„Real“ košmaras: pralaimėjo vidutiniokams, E. Hazardas patyrė traumą

Madrido „Real“ ekipa kuo skubiau norės pamiršti 11-ąjį Ispanijos futbolo pirmenybių turą. Karališkasis klubas namuose 1:2 (0:1) pralaimėjo „Alaves“ futbolininkams.

E.Hazardas aikštelę po priverstinio keitimo paliko dar pirmajame kėlinyje.<br> Scanpix nuotr.

2020-11-29 00:00

Dvikovos metu Ispanijos čempionus pasitiko dar vienas nemalonumas.

Traumą patyręs Edenas Hazardas aikštelę priverstinai paliko dar pirmajame rungtynių kėlinyje.

Akistatą svečiai pradėjo įmušdami ankstyvą įvartį. Vos 5-ąją susitikimo minutę „Alaves“ ekipą į priekį išvedė 11-os metrų baudinį realizavęs Lucasas Perezas.

Po pertraukos, 49-ąją min., „Real“ deficitą padvigubino Joselu.

Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko sušvelninti turimą deficitą.

86-ąją min. Madrido klube pasižymėjo Casemiro.

Per likusį laiką svečiai saugiai išlaikė savo vartų prieigas ir Zinedino Zidano auklėtiniai turėjo pripažinti varžovų pranašumą.