Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3079, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Sveikuolių skanėstas - gaivios vaisių salotos pusryčiams (14)

Skonis / 2014-09-01 18:54 / Laura Baliukonienė (www.alytusplius.lt)

Jovitą Katkauskaitę, visuomenės sveikatos specialistę, sveikai gyventi išmokė profesija. „Kaskart pagalvoju, ką dėti į burną, o nuo ko reikia susilaikyti. Man labai padeda žinojimas, kad maistas organizme veikia ląsteles, nuo kurių priklauso žmogaus sveikata“, – savo įsitikinimais dalijosi specialistė. Jovita tiki, jog pasninkai ne šiaip sau sugalvoti. Jie reikalingi, kad organizmas galėtų išsivalyti ir pailsėti.


  2. Šiauliuose ir Panevėžyje duris atvėrė sporto vidurinės mokyklos

Studijos / 2014-09-01 14:50 / Ričardas Vitkus

Mokslo ir žinių dieną Lietuvos duris atvėrė dvi sportininkų kalve tapti turėsiančios mokymo įstaigos, kuriose sportininkų ruošimas bus derinamas su bendruoju ugdymu. Viena sporto vidurinė mokykla įkurta Šiauliuose, kita – Panevėžyje. Abiejų šių specializuotų mokymo įstaigų, kurios kitąmet taps sporto gimnazijomis, atidaryme dalyvavo Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius.


  3. Lietuvoje vyko Rugsėjo 1-osios šventė (9)

Aktualijos / 2014-09-01 09:44 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmadienį dauguma šalies ugdymo įstaigų pradėjo mokslo metus. Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis linki, kad mokykla būtų vieta, kurioje gera visiems kartu augti, stiebtis, tobulėti, mokytis, bendradarbiauti, planuoti ateitį.


  4. V. Putinas tiki, kad Rusija tikrai rengs pasaulio čempionatą (204)

Futbolas / 2014-08-31 10:09 / lrytas.lt

„Tikiuosi, kad ne“, - tokius žodžius ištarė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kai žurnalistas paklausė jo apie šalies riziką prarasti teisę organizuoti 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.


  5. Nauris Kalinauskas apie tinkamus baldus, tėvystę ir vyriškumą (14)

Žmonės / 2014-08-30 14:24 / Laura Čaplinskaitė

Interjero dizaineris ir Lietuvos dizaino bloko įkūrėjas Nauris Kalinauskas (42 m.) šiomis dienomis gyvena džiugesiu – rugpjūčio 19-ąją su žmona Dalia Mauricaite-Kalinauskiene (33 m.) jis susilaukė sūnaus Martino. „Vaikui reikia įskiepyti tikėjimą ir meilę, o tada ateis ir svajonės“, – įsitikinęs vyras.


  6. Dienoraštis (I): kodėl Lietuva Meksikai neatrodo rimta varžovė (20)

Ispanija 2014 / 2014-08-30 12:10 / Remigijus Kazilionis

„Jei bijotume Meksikos ir Angolos, tada mums išvis nėra ką veikti pasaulio čempionate“, – net pykteli pirmieji Lietuvos krepšinio sirgalių desanto atstovai Gran Kanarijoje. Atsipūtę viename amžinai šilto Las Palmaso barų žaliamarškiniai avansu mėgaujasi smagiu savaitgaliu.


  7. Vynu garsėjantį Bordo pašiauš lietuvių vejamų traktorių gausmas (1)

Rinkos pulsas / 2014-08-29 11:01 / lrytas.lt

Oro sąlygos, dirvožemis ir technika. Tai - svarbiausi veiksniai, darantys įtakos sėkmei artojų sporto varžybose. Lietuviai jas seniai perkrimto. Vienas jų - sportininkas Andrius Baublus, į artojų sporto varžybas Prancūzijoje vykstantis kartu su Lietuvos artojų komanda. A.Baublus - ne naujokas. Šis sportininkas iš Lietuvos laukus vagoja jau 15 metų ir turi 10 metų varžybų patirtį.


