Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 5482, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Sportas Rusijos valdžiai – politinės ir karo retorikos ruporas

Sportas / 2016-07-23 17:26 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rio de Žaneiro olimpiados rizikuojanti netekti Rusija bijo galinti likti ir be 2018 m. pasaulio futbolo čempionato. Ataskaita apie Rusijos dopingo sistemą palietė ir futbolą. Teigiama, kad yra nuslėpti mažiausiai 11 teigiamų Rusijos elitinės lygos žaidėjų testų, o vieno iš futbolinkų gelbėjimu asmeniškai galimai užsiiminėjo Rusijos sporto ministras Vitalijus Mutko. Rusų apžvalgininkai įsitikinę, kad būtent valdininkų dalyvavimas skandiną Rusijos sportą, kuris jau seniai yra tapęs politinės ir net karinės retorikos ruporu. Ar rusai bus išmesti iš Rio žaidynių, gali paaiškėti sekmadienį.


  2. Gražuolio treniruotės su katinu tapo tikra interneto sensacija (2)

Pamatyk / 2016-07-23 16:20 / lrytas.lt

Jeigu esate mergina, nuo šio vaizdo įrašo jums bus sunku atitraukti žvilgsnį. Ir nežinia, kas labiau jį prikaustys labiau: dailus raumeningas tatuiruotas vyrukas, ar jo pūkuotas treniruočių partneris, naudojamas ir kaip sporto inventorius.


  3. Teniso garsenybė R. Berankio negyrė: „Sunku įlįsti jam į galvą“ (11)

Tenisas / 2016-07-22 20:56 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Kai Kaune Lietuvos tenisininkai išsitraukė raketes Daviso taurės kovoms, po Vilniaus kalvas vaikštinėjo garsiausia kada nors mūsų šalyje viešėjusių teniso asmenybių – amerikietis Bradas Gilbertas.


  4. Lrytas.lt žurnalistė I.Steponėnė laimėjo 1006 km slalomo trasoje

Auto / 2016-07-22 20:55 / „Lietuvos ryto“ televizija

Automobilių lenktynės – nebūtinai vyriškas sportas. Penktadienį „Eneos 1006 km lenktynėse“ vykstančiame „Dunlop“ automobilių slalome sužibėjo ir moterys. Merginos priėmė iššūkį siauroje slalomo trasoje suvaldyti gerokai sudėtingesnėms eismo sąlygoms skirtą automobilį. Penkios vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ narės susirungė su vienodu „Jeep Renegade“ visureigiu. „Racing Ladies“ slalomą laimėjo geriausią laiką parodžiusi Lrytas.lt Auto skyriaus redaktorė Ilona Steponėnė.


  5. Lrytas.lt žurnalistė I.Steponėnė laimėjo 1006 km slalomo trasoje

Pramogos / 2016-07-22 20:45 / lrytas.lt

Automobilių lenktynės – nebūtinai vyriškas sportas. Penktadienį „Eneos 1006 km lenktynėse“ vykstančiame „Dunlop“ automobilių slalome sužibėjo ir moterys.


  6. Rusijos sporto katastrofa – puiki galimybė Lietuvai (197)

Kitos naujienos / 2016-07-22 16:28 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas“)

Dėl dopingo nuodėmių visų Rusijos sportininkų galimybes startuoti Rio de Žaneire gaubia tiršta migla. Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) sprendimo nekantriai laukia ir kai kurie Lietuvos atletai. Rūtai Meilutytei nereikėtų lenktyniauti olimpiniame baseine su Julija Jefimova. Tarp Lauros Asadauskaitės varžovių kovoje dėl olimpinių medalių nebūtų Donatos Rimšaitės.


