Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2840, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Laimingas vyras: „Mano žmonos pareiga - tik gerai atrodyti“ (119)

Išklausykite / 2014-04-16 05:50 / Saulius

Noriu pasidalinti savo mintimis apie teisingą šeimą, apie tai, kas joje turėtų būti svarbiausia, apie subordinaciją ir jėgų pusiausvyrą. Man jau yra tekę susidurti su tokiu reiškiniu kaip „vyriškumo krizė“. Taip buvo mano pirmojoje santuokoje, kada savo kailiu teko patirti, ką reiškia gyventi šalia moters, linkusios vadovauti, manipuliuoti ir išlikti teisia visur ir visada. Ji daug dirbo, daug uždirbo, retai būdavo namuose, o manęs negerbė ir, tikrąja to žodžio prasme, valydavosi kojas.


  2. Gatvės gimnastai stebina triukais ir ant skersinio (3)

Startai / 2014-04-13 15:07 / Iveta Skliutaitė

Kauniečiai jau gali plėtoti gatvės gimnastiką. Prie Kauno statybininkų rengimo centro įrengta sporto aikštelė, kurioje bus galima ir treniruotis, ir rengti varžybas. Dainavos mikrorajone vos prieš kelias dienas veikti pradėjusi atnaujinta sporto aikštelė iš karto sulaukė gausaus būrio judrių žmonių. Į jos atidarymą susirinko Statybininkų rengimo centro moksleiviai, patyrę gatvės gimnastai ir aktyvaus gyvenimo propaguotojai ne tik iš Kauno, bet ir kitų miestų.


  3. Kartingo akademijoje - būsimų čempionų atranka

F-1 + / 2014-04-12 12:53 / Donatas Urbonas

Dešimtys 7–12 metų vaikų praėjusį savaitgalį atliko įvairius Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) testus – sostinėje vyko ypač kruopšti penkiasdešimties vaikų atranka į antrąjį sezoną pradedančią Lietuvos kartingo akademiją. Į akademiją patekusiems vaikams teko atlaikyti nevaikiškus išbandymus, nes profesionalią atranką surengusi Kartingo akademija ne tik moko vaikus saugaus eismo subtilybių, bet ir ruošia pamainą Europos ir pasaulio čempionais tapusiems Lietuvos lenktynininkams.


  4. A.Žukaitė abu savo vyrus šaukia tokiu pačiu vardu (2)

TV antena / 2014-04-11 16:29 / lrytas.lt

Sporto žinių vedėja Asta Žukaitė dabar gyvena tarp dviejų vyrų. Abu jie – Sauliai. „Jokio pavydo! Kai žmogumi pasitiki, koks gali būti pavydas?“, – šypsosi moteris, su partneriu Sauliumi Ambrulevičiumi dalyvaujanti LNK projekte „Šokiai ant ledo“, o gyvenanti su savo vyru, sporto žurnalistu Sauliumi Nalivaika.


  5. Sportininkams - seminarai apie dopingo žalą (2)

Startai / 2014-04-11 14:40 / lrytas.lt

Kūno kultūros ir sporto departamentas prisijungė prie savo įstaigos, Lietuvos antidopingo agentūros, vykdomo švietimo projekto – nuo šiol sportininkai bus informuojami apie pasekmes ne tik vartojant dopingą, bet ir dalyvaujant susitarimuose dėl varžybų rezultatų. Pirmieji tokiame bendrame seminare dalyvavo Lietuvos nacionalinės ledo ritulio rinktinės nariai.


  6. Grožio karalienė B.Rumšienė verčia naują gyvenimo puslapį (30)

Žmonės / 2014-04-11 09:19 / Iveta Skliutaitė

„Ši pergalė - tarsi kertinis mano naujo gyvenimo, kuriame nebus tiek skausmo, ašarų, išdavysčių, akmuo, - įsitikinusi konkurso „Lietuvos ponia 2014" nugalėtoja kaunietė verslininkė Beta Rumšienė (42 m.). Mylimo tėvo netektį ir skyrybas su vyru išgyvenusi moteris nesustojo vietoje. Aukštai iškelta galva ji pasiryžusi priimti naujus iššūkius. Žaviausia šių metų moterimi tituluota šviesiaplaukė rudų akių bendrovės „Statybų kryptis“ akcininkė B.Rumšienė neslėpė seniai troškusi dalyvauti tokiame konkurse.


