Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3254, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. G. Vaitkutė - apie muziką, piktus komentarus ir grožio kultą (2)

Muzika / 2014-12-20 15:17 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas")

Dainininkė Girmantė Vaitkutė šeštadienį padarys tai, kam Lietuvos popscenoje nėra pasiryžęs beveik niekas. Debiutinis atlikėjos albumas „Mood“ bus pristatytas koncertu Nacionaliniame operos ir baleto teatre.


  2. Pergalę išplėšusiam J.Andersonui kalėdinė dovana - atostogos JAV (25)

Krepšinis / 2014-12-19 23:54 / lrytas.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dėl kelialapio į Eurolygos „Top 16“ etapą kovojo iki paskutinės sekundės. Žalgiriečiai Kaune 80:79 įveikė Sasario „Dinamo“ komandą, o pergalę Lietuvos čempionams išplėšė amerikiečio Jameso Andersono metimas. „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas dėkojo arenoje susirinkusiems sirgaliams ir pergalę išplėšusiam Jamesui Andersonui.


  3. Džordana Butkutė apie M.A.M.A. nominacijas: „Žvėriškai malonu“ (4)

Muzika / 2014-12-18 13:40 / lrytas.lt

Paskelbti Lietuvos muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.2014“ nominantų penketukai parodė, kad ginčuose gimsta tiesa, o užsimezgusi diskusija dėl vertų ir vertesnių yra naudinga visiems. Itin efektingai šiais metais į viršų šovusi dainininkė Džordana Butkutė ir jos aplinka neslėpė apmaudo, kad naujausias albumas „Kryžkelės“ nepateko į penketukus.


  4. „Mis Lietuva 1997“ A.Dumbliauskienė namuose karūnos nenešioja (27)

Žmonės / 2014-12-18 13:28 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Prieš 17 metų Asta Vyšniauskaitė buvo trečio kurso medicinos studentė, nelabai mokanti vaikščioti su aukštakulniais. Tuomet ji net pati nesitikėjo, kad skelbiant konkurso „Mis Lietuva“ nugalėtoją bus ištartas jos vardas. Šiandien gydytoja Asta Dumbliauskienė (37 m.) šypsosi – įsivaizduojamą karalienės karūną namuose ji norėtų nešioti dažniau, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  5. Su amerikiete šokantis S. Ambrulevičius pilietybe dar nesirūpina (2)

Startai / 2014-12-17 14:18 / Lina Daugėlaitė, sportas.info

Gruodžio pradžioje Estijoje vykusiose varžybose „Talllinn Trophy“ debiutavo nauja Lietuvos šokių ant ledo pora 22 metų Saulius Ambrulevičius ir jo bendraamžė amerikietė Taylor Tran. Naujai suburta pora pasinaudojo savo vieninteliu šansu ir, surinkusi reikiamą balų skaičių, iškovojo teisę sausio pabaigoje dalyvauti Švedijos sostinėje Stokholme vyksiančiame Europos čempionate.


  6. Dviratininko P. Šiškevičius karjera kabėjo ant plauko

Startai / 2014-12-16 10:50 / lrytas.lt

Lietuvos dviračių plento čempionas Paulius Šiškevičius pačiu laiku kreipėsi į sveikatos priežiūros profesionalus ir atsikratė varginančių kojos skausmų. Sėkmingo gydymo dėka vaikinas galėjo toliau sportuoti ir siekti karjeros aukštumų. Pauliaus istorija dar kartą įrodo, kad sportas ir sveikata – du neatsiejami dalykai, reikalaujantys nuolatinio dėmesio.


