Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 215, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ambicinga Vilniaus MRU komanda sieks prizinės vietos I lygoje (1)

Futbolas / 2014-04-09 13:06 / lrytas.lt

Vilniaus futbolo klubas MRU (Mykolo Romerio universitetas) šiame sezone debiutuos Lietuvos futbolo I lygoje. Ši teisė buvo iškovota praėjusiais metais užėmus 3-iąją vietą II lygoje. Vilniaus klubas profesionaliai rengėsi artėjančiam sezonui ir ketina nuo pirmųjų dienų siekti užsibrėžtų ambicingų tikslų.


  2. Čiuožėją A.Reklį supykdė N.Juškos komentarai (22)

TV antena / 2014-04-02 11:07 / lrytas.lt

„Kai mažas vaikas ateina mokytis čiuožti ant ledo ir treneris jam nuo pat pirmų dienų sako tik kritikos žodžius, vaikui dingsta ūpas čiuožti, jis nebenori eiti į treniruotes. Man tą ūpą numušė Nerijus Juška“, - atvirai prabilo dailiojo čiuožimo žvaigždė Aidas Reklys, į Lietuvą dėl LNK projekto „Šokiai ant ledo“ sugrįžęs po aštuonerių gyvenimo metų Čikagoje.


  3. „Šokius ant ledo“ paliko V.Mackonis ir G.Vostrecovaitė (5)

TV antena / 2014-03-10 15:35 / lrytas.lt

Kas jaučia daugiau – aktoriai ar šokėjai? Kelti Eriką Vitulskienę partneriui ant ledo Andrejui Bekchui ar ne? Ar galima sušokti tuštumą? Skausmą? Meilės trikampį? Sekmadienį LNK „Šokių ant ledo“ konkurso dalyviai ant „Akropolio“ ledo šoko pagal temą „Jausmai“. Susumavus rezultatus, mažiausiai balų surinko dvi poros – Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė, bet porą, kuri paliks šou, rinko komisija.


  4. Moters dienos proga - rekordinio dydžio tulpė iš vištienos (2)

Skonis / 2014-03-08 16:11 / lrytas.lt

3 metrų aukščio, daugiau kaip 1,5 metro skersmens, 250 kilogramų svorio - tokio dydžio tulpė, sudaryta iš daugiau nei 5000 vištienos sparnelių petelių „Tulpių“ Kaziuko mugėje buvo iškepta Tarptautinę moters dieną - kovo 8-ąją.


  5. Dėl „Šokių ant ledo“ iš Honkongo atvyksta šokėja E.Daniūtė (2)

TV antena / 2014-03-06 14:43 / lrytas.lt

Šį sekmadienį LNK šou „Šokiai ant ledo“ teisėjaus griežtoji Edita Daniūtė. Ji atvyks tiesiai iš Honkongo. Po ilgos pertraukos į TV ekranus grįžtanti E.Daniūtė - gerai visiems žinoma sportinių šokių šokėja, Europos ir pasaulio čempionė.


  6. „Šokiai ant ledo“: sporto žinių vedėjos A.Žukaitės triumfas (12)

TV antena / 2014-02-09 23:02 / lrytas.lt

„Šokių ant ledo“ premjeroje triumfavo sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius Šį sekmadienį LNK eteryje startavo grandiozinis projektas „Šokiai ant ledo“, kurio vairas patikėtas mylimiausiems laidų vedėjams Ingai Jankauskaitei ir Andriui Butkui.


  7. Baleto šokėjas N.Juška apsivilko policininko uniformą

TV antena / 2014-02-04 17:05 / lrytas.lt

Norėti reikia atsargiai, nes norai gali išsipildyti. Taip nutiko ir baleto primarijui Nerijui Juškai. Televizijos paramos projekte „Išsipildymo akcija 2013“ šokėjas atskleidė nuo vaikystės troškęs tapti policininku, o serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrėjai šį norą ėmė ir išpildė: N.Juška seriale virto pareigūnu.


  8. Operos „Švyturys“ T.Girininkas: „Muzikams darbas – malonumas“ (2)

Meno pulsas / 2014-01-09 16:46 / Milda Augulytė

Sausio 9-osios popietę Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) tvyrojo šventiška nuotaika – čia jau dvyliktą kartą įteikti „Švyturio“ apdovanojimai. Pasibaigus metams, įvertinus visus 2013-ųjų pastatymus ir LNOBT scenoje sukurtus vaidmenis, buvo išrinkti geriausi metų operos ir baleto solistai. Statulėles ir piniginius prizus šiemet gavo 3 nominantai. Geriausiu tarp 2013 m. operos solistų išrinktas Tadas Girininkas už Karaliaus Henriko vaidmenį Richardo Wagnerio operoje „Lohengrinas“ ir de Silvos – Giuseppe Verdi operoje „Ernanis“.


