„Rockets” po dramatiškos kovos palaužė „Warriors” krepšininkus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Houston „Rockets”  95:92 (19:28 34:18 17:34 25:12) palaužė Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkus. Serijoje iki keturių pergalių abi komandos savo sąskaitose turi po dvi pergales.

„Rockets“ krepšininkai po permainingos kovos įveikė „Warriors“ ekipą. <br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

May 23, 2018, 7:32 AM, atnaujinta May 23, 2018, 9:28 AM

Prasidedant antrajam kėliniui „Warriors“ krepšininkai pirmavo 28:19. Tačiau kėlinio viduryje surengtas Jameso Hardeno šou ir aštuoni taškai iš eilės priartino „Rockets“ prie svečių 33:36.

Pirmąją rungtynių dalį pirmavę NBA čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ krepšininkai artėjant antrojo kėlinio pabaigai leido iniciatyvą perimti „Rockets” komandai.

Likus trims minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos „Rockets“ pirmą kartą išlygino rezultatą 41:41. O kėlinio pabaigoje pirmavo 53:46.

Trečiojo kėlinio viduryje „Warriors“ krepšininkai susigrąžino iniciatyvą 63:62 į savo rankas po taiklaus Stepheno Curry'io tolimo metimo ir kėlinį užbaigė pirmaudami 80:70.

Tačiau „Rockets“ krepšininkai surengė antrąjį spurtą per šias rungtynes ir po taiklaus Arizos metimo įsiveržę į priekį 85:84 pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Warriors“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Draymondas Greenas nepataikė baudos metimų ir rezultatas nepakito – 94:92 pirmavo šeimininkai.

Nepaisant „Warriors” pastangų po permainingų rungtynių galutinę persvarą užsitikrino „Rockets“ krepšininkai.

Paskutinį tašką rungtynėse pridėjo Chrisas Paulas pataikęs baudos metimą 95:92.

„Warriors“ gretose rezultatyviausi buvo Stephenas Curry 28, Kevinas Durantas 27 (12 atk. kam.), Draymondas Greenas 11 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 10 taškų.

„Rockets“ į pergalę vedė: Jamesas Hardenas 30, Chrisas Paulas 27, Ericas Gordonas 14, Clintas Capela 8 taškai(13 atk. kam.).