Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3018, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kokios nuotaikos eiti apsipirkti, kad sutaupytumėte? (7)

Naudingi patarimai / 2014-07-23 16:45 / lrytas.lt

Neiti į parduotuvę nuobodžiaujant ir nepavargti apsipirkinėjant. Tai – keli patarimai, kurie padės sutaupyti. Tiesa ta, kad daugelis mūsų sprendimų įsigyti produktą ar susilaikyti nemaža dalimi priklauso ir nuo mūsų emocinės būsenos. Prekybos tinklas „Iki“ dalinasi patarimais ir įžvalgomis, kurios bus vertingos norintiems per daug neišlaidauti.


  2. Žadėtas griežtas Kremliaus atsakas JAV - uždraus „McDonald's“? (15)

Įvairenybės / 2014-07-21 12:18 / lrytas.lt

Po to, kai JAV patvirtino naujas sankcijas Rusijai dėl pastarosios veiksmų Ukrainoje, Maskva pūtėsi, kad prieš Ameriką imsis atsakomųjų žingsnių. Kremliaus politiką pastaruoju metu ypač palaikantys rusai jau, regis, rado ir taikinį - iš Rusijos norima iškeldinti amerikiečių įtakos simboliu vadinamą greitojo maisto restoranų tinklą "McDonald's", rašo change.org.


  3. Kaip sutramdyti sindromą, kuris kamuoja beveik pusę moterų? (23)

Sveikata / 2014-07-21 09:00 / Gintarė Kaminskienė

Priešmenstruacinis sindromas (PMS) – tai cikliškai pasireiškiančių simptomų kompleksas, kurį patiria apie 40 procentų moterų, 5 procentai iš jų – sunkią formą. Apskritai šis sindromas gali turėti įtakos moters darbui ar net gyvenimo kokybei. Įprastai PMS pasireiškia antroje ciklo pusėje prieš mėnesines.


  4. Braziliją svaigino futbolas, o dabar laukia pagirios

Rytai-Vakarai / 2014-07-20 13:01 / Paulius Gritėnas

2007 metais Braziliją pasiekė žinia, kuri vienus ypač nudžiugino, o kitus vertė keiktis. Į labiausiai dėl futbolo išprotėjusią valstybę po daugiau nei 60 metų sugrįš pasaulio futbolo čempionatas. Bet dabar, praūžus futbolo šventei, brazilų gali laukti karti realybė. Jau nuo pat tos minutės, kai Brazilija gavo teisę rengti Pasaulio futbolo čempionatą, atsirado nerimaujančių, kad šalis prisiima per daug. Apie tragišką rezultatą stadionuose, žinoma, niekas negalvojo.


  5. Zombiu tapęs Marius Repšys: „1000 litų alga atrodė lyg svajonė“ (10)

Žmonės / 2014-07-20 10:54 / Ramūnas Zilnys

Pasruvęs krauju, stiklinėmis akimis – Marius Repšys prieš savaitę be jokių ginčų buvo ryškiausiai atrodantis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo (PLJS) svečias. Šiuo metu itin populiarus jaunas aktorius ėmėsi dar vieno nestandartinio vaidmens. Naktį jis įsilaužė į „Radiocentro“ studiją, graužė stalčiuje rastas maisto atliekas, galiausiai ant stalo padėjo kruviną „Anties“ kompaktinę plokštelę ir pasišalino.


  6. Italų žiniasklaida rodo išskirtinį dėmesį A. Matelio filmui (16)

Kinas / 2014-07-19 23:13 / lrytas.lt

Į pabaigą artėjant A.Matelio naujo dokumentinio filmo „Gladiatoriai. Kita planeta“ pirmajam filmavimo etapui neslopsta Italijos žiniasklaidos dėmesys. Kaip juokauja A.Matelis, „nei vienas mano filmas ar jų iškovoti prizai nesukėlė Italijoje tiek susidomėjimo ir dėmesio, kiek ką tik pradėtas naujas darbas“.


  7. Paaiškėjo, kokiu greičiu bėga vikriausi šunys Lietuvoje (6)

Margumynai / 2014-07-19 20:34 / Šarūnas Meškys

Kas gali būti geriau, už pasakiškai praleistą laiką gamtoje, kartu su savo keturkoju bičiuliu. Ypač tada, kai saulė negaili šilumos, oras kaip užsakytas, o ir vandens telkinys čia pat. Būtent to – smagiai praleisti laiką ir užsiimti aktyviu laisvalaikiu gamtoje – susitiko vietoje nenustygstantys šunys ir jų augintojai. Šeštadienį Balkūnų gyvenvietėje netoli Vilniaus zujo dešimtys šunų – šokinėjo per kliūtis, landžiojo tuneliais ar laipiojo rampomis – čia vyko šunų vikrumo varžybos „Itaka Agitily Cup“, kur paaiškėjo, kaip greitai ir vikriai geba bėgti keturkojai.


  8. 1000 kilometrų lenktynėse – alinantis karštis ir šortukų mada (16)

Vasaros naujienos / 2014-07-19 17:40 / Živilė Karevaitė

Premjeras Algirdas Butkevičius davė startą penkioliktosioms 1000 kilometrų lenktynėms Palangoje, kur lenktyninės mašinos varžysis iki 19 val. vakaro. Kaitinant saulei, žmonės slepiasi po skėčiais, skrybėlaitėmis ir saulės akiniais.


  9. Kazachai Klaipėdoje pajuto SSRS atmosferą (27)

Futbolas / 2014-07-19 15:34 / Ingvaras Butautas, sportas.info

Nors ketvirtadienį vykusios Europos lygos antrojo atrankos etapo pirmosios rungtynės Klaipėdoje tarp vietos „Atlanto“ ir Karagandos „Šachtior“ (Kazachstanas) komandų baigėsi taikiai – 0:0, abiejų klubų santykiai draugiškais netapo. Ir ne dėl to, kad po savaitės laukia atsakomasis mūšis Karagandoje, po kurio kažkuris iš dviejų varžovų turės palikti Europos turnyrą, o dėl įvykio, nutikusio už aikštės.


  10. Žūties prie Baltojo tilto liudininkė numano, kodėl įvyko nelaimė (49)

Reporteris / 2014-07-18 16:05 / Augustyna

Nežinau ar kuo nors padėsiu, bet galbūt. Taigi pasidalinsiu savo mintimis ir tuo ką mačiau savo akimis. Liepos 17 dieną prie Baltojo tilto vyko vaikų sveikatingumo renginys – krepšinio turnyras „Kai sportas suvienija mus!“ Aš irgi dalyvavau, atvežiau savo grupės vaikus į renginį. O po jo, kai ką tik gavome paskutinį apdovanojimą, ką tik ant scenos paspaudę ranką „žmogeliukui“ su pomidoro kostiumu ir ką tik su juo padarę nuotrauką, nulipę nuo scenos stovėjome gal apie 40 metrų nuo laipiojimo sienos, dėl kurios vos kelių minučių turėjo įvykti baisi nelaimė.


  11. Slidininkas Vytautas Strolia keičia sporto šaką (22)

Startai / 2014-07-18 10:01 / Mažvydas Laurinaitis, sportas.info

Slidininkas Vytautas Strolia nebemato perspektyvų slidinėjime, todėl nusprendė pereiti į biatloną ir jau spėjo sudalyvauti pirmoje treniruočių stovykloje.


  12. Pramoga ant laipiojimo sienos moteriai Vilniuje kainavo gyvybę (172)

Nelaimės / 2014-07-18 06:29 / Evelina Valiuškevičiūtė

Ketvirtadienį po pietų sostinės pareigūnai gavo pranešimą, kad prie Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės įvyko nelaimė - nukrito konstrukcija ir prispaudė jauną moterį. Anot liudininkų, nelaimė įvyko per apdovanojimų ceremoniją. Laipiojimui uolomis skirta siena nuvirto ir mirtinai sužalojo jauną moterį. Ji mirė nuo sunkių galvos sužalojimų. Policijos duomenimis, nelaimė įvyko apie 15 val. 50 min. Tiesa, laipiojimo sienos savininkų teigimu, toną sverianti siena negalėjo lyg niekur nieko nuvirsti ant šono - ją turėjo kas nors išjudinti. Spėjama, kad ją nuvertė neatsargiai besielgę žmonės.


  13. Kelios savaitės be sporto - ir pasiekimų kaip nebūta (5)

Naudingi patarimai / 2014-07-16 12:02 / lrytas.lt

Prasidėjus vasaros sezonui, nemaža dalis visus metus aktyviai ir reguliariai sportavusių žmonių atleidžia vadeles. Tačiau užtenka vos dviejų savaičių pertraukos ir pasiekti visų metų aktyvaus sezono rezultatai pradeda sparčiai tirpti.


