Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3227, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Anglijos sportininkai nuogumu kovoja su homofobija (54)

Tai bent! / 2014-11-25 07:47 / lrytas.lt

Notingemo universiteto žolės riedulio komanda nusprendė priimti iššūkį kovojant su homofobija. Vaikinai nusifilmavo itin populiariu tapusiame vaizdo įraše, kuriame žolės riedulį žaidžia nuogi. Akcijoje dalyvavę studentai siunčia žinutę, kad sportas turi būti atviras visiems ir homoseksualių atletų teisės neturėtų būti ignoruojamos. Komanda dalyvauja projekte, kurio tikslas – kad žmonės gyventų bendruomenėje, kurioje kiekvienas žmogus yra gerbiamas ir vertinamas vienodai.


  2. „Facebook“ tuštutėms: jūs kvailos ar tik labai nelaimingos? (51)

Man rūpi / 2014-11-24 14:46 / Sigrida

Kaip numesti 5 kg per savaitę be jokių dietų? Kaip savęs nevaržant nepriaugti nė kilogramo? Garsiausios Lietuvos moterys (paauglių elitas ir siekiamybės) demonstruoja savo „tobulus“ kūnus ir pasakoja, kaip jos be jokių pastangų atsikratė 5 kg. ir daugiau.


  3. Vlados Musvydaitės maudynės vandenyne vietiniams kėlė šoką (2)

TV antena / 2014-11-24 14:23 / lrytas.lt

„Kodėl jūs tai darote?“ Tokio klausimo sulaukė TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė, kai ją klykiančią bangose pastebėjo pro šalį eidamas senukas. Maudytis tokiu oru vandenyne, kai, pasak vyro, čia pat žiema, – vietiniams Portugalijos Monte Gordo kurorto gyventojams yra protu nesuvokiama pramoga.


  4. Vladimiras Putinas papasakojo apie savo sveikatą (125)

Įvykiai / 2014-11-24 14:09 / lrytas.lt

Prieš kurį laiką pasaulio žiniasklaida ėmė spėlioti, kokia liga gali kamuoti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Esą tik, pavyzdžiui, kasos vėžys paaiškintų sunkiai nuspėjamą jo elgesį. Tačiau pats V.Putinas, valstybinei naujienų agentūrai TASS pirmąkart viešai pakomentavęs kalbas apie jo sveikatą, tikino, kad jam viskas gerai.


  5. Kodėl Lietuvos futbolo rinktinė paraudo? (27)

Futbolas / 2014-11-23 15:35 / Kęstutis Rimkus („Lietuvos rytas")

Futbolo aistruoliai nustėro: mūsų šalies futbolininkai pirmą kartą istorijoje užsivilko raudonos spalvos aprangą, kai šią savaitę žaidė kontrolines rungtynes Kijeve su Ukrainos rinktine. Dešimtosiose ir paskutinėse šių metų rungtynėse Lietuvos futbolo rinktinė atrodė kitaip.


  6. Miegantį Indijos futbolą budina A.del Piero ir kitos žvaigždės (7)

Futbolas / 2014-11-23 11:53 / AP ir lrytas.lt inf.

Sirgaliai plūsta, užsienio futbolininkai spindi aikštėje, o organizatoriai džiaugiasi rezultatais ir kurpia naujus planus. Panašu, kad Indijos superlyga patikėjo, jog 1,2 milijardo žmonių valstybei reikia futbolo. Kartą FIFA vadovo Seppo Blatterio miegančia milžine pavadinta Indija bunda.


  7. K. Jatautaitę į konkursą „Auksinis balsas“ lydi vyras ir sūnus (8)

TV antena / 2014-11-22 19:27 / lrytas.lt

Kol Kristina Jatautaitė-Stanevičienė (30 m.) kovoja dėl „Auksinio balso“ nugalėtojos titulo, LRT televizijos užkulisiuose už dainininkę serga sutuoktinis Gabrielius Stanevičius (28 m.) su dešimties mėnesių jųdviejų sūnumi Herkumi.


