CSKA krepšininkai – viena koja Eurolygos pusfinalyje: išvykoje dramatiškai įveikė „Baskonia“

Maskvos CSKA krepšininkai iškovojo sunkią pergalę prieš Vitorijos „Baskonia“ 84:77 (28:18,18:21, 16:20, 22:18) ir susigrąžino namų aikštės pranašumą. Serijos rezultatas tapo 2-1 rusų naudai.

Maskvos CSKA krep<br>Euroleague.net nuotr.
CSKA<br>Twitter nuotr.
Twitter nuotr.
Sergio Rodriguezas (CSKA).<br>Twitter nuotr.
Maskvos CSKA vieningoje lygoje žengia pirmi.<br>Sputnik/Scanpix nuotr.
CSKA krep<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2019-04-24 23:38, atnaujinta 2019-04-25 17:33

Pirmąjį kėlinį galingai sužaidę maskviečiai (28:18) pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau šeimininkai lengvai nepasidavė.

Antroje rungtynių dalyje rezultatas svyravo ties 5 taškų CSKA pranašumu, o iki rungtynių pabaigos likus vos 27 sekundžių Patricio Garino tritaškis sumažino svečių pranašumą iki keturių taškų – 77:81.

Vis dėlto šeimininkams iškovoti pergalės laiko neužteko. Pražangų taktiką naudoję „Baskonia“ krepšininkai liko nieko nepešę ir turėjo pripažinti Maskvos klubo pranašumą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Nando De Colo. Prancūzas per 27 minutes pelnė 28 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse vienas iš dvikovos arbitrų buvo lietuvis Gytis Vilius.

„Baskonia“ puolėjas Tadas Sedekerskis buvo registruotas mačui, tačiau nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 19 (15 atk. kam., 34 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 13, Johannesas Voigtmannas 12.

CSKA: Nando De Colo 28 (4/6 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 32 naud. bal.), Corry Higginsas 11, Kyle'as Hinesas ir Willas Clyburnas po 10.

Ketvirtoji ekipų akistata vyks jau šį penktadienį.