Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2854, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Norite tapti milijardieriumi? Išspręskite vieną iš šių problemų (15)

Laboratorija / 2014-04-23 21:45 / lrytas.lt

Sprendimų šioms problemoms jau ieškoma ne vienerius metus, bet kol kas – nesėkmingai. Tad jei turite idėjų, kaip išspręsti kurią nors iš šių 10-ies problemų, dar nevėlu imtis veiksmų. Ir, patikėkite, verta. Gal net ne vieno milijardo dolerių.


  2. Brazilas savo žmoną lietuvę kas rytą uždega tarsi žibintą (128)

Šeima ir santykiai / 2014-04-23 19:01 / Vytautas Nosevičius

Pedagogė iš Jonavos rajono, jogos mokytoja ir šokėja Rasa de Silva prieš ekonomikos sunkmetį Lietuvoje pasistatė šiaudinį namą ir ketino atidaryti jogos mokyklą, bet ištikus krizei savo sumanymą atidėjo ir išvyko užsidirbti į Airiją. Ten ji sutiko mylimąjį, kilusį iš Brazilijos, susilaukė vaikų. Pastaruoju metu Rasa sėkmingai migruoja tarp Airijos ir Brazilijos.


  3. Kiek jūsų gyvenimą sutrumpina sėdimasis darbas? (2)

Sveikata / 2014-04-23 15:59 / lrytas.lt

Žmogaus, per dieną sėdinčio daugiau nei tris valandas, gyvenimas gali sutrumpėti dvejais metais – neseniai paskelbė Amerikos žurnalas „Time“. Tad sėdėjimas mūsų gyvenimą gali „apkarpyti“ ne menkiau už rūkymą. O ką daryti biurų darbuotojams, kurie nuo ryto iki vakaro priversti dirbti sėdimąjį darbą?


  4. Vaikų auklėjimas: kokią klaidą daro tėvai (38)

Išklausykite / 2014-04-23 15:29 / Povilas Gaidelis

Prieš kurį laiką „Bendraukime“ pasirodė pora straipsnelių vaikų auklėjimo tema – Veronikos „Mano vaikai auga paklusnūs, nes aš nebijau duoti į kailį ir Izabelės: „Diržu prieš vaikus: susimąstykime“. Abi autorės gina priešingas pozicijas. Kiekviena jų dėliojo kablelį savo nuožiūra. Panagrinėkime, kuri teisi.


  5. Dailininkas tapo pagal internete rastas nuotraukas ir klipus (1)

Dailė / 2014-04-23 12:38 / Justina Jurgaitytė

Vyrų kūnai ir ritualai – sportas, bendravimas, pramogos. Tokia 29 metų tapytojo Adomo Danusevičiaus Vilniuje rengiamos paveikslų parodos dramaturgija. Dramaturgija parodoje? Taip, nes A.Danusevičiui svarbu nutapyti sportuojančiųjų ar pramogaujančiųjų santykius, jų požiūrį. Paveikslo stebėtojams irgi skiriamas tam tikras vaidmuo. „Atrodo, kad tuo pat metu esi paveikslo viduje kaip vienas varžybų žiūrovų ir kartu stebi veiksmą iš šalies“, – apie jauno tapytojo parodą sakė menotyrininkė Laima Kreivytė.


  6. Ilgai lauktą žinią poetė iš Rietavo išgirdo prieš pat savo mirtį (13)

Likimai / 2014-04-22 17:37 / Rita Šemelytė („Kaimo laikraštis“)

Rietavo pakraštyje stovintis namas iš aplinkinių išsiskiria ne vien balkone plevėsuojančia Žemaičių draugijos vėliava. „Kol būsiu gyvas, puoselėsiu Birutės atminimą“, – sako Petras Lengvenis, po žmonos mirties čia įkūręs jai skirtą muziejų ir taip įamžinęs žemaičių Salomėja Nėrimi vadinamos poetės atminimą.


  7. Emigracijos ragana negyva (136)

Komentarai / 2014-04-22 06:36 / Andrius Užkalnis

Praėjo nuostabios šventės, kiaušiniai nulupti ir suvalgyti, šiltas oras ir saulėkaita sušildė kūnus iki panagių, žmonės sodybose nedrąsiai pradėjo maudynių sezoną (ypač jei įkaitę po pirties), daugiabučiuose išjungė šildymą, ir visiems privaloma tvarka įjungta vasaros nuotaiką.


