Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 241, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Žinomi vyrai domėjosi laikrodžių naujienomis (14)

Žmonės / 2014-11-14 09:31 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą laikrodžių salone „Chronos boutique“ vyko džentelmeniškas vakaras. Į renginį atvykę kviestiniai svečiai dalyvavo diskusijoje apie modernaus džentelmeno įvaizdį ir bene svarbiausią jo aksesuarą – laikrodį. Ketvirtadienio vakarą džentelmeniškoje draugijoje praleido protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka, lenktynininkas Benediktas Vanagas, drabužių dizaineris Seržas Gandžumianas, iliuzionistas Mantas Wizard, baleto primarijus Nerijus Juška, koučingo specialistas Darius Čibonis, Europos centro golfo klubo vadovas Mindaugas Glinskis ir kiti.


  2. Nerijus Juška laukia sekmadienio Cirque Éloize pasirodymo Kaune

Žmonės / 2014-11-13 10:47 / lrytas.lt

„Nors nesu matęs nė vieno Cirque Éloize šou, bet daug teko girdėti apie šią Kanados trupę kaip profesionalus. Cirkas man asocijuojasi su vaikyste. Tikiuosi pasisemti naujų idėjų, nes pats dirbu labai susijusį darbą. Bus labai įdomu pamatyti profesionalus. Su dideliu nekantrumu laukiu sekmadienio pasirodymo“, – sako baleto primarijus Nerijus Juška.


  3. Auksinei žuvelei primarijus Nerijus Juška ištartų tik vieną norą (45)

Žmonės / 2014-11-12 17:44 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Trys svarbios progos vienoje šventėje – neseniai baleto šokėjas Nerijus Juška atšventė 38-ąjį gimtadienį, sceninės veiklos 20-metį ir savo vardu pavadintos mokyklos penkmetį. „Ko trūksta? Nevarau Dievo į medį ir vis primenu sau, kad gyvenu puikiai. Tačiau auksinės žuvelės tikrai nepaleisčiau: paprašyčiau vienintelio – šeimos“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „Stilius“ sakė vyras.


  4. Trigubą šventę Nerijus Juška atšventė su garsiais draugais (2)

Žmonės / 2014-11-06 10:52 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą Nerijaus Juškos baleto ir šokių mokykloje knibždėjo kviestinių svečių ir mažųjų balerinų – baleto primarijus su visais atšventė savo vardo mokyklos įkūrimo penkmetį. Tuo pačiu buvo paminėtas ir paties Nerijaus 38-as gimtadienis ir jo darbo scenoje 20-metis.


  5. Garsūs žmonės išmėgino savo jėgas šaudydami į moliūgą

Žmonės / 2014-10-31 16:38 / lrytas.lt

Penktadienį Vilniaus senamiestyje įvyko specialus Helovinui skirtas „Halloween Press-Celebrity“ stendinio šaudymo renginys. Tokia šaudymo popietė šalyje surengta pirmą kartą. Garsūs šalies žmonės ir žiniasklaidos atstovai išmėgino akies taiklumą šaudydami į oranžines lėkštes bei Helovino simbolį moliūgą. Originaliame išbandyme dalyvavo baleto primarijus Nerijus Juška, buvęs krepšininkas Matas Niparavičius, televizinių projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė.


  6. Poetas, eseistas R. Rastauskas: „Istorijoje, deja, liks viskas“

Literatūra / 2014-10-20 18:04 / lrytas.lt

Žurnalas „Literatūra ir menas" rubrikoje „LM anketa" pakalbino rašytoją Rolandą Rastauską. Štai kuo šiandien gyvena „literatūros lankų siaubūnas", anot vieno poeto.


