Antausį nuo nykštukinio Liuksemburgo gavę futbolininkai: „Skaudu ir liūdna“

Lietuvos futbolo rinktinė penktadienį turėjo pripažinti Liuksemburgo rinktinės pranašumą 1:2, o komandos futbolininkai neslėpė nusivylimo dėl nepalankiai susiklosčiusios rungtynių eigos.

Lietuvos rinktinė pralaimėjo Liuksemburgo komandai.<br>G.Schmito nuotr.
Lietuvos rinktinė pralaimėjo Liuksemburgo komandai.<br>LFF nuotr.
Lietuvos rinktinė pralaimėjo Liuksemburgo komandai.<br>LFF/
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 23, 2019, 11:30 AM

Rinktinė turėjo pranašumą po Fedoro Černycho įvarčio, bet vėliau sulaukė smūgio į savo vartus pirmojo kėlinio pabaigoje. Liuksemburgiečiai sugebėjo iškovoti visus tris taškus po sunkiai atremiamo antrojo įvarčio po pertraukos.

„Gaila, kad paleidome šias rungtynes ir pralaimėjome. Maniau, kad po įmušto įvarčio viskas susiklostys gerai, tikrai neblogai atrodėme, laikėme kamuolį.

Vėliau mums kažkas atsitiko, „įvartis į rūbinę“, ko gero, sumaišė kortas. Visi išėjome į aikštę kovoti, buvome kupini noro, kalbėjome apie tai prie rungtynes, bet visi sužaidė taip, kaip galėjo“, – teigė kapitonas F.Černychas.

Į rinktinę po trejų metų sugrįžęs Saulius Mikoliūnas svariai prisidėjo prie F.Černycho įmušto įvarčio atlikdamas rezultatyvų perdavimą. Paklaustas apie rungtynes, saugas teigė, jog šis pralaimėjimas neturi sustabdyti šią savaitę pradėjo darbo su naujuoju treneriu.

„Skaudu pralaimėti, bet mums dar reikia laiko priprasti prie naujo trenerio filosofijos. Nereikia daryti tragedijos, o atsakingai ruoštis tolimesnėms kovoms.

Pirmojo kėlinio pabaigoje praleistas įvartis atsiliepė komandos nuotaikai ir antrajame kėlinyje Liuksemburgo komanda išėjo į aikštę pakilime, kai mums reikėjo „sugrįžti į rungtynes“. Galbūt per daug davėme jiems laisvės aikštėje. Taip varžovai gavo pasitikėjimo, o mus spaudė ir nesuteikė tos laisvės. Praleidome įvartį, bet vyrai parodė charakterį ir bandėme atakuoti, bet pritrūko sėkmės“, – teigė veteranas.

Rinktinėje debiutavo ir 19-metis saugas Justinas Marazas. Aktyviai aikštėje žaidęs futbolininkas po rungtynių sakė: „Džiugu, kad debiutavau, esu labai laimingas, kad treneris manimi pasitikėjo, išleido į aikštę. Stengiausi parodyti, jog keitimas nebuvo veltui. Tikiuosi, kad dar bus galimybių pasirodyti aikštėje. Bet liūdna, kad pralaimėjome rungtynes, dabar judėsime į priekį.“