Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 16516, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Seksas – svarbiausia laimingos santuokos paslaptis (16)

Seksas / 2014-10-22 23:09 / lrytas.lt

Sekas – pats geriausias būdas išsaugoti santuoką. Sekso temomis rašanti amerikiečių žurnalistė Tracy Clark-Flory tuo įsitikinusi. Pasak jos, tuo neabejoja ir mokslininkai, ir netgi popiežius, pabrėžęs sekso svarbą santuokiniame gyvenime. Portale salon.com Tracy dėsto savo požiūrį, paremtą asmenine patirtimi.


  2. Lietuvės nužudymo Norvegijoje raktas - ir žinutėje „Facebook“? (44)

Kriminalai / 2014-10-22 22:11 / lrytas.lt

Bergeno apygardos teismas Norvegijoje trečiadienį leido keturioms savaitėms suimti 32 metų emigrantą iš Lietuvos, kaltinamą aštuonerių metų Monikos S. nužudymu. Mergaitė su motina į Norvegiją irgi buvo atvykusi iš Lietuvos. 2011 metų pabaigoje ramioje Sundo komunoje įvykdyto kraupaus nusikaltimo tyrimas virto tikru skandalu Norvegijoje, kai paaiškėjo, kad policijos pareigūnai žmogžudystę tyrė aplaidžiai ir abejingai žiūrėjo į rimtus įkalčius. Tyrimas net buvo visiškai nutrauktas, nes pagrindiniam tyrėjui pasirodė, kad „nusikaltimo sudėties nėra“.


  3. Joniškių policija surado iš avarijos nuvažiavusį vairuotoją (6)

Nelaimės / 2014-10-22 18:11 / lrytas.lt

Joniškio policijos pareigūnams pavyko surasti vairuotoją, kuris partrenkė dviratininkę, parvežė ją namo ir pasislėpė.


  4. Ligonė praėjus parai po naviko sunaikinimo: „Jau galiu lakstyti“ (13)

Sveikata / 2014-10-22 16:20 / lrytas.lt

73 metų vilnietei neteko patirti kančių, kurias sukelia atvira operacija. Jai neteks patirti ir kančių, kurios užklumpa žmones, susirgusius vėžiu. Gydytojai jai pritaikė dar naują gydymo metodą, kai navikas sunaikinamas mikrobangomis. Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Urologijos skyriuje buvo atlikta tumoro šalinimo operacija pritaikius vieną naujausių inkstų vėžio gydymo metodų - tumoro abliaciją mikrobangomis. Vilniuje naviko pašalinimo abliacija mikrobangomis atlikta pirmą kartą.


  5. Girtas vairuotojas Vilniaus pareigūnų nesugebėjo papirkti (2)

Kriminalai / 2014-10-22 15:29 / lrytas.lt

Girtas vairuotojas nuo gresiančios nuobaudos bandė išsukti Vilniaus pareigūnams duodamas kyšį.


  6. Rusiškų mokyklų vaikai į karo stovyklas vyko kaip į kelionę (7)

Aktualijos / 2014-10-22 14:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusiškų mokyklų moksleivius į sukarintas stovyklas vežę mokytojai deramai neįvertino nei stovyklos turinio, nei aiškiai nurodytos propagandinės programos, teigia Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas savivaldybės išplatintame pranešime.


  7. Trakuose rasti puse milijono litų vertinami vogti traktoriai (4)

Kriminalai / 2014-10-22 14:07 / lrytas.lt

Antradienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai Trakuose, Aukštadvario g., rado du vogtus traktorius.


  8. Ukmergės policija sulaikė du šuns kankintojus (2)

Kriminalai / 2014-10-22 13:36 / lrytas.lt

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Per jį buvo sulaikyti du vyrai.


  9. Scenoje - straipsnio laikraštyje įkvėptas A. Giniočio spektaklis

Meno pulsas / 2014-10-22 13:21 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Scenoje debiutuoja straipsnio laikraštyje įkvėptas A. Giniočio


  10. Konservatoriai rengiasi versti D. A. Barakauską iš posto (32)

Aktualijos / 2014-10-22 12:52 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos frakcija Seime ketina rengti interpeliaciją vidaus reikalų ministrui Dailiui Alfonsui Barakauskui, jeigu jis pats nepasitrauks iš šio posto. Tai patvirtino partijos ir opozicijos lyderis Andrius Kubilius. „Mūsų apsisprendimą rengti interpeliaciją lems artimiausių dienų ministro veiksmai. Jeigu jis pats neatsistatydins, o matome, kad jau ir Premjeras ragina jį toliau tęsti darbą, tai mes tokiu atveju tikrai imsimės interpeliacijos, nes tai, kas paaiškėjo jau vakar, akivaizdžiai rodo, jog ministro atsakomybės srityje klesti tai, ką Specialiųjų tyrimų tarnyba įvardino kaip prekyba įtaka. Galima spėti, jog tai yra su ministro žinia, nes matosi labai ryškus visur tas pats Tvarkos ir teisingumo partijos pėdsakas, o ministras yra ir tos partijos vicepirmininkas“, – sakė A.Kubilius.


