Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3514, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Naujo klubo ieškantis M. Stankevičius: „Nieko nenuveikiau“ (6)

Futbolas / 2015-05-25 17:34 / Ingvaras Butautas (sportas.info)

Marius Stankevičius „Hannover“ komandoje per paskutinį Vokietijos futbolo Bundeslygos turą sužaidė 7 minutes. 83-iąją minutę, namie žaidusiam „Hannover“ pirmaujant 1:0 prieš „Freiburg“, 34-erių lietuvis pakeitė įvarčio autorių japoną Hiroshį Kiyotakę.


  2. Mergaitės sako, kad esu gražus, tobulas. Gal kažkas ir pavydi (32)

Konkursai / 2015-05-25 17:00 / D.

Sportuoti pradėjau kai man buvo 12 metų. Pradėjau nuo bazinių pratimų – prisitraukimų, atsispaudimų, atsilenkimų. Bet tai dar nebuvo nei sportas, nei hobis – tiesiog laisvalaikis. Tuo metu padarydavau 6 prisitraukimus. Tačiau siekti daugiau skatino noras turėti gražų kūną. Kartais prisijungdavo ir draugai. O tėvai labai gyrė.


  3. Mūsų kanojininkai išsidavė: „Starte net nežiūrime vienas į kitą“ (4)

Startai / 2015-05-25 15:59 / Modestas Krukauskas

„Konkurentas“, – taip vienas apie kitą nejuokaudami pirmadienį kalbėjo du šalies kanojininkai: olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas ir kylanti Lietuvos kanojų žvaigždė Henrikas Žustautas. Pastarasis savaitgalį skėlė iki šiol nenugalimam J.Šuklinui jau antrąjį antausį per mėnesį: įveikęs treniruočių partnerį Trakuose vykusiose varžybose, H.Žustautas pasaulio baidarių ir kanojų taurės etape pirmas finišavo olimpinėje 200 metrų rungtyje.


  4. Lietuvių dviratininkų nuotykiai kalnuose užgniaužia kvapą (7)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-05-25 14:39 / Lina Bartkutė

Vilnietis Algis Ribikauskas buvo tas žmogus, nuo kurio prasidėjo ekstremalus „Downhill“ dviračių sportas Lietuvoje. Prieš šešerius metus jis surinko penkis draugus ir „pasikinkę“ savo plieninius žirgus jie pasileido sostinės kalnais ir uolomis.


  5. Anekdotiniu įstatymu nori sugriauti Lietuvos klubinį sportą (29)

Startai / 2015-05-25 12:38 / Donatas Urbonas, Modestas Krukauskas, Martynas Suslavičius

Nesusipratimas, kuris gali virsti parodija – įsigaliojus aptariamam įstatymo projektui, iš Lietuvos sporto galima bus tik šaipytis. Taip didžioji dalis šalies sporto visuomenės atstovų šiomis dienomis kalba apie Lietuvos Respublikos darbo kodekso siūlymus keisti 7-ojo skyriaus skirsnį, kuriame kalbama apie darbo santykių ypatumus profesionaliame sporte.


  6. Sportas užkariavo gatves: Vilniuje bėgikai dalijosi medalius (19)

Startai / 2015-05-24 08:45 / lrytas.lt

Daugiau nei septyni tūkstančiai bėgikų, puikios nuotaikos ir Lietuvos olimpiečių kova dėl nugalėtojos vardo – „We Run Vilnius“ pusmaratonis aidėjo skambiai. Sekmadienį Vilniaus senamiestyje ir centre buvo sustabdytas eismas. Tai – duoklė vis augančiam bėgimo sporto gerbėjų ratui. Didžiausiame pavasario bėgime Lietuvoje iššūkius bėgikai sau metė trijose skirtingose distancijose.


  7. Ralistai azarto laimėti nepamiršo ir riedučių trasoje (1)

Tai bent! / 2015-05-23 23:50 / lrytas.lt

Šeštadienį į Vingio parką susirinkę riedučių sporto entuziastai oficialiai atidarė riedučių vasaros sezono pradžią. Pirmą kartą vykęs riedutininkų renginys „Riedantis Vilnius“ prasidėjo unikalia „300 Lakes Rally“ organizatorių rungtimi „Aplenk lenktynininką“, kurioje geriausi šalies automobilių ir motociklų sporto profesionalai savo vikrumą išbandė riedučių trasoje.


