Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 4977, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Benamį šunį į namus priėmusi aktorė žada kardinalius pokyčius (1)

Priežiūra / 2015-11-29 17:02 / Šarūnas Meškys („Lietuvos rytas“)

Paimti benamį likimo mėtytą šunį, per šešias savaites jį išauklėti ir paruošti kelionei į naujus namus. Tokios užduoties ėmėsi vilnietė aktorė Grėtė Indičianskytė (23 m.). Savo namuose ji priglaudė iš sanitarinės tarnybos atkeliavusį mišrūną Eltoną.


  2. Šeštadienio rytą – „Press'o“ ir „Prelegentų“ akistata

Futbolas / 2015-11-27 16:50 / lrytas.lt

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas „PRESS'as“ savo 10 metų jubiliejų švęs šeštadienio rytą futbolo aikštėje.


  3. LTOK pagerbė sporto žmones ir sudėliojo sąrašą į Rio žaidynes (2)

Kitos naujienos / 2015-11-26 12:50 / Mažvydas Laurinaitis

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) ketvirtadienį netrūko rimtų kalbų, šypsenų, sveikinimų ir svarstymų apie artėjančią Rio de Žaneiro olimpiadą.


  4. Apie Sporto fondo permainas prabilo ir Virgilijus Alekna (2)

Kitos naujienos / 2015-11-25 11:19 / lrytas.lt

Pirmadienį iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) tarybos pirmininko pareigų nušalinus Kūno kultūros ir sporto departamento generalinį direktorių Edį Urbanavičių, savo nuomonę išsakė sporto federacijų vadovai, žinomi sportininkai ir treneriai.


  5. Ukrainos milžinas dūrė pirštu į „Lietuvos rytą“ ir V. Šeškų (13)

Krepšinis / 2015-11-24 14:27 / Mažvydas Laurinaitis

Kyrylas Natiažko sugrįžo į Vilnių – vidurio puolėjas čia atvyko kartu su Solnoko „Olaj“ klubu ir trečiadienį žais Europos taurės rungtynes prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.


  6. Iš Sporto fondo išprašytas E. Urbanavičius: „Nežlugdžiau darbo“ (7)

Kitos naujienos / 2015-11-23 12:39 / Modestas Krukauskas

Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbanavičius neteko vieno iš savo postų – Fondo tarybos nariai, sukilę dėl neva vadovo neveiklumo ir noro sužlugdyti pasirengimą Rio de Žaneiro olimpiadai, E.Urbanavičių išprašė iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) tarybos pirmininko pareigų. Vietoj jo vadovu išrinktas Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) vadovas Rimantas Kveselaitis.


  7. Sporto vadovas norėjo apžioti visus pinigus – neteko darbo (20)

Kitos naujienos / 2015-11-23 10:28 / Modestas Krukauskas

Prieš daugiau kaip pusantrų metų kojas Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus kabinete apšilęs Edis Urbanavičius jau privirė košės tiek, kad sporto visuomenė svarsto kreiptis į Vyriausybės vadovą ir Prezidentę, kad būtų sutramdytos sistemą griaunančios dar vieno sporto ministro ambicijos. Jei E.Urbanavičius ir liktų savo poste, tai jis vis tiek būtų stumiamas iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) vadovo pareigų – norai tik pačiam spręsti skiriamų 6 mln. eurų lėšų likimą sulaukė pasipriešinimo ir sukilimo.


  8. Po Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšiu – buvęs disko metikas (13)

Krepšinis / 2015-11-22 11:59 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Niekas nesistebi, kai į krepšinio treniruotę užsuka penkerių ar šešerių metų berniukai. Bet Juliaus Juciko kelias buvo kitoks – „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas rimčiau treniruotis pradėjo tik būdamas aštuoniolikos.


  9. Žinomas verslininkas nuo darboholizmo jau pasveiko (19)

Rinkos pulsas / 2015-11-22 10:41 / lrytas.lt

Darboholizmo forma, kai žmogus per daug laiko praleidžia darbe, nėra naudinga įmonei. Toks žmogus pavargsta, negali racionaliai vertinti situacijos, mažėja jo produktyvumas. Taip teigia vienas labiausiai vertinamų Lietuvos vadovų Petras Masiulis, „TELE2“ generalinis direktorius. Jo teigimu, žmogus privalo turėti ambiciją gyventi visavertį šeimos gyvenimą ir visavertį darbo gyvenimą – tada jis bus laimingesnis.


  10. Imtynininkai pradėjo ruoštis Rio olimpiadai (1)

Kitos naujienos / 2015-11-20 10:09 / lrytas.lt

Lietuvos imtynininkai dar neturi kelialapių į olimpines žaidynes, tačiau jau ruošiasi artimiausiems atrankos turnyrams, kurių metu bus galimybė iškovoti bilietus į Rio de Žaneirą. Lietuvos imtynių federacija išsikėlusi tikslą ne tik patekti į olimpines žaidynes, bet ir trečią kartą iš eilės parvežti į Lietuvą olimpinius medalius.


  11. Sporto rėmimo fondas: jame 6 mln., o paraiškų – už 25 mln. eurų (1)

Kitos naujienos / 2015-11-19 16:37 / lrytas.lt

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF) lėšų skirstyme šiemet esminių permainų nebus, nors jo vadovas buvo kitos nuomonės. Fondo taryba atmetė KKSRF pirmininko Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) direktoriaus Edžio Urbanavičiaus siūlymą atsižvelgti į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pastabas ir siūlymus bei paliko galionačią tvarką.


