Rezultatyviose rungtynėse pergalę Vilniaus „Žalgiriui“ užtikrino pirmasis kėlinys

Po daugiau nei mėnesio pertraukos sugrįžusioje A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį ketvirtą kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą. Nelengvą pergalę 3:2 žalgiriečiams garantavo trys įvarčiai pirmajame kėlinyje. Po pertraukos panevėžiečiai įmušė dukart ir išlaikė intrigą iki pabaigos.

Vilniaus „Žalgiriui“ užtikrino pirmasis kėlinys.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

fkzalgiris.lt

2020-09-27 19:57, atnaujinta 2020-09-27 20:05

Žalgiriečių gretose starto sudėtyje po pertraukos pasirodė Mantas Kuklys, Karlo Kamenaras ir Marko Karamarko. Dėl diskvalifikacijų komandai negalėjo padėti Donovanas Slijngardas ir Modestas Vorobjovas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė atsargiai ir pavojingų progų nesukūrė.

17 min. už žaidimą ranka į „Panevėžio“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Pirmąjį Hugo Videmont'o smūgį atrėmė vartininkas, tačiau už svečių žaidėjo per ankstyvą įbėgimą teisėjas leido baudinį pakartoti. Antru bandymu H. Videmont'as nepaliko šansų varžovui.

24 min. „Žalgiris“ padvigubino persvarą: Liviu Antalis gavo kamuolį apie 25 metrus nuo vartų ir apsisukęs staigiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Šeimininkų atakos pasipylė ir netrukus gerą šansą turėjo K. Kamenaras, bet jo smūgį iš krašto atrėmė vartininkas. Dar po minutės po kampinio „Panevėžio“ ekipos vartininkas atmušė Nemanjos Lljubisavljevičiaus galva muštą kamuolį. Pakartotiniu bandymu po gynėjo smūgio kamuolys lėkė virš vartų.

34 min. baudos smūgiu iš toli vartininką patikrino Domantas Šimkus. 42 min. po panevėžiečių kombinacijos virš vartų iš 14 metrų smūgiavo Ernestas Veliulis.

45 min. „Žalgiris“ įtvirtino savo pranašumą. Po S. Mikoliūno perdavimo A. Kaludžerovičius staigiai apsisuko baudos aikštelėje ir krašte permetė kamuolį per vartininką.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžio“ komanda pora kartų grasino „Žalgirio“ vartams, tačiau smūgiams pritrūkdavo tikslumo. 56 min. baudos aikštelėje virš vartų mušė H. Videmont‘as.

60 min. už N. Ljubisavljevičiaus pražangą baudos aikštelėje teisėjas skyrė baudinį į „Žalgirio“ vartus. Nuo žymos tiksliai smūgiavo Ernestas Veliulis.

82 min. „Panevėžys“ dar labiau sumažino atsilikimą. Įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Chrysovalantis Kozoronis.

Vis dėlto dvikovos pabaigoje šeimininkai apgynė savo vartus ir iškovojo 11-ąją pergalę šį sezoną.