  14. Vasara - stresas odai. Kaip nepasenti pirma laiko?

Vasaros naujienos / 2014-07-16 06:29 / lrytas.lt

Šiltasis metų laikas nėra lengvas odai. Ją veikia intensyvūs saulės spinduliai, dulkės, karštis, prakaitas. Moterys atsakingiau rūpinasi savo odos priežiūra, tačiau vyrams taip pat nederėtų jos apleisti. Tinkamai parinktos priemonės ir atsakinga odos priežiūra gali ne tik pagerinti jos būklę, bet ir pristabdyti senėjimo procesą.


  15. Naujasis KKSD vadovas iškart Damoklo kardu nemojuos (5)

Startai / 2014-07-15 09:57 / Martynas Suslavičius

Skolose skendusioje Lietuvos rankinio federacijoje laviravęs Edis Urbanavičius mėtys gerokai didesnius kamuolius. Pirmadienį Vyriausybė E.Urbanavičių paskyrė Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) vadovu. 43 metų sporto bendruomenės narys pakeis nuo 2010-ųjų departamentui vadovavusį Klemensą Rimšelį.


  16. Silpni bendražygiai nuotykių kelionę gali paversti košmaru (4)

Kelionės ir poilsis / 2014-07-14 18:12 / lrytas.lt

Keliauti į užsienį per atostogas jau savaime reiškia atitrūkimą nuo kasdienės rutinos bei nuotykius. Tačiau žmonės poilsį kelionėje įsivaizduoja skirtingai – vieni trokšta ilgai drybsoti prieš saulę, kiti trokšta mesti sau iššūkius, pažinti, išmokti kažką naujo ir todėl renkasi aktyvų poilsį. Tokioms kelionėms reikia kur kas atidesnio pasiruošimo ir daugiau informacijos.


  17. Persodinti plaučiai - ne kliūtis stoti prie starto linijos (2)

Sveikata / 2014-07-14 15:27 / Danutė Jonušienė

„Nejaučiu, kad man persodinti plaučiai, savijauta puiki“, - kalbėjo iš Suomijos į Vilnių atvykusi praeityje garsi bėgikė 53 metų Tuija Helander, kuri Los Andželo vasaros olimpinėse žaidynėse barjerinio bėgimo 400 metrų distancijoje užėmė 7 vietą. Ji – viena iš 300 tarptautinės šentės dalyvių. Iškilminga eisena nuo V.Kudirkos aikštės iki Valdovų rūmų Vilniuje prasidėjo XV-osios Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais sporto žaidynės.


  18. Užsienio ir lietuvių rašytojai futbolą tiek žaidžia, tiek aprašo (6)

Literatūra / 2014-07-14 13:47 / Ramūnas Gerbutavičius

Kas sieja prancūzų filosofą Albert’ą Camus ir argentiniečių rašytoją Jorge Luisą Borgesą? Jei būtų gyvi, jie abu greičiausiai būtų sekę pasaulio futbolo čempionato įvykius, bet jų veidą puoštų skirtinga mimika, rašo „Lietuvos rytas“.


  19. Manekenės Gisele Bundchen trumpa suknia stadione kaitino aistras (28)

Užsienio žvaigždės / 2014-07-13 22:47 / lrytas.lt

Viena garsiausių bei daugiausiai uždirbančių pasaulio modelių Gisele Bundchen (34 m.) sekmadienio vakarą su vyru Tomu Brady pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje stebėjo ne tik kaip aistruolė. Brazilų manekenei buvo patikėta pristatyti taurę, dėl kurios finale kovojo Argentina ir Vokietija.


  20. Futbolininkui Mantui Fridrikui vasara kupina karštų įvykių

Šeima ir santykiai / 2014-07-12 13:18 / Ligita Valonytė

Gyvenimas sukasi apie futbolo kamuolį. Tai geriausiai apibūdina ne tik Vilniaus „Žalgirio“ futbolininką Mantą Fridriką (25 m.), bet ir jo mylimąją, konkurso „Mis Telšiai 2012“ nugalėtoją Vaivą Rezgytę (21 m.). Pora susituokė pasaulio futbolo čempionato metu. Futbolas – svarbi ašis, aplink kurią sukasi Fridrikų giminės gyvenimas. Kaip rašo "Lietuvos ryto" priedas "Gyvenimo būdas", M.Fridrikas pasekė tėvo, praeityje garsaus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko Roberto Fridriko, dabar gyvenančio Austrijoje, pėdomis.