Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 21659, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Skandalas Kelmėje: neįgalų mažametį sutalžė auklėtoja?

Kriminalai / 2016-04-29 18:27 / „Lietuvos ryto“ televizija

Kelmės lopšelyje darželyje – tyrimas dėl smurto prieš mažametį vidutinę negalią turintį vaiką. Šešiametis namo grįžo nubraižytas, su kraujosruvomis ant kaklo, sprando, žąstikaulio. Mamai vaikas tik maždaug po mėnesio prasitarė bijąs grupės auklėtojos. Darželio administracija nieko nekomentuoja, auklėtoja nebepasirodo darbe. Pasak berniuko mamos, darželio vedėjo pavaduotoja kartu su įtariamąja auklėtoja daro spaudimą, prašė nesikreipti į policiją. Berniukas patyrė didžiulį sukrėtimą, tėvai padavė darželio auklėtoją į teismą ir reikalaus fizinės ir moralinės žalos atlyginimo.


  2. Telšių rajone ekskavatorius atkasė žmogaus kaulus (2)

Kriminalai / 2016-04-29 18:18 / Giedra Akavickienė

Telšių rajono Ryškėnų seniūnijos Brizgų kaime tiesiant kelią iš žemės atkasti dalinai suirę, kaip manoma, žmogaus kaulai. Kaip praneša policija, kaulus atkasė ekskavatorius.


  3. Generalinė prokuratūra pradėjo tyrimą dėl „Vilniaus Techn Park“

Mano pinigai / 2016-04-29 17:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Generalinė prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo, įkuriant Sapiegos ligoninėje technologijų parką „Vilniaus Tech Park“.


  4. Kelmės darželyje sumuštas neįgalus mažametis, įtariama auklėtoja (9)

Lietuvos diena / 2016-04-29 17:03 / „Lietuvos ryto“ televizija

Kelmės lopšelyje darželyje – tyrimas dėl smurto prieš mažametį vidutinę negalią turintį vaiką. Šešiametis namo grįžo nubraižytas, su kraujosruvomis ant kaklo, sprando, žąstikaulio. Mamai vaikas tik maždaug po mėnesio prasitarė bijąs grupės auklėtojos. Darželio administracija nieko nekomentuoja, auklėtoja nebepasirodo darbe. Pasak berniuko mamos, darželio vedėjo pavaduotoja kartu su įtariamąja auklėtoja daro spaudimą, prašė nesikreipti į policiją. Berniukas patyrė didžiulį sukrėtimą, tėvai padavė darželio auklėtoją į teismą ir reikalaus fizinės ir moralinės žalos atlyginimo.


  5. Švedijai bus perduotas įtariamasis traktorių vagystėmis

Kriminalai / 2016-04-29 16:59 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus apygardos teismas penktadienį leido pagal Europos arešto orderį perduoti Švedijai Egidijų Vitkauską, įtariamą pusės milijonų eurų vagystės byloje Švedijoje.


  6. Pas įtariamuosius – krūva vogtų nešiojamųjų kompiuterių (1)

Kriminalai / 2016-04-29 14:49 / lrytas.lt

Kauno policijos pareigūnai turi gausybę vogtų nešiojamųjų kompiuterių ir prašo atpažinti: gal tai dingęs jūsų turtas?


  7. Mažeikiškių košmaras: pareigūnai atplėšė nuo mirštančios dukros (493)

Istorijos / 2016-04-29 12:43 / Eglė Palubinskaitė, Linas Jegelevičius (palangostiltas.lt)

Baisesnių išgyvenimų vargu ar galima patirti, kokius išgyveno mažeikiškių Rūtos ir Aurio Vaišvilų šeima, po visų negandų ramybės užuovėją dabar atrandanti Palangoje. Šių metų vasarį su devynių mėnesių dukryte Saule ir vos dvejus metus perkopusiu sūnumi Jūru išvažiavusi šeimos automobiliu iš namų Mažeikiuose, per galinio vaizdo veidrodėlį R.Vaišvilienė netrukus pastebėjo, kad dukrytė keistai sustingo, o jos akys pastiro.


  8. 20-metis organizavo narkotikų tiekimą iš Ispanijos į Kelmę

Kriminalai / 2016-04-29 11:57 / lrytas.lt

Balandžio 8 d., kelyje Šiauliai-Kelmė, ties Kryžbarko kaimu, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo važiavo du jaunuoliai. Kilus įtarimų dėl galimos neteisėtai vykdomos veikos, nuspręsta juos patikrinti.


  9. 8 priežastys, kodėl moterys būna neištikimos vyrams (2)

Psichologija / 2016-04-29 10:31 / lrytas.lt

Kai kalbame apie neištikimybę, dažniausiai galvojame apie vyrus, turinčius meilužių. Tačiau tai – pasenęs mąstymas, ir moterys taip elgiasi ne ką rečiau, nei vyrai. Tačiau skiriasi priežastys, dėl kurių jie nusprendžia slapta užmegzti romaną.


