Apmaudus „Neptūno“ pralaimėjimas: paskutinių minučių trileryje geresnis buvo „Bešiktaš“

[[ge:lrytas:lrytas:8608679]]

„Neptūnas“ siekia įveikti „Bešiktaš“ atstovus ir pratęsti pergalių seriją<br>G.Šiupario nuotr.
„Bešiktaš“ treneris Duško Ivanovičius<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Dec 18, 2018, 9:02 PM, atnaujinta Dec 18, 2018, 11:01 PM

Penktą nesėkmę FIBA Čempionų lygos D grupės varžybose patyrė Klaipėdos „Neptūno“ (4/5) komanda. Klaipėdiečiai išvykoje rezultatu 70:77 (20:20, 20:18, 12:20, 18:19) nusileido tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį turintiems Stambulo „Bešiktaš“ (4/5) krepšininkams. Pirmąjį tarpusavio mačą Klaipėdoje „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 78:63, tačiau šįkart turkai sugebėjo pergudrauti klaipėdiečių strategą Kazį Maksvytį.

„Neptūnas“ diktavo rungtynių tempą ir pirmavo didžiąją rungtynių dalį, nors dviženklio pranašumo ir nebuvo pasiekęs.

Viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje. Likus žaisti dvi minutes, rezultatas buvo lygus 68:68. Tada turkai pelnė 5 taškus iš eilės ir nužingsniavo iki retos pergalės.

Klaipėdos ekipai dvigubą dviženklį surinko po traumos sugrįžęs Jerai Grantas – pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Gytis Masiulis taip pat pelnė 14 taškų.

Stambulo klubui net 25 taškus pelnė Jasonas Richas.

Pralaimėjęs Klaipėdos klubas D grupėje kol kas žengia antras, tačiau po trečiadienio dvikovos kris į penktąją vietą, nes kitų ekipų pergalių kraitis yra didesnis. Stambulo klubas rikiuojasi kol kas penktas, bet po turo persikels į šeštąją poziciją.

Klaipėdoje liko praėjusią savaitę menisko operaciją turėjęs Arūnas Mikalauskas.

„Bešiktaš“: Jasonas Richas 25 (7/10 dvitaškiai), Ivanas Buva 19 (12 atk. kam.), Joe Alexanderis 11, Kyle'as Gibsonas 7. „Neptūnas“: Jerai'us Grantas (12 atk. kam., 30 naud. bal.) ir Gytis Masiulis po 14, Tomas Delininkaitis 9 (2/6 tritaškiai), Kyle'as Weaveris 8 (0/4 dvitaškiai), Laurynas Beliauskas 7 (1/5 tritaškiai).