„Manchester City“ problemas išsprendė pelnydamas 3 įvarčius per 13 minučių

Jau 15-ąją pergalę iš eilės antradienį Anglijos futbolo [irmenybėse iškovojo „Manchester City“ ekipa. Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 4:1 (1:0) susitvarkė su „Wolverhampton Wanderers“ ekipą.

„Manchester City“ ir toliau dominuoja Anglijos čempionate<br>Scanpix nuotr.

Mar 3, 2021, 12:28 AM, atnaujinta Mar 3, 2021, 12:30 AM

Šeimininkai buvo priekyje jau 15-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Leanderis Dendonckeris. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi, o 61 min. svečiai po Conoro Coady įvarčio išlygino rezultatą.

Tuomet „Manchester City“ įjungė papildomą pavarą ir per 13 minučių pelnė 3 įvarčius: 80-ąją minutę pasižymėjo Gabrielis Jesusas, 90-ąją – Riyadas Mahrezas, o 93-ąją tašką padėjo ir vėl G. Jesusas.

„Nauja diena“: ar panaikinta PVM lengvata tikrai žlugdo maitinimo verslą?