Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 15807, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Įsisvajojome: tikimės pensijos, nė iš tolo nepanašios į realybę (16)

Mano pinigai / 2014-07-24 13:02 / lrytas.lt

Beveik pusė Lietuvos gyventojų arba 49 proc. sako, kad sulaukę užtarnauto poilsio senatvėje, tikisi gauti tokio dydžio pensiją, koks dabar yra jų atlyginimas. Kita dalis – 39 proc. – šalies gyventojų į ateitį žiūri dar optimistiškiau ir sako, kad tikisi gauti pensiją, kuri bus net didesnė nei jų šio mėnesio atlyginimas.


  2. Net ir antrankiais surakintas smurtautojas negalėjo nurimti (1)

Kriminalai / 2014-07-24 10:15 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato areštinę uždarytas aršus asmuo, pakėlęs ranką prieš savo draugę ir pasipriešinęs policijos pareigūnui.


  3. Per dvylika metų – pusė milijono avarijų (4)

Saugus eismas / 2014-07-24 09:54 / lrytas.lt

Nuo 2002 m. Lietuvos vairuotojai tapo beveik pusės milijono (442 tūkst.) eismo įvykių kaltininkais. Trečdalį šių vairuotojų sudaro moterys, o du trečdalius – vyrai. Per minėtą laikotarpį eismo įvykių kaltininkais tapo daugiau nei penktadalis Lietuvos vairuotojų.


  4. Teismas kasdienei vyno taurei: pagyros jai suoktos be reikalo? (16)

Sveikata / 2014-07-24 09:27 / lrytas.lt

Mokslininkai nustatė: saikingai geriantys nėra apdrausti nuo širdies ligų ir insulto. Naujausias tyrimas parodė: nedidelis alkoholio kiekis greičiausiai nėra naudingas širdžiai ir kraujagyslėms, kaip buvo manoma iki šiol.


  5. Kontrabandos turėjęs vyras pareigūnams bruko tūkstančius litų

Kriminalai / 2014-07-24 09:27 / lrytas.lt

Praėjusią parą policija užregistravo mažiausiai du nesėkmingus bandymus papirkti policijos pareigūnus. Vilniaus rajone kontrabandinių cigarečių turėjęs vyras policininkams bandė brukti tūkstančius.


  6. Olandija sklaido mitus apie teroristų atiduotas juodąsias dėžes (104)

Katastrofa Ukrainoje / 2014-07-23 22:42 / „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Olandų tyrėjai, kurie stengiasi nustatyti priežastis, dėl kurių praėjusią savaitę sudužo bendrovės „Malaysia Airlines“ skrydžio MH17 lėktuvas, pareiškė nenustatę jokių faktų, kad prie lainerio juodosios dėžės balso įrašymo įrenginio būtų kas nors kišęs nagus.


  7. Panevėžietis nuomojamame bute dvi savaites užrakinęs mušė moterį (160)

Kriminalai / 2014-07-23 18:32 / Rasa Stundžienė

„Jis norėjo meilės, o aš nesutikau, tai jis mane mušdavo“, – žurnalistams pasakojo ligoninėje gydoma 30-metė Panevėžio rajono gyventoja Diana J. Ji teigė, kad 43 metų panevėžietis Artūras M. ją maždaug dvi savaites prievarta laikė uždaręs bute, beveik nedavė valgyti ir nuolat mušė. Medikai į jų rankas pakliuvusiai merginai nustatė išsekimą bei daugybinius galvos, veido, kūno ir vidaus organų sumušimus.


  8. Kas didžiausi ligų kaltininkai: cukrus, sviestas ar lašiniai? (22)

Sveikata / 2014-07-23 17:54 / Jurgita Čeponytė (lrt.lt)

Amerikiečių mokslininkai skelbia, kad nutukimą, diabetą bei širdies ligas labiau sukelia angliavandeniai nei riebalai, todėl nebereikia labai bijoti tokių produktų, kaip sviestas ar nenugriebtas pienas. Tačiau, pasak gydytojos dietologės Jūratės Dobrovolskienės, toks patarimas lietuviams netinka, nes jie ir taip maitinasi per riebiai. „Pacientams mes sakome, kad reikia mažinti gyvūninės kilmės riebalų suvartojimą. Kaip aš sakau – duoną valgykite su sviestu, bet ne sviestą su duona“, – pastebi mitybos specialistė.


  9. Kas numušė du Ukrainos naikintuvus - teroristai ar Rusija? (271)

Konfliktai ir saugumas / 2014-07-23 17:26 / lrytas.lt

Sukilėliai skelbia numušė Ukrainos karinių pajėgų lėktuvą, taip pat yra nepatvirtintos informacijos apie dar vieno lėktuvo stiprų apgadinimą. Apie tai trečiadienį po pietų paskelbė „Donecko liaudies respublikos“ gynybos vadovu vadinamas Igoris Strelkovas.


  10. Dusintas diplomatas R. Juška davė grąžos valdžiai (144)

Aktualijos / 2014-07-23 17:06 / Vytautas Bruveris

Lietuvos užsienio politika, nepaisant šūkių ir mojavimų vėliavomis, apimta erozijos, o Užsienio reikalų ministerija apmirusi. Tokią diagnozę tėškė buvęs ambasadorius Renatas Juška. Patyręs diplomatas, kurio karjera sudegė maždaug prieš metus ambasadoriaujant Vengrijoje, kai įsiliepsnojo į internetą nutekėjusių privačių pokalbių skandalas, ką tik trenkė ir Užsienio reikalų ministerijos (URM) durimis.


