„Bayern“ Čempionų lygos titulo gynybą pradėjo triuškinama pergale

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį prasitęsė grupių etapo pirmojo rato kovos ir nuo 22 valandos A, B, C ir D grupėse buvo sužaistos šešerios rungtynės.

Miuncheno komanda namuose iškovojo triuškinamą pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 21, 2020, 10:02 PM, atnaujinta Oct 21, 2020, 11:58 PM

A grupėje čempionų titulo gynybą sėkmingai pradėjo Miuncheno „Bayern“ komanda. Bavarų klubas namuose 4:0 (2:0) sutriuškino Madrido „Atletico“ futbolininkus. „Bayern“ savo varžovus baudė po du kartus per kėlinį.

Vokietijos klubas tapo vienvaldžių lyderiu, nes kitose anksčiau įvykusiose šios grupės rungtynėse „Salzburg“ ir Maskvos „Lokomotiv“ komandos sužaidė lygiosiomis 2:2.

B grupė prieš turnyro startą buvo vadinama mirtininkų, o po pirmojo turo toks statusas pasitvirtino. Namuose žaidusi Milano „Inter“ su Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkais išsiskyrė taikiai 2:2 (0:0).

Šioje dvikovoje tikra drama užvirė pačioje pabaigoje. Vokietijos klubas 84-ąją minutę išsiveržė į priekį, tačiau Romelu Lukaku jau per pridėtą teisėjo laiką išlygino rezultatą.

Po kitų šios grupės rungtynių padėtis tapo dar gerokai sudėtingesnė, nes namuose žaidęs Madrido „Real“ klubas kiek netikėtai 2:3 pralaimėjo Donecko „Šachtar“ komandai. Ukrainos klubas po pirmojo turo tapo vienvaldžiu lyderiu su 3 taškais savo sąskaitoje.

C grupėje abu susitikimai buvo žaidžiami tuo pačiu metu. Anglijoje „Manchester City“ futbolininkai 3:1 (1:1) nugalėjo „Porto“ klubą. Pepe Guardiolos auklėtiniams savo pranašumą pavyko įtvirtinti tik antroje rungtynių dalyje, kuomet įmušė savo antrąjį ir trečiąjį įvarčius.

Kitose grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ Graikijoje 1:0 (0:0) nugalėjo „Marseille“ komandą. Šeimininkams pergalingą įvartį pavyko įmušti jau per pridėtą teisėjo laiką mačo pabaigoje.

D grupėje įtikinamą pergalę iškovojo Bergamo „Atalanta“ futbolininkai. Italijos klubas išvykoje neturėjo didesnių problemų ir 4:0 (3:0) nugalėjo „Midtjylland“ komandą iš Danijos. Tris įvarčius „Atalanta“ sumušė dar pirmajame kėlinyje ir intrigą rungtynėse palaidojo anksčiau laiko.

išvykoje žaidę „Liverpool“ futbolininkai taip pat įsirašė tris taškus į savo sąskaitą. Jurgeno Kloppo auklėtiniai po atkaklios kovos 1:0 (1:0) įveikė Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus. Vienintelis įvartis krito pirmajame kėlinyje, kuomet patys „Ajax“ žaidėjai kamuolį nukreipė į savo vartus.