Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 13845, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Dingusių R. Baranausko ir V. Antonovo pėdsakai – Rusijoje (331)

Kriminalai / 2015-07-03 16:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jungtinės Karalystės Karūnos prokuratūra negali atsakyti, kur šiuo metu yra įtariamieji Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas, kuriuos dviejų instancijų šios valstybės teismai yra sutikę perduoti Lietuvai. Tokia informacija pasiekė Lietuvos Generalinę prokuratūrą. Lrytas.lt žiniomis, verslininkai pabėgo į Rusiją. Šioje šalyje jau kurį laiką slapstosi Vladimiras Romanovas, kurį taip pat siekia susigrąžinti Lietuvos teisėsauga. Mūsų valdžios struktūros šią savaitę sužinojo, kad R.Baranauskas Šveicarijos banke laikė daugiausia pinigų iš visų Lietuvos piliečių – 60 milijonų eurų.


  2. Kainų nurodymas 2 valiutomis naudingas buvo 85 proc. gyventojų

Mano pinigai / 2015-07-03 15:44 / lrytas.lt

Birželio 30 – ąją baigėsi dvigubo kainų nurodymo – eurais ir litais – laikotarpis. „Kalbant apie euro įvedimą Lietuvoje galima drąsiai teigti, kad šis procesas buvo neabejotinai sėkmingas ir sklandus, – per konferenciją „Euras Lietuvoje. Vartotojų teisių apsauga Europos Sąjungoje“, kurią Marijampolėje surengė Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) ir VšĮ Europos vartotojų centras, kalbėjo teisingumo viceministras Julius Pagojus. – Šis ne tik ekonominis, bet ir politinis bei simbolinis žingsnis rodo Lietuvos įsitraukimą į aukščiausią Europos integracijos ir pažangos lygmenį. Taip pat tai reiškia daugiau Lietuvos Europoje ir daugiau Europos Lietuvoje“.


  3. Telšiuose rasta 11 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

Kriminalai / 2015-07-03 09:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Ketvirtadienį Telšiuose esančiame name rasta 11 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, pranešė Telšių apskrites vyriausiasis policijos komisariatas.


  4. „Sūpynėse“ užgesusios E.Šliževičiūtės mirtis sukrėtė jos kolegas (877)

Nelaimės / 2015-07-03 06:08 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ reputacija – sutepta. Vieną šio renginio organizatorių 26 metų vilnietę Eglę Šliževičiūtę pražudė narkotikai. Jais šventėje buvo apsinuodiję ir keli žiūrovai, tačiau medikai išgelbėjo jų gyvybę. Jauna, graži, energinga, veikli, gera darbuotoja, tačiau ir užsispyrusi, visada bandanti įrodyti, kad yra teisi. Taip naktį į ketvirtadienį ligoninėje mirusią 26 metų E.Šliževičiūtę apibūdina draugai ir buvę kolegos. Keliose televizijose viešaisiais ryšiais ir autorinėmis laidomis besirūpinusi E.Šliževičiūtė buvo nuolat kviečiama į įvairius vakarėlius, turėjo daug pažįstamų, tarp jų – ir žinomi žmonės.


  5. Nepilnamečiai nusikaltėliai: bausti ar supratingai atleisti? (55)

Kriminalai / 2015-07-02 23:07 / Indrė Vainalavičiūtė

Vagystės iš parduotuvių, vandalizmas, chuliganizmas, žiaurus elgesys su gyvūnais – tai tik keli pavyzdžiai iš ilgo nepilnamečių nusikaltimo sąrašo. Niekam ne paslaptis, kad ne visi nepilnamečių padaryti nusikaltimai pasiekia mokytojų, tėvų ar pareigūnų ausis. Bausti ar leisti pasitaisyti? – toks klausimas iškyla, kai paaiškėjus nusikaltimo faktui už jį turintis atsakyti jaunuolis yra dar nepilnametis.


  6. Policijos atstovai: su lenkų futbolo sirgaliais incidentų nebuvo (1)

Futbolas / 2015-07-02 22:54 / BNS ir lrytas.lt inf.

Į Šiaulius stebėti UEFA Europos lygos turnyro futbolo rungtynių tarp Pakruojo „Kruojos“ ir Balstogės „Jagiellonia“ atvykę sirgaliai iš Lenkijos ir iki varžybų, ir po jų elgėsi ramiai, užfiksuoti tik nedideli pažeidimai, informavo Šiaulių policijos atstovė.


