Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3060, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Tragedija paauglystėje vilniečiui atvėrė verslo ir meilės duris (11)

Likimai / 2014-08-22 23:00 / Giedrė Balčiūtė

Reikia veikti, o ne laukti stebuklo. Tuo tvirtai tiki vilnietis Karolis Verbliugevičius (37 m.). Sėkmingą verslą pradėjusiam, gerą išsilavinimą įgijusiam, šeimą sukūrusiam vyrui patinka gyventi aktyviai – laisvalaikiu slidinėja kalnuose, čiuožia vandens slidėmis ar plaukioja banglente. Pasigirti tokiu gyvenimu ir laisvalaikiu gali ne kiekvienas. Tuo labiau – ne kiekvienas žmogus, kurio akis gaubia visiška tamsa. Regėjimo K.Verbliugevičius neteko patekęs į avariją – tuomet jam buvo devyniolika. Trys vaikinai automobiliu grįžo į Vilnių iš vakarėlio soduose. Karolis sėdėjo šalia vairuotojo. Nedideliame posūkyje pasitaikė šiek tiek žvyro, automobilį sumėtė ir jis apvirto.


  2. Angliški maisto papildai grąsina sugadinti lietuvių sveikatą (4)

Sveikata / 2014-08-22 14:16 / lrytas.lt

Vartotojai turėtų būti atidūs, pirkdami Jungtinėje Karalystėje pagamintus maisto papildus sportininkams „Amix Nutrition Opti Pack“, kurie išplatinti aštuoniose ES valstybėse. Vartojant šiuos maisto papildus kyla pavojus perdozuoti vitamino B3 (nikotino rūgšties).


  3. Vlados Musvydaitės išbandymas jūros viduryje

TV antena / 2014-08-22 12:34 / lrytas.lt

Nuo rugsėjo 7 dienos sekmadieniais 9.00 val. TV3 žiūrovus jau penktąjį sezoną rytais žadins laida „Sportuok su mumis“. Jos vedėja Vlada Musvydaitė, nors per kelerius metus išbandžiusi daugiau kaip 40 sporto šakų, vis dėlto nusprendė, kad pats laikas atsinaujinti ir laidoms įpūsti naujo vėjo.


  4. Į „Galatasaray“ išvykęs M.Pocius: „Tikiuosi, kad galėsiu grįžti“ (6)

Krepšinis / 2014-08-20 15:09 / lrytas.lt

Kauno „Žalgirio“ komandoje jėgas atgavusio Martyno Pociaus karjera dar kartą pakrypo į užsienį. Šiandien oficialiai paskelbta, kad Lietuvos čempionu tapęs gynėjas pasirašė sutartį su Stambulo „Galatasaray“ klubu ir kitą sezoną atstovaus būtent šiai Eurolygos komandai.


  5. Jevgenijui Šuklinui gyvenime trūksta tik aukso ir meilės (18)

Žmonės / 2014-08-20 12:21 / Rugilė Ereminaitė

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“.


  6. Po alinančių šokių M. Šalčiūtė dar randa jėgų treniruotėms parke (22)

Žmonės / 2014-08-20 10:51 / lrytas.lt

Tris valandas be atokvėpio sukęsis ant parketo kitas jos vietoje iškart kristų į lovą, tačiau būsimo TV3 projekto „Šok su manimi” dalyvė Monika Šalčiūtė nelinkusi tinginiauti. Nusiavusi šokių batelius, Monika trečiadienio popietę apsimovė bokso pirštines ir liejo prakaitą sostinės Vingio parke.


  7. Alytaus klube – badas, miegas po du ir nepagarba lietuviams (24)

Futbolas / 2014-08-16 03:03 / Ingvaras Butautas, sportas.info

„Visi „Dainavos“ legionieriai gyvena viename name ir miega dviese vienoje lovoje“, – tikina buvęs Alytaus klubo futbolininkas.


  8. Pamelos Anderson gyvenimas – lyg nemaloni karuselė (50)

Užsienio žvaigždės / 2014-08-15 22:15 / lrytas.lt

Nuo pat mažens simpatiška didelių pilkų akių blondinė Pamela Anderson (47 m.) traukė stipriosios lyties dėmesį. Ja žavėjosi mokytojai, klasės draugai, bandelių pardavėjai, durininkai. Seksualumas jai padėjo tapti pasaulinio lygio žvaigžde. Ir drauge traumavo visam gyvenimui.


  9. Novakas Džokovičius sensacingai krito Sinsinatyje (2)

Tenisas / 2014-08-15 16:01 / BNS ir lrytas.lt inf.

JAV tęsiasi ATP „World Tour Masters 1000“ serijos „Western & Southern Open - Cincinnati“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3 mln. JAV dolerių.


  10. Kodėl verta bėgioti?

Sveikata / 2014-08-15 09:38 / lrytas.lt

Yra žinoma, kad bėgimas padeda žmonėms sulieknėti, palaiko tinkamą kūno svorį ir mažina su nutukimu susijusių ligų riziką. Net jei prieš pradėdami bėgioti sveriate normaliai, vis tiek turėsite naudos: tyrimai rodo, kad per didelis kūno riebalų kiekis aplink vidaus organus kelia riziką sveikatai, nesvarbu, koks yra svoris.


