Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 5835, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kaip rusai dopingo melu maustė visą pasaulį: FSB agentai virsdavo santechnikais (22)

Kitos naujienos / 2016-12-09 18:27 / lrytas.lt

Po sprogusios pirmosios WADA tyrėjo Richardo McLareno pranešimo dalies bombos, po kurios Rusijos sportas, kaltinamas masiniu dopingo vartojimu, buvo metamas iš daugelio tarptautinių varžybų, gruodžio 9-ąją atėjo ir antrajai „porcijai“. Po jos Rusijai į veidą mesti dar didesni kaltinimai.


  2. Rusijos sportui – sunkus kaltinimas: daugiau kaip 1 tūkst. atletų vartojo dopingą (37)

Kitos naujienos / 2016-12-09 13:35 / lrytas.lt

Po sprogusios pirmosios WADA tyrėjo Richardo McLareno pranešimo dalies bombos, po kurios Rusijos sportas, kaltinamas masiniu dopingo vartojimu, buvo metamas iš daugelio tarptautinių varžybų, gruodžio 9-ąją atėjo ir antrajai „porcijai“. Po jos Rusijai mesti dar didesni kaltinimai: daugiau kaip 30-yje sporto šakų rusų atletai naudojo dopingą, 1000 sportininkų yra įtariami bandę nuslėpti vartoję draudžiamus sporte preparatus , o 12 mėginių 2014-ųjų Sočio olimpiadoje buvo sukeisti, kad būtų nuslėptas Rusijos sportininkų dopingo naudojimas. Iš jų du – olimpinių čempionų, kurie bendrai laimėjo net 4 aukso medalius.


  3. Rio de Žaneiro olimpiečiai irklus iškeitė į knygas

Istorijos / 2016-12-09 12:34 / „Lietuvos rytas“

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojų – baidarininkų Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko gyvenimo tempą diktuoja ne tik intensyvios treniruotės, bet ir įsibėgėjusios magistrantūros studijos.


  4. Brolių Lavrinovičių svajonės: nuo lėktuvo piloto iki gydytojo

Krepšinis / 2016-12-08 14:04 / lrytas.lt

Atgal į vaikystę: kuo „Lietkabelio“ krepšininkai svajojo būti užaugę?


  5. T. Pačėsas pirštu dūrė į save: „Nenuteikiau komandos“ (9)

Krepšinis / 2016-12-07 22:06 / Laura Ivaškaitė

„Buvome nesusikoncentravę darbui. Tai iš dalies mano kaltė, nes nenuteikiau komandos. Jie išėjo šiaip pasižaisti“ – po skaudaus „Lietuvos ryto“ pralaimėjimo Europos taurės turnyre nusivylimo neslėpė vilniečių strategas Tomas Pačėsas.


  6. Lotynų Amerikos fitneso šventė sostinėje – jau šį penktadienį

Kitos naujienos / 2016-12-07 10:31 / lrytas.lt

Artėjantį penktadienį Vilniuje vyksiantis „Zumba & Salsation Marathon 2016“ į vieną iš sostinėje esančių loftų sukvies didžiulį būrį aistruolių, mėgstančių nuotaikingas Zumbos ir Salsation stilių treniruotes, skambant užvedantiems Lotynų Amerikos ritmams.


  7. Pirmą kartą Lietuvoje sudarytas žemėlapis patvirtino skaudžią tiesą (31)

Medicinos žinios / 2016-12-06 15:51 / Elzė Laužikaitė

Pirmą kartą Lietuvoje sudarytas Širdies ir kraujagyslių ligų sergamumo bei mirtingumo žemėlapis patvirtino skaudžią tiesą – 56 proc. 45–64 metų šalies gyventojų miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Tai pati dažniausia mirties priežastis tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų.


  8. Karjerą baigusi Rima Valentienė: „Moterų krepšiniui dabar sunku“

Krepšinis / 2016-12-06 13:01 / lrytas.lt

Dalyvavimas įvairiuose projektuose, savo vardo mokyklos steigimas, pagalba profesionaliam sporto klubui – tiek daug veiklos turi tik šią vasarą profesionalės karjerą baigusi Rima Valentienė. Viena geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkių pasinėrė ir į socialinę veiklą, siekdama vaikus sudominti sportu.


  9. Toksikologas apie priklausomybes: mačiau daugiau mirčių nei jūs – gyvų žmonių (1)

Ligos ir gydymas / 2016-12-05 19:58 / Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt

Naujų psichotropinių medžiagų per metus vien Europoje fiksuojama daugiau nei šimtas, medicina jų išaiškinti sugeba dešimtimis kartų mažiau. Taip LRT.lt sako Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovas Robertas Badaras. „Tokiomis medžiagomis piktnaudžiauja ir savo gyvenimus susigadina labai jauni žmonės. Taip įvyksta tiesiog iš smalsumo, o medžiagoms gauti nereikia jokių organizuotų struktūrų: sugalvojame išmėginti ir po dviejų dienų jau turime siuntą“, – pasakoja R. Badaras.


  10. Neįgalūs sportininkai yra Lietuvos pasididžiavimas

Skaityk lengvai / 2016-12-05 11:41 / Aš galiu

Išrinkti ir pagerbti geriausi metų sportininkai.


