„Barcelona“ sutriuškino savo varžovus, L. Messi įvartį skyrė D. Maradonai

Sekmadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse triuškinamą pergalę šventė „Barcelona“. Katalonijos ekipa namuose 4:0 sutriuškino „Osasuna“ futbolininkus.

L.Messi savo įvartį skyrė Anapilin iškeliavusiam D.Maradonai.<br>Scanpix nuotr.

Nov 29, 2020, 5:01 PM, atnaujinta Nov 29, 2020, 11:59 PM

Pirmąjį dvikovos įvartį 29-ąją min. įmušė Martinas Braithwaite'as, iki pertraukos dar vieną (42-ąją min.) pridėjo Antoine'as Griezmannas.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ puolimo variklis nesustojo. 57-ąją min. varžovų vartininką nuginklavo Philippe'as Coutinho.

Savo įvartį įmušė ir Lionelis Messi. Argentinietis pasižymėjo 73-ąją min.

Savo įvartį jis dedikavo trečiadienį Anapilin iškeliavusiam Diego Maradonai.

L.Messi nusivilko „Barcelona“ marškinėlius ir po jais turėjo D.Maradonos „Newell's Old Boys“ klubo aprangą.

Lrytas.lt primena, kad praėjusiame ture Ronaldo Koemano auklėtiniai svečiuose 0:1 krito prieš Madrido „Atletico“ vienuolikę.