Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3311, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kaip Smurfu pravardžiuotas vilnietis virto raumeningu gražuoliu (107)

Išklausykite / 2015-01-27 16:24 / lrytas.lt

Esu Edvinas Šapovalovas iš Vilniaus. Man 25 metai. „Facebook“ esu žinomas kaip Edvinas Lee – natūralaus fitneso propaguotojas, motyvuotojas ir blogeris. Mokykloje nuo pat pirmos klasės visada jaučiausi nepilnavertis. Buvau ne tik „ektomorfas“ (liesas kūno tipas su greita medžiagų apykaita ), bet ir žemaūgis. Buvau žemesnis už visus bendraklasius ir labai lieso sudėjimo berniukas.


  2. Specialistai: dalis sportuojančių žiemą tai daro neteisingai (10)

Sveikata / 2015-01-27 13:42 / lrytas.lt

Prieš pradedant sportuoti labai svarbu tinkamai paruošti savo organizmą, nes priešingu atveju ne tik nepasieksite trokštamų rezultatų, bet ir užsidirbsite rimtų nemalonumų – išsekimą, raumenų mėšlungį ir traumas, sako vaistininkai ir gydytojai. Specialistų teigimu, nors sportu užsiimančių žmonių Lietuvoje daugėja, tik dalis tai daro tinkamai ir reguliariai, ypač žiemą.


  3. Eksperimentas pažinčių svetainėje: moterys pasirodė visu gražumu (197)

Išklausykite / 2015-01-27 08:32 / Donatas

Pažintys yra labai subtilus ir kantrybės reikalaujantis dalykas. Bent taip būdavo tais laikais, kai mes buvome maži, o mūsų tėvams tai buvo bene vienintelis būdas susirasti sau žmogų gyvenimui. Bet šiais laikais viskas tapo nebe taip sunku ir nereikalauja tiek daug laiko. Kodėl aš taip sakau? O gi šiais, technikos, laikais tu įlendi į bet kurią pažinčių svetainę, truputi „papudrini“ smegenis ir štai, tu jau turi žmogų.


  4. Lietuvos ledo ritulininkai auga prekybos centre

Startai / 2015-01-26 00:25 / Donatas Urbonas („Lietuvos rytas“)

Mūsų šalies ledo ritulio ateitis auga prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Čia įrengtose ledo arenose, už stiklo stebint picas kemšantiems smalsuoliams, treniruojasi pradinių klasių moksleiviai, rašo „Lietuvos rytas“.


  5. Sveikuolės Kristinos Ivanovos nejaudina taurę siūlantys draugai (21)

Žmonės / 2015-01-25 20:49 / lrytas.lt

Verslininkė ir atlikėja K.Ivanova su metais vis gražėja ir nežada sustoti: „Didžiausia motyvacija man yra mano gera savijauta.“ Moteris tikino, kad nei taurei vyno kviečiantys draugai, nei močiutės, dejuojančios, kad „pakaks kūsti“ – didžiausios kliūtys, su kuriomis įprastai susiduria sportuojantys žmonės – jos nekamuoja.


  6. A. Užkalnis: „Sovietų filmai apie karą – religijos pakaitalas“ (8)

Literatūra / 2015-01-24 12:12 / Andrius Užkalnis

„Filmai apie Antrąjį pasaulinį karą, Tarybų Sąjungoje vadintą „Didžiuoju Tėvynės karu“, buvo vienas požymių, rodančių skirtumą tarp Tarybų Lietuvos žmonių ir tų, kurie gyveno Rusijoje, Baltarusijoje ar Ukrainoje“, – rašo Andrius Užkalnis knygoje „Antroji Evangelija pagal Užkalnį“.


  7. Badmintonininkas Kęstutis Navickas žengia į mados pasaulį (28)

Žmonės / 2015-01-24 09:49 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Kęstutis Navickas (30 m.) vikrus ne tik badmintono aikštėje. Geriausias šalies badmintonininkas šiais metais pradės kabintis į olimpinę svajonę ir pristatys laisvalaikio aprangos ir aksesuarų kolekciją. Sportininko gyvenimas įprastai sukasi griežtu disciplinos ratu, bet K.Navickui patinka peržengti liniją ir nuklysti į naujas gyvenimo sritis.


