„Neptūnas“ nuskandino „Juventus“ į įsiropštė į LKL čempionato viršūnę

Klaipėdos „Neptūno“ komanda bent trumpam tapo Lietuvos krepšinio lygos lydere: sekmadienį su Utenos „Juventus“ komanda 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) susitvarkę klaipėdiečiai su šešiais laimėjimais ir viena nesėkme pakilo į pirmąją čempionato vietą.

„Neptūnas“ tapo LKL čempionato lyderiu<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 21, 2018, 7:22 PM, atnaujinta Oct 21, 2018, 7:25 PM

Klaipėdiečius jau pirmadienį pergalių skaičiumi gali pasivyti Kauno „Žalgiris“, kuris sužais akistatą su Alytaus „Dzūkija“.

Nugalėtojus į priekį vedė lemiamu metu žibėjęs Osvaldas Olisevičius, kurio sąskaitoje – 15 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

13 taškų prie pergalės pridėjo Lorenzo Williamsas, 11 – Gytis Masiulis. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs Kenny Gainesas.

„Juventus“ atkakliai kibo varžovams į atlapus viso susitikimo metu, tačiau nuo antrojo kėlinio žaidimą kontroliavo „Neptūnas“.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes klaipėdiečiai pirmavo tik 72:69, o tuomet penkis svarbius taškus iš eilės pelnė O. Olisevičius – 77:69.

Paskutiniosiomis minutėmis „Juventus“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.