A. Griezmannas išgelbėjo „Barcelona“ nuo fiasko Karaliaus taurėje

Garsioji „Barcelona“ ekipa planavo be didesnių problemų žengti į Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalį ir vos nenusvilo. Kataloniečiai šiaip ne taip įveikė vos trečioje lygoje rungtyniaujančią „Ibiza“ komandą 2:1 (0:1), pergalingą įvartį pelnę jau per teisėjo pridėtą laiką.

„Barcelona“ mačo pabaigoje Kalariaus taurėje palaužė trečiosios lygos „Ibiza“<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 22, 2020, 11:39 PM

Net 79 procentus laiko kontroliavusi kamuolį „Barcelona“ pirmoji praleido įvartį – 9-ąją minutę komandos draugo smūgiuotas kamuolys atsimušė į Pepą Caballe ir pateko į vartus.

Labai greitai išlyginti rezultatą bandę Ispanijos čempionai daugiau kaip 60 minučių kankinosi ir tik 72-ąją minutę pasižymėjo prancūzas Antoine Griezmannas.

Pastarasis puolėjas per teisėjo pridėtą laiką 94-ąją minutę po greitos atakos įmušė ir pergalingą įvartį.