Donatas Motiejūnas turi problemų – mačo nebaigė dėl gautos traumos

Donatas Motiejūnas<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 11, 2018, 9:02 PM, atnaujinta Dec 11, 2018, 9:03 PM

Kinijos krepšinio čempionate (CBA) antradienį Šandongo „Golden Stars“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, svečiuose 82:116 (20:30, 20:28, 20:36, 22:22) pralaimėjo Žedziango „Lions“ ekipai, o D. Motiejūnas sužaidė trumpiausią savo dvikovą šiame sezone ir pelnė mažiausiai taškų: per 12 min. įmetė 6 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/1, baudos 4/4), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą. Tačiau vietos spauda tikina, kad lietuvis trumpai žaidė dėl gautos traumos – jis pasisuko čiurną ir negalėjo toliau tęsti dvikovos.

Ar D.Motiejūnas gavo sunkią traumą, Kinijos žiniasklaida nepraneša. Taip pat nekalbama, kada lietuvis ir vėl galės išbėgti į aikštę.

Pergalingose rungtynėse dvigubą dviženklį surinko Graikijos rinktinės veteranas Ioannis Bourousis. 35-erių vidurio puolėjas per 33 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už graiką nugalėtojų gretose rungtyniavo amerikietis Courtney Fortsonas, kuris per 36 minutes pelnė 29 taškus (8/14 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Šandongo komanda, turinti dešimt pergalių ir aštuonis pralaimėjimus, turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą.