Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3110, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Viktorija Macijauskienė: „Itin vertinu tai, ką turiu“ (54)

Žmonės / 2014-09-17 08:26 / Eglė Šilinskaitė-Puškorė

Gyvenimo prasmę galima įžvelgti bet kur: vieniems tai paukščių čiulbėjimas, kitiems – pinigai, greiti ir galingi automobiliai, kelionės, tretiems – vaikai. Viskas priklauso nuo požiūrio. Viktorijai Macijauskienei (28 m.) ta prasmė – šeima, kurioje auga du guvūs vaikai. Praeityje garsaus krepšininko, 2003 metų Europos čempiono Arvydo Macijausko žmona neneigia, kad šiandien jos buitis ir būtis yra paprastesnė nei daugelio moterų, tačiau likimui dabar labiausiai dėkoja už galimybę būti tiesiog mama ir žmona.


  2. „Cat S50“ – telefonų „bobcatas“ tiks net slidinėjimo imtynėms (12)

Techno / 2014-09-15 18:03 / Arnoldas Lukošius

Jei per pasaulį eini baltais sportbačiais ar lakuotais pusbačiais, viskas aišku – gali laukti „iPhone 6“ ar pirkti „HTC One“. O kuo pakeisti seną ir tvirtą kaip laužtuvas „Nokia 5110“ tiems, kas per gyvenimą ropščiasi alpinisto batais, žygiuoja apsiavęs „Dr. Martens“, leidžiasi speleologo virve ar stumia jį „Bobcato“ kaušu? Į Lietuvą atvažiuojantis naujas kompanijos „Cat Phones“ flagmanas „Cat S50“ pasišovė įrodyti: tvirtas nebūtinai turi būti bukas, o išmanus inteligentas irgi gali apsiauti ekstremalo batus.


  3. Flavio Briatore: turtingas, garsus, seksualus ir jau susitupėjęs (30)

Užsienio žvaigždės / 2014-09-15 10:42 / lrytas.lt

Mados ženklo „Billionaire Italian Couture“ kūrėjas, kuris paragavo ir restoranų verslo duonos, buvęs Londono futbolo klubo „Queens Park Rangers“ prezidentas ir dviejų „Formulės 1“ komandų vadovas italas Flavio Briatore (64 m.) žino, kokiu būdu iš gyvenimo paimti viską, ko jis trokšta.


  4. Vandenlentininkai skrodžia Lampėdį

Kelionės ir pomėgiai / 2014-09-14 18:06 / Iveta Skliutaitė

Vandens pramogų entuziastai Lampėdžio ežere gali ne tik plaukioti, irstytis valtimis, bet ir išmėginti naują sporto šaką. Kempingo teritorijoje atidarytas pirmasis mieste vandenlenčių pramogų parkas, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Laikinoji sostinė“. Prieš savaitę pradėjęs veikti pramogų parkas – dvyliktoji vandenlenčių sporto mėgėjų susibūrimo vieta Lietuvoje. Iš kitų tokio pobūdžio parkų jis išsiskiria viena ilgiausių Europoje 287 metrų ilgio trasa. Jau pirmąją dieną nauja aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta sutraukė gausų būrį vandenlentininkų.


  5. D. Lavrinovičius: „Ką jau čia bepriverksi“ (29)

Krepšinis / 2014-09-13 23:41 / Remigijus Kazilionis, specialiai lrytas.lt, Madridas

„Ir pikta, ir liūdna, – sakė Darjušas Lavrinovčius po išsprūdusios bronzos. – Tikrai galėjome laimėti“.


  6. Buvusio bankininko V. Bubnio gyvenimo aistra užima didelę spintą (8)

Istorija / 2014-09-13 12:05 / Ramūnas Gerbutavičius

Gaila, bet pas mus pašto ženklus dažnai piešia pirmo kurso studentai, pradedantys dailininkai. Kai kurie pašto ženklai, aišku, atrodo visai vykę, bet mes nepriviliojame ir nesistengiame privilioti iškilių dailininkų. Tokiu būdu mes iš esmės leidžiame terlioti savo valstybės veidą. Tai – nemaža bėda. Šioje srityje galioja tos pačios viešųjų pirkimų taisyklės – kuo pigiau, tuo geriau. O ką reiškia pigiau? Kreipkimės į M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokinį ir jis nupieš pigiai, bet nebūtinai gerai.


  7. Laukdama vestuvių dainininkė L. Mondeikaitė pažadėjo sulieknėti

TV antena / 2014-09-12 10:22 / lrytas.lt

Atsikratyti dešimties kilogramų – toks buvo dainininkės Liepos Mondeikaitės tikslas, kai prieš kurį laiką dalyvavo viename sveikatingumo projekte. Tuo metu mergina tris mėnesius laikėsi sveikos mitybos valgiaraščio ir intensyviai sportavo.


  8. M. Pocius: „Labai apmaudu, nes jie nėra nenugalima komanda“ (21)

Krepšinis / 2014-09-12 01:07 / lrytas.lt

„Kodėl atitrūko? Nes geriau žaidė“, - tarstelėjo Martynas Pocius po pasaulio čempionato pusfinalio. Lietuviai 68:96 pralaimėjo amerikiečiams ir šeštadienį kovos dėl trečiosios vietos.


  9. Jonas Kazlauskas ieškojo ispanų fiasko priežasčių (52)

Krepšinis / 2014-09-11 16:49 / Donatas Urbonas, specialiai lrytas.lt, Barselona

Pasaulio čempionato pusfinalio tarp Lietuvos ir JAV rinktinių dieną „Palau Sant Jordi“ arenoje įvyko spaudos konferencija užsienio žurnalistams. Vis dėlto jau trečiadienį trenerį Joną Kazlauską ir krepšininkus pakalbinę lietuvių žurnalistai buvo vieninteliai žiniasklaidos atstovai. Kad spaudos konferencija nesibaigtų fiasko, ispanai pakvietė savanorius ir organizatorių pagalbininkus, kurie pateikė porą klausimų.


