Progų buvo, bet įvarčių – ne: Urugvajaus ir Pietų Korėjos futbolininkai išsiskyrė lygiosiomis

Dukart pasaulio futbolo čempione tapusi Urugvajaus rinktinė 2022-ųjų pirmenybes Katare pasitinka su nerezultatyviomis lygiosiomis. Ketvirtadienį vykusiose H grupės rungtynėse urugvajiečiai 0:0 sužaidė su Pietų Korėjos rinktine.

Urugvajaus ir Pietų Korėjos rinktinės išsiskyrė taikiai.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Urugvajaus ir Pietų Korėjos rinktinės išsiskyrė taikiai.<br>AP/Scanpix nuotr.
Urugvajaus ir Pietų Korėjos rinktinės išsiskyrė taikiai.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 24, 2022, 2:54 PM, atnaujinta Nov 24, 2022, 4:56 PM

Per pirmąsias 15 dvikovos minučių pavojingų momentų prie abiejų komandų vartų nebuvo – aikštėje vyravo žvalgybinis futbolas.

19-ąją min. pavojingu smūgiu Pietų Korėjos vartų link pasižymėjo Federico Valverde, bet kamuolys praskriejo virš vartų. Po kelių minučių Urugvajaus futbolininkai dar kartą užklupo varžovus atakų škvalu, korėjiečiams pavyko apsiginti.

34-ąją akistatos minutę geriausią progą nuo rungtynių pradžios pasižymėti turėjo Pietų Korėjos rinktinė – vienas prieš vartus atsidūręs ekipos futbolininkas Hwang Hee-Chanas kamuolį perkėlė virš jų.

Puikią progą įvarčiui prieš pat pertrauką turėjo ir urugvajietis Diego Godinas, tačiau jo galva smūgiuotas kamuolys trenkėsi į virpstą.

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas buvo sustabdytas dėl galimo 11 metrų baudinio į Urugvajaus vartus. Po VAR peržiūros teisėjas priėmė sprendimą šios nuobaudos neskirti.

63-ąją min. varžovų aikštės pusėje išlaviravęs Darwinas Nunezas su kamuoliu nuskuodė iki pat Pietų Korėjos vartų, bet pavojinga ataka buvo užgesinta.

81-ąją min. jis turėjo dar vieną galimybę, kai galingai smūgiavo iš toli – kamuolys praskriejo šalia vartų.

Mačo pabaigoje abi komandos turėjo geras galimybes išplėšti pergale, bet nei Urugvajus, nei Pietų Korėja jomis nepasinaudojo.

Per visą dvikovą nė vienai iš komandų nebuvo pavykę pataikyti į vartų plotą. Tiesa, du kartus kamuolys trenkėsi į vartų konstrukciją.

Kitose H grupės rungtynėse kiek vėliau susikaus Portugalijos ir Ganos rinktinės.