A lygos lyderiu tapo nepralaimintis čempionas „Sūduva“

Šeštadienį įvykusiose dvejose A lygos 3-ojo turo rungtynėse pergales šventė du pagrindiniai pretendentai į šalies čempionų titulą – Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ yra pretendentai laimėti A lygą<br>R.Danisevičiaus nuotr.

2020-06-06 19:14, atnaujinta 2020-06-06 19:46

Dviejų „Žalgirio“ ekipų kaktomušoje sostinės futbolininkai minimalia persvara 1:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ ir reabilitavosi po nesėkmės antrajame A lygos ture prieš „Riterius“.

Vienintelį įvartį šalies vicečempionams 43 min. pelnė Hugo Videmontas.

Kitame turo mače aikštės šeimininkai „Panevėžio“ futbolininkai 1:3 nesustabdė Marijampolės „Sūduvos“.

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo sėkmingai – jau 9-ąją minutę po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį baudos aikštelėje susistabdęs Danielis Offenbacheris nepatogiu vartininkui smūgiu pelnė pirmą įvartį šiame sezone.

Antrą sykį „Sūduva“ pasižymėjo 36-ąją minutę. Atlikus perdavimą iš dešiniojo krašto, Josipas Tadičius iššoko prieš oponentą bei nepriekaištingai mušė vienu lietimu.

„Panevėžys“ galėjo atkurti intrigą dar pirmame kėlinyje, bet po kampinio kilus sumaiščiai Matheusas Bissi sukirto kamuolį į skersinį.

52-ąją minutę greito išpuolio metu sūduviečių pranašumą įtvirtino Eligijus Jankauskas, o 78-ąją minutę garbės įvartį „Panevėžiui“ po pakelto kampinio įmušė galva tiksliai smūgiavęs Justinas Januševskis.

Po šios pergalės „Sūduva“ su 9 taškais užtikrintai pirmauja, „Panevėžys“ – vienintelė lygos ekipa, vis dar neiškovojusi taškų.