Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 5736, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Vieniša mama pakerėjo internetą: jogą atlieka kartu su vaikais (8)

Karamelė / 2016-10-23 19:18 / lrytas.lt

Galbūt daugelis tėvų su vaikais leidžia vakarus prie televizorių ekranų, bet tik ne amerikietė Summer Perez (31 m.). Vieniša mama su sūnumi Jaydenu (5 m.) ir dukra Cataleya (3 m.) praktikuoja jogą.


  2. 5 gražaus kūno taisyklės: treneris paneigė populiarius mitus (18)

Išklausykite / 2016-10-21 17:16 / Karolis Beručka

Padariau kelis paprastus atradimus, norint pasiekti savo tikslą – gražų kūną. Noriu pasidalinti jais su skaitytojais.


  3. Galimybė Lrytas.tv žiūrovams – 7 geriausi asmeniniai treneriai!

Kitos naujienos / 2016-10-21 16:20 / lrytas.lt

Šiems žmonėms sportas – visas gyvenimas. Tačiau jų tikslas ne tik gražinti kūną iki tobulybės, bet ir įkvėpti šimtus žmonių siekti maksimalių tikslų tiek sporto salėje, tiek asmeniniame gyvenime. Internetinės televizijos lrytas.tv projektas „Man sporto negana“ nuo rudens įgauna naują pagreitį ir plečia asmeninių trenerių ratą. Projekto metu visi internetinės televizijos žiūrovai toliau galės užduoti klausimus asmeniniams treneriams ir gauti išsamų vaizdo atsakymą dominančia tema.


  4. Lietuvoje – meninės gimnastikos žvaigždės ir LKL finalininkų dvikova

Kitos naujienos / 2016-10-21 12:14 / Tautvydas Vencevičius („Lietuvos sportas“)

Savaitgalį Lietuvoje vyks ne tik Seimo rinkimai, bet ir daugybė sporto varžybų. Vilniuje žibės meninės gimnastikos žvaigždės, Lietuvos futbolo A lygoje prasidės paskutinis lemiamas ratas, Lietuvos krepšinio lygoje susitiks praėjusio sezono finalininkai, stipriausias šalies ledo ritulio klubas kovos su Baltarusijos aukščiausios lygos lyderiu, taip pat vyks rankinio, žolės riedulio ir pankrationo varžybos.


  5. Netektį patyrusio suaugusiojo jausmai – kaip kamuolį pametusio vaiko (2)

Scena / 2016-10-19 17:14 / Karolina Remeikaitė

„Į vaiką nereiktų žvelgti iš aukšto, galvojant, kad jo problemos – mažesnės. Manau, kad netektį išgyvenusio suaugusiojo jausmai tolygūs kamuolį pametusio vaiko jausmams“, – sakė premjerą paaugliams „Bėgikas“ Jaunimo teatre spalio 20–21 dienomis pristatanti režisierė Olga Lapina.


  6. Pamačiusi moters kojas draugė sušuko iš nuostabos (4)

Ligos ir gydymas / 2016-10-19 10:36 / Ernesta Vinevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Jeigu šia liga serga ir apie ją nebijo kalbėti tokios pasaulinio garso įžymybės kaip popmuzikos dievaitės iš Amerikos Beyonce (35 m.) ir Britney Spears (34 m.), teniso karalienė Serena Williams (35 m.) ar televizijos serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Kristin Davis (51 m.), kodėl turėčiau bijoti aš?


  7. Filipinų narkomanai priklausomybę gydosi energingais šokiais (1)

Marga planeta / 2016-10-18 05:00 / „Inquirer“, PRI ir „Lietuvos rytas“ inf.

Prezidento kova prieš narkotikų verslą Filipinuose daugelį narkomanų pastūmėjo pasiduoti teisėsaugai. Bet dėl reabilitacijos centrų stygiaus priklausomybę gydosi šokdami zumbą.


  8. K. Warlikowskio „Varšuvos kabareto“ recenzija: baimė verčia maskuotis (3)

Scena / 2016-10-17 18:16 / Karolina Remeikaitė

Kaip aprašyti Krzysztofo Warlikowskio reginį, matytą tarptautiniame teatro festivalyje „Sirenos“ Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre?


  9. Vejapjovė užvažiavo kaimynui ant kojos – atsakomybė tenka jos savininkui (3)

Rinkos pulsas / 2016-10-17 15:00 / lrytas.lt

Nuverstas buitinis prietaisas parduotuvėje, sveikatos sutrikimais pasibaigusi pasirengimo maratonui programa ar nesėkmingas drono skrydis. Remiantis Lietuvoje galiojančiais įstatymais, šie atvejai patenka į asmeninės civilinės atsakomybės sritį ir dėl to atsiranda galimybė reikalauti žalos atlyginimo.


  10. Kaip skirtingų Zodiako ženklų atstovai pykstasi su mylimaisiais (7)

Nori – tikėk / 2016-10-17 14:51 / lrytas.lt

Konfliktinėse situacijose žmonės elgiasi nevienodai. Tai priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, nuo įgimto temperamento. O pastarasis, bent jau taip teigia astrologai, gali būti susijęs su jūsų Zodiako ženklu.