  9. L.Kalpokaitė atostogaudama Italijoje susapnavo mamos ligą, kurią ši slėpė (8)

TV antena / 2013-12-31 10:17 / lrytas.lt

Kol žiūrovai mėgaujasi nenutrūkstama šventine programa, TV3 jau paruošė pirmąsias 2014-ųjų metų eterio staigmenas. Sausio 2 dienos premjeroje – laidoje „Kelionė pas šamaną“ – vedini smalsumo dalyvauti sutiko teatro ir televizijos serialų aktorė Larisa Kalpokaitė ir Lietuvos baleto žvaigždė Nerijus Juška. Jų susitikimas su atskridusia iš Airijos į Lietuvą aiškiarege Gunita laukia šį ketvirtadienį TV3 eteryje.


  10. Baleto žvaigždė N.Juška trokšta kitąmet susitikti mylimąją ir susilaukti vaikų (2)

TV antena / 2013-12-27 13:04 / lrytas.lt

Lietuvos baleto žvaigždė Nerijus Juška pirmą kartą gyvenime ryžosi susitikti su aiškiarege ir paklausti jam rūpimų dalykų. „Šiuo metu esu tikroje gyvenimo kryžkelėje. Man tik 37-eri, tačiau kitais metais turėsiu išeiti į pensiją – tiek trunka karjera balete. Kaip niekada anksčiau, trokštu turėti šeimą – mylimą moterį ir vaikų“, – TV3 premjeroje „Kelionė pas šamaną“ kalbės žinomas vyras.


  11. Paramos projekto „Išsipildymo akcija 2013“ finale – netikėtas muzikinis duetas (1)

Muzika / 2013-12-23 12:06 / lrytas.lt

TV3 ir SEB banko rengiamos „Išsipildymo akcijos 2013“ finalas – nuoširdumo vakaras, kai pirmą kartą prie vieno šv. Kūčių stalo sės jautriausių istorijų herojai ir garsiausi Lietuvos žmonės. Šv. Kūčių vakarą 19.00 val. TV3 eteryje jie visi kartu lauš kalėdaitį ir kvies padėti mažiesiems, kurių pečius užgulė didžiulės bėdos.


  12. Svajonė – nenumirti (1)

TV antena / 2013-12-23 09:12 / lrytas.lt

Prie Kūčių stalo jautriausių Išsipildymo akcijos istorijų herojai ir garsiausi Lietuvos žmonės ragins aukoti tiems, kuriems paramos reikia labiausiai.


  13. Žinomi vyrai demonstravo modernios klasikos kolekciją (1)

Stilius ir grožis / 2013-12-12 18:50 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą į sostinės restoraną “The old green house” rinkosi vyriškos mados gerbėjai. Čia vyko vyriškų drabužių parduotuvės “Ombre” naujausios kolekcijos, skirtos moderniam miesto vyrui, pristatymas.


  14. Verslininkė I.Marozienė džiaugiasi, kad ji – ne Marozė (3)

TV antena / 2013-12-12 13:35 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą TV3 laidoje „Humoro grandų šou“ karaliaus prabangūs juokeliai, skriejantys iš glamūrinių žurnalų dažnai žvelgiančių žinomų žmonių lūpų. Apie elito susibūrimus ir prabangų gyvenimo būdą kalbės studijoje susirinkę dažni vakarėlių svečiai: stilistas Mantas Petruškevičius, verslininkė Irena Marozienė, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė ir baleto primarijus Nerijus Juška.


  15. A.Čekuolis: „Aukodami galime padėti ne tik vargstantiems, bet ir sau“ (8)

Žmonės / 2013-12-02 14:14 / lrytas.lt

Prieš didžiąsias metų šventes gausėja ne tik šventinių renginių, bet ir paramos projektų. Pasak vieno garsiausių Lietuvos žurnalistų, rašytojo ir LRT laidų vedėjo Algimanto Čekuolio, aukodami vargstantiems padedame ne tik kitiems, bet ir sau. Jau netrukus A. Čekuolis kartu su 10-čia kitų nacionalinio transliuotojo laidų vedėjų kvies aukoti labdaros akcijai koncerte „Maltiečių sriuba 2013“. Koncertą-telemaratoną gruodžio 4 d. nuo 19 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija.


