Beveik kaip kine: LeBronas Jamesas buvo muštynių centre ir tapo taikdariu

NBA „Los Angeles Lakers“ ekipa šeštadienį patyrė antrą pralaimėjimą naujame sezone. Tačiau ne LeBrono Jameso kariaunos pralaimėjimas ar pirmasis karaliaus pasirodymas aikštėje vilkint „Lakers“ marškinėlius aptarinėjamas sekmadienį. Luke'o Waltono treniruojamas los Andželo klubas namuose 115:124 (28:31, 34:35, 35:32, 18:26) pralaimėjo „Houston Rockets“, o šiose rungtynėse netrūko ne tik grubaus žaidimo, bet ir spjūvių bei muštynių

Daugiau nuotraukų (9)

Oct 21, 2018, 9:27 AM, atnaujinta Oct 21, 2018, 9:45 AM

Likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Brandonas Ingramas užsidirbo techninę pražangą, kai prasižengė prieš Jamesą Hardeną ir po to jį dar ir grubiai pastūmė.

Tačiau tai buvo tik didelio incidento pradžia: po kelių akimirkų Rajonas Rondo greičiausiai specialiai apspjovė Chrisą Paulą ir tada prasidėjo muštynės tarp šių krepšininkų, kurias sustabdė į konfliktą įsikišę komandos draugai. Kaip didžiausias taikdarys pasirodė LeBronas Jamesas, kuris atitraukė mušeikas vieną nuo kito.

Po muštynių abu įžaidėjai buvo išvaryti iš aikštės, o dėl jų NBA pradėjo tyrimą. Žaidėjams gresia mažiausiai vieno mačo diskvalifikacija ir 25 tūkst. JAV dolerių bauda.

Pats R.Rondo jau suskubo pareikšti, kad jokio spjūvio nebuvo.

Likus trim su puse minutės, po Kyle'o Kuzmos dėjimo šeimininkų deficitas buvo minimalus – 110:111.

Visgi rezultatyviai dvikovos pabaigą sužaidęs Jamesas Hardenas padėjo savo komandai išsivežti pergalę iš Los Andželo. „Lakers“ krepšininkai šiame mače blokavo 10 metimų.

Net 5 blokus varžovams išrašė vidurio puolėjas JaVale'as McGee.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 24 (1/7 tritaškiai), JaVale'as McGee 16 (6 atk. kam., 5 bl.), Lonzo Ballas 14 (4/8 tritaškiai, 6 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (5/10 tritaškiai, 7 atk. kam., 6 kl.), Chrisas Paulas 28 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Clintas Capela 19 (12 atk. kam.).

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „Brooklyn Nets“ 132:112 (33:29, 34:29, 28:27, 37:27)

„Washington Wizards“ – „Toronto Raptors“ 113:117 (22:24, 32:33, 28:33, 31:27)

„New York Knicks“ – „Boston Celtics“ 101:103 (18:31, 30:19, 22:27, 31:26)

„Philadelphia 76ers“ – „Orlando Magic“ 116:115 (30:32, 33:20, 26:34, 27:29)

„Chicago Bulls“ – „Detroit Pistons“ 116:118 (27:25, 31:35, 26:25, 32:33)

„Miami Heat“ – „Charlotte Hornets“ 112:113 (29:34, 23:38, 30:20, 30:21)

„Dallas Mavericks“ – „Minnesota Timberwolves“ 140:136 (37:46, 32:23, 28:30, 43:37)

„Denver Nuggets“ – „Phoenix Suns“ 119:91 (30:16, 35:33, 27:30, 27:12)

„Portland Trail Blazers“ – „San Antonio Spurs“ 121:108 (22:22, 37:28, 38:32, 24:26)

„Los Angeles Lakers“ – „Houston Rockets“ 115:124 (28:31, 34:35, 35:32, 18:26).