  7. Žinomi vakarėlių liūtai dalyvavo naujos klinikos atidaryme

Žmonės / 2014-10-12 15:08 / lrytas.lt

Klaipėdoje naujose, daug erdvėsnėse, patalpose iškilmingai duris atvėrė medicinos klinika „Mirameda“. Atsakingiausią vakaro momentą - raudono kaspino perkirpimą medicinos klinikos „Mirameda“ generalis direktorius Mark Kocas ir Klaipėdos klinikos vadovas, gydytojas Albertas Albertjanas patikėjo Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui ir jo žmonai Ingai.


  8. Garbingi svečiai rinkosi į naujo verslo klubo atidarymą

Žmonės / 2014-10-10 12:11 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus oro uostą rinkosi garbūs svečiai, tarp kurių buvo verslo ir pramogų pasaulio atstovų. Čia buvo atidaryta nauja išskirtinė erdvė - „IDW Esperanza Resort“ verslo klubas.


  9. Vilniaus oro uoste duris atvėrė 5 žvaigždučių verslo klubas

Žmonės / 2014-10-09 19:13 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus oro uostą rinkosi garbūs svečiai, tarp kurių buvo verslo ir pramogų pasaulio atstovų. Čia buvo atidaryta nauja išskirtinė erdvė - „IDW Esperanza Resort“ 5 žvaigždučių verslo klubas. Verslo klientams skirto klubo atidarymo proga buvo nutiestas baltas prabangus kilimas, kurį supo floristo Manto Petruškevičiaus sukurtos puokštės. Juo žengė ir gerai pažįstami pramogų pasaulio atstovai - baleto šokėjas Nerijus Juška, Žilvinas Grigaitis.


  10. Linksmame klipe - šokėjo N. Juškos „baletas virš vandens“

Kelionės ir pomėgiai / 2014-10-08 13:35 / lrytas.lt

Baleto artistas Nerijus Juška, šią vasarą pirmąkart išmėginęs ekstremalią vandens pramogą „žmogus raketa“, tapo tikru jos gerbėju. Net ir atvėsęs rudeniškas oras žinomam vyrui netrukdo pasidžiaugti šia ekstremalia pramoga.


  11. Šalies elitas rinkosi į prabangaus baro gimtadienio šventę

Žmonės / 2014-09-05 12:46 / lrytas.lt

Ketvirtadienį prašmatnus sostinės baras ir restoranas „Glory Bar by Stikliai“ atšventė vienerių metų gimtadienį. Šia proga „Stiklių“ bendraturčius Romą Zakarevičių, Aleksandrą ir Aną Ciupijus sveikino žinomi žmonės iš verslo, meno ir pramogų pasaulio. Į uždarą šventę atvyko dizaineris Juozas Statkevičius, baleto primarijus Nerijus Juška, verslininkas Žilvinas Grigaitis ir kiti.


  12. Baleto primarijus Nerijus Juška automobilį stato kur pakliuvo

Saugus eismas / 2014-09-03 09:43 / Saulius Rinkevičius

Primarijus Nerijus Juška nėra geriausias pavyzdys šalies vairuotojams. Antradienį, rugsėjo 2 d. atvykęs į repeticiją Lietuvos operos ir baleto teatre, jis nesivargino ieškoti laisvos stovėjimo vietos, o savo automobilį paliko tiesiog ant šaligatvio.


  13. Primarijus Nerijus Juška: „Ruošti slides reikia vasarą“

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-22 10:42 / lrytas.lt

Puikia fizine forma pasižymintis primarijus Nerijus Juška praleido savo vasarą itin aktyviai: kopė į Slovakijos kalnus, važinėjo dviračiais, plaukiojo baidarėmis ir išbandė įvairių vandens ir žemės pramogų. Vasara artėja į pabaigą ir Nerijus jau rimtai pradėjo ruoštis savo baleto ir šokių mokyklos sezono pradžiai.


