Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 253, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Simona Starkutė nepraleido gurmanams skirto vakaro (4)

Žmonės / 2015-03-27 11:27 / lrytas.lt

Modelis Simona Starkutė ketvirtadienio vakarą su bičiuliais leido prašmatniame sostinės bare „Glory Bar by Stikliai“. Baro svečiai ypatingam vakarui, kaip ir kas savaitę, paruošė nieko nenusileidžiantį pasaulio virtuvės skonių asorti. Kartu su garsiu modeliu gurmaniškais patiekalais lepinosi ir baleto primarijus Nerijus Juška, verslininkė Loreta šarkutė ir kiti elitinio baro svečiai.


  2. Baleto primarijus N.Juška ruošia princesių stovyklą su delfinais

Žmonės / 2015-03-26 16:53 / lrytas.lt

Nerijus Juška vos šį pavasarį iš arti pabendravęs su delfinais šiais nuostabiais gyvūnais taip susižavėjo, kad iš karto nusprendė, kad reikia su jais supažindinti ir jo „mažąsias princeses“. Taip meiliai jis vadina savo šokių mokyklos auklėtines.


  3. Radži pasitraukė iš kovos dėl Lietuvos supermiesto vardo

TV antena / 2015-03-09 09:35 / lrytas.lt

Vėliau į kovą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ įsijungęs Panevėžys gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę beveik 10 000 žiūrovų balsų balsų, jie su tolesniu žaidimu turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo dainininkas Radži.


  4. Kas po rinkimų valdys jūsų miestą? (Tarybų sudėtys)

Aktualijos / 2015-03-04 10:55 / lrytas.lt

Lietuvos gyventojai pirmą kartą tiesiogiai rinko miesto savivaldą. Kai kurie politikos naujokai išstūmė senbuvius, tačiau rinkimai dar nesibaigė. Nemažai miestų, kurių meras paaiškės po antrojo rinkimų turo, kuris įvyks kovo 15-ąją. Lrytas.lt savo skaitytojams pateikia savivaldybių tarybų sudėčių sąrašą. Štai kas valdys jūsų miestą ateinančius ketverius metus.


  5. Dailininkai Gataveckai sako: „Mylėti katę – taip pat menas“

Dailė / 2015-02-20 11:58 / lrytas.lt

Sostinės „Arkos“ galerijoje atidaryta dailininkų Algirdo ir Remigijaus Gataveckų nestandartinių portretų paroda – „Menas mylėti katę“. Ekspozicijoje galima išvysti žinomų Lietuvos asmenybių ir jų kačių portretus, kuriuose menininkai įamžina žmogaus meilę savo augintiniams.


  6. M.A.M.A. 2014: kaip puošis apdovanojimų žvaigždės?

Karamelė / 2015-01-28 11:52 / lrytas.lt

Jau penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje bus ištiestas Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 raudonasis kilimas, kuriuo žengs stilingos pramogų verslo įžymybės. Daugiau nei tūkstantį svečių į renginį pakvietę organizatoriai pabrėžtinai prašo paisyti „black tie“ aprangos kodo. Renginio stilistai pritaria, kad tokiose iškilmėse išsiskirti iš minios nėra blogas tonas.


  7. Plinta nauja mada švęsti be alkoholio. Per Naujuosius-išbandyta!

Žmonės / 2015-01-01 11:34 / lrytas.lt

Šventė iki paryčių – ir nė lašo alkoholio. Plinta štai tokia nauja mados tendencija. Naujųjų metų naktį skaidrus kaip krištolas praleido žinomas viešųjų ryšių specialistas Alkas Paltarokas (37 m.). Jis – ir naujosios mados tendencijos kūrėjas.


  8. K.Kaikarienės kokteilis - be alkoholio, bet su medumi ir imbieru

Gurmanų klubas / 2014-12-19 16:19 / lrytas.lt

Garsūs žmonės – labai dažni įvairių renginių, vakarėlių švenčių dalyviai ir svečiai. Tokių susibūrimų metu įprasta vaišintis vynu, šampanu, alkoholiniais kokteiliais ar tauriaisiais gėrimais. Tačiau paskutiniu metu įžymybės vis dažniau prakalba apie nealkoholinius gėrimus, kokteilius, jų platų pasirinkimą, originalius receptus. Netikėti ingredientai, deriniai, vasariškos spalvos, vitaminai – tuo pasižymi daugybė kokteilių, kuriuose nėra alkoholio.


  9. Monika Šalčiūtė: „Nedovanokite man papuošalų“

TV antena / 2014-12-08 12:35 / lrytas.lt

TV3 infošou „VIRAL‘as“ komanda jau įsisuko į kalėdinį maratoną ir nieko nelaukdami iškamantinėjo šalies garsenybes. Kokias dovanas gauna mūsų šalies pramogų pasaulio atstovai? Dar įdomiau – kokios dovanos jiems nepatinka?


  10. Monika ir Andrius Šedžiai nepraleido komedijos apie vyrų mąstymą

Žmonės / 2014-12-05 19:30 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą į sostinėje įsikūrusį „Domino teatrą" rinkosi garsūs pramogų pasaulio atstovai ir teatro mėgėjai. Čia įvyko išankstinė šmaikštaus spektaklio „Vyrų laiškai" premjera.


  11. M.A.M.A. scenoje L. Adomaitis pasirodys su M.Linkyte ir N. Juška

Muzika / 2014-12-05 12:37 / lrytas.lt

Didžiausio Lietuvos muzikos renginio M.A.M.A.2014 organizatoriai atskleidžia dar vieną artėjančios apdovanojimų ceremonijos kortą. Sausio 30-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertuos Linas Adomaitis, lydimas scenos žvaigždžių.


