Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 5365, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Olimpinis boikotas: rusai gąsdino, kad Los Andžele juos išnuodys (10)

Kitos naujienos / 2016-05-27 19:13 / lrytas.lt

Būtent šiomis dienomis prieš 32 metus pasaulio sportas išgyveno vieną didžiausių sukrėtimų istorijoje. SSRS vadovybė nusprendė, kad anuomečių socialistinių šalių atletai nedalyvaus 1984-ųjų Los Andželo olimpiadoje. Toks buvo sovietų atsakymas į 1980-aisiais amerikiečių iniciatyva surengtą Maskvos olimpiados boikotą, prie kurio prisijungė daugiau kaip pusšimtis valstybių.


  2. Prieniškė sklandytoja: tegalvojau, ar ir aname pasaulyje skaudės (3)

Istorijos / 2016-05-27 14:37 / Danutė Jonušienė („Lietuvos rytas“)

Ugnies lankas ir elektros laiduose įstrigęs sklandytuvas – tokį košmarą patyrusi Prienuose gyvenanti Edita Skalskienė (53 m.) dėkinga likimui. Daugiau nei prieš dešimtmetį įvykęs incidentas neatgrasė nuo pomėgio sklandyti. Pernai Danijoje vykusiame pasaulio sklandymo čempionate ji iškovojo trečiąją vietą ir aplenkė savo vyrą patyrusį sklandytoją Stasį Skalskį.


  3. Savaitgalį Lietuvoje – futbolas, krepšinis ir plaukimas

Kitos naujienos / 2016-05-27 10:26 / Tautvydas Vencevičius („Lietuvos sportas“)

Šį savaitgalį daugiausiai sporto varžybų vyks uostamiestyje. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės stebėti nacionalinę ir jaunimo futbolo rinktines, palaikys „Neptūno“ krepšininkus LKL finale ir regbininkus Lietuvos taurės turnyre.


  4. Nobelio laureatas Vilniuje atskleidė mirtinų ligų priežastį (6)

Ligos ir gydymas / 2016-05-27 07:33 / lrytas.lt

Azoto oksidas – gyvybės molekule vadinama dalelė, kūne atliekanti daugybę funkcijų: nuo kraujo spaudimo reguliavimo iki seksualinės sveikatos gerinimo. Už šios molekulės savybių atskleidimą amerikietis farmakologas Louis J. Ignarro 1998 m. pelnė Nobelio medicinos premiją.


  5. Lietuvos olimpinėje rinktinėje – 65 sportininkai

Kitos naujienos / 2016-05-26 16:56 / LTOK

Ketvirtadienį vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis. Posėdžio pradžioje LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė informavo komiteto narius apie savo dalyvavimą Varšuvoje vykusiuose Lenkijos apdovanojimuose „Metų trenerė“ ir susitikimus su Lenkijos olimpinio komiteto vadovais, Europos olimpinių komitetų asociacijos (EOK) Vykdomojo komiteto posėdyje Teragonoje (Ispanija) ir Vokietijos olimpinių sporto šakų konfederacijos 10 metų minėjime Frankfurte.


  6. Pirmą kartą Olimpinėje dienoje – vandens sportas

Krepšinis / 2016-05-26 14:04 / lrytas.lt

27-ąjį kartą Lietuvoje minimoje Olimpinėje dienoje pirmą kartą bus galimą išbandyti vandens sportą ir pramogas. Šeštadienį, gegužės 28 d. šventė vyks Šiauliuose, prie Talkšos ežero. Visi norintys galės susipažinti su keliomis dešimtimis sportinių veiklų, jas išbandyti ir už savo entuziazmą gauti dovanų.


  7. Ant dviratininkų aprangų – „kūdesnis“ Vytis

Kitos naujienos / 2016-05-26 13:11 / lrytas.lt

Treniruočių stovykloje Ispanijoje prakaitą liejantis vienas pajėgiausių Lietuvos dviratininkų, Lietuvos plento ir MTB čempionas Tomas Vaitkus prisipažįsta, kad svarbiausias tikslas šiuo metu yra atsikratyti nereikalingų kilogramų ir „surasti“ sportinę formą.


  8. Krepšininko Deniso Lukašovo mylimoji ilgesį malšina siuvinėdama (5)

Karamelė / 2016-05-26 11:40 / lrytas.lt

Namai – štai kas šiandien svarbiausia apie karjerą svajojusios ukrainietės Katerinos Ivženko (23 m.) gyvenime. O savo du aukštojo mokslo diplomus kol kas saugiai paslėpė stalčiuje dėl mylimo žmogaus – „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos žaidėjo Deniso Lukašovo (27 m.). Negana to, Ukrainoje paliko artimuosius bei draugus ir paskui mylimąjį atvyko į Lietuvą.


  9. Neįgaliojo vežimėlyje atsidūręs ekstremalas sporto neišsižadėjo (2)

Istorijos / 2016-05-26 10:23 / Daiva Kaikarytė („Lietuvos rytas“)

Prieš trejus metus Mindaugas Baltuška (23 m.) stebino parkūro triukais, dabar į pokalbį Lietuvos sporto universiteto pirmakursis, Judėjimo mokyklėlės steigėjas atrieda sėdėdamas vežimėlyje. Tačiau jo dvasia – tokia pat laisva ir nesuvaržyta, kokia ir buvo.


  10. N. Kesminas: „Futbolo populiarumas slypi paprastume“

Futbolas / 2016-05-25 10:00 / lrytas.lt

Kodėl futbolas toks populiarus visame pasaulyje? Pirmiausiai, futbolas – paprasčiausias žaidimas pasaulyje, „Žinių radijui“ sakė futbolo komentatorius Nerijus Kesminas.


