Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3025, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. R. Navardauskas iš lenktynių pragaro grįžta iškelta galva (31)

Startai / 2014-07-29 16:03 / Giedrius Janonis

Po istorinės pergalės „Tour de France“ lenktynėse Ramūnas Navardauskas pats paprašė migdomųjų. Svajonę įgyvendinęs 26 metų kvėdarniškis tapo pirmuoju mūsų šalies dviratininku, kuriam pavyko laimėti etapą svarbiausiose pasaulio dviračių varžybose. Jis jau pasiekė tai, apie ką svajoja visi stipriausi pasaulio dviratininkai. „Šampanas liejosi laisvai“, – pirmadienį „Lietuvos rytui“ juokavo Ramūnas, po trijų savaičių pragaru vadinamų lenktynių finišo Paryžiuje kartu su komandos draugais atšventęs istorinę sėkmę.


  2. Lietuviai debiutavo šaudymo iš japoniško lanko čempionate

Startai / 2014-07-29 13:57 / lrytas.lt

Paryžiuje vykusiame antrajame pasaulio kiudo (šaudymo iš tradicinio japoniško lanko) čempionate Lietuvai atstovavo 4 lankininkai.


  3. Gintarė Gurevičiūtė: plaukimas irklente – tarsi meditacija (26)

Žmonės / 2014-07-29 11:07 / lrytas.lt

Nors irklentės – visai neseniai į Lietuvą atkeliavusi vandens sporto šaka, ji jau turi būrį gerbėjų. Vienos iš aktyvesnių šio sporto mėgėjų – merginos, tarp kurių ir neseniai pirmą kartą irklentę išbandžiusi Gintarė Gurevičiūtė.


  4. Už kančias „Tour de France“ pragare - menkas atpildas (9)

Startai / 2014-07-28 12:33 / lrytas.lt

Ko vertos kančios „Tour de France“ pragare? Sunkiausiose pasaulio daugiadienėse lenktynėse dviratininkai išsidalino 2 mln. eurų premijų, o 2014 metų varžybų čempionui atiteko 450 tūkst. eurų. „Tour de France“ yra prestižiškiausios pasaulio lenktynės ir dviračių sporto viršūnė.


  5. Prancūzų žvaigždei F. Ardant žibėti padeda 5 gyvenimo tiesos (2)

Užsienio žvaigždės / 2014-07-26 18:04 / lrytas.lt

Kino ir scenos žvaigždė Fanny Ardant – moteriškumo etalonas, tikros prancūzės – žavingos, santūrios, bet galinčios liepsnoti, visada apdovanojančios akinama šypsena – pavyzdys. 65-erių aktorė, trijų dukterų motina, visą savo gyvenimą, kaip ji sako, ištikima penkiems principams. Supažindiname su jais.


  6. Disko metikų V. Aleknos ir A. Gudžiaus dvikova kaitina aistras (14)

Startai / 2014-07-26 12:32 / Kęstutis Rimkus

Ar Virgilijus Alekna vis dar nenugalimas Lietuvoje? 19 metų jaunesnis Andrius Gudžius šeštadienį Kaune turės progą pajudinti iš sosto disko metimo karalių. V.Alekna karaliavo Lietuvos disko metimo sektoriuje taip ilgai, kad net pats nepamena, kada pastarąjį kartą buvo nugalėtas. „Reikėtų pasiknaisioti statistikoje, – susimąstė V.Alekna. – Bet, manau, nepralaimiu nuo 1994 ar 1995 metų, kai dar konkuravau su Vaclovu Kidyku.“


  7. Lietuvių varžovai australai prarado žvaigždes, bet ne ryžtą

Krepšinis / 2014-07-24 11:07 / Rolandas V.Eidvilas

Per pasaulio čempionatą vienoje grupėje su Lietuvos rinktine žaisiančiai Australijos rinktinei šiais metais nepadės du garsiausi šios šalies krepšininkai Andrew Bogutas ir Patrickas Millsas. Tačiau trečiadienį pirmąją treniruočių stovyklą pradėjusių australų apetitas dėl to nė kiek nesumažėjo. Latvių kilmės treneris Andrejus Lemanis neabejoja, kad jo komanda, kurioje netrūksta nei labai patyrusių, nei visai jaunų krepšininkų, Ispanijoje gali spręsti rimčiausias užduotis.


