„Bayern“ Vokietijoje nepasigailėjo „Bayer“

Šeštadienį Vokietijoje buvo žaidžiamos 30-ojo čempionato turo kovos. Dar vieną nesunkią pergalę iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris rezultatu 4:2 (3:1) įveikė Lėverkūzeno „Bayer“.

„Bayern“ ekipos žaidėjas Charlesas Mariano Aranguizas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 6, 2020, 7:06 PM, atnaujinta Jun 6, 2020, 7:10 PM

Nors Vokietijos čempionai pirmieji praleido įvartį – 10 min. pasižymėjo Lucasas Alario, jau 27-ąją minutę rezultatą išlygino Kingsley Comanas.

Dar iki pertraukos Leonas Goretzka – 42-ąją minutę išvedė „Bayern“ į priekį. Maža to – kaip sakoma „į rūbinę“ įvartį įmušęs Serge'as Gnabry rezultatą padvigubino – jis kamuolį įmušė į tuščius „Bayer“ vartus.

Robertas Lewandowskis 66-ąją minutę įtvirtino svečių pergalę, o 89-ąją minutę Florianas Wirtzas itin gražiu smūgiu tik sušvelnino „Bayer“ atsilikimą.

Kaip įprasta, per Vokietijos pirmenybių mačus į stadionus  žiūrovai nebuvo leidžiami, o sėdimos vietos uždengtos tentais, ant kurių tik pavaizduoti sirgaliai.