  11. Kodėl stresą geriausiai malšina visavertė mityba? (2)

Tavo psichologas / 2014-08-13 18:40 / lrytas.lt

Kanadiečių mokslininkas Hansas Selye, sukūręs streso terminą, stresą įvardijo kaip organizmo reakciją tiek į neigiamus, tiek į teigiamus dirgiklius. Vis dėlto žodis „stresas“ daugeliui asocijuojasi tik su neigiamomis emocijomis. Šiuolaikinėje visuomenėje neigiamas stresas yra įprastas reiškinys, tad žmonės ieško būdų, kaip jį malšinti – alkoholiu, vaistais ar kitais būdais, tačiau specialistai teigia, kad pirmiausia reikėtų įsiklausyti į savo organizmą ir sureguliuoti mitybą.


  12. Studentų žaidynėse jaunimas pamatė, dėl ko verta sportuoti

Startai / 2014-08-13 13:23 / lrytas.lt

Daugiau nei dvi savaites Roterdame (Olandija) Europos universitetų sporto žaidynėse varžėsi gausi Lietuvos sportininkų delegacija. Mūsų šalies vardas skambėjo ir per apdovanojimų ceremonijas trispalvės plevėsavo tarp 150 universitetų iš 45 skirtingų šalių – į Lietuvą parvežti visų spalvų medaliai.


  13. Nandzinge – viena žvaigždė ir daug vilčių (2)

Startai / 2014-08-12 15:52 / Gintaras Nenartavičius

Lietuvos delegacija tikrai negrįš tuščiomis iš antrųjų jaunimo olimpinių žaidynių, kurios vyks Nandzinge, nes mūsų šalies rinktinėje yra ir Londono olimpinių žaidynių čempionė, planetos čempionė ir rekordininkė Rūta Meilutytė. Su tokiomis mintimis antradienį iš Vilniaus į Kiniją iškeliavo Lietuvos delegacija. Lietuvos rinktinės kapitone išrinkta 17-metė plaukikė beveik tuo pačiu metu į Nandzingą keliavo tiesiai iš Didžiosios Britanijos, kur mokosi ir treniruojasi.


  14. Kauno mero žmona rami: vyras – patikimose rankose (61)

Aktualijos / 2014-08-12 12:18 / Artūras Jančys

Sunku pasakyti, kas iš tiesų paskatino Kauno merą Andrių Kupčinską trims savaitėms palikti miesto savivaldybę, šeimą ir ramų gyvenimą bei išvykti bazinių savanorių mokymų į Ruklą. Gal ginklais žvanginančios Rusijos grėsmė, o gal artėjantys savivaldos rinkimai, kurių metu merai bus renkami tiesiogiai.


  15. Naktipiečių atsisakęs D. Zvonkus numetė dvidešimt kilogramų (106)

Skonis / 2014-08-12 07:34 / Ligita Valonytė

Po neseniai praūžusių vestuvių Zvonkų pora galėtų šokti baletą – ir Katažina (34 m.), ir Deivydas (36 m.) jaučiasi lengvi lyg plunksnelės. Nuo šių metų pradžios Katažina numetė maždaug dešimt kilogramų svorio, o Deivydas – dvidešimt. D.Zvonkus su žmona tikisi, kad laimingas šeiminis gyvenimas jiems papildomų kilogramų tikrai nebepridės.


  16. Rogučių sporto ir bobslėjaus federacijos - be sportininkų (13)

Startai / 2014-08-11 17:21 / Mažvydas Laurinaitis (sportas.info)

Lietuvos tautiniam olimpiniui komitetui (LTOK) į olimpinių sporto federacijų tarpą priėmus du naujus narius – Lietuvos rogučių sporto ir Lietuvos bobslėjaus ir skeletono sporto federacijas, pastarosios ėmėsi pirmųjų darbų.


  17. Laurai Blaževičiūtei adrenalinas padeda atsipalaiduoti (15)

TV antena / 2014-08-11 12:09 / Erika Zabulėnienė

TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė (33 m.) prisidėjo prie ketvirtosios UNICEF misijos, kurios maršrutas šiemet driekiasi į Haitį. Šią šalį prieš porą metų nusiaubė uraganas. Ekstremaliose kelionėse užsigrūdinusi moteris prisipažino, kad Karibų jūros valstybėje pamatyti vaizdai pribloškė.


  18. Stovintiems ant upės bangų keliai nevirpa

Vasaros naujienos / 2014-08-10 18:16 / Donatas Urbonas

„Vakare nustumkite dienos rūpesčius irklu!“ – kviečia Lietuvos irklenčių klubas. JAV išpopuliarėjusi sporto šaka atkeliauja ir į Lietuvą. Lietuvos irklenčių klubo įkūrėjas ir instruktorius Ignas Kazlauskas vos prieš metus Vilniuje Nerimi plukdė pirmuosius irklentininkus.


  19. Sveikai gyventi tampa madinga (14)

Sveikata / 2014-08-09 13:15 / lrytas.lt

“Kokiame ten projekte dalyvauji? Gal dar nevėlu prisijungti? Kur ir kada sportuojat?” – tokių ir panašių bičiulių klausimų lavinos kone kasdien sulaukia šeši vilniečiai, davę sau žodį šešias savaites sveikai maitintis ir aktyviai sportuoti prižiūrimiems profesionalaus trenerio.


  20. Vėžį ir santykių krizę įveikęs M. Douglasas: „Praėjau pragarą“ (2)

Užsienio žvaigždės / 2014-08-08 18:30 / lrytas.lt

Nei mirtina liga, nei sūnaus įkalinimas, nei skyrybų grėsmė – niekas negali išmušti iš vėžių Michaelo Douglaso. Holivudo žvaigždė rugsėjį švęs jubiliejinį, 70-ąjį, gimtadienį. Ir dabar M.Douglasas triumfuoja, nes nugalėjo tuos, kurie jį laidojo pernelyg anksti.


Populiariausi per 24 val.