Pažeminimas „Manchester United“ ekipai – čempionate startavo tragiška nesėkme

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjęs „Manchester United“ patyrė pažeminimą. Mančesterio ekipa praleido pirmąjį turą ir antrame gavo siaubingą antausį – namie nusileido iki tol vieniems iš turnyro autsaideriams „Crystal Palace“ futbolininkams 1:3 (0:1).

Wilfriedas Zaha <br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Sep 19, 2020, 10:01 PM, atnaujinta Sep 20, 2020, 8:33 AM

Svečiai jau 7-ąją minutę išsiveržė į priekį po Androso Townsendo įvarčio, o per likusį laiką nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti. Antrame kėlinyje svarbiausi įvykiai vyko likus kovoti 20 minučių.

72-ąją minutę Jordanas Ayew uždirbo 11 metrų baudinį. Davidas De Gea atrėmė J.Ayew smūgiuotą kamuolį.

Tačiau teisėjas peržiūrėjo VAR pagalba smūgį ir nusprendė leisti pakartoti „Crystal Palace“ baudinį, nes vartininkas buvo per toli nuo savo linijos.

Antrą kartą mušęs Wilfriedas Zaha buvo tikslus ir rezultatas tapo 2:0.

„Man United“ gretose debiutavęs Donny van de Beekas 80-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Tačiau visos viltys žlugo po 5 minučių: W.Zaha 85-ąją minutę antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 3:1.

Antrąją pergalę šį sezoną iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, šeštadienį namuose 2:1 (1:1) palaužė „West Ham United“ futbolininkus.

Londono žaidėjai pirmavo po 25-ąją minutę Alexandre'o Lacazette'o įvarčio, tačiau rezultatą 45-ąją minutę išlygino Michailas Antonio.

„Arsenal“ pergalingą įvertį pelnė 85 minutę, kai kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Edwardas Nketiah.