Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 273, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Nerijus Juška: „Motociklo vairavimas ir baletas turi bendrumų“ (6)

Veidai ir vardai / 2015-08-27 13:35 / lrytas.lt

Savaitgalį po visą Lietuvą vykęs „Mototurizmo ralis“, kurio šūkis ir visuomeninė misija – Pažink, suvienyk, būk kaip Vytis“, sudomino ir baleto primarijų Nerijų Jušką bei Lietuvos policijos kapelioną kunigą Algirdą Toliatą. Subūrę komandą drauge su kitais 400 motociklininkų, jie lankė kultūros paveldo su muzika susijusius objektus, tarp kurių buvo Veisiejų dvaras, priklausęs kompozitoriui M.K.Oginskiui.


  2. Nerijus Juška ir jo mylimoji Agnė – panašūs kaip brolis ir sesuo (38)

Veidai ir vardai / 2015-08-26 21:17 / lrytas.lt

Baleto žvaigždė Nerijus Juška – devintame danguje. Jo mylimoji Agnė laukiasi kūdikio. Visiems netikėta, kad Nerijus pagaliau turi merginą – viešumoje pasirodydavo nebent su bičiulėmis. Nuo pat draugystės pradžios visi Nerijui ir Agnei sako, kad jie panašūs lyg brolis ir sesuo.


  3. Nerijus Juška su mylimąja užčiaupia burnas gandų skleidėjams (96)

Atvirai / 2015-08-25 10:06 / Daiva Kaikarytė („Lietuvos rytas“)

Ne veltui baleto žvaigždė Nerijus Juška (38 m.) sušokęs tiek daug romantinių vaidmenų – jo paties meilė primena Romeo ir Džuljetos istoriją. Savąją Džuljetą – Agnę Jurgilaitę (24 m.) jis sutiko būtent Veronoje. Šandien pora gyvena kūdikio laukimo džiaugsmu ir savo laime mielai pasidalijo su žurnalo „Stilius“ skaitytojais.


  4. Baleto šokėjas Nerijus Juška bus tėvu: jo mylimoji Agnė laukiasi (112)

Atvirai / 2015-08-24 13:03 / Daiva Kaikarytė („Lietuvos rytas“)

Ne veltui baleto žvaigždė Nerijus Juška (38 m.) sušokęs tiek daug romantinių vaidmenų – jo paties meilės gimimas primena Romeo ir Džiuljetos istoriją. Savąją Džiuljetą – Agnę Jurgilaitę (24 m.) jis sutiko būtent Veronoje. Tačiau viena įsimylėti žmogų, o kas kita – žinomą asmenį. Štai kodėl Nerijus taip ilgai saugojo savo mergaitę nuo viešumos. Kartu – ir kūdikį, kuris turėtų gimti gal net per jo gimtadienį spalio mėnesį.


  5. Karščiu alsuojantį vakarą žvaigždės atšventė rašytojos debiutą

Veidai ir vardai / 2015-08-06 20:03 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė pristatė savo debiutinį romaną „Du gyvenimai per vieną vasarą“. Į karščiu alsuojančią šventę pasveikinti Akvilės atvyko gausus būrys jos garsių bičiulių.


  6. Į karštą trigubą Makaliaus šventę susirinko būrys garsenybių

Veidai ir vardai / 2015-08-05 20:50 / lrytas.lt

Kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius karščiu alsuojantį trečiadienio vakarą savo svečius pakvietė į trigubą šventę – trigubą skrydį su ištikimiausiais jo draugais ir pakeleiviais.


  7. Baleto asas Nerijus Juška sceną susirado ir kruiziniame laive

Pramogos / 2015-07-21 19:55 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Apie atostogas kruiziniame laive baleto šokėjas Nerijus Juška (38 m.) svajojo seniai. Tad atsiradus galimybei laivu apiplaukti Viduržemio jūros valstybes jis nedvejojo – į kelionę susiruošė vos per tris dienas, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.


  8. Jauni vilniečiai sukūrė košmarų kambarį

Pramogos / 2015-07-20 17:21 / lrytas.lt

Įsivaizduokite, kad vieną rytą pabundate nematytame kambaryje. Neatsimenate, kas įvyko vakar ir kaip atsidūrėte ne itin malonioje vietoje. Esate antrankiais prirakintas prie vamzdžio, o durys tiesiog užrakintos. Būtent tokį siaubo filmo scenarijų įgyvendino vilniečiai Nerijus Lupeikis ir Miroslavas Juška.


  9. Nerijus Juška: „Laukiau, kada galėsiu iškelti Trispalvę!“

Veidai ir vardai / 2015-07-06 17:09 / lrytas.lt

Baleto šokėjas Nerijus Juška per Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną jaučiasi ypatingai pakylėtas.


  10. Vaikų vasaros stovyklose – delfinai, princesės ir žvaigždės

Karamelė / 2015-06-10 22:02 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Juosta „Vaikų darželio policininkas“, kurioje raumeningąjį Arnoldą Schwarzeneggerį įveikia būrys vaikų, jau tapo klasika. Garsiems Lietuvos vyrams vaikų priežiūra – lengva užduotis, kuriai jie mielai aukoja vasaras. Pavyzdžiui, baleto primarijus Nerijus Juška (38 m.) įkūrė vasaros šokių stovyklą.


