Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 225, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ingos Budrienės restorano terasos atidaryme lakstė kiaulės (80)

Žmonės / 2014-07-25 21:37 / Vėjūnė Inytė

Ketvirtadienį pakaunėje restoraną „Briedžių medžioklė“ turintys verslininkai Inga ir Darius Budriai savo bičiulius pakvietė į vasaros terasos „Gurmė“ atidarymą. Svečiai vaišinosi virtuvės šefo Ruslano Bolgovo pagamintais užkandžiais ir vieno kąsnio didžkukuliais su įvairiais įdarais. Šeimininkams šventės proga draugai dovanojo gėles, pyragus ir vietnamietiškas kiaules.


  2. Golfo klube Ingrida Kazlauskaitė dalinosi jaunystės paslaptimis

Žmonės / 2014-06-18 07:54 / lrytas.lt

Antradienio vakarą Europos centro golfo klube esančio restorano „Salvete“ lauko terasoje vyko mados ir grožio vakaras gurmanams.


  3. Nerijus Juška po trejų metų žiūrovus vėl džiugino špagatais

Galerija / 2014-06-10 12:46 / lrytas.lt

Kiekvienais metais vasaros pradžioje Nerijus Juška su savo baleto mokyklos auklėtinias Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje pristato metų renginį. Šiais metais jie, nepabijoję iššūkio, parengė pasaką apie miegančiąją gražuolę. Birželio 7 dieną žiūrovai mėgavosi Piotro Čaikovskio pasaka, kurią atliko 200 jaunųjų baleto artistų ir 20 Lietuvos baleto profesionalų: primabalerina Olga Konošenko, Greta Gylytė, kiti žinomi artistai. Princą Dezirė šoko pats N.Juška, miegančiąją gražuolę - solistė Kristina Gudžiūnaitė.


  4. Baleto meistras N.Juška apkeliavęs pasaulį susižavėjo Sardinija

Kelionės ir poilsis / 2014-05-20 15:40 / lrytas.lt

Vienas garsiausių solistų Lietuvos baleto istorijoje Nerijus Juška gastrolių metu apkeliavo daugybę pasaulio žemynų, ypač daug jis keliavo Europoje ir aplink ją. Labiausiai primarijus pamėgo Viduržiemio jūros regionus, kurie pasižymi savitu klimatu. Nuo seniausiųjų laikų Viduržemio jūra yra labai svarbus tarptautinis transporto kelias, o taip pat jos tautų ir šalių istorija – itin svarbus žmonijos istorinės raidos etapas.


  5. V.Landsbergis ir Ž.Grigaitis kartu stebėjo operą

Žmonės / 2014-05-07 22:06 / lrytas.lt

Šiuolaikinių technologijų lyderis „Samsung“ savo vartotojams trečiadienio vakarą pasiuntė dar vieną aiškią žinią - išmaniųjų technologijų pagalba įstabiausių pasaulio klasikinės muzikos grandų pasirodymus nuo šiol galima stebėti neišeinant iš namų. Tuo šį vakarą Vilniuje įsitikino ir mūsų šalies verslo, politikos bei pramogų pasaulio atstovai, susirinkę stebėti operos „Nabukas“ tiesioginės transliacijos iš Vienos operos.


  6. N.Jušką šokiravo per baleto spektaklį užkandžiavusi žiūrovė

Žmonės / 2014-05-02 14:51 / lrytas.lt

Kas leistina kino teatre, nebūtinai toleruotina baleto spektakliuose. Linksmame projekte „Siurprizas lėkštėje“ dalyvaujantis baleto artistas Nerijus Juška pasakojo, jog kartą, šokdamas Londono teatre, buvo šokiruotas, kai išvydo pirmoje eilėje traškučius kremtančią merginą.