  8. Bėgimo pradžiamokslis – mėgaukis orais sportuodamas (1)

Startai / 2014-04-21 17:02 / Simona Šiušytė

Pavasaris – pats geriausias metas apsiauti sportinius batelius ir pradėti bėgioti, kad vasarą pasitiktume dailiomis figūromis. Tačiau žmonės, vos po kelių pirmųjų kilometrų bėgimo, dažnai atsisako šio sporto, nes nežino to, ką turi žinoti pradedantieji bėgikai. Skaitykite straipsnį ir sužinokite viską, ką turi žinoti kiekvienas nepažengęs bėgikas.


  9. Sieną atvėrusi Šiaurės Korėja pribloškė užsieniečius (68)

Įvykiai / 2014-04-18 15:52 / lrytas.lt

Patekti į Šiaurės Korėją, uždariausią pasaulio valstybę, gali toli gražu ne kiekvienas. Bet praėjusį savaitgalį režimas atvėrė sienas ir pirmąkart pakvietė užsieniečius dalyvauti Pchenjano maratone. Tradicinis Pchenjano maratonas praėjusį sekmadienį vyko jau 27-ąjį kartą.


  10. Bėgimo apsėstas dainininkas V.Baumila meta sau dar vieną iššūkį (19)

Žmonės / 2014-04-17 16:08 / lrytas.lt

Žinomam Lietuvos atlikėjui Vaidui Baumilai sportas – kasdieninis malonumas, kuriam jis laiko atranda ir tarp gausybės kasdienių skrydžių lėktuvu. Vaikinas nuo sportu jaučiasi tarsi priklausomas ir kas kartą priima vis rimtesnius iššūkius.


  11. Kokių vitaminų ir mineralų reikia sportuojančiam žmogui? (4)

Sveikata / 2014-04-17 13:37 / lrytas.lt

Norite daugiau fizinės ištvermės ir eiklių kojų? Tai turėti gali padėti tinkamai parinkti vitaminai ir mineralinės medžiagos. Tai taikytina ne tik profesionalams, bet ir sportininkams mėgėjams. Kokie vitaminai ir mineralinės medžiagos naudingi, o gal esama ir kenksmingų?


  12. V.Cololo kūną vis dar tobulina grožio chirurgai (122)

TV antena / 2014-04-16 18:20 / Erika Zabulėnienė

„Žvaigždžių dešimtuko“ ir „Chorų karų“ žiūrovai tikriausiai nė neįtaria, kad Vitalijaus Cololo (39 m.) kūną kausto korsetas. Neseniai profesoriaus Kęstučio Vitkaus klinikoje V.Cololo buvo pašalintas odos perteklius nuo šonų ir šlaunų. Tai jau antra tokia operacija, kuriai humoristas turėjo ryžtis. Pirmoji buvo atlikta praėjusiais metais.


  13. Lietuvių ir suomių kūrinys už 514 Lt jūsų lovą pavers išmaniąja

Techno / 2014-04-16 12:10 / Gediminas Gasiulis

Suomių bendrovės „Beddit“ pagamintas tokio paties pavadinimo produktas ir lietuvių „E-Bros“ sukurta programėlė išmaniesiems įrenginiams įprastą lovą paverčia išmaniąja. Įrenginys stebi žmogaus miego kokybę ir dalija patarimus, ką daryti, kad poilsis naktį būtų geresnis. Tiesa, toks malonumas nėra pigus: už gaminį teks pakloti 149 eurus (514 Lt).


  14. Ciniškas televizijos bosų atsakymas: nepatinka – nežiūrėk (19)

Išklausykite / 2014-04-16 10:56 / Televizijos žiūrovas

„Nepatinka – nežiūrėk“. Tokį atsakymą girdime iš mūsų televizijos kanalų vadovų, nes jiems nusiš..., ką apie juos mano žiūrovas. Jų rankose – spauda, televizija. Jie visagaliai.