  8. Lietuvos dviračių sportą gaivins nauja komanda (1)

Startai / 2015-01-23 15:45 / lrytas.lt

Lietuvoje vis labiau populiarėjantį dviračių sportą garsins nauja, uostamiestyje susikūrusi komanda – „Vasarė-Madaris team“. Naujokė intensyviai ruošiasi naujam sezonui ir pirmosioms plento dviračių varžyboms balandį.


  9. Kokie sporto užsiėmimai naudingiausi moksleiviui? (3)

Startai / 2015-01-22 15:36 / lrytas.lt

Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai.


  10. Ar Lietuvos ledo ritulys gali užaugti prekybos centre? (18)

Startai / 2015-01-22 12:27 / Donatas Urbonas

Kąsdamas riebios picos su kumpiu ir ananasais gabaliuką pilvotas vyriškis prunkšteli išvydęs ant ledo už stiklo griūvantį vaiką. Picos tešlos trupinėlis net prilimpa prie vakarieniaujančiojo lūpų kraštelio. Tuo tarpu nedidukas berniukas ranka pasiremdamas į kelį sunkiai stojasi ir klusniai čiuožia vienmečių būrelio link. Ant penkiais dydžiais per didelių baltų marškinėlių nugaros puikuojasi jo vardo trumpinys Saša.


  11. V. Vencienė siūlo žiemos sporto kritikams kol kas patylėti (1)

Startai / 2015-01-22 10:24 / Gintaras Nenartavičius

12–ajame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, kuris sausio 25–30 dienomis vyks Austrijos regione Vorarlberge ir Lichtenšteine, dalyvaus 12 mūsų šalies sportininkų, kurie varžysis biatlono, slidinėjimo, kalnų slidinėjimo ir dailiojo čiuožimo varžybose.


  12. A.Užkalnis: „Tarybų Sąjungoje buvo nusipelniusių gyventi geriau“ (129)

Literatūra / 2015-01-21 16:57 / Andrius Užkalnis

„Tarybiniais laikais, nepaisant titaniškų pastangų, pasiekti, kad niekas nepasijustų komfortiškai ir gražiai, iki galo nepavykdavo. Tarybų Sąjunga visais laikais gana nemažai priklausė nuo užsienio prekybos ir ekonominių kontaktų su kitomis šalimis (toks uždarumas kaip kokiai Šiaurės Korėjai niekada nepavyko); šimtai, tūkstančiai žmonių vis dėlto keliaudavo į kitas šalis“, – rašo A.Užkalnis naujoje knygoje „Antroji Evangelija pagal Užkalnį“.


  13. „Lietuvos sporto apdovanojimuose“ – irkluotojų triumfas (2)

Startai / 2015-01-21 13:47 / lrytas.lt

Pirmadienį iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Vilniaus Kongresų rūmuose buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi 2014 metų šalies sportininkai – pirmą kartą surengtas naujo formato „Lietuvos sporto apdovanojimų“ renginys. Jame nuostabiai įvertinti irkluotojai Lietuvos irkluotojai, užėmę pirmąsias vietas trijose iš keturių nominacijų, rašo lif.lt.


  14. I. Burlinskaitės tobulo kūno paslaptis (išskirtiniai kadrai) (73)

TV antena / 2015-01-20 16:14 / lrytas.lt

TV3 televizijos projektas „Sveikai ir linksmai su „Rezidentais“ įsibėgėjo. Televizijos žiūrovai ir internautai jau išvydo daugybę žvaigždžių, patekusių į griežtojo daktaro Naudžiūno (akt. Ramūnas Rudokas) sporto pamokas. Su „Rezidentais" treniravosi Greta Lebedeva, Mindaugas Papinigis, Oksana Pikul-Jasaitienė ir Jolanta Leonavičiūtė. Šiandien ekranus pasiekė Indrės Burlinskaitės ir Gedimino Juodeikos treniruotės namie.


