CSKA prieš „Fenerbahce“ pirmavo 15 taškų, bet turkai pergalės neatidavė rusams

[[ge:lrytas:lrytas:8608680]][[ge:lrytas:lrytas:8608682]][[ge:lrytas:lrytas:8608683]][[ge:lrytas:lrytas:8608684]]

CSKA klubas pralaimėjo turkų komandai.<br>cskabasket.com nuotr.

Dec 18, 2018, 10:11 PM, atnaujinta Dec 20, 2018, 12:34 PM

Itin svarbia pergalę lyderių akistatoje antradienį iškovojo vos 1 nesėkmę po 13 mačų turinti Stambulo „Fenerbahce“, sugebėjusi palaužti jau trečią pralaimėjimą į turnyro lentelę įsirašiusią Maskvos CSKA 79:75 (18:26, 18:22, 24:14, 19:13). Saldi pergalė turkams buvo ir todėl, kad atsilikę 15 taškų skirtumu jie atsitiesė, o mačo pabaigoje dar ir spurtavo 19:8.

Nuo pirmos susitikimo minutės CSKA perėmė iniciatyvą, o jų demonstruojamas puolimas Turkijos ekipą varė į neviltį. Antrojo kėlinio pabaigoje Willas Clyburnas pataikė dvitaškį, po kurio CSKA komanda pirmavo 48:33.

Trečiame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis: Rusijos klubas net 6 minutes negalėjo pelnyti taškų, o šeimininkai žaidė tarsi ant sparnų ir sugebėjo net išsiveržti į priekį 52:50.

Tačiau ekipai sunkiu momentu taškus rinkti pradėjo Sergio Rodriguezas, vėliau įsibėgėjo Othello Hunteris bei Willas Clyburnas ir „armiečiai“ ketvirto kėlinio pradžioje buvo pabėgę net 67:60.

Paskutinėmis mačo minutėmis „Fenerbahce“ krepšininkai parodė charakterį ir Luigi Datome bei Jano Vesely pastangomis išsiveržė į priekį – 77:75.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 19, Marko Guduričius 15, Nikola Kaliničius ir Luigi Datome po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 17, Cory Higginsas 12, Othello Hunteris ir Sergio Rodriguezas po 11.