  7. Vėžio tyrimų perversmą sukėlęs paauglys: „Nesupratau, ką darau“ (48)

Laboratorija / 2014-04-11 09:17 / Gediminas Gasiulis

Amerikiečiui moksleiviui Jackui Andrakai ranką su pagarba spaudė ne tik medicinos profesoriai, mokslininkai, bet ir JAV prezidentas Barackas Obama. Būdamas penkiolikos jis sukūrė naujovišką popierinį jutiklį, vos per 5 minutes atrandantį kasos, kiaušidžių ir plaučių vėžį. Lietuvoje viešintis 17-metis prisipažįsta, kad pirmą kartą atėjęs į modernią laboratoriją pasimetė: „Aš savęs klausiau: „Jackai, ką, po velnių, čia darai?“


  8. Abu Dabio maratone nugalėjo V.Vasiljevas ir P.Goncalvesas

F-1 + / 2014-04-10 22:03 / lrytas.lt

„Abu Dhabi Desert Challenge“ dykumų maratone pergalę šventė rusas V.Vasiljevas su „Mini“. Motociklų klasėje dramatiškoje kovoje nugalėjo portugalas P.Goncalves su „Honda“. Lietuvių ekipažas vėl sugedusį automobilį paliko dykumoje.


  9. Modelis E.Herzigova: „Slavėms labai pasisekė“ (7)

Užsienio žvaigždės / 2014-04-10 18:05 / Ona Kacėnaitė

Eva priklauso tos kartos supermodeliams, kuriuos iš veido pažinojo milijonai žmonių. Kovo 10-ąją E.Herzigovai sukako 41-eri. Bet Eva, regis, savo amžiaus neprisimena: ir toliau vaidina filmuose ir reklamose, praėjusiais metais pagimdė trečiąjį sūnų. Karjeros pradžioje E.Herzigova buvo vadinama dešimtojo dešimtmečio Marilyn Monroe – dėl šviesių garbanų, katės žvilgsnio ir gundomos šypsenos.


  10. V.Genytė apie dalyvavimą šokių projekte ir moteriškas silpnybes (52)

Žmonės / 2014-04-10 17:05 / Monika Svėrytė

Dainininkė Vaida Genytė-Marazienė (39 m.) savo gyvenimą skirsto etapais. Vienas jų jaukus ir ramus, kitas – kupinas netikėtumų, trečias – darbingas ir intensyvus. Būtent tokį jį dabar gyvena. Koncertai, spektakliai, dalyvavimas projekte „Šokiai ant ledo“ – žavi šviesiaplaukė sukasi it bitė.


  11. Kova, kurioje kilmingiems šunims į kaulus duoda ir mišrūnai (3)

Margumynai / 2014-04-10 16:43 / Gerda Žemaitytė

Jei būtų galimybė ir būdas kaime gyvenančiam žmogui įrodyti, kad jo visą gyvenimą prie „lenciūgo“ praleidžiantis mišrūnas Rikis sugeba daug daugiau nei amtelėti pamatęs kaimyno katę ar išversti savo pilną perlinių kruopų dubenį, tai turbūt visus tokius keturkojus žmonės su didžiuliu malonumu ir pasigėrėjimu vežtų į šunų vikrumo, arba kitaip - „agility“, varžybas. O tada jau reikėtų gerai paieškoti kiemo, saugomo „lenciūginio“ Rikio.


  12. Nemokamo koncerto kaina - fizinių jėgų ir valios išbandymas (1)

Startai / 2014-04-09 13:52 / lrytas.lt

Kai kurie ekstremalaus ir mėgėjiško sporto atstovai jau atrado „Nykštietišką triatloną“, o kai kuriems jis – neištyrinėtas. Šių nuotykių lenktynės jau tapo neatsiejama Anykščių krašto dalimi, kaip šių apylinkių istorijos, kultūros pažinimo ir aktyvaus sporto renginys. Kas gi tos nuotykių lenktynės, kurių kiekvienais metais su nekantrumu laukia jų dalyviai?


  13. Gyvenimo kokybę pablogina šlapimo nelaikymas (12)

Sveikata / 2014-04-09 11:32 / Giedrė Balčiūtė

Šlapimo nelaikymas smarkiai apkartina šią bėdą turinčių žmonių gyvenimą. Dažniau su šia problema susiduria moterys, tačiau skaudžiau tai išgyvena vyrai. Privačioje ligoninėje ir poliklinikoje „Kardiolita“ dirbanti gydytoja urologė doc. dr. Aušra Černiauskienė pasakojo, kad šlapimo nelaikymas nėra žmogaus sveikatai grėsminga būklė, nuo to nemirštama, tačiau šią bėdą turinčiam žmogui kyla daug socialinių, ekonominių, psichologinių ir medicininių problemų.


