„Vytis“ draugiškų rungtynių ciklą pradėjo pergalingai

Pasirengimą naujam sezonui pradėjęs Šakių „Vytis“ antradienį Jonavoje sužaidė pirmą kontrolinį mačą ir iškovojo pergalę. Eriko Kučiausko vadovaujama ekipa rezultatu 80:74 (20:14, 13:22, 25:16, 22:22) įveikė Jonavos „Sintek-Jonava“ komandą.

Šakių komanda nugalėjo jonaviškius.<br>nkl.lt nuotr.

Sep 19, 2018, 9:52 AM

„Vytis“ jau pirmame rungtynių ketvirtyje įgijo 6 taškų persvarą, o labiausiai prie to prisidėjo net 8 taškus pelnęs Justas Sakalauskas. Tiesa, antrojo kėlinio metu aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą ne tik išlyginti, bet ir persverti. Po dviejų kėlinių „Sintek-Jonava“ buvo priekyje rezultatu 36:33.

Po pertraukos ir vėl geriau žaidė „Vytis“. Dėka sėkmingos Marijaus Užupio ir Aurelijaus Pukelio atkarpos, trečią ketvirtį Šakių ekipa laimėjo 9 taškų skirtumu ir pasiklojo pamatus pergalei. 58:52.

Lemiamo ketvirčio metu ir toliau vyko atkakli kova, tačiau tolimų metimų dėka svečiams pavyko išlaikyti trečiame kėlinyje susikurtą pranašumą ir švęsti pirmą pergalę pasiruošimo cikle.

Po 15 taškų „Vyčiui“ pelnė Marijus Užupis bei Karolis Kokoška, 10 – Justas Sakalauskas.

Jonavos ekipoje 16 taškų surinko Martynas Pacevičius, po 15 – Justas Furmanavičius bei Troy'us Franklinas.