Futbolo visuomenę pakerėjo Nyderlandų herojaus poelgis

Nyderlandų futbolo rinktinės gynėjas Virgilas van Dijkas po pirmadienio rungtynių su Vokietijos nacionaline komanda tapo absoliučiu didvyriu. Žaidėjas padėjo savo šaliai išplėšti lygiąsias 2:2 su Vokietija, kuomet pasižymėjo 90-ąją minutę.

Futbolo visuomenę sužavėjo Nyderlandų gynėjo poelgis.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 20, 2018, 2:10 PM, atnaujinta Nov 20, 2018, 2:13 PM

Tačiau po rungtynių jis padarė vieną visuomenę sužavėjusį poelgį. Dvikovai teisėjavęs arbitras Ovidius Hateganas pasibaigus susitikimui negalėjo suvaldyti ašarų dėl nesenai mirusios savos mamos.

Nyderlandų kapitonas 27-erių Virgilas van Dijkas priėjo ir apkabino verkiantį teisėją.

„Tas žmogus buvo palūžęs, po rungtynių stovėjo su ašaromis akyse. Aš priėjau, palinkėjau jam stiprybės ir pasakiau, kad šiandien jis puikia teisėjavo. Tai tik smulkmena, bet galbūt tai jam padės“, – savo poelgį paaiškino Nyderlandų futbolininkas.

Rezultatyvios lygiosios leido Nyderlandams patekti į kitą Tautų lygos etapą.

Šioje dvikovoje vokiečiai iki 85 minutės pirmavo 2:0, tačiau per likusį laiką leido Nyderlandams mušti du įvarčius ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.

REPORTERIS: G. Nausėda Seimo komisijos reikalauja įrodymų