  7. „Šokių ant ledo“ pergalę G.Gurevičiūtė skyrė žuvusiam broliui

TV antena / 2014-04-28 11:10 / lrytas.lt

LNK televizijos projektą „Šokiai ant ledo" laimėjo Gintarė Gurevičiūtė su partneriu Aleksejumi Rogonovu. Pora laimėjo 15 tūkst. litų, kelionę į saulėtą Tunisą ir kitų prizų. „Šią pergalę skiriu pačiam brangiausiam žmogui, kuris, deja, čia negali būti. Jei ne jis, galbūt nebūčiau jos iškovojusi. Mūsų pergalė - broliui Kęstučiui", - ištarė Gintarė ir apsipylė ašaromis.


  8. Atsisveikindami su ledo šokiais dalyviai nesulaiko ašarų

TV antena / 2014-04-25 15:23 / lrytas.lt

Šį sekmadienį finišuos LNK ledo šou „Šokiai ant ledo“. Pusė metų pasiruošimų, treniruočių ir konkurso tiesioginiame eteryje. 600 valandų ant ledo – maždaug tiek laiko čiuožė kiekviena pora. Prieš finalą dalyviai neslėpė jausmų.


  9. TV3 eteryje – atgarsio sulaukusi L.Salasevičiaus kolekcija

TV antena / 2014-04-22 16:02 / lrytas.lt

Balandžio 18-ąją įvykęs dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymas abejingų nepaliko. Nuo šiandien akies krašteliu galima pamatyti tai, kas vyko ant podiumo, mat TV3 eteryje sukasi specialaus mados projekto „Madam pareis vėliau su...“ anonsas. Visą renginio įrašą TV3 žiūrovai išvys gegužės 1 d. 17.20 val.


  10. Be bilieto į „Šokių ant ledo“ finalą liko K.Voropaj ir A.Reklys

TV antena / 2014-04-21 10:27 / lrytas.lt

Pusmetis pačių įvairiausių emocijų ant ledo – ašarų ir džiaugsmo, nusivylimų ir euforijos, traumų ir įspūdingų pasirodymų. Ir visa tai netrukus baigsis. Iki LNK „Šokių ant ledo“ projekto kulminacijos liko viena stotelė.


  11. Ambicinga Vilniaus MRU komanda sieks prizinės vietos I lygoje

Futbolas / 2014-04-09 13:06 / lrytas.lt

Vilniaus futbolo klubas MRU (Mykolo Romerio universitetas) šiame sezone debiutuos Lietuvos futbolo I lygoje. Ši teisė buvo iškovota praėjusiais metais užėmus 3-iąją vietą II lygoje. Vilniaus klubas profesionaliai rengėsi artėjančiam sezonui ir ketina nuo pirmųjų dienų siekti užsibrėžtų ambicingų tikslų.


  12. Čiuožėją A.Reklį supykdė N.Juškos komentarai

TV antena / 2014-04-02 11:07 / lrytas.lt

„Kai mažas vaikas ateina mokytis čiuožti ant ledo ir treneris jam nuo pat pirmų dienų sako tik kritikos žodžius, vaikui dingsta ūpas čiuožti, jis nebenori eiti į treniruotes. Man tą ūpą numušė Nerijus Juška“, - atvirai prabilo dailiojo čiuožimo žvaigždė Aidas Reklys, į Lietuvą dėl LNK projekto „Šokiai ant ledo“ sugrįžęs po aštuonerių gyvenimo metų Čikagoje.


  13. „Šokius ant ledo“ paliko V.Mackonis ir G.Vostrecovaitė

TV antena / 2014-03-10 15:35 / lrytas.lt

Kas jaučia daugiau – aktoriai ar šokėjai? Kelti Eriką Vitulskienę partneriui ant ledo Andrejui Bekchui ar ne? Ar galima sušokti tuštumą? Skausmą? Meilės trikampį? Sekmadienį LNK „Šokių ant ledo“ konkurso dalyviai ant „Akropolio“ ledo šoko pagal temą „Jausmai“. Susumavus rezultatus, mažiausiai balų surinko dvi poros – Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė, bet porą, kuri paliks šou, rinko komisija.


  14. Moters dienos proga - rekordinio dydžio tulpė iš vištienos

Skonis / 2014-03-08 16:11 / lrytas.lt

3 metrų aukščio, daugiau kaip 1,5 metro skersmens, 250 kilogramų svorio - tokio dydžio tulpė, sudaryta iš daugiau nei 5000 vištienos sparnelių petelių „Tulpių“ Kaziuko mugėje buvo iškepta Tarptautinę moters dieną - kovo 8-ąją.