  8. Kaip gyventi 100 metų? 7 patarimai sveikai širdžiai (9)

Gyvenu sveikai / 2015-05-22 13:01 / lrytas.lt

Anksčiau širdies nepakankamumas bei įvairūs kraujotakos sutrikimai buvo ne kas kitą kaip gilios senatvės požymis, tačiau šiandien tuo skundžiasi vis jaunesni žmonės. Širdies bei kraujotakos sistemos ligos tapo viena didžiausių ankstyvos mirties priežasčių Lietuvoje, lenkianti net vėžinius susirgimus. Susidariusi situacija verčia susirūpinti – dėl kokių priežasčių pradedame skųstis senoliams būdingais negalavimais ir ką daryti, jog širdis plaktų ilgiau?


  9. Visuomenės požiūris į sportavimą keičiasi, bet labai lėtai

Startai / 2015-05-22 12:52 / Goda Smilingytė

Visi žinome, kad fiziškai aktyvus žmogus yra sveikas, tačiau ne visi ryžtasi sportuoti. Nuo stadiono, dviračio ar sporto klubo gali atgrasyti stereotipai – tai jauniems, sveikiems, sportiškiems žmonėms. Ar tikrai kiekvienas gali būti fiziškai aktyvus? Kaip pasirinkti tinkamą veiklą ir nuo ko pradėti?


  10. Išgražėjęs jaunuolis saldžiai atkeršijo jį atstūmusiai merginai (246)

Konkursai / 2015-05-21 21:06 / Lukas

Vaikystėje buvau atletiškas ir energingas vaikas, stipresnis už bendraamžius, tačiau mokykloje niekuo neišsiskyriau. Panelės į mane nekreipė dėmesio, todėl vieną dieną nusprendžiau tapti populiarus ir žinomas. Pradėjau domėtis kultūrizmu, bet nenorėjau nieko apie tai sakyti tėvams, kadangi tuo metu lankiau krepšinį.


  11. Kaunas alsavo studentiška sporto dvasia

Startai / 2015-05-20 16:44 / lrytas.lt

Gegužės 15-17 dienomis Kaune vyko 31-osios SELL studentų žaidynės, kurios šį kartą sutraukė rekordinį dalyvių skaičių – 1849 sportininkus iš 11 šalių ir 58 universitetų.


  12. Fabijoniškių mokykloje skambėjo priekaištai politikams (16)

Aktualijos / 2015-05-20 16:30 / Asta Kuznecovaitė

Paskubomis, prieš pat pasitraukiant iš posto, suraitytas Švietimo ir mokslo ministro (ŠMM) Dainiaus Pavalkio parašas gali nulemti tūkstančių vaikų likimus. Tarp valdininkų ir politikų mėsmalės patekusi Fabijoniškių vidurinė mokykla trečiadienį surengė pilietiškumo akciją – pamoką, kuria bando atkreipti dėmesį į švietimo reformas, skaudžiai paliesiančias daugybę vaikų.


  13. Astromineralogė Nijolė Wolmer – apie auras svetimoje šalyje (10)

Horoskopai / 2015-05-20 16:26 / Gabrielė Vičytė, ANGLIJA.today

Kaip keičiasi žmogaus būsena ivykus iš tėvynės? Emigrantų savijauta svečioje šalyje priklauso ne tik nuo vidinės būsenos tačiau ir nuo svetimą šalį ar miestą gaubiančios auros – egregoro, – taip teigė dvasinio ugdymo centro „Udumbara“ vadovė Nijolė Gabija Wolmer.


  14. Iš sportuojančio darbuotojo darbdaviai išspaudžia daugiau naudos (5)

Rinkos pulsas / 2015-05-19 10:21 / lrytas.lt

Įvairūs moksliniai tyrimai ne kartą įrodė sporto naudą ne tik sportuojančiojo fizinei būklei, bet ir jo darbo produktyvumui. Nustatyta, kad sportu kelis kartus per savaitę užsiimantys darbuotojai savo įmonėms atneša 5 proc. didesnį pelną. O kai sportas yra kasdienė veikla, šis skaičius auga 8 proc. Neseniai mokslininkai įrodė ir tai, kad sportas geriausiai ugdo lyderystę ir asmenybę, o disciplinos lavinimui bei streso įveikimui geriausiai pasitarnauja bėgimas.