  7. Tyrimas atskleidė keistų detalių apie žiauriausias žudikes (37)

Psichologija / 2015-07-02 22:30 / lrytas.lt

Žiaurūs žmonių poelgiai, ypač žmogžudystė, įprastai kelia baimę ir pasibaisėjimą. Dažnai išgirdus naujienas apie kraują stingdančius nusikaltimus per kūną nubėga šiurpuliukai. Bet ne visus šie poelgiai gąsdina: kai kuriuos mokslininkus šiurpiausi įvykiai netgi žavi, nes kelia daugybę dar neatsakytų klausimų apie žmonių elgesį.


  8. Lūžis: baltarusiai pasauliui ėmė aiškinti, kuo skiriasi nuo rusų (66)

Rytai-Vakarai / 2015-07-02 19:32 / lrytas.lt

Daugeliui baltarusių nepatinka, kada užsienyje ją sumaišo su Rusija ir baltarusius vadina rusais, rašo internetinis žurnalas „MEL“. Bet dar labiau jiems nepatinka, kada patys rusai šiek tiek iš aukšto žiūri į Baltarusijos nepriklausomybę, kultūrą ir kalbą. „MEL“ nutarė surinkti įrodymus, kad baltarusiai nuo rusų skiriasi. Šie įrodymai grindžiami ne tik genetika ir etnosu, bet ir lytinio organo dydžiu bei pasakų herojais.


  9. Arnoldas Lukošius: „Lietuva yra amfetamino gamintoja“ (22)

Aktualijos / 2015-07-02 18:49 / Rasuolė Bauraitė

Muzikos šventė Švenčionyse virto tragedija – ketvirtadienį mirė festivalyje „Sūpynės“ neaiškios kilmės medžiagomis apsinuodijusi jauna vilnietė. Ar ši tragiška situacija atskleidė kas iš tikrųjų vyksta masiniuose renginiuose?


  10. „Sūpynių“ aukos mirtis: skirtingos medikų ir policijos versijos (163)

Nelaimės / 2015-07-02 15:40 / Lina Bartkutė

Užgesus 26 metų vilnietės gyvybei po Švenčionyse vykusio elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ ir praėjus keturioms paroms po lemtingos nelaimės, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po netekties medikai ir policijos pareigūnai neranda bendro sutarimo ir pateikia skirtingą informaciją. Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai tik ketvirtadienį, kai mergina mirė, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jo metu pareigūnai turėtų ištirti visas 26 metų vilnietės mirties aplinkybes.


  11. Sukčių karuselėje sukosi labai brangūs automobiliai (3)

Kriminalai / 2015-07-02 06:42 / Milda Kuizinaitė („Lietuvos rytas“)

Brangius automobilius įsigiję latviai net neįtarė, kad jų pirkiniai jau kelis kartus buvo parduoti Lietuvoje. Vieni kitiems mašinas tariamai pardavinėję verslininkai bandė slėpti mokesčius. Iš Latvijos į Lietuvą nauji ir naudoti brangūs automobiliai keliavo po tris keturis kartus, o jų prekyba Baltijos šalyse užsiėmė net 86 bendrovės.


  12. Valdžios numylėtiniui jau galanda keršto kirvį (71)

Aktualijos / 2015-07-02 06:04 / Vytautas Bruveris („Lietuvos rytas“)

Nors lagaminai jaukiai šeimos kelionei į Briuselį jau pradėti krauti, kažin ar ši išvyka neapkars. To gali sulaukti buvęs vienas saugumo vadovų Romualdas Vaišnoras. Neseniai iš Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojo posto atleistas R.Vaišnoras netrukus Briuselyje turėtų pradėti dirbti su žvalgyba susijusį darbą. Tačiau šį aukšto pareigūno skrydį pasirengęs sutrukdyti irgi buvęs aukštas pareigūnas, dabartinis Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius.


  13. Rusijos akibrokštai – reaguoti ar ignoruoti? (35)

Aktualijos / 2015-07-01 20:39 / Rasuolė Bauraitė

Kaip teisingai reaguoti į Rusijos provokacijas? O gal reaguoti iš viso neverta? Apie tai „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Nepriklausomybės akto signataras Mečys Laurinkus, viešųjų ryšių specialistas Mykolas Katkus bei rašytojas ir apžvalgininkas Aidas Puklevičius.


