Domanto Sabonio žygį pristabdė trauma, bet ir be lietuvio „Pacers“ atrodė galingai

Dvikovoje su „Milvaukee Bucks“ koja susižeidę Domantas Sabonis buvo priverstas stabdyti savo pasirodymą NBA čempionate, tačiau ir be jo „Indiana Pacers“ susitvarkė su „Brooklyn Nets“. Namie žaidę „Pacers“ krepšininkai laimėjo visus keturis kėlinius kėlinius sutriuškino svečius 132:112 (33:29, 34:29, 28:27, 37:27).

D.Sabonis turėjo praleisti vieną mačą dėl kojos traumos<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Pacers“ nugalėjo „Nets“<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 21, 2018, 8:19 AM, atnaujinta Oct 21, 2018, 8:56 AM

Indianos klubą į priekį vedė Victoras Oladipo, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po trijų kėlinių „Pacers“ pirmavo dešimties taškų persvara (95:85), bet D.Sabonį puikiai pakeitęs Kyle'as O'Quinnas ketvirtajame kėlinyje surinko 14 iš pelnytų tą vakarą 16 taškų ir „Nets“ paskendo.

Manoma, kad D.Sabonis prisijungs prie „Pacers“ pirmadienį, kai jo ekipa kausis su „Minnesota Timberwolves“.

D.Sabonis traumą patyrė rungtynėse naktį iš penktadienį su „Milwaukee Bucks“ ekipa. Krepšininkas tose rungtynėse per 22 min. spėjo pelnyti 12 taškų ir atkovoti 13 kamuolių.

„Pacers“ krepšininkai pirmose savo NBA reguliariojo sezono rungtynėse 111:83 nugalėjo „Memphis Grizzlies“ komandą. 22-ejų lietuvis buvo vienas iš pagrindinių komandos vedlių, o rungtynes pabaigė surinkdamas galingą dvigubą dviženklį.

D.Sabonis pelnė 14 taškų ir atkovojo net 15 kamuolių po krepšiais.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Kyle'as O'Quinnas 16 (8 atk. kam), Bojanas Bogdanovičius 15, Mylesas Turneris 14 (8 atk. kam.).

„Nets“: Carisas LeVertas ir Joe Harrisas po 19, Spenceris Dinwiddie 13.

Pergalių sąskaitą NBA čempionate šeštadienį atisdarė ir „Dallas „Mavericks“ klubas, namuose 140:136 (37:46, 32:23, 28:30, 43:37) palaužęs „Timberwolves“ krepšininkus.

Mačo didvyriu tapo Dennisas Smithas jaunesnysis. Likus šešioms sekundėms, gynėjas pataikė dvitaškį su Derrickas Rose'o pražangą ir išvedė į priekį „Mavericks“ – 137:134.

Per likusį laiką D.Smithas pataikė dar tris baudų metimus, kurie įtvirtino komandos pergalę.

Šioje dvikovoje netrūko ir kitų puikių pasirodymų: Dalaso komandoje puikiai rungtyniavo 26 taškus pelnęs naujokas slovėnas Luka Dončičius. Tuo tarpu D.Rose'as taip pat sužaidė pagirtinai: 32-ejų traumų kankinamas žaidėjas surinko net įmetė 28 taškus.

„Mavericks“ krepšininkai rungtynėse išmetė net 50 tritaškių, o tai yra visų laikų klubo rekordas. Iš 50 bandymų tikslą pasiekė 17 tolimų metimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (4/9 tritaškiai, 6 atk. kam.), DeAndre Jordanas 22 (10 atk. kam., 5 bl.), Dwightas Powellas (6 atk. kam.), Wesas Matthewsas (4/11 tritaškiai) ir Dennisas Smithas jaunesnysis (1/6 tritaškiai, 6 rez. perd.) po 19.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 31 (4/6 tritaškiai), Derrickas Rose'as 28 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeffas Teague'as 22 (9 rez. perd.), Andrew Wigginsas 19.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „Brooklyn Nets“ 132:112 (33:29, 34:29, 28:27, 37:27)

„Washington Wizards“ – „Toronto Raptors“ 113:117 (22:24, 32:33, 28:33, 31:27)

„New York Knicks“ – „Boston Celtics“ 101:103 (18:31, 30:19, 22:27, 31:26)

„Philadelphia 76ers“ – „Orlando Magic“ 116:115 (30:32, 33:20, 26:34, 27:29)

„Chicago Bulls“ – „Detroit Pistons“ 116:118 (27:25, 31:35, 26:25, 32:33)

„Miami Heat“ – „Charlotte Hornets“ 112:113 (29:34, 23:38, 30:20, 30:21)

„Dallas Mavericks“ – „Minnesota Timberwolves“ 140:136 (37:46, 32:23, 28:30, 43:37)

„Denver Nuggets“ – „Phoenix Suns“ 119:91 (30:16, 35:33, 27:30, 27:12)

„Portland Trail Blazers“ – „San Antonio Spurs“ 121:108 (22:22, 37:28, 38:32, 24:26)

„Los Angeles Lakers“ – „Houston Rockets“ 115:124 (28:31, 34:35, 35:32, 18:26).