  7. „Baltic Chain Tour“ tradicija nenutrūks – vyks Lietuvoje

Kitos naujienos / 2016-07-20 10:58 / Tomas Gaubys

Šeštosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ vis dėlto įvyks. Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF), ypač jos prezidento Romualdo Bakučio, pastangomis šios varžybos sugrįžo į Tarptautinės dviračių sporto federacijos (UCI) „Europe Tour“ kalendorių. Lenktynės, kurias sudarys prologas ir du etapai, vyks rugpjūčio 26-28 dienomis Lietuvoje.


  8. Kaip sukčiavo rusai: santechnikais virtę FSB agentai dirbo naktį (78)

Kitos naujienos / 2016-07-20 09:48 / lrytas.lt

Kai Kanados profesorius Richardas McLarenas pirmadienį atskleidė skandalingą Pasaulinės antidopingo agentūros (WADA) pranešimą, atskleidusį kaip Rusija pumpavo dopingu šalies sportininkus ir tai nuslėpė, sukluso visas pasaulis.


  9. Giljotina Rusijos sportui atidėta, bet išlieka aštri kaip niekad (22)

Kitos naujienos / 2016-07-19 17:08 / lrytas.lt

Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) antradienį nepriėmė vieno didžiausių sprendimų pasaulio sporto istorijoje. IOC komisija paprašė daugiau laiko, kad galėtų nuspręsti, ar visa jėga kirsti šaliai, kurios valdžia asmeniškai kuravo dopingo sistemą. 


  10. Liepto galas: Rusija laukia, ar bus pašalinta iš olimpiados (1)

Sportas / 2016-07-19 16:50 / „Lietuvos ryto“ televizija

Rusija užgniaužusi kvapą laukia Tarptautinio olimpinio komiteto verdikto – bus išmesta iš Rio de Žaneiro olimpiados ar ne. Šokiruojančių eskpertų išvadų apie dopingo schemas Rusijos sporte sulaukę olimpinio komiteto vadovai per telefoninę konferenciją tarsis, kaip bausti šalį. Galimas šalinimas iš olimpiados Rusijoje sukėlė pasipiktinimo bangą. Vladimiras Putinas rėžė, kad sportas tapo geopolitinio spaudimo įrankiu. Apie sąmokslą prieš Rusiją prabilo ir šalies sportininkai, ir sirgaliai.


  11. Dopingo paradą valdęs V. Mutko rėžė: Rusijos sportas – švarus (22)

Kitos naujienos / 2016-07-19 11:10 / lrytas.lt

Kai pirmadienį nepriklausomas Pasaulinės antidopingo agentūros (WADA) ekspertas Richardas McLarenas paskelbė ataskaitą apie masinį dopingo vartojimą Rusijoje per Sočio žiemos olimpiadą ir valdžios siekius slėpti šiuos faktus, o pati WADA pasiūlė Tarptautiniam olimpiniam komitetui (IOC) šalinti rusus iš artėjančių Rio žaidynių, sukluso visa Rusija.


  12. Puikios V.Baumilos išvaizdos paslaptis – intensyvios treniruotės (1)

Karamelė / 2016-07-19 10:32 / lrytas.lt

Dainininko Vaido Baumilos dienotvarkė šiuo metu itin įtempta. Neseniai grįžęs iš kelionės motociklais, prieš tai mėnesį praleidęs JAV, dainininkas šiuo metu įrašinėja naują albumą, repetuoja vaidmenį miuzikle „Rent“. Tačiau net ir tokiomis intensyviomis dienomis Vaidas randa laiko apsilankyti „CrossFit“ treniruočių salėje.


  13. Parolimpinėse žaidynėse – 13 sportininkų rinktinė iš Lietuvos

Aktualijos / 2016-07-18 14:48 / Aldona Milieškienė

Penkioliktųjų vasaros parolimpinių žaidynių ugnis šiemet bus uždegta Rio de Žaneire, Brazilijoje.


  14. Parolimpinėse žaidynėse dalyvaus sportininkai iš Lietuvos

Skaityk lengvai / 2016-07-18 14:35 / Aš galiu

Neįgaliųjų olimpinės žaidynės šiemet vyks Rio de Žaneire.