  12. Baleto primarijus Nerijus Juška uždainavo

TV antena / 2014-11-27 14:05 / lrytas.lt

Penktadienį tiesioginiame LNK eteryje įvyks labdaringos akcijos „Pasidalink“ didysis koncertas, kuriame žvaigždės susiburs dėl bendro tikslo: padėti skurstantiems.


  13. Žinomi vyrai domėjosi laikrodžių naujienomis

Žmonės / 2014-11-14 09:31 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą laikrodžių salone „Chronos boutique“ vyko džentelmeniškas vakaras. Į renginį atvykę kviestiniai svečiai dalyvavo diskusijoje apie modernaus džentelmeno įvaizdį ir bene svarbiausią jo aksesuarą – laikrodį. Ketvirtadienio vakarą džentelmeniškoje draugijoje praleido protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka, lenktynininkas Benediktas Vanagas, drabužių dizaineris Seržas Gandžumianas, iliuzionistas Mantas Wizard, baleto primarijus Nerijus Juška, koučingo specialistas Darius Čibonis, Europos centro golfo klubo vadovas Mindaugas Glinskis ir kiti.


  14. Nerijus Juška laukia sekmadienio Cirque Éloize pasirodymo Kaune

Žmonės / 2014-11-13 10:47 / lrytas.lt

„Nors nesu matęs nė vieno Cirque Éloize šou, bet daug teko girdėti apie šią Kanados trupę kaip profesionalus. Cirkas man asocijuojasi su vaikyste. Tikiuosi pasisemti naujų idėjų, nes pats dirbu labai susijusį darbą. Bus labai įdomu pamatyti profesionalus. Su dideliu nekantrumu laukiu sekmadienio pasirodymo“, – sako baleto primarijus Nerijus Juška.


  15. Auksinei žuvelei primarijus Nerijus Juška ištartų tik vieną norą

Žmonės / 2014-11-12 07:05 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Trys svarbios progos vienoje šventėje – neseniai baleto šokėjas Nerijus Juška atšventė 38-ąjį gimtadienį, sceninės veiklos 20-metį ir savo vardu pavadintos mokyklos penkmetį. „Ko trūksta? Nevarau Dievo į medį ir vis primenu sau, kad gyvenu puikiai. Tačiau auksinės žuvelės tikrai nepaleisčiau: paprašyčiau vienintelio – šeimos“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „Stilius“ sakė vyras.


  16. Trigubą šventę Nerijus Juška atšventė su garsiais draugais

Žmonės / 2014-11-05 21:31 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą Nerijaus Juškos baleto ir šokių mokykloje knibždėjo kviestinių svečių ir mažųjų balerinų – baleto primarijus su visais atšventė savo vardo mokyklos įkūrimo penkmetį. Tuo pačiu buvo paminėtas ir paties Nerijaus 38-as gimtadienis ir jo darbo scenoje 20-metis.


  17. Garsūs žmonės išmėgino savo jėgas šaudydami į moliūgą

Žmonės / 2014-10-31 15:31 / lrytas.lt

Penktadienį Vilniaus senamiestyje įvyko specialus Helovinui skirtas „Halloween Press-Celebrity“ stendinio šaudymo renginys. Tokia šaudymo popietė šalyje surengta pirmą kartą. Garsūs šalies žmonės ir žiniasklaidos atstovai išmėgino akies taiklumą šaudydami į oranžines lėkštes bei Helovino simbolį moliūgą. Originaliame išbandyme dalyvavo baleto primarijus Nerijus Juška, buvęs krepšininkas Matas Niparavičius, televizinių projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė.


  18. Poetas, eseistas R. Rastauskas: „Istorijoje, deja, liks viskas“

Literatūra / 2014-10-16 12:14 / lrytas.lt

Žurnalas „Literatūra ir menas" rubrikoje „LM anketa" pakalbino rašytoją Rolandą Rastauską. Štai kuo šiandien gyvena „literatūros lankų siaubūnas", anot vieno poeto.


  19. Žinomi vakarėlių liūtai dalyvavo naujos klinikos atidaryme

Žmonės / 2014-10-11 20:43 / lrytas.lt

Klaipėdoje naujose, daug erdvėsnėse, patalpose iškilmingai duris atvėrė medicinos klinika „Mirameda“. Atsakingiausią vakaro momentą - raudono kaspino perkirpimą medicinos klinikos „Mirameda“ generalis direktorius Mark Kocas ir Klaipėdos klinikos vadovas, gydytojas Albertas Albertjanas patikėjo Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui ir jo žmonai Ingai.


  20. Vilniaus oro uoste duris atvėrė 5 žvaigždučių verslo klubas

Žmonės / 2014-10-09 19:13 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus oro uostą rinkosi garbūs svečiai, tarp kurių buvo verslo ir pramogų pasaulio atstovų. Čia buvo atidaryta nauja išskirtinė erdvė - „IDW Esperanza Resort“ 5 žvaigždučių verslo klubas. Verslo klientams skirto klubo atidarymo proga buvo nutiestas baltas prabangus kilimas, kurį supo floristo Manto Petruškevičiaus sukurtos puokštės. Juo žengė ir gerai pažįstami pramogų pasaulio atstovai - baleto šokėjas Nerijus Juška, Žilvinas Grigaitis.


Populiariausi per 24 val.