  16. Labdaros akcijos koncerte – žinomų žmonių staigmenos (3)

Skonis / 2013-11-30 12:38 / lrytas.lt

Gruodžio 4 d. per LRT televiziją bus transliuojamas labdaros akcijos „Maltiečių sriuba 2013“ koncertas. Jau 8-tąjį kartą vykstančios akcijos koncertas nukryps nuo tradicijų ir žiūrovus stebins ne tik atlikėjų bei vedėjų gausa, bet ir jų įvairove. Po ilgos pertraukos toje pačioje scenoje koncertuos ir grupės „ŠarkA“ bei „Pop Ladies“, o primarijus Nerijus Juška su savo mažaisiais auklėtiniais surengs išskirtinį pasirodymą.


  17. Pramogų verslo moterys neištvėrė – išrėžė tiesą apie merginų ir turtingų vyrų draugystes (4)

TV antena / 2013-11-25 15:39 / lrytas.lt

„Aš puikiai suprantu tuos vyrus, kurie dairosi į daug jaunesnes. Aš, pavyzdžiui, irgi norėčiau jauno gražaus vyro, bet suprantu, kad laikas eina. Vyrai irgi nori to jauno medaus palaižyti, bet juk merginai lovoje geriau su jaunu gražiu, negu su senu raukšlėtu. Aš net jaunystėje negalėdavau pažiūrėti į daug vyresnius vyrus, man buvo šlykštu“, – tokiais žodžiais dainininkė Vitalija Katunskytė išreiškė savo nuomonę apie pastarųjų metų tendenciją jaunoms gražuolėms poruotis su gerokai vyresniais turtingais vyrais. Jau šįvakar TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ šia tema kalbės ir žinomos merginos, moterys, ir patys garsūs brandūs vyrai.


  18. TV šou „Romeo ir Džiuljeta“ nugalėjo Bjelle ir Tadas (41)

TV antena / 2013-11-23 19:08 / lrytas.lt

Dviejų dainininkų vardai šeštadienio vakarą įrašyti Lietuvos muzikos istorijoje. TV3 eteryje vyko muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ superfinalas. Jo pabaigoje paaiškėjo, kurie dainininkai atliks pagrindinius vaidmenis naujai statomoje Kęstučio Antanėlio ir Sigito Gedos roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ (naujasis pavadinimas - „Romeo ir Džiuljeta“). Dėl šios galimybės rungėsi trys poros – Liepa Mondeikaitė su Martynu Kavaliausku, Raminta Naujanytė-Bjelle su Tadu Juodsnukiu ir Silvija Pankūnaitė su Ilja Aksionovu.


  19. N.Juškai tapti Romeo pakako keturių dienų (2)

TV antena / 2013-11-20 11:22 / lrytas.lt

TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ komisijos narys, baleto primarijus Nerijus Juška nesidrovi scenoje pamokyti dalyvius ištempti pėdą, žengti grakštesnius žingsnius. Finalininko Martyno Kavaliausko gerbėjai galėjo užsirūstinti, kai pusfinalio vakarą Nerijus vėl iškritikavo vaikino eiseną. Tačiau baleto šokėjas įsitikinęs, kad žiūrovą reikia užburti viskuo, ką darai scenoje.


  20. Vilniaus scenoje - baleto žvaigždynas (2)

Meno pulsas / 2013-11-18 18:34 / Milda Augulytė

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) pirmadienis – artistų nedarbo diena, tačiau šįkart scenoje skamba muzika, žingsnelius kartoja šokėjai. Tai svečiai iš Maskvos ir Sankt Peterburgo, taip pat Lietuvos baleto meistrai Olga Konošenko, Martynas Rimeikis ir Nerijus Juška repetuoja koncerto „Neprilygstami baleto talentai“, kuris bus parodytas pirmadienį vakare ir antradienį, numerius. Scena apipavidalinta kaip didžiulis paveikslas prašmatniais senoviniais rėmais, o tarp rėmų vienas kita keičia spalvingi vaizdai: egzotišką Rytų šalies peizažą – liepsnojanti ugnis, vangogišką saulėgrąžų lauką – rūsti mūrinė siena. Kiekvienas „paveikslas“ pritaikytas prie šokio kompozicijos.