  11. Širdį išliejęs Julius Kvedaras vožtelėjo Lietuvos politikams (18)

Futbolas / 2016-12-05 10:39 / Martynas Suslavičius

Julius Kvedaras išgirdęs klausimą apie už virvučių tampomus Lietuvos futbolo federacijos (LFF) klerkus tik sukioja galvą ir pabrėžia žodį „ne“. Sporto bendruomenei kuždantis, kad buvęs LFF prezidentas netraukia rankos nuo visos organizacijos ir tarsi Mario Puzo „Krikštatėvis“ vis pakreipia vagą tinkama linkme, pats J.Kvedaras juokiasi.


  12. Atsistatydinęs Stasys Dailydka: „Kiekvienas galvoja pagal savo sugedimo lygį“ (39)

Rinkos pulsas / 2016-12-05 10:27 / Raminta Rakauskė, BNS inf.

Praėjusią savaitę apie atsistatydinimą paskelbęs ilgametis „Lietuvos geležinkelių“ vadovas Stasys Dailydka sako, kad tai yra pats geriausias sprendimas jo gyvenime.


  13. Dėl garsios bėgikės gyvenimo būdo pečiais gūžčioja net medikai (57)

Istorijos / 2016-12-04 22:21 / Vykintė Budrytė („Lietuvos rytas“)

Viktorija Tomaševičienė (36 m.) prieš ketverius metus per dieną sutraukdavo po pakelį cigarečių. Dabar jai priklauso Lietuvos 24 valandų ultrabėgimo rekordas. Aistra bėgimui apvertė iš Kauno kilusios moters gyvenimą. Palikusi darbą personalo valdymo srityje Viktorija dabar pati organizuoja bėgimo varžybas.


  14. Seime pergales skinti užsimojęs Virgilijus Alekna į rankas paėmė golfo lazdą (3)

Kitos naujienos / 2016-12-04 16:48 / Laura Ivaškaitė

„Po ketverių metų olimpiadoje matyti Lietuvos golfo žaidėjus gal ir nėra realu, bet reikia to siekti“, – pareiškė aistra šiai sporto šakai užsikrėtęs legendinis disko metikas Virgilijus Alekna.


  15. Parolimpinių čempionų treneris trenkė durimis: „Šventė baigėsi“

Kitos naujienos / 2016-12-03 14:00 / Milda Kuizinaitė („Lietuvos rytas“)

Kelios dienos šlovės, o toliau – išmaldos prašymas. Taip jaučiasi parolimpinių žaidynių aukso medalius iš Rio de Žaneiro parvežę golbolo rinktinės nariai. Čempionai neturi pinigų nei salėms, nei treneriams.


  16. Saulius Skvernelis: „Lietuvos geležinkelių“ valdymas turi keistis (8)

Aktualijos / 2016-12-02 16:37 / lrytas.lt

Apie pasitraukimą iš pareigų penktadienį pranešęs „Lietuvos geležinkelių“ vadovas Stasys Daildydka turi didelį įdirbį šioje valstybės valdomoje įmonėje, tačiau jos, kaip ir kitų valstybės įmonių, valdymo principai turi būti kitokie, sako paskirtasis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.


  17. Atsistatydina „Lietuvos geležinkelių“ vadovas Stasys Dailydka (69)

Rinkos pulsas / 2016-12-02 14:40 / lrytas.lt

„Lietuvos geležinkelių“ vadovas Stasys Dailydka valdybai įteikė prašymą atsistatydinti iš bendrovės generalinio direktoriaus pareigų. Apie tai pranešama bendrovės išplatintame pranešime.


  18. Jurgis Kairys: „Visas mano gyvenimas – atostogos“ (8)

Veidai ir vardai / 2016-12-02 14:33 / Ernesta Vinevičiūtė

Akrobatinio skraidymo daugkartiniam pasaulio čempionui, pasaulio taurės nugalėtojui Jurgiui Kairiui (64 m.) dabar atokvėpio akimirkos. Šiemet Kinijoje, Naujojoje Zelandijoje ir daugybėje Europos šalių pasirodymus surengęs padangių asas po pasibaigusio aviacijos sezono tik neseniai nutūpė gimtinėje kelių mėnesių ramesniam periodui.


  19. Airinės Palšytės kelias į lengvąją atletiką – šoko baletą ir grojo pianinu

Kitos naujienos / 2016-12-02 12:16 / lrytas.lt

Geriausia 2016 m. Lietuvos lengvaatlete tituluota šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė atvirauja, kad šie metai jos karjeroje buvo ypač reikšmingi. Ji tapo Europos vicečempione, o Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse liko vos per žingsnį nuo savo svajonės – užlipti ant olimpinės apdovanojimų pakylos. Dabar olimpietė tai vadina neįkainojama patirtimi ir džiaugiasi, kad būdama vos 24-erių galėjo jau antrą kartą atstovauti Lietuvai olimpinėse žaidynėse ir būti finale.


  20. Rio medalininkai irklus keičia į knygas – artėja sesija ir egzaminai

Kitos naujienos / 2016-12-02 10:02 / lrytas.lt

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojų – baidarininkų Aurimo Lanko ir Edvino Ramanausko gyvenimo tempą diktuoja ne tik intensyvios treniruotės, bet ir įsibėgėjusios magistrantūros studijos. Pasak nuo rudens Šiaulių universitete kūno kultūrą ir sporto edukologiją studijuojančių olimpiečių, paskaitos ir artėjanti egzaminų sesija, nors ir koreguoja treniruočių planus, tačiau įneša ir naujų vėjų.


Populiariausi per 24 val.