Nyderlandų išlyginamasis įvartis – po genialaus trenerių sprendimo

Pirmadienio vakarą dramatiškai baigėsi UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynės tarp Vokietijos ir Olandijos rinktinių. Susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, o tai leido Nyderlandams patekti į kitą Tautų lygos etapą.

Nyderlandai rungtynėse su Vokietija išsigelbėjo paskutinėmis sekundėmis.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Nov 20, 2018, 9:08 AM, atnaujinta Nov 20, 2018, 9:10 AM

Vokiečiai iki 85 minutės pirmavo 2:0, tačiau per likusį laiką leido Nyderlandams mušti du įvarčius ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:2. Devintąją rungtynių minutę taikliai smūgiavo Timo Werneris, o po dešimties dar vieną įvartį pridėjo Leroy Sane. Vokiečiai dominavo tiek pirmame tiek antrajame kėliniuose, tačiau gale rungtynių sugriuvo.

85-ąją minutę rezultatą sušvelnino Quincy Promesas, o pačią paskutinę minutę galingu smūgiu po puikaus perdavimo lygiąsias išplėšė gynėjas Virgilas van Dijkas.

Tašką rungtynėse Nyderlandams pavyko iškovoti po trenerio Ronaldo Koemano sprendimo išlyginamojo įvarčio autorių iš gynybos pasiųsti rungtyniauti pačiame priekyje.

Tokios instrukcijos buvo surašytos ant lapo popieriaus, kuris rungtynių metu buvo perduotas Virgilui van Dijkui.