  15. Dėl „Šokių ant ledo“ iš Honkongo atvyksta šokėja E.Daniūtė

TV antena / 2014-03-06 14:43 / lrytas.lt

Šį sekmadienį LNK šou „Šokiai ant ledo“ teisėjaus griežtoji Edita Daniūtė. Ji atvyks tiesiai iš Honkongo. Po ilgos pertraukos į TV ekranus grįžtanti E.Daniūtė - gerai visiems žinoma sportinių šokių šokėja, Europos ir pasaulio čempionė.


  16. „Šokiai ant ledo“: sporto žinių vedėjos A.Žukaitės triumfas

TV antena / 2014-02-09 23:02 / lrytas.lt

„Šokių ant ledo“ premjeroje triumfavo sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius Šį sekmadienį LNK eteryje startavo grandiozinis projektas „Šokiai ant ledo“, kurio vairas patikėtas mylimiausiems laidų vedėjams Ingai Jankauskaitei ir Andriui Butkui.


  17. Baleto šokėjas N.Juška apsivilko policininko uniformą

TV antena / 2014-02-04 17:05 / lrytas.lt

Norėti reikia atsargiai, nes norai gali išsipildyti. Taip nutiko ir baleto primarijui Nerijui Juškai. Televizijos paramos projekte „Išsipildymo akcija 2013“ šokėjas atskleidė nuo vaikystės troškęs tapti policininku, o serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrėjai šį norą ėmė ir išpildė: N.Juška seriale virto pareigūnu.


  18. Operos „Švyturys“ T.Girininkas: „Muzikams darbas – malonumas“

Meno pulsas / 2014-01-09 16:46 / Milda Augulytė

Sausio 9-osios popietę Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) tvyrojo šventiška nuotaika – čia jau dvyliktą kartą įteikti „Švyturio“ apdovanojimai. Pasibaigus metams, įvertinus visus 2013-ųjų pastatymus ir LNOBT scenoje sukurtus vaidmenis, buvo išrinkti geriausi metų operos ir baleto solistai. Statulėles ir piniginius prizus šiemet gavo 3 nominantai. Geriausiu tarp 2013 m. operos solistų išrinktas Tadas Girininkas už Karaliaus Henriko vaidmenį Richardo Wagnerio operoje „Lohengrinas“ ir de Silvos – Giuseppe Verdi operoje „Ernanis“.


  19. L.Kalpokaitė atostogaudama Italijoje susapnavo mamos ligą, kurią ši slėpė

TV antena / 2013-12-31 10:17 / lrytas.lt

Kol žiūrovai mėgaujasi nenutrūkstama šventine programa, TV3 jau paruošė pirmąsias 2014-ųjų metų eterio staigmenas. Sausio 2 dienos premjeroje – laidoje „Kelionė pas šamaną“ – vedini smalsumo dalyvauti sutiko teatro ir televizijos serialų aktorė Larisa Kalpokaitė ir Lietuvos baleto žvaigždė Nerijus Juška. Jų susitikimas su atskridusia iš Airijos į Lietuvą aiškiarege Gunita laukia šį ketvirtadienį TV3 eteryje.


  20. Baleto žvaigždė N.Juška trokšta kitąmet susitikti mylimąją ir susilaukti vaikų

TV antena / 2013-12-27 13:04 / lrytas.lt

Lietuvos baleto žvaigždė Nerijus Juška pirmą kartą gyvenime ryžosi susitikti su aiškiarege ir paklausti jam rūpimų dalykų. „Šiuo metu esu tikroje gyvenimo kryžkelėje. Man tik 37-eri, tačiau kitais metais turėsiu išeiti į pensiją – tiek trunka karjera balete. Kaip niekada anksčiau, trokštu turėti šeimą – mylimą moterį ir vaikų“, – TV3 premjeroje „Kelionė pas šamaną“ kalbės žinomas vyras.