Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 338, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ąžuolyno takuose Kaune sublizgėjo ir pramogų pasaulio atstovai

Karamelė / 2017-04-23 17:38 / Iveta Skliutaitė

Sporto aistruoliai sekmadienį įvairaus atstumo trasose jėgas ir ištvermę išbandė penktą kartą Kaune organizuojame „Ąžuolyno bėgime“.


  2. Baleto primarijus Nerijus Juška priaugo svorio, todėl ruošiasi pokyčiams (5)

Pramogos / 2017-04-21 11:36 / lrytas.lt

Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo sužadėtinė Agnė Jurgilaitė – aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjai, balandžio 23 d. ketinantys dalyvauti Kaune vyksiančiame sportiniame renginyje „Ąžuolyno bėgimas“.


  3. Kovo 11-ąją žinomi žmonės paminėjo neįprastai

Veidai ir vardai / 2017-03-11 15:43 / lrytas.lt

Prieš 27 metus kovo 11 d. buvo atkurta Lietuvos valstybės nepriklausomybė. Nepriklausomos valstybės atkūrimas buvo išskirtinis politinis įvykis, turėjęs istorinę reikšmę tiek Lietuvai, tiek visam pasauliui. Šios svarbios šventės rytą žinomi žmonės nutarė paminėti netradiciškai – šaudykloje išmėgindami tikrus ginklus.


  4. Patriotiškai nusiteikę žinomi žmonės rinkosi į šventinius pusryčius

Karamelė / 2017-02-16 13:29 / lrytas.lt

Originaliai, šventiškai ir prasmingai – taip šiandien mūsų šalies valstybės atkūrimo dienos šventę nusprendė pasitikti verslo, meno ir pramogų pasaulio atstovai, iš pat ryto atvykę į šventinius pusryčius sostinės viešbutyje „Stikliai“.


  5. Į gerumui skirtą Nerijaus Juškos baleto spektaklį atėjo ypatingi svečiai

Veidai ir vardai / 2017-02-12 17:37 / lrytas.lt

Sekmadienio popietę vaikai ir ypatingi svečiai skubėjo į Lietuvos nacionalį operos ir baleto teatrą, kur vyko specialus Nerijaus Juškos baleto mokyklos spektaklis „Kalėdų pasaka“.


  6. Justinas Jankevičius laidoje tapo baleto primarijumi

TV antena / 2017-02-08 09:57 / lrytas.lt

„Aš pasitikrinau internete ir matau, kad baletas yra ta vieta, kur labai trūksta vyrų. Tai štai ir atėjo jūsų išgelbėjimas, – Eglės Špokaitės baleto mokyklos mokytojai sakė TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas J.Jankevičius. – Aš pasiruošęs mesti savo karjerą televizijoje ir tapti profesionaliu baleto šokėju“.


  7. Asmenukėse – Sauliaus Skvernelio žmonos jaukumas ir Jazzu atostogos su mylimuoju

Karamelė / 2017-02-04 17:37 / lrytas.lt

Asmenukės (angl. „selfie“) – originalus būdas parodyti, ką veiki. Vienos asmenukės sukelia šypseną, kitos išprovokuoja komentarus, o į trečias tiesiog malonu žiūrėti. Būtent tokias garsenybių nuotraukas jums ir norime parodyti.


  8. Garsūs žemaičiai sulaukė padėkos

Veidai ir vardai / 2017-01-27 09:20 / lrytas.lt

Magiškoje aplinkoje Vilniuje, visai greta Aušros vartų, Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas pakvietė susitikti visus projekto Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 ambasadorius. Susitikimo tikslas – perduoti „Dėkingumo perlus“ ir mero, Telšių miesto seniūno Kazio Lečkausko bei Žemaičių draugijos pirmininko Stasio Kasparavičiaus pasirašytus liudijimus negalėjusiems dalyvauti baigiamajame renginyje gruodžio mėnesį.


  9. Labdaringame Amerikos prekybos rūmų renginyje – šalies grietinėlė

Veidai ir vardai / 2016-12-10 20:26 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą raudonu kilimu Vilnius Grand Resort„ laisvalaikio centre šalia sostinės žengė ryškūs šalies elito atstovai ir pramogų pasaulio grietinėlė. Čia vyko kasmetinis Amerikos prekybos rūmų organizuojamas labdaros renginys.


  10. Į ypatingą renginį Valdovų rūmuose Nerijus Juška išsiruošė net su vaiku

Veidai ir vardai / 2016-12-06 20:18 / lrytas.lt

Antradienio vakarą Vilniuje, Valdovų rūmuose, buvo surengtas iškilmingas istorinės knygos „Lietuvos muzeologija“ pristatymas. Į šventę susirinko šalies kultūros ir mokslo elitas.