  8. Kokios nuotaikos eiti apsipirkti, kad sutaupytumėte? (8)

Naudingi patarimai / 2014-07-23 16:45 / lrytas.lt

Neiti į parduotuvę nuobodžiaujant ir nepavargti apsipirkinėjant. Tai – keli patarimai, kurie padės sutaupyti. Tiesa ta, kad daugelis mūsų sprendimų įsigyti produktą ar susilaikyti nemaža dalimi priklauso ir nuo mūsų emocinės būsenos. Prekybos tinklas „Iki“ dalinasi patarimais ir įžvalgomis, kurios bus vertingos norintiems per daug neišlaidauti.


  9. Žadėtas griežtas Kremliaus atsakas JAV - uždraus „McDonald's“? (15)

Įvairenybės / 2014-07-21 12:18 / lrytas.lt

Po to, kai JAV patvirtino naujas sankcijas Rusijai dėl pastarosios veiksmų Ukrainoje, Maskva pūtėsi, kad prieš Ameriką imsis atsakomųjų žingsnių. Kremliaus politiką pastaruoju metu ypač palaikantys rusai jau, regis, rado ir taikinį - iš Rusijos norima iškeldinti amerikiečių įtakos simboliu vadinamą greitojo maisto restoranų tinklą "McDonald's", rašo change.org.


  10. Kaip sutramdyti sindromą, kuris kamuoja beveik pusę moterų? (29)

Sveikata / 2014-07-21 09:00 / Gintarė Kaminskienė

Priešmenstruacinis sindromas (PMS) – tai cikliškai pasireiškiančių simptomų kompleksas, kurį patiria apie 40 procentų moterų, 5 procentai iš jų – sunkią formą. Apskritai šis sindromas gali turėti įtakos moters darbui ar net gyvenimo kokybei. Įprastai PMS pasireiškia antroje ciklo pusėje prieš mėnesines.


  11. Braziliją svaigino futbolas, o dabar laukia pagirios

Rytai-Vakarai / 2014-07-20 13:01 / Paulius Gritėnas

2007 metais Braziliją pasiekė žinia, kuri vienus ypač nudžiugino, o kitus vertė keiktis. Į labiausiai dėl futbolo išprotėjusią valstybę po daugiau nei 60 metų sugrįš pasaulio futbolo čempionatas. Bet dabar, praūžus futbolo šventei, brazilų gali laukti karti realybė. Jau nuo pat tos minutės, kai Brazilija gavo teisę rengti Pasaulio futbolo čempionatą, atsirado nerimaujančių, kad šalis prisiima per daug. Apie tragišką rezultatą stadionuose, žinoma, niekas negalvojo.


  12. Zombiu tapęs Marius Repšys: „1000 litų alga atrodė lyg svajonė“ (10)

Žmonės / 2014-07-20 10:54 / Ramūnas Zilnys

Pasruvęs krauju, stiklinėmis akimis – Marius Repšys prieš savaitę be jokių ginčų buvo ryškiausiai atrodantis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo (PLJS) svečias. Šiuo metu itin populiarus jaunas aktorius ėmėsi dar vieno nestandartinio vaidmens. Naktį jis įsilaužė į „Radiocentro“ studiją, graužė stalčiuje rastas maisto atliekas, galiausiai ant stalo padėjo kruviną „Anties“ kompaktinę plokštelę ir pasišalino.


  13. Italų žiniasklaida rodo išskirtinį dėmesį A. Matelio filmui (16)

Kinas / 2014-07-19 23:13 / lrytas.lt

Į pabaigą artėjant A.Matelio naujo dokumentinio filmo „Gladiatoriai. Kita planeta“ pirmajam filmavimo etapui neslopsta Italijos žiniasklaidos dėmesys. Kaip juokauja A.Matelis, „nei vienas mano filmas ar jų iškovoti prizai nesukėlė Italijoje tiek susidomėjimo ir dėmesio, kiek ką tik pradėtas naujas darbas“.


  14. Paaiškėjo, kokiu greičiu bėga vikriausi šunys Lietuvoje (6)

Margumynai / 2014-07-19 20:34 / Šarūnas Meškys

Kas gali būti geriau, už pasakiškai praleistą laiką gamtoje, kartu su savo keturkoju bičiuliu. Ypač tada, kai saulė negaili šilumos, oras kaip užsakytas, o ir vandens telkinys čia pat. Būtent to – smagiai praleisti laiką ir užsiimti aktyviu laisvalaikiu gamtoje – susitiko vietoje nenustygstantys šunys ir jų augintojai. Šeštadienį Balkūnų gyvenvietėje netoli Vilniaus zujo dešimtys šunų – šokinėjo per kliūtis, landžiojo tuneliais ar laipiojo rampomis – čia vyko šunų vikrumo varžybos „Itaka Agitily Cup“, kur paaiškėjo, kaip greitai ir vikriai geba bėgti keturkojai.


