Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 267, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Baleto asas Nerijus Juška sceną susirado ir kruiziniame laive (44)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-07-21 19:55 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Apie atostogas kruiziniame laive baleto šokėjas Nerijus Juška (38 m.) svajojo seniai. Tad atsiradus galimybei laivu apiplaukti Viduržemio jūros valstybes jis nedvejojo – į kelionę susiruošė vos per tris dienas, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


  2. Jauni vilniečiai sukūrė košmarų kambarį (1)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-07-20 17:21 / lrytas.lt

Įsivaizduokite, kad vieną rytą pabundate nematytame kambaryje. Neatsimenate, kas įvyko vakar ir kaip atsidūrėte ne itin malonioje vietoje. Esate antrankiais prirakintas prie vamzdžio, o durys tiesiog užrakintos. Būtent tokį siaubo filmo scenarijų įgyvendino vilniečiai Nerijus Lupeikis ir Miroslavas Juška.


  3. Nerijus Juška: „Laukiau, kada galėsiu iškelti Trispalvę!“

Žmonės / 2015-07-06 17:09 / lrytas.lt

Baleto šokėjas Nerijus Juška per Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną jaučiasi ypatingai pakylėtas.


  4. Vaikų vasaros stovyklose – delfinai, princesės ir žvaigždės

Karamelė / 2015-06-10 22:02 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Juosta „Vaikų darželio policininkas“, kurioje raumeningąjį Arnoldą Schwarzeneggerį įveikia būrys vaikų, jau tapo klasika. Garsiems Lietuvos vyrams vaikų priežiūra – lengva užduotis, kuriai jie mielai aukoja vasaras. Pavyzdžiui, baleto primarijus Nerijus Juška (38 m.) įkūrė vasaros šokių stovyklą.


  5. Nerijus Juška: „Mano vestuvės jau greitai!“ (I)

Taip gyvena žvaigždės! / 2015-05-28 22:31 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pramoginį realybės šou žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį nuo 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  6. Baleto šokėjas Nerijus Juška kartodrome buvo nepralenkiamas

TV antena / 2015-05-28 10:12 / Vykintė Budrytė („Lietuvos rytas“)

Motociklai, vandens skraidyklės. Baleto šokėjas Nerijus Juška savo gyvenimo neįsivaizduoja be adrenalino. Garsiausias


  7. Nerijus Juška – apie tai, kaip gyvena žvaigždės

Verta pažiūrėti / 2015-05-25 20:33 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pramoginį realybės šou „Taip gyvena žvaigždės!“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį nuo 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  8. Nerijus Juška apžiūrinėjo naujausią apatinių kolekciją

Mano stilius / 2015-05-21 20:01 / lrytas.lt

Vilniaus „Senamiesčio krautuvėlėje“ ketvirtadienio vakarą žmonės buriavosi apžiūrėti naujos apatinio trikotažo bei maudymosi kostiumėlių kolekcijos. Žadėta, kad kolekciją pristatys garsus modelis Simona Starkutė.


  9. Dėl Lietuvos supermiesto titulo kovos Klaipėda ir Plungė

TV antena / 2015-04-20 11:07 / lrytas.lt

LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ po itin dramatiškos kovos krito Telšių komanda ir jos kapitonas, baleto primarijus Nerijus Juška. Šį kartą Telšiai, kurie už taisyklių nesilaikymą sporto rungtyje net buvo diskvalifikuoti, surinko ir mažiausiai komisijos širdžių, ir sulaukė mažiausiai palaikymo skambučių. Jų pasitraukimas lėmė, kad šį sekmadienį žaidimo superfinale kovos Klaipėda ir Plungė.


  10. Baleto žvaigždė Nerijus Juška įsižeidė suabejojus jo vyriškumu

TV antena / 2015-04-17 11:05 / lrytas.lt

Telšių kapitono kėdė baleto primarijui Nerijui Juškai ima apkarsti – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime jam teko nuryti ne vieną nemalonią piliulę. Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadina „radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos. Kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs kvailį – ne jam.


  11. Įsiutusi ir verkianti publika paliko filmavimo aikštelę

TV antena / 2015-04-16 13:45 / lrytas.lt

Pasakyti, kad LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalio filmavime aistros virė kaip niekada, būtų tas pats, kaip nepasakyti nieko. Dėl miesto garbės išgyvenantys Telšių sirgaliai nebeatlaikė – nepatenkinti laidos eiga ir rezultatais, trečdalis studijos žiūrovų paliko aikštelę filmavimui nė nepasibaigus.


