Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 3190, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. D. Danylai bušido kovos suteikia milžinišką pasitikėjimą savimi

Startai / 2014-10-31 15:56 / lrytas.lt

Jau lapkričio 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje net 14 Lietuvos kovotojų žada susikauti su pasaulinėmis žvaigždėmis „Bushido Hero’s Series 2014“ kasmetiniame didžiausiame turnyre. Vienas iš jų – pasaulio ir Europos Muay Thai čempionas – Deividas Danyla.


  2. Į Rusijos į Vilnių persikėlęs 10-metis šlovina Užupio Respubliką (1)

F-1 + / 2014-10-31 14:27 / lrytas.lt

Dešimtmetis kartingo lenktynininkas Sergejus Gusarovas šlovina Užupio Respubliką. Prieš metus su tėvais iš Maskvos į Vilnių persikėlęs paauglys varžybose startuoja būtent Užupio vėliava papuoštu kartu. Pamėgtą sostinės kampelį Sergejus garsina ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse vykstančiose kartingo varžybose.


  3. K. Liukaičio kautynes ringe žmona kartais priima su ašaromis

Startai / 2014-10-30 10:01 / lrytas.lt

Vienas garsiausių Lietuvos bušido kovotojų Karolis Liukaitis lapkričio 15 d. „Bushido Hero’s 2014“ turnyre Vilniaus „Siemens“ arenoje susikaus su Mattias Ibbsa – kovotoju iš garsiausio Olandijos sporto klubo „Mike’s GYM“.


  4. Ugniagesys gelbėtojas Adas Ardzijauskas bėga nuo košmarų (4)

Likimai / 2014-10-29 13:36 / Erika Zabulėnienė („Lietuvos rytas“)

„Bėgant svarbiausia nesidairyti į gražias moteris ir prabangius automobilius, nes ima smarkiau plakti širdis, padidėja kraujo spaudimas“, – pataria ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas (43 m.), tapęs pirmuoju lietuviu, perbėgusiu Šiaurės Amerikos žemyną nuo Los Andželo iki Niujorko.


  5. Krepšinio treneris V.Garastas: „Žalinga sportuoti tik dėl mados“

Sveikata / 2014-10-29 12:37 / lrytas.lt

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Garbės prezidentas, ilgametis Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris Vladas Garastas sako vis dažniau pastebintis, kad sportą žmonės sieja su mada arba tiesiog poreikiu gražiai atrodyti paplūdimyje, o ne siekiu stiprinti sveikatą ir grūdinti kūną.


  6. V.Garastas: „Profesionalus sportas nėra sveikiausias užsiėmimas“ (1)

Krepšinis / 2014-10-29 12:11 / lrytas.lt

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidentas, ilgametis Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris Vladas Garastas sako vis dažniau pastebintis, kad sportą žmonės sieja su mada arba tiesiog poreikiu gražiai atrodyti paplūdimyje, o ne siekiu stiprinti sveikatą ir grūdinti kūną.


  7. Būsimą žmoną šiaulietis prisinešiojo iki vestuvių (9)

Šeima / 2014-10-28 13:42 / Ričardas Vitkus, „Lietuvos rytas"

Šiauliečių pora Gediminas Kučinskas (24 m.) ir Samanta Chrapan (24 m.) dar nėra susituokę, tačiau jau stebina laimėjimais kasmet Saulės mieste rengiamose žmonų nešimo varžybose. Aštuonis kartus vykusiose nuotaikingose varžybose Gediminas net keturis sykius nugalėjo ir dukart užėmė antrąją vietą. Samanta šiose varžybose pelnė vienu prizu mažiau, nes šiemet Gediminas jose dalyvavo su kita partnere Rasa Nemeikšyte ir ne tik tapo nugalėtoju, bet ir pasiekė trasos rekordą – 314 m ilgio ratą aplink Šiaulių areną nubėgo per 1 minutę ir 2,09 sekundės, rašo „Lietuvos rytas".