  8. Grafiko E.Saladžiaus poziciją rodo raudona meška Kremliaus fone (1)

Dailė / 2014-11-18 16:51 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

„Man artimi žmonės, kurie ta pačia ranka galėjo meistriškai valdyti ir kardą, ir teptuką, ir rėžtuką. Ir kartu buvo nekvaili, puikiai suvokė politinės situacijos niuansus. Todėl ir aš noriu tęsti tą tradiciją: stebėti savo epochą – analizuoti, kas joje vyksta.“, - sakė kvadrienalės laureatas grafikas Edmundas Saladžius, pelnęs prizą už raudoną mešką Kremliaus fone.


  9. Lietuvos svarsčių kilnotojams pergales neša ne raumenų masė (1)

Startai / 2014-11-18 12:29 / lrytas.lt

Lietuvos svarsčių kilnojimo sportininkų šią savaitę laukia didžiausias metų išbandymas – pasaulio čempionatas Vokietijoje, Hamburge lapkričio 20-24 dienomis.


  10. Ant karštos rinktinės trenerio kėdės – iš Vilijampolės trikampio (30)

Futbolas / 2014-11-15 21:52 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

Galingais smūgiais aikštėje garsėjęs Igoris Pankratjevas dar pernai tapo Lietuvos rinktinės treneriu. Kas padėjo buvusiam legendinio Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkui pasiekti naujos karjeros viršūnę? Visas dabartinis Lietuvos rinktinės trenerių štabas lyg tyčia užaugo Vilijampolėje – Kauno kvartale, kurį dar nuo sovietinių laikų lydi kriminalinė šlovė. Čia gimė ir garsiausias Kauno nusikaltėlis Henrikas Daktaras, ir dabartinis LFF prezidentas Julius Kvedaras, rašo „Lietuvos rytas“.


  11. Galingi I. Pankratjevo smūgiai – ir į vartus, ir į teisėją (7)

Futbolas / 2014-11-15 17:56 / Giedrius Janonis („Lietuvos rytas“)

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Igoris Pankratjevas prisimenamas kaip fantastišką smūgį turėjęs futbolininkas. Jo bendražygis Stasys Baranauskas mano, kad dabartinėje nacionalinėje komandoje joks žaidėjas nesmūgiuoja taip, kaip I.Pankratjevas. Tačiau nekalbaus vyriausiojo trenerio karjerą pažymėjo ir smūgis, kurį Lietuvos ekipos vairininkas norėtų pamiršti – teisėjui.


  12. Vanduo ir sportas: kiek reikia išgerti? (II)

VMG kulinarinis žurnalas / 2014-11-15 11:00 / „Lietuvos ryto“ televizija

Vertingi patarimai, originalūs receptai ir linksmi nuotykiai virtuvėje su Alfu Ivanausku ir komanda - kiekvieną šeštadienio rytą 10.00 val. laidoje „VMG kulinarinis žurnalas“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  13. „Žuvėdros“ vadovė atskleidė, kiek uždirbdavo ansamblio šokėjai (129)

Startai / 2014-11-14 17:19 / Sigita Purytė

Ansamblio „Žuvėdra“ gerbėjus pasiekė skaudi žinia – šokėjų komandos nebėra. Jau praėjusiais metais ansamblio vadovė Ona Skaistutė Idzelevičienė nebeėmė Klaipėdos savivaldybės ir valstybės duotų pinigų ansambliui. Jų vis tiek nebūtų užtekę sulaikyti šokėjus nuo emigracijos ir kitokių bandymų pragyventi.


  14. Ką veikia su H. Mirren ir J. Ironsu vaidinęs L. Gecevičius? (4)

Žmonės / 2014-11-14 16:56 / lrytas.lt

Lukas Gecevičius (20 m.) – dar tik kylantis fotomodelis, tačiau jo patirtis šou pasaulyje kalba pati už save. Kinomanai jį prisimena iš istorinio trijų dalių filmo „Elizabeth I“. Čia Lukas filmavosi kartu su tokiomis kino legendomis kaip Helen Mirren ir Jeremy Ironsu.