  12. Nerijus Juška: „Daryti iš savęs kvailelį – ne man“

TV antena / 2015-04-03 10:49 / lrytas.lt

Miesto garbė ar asmeninis orumas? Tokį sprendimą šį sekmadienį turės priimti baleto primarijus Nerijus Juška, vedantis savo gimtuosius Telšius į pergalę LNK žaidime „Lietuvos supermiestas“. Laidoje netrūksta įvairių provokacijų bei keblių užduočių, kurių metu tikrinamas dalyvių ir miestų kapitonų patriotiškumas, ištikimybė bei solidarumas. Nors dalyviai paprastai priima visus laidos kūrėjų iššūkius, panašu, kad N. Juškos kantrybė pasiekė ribą.


  13. Atšvaitų klijavimo akcija subūrė žinomus žmones

Žmonės / 2015-03-31 21:27 / lrytas.lt

Antradienio vakarą sostinėje įvyko finalinis atšvaitų klijavimo akcijos „Būk matomas“ renginys, kurio nepraleido žinomi pramogų pasaulio atstovai: baleto primarijus Nerijus Juška, atlikėja Vaida Genytė ir, be abejo, viena iniciatyvos ambasadorių, atlikėja Augustė Vedrickaitė, susirinkusius taip pat pamaloninusi savo vokalu.


  14. Akcijos „Būk matomas“ finaliniame koncerte – ir žinomi žmonės

Žmonės / 2015-03-31 21:05 / lrytas.lt

Antradienio vakarą sostinėje įvyko finalinis atšvaitų klijavimo akcijos „Būk matomas“ renginys, kurio nepraleido žinomi pramogų pasaulio atstovai: baleto primarijus Nerijus Juška, atlikėjos Evelina Sašenko, Vaida Genytė ir, be abejo, viena iniciatyvos ambasadorių, atlikėja Augustė Vedrickaitė, susirinkusius taip pat pamaloninusi savo vokalu.


  15. Simona Starkutė nepraleido gurmanams skirto vakaro

Žmonės / 2015-03-27 11:27 / lrytas.lt

Modelis Simona Starkutė ketvirtadienio vakarą su bičiuliais leido prašmatniame sostinės bare „Glory Bar by Stikliai“. Baro svečiai ypatingam vakarui, kaip ir kas savaitę, paruošė nieko nenusileidžiantį pasaulio virtuvės skonių asorti. Kartu su garsiu modeliu gurmaniškais patiekalais lepinosi ir baleto primarijus Nerijus Juška, verslininkė Loreta šarkutė ir kiti elitinio baro svečiai.


  16. Baleto primarijus N.Juška ruošia princesių stovyklą su delfinais

Žmonės / 2015-03-26 16:53 / lrytas.lt

Nerijus Juška vos šį pavasarį iš arti pabendravęs su delfinais šiais nuostabiais gyvūnais taip susižavėjo, kad iš karto nusprendė, kad reikia su jais supažindinti ir jo „mažąsias princeses“. Taip meiliai jis vadina savo šokių mokyklos auklėtines.


  17. Radži pasitraukė iš kovos dėl Lietuvos supermiesto vardo

TV antena / 2015-03-09 09:35 / lrytas.lt

Vėliau į kovą LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ įsijungęs Panevėžys gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę beveik 10 000 žiūrovų balsų balsų, jie su tolesniu žaidimu turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo dainininkas Radži.


  18. Kas po rinkimų valdys jūsų miestą? (Tarybų sudėtys)

Aktualijos / 2015-03-04 10:55 / lrytas.lt

Lietuvos gyventojai pirmą kartą tiesiogiai rinko miesto savivaldą. Kai kurie politikos naujokai išstūmė senbuvius, tačiau rinkimai dar nesibaigė. Nemažai miestų, kurių meras paaiškės po antrojo rinkimų turo, kuris įvyks kovo 15-ąją. Lrytas.lt savo skaitytojams pateikia savivaldybių tarybų sudėčių sąrašą. Štai kas valdys jūsų miestą ateinančius ketverius metus.


  19. Dailininkai Gataveckai sako: „Mylėti katę – taip pat menas“

Dailė / 2015-02-20 11:58 / lrytas.lt

Sostinės „Arkos“ galerijoje atidaryta dailininkų Algirdo ir Remigijaus Gataveckų nestandartinių portretų paroda – „Menas mylėti katę“. Ekspozicijoje galima išvysti žinomų Lietuvos asmenybių ir jų kačių portretus, kuriuose menininkai įamžina žmogaus meilę savo augintiniams.


  20. M.A.M.A. 2014: kaip puošis apdovanojimų žvaigždės?

Karamelė / 2015-01-28 11:52 / lrytas.lt

Jau penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje bus ištiestas Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 raudonasis kilimas, kuriuo žengs stilingos pramogų verslo įžymybės. Daugiau nei tūkstantį svečių į renginį pakvietę organizatoriai pabrėžtinai prašo paisyti „black tie“ aprangos kodo. Renginio stilistai pritaria, kad tokiose iškilmėse išsiskirti iš minios nėra blogas tonas.


Populiariausi per 24 val.