  8. Kuo verčiasi įmonė „Čiupk vištą“? O „Raudona žiurkė“? (41)

Rinkos pulsas / 2014-08-28 17:53 / Aida Murauskaitė

Turėti humoro jausmą – geras bruožas. Verslininkui – taip pat. Ar gerai išlavintu gebėjimu juoktis išsiskiria ir tie, kurie įregistravo įmones „Čiupk vištą“, „Tegul svyla padangos“? O kokias linksmybes siūlys „Bepročio pramogos“? Ir ar pavadinimas „Dingom“ neišgąsdins būsimų klientų? Ar verslininkai neperlenkė lazdos leisdami savo fantazijai šitaip suvešėti?


  9. Niujorke – teniso kartų karas (4)

Tenisas / 2014-08-28 14:45 / lrytas.lt

Atvirajame JAV teniso čempionate turėtų sužibėti ir naujosios kartos žaidėjai. Tačiau „Grand Slam“ turnyrų istorija perspėja: paveržti sostą iš visus titulus renkančio didžiojo ketverto labai sunku.


  10. Atvėsusioje Nidoje – žiūrimas ir kuriamas kinas

Kinas / 2014-08-28 07:56 / Emilija Lapė

Nors iš paplūdimio veja vėjas, grėsmingos bangos ir atvėsęs oras, Nidoje poilsiautojams vis dar yra ką veikti. Kasdien Nidos kultūros centre „Agila“ galima pamatyti net keletą per pastaruosius metus Baltijos šalyse sukurtų filmų. Mat čia vyksta „Baltijos banga“ – pirmasis ir kol kas vienintelis tarptautinis trijų Baltijos šalių filmų festivalis. Jame galima rasti ir Skandinavijos šalių kino šviežienos.


  11. Nandzingo suvestinė: žvaigždė sužibėjo, o viltys išsipildė (3)

Startai / 2014-08-27 21:37 / Gintaras Nenartavičius

Antrosiose vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse trečiadienį buvo išdalyti paskutiniai medalių komplektai, tačiau Lietuvos sportininkai į startą jau nestojo. Visi mūsiškiai galėjo pasinaudoti paskutinėmis progomis pamatyti daugiau nei 8 mln. gyventojų turinčio rytų Kinijos miesto įžymybes ir pasidžiaugti laimikiu.


  12. Šiauliečiai steigia „Šiaulių naktų 2014“ respubliką

Meno pulsas / 2014-08-27 18:26 / lrytas.lt

Šiauliuose kilo neramumų po to, kai paaiškėjo, kad rugpjūčio 29, 30 d. vyksianti kasmetinė šventė „Šiaulių naktys 2014“ ketina kelioms paroms okupuoti miestą ir steigia savo respubliką. Iš festivalio rengėjų štabo pasklido žinia, kad per visą miesto centrą išsidėsčiusi respublikos teritorija bus suskirstyta į šešias zonas, kuriose vyks jau tradicija tapę renginiai bei dar nematytos linksmybės.


  13. Šiauliuose neramu – steigiama „Šiaulių naktų 2014“ respublika

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-27 14:38 / lrytas.lt

Šiaulių mieste kilo neramumai po to, kai paaiškėjo, jog rugpjūčio 29-30 vyksianti kasmetinė šventė „Šiaulių naktys 2014“ ketina kelioms paroms okupuoti miestą ir steigia savo respubliką. Iš festivalio organizatorių štabo pasklido žinia, kad per visą miesto centrą išsidėsčiusi respublikos teritorija bus suskirstyta į šešias zonas, kuriose vyks jau tradicija tapę renginiai bei dar nematytos linksmybės.


