Miuncheno „Bayern“ pakartojo sezono pradžios įvarčių rekordą sudaužęs „Bayer“ klubą

Vokietijos futbolo čempionate sekmadienį buvo žaidžiami du mačai, o centriniu tapo šalies čempiono Miuncheno „Bayern“ ir Levėrkuzeno „Bayer“ ekipų akistata. Tačiau rimto mūšio nebuvo – „Bayern“ išvykoje per vieną kėlinį pelnė 5 įvarčius ir laimėjo 5:1 (5:0).

Miuncheno „Bayern“ ekipa įveikė „Bayer“<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 17, 2021, 7:40 PM, atnaujinta Oct 18, 2021, 10:18 AM

Prieš šias rungtynes abi komandos dalinosi 1-2 vietas turnyrinėje lentelėje, tačiau „Bayern“ parodė savo jėgą – Miuncheno komanda tapo vienvalde lydere. Ji net keturis įvarčius pelnė nuo 30 iki 37 min.

Jau 4 min. pasižymėjo Robertas Lewandowskis, kuris 30-ąją min. rezultatą padvigubino. Po 4 min. dar vieną įvartį pelnė Thomasas Mulleris, o 35 min. bei 37 min. du įvarčius įsūdė Serge'as Gnabry.

Tai buvo pirmasis kartas klubo istorijoje, kai išvykoje kovojęs Vokietijos čempionas ilsėtis išėjo pirmaudamas 5 įvarčių skirtumu.

Antrajame kėlinyje paguodos įvartį 55 min. pelnė „Bayer“ puolėjas Patrickas Schickas.

„Bayern“ per 8 šio sezono Vokietijos čempionato mačus pelnė 29 įvarčius ir pakartojo pirmenybių rekordą – taip sėkmingai įvarčius Miunchenas mušė 1977 metų sezone.

Kitame mače žaidė „Ausburg“ ir Bielfeldo „Arminia“  – ekipos sužaidė 1:1.