  15. Rusijos sportas laukia tragedijos – juos išmes iš Rio? (16)

Kitos naujienos / 2016-07-18 12:03 / lrytas.lt

Lygiai 9 valandą Jono Valančiūno dabartinės darbovietės mieste Toronte vyks vieno žmogaus monologas, kuris rimtai sudrebins pasaulinį sportą. O Rusijos sportą, greičiausiai, palaidos. Kanadiečių profesorius, tarptautinės antidopingo agentūros (WADA) nepriklausomas ekspertas Richardas McLarenas pirmadienį Kanadoje paskelbs savo ataskaitą apie masinį dopingo vartojimą Rusijoje per Sočio žiemos olimpiadą ir valdžios siekius slėpti šiuos faktus.


  16. Po stuburo traumos – įsiplieskusi meilė ir sporto aukštumos (6)

Istorijos / 2016-07-17 12:20 / Ligita Valonytė, „Lietuvos rytas“

Stuburo trauma klaipėdiečio Augusto Navicko (26 m.) nesugniuždė. Net atvirkščiai – suteikė jėgų atsitiesti ir siekti didelių tikslų. Neįgalus irkluotojas ruošiasi parolimpinėms žaidynėms, o į Rio de Žaneirą jį lydės mylimoji Ema Petreikytė (24 m.), kuri tapo ir sportininko palaikymo komandos nare.


  17. Technikos mylėtojus kviečia į neeilinę vasaros stovyklą

Radaras / 2016-07-15 14:10 / lrytas.lt

Sulaukta pilnametystė. Aštuoniolika. Tiek metų jau skaičiuoja netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas“, kurią organizuoja klubas „Auto era“. Viskas prasidėjo dar 1999 metais, kuomet rugpjūčio mėnesio pirmąjį savaitgalį keli išskirtinius automobilius mylintys draugai sumąstė paiškylauti – į stovyklą susirinko dešimt automobilių.


  18. Garsaus trenerio laukia katastrofa – jis bus nereikalingas (1)

Kitos naujienos / 2016-07-14 19:32 / lrytas.lt ir sportas.info

Daugybę dviračių sporto garsenybių išugdęs treneris Valerijus Konovalovas likus metams iki pensijos gali likti bedarbis. Garsiajam treneriui nebuvo patvirtinta tarifikacija Lietuvos olimpiniame sporto centre, nes jo auklėtiniai yra registruoti užsienio komandose.


  19. E. sporto fenomenas: nuo kompiuterių klubų iki pilnų stadionų (2)

Išmanyk / 2016-07-14 17:06 / Arnoldas Služmanas

Kas yra e. sportas? Ar jis gali būti laikomas sportu? Pabandykime paanalizuoti profesionalaus sporto sąvoką: „Sportas – pagal tam tikras taisykles organizuojama žmonių veikla, derinant fizinius ir intelektinius gebėjimus, skirta varžymuisi, laisvalaikio praleidimui, įvairių įgūdžių lavinimui, taip pat pasiruošimas šiai veiklai ir to pasiruošimo metu atsirandantys tarpusavio santykiai. Sportas – specifinė fizinių ar intelektinių užsiėmimų rūšis. Juo siekiama varžytis, (pa)gerinti sveikatą, gauti moralinį ir materialinį pasitenkinimą (taip pat atlygį), išreikšti save, tobulinti(s), siekti garbės ir šlovės.“ Tokią sporto sąvoką mums pateikia „Vikipedija“.


  20. „Saulėgrąža“ nedvejojo – nutarė paremti Rio parolimpiečius

Kitos naujienos / 2016-07-13 17:32 / lrytas.lt

„Parolimpiniai sportininkai parodo, kad visus sunkumus įmanoma įveikti, visas kliūtis – nugalėti, kiekvienai nesėkmei skirti laiko ją išgyventi ir su dar didesniu entuziazmu imtis naujų iššūkių.


Populiariausi per 24 val.