UEFA Čempionų lygoje „Olympique“ pasinaudojo namų sienomis: įveikė favoritą „Juventus“

[[ge:lrytas:lrytas:13801359]]

„Juventus“ pralaimėjo Lione<br>AFP/Scanpix nuotr.
Cristiano Ronaldo<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 26, 2020, 9:57 PM, atnaujinta Feb 27, 2020, 12:31 AM

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį savo pirmą aštuntfinalio dvikovą žaidė italų favoritu vadinamas Turino „Juventus“ ir savo sirgalių palaikomas prancūzų Liono „Olympique“. Prancūzai siekė nustebinti futbolo sirgalius ir tai jiems pavyko. Prancūzai pelnė vienintelį mačo įvartį ir nugalėjo italus 1:0 (1:0).

Kaip visada, kai žaidžia Cristiano Ronaldo, neapsėjo be į aikštę išbėgančių jo gerbėjų – ir Lione rungtynės buvo nutrauktos dėl futbolo aistruolio bandymo paliesti savo dievuką.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šiose rungtynėse pelnė Lucasas Tousartas 31 minutę, kai pasinaudojo komandos draugo jam perduotu kamuoliu ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Šeimininkai į vartų pusę buvo mušę net 10 kartų, o svečiai – tik 4.

87 minutę Turino klubo žaidėjams buvo pavykę nukreipti kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė dėl nuošalės.