  15. 1000 kilometrų lenktynėse – alinantis karštis ir šortukų mada (16)

Vasaros naujienos / 2014-07-19 17:40 / Živilė Karevaitė

Premjeras Algirdas Butkevičius davė startą penkioliktosioms 1000 kilometrų lenktynėms Palangoje, kur lenktyninės mašinos varžysis iki 19 val. vakaro. Kaitinant saulei, žmonės slepiasi po skėčiais, skrybėlaitėmis ir saulės akiniais.


  16. Kazachai Klaipėdoje pajuto SSRS atmosferą (27)

Futbolas / 2014-07-19 15:34 / Ingvaras Butautas, sportas.info

Nors ketvirtadienį vykusios Europos lygos antrojo atrankos etapo pirmosios rungtynės Klaipėdoje tarp vietos „Atlanto“ ir Karagandos „Šachtior“ (Kazachstanas) komandų baigėsi taikiai – 0:0, abiejų klubų santykiai draugiškais netapo. Ir ne dėl to, kad po savaitės laukia atsakomasis mūšis Karagandoje, po kurio kažkuris iš dviejų varžovų turės palikti Europos turnyrą, o dėl įvykio, nutikusio už aikštės.


  17. Žūties prie Baltojo tilto liudininkė numano, kodėl įvyko nelaimė (49)

Reporteris / 2014-07-18 16:05 / Augustyna

Nežinau ar kuo nors padėsiu, bet galbūt. Taigi pasidalinsiu savo mintimis ir tuo ką mačiau savo akimis. Liepos 17 dieną prie Baltojo tilto vyko vaikų sveikatingumo renginys – krepšinio turnyras „Kai sportas suvienija mus!“ Aš irgi dalyvavau, atvežiau savo grupės vaikus į renginį. O po jo, kai ką tik gavome paskutinį apdovanojimą, ką tik ant scenos paspaudę ranką „žmogeliukui“ su pomidoro kostiumu ir ką tik su juo padarę nuotrauką, nulipę nuo scenos stovėjome gal apie 40 metrų nuo laipiojimo sienos, dėl kurios vos kelių minučių turėjo įvykti baisi nelaimė.


  18. Slidininkas Vytautas Strolia keičia sporto šaką (22)

Startai / 2014-07-18 10:01 / Mažvydas Laurinaitis, sportas.info

Slidininkas Vytautas Strolia nebemato perspektyvų slidinėjime, todėl nusprendė pereiti į biatloną ir jau spėjo sudalyvauti pirmoje treniruočių stovykloje.


  19. Pramoga ant laipiojimo sienos moteriai Vilniuje kainavo gyvybę (172)

Nelaimės / 2014-07-18 06:29 / Evelina Valiuškevičiūtė

Ketvirtadienį po pietų sostinės pareigūnai gavo pranešimą, kad prie Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės įvyko nelaimė - nukrito konstrukcija ir prispaudė jauną moterį. Anot liudininkų, nelaimė įvyko per apdovanojimų ceremoniją. Laipiojimui uolomis skirta siena nuvirto ir mirtinai sužalojo jauną moterį. Ji mirė nuo sunkių galvos sužalojimų. Policijos duomenimis, nelaimė įvyko apie 15 val. 50 min. Tiesa, laipiojimo sienos savininkų teigimu, toną sverianti siena negalėjo lyg niekur nieko nuvirsti ant šono - ją turėjo kas nors išjudinti. Spėjama, kad ją nuvertė neatsargiai besielgę žmonės.


  20. Kelios savaitės be sporto - ir pasiekimų kaip nebūta (2)

Naudingi patarimai / 2014-07-16 12:02 / lrytas.lt

Prasidėjus vasaros sezonui, nemaža dalis visus metus aktyviai ir reguliariai sportavusių žmonių atleidžia vadeles. Tačiau užtenka vos dviejų savaičių pertraukos ir pasiekti visų metų aktyvaus sezono rezultatai pradeda sparčiai tirpti.