  11. Lrytas.tv projekte „Man sporto negana“ – net 7 asmeniniai treneriai! (4)

Sportas / 2016-10-16 17:43 / Juozas Skara

Šiems žmonėms sportas – tai visas gyvenimas. Tačiau jų tikslas ne tik be proto dailinti figūrą, bet ir įkvėpti šimtus žmonių siekti maksimalių tikslų tiek sporto salėje, tiek asmeniniame gyvenime. Lrytas.tv portale gegužės mėnesį startavęs projektas „Man sporto negana“ nuo rudens plečia sporto specialistų ratą. Prie asmeninių trenerių Broniaus Burneikos ir Pauliaus Ratkevičiaus jungiasi Europos klasikinio kultūrizmo čempionas Deividas Dubinas, Europos ir Pasaulio taurės bikini čempionė Kristina Narbutaitytė, „Impuls“ sporto programų kūrimo vadovas Andžej Gunevič, fitneso treneris ir futbolininkas Edgaras Lukoševičius, kineziterapeutas Vytenis Steponėnas. Projekto metu visi internetinės televizijos žiūrovai bus šviečiami sporto ir sveikatingumo temomis net du kartus per savaitę!


  12. Ar atpažįstate, kokia gerai žinoma moteris nuotraukoje prieš 18 metų? (20)

Karamelė / 2016-10-15 13:29 / lrytas.lt

„Ir dabar kaip aštuoniolikinė“, – pamatę šią nuotrauką komentavo feisbuko draugai. Ir tikrai – šios moters išvaizda beveik nepasikeitė.


  13. Turtingesnis po Rio tapęs irkluotojas M. Griškonis: „Kas pavydi – tegul pakartoja“ (3)

Kitos naujienos / 2016-10-15 09:28 / Modestas Krukauskas

Mindaugas Griškonis per karjerą iškovojo daugybę titulų, tačiau tik po sidabrinio finišo Rio de Žaneire 30-metis irkluotojas pasijuto tinkamai įvertintas, kai gavo valstybės premiją ir naują automobilį.


  14. R. Čapkauskas paaiškino, kodėl ėmė teikti pirmenybę žiedinėms lenktynės

Autosportas / 2016-10-14 17:32 / lrytas.lt

Šis automobilių sporto sezonas – kitoks. Nuolat vykstantys pokyčiai pastebimi visose sporto šakose, bet kai kurios tendencijos jau kurį laiką nesikeičia.


  15. Savaitgalio sporto karštligė: kas, kur, kada? (2)

Kitos naujienos / 2016-10-14 13:44 / Tautvydas Vencevičius („Lietuvos sportas“)

Gausų pasirinkimą savaitgalį turės sporto gerbėjai. Druskininkuose paaiškės Lietuvos ralio čempionai, Alytuje vyks tarptautinis vandensvydžio turnyras, prasidės Baltijos moterų tinklinio lyga, o Šiaulių arenoje vyks didžiausios Lietuvos žirgų konkūrų varžybos. Savaitgalį taip pat rungtyniaus krepšininkai, rankininkai ir žolės riedulininkai.


  16. Vilniuje bėgikai jau skirstomi į šventus ir apsėstus? (16)

Aktualijos / 2016-10-13 17:24 / Vykintė Budrytė

Sostinės Verkių parke esančiame Kalvarijų Kryžiaus kelyje bėgioti draudžiame, nes tai – šventa vieta. Tokį paaiškinimą iš Pavilnių ir Verkių regionų parko direkcijos išgirdo bėgimų „Laukinis trail“ organizatorė Viktorija Tomaševičienė, norėjusi lapkričio pabaigoje surengti bėgimą trasa pro Verkių malūną, upelį, Kalvarijų Kryžiaus kelią ir Verkių dvarą.


  17. Jeano Claude'o Van Damme'o gražuolė dukra nesunkiai įkrėstų tėvui (19)

Karamelė / 2016-10-12 21:33 / „Lietuvos rytas“

Kad ir kaip banaliai skambėtų, obuolys nuo obels iš tiesų netoli terieda. Aktoriaus Jeano Claude’o Van Damme’o (55 m.) duktė Bianca Brigitte Van Damme (25 m.) galėtų varžytis su tėvu dėl Holivudo kietuolio titulo. Bianca neabejoja, kad jei tokios varžybos įvyktų, jas laimėtų ji!


  18. Moteris norėjo trauktis iš gyvenimo, bet sulaukė netikėtų gandrų (4)

Gyvenu sveikai / 2016-10-12 19:29 / lrytas.lt

Gyvenime likimas visiems pasiunčia įvairių išbandymų. Deja, kai kuriems jis būna išties žiaurus. Savo amžiaus neskelbiančiai Sophie Baye teko patirti pakankamai daug išgyvenimų, tačiau moteris nepasidavė.


  19. Šaudaunas Europoje sparčiai populiarėjanti sporto šaka (1)

Sportas / 2016-10-12 14:24 / Alvydas Valenta

Aklųjų stalo tenisas (šaudaunas) populiarumu dar neprilygsta golbolui ar kokiai kitai sporto šakai, kurioje rungiasi aklieji sportininkai, tačiau žaidimas greitai populiarėja ir, jo entuziastų nuomone, anksčiau ar vėliau bus įtrauktas į parolimpinių žaidynių programą.


  20. Dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė: „Visi vaikai kieme, o aš – prie pianino“

TV antena / 2016-10-12 09:54 / lrytas.lt

„Kai man vaikystėje reikėdavo rinktis – kiemas ar muzika, visada nugalėdavo muzika“, – vaikystę Liepojoje per „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kartų kovos“ filmavimą prisiminė dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė (32).


Populiariausi per 24 val.