Lionelis Messi užvedė „Barcelona“ variklį – du jo įvarčiai padėjo laimėti prieš „Elche“

Ispanijos futbolo pirmenybėse dar vieną pergalę iškovojo „Barcelona“ futbolininkai, kurie vejasi turnyro lyderius. Katalonai namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Elche“ ekipą. Tai buvo perkeltas pirmojo turo mačas.

L.Messi pelnė du įvarčius.<br>Scanpix nuotr.

Feb 25, 2021, 12:39 AM, atnaujinta Feb 25, 2021, 9:36 AM

Labai ilgai ieškojusi kelių link varžovų vartų, „Barcelona“ į priekį šovė tik Lionelio Messi pagalba.

Argentinietis taikliais smūgiais 48-ąją ir 69-ąją minutėmis išvedė savo komandą į priekį. Pergalę įtvirtino Jordi Alba, kuris 73-ąją minutę pelnė dar vieną mačo įvartį.

L.Messi pelnė jau 13 įvarčių šiais metais ir pirmauja tarp visų Europos geriausių puolėjų įvarčių skaičiumi. Vokiečių Miuncheno „Bayern“ klubui atstovaujantis Robertas Lewandowskis yra įmušęs 12 įvarčių.

Ši pergalė „Barcelona“ klubui leido priartėti prie antroje vietoje esančio Madrido „Real“ klubo.

Tiesa, nuo Madrido „Atletico“ komandos „Barcelona“ vis dar atsilieka 5 taškais, tačiau katalonai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Tuo tarpu „Elche“ žengia priešpaskutinėje 19-oje vietoje.