  11. Kokios nuotaikos eiti apsipirkti, kad sutaupytumėte? (7)

Naudingi patarimai / 2014-07-23 16:45 / lrytas.lt

Neiti į parduotuvę nuobodžiaujant ir nepavargti apsipirkinėjant. Tai – keli patarimai, kurie padės sutaupyti. Tiesa ta, kad daugelis mūsų sprendimų įsigyti produktą ar susilaikyti nemaža dalimi priklauso ir nuo mūsų emocinės būsenos. Prekybos tinklas „Iki“ dalinasi patarimais ir įžvalgomis, kurios bus vertingos norintiems per daug neišlaidauti.


  12. Dalykai, dėl kurių visi šunys „eina iš proto”

Priežiūra / 2014-07-23 16:08 / lrytas.lt

Ieškote, kuo motyvuoti savo augintinį? Nėra prasmės žvelgti į kitų žmonių patarimus - Vilniuje veikiančios šunų dresūros mokyklos „Educated Dog” atliktas tyrimas rodo, kad kiekvieno šuns pomėgiai yra labai individualūs.


  13. Naujos automobilių puošybos mados keičia gatvių veidą (4)

Radaras / 2014-07-23 16:06 / lrytas.lt

Pamenate kosminius laivus primenančius kūrinius iš montažinių putų ir stiklo audinio? Prieš gerą dešimtmetį buvusios labai populiarios ryškios automobilių puošmenos jau nebemadingos, kaip ir realistiški aerografijos piešiniai.


  14. Lietuviams internete svarbiausia „Youtube“ ir „Facebook“ (2)

Išmanyk / 2014-07-23 15:46 / ELTA/lrytas.lt info.

Bendrovės TNS LT atliktas interneto vartotojų tyrimas didelių netikėtumų nepateikė – „Facebook“ ir toliau išlieka populiariausiu socialiniu tinklu, o kanalu „Youtube“ naudojasi didžiausias skaičius internautų. Liūdna, kad pasaulyje itin svarbus „Twitter“ Lietuvoje vis nesurenka reikšmingos auditorijos, o lėtas, tačiau stabilus profesionalus vienijančio socialinio tinklo „LinkedIn“ populiarėjimas džiugina.


  15. Kazachai dešimtis tūkstančių dolerių gabeno pagalvėje (5)

Kriminalai / 2014-07-23 15:11 / lrytas.lt

Antradienio pavakarę Medininkų kelio posto pareigūnai Kazachstano piliečiui sutrukdė į Lietuvą nelegaliai įvežti dešimtis tūkstančių dolerių. Atliekamas tyrimas, ar pilietis žinojo, kad miegojo galvą padėjęs ant pinigų pagalvės.


  16. Ar Vakarus prablaivys šiurpi katastrofa Ukrainoje? (45)

Rytai-Vakarai / 2014-07-23 11:43 / lrytas.lt

Žingsnis pirmyn – du atgal. Taip pastarosiomis dienomis elgiasi Rusija ir Ukraina. Dėl šių šalių konflikto į keblią padėtį patekę Vakarai niekaip negali sutarti, ką remti, o ką bausti. Ukrainos parlamentas vakar leido skelbti dalinę mobilizaciją šalyje, kuri per karą prieš separatistus neteko jau šimtų karių, iš jų daugelis buvo savanoriai.


  17. Policija prašo atpažinti telefonų vagis (6)

Kriminalai / 2014-07-23 10:30 / lrytas.lt

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate (toliau – Kauno aps. VPK Kauno m. Santakos PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.


  18. Prieš teismą stos gauja korumpuotų Šiaulių policininkų (14)

Kriminalai / 2014-07-23 10:27 / lrytas.lt

Panevėžio apygardos teismui perduotoje baudžiamojoje byloje 18 asmenų kaltinami padarę sunkius ir labai sunkius nusikaltimus. Byloje kaltinami buvę ir esami Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, šio komisariato pareigūnai ir kiti asmenys.


  19. Paaiškėjo tiesa apie Joniškio rajone peršautą devynmetės koją (5)

Kriminalai / 2014-07-23 10:05 / lrytas.lt

Pranešimas apie liepos 13-osios pavakarę Joniškio rajone, Skaistgirio miestelio parke, sužalotą mergaitę nuvilnijo per Lietuvą ir sukėlė vietos gyventojų nerimą – vaikams parke nesaugu, aplink apstu nusikaltėlių. Tačiau, kaip praneša Šiaulių apskrities VPK, istorija pasirodė esanti visai kitokia.


  20. Negali gyventi be skausmą malšinančių vaistų? Toks esi ne vienas (2)

Sveikata / 2014-07-23 09:59 / lrytas.lt

Vaistus nuo skausmo kiekvieną savaitę sako vartojantis kas dešimtas Lietuvos gyventojas: 8 proc. tai daro bent kartą per savaitę, o 2 proc. – kasdien. Ketvirtadalis gyventojų skausmą malšinančius vaistus vartoja nors kartą per mėnesį. Tokias tendencijas atskleidžia AB „Sanitas“ užsakymu atliktas Lietuvos gyventojų tyrimas apie vaistų vartojimą.