  8. 10 žingsnių, padėsiančių pakelti kraujo spaudimą (3)

Sveikata / 2014-10-28 09:51 / Ernesta Vinevičiūtė

Svaigsta galva kai keliatės nuo lovos ar kėdės? Ar pagalvojote, kad galbūt jūs esate vienas iš tų nedaugelio, kuris turi per mažą kraujo spaudimą? Medikai dažniausiai kalba apie aukšto kraujospūdžio sukeliamas rizikas ir dalija daugybę patarimų, kaip jį sumažinti. Bet ką daryti, kai šis yra per mažas ir, rodos, net mažiausias darbas reikalauja daugybės pastangų jį įveikti?


  9. LeBronas Jamesas – kitoks Klivlando karalius (4)

Krepšinis / 2014-10-28 08:46 / „Lietuvos rytas“

Kodėl LeBronas Jamesas grįžo į „Cleveland Cavaliers“ komandą, kurioje 2003-iaisiais pradėjo savo profesionalo karjerą? „Tai neturi nieko bendra su krepšiniu“, – pareiškė 29 metų NBA žvaigždė. NBA žvaigždės sugrįžimas į gimtinę, Ohają, šios apleistos valstijos žmonėms suteikė naujos vilties. Bet krepšininkui liko ne tiek jau daug laiko jų lūkesčiams išpildyti.


  10. Maldyvai: Rojaus kampelis, kur karaliai vežasi 18 lagaminų (27)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-10-27 12:15 / Liuminata Mickutė

Rojus žemėje. Tokiu epitetu vadinamus Maldyvus turistų gidai dažnai įtraukia į 50 vietų, kurias būtina aplankyti, sąrašus. Europiečiai turistai šį salyną atrado tik devintajame dešimtmetyje. Tačiau šiandien turizmas – pagrindinė Maldyvų duona. Daugiausia turistų – iš Kinijos, bet europiečiai sparčiai juos vejasi.


  11. Europos kultūrizmo čempionas A.Pauliukevičius ves „Mis Namibiją“ (105)

Sveikata / 2014-10-27 10:25 / Indrė Vainalavičiūtė

„Man greitai bus 33 metai ir jau esu padaręs tai, ko kiti žmonės gyvenime nepadarys: parašiau knygą, nusifilmavau filme, vadovauju sveikatingumo projektui ir netrukus vesiu „Mis Namibiją“, – sakė du kartus Europos kultūrizmo čempionu tapęs Andrius Pauliukevičius.


  12. Už gyvenimo pokyčius moteris dėkinga neplanuotam šeimos nariui (19)

Margumynai / 2014-10-27 01:39 / Viktorija Tomaševičienė

Už tai, kad prieš tris metus apsiaviau kažkokius ne bėgimo ir visai net ne sportinius batus ir išbėgau į trasą, kaltas nuotraukoje esantis akis išsprogdinęs gyvis. Tai šuo – dokumentinis kurtsharas Forbis. Tai jis mane „pakabino ant“ canicross'o, dar vadinamo bėgimo su šunimi ir kardinaliai pakeitė mano gyvenimą. Tačiau apie visa tai - nuo pradžių.


  13. Ambasadorių Ž.Pavilionį į Rytų kovos meną įtraukė trys jo sūnūs (20)

Šeima / 2014-10-26 15:35 / Rita Stankevičiūtė, „Lietuvos rytas“

Ramiame Vašingtono priemiestyje Makleine, kur gyvena daug kongresmenų, diplomatų ir Centrinės žvalgybos valdybos pareigūnų, viename niekuo neišsiskiriančiame name penktadienio vakarą Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis (43 m.) vietoj įprasto kostiumo apsivilko baltą kimono ir susirišo juodą diržą. „Prisiekiau ištikimybę tekvondo“, – nusišypsojo ambasadorius prieš treniruotę žymaus Korėjos tekvondo meistro klube, kur jau užsitarnavo pirmojo dano juodąjį diržą.