  12. 40 kilogramų numetusi moteris išdavė, ką reikia daryti (72)

Išklausykite / 2015-11-18 13:46 / Neringa Gorelė

Vienus svorio metimo istorijos turbūt jau erzina, kitiems yra puiki motyvacija. Kadangi mano tikslas yra skatinti žmones gyventi sveikiau ir jaustis geriau, dalinuosi savo istorija apie tai, kaip iš sulieknėti norėjusios mamos tapau fitneso čempione.


  13. A. Kirilenkos akibrokštas dėl dopingo: „Sportas Rusijoje serga“ (18)

Krepšinis / 2015-11-17 16:54 / lrytas.lt

Garsiausias Rusijos krepšininkas ir dabartinis šios šalies krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka rėžė ne itin tarp Rusijos valdžios palaikomą nuomonę – niekas kitas, išskyrus Rusiją, yra nekaltas dėl praėjusį penktadienį paskelbtų draudimų lengvaatlečiams dalyvauti tarptautinėse varžybose.“Negalima sakyti, kad Rusija nekalta“, – pareiškė dar neseniai NBA žaidęs A.Kirilenka.


  14. Iššūkis – sveika gyvensena: ar lieknos meluoja, kad valgo viską? (23)

Gyvenu sveikai / 2015-11-17 08:41 / Dovilė Joneliūnienė

Saulėtas rytas, garuoja kvapni kava, atsipjaunu gabalėlį šokoladinio pyrago su migdolo plutele... STOP!!! Čia ir baigiasi mano fantazijos...trys savaitės be cukraus, kažkoks siaubas! Tai yra, ne tik be cukraus, kuris būna šokolade, saldainiuose, jogurtuose, sūreliuose, duonoje, bet ir be visų kitų produktų, kuriuose yra bent kažkiek cukraus – jokių vaisių...


  15. Krepšinio aistruolis sukūrė filmuką: „Noriu pasidalinti“

Reporteris / 2015-11-16 17:14 / K.

Krepšinis Lietuvoje yra pagrindinis sportas. Ir ne tik – ši sporto šaka suvienija visą Lietuvą vardan vieno tikslo, visos širdys plaka vienu ritmu, visi žinom tą pergalių skonį bei pralaimėjimo kartėlį.


  16. Generaliniam direktoriui būti su šeima – geriausias poilsis

Stiprioji lytis / 2015-11-16 14:45 / lrytas.lt

Darboholizmo forma, kai žmogus perdaug laiko praleidžia darbe, nėra naudinga įmonei. Toks žmogus pavargsta, negali racionaliai vertinti situacijos, mažėja jo produktyvumas. Taip teigia vienas iš labiausiai vertinamų Lietuvos vadovų Petras Masiulis, „TELE2“ generalinis direktorius. Jo teigimu, žmogus privalo turėti ambiciją gyventi pilnavertį šeimos gyvenimą, ir pilnavertį darbo gyvenimą – tada jis bus laimingesnis.


  17. Gražuolės aktorės Cameron Diaz paslaptis – probiotikai (8)

Karamelė / 2015-11-16 11:36 / Ernesta Vinevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Plati šypsena, ilgos kojos ir liauna figūra – vizitinė amerikiečių aktorės Cameron Diaz kortelė. Jai 43-eji, bet mėlynakė blondinė atrodo kur kas jauniau ir geriau nei dauguma jos bendraamžių Holivudo žvaigždžių.


  18. Rusija jau ieško skylių: atletai startuos po olimpine vėliava? (14)

Kitos naujienos / 2015-11-16 09:59 / lrytas.lt

Tarptautinei lengvosios atletikos federacijai paskelbus sankcijas Rusijai – dėl dopingo testų klastojimo ir masiško draudžiamų preparatų sporte naudojimo, rusų lengvaatlečiams uždrausti startuoti tarptautinėse varžybose ir, galbūt, 2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpiadoje, prasikaltusios šalies politikai jau prakalbo, kaip apeiti bausmę. Rusijos Dūmos deputatai siūlo sportininkams kreiptis į Tarptautinį olimpinį komitetą (IOC) ir prašytis startuoti po šios organizacijos vėliava.


  19. Kultūrizmo pergalės brendo pogrindyje (6)

Kitos naujienos / 2015-11-16 08:21 / Gintaras Šiuparys („Lietuvos rytas“)

Lietuvos kultūristai šiemet mini jubiliejų. Lygiai penkis dešimtmečius gyvuojančios sporto šakos entuziastai turi ką prisiminti ir kuo pasidžiaugti, nors pastaraisiais metais atsivėrė tuštuma.


  20. Arūno Storpirščio pažintis su nesantuokine dukra – lyg iš filmo (4)

Istorijos / 2015-11-15 11:35 / Aušra Pilaitienė („Lietuvos rytas')

Vilnietė Evelina Lozdovskaja (27 m.) jau penkerius metus gyvena uostamiestyje ir dirba Klaipėdos jaunimo teatre. Ilgaplaukę nuolat besišypsančią aukštaūgę aktorę gatvėje jau atpažįsta teatro gerbėjai. Tačiau jie net neįtaria, kad Evelina – garsaus kino ir teatro aktoriaus Arūno Storpirščio dukra.


Populiariausi per 24 val.