  15. Laimingas vyras: „Mano žmonos pareiga - tik gerai atrodyti“ (257)

Išklausykite / 2014-04-16 05:50 / Saulius

Noriu pasidalinti savo mintimis apie teisingą šeimą, apie tai, kas joje turėtų būti svarbiausia, apie subordinaciją ir jėgų pusiausvyrą. Man jau yra tekę susidurti su tokiu reiškiniu kaip „vyriškumo krizė“. Taip buvo mano pirmojoje santuokoje, kada savo kailiu teko patirti, ką reiškia gyventi šalia moters, linkusios vadovauti, manipuliuoti ir išlikti teisia visur ir visada. Ji daug dirbo, daug uždirbo, retai būdavo namuose, o manęs negerbė ir, tikrąja to žodžio prasme, valydavosi kojas.


  16. Gatvės gimnastai stebina triukais ir ant skersinio (3)

Startai / 2014-04-13 15:07 / Iveta Skliutaitė

Kauniečiai jau gali plėtoti gatvės gimnastiką. Prie Kauno statybininkų rengimo centro įrengta sporto aikštelė, kurioje bus galima ir treniruotis, ir rengti varžybas. Dainavos mikrorajone vos prieš kelias dienas veikti pradėjusi atnaujinta sporto aikštelė iš karto sulaukė gausaus būrio judrių žmonių. Į jos atidarymą susirinko Statybininkų rengimo centro moksleiviai, patyrę gatvės gimnastai ir aktyvaus gyvenimo propaguotojai ne tik iš Kauno, bet ir kitų miestų.


  17. Kartingo akademijoje - būsimų čempionų atranka

F-1 + / 2014-04-12 12:53 / Donatas Urbonas

Dešimtys 7–12 metų vaikų praėjusį savaitgalį atliko įvairius Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) testus – sostinėje vyko ypač kruopšti penkiasdešimties vaikų atranka į antrąjį sezoną pradedančią Lietuvos kartingo akademiją. Į akademiją patekusiems vaikams teko atlaikyti nevaikiškus išbandymus, nes profesionalią atranką surengusi Kartingo akademija ne tik moko vaikus saugaus eismo subtilybių, bet ir ruošia pamainą Europos ir pasaulio čempionais tapusiems Lietuvos lenktynininkams.


  18. A.Žukaitė abu savo vyrus šaukia tokiu pačiu vardu (2)

TV antena / 2014-04-11 16:29 / lrytas.lt

Sporto žinių vedėja Asta Žukaitė dabar gyvena tarp dviejų vyrų. Abu jie – Sauliai. „Jokio pavydo! Kai žmogumi pasitiki, koks gali būti pavydas?“, – šypsosi moteris, su partneriu Sauliumi Ambrulevičiumi dalyvaujanti LNK projekte „Šokiai ant ledo“, o gyvenanti su savo vyru, sporto žurnalistu Sauliumi Nalivaika.


  19. Sportininkams - seminarai apie dopingo žalą (2)

Startai / 2014-04-11 14:40 / lrytas.lt

Kūno kultūros ir sporto departamentas prisijungė prie savo įstaigos, Lietuvos antidopingo agentūros, vykdomo švietimo projekto – nuo šiol sportininkai bus informuojami apie pasekmes ne tik vartojant dopingą, bet ir dalyvaujant susitarimuose dėl varžybų rezultatų. Pirmieji tokiame bendrame seminare dalyvavo Lietuvos nacionalinės ledo ritulio rinktinės nariai.


  20. Grožio karalienė B.Rumšienė verčia naują gyvenimo puslapį (30)

Žmonės / 2014-04-11 09:19 / Iveta Skliutaitė

„Ši pergalė - tarsi kertinis mano naujo gyvenimo, kuriame nebus tiek skausmo, ašarų, išdavysčių, akmuo, - įsitikinusi konkurso „Lietuvos ponia 2014" nugalėtoja kaunietė verslininkė Beta Rumšienė (42 m.). Mylimo tėvo netektį ir skyrybas su vyru išgyvenusi moteris nesustojo vietoje. Aukštai iškelta galva ji pasiryžusi priimti naujus iššūkius. Žaviausia šių metų moterimi tituluota šviesiaplaukė rudų akių bendrovės „Statybų kryptis“ akcininkė B.Rumšienė neslėpė seniai troškusi dalyvauti tokiame konkurse.