  15. Žvėrišką galią demonstravę šunys išsiaiškino, kuris stipriausias (9)

Pamatyk / 2015-05-18 14:30 / Šarūnas Meškys

Visą savaitgalį trukusiose šunų galios varžybose „Powerdog“ stipriausi keturkojai varžėsi net septyniose rungtyse, kur galėjo demonstruoti tai, ką sugeba geriausiai. Svorio, rogučių tempimo, kabėjimo įsikandus, triračio tempimo, lipimo į sieną, šuolio į aukštį, šuolio į tolį ir virvės tempimo rungtyse varžėsi per 20 šunų.


  16. Verslininkus ir valdžią terorizuoja žydų nekenčianti moteris? (83)

Aktualijos / 2015-05-18 08:48 / Asta Kuznecovaitė

Valakampių miške nemokamą sporto aikštelę įrengę verslininkai norėjo tik gero vilniečiams, tačiau priversti vaikščioti po teismus ir valdiškas institucijas ir tik todėl, kad jų veikla ir idėjos autoriaus tautybė nepatinka vienai moteriai, Jano Shpitzo kaimynei. „Aikštelė kliūna tik todėl, kad aš žydas“, – įsitikinęs J.Shpitzas.


  17. Naujas LSU garbės daktaras inauguruotas Pažaislyje

Startai / 2015-05-16 13:22 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame svetingumo komplekse iškilmingai inauguruotas naujasis Lietuvos sporto universiteto (LSU) garbės daktaras profesorius Olegas Maticynas.


  18. Krepšininkui J. Valančiūnui – iširusios tėvo šeimos priekaištai (694)

Šeima / 2015-05-16 11:43 / Rūta Peršonytė, „Lietuvos rytas“

Uteniškė vaistininkė Ilona Vilkienė (60 m.) vartė nuotraukas, kuriose įamžintos jos gyvenimo akimirkos. Vienoje ji, septynmetė, per Kalėdų karnavalą aprengta Raudonkepuraitės drabužiais. Šalia stovi bendraamžis šokio partneris, pasislėpęs po vilko kauke. „Kas tuomet galėjo numanyti, kad visą gyvenimą turėsiu prašokti su Vilku, o tas šokis bus varginantis ir skausmingas?“ – atsiduso trijų suaugusių sūnų motina, buvusi irkluotojo Jono Vilko (62 m.) žmona. Jos šeiminį gyvenimą nepataisomai sugriovė vyro išdavystė ir žinia apie jo nesantuokinį sūnų Joną Valančiūną (23 m.), tapusį garsiu krepšininku.


  19. Vilniuje apdovanoti geriausi spaudos fotografai (9)

Dailė / 2015-05-15 20:32 / lrytas.lt

Gegužės 15-osios vakarą Vilniaus rotušėje įvyko tradicinė ceremonija, kurioje Lietuvos spaudos fotografams buvo įteikta dvylika „Auksinio kadro“ apdovanojimų. Renginio metu buvo pristatytas ir tradicinis leidinys – metraštis „Lietuvos spaudos fotografija 2014“, surengta paroda, kuri vėliau keliaus po Lietuvą. Konkurse dalyvavo 148 fotografai, kurie pateikė daugiau nei 5000 nuotraukų.


  20. Kokią sporto šaką jūsų Zodiako ženklui rekomenduoja žvaigždės? (20)

Horoskopai / 2015-05-15 11:52 / lrytas.lt

Sparčiais žingsniais artėjant vasarai ir paplūdimio sezonui verta daugiau pakrutėti. Juk svajojate atsikratyti kelių kilogramų, tiesa? Jei nesate dideli sporto aistruoliai ir nežinote, ko griebtis, pasidomėkite, kokią sporto šaką jūsųZodiako ženklui rekomenduoja žvaigždės. Beje, galbūt savyje atrasite tikrą talentą.


Populiariausi per 24 val.