Po „Juventus“ siautulio Kėdainiuose iš „Nevėžio“ liko tik šlapia vieta

[[ge:lrytas:lrytas:10055339]]

„Juventus“ iškovojo triuškinamą pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 20, 2019, 5:50 PM, atnaujinta Apr 20, 2019, 7:53 PM

LKL čempionato 32-ojo turo rungtynėse šeštadienį Kėdainiuose „Nevėžis“ (5 pergalės ir 27 pralaimėjimai) beviltiškai 55:87 (14:21, 19:23, 9:19, 13:24) krito prieš kovingą Utenos „Juventus“ (14 ir 18).

Prieš kelias dienas Vilniuje „Rytą“ įveikęs „Nevėžis“ atrodė blankiai ir jau nuo pirmųjų minučių atsiliko, o pertraukos skirtumas tapo triuškinamas.

Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes - per 23 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus. 12 taškų pridėjo Kenny Gainesas.

Pralaimėjusių gretose stengėsi tik Martinas Junakovičius: kroatas pelnė pirmuosius 12 savo komandos taškų, o mačą baigė sąskaitoje turėdamas 20 taškų ir 19 naudingumo balų.

„Nevėžis“ stokojo kitų gynėjų indėlio. Iki trečiojo kėlinio vidurio Zaidas Hearstas, Martynas Varnas, Gintautas Matulis, Haroldas Saprykinas ir Adonte Parkeris nebuvo pelnę nė taško.

Pastarajam amerikiečiui rungtynės susiklostė itin nesėkmingai. Per 10 minučių jis prametė visus 7 savo metimus, prarado 3 kamuolius bei surinko net minus 13 naudingumo balų.

Kėdainių klubas vėl nerado laimės atakuodamas iš toli. Tikslą pasiekė tik 1 tritaškis iš 24 (4 proc.). D. Dimavičiaus auklėtiniai iš žaidimo pataikė 20 metimų iš 66 (30 proc.).

Pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmę uteniškiai bėgti į priekį pradėjo iškart po pertraukos. Laimėję atkarpą 18:2, svečiai nutolo 52:33.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Nors Utenos ekipa kiek atsipalaidavo ir leido pasireikšti jaunimui, skirtumas dar labiau išaugo.

„Nevėžis“: Martinas Junakovičius 20, Gabrielius Maldūnas 12, Valdas Vasylius 6, Nikita Balašovas 4.

„Juventus“: Tomas Dimša 23 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Kenny Gainesas 12, Martinas Gebenas 11 (8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 10.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?