  14. „Galaxy Gear Fit“ laimėtojas pažadėjo su juo kilti į dangų (1)

Išmanyk / 2014-08-26 22:42 / Arnoldas Lukošius

Paskelbę konkursą laimėti išmaniajam „Samsung“ laikrodžiui „Galaxy Gear Fit“ nesitikėjome, kad Lietuvoje atsiras tiek jo trokštančių ir svarbiausia žinančių, kaip jį panaudos. 534 dalyviai mėgino mus įtikinti, kad būtent jiems toks įrenginys yra reikalingas, ir daugelis jų tai įrodinėjo labai įtikinamai.


  15. Kristupas Žemaitis: „Tikroji žvaigždė – visa mūsų komanda“

Krepšinis / 2014-08-26 18:22 / Gintaras Nenartavičius

Kristupas Žemaitis per savo karjerą pataikys dar daugybę svarbių metimų, bet tokio, kokį jis antradienį pataikė Nandzinge, gali pavydėti net didžiausios žvaigždės. Maždaug iš aštuonių metrų paleistas kamuolys per pratęsimą lėmė lietuvių krepšininkų pergalę finale 18:16 prieš Prancūzijos rinktinę ir triumfą antrosiose pasaulio jaunimo olimpinėse žaidynėse.


  16. Tinklininkę M. Povilaitytę Rusijoje apšvarino vagys (15)

Startai / 2014-08-26 15:37 / lrytas.lt

Tinklininkei Monikai Povilaitytei pergalę turnyre Sankt Peterburge apkartino vagys, nugvelbę Lietuvos sportininkės krepšį su dokumentais ir premija.


  17. E. Žukauskas: „Neptūnas“ namuose padovanos pergalių“

Krepšinis / 2014-08-26 14:39 / lrytas.lt

Vienas ryškiausių savo kartos Lietuvos krepšinio vidurio puolėjų Eurelijus Žukauskas savo profesionalaus sportininko kelią pradėjo labai vėlai ir visiškai atsitiktinai – antrą gyvenimo dešimtmetį perkopusį aukštaūgį su bendraamžiais žaidžiantį vienos mokyklos aikštelėje pastebėjo tuometinis „Neptūno“ treneris Eugenijus Milkontas.


  18. R. Drazdauskaitė išsiskyrė su ilgamečiu treneriu

Startai / 2014-08-25 14:27 / Marytė Marcinkevičiūtė (sportas.info)

Dvejų olimpinių žaidynių dalyvė šiaulietė Rasa Drazdauskaitė išsiskyrė su savo ilgamečiu treneriu Česlovu Kundrotu.


  19. Olimpiečių tikslai Velomaratone – skirtingi (2)

Startai / 2014-08-23 23:12 / Martynas Suslavičius

Sekmadienį Vilniuje vyksiančiame Velomaratone galimybei minti dviratį su tūkstančiais entuziastų neatsispyrė ir karjerą jau pabaigęs penkiakovininkas, olimpinis prizininkas Edvinas Krungolcas, ir geriausias Lietuvos badmintonininkas Kęstutis Navickas.


  20. Tragedija paauglystėje vilniečiui atvėrė verslo ir meilės duris (12)

Likimai / 2014-08-22 23:00 / Giedrė Balčiūtė

Reikia veikti, o ne laukti stebuklo. Tuo tvirtai tiki vilnietis Karolis Verbliugevičius (37 m.). Sėkmingą verslą pradėjusiam, gerą išsilavinimą įgijusiam, šeimą sukūrusiam vyrui patinka gyventi aktyviai – laisvalaikiu slidinėja kalnuose, čiuožia vandens slidėmis ar plaukioja banglente. Pasigirti tokiu gyvenimu ir laisvalaikiu gali ne kiekvienas. Tuo labiau – ne kiekvienas žmogus, kurio akis gaubia visiška tamsa. Regėjimo K.Verbliugevičius neteko patekęs į avariją – tuomet jam buvo devyniolika. Trys vaikinai automobiliu grįžo į Vilnių iš vakarėlio soduose. Karolis sėdėjo šalia vairuotojo. Nedideliame posūkyje pasitaikė šiek tiek žvyro, automobilį sumėtė ir jis apvirto.


Populiariausi per 24 val.