  15. Daina Bilevičiūtė: „Būsiu balerina vandenyje!“ (11)

TV antena / 2015-01-20 09:47 / lrytas.lt

Netrukus TV3 televizijoje - analogų neturinčio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Tiesioginiame eteryje ryškiausios Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokštų bei tramplynų, demonstruos sinchroninius šuolius ir pasirodymus su profesionalais.


  16. V.Adamkus supranta Ž.Ilgauską, tačiau jo pasisakymų nepateisina (74)

Startai / 2015-01-19 17:18 / Marytė Marcinkevičiūtė, sportas.info

Valdui Adamkui praėję metai buvo vieni sunkiausių, atnešę daug išgyvenimų ir nežinomybės valandų. Bet tvirta valia ir savo nusiteikimu nepasiduoti ligai ją, atrodo, nugalėjo ir 2015-uosius sutiko gerai nusiteikęs. Kadenciją baigęs prezidentas nekantriai laukia gydytojų leidimo, kada galės panirti į baseino vandenį.


  17. Kodėl jaunas vyras atmetė pelningą darbo pasiūlymą užsienyje? (41)

Likimai / 2015-01-17 13:28 / Raimonda Andriulionytė (alytusplius.lt)

Pelniningas darbo pasiūlymas užsienyje ar Alytus? Žinoma, Alytus! Taip nusprendęs 25 metų alytiškis Mantas Zorskas savo pasirinkimo visiškai nesigaili. Po studijų Kauno technologijos universitete jis sulaukė pasiūlymo dirbti Anglijos įmonėje, bet, pasižvalgęs svetur, jaunas vyras greit suprato, kad gimtajame mieste jaučiasi geriau, ir sugrįžo.


  18. Buriuotojo R.Milevičiaus mylimoji įprato prie ilgų išsiskyrimų (5)

Šeima / 2015-01-17 13:27 / Ligita Valonytė, „Lietuvos rytas“

Aštuonerius metus su buriuotoju Roku Milevičiumi (28 m.) draugaujanti Erika Golub (27 m.) dėl dažnų išsiskyrimų kartais jaučiasi lyg jūreivio žmona. Ir dabar prestižiškiausiose jūrų jachtų lenktynėse aplink pasaulį su olandų komanda dalyvaujantis lietuvis per Kalėdas buvo tik trumpam grįžęs į Lietuvą.


  19. Gargžduose futbolo karas tęsiasi: „Banga“ gali žlugti (1)

Futbolas / 2015-01-17 11:12 / lrytas.lt

Anksčiau pavyzdžiu Lietuvos miesteliams vadintas Gargždų „Bangos“ klubas tęsia savo kovą dėl išlikimo. Investuotojų iš Rusijos pinigų prieš sezoną suviliota „Banga“ dabar skęsta skolų liūne, o dėl klubo prasidėjo karas tarp investuotojų iš Lietuvos ir Rusijos.


  20. Didžiausi finansinio pyrago kąsniai – krepšiniui ir plaukimui

Sportas / 2015-01-16 17:18 / „Lietuvos ryto“ televizija

Didžiausias kąsnis iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo pyrago teks krepšiniui – daugiau nei pusė milijono eurų. Krepšinis ir dar penkios sporto šakos – plaukimas, lengvoji atletika, šiuolaikinė penkiakovė, aviacijos sportas ir dviračių sportas pasidalins pusantro milijono – tai yra beveik pusę sumos, skirtos didelio meistriškumo sportui. Sporto federacijos ragina vyriausybę didelio meistriškumo sportą finansuoti biudžeto, o ne fondo lėšomis, tai yra papildomai skirti tris milijonus eurų. Esą fondo užduotis yra finansuoti fizinio aktyvumo skatinimo projektus.


Populiariausi per 24 val.