  7. Kodėl geriausi vyno specialistai privalo būti chameleonai?

Gurmanų klubas / 2014-12-15 15:58 / Rūta Peršonytė

Tikriausiai daugelis norėtų darbo, kuriame būtų galima suderinti gerą maistą, vyną ir nesibaigiančias keliones po platųjį pasaulį. Tokia yra vyno kompanijos „Balton&Guestier” vyresniosios eksporto vadybininkės Audrey Clos kasdienybė. Iš Prancūzijos Bordo miesto kilusi ir iki šiol čia su šeima gyvenanti A.Clos aktyviai ir drąsiai priima kiekvienos dienos iššūkius. Tačiau pirmagimio besilaukianti Audrey visai netrukus atsidės naujai veiklai – motinystei ir kuriam laikui atsitrauks nuo gyvenimo pomėgiu virtusio darbo.


  8. Automobilių sportas populiarumu Lietuvoje nusileidžia futbolui (1)

Radaras / 2014-12-15 11:54 / lrytas.lt

2014 m. buvo istoriniai Lietuvos automobilių sportui. Druskininkuose galėjome stebėti Pasaulio ralio čempionato etapą, profesionalo karjerą užsienyje pradėjo Dominykas Butvilas, nuo jo neatsiliko ir kiti garsūs Lietuvos lenktynininkai. Šie pasiekimai lėmė, kad automobilių sportas dar šiek tiek padidino savo gerbėjų gretas ir dabar tik 1 proc. atsilieka nuo futbolo.


  9. Sūnų beveik iki 3 metų maitinusi moteris trokšta dailesnių krūtų (45)

Konkursai / 2014-12-13 14:00 / Gitana

Savo istoriją galėčiau pradėti nuo to, kad 7 metus gyvenau su „vyru“, kuris smurtavo, santykiuose ieškojo tik naudos... Ir dabar man labai labai gaila savo gražiausių metų, atiduotų jam. Išskyrus tai, kad turiu nuostabų sūnelį, kuris yra vienintelis mano džiaugsmas ir per šias Kalėdas jau švęs 3 metukų gimtadienį! Taip greitai eina laikas...


  10. Indrė Burlinskaitė susilažino su stalo teniso profesionalais (2)

TV antena / 2014-12-12 11:04 / lrytas.lt

Pralaimėjusiems setą teks lįsti po stalu – tokias lažybų sąlygas išgirdo TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ dalyvaudama dainininkė Indrė Burlinskaitė. Stalo teniso profesionalai broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos taip lažinasi nuo pat vaikystės.


  11. Skaiva Jasevičiūtė: „Tikiu, kad mane mylėtų ir storą“ (145)

Žmonės / 2014-12-09 21:02 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Daugiau nei prieš mėnesį viešai paskelbusi, kad yra stora, šiandien M-1 radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė (32 m.) jau raško pokyčių vaisius. Pradėjusi sportuoti ir atsisakiusi kai kurių maisto produktų jauna moteris juokiasi: „Kartais iš draugo nugvelbiu kelis gabaliukus uždraustų bulvių, bet dieta – ne tragedija. Kur kas didesnė bjaurastis man yra sportas.“


  12. R. Skaisgirys: „Silikoninės krūtys – geriausias išradimas“ (121)

Žmonės / 2014-12-08 20:10 / („Lietuvos rytas“)

„Ji šokdina mane, bet aš nesu kilimėlis po kojomis“, – juokėsi prodiuseris Rolandas Skaisgirys (45 m.), kalbėdamas apie 21 metais jaunesnę žmoną Vaidą Skaisgirę.


  13. Krūtis susimažinusi I. Starošaitė: „Būdavo sunku judėti scenoje“ (21)

TV antena / 2014-12-07 11:07 / Erika Zabulėnienė („Lietuvos rytas“)

Dainininkė Irena Starošaitė (45 m.) negali atsidžiaugti, kad pagaliau ryžosi plastinei krūtų mažinimo operacijai. Šiam jos sprendimui pritarė ir sutuoktinis Žilvinas Žvagulis (49 m.).