  15. T.K.Valaičio paroda: nežinomi Lietuvos modernizmo puslapiai

Dailė / 2014-11-14 16:30 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Nykioje sovietmečio pilkumoje dailininkas Teodoras Kazimieras Valaitis išsiskyrė viskuo – išvaizda, laikysena, interesais, užmojais, veikla. Jis netilpo sistemos rėmuose, gyveno plačiau, intensyviau, įvairiau net ir už daugumą menininkų. Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje penktadienį atidaroma paroda, supažindinanti su T.K.Valaičio (1934-1974) kūrybiniu palikimu.


  16. Su kuo konkuruoja elektroninės knygos? (1)

Literatūra / 2014-11-14 15:50 / Živilė Kleivaitė

Seniausia Lietuvoje specializuota vaikų ir jaunimo literatūros leidykla „Vyturys“, kuriam laikui dingusi iš kultūros lauko, atgimsta, šį kartą - elektroninėje erdvėje. Nors elektroninė leidyba Lietuvoje žengia tik pirmuosius žingsnius, „Vyturio“ vadovas, vertėjas, vaikų ir jaunimo literatūros entuziastas Arūnas Šileris įsitikinęs: „Pasaulis nestovi vietoje, tad elektroninėje erdvėje atgimstanti „Vyturio“ leidykla leis greitai ir lengvai pasiekti geriausias knygas. Noriu padėti vaikams pamilti knygas ir pasikloti tvirtus vertybinius pamatus ateičiai.“


  17. Lietuvos kiudo čempioną lėmė papildoma strėlė (1)

Startai / 2014-11-14 12:21 / lrytas.lt

Vilniuje surengtas trečiasis Lietuvos kiudo (tradicinio japoniško šaudymo iš lanko) čempionatas. Jame dalyvavo Lietuvos lankininkai bei svečiai iš Vokietijos.


  18. Nieko neskauda, galva nesvaigsta. Manote, kad viskas gerai?

Sveikata / 2014-11-14 11:39 / lrytas.lt

Kovoti su diabetu be specialistų pagalbos nėra paprasta, tad dalis sergančiųjų daro nemažai klaidų, taip apsunkindami ligos eigą ir mažindami galimybę pasveikti. Dalis pacientų vengia vartoti tabletes, manydami, jog jas geriant ilgainiui reikės vartoti insuliną, netinkamai naudoja vaistų dozes, neseka gliukozės kiekio kraujyje.


  19. Legendinė „Žuvėdra“ mirė: nebėra iš ko lipdyti šokėjų ansamblį (176)

Tai bent! / 2014-11-13 19:53 / Marytė Marcinkevičiūtė (sportas.info)

Aštuoniskart pasaulio ir Europos čempionė „Žuvėdra“ tyliai nusklendė į nežinią – be šokėjų likęs ansamblis subyrėjo. Kas atsitiko „Žuvėdrai“, kodėl praėjusiais metais po pasaulio čempionato Bremene, kur klaipėdiečiai užėmė ketvirtąją vietą, įvyko jos paskutinis skrydis. Vieno geriausių visų laikų pasaulio Lotynų Amerikos šokių ansamblio vadovai Skaistutė Idzelevičienė ir Romaldas Idzelevičiai su nuoskauda kalba, kad jie nesitikėjo tokios baigties: „Žuvėdros“ ansamblis mini savo 25-erių, o klubas – 50 metų jubiliejus.


  20. Krepšinio trenerį V. Garastą gąsdina besaikis dietų laikymasis (1)

Sveikata / 2014-11-13 18:23 / lrytas.lt

Nėra tokios dietos, kuri padėtų atsikratyti antsvorio ir išlikti sveikam, jei pasirenki netinkamą gyvenimo būdą. Tuo įsitikinę vienas geriausių krepšinio trenerių Lietuvos istorijoje Vladas Garastas, legendinis krepšininkas Modestas Paulauskas ir olimpinė krepšinio čempionė Angelė Rupšienė.


Populiariausi per 24 val.