  14. Nerijus Juška: „Slovakijos kalnuose mane pralenkė tik vienuolės“

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-10 20:07 / lrytas.lt

Vienas garsiausių baleto šokėjų Nerijus Juška kaip ir kiekvieną vasarą, taip ir šią - leidžia aktyviai. Šią vasarą Nerijus su draugais buvo išvykęs atostogauti į Slovakija, kur kopė į kalnus.


  15. Per karštį kraudamas malkas Nerijus Juška draugų nepasigedo

Žmonės / 2014-08-07 07:38 / lrytas.lt

20 kubinių metrų! Tokį kiekį malkų vieną karščiausių šią vasarą dienų sukrovė baleto žvaigždė Nerijus Juška. Kol atvės, laukti jis negalėjo, nes mašina su brangiu žiemai kroviniu buvo palikta tik kelioms dienoms.


  16. Primarijus Nerijus Juška savaitgalį tapo „žmogumi-raketa“

Žmonės / 2014-08-04 15:27 / lrytas.lt

Vasarą, laisvalaikį leidžiant gamtoje, pats tinkamiausias metas išbandyti naujas pramogas. Primarijus Nerijus Juška, atlikęs ne vieną vaidmenį baleto scenoje, savaitgalį išmėgino ir „žmogaus – raketos“ vaidmenį. Prie Galuonų ežero įsikūrusiame aktyvaus poilsio centre „Molėtų kempingas" baleto žvaigždė nepraleido progos išmėginti ir naują vandens pramogą - skrendančią lentą (angl. flyboard).


  17. Ingos Budrienės restorano terasos atidaryme lakstė kiaulės

Žmonės / 2014-07-25 21:37 / Vėjūnė Inytė

Ketvirtadienį pakaunėje restoraną „Briedžių medžioklė“ turintys verslininkai Inga ir Darius Budriai savo bičiulius pakvietė į vasaros terasos „Gurmė“ atidarymą. Svečiai vaišinosi virtuvės šefo Ruslano Bolgovo pagamintais užkandžiais ir vieno kąsnio didžkukuliais su įvairiais įdarais. Šeimininkams šventės proga draugai dovanojo gėles, pyragus ir vietnamietiškas kiaules.


  18. Golfo klube Ingrida Kazlauskaitė dalinosi jaunystės paslaptimis

Žmonės / 2014-06-18 07:54 / lrytas.lt

Antradienio vakarą Europos centro golfo klube esančio restorano „Salvete“ lauko terasoje vyko mados ir grožio vakaras gurmanams.


  19. Nerijus Juška po trejų metų žiūrovus vėl džiugino špagatais

Galerija / 2014-06-10 12:46 / lrytas.lt

Kiekvienais metais vasaros pradžioje Nerijus Juška su savo baleto mokyklos auklėtinias Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje pristato metų renginį. Šiais metais jie, nepabijoję iššūkio, parengė pasaką apie miegančiąją gražuolę. Birželio 7 dieną žiūrovai mėgavosi Piotro Čaikovskio pasaka, kurią atliko 200 jaunųjų baleto artistų ir 20 Lietuvos baleto profesionalų: primabalerina Olga Konošenko, Greta Gylytė, kiti žinomi artistai. Princą Dezirė šoko pats N.Juška, miegančiąją gražuolę - solistė Kristina Gudžiūnaitė.


  20. Baleto meistras N.Juška apkeliavęs pasaulį susižavėjo Sardinija

Kelionės ir pomėgiai / 2014-05-20 15:40 / lrytas.lt

Vienas garsiausių solistų Lietuvos baleto istorijoje Nerijus Juška gastrolių metu apkeliavo daugybę pasaulio žemynų, ypač daug jis keliavo Europoje ir aplink ją. Labiausiai primarijus pamėgo Viduržiemio jūros regionus, kurie pasižymi savitu klimatu. Nuo seniausiųjų laikų Viduržemio jūra yra labai svarbus tarptautinis transporto kelias, o taip pat jos tautų ir šalių istorija – itin svarbus žmonijos istorinės raidos etapas.


Populiariausi per 24 val.