Čempionų lyga: „Leipzig“ keturiais įvarčiais atsakė į tris turko C. Kahveci taiklius smūgius

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo žaidžiami pirmieji E ir H grupės mačai, o juose kovojo nepirmaujantys klubai.

Irfanas Canas Kahveci turkų klubui pelnė 3 įvarčius. <br> IS/Scanpix.com nuotr.
„Leipzig“ ekipa<br> IS/Scanpix.com nuotr.

Dec 2, 2020, 8:10 PM, atnaujinta Dec 2, 2020, 10:05 PM

E grupėje prancūzų „Stade Rennais“ išvykoje kovėsi su rusų „Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa. Šie klubai savo sąskaitoje po 4 turų turėjo po 1 tašką ir vienos ar kitos ekipos pergalė turėjo suteikti jai galimybę pasvajoti toliau varžytis pasibaigus Čempionų lygos reguliariam sezonui Europos lygoje.

Ir kelialapis į Europos lygą atsidūrė Rusijos ekipos rankose, kuri pelnė įvartį – 71-ąją minutę pasižymėjo švedas Marcusas Bergas, kuris buvo vienintelis akistatoje.

Krasnodaro klubas nutraukė net 17 nelaimėtų Rusijos klubų seriją Europos turnyruose. Be to tai buvo pirmoji „Lokomotiv“ komandos pergalė Čempionų lygoje.

Pirmoje akistatoje šie klubai Prancūzijoje sužaidė 1:1. Šioje grupėje vietas atkrintamosiose varžybose jau užsitikrino Londono „Chelsea“ ir „Sevilla“.

H grupėje vokiečių „Leipzig“ perėmė antrąją poziciją iš vėliau žaisti turėjusio „Paris Saint Germain“ klubo.

Vokiečiai išvykoje grūmėsi su Stambulo „Basaksehir“ ekipa ir po intriguojančios akistatos laimėjo 4:3.

"Leipzig" pastoviai pirmavo, o trečiame kėlinyje buvo priekyje net 3:1. Tačiau didžiausiu galvos skausmu tapęs turkas Ifranas Canas Kahvedi pelnė visus 3 įvarčius šeimininkams ir 85 minutę rezultatas buvo 3:3.

Kelis kartus Vokietijos komanda buvo arti tikslo įmušti įvartį - kamuolys atsitrenkdavo į skersinį ir galiausiai per teisėjo pridėtą laiką norvegas Alexanderis Sorlothas po smūgio ir nedidelio rikošeto džiaugėsi įvarčiu. Tad vokiečiai išlieka pretendentai laimėti vietą Čempionų lygos atkrintamuosiuose mačuse.

Pirmoje akistatoje namie kovojęs „Leipzig“ susitvarkė su turkais 2:0.

E grupė

Krasnodaro „Lokomotiv“ – „Stade Rennais“ 1:0 (0:0).

71 min. M.Bergas 1:0.

H grupė

„Basakeshir“ – „Leipzig“  3:4 (1:2).

26 min. Y.Poulsenas 0:1.

43 min. N. Mukiele 0:2.

45 min. C.Kahvesi 1:2.

66 min. N.Olmo 1:3

72 min. C.Kahvesi 2:3.

85 min. C.Kahvesi 3:3.