  14. Kelių pabaisai vis sunkiau, jo versiją griauna jau 4 liudininkai (4)

Kriminalai / 2015-07-01 18:09 / Vygandas Trainys

Pilietiški žmonės toliau griauna garsaus kelių chuligano 28 metų kauniečio Arūno Stiklioraičio versiją, jog tragišką avariją sukėlė ne jis, o jo bičiulis 23 metų Darius Vilūnas, vairavęs A.Stiklioraičio seseriai priklausantį automobilį „Mercedes Benz“. Kauno apylinkės teisme trečiadienį liudiję kėdainiečiai G.K. ir E.D. patvirtino, jog prie vairo tikrai sėdėjo ne D.Vilūnas. Tikrąjį vairuotoją jie galėtų atpažinti.


  15. 10 patarimų, kaip padidinti lytinį potraukį (9)

Seksas / 2015-07-01 17:58 / lrytas.lt

Seksualinio potraukio sumažėjimas gali padėti kryžių bet kuriems meilės santykiams. Kaip sugrąžinti buvusią aistrą? Libido ( iš lotynų kalbos – potraukis, aistra) – froidizmo sąvoka. Psichoanalizės pradininkas Sigmundas Freudas libido laikė lytinių potraukių, daugiausia nesąmoningų, visuma.


  16. Papirkti Biržų rajono policininkų nepavyko (1)

Kriminalai / 2015-07-01 16:32 / lrytas.lt

Praėjusį savaitgalį Biržų r., Naciūnų k., Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliai sustabdė automobilį „Opel Mokka“, kurį vairavo 1967 m. gimęs vyras, šiuo metu gyvenantis Anglijoje, deklaruota gyvenamoji vieta – Panevėžyje.


  17. STT pradėjo tyrimą dėl „Start Vilnius“ veiklos

Aktualijos / 2015-07-01 16:07 / lrytas.lt

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai, gavę Vilniaus miesto mero pareiškimą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrios Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Start Vilnius“ veiklos.


  18. Kremliaus abejonės dėl mūsų laisvės – signalas Rusijos atmatoms (175)

Aktualijos / 2015-07-01 15:49 / Artūras Jančys

Lietuvos istorikai ir tarptautinės teisės žinovai mano, jog Rusijos Dūmos išpuolis prieš Baltijos šalis yra vienas labiausiai nevykusių propagandinių triukų, skirtų tik žemiausių sluoksnių Rusijos visuomenei. Dūmos teikimu Rusijos prokuratūra pradėjo tyrimą siekiant nustatyti, ar 1991 metų rugsėjį SSRS Valstybės tarybos priimtas Baltijos respublikų (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) pripažinimo aktas teisėtas. Rusijos parlamentarai rėmėsi teiginiu, jog Valstybės Taryba buvo nekonstitucinis, taigi neteisėtas organas, esą todėl ir jo sprendimai – neteisėti. Valstybės Taryba buvo įsteigta 1991 metų rugsėjo 5 dieną, po rugpjūčio pučo, kai SSRS jau byrėjo per visus galus ir jau buvo likę gyvuoti nepilnai keturi mėnesiai. Valstybės tarybai priklausė SSRS prezidentas ir dešimties sovietinių respublikų vadovai. Ši taryba jau per pirmąjį posėdį pripažino Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybę, nors, kaip pabrėžia Rusijos žiniasklaida, atitinkamos SSRS konstitucijos pataisos nebuvo priimtos.


  19. STT pradėjo tyrimą dėl „Start Vilnius“ (3)

Aktualijos / 2015-07-01 14:33 / BNS ir lrytas.lt inf.

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo turto iššvaistymo Vilniaus savivaldybės valdomoje įmonėje „Start Vilnius. Tai BNS patvirtino STT atstovas Ruslanas Golubovas.


  20. Patarimai jaunimui: sėkmės formulė pradedantiesiems darbuotojams (4)

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-07-01 12:06 / lrytas.lt

Absolventų kompetencijos – dažna šiandieninių diskusijų tema, ypač vasaros pradžioje, kai į darbo rinką plūsteli naujai „iškeptų“ absolventų banga. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija kompetencijas vadina „XXI amžiaus ekonomikų valiuta“. Vis dėlto atsakyti į klausimą, kokios jos turi būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kas bus laimėtojai, o kas pralaimėtojai XXI amžiuje? Kokios kompetencijos yra svarbiausios siekiantiems ne tik „išgyventi“, bet ir mėgautis sėkme?


Populiariausi per 24 val.