„Anadolu Efes“ nušlavė katalonus: S. Larkinas surengė šou, o V. Micičius buvo arti dvigubo dviženklio

Stambulo „Anadolu Efes“ smogė: išvykoje 34 taškų skirtumu pervažiavo Barselonos „Barcelona“ žaidėjus – 102:68 (26:20, 26:19, 32:18, 18:11). Eurolygos ketvirtfinalio serijoje „Anadolu Efes“ įsiveržė į priekį – 2-1.

Sh. Larkinas surengė rezultatyvų pasirodymą.<br>ImagoSport/Scanpix nuotr.
Sh. Larkinas surengė rezultatyvų pasirodymą.<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 24, 2019, 11:49 PM, atnaujinta Apr 25, 2019, 7:27 AM

Lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet žvėriškai rungtyniavo „Anadolu Efes“ gynėjas Shane‘as Larkinas.

Nedidukas Stambulo ekipos gynėjas trečiojo kėlinio metu pelnė net 17 taškų, o svečiai pabėgo į priekį – 75:56.

Trečiajį rungtynių kėlinį „Barcelona“ krepšininkai pralaimėjo – 18:32.

Ketvirtojo kėlinio metu ekipoms liko tik formalumai, tačiau svečiai nemažino apsukų ir didino pranašumą.

Šiose rungtynėse „Anadolu Efes“ demonstravo fantastišką pataikymą iš žaidimo, kuomet įmetė 26 dvitaškius iš 35 bandymų (74,3 proc.) bei 14 tritaškių iš 32 metimų (43,8 proc.).

Nugalėtojų gretose įspūdingai rungtyniavęs S.Larkinas pelnė 30 taškų (5/5 dvit.) (6/7 trit.) ir surinko 34 naudingumo balus.

Vasilijaus Micičiaus sąskaitoje 14 taškų ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 23 minutes nepelnė nė taško. Kanadietis atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Ketvirtosios serijos rungtynės įvyks penktadienį Barselonoje 22 valandą. Šios poros laimėtojas pusfinalyje susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahče“ ketvirtfinalio serijos nugalėtoju.

„Barcelona Lassa“: Adamas Hanga 13 (5/5 dvitaškių), Kyle‘as Kuricas 12 (3/4 tritaškių), Ante Tomičius 11, Thomasas Heurtelis 7 (5 klaidos).

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 30 (5/5 dvitaškių, 6/7 tritaškių), Tiboras Pleissas (6 atk. kam., 5/5 dvitaškių) ir Vasilije Mičičius (8 rez. perd., 3 rez. perd.) po 14, Adrienas Moermanas 13 (6 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 11 (8 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 10 (10 atk. kam.).