  11. Olimpiečiai ragins išmėginti įvairias sporto šakas

Kitos naujienos / 2016-05-24 10:55 / lrytas.lt

„Olimpinėje dienoje išbandysiu keletą dar man nepažįstamų veiklų. Juk svarbu tiesiog įveikti iššūkius, neapsiriboti konkrečiomis sporto šakomis“, – sako baidarės irkluotojas, Europos čempionato prizininkas ir olimpinės rinktinės kandidatas, Šiaulių miesto tarybos narys Aurimas Lankas. Drauge su kitais žymiais Lietuvos sportininkais šeštadienį Šiauliuose jis neš Olimpinės dienos deglą, kuriuo įžiebus aukurą prie Talkšos ežero bus pradėta 27-ąjį kartą Lietuvoje minima Olimpinė diena.


  12. Lengvaatletė Ž. Balčiūnaitė vėl įkliuvo – dopingas nepaleidžia (27)

Kitos naujienos / 2016-05-23 21:07 / lrytas.lt

Maratono bėgikė 37-erių Živilė Balčiūnaitė vėl įkliuvo į dopingo kontrolierių rankas. Jos kraujo mėginyje rasta meldoniumo, draudžiamo preparato, kurį Tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) į draudžiamų preparatų sąrašą įtraukė šių metų sausio 1 dieną. Dėl problemų su meldoniumu jau nukentėjo apie 250 sportininkų, daugiausiai iš Rytų Europos šalių, kur atletai, kol vaistas buvo nedraudžiamas, jį masiškai vartojo. 


  13. Atskleidė, kiek pinigų reikia maistui, kad būtum sveikas (4)

Gyvenu sveikai / 2016-05-23 17:55 / mokslasirsveikata.lt

Trūksta laiko ir pinigų. Tai – nepakankama priežastis tampyti ant savęs antsvorio kilogramus. Net jei turite pinigų tik makaronams, bulvėms ir kruopoms, galite gyventi visavertį gyvenimą ir puikiai atrodyti.


  14. T. Barštys: „Sūnus užsiima arklišku sportu, palaikau ambiciją“ (24)

Veidai ir vardai / 2016-05-22 14:07 / lrytas.lt

Vieno turtingiausių šalyje asmenų sūnus liejo prakaitą trasoje.


  15. R. Javtokas nori vėl sėsti ant motociklo, bet šeima – svarbiau (17)

Saugus eismas / 2016-05-21 16:59 / Saulius Rinkevičius („Lietuvos rytas“)

Paradoksalu, tačiau tuomet, kai keliai sausi, o orų sąlygos puikios, įvyksta skaudžiausios avarijos. Greičio ištroškę vairuotojai pamiršta saugumą, o adrenalino medžioklė baigiasi pasekmėmis, kurių neįmanoma prognozuoti.


  16. Keleiviai stebisi vilniečio taksisto raumenimis (5)

Tai bent! / 2016-05-21 13:28 / Mažvydas Laurinaitis

Tik nublukusi ir sena iškaba virš apleistą sandėlį primenančio pastato išduoda, kad čia įsikūręs sporto klubas. Nusileidus laiptais žemyn atsiduriate tikrame rūsyje, kuriame – seni, dar pirmuosius Lietuvos nepriklausomybės žingsnius menantys treniruokliai. Tačiau būtent čia sportinių aukštumų pasiekė absoliutus Lietuvos kultūrizmo čempionas Antonas Zajančkovskis.


  17. Sporto sirgaliaus gidas: savaitgalis prikimštas varžybų

Kitos naujienos / 2016-05-20 10:47 / Tautvydas Vencevičius („Lietuvos sportas“)

Įvykių kupinas savaitgalis laukia Lietuvos sporto gerbėjų. Kaune kovoja pasaulio bokso žvaigždės, o lengvaatlečiai sieks olimpinių kelialapių, Alytuje Lietuvos tinklininkės kausis dėl kelialapio į Europos čempionatą ir vyks lemiama rankininkų kova, Klaipėdoje arba Vilniuje paaiškės antrasis Lietuvos krepšinio lygos finalininkas, taip pat vyks šaudymo, imtynių, triatlono, orientavimosi sporto ir žirgų konkūrų varžybos.


  18. T.Pačėsas gyrė D.Adomaitį, kad šis krauna naštą „Lietuvos rytui“ (8)

Krepšinis / 2016-05-20 10:25 / lrytas.lt

„Šioje serijoje Lietuvos rytas“ yra stipresnė komanda. Jie yra favoritas. Bet mes pirmaujame 2:1 ir – neslėpsiu – namuose norime pabaigti seriją“, – laidai „Lietuvos sportas“ sakė Klaipėdos „Neptūno“ treneris Dainius Adomaitis.


  19. Silpniausia kovotojo Sergejaus Maslobojevo vieta – šeima (13)

Stiprioji lytis / 2016-05-20 09:17 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Kikbokso pasaulio čempiono Sergejaus Maslobojevo (28 m.) sužadėtinė Airinė Juodrytė (24 m.) stebėdama vieną vyro kovą apsiverkė. O tėvai sūnaus nepalaikė, kol suprato, jog užsispyrusio sportininko neperkalbės. Visa tai jį tik pastūmėjo įrodyti, kad kikboksas panašus į gražų šokį arba į šachmatus, kuriais reikia tinkamai išmokti žaisti, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  20. Netikėtas posūkis: E. Krungolcas tapo fechtavimo čempionu

Kitos naujienos / 2016-05-19 19:11 / sportas.info

Buvęs penkiakovininkas, daugkartinis Europos ir pasaulio čempionas, Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas tapo Lietuvos fechtavimo čempionu.


Populiariausi per 24 val.