Italijoje „AC Milan“ klubas namuose barstė taškus dvikovoje su „Torino“

Italijos futbolo „Serie A“ čempionate sekmadienį toliau vyko 15-ojo turo kovos. Ketvirtąją vietą šalies pirmenybėse užimantis „AC Milan“ klubas (26 taškai) savų žiūrovų akivaizdoje jėgas išbandė su „Torino“ komanda (22 tšk.) ir su varžovais išsiskyrė be įvarčių 0:0.

„AC Milan“ – „Torino“.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Dec 9, 2018, 11:32 PM, atnaujinta Dec 9, 2018, 11:52 PM

„AC Milan“ klubas 3 taškais atsilieka nuo savo amžinųjų priešų Milano „Inter“ futbolininkų, kurie rikiuojasi treti.

„Torino“ komanda pakilo į šeštąją poziciją.

Dramatiškomis lygiosiomis 3:3 (0:0) baigėsi „Sassuolo“ ir „Fiorentina“ komandų dvikova. Visi šeši įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Likus minutei iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos, „Sassuolo“ dar pirmavo 3:1, bet praleido du įvarčius.

Kevinas Mirallas rezultatą išlygino jau 8-ąją teisėjo pridėtą minutę (90+8).

Abu klubai mačą baigė dešimtyje: 87 min. serbas Filipas Djuričičius („Sassuolo“) už nesportišką elgesį buvo išvytas iš aikštės, o 90+2 min. kitas Serbijos futbolo atstovas Nikola Milenkovičius („Fiorentina“) už tokį pat nusižengimą taip pat prieš save išvydo raudoną kortelę.

Rezultatai:

„AC Milan“ – „Torino“ 0:0.

„Sassuolo“ – „Fiorentina“ 3:3. Alfred Duncan (63), Khouma Babacar (68), Stefano Sensi (80)/Giovanni Simeone (70), Marco Benassi (89), Kevin Mirallas (90+8).

87 min. Filip Djuričič („Sassuolo“) – raudona kortelė;

90+2 min. Nikola Milenkovič („Fiorentina“) – raudona kortelė.

„Empoli“ – „Bologna“ 2:1. Francesco Caputo (10), Antonio La Gumina (80)/Andrea Poli (41).

„Parma“ – Veronos „Chievo“ 1:1.

Bruno Alves (53)/Mariusz Stepinski (46).

73 min. Fabio Depaoli („Chievo“) – raudona kortelė.

„Udinese“ – Bergamo „Atalanta“ 1:3. Kevin Lasagna (12)/Duvan Zapata (2, 62, 80).

„Genoa“ – „Spal“ 1:1. Krzysztof Piatek (38, – iš 11 metrų baudinio)/Andrea Petagna (15).

11 min. Domenico Criscito („Genoa“) – raudona kortelė.

Gyvai: impact Investments and nlocking Growth