  10. „Tuščiame“ geležinkelio vagone muitininkai aptiko cigarečių

Kriminalai / 2016-04-29 09:35 / lrytas.lt

Muitinės kriminalinės tarnybos ir Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Vaidotų geležinkelio poste patikrinę iš Baltarusijos atvykusį geležinkelio vagoną rado jame įrengtas stambiai kontrabandos siuntai gabenti skirtas slėptuves, o jose – 233 dėžes „Fest“ pavadinimo cigarečių, kurių vertė – 300 tūkst. eurų.


  11. Vėl skandalinga istorija. Vėl – I. Mikelionio ranka (64)

Aktualijos / 2016-04-29 06:13 / Arvydas Lekavičius („Lietuvos rytas“)

Antrai kadencijai į įtakingą Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vadovo postą pretendavusiam Irmantui Mikelioniui koją galėjo pakišti dar viena istorija, kur jo vaidmuo – išties skandalingas.


  12. To dar nebuvo: sukčių švyturėliai nugręžia šimtus eurų (6)

Išmanyk / 2016-04-28 18:46 / Gediminas Gasiulis

Praleistas skambutis nuo nepažįstamo užsienietiško numerio gali brangiai kainuoti, net jei jį ignoravote. Užsienyje dėl tokio sukčiavimo būdo jau nukentėjo tūkstančiai mobiliojo ryšio vartotojų, o Lietuvos operatoriai įspėja, kad kibernetiniams sukčiams sienos negalioja.


  13. Socialdemokratai apie R.Malinausko planus: to ir reikėjo tikėtis (10)

Aktualijos / 2016-04-28 17:42 / BNS ir lrytas.lt inf.

Socialdemokratų nenustebino buvusio partijos kolegos Druskininkų mero Ričardo Malinausko planai su buvusiais socialdemokratų Druskininkų skyriaus nariais kurti atskirą judėjimą.


  14. Nuo atsakomybės už išdurtą akį šiaulietį išgelbėjo senatis

Kriminalai / 2016-04-28 17:13 / Ričardas Vitkus

Per Šiauliuose kilusį ginčą savo priešininkui akį butelio šuke išdūręs šiaulietis 38 metų Mantas Varanavičius bausmės už šį nusikaltimą nesulaukė.


  15. Buvusiam Londono merui – bėdos dėl pareiškimo apie A. Hitlerį (2)

Įvykiai / 2016-04-28 16:58 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Jungtinės Karalystės opozicijoje esanti leiboristų partija ketvirtadienį suspendavo buvusio Londono mero Keno Livingstone'o narystę partijoje dėl jo pareiškimo, kad Adolfas Hitleris palaikė sionizmą; tai buvęs meras pareiškė kilus skandalui dėl partiją skaldančio antisemitizmo.


  16. R. Malinauskas su bendražygiais kuria atskirą judėjimą (36)

Aktualijos / 2016-04-28 16:41 / BNS ir lrytas.lt inf.

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas su buvusiais socialdemokratų Druskininkų skyriaus nariais kuria atskirą judėjimą. 


  17. Seimas iš naujo imsis R.A.Ručio, jei bus prokuroro prašymas

Aktualijos / 2016-04-28 16:13 / lrytas.lt

Seimas iš naujo spręs dėl „tvarkiečio“ Rimanto Antano Ručio neliečiamybės panaikinimo, jei bus vėl gautas generalinio prokuroro prašymas, kitokios procedūros nėra, sako Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


  18. Detektyvas: kas nuošaliame sandėlyje paliko kalną mėsos? (31)

Rinkos pulsas / 2016-04-28 15:40 / Indrė Vainalavičiūtė

120 tonų neaiškios kilmės šaldytos mėsos – kiaulienos lašinių bei galvijų kepenų pareigūnai visai atsitiktinai aptiko išnuomotame sandėlyje Kirtimų gatvėje. Iš kur į Lietuvą įvežta ir kam priklauso ši mėsa – jau daugiau nei mėnesį nepavyksta išaiškinti įvairių tarnybų pareigūnams, galvosūkis ir tai, ant kieno stalo ji turėjo atsidurti.


  19. Prienų policiją sudrebino skandalas (15)

Kriminalai / 2016-04-28 15:22 / Vygandas Trainys

Prienų rajono policijos komisariato 51 metų kriminalistas Vidmantas Bradūnas išeidamas į pensiją garsiai trinktelėjo durimis – ketvirtadienį kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, Vidaus reikalų ministeriją ir Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydamas iškelti baudžiamąją bylą savo viršininkui, Prienų policijos vadovui Dainiui Janavičiui dėl galimai įvykdyto svetimo turto pasisavinimo. D.Janavičius kaltinimus pavadino laužtais iš piršto – esą konfliktiško būdo pavaldinys yra apskundęs ne tik jį, bet ir kitus savo kolegas.


  20. Krizė Venesueloje: šeimos parodė, kiek jiems liko maisto (21)

Įvykiai / 2016-04-28 14:32 / lrytas.lt, BNS, AFP inf.

Venesuelos ekonomikos krizė negailestingai smogė gyventojams, kurie tikina nebegalintys netgi įpirkti maisto.


Populiariausi per 24 val.