  14. Be dietų ir vaistų dainininkė V.Katunskytė numetė 15 kilogramų (12)

Sveikata / 2014-12-07 11:02 / Ligita Valonytė, „Lietuvos rytas“

„Dievas davė balsą, bet drėbtelėjo ir kūno svorio“, – pripažįsta šiaulietė dainininkė Vitalija Katunskytė (59 m.). Nors atlikėja nutukimą gydėsi vaistais, dietomis, o po to gydytojai specialiu žiedu sumažino jai skrandį, kova su papildomais kilogramais nesibaigė. Dabar garsi moteris pasitelkė valią – mankštinasi, ir kūno svoris vėl tirpsta. Praleidusi pusantro mėnesio treniruoklių salėje Vitalija atsikratė 15 kilogramų, nors valgė viską, ko tik norėjo. Rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Gyvenimo būdas“.


  15. Kenčiate nuo nevaisingumo? Nusimaukite aptemptas trumpikes

Sveikata / 2014-12-05 13:03 / lrytas.lt

Tokie atvejai, kad gyvenant su vienu partneriu moteriai teko gydytis nevaisingumą, o su kitu – nevaisingumo kaip nebuvę, nėra reti. Tokius atvejus analizavusi ginekologė Vaiva Eringytė įsitikinusi, kad negalima lyginti vieno ar kito partnerio. Juk vyras vyrui nelygu.


  16. Nijolė Pareigytė-Rukaitienė nori šią žiemą išbandyti snieglentę

TV antena / 2014-12-05 10:50 / lrytas.lt

Iškritus gruodžio mėnesio sniegui, įrengtose trasose pasirodė pirmieji slidininkai ir snieglenčių gerbėjai. Nors nemažai žiemos pramogų mėgėjų keliauja poilsiauti į užsienį, Lietuvoje sąlygų šiam sportui atsiranda vis daugiau.


  17. Adomas Miklys pažino ir Holivudo spindesį, ir Dalai Lamos gerumą

Žmonės / 2014-12-04 21:23 / Dovilė Lebrikaitė (Lietuvos rytas“)

Niatnamo kovos menų žinovas Adomas Miklys (25 m.) juokiasi – žmonės džiaugiasi atradę raktą į sėkmę, o jis rado visraktį. Londone įsikūręs lietuvis turi tiek daug ir tokios sėkmingos veiklos, kad jam nepritarti būtų tiesiog neteisinga. Dėl tos pačios priežasties Adomą pristatyti yra gana sudėtinga. Jis – vietnamietiškosios Rytų dvikovos niatnamo instruktorius, socialinis darbuotojas, mokytojas.


  18. Kaip išvengti traumų teniso ar badmintono korte?

Tenisas / 2014-12-04 17:58 / lrytas.lt

Prieš sportuojant labai svarbu tinkamai apšilti, per treniruotę nepamiršti vandens, o baigti pratybas reikėtų palaipsniui mažinant krūvį. Pasak patyrusių specialistų, tai geriausias būdas išvengti sveikatos sutrikimų ir pajusti sporto naudą.


  19. Studentus sportuoti privertė chuliganiškas kolegų elgesys

Aktualijos / 2014-12-03 15:15 / Indrė Vainalavičiūtė

Šiomis dienomis Vilniaus universiteto studentai, gyvenantys 16-os aukštų bendrabutyje, esančiame Saulėtekio alėjoje 4, yra priversti kasdien reguliariai mankštintis. Sportas išpopuliarėjo todėl, kad neveikia abu bendrabutyje esantys liftai.


  20. Staigmena Lietuvos popscenoje – nauja vaikinų grupė E.G.O. (1)

Muzika / 2014-12-03 11:23 / lrytas.lt

Simpatiška ketveriukė pavadinimu E.G.O. ruošiasi sudrumsti Lietuvos pramogų pasaulio vandenis. Vaikinų grupė meta iššūkį ne tik priešingos lyties atstovėms, bet ir muzikos verslo rykliams: jie ne šiaip gerai atrodo - jie moka dainuoti.


Populiariausi per 24 val.