  14. Kijeve – lenkų šovinistų provokacija prieš Lietuvą (50)

Futbolas / 2014-10-25 12:08 / Ingvaras Butautas (sportas.info)

FIFA arbitras Gediminas Mažeika, Kijeve teisėjavęs Europos lygos mačui tarp Charkovo „Metalist“ ir Varšuvos „Legia“ komandų, nekreipė dėmesio į revanšistinį iš Lenkijos atvykusių aistruolių audeklą, nukreiptą ne tik prieš Ukrainą, bet ir prieš Lietuvą.


  15. Smėlynų vergas Antanas Juknevičius nuo žmonių nepavargsta

Žmonės / 2014-10-24 08:28 / Eglė Šilinskaitė-Puškorė

Jis, matyt, jau gimė turėdamas aistrą dideliems ir ištvermingiems automobiliams. Daugkartinis legendinio Dakaro maratono dalyvis – Lietuvoje niekas neturi tokios patirties! – Antanas Juknevičius (40 m.) yra išmėginęs ir klasikinio ralio, ir žiedinių lenktynių, ir kartingo trasas, bet visuomet sugrįždavo į visureigį. Nors turi grafiko ir kraštovaizdžio planuotojo diplomus, jo verslu tapo riaumojantys keturračiai. O ar gali nesisekti, jei darbas ir pomėgis yra neatskiriami?


  16. Sėdėti ir nieko neveikti – prabanga

Startai / 2014-10-23 19:30 / Martynas Suslavičius, „Lietuvos rytas“

Pernai Vilniuje moksleivių tėvai rinkosi iš dešimties sporto mokyklų, o šiais metais jų skaičius kur kas mažesnis, tačiau pasirinkimas liko toks pat.


  17. Marius Repšys Vladą Musvydaitę išsikėlė virš galvos

TV antena / 2014-10-23 14:06 / lrytas.lt

Prisitraukti prie skersinio viena ranka – toks yra aktoriaus, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ vieno iš vedėjų Mariaus Repšio tikslas. TV3 laidos „Sportuok su mumis“ kūrėja Vlada Musvydaitė Marių pakvietė į aikštelę, kurioje treniruojasi gatvės gimnastikos asai – „Lietuvos talentuose“ publiką pavergę „Project Mayhem“ vaikinai.


  18. A. Baniulio treneris piktas: „Turėjo ginti? Tu debilas“ (396)

Startai / 2014-10-23 08:28 / Martynas Suslavičius

Algirdo Baniulio sprendimas bėgti iš ringo Lietuvoje kelia nemažesnes emocijas nei netramdomas Vido Lončaro elgesys ringe. Europos jaunių čempionate Zagrebe pastarasis puolė talžyti teisėją Maciejų Dziurgotą. Dar prieš paskelbiant aštuntfinalio nugalėtoją, kuriuo tapo lietuvis, V.Lončaras be bokso pirštinių priėjo prie teisėjo ir ėmė šį mušti. Jis M.Dziurgotai sudavė septynis smūgius. Lenkui ligoninėje buvo nustatyti šonkaulių lūžiai. Teisėją gelbėjo treneriai ir apsauginiai, kurie už kojų vilkdami nuo aukos patraukė sportininką.


  19. Lietuvos krepšininkai „Eurobasket“ pradės Rygoje arba Berlyne

Krepšinis / 2014-10-22 17:48 / Kęstutis Rimkus

Lietuvos krepšinio sirgaliams nereikės keliauti labai toli paskui Jono Kazlausko treniruojamą komandą kitų metų Europos čempionato pirmajame etape.


  20. Misės R.E. Mazurevičiūtė ir B. Valiušytė susikovė po vandeniu

Žmonės / 2014-10-22 14:26 / Iveta Skliutaitė

Kauno plaukimo centro baseine ketvirtadienį prasidės varžybos dėl stipriausių Europos akvatlonininkų – imtynininkų po vandeniu titulų. Čempionato išvakarėse buvo surengtos parodomosios akvatlono kovos. Jose dalyvavo ne tik stipriausios Lietuvos akvatlonininkės, bet ir dvi karūnuotos gražuolės. Į kovą po vandeniu stojo „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir „Mis Kaunas 2013“ Beatričė Viliušytė.


Populiariausi per 24 val.