  11. Nerijus Juška: „Mano vestuvės jau greitai!“ (I)

Taip gyvena žvaigždės! / 2015-05-28 22:31 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pramoginį realybės šou žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį nuo 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  12. Baleto šokėjas Nerijus Juška kartodrome buvo nepralenkiamas

TV antena / 2015-05-28 10:12 / Vykintė Budrytė („Lietuvos rytas“)

Motociklai, vandens skraidyklės. Baleto šokėjas Nerijus Juška savo gyvenimo neįsivaizduoja be adrenalino. Garsiausias


  13. Nerijus Juška – apie tai, kaip gyvena žvaigždės

Verta pažiūrėti / 2015-05-25 20:33 / „Lietuvos ryto“ televizija

Pramoginį realybės šou „Taip gyvena žvaigždės!“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį nuo 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  14. Nerijus Juška apžiūrinėjo naujausią apatinių kolekciją

Mano stilius / 2015-05-21 20:01 / lrytas.lt

Vilniaus „Senamiesčio krautuvėlėje“ ketvirtadienio vakarą žmonės buriavosi apžiūrėti naujos apatinio trikotažo bei maudymosi kostiumėlių kolekcijos. Žadėta, kad kolekciją pristatys garsus modelis Simona Starkutė.


  15. Dėl Lietuvos supermiesto titulo kovos Klaipėda ir Plungė

TV antena / 2015-04-20 11:07 / lrytas.lt

LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ po itin dramatiškos kovos krito Telšių komanda ir jos kapitonas, baleto primarijus Nerijus Juška. Šį kartą Telšiai, kurie už taisyklių nesilaikymą sporto rungtyje net buvo diskvalifikuoti, surinko ir mažiausiai komisijos širdžių, ir sulaukė mažiausiai palaikymo skambučių. Jų pasitraukimas lėmė, kad šį sekmadienį žaidimo superfinale kovos Klaipėda ir Plungė.


  16. Baleto žvaigždė Nerijus Juška įsižeidė suabejojus jo vyriškumu

TV antena / 2015-04-17 11:05 / lrytas.lt

Telšių kapitono kėdė baleto primarijui Nerijui Juškai ima apkarsti – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime jam teko nuryti ne vieną nemalonią piliulę. Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadina „radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos. Kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs kvailį – ne jam.


  17. Įsiutusi ir verkianti publika paliko filmavimo aikštelę

TV antena / 2015-04-16 13:45 / lrytas.lt

Pasakyti, kad LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalio filmavime aistros virė kaip niekada, būtų tas pats, kaip nepasakyti nieko. Dėl miesto garbės išgyvenantys Telšių sirgaliai nebeatlaikė – nepatenkinti laidos eiga ir rezultatais, trečdalis studijos žiūrovų paliko aikštelę filmavimui nė nepasibaigus.


  18. Nerijus Juška: „Daryti iš savęs kvailelį – ne man“

TV antena / 2015-04-03 10:49 / lrytas.lt

Miesto garbė ar asmeninis orumas? Tokį sprendimą šį sekmadienį turės priimti baleto primarijus Nerijus Juška, vedantis savo gimtuosius Telšius į pergalę LNK žaidime „Lietuvos supermiestas“. Laidoje netrūksta įvairių provokacijų bei keblių užduočių, kurių metu tikrinamas dalyvių ir miestų kapitonų patriotiškumas, ištikimybė bei solidarumas. Nors dalyviai paprastai priima visus laidos kūrėjų iššūkius, panašu, kad N. Juškos kantrybė pasiekė ribą.


  19. Atšvaitų klijavimo akcija subūrė žinomus žmones

Veidai ir vardai / 2015-03-31 21:27 / lrytas.lt

Antradienio vakarą sostinėje įvyko finalinis atšvaitų klijavimo akcijos „Būk matomas“ renginys, kurio nepraleido žinomi pramogų pasaulio atstovai: baleto primarijus Nerijus Juška, atlikėja Vaida Genytė ir, be abejo, viena iniciatyvos ambasadorių, atlikėja Augustė Vedrickaitė, susirinkusius taip pat pamaloninusi savo vokalu.


  20. Akcijos „Būk matomas“ finaliniame koncerte – ir žinomi žmonės

Veidai ir vardai / 2015-03-31 21:05 / lrytas.lt

Antradienio vakarą sostinėje įvyko finalinis atšvaitų klijavimo akcijos „Būk matomas“ renginys, kurio nepraleido žinomi pramogų pasaulio atstovai: baleto primarijus Nerijus Juška, atlikėjos Evelina Sašenko, Vaida Genytė ir, be abejo, viena iniciatyvos ambasadorių, atlikėja Augustė Vedrickaitė, susirinkusius taip pat pamaloninusi savo vokalu.


Populiariausi per 24 val.