  14. Mažasis futbolas suburia šimtus entuziastų (4)

Futbolas / 2014-04-07 10:34 / Martynas Suslavičius

Jau po savaitės į „Fanų“ stadioną susirinks mažojo futbolo entuziastai – balandžio 12-ąją vyks Mini futbolo lygos (MFL) sezono atidarymo turnyras. „Tai graži tradicija. Balandžio mėnesį organizuojame atidarymo turnyrą, o rudenį – uždarymo. Kitą savaitgalį vyksiantis turnyras – įžanga į MFL čempionatą“, – sakė MFL direktorius Tomas Butkus.


  15. Bėgimo sezoną pradėjusi A.Jasaitytė treniruojasi su vyru (19)

Žmonės / 2014-04-06 19:40 / lrytas.lt

Sekmadienį Vingio parke vyko pirmoji nemokama tarptautinio bėgimo renginio „Nike We run Vilnius/DNB pusmaratonis“ treniruotė. Pernai, nors dar gatvėse karaliavo sniegas, į treniruotę atėjo 400 bėgimo entuziastų. Tarp bėgančių buvo galima pamatyti ir žinomų žmonių.


  16. Sportinė mada - šio sezono vinis

Stilius ir grožis / 2014-04-04 15:33 / lrytas.lt

Svarbiausias modernus akcentas šio sezono temų paletėje – sportinė stilistika, įkvėpta gatvės stiliaus elementų bei žavinti savo universalumu. Sportinio stiliaus detalės pavasarį ir vasarą savo vietą ras net itin elegantiškos moters garderobe.


  17. Prieš teniso kovas R.Berankiui ir L.Grigeliui teko melžti karves (8)

Tenisas / 2014-04-03 17:02 / lrytas.lt

Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis ketvirtadienį vykusioje Daviso taurės burtų traukimo ceremonijoje Pietų Afrikoje sužinojo ne tik savo varžovų pavardes, bet ir įgijo naujų įgūdžių.


  18. V.Adamkus: „Gydymo kursą praėjau pakelta galva“ (88)

Aktualijos / 2014-04-02 10:08 / lrytas.lt

Prezidentą Valdą Adamkų medikai trumpam išleido iš ligoninės. Šiuo metu ketvirtąjį gydymo etapą pradėjęs V.Adamkus laiką leidžia namuose. Kelios saulėtos ir gražios dienos ne ankštoje palatoje labai nudžiugino V.Adamkų. Portalui sportas.info V.Adamkus sakė, kad jaučiasi gerai. Iš ligoninės jis buvo išleistas pirmadienį.


  19. D.Adomaitis neleis „Lietuvos ryto“ varžovams mesti po 80 taškų (30)

Krepšinis / 2014-04-01 21:31 / Donatas Urbonas

„Lietuvos ryto“ komandos varžovų puota prie vilniečių krepšio baigsis. Klubo vairą iš kroato Aleksandro Petrovičiaus perėmęs Dainius Adomaitis kur kas daugiau dėmesio skirs gynybos veiksmams. Pusantrų metų „Lietuvos ryto“ treneriams Dariui Maskoliūnui, Dirkui Bauermannui ir minėtajam A.Petrovičiui asistavęs 40 metų lietuvis su portalu lrytas.lt dalijosi mintimis apie būsimas permainas ir situaciją komandoje po skaudaus smūgio LKF taurės finale.


  20. D.Adomaitis: „Sportas žiaurus tuo, kad neatsuksi net sekundės“

Sportas / 2014-04-01 16:38 / Sandra Buzaitė

„Lietuvos“ ryto krepšinio klubo vyresiausiojo trenerio vairą antrą kartą perimantis Dainius Adomaitis sako, kad kaip treneris yra sustiprėjęs. Strategui ši situacija gerai pažįstamą - pasikeitimų klubuose vykdavo ir per jo, kaip žaidėjo karjerą. Trenerį ramina tai, kad žaidėjai gerai pažįsta, todėl adaptuotis naujame amplua daug laiko neprireiks.