  10. Turkai dėkojo pralaimėjusiai rinktinei (3)

Krepšinis / 2014-09-10 13:36 / Rolandas V.Eidvilas

Turkijos sportas antradienį patyrė du smūgius. Šios šalies krepšinio rinktinė pasaulio pirmenybių ketvirtfinalyje nusileido Lietuvos komandai, o Turkijos futbolininkai Europos čempionato atrankos turnyrą pradėjo triuškinamu pralaimėjimu Islandijoje. Turkams skaudesnė buvo futbolo komandos nesėkmė. Jų krepšininkai, turkų manymu, pakankamai daug nuveikė vien patekę į planetos geriausiųjų aštuonetą.


  11. Ar penkiakovė užsuks ir į Lietuvą? (4)

Startai / 2014-09-09 23:43 / Kęstutis Rimkus

Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Varšuvoje pirmą kartą patyrė, ką reiškia laimėti ką nors svarbaus savų sirgalių akivaizdoje. Lietuvoje jie tokio jausmo nėra patyrę, ateityje visko gali būti.


  12. Donata Rimšaitė sprendimo atstovauti Rusijai nesigaili (89)

Startai / 2014-09-09 23:43 / Marytė Marcinkevičiūtė (sportas.info)

Per pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatą Varšuvoje Donata Rimšaitė - šiuo metu pajėgiausia Rusijos penkiakovininkė - užėmė septintąją vietą.


  13. Dopingo skandalas tik sustiprino „US Open“ laimėtoją (4)

Tenisas / 2014-09-09 23:42 / AP ir lrytas.lt inf.

Marinas Čiličius pernai it paprastas žiūrovas galėjo stebėti „US Open“ dvikovas, nes prieš save išvydo dopingo kontrolierių raudoną kortelę. Tenisininkas į geriausius žiūrėjo per televizijos ekraną savo namuose Kroatijoje, o kitu metu tobulino įgūdžius, prižiūrimas naujojo trenerio Gorano Ivanisevičiaus.


  14. Pasaulio jaunių kartingo čempionate startuos ir lietuvis

Radaras / 2014-09-09 17:05 / lrytas.lt

Rugsėjo 21 dieną Prancūzijos „Essay“ kartingų trasoje vyks „CIK-FIA KF-Junior“ pasaulio čempionato varžybos, kuriose startuos ir šios sporto šakos aistruoliams puikiai žinomas lietuvis Rokas Baciuška.


  15. Šukuosenų meistrą naujai kolekcijai įkvėpė Vilnius (2)

Stilius ir grožis / 2014-09-09 15:40 / lrytas.lt

„Aš sergu gyvenimu: man įdomu viskas, kas meniška, kas įkvepia. Dieną pradedu galvodamas, kuo savo gyvenimą paįvairinsiu šiandien?“ – sako „My Studio“ kirpyklos savininkas, plaukų stilistas, muzikantas, didelis sporto aistruolis, plokštelių kolekcininkas ir šiaip be galo įdomi asmenybė –Mikhailas Kodesnikovas.


  16. Lietuvos krepšinio netektis: mirė pirmasis FIBA komisaras (6)

Krepšinis / 2014-09-09 15:29 / lrytas.lt

Lietuvos krepšiniui – skaudi netektis. Nesulaukęs 83-iojo gimtadienio pirmadienį Kaune po sunkios ligos mirė ilgametis krepšinio teisėjas, organizatorius ir mokslininkas Juozas Jankauskas.


  17. LKL pasirašė sutartį su Eurolygos rėmėju „Turkish Airlines“

Krepšinis / 2014-09-09 12:19 / lrytas.lt

Viena didžiausių pasaulio oro bendrovių „Turkish Airlines“ papildė vis gausėjančias LKL rėmėjų gretas. Tai vos antra krepšinio lyga pasaulyje, kurią rems „Turkish Airlines“, jau kurį laiką aktyviai bendradarbiaujanti ir su Eurolyga.


  18. Atsakymai iš rinktinės lūpų: ar seksas lemia nesėkmę aikštelėje? (18)

TV antena / 2014-09-08 19:53 / lrytas.lt

TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ nebijo žodžių iš raidės „S“. Sportas ir seksas – du žodžiai iš raidės „S“. Abu jie gali būti su laiminga arba nelaiminga pabaiga. Sportininkai apie seksą garsiai nekalba, nutyli ir treneriai, ir sirgaliai.


  19. I. Pankratjevas – apie „Žalgirį“ ir futbolo kovą su plaukimu (4)

Futbolas / 2014-09-08 14:04 / Ingvaras Butautas (sportas.info)

„Viskas prasidėjo prie Kauno 12-osios vidurinės mokyklos, kurioje tada mokiausi. Lankyti futbolo treniruotes pradėjau, kai man buvo apie 10 metų, trečioje klasėje. Mūsų mokykloje rinko grupę. Į ją aš ir patekau“, – pasakojo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas.


  20. Televizija diena ir naktį rodys lofte gyvenantį jaunimą (4)

TV antena / 2014-09-08 11:45 / lrytas.lt

Vilniuje įsikūrusio „Loftas 174“ gyventojai jau kurį laiką drebina internetą savo beprotiško gyvenimo įrašais socialiniame tinkle „Facebooke“. Jie laksto nuogi po lauką. Laiko kiaulę. Gesina aistras tikru gesintuvu. Netrukus jų gyvenimą rodys televizija.


Populiariausi per 24 val.