  11. Premjeras paprašė D. A. Barakausko tęsti darbą (107)

Aktualijos / 2014-10-22 12:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį susitikęs su vidaus reikalų ministru „tvarkiečiu“ Dailiu Alfonsu Barakausku premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius paprašė jo tęsti darbą, nes kol kas jo kaltės dėl galimų nusikalstamų veikų Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) neįžvelgė. „Remiantis pirmine turima informacija iš teisėsaugos institucijų apie VRM pareigūnams mestus kaltinimus, kol kas vidaus reikalų ministro kaltės šioje situacijoje neįžvelgiama, todėl Vyriausybės vadovas paprašė ministro D.Barakausko tęsti darbą, kol vyks ikiteisminis tyrimas. Atlikus tyrimą bus galima vertinti situaciją“, - teigiama BNS perduotame Vyriausybės komentare.


  12. Pareigūnai duria pirštu į D. A. Barakauską (7)

Aktualijos / 2014-10-22 12:15 / lrytas.lt

Vidaus reikalų ministeriją (VRM) Dailio Alfonso Barakausko valdymo laikotarpiu krėtė skandalai – Bendrojo pagalbos centro fiasko, neblaivių policininkų nusikaltimai, neskaidrios reputacijos pavaldiniai, balansuojantis tarp kaltės ir dorovės FNTT vadovas. Pareigūnai klausia, ar ne laikas ministrui pagaliau palikti šiltą kėdę?


  13. Ankstų rytą perėjoje Alytuje automobilis partrenkė moksleivę (10)

Nelaimės / 2014-10-22 11:57 / lrytas.lt

Keturiolikmetė moksleivė buvo sužalota ankstų trečiadienio rytą, kai ją einančią per perėją partrenkė automobilis.


  14. Keturis vietnamiečius į Vakarų Europą vežė Estijos gyventojas (1)

Kriminalai / 2014-10-22 10:34 / lrytas.lt

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė keturis vietnamiečius ir juos į Vakarų Europą vežusį vyrą, kuris gyvena Estijoje, bet neturi šios šalies pilietybės.


  15. Dėl aštuonmetės tautietės žūties Norvegijoje sulaikytas lietuvis (43)

Kriminalai / 2014-10-22 10:27 / lrytas.lt

Prieš porą metų Norvegijos policija manė, kad aštuonmetė Monika, į šalį kartu su mama atvykusi iš Lietuvos, galėjo nusižudyti arba žuvo per nelaimingą atsitikimą. Antradienį paaiškėjo kraupi tiesa. Mergaitė buvo nužudyta - policija sulaikė 32 metų įtariamąjį, į Norvegiją irgi atvykusį iš Lietuvos.


  16. Vaikų kelione į stovyklą „Sojuz“ susidomėjo ir prokurorai (3)

Kriminalai / 2014-10-22 10:10 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vilniaus apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą, kurio metu sieks išsiaiškinti Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklos moksleivių dalyvavimo Rusijoje rengiamose sukarintose stovyklose „Sojuz“ aplinkybes.


  17. D. Ulbinaitės byloje tęsiama liudytojų apklausa (11)

Aktualijos / 2014-10-22 09:59 / BNS ir lrytas.lt inf.

Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį uždarame posėdyje tęsia valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybinėmis pareigomis kaltinamos buvusios prezidentės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės baudžiamąją bylą.


  18. 3 metų vaikui – patėvio kirčiai (5)

Kriminalai / 2014-10-22 07:07 / Daiva Zimblienė („Lietuvos rytas“)

Ukmergės policija ėmėsi tirti trejų metų berniuko sumušimą. Įtariama, kad ranką prieš vaiką pakėlė jo patėvis – 43 metų R.K., viešumoje aplinkiniams paliekantis malonaus ir kultūringo žmogaus įspūdį.


  19. Sėkmingos santuokos formulė: vestuvių kaina lemia skyrybas (13)

Šeima / 2014-10-22 06:43 / lrytas.lt

Žmonių santuokos trukmę, pasirodo, lemia ir jų pajamos. Taip pat tai, kiek buvo draugauta iki vedybų, ir net vestuvių dydis. Nors deimantas yra amžinas ir brangus sužadėtuvių žiedas, tai negarantuoja ilgos santuokos. Naujausi JAV atlikti tyrimai parodė, kad tų, kurie sužadėtuvių žiedui išleido 2000-4000 JAV dolerių (5,3-10 tūkst. Lt), santuokai kyla grėsmė ilgai netrukti.


  20. Panevėžyje žuvo pėsčiasis, policija apsimeta, kad nieko neįvyko (45)

Nelaimės / 2014-10-22 06:23 / Andrius Vaitkevičius

Antradienio vakarą Panevėžyje, Beržų gatvėje, įvyko skaudi nelaimė. Automobilis „Fiat“ partrenkė ir mirtinai sužalojo pėsčiąjį. Panevėžio policijos budėtojai informaciją apie įvykį įnirtingai slepia. Tuo tarpu žmogų partrenkusio automobilio vairuotojas tvirtina, kad pėsčiasis į gatvę išbėgo staiga. Pėsčiasis buvo be atšvaitų.


Populiariausi per 24 val.