančių Lietuvos muzikus ir Lietuvos muzikų sąjungos veiklą. Tradiciškai renginio kulminacijoje keturioliktą kartą apdovanoti „Auksinio disko 2014“ laureatai. Šiais metais tai dainininkas Vaclovas Daunoras, vargonininkas Leopoldas Digrys, perkusininkas Pavelas Giunteris ir Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus.


  14. „Triukšmadarys“ prieš „Scanoramą“ keliauja po festivalius

Kinas / 2014-10-27 20:34 / lrt.lt

Lietuviškas trumpametražis filmas „Triukšmadarys“ po sėkmingos pasaulinės premjeros Tarptautiniame Lokarno kino festivalyje, trumpametražių filmų konkursinėje programoje „Pardi di Domani“ („Rytojaus leopardai“), toliau keliauja po užsienio festivalius – viename jų ką tik pelnė geriausiojo apdovanojimą.


  15. Šiurpiausi ir linksmiausi kuriozai lietuviškos TV užkulisiuose (6)

TV antena / 2014-10-27 16:53 / Erika Zabulėnienė

Televizijos laidų filmavimuose apstu įvykių, keliančių ir šypseną, ir baimę. Vienus svečius iš studijos reikia nešti greitosios pagalbos neštuvais, o kiti taip nusigeria, kad tenka lydėti išblaivinti.


  16. Istorinis įvykis: šimtai klaipėdiečių pasitiko „Independence“ (751)

Energetika / 2014-10-27 16:21 / Aušra Pilaitienė

Neeilinė diena Lietuvos energetikos istorijoje. Pirmadienį po aštuntos valandos ryto į Klaipėdos uostą įplaukė laivas „Independence“ - taip atvertas naujas mūsų šalies istorijos puslapis. Didžiulė plaukiojanti dujų saugykla įveikia paskutinį savo kelionės etapą – nuo Klaipėdos uosto įplaukos vartų iki Suskystintų gamtinių dujų terminalo (SGD) krantinės. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai nuo ankstyvo ryto laukė pasirodant laivo – vieni jų nuvyko iki Šiaurinio molo, kiti stoviniavo Šiaurės rage ar kruizinių laivų terminale. Čia pakelta valstybinė vėliava, laivą sutinka išsirikiavę Lietuvos kariai. Daugelis apgailestavo, kad dėl darbo negalės būti tokio svarbaus įvykio liudininkai.


  17. Savaitgalį paaukojo mobiliosioms programėlėms

Išmanyk / 2014-10-27 13:59 / lrytas.lt

Daugiau nei 50 komandų, 60 profesionalių mentorių, prizai, kurių vertė viršijo 300 tūkst. Lt, 48 valandos darbo ir pristatyti 34 mobiliųjų aplikacijų prototipai. Taip trumpai skaičiais galima būtų įvardinti savaitgalį Mykolo Romerio universitete vykusių mobiliųjų aplikacijų dirbtuvių „App Camp 2014“ rezultatus.


  18. Buvęs alkoholikas lietuvis šluoja Airijos gatves ir rašo poeziją (11)

TV antena / 2014-10-27 13:32 / lrytas.lt

LRT televizijos laida „Emigrantai“ kviečia žiūrėti istoriją apie žmogų, kuris sugebėjo pakilti iš dugno ir atsistoti ant kojų. Šiandien kiekviena smulkmena jam teikia džiaugsmą ir jis nieku gyvu nenori grįžti atgal. Vyras savo gyvenimą dalija į dvi dalis: alkoholis ir išsilaisvinimas.


  19. G. Oreliko tritaškiai nugramzdino „Neptūną“ į pirmą pralaimėjimą (62)

Krepšinis / 2014-10-27 09:07 / lrytas.lt

Gediminas Orelikas prapliupo tritaškiais, su kitais "Lietuvos ryto" krepšininkais puikiai sužaidė gynyboje ir vilniečiai 73:65 įveikė Klaipėdos "Neptūną". Tai buvo pirmoji Klaipėdos komandos nesėkmė po septynių pergalių Lietuvos krepšinio lygoje.


  20. Devyndarbio Deivio Norvilo laimė – toli nuo šou blizgesio (15)

TV antena / 2014-10-27 08:24 / Ramūnas Zilnys

Netapti įvaizdžio vergu, neapsimetinėti, sugebėti atsitraukti ir leisti žiūrovams pailsėti nuo savęs. Šias pamokas sakosi išmokęs dainininkas Deivis Norvilas (34 m.), įspūdingai startavęs naujame LRT televizijos šou „Auksinis balsas“ sezone. Deiviui reikėtų pagalvoti porą valandų, kad surikiuotų visas TV laidas, kuriose teko filmuotis, rašo „Lietuvos ryto" žurnalas „TV antena".


Populiariausi per 24 val.