  11. Futbolo sezono uždarymo iškilmės: Lietuvos Metų žaidėjas – F. Černychas

Futbolas / 2016-11-28 18:32 / lrytas.lt

Pirmadienį šalyje oficialiai atsisveikinta šiuo su futbolo sezonu – „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje buvo pagerbti ne tik šių metų įvairių lygų laimėtojai, tačiau ir pranešta, kam atiteks geriausio šalies futbolininko titulas. Iš septynių pretendentų dėl prestižinio vardo galiausiai buvo likę grumtis trys, o rinkimų laureatas įvardintas 21 valandą – juo tapo Lenkijoje kovojantis mūsų šalies rinktinės žaidėjas Fiodoras Černychas.


  12. Lietuvos žvaigždės kviečia į šou „Didysis Getsbis“: „Tai pamatyti – būtina“

Pramogos / 2016-10-28 12:37 / lrytas.lt

Jau šį sekmadienį, spalio 30-ąją, Vilniaus „Siemens“ arenoje Lietuvos publikai pirmą sykį bus parodytas įspūdingas baleto šou „Didysis Getsbis“. Tarptautinės šokio meistrų komandos kuriamo reginio nepraleisti ragina ir jame apsilankysiančios Lietuvos pramogų bei meno pasaulio įžymybės.


  13. Garsūs žmonės su antromis pusėmis kelionėje minėjo svarbias datas

Karamelė / 2016-10-18 16:07 / lrytas.lt

Kai Lietuvoje orai nelepina, garsūs žmonės saule džiaugiasi svetur.


  14. Nerijus Juška su sužadėtine Agne paminėjo ypatingą šventę

Veidai ir vardai / 2016-09-30 15:42 / lrytas.lt

Daugelis sutiktų, kad laikas praleistas su šeima – pats brangiausias. O šeimos šventės – visada įsimintinos. Būtent tokios nuomonės laikosi ir baleto primarijus Nerijus Juška bei jo sužadėtine Agne Jurgilaite.


  15. A. Adamovič pastabos apie vyrų kvailumą suglumino T. Langvinį

TV antena / 2016-09-10 10:59 / lrytas.lt

Naujas humoro šou „Tik nesijuok!“ įgauna pagreitį, o laidoje viešinčios žvaigždės neatsistebi lietuvių humoro jausmu.


  16. Baleto primarijus N.Juška atskleidė, kas jo karjeroje sunkiausia

Karamelė / 2016-09-01 10:46 / lrytas.lt

Savaitgalį „Ąžuolyno bėgime“ kartu su sužadėtine Agne Jurgilaite dalyvauti ketinantis baleto primarijus Nerijus Juška neabejoja – jo pasirodymai scenoje pareikalaudavo daugiau fizinių ir emocinių jėgų nei daugelio sporto šakų atstovų startai.


  17. 20 kilogramų numetusi A. Štukytė valgo ir bulvių traškučius

TV antena / 2016-06-12 14:43 / lrytas.lt

Linksmybių fiestoje „Skanaus“ žiūrovai išvydo ne tik įspūdingus muzikinius pasirodymus, bet ir įtraukiančias, azartiškas įžymybių varžytuves, kuriose teko net... valgyti vabzdžius.


  18. Įžymybės sėdo prie ilgo pietų stalo Kauno Rotušės aikštėje

Veidai ir vardai / 2016-06-11 17:23 / lrytas.lt

Kaune antrą dieną šurmuliuojančiame maisto kultūros festivalyje „Skanaus!“ dalyvių ir lankytojų negąsdina nei lietus, nei vėjas. Nuo pat ryto čia vyksta įvairios degustacijos, virtuvės šefų pasirodymai, veikia daugybė įvairiausių restoranų, festivalio vedėjams Sandrai Daukštaitei-Petrulėnei ir Andriui Žiurauskui šalies įžymybės scenoje rodo savo kulinarinius sugebėjimus, o visai neseniai įvyko ir neeiliniai pietūs „Visi prie vieno stalo!“. Tiesa, organizatorių užmojai dėl išskirtinių pietų buvo kiek didesni.


  19. V. Skaisgirė nesiryžo paragauti vabzdžių: „Jie labai šlykštūs“

Veidai ir vardai / 2016-06-11 17:13 / Iveta Skliutaitė

Kaune dvi dienas vykusiame maisto kultūros festivalyje „Skanaus!“ kauniečiai, miesto svečiai ir žinomi žmonės ragavo neįprasto patiekalo. Festivalio dalyviai, kenkėjų kontrolės ekspertai „Dezinfa“ šventės svečius vaišino skėriais, svirpliais, gigantiškomis vandens blakėmis ir patiekalais su vabzdžiais.


  20. Maisto festivalyje Kaune įžymybės susikovė neeilinėse varžybose

Pramogos / 2016-06-11 13:59 / lrytas.lt

Penktadienį Kaune prasidėjo maisto kultūros festivalis „Skanaus!“, kuris kauniečius ir miesto svečius sukvietė į jau antrus metus organizuojamą maisto fiestą. Pirmą festivalio dieną lankytojus linksmino nuotaikingas koncertas ir azartiškos maisto varžytuvės, kuriose susirungė keturios įžymybių komandos. Neeilinėse varžytuvėse žvaigždės dalyvavo maisto mūšyje, degustavo vabzdžius ir susikovė bulvių skutimo čempionate.


Populiariausi per 24 val.